Najlepsze programy 2021 — płacą systematycznie od wielu lat

Najlepsze programy zarobkowe, blog m-zarabianie

Najlepsze programy na blogu 2021 (zarabianie przez Internet bez inwestycji)


W dziale „Najlepsze programy”  znajdują się programy zarobkowe, które są:

 • Stabilne i długoterminowe: Płacą użytkownikom systematycznie przez minimum 3 lata. Czas jest dobrym weryfikatorem uczciwości, rzetelności programu. Kieruję się również opiniami dostępnymi w sieci oraz własnym doświadczeniem.
 • Nie mają żadnych problemów z wypłacalnością. 
 • Wypłaty realizowane są na konto bankowe w Polsce lub PayPal.
 • Wypłacają pieniądze w ciągu 15 dni roboczych (dotyczy to paneli ankietowych, programów PTC, GPTR).
 • Wypłacają pieniądze w ciągu 30 dni roboczych (dotyczy to programów partnerskich, sieci afiliacyjnych i reklamowych).
[Najlepsze programy na blogu <<- kliknij link i zobacz więcej <<-]
Kliknij powyższy napis i zobacz najlepsze programy zarobkowe.

Uwaga: Dział „Najlepsze programy na blogu” ma wysokie wymagania jakościowe, dlatego na tej liście będzie najczęściej niewiele programów zarobkowych. Może zdarzyć się też sytuacja, że na tej liście nie będzie przez dłuższy czas żadnego programu. Dlatego, że żaden ze znanych mi programów nie będzie spełniał tych wymagań. Zawsze możesz też zajrzeć na listę: „Dobre programy” <<--.

„Najlepsze programy na blogu” to  programy zarobkowe, które:

 • Mają wiele pozytywnych opinii: Cieszą się dobrą opinią użytkowników, mają więcej opinii pozytywnych niż negatywnych.
 • To programy, z których osobiście otrzymałem minimum trzy wypłaty.
 • To programy, w których uczestnictwo jest darmowe: Jednym z najważniejszych warunków umieszczenia programu na liście „Najlepsze programy na blogu” jest darmowe uczestnictwo. To znaczy, że takie strony zarobkowe nie mogą wymagać od uczestników żadnych obowiązkowych wpłat, opłat za przystąpienie do programu i uczestnictwo, zakupów, abonamentów itp.  
 • To programy, które są legalne: Oferują metody zarabiania, które nie są zakazane w Polsce. 
 • Nie obiecują łatwych i szybkich pieniędzy: To programy, które nie zwodzą użytkowników obietnicami bardzo łatwych i dużych zarobków bez nakładu pracy.
 • Dobry kontakt: Dział obsługi odpowiada sprawnie na pytania użytkowników i pomaga im w problemach technicznych.
 • Strona zabezpieczona jest certyfikatem SSL.
 • Mają realny plan biznesowyczyli na przykład:
  • Nie charakteryzują się bardzo wysokim ryzykiem utraty płynności finansowej. 
  • Nie wypożyczają poleconych RR. 
  • Nie udostępniają akcji Revenue Share.
  • Nie są to programy, których plan biznesowy przypomina „Ponzi” itp.
  • To programy, które mają przychody z realnych produktów lub usług. 

Przeczytaj o wypłacalnym panelu ankietowym. Zarabianie w tym panelu polega na wypełnianiu ankiet itp. Płaci od 2007 roku na procesory PayPal, Skrill):

ySense - zarabianie przez internet, płatne ankiety

Dodatkowe minimalne wymagania listy „Najlepsze programy na blogu” dla poszczególnych metod zarobkowych:

 • Płatne ankiety (panele ankietowe): 
  • Minimum 5 zaproszeń do płatnych ankiet na miesiąc (na podstawie moich doświadczeń oraz opinii innych użytkowników).
  • Minimum potrzebne do wypłaty nie przekracza 30 zł.
 • Płatne oglądanie reklam (PTC, GPTR itp.):
  • Minimum 15 reklam dziennie (łącznie płatnych maili, reklam PTC; liczę tylko reklamy o wartości nie mniejszej niż 0,5 gr).
  • Minimum potrzebne do wypłaty nie przekracza 15 zł.
 • Programy partnerskie, sieci afiliacyjne i reklamowe: 
  • Minimum do wypłaty nie przekracza 100 zł.
  • W najbliższym czasie dodam kolejne minimalne wymagania dla programów partnerskich, sieci afiliacyjnych i reklamowych.
Dobrą rekomendacją dla programów z tego działu jest fakt, że są one wypłacalne przez minimum 3 lata. Utrzymywanie się przez 3 lata na trudnym rynku programów zarobkowych świadczy o tym, że dany program jest naprawdę dobry. 
Uwaga: Przynależność do działu „Najlepsze programy na blogu” świadczy o solidności, stabilności (wypłacaniu pieniędzy zgodnie z terminem podanym w regulaminie). Nie świadczy o tym, że programy z tego działu płacą dużo więcej od programów spoza tej listy.

Najlepsze programy zarobkowe na blogu:

[Najlepsze programy na blogu <<- kliknij link i zobacz więcej <<-]
Zobacz najlepsze programy zarobkowe na blogu.Przeczytaj także:

KOMENTARZEZasady komentowania: Bardzo proszę nie spamować linkami w komentarzach. Komentarze będące typową reklamą: zawierajcie linki, frazy kluczowe zamiast podpisu (pisane pod SEO) itp. nie będą publikowane. Przeczytaj więcej


BLOGGER: 4
 1. Szkoda, że nie trafiłem na to wcześniej. W końcu coś konkretnego, bez tego całego scamu i obietnic złotych gór w tydzień.

  OdpowiedzUsuń
 2. Na razie robię próbę a dalej zobaczymy wszędzie obiecują złote góry jakby to było istne eldorado

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To świetnie, że robisz próby — ja takie próby robię już od wielu lat, więc myślę, że warto też trochę zaufać i moim wieloletnim próbom. Staram się przedstawiać fakty — bez koloryzowania i upiększania rzeczywistości.

   Masz rację — zdecydowanie najlepiej jest przedstawiać fakty, zamiast obiecywać Eldorado. Na tym blogu nie obiecujemy złotych gór i Eldorado :)

   Zanim jakiś program zarobkowy znajdzie się na blogu — sam go testuję — często przez wiele miesięcy lub dłużej.

   Wszystkie programy zarobkowe, które znajdują się w dziale:

   „Najlepsze programy”: https://www.m-zarabianie.com/search/label/Najlepsze
   i „Dobre programy”: https://www.m-zarabianie.com/search/label/Dobre

   są jak najbardziej wypłacalne. Są to programy, z których osobiście wypłacałem już pieniądze — jest to warunek przed dodaniem ich na te listy. W opisach znajdują się moje — aktualne dowody wypłat.

   Jednak to, że są wypłacalne, nie oznacza wcale — że jest to Eldorado. W dalszym ciągu jest to tylko forma bardzo niewielkiego zarobku przez internet — i nie jest to sposób na łatwe i szybkie pieniądze z internetu. Wspominam o tym w każdym opisie, recenzji czy też poście startowym.

   Chociaż wypracowanie sobie zarobków — około 500 zł - 1000 zł / m-c (i więcej) — też jest możliwe (ale wymaga to pracy, czasu i cierpliwości) — wystarczy stosować się do wskazówek opisanych, chociażby tutaj:

   Zarabianie online: 9 wskazówek, dzięki którym zacznie działać: https://www.m-zarabianie.com/2019/03/zarabianie-online.html

   ► https://www.m-zarabianie.com/2014/06/6-darmowych-sposobow-zdobywania.html
   ► https://www.m-zarabianie.com/2016/04/100-dolarow-na-miesiac-z-clixsense-czy.html
   ► Jak zarabiać więcej w panelach ankietowych: https://www.m-zarabianie.com/2017/11/fakty-o-zarabianiu-na-platnych.html#ankiety13

   A jeśli ktoś uważa, że płatne ankiety są za słabo płatne / za wolno się zarabia — to zawsze można zarabiać dzięki metodom bardziej opłacalnym, takim jak:

   Pisanie bloga i zarabianie dzięki reklamom Google Adsense: https://www.m-zarabianie.com/2019/10/Google-Adsense-Przewodnik.html
   Zarabianie na afiliacji i programach partnerskich: https://www.m-zarabianie.com/search/label/Partnerskie

   Swoją drogą niektóre panele ankietowe — też mają atrakcyjne programy partnerskie:

   ► https://www.m-zarabianie.com/2019/11/program-partnerski-ysense-affiliate.html

   Osobiście uważam — że na każdej z tych metod (płatne ankiety, zarabianie na blogu, programy partnerskie, afiliacja) da się zarabiać fajne pieniądze. Tylko pod warunkiem, że poświęcisz im odpowiednio wiele czasu. Nie tylko na samo zarabianie z marszu — ale i na naukę — czyli czytanie wszelkiego rodzaju ogólnodostępnych, poradników — których w Internecie jest bardzo wiele. Wiedza = zarabianie.

   Usuń
  2. Zdecydowanie najlepiej jest przedstawiać fakty, zamiast obiecywać Eldorado.

   Dlatego na blogu m-Zarabianie:

   ► Staram się, aby opisy i recenzje były jak najbardziej rzetelne.
   ► Wymieniam wady i minusy programów.
   ► Pilnuje się — aby nie popadać w skrajności — od nadmiernego wychwalania programu zarobkowego po jakąś bezsensowną, niezasłużoną krytykę. Uważam, że skoro dany program płaci i skoro osobiście z niego wypłacam, to można znaleźć w nim te pozytywy. Niestety idealne programy zarobkowe nie istnieją i każdy ma też negatywy. Dlatego wymieniem je w swoich opisach i recenzjach:
   ► https://www.m-zarabianie.com/2017/11/fakty-o-zarabianiu-na-platnych.html#ankiety2

   Pozdrawiam, życzę jak największych zarobków, motywacji do nauki i czytania poradników. Polecam przy okazji moje wcześniejsze posty:

   Czy na ankietach naprawdę możesz coś zarobić: https://www.m-zarabianie.com/2017/11/fakty-o-zarabianiu-na-platnych.html#ankiety10
   Czy wypełnianie ankiet przez Internet się opłaca: https://www.m-zarabianie.com/2017/11/fakty-o-zarabianiu-na-platnych.html#ankiety11
   Ile można zarobić za wypełnienie pojedynczej ankiety: https://www.m-zarabianie.com/2017/11/fakty-o-zarabianiu-na-platnych.html#ankiety12
   Jak zarabiać więcej w panelach ankietowych: https://www.m-zarabianie.com/2017/11/fakty-o-zarabianiu-na-platnych.html#ankiety13
   Płatne ankiety — opinie, fakty, mity: https://www.m-zarabianie.com/2017/11/fakty-o-zarabianiu-na-platnych.html#ankiety16
   Zarabianie online: 9 wskazówek, dzięki którym zacznie działać: https://www.m-zarabianie.com/2019/03/zarabianie-online.html

   Usuń

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Polecany program:

Panel Opinie (płatne ankiety) — płaci pieniądze od 2007 roku na: Konto bankowe, karty podarunkowe, doładowanie telefonu. Przeczytaj więcej:

Panel Opinie.pl - zarabianie przez internet, płatne ankiety

Szukaj na blogu m-Zarabianie:


Nazwa

2018,1,20dollars2surf,1,3ziko,1,Adnox,8,Ads-Ivo,1,AdSense,3,Afiliacja,9,akademickie,2,Angielskojęzyczne,8,ankieta,2,Ankiety,37,AnsWeo,1,aplikacje,4,Archiwalne,16,Arial-Media,8,Artykuly-goscinne,2,AttaPoll,1,backup,1,Badanie-opinii,1,Banki,8,Bez-polecania,6,bezinwestycyjne,3,bezpieczeństwo,2,BiznesMails,1,blog,104,Blogger,7,blogowanie,7,blogspot,7,Bo-Panel.pl,1,bony-zakupowe,7,cash back,6,CashBackRabat,1,CashnHits,2,Cel-charytatywny,3,CentrumReklamy,3,Click.Mail,1,ClixAddon,1,Clixsense,11,cytaty,2,cytaty motywacyjne,2,cytaty o optymizmie,1,cytaty o zarabianiu,1,Dla-promotorów,11,Dobre,28,Doładowanie-telefonu,11,DonkeyMails,2,eKasa,2,eKonto,1,eKonto m,1,EldiBux,1,Epanel,1,favicon,1,favikona,1,Filmy,1,Forsapl,1,Gify,1,GlobalTestMarket,1,głosowanie,1,Google,7,Google AdSense,2,Google-Analytics,2,GPTplanet,1,GPTR,12,GreenPanthera,1,i-say,1,ikonki,2,ImasOnline,1,ImperiumReklamy,3,internet,2,kalkulator oszczędności,1,kalkulatory,1,KlubKantar,2,komputery,1,Konta bankowe,7,konta młodzieżowe,2,konta osobiste,1,konta oszczędnościowe,1,konta walutowe,1,kopia-zapasowa,1,LifePointsPanel,1,lista,4,lokaty,1,LuckyMails,1,Mailowe,15,MarketAgent,1,Marketing,8,Markonix,1,MateBux,1,mBank,3,Metody,12,Moje ulubione,12,Motywacja,5,MyCashBar,1,MyLead,1,na-konto,21,Nagrody,5,Najlepsze,3,najwięcej-ankiet,1,Neobux,5,Netele,5,News,24,Nie polecam - SCAM,23,No-Minimum,1,Norstat,1,NorstatPanel,1,Ojooo,1,Opinie.pl,2,OptimalBux,1,oszczędzanie,3,PanelAriadna,1,Partnerskie,6,PayPal,15,Payza,4,piłka nożna,1,PIT,1,pl.toluna.com,1,płatne ankiety,34,Pod znakiem zapytania,10,podatki,1,podsumowanie,8,podsumowanie-2020,5,poleceni,5,Polskie,31,Polskojęzyczne,30,poradnik,41,Porównywarka,5,Poznaj.to,1,praca,1,Procesory płatności,1,Prodege,3,Produkty finansowe,9,Programy firmy Atentivo Anti-Tau & Ads-Ivo (Admin Netele i Miroka),6,Prolific,1,przewodnik,57,przydatne narzędzia,8,PTC,15,PulsReklamy,2,ranking,7,raport,5,ReaktorOpinii,1,recenzja,25,reklama,5,Reklama w internecie,7,reklamy na stronę,2,review,19,Revolut,1,samouczek,2,Scarlet-Clicks,1,Sejfik,1,Skrill,12,Słowniczek,3,sonda,1,statystyki,5,SwagBucks,1,Swiat-Reklam,2,SWPanel,1,Szuwary,7,Testowane,2,TimeBucks,1,timebucks.com,1,Toluna,1,UEFA Euro 2016,1,Video,1,WordLinx,1,wypełnianie ankiet,19,wyplacalne-strony,3,Wypłata,3,Wywiady,1,YouGov,1,ySense,11,Zagraniczne,6,zakupy,2,zarabianie,99,zarobki,13,zestawienie,7,ZielonyMail,3,Zlotoweczka,1,życzenia,1,życzenia bożenarodzeniowe,1,
ltr
static_page
m-Zarabianie — blog o zarabianiu w Internecie bez inwestycji: Najlepsze programy 2021 — płacą systematycznie od wielu lat
Najlepsze programy 2021 — płacą systematycznie od wielu lat
Najlepsze programy zarobkowe, Zarabianie przez Internet bez inwestycji, Płatne ankiety, Płatne oglądanie reklam, Praca w domu, Pieniądze online
m-Zarabianie — blog o zarabianiu w Internecie bez inwestycji
https://www.m-zarabianie.com/p/najlepsze-programy-zarobkowe.html
https://www.m-zarabianie.com/
https://www.m-zarabianie.com/
https://www.m-zarabianie.com/p/najlepsze-programy-zarobkowe.html
true
811550301452940054
UTF-8
Załadowano wszystkie posty Nie znaleziono żadnych wpisów POKAŻ WSZYSTKIE Czytaj więcej Odpowiedz Anuluj odpowiedź Skasuj By Strona główna STRONY POSTY Pokaż wszystkie PRZECZYTAJ TAKŻE PODOBNE POSTY: ETYKIETA ARCHIWUM SEARCH WSZYSTKIE POSTY Nie znaleziono żadnego wpisu pasującego do Twojej prośby Wróć na stronę główną Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela Pon Wt Śr Czw Piąt Sob Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień Sty Lut Marz Kw Maj Czer Lip Sier Wrz Paź List Gru przed chwilą 1 minutę temu $$1$$ minutes ago 1 godzinę temu $$1$$ hours ago Wczoraj $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago ponad 5 tygodni temu Obserwujący Śledzić TREŚĆ PREMIUM ZOSTAŁA ZABLOKOWANA STEP 1: Udostępnij w sieci społecznościowej STEP 2: Kliknij link w swojej sieci społecznościowej Skopiuj cały kod Zaznacz cały kod Wszystkie kody zostały skopiowane do schowka Nie można skopiować kodów / tekstów, naciśnij [CTRL] + [C] (lub CMD + C na Macu), aby skopiować Spis treści