ImasOnline - jak zarabiać na wypełnianiu ankiet?

Co to jest IMAS OnLine?


ImasOnline to firma badawcza oferująca zarabianie na wypełnianiu ankiet. W Polsce działa od 1994 roku. Natomiast w wersji internetowej (ImasOnline) pojawiła się w 2005 roku, czyli istnieje w Internecie już 12 lat. Prowadzona jest przez Instytut Badań Rynku i Opinii Społecznej IMAS International z Wrocławia.

ImasOnline - w Internecie można znaleźć bieżące dowody wypłat z tego panelu ankietowego. Pod opisem programu umieściłem również własny dowód wypłaty. Kliknij obrazek i przejdź na oficjalną stronę ImasOnline.
Kliknij obrazek powyżej i przejdź na oficjalną stronę programu

Imas — przydatne informacje

 • Adres strony: imasonline.pl
 • Metoda zarabiania: Płatne ankiety, program partnerski.
 • Czy ten program płaci? (2019-12-18): Tak, na chwilę obecną ImasOnline płaci, ale pozostanie na liście "Pod znakiem zapytania", ponieważ nie spełnia obecnie minimalnych wymagań listy "Dobre programy" (zbyt mała ilość wysyłanych ankiet).
 • Poziom trudności: łatwy.
 • Potencjał zarobkowy: niski (to tylko dodatkowa forma niewielkiego zarobku).
 • Język strony: polski
 • Czy uczestnictwo jest darmowe? Tak, uczestnictwo jest darmowe, nie wymaga żadnych wpłat, inwestycji i w każdej chwili możesz z niego zrezygnować.
 • Akceptacja użytkowników (Kto może dołączyć do programu?): Do IMAS OnLine możesz przystąpić, jeśli masz ukończone 13 lat i mieszkasz w Polsce.
 • Kto jest właścicielem strony? IMAS International Sp. z o.o.
  Instytut Badania Rynku i Opinii Społecznej
  al. Armii Krajowej 61
  50-541 Wrocław
  Tel. (071) 771 08 00
 • Data powstania, od kiedy program istnieje? Firma działa w Polsce od 1994 roku, w Internecie (IMAS OnLine) od 2005 roku,
 • Minimum do wypłaty: 30 zł (300 punktów).
 • Metody wypłat: konto bankowebony pieniężne Sodexo.
 • Czas oczekiwania na wypłatę: Przelew pieniężny dokonywany jest podczas najbliższej sesji płatniczej. W każdym miesiącu przewidziane są dwie sesje płatnicze – w połowie oraz pod koniec miesiąca.
[post_ads]

Na czym polega zarabianie, jak zarabiać w ImasOnline?

 • Płatne ankiety: Zarabianie na stronie ImasOnline polega na płatnym wypełnianiu ankiet. Informacje o nowych, dostępnych ankietach przychodzą na adres mailowy podany podczas rejestracji. Ankiety dostępne są również bezpośrednio po zalogowaniu się na stronie Imas. Za każdą wypełnioną ankietę otrzymasz punkty. Po zgromadzeniu minimum 300 punktów (30 zł) będziesz mógł je wymienić na pieniądze i wypłacić na konto bankowe.
 • Program partnerski: Strona oferuje również program partnerski. Za każdą zaproszoną osobę, która zapisze się do Imas z Twojego linku polecającego i wypełni pierwszą płatną ankietę (nierejestracyjną), otrzymasz dodatkowe 30 punktów (czyli 3 zł). Swój unikalny link polecający, służący do zapraszania nowych użytkowników, znajdziesz po zalogowaniu się na stronie Imas, w zakładce "Zaproś". Program partnerski jest obecnie zawieszony do odwołania.
 • Przeczytaj także, jak zarabiać szybciej na płatnych ankietach <--

Ile zarobisz za wypełnienie pojedynczej ankiety? Jak często przychodzą ankiety?

 • Najtańsze ankiety: najtańsze ankiety, jakie do tej pory otrzymałem, warte były 10 punktów (1,5 zł). Jeżeli z jakiegoś powodu nie zakwalifikujesz się do ankiety (system Cię odrzuci), to i tak na Twoje konto wędruje 1 punkt (czyli 10 groszy).
 • Najdroższe ankiety: najdroższe ankiety, jakie do tej pory otrzymałem, warte były 65 punktów (6,5 zł).
 • Ile przychodzi płatnych ankiet? Obecnie otrzymuję do kilku ankiet na miesiąc (zdarzają się też miesiące bez ankiet). 

Wypłata w ImasOnline, zlecenie wypłaty; jak wypłacić pieniądze?

Minimum do wypłaty, metody wypłat, nagrody, bony: 

 • Po zgromadzeniu 300 punktów (30 zł), pieniądze możesz wypłacić na konto bankowe.
 • Punkty możesz również zamienić na bony pieniężne Sodexo (po zgromadzeniu 500 punktów).
 • Po zgromadzeniu 200 punktów (20 zł), pieniądze możesz przeznaczyć także na cel charytatywny..

Jak wypłacić?

Po zgromadzeniu odpowiedniej ilości punktów zaloguj się na swoje konto, a następnie wypełnij formularz w zakładce "Punkty". Formularz pojawi się w momencie zgromadzania minimum do wypłaty (300 punktów = 30 zł).


Ocena programu i inne uwagi


Plusy — co mi się podoba w ImasOnline? Minusy — co mi się nie podoba?
 • Udział w programie jest bezpłatny
 • Doświadczenie, stabilność: ImasOnline to zarejestrowana, legalna firma, która funkcjonuje od 1994 roku. W wersji Online istnieje i płaci od 2005 roku — to duże osiągnięcie na rynku tego typu programów.
 • Wypłacalność: w sieci można znaleźć bieżące dowody wypłat z tego panelu ankietowego. Pod opisem programu umieściłem również własny dowód wypłaty.
 • Program partnerski: oprócz płatnych ankiet, firma oferuje również całkiem sensowny program partnerski. Strona nie stawia żadnych ograniczeń co do ilości pozyskanych poleconych — to ważny atut dla tych, którzy potrafią zdobywać ich wieluProgram partnerski jest zawieszony do odwołania.
 • Przejrzysty, czytelny regulamin

 • Powolne zarabianie: Jak w większości paneli badawczych, osiągnięcie minimum niezbędnego do wypłaty trwa dosyć długo (ale jest to jak najbardziej osiągalne).
 • Niski potencjał zarobkowy: Zarabianie przez internet w ImasOnline nie zastąpi normalnej pracy czy biznesu, to tylko dodatkowa forma niewielkiego zarobku.
 • Niewielka ilość ankiet: Obecnie otrzymuję do kilku ankiet na miesiąc. (zdarzają się też miesiące bez ankiet). 
 • Brak programu partnerskiego: Program partnerski jest zawieszony do odwołania.


Jak się zapisać do programu ImasOnline?

[Rejestracja w ImasOnline.pl] <<-- Kliknij link, przeniesie Cię on na oficjalną stronę programu. Po wejściu na stronę wypełnij formularz rejestracyjny (kliknij napis "Załóż konto"). Na adres mailowy podany podczas rejestracji będziesz otrzymywał płatne ankiety.

Czy warto? Czy program płaci, czy strona nie jest oszustwem? Najnowsze informacje (2019-12-18)

Czy program płaci? Tak, ImasOnline płaci, ale pozostanie na liście "Pod znakiem zapytania", ze względu na zbyt małą ilość wysyłanych ankiet.
Co nowego słychać w ImasOnline? Niestety program partnerski z dniem 15 stycznia 2018 roku został zawieszony do odwołania. Można zarabiać jedynie na wypełnianiu ankiet. Przeczytaj także o panelu Opinie.pl — strona udostępnia fajny program partnerski <--

ImasOnline — niektóre dowody wypłat

Kliknij obrazki, aby je powiększyć Informacje o wypłatach
ImasOnline, dowód wypłaty 2019, płatne ankiety.
30 PLN na konto mBank
Data zlecenia wypłaty: 2019-12-14
Data wpłynięcia na konto: 2019-12-18
Czas oczekiwania na wypłatę: 4 dni (zgodnie z regulaminem).

ImasOnline, dowód wypłaty 2018, płatne ankiety.
30 PLN na konto mBank
Data zlecenia wypłaty: 2018-10-13
Data wpłynięcia na konto: 2018-10-15
Czas oczekiwania na wypłatę: 2 dni (zgodnie z regulaminem).
ImasOnline, dowód wypłaty 2018, płatne ankiety.
50 PLN na konto mBank
Data zlecenia wypłaty: 2018-04-14
Data wpłynięcia na konto: 2018-04-17
Czas oczekiwania na wypłatę: 3 dni (zgodnie z regulaminem).


Autor wpisu: m-Zarabianie
Źródło informacji: (statystyki, warunki uczestnictwa itp.): Oficjalna strona ImasOnline
Ostatnia aktualizacja wpisu: 2020-01-02
Kopiowanie treści bloga zabronione.


Przeczytaj także:

Przeczytaj jak zarabiać na płatnych ankietach w ClixSense <<--

KOMENTARZEZasady komentowania: Bardzo proszę nie spamować linkami w komentarzach. Komentarze będące typową reklamą: zawierajcie linki, frazy kluczowe zamiast podpisu (pisane pod SEO) itp. nie będą publikowane.

Przeczytaj więcejBLOGGER: 7
 1. Potwierdzam. Póki co panel jest wypłacalny :)

  http://respectyourmoney.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. To jeden z lepszych paneli :)

  zarobnaankietach.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam,
  proszę o recenzję panelu badanie-opinii.pl. Czy warto się zainteresować?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jestem tw Badanie-opini.pl od wrzesnia 2016r. i wypełniłem 12 ankiet :)pozdro Marek

   Usuń
  2. Dzięki za propozycję, jeśli będę miał trochę więcej czasu, to przyjrzę się temu panelowi ankietowemu, Pozdrawiam Was.

   Usuń
 4. Tu masz tylko 3 opisane panele badawcze, brakuje ci tez drugiego panelu badawczego należącego do Imasa jakim jest AnkietyProBono.pl tam część zarobków przekazujesz na cele charytatywne. Pozdrawiam Grzesiek (platne-ankiety.eu)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście, że nie mam opisanych wszystkich paneli ankietowych, ponieważ opisuję na blogu tylko te programy, z których sam korzystam — tak jest łatwiej i rzetelniej je monitorować, niż opierać się przykładowo tylko na opiniach dostępnych w sieci, Pozdrawiam :)

   Usuń

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Otrzymuj informacje o najnowszych postach na adres E-mail

Twoja zgoda: Zapisując się do subskrypcji bloga, zgadzasz się na gromadzenie i przechowywanie Twojego adresu e-mail. Przeczytaj więcej

Polecany program:

Panel Opinie (płatne ankiety) — płaci pieniądze od 2007 roku na: Konto bankowe, karty podarunkowe, doładowanie telefonu. Przeczytaj więcej:

Panel Opinie.pl - zarabianie przez internet, płatne ankiety

Szukaj na blogu m-Zarabianie:


Nazwa

2018,1,20dollars2surf,1,3ziko,1,Adnox,8,Ads-Ivo,1,AdSense,3,Afiliacja,9,akademickie,2,Angielskojęzyczne,8,ankieta,2,Ankiety,37,AnsWeo,1,aplikacje,4,Archiwalne,16,Arial-Media,8,Artykuly-goscinne,2,AttaPoll,1,backup,1,Badanie-opinii,1,Banki,8,Bez-polecania,6,bezinwestycyjne,3,bezpieczeństwo,2,BiznesMails,1,blog,104,Blogger,7,blogowanie,7,blogspot,7,Bo-Panel.pl,1,bony-zakupowe,7,cash back,6,CashBackRabat,1,CashnHits,2,Cel-charytatywny,3,CentrumReklamy,3,Click.Mail,1,ClixAddon,1,Clixsense,11,cytaty,2,cytaty motywacyjne,2,cytaty o optymizmie,1,cytaty o zarabianiu,1,Dla-promotorów,11,Dobre,28,Doładowanie-telefonu,11,DonkeyMails,2,eKasa,2,eKonto,1,eKonto m,1,EldiBux,1,Epanel,1,favicon,1,favikona,1,Filmy,1,Forsapl,1,Gify,1,GlobalTestMarket,1,głosowanie,1,Google,7,Google AdSense,2,Google-Analytics,2,GPTplanet,1,GPTR,12,GreenPanthera,1,i-say,1,ikonki,2,ImasOnline,1,ImperiumReklamy,3,internet,2,kalkulator oszczędności,1,kalkulatory,1,KlubKantar,2,komputery,1,Konta bankowe,7,konta młodzieżowe,2,konta osobiste,1,konta oszczędnościowe,1,konta walutowe,1,kopia-zapasowa,1,LifePointsPanel,1,lista,4,lokaty,1,LuckyMails,1,Mailowe,15,MarketAgent,1,Marketing,8,Markonix,1,MateBux,1,mBank,3,Metody,12,Moje ulubione,12,Motywacja,5,MyCashBar,1,MyLead,1,na-konto,21,Nagrody,5,Najlepsze,3,najwięcej-ankiet,1,Neobux,5,Netele,5,News,24,Nie polecam - SCAM,23,No-Minimum,1,Norstat,1,NorstatPanel,1,Ojooo,1,Opinie.pl,2,OptimalBux,1,oszczędzanie,3,PanelAriadna,1,Partnerskie,6,PayPal,15,Payza,4,piłka nożna,1,PIT,1,pl.toluna.com,1,płatne ankiety,34,Pod znakiem zapytania,10,podatki,1,podsumowanie,8,podsumowanie-2020,5,poleceni,5,Polskie,31,Polskojęzyczne,30,poradnik,41,Porównywarka,5,Poznaj.to,1,praca,1,Procesory płatności,1,Prodege,3,Produkty finansowe,9,Programy firmy Atentivo Anti-Tau & Ads-Ivo (Admin Netele i Miroka),6,Prolific,1,przewodnik,57,przydatne narzędzia,8,PTC,15,PulsReklamy,2,ranking,7,raport,5,ReaktorOpinii,1,recenzja,25,reklama,5,Reklama w internecie,6,reklamy na stronę,2,review,19,Revolut,1,samouczek,2,Scarlet-Clicks,1,Sejfik,1,Skrill,12,Słowniczek,3,sonda,1,statystyki,5,SwagBucks,1,Swiat-Reklam,2,SWPanel,1,Szuwary,7,Testowane,2,TimeBucks,1,timebucks.com,1,Toluna,1,UEFA Euro 2016,1,Video,1,WordLinx,1,wypełnianie ankiet,19,wyplacalne-strony,3,Wypłata,3,Wywiady,1,YouGov,1,ySense,11,Zagraniczne,6,zakupy,2,zarabianie,99,zarobki,13,zestawienie,7,ZielonyMail,3,Zlotoweczka,1,życzenia,1,życzenia bożenarodzeniowe,1,
ltr
item
m-Zarabianie — blog o zarabianiu w Internecie bez inwestycji: ImasOnline - jak zarabiać na wypełnianiu ankiet?
ImasOnline - jak zarabiać na wypełnianiu ankiet?
ImasOnline (imasonline.pl) — zarabianie na wypełnianiu ankiet, płatne ankiety, opinie, opis, zalety, wady, dowody wypłaty.
https://4.bp.blogspot.com/-E-0Vfo009pw/Wb1DfrLWURI/AAAAAAAABEQ/W5scGKlRnekqIMqSkCCnJX-_bawhVrC6ACEwYBhgL/s640/optimized-whkv.jpg
https://4.bp.blogspot.com/-E-0Vfo009pw/Wb1DfrLWURI/AAAAAAAABEQ/W5scGKlRnekqIMqSkCCnJX-_bawhVrC6ACEwYBhgL/s72-c/optimized-whkv.jpg
m-Zarabianie — blog o zarabianiu w Internecie bez inwestycji
https://www.m-zarabianie.com/2016/08/imasonline-jak-zarabiac-na-wypenianiu.html
https://www.m-zarabianie.com/
https://www.m-zarabianie.com/
https://www.m-zarabianie.com/2016/08/imasonline-jak-zarabiac-na-wypenianiu.html
true
811550301452940054
UTF-8
Załadowano wszystkie posty Nie znaleziono żadnych wpisów POKAŻ WSZYSTKIE Czytaj więcej Odpowiedz Anuluj odpowiedź Skasuj By Strona główna STRONY POSTY Pokaż wszystkie PRZECZYTAJ TAKŻE PODOBNE POSTY: ETYKIETA ARCHIWUM SZUKAJ NA BLOGU WSZYSTKIE POSTY Nie znaleziono żadnego wpisu pasującego do Twojej prośby Wróć na stronę główną Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela Pon Wt Śr Czw Piąt Sob Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień Sty Lut Marz Kw Maj Czer Lip Sier Wrz Paź List Gru przed chwilą 1 minutę temu $$1$$ minutes ago 1 godzinę temu $$1$$ hours ago Wczoraj $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago ponad 5 tygodni temu Obserwujący Śledzić TREŚĆ PREMIUM ZOSTAŁA ZABLOKOWANA STEP 1: Udostępnij w sieci społecznościowej STEP 2: Kliknij link w swojej sieci społecznościowej Skopiuj cały kod Zaznacz cały kod Wszystkie kody zostały skopiowane do schowka Nie można skopiować kodów / tekstów, naciśnij [CTRL] + [C] (lub CMD + C na Macu), aby skopiować Spis treści