Badanie-opinii.pl — moja recenzja tego panelu ankietowego

Co to jest Badanie-Opinii?


Badanie-opinii.pl — opis panelu ankietowego, wady i zaletyBadanie-opinii to panel ankietowy (zarabianie na ankietach) należący do agencji badawczej BioStat z Rybnika. Osoby szukające dodatkowej pracy (w zaciszu domowym), mogą otrzymywać tutaj niewielkie wynagrodzenie za wypełnianie ankiet przez Internet

Natomiast zleceniodawcy zainteresowani badaniami rynku i opinii społecznej mogą w firmie Biostat zlecić przeprowadzanie badań. Firma realizuje między innymi: badania marketingowe, badania rynku i opinii, badania satysfakcji klientów, badania rynku farmaceutycznego i medycznego, badania online, badania rynku pracy, badania akademickie, badania realizowane w modelu Omnibus i Tajemniczy klient.

Badanie Opinii — przydatne informacje

 • Oficjalna strona: www.badanie-opinii.pl
 • Metoda zarabiania: Płatne ankiety online, program partnerski.
 • Język strony: polski.
 • Czy strona płaci? Aktualny status programu (2019-04-16): Strona Badanie-Opinii PŁACI, na blogach i forach o tematyce „zarabianie przez Internet” —  pojawiają się dowody wypłat z tego panelu ankietowego, dział na blogu: „Dobre programy”.
 • Czy uczestnictwo w panelu Badanie-Opinii jest legalne i darmowe? Tak, uczestnictwo jest bezpłatne, legalne i w każdej chwili możesz z niego zrezygnować. Zarabianie na ankietach a bezpieczeństwo <<--
 • Akceptacja użytkowników (Kto może przystąpić do programu?): do panelu Badanie-Opinii możesz zapisać się, jeśli skończyłeś 18 lat, mieszkasz w Polsce, masz komputer z dostępem do Internetu oraz adres E-mail. 
 • Data powstania, od kiedy firma istnieje? Firma BioStat istnieje ponad 13 lat (w momencie pisania posta, dane z oficjalnej strony biostat.com.pl).
 • Ilość użytkowników: Fragment z oficjalnej strony panelu Badanie-Opinii: „Nasz panel badawczy zrzesza tysiące klientów firm z wielu różnych branż usługowych i produkcyjnych”.
 • Kto jest właścicielem strony? Strona Badanie Opinii należy do agencji badawczej BioStat z Rybnika.
 • Adres firmy: 
  Biostat sp. z o.o.
  Biuro w Rybniku:
  ul. Kowalczyka 17
  44-206 Rybnik
  Telefon: (+48) 22 12 28 025
  Adres E-mail: biuro@badanie-opinii.pl
[post_ads]

Za co otrzymasz wynagrodzenie?

 • Płatne ankiety: W panelu BadanieOpinii otrzymasz pieniądze za wypełnianiu ankiet przez Internet. Informacje o nowych, dostępnych ankietach przychodzą na adres E-mail, podany podczas rejestracji. Ankiety dostępne są również na stronie panelu, po zalogowaniu się na swoim koncie. Za każdą wypełnioną ankietę otrzymasz punkty. Po uzbieraniu minimum 1000 punktów (50 zł), będziesz mógł je zamienić na pieniądze i wypłacić na konto bankowe (poprzez system płatności Dotpay). 
  • Przelicznik punktów: 1 punkt = 0,05 zł. 
 • Program partnerski: Panel Badanie-Opinii oferuje również dodatkowe punkty za polecanie programu. Swój unikalny link polecający, służący do zapraszania nowych użytkowników, znajdziesz po zalogowaniu się na stronie panelu, w zakładce „Zaproś znajomych”. Zapraszanie poleconych nie jest obowiązkowe, ale warto aktywnie ich pozyskiwać (zapraszać), ponieważ to najlepszy sposób, aby otrzymywać więcej nagród i zarabiać szybciej. Jak możesz zapraszać / zdobywać poleconych?

Ile możesz zarobić za wypełnienie pojedynczej ankiety? 

Wartość ankiet, nagrody na stronie Badanie-Opinii:

 • Najsłabiej płatne ankiety: Najgorzej płatne ankiety, jakie do tej pory otrzymałem, warte były 20 punktów (1 zł). 
 • Najlepiej płatne ankiety:  Najlepiej płatne ankiety, jakie do tej pory otrzymałem, warte były 60 punktów (3 zł).
 • Na końcu każdej ankiety znajduje się przycisk „Podziel się na FB”. Za podzielenie się ankietą na Facebooku otrzymasz dodatkowe punkty. 
 • Jeśli nie zakwalifikujesz się do ankiety, to i tak otrzymasz od 2  do 21 punktów  za wypełnianie części kwalifikacyjnej (czyli od 0,1 zł do 1,05). Tak to wygląda przynajmniej na moim koncie.
 • Tajemniczy klient: Oprócz standardowych płatnych ankiet, firma oferuje również badania typu: „wywiady indywidualne, fokusowe, tajemniczy klient”.

Jak często pojawiają się nowe ankiety? Ile przychodzi płatnych ankiet?


Jak możesz odebrać nagrody (punkty) i zamienić je na pieniądze?

Minimum do wypłaty, metoda wypłaty, jak wypłacić?

 Po zgromadzeniu minimum 1000 punktów (czyli 50 zł) punkty będziesz mógł zamienić na pieniądze i wypłacić na konto bankowe (poprzez system płatności Dotpay).
Czas oczekiwania na wypłatę: Nagrodę otrzymasz w ciągu 15 dni roboczych od daty zlecenia wypłaty.

Ocena programu i inne uwagi

Plusy, co mi się podoba w panelu Badanie-opinii?


 1. Brak opłat: Udział w panelu Badanie Opinii jest bezpłatny.
 2. Doświadczenie, stabilność, legalność: Strona należy do legalnej firmy Biostat (firma z ponad 13-letnim doświadczeniem).
 3. Wypłacalność: w Internecie znalazłem dowody wypłat z tego programu ankietowego.
 4. Program partnerski: Oprócz płatnych ankiet, firma oferuje również dodatkowe punkty za polecanie programu.
 5. Krótkie ankiety: Sporo jest krótkich, niezabierających zbyt wiele czasu ankiet.
 6. Aplikacja mobilna: Ankiety możesz wypełniać również na telefonie, dzięki aplikacji mobilnej.
 7. Tajemniczy klient: Oprócz standardowych płatnych ankiet, firma oferuje również badania typu: „wywiady indywidualne, fokusowe, tajemniczy klient”.
 8. Kwestie podatku załatwia administrator:  „Wszystkie podatki związane z uczestnictwem w Panelu, pokrywa Administrator, odprowadzając 18% zryczałtowany podatek dochodowy na podstawie art. 30 ust. 1 pkt 5a Ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (Dz.U. 1991 nr 80 poz. 350). Uczestnik Panelu nie wykazuje tych przychodów w zeznaniu rocznym, a Administrator nie wystawia Uczestnikowi (podatnikowi) żadnej informacji podatkowej z tego tytułu.”
 9. Znasz jeszcze jakieś zalety? Jeśli znasz jeszcze jakieś inne zalety tego panelu ankietowego, to przedstaw je w komentarzach pod opisem programu.

Zalety przedstawione na oficjalnej stronie tego panelu:

 • Zarabiaj razem z nami: Wymieniaj punkty na realne pieniądze. Wystarczą Ci chęci, odrobina czasu i konto bankowe.”
 • „Bezpieczeństwo: Nie musisz się obawiać, że po dokonaniu rejestracji zasypią Cię setki maili z ofertami. Nie udostępniamy Twoich danych. Co więcej, w każdym momencie możesz się wypisać z projektu.”
 • „Łatwo, szybko i przyjemnie: Wystarczy Ci odrobina czasu na założenie konta i wypełnienie profilu. Później to Ty decydujesz, które ankiety chcesz wypełnić.”
 • „Anonimowość: Ankiety wypełniasz anonimowo, żadna z Twoich odpowiedzi nie będzie personalnie powiązana z Twoją osobą.”

Minusy, co mi się nie podoba w tym panelu?

 1. Powolne zdobywanie nagród: Jak w większości paneli badawczych, osiągnięcie minimum niezbędnego do otrzymania nagrody trwa bardzo długo (ale jest to oczywiście, jak najbardziej osiągalne).
 2. Niski potencjał zarobkowy: Takie programy nie zastąpią normalnej pracy czy biznesu, to tylko dodatkowa praca, którą możesz wykonywać przy okazji korzystania z Internetu. Przeczytaj czy w takich programach możesz się łatwo i szybko wzbogacić <<--
 3. Niewielka wartość ankiet: Do tej pory otrzymałem ankiety o wartości od 20 punktów (1 zł) do 60 punktów (3 zł).
 4. Mała ilość ankiet: Osobiście otrzymuję od 1 do 5 ankiet na miesiąc.
 5. Ograniczenie co do wieku: Żeby zapisać się do panelu, musisz mieć ukończone 18 lat (jest taki zapis w regulaminie), czyli nie jest to program odpowiedni dla nastolatków. W niektórych panelach ankietowych ta dolna granica wynosi 13 lat.
 6. Znasz jeszcze jakieś wady? Jeśli znasz jeszcze jakieś wady tego panelu ankietowego, to przedstaw je w komentarzach pod opisem programu.


Badanie-Opinii — Panel agencji badawczej BioStat:Jak się zapisać, zarejestrować?

Kliknij link powyżej, przeniesie Cię on na oficjalną stronę programu. Po wejściu na stronę wypełnij formularz rejestracyjny. Na adres mailowy podany podczas rejestracji będziesz otrzymywał płatne ankiety.

Czy ta strona naprawdę płaci? Czy warto? Czy strona nie jest oszustwem? Najnowsze informacje (2019-04-16)

W panelu Badanie-Opinii naprawdę możesz otrzymywać dodatkowe pieniądze za wypełnianie ankiet w Internecie. Na blogach i forach poruszających tematykę zarabiania przez Internet, pojawiają się dowody wypłat. 
W sieci znalazłem więcej opinii pozytywnych niż negatywnych, dotyczących tego panelu ankietowego. Program wprawdzie płaci za wypełnianie ankiet, ale są to małe kwoty (maksymalnie kilka złotych za pojedynczą ankietę), więc nie jest to sposób na szybkie i łatwe pieniądze.

Badanie-Opinii — dowód wypłaty 2019

kliknij obrazki, aby je powiększyćInformacje o wypłatach
Badanie-opinii — dowód wypłaty 2019

50 zł na konto bankowe
Data zlecenia wypłaty: 2019-04-10
Data wpłynięcia na konto: 2019-04-16
Czas oczekiwania na wypłatę: 6 dni
Badanie-opinii — dowód wypłaty 2018

50 zł na konto bankowe
Data zlecenia wypłaty: 2018-11-20
Data wpłynięcia na konto: 2018-11-28
Czas oczekiwania na wypłatę: 8 dni

Przeczytaj także:

Zobacz więcej wypłacalnych paneli ankietowych <<--

Ciągle najlepszy program oferujący zarabianie na płatnych ankietach <<--

Autor wpisu: m-Zarabianie
Źródło informacji: (statystyki, warunki uczestnictwa itp.): Oficjalna strona panelu Badanie-Opinii
Ostatnia aktualizacja wpisu: 2019-05-07

KOMENTARZE

Zasady komentowania: Bardzo proszę nie spamować linkami w komentarzach. Komentarze będące typową reklamą: zawierajcie linki, frazy kluczowe zamiast podpisu (pisane pod SEO) itp. nie będą publikowane. Przeczytaj więcej


BLOGGER: 6
 1. Program badanie-opinii.pl mocno się w ostatnich miesiącach rozkręcił. Połączyli się z 2-3 innymi panelami i ankiet jest zdecydowanie więcej - sporo także takich lepiej płatnych. widziałem także że jest aplikacja na iOS - jest też opcja dla firm marketingowych i badawczych - udostępniają oprogramowanie do panelu na licencji - czyli wydaje się, że to duże plany rozwojowe.

  OdpowiedzUsuń
 2. W związku z prowadzoną przeze mnie działalnością potrzebowałem przeprowadzenia ankiety na temat preferencji klientów przy zakupie farb. Byłem pozytywnie zaskoczony, kiedy uzyskałem wynik już po 3 dniach, a z raportu dowiedziałem się wszystkiego czego potrzebowałem. W ankiecie wzieło udział ponad 1500 osób co przerosło moje oczekiwania. Na stan obecny mogę z całego serca polecić portal https://www.badanie-opinii.pl
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Również jak Pan Paweł Sójka skorzystałem z panelu Badanie Opinii i przyznam, że jestem bardzo zadowolony. Otrzymałem kompleksowy i rzetelny raport z badania mojego produktu, które przeprowadzone zostało wśród szerokiego grona odbiorców. Co najlepsze badanie było bardzo szybko zrealizowane.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jestem zapisany do kilu paneli. Ten płaci bez problemu - w sumie ankiety dostaję co kilka dni (czasami sie nie kwalifikuję ale zwykle jest OK). Wypłatę miałem do kilku dni od zgłoszenia prośby o przelew.

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam prośbę o recenzję panelu badanie-opinii.pl Ta stronka ma sporo dobrych opinii w internecie. Chciałbym założyć konto, ale jestem w tym świeży.

  OdpowiedzUsuń
 6. Znalazłem recenzję Badanie-opinii.pl i w sumie jestem zadowolony, bo teraz mają duzo ankiet, czasem nie nadążam. Przez to zbieram więcej punktów a tak jak było w recenzji napisane za punkty jest gotówka wysyłana na konto.

  OdpowiedzUsuń

REKLAMA
REKLAMA

Otrzymuj informacje o najnowszych postach na adres E-mail

Twoja zgoda: Zapisując się do subskrypcji bloga, zgadzasz się na gromadzenie i przechowywanie Twojego adresu e-mail. Przeczytaj więcej

Polecany program:

Przeczytaj o wypłacalnym panelu ankietowym. Zarabianie w tym panelu polega na wypełnianiu ankiet itp. Płaci od 2007 roku na procesory PayPal, Skrill):

ySense - zarabianie przez internet, płatne ankiety
Nazwa

2018,1,20dollars2surf,1,3ziko,1,Adnox,8,Ads-Ivo,1,Afiliacja,2,Angielskojęzyczne,4,ankieta,1,Ankiety,17,Archiwalne,15,Arial-Media,8,Artykuly-goscinne,2,Badanie-opinii,1,Banki,8,bezpieczeństwo,2,BiznesMails,1,blog,74,Blogger,2,blogowanie,2,blogspot,2,Bo-Panel.pl,1,cash back,2,CashBackRabat,1,CashnHits,2,CentrumReklamy,2,Click.Mail,1,ClixAddon,1,Clixsense,9,cytaty,1,Dobre,23,DonkeyMails,2,eKasa,2,eKonto,1,eKonto m,1,EldiBux,1,Epanel,1,Filmy,1,Forsapl,1,Gify,1,GlobalTestMarket,1,głosowanie,1,GPTplanet,1,GPTR,9,GreenPanthera,1,i-Say,1,ImasOnline,1,ImperiumReklamy,2,internet,1,kalkulator oszczędności,1,kalkulatory,1,KlubKantar,1,komputery,1,Konta bankowe,6,konta młodzieżowe,2,konta osobiste,1,konta oszczędnościowe,1,konta walutowe,1,LifePointsPanel,1,lokaty,1,LuckyMails,1,Mailowe,9,MarketAgent,1,Marketing,4,Markonix,1,MateBux,1,mBank,3,Moje ulubione,10,MyCashBar,1,MyLead,1,Nagrody,1,Najlepsze,1,Najlepsze dla promotorów,4,Najlepsze dla użytkownika bez poleconych,7,Neobux,5,Netele,5,News,24,Nie polecam - SCAM,17,No-Minimum,1,Ojooo,1,Opinie.pl,1,OptimalBux,1,oszczędzanie,3,PanelAriadna,1,Partnerskie,2,Payza,4,piłka nożna,1,PIT,1,pl.toluna.com,1,Płaci pieniądze na PayPal,9,Płaci pieniądze na polskie konto bankowe,17,Płaci pieniądze na Skrill,6,płatne ankiety,2,Pod znakiem zapytania,17,podatki,1,podsumowanie,1,poleceni,2,Polskie,23,Polskojęzyczne,23,poradnik,16,Porównywarka,5,Poznaj.to,1,Procesory płatności,1,Produkty finansowe,10,Programy firmy Atentivo Anti-Tau & Ads-Ivo (Admin Netele i Miroka),8,Prolific.,1,przydatne narzędzia,1,PTC,1,PulsReklamy,2,ranking,5,ReaktorOpinii,1,recenzja,2,reklama,1,Reklama w internecie,6,reklamowe,1,reklamy na stronę,1,review,1,Scarlet-Clicks,1,Sejfik,1,Skrill,1,Słowniczek,2,sonda,1,Swiat-Reklam,2,Szuwary,2,TimeBucks,1,timebucks.com,1,Toluna,1,UEFA Euro 2016,1,Video,1,Web-Ads,1,WordLinx,1,Wypłata,3,Wywiady,1,ySense,9,Zagraniczne,4,zakupy,1,zarabianie,72,zestawienie,1,ZielonyMail,3,Zlotoweczka,1,
ltr
item
m-Zarabianie — blog o zarabianiu w Internecie bez inwestycji: Badanie-opinii.pl — moja recenzja tego panelu ankietowego
Badanie-opinii.pl — moja recenzja tego panelu ankietowego
Badanie-opinii.pl — opis panelu ankietowego, wady, zalety, opinie, recenzja (zarabianie przez Internet na ankietach).
https://1.bp.blogspot.com/-vJQ_3j8J2zo/WjWAqttqoJI/AAAAAAAABgc/3pI60Upe39oftzjgRnIQj7nfJp1_A5nwwCLcBGAs/s400/optimized-flnc.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-vJQ_3j8J2zo/WjWAqttqoJI/AAAAAAAABgc/3pI60Upe39oftzjgRnIQj7nfJp1_A5nwwCLcBGAs/s72-c/optimized-flnc.jpg
m-Zarabianie — blog o zarabianiu w Internecie bez inwestycji
https://www.m-zarabianie.com/2017/12/badanie-opinii-ankiety.html
https://www.m-zarabianie.com/
https://www.m-zarabianie.com/
https://www.m-zarabianie.com/2017/12/badanie-opinii-ankiety.html
true
811550301452940054
UTF-8
Załadowano wszystkie posty Nie znaleziono żadnych wpisów POKAŻ WSZYSTKIE Czytaj więcej Odpowiedz Anuluj odpowiedź Skasuj By Strona główna STRONY POSTY Pokaż wszystkie PRZECZYTAJ TAKŻE PODOBNE POSTY: ETYKIETA ARCHIWUM SEARCH WSZYSTKIE POSTY Nie znaleziono żadnego wpisu pasującego do Twojej prośby Wróć na stronę główną Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień przed chwilą 1 minuta temu $$1$$ minutes ago 1 godzinę temu $$1$$ hours ago Wczoraj $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago ponad 5 tygodni temu Obserwujący Śledzić TREŚĆ PREMIUM ZOSTAŁA ZABLOKOWANA STEP 1: Share to a social network STEP 2: Click the link on your social network Skopiuj cały kod Zaznacz cały kod Wszystkie kody zostały skopiowane do schowka Nie można skopiować kodów / tekstów, naciśnij [CTRL] + [C] (lub CMD + C na Macu), aby skopiować Table of Content