Start — Zaczynamy — Jak zarabiać na oglądaniu reklam?

Witaj, na blogu m-Zarabianie. Jesteś na blogu z opisami programów do zarabiania w Internecie typu Paid to Click. Zarabianie przez Internet (bez inwestycji)  Obiektywnie i bez koloryzowania  Opisy programów, opinie.


Co to jest Paid to Click?

neobux — opis programu
Paid to Click to popularne w Internecie programy, które płacą za klikanie w reklamy, za oglądanie reklam, za wypełnianie ankiet. Można je podzielić na programy typu: GPTR, PTC, Buxy, Surfbary, Panele ankietowe itp.

Prezentowane na blogu programy nie wymagają wkładu finansowego. Członkostwo w nich jest legalne, darmowe, nie zobowiązuje do żadnych zakupów i w każdej chwili możesz z niego zrezygnować.

Informacje o programach pochodzą z moich własnych doświadczeń, biorę również pod uwagę opinie innych użytkowników, dostępne w sieci. W Internecie znajdziesz wiele opisów programów zarobkowych, które są przekoloryzowane i oferują cuda. Z reguły zarobek w takich programach kończy się na obietnicach tych cudów. Na tym blogu postaram się wyłowić z wielkiego "morza cudów" programy rzetelne i solidne. Nie oferują one wielkich zarobków, ale za to są wypłacalne i nie wymagają żadnych inwestycji.

Pamiętaj również o tym, że rynek programów do zarabiania typu "Paid to Click" to trudny rynek. Bywa czasami i tak, że program, który płaci systematyczne przez kilka lat, nagle kończy swoją działalność i znika.

Nie powinieneś traktować zarabiania w tego rodzaju programach jako jedynego źródła dochodu (ze względu na niezbyt wysokie stawki), ale raczej jako dodatkowe zajęcie, które wykonujesz przy okazji korzystania z internetu.

Z własnych doświadczeń i rozmów z wieloletnimi użytkownikami tego typu programów wiem, że wielu spośród nich traktuje takie zarabianie jako hobby, formę zainteresowań, więc może i Ty połkniesz bakcyla.


Obiektywnie i bez koloryzowania:

  • Żeby zarobić sensowny grosz w programach typu "Paid od Click" powinieneś uczestniczyć w wielu programach tego typu jednocześnie. Chociaż na początek polecam maksymalnie 1-5 programów, nie więcej. To ma być dodatkowa forma zarobku, a nie zajęcie, które pochłania większość Twojego wolnego czasu.
  • Na jednym programie zarobisz od kilku (bez "poleconych") do kilkudziesięciu zł / na miesiąc z "poleconymi", więc żeby miało to jakiś sens, musisz uczestniczyć równocześnie w wielu programach.
  • Warto pozyskiwać "poleconych" ("polecony" to użytkownik, który zapisał się do programu z Twojego polecenia — otrzymujesz pewien procent z ich zarobków. Każdy z programów tego typu posiada program partnerski, linki, banery i materiały promocyjne, które pomogą Ci zdobywać nowych użytkowników.
  • Istnieją osoby, które potrafią tworzyć ogromne siatki poleconych i zarabiają znacznie więcej, niż podałem wyżej.
  • Zbieranie "Poleconych" nie jest obowiązkowe, ale znacznie zwiększa zarobki w tych programach.
  • Musisz poświęcać około 1 - 2 godzin dziennie na obsługę programów (jeśli uczestniczysz w wielu jednocześnie).
  • Odpuść sobie zarabianie w tego typu programach, jeśli oczekujesz szybkiego zarobku (tylko dla cierpliwych i wytrwałych).
  • Programy nie wymagają wkładu finansowego. Członkostwo w nich jest darmowe i w każdej chwili możesz z niego zrezygnować.


PTC, Bux — Czyli systemy pozwalające zarabiać za oglądanie reklam, za klikanie w reklamy

PTC — PTC to skrót od Paid To Click, czyli "zapłata za klikanie". Są to systemy, które oferują zarabianie za klikanie w reklamy, za oglądanie reklam. Po kliknięciu banera lub linka reklamowego musisz odczekać zwykle 10 do 30 sekund, po czym saldo Twojego konta w programie zostaje automatycznie powiększone o odpowiednią kwotę.
Buxy to również programy zarobkowe typu Paid to Click (PTC), czyli zarabianie w nich polega na oglądaniu reklam, na klikaniu w reklamy. Reklamy dostępne są po zalogowaniu się na stronach Buxów. Wszystko, co musisz zrobić, to kliknąć reklamę i odczekać zwykle 15-30 sekund, po czym zarobek automatycznie dopisywany jest do Twojego salda w programie. Buxy od pozostałych programów typu Paid to Click różnią się trochę większymi stawkami (zwykle 0,01$ - 0,02$ za klik) oraz mniejszą pracochłonnością (5-10 reklam dziennie), niskim minimum do wypłaty. Oferują również możliwość wynajęcia "poleconych". Pamiętaj, że rynek buxów jest trudnym rynkiem i buxy czasami znikają z sieci szybciej, niż się pojawiły
Najlepsze obecnie programy PTC to NeoBux, Scarlet-Clicks, GPTPlanet.


GPTR — Czyli systemy pozwalające zarabiać za czytanie, odbiór płatnych e-maili 

Zobacz przykłady programów GPTR <<-
GPTR (lub PTR — spotyka się w użyciu obie nazwy) to programy, w których zarabianie polega głównie na czytaniu płatnych maili reklamowych. GPTR to skrót od wyrazów GetPaid To Read, co znaczy: "Płacimy za czytanie, Zarabiaj — czytając". Żeby zacząć zarabiać w ten sposób, musisz zarejestrować się w wybranym programie lub programach. Po rejestracji otrzymujesz płatne maile reklamowe. Zarobki w zagranicznych firmach to około 0,25 centa do 2 centa za przeczytany mail. W polskich 1 do 2 groszy za jeden mail (wysokość stawek zależy od danego programu). Oprócz zarabiania za czytanie maili, programy GPTR płacą za klikanie w banery reklamowe, wykonywanie płatnych zadań, za pobieranie płatnych plików, za zapraszanie nowych użytkowników, za wygrane w konkursach (dostępne po zalogowaniu się na stronie danego programu). Przykładem najlepszych polskich programów typu GPTR, są programy firmy Adnox lub programy firmy Anti-Tau & Ivo-Net (admin Netele i Miroka).
Najlepsze obecnie programy GPTR: CentrumReklamy, ImperiumReklamy, Sejfik, BiznesMails.


Płatne ankiety / panele ankietowe — czyli strony oferujące zarabianie na wypełnianiu ankiet

Zobacz przykłady paneli ankietowych (zarabianie na ankietach) <<-
Co to jest panel ankietowy (panel badawczy, panel do płatnych ankiet)? W uproszczeniu panel ankietowy to strona internetowa, która łączy respondentów z firmami czy też organizacjami zlecającymi przeprowadzanie badań ankietowych (badan rynku i opinii publicznej). Panele ankietowe płacą respondentom za wypełnianie ankiet Online.
Fakty o zarabianiu na płatnych ankietach <<--

Surfbary, Auto surfy, Manual surfy
Surfbary — czyli programy do zarabiania w. internecie, które pozawalają zarabiać przy okazji korzystania z sieci (internetu). Nie wymagają żadnego większego nakładu pracy. Wszystkie dostępne w sieci Surfbary mają przybliżone zasady działania. Zarabianie w nich polega na wyświetlaniu niewielkiego banera reklamowego, w dowolnej części ekranu Twojego monitora. Za wyświetlanie banera otrzymujesz punkty, które każdego miesiąca wymieniane są na gotówkę. Ponieważ z reguły są to programy zagraniczne, więc wypłata dokonywana jest w euro lub dolarach, np. na konta PayPal lub podobne. Oprócz zarabiania na wyświetlaniu banera na ekranie — dodatkowo możesz zarabiać na systemie poleconych. Po prostu polecasz dany Surfbar swoim znajomym i za każdego nowego uczestnika programu, który zarejestruje się z Twojego linku polecającego, otrzymujesz dodatkowe punkty. Zbieranie "Poleconych" nie jest obowiązkowe, ale przy dużej ich liczbie możesz bardzo mocno powiększyć swoje zarobki. Oprócz tego, na stronach programów dostępne są zwykle różne gry i konkursy (na przykład bingo, loterie), dzięki którym możesz powiększać swoją pulę punktów czy gotówki (zależnie od Surfbara). Uczestnictwo jest darmowe i w każdej chwili można z niego zrezygnować.


Od czego zacząć?

Zarabianie polecam zacząć od wyboru programów ze Złotej listy oraz Srebrnej listy. Na początek polecam wybór maksymalnie 1-5 programów zarobkowych (nie więcej). Wszystko, czego będziesz potrzebował, aby zacząć zarabiać, to rachunek bankowy lub konto PayPal, Skrill lub Payza (niezbędne w przypadku programów zagranicznych) oraz nieco cierpliwości i wytrwałości. Powodzenia!Jeśli masz ochotę podzielić się własnym doświadczeniem (dobrym albo złym) z zarabiania w programach typu "Paid of Click" lub podobnych, to śmiało zostaw komentarz.

Autor wpisu: Owl, blog m-zarabianie.com,
Ostatnia aktualizacja wpisu: 2018-02-20
Kopiowanie treści bloga zabronione.

Zasady komentowania na blogu m-Zarabianie:

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z zasadami komentowania <<--

KOMENTARZE

BLOGGER: 11
Loading...
Clixsense - zarabianie przez internet, płatne ankiety
Nazwa

20dollars2surf,1,3ziko,1,Adnox,6,Ads-Ivo,1,Angielskojęzyczne,9,Ankiety,7,Archiwalne,9,Aurorki,2,Badanie-opinii,1,Banki,2,Bux,4,Cashback,1,CashnHits,2,CentrumReklamy,3,Click.Mail,1,ClixAddon,1,Clixsense,9,Dobre,18,DonkeyMails,2,Ekasa,1,EldiBux,1,Epanel,1,Filmy,1,Gify,1,GPTplanet,1,GPTR,13,ImasOnline,1,ImperiumReklamy,2,inne,1,Konta bankowe,1,LegacyClix,2,LuckyMails,1,Mailowe,13,MarketAgent,1,Markonix,1,MateBux,1,mBank,2,Moje ulubione,10,Najlepsze,8,Najlepsze dla promotorów,4,Najlepsze dla użytkownika bez poleconych,3,Najlepsze GPTR,3,Najlepsze panele ankietowe,4,Neobux,5,Netele,3,News,26,Nie polecam - SCAM,18,No-Minimum,1,Nowe i Testowane,5,Opinie.pl,1,Pampers,5,Partnerskie,2,Payza,4,piłka nożna,1,Płaci pieniądze na PayPal,9,Płaci pieniądze na Payza,7,Płaci pieniądze na polskie konto bankowe,23,płatne ankiety,1,Płatne oglądanie reklam,12,Pod znakiem zapytania,3,poleceni,2,Polskie,22,Polskojęzyczne,22,poradnik,19,Procesory płatności,5,Produkty finansowe,6,Programy firmy Adnox,6,Programy firmy Atentivo Anti-Tau & Ads-Ivo (Admin Netele i Miroka),8,PTC,6,PulsReklamy,2,Qassa,1,ReaktorOpinii,1,Recenzja,1,reklama,1,reklamowe,2,reklamy,1,Reklamy na stronę,2,Revenue Share,3,Review,1,Scarlet-Clicks,1,Sejfik,1,Skrill,1,Słowniczek,2,Swiat-Reklam,1,SwiatReklam,1,Szuwary,2,UEFA Euro 2016,1,Video,1,Web-Ads,1,WordLinx,1,Wypłata,6,Wywiady,1,Zagraniczne,9,ZielonyMail,3,Zlotoweczka,1,
ltr
static_page
m-Zarabianie — blog o zarabianiu w Internecie bez inwestycji: Start — Zaczynamy — Jak zarabiać na oglądaniu reklam?
Start — Zaczynamy — Jak zarabiać na oglądaniu reklam?
Zarabianie przez Internet, Praca w domu, Paid to Click, Płatne oglądanie reklam.
m-Zarabianie — blog o zarabianiu w Internecie bez inwestycji
https://www.m-zarabianie.com/p/co-to-jest-paid-to-click.html
https://www.m-zarabianie.com/
https://www.m-zarabianie.com/
https://www.m-zarabianie.com/p/co-to-jest-paid-to-click.html
true
811550301452940054
UTF-8
Załadowano wszystkie posty Nie znaleziono żadnych wpisów POKAŻ WSZYSTKIE Czytaj więcej Odpowiedz Anuluj odpowiedź Skasuj By Strona główna STRONY POSTY Pokaż wszystkie POLECANE DLA CIEBIE ETYKIETA ARCHIWUM SZUKAJ NA BLOGU WSZYSTKIE POSTY Nie znaleziono żadnego wpisu pasującego do Twojej prośby Wróć na stronę główną Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień just now 1 minuta temu $$1$$ minutes ago 1 godzinę temu $$1$$ hours ago Wczoraj $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago ponad 5 tygodni temu Obserwujący Śledzić TREŚĆ PREMIUM ZOSTAŁA ZABLOKOWANA KROK 1: Udostępnij. KROK 2: Kliknij udostępniony link, aby odblokować Skopiuj cały kod Zaznacz cały kod Wszystkie kody zostały skopiowane do schowka Nie można skopiować kodów / tekstów, naciśnij [CTRL] + [C] (lub CMD + C na Macu), aby skopiować