Zarabianie pieniędzy w Internecie - blog o zarabianiu

Zarabianie pieniędzy — blog o zarabianiu bez inwestycji


O blogu:

Witaj na blogu m-Zarabianie! Jesteś na blogu z opisami programów zarobkowych, które umożliwiają zarabianie pieniędzy przez Internet bez inwestycji. 

M-zarabianie to blog o zarabianiu, na którym znajdziesz aktualne recenzje, informacje, opisy, opinie, dowody wypłat, informacje o wadach i zaletach popularnych w Internecie programów zarobkowych.

Zarabianie na płatnych ankietach a ClixSense
Metody zarabiania i inne tematy...

Najczęściej poruszane na tym blogu tematy dotyczą takich metod zarabiania, jak:
 • Płatne ankiety (zarabianie pieniędzy na ankietach),
 • Programy partnerskie (zarabianie pieniędzy na promowaniu i sprzedawaniu różnych produktów online).
 • Reklama w Internecie, programy reklamowe (zarabianie na reklamach — na blogach i stronach www).
 • Produkty finansowe: (opisy, recenzje kont bankowych, kredytów, wady i zalety, porównywarki, rankingi, kalkulatory itp.).
 • Programy typu Paid to Click (płatne oglądanie reklam, klikanie reklam, czytanie płatnych maili)

Zarabianie pieniędzy bez inwestycji

Prezentowane na blogu programy nie wymagają wkładu finansowego. Członkostwo w nich jest darmowe, nie zobowiązuje do żadnych zakupów i w każdej chwili możesz z niego zrezygnować.
Informacje o programach pochodzą z moich własnych doświadczeń, biorę również pod uwagę opinie innych użytkowników, dostępne w sieci.

W Internecie znajdziesz wiele opisów programów zarobkowych, które są przekoloryzowane i oferują cuda. Z reguły zarobek w takich programach kończy się na obietnicach tych cudów. Na tym blogu postaram się wyłowić z wielkiego „morza cudów” programy wypłacalne (płacące zgodnie z terminem deklarowanym w swoim regulaminie). Nie oferują one wielkich zarobków, ale za to są wypłacalne i nie wymagają żadnych inwestycji.

Płatne ankiety / panele ankietowe — czyli strony oferujące zarabianie na wypełnianiu ankiet

[Zobacz opisy paneli ankietowych <<--]

[Lista TOP paneli z możliwością wypłaty na PayPal w 2021]


Co to jest panel ankietowy (panel badawczy, panel do płatnych ankiet)? W uproszczeniu panel ankietowy to strona internetowa, która łączy respondentów (ludzi chcących brać udział w badaniach ankietowych) z firmami czy też organizacjami zlecającymi przeprowadzanie badań ankietowych (badan rynku i opinii publicznej). Panele ankietowe płacą respondentom za wypełnianie ankiet Online.Programy typu Paid to Click 

Co to jest Paid to Click? Paid to Click to popularne w Internecie programy, które płacą za klikanie, oglądanie reklam, wypełnianie ankiet itp. Można je podzielić na programy typu: GPTR, PTC, Buxy, Surfbary, Panele ankietowe itp.

Pamiętaj również o tym, że rynek internetowych programów do zarabiania typu „Paid to Click” itp. to trudny rynek. Bywa czasami i tak, że program, który płaci systematyczne przez kilka lat, nagle kończy swoją działalność i znika.

Nie powinieneś traktować zarabiania w tego rodzaju programach jako jedynego źródła dochodu (ze względu na niezbyt wysokie stawki), ale raczej jako dodatkowe zajęcie, które wykonujesz przy okazji korzystania z Internetu.

Z własnych doświadczeń i rozmów z wieloletnimi użytkownikami tego typu programów wiem, że wielu spośród nich traktuje takie zarabianie jako hobby, formę zainteresowań, więc może i Ty połkniesz bakcyla.

Bez koloryzowania o programach „Paid od Click”:

 • Zarabianie bez inwestycji: Zarabianie pieniędzy w takich programach nie wymaga wkładu finansowego. Członkostwo w nich jest darmowe i w każdej chwili możesz z niego zrezygnować.
 • Niewielkie zarobki, niski potencjał zarobkowy: Na jednym programie zarobisz od kilku (bez „poleconych”) do kilkudziesięciu zł / na miesiąc z „poleconymi”, więc żeby miało to jakiś sens, trzeba uczestniczyć równocześnie w wielu programach.
 • W pojedynczym programie zarobisz niewiele: Żeby zarobić sensowny grosz w programach typu „Paid od Click” powinieneś uczestniczyć w wielu programach tego typu jednocześnie. Chociaż na początek polecam maksymalnie 1-5 programów, nie więcej. To ma być dodatkowa forma zarobku, a nie zajęcie, które pochłania większość Twojego wolnego czasu.
 • Pracochłonność: Musisz poświęcać około 1 - 2 godzin dziennie na obsługę programów (jeśli uczestniczysz w wielu jednocześnie).
 • Bez korzystania z programów partnerskich zarobisz bardzo mało: Dlatego w takich programach warto pozyskiwać „poleconych”. „Polecony” to użytkownik, który zapisał się do programu z Twojego polecenia. Otrzymujesz pewien procent z ich zarobków, przy czym poleceni nic na tym nie tracą i również zarabiają. Każdy z programów tego typu ma program partnerski, linki referencyjne, banery i materiały promocyjne, które pomogą Ci zdobywać nowych użytkowników.
 • Istnieją osoby, które potrafią tworzyć ogromne siatki poleconych i zarabiają znacznie więcej, niż podałem wyżej.
 • Zapraszanie „Poleconych” nie jest obowiązkowe, ale zwiększa zarobki w tych programach, dlatego warto aktywnie korzystać z programów partnerskich, które udostępniają takie programy.
 • Zarabianie w takich programach nie jest odpowiednie dla każdego: Odpuść sobie zarabianie w tego typu programach, jeśli oczekujesz szybkiego zarobku (tylko dla cierpliwych i wytrwałych).
 • Takie zarabianie nie jest w stanie zastąpić normalnej pracy: Zarabianie w programach Paid to Clix nie zastąpi normalnej pracy czy biznesu. To tylko forma bardzo niewielkiego, dodatkowego zarobku przez Internet (dodatkowa „praca” przez Internet).

GPTR — Czyli systemy pozwalające zarabiać za czytanie, odbiór płatnych e-maili 


GPTR (lub PTR — spotyka się w użyciu obie nazwy) to programy, w których zarabianie pieniędzy polega głównie na czytaniu płatnych maili reklamowych. GPTR to skrót od wyrazów GetPaid To Read, co znaczy: „Płacimy za czytanie, Zarabiaj — czytając”. Żeby zacząć zarabiać w ten sposób, musisz zarejestrować się w wybranym programie lub programach. Po rejestracji otrzymujesz płatne maile reklamowe.

Zarobki w zagranicznych firmach to około 0,25 centa do 2 centa za przeczytany mail. W polskich 1 do 2 groszy za jeden mail (wysokość stawek zależy od danego programu). Oprócz zarabiania za czytanie maili, programy GPTR płacą za klikanie w banery reklamowe, wykonywanie płatnych zadań, za pobieranie płatnych plików, za zapraszanie nowych użytkowników, za wygrane w konkursach (dostępne po zalogowaniu się na stronie danego programu). Przykładem dobrego, polskiego programu GPTR, jest np. strona Sejfik.


PTC, Bux — Czyli zarabianie pieniędzy na oglądaniu reklam, za klikanie w reklamy

PTC — PTC to skrót od Paid To Click, czyli „zapłata za klikanie”. Są to systemy, które oferują zarabianie pieniędzy za klikanie reklam, za oglądanie reklam. Po kliknięciu banera lub linka reklamowego musisz odczekać zwykle 10 do 30 sekund, po czym saldo Twojego konta w programie zostaje automatycznie powiększone o odpowiednią kwotę.

Bux'y to również programy zarobkowe typu Paid to Click (PTC), czyli zarabianie w nich polega na oglądaniu reklam, na klikaniu w reklamy. Reklamy dostępne są po zalogowaniu się na stronach Buxów. Wszystko, co musisz zrobić, to kliknąć reklamę i odczekać zwykle 15-30 sekund, po czym zarobek automatycznie dopisywany jest do Twojego salda w programie. Buxy od pozostałych programów typu Paid to Click różnią się trochę większymi stawkami (zwykle 0,01 $ - 0,02$ za klik) oraz mniejszą pracochłonnością (5-10 reklam dziennie), niskim minimum do wypłaty. Oferują również możliwość wynajęcia „poleconych”. Pamiętaj, że rynek buxów jest trudnym rynkiem i buxy bardzo często znikają z sieci szybciej, niż się pojawiły.

Uwaga: Niestety obecnie większość nowych programów typu Bux to oszustwa. Upadają już po kilku tygodniach lub miesiącach od powstania, a niektóre jeszcze szybciej. Bux'y, które płacą systematycznie od wielu lat można dzisiaj policzyć na palcach jednej ręki.
 • [message]
  • Uwaga — ostrzeżenie: 
   • Na blogu m-Zarabianie zajmujemy się tylko częścią bezinwestycyjną takich programów, płatnymi ankietami, zadaniami itp. oraz monitorowaniem wypłacalności.
    ➤ Nie polecam wpłacać pieniędzy do takich programów. Nie polecam korzystać z wypożyczania poleconych RR oraz odradzam kupowanie Adpacków, ponieważ takie funkcje w programach typu Bux / RevShare są najczęściej oszustwem.

Od czego zacząć?

Zarabianie polecam zacząć od wyboru programów z zakładki [Najlepsze programy na blogu <<--] Na początek polecam wybór maksymalnie 1-5 programów zarobkowych (nie więcej). Wszystko, czego będziesz potrzebował, aby zacząć zarabiać, to rachunek bankowy lub konto PayPal, Skrill (niezbędne w przypadku programów zagranicznych) oraz nieco cierpliwości i wytrwałości. Powodzenia!

Jeśli masz ochotę podzielić się własnym doświadczeniem (dobrym albo złym) z zarabiania w programach typu „Paid of Click” lub podobnych, to śmiało zostaw komentarz.


Autor wpisu: m-Zarabianie
Ostatnia aktualizacja wpisu: 2021-01-01.
Kopiowanie treści bloga zabronione.

Przeczytaj także:

KOMENTARZEZasady komentowania: Bardzo proszę nie spamować linkami w komentarzach. Komentarze będące typową reklamą: zawierajcie linki, frazy kluczowe zamiast podpisu (pisane pod SEO) itp. nie będą publikowane. Przeczytaj więcej


BLOGGER: 1
 1. Aktualnie żeby zacząć zarabiać na blogu trzeba mieć naprawdę bardzo ciekawy content, aby odbiorcy byli zainteresowani naszymi treściami. W internecie jest bardzo ciężko się przebić z powodu dużej ilości blogów na ten sam temat. Dlatego trzeba mieć świetne teksty i dobrą oprawę graficzną bloga. Ja ostatnio jeszcze postanowiłem, że zapisze się na szkolenia digital marketing.

  OdpowiedzUsuń

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Polecany program:

Panel Opinie (płatne ankiety) — płaci pieniądze od 2007 roku na: Konto bankowe, karty podarunkowe, doładowanie telefonu. Przeczytaj więcej:

Panel Opinie.pl - zarabianie przez internet, płatne ankiety

Szukaj na blogu m-Zarabianie:


Nazwa

2018,1,20dollars2surf,1,3ziko,1,Adnox,8,Ads-Ivo,1,AdSense,3,Afiliacja,9,akademickie,2,Angielskojęzyczne,8,ankieta,2,Ankiety,37,AnsWeo,1,aplikacje,4,Archiwalne,16,Arial-Media,8,Artykuly-goscinne,2,AttaPoll,1,backup,1,Badanie-opinii,1,Banki,8,Bez-polecania,6,bezinwestycyjne,3,bezpieczeństwo,2,BiznesMails,1,blog,104,Blogger,7,blogowanie,7,blogspot,7,Bo-Panel.pl,1,bony-zakupowe,7,cash back,6,CashBackRabat,1,CashnHits,2,Cel-charytatywny,3,CentrumReklamy,3,Click.Mail,1,ClixAddon,1,Clixsense,11,cytaty,2,cytaty motywacyjne,2,cytaty o optymizmie,1,cytaty o zarabianiu,1,Dla-promotorów,11,Dobre,28,Doładowanie-telefonu,11,DonkeyMails,2,eKasa,2,eKonto,1,eKonto m,1,EldiBux,1,Epanel,1,favicon,1,favikona,1,Filmy,1,Forsapl,1,Gify,1,GlobalTestMarket,1,głosowanie,1,Google,7,Google AdSense,2,Google-Analytics,2,GPTplanet,1,GPTR,12,GreenPanthera,1,i-say,1,ikonki,2,ImasOnline,1,ImperiumReklamy,3,internet,2,kalkulator oszczędności,1,kalkulatory,1,KlubKantar,2,komputery,1,Konta bankowe,7,konta młodzieżowe,2,konta osobiste,1,konta oszczędnościowe,1,konta walutowe,1,kopia-zapasowa,1,LifePointsPanel,1,lista,4,lokaty,1,LuckyMails,1,Mailowe,15,MarketAgent,1,Marketing,8,Markonix,1,MateBux,1,mBank,3,Metody,12,Moje ulubione,12,Motywacja,5,MyCashBar,1,MyLead,1,na-konto,21,Nagrody,5,Najlepsze,3,najwięcej-ankiet,1,Neobux,5,Netele,5,News,24,Nie polecam - SCAM,23,No-Minimum,1,Norstat,1,NorstatPanel,1,Ojooo,1,Opinie.pl,2,OptimalBux,1,oszczędzanie,3,PanelAriadna,1,Partnerskie,6,PayPal,15,Payza,4,piłka nożna,1,PIT,1,pl.toluna.com,1,płatne ankiety,34,Pod znakiem zapytania,10,podatki,1,podsumowanie,8,podsumowanie-2020,5,poleceni,5,Polskie,31,Polskojęzyczne,30,poradnik,41,Porównywarka,5,Poznaj.to,1,praca,1,Procesory płatności,1,Prodege,3,Produkty finansowe,9,Programy firmy Atentivo Anti-Tau & Ads-Ivo (Admin Netele i Miroka),6,Prolific,1,przewodnik,57,przydatne narzędzia,8,PTC,15,PulsReklamy,2,ranking,7,raport,5,ReaktorOpinii,1,recenzja,25,reklama,5,Reklama w internecie,7,reklamy na stronę,2,review,19,Revolut,1,samouczek,2,Scarlet-Clicks,1,Sejfik,1,Skrill,12,Słowniczek,3,sonda,1,statystyki,5,SwagBucks,1,Swiat-Reklam,2,SWPanel,1,Szuwary,7,Testowane,2,TimeBucks,1,timebucks.com,1,Toluna,1,UEFA Euro 2016,1,Video,1,WordLinx,1,wypełnianie ankiet,19,wyplacalne-strony,3,Wypłata,3,Wywiady,1,YouGov,1,ySense,11,Zagraniczne,6,zakupy,2,zarabianie,99,zarobki,13,zestawienie,7,ZielonyMail,3,Zlotoweczka,1,życzenia,1,życzenia bożenarodzeniowe,1,
ltr
static_page
m-Zarabianie — blog o zarabianiu w Internecie bez inwestycji: Zarabianie pieniędzy w Internecie - blog o zarabianiu
Zarabianie pieniędzy w Internecie - blog o zarabianiu
M-zarabianie to blog o tematyce: zarabianie pieniędzy bez inwestycji (recenzje, opisy, opinie, informacje o wadach i zaletach programów zarobkowych).
m-Zarabianie — blog o zarabianiu w Internecie bez inwestycji
https://www.m-zarabianie.com/p/zarabianie-pieniedzy-w-internecie.html
https://www.m-zarabianie.com/
https://www.m-zarabianie.com/
https://www.m-zarabianie.com/p/zarabianie-pieniedzy-w-internecie.html
true
811550301452940054
UTF-8
Załadowano wszystkie posty Nie znaleziono żadnych wpisów POKAŻ WSZYSTKIE Czytaj więcej Odpowiedz Anuluj odpowiedź Skasuj By Strona główna STRONY POSTY Pokaż wszystkie PRZECZYTAJ TAKŻE PODOBNE POSTY: ETYKIETA ARCHIWUM SEARCH WSZYSTKIE POSTY Nie znaleziono żadnego wpisu pasującego do Twojej prośby Wróć na stronę główną Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela Pon Wt Śr Czw Piąt Sob Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień Sty Lut Marz Kw Maj Czer Lip Sier Wrz Paź List Gru przed chwilą 1 minutę temu $$1$$ minutes ago 1 godzinę temu $$1$$ hours ago Wczoraj $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago ponad 5 tygodni temu Obserwujący Śledzić TREŚĆ PREMIUM ZOSTAŁA ZABLOKOWANA STEP 1: Udostępnij w sieci społecznościowej STEP 2: Kliknij link w swojej sieci społecznościowej Skopiuj cały kod Zaznacz cały kod Wszystkie kody zostały skopiowane do schowka Nie można skopiować kodów / tekstów, naciśnij [CTRL] + [C] (lub CMD + C na Macu), aby skopiować Spis treści