Uwaga, już 17 lipca 2017 wielkie zmiany w ClixSense

Nadchodzą wielkie zmiany w ClixSense

Koniec z klikaniem w reklamy. Koniec z ClixGrid'em. Koniec z kontami Premium i wielopoziomowym systemem partnerskim. W programie pozostaną tylko płatne ankiety i zadania.


ClixSense — Surveys, Offers, Tasks 2017
Kliknij obrazek i przejdź na oficjalną stronę ClixSense


Kiedy zmiany wejdą w życie?

Wszystkie zmiany wejdą w życie z dniem 17 lipca 2017. Tego dnia ClixSense.com — najlepszy obecnie program PTC (większość użytkowników PTC tak uważa),  przekształci się w stronę oferującą zarabianie tylko na płatnych ankietach i zadaniach (Surveys, Offers, Tasks itp.).

Co się zmieni?

 • Reklamy PTC oraz ClixGrid zostaną usunięte. W programie będziesz mógł zarabiać tylko na płatnych ankietach, zadaniach i jednopoziomowym programie partnerskim.
 • Usunięte zostaną konta Premium i 8-poziomowy program partnerski. W zamian udostępniony zostanie jednopoziomowy program partnerski, ze stałą prowizją w wysokości 20% dla wszystkich członków (wysokość prowizji może się zmniejszyć w późniejszym czasie). Nie będzie już podziału na konta Standard i Premium. Wszystkich członków obowiązywać będą takie same zasady i opcje korzystania z programu. *Rekompensata za konto Premium i niewykorzystane reklamy: Jeśli kupiłeś konto Premium w ostatnim roku, to otrzymasz zwrot niewykorzystanej części. Zwrot zostanie oddany do Twojego salda konta po 17 lipca. Kwota zwrotu zostanie przeliczona na 4,5 centa dziennie. Więc jeśli przykładowo do końca ważności konta Premium pozostało Ci 100 dni, to otrzymasz $ 4,5 USD. Zwrot otrzymają również Ci użytkownicy, którym pozostaną jakieś niewykorzystane reklamy PTC / ClixGrid.
 • Minimum do wypłaty: Minimum do wypłaty wzrośnie i  dla wszystkich członków wynosić będzie teraz $ 10 USD. Wcześniej było to $ 8 USD dla członków Standard i $ 6 USD dla użytkowników Premium.
 • Bonus za codzienną aktywność (Daily Checklist Bonus): Bonus wzrośnie z  7% do 16%.
 • Nowy design strony: Strona otrzyma nowy design i zostanie przystosowana  również do urządzeń mobilnych.


Co pozostanie?

Pozostanie możliwość zarabiania :)  W dalszym ciągu będziesz miał możliwość zarabiania w ClixSense — na płatnych ankietach, zadaniach (Surveys, Offers, Tasks itp.) oraz na programie partnerskim (jednopoziomowym — 20% prowizji).

Kliknij obrazek i przejdź na oficjalną stronę ClixSense
ClixSense — zarabianie na płatnych ankietachPlusy, zalety ClixSenseCzy są jakieś zalety tych zmian dla użytkownika?

 • Większa prowizja za wykonanie ankiet i zadań przez poleconego: Teraz ClixSense zapłaci Ci 20% prowizji od wszystkich działań poleconych bezpośrednich. Prowizja ta będzie taka sama dla wszystkich członków, bez potrzeby kupowania konta Premium. Ta zmiana sprawi, że każdy użytkownik będzie miał taki sam potencjał zarobkowy. Wcześniej na koncie Standard mogłeś zarobić 5% prowizji, a na koncie Premium 10% prowizji od zadania i oferty wykonanej przez Twojego poleconego. Teraz wszyscy otrzymają aż *20%.   * Z tego, co napisał Admin, te 20% prowizji może zostać skorygowane w późniejszym terminie do 15% (zależnie od obrotów programu), ale i tak będzie to większa prowizja za wykonanie ankiet i zadań przez poleconego niż w starym modelu.
 • Większy bonus za codzienną aktywność (Daily Checklist Bonus)Wcześniej ten bonus wynosił 7% dla członków Standard i 16% po wykupieniu konta Premium. Teraz będzie jednakowy dla wszystkich: 16%, bez konieczności kupowania konta Premium. Nie będzie już wymogu klikania reklam PTC i ClixGrid, aby spełnić warunki otrzymania bonusu, ponieważ te reklamy zostaną z programu usunięte.
 • Szansa na powrót do programu PayPal'a?  Nie wiadomo czy PayPal wróci do programu, ale wraz ze zmianą modelu biznesowego ClixSense, czyli wraz z odejściem od PTC i wielopoziomowego programu partnerskiego (którego tak bardzo nie lubi PayPal), szansę na powrót PayPal'a do programu wzrosną.
 • Nowy design strony: Pojawi się nowy, odświeżony design strony, lepiej przystosowany do urządzeń mobilnych.

Minusy, wady ClixSenseJakie są wady tych zmian dla użytkownika?

 • Likwidacja płatnych reklam PTC oraz ClixGrid:  Likwidacja sekcji PTC, to dla mnie największa strata, ponieważ na naszych oczach znika chyba już ostatni w miarę dobry i solidny program PTC. Pozostanie tylko NeoBux, potem długo, długo nic (jeśli chodzi o zagraniczne programy; zarabianie bez inwestycji). Wprawdzie nadal będzie można zarabiać w ClixSense — na płatnych ankietach i zadaniach, ale bez sekcji PTC możliwości programu będą trochę mniejsze. Mimo że wiele można by mówić o reklamach PTC (że niskie stawki, że mało opłacalne), to i tak bardzo wielu użytkowników (miliony na całym świecie) zarabia w ClixSense i podobnych programach,  tylko na płatnych reklamach PTC oraz na programie partnerskim. Ankiety czy zadania traktują jako dodatek. Bo wiadomo, z ankietami jest różnie — czasami pojawiają się często (np. kilka razy dziennie), a innym razem tylko kilka ankiet w tygodniu. Poza tym nie do każdej ankiety można się zakwalifikować. Tasks z kolei są trochę lepiej płatne i niektórzy zababrają na nich całkiem nieźle (jak na możliwości takich programów), ale jest to bardzo żmudna praca i trzeba mieć na nią sporo czasu. Także użytkownicy, którzy zarabiali tylko na reklamach PTC (a jest ich  bardzo wielu), z tych zmian na pewno nie będą zadowoleni. Kliknij obrazek i zobacz podobne programy PTC do ClixSense:Płatne oglądanie reklam, PTC
 • Większe minimum do wypłaty: Minimum do wypłaty wzrośnie z $ 8 USD do $ 10 USD. Wprawdzie to tylko $ 2 USD więcej, ale jednak — minimum potrzebne do wypłaty będzie teraz większe. 

Jeśli widzisz jeszcze jakieś wady lub zalety zlikwidowania reklam PTC i ClixGrid, to zachęcam do podzielnia się nimi w komentarzach pod tym postem.

Najnowsze informacje o bieżących zmianach w ClixSense, dostępne są na oficjalnym, angielskojęzycznym forum, w tym wątku <<--, warto też śledzić polskie, oficjalne forum ClixSense <<--


Autor wpisu: Owl, blog m-zarabianie.com
Źródło informacji: Oficjalne forum ClixSense
Ostatnia aktualizacja wpisu: 2017-07-03
Kopiowanie treści bloga zabronione.

KOMENTARZEZasady komentowania: Bardzo proszę nie spamować linkami w komentarzach. Komentarze będące typową reklamą: zawierajcie linki, frazy kluczowe zamiast podpisu (pisane pod SEO) itp. nie będą publikowane. Przeczytaj więcej


BLOGGER: 3
 1. Witaj z aniketami to fakt różnie bywa czasami sa a czasami ich nie ma ,czasami sie zakwalifikujesz a czasami odrzucą ciebie i to z wielu ankiet.Łączyłem zarobki z ankiet i klikałem reklamy i wtedy szybko dobijałem do minimum teraz bedzie trudniej osiagnac minimum a pisze to z pozycji samotnego klikacza-zobacze jak to wszystko bedzie działac ile czasu tzreba zbierac do minimum i czy wróci paypal bo jak nie wróci to by zlecic wypłate z np.Payzy bede musiał więcej uzbierać a to przełozy sie na wydłuzenie czasu do wypłaty wiec zobacze jak bedzie i podejme decyzje czy zostaje czy pozegnam sie z programem PTC najenajlepszym jakim był dotychczas a neobux hmm....długo sie zbiera samemu by uzbierac dobry pieniadz np.10$ pozdro Marek

  OdpowiedzUsuń
 2. pytanie zmiany na lepsze czy na gorsze?PTC zawsze pozwalało dobić do minimalnej wypłaty a z ankietami różnie bywa nie raz jest dużonie raz wogóle ich nie ma nie raz się człowiek zakwalifikuje a nie raz wogóle nie zakwalifikuje sie do ankiet-teraz widze ze juz mało jets reklam PC a do ankiet nawet 7-8 nie moge sie zakwalifikować.Jak tak ma wyglądać zarabianie w tym programie to dobijam na minimum wypłaty i pożegnam sie z tym programem tym bardziej ze długo sie bedzie zbierało do wypłaty a jeszcze Payza skasuje wysokie prowizje za wypłate pieniązków wiec dla mnie samotnego klikacza ClixSense zaczyna być nieopłacalnym programem bo nie chce wypełniać ankiet by dac zarobićinnym np.Payzie

  OdpowiedzUsuń
 3. Zawszę twierdzę - coś za coś. Nie do końca jest to dla nas dobra informacja, bo tak jak już ktoś napisał będzie trudniej osiągnąć minimum tego co wcześniej

  OdpowiedzUsuń

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Otrzymuj informacje o najnowszych postach na adres E-mail

Twoja zgoda: Zapisując się do subskrypcji bloga, zgadzasz się na gromadzenie i przechowywanie Twojego adresu e-mail. Przeczytaj więcej

Polecany program:

Panel Opinie (płatne ankiety) — płaci pieniądze od 2007 roku na: Konto bankowe, karty podarunkowe, doładowanie telefonu. Przeczytaj więcej:

Panel Opinie.pl - zarabianie przez internet, płatne ankiety

Szukaj na blogu m-Zarabianie:


Nazwa

2018,1,20dollars2surf,1,3ziko,1,Adnox,8,Ads-Ivo,1,AdSense,3,Afiliacja,9,akademickie,2,Angielskojęzyczne,8,ankieta,2,Ankiety,36,AnsWeo,1,aplikacje,4,Archiwalne,16,Arial-Media,8,Artykuly-goscinne,2,AttaPoll,1,backup,1,Badanie-opinii,1,Banki,8,Bez-polecania,5,bezinwestycyjne,2,bezpieczeństwo,2,BiznesMails,1,blog,103,Blogger,7,blogowanie,7,blogspot,7,Bo-Panel.pl,1,bony-zakupowe,7,cash back,6,CashBackRabat,1,CashnHits,2,Cel-charytatywny,3,CentrumReklamy,3,Click.Mail,1,ClixAddon,1,Clixsense,11,cytaty,2,cytaty motywacyjne,2,cytaty o optymizmie,1,cytaty o zarabianiu,1,Dla-promotorów,11,Dobre,24,Doładowanie-telefonu,11,DonkeyMails,2,eKasa,2,eKonto,1,eKonto m,1,EldiBux,1,Epanel,1,favicon,1,favikona,1,Filmy,1,Forsapl,1,Gify,1,GlobalTestMarket,1,głosowanie,1,Google,7,Google AdSense,2,Google-Analytics,2,GPTplanet,1,GPTR,12,GreenPanthera,1,i-say,1,ikonki,2,ImasOnline,1,ImperiumReklamy,3,internet,2,kalkulator oszczędności,1,kalkulatory,1,KlubKantar,2,komputery,1,Konta bankowe,7,konta młodzieżowe,2,konta osobiste,1,konta oszczędnościowe,1,konta walutowe,1,kopia-zapasowa,1,LifePointsPanel,1,lista,4,lokaty,1,LuckyMails,1,Mailowe,15,MarketAgent,1,Marketing,8,Markonix,1,MateBux,1,mBank,3,Metody,11,Moje ulubione,12,Motywacja,5,MyCashBar,1,MyLead,1,na-konto,21,Nagrody,5,Najlepsze,5,Neobux,5,Netele,5,News,24,Nie polecam - SCAM,23,No-Minimum,1,Norstat,1,NorstatPanel,1,Ojooo,1,Opinie.pl,2,OptimalBux,1,oszczędzanie,3,PanelAriadna,1,Partnerskie,6,PayPal,15,Payza,4,piłka nożna,1,PIT,1,pl.toluna.com,1,płatne ankiety,33,Pod znakiem zapytania,10,podatki,1,podsumowanie,7,podsumowanie-2020,4,poleceni,5,Polskie,31,Polskojęzyczne,30,poradnik,41,Porównywarka,5,Poznaj.to,1,praca,1,Procesory płatności,1,Prodege,3,Produkty finansowe,9,Programy firmy Atentivo Anti-Tau & Ads-Ivo (Admin Netele i Miroka),6,Prolific,1,przewodnik,57,przydatne narzędzia,8,PTC,15,PulsReklamy,2,ranking,7,raport,4,ReaktorOpinii,1,recenzja,25,reklama,5,Reklama w internecie,7,reklamy na stronę,2,review,19,Revolut,1,samouczek,2,Scarlet-Clicks,1,Sejfik,1,Skrill,12,Słowniczek,3,sonda,1,statystyki,4,SwagBucks,1,Swiat-Reklam,2,SWPanel,1,Szuwary,6,Testowane,3,TimeBucks,1,timebucks.com,1,Toluna,1,UEFA Euro 2016,1,Video,1,WordLinx,1,wypełnianie ankiet,19,wyplacalne-strony,2,Wypłata,3,Wywiady,1,YouGov,1,ySense,11,Zagraniczne,6,zakupy,2,zarabianie,98,zarobki,13,zestawienie,7,ZielonyMail,3,Zlotoweczka,1,życzenia,1,życzenia bożenarodzeniowe,1,
ltr
item
m-Zarabianie — blog o zarabianiu w Internecie bez inwestycji: Uwaga, już 17 lipca 2017 wielkie zmiany w ClixSense
Uwaga, już 17 lipca 2017 wielkie zmiany w ClixSense
Wielkie zmiany w ClixSense już 17 lipca 2017 roku, dowiedz się więcej, jak zarabiać teraz w ClixSense.
https://4.bp.blogspot.com/-2wXlWhqlNxU/WVplBZNY84I/AAAAAAAAVv8/053AsKsIIc4JCKyXelPaJzAgFyrbQ_b4wCLcBGAs/s640/Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B2017-07-03%2B173127.bmp.jpg
https://4.bp.blogspot.com/-2wXlWhqlNxU/WVplBZNY84I/AAAAAAAAVv8/053AsKsIIc4JCKyXelPaJzAgFyrbQ_b4wCLcBGAs/s72-c/Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B2017-07-03%2B173127.bmp.jpg
m-Zarabianie — blog o zarabianiu w Internecie bez inwestycji
https://www.m-zarabianie.com/2017/07/uwaga-juz-15-lipca-2017-wielkie-zmiany.html
https://www.m-zarabianie.com/
https://www.m-zarabianie.com/
https://www.m-zarabianie.com/2017/07/uwaga-juz-15-lipca-2017-wielkie-zmiany.html
true
811550301452940054
UTF-8
Załadowano wszystkie posty Nie znaleziono żadnych wpisów POKAŻ WSZYSTKIE Czytaj więcej Odpowiedz Anuluj odpowiedź Skasuj By Strona główna STRONY POSTY Pokaż wszystkie PRZECZYTAJ TAKŻE PODOBNE POSTY: ETYKIETA ARCHIWUM SEARCH WSZYSTKIE POSTY Nie znaleziono żadnego wpisu pasującego do Twojej prośby Wróć na stronę główną Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela Pon Wt Śr Czw Piąt Sob Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień Sty Lut Marz Kw Maj Czer Lip Sier Wrz Paź List Gru przed chwilą 1 minutę temu $$1$$ minutes ago 1 godzinę temu $$1$$ hours ago Wczoraj $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago ponad 5 tygodni temu Obserwujący Śledzić TREŚĆ PREMIUM ZOSTAŁA ZABLOKOWANA STEP 1: Udostępnij w sieci społecznościowej STEP 2: Kliknij link w swojej sieci społecznościowej Skopiuj cały kod Zaznacz cały kod Wszystkie kody zostały skopiowane do schowka Nie można skopiować kodów / tekstów, naciśnij [CTRL] + [C] (lub CMD + C na Macu), aby skopiować Spis treści