KlubKantar - moja recenzja, przydatne informacje, opinie

KlubKantar — wszystko, co powinieneś wiedzieć o stronie KlubKantar.pl [Moja recenzja i przewodnik 2021]:


Skoro trafiłeś tutaj, to prawdopodobnie szukasz informacji i opinii na temat strony KlubKantar.pl? Zastanawiasz się, czy naprawdę płaci? Jakie ma zalety i wady? Czy nie jest oszustwem i czy jest odpowiednia dla Ciebie?

To dobrze się składa, że tutaj jesteś, ponieważ stronę KlubKantar.pl przetestowałem osobiście. Dzięki temu mogę Ci odpowiedzieć na powyższe pytania i wiele innych. Zapraszam Cię do zapoznania się z poniższym postem i moją opinią na temat strony KlubKantar.pl.
KlubKantar, nagrody za wypełnianie ankiet internetowych.
lub kliknij obrazek powyżej i przejdź na oficjalną stronę panelu KlubKantar

Spis treści — z poniższego wpisu dowiesz się:

 1. Czym jest KlubKantar i jakie korzyści może Ci przynieść? 
  Dla kogo ta strona jest przeznaczona i czy jest odpowiednia dla Ciebie? 
 2. Przydatne informacje o panelu KlubKantar <<--
  Czy ten panel naprawdę płaci?
  Czy korzystanie z panelu jest darmowe, legalne i bezpieczne?
 3. Wypłata pieniędzy — jakie jest minimum do wypłaty?
 4. Jakie są podobne, wypłacalne strony do KlubKantar?
 5. Jak zarabiać na ankietach w panelu KlubKantar?
 6. Ile zarobisz za wypełnienie pojedynczej ankiety?  
 7. Jak często przychodzą płatne ankiety?
 8. Ile czasu zajmie zgromadzenie minimum potrzebnego do wypłaty?
 9. Ocena programu, najważniejsze zalety i wady <<--
 10. Czy warto dołączyć? Moja opinia i podsumowanie <<--
 11. Jak się zapisać, zarejestrować na stronie KlubKantar?
 12. Aktualny dowód wypłaty 2020 z panelu KlubKantar <<--
Zapraszam Cię do zapoznania się z poniższym postem. Znajdziesz w nim odpowiedzi na powyższe oraz inne pytania dotyczące panelu KlubKantar.

[post_ads]

# 1. Czym jest KlubKantar i jakie korzyści może Ci przynieść?

➤ Co to jest Klub Kantar?

KlubKantar to legalny, internetowy panel ankietowy (strona oferująca zarabianie na ankietach). Po rejestracji na stronie KlubKantar.pl będziesz otrzymywał zaproszenia (od czasu do czasu)  do udziału w badaniach ankietowych. Zaproszenia do ankiet będą przychodziły na adres e-mail, który podasz podczas rejestracji na stronie KlubKantar.pl.

➤ Jakie korzyści otrzymasz za wypełnianie ankiet?

Za dzielenie się swoimi poglądami i opiniami w ankietach (na różne tematy) otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić (po uzbieraniu odpowiedniej ilości punktów) na niewielkie nagrody pieniężne (przelew bankowy), doładowanie telefonu lub bony zakupowe do sklepów Empik.
KlubKantar, nagrody pieniężne, doładowanie telefonu

➤ Kto jest właścicielem strony?

Strona należy do legalnej, znanej i doświadczonej firmy Kantar Polska, która jest częścią międzynarodowej grupy badawczej Kantar — jednej z największych na świecie organizacji zajmujących się badaniami rynku i doradztwem.

➤ Czego możesz oczekiwać po tej stronie?

Legalne i wypłacalne strony z płatnymi ankietami, które spotykam w Internecie, oferują  najczęściej niewielkie nagrody pieniężne i rzeczowe za dzielenie się opiniami — podobnie jest w przypadku strony KlubKantar.pl. 

➤ Jaka grupa docelowa najczęściej jest zadowolona z takich stron?

Z moich obserwacji wynika, że najczęściej zadowolone są osoby spędzające dużo czasu w Internecie. Niewielkie nagrody nie stanowią większego problemu dla takich osób, ponieważ szukają one na ogół tylko rozrywki, czegoś dla zabicia nudy w Internecie, a nie dobrze płatnej pracy na etacie. A jeśli przy okazji korzystania z Internetu mogą coś w takich programach jeszcze zarobić — to super, że Internet daje im taką możliwość.

➤ Czy strona KlubKantar.pl jest odpowiednia dla Ciebie?

Jeśli podchodzisz na luzie do takich programów zarobkowych, to KlubKantar będzie odpowiednią stroną dla Ciebie. Natomiast, jeśli szukasz pracy w pełnym wymiarze godzin, zarobków jak na etacie, to będziesz stroną rozczarowany i lepiej odpuść sobie zarabianie w panelu klubKantar, jak i w podobnych panelach ankietowych.
Przeczytaj także, czy zarabianie na ankietach to odpowiednia metoda dla Ciebie <<--

Wróć do góry

# 2. Klub Kantar — przydatne informacje:

 • Oficjalny adres strony: KlubKantar.pl <<--
 • Metody zarabiania: Nagrody pieniężne i rzeczowe za wypełnianie ankiet przez Internet.
 • Czy panel KlubKantar naprawdę płaci? Tak, w Internecie (na blogach i forach o zarabianiu) pojawiają się bieżące informacje o wypłacalności tego panelu. Pod opisem programu zamieściłem także własny dowód wypłaty. Aktualny status programu (2021-05-10): PŁACI, dział na blogu: „Dobre programy”.
 • Język strony: Polski. Zarówno strona KlubKantar.pl, jak i przychodzące na skrzynkę e-mail płatne ankiety dostępne są po polsku.
 • Poziom trudności: łatwy.
 • Potencjał zarobkowy: niski (to tylko dodatkowa forma niewielkiego zarobku).
 • Czy zarabianie jest legalne i bezpieczne? Tak, zarabianie pieniędzy na wypełnianiu ankiet jest legalne, polskie prawo nie zabrania w ten sposób zarabiać. 
  • Strona przestrzega zaleceń Kodeksu ESOMAR, czyli wytycznych branżowych określających standardy etycznego i profesjonalnego postępowania w badaniach.
  • Posiada Certyfikat ISO 20252 oraz ISO 26362 —  są to międzynarodowe normy jakości dedykowane instytutom badania rynku opinii oraz internetowym panelom badawczym
  • Podlega certyfikacji Programu Kontroli Jakości Pracy Ankieterów PKJPA, oraz PKJBI.
 • Czy uczestnictwo w KlubKantart jest darmowe? Tak, rejestracja i uczestnictwo w KlubKantar są darmowe, nie wymagają żadnych wpłat, zakupów, inwestycji i w każdej chwili możesz zrezygnować z uczestnictwa i skasować swoje konto.

Kto jest właścicielem strony?

 • Kto jest właścicielem strony? Strona KlubKantar.pl należy do legalnej, doświadczonej firmy Kantar Polska, która jest częścią międzynarodowej grupy badawczej Kantar — jednej z największych na świecie organizacji zajmujących się badaniami rynku i doradztwem. 
  • Adres firmy: Kantar Polska S.A.
   ul. Plac Konesera 9
   03-736 Warszawa
   kontakt@klubkantar.pl
 • Data powstania, od kiedy strona istnieje? Internetowa domena KlubKantar.pl została utworzona 2017.10.25, natomiast początki działalności firmy Kantar w Polsce sięgają lat 90. Panel ankietowy KlubKantar powstał w 2018 roku, z połączenia się paneli ankietowych: SMGKRC (IBIS) i TNSonline.
 • Akceptacja użytkowników (kto może pracować w tym panelu?): Uczestnikiem może być osoba fizyczna, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych.”
 • Ilość użytkowników: Brak takich informacji na stronie. 
 • Przelicznik punktów: 
  • 1000 punktów = 32 zł (w przypadku wypłaty na konto bankowe).
  •  1 punkt = 0,032 zł (w przypadku wypłaty na konto bankowe).

# 3. Wypłata pieniędzy — jakie jest minimum do wypłaty?

 • Minimum do wypłaty: 
  • Przelew bankowy: od 32 zł (1000 punktów). Pozostałe opcje możesz zobaczyć na poniższym obrazku, kliknij obrazek, aby go powiększyć:
   Przykłady nagród na stronie KlubKantar
   Przykłady nagród na stronie KlubKantar.
 • Metody wypłat: Przelew bankowy, doładowanie telefonu (Orange, Play, Plus Plush, T-Mobile. Virgin Mobile), bony zakupowe do sklepów Empik (więcej na obrazku powyżej).
 • Czas oczekiwania na nagrodę: W przypadku przelewu bankowego, nagrodę pieniężną otrzymasz w ciągu 28 dni od zlecenia wypłaty.
 • Wypłata pieniędzy — jak wypłacić? Po zgromadzaniu odpowiedniego minimum zaloguj się na swoje konto w panelu KlubKantar.pl i dokonaj wymiany punktów na nagrodę, w zakładce „Nagrody”.

Zlecenie wypłaty w panelu KlubKantar:


# 4. Zobacz także podobne wypłacalne panele ankietowe do KlubKantar:


# 5. Jak zarabiać na ankietach w panelu KlubKantar? 

 • Po rejestracji na stronie KlubKantar.pl będziesz zapraszany do udziału w internetowych badaniach ankietowych.
 • Zaproszenia do ankiet będą przychodziły na adres e-mail, który podasz podczas rejestracji.
 • Za każdą prawidłowo wypełnioną ankietę internetową otrzymasz punkty. 
 • Po zgromadzeniu odpowiedniej ilości punktów będziesz mógł je wymienić na niewielkie nagrody pieniężne i rzeczowe (przelew bankowy, doładowania telefonu, bony zakupowe). 

# 6. Ile zarobisz za wypełnienie pojedynczej ankiety?  

Wróć do góry

„Liczba punktów przyznawanych za każdą ankietę zależy od jej długości, stopnia skomplikowania i tematyki. Rozpiętość punktów za ankietę jest więc bardzo duża (od kilkudziesięciu punktów za krótkie ankiety do nawet kilkuset w przypadku badań wymagających większego zaangażowania).”
 • Wartość ankiet, moje doświadczenie z ankietami na stronie KlubKantar.pl
  • Najtańsze ankiety: Najsłabiej płatna ankieta, jaką do tej pory otrzymałem warta była 40 punktów (1,28 zł).
  • Najdroższe ankiety: Najlepiej płatna ankieta, jaką do tej pory otrzymałem warta była 1000 punktów (32 zł; dzienniczek konsumencki).
  • Nagroda pocieszenia: Jeśli nie uda Ci się zakwalifikować do ankiety, to na Twoje konto i tak powędruje 10 punktów (0,32 zł).

# 7.  Jak często przychodzą płatne ankiety?

 • Osobiście otrzymuję około 6-10 zaproszeń do ankiet na miesiąc. Natomiast nie do wszystkich udaje mi się zakwalifikować.

# 8.  Ile czasu zajmie zgromadzenie minimum potrzebnego do wypłaty?

Wróć do góry
 • Minimum najnowszej wypłaty udało mi się uzbierać w nieco ponad 2 miesiące (bez polecania, KlubKantar nie oferuje programu polecającego). Oczywiście u każdego może to wyglądać trochę inaczej. Ilość wysyłanych zaproszeń zależy od naszych danych profilowych oraz od tego, ile nowych badań zamówią zleceniodawcy. 

# 9. Ocena panelu KlubKantar, najważniejsze zalety i wady:

Zalety — co mi się podoba?Wady — co mi się nie podoba?
 1. Udział w panelu jest bezpłatny: Nic nie musisz wpłacać i kupować. Udział w KlubKantar jest bezpłatny.
 2. Doświadczenie, stabilność: Panel KlubKantar należy do doświadczonej firmy, której początki działalności w Polsce (offline) sięgają lat 90.
 3. Wypłacalność: w Internecie można znaleźć bieżące dowody wypłat z tego panelu ankietowego, pod opisem programu umieściłem również własny dowód wypłaty.
 4. Nagrody pieniężne i rzeczowe: Zgromadzone punkty możesz wymienić na pieniądze i wypłacić na konto bankowe. Dostępne są również doładowania telefonu i bony zakupowe.
 5. Nagroda pocieszenia: Jeśli nie uda Ci się zakwalifikować do badania ankietowego, to na Twoje konto i tak powędruje 10 punktów (0,32 zł).
 6. Fajna oprawa graficzna strony głównej KlubKantar.pl.
 1. Powolne zdobywanie nagród: Tak, jak w
  większości paneli badawczych, tak i w panelu KlubKantar, osiągnięcie minimum niezbędnego
  do wypłaty trwa  dosyć długo (ale jest to jak najbardziej osiągalne).
 2. Niski potencjał zarobkowy: Zarabianie czy zdobywanie nagród w panelach ankietowych nie zastąpi normalnej
  pracy, czy biznesu. To tylko dodatkowa „praca” (forma niewielkiego zarobku), którą możesz wykonywać przy okazji korzystania z Internetu.
 3. Średnia ilość ankiet: Osobiście otrzymuję  około 6-10 ankiet w skali miesiąca, ale u każdego może to wyglądać trochę inaczej.
 4. Nie do każdej ankiety uda Ci się
  zakwalifikować:

  Nie jest to wada dotycząca tylko panelu KlubKantar, ale każdego znanego mi panelu ankietowego. Organizatorzy badań wybierają do ankiet tylko takich użytkowników, jakich aktualnie potrzebują
  do danego badania ankietowego (chodzi o miejsce zamieszkania, wiek, preferencje zakupowe, zainteresowania itp.).
 5. Brak programu partnerskiego: W panelu KlubKantar możesz zarabiać jedynie na wypełnianiu ankiet. Panel nie udostępnia niestety programu partnerskiego (polecającego).

Jeśli znasz jeszcze jakieś zalety lub wady tego panelu ankietowego, to zachęcam to podzielenia się opinią w komentarzach pod postem.

# 10.  Czy KlubKantar naprawdę płaci? Czy warto dołączyć? Podsumowanie i mój werdykt 2021:

Wróć do góry
Czy KlubKantar naprawdę płaci? (2021-05-10): Tak, KlubKantar naprawdę płaci — na blogach i stronach o zarabianiu pojawiają się aktualne informacje o wypłatach z tego panelu ankietowego. Poniżej umieściłem także własny dowód wypłaty.
Moje podsumowanie, werdykt: KlubKantar.pl to legalna strona z płatnymi ankietami, która wyróżnia się pozytywnie na tle podobnych paneli ankietowych. W Internecie znalazłem więcej opinii pozytywnych niż negatywnych na temat tego panelu badawczego. Zarabianie w KlubKantar nie jest jednak sposobem na łatwe i szybkie pieniądze z Internetu. To jedynie forma bardzo niewielkiego, dodatkowego zarobku (zdobywania nagród).
Czy warto dołączyć? Tak, jeśli szukasz legalnych i wypłacalnych paneli ankietowych, to z pewnością na Twojej liście nie powinno zabraknąć panelu KlubKantar. Zarabianie, (zdobywanie nagród) w KlubKantar będzie wymagało jednak sporej cierpliwości, ponieważ mogą pojawiać się dłuższe przerwy pomiędzy zaproszeniami do badań ankietowych. Zgromadzenie minimum wypłaty może trwać nawet kilka miesięcy. 

# 11. Jak się zapisać, zarejestrować do KlubKantar?

Wróć do góry

Rejestracja w panelu KlubKantar <<--
Aby dołączyć do KlubKantar, kliknij powyższy link. Przeniesie Cię on na oficjalną stronę tego panelu. Po wejściu na stronę kliknij przycisk „Przyłącz się” i wypełnij formularz rejestracyjny. Po pełnej rejestracji i uzupełnieniu ankiet profilowych będziesz otrzymywał płatne ankiety (na adres e-mail podany podczas rejestracji).

# 12.  KlubKantar — moje 3 najnowsze dowody wypłat 2021:

kliknij obrazki, aby je powiększyć:Informacje o wypłatach
KlubKantar — dowód wypłaty 2021.
32 zł na konto bankowe.
Data zlecenia wypłaty: 2021-04-20.
Data wpłynięcia na konto: 2021-05-10.
Czas oczekiwania na wypłatę: 20 dni.
KlubKantar — dowód wypłaty 2021.
32 zł na konto bankowe.
Data zlecenia wypłaty: 2021-04-20.
Data wpłynięcia na konto: 2021-05-10.
Czas oczekiwania na wypłatę: 20 dni.
KlubKantar — dowód wypłaty 2020.
32 zł na konto bankowe.
Data zlecenia wypłaty: 2020-10-14.
Data wpłynięcia na konto: 2020-10-19.
Czas oczekiwania na wypłatę: 5 dni.

Wróć do góry

Autor wpisu: m-Zarabianie.
Źródło informacji: Własne doświadczenie, oficjalna strona panelu KlubKantar.pl (statystyki, warunki uczestnictwa itp); opinie innych respondentów.
Ostatnia aktualizacja wpisu: 2021-05-13.
Kopiowanie treści bloga zabronione.

Zobacz także podobne, wypłacalne programy:

Jeśli podoba Ci się pomysł zarabiania dodatkowych pieniędzy w Internecie, to zerknij także na polskie witryny typu „GPTR”, takie jak na przykład Sejfik lub CentrumReklamy, gdzie możesz zarabiać na wiele sposobów, np. czytając płatne maile, oglądając reklamy, wykonując zadania itp.

KOMENTARZEZasady komentowania: Bardzo proszę nie spamować linkami w komentarzach. Komentarze będące typową reklamą: zawierajcie linki, frazy kluczowe zamiast podpisu (pisane pod SEO) itp. nie będą publikowane. Przeczytaj więcej


BLOGGER: 6
 1. KlubKatnar to fajny i wypłacalny panel ankietowy, tylko szkoda, że nie mają programu polecającego... Coś wiadomo, czy planują go dodać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nic mi o tym nie wiadomo, ale świetnie byłoby, gdyby dodali program partnerski :)

   Usuń
 2. Cała szczęscie, że nie mają programu partnerskiego, bo zaraz zleciałby się cały ten [mod] MLM i zamiast rzeczywistych ankiet firmy dostawałyby przypadkowe kliknięcia dla zarobku.

  Programy partnerski to najgorsze [mod] w internecie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Temat jest bardziej złożony, ponieważ:

   Programy partnerskie i afiliacyjne to jedna z najtańszych metod promocji biznesów, dzięki której np. panele ankietowe mogą powiększać swoją bazę użytkowników stosunkowo tanim kosztem.

   A im większa baza użytkowników (im większa różnorodność profili / targetu użytkowników) tym panel jest bardziej atrakcyjny dla reklamodawców, zleceniodawców.

   A im więcej zleceniodawców w panelu ankietowym, tym więcej płatnych ankiet dla zwykłych użytkowników serwisu (ale wpływa na to też wiele innych czynników).

   - Więc programy partnerskie niosą korzyść dla właścicieli paneli ankietowych (bo dzięki nim mogą mieć większą bazę użytkowników),

   - jest też korzyść dla użytkowników korzystających z programów partnerskich, ponieważ dzięki nim mogą zarabiać prawie pasywnie,

   - korzyść dla reklamodawców, bo mają dostęp do szerokiej, różnorodnej bazy użytkowników,

   - korzyść dla użytkowników wypełniających ankiety, bo dzięki dużej ilości zleceniodawców mogą otrzymywać więcej ankiet.

   Gdyby programy partnerskie były tak słabym pomysłem, to nie cieszyłyby się taką popularnością — jako tania i dobra metoda budowania bazy użytkowników.

   KlubKantar może sobie pozwolić na brak programu partnerskiego, ponieważ powstał z połączenia dwóch dosyć dużych paneli ankietowych (SMGKRC (IBIS) i TNSonline) i dlatego ma pewnie wystarczająco dużą bazę użytkowników i nie musi uruchamiać programu partnerskiego (i dodatkowo płacić za pozyskiwanie klientów).

   Gdyby to był całkiem nowy panel, to kto wie, czy najtańszą metodą promocji nie byłby dla niego dobry program partnerski.

   Jeśli panel nie ma programu partnerskiego, to i tak musi poszukać sobie innej metody promocji i budowania bazy użytkowników (np. musi wydawać grube pieniądze na reklamę).

   MLM
   Porównywanie programów partnerskich (z paneli ankietowych) do MLM jest mało trafne, ponieważ w MLM w większości są wielopoziomowe systemy poleceń. W MLM użytkownik musi obowiązkowo zapraszać poleconych — to jest wymóg uczestnictwa MLM (o ile dobrze pamiętam). W panelach ankietowych nie trzeba polecać.

   Panele ankietowe i programy partnerskie
   Natomiast większość paneli ankietowych udostępnia zwykły, jednopoziomowy (nieobowiązkowy) program partnerski. Jeśli ktoś nie lubi polecania i programów partnerskich), to nie musi tego robić — może zarabiać tylko na wypełnianiu ankiet.

   Programy partnerskie, afiliacyjne nie są niczym złym, a co najważniejsze zarabianie dzięki nim jest całkowicie legalne.

   Użytkownik, który chce zarabiać na płatnych ankietach i tak musi jakoś trafić do panelu ankietowego. A czy trafi on z bezpośredniej reklamy wykupionej przez właściciela serwisu,

   czy trafi z wyszukiwarki Google (bo właściciel wydał grube pieniądze na pozycjonowanie),

   Czy trafi poprzez program partnerski, afiliacyjny, to w sumie na jedno wychodzi i nie ma to aż tak wielkiego wpływu na jakość użytkowników.

   "Przypadkowe kliknięcia"
   Nie da się też wypełniać ankiet przypadkowymi kliknięciami, na chybił trafił itp., ponieważ prędzej czy później algorytmy zabezpieczające i dbające o jakość wykluczą takiego delikwenta z ankiety.

   Obojętnie jak użytkownik trafił do panelu ankietowego, to i tak przychodzi tam dla zarobku, korzyści w zamian za wypełnianie ankiet.

   Czynnik ludzki i etyka promowania
   Programy partnerskie i afiliacyjne, to jeden z najlepszych wynalazków Internetu i jedne z najtańszych metod promocji różnych produktów. Wiele niestety zależy od czynnika ludzkiego: użytkownicy, którzy polecają nieetycznie program (np. koloryzują w reklamach polecających, obiecują duże zarobki bez wysiłku, zamiast przedstawiać rzetelne informacje) powinni być wykluczani z programu partnerskiego i tyle.

   KlubKantar
   PS. Wracając do panelu KlubKantar, to jak na razie wyróżnia się bardzo pozytywnie na tle innych polskich paneli ankietowych :)

   Usuń
 3. Mi raz w miesiacu udalo sie uzbierac 2 wyplaty:) a czasem trzeba klepac i po 3 miesiace. Czasami przychodza po 2 ankiety dziennie dobrze punktowane... a czasami i miesiac nic.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gratuluję tych 2 wypłat w miesiącu :) Na chwilę obecną KlubKantar to chyba jeden z najlepszych polskich paneli ankietowych. Na forach internetowych o zarabianiu — większość użytkowników chwali KlubKantar — właśnie za dużą ilość ankiet (dużą w porównaniu do innych polskich paneli). Oczywiście są miesiące, że tych ankiet jest więcej lub mniej :)

   Usuń

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Otrzymuj informacje o najnowszych postach na adres E-mail

Twoja zgoda: Zapisując się do subskrypcji bloga, zgadzasz się na gromadzenie i przechowywanie Twojego adresu e-mail. Przeczytaj więcej

Polecany program:

Panel Opinie (płatne ankiety) — płaci pieniądze od 2007 roku na: Konto bankowe, karty podarunkowe, doładowanie telefonu. Przeczytaj więcej:

Panel Opinie.pl - zarabianie przez internet, płatne ankiety

Szukaj na blogu m-Zarabianie:


Nazwa

2018,1,20dollars2surf,1,3ziko,1,Adnox,8,Ads-Ivo,1,AdSense,3,Afiliacja,9,akademickie,2,Angielskojęzyczne,8,ankieta,2,Ankiety,37,AnsWeo,1,aplikacje,4,Archiwalne,16,Arial-Media,8,Artykuly-goscinne,2,AttaPoll,1,backup,1,Badanie-opinii,1,Banki,8,Bez-polecania,6,bezinwestycyjne,3,bezpieczeństwo,2,BiznesMails,1,blog,104,Blogger,7,blogowanie,7,blogspot,7,Bo-Panel.pl,1,bony-zakupowe,7,cash back,6,CashBackRabat,1,CashnHits,2,Cel-charytatywny,3,CentrumReklamy,3,Click.Mail,1,ClixAddon,1,Clixsense,11,cytaty,2,cytaty motywacyjne,2,cytaty o optymizmie,1,cytaty o zarabianiu,1,Dla-promotorów,11,Dobre,28,Doładowanie-telefonu,11,DonkeyMails,2,eKasa,2,eKonto,1,eKonto m,1,EldiBux,1,Epanel,1,favicon,1,favikona,1,Filmy,1,Forsapl,1,Gify,1,GlobalTestMarket,1,głosowanie,1,Google,7,Google AdSense,2,Google-Analytics,2,GPTplanet,1,GPTR,12,GreenPanthera,1,i-say,1,ikonki,2,ImasOnline,1,ImperiumReklamy,3,internet,2,kalkulator oszczędności,1,kalkulatory,1,KlubKantar,2,komputery,1,Konta bankowe,7,konta młodzieżowe,2,konta osobiste,1,konta oszczędnościowe,1,konta walutowe,1,kopia-zapasowa,1,LifePointsPanel,1,lista,4,lokaty,1,LuckyMails,1,Mailowe,15,MarketAgent,1,Marketing,8,Markonix,1,MateBux,1,mBank,3,Metody,12,Moje ulubione,12,Motywacja,5,MyCashBar,1,MyLead,1,na-konto,21,Nagrody,5,Najlepsze,3,najwięcej-ankiet,1,Neobux,5,Netele,5,News,24,Nie polecam - SCAM,23,No-Minimum,1,Norstat,1,NorstatPanel,1,Ojooo,1,Opinie.pl,2,OptimalBux,1,oszczędzanie,3,PanelAriadna,1,Partnerskie,6,PayPal,15,Payza,4,piłka nożna,1,PIT,1,pl.toluna.com,1,płatne ankiety,34,Pod znakiem zapytania,10,podatki,1,podsumowanie,8,podsumowanie-2020,5,poleceni,5,Polskie,31,Polskojęzyczne,30,poradnik,41,Porównywarka,5,Poznaj.to,1,praca,1,Procesory płatności,1,Prodege,3,Produkty finansowe,9,Programy firmy Atentivo Anti-Tau & Ads-Ivo (Admin Netele i Miroka),6,Prolific,1,przewodnik,57,przydatne narzędzia,8,PTC,15,PulsReklamy,2,ranking,7,raport,5,ReaktorOpinii,1,recenzja,25,reklama,5,Reklama w internecie,7,reklamy na stronę,2,review,19,Revolut,1,samouczek,2,Scarlet-Clicks,1,Sejfik,1,Skrill,12,Słowniczek,3,sonda,1,statystyki,5,SwagBucks,1,Swiat-Reklam,2,SWPanel,1,Szuwary,7,Testowane,2,TimeBucks,1,timebucks.com,1,Toluna,1,UEFA Euro 2016,1,Video,1,WordLinx,1,wypełnianie ankiet,19,wyplacalne-strony,3,Wypłata,3,Wywiady,1,YouGov,1,ySense,11,Zagraniczne,6,zakupy,2,zarabianie,99,zarobki,13,zestawienie,7,ZielonyMail,3,Zlotoweczka,1,życzenia,1,życzenia bożenarodzeniowe,1,
ltr
item
m-Zarabianie — blog o zarabianiu w Internecie bez inwestycji: KlubKantar - moja recenzja, przydatne informacje, opinie
KlubKantar - moja recenzja, przydatne informacje, opinie
KlubKantar 2021 — wszystko, co powinieneś wiedzieć o zarabianiu na ankietach dzięki stronie KlubKantar.pl
https://4.bp.blogspot.com/-kr47NRWCmjU/XHrbDR9briI/AAAAAAAADEk/ryPwQcLvCfoQk_eUnhv9-EUw0Mwb3B2KgCLcBGAs/s400/Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B02.03.2019%2B203226.bmp.jpg
https://4.bp.blogspot.com/-kr47NRWCmjU/XHrbDR9briI/AAAAAAAADEk/ryPwQcLvCfoQk_eUnhv9-EUw0Mwb3B2KgCLcBGAs/s72-c/Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B02.03.2019%2B203226.bmp.jpg
m-Zarabianie — blog o zarabianiu w Internecie bez inwestycji
https://www.m-zarabianie.com/2019/03/klubkantar-ankiety.html
https://www.m-zarabianie.com/
https://www.m-zarabianie.com/
https://www.m-zarabianie.com/2019/03/klubkantar-ankiety.html
true
811550301452940054
UTF-8
Załadowano wszystkie posty Nie znaleziono żadnych wpisów POKAŻ WSZYSTKIE Czytaj więcej Odpowiedz Anuluj odpowiedź Skasuj By Strona główna STRONY POSTY Pokaż wszystkie PRZECZYTAJ TAKŻE PODOBNE POSTY: ETYKIETA ARCHIWUM SEARCH WSZYSTKIE POSTY Nie znaleziono żadnego wpisu pasującego do Twojej prośby Wróć na stronę główną Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela Pon Wt Śr Czw Piąt Sob Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień Sty Lut Marz Kw Maj Czer Lip Sier Wrz Paź List Gru przed chwilą 1 minutę temu $$1$$ minutes ago 1 godzinę temu $$1$$ hours ago Wczoraj $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago ponad 5 tygodni temu Obserwujący Śledzić TREŚĆ PREMIUM ZOSTAŁA ZABLOKOWANA STEP 1: Udostępnij w sieci społecznościowej STEP 2: Kliknij link w swojej sieci społecznościowej Skopiuj cały kod Zaznacz cały kod Wszystkie kody zostały skopiowane do schowka Nie można skopiować kodów / tekstów, naciśnij [CTRL] + [C] (lub CMD + C na Macu), aby skopiować Spis treści