Epanel - zarabianie na płatnych ankietach, opinie, opis

Epanel Co to jest epanel?

Epanel to jeden z najstarszych i największych w Polsce paneli ankietowych. Panel ankietowy (badawczy) — czyli strona oferująca zarabianie przez Internet na płatnych ankietach.

Opis tego programu znalazł się na moim blogu, ponieważ otrzymuję od czasu do czasu maile z pytaniem o Epanel. Najczęściej są to pytania typu: Czy strona płaci? Czy program nie jest oszustwem?

Zarabianie na ankietach w Epanel

W Epanel jestem prawie od początku swojej przygody z zarabianiem przez Internet. Wypłacałem kilka razy i pieniądze zawsze dochodziły zgodnie z terminem podanym w regulaminie tego programu (do 45 dni od daty zlecenia). Jak do tej pory nie miałem żadnych problemów z tym panelem badawczym.


Epanel.pl — przydatne informacje

 • Oficjalny adres strony: epanel.pl
 • Metoda zarabiania: Zarabianie na płatnych ankietach (płatne ankiety).
 • Czy ten program płaci? Tak, aktualny status programu (2018-03-07): PŁACI, dział na blogu: DOBRE PROGRAMY.
 • Język strony: Polski.
 • Czy uczestnictwo jest darmowe? Tak, zarabianie na ankietach w Epanel jest darmowe, nie wymaga żadnych wpłat, inwestycji i w każdej chwili możesz zrezygnować z uczestnictwa w tym programie.
 • Akceptacja użytkowników (Kto może dołączyć do programu?): Do Epanel możesz przystąpić, jeśli w dniu rejestracji masz ukończone minimum 13 lat.
 • Kto jest właścicielem strony? Strona należy do polskiej firmy badawczej ARC Rynek i Opinia.
 • Data powstania, od kiedy program istnieje? Firma od ponad 20 lat przeprowadza badania marketingowe na polskim rynku.
 • Ilość użytkowników: Strona posiada blisko 50 tysięcy użytkowników (stan z 16 października 2017).
 • Minimum do wypłaty: 50 zł.
 • Metody wypłat: konto bankowe.
 • Czas oczekiwania na wypłatę: do 45 dni.


Na czym polega zarabianie, jak zarabiać w Epanel?

 • Płatne ankiety: Zarabianie w Epanel polega na wypełnianiu ankiet. Informacje o płatnych ankietach przychodzą na adres mailowy podany podczas rejestracji.
 • Często zadawane pytania: https://epanel.pl/epanel/odpowiedzi-na-pytania/


Ile zarobisz za wypełnienie pojedynczej ankiety?

 • Najtańsze ankiety: do tej pory najtańsze ankiety, jakie otrzymałem w Epanel warte były 0,80 zł,
 • Najdroższe ankiety: najdroższe, jakie otrzymałem warte były 4 zł. Im ankieta jest dłuższa, bardziej pracochłonna, tym jej wartość jest większa.
Epanel — płatne ankiety
Przykładowa wartość ankiet na moim koncie 
(kliknij obrazek, aby go powiększyć) 


Ile przychodzi płatnych ankiet?

Różnie, czasami otrzymuję płatne ankiety codziennie (tak jak widać na obrazku poniżej), a innym razem są to 2 - 3 ankiety w tygodniu. Z Epanel otrzymuję stosunkowo dużo ankiet w porównaniu do innych paneli ankietowych, w których uczestniczę. Ilość ankiet zależy od zleceniodawców (ile zamówią nowych badań) oraz od profilu respondenta — czyli na przykład od Twoich zainteresowań, wieku, miejsca zamieszkania itp.). Zleceniodawcy wybierają do ankiety użytkowników zgodnie ze swoim zapotrzebowaniem.
Kliknij obrazek, aby go powiększyć:
Epanel — płatne ankiety


Wypłata w Epanel, zlecenie wypłaty; jak wypłacić pieniądze?

 • Pieniądze możesz wypłacić na polskie konto bankowe po zgromadzeniu minimum 50 punktów (1 punkt to 1 zł, 50 punktów to 50 zł).
 • Regulaminowy czas oczekiwania na wypłatę: do 45 dni od daty zlecenia wypłaty
 • Zlecenie wypłaty wymaga dokonania dwóch czynności: "zlecenia przelewu na swoim profilu w epanel.pl, w dziale ‚Mój stan konta’, oraz podania danych koniecznych do przelewu w formularzu wypłat na stronie https://epanel.pl/wyplata/". W formularzu prosimy o podanie adresu e-mail zarejestrowanego w epanel.pl. W przypadku niepodania adresu e-mail formularz nie zostanie powiązany z Pana/i kontem."


Ocena programu i inne uwagi


Plusy, zalety programu Epanel:
 • Zarejestrowana firma: Strona należy do legalnej, zarejestrowanej firmy. 
 • Wypłacalność: Program płaci, w Internecie można znaleźć dowody wypłat. Pod opisem programu umieściłem również niektóre własne dowody wypłat.
 • Darmowe uczestnictwo: Żeby zarabiać, nie musisz nic inwestować, uczestnictwo jest darmowe. 
 • Stabilność: Strona utrzymuje się w sieci od wielu lat.
 • Informacje o nowych dostępnych ankietach przychodzą na adres mailowy.
 • Jeśli podczas wypełniania ankiety system Cię odrzuci, to na Twoje konto i tak wędruje 20 groszy.
 • Duża ilość ankiet: Z Epanel otrzymuję najwięcej ankiet — porównując do innych paneli ankietowych, w których uczestniczę.


Minusy, wady programu Epanel:

 • Brak stałego programu partnerskiego: Na stronie można zarabiać jedynie na wypełnianiu ankiet. Tylko od czasu do czasu pojawiają się akcje promocyjne, dzięki którym możesz dodatkowo zarabiać za zapraszanie użytkowników. Widocznie strona jest na tyle popularna i posiada aż tylu użytkowników, że nie musi dodatkowo płacić na pozyskiwanie nowych klientów. 
 • Wypłaty możesz zlecić tylko na polskie konto bankowe, pieniędzy nie da wypłacić się na procesory typu PayPal, Payza itp.
 • Trochę niższe stawki za płatne ankiety — w porównaniu na przykład do ClixSense
 • Powolne zarabianie: Jak w większości paneli ankietowych — osiągniecie minimum, niezbędnego do wypłaty trwa dosyć długo (ale jest to jak najbardziej osiągalne).
 • Archaiczny w dzisiejszych czasach proces zlecenia wypłaty, który składa się aż z dwóch formularzy. Firma powinna popracować nad jednym, wspólnym formularzem — łatwym w obsłudze,
 • Niski potencjał zarobkowy: Zarabianie w Epanel nie zastąpi normalnej pracy lub biznesu, to tylko dodatkowe zarabianie przez internet, dodatkowa forma niewielkiego zarobku.


Jak się zapisać do programu Epanel?

[Rejestracja w programie w Epanel.pl] << -- wejdź w link. Link przeniesie Cię na oficjalną stronę programu. Kliknij tam napis "Zarejestruj się" i wypełnij formularz rejestracyjny. Na adres mailowy podany podczas rejestracji otrzymasz link aktywacyjny.


Czy warto? Czy program płaci, czy strona nie jest oszustwem? Najnowsze informacje (2018-03-07)

Na chwilę obecną program płaci —na forach i blogach pojawiają się bieżące informacje o wypłatach z tego systemu. Poniżej umieściłem niektóre własne dowody wypłat.Na ostatnio zlecona wypłatę czekałem 3 dni.
Czy warto? Epanel to jeden z najstarszych i najdłużej wypłacalnych polskich paneli ankietowych. Jak do tej pory nie zawiodłem się na Epanel, wszystkie wypłaty otrzymałem zgodnie z regulaminem. Oczywiscie nie jest to sposób na szybkie i łatwe pieniądze, a jedynie dodatkowa forma niewielkiego zarobku.


Epanel — niektóre dowody wypłat


kliknij obrazki, aby powiększyć Informacje o wypłatach
Epanel — dowód wypłaty 2018, zarabianie na płatnych ankietach56,80 PLN na konto mBank
Data zlecenia wypłaty: 2018-03-02
Data wpłynięcia na konto: 2018-03-07
Czas oczekiwania: 5 dni, zgodnie z regulaminem
Epanel — dowód wypłaty 2017, zarabianie na płatnych ankietach74,60 PLN na konto mBank
Data zlecenia wypłaty: 2017-09-15
Data wpłynięcia na konto: 2017-10-11
Czas oczekiwania: 26 dni (zgodnie z regulaminem)
Epanel — dowód wypłaty, zarabianie na płatnych ankietach
79,80 PLN na konto mBank
Data zlecenia wypłaty: 2016-10-10
Data wpłynięcia na konto: 2016-10-21
Czas oczekiwania: 11 dni (zgodnie z regulaminem)

Autor wpisu: Owl, blog m-zarabianie.com
Źródło: (statystyki, warunki uczestnictwa itp.): Oficjalna strona Epanel
Ostatnia aktualizacja wpisu: 2018-03-13

Zobacz najlepsze programy zarobkowe — zarabianie bez inwestycji <<--

Zarabiaj na oglądaniu reklam i czytaniu maili <<--

Zasady komentowania na blogu m-Zarabianie:

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z zasadami komentowania <<-- Zapoznaj się także z polityką ochrony prywatności <<--

KOMENTARZE

BLOGGER: 25
Loading...
Clixsense - zarabianie przez internet, płatne ankiety

Otrzymuj informacje o najnowszych postach na adres E-mail

Twoja zgoda: Zapisując się do subskrypcji bloga, zgadzasz się na gromadzenie i przechowywanie Twojego adresu e-mail. Przeczytaj więcej

Polecany program:

Sejfik.com - zarabianie przez internet
Nazwa

20dollars2surf,1,3ziko,1,Adnox,8,Ads-Ivo,1,Angielskojęzyczne,1,Ankiety,7,Archiwalne,15,Arial-Media,8,Badanie-opinii,1,Banki,7,BiznesMails,1,CashnHits,2,CentrumReklamy,1,Click.Mail,1,ClixAddon,1,Clixsense,9,Dobre,12,DonkeyMails,2,eKasa,1,eKonto,1,eKonto m,1,EldiBux,1,Epanel,1,Filmy,1,Forsapl,1,Gify,1,GlobalTestMarke,1,GPTplanet,1,GPTR,5,GreenPanthera,1,i-Say,1,ImasOnline,1,ImperiumReklamy,1,kalkulator oszczędności,1,kalkulatory,1,Konta bankowe,6,konta młodzieżowe,2,konta osobiste,1,konta oszczędnościowe,1,konta walutowe,1,LegacyClix,1,LuckyMails,1,Mailowe,5,MarketAgent,1,Markonix,1,MateBux,1,mBank,3,Moje ulubione,8,Nagrody,1,Najlepsze,1,Najlepsze dla promotorów,3,Najlepsze dla użytkownika bez poleconych,4,Neobux,5,Netele,5,News,24,Nie polecam - SCAM,17,No-Minimum,1,Nowe i Testowane,4,Ojooo,1,Opinie.pl,1,OptimalBux,1,oszczędzanie pieniędzy,2,PanelAriadna,1,Partnerskie,1,Payza,4,piłka nożna,1,Płaci pieniądze na PayPal,4,Płaci pieniądze na polskie konto bankowe,9,Płaci pieniądze na Skrill,1,płatne ankiety,1,Pod znakiem zapytania,16,poleceni,2,Polskie,13,Polskojęzyczne,13,poradnik,13,Porównywarka,4,Poznaj.to,1,Procesory płatności,1,Produkty finansowe,9,Programy firmy Atentivo Anti-Tau & Ads-Ivo (Admin Netele i Miroka),8,przydatne narzędzia,1,PulsReklamy,1,Qassa,1,ranking,4,ReaktorOpinii,1,reklama,1,reklamowe,1,Reklamy na stronę,1,Scarlet-Clicks,1,Sejfik,1,Skrill,1,Słowniczek,2,Swiat-Reklam,1,Szuwary,2,UEFA Euro 2016,1,Video,1,Web-Ads,1,WordLinx,1,Wypłata,4,Wywiady,1,Zagraniczne,1,zarabianie,54,ZielonyMail,2,Zlotoweczka,1,
ltr
item
m-Zarabianie — blog o zarabianiu w Internecie bez inwestycji: Epanel - zarabianie na płatnych ankietach, opinie, opis
Epanel - zarabianie na płatnych ankietach, opinie, opis
Epanel — Zarabianie na wypełnianiu ankiet, Czy ten program płaci? Opinie 2018, opis, uwagi, zalety i wady.
https://2.bp.blogspot.com/-Hy675EvzOjQ/WeTMM86FWmI/AAAAAAAABO0/9tVik-H_tmEvqeTZlwm4inMNX9LsE9RawCLcBGAs/s400/optimized-y8vf.jpg
https://2.bp.blogspot.com/-Hy675EvzOjQ/WeTMM86FWmI/AAAAAAAABO0/9tVik-H_tmEvqeTZlwm4inMNX9LsE9RawCLcBGAs/s72-c/optimized-y8vf.jpg
m-Zarabianie — blog o zarabianiu w Internecie bez inwestycji
https://www.m-zarabianie.com/2016/06/epanel-zarabianie-na-patnych-ankietach.html
https://www.m-zarabianie.com/
https://www.m-zarabianie.com/
https://www.m-zarabianie.com/2016/06/epanel-zarabianie-na-patnych-ankietach.html
true
811550301452940054
UTF-8
Załadowano wszystkie posty Nie znaleziono żadnych wpisów POKAŻ WSZYSTKIE Czytaj więcej Odpowiedz Anuluj odpowiedź Skasuj By Strona główna STRONY POSTY Pokaż wszystkie PRZECZYTAJ TAKŻE PODOBNE POSTY: ETYKIETA ARCHIWUM SZUKAJ NA BLOGU WSZYSTKIE POSTY Nie znaleziono żadnego wpisu pasującego do Twojej prośby Wróć na stronę główną Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień just now 1 minuta temu $$1$$ minutes ago 1 godzinę temu $$1$$ hours ago Wczoraj $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago ponad 5 tygodni temu Obserwujący Śledzić TREŚĆ PREMIUM ZOSTAŁA ZABLOKOWANA KROK 1: Udostępnij. KROK 2: Kliknij udostępniony link, aby odblokować Skopiuj cały kod Zaznacz cały kod Wszystkie kody zostały skopiowane do schowka Nie można skopiować kodów / tekstów, naciśnij [CTRL] + [C] (lub CMD + C na Macu), aby skopiować