MyCashBar - czy ta strona jeszcze płaci? Nie polecam - SCAM

Co to jest MyCashBar i dlaczego nie warto korzystać z tego programu w 2018 roku


MyCashBar to strona oferująca "zarabianie" pasywne za wyświetlanie banera reklamowego na monitorze komputera (surfbar). Baner ten wyświetla się na ekranie komputera użytkownika, który zarejestruje się na stronie MyCashBar, ściągnie niewielki program i zainstaluje go na swoim komturze. Uwaga: nie polecam instalować tego programu i rejestrować się w MyCashBar — dlaczego nie warto, przeczytasz w poniższym poście.

Co to jest MyCashBar i czy ta strona płaci?
Nie polecam — SCAM

Za wyświetlenia banera na ekranie monitora — MyCashBar przyznaje użytkownikowi punkty, które każdego miesiąca przeliczane są na gotówkę. Po osiągnięciu minimum 5 $ pieniądze można wypłacić teoretycznie na konto PayPal lub Bitcoin.

Niestety można wypłacić tylko teoretycznie, ponieważ przelicznik punktów na gotówkę, jest obecnie tak skandalicznie niski, że osiągniecie tych 5 $ jest bardzo trudne — nawet przy sporej siatce poleconych. Dobicie do minimum bez poleconych jest praktycznie nieosiągalne w jakimś rozsądnym czasie i nieopłacalne nawet dla wyjątkowo cierpliwych użytkowników i miłośników takich programów.

Zobacz także wypłacalne i polecane programy:

Przydatne informacje

 • Oficjalny adres strony: www.mycashbar.com
 • Metody zarabiania: Zarabianie za wyświetlaniu banera reklamowego na ekranie komputera (surfbar), program partnerski.
 • Czy ten program płaci? Wszystko wskakuje na to, że ten program już nie płaci. Przejrzałem 5 największych forów o zarabianiu i nie znalazłem żadnego dowodu wypłaty z 2018 roku. Więc albo ten program nie płaci już wcale, albo dobicie do minimum 5 $ jest obecnie tak trudne, że nikomu nie opłaca się już korzystać z tego surfbara. Zwykle, jeśli jakiś program płaci, to na forach o zarabianiu pojawiają się aktualne dowody wypłat. W przypadku programu MyCashBar takich nie widzę. 
  • Program MyCashBar znajduje się na moim blogu w dziale "Nie polecam — SCAM" ponieważ:
   • Brak aktualnych dowodów wypłat na forach i blogach — z 2018 roku.
   • Fatalnie niski, nieopłacalny przelicznik punktów.
   • Skargi użytkowników na skasowanie punktów (z sierpnia).
   • Skargi na problem z odinstalowaniem tego surfbara z komputera. 
 • Język strony: Polski, angielski, hiszpański, niemiecki, francuski, hindi, włoski, holenderski, portugalski, rosyjski, szwedzki.
 • Czy uczestnictwo jest darmowe? Tak, uczestnictwo w MyCashBar jest darmowe, nie wymaga żadnych wpłat, inwestycji, natomiast obecnie nie warto uczestniczyć w tym programie. Mogą wystąpić też problemy z odinstalowywaniem surfbara oraz rezygnacją z uczestnictwa.
 • Kto jest właścicielem strony? Według informacji dostępnych na stronie MyCashBar programem zarządza: MyCashBar is edited by Coignard, siret 47851165200040, 6 rue du jardin, 53340 saint brice, France.
 • Data powstania, od kiedy program istnieje? Strona funkcjonuje od 2016 roku.
 • Minimum do wypłaty: $ 5 USD
 • Metody wypłat: PayPal, Billon i czek od 20 $ (we Francji).
MyCashBar


Jakie opcje zarabiania oferuje MyCashBar?

 • Wyświetlanie banera na ekranie komputera (Surfbar): Otrzymasz 60 punktów na godzinę za pomocą Surfbara wyświetlanego na ekranie + punkty bonusowe. Problemem jest jednak bardzo niski przelicznik punktów, dlatego zarabianie w tym programie jest kompletnie nieopłacalne nawet z siatką poleconych.
 • Program partnerski: Strona oferuje również program partnerski. 20% na 5 poziomach referencji. Niestety nawet korzystając z programu partnerskiego, zarabianie w tym programie jest strasznie powolne i nieopłacalne.

Ocena programu i inne uwagi

Plusy Minusy
 1. Udział w programie jest bezpłatny.
 2. Zarabianie pasywne
 3. PayPal: Pieniądze możesz wypłacić teoretycznie na konto PayPal, jednak w praktyce przelicznik punktów jest tak niski, że uzbieranie minimum do wypłaty jest nieosiągalne w jakimś akceptowalnym czasie.
 1. Bardzo powolne zarabianie: Osiągnięcie minimum niezbędnego do wypłaty trwa w tym programie wyjątkowo długo (znacznie dłuższej niż np. w panelach ankietowych).
 2. Bardzo niski potencjał zarobkowy: Zarabianie w MyCashBar w żaden sposób nie zastąpi normalnej pracy czy biznesu. Trudno to nawet nazwać dodatkowym zarabianiem przez internet. Obecny przelicznik punktów  jest tak niski, że nawet najbardziej cierpliwi użytkownicy nie widzą sensu uczestnictwa w tym programie.
 3. Skargi na kłopoty z odinstalowaniem programu: Osobiście miałem problem z odinstalowaniem tego programu z komputera. Po przejrzeniu internetu zauważyłem, że taki problem  zgłaszało więcej użytkowników, nie tylko ja. 
 4. Skargi użytkowników na skasowanie punktów (z sierpnia).
 5. Brak aktualnych dowodów wypłat: Brak aktualnych dowodów wypłat (z 2018 roku) na forach i blogach.
 6. Brak na stronie certyfikatu SSL.
 7. Strona kopie kryptowaluty bez zgody użytkowników? Po wejściu na stronę główną MyCashBar aplikacja "no Coin", którą mam zainstalowaną w swojej przeglądarce informuje mnie o zablokowaniu oprogramowania do kopania kryptowalut.


Czy warto się zapisywać do tego programu? Najnowsze informacje (październik 2018)

Zdecydowanie nie warto zapisywać się do tego programu. MyCashBar pojawił się w 2016 roku i początkowo przelicznik punktów był w miarę akceptowalny. Osobiście raz udało mi się dobić do wypłaty i realnie wypłacić, ale nie opisywałem tego programu na swoim blogu, ponieważ przelicznik punktów z miesiąca na miesiąc był coraz niższy, aż doszedł do skrajnie nieopłacalnego poziomu. Dlatego nie warto już rejestrować się i  zarabiać w tym programie. Na forach o zarabianiu nie pojawiają się aktualne dowody wypłat, co może świadczyć o tym, że program wcale już nie płaci. Użytkownicy skarżą się też na problemy z odinstalowaniem tego programu z komputera. Dlatego MyCashBar pozostanie na liście "Nie polecam — SCAM".

Autor wpisu: Owl, blog m-zarabianie.com
Źródło informacji: (statystyki, warunki uczestnictwa itp.): Oficjalna strona MyCashBar.
Ostatnia aktualizacja wpisu: 2018-10-10
Kopiowanie treści bloga zabronione.

Zobacz także:

Przeczytaj jak zarabiać na płatnych ankietach w ClixSense <<--

KOMENTARZEZasady komentowania: Bardzo proszę nie spamować linkami w komentarzach. Komentarze będące typową reklamą: zawierajcie linki, frazy kluczowe zamiast podpisu (pisane pod SEO) itp. nie będą publikowane. Przeczytaj więcej


BLOGGER: 2
 1. Witam! Opisze wam moją przygodę z MyCashBar.
  Konto w tym surfbarze założyłem w grudniu 2016r. Mamy dzisiaj listopad 2018r.a ja nadal nie dobiłem do minimum wypłaty 5$ mimo że laptop mam włączony przez większą cześć dnia i to każdego dnia.

  https://3.bp.blogspot.com/-ckxSYX1uiPI/W-zCSTkfuqI/AAAAAAAACn0/joyjvUWqgecAjsbvtoPxTpI6dtOXQY-MQCLcBGAs/s1600/Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B15-11-2018%2B014110.bmp.jpg

  Na początku działania w tym surfbarze stawki za comiesięczna konwersacje punktów były określiłbym to zadowalające ale z każdym miesiącem były coraz niższe. Im bardziej zbliżałem się do upragnionych 5$ tym stawki za punkty były coraz coraz niższe(przedtstawie to w opisie poniżej).

  https://1.bp.blogspot.com/-HgjGR5Cfro4/W-zCSbarPYI/AAAAAAAACns/CAwP5pqZwKwTngPNYLxwYbbgxd5k33hiACLcBGAs/s1600/Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B15-11-2018%2B013858.bmp.jpg

  W tym roku 2018 zacząłem przeczuwać że administratorzy tegoż programu nie będą chcieli sprawić bym dotarł do upragnionych 5$ mimo że miałem ich surfbar włączony codziennie od prawie 2 lat i tak też się stało, a mianowicie: od dłuższego czasu gdy włączałem na laptopie MyCashBar zaczęły się pojawiać komunikaty na ekranie laptopa o,, nie współgraniu” programu MyCashBar z opragramowaniem NET Framework które miałem zainstalowane na laptopie,mimo tego bagatelizowałem komunikat i dalej wyświetlały się reklamy z opisywanego surfbaru, potem surfbar włączał się przy starcie laptopa ale nie wyświetlał reklam ale najciekawsze jest jak po danym miesiacu miała być konwersacja punktów na $ i ku mojemu zaskoczeniu ta konwersacja nie nastąpiła za miesiac sierpień 2018r a co najciekawsze punkty za sierpień 2018r zniknęły i na moim koncie w tym surfbarze nie ma miesiaca sierpnia 2018r. tak jakbym cały miesiac miał wyłączony surfbar a przecież miałem go włączonego i miałem punkty czekajace na konwersację. Napisałem do administratora oto korespondecja:

  6 września 2018r. Marco ,,Hello, does the program still work? because my points for August have not been converted „(Witaj, czy program nadal działa? ponieważ moje punkty za sierpień nie zostały przeliczone

  6 września 2018r. Administrator,,Hello, The programmer is working on the problem. Best regards, MyCashBar”(Dzień dobry, Programista pracuje nad problemem Z poważaniem, MyCashBar)

  15 września 2018r. Marco,,still a conversion problem?”(nadal problem z konwersją?)

  Niestety od tego dnia nie otrzymałem już żadnej odpowiedzi zwrotnej od administratora MyCashBar a mamy dzisiaj 14 listopad 2018r.

  W październiku jeszcze wysłałem zapytanie do administartora(tę wiadomość usunąłem z poczty swojej) dlaczego zniknęły moje punkty i cały miesiąc- sierpień 2018r. - z mojego konta? że chyba są scamem ale odpowiedzi żadnej nie otrzymałem .

  https://1.bp.blogspot.com/-AmBB08lYD0o/W-zCSGjE-oI/AAAAAAAACnw/XJQ9Oc_jVossaI4Q8FAIEwWcu9ZDviuYgCLcBGAs/s1600/Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B15-11-2018%2B014223.bmp.jpg

  Nie miałem problemów z odinstalowaniem programu ale swoje pozostałości zostawił w rejestrze Windowsa 10 bo nie raz system widzisz plik MyCashBar

  Obecnie strony już nie ma czyli SCAM tak jak przypuszczałem-nie polecam tego surfbara.

  Pozdrawiam Marco

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dopiska od Marco-wczoraj wysłałem na pocztę elektroniczną MyCashBar contact@mycashbar.com dwa emaile z dwoma krótkimi wyraz ,,SCAM" ,,You are SCAM"by sprawdzić czy od nich poczta działa bo strony już nie ma i nie można sie zalogować ani zarejestrować z linków i dzisiaj otrzymałem oto taką wiadomość:
   MAILER-DAEMON
   ,,Witaj. Ta wiadomosc zostala wygenerowana przez system pocztowy
   Wirtualnej Polski.
   Dostarczenie Twojej wiadomosci okazalo sie niewykonalne, nasz
   serwer pocztowy nie bedzie staral sie wyslac jej ponownie.
   Dokladna przyczyna niedoreczenia listu znajduje sie ponizej......."i tutaj podają cały skomplikowany opis informatyczny.
   Także na 100% SCAM

   Usuń

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Otrzymuj informacje o najnowszych postach na adres E-mail

Twoja zgoda: Zapisując się do subskrypcji bloga, zgadzasz się na gromadzenie i przechowywanie Twojego adresu e-mail. Przeczytaj więcej

Polecany program:

Panel Opinie (płatne ankiety) — płaci pieniądze od 2007 roku na: Konto bankowe, karty podarunkowe, doładowanie telefonu. Przeczytaj więcej:

Panel Opinie.pl - zarabianie przez internet, płatne ankiety

Szukaj na blogu m-Zarabianie:


Nazwa

2018,1,20dollars2surf,1,3ziko,1,Adnox,8,Ads-Ivo,1,AdSense,3,Afiliacja,9,akademickie,2,Angielskojęzyczne,8,ankieta,2,Ankiety,36,AnsWeo,1,aplikacje,4,Archiwalne,16,Arial-Media,8,Artykuly-goscinne,2,AttaPoll,1,backup,1,Badanie-opinii,1,Banki,8,Bez-polecania,5,bezinwestycyjne,2,bezpieczeństwo,2,BiznesMails,1,blog,103,Blogger,7,blogowanie,7,blogspot,7,Bo-Panel.pl,1,bony-zakupowe,7,cash back,6,CashBackRabat,1,CashnHits,2,Cel-charytatywny,3,CentrumReklamy,3,Click.Mail,1,ClixAddon,1,Clixsense,11,cytaty,2,cytaty motywacyjne,2,cytaty o optymizmie,1,cytaty o zarabianiu,1,Dla-promotorów,11,Dobre,24,Doładowanie-telefonu,11,DonkeyMails,2,eKasa,2,eKonto,1,eKonto m,1,EldiBux,1,Epanel,1,favicon,1,favikona,1,Filmy,1,Forsapl,1,Gify,1,GlobalTestMarket,1,głosowanie,1,Google,7,Google AdSense,2,Google-Analytics,2,GPTplanet,1,GPTR,12,GreenPanthera,1,i-say,1,ikonki,2,ImasOnline,1,ImperiumReklamy,3,internet,2,kalkulator oszczędności,1,kalkulatory,1,KlubKantar,2,komputery,1,Konta bankowe,7,konta młodzieżowe,2,konta osobiste,1,konta oszczędnościowe,1,konta walutowe,1,kopia-zapasowa,1,LifePointsPanel,1,lista,4,lokaty,1,LuckyMails,1,Mailowe,15,MarketAgent,1,Marketing,8,Markonix,1,MateBux,1,mBank,3,Metody,11,Moje ulubione,12,Motywacja,5,MyCashBar,1,MyLead,1,na-konto,21,Nagrody,5,Najlepsze,5,Neobux,5,Netele,5,News,24,Nie polecam - SCAM,23,No-Minimum,1,Norstat,1,NorstatPanel,1,Ojooo,1,Opinie.pl,2,OptimalBux,1,oszczędzanie,3,PanelAriadna,1,Partnerskie,6,PayPal,15,Payza,4,piłka nożna,1,PIT,1,pl.toluna.com,1,płatne ankiety,33,Pod znakiem zapytania,10,podatki,1,podsumowanie,7,podsumowanie-2020,4,poleceni,5,Polskie,31,Polskojęzyczne,30,poradnik,41,Porównywarka,5,Poznaj.to,1,praca,1,Procesory płatności,1,Prodege,3,Produkty finansowe,9,Programy firmy Atentivo Anti-Tau & Ads-Ivo (Admin Netele i Miroka),6,Prolific,1,przewodnik,57,przydatne narzędzia,8,PTC,15,PulsReklamy,2,ranking,7,raport,4,ReaktorOpinii,1,recenzja,25,reklama,5,Reklama w internecie,7,reklamy na stronę,2,review,19,Revolut,1,samouczek,2,Scarlet-Clicks,1,Sejfik,1,Skrill,12,Słowniczek,3,sonda,1,statystyki,4,SwagBucks,1,Swiat-Reklam,2,SWPanel,1,Szuwary,6,Testowane,3,TimeBucks,1,timebucks.com,1,Toluna,1,UEFA Euro 2016,1,Video,1,WordLinx,1,wypełnianie ankiet,19,wyplacalne-strony,2,Wypłata,3,Wywiady,1,YouGov,1,ySense,11,Zagraniczne,6,zakupy,2,zarabianie,98,zarobki,13,zestawienie,7,ZielonyMail,3,Zlotoweczka,1,życzenia,1,życzenia bożenarodzeniowe,1,
ltr
item
m-Zarabianie — blog o zarabianiu w Internecie bez inwestycji: MyCashBar - czy ta strona jeszcze płaci? Nie polecam - SCAM
MyCashBar - czy ta strona jeszcze płaci? Nie polecam - SCAM
Co to jest MyCashBar i czy ta strona płaci w 2018 roku? Opis, opinie, wady, review. Nie polecam, SCAM.
https://3.bp.blogspot.com/-vhuIgbAICjo/W7u7m-2wSVI/AAAAAAAAClI/5PwIEWMbrZQUjJgFJ3c3UoMRa6Qhe8VqgCLcBGAs/s320/pizap%2B%25281%2529.png
https://3.bp.blogspot.com/-vhuIgbAICjo/W7u7m-2wSVI/AAAAAAAAClI/5PwIEWMbrZQUjJgFJ3c3UoMRa6Qhe8VqgCLcBGAs/s72-c/pizap%2B%25281%2529.png
m-Zarabianie — blog o zarabianiu w Internecie bez inwestycji
https://www.m-zarabianie.com/2018/10/mycashbar-czy-ta-strona-placi.html
https://www.m-zarabianie.com/
https://www.m-zarabianie.com/
https://www.m-zarabianie.com/2018/10/mycashbar-czy-ta-strona-placi.html
true
811550301452940054
UTF-8
Załadowano wszystkie posty Nie znaleziono żadnych wpisów POKAŻ WSZYSTKIE Czytaj więcej Odpowiedz Anuluj odpowiedź Skasuj By Strona główna STRONY POSTY Pokaż wszystkie PRZECZYTAJ TAKŻE PODOBNE POSTY: ETYKIETA ARCHIWUM SEARCH WSZYSTKIE POSTY Nie znaleziono żadnego wpisu pasującego do Twojej prośby Wróć na stronę główną Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela Pon Wt Śr Czw Piąt Sob Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień Sty Lut Marz Kw Maj Czer Lip Sier Wrz Paź List Gru przed chwilą 1 minutę temu $$1$$ minutes ago 1 godzinę temu $$1$$ hours ago Wczoraj $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago ponad 5 tygodni temu Obserwujący Śledzić TREŚĆ PREMIUM ZOSTAŁA ZABLOKOWANA STEP 1: Udostępnij w sieci społecznościowej STEP 2: Kliknij link w swojej sieci społecznościowej Skopiuj cały kod Zaznacz cały kod Wszystkie kody zostały skopiowane do schowka Nie można skopiować kodów / tekstów, naciśnij [CTRL] + [C] (lub CMD + C na Macu), aby skopiować Spis treści