Payza — weryfikacja konta. Co to jest weryfikacja konta?

Co to jest weryfikacja konta Payza?

Weryfikacja konta polega na sprawdzeniu, czy podane przez Ciebie dane w formularzach rejestracyjnych są zgodne z rzeczywistością. Payza chce się w ten sposób upewnić, czy jesteś osobą, za którą się podajesz. Do weryfikacji potrzebne będą skany dwóch dokumentów:

 • Dokument tożsamości ze zdjęciem (np. skan pierwszej strony dowodu osobistego, na którym widać imię i nazwisko oraz datę urodzenia).
 • Dokument potwierdzający Twój adres (np. skan rachunku za telefon, na którym widać Twój adres).

[post_ads]

Dlaczego warto zweryfikować konto?

Po zakończeniu procesu rejestracji możesz już korzystać z konta Payza. Jednak, aby uzyskać dostęp do pełnego zakresu funkcji konta, lepiej konto zweryfikować.

Weryfikując konto, uzyskasz:

 • Akceptacje programów zarobkowych: Niektóre programy zarobkowe, nie przyjmują (i nie wypłacają) pieniędzy z kont niezweryfikowanych.
 • Zwiększenie limitów: Weryfikacja jest potrzebna, jeśli chcesz zwiększyć limity transakcji. Po prawidłowej weryfikacji będziesz miał zwiększone limity wysyłania, dodawania oraz wypłacania pieniędzy. Chociaż weryfikacja nie jest obowiązkowa, żeby otrzymywać pieniądze od innych użytkowników, to jednak Payza może w każdej chwili poprosić o weryfikacje, jeżeli chcesz deponować, wysyłać i wypłacać pieniądze bez ograniczeń.
 • Przelewy bankowe: Weryfikacja jest również potrzebna, gdy chcesz wypłacać pieniądze poprzez przelew bankowy.
 • Bezpieczeństwo: Według Payza, weryfikacja konta zwiększa również bezpieczeństwo naszego konta oraz zapobiega praniu brudnych pieniędzy.
 • Konto firmowe: Weryfikacja jest obowiązkowa dla wszystkich kont firmowych.

Jak zweryfikować konto Payza?

Jeśli jesteś członkiem Payza spoza USA, Kanady, Wielkiej Brytanii, Bangladeszu czy Indii (czyli, jeśli jesteś na przykład Polakiem), to możesz zweryfikować konto poprzez przesłanie skanów dwóch dokumentów, które potwierdzą Twoje imię i nazwisko, datę urodzenia oraz adres. Może to być skan pierwszej strony dowodu osobistego oraz na przykład skan rachunku za telefon (na którym jest taki sam adres, jaki widnieje na Twoim koncie Payza).

🎴 Weryfikacja konta — krok po kroku:

Zaloguj się na swoje konto Payza:
Payza — login
 1. Kliknij strzałkę obok imienia i nazwiska, aby rozwinąć zakładki.
 2. W prawym górnym rogu możesz wybrać swój język — translator Google przetłumaczy Ci stronę.
Payza — weryfikacja konta — krok po kroku

Z rozwijanej zakładki wybierz napis "Verification", czyli weryfikacja.
Payza — weryfikacja konta

Następnie pojawi się ekran taki jak na obrazku poniżej. Kliknij napis "Document Validation", czyli weryfikacja dokumentu.
Payza — weryfikacja konta.

Zostaniesz przeniesiony na stronę, gdzie będziesz mógł wczytać pliki (skany lub zdjęcia) dokumentów do weryfikacji.

Jakie to mogą być pliki?

 • Przesyłane pliki mogą być w formacie JPG, JPEG. PNG, BMP, GIF lub PDF.
 • Rozmiar przesyłanego pliku nie może przekraczać 2,5 MB.

Jakie to mogą być dokumenty?

 • Przesyłany dokument musi być wydany przez rząd.
 • Może to być pierwsza strona dowodu osobistego, prawo jazdy lub paszportu.
 • Nie może to być legitymacja studencka.
 • Na dokumencie musi być widoczne imię i nazwisko oraz data urodzenia (takie same jak na Twoim koncie Payza).
 • Data ważności dokumentu musi być też widoczna, a dokument musi być, oczywiście ważmy.
Payza — dodawanie dokumentów.

 1. W rubryce "Document Number" wpisz numer dokumentu, którego skan lub zdjęcie chcesz wysłać.
 2. Kliknij przycisk "Browse" oraz "Choose File" aby wyszukać na swoim komputerze skan lub zdjęcie dokumentu do weryfikacji.
Payza — dokumenty weryfikacyjne.

Następnie należy dodać drugi dokument — potwierdzający adres. Może to być wyciąg bankowy, wyciąg karty kredytowej, rachunek za usługę (na przykład za prąd, gaz lub wodę) lub rachunek za telefon. Ważne: na przesyłanym dokumencie muszą być widoczne dane: Twój adres oraz imię i nazwisko (identyczne z tym, co podałeś na koncie Payza).
 1. Wybierz rodzaj dokumentu potwierdzającego Twój adres.
 2. Kliknij przycisk "Browse", aby wybrać potwierdzenie na swoim komputerze.
 3. Kliknij przycisk "Choose File", aby dodać plik z potwierdzeniem.
 4. Kliknij przycisk "Next".
Payza — jak zweryfikować konto?

Po kliknięciu przycisku "Next" pojawi się podgląd dodanych dokumentów. Pamiętaj, że imię i nazwisko, data urodzenia oraz adres muszą być zgodne z danymi podanymi na koncie Payza.
Kliknij przycisk "Send", aby wysłać dokumenty do weryfikacji.
Payza — dowód osobisty.

Następnie pojawi się ekran informujący, że dokumenty zostały pomyślnie przesłane do weryfikacji, a proces weryfikacji potrwa od 4 do 5 dni.
Payza — konto zweryfikowane.

Jak długo czeka się na weryfikacje konta Payza?

Według informacji podawanych przez Payza proces weryfikacji trwa od 4 do 5 dni, chociaż osobiście czekałem krócej, około 2 dni.

Skąd masz wiedzieć, czy Twoje konto jest zweryfikowane?

Zaloguj się na swoje konto. Obok awatara zobaczysz swoje imię i nazwisko, typ konta oraz stan weryfikacji.
Możesz też kliknąć napis "weryfikacja" (w rozwijanym menu obok imienia i nazwiska) . Jeśli Twoje konto zostało zweryfikowane, pojawi się napis w kolorze zielonym: "Congratulations, your Payza account has been successfully verified.", czyli "Gratulacje! Twoje konto Payza zostało pomyślnie zweryfikowane".

Autor wpisu: Owl, blog m-zarabianie.com,
Źródło informacji: (statystyki, warunki uczestnictwa itp.): Oficjalna strona Payza
Ostatnia aktualizacja wpisu: 2017-03-26
Kopiowanie treści bloga zabronione.


Przeczytaj także:

Payza — opis, opłaty, opinie, wady, zalety i inne przydatne informacje ⬅

Payza rejestracja — zakładanie darmowego konta Payza, krok po kroku 

Jak dodać konto bankowe do procesora Payza? 


KOMENTARZEZasady komentowania: Bardzo proszę nie spamować linkami w komentarzach. Komentarze będące typową reklamą: zawierajcie linki, frazy kluczowe zamiast podpisu (pisane pod SEO) itp. nie będą publikowane. Przeczytaj więcej


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Otrzymuj informacje o najnowszych postach na adres E-mail

Twoja zgoda: Zapisując się do subskrypcji bloga, zgadzasz się na gromadzenie i przechowywanie Twojego adresu e-mail. Przeczytaj więcej

Polecany program:

Panel Opinie (płatne ankiety) — płaci pieniądze od 2007 roku na: Konto bankowe, karty podarunkowe, doładowanie telefonu. Przeczytaj więcej:

Panel Opinie.pl - zarabianie przez internet, płatne ankiety

Szukaj na blogu m-Zarabianie:


Nazwa

2018,1,20dollars2surf,1,3ziko,1,Adnox,8,Ads-Ivo,1,AdSense,3,Afiliacja,9,akademickie,2,Angielskojęzyczne,8,ankieta,2,Ankiety,36,AnsWeo,1,aplikacje,4,Archiwalne,16,Arial-Media,8,Artykuly-goscinne,2,AttaPoll,1,backup,1,Badanie-opinii,1,Banki,8,Bez-polecania,5,bezinwestycyjne,2,bezpieczeństwo,2,BiznesMails,1,blog,103,Blogger,7,blogowanie,7,blogspot,7,Bo-Panel.pl,1,bony-zakupowe,7,cash back,6,CashBackRabat,1,CashnHits,2,Cel-charytatywny,3,CentrumReklamy,3,Click.Mail,1,ClixAddon,1,Clixsense,11,cytaty,2,cytaty motywacyjne,2,cytaty o optymizmie,1,cytaty o zarabianiu,1,Dla-promotorów,11,Dobre,24,Doładowanie-telefonu,11,DonkeyMails,2,eKasa,2,eKonto,1,eKonto m,1,EldiBux,1,Epanel,1,favicon,1,favikona,1,Filmy,1,Forsapl,1,Gify,1,GlobalTestMarket,1,głosowanie,1,Google,7,Google AdSense,2,Google-Analytics,2,GPTplanet,1,GPTR,12,GreenPanthera,1,i-say,1,ikonki,2,ImasOnline,1,ImperiumReklamy,3,internet,2,kalkulator oszczędności,1,kalkulatory,1,KlubKantar,2,komputery,1,Konta bankowe,7,konta młodzieżowe,2,konta osobiste,1,konta oszczędnościowe,1,konta walutowe,1,kopia-zapasowa,1,LifePointsPanel,1,lista,4,lokaty,1,LuckyMails,1,Mailowe,15,MarketAgent,1,Marketing,8,Markonix,1,MateBux,1,mBank,3,Metody,11,Moje ulubione,12,Motywacja,5,MyCashBar,1,MyLead,1,na-konto,21,Nagrody,5,Najlepsze,5,Neobux,5,Netele,5,News,24,Nie polecam - SCAM,23,No-Minimum,1,Norstat,1,NorstatPanel,1,Ojooo,1,Opinie.pl,2,OptimalBux,1,oszczędzanie,3,PanelAriadna,1,Partnerskie,6,PayPal,15,Payza,4,piłka nożna,1,PIT,1,pl.toluna.com,1,płatne ankiety,33,Pod znakiem zapytania,10,podatki,1,podsumowanie,7,podsumowanie-2020,4,poleceni,5,Polskie,31,Polskojęzyczne,30,poradnik,41,Porównywarka,5,Poznaj.to,1,praca,1,Procesory płatności,1,Prodege,3,Produkty finansowe,9,Programy firmy Atentivo Anti-Tau & Ads-Ivo (Admin Netele i Miroka),6,Prolific,1,przewodnik,57,przydatne narzędzia,8,PTC,15,PulsReklamy,2,ranking,7,raport,4,ReaktorOpinii,1,recenzja,25,reklama,5,Reklama w internecie,7,reklamy na stronę,2,review,19,Revolut,1,samouczek,2,Scarlet-Clicks,1,Sejfik,1,Skrill,12,Słowniczek,3,sonda,1,statystyki,4,SwagBucks,1,Swiat-Reklam,2,SWPanel,1,Szuwary,6,Testowane,3,TimeBucks,1,timebucks.com,1,Toluna,1,UEFA Euro 2016,1,Video,1,WordLinx,1,wypełnianie ankiet,19,wyplacalne-strony,2,Wypłata,3,Wywiady,1,YouGov,1,ySense,11,Zagraniczne,6,zakupy,2,zarabianie,98,zarobki,13,zestawienie,7,ZielonyMail,3,Zlotoweczka,1,życzenia,1,życzenia bożenarodzeniowe,1,
ltr
item
m-Zarabianie — blog o zarabianiu w Internecie bez inwestycji: Payza — weryfikacja konta. Co to jest weryfikacja konta?
Payza — weryfikacja konta. Co to jest weryfikacja konta?
Payza — weryfikacja konta. Co to jest weryfikacja konta?
https://3.bp.blogspot.com/-lDZf-MkrmRY/WNVKd9ds2bI/AAAAAAAAAf4/52cWbvF5rC0xS-JX4a6YLWXtiUhTPennQCPcB/s1600/pizap%2B%252816%2529.jpg
https://3.bp.blogspot.com/-lDZf-MkrmRY/WNVKd9ds2bI/AAAAAAAAAf4/52cWbvF5rC0xS-JX4a6YLWXtiUhTPennQCPcB/s72-c/pizap%2B%252816%2529.jpg
m-Zarabianie — blog o zarabianiu w Internecie bez inwestycji
https://www.m-zarabianie.com/2017/03/payza-weryfikacja-konta-co-to-jest.html
https://www.m-zarabianie.com/
https://www.m-zarabianie.com/
https://www.m-zarabianie.com/2017/03/payza-weryfikacja-konta-co-to-jest.html
true
811550301452940054
UTF-8
Załadowano wszystkie posty Nie znaleziono żadnych wpisów POKAŻ WSZYSTKIE Czytaj więcej Odpowiedz Anuluj odpowiedź Skasuj By Strona główna STRONY POSTY Pokaż wszystkie PRZECZYTAJ TAKŻE PODOBNE POSTY: ETYKIETA ARCHIWUM SEARCH WSZYSTKIE POSTY Nie znaleziono żadnego wpisu pasującego do Twojej prośby Wróć na stronę główną Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela Pon Wt Śr Czw Piąt Sob Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień Sty Lut Marz Kw Maj Czer Lip Sier Wrz Paź List Gru przed chwilą 1 minutę temu $$1$$ minutes ago 1 godzinę temu $$1$$ hours ago Wczoraj $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago ponad 5 tygodni temu Obserwujący Śledzić TREŚĆ PREMIUM ZOSTAŁA ZABLOKOWANA STEP 1: Udostępnij w sieci społecznościowej STEP 2: Kliknij link w swojej sieci społecznościowej Skopiuj cały kod Zaznacz cały kod Wszystkie kody zostały skopiowane do schowka Nie można skopiować kodów / tekstów, naciśnij [CTRL] + [C] (lub CMD + C na Macu), aby skopiować Spis treści