MyCashBar - czy ta strona jeszcze płaci? Nie polecam - SCAM

Co to jest MyCashBar i dlaczego nie warto korzystać z tego programu w 2018 roku


MyCashBar to strona oferująca "zarabianie" pasywne za wyświetlanie banera reklamowego na monitorze komputera (surfbar). Baner ten wyświetla się na ekranie komputera użytkownika, który zarejestruje się na stronie MyCashBar, ściągnie niewielki program i zainstaluje go na swoim komturze. Uwaga: nie polecam instalować tego programu i rejestrować się w MyCashBar — dlaczego nie warto, przeczytasz w poniższym poście.

Co to jest MyCashBar i czy ta strona płaci?
Nie polecam — SCAM

Za wyświetlenia banera na ekranie monitora — MyCashBar przyznaje użytkownikowi punkty, które każdego miesiąca przeliczane są na gotówkę. Po osiągnięciu minimum 5 $ pieniądze można wypłacić teoretycznie na konto PayPal lub Bitcoin.

Niestety można wypłacić tylko teoretycznie, ponieważ przelicznik punktów na gotówkę, jest obecnie tak skandalicznie niski, że osiągniecie tych 5 $ jest bardzo trudne — nawet przy sporej siatce poleconych. Dobicie do minimum bez poleconych jest praktycznie nieosiągalne w jakimś rozsądnym czasie i nieopłacalne nawet dla wyjątkowo cierpliwych użytkowników i miłośników takich programów.

Zobacz także wypłacalne i polecane programy:

Przydatne informacje

 • Oficjalny adres strony: www.mycashbar.com
 • Metody zarabiania: Zarabianie za wyświetlaniu banera reklamowego na ekranie komputera (surfbar), program partnerski.
 • Czy ten program płaci? Wszystko wskakuje na to, że ten program już nie płaci. Przejrzałem 5 największych forów o zarabianiu i nie znalazłem żadnego dowodu wypłaty z 2018 roku. Więc albo ten program nie płaci już wcale, albo dobicie do minimum 5 $ jest obecnie tak trudne, że nikomu nie opłaca się już korzystać z tego surfbara. Zwykle, jeśli jakiś program płaci, to na forach o zarabianiu pojawiają się aktualne dowody wypłat. W przypadku programu MyCashBar takich nie widzę. 
  • Program MyCashBar znajduje się na moim blogu w dziale "Nie polecam — SCAM" ponieważ:
   • Brak aktualnych dowodów wypłat na forach i blogach — z 2018 roku.
   • Fatalnie niski, nieopłacalny przelicznik punktów.
   • Skargi użytkowników na skasowanie punktów (z sierpnia).
   • Skargi na problem z odinstalowaniem tego surfbara z komputera. 
 • Język strony: Polski, angielski, hiszpański, niemiecki, francuski, hindi, włoski, holenderski, portugalski, rosyjski, szwedzki.
 • Czy uczestnictwo jest darmowe? Tak, uczestnictwo w MyCashBar jest darmowe, nie wymaga żadnych wpłat, inwestycji, natomiast obecnie nie warto uczestniczyć w tym programie. Mogą wystąpić też problemy z odinstalowywaniem surfbara oraz rezygnacją z uczestnictwa.
 • Kto jest właścicielem strony? Według informacji dostępnych na stronie MyCashBar programem zarządza: MyCashBar is edited by Coignard, siret 47851165200040, 6 rue du jardin, 53340 saint brice, France.
 • Data powstania, od kiedy program istnieje? Strona funkcjonuje od 2016 roku.
 • Minimum do wypłaty: 5 zł 
 • Metody wypłat: PayPal, Billon i czek od 20 $ (we Francji).
MyCashBar


Jakie opcje zarabiania oferuje MyCashBar?

 • Wyświetlanie banera na ekranie komputera (Surfbar): Otrzymasz 60 punktów na godzinę za pomocą Surfbara wyświetlanego na ekranie + punkty bonusowe. Problemem jest jednak bardzo niski przelicznik punktów, dlatego zarabianie w tym programie jest kompletnie nieopłacalne nawet z siatką poleconych.
 • Program partnerski: Strona oferuje również program partnerski. 20% na 5 poziomach referencji. Niestety nawet korzystając z programu partnerskiego, zarabianie w tym programie jest strasznie powolne i nieopłacalne.

Ocena programu i inne uwagi

Plusy Minusy
 1. Udział w programie jest bezpłatny.
 2. Zarabianie pasywne
 3. PayPal: Pieniądze możesz wypłacić teoretycznie na konto PayPal, jednak w praktyce przelicznik punktów jest tak niski, że uzbieranie minimum do wypłaty jest nieosiągalne w jakimś akceptowalnym czasie.
 1. Bardzo powolne zarabianie: Osiągnięcie minimum niezbędnego do wypłaty trwa w tym programie wyjątkowo długo (znacznie dłuższej niż np. w panelach ankietowych).
 2. Bardzo niski potencjał zarobkowy: Zarabianie w MyCashBar w żaden sposób nie zastąpi normalnej pracy czy biznesu. Trudno to nawet nazwać dodatkowym zarabianiem przez internet. Obecny przelicznik punktów  jest tak niski, że nawet najbardziej cierpliwi użytkownicy nie widzą sensu uczestnictwa w tym programie.
 3. Skargi na kłopoty z odinstalowaniem programu: Osobiście miałem problem z odinstalowaniem tego programu z komputera. Po przejrzeniu internetu zauważyłem, że taki problem  zgłaszało więcej użytkowników, nie tylko ja. 
 4. Skargi użytkowników na skasowanie punktów (z sierpnia).
 5. Brak aktualnych dowodów wypłat: Brak aktualnych dowodów wypłat (z 2018 roku) na forach i blogach.
 6. Brak na stronie certyfikatu SSL.
 7. Strona kopie kryptowaluty bez zgody użytkowników? Po wejściu na stronę główną MyCashBar aplikacja "no Coin", którą mam zainstalowaną w swojej przeglądarce informuje mnie o zablokowaniu oprogramowania do kopania kryptowalut.


Czy warto się zapisywać do tego programu? Najnowsze informacje (październik 2018)

Zdecydowanie nie warto zapisywać się do tego programu. MyCashBar pojawił się w 2016 roku i początkowo przelicznik punktów był w miarę akceptowalny. Osobiście raz udało mi się dobić do wypłaty i realnie wypłacić, ale nie opisywałem tego programu na swoim blogu, ponieważ przelicznik punktów z miesiąca na miesiąc był coraz niższy, aż doszedł do skrajnie nieopłacalnego poziomu. Dlatego nie warto już rejestrować się i  zarabiać w tym programie. Na forach o zarabianiu nie pojawiają się aktualne dowody wypłat, co może świadczyć o tym, że program wcale już nie płaci. Użytkownicy skarżą się też na problemy z odinstalowaniem tego programu z komputera. Dlatego MyCashBar pozostanie na liście "Nie polecam — SCAM".

Autor wpisu: Owl, blog m-zarabianie.com
Źródło informacji: (statystyki, warunki uczestnictwa itp.): Oficjalna strona MyCashBar.
Ostatnia aktualizacja wpisu: 2018-10-10
Kopiowanie treści bloga zabronione.

Zobacz także:

Przeczytaj jak zarabiać na płatnych ankietach w ClixSense <<--

Zasady komentowania na blogu m-Zarabianie:

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z zasadami komentowania <<-- Zapoznaj się także z polityką ochrony prywatności <<--

KOMENTARZE

Clixsense - zarabianie przez internet, płatne ankiety

Otrzymuj informacje o najnowszych postach na adres E-mail

Twoja zgoda: Zapisując się do subskrypcji bloga, zgadzasz się na gromadzenie i przechowywanie Twojego adresu e-mail. Przeczytaj więcej

Polecany program:

Sejfik.com - zarabianie przez internet
Nazwa

20dollars2surf,1,3ziko,1,Adnox,8,Ads-Ivo,1,Angielskojęzyczne,1,ankieta,1,Ankiety,9,Archiwalne,15,Arial-Media,8,Badanie-opinii,1,Banki,7,BiznesMails,1,Bo-Panel.pl,1,CashnHits,2,CentrumReklamy,1,Click.Mail,1,ClixAddon,1,Clixsense,9,Dobre,14,DonkeyMails,2,eKasa,1,eKonto,1,eKonto m,1,EldiBux,1,Epanel,1,Filmy,1,Forsapl,1,Gify,1,GlobalTestMarket,1,głosowanie,1,GPTplanet,1,GPTR,5,GreenPanthera,1,i-Say,1,ImasOnline,1,ImperiumReklamy,1,kalkulator oszczędności,1,kalkulatory,1,Konta bankowe,6,konta młodzieżowe,2,konta osobiste,1,konta oszczędnościowe,1,konta walutowe,1,LegacyClix,1,LuckyMails,1,Mailowe,5,MarketAgent,1,Marketing,4,Markonix,1,MateBux,1,mBank,3,Moje ulubione,9,MyCashBar,1,Nagrody,1,Najlepsze,1,Najlepsze dla promotorów,4,Najlepsze dla użytkownika bez poleconych,4,Neobux,5,Netele,5,News,24,Nie polecam - SCAM,18,No-Minimum,1,Nowe i Testowane,4,Ojooo,1,Opinie.pl,1,OptimalBux,1,oszczędzanie pieniędzy,2,PanelAriadna,1,Partnerskie,1,Payza,4,piłka nożna,1,Płaci pieniądze na PayPal,5,Płaci pieniądze na polskie konto bankowe,10,Płaci pieniądze na Skrill,2,płatne ankiety,1,Pod znakiem zapytania,15,poleceni,2,Polskie,15,Polskojęzyczne,15,poradnik,13,Porównywarka,4,Poznaj.to,1,Procesory płatności,1,Produkty finansowe,9,Programy firmy Atentivo Anti-Tau & Ads-Ivo (Admin Netele i Miroka),8,przydatne narzędzia,1,PulsReklamy,1,Qassa,1,ranking,4,ReaktorOpinii,1,reklama,1,Reklama w internecie,6,reklamowe,1,Reklamy na stronę,1,Scarlet-Clicks,1,Sejfik,1,Skrill,1,Słowniczek,2,sonda,1,Swiat-Reklam,1,Szuwary,2,UEFA Euro 2016,1,Video,1,Web-Ads,1,WordLinx,1,Wypłata,4,Wywiady,1,Zagraniczne,1,zarabianie,61,ZielonyMail,2,Zlotoweczka,1,
ltr
item
m-Zarabianie — blog o zarabianiu w Internecie bez inwestycji: MyCashBar - czy ta strona jeszcze płaci? Nie polecam - SCAM
MyCashBar - czy ta strona jeszcze płaci? Nie polecam - SCAM
Co to jest MyCashBar i czy ta strona płaci w 2018 roku? Opis, opinie, wady, review. Nie polecam, SCAM.
https://3.bp.blogspot.com/-vhuIgbAICjo/W7u7m-2wSVI/AAAAAAAAClI/5PwIEWMbrZQUjJgFJ3c3UoMRa6Qhe8VqgCLcBGAs/s320/pizap%2B%25281%2529.png
https://3.bp.blogspot.com/-vhuIgbAICjo/W7u7m-2wSVI/AAAAAAAAClI/5PwIEWMbrZQUjJgFJ3c3UoMRa6Qhe8VqgCLcBGAs/s72-c/pizap%2B%25281%2529.png
m-Zarabianie — blog o zarabianiu w Internecie bez inwestycji
https://www.m-zarabianie.com/2018/10/mycashbar-czy-ta-strona-placi.html
https://www.m-zarabianie.com/
https://www.m-zarabianie.com/
https://www.m-zarabianie.com/2018/10/mycashbar-czy-ta-strona-placi.html
true
811550301452940054
UTF-8
Załadowano wszystkie posty Nie znaleziono żadnych wpisów POKAŻ WSZYSTKIE Czytaj więcej Odpowiedz Anuluj odpowiedź Skasuj By Strona główna STRONY POSTY Pokaż wszystkie PRZECZYTAJ TAKŻE PODOBNE POSTY: ETYKIETA ARCHIWUM SZUKAJ NA BLOGU WSZYSTKIE POSTY Nie znaleziono żadnego wpisu pasującego do Twojej prośby Wróć na stronę główną Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień just now 1 minuta temu $$1$$ minutes ago 1 godzinę temu $$1$$ hours ago Wczoraj $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago ponad 5 tygodni temu Obserwujący Śledzić TREŚĆ PREMIUM ZOSTAŁA ZABLOKOWANA KROK 1: Udostępnij. KROK 2: Kliknij udostępniony link, aby odblokować Skopiuj cały kod Zaznacz cały kod Wszystkie kody zostały skopiowane do schowka Nie można skopiować kodów / tekstów, naciśnij [CTRL] + [C] (lub CMD + C na Macu), aby skopiować