Panel Opinie.pl - czy naprawdę płaci za wypełnianie ankiet?

Co to jest Panel Opinie.pl?


Panel Opinie.pl to strona internetowa, dzięki której możesz zarabiać dodatkowe pieniądze za wypełnianie ankiet przez Internet. Witryna należy do firmy IQS SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie. Zarobione pieniądze możesz wypłacić na konto bankowe, na procesor PayPal, poprzez aplikację Billon, zamienić na doładowanie telefonu lub przekazać na cele charytatywne.

Panel Opinie.pl - czy ta strona naprawdę płaci za wypełnianie ankiet?
Kliknij obrazek powyżej i przejdź na oficjalną stronę panelu Opinie

Przydatne informacje

 • Oficjalny adres strony: www.opinie.pl
 • Metody zarabiania: Zarabianie za wypełnianie ankiet przez internet, program partnerski.
 • Czy ten program płaci? Tak, aktualny status programu (2018-09-25): PŁACI, dział na blogu: "Dobre programy".  Pod opisem programu zamieściłem dowód wypłaty.
 • Język strony: Polski.
 • Czy zarabianie w tym programie jest legalne? Tak, zarabianie za wypełnianie ankiet jest legalne,  polskie prawo nie zabrania w ten sposób zarabiać. Strona należy do legalnej, zarejestrowanej filmy. W internecie pojawiają się regularnie dowody wypłat z tego panelu ankietowego. Przeczytaj także o bezpieczeństwie zarabiania na ankietach <<--
 • Czy uczestnictwo jest darmowe? Tak, uczestnictwo jest darmowe, nie wymaga żadnych wpłat, inwestycji i w każdej chwili możesz zrezygnować z zarabiania. 
 • Kto jest właścicielem strony? IQS SP. Z O.O.
  UL. MANGALIA 2A
  02-758 WARSZAWA
  TEL. 22 592 63 00
  pomoc@opinie.pl
 • Data powstania, od kiedy program istnieje? Strona funkcjonuje od 2007 roku.
 • Akceptacja użytkowników (Kto może pracować w tym programie?): Do panelu Opinie może przystąpić każda osoba, pomiędzy 15 a 75 rokiem życia.
 • Ilość użytkowników: Brak takich danych na stronie programu.
 • Minimum do wypłaty: 50 zł 
 • Metody wypłat: Konto bankowe, PayPal, aplikacja Billon, doładowanie telefonu
 • Czas oczekiwania na wypłatę: 
  • Konto bankowe: Pieniądze otrzymasz w ciągu 3 dni roboczych
  • PayPal: Pieniądze otrzymasz do 15 dnia miesiąca, następującego po miesiącu, w którym zleciłeś wypłatę.

Jak zarabiać za wypełnianie ankiet na stronie Opinie.pl?

 • Płatne ankiety: W panelu Opinie.pl otrzymasz wynagrodzenie za w za wypełnianie ankiet Online (przez Internet). Informacje o nowych, dostępnych ankietach przychodzą na adres mailowy podany podczas rejestracji. Ankiety dostępne są również bezpośrednio po zalogowaniu się na stronie panelu. Za każdą wypełnioną ankietę otrzymasz punkty. Po zgromadzeniu 10000 punktów (50 zł), będziesz mógł je wymienić na pieniądze i wypłacić na konto bankowe, procesor PayPal lub poprzez aplikację Billon od 5000 punktów (25 zł). Punkty możesz zamienić również na doładowanie telefonu — po uzbieraniu 4000 punktów (20 zł).
 • Program partnerski: Strona oferuje również program partnerski. Będziesz otrzymywał automatycznie naliczaną prowizję w wysokości 20% od każdej płatnej ankiety, którą wypełni zaproszona przez Ciebie osoba. Swój unikalny link polecający, służący do zapraszania nowych użytkowników, znajdziesz po zalogowaniu się na stronie Opinie.pl, w zakładce "Zaproś znajomego". Zdobywanie poleconych nie jest obowiązkowe, ale warto aktywnie ich pozyskiwać (zapraszać), ponieważ to najlepszy sposób, aby zwiększyć zyski i zarabiać szybciej.
  Panel Opinie.pl, program partnerski
 • Znajomych możesz zapraszać również poprzez Facebooka, Google +, Linkedin lub e-mail.
  Znajomych możesz zapraszać również poprzez Facebooka, Google +, Linkedin lub e-mail.

Ile zarobisz za wypełnienie pojedynczej ankiety? Jak często przychodzą ankiety?

Wartość ankiet, zarobki:


Wypłata, zlecenie wypłaty; jak wypłacić pieniądze?

Minimum do wypłaty, metody wypłat, nagrody: 

 • Konto bankowe i PayPal: Po zgromadzeniu 10000 punktów (50 zł), pieniądze będziesz mógł wypłacić na konto bankowe lub procesor PayPal. 
 • Aplikacja Billon: Od 5000 punktów (25 zł) pieniądze możesz wypłacić poprzez aplikację Billon.
 • Doładowanie telefonu: Punkty możesz wymienić również na doładowanie telefonu — po uzbieraniu 4000 punktów (20 zł)
 • Cel charytatywny: Wynagrodzenie możesz przeznaczyć także na cel charytatywny — na fundację "Pomocna ręka", "TV Puls Pod Dębem" lub "Straż dla zwierząt w Polsce" — po zgromadzeniu 5000 punktów (czyli 25 zł).
 • Czas oczekiwania na wypłatę:  
  • Konto bankowe: W przypadku zlecenia wypłaty na konto bankowe, pieniądze otrzymasz w ciągu 3 dni roboczych.
  • PayPal: W przypadku wypłaty na konto bankowe lub PayPal, pieniądze otrzymasz do 15 dnia miesiąca, następującego po miesiącu, w którym zleciłeś wypłatę. Doładowanie telefonu lub wypłaty poprzez Billon, realizowane są natychmiast po zleceniu.

Jak możesz wypłacić pieniądze?

Po zgromadzeniu odpowiedniej ilości punktów zaloguj się na swoje konto, a następnie kliknij zakładkę "Odbierz nagrody" i wypełnij odpowiedni formularz.  (10000 punktów = 50 zł).

Ocena programu i inne uwagi

Plusy Minusy
 1. Udział w programie jest bezpłatny.
 2. Doświadczenie, stabilność: Panel Opinie należy do zarejestrowanej, legalnej firmy IQS SP. Z O.O. Strona funkcjonuje od 2007 roku.
 3. Wypłacalność: w sieci można znaleźć bieżące dowody wypłat z tego panelu ankietowego, pod opisem programu umieściłem również własny dowód wypłaty.
 4. Bardzo dobry program partnerski: oprócz płatnych ankiet, firma oferuje również program partnerski. Strona nie stawia żadnych ograniczeń co do ilości pozyskanych poleconych — to ważny atut dla tych, którzy potrafią zdobywać ich wielu. 
 5. Konto bankowe i PayPal: Pieniądze możesz wypłacić zarówno na konto bankowe, jak i na PayPal.
 6. Szybko realizowane wypłaty na konto bankowe: Wypłaty na konto bankowe realizowane są naprawdę bardzo szybko. Najczęściej na zleconą wypłatę czekałem od 1 do 3 dni. 

 1. Powolne zarabianie: Tak, jak w większości paneli badawczych, osiągnięcie minimum niezbędnego do wypłaty trwa dosyć długo (ale jest to jak najbardziej osiągalne).
 2. Niski potencjał zarobkowy: Zarabianie w panelach ankietowych nie zastąpi normalnej pracy czy biznesu. To tylko dodatkowa "praca" (forma niewielkiego zarobku), którą możesz wykonywać przy okazji korzystania z internetu.
 3. Niewielka ilość ankiet: Osobiście otrzymuję około +/- 8 ankiet w skali miesiąca, ale u każdego użytkownika może to wyglądać trochę inaczej. 
 4. Nie do każdej ankiety uda Ci się zakwalifikować: Nie jest to wada dotycząca tylko panelu Opinie.pl. ale każdego znanego mi panelu ankietowego. Organizatorzy badań wybierają do ankiet tylko takich użytkowników, jakich aktualnie potrzebują do danego badania ankietowego (chodzi o miejsce zamieszkania, wiek, preferencje zakupowe, zainteresowania itp.).


Jak się zapisać, zarejestrować?

Kliknij link powyżej, przeniesie Cię on na oficjalną stronę programu. Po wejściu na stronę wypełnij formularz rejestracyjny (kliknij napis "Tak, wypełnię formularz teraz"). Na adres mailowy podany podczas rejestracji będziesz otrzymywał płatne ankiety.

Czy ta strona naprawdę płaci za wypełnianie ankiet? Czy warto? Czy strona nie jest oszustwem? Najnowsze informacje (2018-09-25)

Tak, program płaci za wypełnianie ankiet i nie jest oszustwem. Na blogach i forach poruszających tematykę zarabiania przez internet, pojawiają się aktualne dowody wypłat. Poniżej zamieściłem własny dowód wypłaty. W Internecie znalazłem więcej opinii pozytywnych niż negatywnych, dotyczących tego panelu ankietowego. Nie jest to jednak sposób na łatwe i szybkie pieniądze. To tylko dodatkowa forma zarobku, praca, którą prawie każdy może wykonywać przy okazji korzystania z Internetu.


Panel opinie — niektóre dowody wypłat 2018


kliknij obrazki, aby je powiększyćInformacje o wypłatach
Panel opinie — niektóre dowody wypłat 2018
50 zł na konto mBank
Data zlecenia wypłaty: 2018-09-24
Data wpłynięcia na konto: 2018-09-25
Czas oczekiwania na wypłatę: 1 dzień
Panel opinie — niektóre dowody wypłat 2018
50 zł na konto mBank
Data zlecenia wypłaty: 2018-09-19
Data wpłynięcia na konto: 2018-09-20
Czas oczekiwania na wypłatę: 1 dzień
Panel opinie — niektóre dowody wypłat 2018
50 zł na konto mBank
Data zlecenia wypłaty: 2018-09-05
Data wpłynięcia na konto: 2018-09-06
Czas oczekiwania na wypłatę: 1 dzień 

Autor wpisu: Owl, blog m-zarabianie.com
Źródło informacji: (statystyki, warunki uczestnictwa itp.): Oficjalna strona Panelu Opinie.pl.
Ostatnia aktualizacja wpisu: 2018-09-25
Kopiowanie treści bloga zabronione.

Zobacz także:

Przeczytaj jak zarabiać na płatnych ankietach w ClixSense <<--

Zasady komentowania na blogu m-Zarabianie:

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z zasadami komentowania <<-- Zapoznaj się także z polityką ochrony prywatności <<--

KOMENTARZE

BLOGGER: 34
Loading...
Clixsense - zarabianie przez internet, płatne ankiety

Otrzymuj informacje o najnowszych postach na adres E-mail

Twoja zgoda: Zapisując się do subskrypcji bloga, zgadzasz się na gromadzenie i przechowywanie Twojego adresu e-mail. Przeczytaj więcej

Polecany program:

Sejfik.com - zarabianie przez internet
Nazwa

20dollars2surf,1,3ziko,1,Adnox,8,Ads-Ivo,1,Angielskojęzyczne,1,ankieta,1,Ankiety,9,Archiwalne,15,Arial-Media,8,Badanie-opinii,1,Banki,7,BiznesMails,1,Bo-Panel.pl,1,CashnHits,2,CentrumReklamy,1,Click.Mail,1,ClixAddon,1,Clixsense,9,Dobre,14,DonkeyMails,2,eKasa,1,eKonto,1,eKonto m,1,EldiBux,1,Epanel,1,Filmy,1,Forsapl,1,Gify,1,GlobalTestMarket,1,głosowanie,1,GPTplanet,1,GPTR,5,GreenPanthera,1,i-Say,1,ImasOnline,1,ImperiumReklamy,1,kalkulator oszczędności,1,kalkulatory,1,Konta bankowe,6,konta młodzieżowe,2,konta osobiste,1,konta oszczędnościowe,1,konta walutowe,1,LegacyClix,1,LuckyMails,1,Mailowe,5,MarketAgent,1,Marketing,4,Markonix,1,MateBux,1,mBank,3,Moje ulubione,9,MyCashBar,1,Nagrody,1,Najlepsze,1,Najlepsze dla promotorów,4,Najlepsze dla użytkownika bez poleconych,4,Neobux,5,Netele,5,News,24,Nie polecam - SCAM,18,No-Minimum,1,Nowe i Testowane,4,Ojooo,1,Opinie.pl,1,OptimalBux,1,oszczędzanie pieniędzy,2,PanelAriadna,1,Partnerskie,1,Payza,4,piłka nożna,1,Płaci pieniądze na PayPal,5,Płaci pieniądze na polskie konto bankowe,10,Płaci pieniądze na Skrill,2,płatne ankiety,1,Pod znakiem zapytania,15,poleceni,2,Polskie,15,Polskojęzyczne,15,poradnik,13,Porównywarka,4,Poznaj.to,1,Procesory płatności,1,Produkty finansowe,9,Programy firmy Atentivo Anti-Tau & Ads-Ivo (Admin Netele i Miroka),8,przydatne narzędzia,1,PulsReklamy,1,Qassa,1,ranking,4,ReaktorOpinii,1,reklama,1,Reklama w internecie,6,reklamowe,1,Reklamy na stronę,1,Scarlet-Clicks,1,Sejfik,1,Skrill,1,Słowniczek,2,sonda,1,Swiat-Reklam,1,Szuwary,2,UEFA Euro 2016,1,Video,1,Web-Ads,1,WordLinx,1,Wypłata,4,Wywiady,1,Zagraniczne,1,zarabianie,61,ZielonyMail,2,Zlotoweczka,1,
ltr
item
m-Zarabianie — blog o zarabianiu w Internecie bez inwestycji: Panel Opinie.pl - czy naprawdę płaci za wypełnianie ankiet?
Panel Opinie.pl - czy naprawdę płaci za wypełnianie ankiet?
Panel Opinie.pl — Czy ta strona naprawdę płaci za wypełnianie ankiet? Opinie, zarobki, punkty, praca, nagrody, wypłata, regulamin i wynagrodzenie.
https://2.bp.blogspot.com/-hrhiRpd30uM/Wh-3k0hoBLI/AAAAAAAABdI/MkdzEDYm0yY0UHsiwMM1pE1eyG6gndOiACLcBGAs/s400/Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B2017-11-30%2B084210.bmp.jpg
https://2.bp.blogspot.com/-hrhiRpd30uM/Wh-3k0hoBLI/AAAAAAAABdI/MkdzEDYm0yY0UHsiwMM1pE1eyG6gndOiACLcBGAs/s72-c/Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B2017-11-30%2B084210.bmp.jpg
m-Zarabianie — blog o zarabianiu w Internecie bez inwestycji
https://www.m-zarabianie.com/2017/11/panel-opiniepl-platne-ankiety-online.html
https://www.m-zarabianie.com/
https://www.m-zarabianie.com/
https://www.m-zarabianie.com/2017/11/panel-opiniepl-platne-ankiety-online.html
true
811550301452940054
UTF-8
Załadowano wszystkie posty Nie znaleziono żadnych wpisów POKAŻ WSZYSTKIE Czytaj więcej Odpowiedz Anuluj odpowiedź Skasuj By Strona główna STRONY POSTY Pokaż wszystkie PRZECZYTAJ TAKŻE PODOBNE POSTY: ETYKIETA ARCHIWUM SZUKAJ NA BLOGU WSZYSTKIE POSTY Nie znaleziono żadnego wpisu pasującego do Twojej prośby Wróć na stronę główną Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień just now 1 minuta temu $$1$$ minutes ago 1 godzinę temu $$1$$ hours ago Wczoraj $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago ponad 5 tygodni temu Obserwujący Śledzić TREŚĆ PREMIUM ZOSTAŁA ZABLOKOWANA KROK 1: Udostępnij. KROK 2: Kliknij udostępniony link, aby odblokować Skopiuj cały kod Zaznacz cały kod Wszystkie kody zostały skopiowane do schowka Nie można skopiować kodów / tekstów, naciśnij [CTRL] + [C] (lub CMD + C na Macu), aby skopiować