ySense - czy ta strona naprawdę płaci? Opinie, opis, wady

# 1. ySense (ClixSense) — Co to jest? 


ySense (dawniej ClixSense) to angielskojęzyczna strona oferująca różne możliwości zarabiania. Po rejestracji będziesz mógł zarabiać na wypełnianiu płatnych ankiet online, na wykonywaniu zadań typu Tasks (Figure Eight), na dobrym programie partnerskim i nie tylko. 
Strona istnieje i wypłaca bezproblemowo od 2007 roku. Pieniądze możesz wypłacić na procesory płatnicze PayPal, Skrill oraz elektroniczne karty zakupowe Amazon.
ySense (ClixSense) - czy ta strona naprawdę płaci? opinie, opis, wady
Zarabianie na płatnych ankietach — 
kliknij obrazek i przejdź na oficjalną stronę ySense

# 2. ySense — przydatne informacje 

 • Adres strony (oficjalna strona programu): [ySense.com]
 • Metoda zarabiania: Płatne ankiety (wypełnianie ankiet), zadania, oferty, program partnerski.
 • Czy ten program naprawdę płaci? Tak, aktualny status programu (2019-09-07): PŁACI, dział na blogu: „Dobre programy”.
 • Język strony: Angielski (ale ankiety dla Polaków dostępne są w języku polskim).
 • Czy uczestnictwo w ySense jest darmowe i legalne? Tak, członkostwo w ySense jest darmowe, legalne, nie wymaga żadnych wpłat, inwestycji i w każdej chwili możesz z niego zrezygnować. 
 • Akceptacja użytkowników, kto może dołączyć do programu? ySense to program międzynarodowy. Otwarty jest na amerykańskich i międzynarodowych użytkowników. Aby przystąpić do programu, musisz mieć minimum 16 lat lub 13 lat (jeśli mieszkasz w Stanach Zjednoczonych). „Ograniczenia wiekowe mogą się różnić w zależności od kraju. Jeśli masz poniżej tych ograniczeń wiekowych, nie możesz się zarejestrować ani brać udziału w ySense.
 • Ilość użytkowników: Obecnie brak takich informacji na stronie.
 • Skrypt strony: Autorskie opracowanie.

2.1. Kto jest właścicielem strony?

➤ Od sierpnia 2019 strona zarządzana jest przez firmę Prodege, LLC — ta firma prowadzi między innymi znaną i wypłacalną od wielu lat stronę [Swagbucks].
➤„Prodege, LLC prowadzi wiele marek internetowych, które dostarczają treści i nagrody dla ponad 50 milionów członków. Flagowy produkt Prodege, Swagbucks, to najpopularniejszy internetowy program premiowy, oferujący użytkownikom bezpłatne karty podarunkowe na codzienne czynności i zakupy online. Prodege obsługuje także programy nagród za zakupy MyPoints i Shopathome, miejsce docelowe kart podarunkowych MyGiftCardsPlus oraz firmę badawczą ProdegeMR. Zatrudniając ponad 200 pracowników, Prodege otrzymało tytuł Najlepszego Miejsca Pracy w Los Angeles w 2018 roku. Prodege zarządza ponad 700 milionami dolarów sprzedaży brutto, a jego programy wypłaciły konsumentom ponad 550 milionów dolarów w postaci kart podarunkowych. Założona przez Josefa Gorowitza w 2005 r., Prodege jest kierowana przez CEO i prezesa Chucka Davisa, byłego CEO Fandango i Shopzilli, a jej główna siedziba znajduje się w El Segundo w Kalifornii. Dowiedz się więcej na www.prodege.com."

2.3. Data powstania, od kiedy program istnieje?

➤ Program funkcjonuje od lutego 2007 roku (wcześniej nazywał się ClixSense). 
➤ Początkowo właścicielem był Steven Grisky (lata 2007 - 2010).
➤ Od 2010 roku do sierpnia 2019 należał do Jim'a Grago z USA (lata 2010 - 2019).
➤ Od sierpnia 2019 zarządzany jest przez Prodege, LLC.

2.4. Jakie jest minimum do wypłaty? Na jakie procesory możesz wypłacić?

 • Wypłatę możesz zażądać po uzbieraniu $ 5 USD (elektroniczne karty Amazon); od $ 10 USD (wypłaty na procesor PayPal, Skrill).
 • Metody wypłat: Pieniądze możesz wypłacić na procesory PayPal, Skrill oraz w postaci elektronicznych kart do sklepów Amazon
 • Czas oczekiwania na wypłatę: do 15 dni roboczych (dni robocze liczy się bez weekendów i świąt). 
 • [Przeczytaj także, jak zlecić wypłatę w ySense.com ? <<--] 
 • Ilość użytkowników: Obecnie brak takich informacji na stronie.
 • Skrypt strony: Autorskie opracowanie.
Wyplata w ySense.

# 3. Na czym polega zarabianie, jak zarabiać w ySense? 

Podstawową metodą zarobku w ySense jest płatne [wypełnianie ankiet]  (<<--zobacz podobny program do ySense). Możesz zarabiać również, wykonując zadania (Tasks) oraz zapraszając do programu nowych użytkowników (ySense udostępnia świetny program partnerski — dostęp do linków i banerów referencyjnych, służących do zapraszania nowych użytkowników otrzymasz po rejestracji w programie).  
ySense — jak zarabiać?

# 4. Metody zarabiania w ySense:

Na stronie ySense (po rejestracji i zalogowaniu się) znajdziesz następujące zakładki przekierowujące do poszczególnych metod zarabiania:


4.1. Surveys — czyli płatne ankiety

➤ Ankiety dostępne są po zalogowaniu się na stronie ySense (w zakładce Surveys). Za każdą wypełnioną ankietę otrzymasz pieniądze. Po uzbieraniu odpowiedniego minimum będziesz mógł je wypłacić. 
➤ Warto codziennie (a nawet wiele razy dziennie) sprawdzać, czy nie ma dostępnych ankiet w zakładce „Surveys”. Możesz też zainstalować sobie dodatek do przeglądarki o nazwie „Addon”, który na bieżąco informuje o nowych ankietach (polecam).

4.2. Ile zarobisz za wypełnianie pojedynczej ankiety? 

Wartość ankiet w ySense waha się od około $ 0,15 za wypełnienie ankiety wzwyż. 
 • Najtańsze ankiety: Najtańsze ankiety, jakie do tej pory otrzymałem warte były $ 0,15 USD.
 • Najdroższe ankiety: Najdroższe ankiety, jakie do tej pory otrzymałem warte były około $ 5 USD (niestety takie ankiety pojawiają się bardzo rzadko).
 • Ile przychodzi płatnych ankiet? Różnie, czasami ankiety pojawiają się często, np. kilka ankiet dziennie, a innym razem tylko kilka w tygodniu.  Wszystko zależy od zewnętrznych firm zlecających ankiety, ile tych ankiet zamówią.
  ySense, płatne ankiety

4.3. Offers — płatne oferty, zadania itp.

 • Offers: Offers są to różne zadania — za ich wykonanie otrzymujesz najczęściej od kilku do kilkunastu centów. Czytaj dokładnie instrukcje zadań.

4.4. Tasks —  czyli płatne zadania (Figure Eight)

 • Co to są Taski (Tasks)?  Taski, są to różne zadania — za ich wykonanie otrzymasz najczęściej od kilku do kilkunastu centów.
 • Na czym te zadania polegają? Taski mogą być różne. Na przykład dostaniesz w formularzu linki do stron www i będziesz musiał porównać różne produkty lub ocenić czy dana strona zawiera nielegalne treści itp. (musisz zaptaszkować odpowiednie rubryki). To tylko przykład, bo praktycznie każdy tasks może być trochę inny, dlatego należy szczegółowo czytać instrukcję każdego zadania.
 • Taski wykonywane są za pośrednictwem zewnętrznej strony, która nazywa się Figure Eight. Żeby zarabiać na tasks, należy zarejestrować się w usłudze Figure Eight (to możesz zrobić, otwierając dowolny tasks, po zalogowaniu się na stronie ySense). 
 •  Są 3 poziomy, startujesz od zerowego. Początkowo bardzo rzadko pojawiają się tasks, aby było więcej, musisz wejść na wyższy poziom. Awans otrzymasz za dokładność i liczbę wykonanych tasków. Każdy kolejny poziom to wyższe stawki.
 • Dokładność: Bardzo ważna jest dokładność wykonania zadania, dlatego uważnie czytaj instrukcje. Dobra znajomość języka angielskiego jest tutaj jak najbardziej wskazana. Możesz też wspomagać się translatorem online (np. przeglądarka Google Chrome ma wbudowany).
 • Czy opłaca się robić Tasks? Za jeden tasks otrzymujesz od jednego do około dziesięciu centów (zależnie od skali trudności i poziomu, jaki posiadasz), a takich tasków pojawia się codziennie setki (na wyższych poziomach). Użytkownicy, którzy mają sporo czasu, znają dobrze j. angielski — twierdzą, że im się to opłaca. Rachunek jest prosty. Robiąc na przykład 20 tasks dziennie, płatnych po $ 0,02 USD za jeden tasks, to w skali miesiąca masz $ 12 USD z samych tasków. Są użytkownicy, którzy wykonują po kilkaset tasków dziennie — ale na to trzeba mieć oczywiście czas i chęci. Czy to się opłaca? To już każdy musi indywidualnie sobie ocenić.

[post_ads]

4.5. Affiliates —  czyli bardzo fajny program partnerski ySense

 • Program partnerski w ySense (czyli polecanie programu nowym użytkownikom): Program partnerski ySense, to moim zdaniem najbardziej dochodowa metoda zarabiania w ySense. Przy odpowiedniej ilości aktywnych poleconych możesz w ten sposób zarabiać przez Internet prawie pasywnie (bez wypełniania ankiet, robienia zadań itp.)  
 • Na czym polega program partnerski ySense? Będziesz otrzymywał automatycznie naliczaną prowizje w wysokości 20% — za każdym razem, gdy zaproszona przez Ciebie do programu osoba (czyli Twój polecony) wypełni ankietę, wykona zadanie lub ofertę. Ponadto, jeśli Twój polecony zarobi pierwsze 5 USD, to Ty otrzymasz jednorazową nagrodę w wysokości 2 USD. 
 • Gdzie znajdują się Twoje linki i banery referencyjne? Dostęp do linków oraz banerów polecających otrzymasz po rejestracji w programie. Banery do polecania programu znajdują się w zakładce Affiliates -->> Banners (zakładka w górnym panelu strony ySense).
  Link polecający (Affiliate Link) znajdziesz na swoim profilu (po zalogowaniu się).
 • Affiliates — Banners (są tam wszystkie banery reklamowe do polecania programu — z Twoim unikalnym linkiem referencyjnym). Na przykład możesz skopiować kod wybranego banera i wkleić go na swoim blogu czy stronie www lub w swojej sygnaturce (podpisie) np. na jakimś forum (wtedy kopiujesz kod BBCode).
 • Affiliates — Splash Pages (są tam dwie fajne strony do polecania programu — z Twoim unikalnym linkiem referencyjnym). Wystarczy skopiować link i polecać.
 • Affiliates — My Campaigns — to zakładka gdzie możesz śledzić statystyki swoich linków referencyjnych, banerów. Przykładowo, jeśli promujesz swój link referencyjny w różnych miejscach, to możesz szczegółowo śledzić statystyki każdego linku osobno. Tylko wtedy musisz do swojego zwykłego linku referencyjnego dodać specjalną końcówkę &(i tutaj dowolne słowo). Ja tej opcji akurat nie używam, ale jest ona przydatna, jeśli chcesz znać szczegółowe statystyki wyświetleń swojego linku referencyjnego.
 • Gdzie jest Twój link referencyjny (polecający) w ySense? Po zalogowaniu się na swoje konto ySense widoczny jest link „Affiliate Link”. Wystarczy go skopiować i polecać program. 
  ySense, link polecający, Affiliate link.
 • [Jak zarobić więcej pieniędzy z paneli ankietowych? <<--]


# 5. Forum —  śledź najnowsze informacje, newsy i opinie na temat ySense

Strona ySense oferuje również forum, na którym możesz śledzić informacje, newsy, najnowsze dowody wypłat oraz opinie użytkowników zarabiających na tej stronie. Forum posiada także polskojęzyczny dział, który z pewnością warto odwiedzać, żeby być na bieżąco. Jeśli masz jakieś pytania, to możesz śmiało pytać, zakładać nowe wątki czy też komentować posty innych użytkowników.

# 6. Addon — dodatek do przeglądarki

 • Warto zainstalować [Addon] — czyli wygodny dodatek do przeglądarki, który na bieżąco będzie Cię informował o pojawiających się nowych ankietach oraz zadaniach (instalacja dodatku nie jest obowiązkowa).  

# 7. Zobacz film o ySense


# 8. Ocena, zalety i wady ySense

Plusy — co mi się podoba?Minusy — Co mi się nie podoba?
 1. Stabilność, długoterminowość: Strona funkcjonuje od 2007 roku — co jest dużym osiągnięciem na rynku tego typu programów.
 2. Wypłacalność — w sieci można znaleźć mnóstwo dowodów wypłat i pozytywnych opinii. Pod opisem programu, zamieściłem również własny dowód wypłaty.
 3. Doświadczenie: Znany, doświadczony admin.
 4. Płatne ankiety: Ankiety dostępne są po polsku. Czasami wystarcza kilka do kilkunastu ankiet, żeby osiągnąć minimum. Trafiają się ankiety o wartości $ 2 USD, $ 5 USD — więc dobić do niezbędnego minimum nie jest trudno.
 5. Brak limitów: Program nie stawia żadnych ograniczeń co do ilości pozyskanych poleconych — to ważny atut dla tych, którzy potrafią zdobywać ich wielu.
 6. Forum: Strona posiada forum (jest tam również polski dział), na którym możesz przeczytać najnowsze informacje, opinie użytkowników, obejrzeć najnowsze dowody wypłat. 
 7. Dobry program partnerski — Zarabianie prawie pasywne.
 8. Wypłaty na procesor PayPal — obecnie prawdopodobnie najtańszy i najbezpieczniejszy procesor płatności online.

 1. Powolne zarabianie bez poleconych: Tak, jak w większości programów z płatnymi ankietami itp., osiągnięcie minimum potrzebnego do wypłaty trwa dosyć długo, ale jest to jak najbardziej osiągalne.
 2. Niski potencjał zarobkowy: Zarabianie przez Internet w ySense nie zastąpi normalnej pracy czy biznesu, to tylko dodatkowa forma niewielkiego zarobku.
 3. Niezbyt duża ilość ankiet dla Polaków: Czasami ankiety pojawiają się często, np. kilka ankiet dziennie, a innym razem tylko kilka w tygodniu.  Wszystko zależy od zewnętrznych firm zlecających ankiety, ile tych ankiet zamówią.
 4. Kłopoty z zakwalifikowaniem się do ankiet (?): Często trudno zakwalifikować się do ankiet, ale tak jest w większości paneli ankietowych. Dlaczego? Ponieważ firmy zlecające ankiety wybierają sobie tylko takich respondentów, jakich aktualnie potrzebują do danej ankiety (chodzi np. o wiek, miejsce zamieszkania, preferencje zakupowe itp.). 

# 9. Rejestracja — jak zapisać się do ySense?

[Rejestracja w ySense.com — kliknij tutaj, aby się zapisać] <<-- Po wejściu na stronę programu wypełnij formularz rejestracyjny i kliknij zakładkę Join NOW i wypełnij formularz rejestracyjny.
ySense — Rejestracja
Uwaga: Czasami linki aktywacyjne trafiają do spamu, więc w przypadku długiego oczekiwania warto tam zajrzeć. Do rejestracji najlepiej używać skrzynek mailowych Gmail.

ySense — Rejestracja
ySense — Rejestracja 

ySense — Logowanie
ySense — Logowanie

# 9.1. Wypełnij formularz rejestracyjny, według wzoru:
 • First Name: Imię
 • Last Name: Nazwisko
 • Address: ulica, numer domu lub mieszkania
 • City: Miasto
 • Zip/Postal Code: Kod pocztowy
 • Country: Polska
 • Home phone: Telefon domowy
 • Email: Adres e-mail
 • Confirm e-mial: Potwierdź adres e-mail
 • Username: Nick
 • Password: Hasło
 • Confirm password: Powtórz hasło
 • Secret Question: Wybór pytania bezpieczeństwa
 • Secret Answer: Twoja odpowiedź na pytanie
Pamiętaj również o przeczytaniu, zaptaszkowaniu, akceptacji regulaminu i polityki prywatności.


# 10. Czy Clixsense płaci? Czy ten program nie jest oszustwem? Najnowsze uwagi (2019-08-14)

Najnowsze wiadomości: 
Wrzesień 2019: Do panelu ySense wrócił procesor Skrill. Teraz oprócz procesora PayPal i kart Amazon można również wypłacać na procesor Skrill. Jednak osobiście polecam PayPal — jest to obecnie najkorzystniejsza i najtańsza opcja do wypłat z ySense.
Sierpień 2019: Strona ClixSense zmieniła nazwę na ySense. Nowym właścicielem serwisu jest firma Prodege, LLC (ta firma prowadzi między innymi znaną i wypłacalną od wielu lat stronę Swagbucks).
Czy w 2019 roku program w dalszym ciągu płaci? 
Tak, poniżej zamieściłem najnowszy, własny dowód wypłaty z września 2019 roku. Również w Internecie możesz znaleźć bez problemu dowody wypłat z 2019 roku (na różnych blogach i forach o zarabianiu przez Internet).
Jak długo czeka się obecnie na wypłatę, czy program płaci? Na ostatnio zleconą wypłatę czekałem 2 dni (na procesor PayPal).

# 11. ySense — dowód wypłaty 2019

Kliknij obrazki, aby powiększyćInformacje o wypłatach
ySense — dowód wypłaty 2019, PayPal.$ 50 USD  na procesor PayPal
Data zlecenia wypłaty: ‎2019-‎09-‎05
Data wpłynięcia na konto: ‎2019-‎09-‎07
Czas oczekiwania na wypłatę: 2 dni
ySense — dowód wypłaty 2019, PayPal.
$ 50 USD — na procesor PayPal
Data zlecenia wypłaty: 2019-08-09
Data wpłynięcia na konto: 2019-08-14
Czas oczekiwania na wypłatę: 5 dni
ySense — dowód wypłaty 2019, PayPal.

$ 25 USD — na procesor PayPal
Data zlecenia wypłaty: 2019-08-05
Data wpłynięcia na konto: 2019-08-08
Czas oczekiwania na wypłatę: 3 dni

Autor wpisu: m-Zarabianie
Źródło informacji: (statystyki, warunki uczestnictwa itp.): Oficjalna strona ySense
Ostatnia aktualizacja wpisu: 2019-09-10
Kopiowanie treści bloga zabronione.

Przeczytaj także:

[Fakty o zarabianiu na płatnych ankietach <<--]

KOMENTARZE

Zasady komentowania: Bardzo proszę nie spamować linkami w komentarzach. Komentarze będące typową reklamą: zawierajcie linki, frazy kluczowe zamiast podpisu (pisane pod SEO) itp. nie będą publikowane. Przeczytaj więcej


BLOGGER: 77
 1. W tegorocznym plebiscycie Szuwary, organizowanym przez forum szuwi.com, program zarobkowy ClixSense zajął pierwsze miejsce w kategorii Najlepszy Serwis Zarobkowy Zagraniczny

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam
  Mam pytanie jak zlecić wypłatę z ClixSense ,proszę o odpowiedz ,uzbierałam 8,30 i chciałabym wypłacić ,zapisałam się z twojego polecenia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za odpowiedz,wypłata już zlecona
   Pozdrawiam

   Usuń
  2. Ja też właśnie zleciłem. W ClixSense zwykle czeka się na wypłatę kilka dni. W razie jakiś pytań proszę śmiało pisać :)

   Usuń
  3. Witam
   Wypłatę mam już na koncie
   Pozdrawiam

   Usuń
  4. Gratuluję i Pozdrawiam :)

   Usuń
  5. Nowy, aktualny post (2019) - jak zlecić wypłatę w ySense na procesor PayPal jest tutaj:

   https://www.m-zarabianie.com/2014/09/jak-wypacic-pieniadze-z-ysense.html

   Usuń
  6. https://youtu.be/2Xi8BSB9KWs

   Usuń
 3. nie mogę sie zarejestrowac pojawia sie komunikat
  ,,Your email could not be validated. Please try again."o co z tym chodzi?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj, dosłownie znaczy to: "Twój e-mail nie może być zatwierdzony. Proszę spróbować ponownie."
   --------

   A doszedł na Twoją skrzynkę mailową mail aktywacyjny?

   Usuń
 4. właśnie nic nie dotarło a wszystko poprawnie wypełniłem

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A czy sprawdzałeś w folderze "Spam" (w swojej skrzynce mailowej)? Czasami linki aktywacyjne trafiają omyłkowo do spamu.

   Usuń
 5. tak sprawdziłem wszystko:)i kilka razy ponawiałem próbę rejestracji i za kazdym razem to samo się działo.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Większość ludzi rejestruje się bez problemu w ClixSense. A korzystałeś z opcji ponownego wysłania linku aktywacyjnego? Może z innej skrzynki pocztowej spróbuj, najbezpieczniejszy jest gmail.

   Usuń
 6. nie tak dawno byla ankieta za 5 dolcow tylko odrzucili moje uczestnictwo, bo nie pasowalam do tego badania...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czasami tak się zdarza, bo na przykład potrzebują określoną grupę respondentów (odpowiedni wiek, miejsce zamieszkania, itp). Mnie akurat też nie przyjęli do tego badania za $ 5 USD, ale nie szkodzi, będą następne:)

   Usuń
 7. witaj ja w tym panelu jestem od 2 lutego 2015 i własnie zleciłęm wypłate 10,97 dolarów, nie mam nikogo poleconego sam jestem na tym panelu zarobiłęm tyle z klikania w reklamy, ankiety trzeba sprawdzac bo są , zadania darmowe za które są pieniażki-nie zapisywałem sie przez ten panel do innych paneli,serwisów.Także jezeli ktoś nie ma poleconych a potrafi codziennie systtematycznie wykonywac ankiety i klikac w reklamy to mozna zarobic za niecałe półtorej miesiąca 10 dolarów ja jestem tego przykładem.systematycznosc to podstawa w tym programie.
  Wszyscy zachwalaja neobux-ja tez tam jestem od 29.styczna 2015 i systematycznie działam jak na clixcencie a mam dopiero 2,6 dolara wiec polecam najbardziej clixcence pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a i mam wszedzie konto standard i nie inwestowałem w te programy zadnych swoich pieniążków:)

   Usuń
  2. Zgadzam się, ClixSense to dla mnie też najlepszy program zarobkowy typu PTC.
   Warto zainstalować sobie dodatek do przeglądarki ClixAddon, wtedy na bieżąco jesteśmy informowani o nowych ankietach czy płatnych reklamach. Pozdrawiam :)

   Usuń
 8. Ile i w jakim czasie może zarobić świeży użytkownik?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przy odrobinie szczęścia można szybko dobić do minimum, nawet bez poleconych.
   W ClixSense zarabia się również na wypełnianiu płatnych ankiet - więc czasami wystarcza kilka do kilkunastu ankiet, żeby osiągnąć minimum. Trafiają się ankiety o wartości $2 USD, $ 5 USD - więc dobić do niezbędnego minimum ( $ 8 USD) nie jest trudno (w porównaniu do innych programów tego typu).

   Usuń
 9. Cześć, z płatnymi ankietami tak już jest, że system czasami odrzuca respondenta. Zleceniodawca ankiety wybiera sobie jakich respondentów potrzebuje do badania (na przykład wiek, miejsce zamieszkania, rodzaj wykonywanej pracy, wykształcenie i tak dalej). Przykładowo jeśli jesteś z Warszawy, a szukają do badania ludzi z Katowic, to system Cię odrzuci.
  Ale spokojnie, bądź cierpliwa, a na pewno na jakieś ankiety się załapiesz.
  Z taksami Ci nie pomogę, ponieważ nie korzystam z tej opcji zarabiania w ClixSense (zarabiam na oglądaniu reklam, na poleconych, oraz na płatnych ankietach.

  Poczytaj sobie o Taskach: klik. tutaj z tłumaczeniem: klik

  Przejrzyj sobie też oficjalne forum Clixsense. Życzę powodzenia i dużo cierpliwości :)

  OdpowiedzUsuń
 10. ciekawy program, muszę go sprawdzić

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak najbardziej polecam. Dla mnie to obecnie numer 1 wśród angielskojęzycznych programów PTC.

   Usuń
 11. Może głupie pytanie.. ale czy można posiadać tam 2/3 konta ? W sensie jedno głównie i 2 polecone od tego głównego.. i aktywnie działaś na tych 3 kontach ? Czy jest możliwość posiadania tylko jednego konta ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pytanie nie jest głupie, lepiej przecież zapytać niż mieć zawieszone, zbanowane konto.

   Nie wolno posiadać w ClixSense wielu kont (podobnie jak w większości programów tego typu zresztą).

   W ClixSense mówi o tym poniższy fragment regulaminu:

   You agree to and must use your own name and email address in the sign-up process and may not assume a false identity. You may not sign-up multiple times with different email addresses. Your computer must not be shared with another individual that has an existing ClixSense account. ClixSense is limited to one account per household.

   Czyli:

   Użytkownik musi korzystać z własnego imienia i adresu e-mail i nie może przyjmować fałszywej tożsamości.

   Komputer nie może być dzielony z inną osobą, która ma już konto ClixSense, można posiadać jedno konto na jedno gospodarstwo domowe.

   Tutaj cały regulamin ClixSense <<--

   Także tworzenie multikont nie ma sensu, i prowadzi zwykle do zbanowania konta.

   Polecam zdobywać poleconych tradycyjnymi metodami: klik

   Usuń
 12. Konto na ClixSense założyłam 05.11.2016. Dzisiaj mamy 26.11.2016, a ja już mam ponad $9 ! Poleconych nie mam. Ok. $8 zarobiłam na ofertach i ankietach, reszta to kliki. Wg mnie jest to najlepszy program, na 2gim miejscu jest Złotóweczka (ok 20-30 groszy dziennie, tutaj również nie mam poleconych. Konto mam od 30.10. i mam do tej pory ponad 7,60 zł).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za komentarz Justa i gratuluję wyników. Dla mnie to też jest najlepszy program. Zresztą nie tylko dla mnie, w Internecie można znaleźć bardzo dużo pozytywnych opinii o ClixSense.

   ClixSense ma również bardzo dobry program partnerski, dlatego naprawdę warto z niego korzystać, ale w przemyślany sposób. Nie mam na myśli spamowania linkiem referencyjnym, tylko mam na myśli przemyślane promowanie programu. Trzeba mieć jakiś fajny pomysł na zbudowanie siatki poleconych (np. blog, ale może to być również jakiś inny pomysł). Wtedy zarabia się tutaj jeszcze szybciej.

   Usuń
 13. Witam
  Świetna i bardzo przydatna stonka :)
  Też uważam, że clixsense jest najlepszy :) Jestem tam 8 miesięcy i uzbierałam 120$. Zaznaczam, że bez żadnych poleconych, głównie na płatnych ankietach. I mam takie pytanie o inne strony tego typu, w których byłyby płatne ankiety. Tyle jest tego w necie, że ciężko miz naleźć to, czego szukam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj, czyli wychodzi $ 15 USD na miesiąc. Bez poleconych to bardzo dobry wynik (jak na tego typu strony) gratuluję! :)

   Co do paneli ankietowych, to polecam te, w których sam zarabiam i wypłacam: Zarabianie na wypełnianiu ankiet <<-- wypłacają bezproblemowo.

   W opisach jest mniej więcej napisane, ile otrzymuję ankiet, jakie są stawki za wypełnienie ankiety itp. Jeśli masz dodatkowe pytania, to śmiało pytaj pod opisem danego panelu ankietowego.
   A jeśli interesuje Cię jeszcze więcej stron oferujących zarabianie na wypełnianiu ankiet, to zerknij też na tego bloga: respectyourmoney.blogspot.com (chłopak opisuje tam swoje doświadczenia z różnymi panelami ankietowymi).

   Usuń
 14. Nie moge sie zarejestrować do clicksense caly czas mam blad Twój e-mail nie mogła zostać zatwierdzone. Proszę spróbuj ponownie. co robic?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A z jakiego adresu e-mail probowałeś się zarejestrować? Polecam konto mailowe Gmail. Wszystkie zagraniczne programy, które znam, akceptują Gmail bez problemu.

   Usuń
 15. Ciekawa opcja z tym zarabianiem przez Internet. Kiedyś tez o tym czytałam, ale nigdy nie znalazłam wiarygodnego portalu. Interesując się tematem znalazłam jeszcze recenzje portalu MYIYO. Czy uważasz, że też jest wart polecenia ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj, nie uczestniczę w panelu ankietowym MYIYO, ale z tego, co można wyczytać na forach internetowych, to MYIYO płaci, (natomiast czas oczekiwania na wypłatę wynosi okolo 1 - 1,5 miesiąca). Ankiety nie pojawiają się zbyt często (kilka w skali miesiąca), są natomiast trochę lepiej płatne, niż w innych serwisach, ale i bardziej pracochłonne (tak wynika z opinii użytkowników).

   Usuń
  2. Super, dziękuję za odpowiedź. W takim razie zacznę przygodę z Clixsense :)

   Usuń
 16. To dobra strona do wypełniania ankiet i zarabiania, chociaż trochę się zmieniła. Jednak wciąż godna polecenia:)

  OdpowiedzUsuń
 17. Dzięki za komentarz — również tak uważam. Jeśli chodzi zarabianie bez inwestycji, żadnych wpłat itp., to ClixSense jest ciągle w ścisłej czołówce :)

  OdpowiedzUsuń
 18. Widze dużo pozytywnych opini, więc trzeba bedzie samemu sprawdzić, dzięki :)

  OdpowiedzUsuń
 19. Mam problemem z survey profile, wszystko zaznaczam zgodnie z prawdą i cały czas podpunkt 9 nie zgadza się z resztą ;/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cześć, punkt 9 w "Surveys Profile" dotyczy obecnego stanu zatrudnienia. Nie wiem, dlaczego pojawia Ci się taki błąd. Spróbuj jeszcze raz przejrzeć swój profil i sprawdź, czy Twoje odpowiedzi są spójne, zgodne z pozostałymi. W razie jakichś dalszych problemów zawsze możesz napisać do działu obsługi i poprosić o pomoc: https://www.clixsense.com/en/Help-Submit_a_Ticket

   Usuń
 20. Od 3 lat uzywam Clixsense i nie widze innego tak dobrego programu ankietowego - zagranicznego. Zarobilam setki dolarow przez te 3 lata. Swietna strona i dobra obsluga klienta. Zawsze odpisuja na maile. Sa miesiace, ze zarabiam wiecej lub mniej. Zajmuje to troche czasu ale i tak warto. Za pieniadze zarobione w Clixsense kupilam sobie wiele dodatkowych rzeczy. Strona warta uwagi, no i maja swietny program partnerski.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się i gratuluję wyników. Jeśli setki dolarów, to pewnie dzięki programowi partnerskiemu? :)

   Usuń
 21. A czy w Clixsense mogę zarabiać bez polecania?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jasne, że tak. Możesz zarabiać na płatnych ankietach, ofertach i taskach. W ClixSense zarabia się najwięcej, nawet bez polecania (w porównaniu do podobnych paneli ankietowych).

   Usuń
 22. Dostałam dzisiaj drugą wypłatę na konto Skrill (zleciłam ją w niedzielę? więc bardzo szybko wpłynęła; na pierwszą czekałam trochę dłużej). I zamknęłam konto na razie. Ale zdecydowanie tutaj zarabiałam najszybciej, więc jeśli stwierdzę kiedyś, że znowu chce mi się "podłubać" przy ankietach, to wrócę właśnie na ClixSense.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadza się — w ClixSense tych ankiet przychodzi więcej niż w podobnych serwisach (chociaż do wielu ankiet nie udaje mi się zakwalifikować). No i serwis jest w 100% wypłacalny, płaci w końcu od 2007 roku. W ClixSense oprócz "dłubania" w ankietach warto aktywnie korzystać z programu partnerskiego. Zwiększa on bardzo potencjał zarobkowy tego programu i dzięki temu można zarabiać o wiele szybciej.
   PS. Bardzo dobrym serwisem dla osób bez poleconych jest Prolific.

   https://www.m-zarabianie.com/2018/12/prolific-ankiety.html

   Pod względem wysokości wynagrodzenia (za wypełnienie ankiety) zostawia w tyle ClixSense, jak i pozostałe znane serwisy.

   Usuń
 23. W ClixSense byłem przez kilka lat, ale ostatnio zrezygnowałem. Jest coraz gorzej, i jak dla mnie ostatnio zrobiła się w tym programie niezła ściema. Przykład:
  - zostaję zakwalifikowany do ankiety, wykonuję ją, 95 a bywało że i 98% ankiety zrobiłem - na co poświęciłem 20-30 minut i nagle odrzucenie oraz sorry. Rozumiem odrzucenie po kilku pytaniach, ale po zrobieniu praktycznie całej ankiety to oszustwo. Bo pewnie odpowiedzi sobie zapisują a nic za nie nie płacą.
  - inny problem, dostaję pieniądze, wypłacę je, a nagle po 1-2 miesiącach mam na minusie bo "firma" najpierw zapłaciła za ankietę/ty a później zabrała pieniądze. Miałem tak kilka razy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spotkałem się z takim problemem w ClixSense. Nie wiem, jak u Ciebie, ale u mnie występuje on głównie w ankietach od firmy CINT. Firma CINT zleca w ClxSense przeprowadzanie ankiet, więc ClixSense jest tutaj tylko pośrednikiem. W ankietach innych firm też czasami takie błędy się zdarzają, ale w CINT zdarzają się nagminnie. Miałem już sporo takich przypadków, że po zakończeniu ankiety CINT pojawiał się napis o jakimś błędzie i punkty nie zostały doliczone.

   Zastanawiam się, czy to nie jest jakiś błąd/konflikt spowodowany robieniem takich samych ankiet w różnych serwisach. Bo nie da się ukryć, że ankiety CINT (z rotatorów) powtarzają się w różnych serwisach. Można je spotkać w ClixSense, w MargetAgent, GreenPanthera i wielu innych serwisach. Błąd (na końcu ankiet CINT) zauważyłem, wypełniając ankiety w różnych serwisach, nie tylko w ClixSense.

   Usuń
  2. witam tu Marco napisze tak mnei tez otatnio cint zdenerwował trzy ankiety wypełnione a na koncu error-cint, pisałem do suporta z clixsense to odpisuje to samo ze mu przykro blababla.......no i Cint potrafi zaliczyc ankiete a po 2-3 miesiacach przysyła informacje ze jednak nie zaliczaja i odbierają pieniążki i to jest nagminne od Cinta i bardzo frustrujące.

   Usuń
  3. Cześć Marco. Też ostatnio pisałem do działu obsługi (ClixSense) w sprawie błędów z ankietami od CINT. Otrzymałem szablonową, ogólną odpowiedź. Przepraszają i piszą, że błędy zdarzają się czasami w wyniki awarii serwera. Wspominają też, żeby podczas wypełnienia ankiet nie odświeżać strony, ponieważ może to spowodować uruchomienie filtrów bezpieczeństw. Czyli bardzo ogólnikowa odpowiedź i żadnych konkretów.

   Usuń
  4. no tak ja nie odswiezam stron podczas wypełniania ankiet a odpowiedzi są te same co u Ciebie a ankiety zakończone wyniki zebrał CINT a mi pokazał-error -czyli fige z makiem....

   Usuń
 24. Cześć. Mam małe grono poleconych na serwisie ClickSense - łącznie 175 osób, które zbieram od grudnia ubiegłego roku. Jednak mam problem z motywacją tych ludzi - widzę, że sporo osób coraz rzadziej się loguje lub przestaje w ogóle działać na panelu... czy Twoi poleceni również tak "olewająco" się zachowują i podchodzą do tego serwisu? :/ masz jakieś porady jak ich zatrzymać na dłużej? obecnie "zielonych" jest dokładnie 27. A jak miałem ich całościowo mniej, to miałem zielonych około 50... ;(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cześć, u mnie mniej-więcej 1/4 zaproszonych osób (poleconych) pozostaje aktywna na dłużej (są też okresy, że mniej niż 1/4).

   Raczej to jest normalna sytuacja (że tylko mniejszość pozostaje aktywna w ClixSense).

   Ludzie rezygnują z programu (w dłuższej i krótszej perspektywie), ponieważ:

   - Nie każdemu odpowiada taki model zarabiania.

   - Niejednokrotnie ludzie przychodzą do ClixSense, aby zarobić duże, szybkie pieniądze, a gdy okazuje się to niemożliwe w krótkim czasie, to rezygnują. Wielu przechodzi do hyipów, revshare, a gdy tam tracą pieniądze, zamiast zarabiać, to wracają do ClixSesne ;)

   - Czasami realia programu okazuje się inne, od tego, co poleceni przeczytali w reklamie "sponsora" (zapraszającej do programu). Dlatego nie warto koloryzować i obiecywać nie wiadomo jak wysokich zarobków. Znacznie lepiej jest rzetelnie przedstawiać program i oprócz niewątpliwych zalet ClixSesne — warto wymieniać również wszystkie wady. Oczywiście nie da się takiego dłuższego opisu zawrzeć w jakiejś krótkiej reklamie. Warto więc tworzyć szczegółowe poradniki np. na blogu lub w filmiki na YouTube itp. Im bardziej szczegółowo opiszesz program, tym większa szansa na pozyskiwanie aktywnych poleconych. Wymieniając wady programu — być może będziesz pozyskiwał wolniej poleconych, ale mogą to być osoby naprawdę zainteresowane takim modelem zarabiania. Mogą to być poleceni na długie lata.
   - Sporo ludzi nie ma czasu na siedzenie przed komputerem i wypełnianie ankiet — więc rezygnują. Np. mniejszą aktywność poleconych można zaobserwować w okresie maturalnym.

   Więc jak zatrzymać aktywnych poleconych w ClixSesne?

   Siłą nikogo nie zatrzymasz w programie ;), Ale możesz próbować motywować i pomagać poleconym poprzez:
   - Tworzenie dla nich szczegółowych poradników.
   - Jeśli znasz adresy e-mail poleconych to możesz im wysłać maila, w którym będą porady na temat zarabiania w ClixSense, lub link do strony z poradami, opisami.
   - Warto ustawiać sobie wiadomość na swoim profilu ClixSesne — w okienku "Personal Message to your Referrals". Możesz tam zostawić swój adres e-mail i zaoferować pomoc poleconym lub zostawić link do poradnika na temat zarabiania.
   - Warto pokazać ludziom, jak sam zarabiasz w ClixSesne, co robisz, że faktycznie zarabiasz fajne pieniądze.
   - Warto publikować swoje dowody wypłat — jest to dowód, że program naprawdę działa.
   - Warto też zadać sobie samemu pytanie — „dlaczego ja jestem aktywny w ClixSense bardzo długo i co mnie w nim zatrzymało?” Pewnie odpowiesz sobie, że zatrzymał Cię program partnerski ClixSesne, dzięki któremu możesz zarabiać całkiem fajne pieniądze i to prawie pasywnie. Ja tak bym sobie odpowiedział. Do czego zmierzam? Do tego, że warto też pokazać poleconym, że najbardziej dochodowa metoda zarabiania w ClixSense to świetny program partnerski. Że ClixSesne to nie tylko dłubanie w ankietach (pokazać swoim poleconym, jak pozyskiwać poleconych). Zauważyłem, że część "sponsorów" tego nie robi, ponieważ prawdopodobnie boją się stworzyć sobie konkurencję. W rezultacie wielu poleconych niepoinformowanych o pełnym potencjale zarobkowym ClixSense odejdzie, myśląc, że ClixSesne to tylko nudne dłubanie w ankietach. Nie ma się czego obawiać. Na świecie jest ponad 7 miliardów ludzi, z tego mnóstwo zainteresowanych zarabianiem przez internet (bez inwestycji), więc po co obawiać się, że stworzymy sobie konkurencję? ;)

   Więc podsumowując:

   - Nie ściemniać.
   - Przedstawiać poleconym jak najwięcej rzetelnych informacji.
   - Tworzyć dla nich poradniki.
   - Szanować swoich poleconych.
   - Pokazywać im, jak sami mogą pozyskiwać poleconych i dzięki temu zarabiać fajne pieniądze.

   Warto, też pamiętać, że nie da się raz pozyskać poleconych i mieć już ich zawsze wszystkich aktywnych — trzeba ich zapraszać ciągle, aby na miejsce tych, którzy z jakiegoś powodu zrezygnują — pojawiali się nowi. To trochę też, jak na loterii — albo trafisz na aktywnych, albo nie.

   Usuń
  2. PS. Warto też przypominać poleconym fakt, że ClixSesnse to ciągle jeden z najlepszych programów w swojej kategorii i że płaci bezproblemowo od 2007 roku :)

   Polecam też dyskusję na podobny temat z forum ClixSense <<--

   Usuń
 25. Bardzo cenię sobie Twojego bloga za rzetelność, konkretność i dokładność informacji.

  Mam z ciekawości pytanie - jak wygląda zarobek z poleconych na przestrzeni miesięcy całego roku? Mam na myśli to, czy obserwujesz np. spadek aktywności lub jej wzrost w poszczególnych miesiącach w roku i jak to się przekłada na zysk?

  Osobiście zauważyłem znaczny spadek zarobków z polecenia w czerwcu - o około 35-40% mniej w porównaniu do poprzednich miesięcy... obawiam się, co będzie w lipcu/sierpniu - przecież ludzie wyjeżdżają często na wczasy, a tam często nie wypełniają ankiet, bo raz, że chcą odpocząć a dwa - clixsense im to uniemożliwia ze względu na zmianę kraju (a tam często ludzie jednak podróżują).
  Najgorsze jest to, że gdy wyjadą na np. 2 tygodnie, to potem mogą wypaść z "rytmu" wypełniania ankiet i im się po prostu odechce...
  Z drugiej jednak strony - sporo osób, szczególnie młodych - ma więcej czasu w wakacje i chce trochę dorobić...

  Myślisz, że mam się czym przejmować? Czy to tylko taki wyjątkowy okres spadku? Działam w clixsensie od marca i mam +/- 90 aktywnych poleconych, więc nie wiem w sumie jak to jest całorocznie ;)

  Z góry dzięki
  Pozdrawiam!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cześć, dzięki za miłe słowa,

   nigdy nie prowadziłem szczegółowych obserwacji i jakiś aptekarskich obliczeń, jak wygląda aktywność poleconych w poszczególnych miesiącach — na przestrzeni roku. Raczej opieram się na luźnej obserwacji. Wiem też po sobie, że np. w okresie letnim nie chce mi się siedzieć przed komputerem i pewnie wielu ludzi, też tak ma. Starsi użytkownicy ClixSense, wiadomo — mają okres urlopowy, młodsi czas wakacyjny, do tego upał, wcześniej czas matur, sesje egzaminów na studiach itp. — na pewno to wszystko może wpływać na mniejszą aktywność poleconych.

   ClixSense faktycznie nie zezwala na korzystanie z programu poza krajem (zaznaczonym w swoim profilu) i to też może w jakimś stopniu wpływać na mniejszą aktywność w okresie wakacyjnym.

   Słusznie też zauważyłeś, że może to też działać i w drugą stronę — ponieważ wielu młodych ludzi w okresie wakacyjnym ma więcej czasu.

   Można by na podstawie statystyk z profilu ClixSense zrobić sobie takie porównanie, zestawienie. Tylko nie wiem, w jakim stopniu byłoby to miarodajne. Aktywność poleconych zależy również od reklamodawców / zleceniodawców — od tego, jak wiele w danym miesiącu zlecą nowych badań w ClixSense — a to może też zależeć od wielu różnych czynników :)

   Czy warto się przejmować?
   Moim zdaniem nie warto się przejmować, ale warto działać i wszelkie spadki traktować, jako motywację do działania. Zamiast się przejmować, warto napisać jakiś fajny poradnik, lub szukać nowych kanałów do promocji programu, kupić kolejną reklamę. Ciągłe "sukcesy" (wiadomo — "sukcesy" na miarę możliwości ClixSense) mogą rozleniwiać ;)

   Warto też czasami zrobić sobie wakacje od ClixSesne i zarabiania przez Internet :)

   Usuń
 26. Cześć. Prowadzisz może działalność? Jeśli tak, to czy wystawiasz faktury dla Clixsense? Zacząłem osiągać dochody z paneli badawczych powyżej 1150 zł więc musiałem zarejestrować działalność, ale kompletnie nie mam pojęcia na kogo wystawić fakturę jeśli chodzi o clix... wystawić fakturę na kwotę w dolarach czy w złotówkach i na jakie dane - fakturę dla Payoneer czy dla ClixSense? Przecież Clixsense nie ma NIP-u... jestem zielony w tej kwestii :( założyłem specjalnie konto firmowe Payoneer.
  Jeśli to robiłeś lub ktoś coś wie to prosiłbym o pomoc :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hej,
   Grtatuluję zarobków :) Ja rozliczam się obecnie (z zarabiania online) na podstawie ustawy z 6 marca 2018 o działalności nierejestrowanej. Nie przekraczam 1150 zł miesięcznie z dodatkowego zarabiania online.

   https://www.biznes.gov.pl/pl/firma/zakladanie-firmy/chce-zalozyc-firme-jednoosobowa-samozatrudnienie/co-powinienes-wiedziec-zanim-zarejestrujesz-firme-w-urzedzie/kiedy-nie-musze-rejestrowac-dzialalnosci

   Nie muszę więc wystawiać faktur, żeby rozliczyć przychody z ClixSense czy podobnych programów zarobkowych (jedynie na żądanie). W moim przypadku wystarczy prosta ewidencja przychodów i rozliczenie się raz w roku (PIT 36). Dlatego nie znam odpowiedzi na Twoje pytania.

   „Rachunki przy działalności nierejestrowej
   Osoba prowadząca działalność nierejestrową jest co do zasady zwolniona z obowiązku wystawiania faktury. Musi to uczynić jedynie w przypadku, gdy żądanie jej wystawienia zostało zgłoszone w terminie 3 miesięcy od końca miesiąca, w którym dostarczono towar lub wykonano usługę bądź otrzymano całość, lub część zapłaty. W tym przypadku będzie to mogła być faktura, która zawiera jedynie [...]”.


   Myślę, że swoje pytania powinieneś kierować do księgowej lub biura rachunkowego. Wiele pewnie zależy od tego, czy rozliczasz się na zasadach ogólnych, czy ryczałtem od przychodów ewidencjonowanych. Również od tego, czy jesteś czynnym podatnikiem VAT, czy też nie itp. itd. Inaczej to pewnie też wygląda, gdy firma (dla której świadczysz usługi) zarejestrowana jest na terenie EU, a inaczej gdy np. w USA...

   PS. Ja planuję założyć DG w ciągu najbliższych kilku lat, ponieważ limit 50% i 1150 zł miesięcznie też już ograniczają moje zarabianie online.

   Ale myślę, że zdecyduję się na ryczałt od przychodów ewidencjonowanych, aby maksymalnie uprościć sobie księgowanie i uniknąć zatrudniania księgowej. Ciągle to przekładam, ponieważ boję się właśnie tych wszystkich biurokratycznych, skomplikowanych, nieżyciowych przepisów księgowych (niepasujących do współczesnych realiów i zarabiania w Internecie). A im więcej czytam na ten temat, tym mniej wiem i tym więcej mam wątpliwości (a czytam na ten temat naprawdę bardzo, bardzo dużo...).

   A Ty jaką wybrałeś formę opodatkowania i jakie PKD przy takiej działalności? Jesteś pewny, że przy takiej formie zarabiania zawsze potrzebna jest faktura? Może wystarczy tylko wpis do ewidencji lub faktura uproszczona, rachunek wewnętrzny itp.? Sam księgujesz przychody czy masz księgową?

   PS. Może ktoś czytelników bloga wie coś więcej i zna odpowiedź na Twoje pytania? :)

   PS. Jeśli już faktura, to raczej faktura dla ClixSense, a nie dla Payoneer ;)

   Usuń
 27. Witaj ponownie! Dziękuję za poświęcenie czasu i odpowiedź. Niestety jeśli chodzi o taką działalność, to jest ona wyłączona z ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych - jak zwykle nam, osobom zarabiającym w Internecie trzeba rzucać kłody pod nogi... :(
  Tak, mam księgową, zdecydowałem, że na początek ją zatrudnię, bo te wszystkie przepisy przyprawiają mnie o ból głowy, więc stwierdziłem, że sam nie dam sobie z tym rady. Z czasem jak się już nauczę to z niej zrezygnuję. Niestety, księgowa powiedziała, że to podchodzi pod działalność reklamową - wybrałem więc za jej doradą dwa PKD:
  73.12.C Pośrednictwo w sprzedaży miejsca na cele reklamowe w sieci Internet oraz 63.12.Z Działalność portali Internetowych - a co za tym idzie tak jak wspomniałem - musiałem wybrać zasady ogólne ew. liniowy - ale wybrałem ogólne, bo aż takich dochodów jeszcze nie mam.

  Plus jest taki, że pracuję jeszcze na etacie, więc nie muszę płacić składek ZUS, tylko zdrowotną (bodajże około 340 zł). Pracę mam na tyle luźną (ochrona), że mogę wziąć sobie laptopa i od czasu do czasu zrobić ankietę na boku ;)

  Obecnie jestem właśnie w trakcie ustalania z księgową w jaki sposób wystawiać faktury, niestety to dosyć problematyczne, - nawet dla niej... dam znać jak będę wiedział coś więcej :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja również dziękuję za odpowiedź i dodatkowe informacje :)

   To ciekawe co piszesz, że ryczałt od przychodów ewidencjonowanych jest wyłączony z takiej działalności. Jakiś czas temu trafiłem w Internecie na interpretację, w której nożna niby przeczytać:

   W przypadku gdy działalność wykonywana przez osoby prowadzące blogi internetowe spełnia kryteria pozarolniczej działalności gospodarczej, to dochody z takiej działalności podlegają opodatkowaniu na zasadach ogólnych według skali podatkowej przy zastosowaniu stawek podatku w wysokości 18% dla dochodów w wysokości nieprzekraczającej 85 528 zł i 32% dla dochodów stanowiących nadwyżkę ponad tę kwotę lub - na zasadzie wyboru - według 19-procentowej stawki podatku. Nie zmienia to jednak faktu, że osoby fizyczne osiągające przychody z pozarolniczej działalności gospodarczej mogą również wybrać zryczałtowane formy opodatkowania (ryczałt od przychodów ewidencjonowanych, karta podatkowa), na podstawie przepisów ustawy z dnia 20 listopada 1998 r. o zryczałtowanym podatku dochodowym od niektórych przychodów osiąganych przez osoby fizyczne (Dz. U. Nr 144, poz. 930, z późn. zm.).

   https://www.podatki.biz/artykuly/reklamy-na-prywatnym-blogu-a-zrodlo-przychodu-w-pit_14_23337.htm

   Tak niestety wyglądają nasze przepisy podatkowe — nic nie jest do końca jasne, proste i przejrzyste. No ale w razie wątpliwości zawsze można pisać do US i prosić o indywidualną interpretację przepisów...

   Wracając do faktury dla ClixSense, to znalazłem jeszcze coś takiego:

   "3.4 Jak dokumentować przychody?
   Jednym z podstawowych obowiązków po założeniu firmy jest dokumentowanie przychodów. O ile osoba prywatna nie robi tego samodzielnie, o tyle przedsiębiorca musi o to zadbać. Możliwe są tutaj 3 opcje:

   Faktura – wystawiają ją obowiązkowo VAT-owcy, gdy klientem jest inna firma lub osoba prywatna, która prosi o fakturę (nie można odmówić wydania faktury). Ponadto faktury wystawiają również firmy zwolnione z VAT.

   Ewidencje – sprzedaż, na którą z różnych powodów nie ma ani rachunku, ani faktury zapisuje się w specjalnej ewidencji i na tej podstawie rozlicza się podatek.

   Paragon [...]

   PS. Jeśli będziesz miał informacje od księgowej (czy potrzebna jest faktura dla ClixSense przy DG), to napisz w wolnym czasie, w komentarzu. Będę wdzięczny za informację! :)

   Usuń
 28. Jak wypłącić pieniądze w clixsense nie mając 18 lat?? Bardzo proszę o odpowiedź.

  OdpowiedzUsuń
 29. Strona zmieniła nazwę na ySense, a najlepsza wiadomość jest taka, że znów można wypłacać pieniądze na procesor PayPal — najbardziej lubiany, tani i chyba obecnie najbezpieczniejszy procesor do szybkich płatności online :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tego, co widać, wynika, że ​​to nie tylko zmiana nazwy, ale i firmy na Prodege, LLC (ta firma prowadzi między inny znaną stronę Swagbucks).

   „Prodege, LLC prowadzi wiele marek internetowych, które dostarczają treści i nagrody dla ponad 50 milionów członków. Flagowy produkt Prodege, Swagbucks, to najpopularniejszy internetowy program premiowy, oferujący użytkownikom bezpłatne karty podarunkowe na codzienne czynności i zakupy online. Prodege obsługuje także programy nagród za zakupy MyPoints i Shopathome, miejsce docelowe kart podarunkowych MyGiftCardsPlus oraz firmę badawczą ProdegeMR. Zatrudniając ponad 200 pracowników, Prodege otrzymało tytuł Najlepszego Miejsca Pracy w Los Angeles w 2018 roku. Prodege zarządza ponad 700 milionami dolarów sprzedaży brutto, a jego programy wypłaciły konsumentom ponad 550 milionów dolarów w postaci kart podarunkowych. Założona przez Josefa Gorowitza w 2005 r., Prodege jest kierowana przez CEO i prezesa Chucka Davisa, byłego CEO Fandango i Shopzilli, a jej główna siedziba znajduje się w El Segundo w Kalifornii. Dowiedz się więcej na www.prodege.com."

   Usuń
 30. CS jest teraz ySense... i jest jeden wielki problem. Nie mogę nic napisać na tamtejszym forum, mam potwierdzić hasło i tak wkoło, znikł profil do ankiet, login się zmienił na moje imię, numer uzytkownika ID zmienił się, statystyki poginęły.. jedna wielka rozpierducha.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zawsze tak jest po większych zmianach. Pewnie sporo dni upłynie, zanim wszytko dokładnie ustawią i naprawią (to, co przy okazji popsuli).

   Usuń
 31. Z oficjlanego bloga ySense:

  ySense to nowy dom dla członków Clixsense. Posiada wszystkie te same funkcje, które pokochałeś, a także nowe możliwości zarabiania i opcje nagród. Oto, co musisz wiedzieć o ySense.com:

  Nowe możliwości zarabiania

  Dodajemy ankiety od nowych dostawców, takich jak ProdegeMR, oferty zarabiania pieniędzy od najlepszych marek, takich jak Uber i Tidal, i z czasem zaczniemy dodawać nowe sposoby zarabiania

  Nowe opcje nagród

  Paypal powrócił!
  Karty upominkowe najlepszych światowych marek, takich jak Amazon i inne
  Przedpłacona karta MasterCard / VISA (w wybranych krajach)
  Program partnerski

  Najbogatszy program partnerski w branży
  Wraz z wprowadzaniem kolejnych sposobów zarabiania, opłaty afiliacyjne będą nadal rosły
  Możliwości bonusowe

  Tygodniowy konkurs zadań został wstrzymany w tym tygodniu, ale rozpocznie się ponownie w przyszłym tygodniu
  Zdobywaj codzienną premię za listę kontrolną (patrz zasady)

  Czy czegoś brakuje?

  Nie każda ściana ofert lub partner ankiety będzie dziś dostępny. Niektóre zostały wycofane, ponieważ ich oferty lub ankiety były duplikatami i były płatniejsze niż to, co można znaleźć gdzie indziej na stronie.

  Inne są integrowane z witryną, gdy mówimy, ale nie zrobiliśmy cięcia na uruchomienie. Dziękujemy za cierpliwość, gdy wszystko zostaje załatwione.”

  OdpowiedzUsuń
 32. No i oczywiście kasy też nie mogę wypłacić na PayPal - choć jest ponad wymagane 25$. Komunikat - że zły adres mailowy / dane. Adres dobry, wszystko dobre, od 3 lat wyplacałem bez problemu.. Nawet na tamtejsze forum nie mogę wejść. Ręce opadajo.. to totalny bałagan, ale u mnie nawet login znikł..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spokojnie, po takich większych zmianach zawsze wyskakuje wiele błędów, niedociągnięć i choroby wieku dziecięcego. Pewnie upłynie trochę dni, zanim ze wszystkim dojdą ładu i naprawią, to co popsuli.

   Np. na moim koncie mogę się bezproblemowo logować, pisać na forum i zlecać wypłatę poprzez karty podarunkowe PayPal (od 25$), Payoneer (od 50$) i Amazon (od 5$).

   Jeśli widzicie jakieś duże błędy i niedociągnięcia, to piszcie też do działu obsługi i zgłaszajcie.

   Mnie na chwilę obecną brakuje np.:

   - Banerów reklamowych i stron Splash Page.
   - Procesora Skrill
   - kart podarunkowych PayPal na mniejszą kwotę (np. 10 $)
   - kart Visa i Master Card
   - Linków referencyjnych prowadzących do podstron serwisu i forum...
   - nie działa Addon.

   Usuń
  2. a czy admin wcześniej informował o zmianach jakichkolwiek?wiem ze była informacja o przerwie technicznej ale bez jakichkolwiek informacji cosie zmieni itp.chyba ze mi umknęło to o zmianie nazwy też teraz sie dowiedziałem itp.

   Usuń
  3. Informował tylko o przerwie technicznej, a cała reszta okryta była tajemnicą poliszynela.
   Wieści internetowe niosą, że dawny właściciel ClixSense (Jim Grago z USA) zrezygnował z serwisu ze względów osobistych, rodzinnych i braku czasu.
   Nowa strona ySense jest teraz pod skrzydłami dużej firmy marketingowej Prodege, LLC (ta firma prowadzi między innymi znaną stronę Swagbucks, która płaci bezproblemowo od wielu lat). Wszystko podobno ma wrócić do normy i ustabilizować się w ciągu kilku najbliższych dni.

   Usuń
 33. Na razie sytuacja wygląda następująco (przynajmniej u mnie)
  1. Taski zrobione są dodawane do zarobku, nawet ankieta z Peanut Labs
  2. znikł mój login teraz mam przy koncie moje imię (nie wiem co z loginem)
  3. nie mogę pisać na tamtejszym forum i (teraz ySense) - bo pomimo że jestem zalogowany ogólnie do konta - to do forum - chce jeszcze raz - co zresztą jest sprawą niewykonalną, logowanie, powrót, logowanie i tak w koło.
  4. Ponieważ mam ponad 26$ próbowałem zlecić wypłatę na PayPal (dodałem jako dodatkowy adres na PayPal adres mailowy konta ySense).. niestety odrzuca - komunikat - że zły adres, dane
  5. Brak statystyk bonusów tasków, podobno bonusy 5$ co 50$ znikną.. szkoda bo na listę TOP pomimo zrobienia 40tys tasków nigdy nawet się nie zbliżyłem, więc szkoda.. zostaną bonusy tygodniowe dla róznych Wenezueli i innych - gdzie całe wiochy sztafety zmienników do kompa robią.
  6. Ogólnie - jest źle, ale może to ogarną - bo teraz to funkcjonuje jak we wczesnej wersji alfa. Po co to zmieniać jak dobrze było.. wystarczyło logo zmienić nowej firmy.. a nie robić "deformy"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odnośnie do pisania na oficjalnym forum ySense, to moderator napisał, że są problemy z zatwierdzaniem nowych postów i prosi o cierpliwość.

   Usuń
 34. Addon
  Dodatek Addon już działa poprawnie na moim koncie.

  PayPal
  Jeśli chodzi o wypłaty na konto PayPal, to warto pamiętać, że konto PayPal, musi być zweryfikowane. Natomiast adres e-mail procesora PayPal oraz imię i nazwisko muszą być takie same jak e-mail, oraz imię i nazwisko w programie ySense.

  Jeśli masz już konto PayPal z innym adresem e-mail, to żaden problem. Możesz dodać kolejny, dodatkowy adres e-mail powiązany z kontem ySense do istniejącego konta PayPal.

  OdpowiedzUsuń
 35. Wie ktoś, czy wróci bonus 0,10$-0,30$ za rejestrację i 2$ aktywnościowy (jeśli polecony zarobi 5$)? :( Obecnie mi ich nie nalicza, nalicza jedynie prowizję od poleconych... jestem bardzo zdenerwowany. Ktoś z Was może ma podobnie albo coś wie? Pisałem do supportu w czwartek - 0 odpowiedzi...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Według FAQ ySense — program partnerski się nie zmienił, więc dalej powinien naliczać jednorazowy bonus 0,10 $ - 0,30 $ za rejestrację. Również bonus $ 2 USD za długą aktywność poleconych oraz stałą prowizję 20% - 30% za aktywność poleconych.

   https://help.ysense.com/hc/en-us/articles/360031374291-What-affiliate-commission-does-ySense-offer-

   Bonus 0,10 $ - 0,30 $ za rejestrację nie jest naliczany natychmiast.

   „Aby zapobiec nadużyciom, prowizje rejestracyjne nie są naliczane natychmiast. Zamiast tego prowizje te będą wypłacane za każdym razem, gdy zostaną spełnione określone warunki, ale nie wcześniej niż 10 dni po dacie rejestracji. Warunki te obejmują między innymi wykonanie co najmniej 3 czynności w ciągu 3 różnych (różnych) dni. Nie możemy ujawnić więcej, aby uniknąć nadużyć. Mówiąc najprościej, jeśli Twoje polecenia są aktywne, otrzymasz odpowiednio prowizję rejestracyjną.”

   Czy na moim koncie prawidłowo nalicza? Prowizje za normalną aktywność nalicza, a czy nalicza prawidłowo bonus 0,10 $ - 0,30 $ za rejestrację? Trudno mi się połapać po tych zmianach, tym bardziej że ten bonus jest dopisywany nie wcześniej niż 10 dni po dacie rejestracji... Na razie obserwuję program i czekam na ustabilizowanie się sytuacji.

   Usuń
 36. Siemka, Mam w planie wypróbowanie wypełniania ankiet jednak jak bardzo jest to opłacalne i ile można zarobić na miesiąc? Bo chyba jest to dość prosta praca, tylko czy warta czasu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. „Ile faktycznie mogę zarobić w ySense?”
   Nie da się precyzyjnie odpowiedzieć na takie pytanie, ponieważ zarobki z ySense u każdego mogą wyglądać inaczej.
   Ktoś zarobi w ySense tylko $ 5 USD miesięcznie, podczas gdy ktoś inny spokojnie $ 50 USD i więcej. Niektórzy zarabiają całkiem spore sumy (dzięki programowi partnerskiemu ySense) — takie, że musieli otworzyć firmy. Zarabiają tyle, ponieważ np. prowadzą popularne kanały na YouTube o ySense (i podobnych programach) lub mają na Facebooku grupy liczące po kilkadziesiąt tysięcy osób i więcej).

   Wiele zależy też od tego, jak często uda Ci się zakwalifikować do ankiet (a to zależy już od Twoich danych profilowych, miejsca zamieszkania, preferencji zakupowych, zainteresowań itp.).

   Wiele zależy od tego, ile płatnych ankiet pojawi się w danym miesiącu (to zależy też od firm zlecających badania ankietowe).
   Również od tego, czy wykonujesz taski i jak aktywnie korzystasz z programu partnerskiego.

   Moje zarobki w ySense, to około 50 $ - 70 $ miesięcznie, ponieważ korzystam z programu partnerskiego oraz samodzielnie wypełniam ankiety. Na takim niszowym blogu zarabiam więcej na PP ySense niż w wychwalanym Google Adsense czy bankowych programach partnerskich.

   Ktoś inny zarabia 50 $ miesięcznie, ponieważ codziennie poświęca swój czas na robienie tasków (mikro-zadań, dostępnych na stronie ySense).

   Jeszcze ktoś inny zarobi 5 $ miesięcznie, ponieważ wypełnia tylko ankiety i na dodatek loguje się tylko od czasu do czasu na stronę y-Sense (jak mu się czasami przypomni).

   To tak samo, jakbyś zapytał: ile zarabia się np. na pozycjonowaniu (np. poprzez pisanie komentarzy pozycjonujących na blogach itp.)? Pewnie odpowiedź brzmi — że zależnie od zaangażowania, czasu, jaki jesteś na to w stanie przeznaczyć, oraz od Twojej wiedzy :) Podobnie jest w ySense i w każdej innej dziedzinie w życiu :)

   Usuń

REKLAMA

Otrzymuj informacje o najnowszych postach na adres E-mail

Twoja zgoda: Zapisując się do subskrypcji bloga, zgadzasz się na gromadzenie i przechowywanie Twojego adresu e-mail. Przeczytaj więcej

Polecany program:

Sejfik.com - zarabianie przez internet
Nazwa

2018,1,20dollars2surf,1,3ziko,1,Adnox,8,Ads-Ivo,1,Afiliacja,2,Angielskojęzyczne,3,ankieta,1,Ankiety,16,Archiwalne,15,Arial-Media,8,Artykuly-goscinne,2,Badanie-opinii,1,Banki,8,bezpieczeństwo,2,BiznesMails,1,blog,73,Blogger,2,blogowanie,2,blogspot,2,Bo-Panel.pl,1,cash back,1,CashBackRabat,1,CashnHits,2,CentrumReklamy,2,Click.Mail,1,ClixAddon,1,Clixsense,9,cytaty,1,Dobre,22,DonkeyMails,2,eKasa,2,eKonto,1,eKonto m,1,EldiBux,1,Epanel,1,Filmy,1,Forsapl,1,Gify,1,GlobalTestMarket,1,głosowanie,1,GPTplanet,1,GPTR,9,GreenPanthera,1,i-Say,1,ImasOnline,1,ImperiumReklamy,2,internet,1,kalkulator oszczędności,1,kalkulatory,1,KlubKantar,1,komputery,1,Konta bankowe,6,konta młodzieżowe,2,konta osobiste,1,konta oszczędnościowe,1,konta walutowe,1,LifePointsPanel,1,lokaty,1,LuckyMails,1,Mailowe,9,MarketAgent,1,Marketing,4,Markonix,1,MateBux,1,mBank,3,Moje ulubione,9,MyCashBar,1,MyLead,1,Nagrody,1,Najlepsze,1,Najlepsze dla promotorów,4,Najlepsze dla użytkownika bez poleconych,7,Neobux,5,Netele,5,News,24,Nie polecam - SCAM,17,No-Minimum,1,Ojooo,1,Opinie.pl,1,OptimalBux,1,oszczędzanie,3,PanelAriadna,1,Partnerskie,2,Payza,4,piłka nożna,1,PIT,1,pl.toluna.com,1,Płaci pieniądze na PayPal,8,Płaci pieniądze na polskie konto bankowe,17,Płaci pieniądze na Skrill,6,płatne ankiety,2,Pod znakiem zapytania,17,podatki,1,podsumowanie,1,poleceni,2,Polskie,23,Polskojęzyczne,23,poradnik,16,Porównywarka,5,Poznaj.to,1,Procesory płatności,1,Produkty finansowe,10,Programy firmy Atentivo Anti-Tau & Ads-Ivo (Admin Netele i Miroka),8,Prolific.,1,przydatne narzędzia,1,PulsReklamy,2,ranking,5,ReaktorOpinii,1,recenzja,1,reklama,1,Reklama w internecie,6,reklamowe,1,reklamy na stronę,1,Scarlet-Clicks,1,Sejfik,1,Skrill,1,Słowniczek,2,sonda,1,Swiat-Reklam,2,Szuwary,2,Toluna,1,UEFA Euro 2016,1,Video,1,Web-Ads,1,WordLinx,1,Wypłata,3,Wywiady,1,ySense,9,Zagraniczne,3,zakupy,1,zarabianie,71,zestawienie,1,ZielonyMail,3,Zlotoweczka,1,
ltr
item
m-Zarabianie — blog o zarabianiu w Internecie bez inwestycji: ySense - czy ta strona naprawdę płaci? Opinie, opis, wady
ySense - czy ta strona naprawdę płaci? Opinie, opis, wady
ySense (dawniej ClixSense) — uwagi 2019, zarabianie przez Internet, praca w domu, przy komputerze. Opinie, opis, zalety, wady
https://1.bp.blogspot.com/-a7UkZt89-Ns/XUQgGdFlIJI/AAAAAAAADtU/s4wpABS4fsMHP2FbQ3hsMaAEIRpaA67dQCLcBGAs/s640/ImageResizerGUI%2B02.08.2019%2B132713.bmp.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-a7UkZt89-Ns/XUQgGdFlIJI/AAAAAAAADtU/s4wpABS4fsMHP2FbQ3hsMaAEIRpaA67dQCLcBGAs/s72-c/ImageResizerGUI%2B02.08.2019%2B132713.bmp.jpg
m-Zarabianie — blog o zarabianiu w Internecie bez inwestycji
https://www.m-zarabianie.com/2019/08/ySense-zarabianie-ankiety.html
https://www.m-zarabianie.com/
https://www.m-zarabianie.com/
https://www.m-zarabianie.com/2019/08/ySense-zarabianie-ankiety.html
true
811550301452940054
UTF-8
Załadowano wszystkie posty Nie znaleziono żadnych wpisów POKAŻ WSZYSTKIE Czytaj więcej Odpowiedz Anuluj odpowiedź Skasuj By Strona główna STRONY POSTY Pokaż wszystkie PRZECZYTAJ TAKŻE PODOBNE POSTY: ETYKIETA ARCHIWUM SEARCH WSZYSTKIE POSTY Nie znaleziono żadnego wpisu pasującego do Twojej prośby Wróć na stronę główną Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień przed chwilą 1 minuta temu $$1$$ minutes ago 1 godzinę temu $$1$$ hours ago Wczoraj $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago ponad 5 tygodni temu Obserwujący Śledzić TREŚĆ PREMIUM ZOSTAŁA ZABLOKOWANA STEP 1: Share to a social network STEP 2: Click the link on your social network Skopiuj cały kod Zaznacz cały kod Wszystkie kody zostały skopiowane do schowka Nie można skopiować kodów / tekstów, naciśnij [CTRL] + [C] (lub CMD + C na Macu), aby skopiować