Lista 10 najpopularniejszych postów na blogu w 2020 roku

Lista 10 najpopularniejszych postów na blogu m-Zarabianie (II część podsumowania roku 2020):


Rok 2020 mamy już za sobą. Nadszedł czas na listę 10 najpopularniejszych blogowych postów 2020! Kolejność popularnych postów przedstawiłem według statystyk z Google Analytics. 
Lista 10 najpopularniejszych postów na blogu w 2020 roku.
Kliknij obrazek powyżej i zobacz 10 najpopularniejszych postów na blogu w 2020 roku. Mam nadzieję, że okażą się przydatne. 

Sprawdź także pozostałe części podsumowania roku 2020:


[post_ads]

Oto lista 10 najpopularniejszych postów na blogu w 2020 roku:

  • [message]
    • Kliknięcie każdego z poniższych nagłówków prowadzi bezpośrednio do pełnej wersji blogowego postu. 
 Najpopularniejszym blogowym postem w 2020 roku była recenzja panelu ankietowego ySense.

W recenzji znajdziesz najważniejsze cechy, zalety i wady tego popularnego programu zarobkowego (zarabianie bez inwestycji).

Moja recenzja była jedną z pierwszych szczegółowych i popularnych recenzji ySense (dawniej ClixSense) w polskim Internecie.

 Po raz pierwszy opublikowałem ją na blogu w 2012 roku. Do dzisiaj zajmuje wysokie miejsca w wyszukiwarce Google — pomimo dużej konkurencji i wielu nowych, ciekawych blogów o zarabianiu.

Dla niewtajemniczonych: ySense to bezinwestycyjny program zarobkowy, w którym otrzymasz niewielkie nagrody pieniężne za wypełnianie ankiet.

Panel posiada także dobry program partnerski, a zgromadzone zarobki wypłacisz na procesory PayPal, Skrill, Payoneer oraz karty zakupowe Amazon.

Witryna istnieje i płaci bezproblemowo od 2007 roku.
Program zarobkowy ySense, recenzja.

2. miejsce:  Panel Opinie.pl — czy naprawdę płaci za wypełnianie ankiet? << 

Drugie miejsce pod względem popularności (w 2020 roku) zajęła moja recenzja panelu ankietowego Opinie.pl.

Znajdziesz w niej zestawienie plusów i minusów tego panelu oraz wiele innych przydatnych informacji.

Recenzję opublikowałem na blogu w 2017 roku i do dzisiaj cieszy się popularnością.

W Panelu ankietowym Opinie.pl (po rejestracji) otrzymasz niewielkie nagrody pieniężne za wypełnianie ankiet.

Wypłatę zrealizujesz na konto bankowe w Polsce, po uzbieraniu minimum 50 zł.

Ankiety pojawiają się rzadko (około 5 - 10 ankiet / miesiąc), ale strona istnieje i bezproblemowo płaci od wielu lat.
Opis panelu ankietowego Opinie.pl.
 W trakcie poszukiwań legalnych i wiarygodnych sposobów zarabiania w Internecie — na pewno natknąłeś się na propozycje dorabiania na ankietach.

Trzecie miejsce zajął właśnie szczegółowy artykuł o płatnych ankietach, który opublikowałem na blogu w 2017 roku. W artykule podzieliłem się własnym, wieloletnim doświadczeniem związanym z tą popularną metodą internetowego zarabiania.
Płatne ankiety, fakty.

4. miejsce:  Lista TOP paneli z możliwością wypłaty na PayPal <<

Czwarte miejsce wśród najpopularniejszych zajęła TOP lista najlepszych portali ankietowych, które płacą pieniądze na popularny procesor PayPal.

TOP lista zawiera tylko przetestowane i sprawdzone przeze mnie wypłacalne portale zarobkowe.

Post opublikowałem w 2020 roku, więc tym bardziej cieszy jego popularność. 
Lista TOP paneli z możliwością wypłaty na PayPal.

5. miejsce:  Poznaj.to — płatne ankiety — moja recenzja, wady, opinie <<

Piąte miejsce zajęła recenzja panelu ankietowego Poznaj.to, w której przedstawiłem wady i zalety tego portalu oraz inne przydatne informacje. Recenzję opublikowałem na blogu w 2018 roku.

Wielu internautów szuka informacji na temat portalu Poznaj.to w wyszukiwarce Google, dlatego recenzja cieszy się dużą popularnością.

Niestety panel Poznaj.to nie zachwyca dzisiaj ilością ankiet, ale jest jak najbardziej wypłacalny (sprawdzone). Należy do doświadczonej agencji badawczej PBS (Pracownia Badań Społecznych) z Sopotu, której początki działalności offline sięgają lat 90. 

Nagrody za wypełnianie ankiet wypłacisz na konta bankowe w Polsce po uzbieraniu 20 zł.

Poznaj.to — płatne ankiety.

6. miejsce:  15 pomysłów na legalne zarabianie w Internecie <<

Szóste miejsce zajął obszerny artykuł o zarabianiu w Internecie bez inwestycji, który napisałem i opublikowałem na blogu w 2020 roku.

Znajdziesz w nim 15 pomysłów na legalne zarabianie przez Internet bez inwestowania.

Nad tym artykułem napracowałem się, jak koń na Gubałówce, ale się opłaciło. Artykuł okazał się strzałem w dziesiątkę, ponieważ  ładnie się wypozycjonował i zajmuje wysokie miejsca w rankingach wyszukiwarki Google. Dzięki temu cieszy się coraz większą popularnością. 

Mam nadzieję, że jest przydatny dla czytelników szukających ciekawych pomysłów na dorabianie w Internecie bez inwestycji.
5 pomysłów na legalne zarabianie przez Internet bez inwestowania.

7. miejsce:  Epanel — zarabianie na płatnych ankietach, opinie, opis <<

Siódme miejsce zgarnął post o portalu ankietowym Epanel, który należy do jednej z najstarszych polskich firm badawczych. Post o Epanel opublikowałem na swoim blogu w 2016 roku.

W portalu Epanel (po rejestracji) otrzymasz niewielkie nagrody pieniężne za wypełnianie ankiet. Wypłaty na konto bankowe w Polsce, po uzbieraniu minimum 50 zł.
Epanel — zarabianie na płatnych ankietach.

8. miejsce:  Prolific — czy ta strona naprawdę płaci? Opinie, recenzja <<

Ósme miejsce zajęła szczegółowa recenzja angielskojęzycznego panelu badawczego Prolific. Napisałem ją i opublikowałem na blogu w 2018 roku.

Prolific to aktualnie najbardziej dochodowy dla respondentów panel badawczy, chociaż też nie jest pozbawiony wad. 

W recenzji znajdziesz szczegółowy opis tego panelu, moją ocenę (wady i zalety) oraz aktualne dowody wypłat.
Prolific — czy ta strona naprawdę płaci?

9. miejsce:  102 motywacyjne cytaty o optymizmie i pozytywnym myśleniu <<

Dziewiąty pod względem popularności jest post, w którym zebrałem najlepsze cytaty o optymizmie. Post opublikowałem na blogu w styczniu 2020 roku. 

Znajdziesz w nim aż 102 optymistyczne cytaty, które pomagają w pozytywnym nastawieniu do życia i dodają sił w chwili zwątpienia. 

Cytaty, które umieściłem w poście, to fragmenty wypowiedzi aktorów, artystów, przedsiębiorców, polityków, pisarzy i myślicieli. Jest też kilka wypowiedzi anonimów.
102 motywacyjne cytaty o optymizmie i pozytywnym myśleniu.

10. miejsce:  LifePointsPanel — czy ta strona płaci? Moja recenzja, opis <<

Dziesiąte miejsce zajęła recenzja międzynarodowego panelu ankietowego LifePointsPanel. Opublikowałem ją na blogu w 2018 roku. 

W recenzji znajdziesz szczegółowy opis, moją ocenę (plusy i minusy), aktualne dowody wypłat i wiele innych przydatnych informacji.

Portal LifePointsPanel wypłaca pieniądze na procesor PayPal i jest wypłacalny od wielu lat.
LifePointsPanel, płatne ankiety.

Zobacz także pozostałe części podsumowania roku 2020:


Autor wpisu: m-Zarabianie.

Źródło statystyk: Google Analytics.

Ostatnia aktualizacja wpisu: 2020-01-22.

Kopiowanie treści blogu zabronione.

Zobacz także:

KOMENTARZEZasady komentowania: Bardzo proszę nie spamować linkami w komentarzach. Komentarze będące typową reklamą: zawierajcie linki, frazy kluczowe zamiast podpisu (pisane pod SEO) itp. nie będą publikowane. Przeczytaj więcej


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Otrzymuj informacje o najnowszych postach na adres E-mail

Twoja zgoda: Zapisując się do subskrypcji bloga, zgadzasz się na gromadzenie i przechowywanie Twojego adresu e-mail. Przeczytaj więcej

Polecany program:

Panel Opinie (płatne ankiety) — płaci pieniądze od 2007 roku na: Konto bankowe, karty podarunkowe, doładowanie telefonu. Przeczytaj więcej:

Panel Opinie.pl - zarabianie przez internet, płatne ankiety

Szukaj na blogu m-Zarabianie:


Nazwa

2018,1,20dollars2surf,1,3ziko,1,Adnox,8,Ads-Ivo,1,AdSense,3,Afiliacja,9,akademickie,2,Angielskojęzyczne,8,ankieta,2,Ankiety,37,AnsWeo,1,aplikacje,4,Archiwalne,16,Arial-Media,8,Artykuly-goscinne,2,AttaPoll,1,backup,1,Badanie-opinii,1,Banki,8,Bez-polecania,6,bezinwestycyjne,3,bezpieczeństwo,2,BiznesMails,1,blog,104,Blogger,7,blogowanie,7,blogspot,7,Bo-Panel.pl,1,bony-zakupowe,7,cash back,6,CashBackRabat,1,CashnHits,2,Cel-charytatywny,3,CentrumReklamy,3,Click.Mail,1,ClixAddon,1,Clixsense,11,cytaty,2,cytaty motywacyjne,2,cytaty o optymizmie,1,cytaty o zarabianiu,1,Dla-promotorów,11,Dobre,28,Doładowanie-telefonu,11,DonkeyMails,2,eKasa,2,eKonto,1,eKonto m,1,EldiBux,1,Epanel,1,favicon,1,favikona,1,Filmy,1,Forsapl,1,Gify,1,GlobalTestMarket,1,głosowanie,1,Google,7,Google AdSense,2,Google-Analytics,2,GPTplanet,1,GPTR,12,GreenPanthera,1,i-say,1,ikonki,2,ImasOnline,1,ImperiumReklamy,3,internet,2,kalkulator oszczędności,1,kalkulatory,1,KlubKantar,2,komputery,1,Konta bankowe,7,konta młodzieżowe,2,konta osobiste,1,konta oszczędnościowe,1,konta walutowe,1,kopia-zapasowa,1,LifePointsPanel,1,lista,4,lokaty,1,LuckyMails,1,Mailowe,15,MarketAgent,1,Marketing,8,Markonix,1,MateBux,1,mBank,3,Metody,12,Moje ulubione,12,Motywacja,5,MyCashBar,1,MyLead,1,na-konto,21,Nagrody,5,Najlepsze,3,najwięcej-ankiet,1,Neobux,5,Netele,5,News,24,Nie polecam - SCAM,23,No-Minimum,1,Norstat,1,NorstatPanel,1,Ojooo,1,Opinie.pl,2,OptimalBux,1,oszczędzanie,3,PanelAriadna,1,Partnerskie,6,PayPal,15,Payza,4,piłka nożna,1,PIT,1,pl.toluna.com,1,płatne ankiety,34,Pod znakiem zapytania,10,podatki,1,podsumowanie,8,podsumowanie-2020,5,poleceni,5,Polskie,31,Polskojęzyczne,30,poradnik,41,Porównywarka,5,Poznaj.to,1,praca,1,Procesory płatności,1,Prodege,3,Produkty finansowe,9,Programy firmy Atentivo Anti-Tau & Ads-Ivo (Admin Netele i Miroka),6,Prolific,1,przewodnik,57,przydatne narzędzia,8,PTC,15,PulsReklamy,2,ranking,7,raport,5,ReaktorOpinii,1,recenzja,25,reklama,5,Reklama w internecie,7,reklamy na stronę,2,review,19,Revolut,1,samouczek,2,Scarlet-Clicks,1,Sejfik,1,Skrill,12,Słowniczek,3,sonda,1,statystyki,5,SwagBucks,1,Swiat-Reklam,2,SWPanel,1,Szuwary,7,Testowane,2,TimeBucks,1,timebucks.com,1,Toluna,1,UEFA Euro 2016,1,Video,1,WordLinx,1,wypełnianie ankiet,19,wyplacalne-strony,3,Wypłata,3,Wywiady,1,YouGov,1,ySense,11,Zagraniczne,6,zakupy,2,zarabianie,99,zarobki,13,zestawienie,7,ZielonyMail,3,Zlotoweczka,1,życzenia,1,życzenia bożenarodzeniowe,1,
ltr
item
m-Zarabianie — blog o zarabianiu w Internecie bez inwestycji: Lista 10 najpopularniejszych postów na blogu w 2020 roku
Lista 10 najpopularniejszych postów na blogu w 2020 roku
Zobacz listę 10 najpopularniejszych postów na blogu m-Zarabianie w 2020 roku. II część blogowego podsumowania.
https://1.bp.blogspot.com/-srXIRp0QLko/YAfGMY48UvI/AAAAAAAAXQE/QVvtoBPHT_ctda9CM_p9wFq-0DLbf1BoACLcBGAsYHQ/s16000/optimized-dho5.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-srXIRp0QLko/YAfGMY48UvI/AAAAAAAAXQE/QVvtoBPHT_ctda9CM_p9wFq-0DLbf1BoACLcBGAsYHQ/s72-c/optimized-dho5.jpg
m-Zarabianie — blog o zarabianiu w Internecie bez inwestycji
https://www.m-zarabianie.com/2021/01/lista-10-najpopularniejszych-postow-w-2020.html
https://www.m-zarabianie.com/
https://www.m-zarabianie.com/
https://www.m-zarabianie.com/2021/01/lista-10-najpopularniejszych-postow-w-2020.html
true
811550301452940054
UTF-8
Załadowano wszystkie posty Nie znaleziono żadnych wpisów POKAŻ WSZYSTKIE Czytaj więcej Odpowiedz Anuluj odpowiedź Skasuj By Strona główna STRONY POSTY Pokaż wszystkie PRZECZYTAJ TAKŻE PODOBNE POSTY: ETYKIETA ARCHIWUM SEARCH WSZYSTKIE POSTY Nie znaleziono żadnego wpisu pasującego do Twojej prośby Wróć na stronę główną Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela Pon Wt Śr Czw Piąt Sob Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień Sty Lut Marz Kw Maj Czer Lip Sier Wrz Paź List Gru przed chwilą 1 minutę temu $$1$$ minutes ago 1 godzinę temu $$1$$ hours ago Wczoraj $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago ponad 5 tygodni temu Obserwujący Śledzić TREŚĆ PREMIUM ZOSTAŁA ZABLOKOWANA STEP 1: Udostępnij w sieci społecznościowej STEP 2: Kliknij link w swojej sieci społecznościowej Skopiuj cały kod Zaznacz cały kod Wszystkie kody zostały skopiowane do schowka Nie można skopiować kodów / tekstów, naciśnij [CTRL] + [C] (lub CMD + C na Macu), aby skopiować Spis treści