Zasady komentowania na blogu m-Zarabianie

Jak komentować na blogu?

1. Komentarze na blogu są moderowane: Publikuję je w miarę wolnego czasu, więc proszę o cierpliwość i wyrozumiałość.
2. Nie spamuj: Pamiętaj o tym, że komentarze służą do wyrażania opinii, do zadawania pytań związanych z zamieszczonym tematem. 
➤ Nie wykorzystuj komentarzy do umieszczania ref-linków, reklamowania swoich stron czy pisania nie na temat.
➤ Komentarze będące typowym spamem nie będą publikowane.
➤ UWAGA: Komentarze podpisuj imieniem lub nickiem (pseudonimem). 
➤ NIE podpisuj się kluczowymi frazami i słowami pozycjonującymi (pod SEO).
➤ NIE podpisuj się adresem (www) swojego bloga lub strony.
➤ Komentarze z takimi podpisami nie będą publikowane (lub będą publikowane bez linków w nazwie).
➤ Komentarze powinny być też wartościowe (muszą w mojej ocenie wnosić dodatkową wartość do komentowanej treści i bloga).
➤ Bardzo krótkie komentarze (pisane tylko dla pozyskania linku) nie będą publikowane. Mam na myśli komentarze składające się z zaledwie kilku słów np. „świetny wpis”, „super porady”, „zapraszam na bloga do mnie”.
Komentarze podpisuj imieniem lub nickiem. Nie podpisuj frazami pozycjonującymi
3. Zachowuj się:
Komentarze zawierające wulgaryzmy, inwektywy, dane osobowe, łamiące prawo, komentarze napastliwe, czepialskie itp. nie będą publikowane. Polecam też fajny post na ten temat z innego bloga <<--  Komentuj najlepiej tylko wtedy, jeśli masz dobry dzień i jeśli jesteś zadowolony ;)

4. Zapoznaj się z komentowanym postem:
Przed napisaniem komentarza przeczytaj dokładnie tekst, post, artykuł, który chcesz skomentować. Nie będą publikowane komentarze, które świadczą o niezapoznaniu się z komentowanym tekstem.

5. Opublikowane w komentarzach treści są dostępne publicznie dla wszystkich czytelników bloga.

7. Twoja zgoda i dobrowolne komentowanie: Komentowanie na blogu jest oczywiście dobrowolne. Korzystając z systemów komentarzy udostępnionych na blogu, zgadzasz się na gromadzenie przez te systemy informacji o Tobie (opisanych w polityce prywatności) oraz na opublikowanie na blogu Twoich komentarzy.

8. Subiektywne opinie: Komentarze na blogu są subiektywnymi, prywatnymi opiniami użytkowników. Administrator bloga m-Zarabianie nie ręczy za rzetelność prywatnych opinii przedstawianych w komentarzach przez użytkowników.

9. Zwroty grzecznościowe: Na blogu zwracamy się do siebie per „Ty”, Nie trzeba używać zwrotów „Pan”/„Pani”.

10. Nieaktualne komentarze: Komentarze, których treść jest już nieaktualna (i mogą przez to wprowadzać w błąd) będą co jakiś czas kasowane.

11. Miłego dnia: Poza wyżej wymienionymi wyjątkami jestem raczej tolerancyjny, więc życzę przyjemnego komentowania :)


Jak dodać komentarz Disqus na blogu m-Zarabianie?

Żeby dodać lub przeczytać komentarz, musisz kliknąć zielony przycisk — jest on umieszczony pod każdym postem i wygląda tak:

Jak dodać komentarz Disqus na blogu m-Zarabianie?
Jak dodać komentarz Disqus na blogu m-Zarabianie?
Jak dodać komentarz Disqus na blogu m-Zarabianie?

Ostatnia aktualizacja: 2019-10-01

Przeczytaj także:

KOMENTARZEZasady komentowania: Bardzo proszę nie spamować linkami w komentarzach. Komentarze będące typową reklamą: zawierajcie linki, frazy kluczowe zamiast podpisu (pisane pod SEO) itp. nie będą publikowane. Przeczytaj więcej


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Polecany program:

Panel Opinie (płatne ankiety) — płaci pieniądze od 2007 roku na: Konto bankowe, karty podarunkowe, doładowanie telefonu. Przeczytaj więcej:

Panel Opinie.pl - zarabianie przez internet, płatne ankiety

Szukaj na blogu m-Zarabianie:


Nazwa

2018,1,20dollars2surf,1,3ziko,1,Adnox,8,Ads-Ivo,1,AdSense,3,Afiliacja,9,akademickie,2,Angielskojęzyczne,8,ankieta,2,Ankiety,37,AnsWeo,1,aplikacje,4,Archiwalne,16,Arial-Media,8,Artykuly-goscinne,2,AttaPoll,1,backup,1,Badanie-opinii,1,Banki,8,Bez-polecania,6,bezinwestycyjne,3,bezpieczeństwo,2,BiznesMails,1,blog,104,Blogger,7,blogowanie,7,blogspot,7,Bo-Panel.pl,1,bony-zakupowe,7,cash back,6,CashBackRabat,1,CashnHits,2,Cel-charytatywny,3,CentrumReklamy,3,Click.Mail,1,ClixAddon,1,Clixsense,11,cytaty,2,cytaty motywacyjne,2,cytaty o optymizmie,1,cytaty o zarabianiu,1,Dla-promotorów,11,Dobre,28,Doładowanie-telefonu,11,DonkeyMails,2,eKasa,2,eKonto,1,eKonto m,1,EldiBux,1,Epanel,1,favicon,1,favikona,1,Filmy,1,Forsapl,1,Gify,1,GlobalTestMarket,1,głosowanie,1,Google,7,Google AdSense,2,Google-Analytics,2,GPTplanet,1,GPTR,12,GreenPanthera,1,i-say,1,ikonki,2,ImasOnline,1,ImperiumReklamy,3,internet,2,kalkulator oszczędności,1,kalkulatory,1,KlubKantar,2,komputery,1,Konta bankowe,7,konta młodzieżowe,2,konta osobiste,1,konta oszczędnościowe,1,konta walutowe,1,kopia-zapasowa,1,LifePointsPanel,1,lista,4,lokaty,1,LuckyMails,1,Mailowe,15,MarketAgent,1,Marketing,8,Markonix,1,MateBux,1,mBank,3,Metody,12,Moje ulubione,12,Motywacja,5,MyCashBar,1,MyLead,1,na-konto,21,Nagrody,5,Najlepsze,3,najwięcej-ankiet,1,Neobux,5,Netele,5,News,24,Nie polecam - SCAM,23,No-Minimum,1,Norstat,1,NorstatPanel,1,Ojooo,1,Opinie.pl,2,OptimalBux,1,oszczędzanie,3,PanelAriadna,1,Partnerskie,6,PayPal,15,Payza,4,piłka nożna,1,PIT,1,pl.toluna.com,1,płatne ankiety,34,Pod znakiem zapytania,10,podatki,1,podsumowanie,8,podsumowanie-2020,5,poleceni,5,Polskie,31,Polskojęzyczne,30,poradnik,41,Porównywarka,5,Poznaj.to,1,praca,1,Procesory płatności,1,Prodege,3,Produkty finansowe,9,Programy firmy Atentivo Anti-Tau & Ads-Ivo (Admin Netele i Miroka),6,Prolific,1,przewodnik,57,przydatne narzędzia,8,PTC,15,PulsReklamy,2,ranking,7,raport,5,ReaktorOpinii,1,recenzja,25,reklama,5,Reklama w internecie,7,reklamy na stronę,2,review,19,Revolut,1,samouczek,2,Scarlet-Clicks,1,Sejfik,1,Skrill,12,Słowniczek,3,sonda,1,statystyki,5,SwagBucks,1,Swiat-Reklam,2,SWPanel,1,Szuwary,7,Testowane,2,TimeBucks,1,timebucks.com,1,Toluna,1,UEFA Euro 2016,1,Video,1,WordLinx,1,wypełnianie ankiet,19,wyplacalne-strony,3,Wypłata,3,Wywiady,1,YouGov,1,ySense,11,Zagraniczne,6,zakupy,2,zarabianie,99,zarobki,13,zestawienie,7,ZielonyMail,3,Zlotoweczka,1,życzenia,1,życzenia bożenarodzeniowe,1,
ltr
static_page
m-Zarabianie — blog o zarabianiu w Internecie bez inwestycji: Zasady komentowania na blogu m-Zarabianie
Zasady komentowania na blogu m-Zarabianie
Zasady komentowania, polityka komentarzy Disqus na blogu m-Zarabianie
m-Zarabianie — blog o zarabianiu w Internecie bez inwestycji
https://www.m-zarabianie.com/p/jak-dodac-komentarz-na-blogu-m.html
https://www.m-zarabianie.com/
https://www.m-zarabianie.com/
https://www.m-zarabianie.com/p/jak-dodac-komentarz-na-blogu-m.html
true
811550301452940054
UTF-8
Załadowano wszystkie posty Nie znaleziono żadnych wpisów POKAŻ WSZYSTKIE Czytaj więcej Odpowiedz Anuluj odpowiedź Skasuj By Strona główna STRONY POSTY Pokaż wszystkie PRZECZYTAJ TAKŻE PODOBNE POSTY: ETYKIETA ARCHIWUM SEARCH WSZYSTKIE POSTY Nie znaleziono żadnego wpisu pasującego do Twojej prośby Wróć na stronę główną Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela Pon Wt Śr Czw Piąt Sob Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień Sty Lut Marz Kw Maj Czer Lip Sier Wrz Paź List Gru przed chwilą 1 minutę temu $$1$$ minutes ago 1 godzinę temu $$1$$ hours ago Wczoraj $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago ponad 5 tygodni temu Obserwujący Śledzić TREŚĆ PREMIUM ZOSTAŁA ZABLOKOWANA STEP 1: Udostępnij w sieci społecznościowej STEP 2: Kliknij link w swojej sieci społecznościowej Skopiuj cały kod Zaznacz cały kod Wszystkie kody zostały skopiowane do schowka Nie można skopiować kodów / tekstów, naciśnij [CTRL] + [C] (lub CMD + C na Macu), aby skopiować Spis treści