Lista TOP paneli z możliwością wypłaty na PayPal w 2021

Lista legalnych paneli ankietowych, które zapłacą Ci gotówkę na PayPal (lista 2021)


Czy zastanawiasz się, które panele ankietowe (zarabianie na ankietach) płacą gotówkę na popularny PayPal? Które z nich są najlepsze i warte uwagi?  Nie jesteś sam. Wielu użytkowników szuka witryn z ankietami, które umożliwiają wypłacanie pieniędzy na procesor PayPal. 

Nie ma co się dziwić. PayPal to obecnie najpopularniejszy, najtańszy i prawdopodobnie najbezpieczniejszy procesor szybkich płatności online.

W dzisiejszym poście przedstawiam listę popularnych, legalnych i wypłacalnych stron z płatnymi ankietami, z których pieniądze (za wypełnianie ankiet) możesz wypłacić na procesor PayPal.

Lista TOP paneli z możliwością wypłaty na PayPal w 2020.
Kliknij obrazek i zobacz listę TOP paneli z możliwością wypłaty na PayPal w 2020

Dlaczego PayPal jest przydatny w zarabianiu online?

PayPal umożliwia bezpieczne wypłacanie pieniędzy z zagranicznych i krajowych paneli ankietowych (oraz innych programów zarobkowych).  Ta opcja jest szczególnie przydatna, jeśli zarabiasz w panelach zagranicznych. Pozwala zaoszczędzić na prowizji — którą życzą sobie zwykle banki — przy bezpośrednich przelewach z zagranicy na konto bankowe w Polsce. Więc dzięki PayPal możesz trochę zaoszczędzić na prowizji, jaką musiałbyś zapłacić za zagraniczne przelewy (SEPA itp.) — z zagranicznego konta bankowego na konto w kraju.

Na liście są tylko takie witryny z ankietami, które osobiście przetestowałem i wypłacałem już z nich pieniądze na procesor PayPal. Więc są to sprawdzone i wypłacalne panele ankietowe (moim zdaniem jedne z najlepszych na rynku o ile nie najlepsze w 2021 roku).


[post_ads]

Czy z PayPal możesz wypłacić pieniądze na konto bankowe w Polsce?

Oczywiście, zgromadzoną na PayPal gotówkę możesz przelać na swoje konto bankowe w Polsce (lub innym kraju). Możesz także płacić za zakupy internetowe (w tych sklepach, które umożliwiają płatności poprzez PayPal).

W jakich sklepach internetowych możesz płacić za zakupy bezpośrednio z  PayPal?

Przykładowa lista sklepów internetowych (2021), w których zapłacisz za zakupy poprzez PayPal:
 1. Pyszne.pl — zamawianie jedzenia przez Internet.
 2. Jula.pl — artykuły budowlane, ogrodnicze, motoryzacyjne, farby itp.
 3. Empik.com — książki, ebooki, audiobooki, prasa, muzyka, filmy itp.
 4. E-PiotriPawel.pl — supermarket internetowy — możesz zamawiać w nim artykuły spożywcze (i inne) przez Internet.
 5. Zalando.pl — internetowy sklep z odzieżą i obuwiem.
 6. Ebay.pl ; Ebay.com — największy serwis aukcji internetowych na świecie.
 7. Steam (store.steampowered.com) — gry i programy komputerowe.

Jak wypłacać gotówkę z paneli ankietowych i innych programów zarobkowych na PayPal? Jak to działa?

Myślę, że nie ma w tym nic skomplikowanego:
 1. Po zgromadzeniu minimum wypłaty zaloguj się do panelu ankietowego, w którym zarabiasz. 
 2. Wypłatę zleca się najczęściej w zakładce o nazwie: „wypłata”, „cashout”, lub „nagrody”. Może to się różnić — zależnie od danego programu zarobkowego.
 3.  Wybierz wypłatę (odbiór nagrody) poprzez PayPal (wcześniej musisz oczywiście założyć konto PayPal). Sprawdź, czy adres e-mail Twojego PayPal jest poprawny i wypłać zgromadzone pieniądze. 
 4. Pamiętaj, że numerem Twojego konta PayPal jest adres mailowy (lub adresy) zarejestrowany na PayPal. Możesz dodać kilka różnych adresów e-mail do PayPal.
 5. Niektóre panele wymagają, aby adres e-mail do wypłat był taki sam, jak adres e-mail podany podczas rejestracji (w panelu ankietowym). Warto więc od razu rejestrować się w programach zarobkowych adresem e-mail — który używasz jednocześnie w PayPal.

Lista najlepszych, legalnych i wypłacalnych paneli ankietowych — płacących na PayPal w 2021 roku:

Na liście są tylko takie witryny z ankietami, które osobiście przetestowałem i wypłacałem już z nich pieniądze na procesor PayPal. Więc są to sprawdzone i wypłacalne panele ankietowe.

Mam nadzieję, że poniższa lista okaże się przydatna. Postaram się systematycznie ją aktualizować o nowe legalne i wypłacalne panele ankietowe — płacące na PayPal.

Strony zarobkowe płacące na PayPal — na poniższej liście ustawiłem od najlepszych (na górze listy) do coraz słabszych (na dole). Oczywiście to jest moja subiektywna ocena.

# 1. Prolific

Prolific.co — wypłaty za wypełnianie ankiet na PayPal.
 • Metody zarabiania: Nagrody pieniężne za udział w badaniach akademickich (płatne ankiety, wypełnianie ankiet za pieniądze).
 • Język strony: Angielski.
 • Krótki opis: Prolific, to obecnie lider wśród stron oferujących zarabianie na ankietach. Zostawia w tyle konkurencyjne serwisy ankietowe — jeśli chodzi o wysokość stawek za płatne ankiety, szybkość realizacji wypłat, niskie minimum i podejście do respondenta. Powinien być wzorem do naśladowania dla pozostałych serwisów z ankietami.
 • Minimum potrzebne do wypłaty na PayPal: 5 £ (5 funtów brytyjskich).
 • Czas oczekiwania na płatność poprzez PayPal: Instant — wypłatę otrzymujesz w dniu jej zlecenia.
 • Wszystkie dostępne metody wypłat: PayPal.
Prolific.co — płaci za wypełnianie ankiet na PayPal.

# 2. ySense

ySense.com — wypłaty za wypełnianie ankiet na PayPal.
 • Metody zarabiania: Zarabianie na ankietach (płatne ankiety, wypełnianie płatnych ankiet) zadania i oferty, program partnerski. 
 • Język strony: Angielski, ale płatne ankiety dla Polaków dostępne są po polsku.
 • Krótki opis: ySense to ciągle jedna z najlepszych stron na rynku — oferujących zarabianie na ankietach i zadaniach. Gromadzi miliony ludzi na całym świecie. Istnieje i płaci bezproblemowo od 2007 roku (wcześniej strona nazywała się ClixSense).
 • Minimum potrzebne do wypłaty na PayPal: 10 USD.
 • Czas oczekiwania na płatność poprzez PayPal: Do 15 dni według regulaminu, ale zwykle pieniądze dochodzą na konto PayPal w ciągu kilku dni.
 • Wszystkie dostępne metody wypłat: PayPal, Skrill, Payoneer, elektroniczne karty zakupowe Amazon.
ySense.com — płaci gotówkę za wypełnianie ankiet na PayPal.

# 3. i-Say

i-Say.com — wypłaty za wypełnianie ankiet na PayPal.
 • Metody zarabiania: Zarabianie na ankietach (płatne ankiety, wypełnianie płatnych ankiet), program partnerski.
 • Język strony: Polski.
 • Krótki opis:  i-Say to panel ankietowy, dzięki któremu możesz zarabiać dodatkowe pieniądze za wypełnianie ankiet w Internecie. Należy do doświadczonej i legalnej firmy Ipsos, która funkcjonuje offline od 1975 roku. 
 • Minimum potrzebne do wypłaty na PayPal: 2 € (2 euro).
 • Czas oczekiwania na płatność poprzez PayPal: Zlecona kwota zostanie przesłana na konto PayPal w ciągu 2-4 tygodni.
 • Wszystkie dostępne metody wypłat: PayPal lub e-kupony, bony prezentowe, cele charytatywne itp.

# 4. LifePointsPanel

LifePointsPanel.com — gotówka za wypełnianie ankiet na PayPal.
 • Metody zarabiania: Zarabianie na ankietach (płatne ankiety, wypełnianie płatnych ankiet).
 • Język strony: Polski.
 • Krótki opis: LifePointsPanel to międzynarodowy panel badawczy (zarabianie na ankietach) prowadzony przez firmę Lightspeed LLC, która działa w tej branży od wielu lat. Wcześniej figurował pod nazwą GlobalTestMarket.
 • Minimum potrzebne do wypłaty na PayPal: 60 zł.
 • Czas oczekiwania na płatność poprzez PayPal: Do 10 dni roboczych od złożenia zamówienia.
 • Wszystkie dostępne metody wypłat: PayPal, bony podarunkowe (np. Empik, Zalando, Mango), cel charytatywny (UNICEF).

Listę postaram się systematycznie aktualizować o nowe legalne i wypłacalne panele ankietowe (i inne programy zarobkowe) — płacące na PayPal.

A może znasz jeszcze jakieś ciekawe panele ankietowe płacące na PayPal? Jeśli tak, to napisz w komentarzu pod postem.

Wróć do góry

Autor wpisu: m-Zarabianie.
Ostatnia aktualizacja wpisu: 2021-01-01.
Kopiowanie treści blogu zabronione.

KOMENTARZEZasady komentowania: Bardzo proszę nie spamować linkami w komentarzach. Komentarze będące typową reklamą: zawierajcie linki, frazy kluczowe zamiast podpisu (pisane pod SEO) itp. nie będą publikowane. Przeczytaj więcej


BLOGGER: 2
 1. Aplikacja Current ze sklepu play polecam. Płacą na paypal za słuchanie radia.Didatkowa kasa za telefon pod ładowarką tylko ma mały błąd, że co jakiś czas się wyłączy, ale sprawdzone i płaci na Paypal, bo sam tego używam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za informację, w wolnym czasie przyjrzę się tej aplikacji :)

   Usuń

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Otrzymuj informacje o najnowszych postach na adres E-mail

Twoja zgoda: Zapisując się do subskrypcji bloga, zgadzasz się na gromadzenie i przechowywanie Twojego adresu e-mail. Przeczytaj więcej

Polecany program:

Panel Opinie (płatne ankiety) — płaci pieniądze od 2007 roku na: Konto bankowe, karty podarunkowe, doładowanie telefonu. Przeczytaj więcej:

Panel Opinie.pl - zarabianie przez internet, płatne ankiety

Szukaj na blogu m-Zarabianie:


Nazwa

2018,1,20dollars2surf,1,3ziko,1,Adnox,8,Ads-Ivo,1,AdSense,3,Afiliacja,9,akademickie,2,Angielskojęzyczne,8,ankieta,2,Ankiety,37,AnsWeo,1,aplikacje,4,Archiwalne,16,Arial-Media,8,Artykuly-goscinne,2,AttaPoll,1,backup,1,Badanie-opinii,1,Banki,8,Bez-polecania,6,bezinwestycyjne,3,bezpieczeństwo,2,BiznesMails,1,blog,104,Blogger,7,blogowanie,7,blogspot,7,Bo-Panel.pl,1,bony-zakupowe,7,cash back,6,CashBackRabat,1,CashnHits,2,Cel-charytatywny,3,CentrumReklamy,3,Click.Mail,1,ClixAddon,1,Clixsense,11,cytaty,2,cytaty motywacyjne,2,cytaty o optymizmie,1,cytaty o zarabianiu,1,Dla-promotorów,11,Dobre,28,Doładowanie-telefonu,11,DonkeyMails,2,eKasa,2,eKonto,1,eKonto m,1,EldiBux,1,Epanel,1,favicon,1,favikona,1,Filmy,1,Forsapl,1,Gify,1,GlobalTestMarket,1,głosowanie,1,Google,7,Google AdSense,2,Google-Analytics,2,GPTplanet,1,GPTR,12,GreenPanthera,1,i-say,1,ikonki,2,ImasOnline,1,ImperiumReklamy,3,internet,2,kalkulator oszczędności,1,kalkulatory,1,KlubKantar,2,komputery,1,Konta bankowe,7,konta młodzieżowe,2,konta osobiste,1,konta oszczędnościowe,1,konta walutowe,1,kopia-zapasowa,1,LifePointsPanel,1,lista,4,lokaty,1,LuckyMails,1,Mailowe,15,MarketAgent,1,Marketing,8,Markonix,1,MateBux,1,mBank,3,Metody,12,Moje ulubione,12,Motywacja,5,MyCashBar,1,MyLead,1,na-konto,21,Nagrody,5,Najlepsze,3,najwięcej-ankiet,1,Neobux,5,Netele,5,News,24,Nie polecam - SCAM,23,No-Minimum,1,Norstat,1,NorstatPanel,1,Ojooo,1,Opinie.pl,2,OptimalBux,1,oszczędzanie,3,PanelAriadna,1,Partnerskie,6,PayPal,15,Payza,4,piłka nożna,1,PIT,1,pl.toluna.com,1,płatne ankiety,34,Pod znakiem zapytania,10,podatki,1,podsumowanie,8,podsumowanie-2020,5,poleceni,5,Polskie,31,Polskojęzyczne,30,poradnik,41,Porównywarka,5,Poznaj.to,1,praca,1,Procesory płatności,1,Prodege,3,Produkty finansowe,9,Programy firmy Atentivo Anti-Tau & Ads-Ivo (Admin Netele i Miroka),6,Prolific,1,przewodnik,57,przydatne narzędzia,8,PTC,15,PulsReklamy,2,ranking,7,raport,5,ReaktorOpinii,1,recenzja,25,reklama,5,Reklama w internecie,7,reklamy na stronę,2,review,19,Revolut,1,samouczek,2,Scarlet-Clicks,1,Sejfik,1,Skrill,12,Słowniczek,3,sonda,1,statystyki,5,SwagBucks,1,Swiat-Reklam,2,SWPanel,1,Szuwary,7,Testowane,2,TimeBucks,1,timebucks.com,1,Toluna,1,UEFA Euro 2016,1,Video,1,WordLinx,1,wypełnianie ankiet,19,wyplacalne-strony,3,Wypłata,3,Wywiady,1,YouGov,1,ySense,11,Zagraniczne,6,zakupy,2,zarabianie,99,zarobki,13,zestawienie,7,ZielonyMail,3,Zlotoweczka,1,życzenia,1,życzenia bożenarodzeniowe,1,
ltr
item
m-Zarabianie — blog o zarabianiu w Internecie bez inwestycji: Lista TOP paneli z możliwością wypłaty na PayPal w 2021
Lista TOP paneli z możliwością wypłaty na PayPal w 2021
Lista TOP legalnych paneli ankietowych, które zapłacą Ci gotówkę za pośrednictwem PayPal (lista 2021). Najpopularniejsze 2021 — płacące na PayPal.
https://1.bp.blogspot.com/-7poYcxxhVsQ/XiN1v4RKLjI/AAAAAAAAEUU/6s3QZ21O8UAqvBzI3z_z95VPjkv5sP_gwCLcBGAsYHQ/s16000/optimized-pzrq.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-7poYcxxhVsQ/XiN1v4RKLjI/AAAAAAAAEUU/6s3QZ21O8UAqvBzI3z_z95VPjkv5sP_gwCLcBGAsYHQ/s72-c/optimized-pzrq.jpg
m-Zarabianie — blog o zarabianiu w Internecie bez inwestycji
https://www.m-zarabianie.com/2020/01/panele-ankietowe-lista-na-PayPal.html
https://www.m-zarabianie.com/
https://www.m-zarabianie.com/
https://www.m-zarabianie.com/2020/01/panele-ankietowe-lista-na-PayPal.html
true
811550301452940054
UTF-8
Załadowano wszystkie posty Nie znaleziono żadnych wpisów POKAŻ WSZYSTKIE Czytaj więcej Odpowiedz Anuluj odpowiedź Skasuj By Strona główna STRONY POSTY Pokaż wszystkie PRZECZYTAJ TAKŻE PODOBNE POSTY: ETYKIETA ARCHIWUM SEARCH WSZYSTKIE POSTY Nie znaleziono żadnego wpisu pasującego do Twojej prośby Wróć na stronę główną Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela Pon Wt Śr Czw Piąt Sob Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień Sty Lut Marz Kw Maj Czer Lip Sier Wrz Paź List Gru przed chwilą 1 minutę temu $$1$$ minutes ago 1 godzinę temu $$1$$ hours ago Wczoraj $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago ponad 5 tygodni temu Obserwujący Śledzić TREŚĆ PREMIUM ZOSTAŁA ZABLOKOWANA STEP 1: Udostępnij w sieci społecznościowej STEP 2: Kliknij link w swojej sieci społecznościowej Skopiuj cały kod Zaznacz cały kod Wszystkie kody zostały skopiowane do schowka Nie można skopiować kodów / tekstów, naciśnij [CTRL] + [C] (lub CMD + C na Macu), aby skopiować Spis treści