Recenzja SwagBucks - (ankiety) - czy udało mi się wypłacić?

SwagBucks 2021: Wszystko, co powinieneś wiedzieć o zarabianiu na ankietach w SwagBucks [moja rzetelna recenzja, przewodnik i opinie]:


SwagBucks, recenzja 2020.Jeśli interesujesz się płatnymi ankietami, to prawdopodobnie słyszałeś już o darmowej witrynie SwagBucks? 

Od dawna jest wysoko oceniana na angielskojęzycznych blogach i forach o zarabianiu bez inwestycji. 

Być może zastanawiasz się teraz, czy SwagBucks jest również opłacalny dla użytkowników z Polski? Czy faktycznie płaci za wypełnianie ankiet? Ile możesz zarobić na ankietach w SwagBucks? 

Czy ta strona jest darmowa, bezpieczna i legalna? Czy udało mi się wypłacić? Czy warto dołączyć? Zarabia się szybko czy wolno? Więc świetnie się składa, że tutaj jesteś. W mojej dzisiejszej szczegółowej i bezstronnej recenzji odpowiem na powyższe pytania i wiele innych.

Przedstawię Ci jak najwięcej faktów — podzielę się własnym doświadczeniem ze stroną SwagBucks — bez koloryzowania i upiększania rzeczywistości. 
Wezmę także pod uwagę opinie innych użytkowników — znalezione na polskich i zagranicznych stronach o zarabianiu. 

Omówię plusy i minusy tej witryny.  Postaram się znaleźć jak najwięcej wad i haczyków. Wszystko po to, aby pomóc Ci zdecydować — czy warto dołączyć do SwagBucks, czy też nie. Zapraszam więc do lektury.

[post_ads]

Spis treści — dowiesz się tutaj:


# 1. SwagBucks — co to jest i jakie korzyści może Ci przynieść? Czy to tylko zarabianie na ankietach, czy coś więcej?

SwagBucks, to program lojalnościowy — legenda. Wśród angielskojęzycznych użytkowników (głównie z USA i Wielkiej Brytanii) — jest jednym z najlepiej ocenianych programów z ankietami, zadaniami, ofertami typu cash back itp.

W SwagBucks otrzymasz niewielkie nagrody (pieniężne oraz karty podarunkowe) za wypełnianie ankiet, wykonywanie zadań, CashBack za zakupy, korzystanie z wyszukiwarki SwagBucks itp.
SwagBucks, PayPal.
W Polsce strona jest ciągle jeszcze mało popularna — głównie ze względu na pewne ograniczenia dla Polaków. Przez długi czas nie była wcale dostępna dla użytkowników z Polski. Obecnie jest dostępna, ale ciągle jeszcze nie wszystkie metody zarabiania są w pełni funkcjonalne. Mało jest też ankiet i ciekawych ofert kierowanych dla Polaków. Chociaż i tak wygląda to już trochę lepiej niż kilka lat wstecz. 
Mnie udało się dwa razy wypłacić ze SwagBucks, pomimo że mieszkam w Polsce i NIE korzystam z żadnych VPN itp.

SwagBucks, to nie tylko płatne ankiety, ponieważ witryna oferuje różne metody zarabiania.
Możesz otrzymywać niewielkie nagrody (pieniężne oraz karty podarunkowe) za:
 • Płatne wypełnianie ankiet (płatne ankiety online).
 • Cashback, czyli zwrot niewielkiej części za zakupy w sklepach internetowych (np. w Amazon, AliExpress lub eBay).
 • Wykonywanie ofert i zadań (typu „Taski”).
 • Zarabianie za korzystanie z wyszukiwarki internetowej SwagBucks.
 • Zarabianie w programie partnerskim.
 • I wiele innych metod. Oferowane metody mogą się trochę różnić — zależnie od kraju, w jakim przebywasz. Np. nie wszystkie metody są dostępne i w pełni funkcjonalne dla Polaków.
SwagBucks, zarabianie na ankietach.
 Chociaż nazwa tej witryny (SwagBucks) może kojarzyć się z popularnymi kiedyś Bux'ami, to w rzeczywistości nie ma z nimi wiele wspólnego. SwagBucks nie wypożycza poleconych, nie oferuje płatnych kont premium i jest darmowy. Istnieje i płaci od wielu lat (od 27 lutego 2008 r.). 
Na oficjalnej stronie SwagBucks można przeczytać, że witryna wypłaciła już ponad 429 859 211 USD w gotówce i bezpłatnych kartach podarunkowych. 

Strona należy do firmy Prodege, LLC z Kalifornii, czyli do tego samego właściciela, co popularny i lubiany (przez znawców tematu) ySense.com.

Wewnętrzną „walutą” w tym programie nagród są punkty SB.
Po uzbieraniu odpowiedniego minimum, punkty możesz wymienić na gotówkę i wypłacić na PayPal.
Dostępne są także karty upominkowe do sklepów Amazon i Zelando.

# 2. SwagBucks — przydatne / szybkie informacje:

 • [accordion]
  • Adres strony (oficjalna strona programu):
  • Metody zarabiania: 
   • Po rejestracji będziesz mógł zdobywać nagrody pieniężne oraz karty podarunkowe między innymi za:
    ➤ wypełnianie ankiet,
    ➤ wykonywaniu zadań typu Tasks (Appen),
    ➤ zwrot gotówki za zakupy w sklepach internetowych (cashback),
    ➤ korzystanie z wyszukiwarki SwagBucks,
    ➤ wykonywanie ofert i oglądanie filmów.
    ➤ za udział w programie partnerskim.
  • Czy ten program naprawdę płaci? Czy udało mi się wypłacić? 
   • Tak, udało mi się wypłacić już 3 razy (mój dowód wypłaty jest poniżej). Aktualny status programu (2020-10-10): PŁACI, dział na blogu: „Pod znakiem zapytania”. SwagBucks płaci, ale pozostanie na razie na liście „pod znakiem zapytania" ponieważ nie wszystkie opcje zarabiania są w pełni dostępne dla Polaków.
  • Język strony: 
   • Angielski, niemiecki, francuski i hiszpański (ale część ankiet dla Polaków dostępna jest po polsku — tak, jak w popularnym ySense)
  • Poziom trudności:
   • Łatwy. Strona dostępna jest po angielsku, niemiecku, francusku i hiszpańsku — więc dobrze, jeśli znasz któryś z tych języków. Możesz wspomagać się też translatorem Google — wbudowanym w wyszukiwarkę Google Chrome — całkiem dobrze radzi sobie z tłumaczeniem strony i ankiet.
  • Potencjał zarobkowy (ile można zarobić, czego możesz oczekiwać po SwagBucks): 
   • Potencjał zarobkowy — niski. Na stronach z ankietami nie da się zarabiać szybko i dużo. Takie zarabianie jest najczęściej powolne i pracochłonne i nie jest w stanie zastąpić pracy czy biznesu. To tylko okazjonalny udział w badaniach ankietowych — za który możesz otrzymywać niewielkie nagrody pieniężne.

    ➤ Więcej o zarabianiu na ankietach możesz przeczytać także tutaj <<--
    ➤ Jak zarabiać szybciej? Zarabianie na ankietach możesz znacznie przyspieszyć, jeśli korzystasz aktywnie z programów partnerskich, które udostępniają niektóre z paneli ankietowych.
  • Czy SwagBucks jest darmowy i legalny?
   • Tak, udział w SwagBucks jest darmowy, legalny, nie wymaga żadnych wpłat, inwestycji i w każdej chwili możesz też usunąć swoje konto.

    ➤ Jakie są dowody, że SwagBucks jest legalny?
    1. SwagBucks należy do legalnej firmy Prodege, LLC (firma Prodege powstała w 2005 roku). Natomiast strona SwagBucks.com została uruchomiona 27 lutego 2008 — i do dzisiaj działa i płaci.
    2. W Internecie można znaleźć potwierdzenia wypłat.
    3. Sam wypłacałem już z tego programu (moje dowody wypłaty możesz zobaczyć niżej).
  • Data powstania, od kiedy program istnieje? 
   • SwagBucks istnieje i wypłaca od 27 lutego 2008 roku. Na oficjalnej stronie SwagBucks można przeczytać, że witryna wypłaciła już ponad 429 859 211 USD w gotówce i bezpłatnych kartach podarunkowych.
  • Kto jest właścicielem SwagBucks?
   • Witryna zarządzana jest przez firmę Prodege, LLC — ta firma prowadzi między innymi znaną i wypłacalną od wielu lat stronę ySense.com.

    ➤„Prodege, LLC prowadzi wiele marek internetowych, które dostarczają treści i nagrody dla ponad 50 milionów członków. Flagowy produkt Prodege, Swagbucks, to najpopularniejszy internetowy program premiowy, oferujący użytkownikom bezpłatne karty podarunkowe na codzienne czynności i zakupy online. Prodege obsługuje także programy nagród za zakupy MyPoints i Shopathome, miejsce docelowe kart podarunkowych MyGiftCardsPlus oraz firmę badawczą ProdegeMR. Zatrudniając ponad 200 pracowników, Prodege otrzymało tytuł Najlepszego Miejsca Pracy w Los Angeles w 2018 roku. Prodege zarządza ponad 700 milionami dolarów sprzedaży brutto, a jego programy wypłaciły konsumentom ponad 550 milionów dolarów w postaci kart podarunkowych. Założona przez Josefa Gorowitza w 2005 r., Prodege jest kierowana przez CEO i prezesa Chucka Davisa, byłego CEO Fandango i Shopzilli, a jej główna siedziba znajduje się w El Segundo w Kalifornii. Dowiedz się więcej na www.prodege.com."
  • Akceptacja użytkowników, kto może dołączyć i zarabiać w SwagBucks? 
   • Jeszcze całkiem niedawno SwagBucks dostępny był tylko dla użytkowników ze Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemiec, Francji, Kanady, Australii, Nowej Zelandii, Hiszpanii, Portugalii i Indii. Więc jeśli jesteś rezydentem jednego z tych krajów, to możesz bez problemu się zarejestrować i zarabiać.

    Jednak SwagBucks otwiera się także powoli na użytkowników z innych krajów. W FAQ można przeczytać, że Swagbucks jest obecnie dostępny w większości krajów — w obu Amerykach, Europie i Azji oraz w niektórych krajach Afryki. Mnie udało się bezproblemowo zarejestrować. W niektórych krajach nie wszystkie opcje zarabiania są jednak dostępne (jest wiele ograniczeń).

    Ile musisz mieć lat? Według informacji ze strony SwagBucks: „Jeśli masz mniej niż 13 lat, NIE możesz korzystać ze Swagbucks.com”. Jeśli masz mniej niż 18 lat, powinieneś mieć zgodę rodziców — na korzystanie z programu. Górnej granicy wieku oczywiście nie ma.

    Możesz mieć tylko jedno konto: Tak, jak w większości tego typu paneli — możesz mieć tylko jedno konto, nie wolno tworzyć multikont.
  • Czy płatne ankiety przychodzą na adres e-mail, czy dostępne są na stronie SwagBucks?
   • Płatne ankiety w SwagBucks NIE przychodzą na adres e-mail. Aby brać udział badaniach, najlepiej codziennie się logować na stronie SwagBucks.com i sprawdzać, czy są dostępne nowe badania ankietowe.

Wróć do góry

# 3. Na jakie procesory możesz wypłacić gotówkę? Jakie jest minimum do wypłaty? 

 • Wypłata w SwagBucks: Wypłatę możesz zażądać po uzbieraniu: 
  • od $ 5 USD (500 SB) — karty podarunkowe Amazon;
  • od 10 € (1000 SB; karty podarunkowe Zelando);
  • od $ 10 USD (1000 SB) — wypłaty na procesor PayPal;
 • Metody wypłat: Pieniądze możesz wypłacić na procesor PayPal oraz w postaci elektronicznych kart do sklepów Amazon i Zelando
 • Czas oczekiwania na wypłatę: do 10 dni roboczych. 
 • Przelicznik punktów: Najczęściej 1 SB = $ 0,01 USD (100 SB = $ 1 USD). Jednak przelicznik punktów może być też nieco inny, ponieważ karty upominkowe udostępniane są czasami z rabatami. Na przykład w czasie promocji karta upominkowa o wartości 25 $ może być warta 2400 SB (zamiast 2500 SB).
 • Jak wypłacić / odebrać nagrodę? Po zgromadzeniu odpowiedniej ilości punktów SB odwiedź zakładkę „Redeem your SB” (na stronie SwagBucks) i odbierz nagrodę (gotówkę lub kartę upominkową).
Wypłata w SwagBucks.
SwagBucks, wypłata, karty podarunkowe Amazon i PayPal.

Wróć do góry

# 4. Ile można zarobić w SwagBucks? Zarabia się szybko czy wolno?

 • Większość legalnych i wypłacalnych witryn z płatnymi ankietami (na które trafiam w Internecie) — oferuje niewielkie nagrody pieniężne i rzeczowe za dzielenie się opiniami. Podobnie jest w przypadku recenzowanego tutaj SwagBucks. 
 • SwagBucks to tylko dodatkowa forma niewielkiego zarobku i nie da się dzięki niemu zarabiać szybko i dużo.
 • Szybkość zdobywania nagród u każdego może wyglądać inaczej. Wiele zależy od Twoich danych profilowych, np. miejsca zamieszkania, zainteresowań, preferencji zakupowych itp.
 • Uzbieranie minimum potrzebnego do wypłaty może rozciągnąć się w czasie i potrwać nawet wiele miesięcy.
 • Zarabianie możesz przyspieszyć — korzystając z programu partnerskiego SwagBucks.

4.1 Czym NIE jest panel SwagBucks? 

 • Zarabianie w SwagBucks nie można nazwać pracą.
 • SwagBucks nie jest programem, dzięki któremu będziesz mógł szybko zarabiać dużo pieniędzy.
 • SwagBucks nie jest programem, dzięki któremu staniesz się bogaty.
 • SwagBucks nie jest programem, dzięki któremu będziesz mógł zrezygnować z normalnej pracy.
 • Zarabianie w SwagBucks, to jedynie forma niewielkiego zarobku — dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać przy okazji korzystania z Internetu.
 • SwagBucks nie jest programem inwestycyjnym.

# 5. Zobacz także podobne wypłacalne panele do SwagBucks:

 • [col]
  • ● [ySense] — bardzo popularny angielskojęzyczny panel ankietowy. Oferuje zarabianie na płatnych ankietach, zadaniach i programie partnerskim. Ankiety dla Polaków dostępne są po polsku. Wypłaty na procesor PayPal. Należy do tej samej firmy, co SwagBucks. 
  • ● [CashBackRabat]— bezpłatna, polskojęzyczna strona i aplikacja oferująca zwrot za zakupy w sklepach internetowych (cash back). Na przykład cash back z Allegro. Możesz zarabiać także na czytaniu płatnych maili i płatnych ankietach.
  • ● [Panel Opinie] — polski panel oferujący zarabianie na ankietach i dobrym programie partnerskim. Wypłaty na konto bankowe, PayPal, w postaci bonów zakupowych, doładowania telefonu. Zarobki możesz przekazać także na cele charytatywne.

# 6. Jak zacząć zarabiać w SwagBucks? Jak działa SwagBucks? Na czym polega zarabianie? [metody zarabiania]:

Żeby zacząć zarabiać:
 1. Zarejestruj się na stronie [SwagBucks.com <<--]
 2. Codziennie loguj się i bierz udział w płatnych ankietach (jeśli są dostępne w zakładce „Answer”).
 3. Korzystaj z pozostałych metod zarabiania dostępnych na stronie SwagBucks (szczegóły niżej):
Po rejestracji i zalogowaniu się na stronie SwagBucks — znajdziesz zakładki z następującymi metodami zarabiania:

Metody zarabiania w SwagBucks:

SwagBucks, metody zarabiania.

➤ 6.1. „Answer”, czyli „Odpowiedz" — to zakładka z płatnymi ankietami:

W zakładce „Answer” dostępne są płatne ankiety. Są to ankiety z tak zwanych „routerów" — znane, chociażby z panelu ySense. Warto codziennie się logować i sprawdzać dostępność ankiet.

Czy ankiety przychodzą na adres e-mail, czy trzeba je sprawdzać na stronie SwagBucks?

Płatne ankiety nie przychodzą na adres e-mail, więc należy logować się i sprawdzać dostępność ankiet, bezpośrednio na stronie SwagBucks (w zakładce „Answer”).

Ile zarobisz w SwagBucks za wypełnienie pojedynczej ankiety?

Przykładowa wartość ankiet na moim koncie, tak jak widać na obrazku:
SwagBucks, płatne ankiety.

Są to ankiety z tak zwanych „routerów" — znane, chociażby z programu ySense. Warto codziennie się logować i sprawdzać dostępność ankiet w zakładce „Answer"

SwagBucks, ankiety, answer.

 Moje doświadczenie z ankietami w SwagBucks:

Najtańsze i najdroższe ankiety, jakie udało mi się ukończyć do tej pory w SwagBucks:
 • Najtańsza ankieta-sonda: 1 SB (czyli 0,01 $, codzienna, kilkusekundowa sonda w zakładce „Daili Poll” — zawsze się do niej kwalifikujesz). 
 • Najdroższa ankieta, jaką udało mi się ukończyć: 75 SB (czyli $ 0,75 USD, ankieta z routerów).
  SwagBucks, ankieta zakończona.
Wartość ankiet może się jednak różnić, w zależności od kraju, z którego pochodzi użytkownik.

Czy często udaje mi się zakwalifikować do ankiet w SwagBucks?

 • Niestety nie — do większości ankiet nie udaje mi się zakwalifikować. Porównując np. SwagBucks do ySense — to częściej udaję mi się ukończyć ankietę w ySense. 
  • Warto pamiętać, że firmy szukają do badań respondentów o określonym profilu (chodzi o miejsce zamieszkania, preferencje zakupowe, wiek, zainteresowania itp.). Niemniej warto codziennie logować się na stronie SwagBucks i sprawdzać dostępność ankiet.
 • [Przeczytaj przy okazji, jak zarabiać więcej pieniędzy z paneli ankietowych <<--]
 • Punkty pocieszenia:  Jeśli nie uda Ci się zakwalifikować do niektórych ankiet, to otrzymasz punkty pocieszenia, tak, jak widać na przykładzie z mojego konta:
SwagBucks, dyskwalifikacja.
Ankiety w SwagBucks.

➤ „Daily Poll” — codzienny, krótki sondaż w SwagBucks:

„Daily Poll” — to codzienna krótka sonda, za którą możesz zgarnąć 1 SB ($ 0,01 USD). To niewiele, ale udział w tej sondzie zajmuje tylko z kilka sekund.
SwagBucks, Daily Poll.
SwagBucks, codzienny sondaż.

➤ 6.2. „Shop” — czyli „sklep” — to zakładka z ofertami typu cashback:

W zakładce o nazwie „Shop” możesz zarabiać prowizję za zakupy (tak zwany cashback) w sklepach internetowych. Cash back jest to zwrot niewielkiej części za zakupy w sklepach internetowych (współpracujących ze stroną SwagBucks). 

Dlaczego strona SwagBucks płaci za zakupy?

Zastanawiasz się, dlaczego strona SwagBucks miałaby płacić za zakupy?
Nie ma w tym nic niezwykłego. Sklepy internetowe płacą firmie SwagBucks za przyciąganie klientów. Natomiast strona SwagBucks dzieli się prowizją z osobami robiącymi zakupy w takich sklepach. Więc korzyść jest wzajemna. Jeśli często robisz zakupy w sklepach internetowych, to dzięki tej opcji możesz szybciej zarabiać w SwagBucks.
  • Jakie sklepy są dostępne? eBay, Amazon, HP, Dell, Nike, Groupon, Microsoft Store, Samsung, ShopDisney, Lenovo, AliExpress, Apple, Adidas i wiele innych. Wymieniłem tylko te najbardziej popularne, ale jest ich ponad 1500:
SwagBucks, cash back, zakupy.
  • Uwaga: nie wszystkie sklepy są dostępne dla użytkowników z Polski.
 • Prowizję (Cash Back) otrzymasz tylko wtedy, jeśli dokonasz zakupu za pośrednictwem strony SwagBucks lub wtedy gdy masz zainstalowane rozszerzenie [SwagButton].
 • Przed dokonaniem zakupu wyłącz Adblock Plus (jeśli takiego używasz), ponieważ może powodować błędy w naliczaniu punktów.
 • Kiedy po zakupie otrzymasz punkty SB na swoje konto? Punkty pojawią się od 30 minut do 7 dni roboczych po zakupie jako „Oczekujące” w zakładce „Shop & Earn”. Przyznanie punktów SB może potrwać od 32 do 75 dni od daty zakupu. Jeśli nie widzisz swojego zakupu w ciągu 7 dni roboczych, skontaktuj się z działem obsługi klienta w celu sprawdzenia twojego zakupu.
 • Mój przykładowy otrzymany Cash Back (104 punkty SB; czyli 1,04 $ za zakupy w GoDaddy):
  SwagBucks, cash back.
[Zobacz także podobną, wypłacalną stronę, która płaci cashback za zakupy <<--]

➤ 6.3. SwagButton — dodatek do przeglądarki:

SwagButton to dodatek (rozszerzenie) do przeglądarki. Szczególnie jest przydatny, jeśli chcesz otrzymywać Cash Back za zakupy internetowe.
SwagButton, dodatek do przeglądarki w SwagBucks.
Korzystając z tego rozszerzenia, nie musisz robić zakupów za pośrednictwem strony internetowej Swagbucks. Możesz robić zakupy w normalny sposób, a SwagButton poinformuje Cię o dostępnych ofertach i sklepach współpracujących ze SwagBucks. 


➤ 6.4. „Discover” — to zakładka z różnymi ofertami, zadaniami od firm zewnętrznych:

W zakładce „ Discover” otrzymasz punkty SB za udział w ofertach i zadaniach. Jakie to mogą być zadania? Na przykład: zapis do newslettera, pobranie aplikacji, rejestracja i uczestnictwo w różnych usługach itp.

SwagBucks, oferty.
 • Czytaj dokładnie instrukcję zadań. 
 • Wybieraj tylko oferty znanych i wiarygodnych firm. Unikaj ofert, które wymagają podawania numeru telefonu lub czułych danych osobowych. 
 • Przed zapisaniem się do jakieś usługi przeczytaj dokładnie regulamin.

➤ 6.5. „Search” — to wyszukiwarka internetowa, dzięki której możesz zdobywać punkty SB:

Jak działa wyszukiwarka SwagBucks?

Oparta jest na wyszukiwarce Yahoo i działa na podobnych zasadach jak każda inna wyszukiwarka internetowa. Wpisujesz w okienko szukane hasło / frazę, a wyszukiwarka przeszukuje internet i pokazuje Ci znalezione wyniki.

SwagBucks, wyszkukiwarka.
Za korzystanie z tej wyszukiwarki — SwagBucks wynagrodzi Cię od czasu do czasu punktami SB (1 SB do 1000 SB).
Jeśli wylosujesz nagrodę — to nad wynikami wyszukiwania zobaczysz ekran gratulacyjny z nagrodą SB oraz prośbę o wpisanie w okienko kodu captcha.
SwagBucks, wygrana.
Dodaj napis
Ważne: przy przepisywaniu kodu captcha zwróć uwagę na wielkość liter. System uwzględnia litery wielkie i małe — więc musi to być dokładnie tak samo, jak na obrazku.

Punkty za korzystanie z wyszukiwarki SwagBucks.

Moje przykładowe wygrane punkty (za korzystanie z wyszukiwarki SwagBucks):

Punkty w SwagBucks.


➤ 6.6. „Play" — zarabianie na graniu w gry:

Jest to zakładka, gdzie możesz zdobywać punkty za udział w bezpłatnych grach.
Uwaga: Dla Polaków pojawia się niewiele ofert w tej zakładce.
Aby brać udział w grach — musisz mieć wyłączone oprogramowanie blokujące reklamy i zainstalowaną najnowszą wersję programu Adobe Flash Player.

➤ 6.7. Program partnerski SwagBucks:

Otrzymasz 10% prowizji od zarobków każdej osoby, która dołączy do SwagBucks poprzez Twój unikalny link polecający. Jeśli przykładowo Twój polecony zarobi $ 5 USD, to Ty otrzymasz $ 0,5 USD prowizji. Polecony nic na tym oczywiście nie traci i również zarabia. To SwagBucks wypłaca prowizję, a nie polecony.

Dodatkowo otrzymasz jednorazowy bonus 100 SB, jeśli Twój polecony (czyli zaproszona osoba) doda SwagButton na swoim laptopie lub komputerze stacjonarnym. 

Gdzie jest Twój link polecający?

Dostęp do linku polecającego otrzymasz po zalogowaniu się na stronie SwagBucks, w zakładce „Invite Your Friends”.
SwagBucks, program partnerski.
Możesz także zapraszać za pomocą portali społecznościowych: Facebook, Twitter, Tumblr lub poprzez e-mail.

Czy zapraszanie nowych użytkowników (polecanie programu) jest obowiązkowe?

Nie, zapraszanie nowych użytkowników nie jest obowiązkowe. Jeśli nie lubisz takiej opcji zarabiania, to nie musisz z niej korzystać. Moim zdaniem warto aktywnie korzystać z programu partnerskiego, ponieważ dzięki niemu można zarabiać o wiele szybciej.

# 7. Zobacz film o SwagBucks:


Wróć do góry

# 8. Moja ocena, zalety i wady SwagBucks:

⊕ Plusy — co mi się podoba?

 • [accordion]
  • 1. Darmowa rejestracja i udział:
   • Rejestracja (i udział) w SwagBucks jest bezpłatna. Nie musisz nic wpłacać, kupować czy inwestować (to nie jest program inwestycyjny). W każdej chwili możesz też usunąć swoje konto — jeśli panel nie spełni Twoich oczekiwań. Darmowy udział to ważny atut dla osób, które chcą zarabiać dodatkowe pieniądze bez żadnych wpłat i inwestycji.
  • 2. Stabilność, długoterminowość, doświadczenie:
   • SwagBucks istnieje od 27 lutego 2008 r. — co jest dużym osiągnięciem na rynku tego typu programów.
  • 3. Wypłacalność od wielu lat: 
   • W Internecie można znaleźć wiele dowodów wypłat i pozytywnych opinii (szczególnie na angielskojęzycznych stronach i blogach o zarabianiu). Pod opisem programu, zamieściłem również własny dowód wypłaty.

    Płacenie zgodnie z terminem, to jedna z najważniejszych cech każdego dobrego programu zarobkowego. Na oficjalnej stronie SwagBucks można przeczytać, że witryna wypłaciła już ponad 429 859 211 USD w gotówce i bezpłatnych kartach podarunkowych. 
  • 4. Wypłaty na procesor PayPal:
   • Zarobione w SwagBucks pieniądze możesz wypłacić na procesor płatniczy PayPal — prawdopodobnie najtańszy i najbezpieczniejszy procesor szybkich płatności online. Natomiast z procesora PayPal możesz przelać pieniądze bezproblemowo na konto bankowe w Polsce. Możesz też płacić za zakupy internetowe — bezpośrednio z konta PayPal (w tych sklepach, które przyjmują płatność za pomocą PayPal'a).

    Zobacz przy okazji 5 najlepszych stron z płatnymi ankietami, które płacą na PayPal <<--
  • 5. Różne możliwości zarabiania: 
   • SwagBucks to nie tylko zarabianie na ankietach. Możesz zarabiać także na wykonywaniu zadań, ofert, dzięki wyszukiwarce, zakupom (Cash Back), w programie partnerskim itp.
  • 6. Program partnerski SwagBucks (program polecający; brak limitów): 
   • W SwagBucks możesz zarabiać również dzięki programowi polecającemu. Otrzymasz 10% od zarobków Twoich poleconych. Polecony nic na tym oczywiście nie traci i również zarabia. To SwagBucks wypłaca prowizję, a nie polecony. Korzystając z programu partnerskiego (polecającego), możesz szybciej dobić do minimum wypłaty.

    Program partnerski SwagBucks nie stawia żadnych ograniczeń co do ilości zaproszonych poleconych. To ważny atut dla tych, którzy potrafią zapraszać ich wielu.
  • 7. Szybka realizacja wypłat: 
   • Na zleconą wypłatę nie czekałem nigdy dłużej niż kilka dni.

⊖ Minusy — Co mi się nie podoba?

 • [accordion]
  • 1. Mała ilość ankiet i ofert (ograniczenia dla Polaków): 
   • SwagBucks nastawiony jest głównie na użytkowników z USA i wielkiej Brytanii. Jeśli mieszkasz w innym kraju, to również możesz dołączyć i zarabiać. Jednak musisz liczyć się z tym, że ciągle jest jeszcze mało ciekawych ofert i ankiet kierowanych dla użytkowników spoza USA i Wielkiej Brytanii. Chociaż i tak wygląda to już trochę lepiej niż kilka lat wstecz. Nie wszystkie metody zarabiania i opcje są w pełni funkcjonalne dla użytkowników z Polski. 
  • 2. Powolne zarabianie:
   • Tak, jak w większości programów z płatnymi ankietami itp. — osiągnięcie minimum wypłaty trwa bardzo długo (ale jest to osiągalne). Nie da się tutaj zarabiać szybko i dużo, więc jest to zajęcie dla osób cierpliwych, którym nie przeszkadza powolne zdobywanie gotówki i nagród.
  • 3. Niski potencjał zarobkowy: 
   • Zarabianie w SwagBucks nie zastąpi normalnej pracy czy biznesu — to tylko dodatkowa forma niewielkiego zarobku. 
  • 4. Niskie stawki: 
   • Większość ankiet z „routerów” warta jest poniżej $ 1 USD.
  • 5. Kłopoty z zakwalifikowaniem się do ankiet (duży współczynnik odrzuceń):
   • Najczęściej trudno jest mi zakwalifikować się do ankiet w SwagBucks (ale to nie tylko wada SwagBucks). Dlaczego tak jest? Ponieważ firmy zlecające ankiety szukają osób o odpowiednim profilu. Wybierają tylko takich respondentów, jakich aktualnie potrzebują do danej ankiety (chodzi np. o miejsce zamieszkania, kraj, wiek, preferencje zakupowe, poglądy itp.). Więc znalezienie ankiet, do których się kwalifikujemy, wymaga sporej cierpliwości.


# 9. Rejestracja — jak dołączyć do SwagBucks?

 • [message]
  • [Rejestracja w panelu SwagBucks <<--]
   • Aby dołączyć do SwagBucks, kliknij powyższy link. Przeniesie Cię on na oficjalną stronę panelu. Po wejściu na stronę wypełnij krótki formularz rejestracyjny i kliknij przycisk „Sign Me Up”.
    Możesz zarejestrować się za pomocą Facebooka lub tradycyjnie — przy pomocy adresu e-mail i stworzonego hasła. 
SwagBucks — Rejestracja.
SwagBucks — Rejestracja.
SwagBucks — Logowanie.
SwagBucks — Logowanie.

Wróć do góry

# 10. Zarabianie w SwagBucks — moje podsumowanie recenzji i werdykt 2021:

 • [message]
  • ➤ SwagBucks faktycznie płaci za wypełnianie ankiet, wykonywanie zdań i ofert: 
   • W Internecie znalazłem wiele dowodów wypłat (szczególnie na angielskojęzycznych blogach i stronach o zarabianiu).
  • ➤ Osobiście udało mi się wypłacić:
   • Wypłacałem już z tego panelu ankietowego. Mój dowód wypłaty możesz zobaczyć poniżej.
    SwagBucks — dowód wypłaty.
  • ➤ SwagBucks jest darmowy, bezpieczny i legalny:
   • Jest to darmowa, legalna i bezpieczna strona. 
    Należy do tego samego właściciela co popularny i wypłacalny ySense (Firma Prodege, LLC, która powstała w 2005 roku). 
    Prodege ma wiele osiągnięć — szczególnie na rynku amerykańskim. 
    Firma Prodege zatrudnia ponad 200 pracowników i była wiele razy nagradzana i wyróżniana. 
    Np. otrzymała „tytuł Najlepszego Miejsca Pracy w Los Angeles w 2018 roku. 
    „Prodege zarządza ponad 700 milionami dolarów sprzedaży brutto, a jego programy wypłaciły konsumentom ponad 550 milionów dolarów w postaci kart podarunkowych. Założona przez Josefa Gorowitza w 2005 r.”.
  • ➤ Zarabia się wolno / nie jest to sposób na szybkie zarabianie:
   • Tak jak w większości tego rodzaju stron z ankietami. 
    Nie jest to praca, a jedynie forma bardzo niewielkiego, okazjonalnego zarabiania przez internet. Osiągnięcie minimum wypłaty może potrwać nawet wiele miesięcy. 
    Zarabianie możesz trochę przyspieszyć — korzystając z programu partnerskiego SwagBucks.
  •  Moje spostrzeżenia / uwagi:
   • W Polsce SwagBucks jest mało popularny — głównie ze względu na ograniczenia dla Polaków. 
    Ciągle jeszcze nie wszystkie metody zarabiania są w pełni funkcjonalne. 
    Mało jest też ciekawych ankiet i ofert kierowanych dla użytkowników z Polski. 
    Chociaż i tak wygląda to już trochę lepiej niż kilka lat wstecz.

    Mnie udało się dwa razy wypłacić ze SwagBucks, pomimo że mieszkam w Polsce i NIE korzystam z żadnych VPN itp.
    Najwięcej zarobiłem na korzystaniu z wyszukiwarki SwagBucks oraz na płatnych ankietach. Zgromadzenie minimum wypłaty zajęło mi jednak wiele miesięcy (zarabiałem bez poleconych).

    Stawki za ankiety z tzw. „routerów” są za niskie — w większości poniżej 1 $.

    Porównując np. wysokość stawek za ankiety w SwagBucks i Prolific, to zdecydowanie lepszym serwisem — jest Prolific.co. Chociaż są to dwa całkiem inne serwisy (Prolific to badania akademickie), więc takie porównanie nie jest też do końca miarodajne.
  • ➤ Czego mi brakuje w SwagBucks / co zmieniłbym w pierwszej kolejności? 
   • Szkoda też, że nie wszystkie metody zarabiania są w pełni funkcjonalne dla użytkowników z Polski.

➤ Czy warto więc dołączyć?

 • [message]
  • Warto dołączyć, jeśli:
   • ➤ Szczególnie warto dołączyć, jeśli mieszkasz w Sanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemczech, Francji, Kanadzie, Australii, Nowej Zelandii, Hiszpanii, Portugalii lub Indiach. Dla użytkowników z tych krajów — SwagBucks ma najwięcej ciekawych ankiet i ofert. Jeśli mieszkasz w Polsce, to również możesz dołączyć, ale musisz liczyć się z tym, że niektóre opcje zarabiania nie są dostępne dla Polaków. Mało może być też ankiet, do których uda Ci się zakwalifikować.
    Jeśli często robisz zakupy w Internecie i lubisz strony lojalnościowe typu „cash back” (zwrot za zakupy internetowe).
    ➤ Jeśli jesteś cierpliwy.
    ➤ Jeśli na luzie podchodzisz do takich programów.
    ➤ Jeśli nigdzie Ci się nie śpieszy.
    ➤ Jeśli zdajesz sobie sprawę z niewielkich możliwości zarobkowych i nie oczekujesz zarobków jak na etacie, szybkich pieniędzy itp.
  • Nie warto dołączyć, jeśli: 
   • Nie warto — jeśli szukasz prawdziwej pracy lub biznesu. Wtedy SwagBucks na pewno nie spełni Twoich oczekiwań, ponieważ zarabianie na ankietach jest powolne. Osiągnięcie minimum potrzebnego do wypłaty może trwać wiele miesięcy.
A Ty zarabiasz w SwagBucks? Udało Ci się wypłacić? Jeśli tak, to napisz w komentarzu pod postem.


# 11. SwagBucks — mój dowód wypłaty 2020:

Kliknij obrazki, aby powiększyć Informacje o wypłatach
SwagBucks — dowód wypłaty 2020, PayPal.
$ 10 USD — na procesor PayPal.
Data zlecenia wypłaty: 2020-10-09.
Data wpłynięcia na konto: 2020-10-10.
Czas oczekiwania na wypłatę: 1 dzień.
SwagBucks — dowód wypłaty 2020, PayPal.
$ 25 USD — na procesor PayPal.
Data zlecenia wypłaty: 2020-06-02.
Data wpłynięcia na konto: 2020-06-03.
Czas oczekiwania na wypłatę: 1 dzień.
SwagBucks — dowód wypłaty, PayPal.
$ 5 USD — na procesor PayPal.
Data zlecenia wypłaty: 2019-05-10.
Data wpłynięcia na konto: 2019-05-13.
Czas oczekiwania na wypłatę: 3 dni.
[Puknij tutaj i dołącz do SwagBucks <<]

 • Autor wpisu: m-Zarabianie.
 • Źródło informacji
  • Własne doświadczenie (jestem użytkownikiem SwagBucks od 2019 roku).
  • Oficjalna strona SwagBucks i Prodege, LLC (statystyki, warunki uczestnictwa itp.).
  • Opinie innych użytkowników (znalezione na polskich i zagranicznych stronach o zarabianiu). 
 • Ostatnia aktualizacja wpisu2021-01-01.
 • Kopiowanie treści bloga zabronione.

KOMENTARZEZasady komentowania: Bardzo proszę nie spamować linkami w komentarzach. Komentarze będące typową reklamą: zawierajcie linki, frazy kluczowe zamiast podpisu (pisane pod SEO) itp. nie będą publikowane. Przeczytaj więcej


BLOGGER: 1
 1. Dobra wiadomość: SwagBucks zmniejszył próg minimalnej wypłaty (w przypadku wypłat na PayPal). Można teraz wypłacać na procesor PayPal od $ 10 USD (1000 SB).

  OdpowiedzUsuń

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Otrzymuj informacje o najnowszych postach na adres E-mail

Twoja zgoda: Zapisując się do subskrypcji bloga, zgadzasz się na gromadzenie i przechowywanie Twojego adresu e-mail. Przeczytaj więcej

Polecany program:

Panel Opinie (płatne ankiety) — płaci pieniądze od 2007 roku na: Konto bankowe, karty podarunkowe, doładowanie telefonu. Przeczytaj więcej:

Panel Opinie.pl - zarabianie przez internet, płatne ankiety

Szukaj na blogu m-Zarabianie:


Nazwa

2018,1,20dollars2surf,1,3ziko,1,Adnox,8,Ads-Ivo,1,AdSense,3,Afiliacja,9,akademickie,2,Angielskojęzyczne,8,ankieta,2,Ankiety,34,AnsWeo,1,aplikacje,4,Archiwalne,16,Arial-Media,8,Artykuly-goscinne,2,AttaPoll,1,backup,1,Badanie-opinii,1,Banki,8,Bez-polecania,4,bezinwestycyjne,1,bezpieczeństwo,2,BiznesMails,1,blog,102,Blogger,7,blogowanie,7,blogspot,7,Bo-Panel.pl,1,bony-zakupowe,7,cash back,4,CashBackRabat,1,CashnHits,2,Cel-charytatywny,3,CentrumReklamy,3,Click.Mail,1,ClixAddon,1,Clixsense,11,cytaty,2,cytaty motywacyjne,2,cytaty o optymizmie,1,cytaty o zarabianiu,1,Dla-promotorów,11,Dobre,21,Doładowanie-telefonu,11,DonkeyMails,2,eKasa,2,eKonto,1,eKonto m,1,EldiBux,1,Epanel,1,favicon,1,favikona,1,Filmy,1,Forsapl,1,Gify,1,GlobalTestMarket,1,głosowanie,1,Google,7,Google AdSense,2,Google-Analytics,2,GPTplanet,1,GPTR,12,GreenPanthera,1,i-say,1,ikonki,2,ImasOnline,1,ImperiumReklamy,3,internet,2,kalkulator oszczędności,1,kalkulatory,1,KlubKantar,2,komputery,1,Konta bankowe,7,konta młodzieżowe,2,konta osobiste,1,konta oszczędnościowe,1,konta walutowe,1,kopia-zapasowa,1,LifePointsPanel,1,lista,4,lokaty,1,LuckyMails,1,Mailowe,13,MarketAgent,1,Marketing,8,Markonix,1,MateBux,1,mBank,3,Metody,9,Moje ulubione,12,Motywacja,5,MyCashBar,1,MyLead,1,na-konto,21,Nagrody,5,Najlepsze,5,Neobux,5,Netele,5,News,24,Nie polecam - SCAM,24,No-Minimum,1,Norstat,1,NorstatPanel,1,Ojooo,1,Opinie.pl,2,OptimalBux,1,oszczędzanie,3,PanelAriadna,1,Partnerskie,6,PayPal,15,Payza,4,piłka nożna,1,PIT,1,pl.toluna.com,1,płatne ankiety,31,Pod znakiem zapytania,11,podatki,1,podsumowanie,6,podsumowanie-2020,3,poleceni,5,Polskie,31,Polskojęzyczne,30,poradnik,40,Porównywarka,5,Poznaj.to,1,praca,1,Procesory płatności,1,Prodege,3,Produkty finansowe,9,Programy firmy Atentivo Anti-Tau & Ads-Ivo (Admin Netele i Miroka),6,Prolific,1,przewodnik,57,przydatne narzędzia,8,PTC,13,PulsReklamy,2,ranking,7,ReaktorOpinii,1,recenzja,26,reklama,5,Reklama w internecie,7,reklamy na stronę,2,review,18,Revolut,1,samouczek,2,Scarlet-Clicks,1,Sejfik,1,Skrill,12,Słowniczek,3,sonda,1,statystyki,3,SwagBucks,1,Swiat-Reklam,2,SWPanel,1,Szuwary,5,Testowane,4,TimeBucks,1,timebucks.com,1,Toluna,1,UEFA Euro 2016,1,Video,1,WordLinx,1,wypełnianie ankiet,19,wyplacalne-strony,1,Wypłata,3,Wywiady,1,YouGov,1,ySense,11,Zagraniczne,6,zakupy,2,zarabianie,97,zarobki,13,zestawienie,7,ZielonyMail,3,Zlotoweczka,1,życzenia,1,życzenia bożenarodzeniowe,1,
ltr
item
m-Zarabianie — blog o zarabianiu w Internecie bez inwestycji: Recenzja SwagBucks - (ankiety) - czy udało mi się wypłacić?
Recenzja SwagBucks - (ankiety) - czy udało mi się wypłacić?
SwagBucks 2021: Wszystko, co powinieneś wiedzieć o zarabianiu na ankietach w SwagBucks (moja rzetelna recenzja, przewodnik i opinie):
https://1.bp.blogspot.com/-3Pf1RlrpgKw/XvYJOjz-7cI/AAAAAAAAE2M/y3y_I6WFRzY3rB6RWHDEE7ybgOchrY4FwCLcBGAsYHQ/s400/Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B24.06.2020%2B133947.bmp-min.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-3Pf1RlrpgKw/XvYJOjz-7cI/AAAAAAAAE2M/y3y_I6WFRzY3rB6RWHDEE7ybgOchrY4FwCLcBGAsYHQ/s72-c/Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B24.06.2020%2B133947.bmp-min.jpg
m-Zarabianie — blog o zarabianiu w Internecie bez inwestycji
https://www.m-zarabianie.com/2020/06/swagbucks-recenzja-opinie.html
https://www.m-zarabianie.com/
https://www.m-zarabianie.com/
https://www.m-zarabianie.com/2020/06/swagbucks-recenzja-opinie.html
true
811550301452940054
UTF-8
Załadowano wszystkie posty Nie znaleziono żadnych wpisów POKAŻ WSZYSTKIE Czytaj więcej Odpowiedz Anuluj odpowiedź Skasuj By Strona główna STRONY POSTY Pokaż wszystkie PRZECZYTAJ TAKŻE PODOBNE POSTY: ETYKIETA ARCHIWUM SEARCH WSZYSTKIE POSTY Nie znaleziono żadnego wpisu pasującego do Twojej prośby Wróć na stronę główną Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela Pon Wt Śr Czw Piąt Sob Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień Sty Lut Marz Kw Maj Czer Lip Sier Wrz Paź List Gru przed chwilą 1 minutę temu $$1$$ minutes ago 1 godzinę temu $$1$$ hours ago Wczoraj $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago ponad 5 tygodni temu Obserwujący Śledzić TREŚĆ PREMIUM ZOSTAŁA ZABLOKOWANA STEP 1: Udostępnij w sieci społecznościowej STEP 2: Kliknij link w swojej sieci społecznościowej Skopiuj cały kod Zaznacz cały kod Wszystkie kody zostały skopiowane do schowka Nie można skopiować kodów / tekstów, naciśnij [CTRL] + [C] (lub CMD + C na Macu), aby skopiować Spis treści