🛈 MarketAgent — najczęściej zadawane pytania FAQ

 Tekst pochodzi z oficjalnej strony programu [MarketAgent.com]

Co należy zrobić, aby brać udział w ankietach?

Po rejestracji w serwisie Marketagent skontaktujemy się z Panem/Panią w nieregularnych odstępach czasu przez maila. Po zaproszeniu, do udziału w ankiecie, udziela Pan/Pani odpowiedzi na dany temat i wysyła do nas wypełnioną ankietę.

Ile kosztuje rejestracja i członkostwo w Marketagent.com?

Rejestracja, jak również udział w ankietach są bezpłatne. Wręcz przeciwnie — udział w ankietach to czysty zarobek.

Czy możliwa jest rejestracja większej ilości osób pod jednym adresem email?

Podany adres email może zostać zapisany tylko dla jednej osoby.

Ile trwa wypełnianie ankiety?

Zależy od rodzaju i długości ankiety i może wynosić do 20 minut. Wysokość wynagrodzenia zawsze odpowiada długości czasu poświęconego na daną ankietę.

Ile mogę zarobić będąc członkiem na Marketagent?

Za wypełnioną na Marketagent ankietę użytkownik zawsze otrzymuje punkty bonusowe. Ilość punktów bonusowych zależy od rodzaju i długości ankiety. Każdy użytkownik sam decyduje, czy chce uczestniczyć w danej ankiecie. Na Marketagent zdobyte punkty bonusowe można wymienić na gotówkę lub też produkty i usługi naszych partnerów. Informacje na temat wynagrodzenia względnie nagród otrzymuje Pan/i zawsze w mailu z zaproszeniem do udziału w ankiecie.

Jakie korzyści niesie ze sobą rejestracja i udział w ankietach?

Otrzymałem już 100 punktów bonusowych za rejestrację (czyli 1 €).
Otrzymuje wynagrodzenie za udział w ankietach w formie punktów bonusowych, które w każdej chwili mogę wymienić na gotówkę lub też produkty i usługi naszych partnerów
Moje odpowiedzi traktowane są całkowicie poufne i nie są przekazywane osobom trzecim w połączeniu z danymi osobowymi. Więcej informacji dostępne jest w rubryce "Ochrona danych osobowych".
Mam szansę kształtować trendy na rozwoju wokół mnie.
Mogę przeznaczać punkty bonusowe na cele charytatywne.
Udział jest dla mnie całkowicie bezpłatny.

Przeczytaj przy okazji o wypłacalnym panelu ankietowym. Zarabianie w tym panelu polega na wypełnianiu ankiet itp. Płaci od 2007 roku na procesory PayPal, Skrill):

ySense - zarabianie przez internet, płatne ankiety

Czy moje dane osobowe są bezpieczne?

Dane udzielone podczas rejestracji przechowywane są w archiwum serwisu Marketagent i zabezpieczane najnowszymi technologiami. Gwarantujemy ochronę najnowszymi zabezpieczeniami.

Czy moje dane osobowe są publikowane?

Dane osobowe, cechy socjodemograficzne i osobiste opinie nie są publikowane w jakimkolwiek związku z Pana/Pani osobą. Dane służą jedynie do opracowywania grupowych danych na temat opinii i trendów na rynku według danej grupy docelowej. Nasi klienci nie są zainteresowani wynikami pojedynczych ankiet, lecz całkowitymi wartościami danej ankiety.
Nigdy nie przekazujemy naszym klientom informacji o adresach email, dlatego jedyne informacje otrzymywane od nas to zaproszenia do udziału w ankietach.
Nie używamy dostępnych danych do reklam, nie prowadzimy i nigdy nie będziemy prowadzić sprzedaży. Interesuje nas tylko Pana/Pani zdanie.
Informacje i dane nie są przekazywane. Naszych klientów interesują tylko opracowane skumulowane dany dotyczące danej ankiety.

Jak mogę wypłacić zarobione pieniądze?

Za udział w ankiecie otrzyma Pan/i punty na konto w Marketagent. Punty może Pan/i wymienić na gotówkę albo produkty i usługi dostępne u naszych partnerów. Istnieje także możliwość przekazania uzbieranych punktów na cele charytatywne. Aby wykorzystać punkty, należy wejść do rubryki "Giełda" i wybrać jedną z opcji. Przy wymianie punktów na gotówkę, odpowiednia kwota zostanie przelana na podane konto bankowe. Przy przelewach poniżej 60 PLN, zostanie pobrana opłata w wysokości 4 PLN.

Jak mogę otrzymać moje punkty bonusowe?

Za udział w ankiecie otrzyma Pan/i punty na konto w Marketagent. Punty może Pan/i wymienić na gotówkę albo produkty i usługi dostępne u naszych partnerów. Istnieje także możliwość przekazania uzbieranych punktów na cele charytatywne. Szczegółowa oferta możliwości wypłaty środków i przeliczniki dostępne są w rubryce "Giełda".

Czy muszę brać udział w każdej ankiecie?

Przed każdą ankietą otrzyma Pan/i informacje o wynagrodzeniu i dopiero wtedy decyduje Pan/i o udziale w ankiecie. Oczywiście za każdym razem ma Pan/i prawo odmówić udziału w ankiecie.

Jak szybko muszę wypełnić ankietę?

Maksymalny czas na odpowiedź zależy od danej ankiety, czasu w jakim nasz klient potrzebuje odpowiedzi na dany temat. Z reguły ankiety wysyłane na maila trwają do kilku dni. Informacje na temat dokładnego terminu trwania znajdują się na początku ankiety. Niektóre ankiety automatycznie kończone są w momencie osiągnięcia wystarczającej liczby respondentów. Szybszy udział w ankiecie oznacza więc większą szansę na punkty bonusowe.

Jak długo moje dane przechowywane są w systemie?

W całkowitym czasie rejestracji jako użytkownik Marketagent, dane rejestracyjne przechowywane są w naszym systemie. Dostęp do danych chroniony jest przez najnowocześniejsze programy zabezpieczające. W przypadku zakończenia członkostwa na Marketagent dane zostaną nieodwołalnie usunięte z naszego systemu. Dane pochodzące z ankiet usunięte zostaną natychmiastowo po opracowaniu wyników danej ankiety.

Jak mogę wyrejestrować się z serwisu?

Zakończenie członkostwa w serwisie Marketagent możliwe jest w każdym momencie ze skutkiem natychmiastowym. Dane osobowe zostaną wyłączone z naszej bazy danych na 14 dni. W tym czasie nie będzie Pan/i otrzymywać od nas żadnych wiadomości, jednak istnieje możliwość wypłaty punktów bonusowych. Po upływie 14 dni dane osobowe zostaną usunięte z naszej bazy danych, a punkty na koncie zostaną przeznaczone wybranej przez Marketagent organizacji charytatywnej.

Kto otrzymuje udzielone przeze mnie informacje?

Informacje nie są przekazywane osobom trzecim w bezpośrednim związku z Pana/Pani danymi osobowymi. Naszych klientów interesują tylko opracowane wyniki ankiet danej grupy docelowej (np. kobiety od 18 roku życia z miejscem zamieszkania w Warszawie). Dane osobowe nie są przekazywane w celach reklamowych ani handlowych. Do naszych klientów należą przedsiębiorstwa z zapotrzebowaniem informacji zwłaszcza z branży handlu, przemysłu, mediów, telekomunikacji itd. Wiadomości od Marketagent ograniczają się do zaproszeń w ankietach.

Co dzieje się z moim kwestionariuszem?

Po zakończonej ankiecie na Marketagent odpowiedzi zapisywane są w systemie przechowywania danych do zakończenia terminu ankiety. Po zakończeniu terminu ankiety, dane opracowywane są w automatycznym systemie, a tabelaryczne i graficzne wyniki całościowe przedstawiane są naszym klientom. Formularz wypełniony przez użytkownika po określonym czasie zostaje usunięty z naszego serwera, oznacza to, że nie zapisujemy Pana/Pani zdania.

Czy istnieją kryteria wykluczające udział w ankietach?

Minimalny wiek wymagany do uczestnictwa w ankietach to 14 lat.

Czy muszę zmieniać albo dopasowywać moje dane osobowe wraz z upływem czasu?

Adresy email, numery telefonu, miejsce zamieszkania i hobby często się zmieniają, dlatego serdecznie zapraszamy do regularnej aktywizacji profilu. Prowadzenie aktualnej bazy danych wymaga regularnych kontroli, prosimy o regularne aktualizacje profilu. Raz w roku nasi użytkownicy otrzymują ponadto specjalne zaproszenie do aktualizacji danych.

Tekst pochodzi z oficjalnej strony programu MarketAgent


kliknij baner i przejdź na oficjalną stronę MarketAgent:
MarketAgeny - wypełnianie ankiet, płatne ankiety

KOMENTARZE

Zasady komentowania: Bardzo proszę nie spamować linkami w komentarzach. Komentarze będące typową reklamą: zawierajcie linki, frazy kluczowe zamiast podpisu (pisane pod SEO) itp. nie będą publikowane. Przeczytaj więcej


BLOGGER: 2
  1. nie mogę zalogować się do konta po zmianie hasła.pisze zmień hasło w danych osobowych.Nie mogę tego znależć

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Jeśli nie pamiętasz swojego hasła, to możesz skorzystać z opcji "Nie pamiętam hasła" - jest taki link obok okienka do logowania. Wpisujesz adres e-mail i klikasz ""Nie pamiętam hasła". Na podany adres e-mail (musi być taki sam, jaki masz w programie) otrzymasz nowe hasło tymczasowe. Po zalogowaniu się hasłem tymczasowym, możesz sobie później zmienić w danych osobowych, na jakie hasło chcesz. W ostateczności możesz też napisać do obsługi programu (na dole strony MarketAgent jest zakładka "kontakt").

      Usuń

REKLAMA
REKLAMA

Polecany program:

ySense (płatne ankiety, zadania) — płaci pieniądze od 2007 roku na procesory: PayPal, Skrill, Payoneer, karty podarunkowe Amazon. Przeczytaj więcej:

ySense - zarabianie przez internet, płatne ankiety

Nazwa

2018,1,20dollars2surf,1,3ziko,1,Adnox,8,Ads-Ivo,1,AdSense,1,Afiliacja,5,akademickie,2,Amazon,1,Angielskojęzyczne,4,ankieta,2,Ankiety,27,AnsWeo,1,aplikacje,1,Archiwalne,16,Arial-Media,8,Artykuly-goscinne,2,Badanie-opinii,1,Banki,8,bezpieczeństwo,2,BiznesMails,1,blog,87,Blogger,3,blogowanie,3,blogspot,3,Bo-Panel.pl,1,bony-zakupowe,8,cash back,4,CashBackRabat,1,CashnHits,2,Cel-charytatywny,3,CentrumReklamy,3,Click.Mail,1,ClixAddon,1,Clixsense,11,cytaty,2,cytaty motywacyjne,2,cytaty o optymizmie,1,cytaty o zarabianiu,1,Dobre,19,Doładowanie-telefonu,11,DonkeyMails,2,eKasa,2,eKonto,1,eKonto m,1,EldiBux,1,Epanel,1,Filmy,1,Forsapl,1,Gify,1,GlobalTestMarket,1,głosowanie,1,Google,5,Google AdSense,2,GPTplanet,1,GPTR,9,GreenPanthera,1,i-Say,1,ImasOnline,1,ImperiumReklamy,3,internet,2,kalkulator oszczędności,1,kalkulatory,1,KlubKantar,2,komputery,1,Konta bankowe,6,konta młodzieżowe,2,konta osobiste,1,konta oszczędnościowe,1,konta walutowe,1,LifePointsPanel,1,lista,2,lokaty,1,LuckyMails,1,Mailowe,11,MarketAgent,1,Marketing,5,Markonix,1,MateBux,1,mBank,3,Metody,3,Moje ulubione,10,Motywacja,4,MyCashBar,1,MyLead,1,Nagrody,3,Najlepsze,5,Najlepsze dla promotorów,6,Najlepsze dla użytkownika bez poleconych,7,Neobux,5,Netele,5,News,24,Nie polecam - SCAM,24,No-Minimum,1,Ojooo,1,Opinie.pl,2,OptimalBux,1,oszczędzanie,3,PanelAriadna,1,Partnerskie,5,PayPal,3,Payza,4,piłka nożna,1,PIT,1,pl.toluna.com,1,Płaci pieniądze na PayPal,12,Płaci pieniądze na polskie konto bankowe,19,Płaci pieniądze na Skrill,7,płatne ankiety,26,Pod znakiem zapytania,11,podatki,1,podsumowanie,1,poleceni,3,Polskie,26,Polskojęzyczne,26,poradnik,22,Porównywarka,5,Poznaj.to,1,Procesory płatności,1,Prodege,2,Produkty finansowe,10,Programy firmy Atentivo Anti-Tau & Ads-Ivo (Admin Netele i Miroka),6,Prolific,1,przewodnik,25,przydatne narzędzia,2,PTC,9,PulsReklamy,2,ranking,5,ReaktorOpinii,1,recenzja,17,reklama,2,Reklama w internecie,7,reklamowe,1,reklamy na stronę,2,review,14,Scarlet-Clicks,1,Sejfik,1,Skrill,3,Słowniczek,2,sonda,1,SwagBucks,1,Swiat-Reklam,2,Szuwary,2,Testowane,2,TimeBucks,1,timebucks.com,1,Toluna,1,UEFA Euro 2016,1,Video,1,WordLinx,1,Wypłata,3,Wywiady,1,YouGov,1,ySense,11,Zagraniczne,4,zakupy,1,zarabianie,84,zarobki,2,zestawienie,1,ZielonyMail,3,Zlotoweczka,1,życzenia,1,życzenia bożenarodzeniowe,1,
ltr
static_page
m-Zarabianie — blog o zarabianiu w Internecie bez inwestycji: 🛈 MarketAgent — najczęściej zadawane pytania FAQ
🛈 MarketAgent — najczęściej zadawane pytania FAQ
MarketAgent — najczęściej zadawane pytania FAQ
m-Zarabianie — blog o zarabianiu w Internecie bez inwestycji
https://www.m-zarabianie.com/p/co-nalezy-zrobic-aby-brac-udzia-w.html
https://www.m-zarabianie.com/
https://www.m-zarabianie.com/
https://www.m-zarabianie.com/p/co-nalezy-zrobic-aby-brac-udzia-w.html
true
811550301452940054
UTF-8
Załadowano wszystkie posty Nie znaleziono żadnych wpisów POKAŻ WSZYSTKIE Czytaj więcej Odpowiedz Anuluj odpowiedź Skasuj By Strona główna STRONY POSTY Pokaż wszystkie PRZECZYTAJ TAKŻE PODOBNE POSTY: ETYKIETA ARCHIWUM SZUKAJ WSZYSTKIE POSTY Nie znaleziono żadnego wpisu pasującego do Twojej prośby Wróć na stronę główną Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień przed chwilą 1 minutę temu $$1$$ minutes ago 1 godzinę temu $$1$$ hours ago Wczoraj $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago ponad 5 tygodni temu Obserwujący Śledzić TREŚĆ PREMIUM ZOSTAŁA ZABLOKOWANA STEP 1: Udostępnij w sieci społecznościowej STEP 2: Kliknij link w swojej sieci społecznościowej Skopiuj cały kod Zaznacz cały kod Wszystkie kody zostały skopiowane do schowka Nie można skopiować kodów / tekstów, naciśnij [CTRL] + [C] (lub CMD + C na Macu), aby skopiować Spis treści