i-Say - czy ten panel ankietowy naprawdę płaci? Opinie, wady

i-Say (Ipsos) — co to jest?

i-Say to strona internetowa (panel ankietowy), na której możesz zarabiać dodatkowe pieniądze za wypełnianie ankiet w internecie. i-Say obsługiwany jest przez międzynarodową firmę Ipsos. Zarobione pieniądze możesz wypłacić na procesor PayPal lub zamieniać na bony prezentowe, e-kupony lub przekazać na cele charytatywne.

Panel ankietowy i-Say (Ipsos), zarabianie na płatnych ankietach, płatne ankiety
Kliknij obrazek powyżej i przejdź na oficjalną stronę panelu i-Say (Ipsos)

Przydatne informacje

 • Oficjalny adres strony: [www.i-say.com]
 • Metody zarabiania: Zarabianie na płatnych ankietach, program partnerski.
 • Czy ten program płaci? Tak, aktualny status programu (2018-05-03): PŁACI, dział na blogu: "Dobre programy".  Pod opisem programu zamieściłem dowód wypłaty.
 • Język strony: Polski (strona dostępna jest w wielu językach, w tym również w języku polskim). Płatne ankiety dla Polaków dostępne są oczywiście po polsku.
 • Czy zarabianie w tym programie jest legalne? Tak, zarabianie za wypełnianie ankiet jest legalne,  polskie prawo nie zabrania w ten sposób zarabiać. Strona należy do legalnej filmy Ipsos. W internecie pojawiają się regularnie dowody wypłat z tego panelu ankietowego. Przeczytaj także o bezpieczeństwie zarabiania na ankietach <<--
 • Czy uczestnictwo jest darmowe? Tak, uczestnictwo w i-Say jest darmowe, nie wymaga żadnych wpłat, inwestycji i w każdej chwili możesz zrezygnować z zarabiania. 
 • Kto jest właścicielem strony i-Say? 
  • Panel ankietowy i-Say należy do firmy Ipsos Interactive Services Limited. Jest to spółka zarejestrowana zgodnie z prawem obowiązującym w Anglii z numerem 3903040.
   • Adres (siedziba firmy Ipsos): 3 Thomas More Square, Londyn E1W 1YW, Wielka Brytania.
   • Adres firmy Ipsos w Polsce: Ipsos, Ambassador Building, Domaniewska 34A
   • 02-672 Warszawa, (+48) 22 448 77 00.
   • Kontakt (Support) z obsługą strony i-Say: social.i-say.com/contact.
 • Data powstania, od kiedy program istnieje? Firma Ipsos powstała w 1975 roku i jest obecnie jedną z największych firm zajmujących się badaniem rynku. "Zatrudnia ponad 15 000 pracowników w ponad 80 krajach na świecie."
 • Akceptacja użytkowników (Kto może pracować w tym programie?): Do panelu i-Say możesz przystąpić, jeśli masz minimum 16 lat.
 • Ilość użytkowników: Ipsos liczby: ipsos.com/pl-pl/liczby

Metody wypłat w panelu badawczym i-Say

 • Minimum do wypłaty: Wypłaty już od 2 € (czyli od 340 punktów) w przypadku wypłaty na PayPal. Kliknij obrazek, aby go powiększyć:
  Panel ankietowy i-Say (Ipsos) - wypłata
 • Metody wypłat: Do wyboru PayPal lub e-kupony, bony prezentowe, cele charytatywne itp.
 • Jak zlecić wypłatę? Wypłatę możesz zlecić na stronie i-Say, w zakładce "Nagrody" lub "Strefa prezentów".
 • Czas oczekiwania na wypłatę: "Zlecona kwota zostanie przesłana na konto PayPal w ciągu 2-4 tygodni. Jeżeli nie masz konta PayPal, musisz je utworzyć przed wymianą punktów i-Say."

Jak zarabiać za wypełnianie ankiet na stronie i-Say?

 • Płatne ankiety: W panelu i-Say otrzymasz wynagrodzenie za w za wypełnianie ankiet Online (przez Internet). Informacje o nowych, dostępnych ankietach przychodzą na adres mailowy podany podczas rejestracji. Ankiety dostępne są również bezpośrednio po zalogowaniu się na stronie panelu i-Say. Za każdą wypełnioną ankietę otrzymasz punkty (od 5 do 250 punktów). Po zgromadzeniu minimum 340 punktów (2 €), będziesz mógł je wymienić na prawdziwe pieniądze (Euro) i wypłacić na procesor PayPal. Punkty możesz zamienić również na bony prezentowe (po zgromadzeniu odpowiedniej ilości punktów), e-kupony, do wykorzystania np. w IKEA.
 • Program partnerski: Strona oferuje również program partnerski, który polega na zapraszaniu do programu nowych osób (poleconych): "Otrzymasz 100 punktów za każdą osobę poleconą (*Punkty są dodawane do Twojego konta po wypełnieniu przez Twojego znajomego pierwszej ankiety). Przydział punktów nie odbywa się od razu, tylko raz w miesiącu."
 • Zdobywanie poleconych nie jest obowiązkowe, ale warto aktywnie ich pozyskiwać (zapraszać), ponieważ to najlepszy sposób, aby zwiększyć zyski i zarabiać szybciej.
 • Jak zapraszać znajomych? Znajomych możesz zapraszać do i-Say poprzez specjalny formularz dostępny w zakładce: "Polecaj znajomym" (zakładka na dole strony i-Say). Tak wygląda formularz (kliknij obrazek, aby go powiększyć): 
  Panel ankietowy i-Say (Ipsos), zapraszanie znajomych, program partnerski

Ile zarobisz za wypełnienie pojedynczej ankiety? Jak często przychodzą ankiety?

Wartość ankiet, zarobki:

Ocena programu i inne uwagi

Plusy  co mi się podoba?Minusy  co mi się nie podoba?
 • Udział w i-Say jest bezpłatny.
 • Doświadczenie, stabilność: Panel ankietowy I-Say należy do doświadczonej i legalnej firmy Ipsos, która funkcjonuje od 1975 roku.
 • Wypłacalność: W sieci można znaleźć bieżące dowody wypłat z tego panelu ankietowego. Pod opisem programu umieściłem również własny dowód wypłaty.
 • Niskie minimum: Pieniądze możesz wypłacić już po zgromadzeniu 2 € (340 punktów).
 • Program partnerski: Oprócz płatnych ankiet, i-Say oferuje również program partnerski. 
 • PayPal: Pieniądze możesz wypłacić na konto PayPal.

 • Powolne zarabianie: Tak, jak w większości paneli badawczych, osiągnięcie minimum niezbędnego do wypłaty trwa dosyć długo (ale jest to jak najbardziej osiągalne).
 • Niski potencjał zarobkowy: Zarabianie w panelach ankietowych nie zastąpi normalnej pracy czy biznesu. To tylko dodatkowa "praca" (forma niewielkiego zarobku), którą możesz wykonywać przy okazji korzystania z internetu.
 • Średnia ilość ankiet: Osobiście otrzymuję do 9 ankiet w skali miesiąca, ale u każdego użytkownika może to wyglądać trochę inaczej. 

Jak się zapisać, zarejestrować?

Kliknij link powyżej, przeniesie Cię on na oficjalną stronę programu. Po wejściu na stronę kliknij napis "Przyłącz się" i wypełnij formularz rejestracyjny. Na adres mailowy podany podczas rejestracji będziesz otrzymywał płatne ankiety. Płatne ankiety dostępne są również po zalogowaniu się na stronie i-Say.

Czy panel ankietowy i-Say naprawdę płaci za wypełnianie ankiet i nie jest oszustwem? Czy warto? Najnowsze informacje (2018-05-03)

Tak, i-Say płaci i nie jest oszustwem. Na blogach i forach poruszających tematykę zarabiania przez internet, pojawiają się aktualne dowody wypłat. Poniżej zamieściłem własny dowód wypłaty. W Internecie znalazłem więcej opinii pozytywnych niż negatywnych, dotyczących tego panelu ankietowego. Nie jest to jednak sposób na łatwe i szybkie pieniądze. To tylko dodatkowa forma zarobku, praca online, którą prawie każdy może wykonywać przy okazji korzystania z Internetu.
Czy warto? Tak, jeśli zmierzasz zarabiac przez internet na wypełnianiu ankiet, to z pewnością warto zwrócić uwagę na panel ankietowy i-Say, ponieważ wypada on bardzo pozytywnie na tle konkurencji (na tle podobnych paneli ankietowych).

Panel ankietowy i-Say należy do firmy Ipsos — jednej z największych firm badawczych na świecie.

Panel i-Say — niektóre dowody wypłat 2018


kliknij obrazki, aby je powiększyćInformacje o wypłatach
i-Say, Ipsos, dowód wypłaty 2018

10 € na konto PayPal
Data zlecenia wypłaty: 2018-04-21
Data wpłynięcia na konto: 2018-05-03
Czas oczekiwania na wypłatę: 12 dni (zgodnie z regulaminem).
i-Say, Ipsos, dowód wypłaty

5 € na konto PayPal
Data zlecenia wypłaty: 2017-‎12-09
Data wpłynięcia na konto: 2017-12-27
Czas oczekiwania na wypłatę: 18 dni (zgodnie z regulaminem).

Autor wpisu: Owl, blog m-zarabianie.com
Źródło informacji: (statystyki, warunki uczestnictwa itp.): Oficjalna strona panelu i-Say oraz strona firmy Ipsos.
Ostatnia aktualizacja wpisu: 2018-05-19
Kopiowanie treści bloga zabronione.


Przeczytaj jak zarabiać na płatnych ankietach w ClixSense <<--

Zasady komentowania na blogu m-Zarabianie:

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z zasadami komentowania <<-- Zapoznaj się także z polityką ochrony prywatności <<--

KOMENTARZE

BLOGGER: 43
Loading...
Clixsense - zarabianie przez internet, płatne ankiety

Otrzymuj informacje o najnowszych postach na adres E-mail

Twoja zgoda: Zapisując się do subskrypcji bloga, zgadzasz się na gromadzenie i przechowywanie Twojego adresu e-mail. Przeczytaj więcej

Polecany program:

Sejfik.com - zarabianie przez internet
Nazwa

20dollars2surf,1,3ziko,1,Adnox,8,Ads-Ivo,1,Angielskojęzyczne,1,ankieta,1,Ankiety,9,Archiwalne,15,Arial-Media,8,Badanie-opinii,1,Banki,7,BiznesMails,1,Bo-Panel.pl,1,CashnHits,2,CentrumReklamy,1,Click.Mail,1,ClixAddon,1,Clixsense,9,Dobre,14,DonkeyMails,2,eKasa,1,eKonto,1,eKonto m,1,EldiBux,1,Epanel,1,Filmy,1,Forsapl,1,Gify,1,GlobalTestMarket,1,głosowanie,1,GPTplanet,1,GPTR,5,GreenPanthera,1,i-Say,1,ImasOnline,1,ImperiumReklamy,1,kalkulator oszczędności,1,kalkulatory,1,Konta bankowe,6,konta młodzieżowe,2,konta osobiste,1,konta oszczędnościowe,1,konta walutowe,1,LegacyClix,1,LuckyMails,1,Mailowe,5,MarketAgent,1,Marketing,4,Markonix,1,MateBux,1,mBank,3,Moje ulubione,9,MyCashBar,1,Nagrody,1,Najlepsze,1,Najlepsze dla promotorów,4,Najlepsze dla użytkownika bez poleconych,4,Neobux,5,Netele,5,News,24,Nie polecam - SCAM,18,No-Minimum,1,Nowe i Testowane,4,Ojooo,1,Opinie.pl,1,OptimalBux,1,oszczędzanie pieniędzy,2,PanelAriadna,1,Partnerskie,1,Payza,4,piłka nożna,1,Płaci pieniądze na PayPal,5,Płaci pieniądze na polskie konto bankowe,10,Płaci pieniądze na Skrill,2,płatne ankiety,1,Pod znakiem zapytania,15,poleceni,2,Polskie,15,Polskojęzyczne,15,poradnik,13,Porównywarka,4,Poznaj.to,1,Procesory płatności,1,Produkty finansowe,9,Programy firmy Atentivo Anti-Tau & Ads-Ivo (Admin Netele i Miroka),8,przydatne narzędzia,1,PulsReklamy,1,Qassa,1,ranking,4,ReaktorOpinii,1,reklama,1,Reklama w internecie,6,reklamowe,1,Reklamy na stronę,1,Scarlet-Clicks,1,Sejfik,1,Skrill,1,Słowniczek,2,sonda,1,Swiat-Reklam,1,Szuwary,2,UEFA Euro 2016,1,Video,1,Web-Ads,1,WordLinx,1,Wypłata,4,Wywiady,1,Zagraniczne,1,zarabianie,61,ZielonyMail,2,Zlotoweczka,1,
ltr
item
m-Zarabianie — blog o zarabianiu w Internecie bez inwestycji: i-Say - czy ten panel ankietowy naprawdę płaci? Opinie, wady
i-Say - czy ten panel ankietowy naprawdę płaci? Opinie, wady
Panel ankietowy i-Say (Ipsos) - aktualny opis 2018, recenzja, opinie, wady i zalety. Zarabianie przez internet na płatnych ankietach.
https://3.bp.blogspot.com/-IEkZ--GHvHk/Wv3AcYYEr4I/AAAAAAAAB6w/HGK--Er4lEoWVU1Vwj5y39BJ6eJVflCTQCLcBGAs/s400/optimized-s32e.jpg
https://3.bp.blogspot.com/-IEkZ--GHvHk/Wv3AcYYEr4I/AAAAAAAAB6w/HGK--Er4lEoWVU1Vwj5y39BJ6eJVflCTQCLcBGAs/s72-c/optimized-s32e.jpg
m-Zarabianie — blog o zarabianiu w Internecie bez inwestycji
https://www.m-zarabianie.com/2018/05/i-say-ipsos-panel-ankietowy-opinie-opis.html
https://www.m-zarabianie.com/
https://www.m-zarabianie.com/
https://www.m-zarabianie.com/2018/05/i-say-ipsos-panel-ankietowy-opinie-opis.html
true
811550301452940054
UTF-8
Załadowano wszystkie posty Nie znaleziono żadnych wpisów POKAŻ WSZYSTKIE Czytaj więcej Odpowiedz Anuluj odpowiedź Skasuj By Strona główna STRONY POSTY Pokaż wszystkie PRZECZYTAJ TAKŻE PODOBNE POSTY: ETYKIETA ARCHIWUM SZUKAJ NA BLOGU WSZYSTKIE POSTY Nie znaleziono żadnego wpisu pasującego do Twojej prośby Wróć na stronę główną Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień just now 1 minuta temu $$1$$ minutes ago 1 godzinę temu $$1$$ hours ago Wczoraj $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago ponad 5 tygodni temu Obserwujący Śledzić TREŚĆ PREMIUM ZOSTAŁA ZABLOKOWANA KROK 1: Udostępnij. KROK 2: Kliknij udostępniony link, aby odblokować Skopiuj cały kod Zaznacz cały kod Wszystkie kody zostały skopiowane do schowka Nie można skopiować kodów / tekstów, naciśnij [CTRL] + [C] (lub CMD + C na Macu), aby skopiować