Badanie-opinii.pl — moja recenzja tego panelu ankietowego

# 1. Co to jest Badanie-Opinii? [Moja recenzja i przewodnik 2021]:


Badanie-opinii.pl — opis panelu ankietowego, wady i zaletyBadanie-opinii to panel ankietowy (zarabianie na ankietach) należący do agencji badawczej BioStat z Rybnika. Osoby szukające dodatkowej pracy (w zaciszu domowym), mogą otrzymywać tutaj niewielkie wynagrodzenie za wypełnianie ankiet przez Internet

Natomiast zleceniodawcy zainteresowani badaniami rynku i opinii społecznej mogą w firmie Biostat zlecić przeprowadzanie badań. Firma realizuje między innymi: badania marketingowe, badania rynku i opinii, badania satysfakcji klientów, badania rynku farmaceutycznego i medycznego, badania online, badania rynku pracy, badania akademickie, badania realizowane w modelu Omnibus i Tajemniczy klient.

# 2. Badanie Opinii — przydatne informacje

 • Oficjalna strona: www.badanie-opinii.pl
 • Metoda zarabiania: Płatne ankiety online, program partnerski.
 • Poziom trudności: łatwy.
 • Potencjał zarobkowy: niski (to tylko dodatkowa forma niewielkiego zarobku).
 • Język strony: polski.
 • Czy strona płaci? Aktualny status programu (2020-09-23): Strona Badanie-Opinii PŁACI, pod opisem programu zamieściłem własny dowód wypłaty.
 • Czy uczestnictwo w panelu Badanie-Opinii jest legalne i darmowe? Tak, uczestnictwo jest bezpłatne, legalne i w każdej chwili możesz z niego zrezygnować. Zarabianie na ankietach a bezpieczeństwo <<--
 • Akceptacja użytkowników (Kto może przystąpić do programu?): do panelu Badanie-Opinii możesz zapisać się, jeśli skończyłeś 18 lat, mieszkasz w Polsce, masz komputer z dostępem do Internetu oraz adres E-mail. 
 • Data powstania, od kiedy firma istnieje? Firma BioStat istnieje od 2005 roku.
 • Ilość użytkowników: Fragment z oficjalnej strony panelu Badanie-Opinii: „Nasz panel badawczy zrzesza tysiące klientów firm z wielu różnych branż usługowych i produkcyjnych”.
 • Kto jest właścicielem strony? Strona Badanie Opinii należy do agencji badawczej BioStat z Rybnika.
 • Adres firmy: 
  Biostat sp. z o.o.
  Biuro w Rybniku:
  ul. Kowalczyka 17
  44-206 Rybnik
  Telefon: (+48) 22 12 28 025
  Adres E-mail: biuro@badanie-opinii.pl
[post_ads]

# 3. Za co otrzymasz wynagrodzenie?

 • Płatne ankiety: W panelu BadanieOpinii otrzymasz pieniądze za wypełnianie ankiet przez Internet. Informacje o nowych, dostępnych ankietach przychodzą na adres E-mail, podany podczas rejestracji.
  Ankiety dostępne są również na stronie panelu, po zalogowaniu się na swoim koncie. Warto logować się i sprawdzać dostępność ankiet, ponieważ zaproszenia do ankiet nie zawsze dochodzą na adres e-mail. Za każdą wypełnioną ankietę otrzymasz punkty. Po uzbieraniu minimum 1000 punktów (50 zł), będziesz mógł je zamienić na pieniądze i wypłacić na konto bankowe (poprzez system płatności Dotpay).
  • Przelicznik punktów: 1 punkt = 0,05 zł. 
 • Program partnerski: Panel Badanie-Opinii oferuje również dodatkowe punkty za polecanie programu. Swój unikalny link polecający, służący do zapraszania nowych użytkowników, znajdziesz po zalogowaniu się na stronie panelu, w zakładce „Zaproś znajomych”. Zapraszanie poleconych nie jest obowiązkowe, ale warto aktywnie ich pozyskiwać (zapraszać), ponieważ to najlepszy sposób, aby otrzymywać więcej nagród i zarabiać szybciej. Jak możesz zapraszać / zdobywać poleconych?

# 4. Ile możesz zarobić za wypełnienie pojedynczej ankiety? 

Wartość ankiet, nagrody na stronie Badanie-Opinii:

 • Najsłabiej płatne ankiety: Najgorzej płatne ankiety, jakie do tej pory otrzymałem, warte były 20 punktów (1 zł). 
 • Najlepiej płatne ankiety:  Najlepiej płatne ankiety, jakie do tej pory otrzymałem, warte były 60 punktów (3 zł).
 • Na końcu każdej ankiety znajduje się przycisk „Podziel się na FB”. Za podzielenie się ankietą na Facebooku otrzymasz dodatkowe punkty. 
 • Jeśli nie zakwalifikujesz się do ankiety, to i tak otrzymasz od 2  do 21 punktów  za wypełnianie części kwalifikacyjnej (czyli od 0,1 zł do 1,05). Tak to wygląda przynajmniej na moim koncie.
 • Tajemniczy klient: Oprócz standardowych płatnych ankiet, firma oferuje również badania typu: „wywiady indywidualne, fokusowe, tajemniczy klient”.

# 5. Jak często pojawiają się nowe ankiety? Ile przychodzi płatnych ankiet?


# 6. Jak możesz odebrać nagrody (punkty) i zamienić je na pieniądze?

Minimum do wypłaty, metoda wypłaty, jak wypłacić?

 Po zgromadzeniu minimum 1000 punktów (czyli 50 zł) punkty będziesz mógł zamienić na pieniądze i wypłacić na konto bankowe (poprzez system płatności Dotpay).
Czas oczekiwania na wypłatę: Nagrodę otrzymasz w ciągu 15 dni roboczych od daty zlecenia wypłaty.

# 7. Ocena programu i inne uwagi:

Plusy, co mi się podoba w panelu Badanie-opinii?


 1. Brak opłat: Udział w panelu Badanie Opinii jest bezpłatny.
 2. Doświadczenie, stabilność, legalność: Strona należy do legalnej firmy Biostat (firma istnieje od 2005 roku).
 3. Wypłacalność: w Internecie znalazłem dowody wypłat z tego programu ankietowego.
 4. Program partnerski: Oprócz płatnych ankiet, firma oferuje również dodatkowe punkty za polecanie programu.
 5. Krótkie ankiety: Sporo jest krótkich, niezabierających zbyt wiele czasu ankiet.
 6. Aplikacja mobilna: Ankiety możesz wypełniać również na telefonie, dzięki aplikacji mobilnej.
 7. Tajemniczy klient: Oprócz standardowych płatnych ankiet, firma oferuje również badania typu: „wywiady indywidualne, fokusowe, tajemniczy klient”.
 8. Kwestie podatku załatwia administrator:  „Wszystkie podatki związane z uczestnictwem w Panelu, pokrywa Administrator, odprowadzając 18% zryczałtowany podatek dochodowy na podstawie art. 30 ust. 1 pkt 5a Ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (Dz.U. 1991 nr 80 poz. 350). Uczestnik Panelu nie wykazuje tych przychodów w zeznaniu rocznym, a Administrator nie wystawia Uczestnikowi (podatnikowi) żadnej informacji podatkowej z tego tytułu.”
 9. Znasz jeszcze jakieś zalety? Jeśli znasz jeszcze jakieś inne zalety tego panelu ankietowego, to przedstaw je w komentarzach pod opisem programu.

Zalety przedstawione na oficjalnej stronie tego panelu:

 • Zarabiaj razem z nami: Wymieniaj punkty na realne pieniądze. Wystarczą Ci chęci, odrobina czasu i konto bankowe.”
 • „Bezpieczeństwo: Nie musisz się obawiać, że po dokonaniu rejestracji zasypią Cię setki maili z ofertami. Nie udostępniamy Twoich danych. Co więcej, w każdym momencie możesz się wypisać z projektu.”
 • „Łatwo, szybko i przyjemnie: Wystarczy Ci odrobina czasu na założenie konta i wypełnienie profilu. Później to Ty decydujesz, które ankiety chcesz wypełnić.”
 • „Anonimowość: Ankiety wypełniasz anonimowo, żadna z Twoich odpowiedzi nie będzie personalnie powiązana z Twoją osobą.”

Minusy, co mi się nie podoba w tym panelu?

 1. Powolne zdobywanie nagród: Jak w większości paneli badawczych, osiągnięcie minimum niezbędnego do otrzymania nagrody trwa bardzo długo (ale jest to oczywiście, jak najbardziej osiągalne).
 2. Niski potencjał zarobkowy: Takie programy nie zastąpią normalnej pracy czy biznesu, to tylko dodatkowa praca, którą możesz wykonywać przy okazji korzystania z Internetu. Przeczytaj czy w takich programach możesz się łatwo i szybko wzbogacić <<--
 3. Niewielka wartość ankiet: Do tej pory otrzymałem ankiety o wartości od 20 punktów (1 zł) do 60 punktów (3 zł).
 4. Mała ilość ankiet: Osobiście otrzymuję od 3 do 8 ankiet na miesiąc.
 5. Ograniczenie co do wieku: Żeby zapisać się do panelu, musisz mieć ukończone 18 lat (jest taki zapis w regulaminie), czyli nie jest to program odpowiedni dla nastolatków. W niektórych panelach ankietowych ta dolna granica wynosi 13 lat.
 6. Znasz jeszcze jakieś wady? Jeśli znasz jeszcze jakieś wady tego panelu ankietowego, to przedstaw je w komentarzach pod opisem programu.


# 8. Badanie-Opinii — Panel agencji badawczej BioStat:



# 9. Jak się zapisać, zarejestrować?

Kliknij link powyżej, przeniesie Cię on na oficjalną stronę programu. Po wejściu na stronę wypełnij formularz rejestracyjny. Na adres mailowy podany podczas rejestracji będziesz otrzymywał płatne ankiety.

# 10. Czy ta strona naprawdę płaci? Czy warto? Czy strona nie jest oszustwem? Najnowsze informacje (2020-09-23)

 • [message]
  • W panelu Badanie-Opinii naprawdę możesz otrzymywać dodatkowe pieniądze za wypełnianie ankiet w Internecie. Na blogach i forach poruszających tematykę zarabiania przez Internet, pojawiają się dowody wypłat. 
   • W Internecie znalazłem więcej opinii pozytywnych niż negatywnych, dotyczących tego panelu ankietowego. Program wprawdzie płaci za wypełnianie ankiet, ale są to małe kwoty (maksymalnie kilka złotych za pojedynczą ankietę), więc nie jest to sposób na szybkie i łatwe pieniądze. Jeśli zarabiasz tylko na ankietach (nie korzystasz z programu partnerskiego), to zgromadzenie 50 zł może trwać wiele miesięcy (nawet 8 - 12 miesięcy).

# 11. Badanie-Opinii — dowód wypłaty 2020:

kliknij obrazki, aby je powiększyćInformacje o wypłatach
Badanie-opinii — dowód wypłaty 2020.
50 zł na konto bankowe
Data zlecenia wypłaty: 2020-09-10
Data wpłynięcia na konto: 2020-09-23
Czas oczekiwania na wypłatę: 13 dni.
Badanie-Opinii — dowód wypłaty 2020.

50 zł na konto bankowe
Data zlecenia wypłaty: 2020-03-19
Data wpłynięcia na konto: 2020-04-08
Czas oczekiwania na wypłatę: 20 dni.
Badanie-opinii — dowód wypłaty 2019.

50 zł na konto bankowe
Data zlecenia wypłaty: 2019-12-05
Data wpłynięcia na konto: 2019-12-24
Czas oczekiwania na wypłatę: 19 dni.

Przeczytaj także:

Zobacz więcej wypłacalnych paneli ankietowych <<--

Ciągle najlepszy program oferujący zarabianie na płatnych ankietach <<--

Autor wpisu: m-Zarabianie.
Źródło informacji: 
- Własne doświadczenie, 
- oficjalna strona panelu Badanie-Opinii (statystyki, warunki uczestnictwa itp.), 
- opinie innych respondentów.
Ostatnia aktualizacja wpisu: 2021-01-01.

KOMENTARZE



Zasady komentowania: Bardzo proszę nie spamować linkami w komentarzach. Komentarze będące typową reklamą: zawierajcie linki, frazy kluczowe zamiast podpisu (pisane pod SEO) itp. nie będą publikowane. Przeczytaj więcej


BLOGGER: 10
 1. Program badanie-opinii.pl mocno się w ostatnich miesiącach rozkręcił. Połączyli się z 2-3 innymi panelami i ankiet jest zdecydowanie więcej - sporo także takich lepiej płatnych. widziałem także że jest aplikacja na iOS - jest też opcja dla firm marketingowych i badawczych - udostępniają oprogramowanie do panelu na licencji - czyli wydaje się, że to duże plany rozwojowe.

  OdpowiedzUsuń
 2. W związku z prowadzoną przeze mnie działalnością potrzebowałem przeprowadzenia ankiety na temat preferencji klientów przy zakupie farb. Byłem pozytywnie zaskoczony, kiedy uzyskałem wynik już po 3 dniach, a z raportu dowiedziałem się wszystkiego czego potrzebowałem. W ankiecie wzieło udział ponad 1500 osób co przerosło moje oczekiwania. Na stan obecny mogę z całego serca polecić portal https://www.badanie-opinii.pl
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Również jak Pan Paweł Sójka skorzystałem z panelu Badanie Opinii i przyznam, że jestem bardzo zadowolony. Otrzymałem kompleksowy i rzetelny raport z badania mojego produktu, które przeprowadzone zostało wśród szerokiego grona odbiorców. Co najlepsze badanie było bardzo szybko zrealizowane.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jestem zapisany do kilu paneli. Ten płaci bez problemu - w sumie ankiety dostaję co kilka dni (czasami sie nie kwalifikuję ale zwykle jest OK). Wypłatę miałem do kilku dni od zgłoszenia prośby o przelew.

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam prośbę o recenzję panelu badanie-opinii.pl Ta stronka ma sporo dobrych opinii w internecie. Chciałbym założyć konto, ale jestem w tym świeży.

  OdpowiedzUsuń
 6. Znalazłem recenzję Badanie-opinii.pl i w sumie jestem zadowolony, bo teraz mają duzo ankiet, czasem nie nadążam. Przez to zbieram więcej punktów a tak jak było w recenzji napisane za punkty jest gotówka wysyłana na konto.

  OdpowiedzUsuń
 7. od trzech miesięcy byłem zarejestrowany i tak często wypełniałem że już zapomniałem że się tam zarejestrowałem. PEWNIE NIE NADAJE SIĘ NAWET DO TAK PROSTYCH CZYNNOŚCI [].

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "od trzech miesięcy byłem zarejestrowany i tak często wypełniałem że już zapomniałem że się tam zarejestrowałem"

   Ach 3 miesiące...

   Zgromadzenie minimum wypłaty (50 zł) w tym panelu zajmuje około 8 - 12 miesięcy (bez polecania). Ale nie jest to rok ciężkiej pracy, tylko łącznie z kilka godzin (maksymalnie) realnej pracy przy komputerze — rozciągniętej w czasie.

   Niektórym udaje się zgromadzić minimum w około 8 miesięcy, cytuję komentarz z innego bloga:

   „Całkiem ok - uzbieranie 50 zł do wypłaty, to kwestia około 7-8 miesięcy. Przy czym najlepiej codziennie wchodzić na panel, bo często zdarza się, że nie wysyłają zaproszeń mailowo”

   http://zarobnaankietach.blogspot.com/2016/07/badanie-opinni-test.html

   "PEWNIE NIE NADAJE SIĘ"

   :) Myślę, że się nadajesz (pod warunkiem, że jesteś cierpliwy). Co najwyżej jesteś słabo poinformowany o realiach zarabiania na ankietach, ponieważ minimum do wypłaty w tym serwisie zbiera się około 8 - 12 miesięcy. Wszystko zależy od Twoich danych profilowych i ilości zamówionych badań w danym miesiącu.

   "NAWET DO TAK PROSTYCH CZYNNOŚCI."

   Metoda prosta, czynności proste, natomiast bardzo trudne okazuje się dla niektórych zrozumienie, że:

   - pomiędzy zaproszeniami do badań ankietowych mogą pojawiać się długie przerwy. Dlatego osiągniecie minimum wypłaty — może się rozciągnąć w czasie i trwać nawet rok.
   - w serwisach ankietowych minimum wypłaty zbiera się bardzo długo, ale są one jak najbardziej wypłacalne
   (najczęściej) — w przeciwieństwie do wielu innych metod dostępnych w Internecie.
   - firmy ankietowe nie płacą za czas oczekiwania na ankiety, tylko za faktyczny czas poświęcony na wypełnianie ankiet. Każda ankieta to najczęściej kilka to kilkunastu minut pracy.
   - Zarabianie na ankietach, to zajęcie tylko dla osób cierpliwych — podobnie jak np. zbieranie punktów lojalnościowych na stacji benzynowej, a nie sposób na szybki zarobek.
   - nie jest to sposób, dzięki któremu będziesz mógł szybko zdobywać nagrody.
   - nie jest to sposób na szybki zarobek w Internecie.
   - nie jest to sposób, dzięki któremu staniesz się bogaty.
   - Wypełnianie płatnych ankiet to tylko dodatkowa forma niewielkiego zarobku. Na dodatek wymaga sporej cierpliwości.
   - Jeśli pilnie szukasz dobrze płatnej pracy lub biznesu, to lepiej odpuść sobie zarabianie na ankietach i poszukaj realnej pracy.

   Usuń
  2. "tak często wypełniałem że już zapomniałem że się tam zarejestrowałem"

   Znacznie lepiej codziennie sprawdzać dostępność ankiet na stronie panelu niż czekać na zaproszenia do ankiet, ponieważ ankiety nie zawsze dochodzą na skrzynkę mailową.

   Z moich obserwacji wynika, że niektórzy respondenci mają zbyt duże oczekiwania co do takich serwisów. Dlatego dziwi ich, że minimum do wypłaty zbiera się wiele długich miesięcy. Rozumiem, że każdy chciałby zarabiać szybko, ale nikt za darmo pieniędzy nie rozdaje w Internecie.

   Każda znana mi metoda zarabiania online wymaga nakładu pracy i zaangażowania. Dotyczy to wszystkich popularnych metod, które znajdziesz w sieci. Obojętnie, czy jest to afiliacja, programy partnerskie, zarabianie na blogu, zarabianie dzięki reklamom, płatne ankiety czy wykonywanie usług online (freelancer) itp. Wszystkie te metody wymagają jakiegoś wysiłku i czasu.

   https://www.m-zarabianie.com/2019/03/zarabianie-online.html

   A ludzie, którzy szukają szybkich zysków w Internecie, często kończą na ofertach typu:

   "Odkryj tajemnice zarabiania milionów podczas snu”,
   „Pani Lucynka pokazuje, jak zarobić łatwo drugą pensję”.


   I nie dość, że nie zarabiają wcale, to jeszcze tracą pieniądze, ponieważ często są to oferty, które wymagają jakiś wpłat, zakupów itp.

   Wielu ludzi jest zadowolonych z możliwości dodatkowego zarabiania, jakie dają panele ankietowe. Problem powstaje wtedy, gdy do panelu trafiają przypadkowe osoby, liczące na szybkie zarobki i nieświadome, że na takich stronach zarabia się bardzo wolno. Często dzieje się tak, gdy promotorzy zbytnio koloryzują (obiecują zbyt wiele), zamiast przedstawić rzetelne informacje. Owocuje to później właśnie takimi nieporozumieniami.

   W wielu popularnych programach partnerskich czy nawet w Google AdSense — ludzie też zbierają minimum wypłaty wiele długich miesięcy. Więc gromadzenie minimum wypłaty w panelach ankietowych nie wygląda pod tym względem dużo gorzej.

   https://www.m-zarabianie.com/2019/10/Google-Adsense-Przewodnik.html

   Usuń
  3. PS. Moim zdaniem firmy ankietowe, w których ankiety pojawiają się rzadko, powinny oferować niskie minimum wypłaty: powiedzmy już od 10 zł. Lub nawet możliwość wypłaty po wypełnieniu każdej pojedynczej ankiety. Na pewno zyskałyby w ten sposób w oczach respondentów. A zadowolony respondent to najlepsza reklama dla serwisu. Lepsza niż jakiś marketing szeptany czy wyrzucanie grubych pieniędzy na reklamę w Internecie.

   Usuń

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Otrzymuj informacje o najnowszych postach na adres E-mail

Twoja zgoda: Zapisując się do subskrypcji bloga, zgadzasz się na gromadzenie i przechowywanie Twojego adresu e-mail. Przeczytaj więcej

Polecany program:

Panel Opinie (płatne ankiety) — płaci pieniądze od 2007 roku na: Konto bankowe, karty podarunkowe, doładowanie telefonu. Przeczytaj więcej:

Panel Opinie.pl - zarabianie przez internet, płatne ankiety

Szukaj na blogu m-Zarabianie:


Nazwa

2018,1,20dollars2surf,1,3ziko,1,Adnox,8,Ads-Ivo,1,AdSense,3,Afiliacja,9,akademickie,2,Angielskojęzyczne,8,ankieta,2,Ankiety,34,AnsWeo,1,aplikacje,4,Archiwalne,16,Arial-Media,8,Artykuly-goscinne,2,AttaPoll,1,backup,1,Badanie-opinii,1,Banki,8,Bez-polecania,4,bezinwestycyjne,1,bezpieczeństwo,2,BiznesMails,1,blog,102,Blogger,7,blogowanie,7,blogspot,7,Bo-Panel.pl,1,bony-zakupowe,7,cash back,4,CashBackRabat,1,CashnHits,2,Cel-charytatywny,3,CentrumReklamy,3,Click.Mail,1,ClixAddon,1,Clixsense,11,cytaty,2,cytaty motywacyjne,2,cytaty o optymizmie,1,cytaty o zarabianiu,1,Dla-promotorów,11,Dobre,21,Doładowanie-telefonu,11,DonkeyMails,2,eKasa,2,eKonto,1,eKonto m,1,EldiBux,1,Epanel,1,favicon,1,favikona,1,Filmy,1,Forsapl,1,Gify,1,GlobalTestMarket,1,głosowanie,1,Google,7,Google AdSense,2,Google-Analytics,2,GPTplanet,1,GPTR,12,GreenPanthera,1,i-say,1,ikonki,2,ImasOnline,1,ImperiumReklamy,3,internet,2,kalkulator oszczędności,1,kalkulatory,1,KlubKantar,2,komputery,1,Konta bankowe,7,konta młodzieżowe,2,konta osobiste,1,konta oszczędnościowe,1,konta walutowe,1,kopia-zapasowa,1,LifePointsPanel,1,lista,4,lokaty,1,LuckyMails,1,Mailowe,13,MarketAgent,1,Marketing,8,Markonix,1,MateBux,1,mBank,3,Metody,9,Moje ulubione,12,Motywacja,5,MyCashBar,1,MyLead,1,na-konto,21,Nagrody,5,Najlepsze,5,Neobux,5,Netele,5,News,24,Nie polecam - SCAM,24,No-Minimum,1,Norstat,1,NorstatPanel,1,Ojooo,1,Opinie.pl,2,OptimalBux,1,oszczędzanie,3,PanelAriadna,1,Partnerskie,6,PayPal,15,Payza,4,piłka nożna,1,PIT,1,pl.toluna.com,1,płatne ankiety,31,Pod znakiem zapytania,11,podatki,1,podsumowanie,6,podsumowanie-2020,3,poleceni,5,Polskie,31,Polskojęzyczne,30,poradnik,40,Porównywarka,5,Poznaj.to,1,praca,1,Procesory płatności,1,Prodege,3,Produkty finansowe,9,Programy firmy Atentivo Anti-Tau & Ads-Ivo (Admin Netele i Miroka),6,Prolific,1,przewodnik,57,przydatne narzędzia,8,PTC,13,PulsReklamy,2,ranking,7,ReaktorOpinii,1,recenzja,26,reklama,5,Reklama w internecie,7,reklamy na stronę,2,review,18,Revolut,1,samouczek,2,Scarlet-Clicks,1,Sejfik,1,Skrill,12,Słowniczek,3,sonda,1,statystyki,3,SwagBucks,1,Swiat-Reklam,2,SWPanel,1,Szuwary,5,Testowane,4,TimeBucks,1,timebucks.com,1,Toluna,1,UEFA Euro 2016,1,Video,1,WordLinx,1,wypełnianie ankiet,19,wyplacalne-strony,1,Wypłata,3,Wywiady,1,YouGov,1,ySense,11,Zagraniczne,6,zakupy,2,zarabianie,97,zarobki,13,zestawienie,7,ZielonyMail,3,Zlotoweczka,1,życzenia,1,życzenia bożenarodzeniowe,1,
ltr
item
m-Zarabianie — blog o zarabianiu w Internecie bez inwestycji: Badanie-opinii.pl — moja recenzja tego panelu ankietowego
Badanie-opinii.pl — moja recenzja tego panelu ankietowego
Badanie-opinii.pl — opis panelu ankietowego, wady, zalety, opinie, recenzja (zarabianie przez Internet na ankietach).
https://1.bp.blogspot.com/-vJQ_3j8J2zo/WjWAqttqoJI/AAAAAAAABgc/3pI60Upe39oftzjgRnIQj7nfJp1_A5nwwCLcBGAs/s400/optimized-flnc.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-vJQ_3j8J2zo/WjWAqttqoJI/AAAAAAAABgc/3pI60Upe39oftzjgRnIQj7nfJp1_A5nwwCLcBGAs/s72-c/optimized-flnc.jpg
m-Zarabianie — blog o zarabianiu w Internecie bez inwestycji
https://www.m-zarabianie.com/2017/12/badanie-opinii-ankiety.html
https://www.m-zarabianie.com/
https://www.m-zarabianie.com/
https://www.m-zarabianie.com/2017/12/badanie-opinii-ankiety.html
true
811550301452940054
UTF-8
Załadowano wszystkie posty Nie znaleziono żadnych wpisów POKAŻ WSZYSTKIE Czytaj więcej Odpowiedz Anuluj odpowiedź Skasuj By Strona główna STRONY POSTY Pokaż wszystkie PRZECZYTAJ TAKŻE PODOBNE POSTY: ETYKIETA ARCHIWUM SEARCH WSZYSTKIE POSTY Nie znaleziono żadnego wpisu pasującego do Twojej prośby Wróć na stronę główną Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela Pon Wt Śr Czw Piąt Sob Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień Sty Lut Marz Kw Maj Czer Lip Sier Wrz Paź List Gru przed chwilą 1 minutę temu $$1$$ minutes ago 1 godzinę temu $$1$$ hours ago Wczoraj $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago ponad 5 tygodni temu Obserwujący Śledzić TREŚĆ PREMIUM ZOSTAŁA ZABLOKOWANA STEP 1: Udostępnij w sieci społecznościowej STEP 2: Kliknij link w swojej sieci społecznościowej Skopiuj cały kod Zaznacz cały kod Wszystkie kody zostały skopiowane do schowka Nie można skopiować kodów / tekstów, naciśnij [CTRL] + [C] (lub CMD + C na Macu), aby skopiować Spis treści