Panel Opinie.pl - czy naprawdę płaci za wypełnianie ankiet?

# 1. Co to jest Panel Opinie.pl?


Panel Opinie.pl to strona internetowa, dzięki której możesz zarabiać dodatkowe pieniądze za wypełnianie ankiet przez Internet. Witryna należy do firmy IQS SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie. Zarobione pieniądze możesz wypłacić na konto bankowe, na procesor PayPal, zamienić na doładowanie telefonu, bony zakupowe lub przekazać na cele charytatywne.

Panel Opinie.pl - czy ta strona naprawdę płaci za wypełnianie ankiet?
Kliknij obrazek powyżej i przejdź na oficjalną stronę panelu Opinie

# 2. Przydatne informacje

 • Oficjalny adres strony: www.opinie.pl
 • Metody zarabiania: Zarabianie za wypełnianie ankiet przez Internet, program partnerski.
 • Czy ten program płaci? Tak, aktualny status programu (2019-09-24): PŁACI, dział na blogu: „Dobre programy”.  Pod opisem programu zamieściłem dowód wypłaty.
 • Język strony: Polski.
 • Czy zarabianie w tym programie jest legalne? Tak, zarabianie za wypełnianie ankiet jest legalne,  polskie prawo nie zabrania w ten sposób zarabiać. Strona należy do legalnej, zarejestrowanej filmy. W Internecie pojawiają się regularnie dowody wypłat z tego panelu ankietowego. Przeczytaj także [o bezpieczeństwie zarabiania na ankietach <<--]
 • Czy uczestnictwo jest darmowe? Tak, uczestnictwo jest darmowe, nie wymaga żadnych wpłat, inwestycji i w każdej chwili możesz zrezygnować z zarabiania. 
 • Kto jest właścicielem strony? IQS SP. Z O.O.
  UL. MANGALIA 2A
  02-758 WARSZAWA
  TEL. 22 592 63 00
  pomoc@opinie.pl
 • Data powstania, od kiedy program istnieje? Panel funkcjonuje od 2007 roku.
 • Akceptacja użytkowników (Kto może pracować w tym programie?): Do panelu Opinie może przystąpić każda osoba, pomiędzy 15 a 75 rokiem życia.
 • Ilość użytkowników: Brak takich danych na stronie programu.
 • Przelicznik punktów: 
  • 10000 punktów = 50 zł.
  • 1 punkt = 0,005 zł.
 • Minimum do wypłaty: 50 zł (w przypadku wypłat na konto bankowe).
 • Metody wypłat: Konto bankowe (od 50 zł), PayPal (od 60 zł), bony zakupowe (od 25 zł), doładowanie telefonu (od 20 zł), cel charytatywny (od 25 zł).
 • Czas oczekiwania na wypłatę: 
  • Konto bankowe: Pieniądze otrzymasz w ciągu 4 dni roboczych.
  • PayPal: Pieniądze otrzymasz do 15 dnia miesiąca, następującego po miesiącu, w którym zleciłeś wypłatę.

[post_ads]

# 3. Jak zarabiać za wypełnianie ankiet na stronie Opinie.pl?

 • Płatne ankiety: W panelu Opinie.pl otrzymasz niewielkie nagrody pieniężne [za wypełnianie ankiet] Online (przez Internet). Informacje o nowych, dostępnych ankietach przychodzą na adres mailowy podany podczas rejestracji. Ankiety dostępne są również bezpośrednio po zalogowaniu się na stronie panelu. Za każdą wypełnioną ankietę otrzymasz punkty. Po zgromadzeniu 10000 punktów (50 zł), będziesz mógł je wymienić na pieniądze i wypłacić na konto bankowe, procesor PayPal (60 zł). Punkty możesz zamienić również na doładowanie telefonu — po uzbieraniu 4000 punktów (20 zł) lub na bony zakupowe — po uzbieraniu 5000 punktów (25 zł) 
 • Program partnerski: Strona oferuje również program partnerski. Będziesz otrzymywał automatycznie naliczaną prowizję w wysokości 20% od każdej płatnej ankiety, którą wypełni zaproszona przez Ciebie osoba. Swój unikalny link polecający, służący do zapraszania nowych użytkowników, znajdziesz po zalogowaniu się na stronie Opinie.pl, w zakładce „Zaproś znajomego”. Zdobywanie poleconych nie jest oczywiście obowiązkowe. Natomiast warto aktywnie ich pozyskiwać (zapraszać), ponieważ to najlepszy sposób, aby zwiększyć zyski i zarabiać szybciej.
  Panel Opinie.pl, program partnerski
 • Znajomych możesz zapraszać również poprzez Facebooka, Google +, Linkedin lub e-mail.
  Znajomych możesz zapraszać również poprzez Facebooka, Google +, Linkedin lub e-mail.

# 4. Ile zarobisz za wypełnienie pojedynczej ankiety? Jak często przychodzą ankiety?

Wartość ankiet, zarobki:


# 5. Wypłata, zlecenie wypłaty; jak wypłacić pieniądze?

Minimum do wypłaty, metody wypłat, nagrody: 

 • Konto bankowe i PayPal: Po zgromadzeniu 10000 punktów (50 zł), pieniądze będziesz mógł wypłacić na [konto bankowe] lub procesor PayPal od 12000 punktów (60 zł). 
 • Doładowanie telefonu: Punkty możesz wymienić również na doładowanie telefonu — po uzbieraniu 4000 punktów (20 zł)
 • Bony zakupowe Zalando: Dostępne są także bony zakupowe do sklepów Zalando (po zgromadzeniu minimum 5000 punktów, czyli 25 zł).
 • Cel charytatywny: Wynagrodzenie możesz przeznaczyć także na cel charytatywny — na fundację „Pomocna ręka”, „TV Puls Pod Dębem” lub „Straż dla zwierząt w Polsce” — po zgromadzeniu 5000 punktów (czyli 25 zł). 
 • Czas oczekiwania na wypłatę:  
  • Konto bankowe: W przypadku zlecenia wypłaty na konto bankowe, pieniądze otrzymasz w ciągu 4 dni roboczych.
  • PayPal: W przypadku wypłaty na konto bankowe lub PayPal, pieniądze otrzymasz do 15 dnia miesiąca, następującego po miesiącu, w którym zleciłeś wypłatę. 
  • Doładowanie telefonu: Realizowane jest natychmiast po zleceniu.

Jak możesz wypłacić pieniądze?

Po zgromadzeniu odpowiedniej ilości punktów zaloguj się na swoje konto, a następnie kliknij zakładkę „Odbierz nagrody” i wypełnij odpowiedni formularz.  (10000 punktów = 50 zł).

# 6. Ocena programu i inne uwagi

Plusy Minusy
 1. Udział w programie jest bezpłatny.
 2. Doświadczenie, stabilność: Panel Opinie należy legalnej firmy IQS SP. Z O.O. Panel funkcjonuje od 2007 roku.
 3. Wypłacalność: w sieci można znaleźć bieżące dowody wypłat z tego panelu ankietowego, pod opisem programu umieściłem również własny dowód wypłaty.
 4. Bardzo dobry program partnerski: oprócz płatnych ankiet, firma oferuje również program partnerski. Strona nie stawia żadnych ograniczeń co do ilości pozyskanych poleconych — to ważny atut dla tych, którzy potrafią zdobywać ich wielu. 
 5. Konto bankowe i PayPal: Pieniądze możesz wypłacić zarówno na konto bankowe, jak i na PayPal.
 6. Szybko realizowane wypłaty na konto bankowe: Wypłaty na konto bankowe realizowane są naprawdę bardzo szybko. Najczęściej na zleconą wypłatę czekałem od 1 do 7 dni. 

 1. Powolne zarabianie: Tak, jak w większości paneli badawczych, osiągnięcie minimum niezbędnego do wypłaty trwa dosyć długo (ale jest to jak najbardziej osiągalne).
 2. Niski potencjał zarobkowy: Zarabianie w panelach ankietowych nie zastąpi normalnej pracy czy biznesu. To tylko dodatkowa „praca” (forma niewielkiego zarobku), którą możesz wykonywać przy okazji korzystania z Internetu.
 3. Niewielka ilość ankiet: Ostatnio otrzymuję około +/- 3 ankiety w skali miesiąca, ale u każdego użytkownika może to wyglądać trochę inaczej. 
 4. Nie do każdej ankiety uda Ci się zakwalifikować: Nie jest to wada dotycząca tylko panelu Opinie.pl. ale każdego znanego mi panelu ankietowego. Organizatorzy badań wybierają do ankiet tylko takich użytkowników, jakich aktualnie potrzebują (chodzi o miejsce zamieszkania, wiek, preferencje zakupowe, zainteresowania itp.).

Krótki film o panelu Opinie.pl — szybkie informacje 2019


# 7. Jak się zapisać, zarejestrować?

Kliknij link powyżej, przeniesie Cię on na oficjalną stronę programu. Po wejściu na stronę wypełnij formularz rejestracyjny (kliknij napis „Wypełnię formularz teraz”). Na adres mailowy podany podczas rejestracji będziesz otrzymywał płatne ankiety.

# 8. Czy ta strona naprawdę płaci za wypełnianie ankiet? Czy warto? Czy strona nie jest oszustwem? Najnowsze informacje (2019-09-24)

Tak, program płaci za wypełnianie ankiet i nie jest oszustwem. Na blogach i forach poruszających tematykę zarabiania przez Internet, pojawiają się aktualne dowody wypłat. Poniżej zamieściłem własny dowód wypłaty. W Internecie znalazłem więcej opinii pozytywnych niż negatywnych, dotyczących tego panelu ankietowego. Nie jest to jednak sposób na łatwe i szybkie pieniądze. To tylko dodatkowa forma niewielkiego zarobku, praca, którą prawie każdy może wykonywać przy okazji korzystania z Internetu.

# 9. Panel opinie — dowód wypłaty 2019


kliknij obrazki, aby je powiększyć:Informacje o wypłatach:
Panel opinie — niektóre dowody wypłat 2019
50 zł na konto bankowe
Data zlecenia wypłaty: 2019-09-20
Data wpłynięcia na konto: 2019-09-24
Czas oczekiwania na wypłatę: 4 dni 
Panel opinie — niektóre dowody wypłat 2019
50 zł na konto bankowe
Data zlecenia wypłaty: 2019-09-07
Data wpłynięcia na konto: 2019-09-09
Czas oczekiwania na wypłatę: 2 dni
Panel opinie — niektóre dowody wypłat 2019
50 zł na konto bankowe
Data zlecenia wypłaty: 2019-08-13
Data wpłynięcia na konto: 2019-08-20
Czas oczekiwania na wypłatę: 7 dni.

Autor wpisu: m-Zarabianie.
Źródło informacji: (statystyki, warunki uczestnictwa itp.): Oficjalna strona Panelu Opinie.pl.
Ostatnia aktualizacja wpisu: 2019-10-03
Kopiowanie treści bloga zabronione.

Zobacz także:

[Przeczytaj jak zarabiać na płatnych ankietach w ySense <<--]

KOMENTARZE

Zasady komentowania: Bardzo proszę nie spamować linkami w komentarzach. Komentarze będące typową reklamą: zawierajcie linki, frazy kluczowe zamiast podpisu (pisane pod SEO) itp. nie będą publikowane. Przeczytaj więcej


BLOGGER: 44
 1. Zaczynam testować program partnerski w tym serwisie - na razie na kilku serwisach o ruchu ok 2 tys uzytkowników miesięcznie. Zobaczymy, czy jest w tym potencjał.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powodzenia życzę. Blog m-Zarabianie zalicza około tysiąca odsłon dziennie. Miesięczne odwiedza go około 9 tys. użytkowników (dane z Google Analytics). Przy tylu odwiedzinach zarobki z programu partnerskiego Opinie. pl prezentują się mniej więcej tak, jak widać na screenach powyżej (w tym są również zarobki za moje samodzielne wypełnienie ankiet; kilkanaście zł miesięcznie). Myślę, że jest to całkiem niezły wynik (w kategorii programów partnerskich polskojęzycznych paneli ankietowych).

   Usuń
 2. BZDURY.ZAREJESTROWAŁAM SIĘ NA PORTALU PO KAŻDEJ WYPEŁNIONEJ ANKIECIE BYŁO DODATKOWE PYTANIE I PO ODPOWIEDZI NA NIE OKAZYWAŁO SIĘ ZA KAŻDYM RAZEM IŻ SZUKAJĄ OSOBY O INNYM PROFILU!!! CZEMU NIE BYŁO TEGO PYTANIA PRZED ROZPOCZĘCIEM DANEJ ANKIETY ???? ANKIETY WYPEŁNIANE A JA NIC Z TEGO NIE MIAŁAM :( ODRADZAM USUNĘŁAM KONTO JUŻ NIE DAM SIĘ NABIJAĆ DŁUŻEJ W BUTELKĘ

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy na pewno piszesz, krzyczysz o panelu Opinie.pl? Pytam, ponieważ sporo jest paneli ankietowych o podobnej brzmiącej nazwie, i ludzie dosyć często się mylą (CapsLock oznacza krzyk — a na tym blogu rozmawiamy, komentujemy, ale nie krzyczymy). Dosyć często ludzie pod opisem panelu Opinie.pl próbują zostawiać negatywne komentarze dotyczące innego panelu np. ostatnio panelu "Istotne Opinie" - a to są całkiem inne strony.

   Opisywany na blogu panel Opinie.pl nie jest żadną bzdurą i nie nabija w butelkę, ponieważ:

   Dowody wypłat z tego panelu ankietowego pojawiają się regularnie w internecie, również na tutejszym blogu:

   https://4.bp.blogspot.com/-LRYjugGUg8U/WzpNPl8s6rI/AAAAAAAACF0/GmVXJpYcC8crDTXdgrB3HzW_i-9J86eaQCLcBGAs/s1600/opinie%2B6%2B-%2B27.jpg

   Panel Opinie.pl (jak na razie) cieszy się uznaniem wśród osób interesujących się tematem zarabiania na ankietach.
   W Internecie ma więcej opinii pozytywnych niż negatywnych.
   Nie zauważyłem też jakiś zborowych skarg na ten panel, a regularnie odwiedzam i czytam różne fora i blogi o zarabianiu.

   Przykładowe posty o tym panelu potwierdzające, że płatne ankiety w tym panelu działają i system na pewno nie wyrzuca z każdej ankiety:

   https://forum.zarabianie24.net/t-opiniepl-duzo-ankiet-szybkie-minimum-do-wyplaty-16744.html?page=40

   Warto też poczytać FAQ programu i zapoznać się z najczęściej zadawanymi pytaniami, a w razie jakichś problemów pisać bezpośrednio od obsługi programu.

   Najczęściej zadawane pytania i jak zgłosić problem? (FAQ): https://panel.opinie.pl/user/display/help

   Panel Opinie.pl należy do legalnej firmy ankietowej i ankiety działają w nim bezproblemowo. Nie zauważyłem, żeby system wrzucał mnie z ankiet częściej niż w innych panelach ankietowych, dlatego Twój emocjonalny komentarz wydaję mi się dość dziwny ;) Na końcu ankiet często pojawiają się dodatkowe pytania sprawdzające uwagę respondenta i czy nie wypisuje w ankietach głupot, czy nie jest robotem itp. Nie wiem, jak było w Twoim przypadku, ale jeśli ja miałbym taką sytuację i uważałbym, że system niesłusznie mnie wyrzucił z ankiety, to po prostu napisałbym do obsługi programu i zapytał. Na szczęście nie miałem takich sytuacji i jestem zadowolony z tego panelu, łączę się z Tobą w bólu — z powodu usunięcia konta...

   https://www.youtube.com/watch?v=UF4aIvgVSXs&t=8s

   Usuń
  2. Anonimowy napisał: "PO KAŻDEJ WYPEŁNIONEJ ANKIECIE BYŁO DODATKOWE PYTANIE I PO ODPOWIEDZI NA NIE OKAZYWAŁO SIĘ ZA KAŻDYM RAZEM IŻ SZUKAJĄ OSOBY O INNYM PROFILU!!!

   Odpowiedź: W panelu Opinie.pl. po każdej ankiecie pojawiają się dodatkowe, proste pytania sprawdzające uwagę, czujność użytkownika. Są to naprawdę bardzo proste pytania typu: "Jak nazywa się najdłuższa rzeka w Polsce", "jakie miasto jest stolicą Polski" itp. Jeśli respondent (użytkownik biorący udział w badaniu) prawidłowo odpowie na pytanie na końcu ankiety, to punkty za wypełnioną ankietę zostają automatycznie doliczone do jego salda w panelu Opinie.pl. Jeśli na pytanie odpowie błędnie (bo np. wypełnia ankietę na chybił-trafił, bez czytania pytań — byle ją tylko szybko ukończyć, to system takiego delikwenta odrzuci.

   Przykładowe pytanie na moim koncie po zakończeniu ankiety (ankieta pojawiła się kilka dni temu):

   https://3.bp.blogspot.com/-e_3z523OdCo/W1jLQDGF_hI/AAAAAAAACK0/GU74DHx7qqYf4Kw3VTowSo6pCukTIoqXgCLcBGAs/s1600/Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B22-07-2018%2B153939.bmp.jpg

   Podziękowanie za prawidłowe zakończenie ankiety:

   https://3.bp.blogspot.com/-8eEr9TPQwIs/W1jK7iFBoYI/AAAAAAAACKs/Uu75sQKy_qETIP_Ij2eoGS6BwnyVKwBBACLcBGAs/s1600/Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B22-07-2018%2B154020.bmp.jpg

   Usuń
 3. Potwierdzam -u mnie panel Opinie.pl jest najlepszym panelem i szykuje się u mnie kolejna z niego wyplata,zdarza sie ze do ankiet się nie zakwalifikuję, czasami przyznają punkty za metryczkę a czasami nie zalezy od projektu bo o tą kwestię też pytałem ICH ale kontakt z nimi jest szybki i wiele ankiet udaje mi się ukończyć.Pozdrawiam Marco

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za komentarz — czyli, jak widać, opinie są podzielone — dla jednych panel Opinie.pl to "bzdura", a dla innych najlepszy lub jeden z najlepszych paneli ankietowych. Tylko myślę, że osoby piszące o tym panelu "bzdura" - tak naprawdę nie znają realiów zarabiania na płatnych ankietach — i każdy inny panel ankietowy również byłby dla nich bzdurą, ponieważ wady, których się przyczepili, dotyczą większości paneli ankietowych. Co nie oznacza wcale, że panele ankietowe nie wypłacają tych długo zbieranych pieniędzy.

   Usuń
 4. A ja potwierdzam, że ta strona to bzdura. Zarejestrowałem się jakieś 2 miesiące temu, miałem już sporo zaproszeń, ale co z tego jak większość to pokroju "przepraszam, ale nie ta grupa" (to po kij wypełniałem formularz, który miał przesyłać pode mnie pytania?), czy "dostaliśmy już wystarczająco odpowiedzi na tą ankietę" (więc co? O 9 rano dostaje powiadomienie i wieczorem jak wracam z roboty to już jest przedawnione?), no ale moje odpowiedzi z kolei biorą i tak i tak, w zamian nic nie dostaję.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. mam tak samo, dopiero dziś udało mi się wypełnić pierwszą ankietę z której mnie nie odrzuciło a jestem tam już 3 miesiące

   Usuń
  2. Osioł napisał: "A ja potwierdzam, że ta strona to bzdura. Zarejestrowałem się jakieś 2 miesiące temu, miałem już sporo zaproszeń, ale co z tego jak większość to pokroju "przepraszam, ale nie ta grupa"

   Szanowny Ośle,

   tylko co konkretnie jest bzdurą i co potwierdzasz?

   Czy panel Opinie.pl gwarantował Ci, że do każdej ankiety uda Ci się zakwalifikować? (nie gwarantował, zapoznaj się FAQ tego panelu). Fragment z FAQ

   "Badania zwykle realizujemy z udziałem określonej grupy osób: np. z mieszkańcami danego regionu, osobami w konkretnym wieku czy użytkownikami pewnej kategorii. Ankiety przydzielane są na podstawie danych profilowych, więc zachęcamy do uzupełnienia i bieżącej aktualizacji profilu, który pozwala nam na celowe przydzielanie ankiet, a tym samym zwiększa szanse na zdobycie punktów. Jednocześnie zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, aby umożliwić naszym panelistom możliwość uczestniczenia w zróżnicowanych projektach badawczych. Prosimy tym samym o cierpliwość."

   Czy wypłacany panel ankietowy może być bzdurą? (jak dla mnie nie - dowody wypłat z tego panelu pojawiają się regularnie w sieci).

   Osioł napisał: "(to po kij wypełniałem formularz, który miał przesyłać pode mnie pytania?), czy "dostaliśmy już wystarczająco odpowiedzi na tą ankietę"

   Na profilu wypełniłeś ogólny formularz, ale poszczególne badania wymagają zwykle jeszcze bardziej precyzyjnego profilowania, stąd dodatkowe pytania kwalifikacyjne. Tylko to nie jest żadna bzdura, a wymóg przeprowadzenia każdego dobrego i rzetelnego badania ankietowego. Widocznie Twój profil nie pasował do danego badania ankietowego. Mnie też często wyrzuca z ankiet, ale nie robię z tego problemu, tylko czekam na kolejną ankietę, do której może uda mi się zakwalifikować.

   Najwidoczniej zarabianie na ankietach to nie jest odpowiednia metoda dla Ciebie, ponieważ w każdym innym panelu ankietowym spotkasz podobne wady i również nie do każdej ankiety uda Ci się zakwalifikować, to nie jest tylko przypadłość panelu Opine.pl

   Osioł napisał: "no ale moje odpowiedzi z kolei biorą i tak i tak, w zamian nic"

   Nie dostajesz tylko wtedy, jeśli nie uda Ci się ukończyć badania. Jeśli ukończysz ankietę - punkty dodawane są bezproblemowo do salda na profilu.

   Usuń
  3. Niestety jest to wada większości paneli ankietowych . Jeśli komuś wydaje się, że do każdej ankiety uda mu się zakwalifikować, że będzie otrzymywał po kilkanaście ankiet miesięcznie i do każdej uda mu się zakwalifikować, to jest w błędzie i jak najszybciej powinien odpuścić sobie zarabiane na ankietach.

   Usuń
  4. Osioł napisał: "rano dostaje powiadomienie i wieczorem jak wracam z roboty to już jest przedawnione?)

   Ankiety mają swoje limity, są aktywne tak długo, aż ich nie wyczerpią, co w tym dziwnego? Dlatego warto często sprawdzać skrzynkę pocztową lub logować się do panelu. Wtedy jest większa szansa na załapanie się na jeszcze aktywną ankietę.

   Usuń
  5. Osioł napisał: "A ja potwierdzam, że ta strona to bzdura".

   Tylko co wy potwierdzacie? Pierwsza osoba (anonimowy) potwierdza, że prawdopodobnie nie potrafi odpowiedzieć na proste pytania po zakończeniu ankiety typu "jaka rzeka jest najdłuższa w Polsce" (poziom gimnazjum) i system ją odrzuca, albo, że nie potrafi samodzielnie napisać do działu obsługi i wyjaśnić sprawy - skoro uważa, że system odrzucał ją błędnie, niesłusznie (na podstawie końcowych pytań). Pan Osioł natomiast potwierdza, że przystąpił do programu, nie poświęcając nawet chwili czasu na zapoznanie się z zasadami jego działania i FAQ i ma pretensje, że nie udało mu się zakwalifikować do badania.

   Usuń
  6. Mam wrażenie, że takie roszczeniowe komentarze jak Wasze piszą ludzie, którzy do panelu Opinie.pl trafili z jednej z tych wielu reklam obiecujących cuda, które można spotkać w Internecie i które rozsyłają nie do końca uczciwi promotorzy, lub ludzie, których ponosi marketingowa fantazja ;) Mam na myśli reklamy typu: "zapisz się do panelu Opinie.pl, a będziesz zarabiał łatwo, szybko, przyjemnie". W panelu Opinie.pl możesz zarobić nawet 500 zł miesięcznie albo i więcej na samym wypełnianiu ankiet w panelu Opinie.pl.". Itp.

   Pełno jest takich reklam w sieci na przykład:

   https://3.bp.blogspot.com/--r12ywwM_pM/W2SWLOCgxXI/AAAAAAAACMk/0poqdNfDO4gBgcs0kiS4cAQMsWEAhbPiACLcBGAs/s1600/Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B29-07-2018%2B220158.bmp.jpg

   Ok, można zarobić 150 zł w krótkim czasie, ale kolega "zapominał" dodać, że tylko i wyłącznie, jesli aktywnie korzysta się programu partnerskiego.

   https://4.bp.blogspot.com/-x8yKBHVWXUU/W2SWIHpqFEI/AAAAAAAACMU/zsZ9ziWX8yo-rJYECqttmpOSYTSczaSuACLcBGAs/s1600/Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B29-07-2018%2B220704.bmp.jpg

   Tutaj również jakiś kolega "zapominał" dodać, że z 2-3 ankiet tygodniowo nie da się zarobić 150 zł miesięcznie. Można tyle zarobić, ale tylko w przypadku korzystania z systemu polecającego.

   https://2.bp.blogspot.com/-vqgmYsZpwxk/W2SWH2kB74I/AAAAAAAACMQ/u3yq5ppmHYcMwibqSrsctzXCNUwBqcVTACLcBGAs/s1600/Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B31-07-2018%2B123953.bmp.jpg

   "Można dużo zarobić" - owszem, ale na pewno nie z samego wypleniania ankiet.

   https://3.bp.blogspot.com/-nOtqg-W1Yuw/W2SWIai0ojI/AAAAAAAACMc/EgvGKDO42XwLI2FoAoJW2JoZ0wA-bCOKwCLcBGAs/s1600/Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B31-07-2018%2B124254.bmp.jpg

   "200 zł w krótkim czasie". Ok, ale na pewno nie na samym wypełnianiu ankiet...

   https://3.bp.blogspot.com/-kkyyz8fCt04/W2SWH3dcSZI/AAAAAAAACMY/jRHombBCd1wGA_KC_-hwhW9fJHt5c6xQACLcBGAs/s1600/Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B29-07-2018%2B220453.bmp.jpg

   Powyżej koleżanka też pisze prawdę, ale "zapomina" wspomnieć o dość istotnym szczególe, że tyle można zarobić, ale nie na samym wypełnianiu ankiet.

   A gdy się później okazuje, że niemożliwe jest tyle zarabiać na samym wypełnianiu ankiet, to wklepujecie w wyszukiwarkę Google frazę "opinie o panelu Opinie.pl" i trafiacie na mojego bloga, aby się pożalić, że nie udało się Wam zarobić 500 miesięcznie — w panelu ankietowym, tak jak Wam wmówił nieuczciwy promotor. Pretensje powinniście mieć w takim razie do osób, które obiecują wam takie cuda lub do samych siebie, że w takie cuda wierzycie.

   W moim opisie Opinie.pl wyraźnie jest napisane, że nie do każdej ankiety uda się zakwalifikować, że takie programy płacą, ale mają niewielki potencjał zarobkowy, że nie są w stanie zastąpić prawdziwej pracy, że to tylko forma bardzo niewielkiego, dodatkowego zarobku przez internet i żeby zarabiać szybciej — trzeba aktywnie korzystać z programów partnerskich, że dobicie do wypłaty na samym wypełnianiu ankiet jest możliwe, ale zajmuje to bardzo dużo czasu itp.

   Bo jeśli trafiliście do tego programu z mojego opisu na blogu (gdzie to wszystko jest napisane i wymienione pogrubianym drukiem w wadach i minutach) a minimo tego dalej macie pretensje, że nie do każdej ankiety udało Ci się zakwalifikować — to sorry, ale takie roszczeniowe komentarze są bzdurą.

   Usuń
  7. Więc uwaga, poniżej powtarzam jeszcze raz, dla tych którzy mają problem z przeczytaniem od początku do końca mojej blogowej recenzji panelu Opinie.pl:

   Panel Opinie.pl jak najbardziej płaci i naprawdę można dobić do minimum i wypłacić pieniądze na konto bankowe, ale:

   * na samym wypełnianiu ankiet zarabia się bardzo wolno, jeśli uda Ci się osiągnięć kilkanaście zł na miesiąc — to będzie bardzo dobry rezultat. (żeby zarabiać szybciej — możesz aktywnie korzystać z programu partnerskiego).

   * nie do każdej ankiety uda Ci się zakwalifikować — ponieważ firmy potrzebują do danego badania tylko uczestników o określonym profilu (chodzi o wiek, adres, zainteresowania, preferencje zakupowe itp.).

   * Może się zdarzyć, że nie uda Ci się zakwalifikowywać do ankiet przez dłuższy czas.

   * System może Cię wyrzucić Cię z ankiety, jeśli będziesz wypisywał w ankietach głupoty na chybił trafił.

   * Mogą się zdarzyć miesiące, że ankiet będzie przychodziło bardzo mało lub wcale — wszystko zależy od tego, ile nowych badać ankietowych zamówią klienci.

   *Ankiety są ograniczone limitami — im częściej zaglądasz do swojej skrzynki mailowej lub logujesz się do panelu, tym masz większe szanse załapać się na aktywną ankietę.

   *Chcesz zarabiać większe pieniądze — naucz się promować, reklamować, pozycjonować (nie mam na myśli spamowania i kłamania, tylko uczciwe metody pozyskiwania poleconych).


   Odpuść sobie zarabianie w panelu Opinie.pl i szybko opuść tego bloga, jeśli:

   * Oczekujesz szybkiego zarobku.
   * Jeśli szukasz biznesu życia.
   * Jeśli szukasz łatwych pieniędzy.
   * Jeśli oczekujesz dużych zarobków.
   * Jeśli brakuje Ci czasu, cierpliwości i wytrwałości.
   * Jeśli zarabiasz na tyle dobrze, że nie potrzebujesz żadnych dodatkowych pieniędzy.
   * Jeśli jesteś na utrzymaniu bardzo hojnego męża, żony, chłopaka, dziewczyny, rodziców lub rządu i żadne dodatkowe pieniądze nie są Ci potrzebne ;)
   * Jeśli szukasz pracy, która w pełni zastąpi Ci prace na etacie.
   *Jeśli z internetu korzystasz tylko sporadycznie.
   * Jeśli przeraża Cię perspektywa wypełniania nudnych i długich ankiet.
   * Jeśli nie interesują Cię zarobki rzędu kilku złotych (za wypełnienie pojedynczej ankiety).
   * Jeśli wydaje Ci się, że codziennie będziesz otrzymywał wiele płatnych ankiet.
   * Jakie są wady zarabiania na wypełnianiu ankiet?
   * Niewielkie zarobki: Firmy płacą najczęściej kilka złotych za wypełnienie pojedynczej ankiety.
   * Powolne zarabianie: Jeśli zarabiasz tylko na wypełnianiu ankiet (a nie korzystasz z programów partnerskich, referencyjnych, które oferują panele ankietowe), to osiągnięcie minimum potrzebnego do wypłaty trwa bardzo długo.
   * Niewielka ilość ankiet: Zdarzają się panele ankietowe, w których ankiety pojawiają się bardzo rzadko np. jedna do kilku ankiet w miesiącu.
   * Nie do każdej ankiety udaje się zakwalifikować: Często system odrzuca respondenta, ponieważ jego dane demograficzne, zainteresowania, preferencje nie pasują do danej ankiety.
   * Pracochłonność: W większości płatne ankiety są bardzo nudne i pracochłonne.
   * Zarabianie na ankietach nie zastąpi realnej pracy na etacie czy własnego biznesu — no, chyba że jesteś właścicielem panelu ankietowego lub jednym z prezesów ;)
   * Tak jak wszędzie — pośród uczciwych programów mogą się zdarzyć programy nierzetelne, niewypłacalne.

   PS. Nie wiem — ile razy jeszcze muszę to powtórzyć na blogu, żeby po raz kolejny nie pojawiał się na blogu bzdurny komentarz, że komuś nie udało się zakwalifikować przez dłuższy czas do ankiet?
   Te wady dotyczą nie tylko panelu Opinie.pl. ale także każdego innego panelu ankietowego. Jeśli nie odpowiada Ci takie zarabianie na ankietach, to poszukaj sobie lepszej metody w Internecie, życzę powodzenie :)

   Usuń
  8. Fakty o zarabianiu na płatnych ankietach: https://www.m-zarabianie.com/2017/11/fakty-o-zarabianiu-na-platnych.html

   Usuń
  9. Czy płatne ankiety to odpowiednia metoda zarabiania dla Ciebie: https://www.m-zarabianie.com/2017/11/fakty-o-zarabianiu-na-platnych.html#ankiety1

   Zalety i wady zarabiania przez internet na płatnych ankietach: https://www.m-zarabianie.com/2017/11/fakty-o-zarabianiu-na-platnych.html#ankiety2

   Usuń
  10. Tu Marco zakończe ten wątek-wpisałemw google frazę ,,sprawdzone płatne ankiety" i wyskoczyły mi różne linki/podstrony i znalazłem taka strone ,,Na tych stronach wypełniajac ankietę zarobisz 30zł na godzine",wchodze na strone a tam nagłówek,,Na tych stronach wypełniajac ankiete zarobisz 25zł na godzine: i zaczyna sie artykuł,,Przedstawiam 9 sprawdzonych stron www gdzie można zarobić do 20 zł na godzinę za wypełnianie ankiet"-to jak to na ggole ten autor pisze ze 30zł na godzine za wypełnianie ankiety, potem 25 zł a w artykule 20 zł?oco tu chodzi.Czytajac dalej artykuł pisze autor ,,Realnie można więc sobie dorobić w ten sposób max ok 200 zł miesięcznie."-co za bzdury a to link do strony https://rekinfinansow.pl/strony-ankiety-zarabianie/. Mi sie udało zarobic 200zł ale w ciagu kilku miesięcy i bedąc w kilku panelach.Pozdrawiam Marco
   P.S.
   Polecam strone M-zarabianie.com autor blogu pisza realnie jak to wyglada z wypełnainiem ankiet i PTC,nie ściemnia i nie ma nic do ukrycia i nie ma w tym żadnego interesu.

   Usuń
 5. a ja dzisiaj zaliczylem dwie ankiety o piwie i w tym miesiacu mam 4 zaliczone ankiety i dostalem za nie punkty na konto wiec nie wiem co wy macie z tymi ankietami, moze piwa nie pijecie? ;p

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też zaliczyłem ankietę o piwie (w środę) i punkty zostały bezproblemowo dodane do mojego konta. Cztery ankiety ukończyłeś w lipcu? Czy masz na myśli już sierpień?

   Żeby nie być gołosłownym:

   https://3.bp.blogspot.com/-RT1i95A_C0Q/W2SWEhdEuvI/AAAAAAAACMI/foF7Dgo-kXMbFWiqpubi6A-smFQwvioBQCLcBGAs/s1600/Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B01-08-2018%2B222152.bmp.jpg

   Pytania sprawdzające na zakończenie ankiety:

   https://4.bp.blogspot.com/-XVszJQa38mk/W2SV10MzBnI/AAAAAAAACL8/_i0UNbhCj9AeTAIe890cqR5qKcxH0lXdgCLcBGAs/s1600/Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B01-08-2018%2B224936.bmp.jpg

   Podziękowanie a ukończenie ankiety:

   https://2.bp.blogspot.com/-AFS0S9H0SIg/W2SV6lRj7KI/AAAAAAAACME/7TtiJYUo_CIHyn-XjJ4P1DqALOjAVW-KACLcBGAs/s1600/Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B01-08-2018%2B225005.bmp.jpg

   Czyli, jak widac powyżej ankiety w panelu Opinie.pl działają i nie są bzdurą.   Usuń
 6. Witam tu Marco-samotny klikacz PTC oraz wypełniam ankiety.Od 2013r.wypełniam ankiety i prowadze sobie statystyke zarobków i jak to u mnie wygląda?wezmę ostatni rok 2017r.-spokojnie możesz zarobić 1000zł ale NA ROK !!! i........będac w 18 PANELACH Z ANKIETAMI!!! a z panelu opinie.pl wypełniajac ankiety cały rok UCZCIWE powtarzam UCZCIWE zarobisz 50 zł czasami jak maja projekty z duża iloscia punktów albo zdarzy sie rok z duża iloscia ankiet dobrze punktowanych które uda sie wypełnic ucziwie i ukończyć możesz wyciągnac z Opinie.pl 100zł ale tak jak napisałem wcześniej wypełniajac UCZICWIE i gdy jest BARDZO DUZO ANKIET ORAZ PROJEKTÓW!!!Oczywiscie możesz wypełniać ankiety nieuczciwie np.nie pijesz piwa a zaznaczysz ze pijesz i wtedy moze uda sietobei wyciągnąc NA ROK 150zł -ale nieucziwe wypełnianie ankiet zostawiam twojemu sumieniu a panele mają programy sprawdzajace rzetelne wypełnianie ankiet i te programy wychwytują niespójne informacje podane w ankiecie z profilem na koncie panela, wychwytuja pobiezne, szybkie wypełnianie ankiet a i wkońcu panelista pogubi sie w tm co podał w ankiecie a co podał w profilu na koncie panelu.Zakończę to cytatem który znalazłem na internecie,,nie ucziwe wypełnianie ankiet z czasem się zemści"i to prawda a taki panel da jedno ostrzezenie albo prześle na emaila informacje że zawiesza konto panelisty z uwagi na kwestie które podałem powyżej.
  P.S.
  Wiele widziałem wpisów na internecie osób a nawet właścicieli paneli(nieucziwych właścicieli )ze za ankiety płacą ogromne kwoty ze w miesiac zarobisz 200zł,500zł itd.-cóż myślę ze jakby to było prawdą to byśmy wszyscy przerzucili sie z pracy etatowej na wypełnianie ankiet w domu.

  OdpowiedzUsuń
 7. Czesc wszystkim :) Własnie zlecilam wyplate na PayPal, czy na PayPal tez dostane pieniadze w kilka dni?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cześć,
   nie, wypłaty na konta PayPal realizowane są do 15 dnia kolejnego miesiąca. Czyli, jeśli przykładowo dzisiaj zleciłaś wypłatę — to otrzymasz ją do 15.09.2018.

   https://4.bp.blogspot.com/-EfSVbE-kywg/W3cNkd85GBI/AAAAAAAACUA/Kr9DN0Fu8w8SzK6FyrViopl9fW3Y9lY0ACEwYBhgL/s1600/Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B17-08-2018%2B193622.bmp.jpg

   Natomiast, jeśli zlecisz poprzez przelew bankowy, to otrzymasz w ciągu 3 dni.

   https://4.bp.blogspot.com/-nJOUbZ-yYPo/W3cNkaDtwqI/AAAAAAAACT8/byV96fAoNkUe3UTvdAavrtgbXGPV1gkCgCLcBGAs/s1600/Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B17-08-2018%2B193520.bmp.jpg

   Dlatego lepiej jest zlecać poprzez przelew bankowy:

   https://2.bp.blogspot.com/-MswLHfTpy7w/W3cN1nnepsI/AAAAAAAACUM/8FoRcSK27IYzMQLwYh0Fjr6Lktq3FO8sgCLcBGAs/s1600/Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B17-08-2018%2B192648.bmp.jpg

   Usuń
  2. Dziekuje bardzo za odpowiedz :)

   Usuń
 8. Witam tu Marco-przede wszystkim należy czytać regulaminy pnali do których chce sie, dołaczyć.Niestety zauważyłem że ostanio panele z ankietami wyrastają jak grzyby po deszczu oferujac duze pieniądze.Niestety w praktyce wyglada to tak ze ankiet z tych paneli jest bardzo bardzo mało a jak juz sa to osoba sie nie zakwalifikuje.Mam wrażenie ze te panele powstaja po to by zbierać nasze dane osobowe email aleco z tym robią?handlują?potem otrzymuje sie zamiast ankiet na pocztę spam z róznych dziwnych stron.dotyczy to paneli ankietowych które masowo powstają z ,,stajni szwedzkiej "CINT-podaję link panel ankietowy Płatneankeityonline http://platneankietyonline.pl/ na facebooku maja strone adres tej firmy pisze Warszawa i nic wiecj, wchodząc w regulamin nie ma wzmianki o adresie firmy tylko pisze ,,My“, “Nas“, “Nasz” i “Cint” odnoszą się do szwedzkiego podmiotu Cint AB nr rej. 556559-8769."-czyli kolejny panel Cint nawet wchodząc na srone tego panelu ink zmienia nazwe na www.cint.com/panelist.pl.Odradzam panele ankeitowe od Cinta-potworzyli w Polsce ogromna ilosc paneli gdzie ankiet prawie nie ma wcale a jak sa to osoba nie kwalifikuje sie do ankiet i zbieranie do minimalnej kwoty wypłaty zazwyczaj 40złna PayPal trwa latami 2-3lata i dłuzej.I jeszcze jeden cytat z ich strony który jest nieprawdą
  ,,Zarabiaj pieniądze

  Im więcej ankiet wypełnisz tym więcej zarobisz. Nawet do 12 zł za jedną ankietę. Każda ankieta trwa od kilku do kilkunastu minut."
  Także nie wiem dlaczego tyle ejst tych paneli a ankiet prawie wcale myśle(choć moge sie mylić)ze słuzy to zbieraniu anszych danych ,email i nimi handlowaniu z firmami które wysyłaja nam npswoje reklamy,spam i polecam polskie panele ankietowe te najlepsze gdzie realnie jest duzo ankiet do których można sie zakwalifikowacbo rózneiż są panele ankietowe polskie gdzie ankiet ostatnimi czasy jest bardzo bardzo mało-może to dlatego ze jest obecnie dużo paneli ankietowych w Polsce i firm tym się zajmujacych.Pozdro Marco

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za komentarze — postaram się w wolnym czasie odpisać — Pozdrawiam :)

   Usuń
 9. Mi z opinie.pl wypłacili na razie prawie 260 zł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gratuluję w takim razie zarobków — jak na panel ankietowy to całkiem nieźle. Większa część to pewnie z programu partnerskiego?

   Usuń
 10. Pewnie wszyscy macie rację. Ja potwierdzam, że wypłacają, ale... Potwierdzam też, że czasem jadą po bandzie. Szczególnie bolesne jest nieprzyznawanie punktów za częściowo wypełnioną ankietę, czy odrzucenie z badania po odpowiedzi na kilka pytań. Mam wrażenie, że tego typu praktyki nasiliły się w ostatnim okresie. W związku z tym też rozważam rezygnację ze współpracy z tą firmą.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję a komentarz. Takie sytuacje (odrzucanie respondenta po kilku pytaniach) lub częściowo wypełnionej ankiecie zdarzają się bardzo często — we wszystkich znanych mi panelach ankietowych. Po prostu każde badanie ankietowego wymaga respondentów o odpowiednim profilu (zainteresowania, wiek, preferencje zakupowe, region zamieszkania itp.) — stąd różne pytania kwalifikacyjne.

   Nie zauważyłem, żeby panel Opinie.pl wyrzucał mnie z ankiet dużo częściej niż inne znane mi panele ankietowe. A nawet częściej udaje mi się ukończyć ankietę w panelu Opinie.pl niż np. w ClixSense.

   https://www.m-zarabianie.com/2013/09/clixsense-zarabianie-ankiety.html

   Usuń
  2. szkoda tylkoz eopinie.pl juz nie przyznaje punktów(50)za wypełnainie metryczki lub czesci ankiety zawsze to ułatwiało dobicie do wypłaty-pozdro Marco

   Usuń
  3. Dzięki z informację i opinię. Szczerze mówiąc, to nie zwróciłem na to uwagi. W wolnej chwili napiszę do działu obsługi i zapytam, czy zamierzają jeszcze wrócić do wynagradzania za uzupełnianie "metryczki".

   Usuń
 11. Bardzo dziękuję za cenne uwagi. Fajny tekst. Bardzo konkretny, praktyczne rady.
  Chetnie bede tu zagladac.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ja dziękuję z miły komentarz. Takie komentarze są szczególnie dla mnie cenne, ponieważ rzadko ludziom chce się zostawić bezinteresowny, miły, pozytywny komentarz. Dzięki! :)

   Usuń
 12. Od niedawna panel Opinie.pl umożliwia kolejną metodę odbioru nagród — w postaci kart upominkowych do sklepu internetowego ZALANDO.
  Są to karty o nominałach 25 PLN (od 5 000 pkt) i 50 PLN (od 10 000 pkt).
  Według informacji dostępnych na stronie — nagrody w postaci kart upominkowych realizowane są w ekspresowym tempie (kod karty upominkowej ZALANDO dostępny jest natychmiast po zleceniu).

  OdpowiedzUsuń
 13. Witam, czy od przelanych pieniędzy na nasze konto bankowe my musimy odliczyć i zapłacić jakiś podatek czy to jest na czysto te 50 zł dla nas jako nagroda? Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj, Panel Opinie.pl traktuje uczestnictwo w swoich ankietach jako konkurs, a wynagrodzenie jako nagrody w tym konkursie. Na końcu każdej ankiety znajduje się zawsze proste pytanie konkursowe, a warunkiem otrzymania nagrody jest prawidłowe odpowiedzenie na to pytanie konkursowe. Więc mamy tutaj konkurs i nagrody.

   https://opinie.pl/regulaminy/regulamin-konkursu.html

   Z powyższego regulaminu (szczegóły w linku) wynika, że to organizator konkursu odprowadza podatek dochodowy w imieniu użytkownika.

   Fragment z regulaminu:

   "3. Dodatkowo, do każdej z Nagród doliczona będzie nagroda pieniężna w wysokości 11,11% wartości Nagrody, którą Organizator pobierze od Uczestnika w momencie wydania Nagrody z przeznaczeniem na zapłatę podatku dochodowego od Nagrody, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa podatkowego."

   Czyli teoretyczne użytkownik nie musi już odprowadzać podatku od otrzymanych nagród, ponieważ zrobił to za nas organizator konkursu.

   A w praktyce, jeśli ktoś chce mieć 100% pewności, to najlepiej dopytać się w swoim Urzędzie Skarbowym.

   Usuń
 14. Szkoda że tak jak kiedyś nie przyznają już punktów za metryczke i chęć wypełnienia ankiety jak sie do niej nie zakwalifikuję-napisałem do nich w tej sprawie to odpisali mi że za metryczkę,chęć udziału w niektórych projektach/ankietach do których się nie zakwalifikowanie nie przyznaja punktów- po wielu miesiącach stwierdzam że w praktyce wygląda to zupełnie inaczej,a mianowicie za wszystkie ankiety do których się nie zakwalifikowałem nie przyznają punktów-szkoda:(

  OdpowiedzUsuń
 15. W nowym roku warto zalogować się na swój profil Opinie.pl i zaakceptować nowe zasady regulaminu oraz zaktualizować dane profilowe. Jeśli tego nie zrobicie, to zaproszenia do płatnych ankiet mogą nie przychodzić na skrzynkę mailową.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Racja ja tez musiałęm wypełnić/zaktualizować dane profilowe i znów przyznają punkty(20pkt.) za wypełnienie metryczki a nie zakwalifikowanie sie do dalszej czesci ankiety:)

   Usuń
 16. Ostatnio bardzo mało ankiet,w 2018 roku miałem po 2 -3 ankiety dziennie,czasem były one po 800 i 1200 punktów a teraz od stycznia 2019 miałem 2 ankietę,mój polecony czyli osoba z rodziny, nie dostała ankiety żadnej od listopada 2018, profil aktualizowany i cisza.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się, ja również z panelu Opinie (w 2019 roku) otrzymuję bardzo mało ankiet. Mam nadzieję, że to tylko chwilowy kryzys. A wcześniej (w 2018) otrzymywałem około 10 ankiet / miesiąc. Więc moje zarobki obecnie głównie dzięki programowi partnerskiemu. Ale skoro program partnerski nabija punkty, to znaczy, że poleceni jakieś ankiety otrzymują.

   Warto od czasu do czasu wejść na swoje konto i uzupełnić dane profilowe. Zawsze aktualny profil zwiększa szansę na otrzymywanie trochę większej ilości ankiet.

   https://1.bp.blogspot.com/-i_BPMDMno1M/XLvdcMMJRXI/AAAAAAAADQc/3A8afv59xYk6jRXy7QGUv-akhccGcNrowCLcBGAs/s1600/pizap%2B%25281%2529.jpg

   Usuń
 17. Witam. W programie uczestniczę od lipca br. Uzbierałam już ponad 4 tys punktów. Jest tydzień, że mam nawet i po trzy ankiety. Wciągnęłam do portalu mojego męża i też w wolnej chwili, jak ma ankietę to ją wypełnia. Mogłabym już doładować konto w telefonie swoim lub męża, ale na razie zbieram dalej punkty. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za opinię. Jak widać ilość otrzymywanych ankiet w panelu Opinie u każdego może być inna... Na moim koncie dalej słabo (jeśli chodzi o ilość ankiet). Natomiast bardzo dobrze oceniam wypłacalność tego panelu i szybkość realizacji wypłat na konto bankowe. Pozdrawiam:)

   Usuń

REKLAMA
REKLAMA

Otrzymuj informacje o najnowszych postach na adres E-mail

Twoja zgoda: Zapisując się do subskrypcji bloga, zgadzasz się na gromadzenie i przechowywanie Twojego adresu e-mail. Przeczytaj więcej

Polecany program:

Przeczytaj o wypłacalnym panelu ankietowym. Zarabianie w tym panelu polega na wypełnianiu ankiet itp. Płaci od 2007 roku na procesory PayPal, Skrill):

ySense - zarabianie przez internet, płatne ankiety
Nazwa

2018,1,20dollars2surf,1,3ziko,1,Adnox,8,Ads-Ivo,1,Afiliacja,2,Angielskojęzyczne,4,ankieta,1,Ankiety,17,Archiwalne,15,Arial-Media,8,Artykuly-goscinne,2,Badanie-opinii,1,Banki,8,bezpieczeństwo,2,BiznesMails,1,blog,74,Blogger,2,blogowanie,2,blogspot,2,Bo-Panel.pl,1,cash back,2,CashBackRabat,1,CashnHits,2,CentrumReklamy,2,Click.Mail,1,ClixAddon,1,Clixsense,9,cytaty,1,Dobre,23,DonkeyMails,2,eKasa,2,eKonto,1,eKonto m,1,EldiBux,1,Epanel,1,Filmy,1,Forsapl,1,Gify,1,GlobalTestMarket,1,głosowanie,1,GPTplanet,1,GPTR,9,GreenPanthera,1,i-Say,1,ImasOnline,1,ImperiumReklamy,2,internet,1,kalkulator oszczędności,1,kalkulatory,1,KlubKantar,1,komputery,1,Konta bankowe,6,konta młodzieżowe,2,konta osobiste,1,konta oszczędnościowe,1,konta walutowe,1,LifePointsPanel,1,lokaty,1,LuckyMails,1,Mailowe,9,MarketAgent,1,Marketing,4,Markonix,1,MateBux,1,mBank,3,Moje ulubione,10,MyCashBar,1,MyLead,1,Nagrody,1,Najlepsze,1,Najlepsze dla promotorów,4,Najlepsze dla użytkownika bez poleconych,7,Neobux,5,Netele,5,News,24,Nie polecam - SCAM,17,No-Minimum,1,Ojooo,1,Opinie.pl,1,OptimalBux,1,oszczędzanie,3,PanelAriadna,1,Partnerskie,2,Payza,4,piłka nożna,1,PIT,1,pl.toluna.com,1,Płaci pieniądze na PayPal,9,Płaci pieniądze na polskie konto bankowe,17,Płaci pieniądze na Skrill,6,płatne ankiety,2,Pod znakiem zapytania,17,podatki,1,podsumowanie,1,poleceni,2,Polskie,23,Polskojęzyczne,23,poradnik,16,Porównywarka,5,Poznaj.to,1,Procesory płatności,1,Produkty finansowe,10,Programy firmy Atentivo Anti-Tau & Ads-Ivo (Admin Netele i Miroka),8,Prolific.,1,przydatne narzędzia,1,PTC,1,PulsReklamy,2,ranking,5,ReaktorOpinii,1,recenzja,2,reklama,1,Reklama w internecie,6,reklamowe,1,reklamy na stronę,1,review,1,Scarlet-Clicks,1,Sejfik,1,Skrill,1,Słowniczek,2,sonda,1,Swiat-Reklam,2,Szuwary,2,TimeBucks,1,timebucks.com,1,Toluna,1,UEFA Euro 2016,1,Video,1,Web-Ads,1,WordLinx,1,Wypłata,3,Wywiady,1,ySense,9,Zagraniczne,4,zakupy,1,zarabianie,72,zestawienie,1,ZielonyMail,3,Zlotoweczka,1,
ltr
item
m-Zarabianie — blog o zarabianiu w Internecie bez inwestycji: Panel Opinie.pl - czy naprawdę płaci za wypełnianie ankiet?
Panel Opinie.pl - czy naprawdę płaci za wypełnianie ankiet?
Panel Opinie.pl — Czy ta strona naprawdę płaci za wypełnianie ankiet? Opinie, zarobki, punkty, praca, nagrody, wypłata, regulamin i wynagrodzenie.
https://2.bp.blogspot.com/-hrhiRpd30uM/Wh-3k0hoBLI/AAAAAAAABdI/MkdzEDYm0yY0UHsiwMM1pE1eyG6gndOiACLcBGAs/s640/Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B2017-11-30%2B084210.bmp.jpg
https://2.bp.blogspot.com/-hrhiRpd30uM/Wh-3k0hoBLI/AAAAAAAABdI/MkdzEDYm0yY0UHsiwMM1pE1eyG6gndOiACLcBGAs/s72-c/Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B2017-11-30%2B084210.bmp.jpg
m-Zarabianie — blog o zarabianiu w Internecie bez inwestycji
https://www.m-zarabianie.com/2017/11/panel-opiniepl-platne-ankiety-online.html
https://www.m-zarabianie.com/
https://www.m-zarabianie.com/
https://www.m-zarabianie.com/2017/11/panel-opiniepl-platne-ankiety-online.html
true
811550301452940054
UTF-8
Załadowano wszystkie posty Nie znaleziono żadnych wpisów POKAŻ WSZYSTKIE Czytaj więcej Odpowiedz Anuluj odpowiedź Skasuj By Strona główna STRONY POSTY Pokaż wszystkie PRZECZYTAJ TAKŻE PODOBNE POSTY: ETYKIETA ARCHIWUM SEARCH WSZYSTKIE POSTY Nie znaleziono żadnego wpisu pasującego do Twojej prośby Wróć na stronę główną Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień przed chwilą 1 minuta temu $$1$$ minutes ago 1 godzinę temu $$1$$ hours ago Wczoraj $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago ponad 5 tygodni temu Obserwujący Śledzić TREŚĆ PREMIUM ZOSTAŁA ZABLOKOWANA STEP 1: Share to a social network STEP 2: Click the link on your social network Skopiuj cały kod Zaznacz cały kod Wszystkie kody zostały skopiowane do schowka Nie można skopiować kodów / tekstów, naciśnij [CTRL] + [C] (lub CMD + C na Macu), aby skopiować Table of Content