ReaktorOpinii - płatne ankiety, recenzja, opis, opinie, wady

# 1. ReaktorOpinii — co to jest i czy ta strona płaci?


ReaktorOpinii to panel badawczy, należący do Instytutu Badań Pollster. Panel działa w Internecie od stycznia 2014 roku i wynagradza użytkowników za wypełnianie ankiet przez Internet. Natomiast zleceniodawcy zainteresowani przeprowadzaniem badań rynku i opinii społecznej, mogą w firmie Pollster zlecić przeprowadzenie badań ankietowych.

Kliknij obrazek i przejdź na oficjalną stronę panelu ReaktorOpinii
Kliknij obrazek i przejdź na oficjalną stronę panelu ReaktorOpinii.

# 2. ReaktorOpinii — Przydatne informacje

 • Adres strony: reaktoropinii.pl
 • Metoda zarabiania: płatne ankiety online, program partnerski.
 • Język strony: polski.
 • Czy strona płaci? Aktualny status programu (2019-04-11): Tak, strona ReaktorOpinii PŁACI, w Internecie pojawiają się bieżące dowody wypłat z tego panelu ankietowego, pod opisem programu zamieściłem własny dowód wypłaty. Dział na blogu: „Dobre programy”.
 • Czy uczestnictwo w Reaktorze Opinii jest legalne i darmowe? Tak, uczestnictwo w panelu ReaktorOpini jest legalne, bezpłatne, nie zobowiązuje do żadnych zakupów i w każdej chwili możesz zrezygnować z uczestnictwa.
 • Akceptacja użytkowników (Kto może przystąpić do programu?): do panelu ReaktorOpinii możesz zapisać się, jeśli skończyłeś co najmniej 13 lat, mieszkasz w Polsce, masz komputer z dostępem do Internetu, adres E-mail oraz konto bankowe. 
 • Data powstania, od kiedy panel istnieje? Strona internetowa ReaktorOpinii funkcjonuje od stycznia 2014 roku.  Natomiast początki działalności Instytutu Badań Pollster sięgają listopada 2011 roku.
 • Kto jest właścicielem strony? Strona ReaktorOpinii należy do Instytutu Badań Pollster. Fragment z oficjalnej strony firmy: „Instytut Badań Pollster jest firmą badawczą specjalizującą się w badaniach z wykorzystaniem nowych technologii. Specjalizujemy się w badaniach rynku oraz organizacji, wykorzystujemy najnowsze rozwiązania, wspieramy proces zbierania danych innowacyjnymi rozwiązaniami. Jesteśmy komórką dynamicznie rozwijającej się grupy medialnej ZPR Media” [...]
 • Adres i dane firmy: Adres:
  Accorp Sp. z o.o.
  Jubilerska 10
  04-190 Warszawa
  NIP: 113-277-52-82
  KRS: 0000322777
  kontakt@pollster.pl
 • Wypłata: 
  • Jak możesz odebrać nagrody (punkty) i zamienić je na pieniądze? Po zgromadzeniu odpowiedniego minimum na Twoim koncie pojawi się formularz wypłaty. Punkty będziesz mógł wtedy zamienić na pieniądze i wypłacić na konto bankowe.
  • Minimum do wypłaty: 500 punktów (czyli 50 zł).
  • Metody wypłat: konto bankowe
  • Czas oczekiwania na wypłatę: Nagrodę otrzymasz w ciągu 30 dni od daty zlecenia wypłaty.
[post_ads]

# 3. Za co otrzymasz wynagrodzenie?

 • Płatne ankiety: W panelu ReaktorOpini będziesz wynagradzany za wypełnianiu ankiet przez Internet. Informacje o nowych, dostępnych ankietach przychodzą na adres E-mail, podany podczas rejestracji. Ankiety dostępne są również na stronie panelu, po zalogowaniu się na swoim koncie. Za każdą wypełnioną ankietę otrzymasz nagrodę w postaci punktów. Po uzbieraniu minimum 500 punktów (50 zł), będziesz mógł je zamienić na pieniądze i wypłacić na konto bankowe. 
  • Przelicznik punktów: 1 punkt = 10 groszy.
 • Program partnerski: Strona oferuje również program partnerski. Otrzymasz 10 punktów (1 zł) za każdą osobę, która zapisze się do programu i wypełni przynajmniej jedną ankietę. Aby otrzymać nagrodę, zaproszona osoba musi mieć status aktywnego użytkownika przez co najmniej miesiąc. „4. Przez aktywnego Uczestnika Panelu rozumie się osobę, która ukończyła pełen proces rejestracji, czyli uzupełniła formularz rejestracyjny, potwierdziła swój adres mailowy oraz wypełniła ankietę rekrutacyjną.”. „9. Punkty za użytkownika zaproszonego w ramach akcji zostaną dodane najwcześniej 1 miesiąc od jego skutecznej rejestracji.” 5. Osoba, której można polecić udział w panelu w ramach akcji, musi spełniać następujące warunki: o a. Spełniać ogólne warunki Udziału w Panelu Badawczym ReaktorOpinii. o b. Nie być osobą zamieszkującą z zapraszającym Uczestnikiem Panelu i/lub nie tworzyć wraz z nim wspólnego gospodarstwa domowego.” 
 • Swój unikalny link polecający, służący do zapraszania nowych użytkowników, znajdziesz po zalogowaniu się na stronie panelu, w zakładce „Poleć ReaktorOpinii”. Zapraszanie poleconych nie jest obowiązkowe, ale warto aktywnie ich pozyskiwać (zapraszać), ponieważ to najlepszy sposób, aby otrzymywać więcej nagród i zarabiać szybciej. Jak można zapraszać / zdobywać poleconych?


# 4. Ile możesz zarobić za wypełnienie pojedynczej ankiety? 

Wartość ankiet, nagrody w ReaktorOpinii:

 • Najsłabiej płatne ankiety: Najgorzej płatne ankiety, jakie do tej pory otrzymałem, warte były 8 punktów (0,8 zł). 
 • Najlepiej płatne ankiety:  Najlepiej płatne ankiety, jakie do tej pory otrzymałem, warte były 30 punktów (3 zł).
 • Jeśli nie zakwalifikujesz się do ankiety, to na Twoje konto i tak powędrują 2 punkty (0,2 zł). 

# 5. Jak często pojawiają się nowe ankiety? Ile przychodzi płatnych ankiet?

 • Osobiście otrzymuję +/- 4 ankiet w skali miesiąca.  Oczywiście u każdego może wyglądać to trochę inaczej. Zaproszenia do ankiet, które otrzymałem w kwietniu 2019 (kliknij obrazek, aby go powiększyć): 
  ReaktorOpinii - płatne ankiety
 • Przeczytaj jak zarabiać więcej i szybciej na płatnych ankietach <<--
 • Fragment z oficjalnej strony:„Dokładamy wszelkich starań, by badań było jak najwięcej i by zaproszenia pojawiały się jak najczęściej, niestety ilość badań nie jest tylko zależna od nas, ale także od naszych klientów i potrzeb danego badania- niektóre badania są skierowane np. tylko do kobiet bądź do osób zamieszkujących konkretne województwa. Badania, które prowadzimy, są bardzo różnorodne i dotyczą szerokiej gamy usług, produktów bądź Twoich opinii na różne tematy- jeśli uczciwie i rzetelnie wypełnisz ankietę rekrutacyjną, podając nam jak największą ilość danych o sobie, z pewnością będziemy w stanie lepiej dopasowywać ankiety do Ciebie.”

# 6. Moja ocena programu i inne uwagi

Plusy, co mi się podoba w Reaktor Opinii?

 • Brak opłat: udział w panelu ReaktorOpinii jest bezpłatny.
 • Doświadczenie, stabilność, legalność: strona należy do zarejestrowanej, legalnej firmy.
 • Wypłacalność: w sieci można znaleźć bieżące dowody wypłat z tego panelu ankietowego.
 • Niskie wymagania dotyczące wieku respondenta: Dolna granica wieku, to co najmniej 13 lat, a górnej granicy oczywiście nie ma. Więc program nadaje się zarówno dla nastolatków, jak i dla osób starszych. Przeczytaj także, czy płatne ankiety są odpowiednie dla Ciebie? 
 • Program partnerski: oprócz płatnych ankiet, firma oferuje również program partnerski. Strona nie stawia żadnych ograniczeń co do ilości zaproszonych poleconych — to ważny atut dla tych, którzy potrafią zdobywać ich wielu.
 • Znasz jeszcze jakieś zalety? Jeśli znasz jeszcze jakieś zalety tego panelu ankietowego, to przedstaw je w komentarzach pod opisem programu.

Korzyści przedstawione na oficjalnej stronie tego panelu:

Dzięki udziałowi w Panelu będziesz m. in:
 • Mieć realny wpływ na kształt nowych produktów oraz usług
 • Mieć możliwość testowania produktów, zanim jeszcze trafią na rynek
 • Decydować, które reklamy trafią do ogólnopolskiej telewizji, radia bądź Internetu
 • Oprócz tego za każdą rzetelnie wypełnioną ankietę otrzymasz pewną liczbę punktów. Liczba ta zależy od stopnia skomplikowania ankiety oraz czasu, jaki należy poświęcić na jej wypełnienie. Wartość 1 punktu wynosi 10 groszy. O liczbie punktów, które przysługują za wypełnienie danej ankiety, dowiesz się z maila zapraszającego do udziału w badaniu.”

Minusy, co mi się nie podoba w ReaktorOpinii?

 • Powolne zdobywanie nagród: Tak, jak w większości paneli badawczych, osiągnięcie minimum niezbędnego do otrzymania nagrody trwa bardzo długo (ale jest to oczywiście, jak najbardziej osiągalne).
 • Niewielki potencjał zarobkowy: przeczytaj czy w takich programach możesz się łatwo i szybko wzbogacić <<--
 • Niewielka wartość ankiet: Do tej pory otrzymałem ankiety o wartości od 8 punktów (0,8 zł) do 25 punktów (2,5 zł).
 • Mała ilość ankiet: Osobiście otrzymuję +/- 4 ankiety na miesiąc.
 • Słaby program partnerski? 10 punktów (1 zł), za zaproszoną osobę, która wypełni chociaż jedną ankietę i będzie aktywna w programie przez co najmniej miesiąc (według regulaminu panelu),  to nie jest zbyt wiele. Istnieją panele ankietowe z bardziej atrakcyjnym programem partnerskim. 
 • Znasz jeszcze jakieś wady? Jeśli znasz jeszcze jakieś wady tego panelu ankietowego, to przedstaw je w komentarzach pod opisem programu.

# 7. Jak się zapisać, zarejestrować?


Kliknij link powyżej, przeniesie Cię on na oficjalną stronę programu. Po wejściu na stronę wpisz w rubrykę swój adres E-mail i kliknij napis „Kliknij, aby się zapisać”. Na adres mailowy podany podczas rejestracji będziesz otrzymywał płatne ankiety.


# 8. Czy ta strona naprawdę płaci? Czy warto? Czy strona nie jest oszustwem? Najnowsze informacje (2019-04-11)

ReaktorOpinii naprawdę wynagradza użytkowników za wypełnianie ankiet. Na blogach i forach poruszających tematykę zarabiania przez Internet, pojawiają się aktualne dowody wypłat. Program wprawdzie wynagradza za wypełnianie ankiet, ale są to niewielkie kwoty (maksymalnie kilka złotych za pojedynczą ankietę), więc na pewno nie jest to sposób na szybkie i łatwe pieniądze.

# 9. ReaktorOpinii — dowód wypłaty 2019

kliknij obrazki, aby je powiększyćInformacje o wypłatach
ReaktorOpinii — dowód wypłaty 2019

57,30 zł na konto bankowe
Data zlecenia wypłaty: 2019-03-19
Data wpłynięcia na konto: 2019-04-11
Czas oczekiwania na wypłatę: 23 dni (zgodnie z regulaminem).
ReaktorOpinii — dowód wypłaty 2018

68,10 zł na konto bankowe
Data zlecenia wypłaty: 2018-12-06
Data wpłynięcia na konto: 2018-12-10
Czas oczekiwania na wypłatę: 4 dni (zgodnie z regulaminem).
ReaktorOpinii — dowód wypłaty 2018

52,70 zł na konto bankowe
Data zlecenia wypłaty: 2018-09-02
Data wpłynięcia na konto: 2018-09-13
Czas oczekiwania na wypłatę: 11 dni (zgodnie z regulaminem).

Zobacz także:

Zobacz więcej wypłacalnych paneli ankietowych <<--

Autor wpisu: m-Zarabianie
Źródło informacji: (statystyki, warunki uczestnictwa itp.): Oficjalna strona panelu ReaktorOpinii
Ostatnia aktualizacja wpisu: 2019-05-07
Kopiowanie treści bloga zabronione.

KOMENTARZE

Zasady komentowania: Bardzo proszę nie spamować linkami w komentarzach. Komentarze będące typową reklamą: zawierajcie linki, frazy kluczowe zamiast podpisu (pisane pod SEO) itp. nie będą publikowane. Przeczytaj więcej


BLOGGER: 7
 1. Ja przez 8 miesięcy wypełniania ankiet uzbierałam 100 punktów. Czyli jedną piątą ilości potrzebnej do wypłaty. A ankiety przysyłają naprawdę długie i nużące. A a nagradzają symbolicznie. Zdecydowanie nie opłaca się zawracać sobie głowę tym panelem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za opinię. Ostatnio w ReaktorzeOpiniii faktycznie pojawia się bardzo mało ankiet. Na przykład w kwietniu 2018 otrzymałem 6 zaproszeń do badań, w maju 3 zaproszenia, natomiast w czerwcu, jak na razie tylko dwa zaproszenia.

   Historia moich zaproszeń jest widoczna na obrazku poniżej. Tam, gdzie są widoczne tylko 2 punkty, to są to ankiety, do których nie udało mi się zakwalifikować — jeśli nie zakwalifikujesz się do ankiety, to na Twoje konto i tak powędrują 2 punkty (0,2 zł):

   https://3.bp.blogspot.com/-MeZRDqSGpPU/WyU0_hxowhI/AAAAAAAACDI/ngDOosAFsuQdolrJVtAS6zYbtR7oHwdmgCLcBGAs/s1600/Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B16-06-2018%2B153435.bmp.jpg

   Wprawdzie ankiet przychodzi niewiele, ale program, jest jak najbardziej wypłacalny (sprawdzone — dowód wypłaty jest w opisie programu). To czy opłaca się zawracać sobie tym panelem głowę, jest też oczywiście subiektywną opinią każdego użytkownika (dziękuję za opinię). Panele, takie, jak ReaktorOpinii (gdzie ankiet podchodzi bardzo mało), dla wielu użytkowników (interesujących się płatnymi ankietami) stanowią zwykle dodatek do pozostałych paneli, gdzie ankiet przychodzi więcej. Bo jeśli ktoś uczestniczy w wielu panelach ankietowych, to raczej nie jest problemem uczestniczyć jeszcze w jedynym. Tym bardziej, gdy program płaci i w końcu kiedyś dobije się do tego minimum... No i zawsze jest nadzieja, że to tylko przejściowy problem z ankietami i za jakiś czas ilość ankiet się zwiększy. Warto też wykorzystywać potencjał programów partnerskich, które udostępniają panele ankietowe i dzięki którym można zarabiać trochę szybciej. : jak zarabiać więcej w panelach ankietowych <<--

   Usuń
 2. Przez ponad trzy lata uzbierałam połowę punktów czyli za sześć lat może dotrę do 500 punktów,aby zarobić te 50 zł.(mam nadzieję,że te 50 zł.to bez podatku,o którym piszecie w regulaminie?)Ankiet z Reaktor Opinii jest bardzo mało,a więc śmiem twierdzić,że poświęcanie czasu na wypełnianie Waszych ankiet jest w ogóle nieopłacalne.Jeżeli w ogóle dotrwam do tego czasu,aby zarobić u Was te pięć dych,a potem czekać jeszcze przez miesiąc na ich wypłatę(na innych panelach z ankietami wystarczy 200 punktów i te 20 zł.jest już na moim koncie najpóźniej na trzeci dzień po zleceniu wypłaty),to po otrzymaniu pieniędzy pożegnam się z panelem Reaktor Opinii.W obecnej sytuacji muszę kontynuować współpracę,bo szkoda by było stracić te punkty,które zdobyłam przez te ponad trzy lata.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bożeno, gratuluję wytrwałości w takim razie, tylko zastanawiam się, dlaczego Twoje wyniki są aż tak słabe. Wprawdzie ankiet w ReaktorOpinii przychodzi faktycznie bardzo mało, ale mimo wszystko na moim koncie wygląda to trochę lepiej.

   Po Twoim komentarzu zalogowałem się z ciekawości na swój profil i przejrzałem swoje punkty zdobyte za samo wypełnianie ankiet (nie brałem pod uwagę punktów zdobytych w programie partnerskim, za polecanie). Więc u mnie wygląda to tak:
   Zapisałem się do Panelu ReakotOpinii 30-08-2017, a do 05-11-2018 zdobyłem 428 punktów.
   Czyli te 428 punktów zdobyłem przez 423 dni uczestnictwa w panelu (1 rok; 2 miesiące; 6 dni).

   Więc myślę, że minimum potrzebne do wypłaty (500 punktów) osiągnąłbym (bez korzystania z programu partnerskiego) w jakieś 1,5 roku, w najgorszym wypadku w ciągu 2 lat ;) Więc mimo wszystko jest różnica pomiędzy moimi wynikami i Twoimi (gdzie piszesz, że przez 3 lata uzbierałaś dopiero połowę minimum potrzebnego do wypłaty).

   Natomiast ja wykorzystuję również potencjał programu partnerskiego, dzięki któremu w międzyczasie wypacałem "już" 2 razy. Za kilka dni zlecę kolejną 3 wypłatę.

   PS. Tak, te 50 zł otrzymasz w całości (to jest kwota, jaka otrzymasz w całości na rękę).

   30 dni to maksymalny czas, jaki RaktorOpinii rezerwuje sobie na wysłanie pieniędzy, chociaż zwykle trwa to trochę szybciej. Ja na dwie ostatnie wypłaty nie czekałem dłużej niż 11 dni.

   Tak wyglądają zdobyte punkty na moim profilu:
   https://3.bp.blogspot.com/-IVLei7hTfic/W_s-bh0JjrI/AAAAAAAACqw/H7GvUWnRqhszvKsyQZ9lCtaTHtMrAOmPQCLcBGAs/s1600/Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B26.11.2018%2B001315.bmp.jpg
   https://3.bp.blogspot.com/-htyqTCNBJXM/W_s-bvXZ4xI/AAAAAAAACq0/h6s7lmJ1emsTPF3-BbBdXeItJ0iN7q_wgCEwYBhgL/s1600/Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B26.11.2018%2B001302.bmp.jpg
   https://2.bp.blogspot.com/-R4NdZBZ4grU/W_s-YOGzbpI/AAAAAAAACqs/nR5K24vYNiwg3Enrlb383K0pObMpK9WEwCEwYBhgL/s1600/Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B26.11.2018%2B001234.bmp.jpg

   Więc wniosek jet taki, że u każdego szybkość zarabiania może wyglądać nieco inaczej. To, że u Ciebie wygląda to aż tak wolno, nie znaczy, że to wygląda to tak samo u każdego.

   Warto, też od czasu do czasu wejść na swoje konto i zaktualizować swoje dane profilowe. Zawsze aktualne dane, uzupełniony profil zwiększają szansę na otrzymywanie większej ilości ankiet.

   W panelach ankietowych warto też aktywnie korzystać z programu partnerskiego, dzięki, któremu można zarabiać szybciej. Wcale nie musi to być namawianie znajomych do udziału programu. Można podejść do tematu bardziej kreatywnie, np. robiąc jakiś ranking wypłacalnych paneli ankietowych na jakimś blogu itp.

   https://www.m-zarabianie.com/2014/06/6-darmowych-sposobow-zdobywania.html

   Usuń
 3. Masakra. Bardzo, bardzo wolno się tu zbiera. Dozbieram do potrzebnego minimum, zamykam konto i już nigdy nie wrócę. Nie warto. Bardzo mało ankiet. W ciągu 5 miesięcy zebrałam ledwie 1/4 potrzebnych do wypłaty punktów.

  OdpowiedzUsuń
 4. Hej, czy z zarobków w Reaktor Opinii trzeba się rozliczyć? Wiem, że polskie panele płacą podatek ryczałtem za użytkowników i nie trzeba, czy podobnie jest w Reaktor Opinii?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie trzeba. Fragment ze strony ReaktorOpinii (Pytania i odpowiedzi):

   „Czy zdobyte w ReaktorzeOpinii nagrody podlegają opodatkowaniu?

   Punkty, które wymieniają Państwo na gotówkę, stanowią nagrody, nie dochód, z tego też względu nie muszą Państwo wykazywać ich w rocznym zestawieniu podatkowym.”

   Usuń

REKLAMA
REKLAMA

Otrzymuj informacje o najnowszych postach na adres E-mail

Twoja zgoda: Zapisując się do subskrypcji bloga, zgadzasz się na gromadzenie i przechowywanie Twojego adresu e-mail. Przeczytaj więcej

Polecany program:

Przeczytaj o wypłacalnym panelu ankietowym. Zarabianie w tym panelu polega na wypełnianiu ankiet itp. Płaci od 2007 roku na procesory PayPal, Skrill):

ySense - zarabianie przez internet, płatne ankiety
Nazwa

2018,1,20dollars2surf,1,3ziko,1,Adnox,8,Ads-Ivo,1,Afiliacja,2,Angielskojęzyczne,4,ankieta,1,Ankiety,17,Archiwalne,15,Arial-Media,8,Artykuly-goscinne,2,Badanie-opinii,1,Banki,8,bezpieczeństwo,2,BiznesMails,1,blog,74,Blogger,2,blogowanie,2,blogspot,2,Bo-Panel.pl,1,cash back,2,CashBackRabat,1,CashnHits,2,CentrumReklamy,2,Click.Mail,1,ClixAddon,1,Clixsense,9,cytaty,1,Dobre,23,DonkeyMails,2,eKasa,2,eKonto,1,eKonto m,1,EldiBux,1,Epanel,1,Filmy,1,Forsapl,1,Gify,1,GlobalTestMarket,1,głosowanie,1,GPTplanet,1,GPTR,9,GreenPanthera,1,i-Say,1,ImasOnline,1,ImperiumReklamy,2,internet,1,kalkulator oszczędności,1,kalkulatory,1,KlubKantar,1,komputery,1,Konta bankowe,6,konta młodzieżowe,2,konta osobiste,1,konta oszczędnościowe,1,konta walutowe,1,LifePointsPanel,1,lokaty,1,LuckyMails,1,Mailowe,9,MarketAgent,1,Marketing,4,Markonix,1,MateBux,1,mBank,3,Moje ulubione,10,MyCashBar,1,MyLead,1,Nagrody,1,Najlepsze,1,Najlepsze dla promotorów,4,Najlepsze dla użytkownika bez poleconych,7,Neobux,5,Netele,5,News,24,Nie polecam - SCAM,17,No-Minimum,1,Ojooo,1,Opinie.pl,1,OptimalBux,1,oszczędzanie,3,PanelAriadna,1,Partnerskie,2,Payza,4,piłka nożna,1,PIT,1,pl.toluna.com,1,Płaci pieniądze na PayPal,9,Płaci pieniądze na polskie konto bankowe,17,Płaci pieniądze na Skrill,6,płatne ankiety,2,Pod znakiem zapytania,17,podatki,1,podsumowanie,1,poleceni,2,Polskie,23,Polskojęzyczne,23,poradnik,16,Porównywarka,5,Poznaj.to,1,Procesory płatności,1,Produkty finansowe,10,Programy firmy Atentivo Anti-Tau & Ads-Ivo (Admin Netele i Miroka),8,Prolific.,1,przydatne narzędzia,1,PTC,1,PulsReklamy,2,ranking,5,ReaktorOpinii,1,recenzja,2,reklama,1,Reklama w internecie,6,reklamowe,1,reklamy na stronę,1,review,1,Scarlet-Clicks,1,Sejfik,1,Skrill,1,Słowniczek,2,sonda,1,Swiat-Reklam,2,Szuwary,2,TimeBucks,1,timebucks.com,1,Toluna,1,UEFA Euro 2016,1,Video,1,Web-Ads,1,WordLinx,1,Wypłata,3,Wywiady,1,ySense,9,Zagraniczne,4,zakupy,1,zarabianie,72,zestawienie,1,ZielonyMail,3,Zlotoweczka,1,
ltr
item
m-Zarabianie — blog o zarabianiu w Internecie bez inwestycji: ReaktorOpinii - płatne ankiety, recenzja, opis, opinie, wady
ReaktorOpinii - płatne ankiety, recenzja, opis, opinie, wady
ReaktorOpinii — recenzja, opis, opinie, wady i zalety, zarabianie na wypełnianiu ankiet przez Internet.
https://3.bp.blogspot.com/-9k3hRYfPaGc/WivW4ZxZu2I/AAAAAAAABec/xokrZUht_gwMUp6U-wIWAu_bL9LWRqKQwCLcBGAs/s640/optimized-qcvy.jpg
https://3.bp.blogspot.com/-9k3hRYfPaGc/WivW4ZxZu2I/AAAAAAAABec/xokrZUht_gwMUp6U-wIWAu_bL9LWRqKQwCLcBGAs/s72-c/optimized-qcvy.jpg
m-Zarabianie — blog o zarabianiu w Internecie bez inwestycji
https://www.m-zarabianie.com/2017/12/reaktoropinii-platne-ankiety.html
https://www.m-zarabianie.com/
https://www.m-zarabianie.com/
https://www.m-zarabianie.com/2017/12/reaktoropinii-platne-ankiety.html
true
811550301452940054
UTF-8
Załadowano wszystkie posty Nie znaleziono żadnych wpisów POKAŻ WSZYSTKIE Czytaj więcej Odpowiedz Anuluj odpowiedź Skasuj By Strona główna STRONY POSTY Pokaż wszystkie PRZECZYTAJ TAKŻE PODOBNE POSTY: ETYKIETA ARCHIWUM SEARCH WSZYSTKIE POSTY Nie znaleziono żadnego wpisu pasującego do Twojej prośby Wróć na stronę główną Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień przed chwilą 1 minuta temu $$1$$ minutes ago 1 godzinę temu $$1$$ hours ago Wczoraj $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago ponad 5 tygodni temu Obserwujący Śledzić TREŚĆ PREMIUM ZOSTAŁA ZABLOKOWANA STEP 1: Share to a social network STEP 2: Click the link on your social network Skopiuj cały kod Zaznacz cały kod Wszystkie kody zostały skopiowane do schowka Nie można skopiować kodów / tekstów, naciśnij [CTRL] + [C] (lub CMD + C na Macu), aby skopiować Table of Content