Najlepsze programy — płacą systematycznie od wielu lat

Najlepsze programy zarobkowe, blog m-zarabianie

Najlepsze programy na blogu (zarabianie przez Internet bez inwestycji)


W dziale „Najlepsze programy”  znajdują się programy zarobkowe, które są:

 • Stabilne i długoterminowe: Płacą użytkownikom systematycznie przez minimum 3 lata. Czas jest dobrym weryfikatorem uczciwości, rzetelności programu. Kieruję się również opiniami dostępnymi w sieci oraz własnym doświadczeniem.
 • Nie mają żadnych problemów z wypłacalnością. 
 • Wypłaty realizowane są na konto bankowe w Polsce lub PayPal.
 • Wypłacają pieniądze w ciągu 15 dni roboczych (dotyczy to paneli ankietowych, programów PTC, GPTR).
 • Wypłacają pieniądze w ciągu 30 dni roboczych (dotyczy to programów partnerskich, sieci afiliacyjnych i reklamowych).
[Najlepsze programy na blogu <<- kliknij link i zobacz więcej <<-]
Kliknij powyższy napis i zobacz najlepsze programy zarobkowe.

Uwaga: Dział „Najlepsze programy na blogu” ma wysokie wymagania jakościowe, dlatego na tej liście będzie najczęściej niewiele programów zarobkowych. Może zdarzyć się też sytuacja, że na tej liście nie będzie przez dłuższy czas żadnego programu. Dlatego, że żaden ze znanych mi programów nie będzie spełniał tych wymagań. Zawsze możesz też zajrzeć na listę: „Dobre programy” <<--.

„Najlepsze programy na blogu” to  programy zarobkowe, które:

 • Mają wiele pozytywnych opinii: Cieszą się dobrą opinią użytkowników, mają więcej opinii pozytywnych niż negatywnych.
 • To programy, z których osobiście otrzymałem minimum trzy wypłaty.
 • To programy, w których uczestnictwo jest darmowe: Jednym z najważniejszych warunków umieszczenia programu na liście „Najlepsze programy na blogu” jest darmowe uczestnictwo. To znaczy, że takie strony zarobkowe nie mogą wymagać od uczestników żadnych obowiązkowych wpłat, opłat za przystąpienie do programu i uczestnictwo, zakupów, abonamentów itp.  
 • To programy, które są legalne: Oferują metody zarabiania, które nie są zakazane w Polsce. 
 • Nie obiecują łatwych i szybkich pieniędzy: To programy, które nie zwodzą użytkowników obietnicami bardzo łatwych i dużych zarobków bez nakładu pracy.
 • Dobry kontakt: Dział obsługi odpowiada sprawnie na pytania użytkowników i pomaga im w problemach technicznych.
 • Strona zabezpieczona jest certyfikatem SSL.
 • Mają realny plan biznesowyczyli na przykład:
  • Nie charakteryzują się bardzo wysokim ryzykiem utraty płynności finansowej. 
  • Nie wypożyczają poleconych RR. 
  • Nie udostępniają akcji Revenue Share.
  • Nie są to programy, których plan biznesowy przypomina „Ponzi” itp.
  • To programy, które mają przychody z realnych produktów lub usług. 

Przeczytaj o wypłacalnym panelu ankietowym. Zarabianie w tym panelu polega na wypełnianiu ankiet itp. Płaci od 2007 roku na procesory PayPal, Skrill):

ySense - zarabianie przez internet, płatne ankiety

Dodatkowe minimalne wymagania listy „Najlepsze programy na blogu” dla poszczególnych metod zarobkowych:

 • Płatne ankiety (panele ankietowe): 
  • Minimum 5 zaproszeń do płatnych ankiet na miesiąc (na podstawie moich doświadczeń oraz opinii innych użytkowników).
  • Minimum potrzebne do wypłaty nie przekracza 30 zł.
 • Płatne oglądanie reklam (PTC, GPTR itp.):
  • Minimum 15 reklam dziennie (łącznie płatnych maili, reklam PTC; liczę tylko reklamy o wartości nie mniejszej niż 0,5 gr).
  • Minimum potrzebne do wypłaty nie przekracza 15 zł.
 • Programy partnerskie, sieci afiliacyjne i reklamowe: 
  • Minimum do wypłaty nie przekracza 100 zł.
  • W najbliższym czasie dodam kolejne minimalne wymagania dla programów partnerskich, sieci afiliacyjnych i reklamowych.
Dobrą rekomendacją dla programów z tego działu jest fakt, że są one wypłacalne przez minimum 3 lata. Utrzymywanie się przez 3 lata na trudnym rynku programów zarobkowych świadczy o tym, że dany program jest naprawdę dobry. 
Uwaga: Przynależność do działu „Najlepsze programy na blogu” świadczy o solidności, stabilności (wypłacaniu pieniędzy zgodnie z terminem podanym w regulaminie). Nie świadczy o tym, że programy z tego działu płacą dużo więcej od programów spoza tej listy.

Najlepsze programy zarobkowe na blogu:

[Najlepsze programy na blogu <<- kliknij link i zobacz więcej <<-]
Zobacz najlepsze programy zarobkowe na blogu.Przeczytaj także:

KOMENTARZE

Zasady komentowania: Bardzo proszę nie spamować linkami w komentarzach. Komentarze będące typową reklamą: zawierajcie linki, frazy kluczowe zamiast podpisu (pisane pod SEO) itp. nie będą publikowane. Przeczytaj więcej


BLOGGER: 1
 1. Szkoda, że nie trafiłem na to wcześniej. W końcu coś konkretnego, bez tego całego scamu i obietnic złotych gór w tydzień.

  OdpowiedzUsuń

REKLAMA
REKLAMA

Polecany program:

ySense (płatne ankiety, zadania) — płaci pieniądze od 2007 roku na procesory: PayPal, Skrill, Payoneer, karty podarunkowe Amazon. Przeczytaj więcej:

ySense - zarabianie przez internet, płatne ankiety

Nazwa

2018,1,20dollars2surf,1,3ziko,1,Adnox,8,Ads-Ivo,1,AdSense,1,Afiliacja,4,Angielskojęzyczne,4,ankieta,1,Ankiety,18,Archiwalne,15,Arial-Media,8,Artykuly-goscinne,2,Badanie-opinii,1,Banki,8,bezpieczeństwo,2,BiznesMails,1,blog,78,Blogger,2,blogowanie,2,blogspot,2,Bo-Panel.pl,1,cash back,3,CashBackRabat,1,CashnHits,2,CentrumReklamy,2,Click.Mail,1,ClixAddon,1,Clixsense,11,cytaty,1,Dobre,20,DonkeyMails,2,eKasa,2,eKonto,1,eKonto m,1,EldiBux,1,Epanel,1,Filmy,1,Forsapl,1,Gify,1,GlobalTestMarket,1,głosowanie,1,Google,1,Google AdSense,1,GPTplanet,1,GPTR,9,GreenPanthera,1,i-Say,1,ImasOnline,1,ImperiumReklamy,2,internet,1,kalkulator oszczędności,1,kalkulatory,1,KlubKantar,1,komputery,1,Konta bankowe,6,konta młodzieżowe,2,konta osobiste,1,konta oszczędnościowe,1,konta walutowe,1,LifePointsPanel,1,lokaty,1,LuckyMails,1,Mailowe,9,MarketAgent,1,Marketing,4,Markonix,1,MateBux,1,mBank,3,Moje ulubione,10,MyCashBar,1,MyLead,1,Nagrody,2,Najlepsze,4,Najlepsze dla promotorów,4,Najlepsze dla użytkownika bez poleconych,7,Neobux,5,Netele,5,News,24,Nie polecam - SCAM,17,No-Minimum,1,Ojooo,1,Opinie.pl,1,OptimalBux,1,oszczędzanie,3,PanelAriadna,1,Partnerskie,4,Payza,4,piłka nożna,1,PIT,1,pl.toluna.com,1,Płaci pieniądze na PayPal,9,Płaci pieniądze na polskie konto bankowe,18,Płaci pieniądze na Skrill,7,płatne ankiety,3,Pod znakiem zapytania,17,podatki,1,podsumowanie,1,poleceni,3,Polskie,24,Polskojęzyczne,24,poradnik,18,Porównywarka,5,Poznaj.to,1,Procesory płatności,1,Produkty finansowe,10,Programy firmy Atentivo Anti-Tau & Ads-Ivo (Admin Netele i Miroka),8,Prolific.,1,przewodnik,1,przydatne narzędzia,1,PTC,10,PulsReklamy,2,ranking,5,ReaktorOpinii,1,recenzja,3,reklama,2,Reklama w internecie,7,reklamowe,1,Reklamy na bloga,1,reklamy na stronę,1,review,2,Scarlet-Clicks,1,Sejfik,1,Skrill,1,Słowniczek,2,sonda,1,Swiat-Reklam,2,Szuwary,2,Testowane,2,TimeBucks,1,timebucks.com,1,Toluna,1,UEFA Euro 2016,1,Video,1,Web-Ads,1,WordLinx,1,Wypłata,3,Wywiady,1,YouGov,1,ySense,11,Zagraniczne,4,zakupy,1,zarabianie,75,zarobki,1,zestawienie,1,ZielonyMail,3,Zlotoweczka,1,
ltr
static_page
m-Zarabianie — blog o zarabianiu w Internecie bez inwestycji: Najlepsze programy — płacą systematycznie od wielu lat
Najlepsze programy — płacą systematycznie od wielu lat
Najlepsze programy zarobkowe, Zarabianie przez Internet bez inwestycji, Płatne ankiety, Płatne oglądanie reklam, Praca w domu, Pieniądze online
m-Zarabianie — blog o zarabianiu w Internecie bez inwestycji
https://www.m-zarabianie.com/p/najlepsze-programy-zarobkowe.html
https://www.m-zarabianie.com/
https://www.m-zarabianie.com/
https://www.m-zarabianie.com/p/najlepsze-programy-zarobkowe.html
true
811550301452940054
UTF-8
Załadowano wszystkie posty Nie znaleziono żadnych wpisów POKAŻ WSZYSTKIE Czytaj więcej Odpowiedz Anuluj odpowiedź Skasuj By Strona główna STRONY POSTY Pokaż wszystkie PRZECZYTAJ TAKŻE PODOBNE POSTY: ETYKIETA ARCHIWUM SEARCH WSZYSTKIE POSTY Nie znaleziono żadnego wpisu pasującego do Twojej prośby Wróć na stronę główną Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień przed chwilą 1 minuta temu $$1$$ minutes ago 1 godzinę temu $$1$$ hours ago Wczoraj $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago ponad 5 tygodni temu Obserwujący Śledzić TREŚĆ PREMIUM ZOSTAŁA ZABLOKOWANA STEP 1: Share to a social network STEP 2: Click the link on your social network Skopiuj cały kod Zaznacz cały kod Wszystkie kody zostały skopiowane do schowka Nie można skopiować kodów / tekstów, naciśnij [CTRL] + [C] (lub CMD + C na Macu), aby skopiować Table of Content