100 dolarów z ClixSense? Czy to jest możliwe?

Jak widać na zamieszczonych wyżej i niżej obrazkach, wypłaty w wysokości 100 dolarów są jak najbardziej osiągalne w ClixSense.com. Trochę to zabawne, ponieważ czasami spotykam w Internecie opinie, że w programach typu Paid to Click nie da się zarobić wcale. Tymczasem wypłaty w wysokości $ 100 USD i większe są jak najbardziej tutaj osiągalne.

Zarobienie 100 $ w ClixSesne jest możliwe? Jak najbardziej tak!
Zarobienie 100 $ w ClixSesne jest możliwe? Jak najbardziej tak! Kliknij obrazek i przeczytaj więcej o ClixSense.

Czy na oglądaniu reklam w ClixSense da się zarobić?

Na samym oglądaniu reklam faktycznie nie zarobisz zbyt wiele. Natomiast na systematycznym i cierpliwym budowaniu siatki poleconych zarobisz już trochę więcej.

Możesz sobie wypracować w ten sposób całkiem fajny dodatkowy zarobek przez Internet. Jest to w pewnym senesie *zarabianie pasywne, ponieważ według zasad ClixSense codziennie klikanie w reklamy nie jest obowiązkowe.
Kliknij obrazek, aby go powiększyć:
$ 100 USD z ClixSense?
$ 100 USD i więcej z ClixSense? 

Jak widać na obrazku (powyżej) zarabianie przez Internet działa. Nawet w programach typu Paid to Click, do których zalicza się ClixSense. Wystarczy tylko chcieć, wybierać odpowiednie, długoterminowe i wypłacalne programy. Wybór jest raczej niewielki. Tak naprawdę takich programów długoterminowych i sensowych jest obecnie tylko kilka (na blogu kliknij zakładkę ⛳ NAJLEPSZE PROGRAMY ZAROBKOWE).

100 $ to jakieś 370 - 400 zł, zależnie od aktualnego kursu dolara. Nie są to oczywiście jakieś wielkie pieniądze i powód do chwalenia się, ale ja się nie chwalę. Dzielę się tylko spostrzeżeniami na temat zarabiania w CixSense, bo o tym jest między innymi ten blog. Poza tym istnieją tysiące osób, które chciałby zarabiać, chociażby tyle w wychwalaniach i wynoszonych na piedestały programach partnerskich, w MLM, "programach inwestycyjnych" typu Revenue Share, Hyip itp. Prawda jest taka, że niektórzy nie zarabiają tam nawet tyle, więc może mój post zmotywuje Cię do zarabiania w ClixSense.

W programach partnerskich też działam, np. w programie partnerskim mBanku, w programie Bankier, w Adsense, Adtally, ale w żadnym z nich nie zarabiam, chociażby tyle, ile w ClixSense. Być może nie znam się na typowych programach partnerskich, może coś robię nie tak, ale tak to wygląda w moim przypadku — więcej zarabiam w ClixSense. Wiem też, że nie jestem wyjątkiem. Wiele osób testujących różne sposoby zarabiania ma podobne spostrzeżenia i więcej zarabiają w ClixSense.

Jak zarabiać szybciej w ClixSense?

Kliknij obrazek, aby go powiększyć:
Od czasu do czasu otrzymuję maile, jak zarabiać trochę więcej i szybciej w ClixSense, jak ja rozwiązuje te taski, zadania itp.
No więc ja nie wykonuję tasków w ClixSense. Nie korzystam z żadnych MultiClickerów czy innych cudownych metod. Natomiast systematycznie, mozolnie, cierpliwie, dzień po dniu, tydzień po tygodniu, miesiąc po miesiącu, rok po roku buduję siatkę poleconych.
Skąd pochodzą moi poleceni w ClixSense?
Skąd pochodzą moi poleceni w ClixSense?


Mój patent na trochę szybsze zarabianie w ClixSense to systematycznie budowanie siatki poleconych — metodami darmowymi i płatnymi oraz aktualizacja konta do konta Premium. Uwaga: konto premium opłaca się, ale dopiero wtedy, gdy będziesz posiadał już własnych, aktywnych poleconych.

Cierpliwość, systematyczność — czyli mam to, czego brakuje wielu nowym użytkownikom ClixSense. Niektórzy już po kilku dniach uczestnictwa w programie rezygnują. Chcieliby od razu zarobić kilka stówek i posiadać wielką siatkę poleconych. Tak się nie da, nawet na te kilka stówek z Internetu musisz sobie niestety najpierw zapracować.

Moją najskuteczniejszą metodą pozyskiwania poleconych jest blog. Widać to na zamieszczonym wyżej obrazku. Większość moich poleconych zapisała się do ClixSesne poprzez blog m-Zarabianie.

Jak ja buduję siatkę poleconych? Jak zdobyć dużo poleconych?

Najlepsza metoda zdobywania poleconych według mnie to dobry, unikalny opis programu (np. na jakimś blogu) oraz odpowiednia promocja tego wpisu. Swój opis ClixSense promuję głównie metodami darmowymi oraz od czasu do czasu płatnymi. 

Z jakich darmowych metod pozyskiwania poleconych korzystam?

Przykładowe darmowe metody pozyskiwania poleconych, z których korzystam, opisałem w tym poście: Darmowe sposoby pozyskiwania poleconych <<--

Z jakich płatnych metod pozyskiwania poleconych korzystam? 

Tutaj sposobów jest bardzo wiele, na przykład kupuję reklamy na innych stronach PTC, GPTR oraz w różnych serwisach reklamowych. Praktycznie prawie codziennie zapisują się nowi użytkownicy. W sumie to pokusiłbym się o tezę, że łatwiej jest pozyskać poleconego do ClixSense niż klienta do typowego programu partnerskiego, klienta na nowe konto bankowe w mBanku, czy klienta na abonament w programie MLM.

Zarabianie bez inwestycji

Wielu młodych ludzi czy nawet osób starszych (zdziwiłbyś się jak wielu) szuka programów zarobkowych, w których można zarabiać na początku również bez inwestycji. ClixSense daje właśnie taką możliwość zarabiania — poprzez płatne oglądanie reklam, płatne ankiety, program partnerski ClixSense itp.

To wszystko nie wymaga żadnych inwestycji, wpłat, abonamentów. Dlatego pozyskanie tutaj nowego użytkownika (za którego ClixSense wypłaca prowizje) wydaje mi się łatwiejsze niż klienta na płatną usługę w typowym programie partnerskim.

Kliknij obrazek, aby go powiększyć:
Ilu mam poleconych w ClixSense?
Ilu mam poleconych w ClixSense?

Jak ja buduję siatkę poleconych? (blog, dobry opis, cierpliwość, systematyczność)


Swoją siatkę poleconych, buduję cierpliwie i nienachalnie, przynajmniej tak się staram.
Żeby pozyskać poleconego, nie wystarczy podrzucić przypadkowej osobie sam reflink. Znacznie lepiej podrzucić reflink wraz z opisem programu — daje to lepsze rezultaty. Czyli na przykład możesz założyć blog, stronę www, opisać program zarobkowy — jego zalety, wady, funkcjonalność. Wstawić w opis swoje reflinki i dopiero wtedy promować, reklamować taki opis na stronach polskojęzycznych, angielskojęzycznych itp.

Opis programu powinien być też unikalny, napisany własnymi słowami. Kopiowanie nic tutaj nie daje, ponieważ algorytmy wyszukiwarek skopiowane teksty traktują słusznie jako spam. Spychają je w otchłań internetu, na dalekie pozycje wyszukiwania. A Tobie chodzi przecież o to, żeby Twój opis programu pojawiał się na pierwszej stronie wyszukiwarki Google itp. (i dzięki temu był popularny) oraz żeby nikt nie ścigał Cię za łamanie praw autorskich.

Dlaczego w ClixSense?

Wielu znawców tematu być może zapyta, dlaczego w takim razie nie przeniosę swojej umiejętności pozyskiwania poleconych do programów partnerskich, do MLM, do świata Revenue Share, Hyip itp.? Przecież tamte programy mają o wiele większy potencjał zarobkowy. Zamiast zarabiać 100 $ mógłbyś zarabiać 1000 $ i więcej...

I tak i nie. W ClixSense to inny target poleconych. Tutaj zapisują się przede wszystkim ludzie, którzy nie chcą nic wpłacać, ale chcą coś zarabiać. Przynajmniej większość z nich ma takie podejście na początku swojej przygody z zarabianiem Online — ja też takie miałem. Wielu z nich, gdyby miało wpłacić jakąkolwiek kwotę do ClixSense, nigdy by się do niego nie zapisało. Dlatego łatwiej buduję mi się siatkę poleconych w ClixSense — w programie który nie wymaga od użytkownika żadnych inwestycji, wpłat.

Podsumowanie

100 $, 200 $, 300 $ z ClixSesne jest jak najbardziej możliwe. Oczywiście nie od razu, wymaga to czasu i cierpliwości. Jednak im prędzej zaczniesz budować własną siatkę poleconych, tym szybciej wypracujesz sobie, chociażby taki zarobek, Powodzenia!

Kliknij obrazek i przeczytaj więcej, o zarabianiu w ClixSense
Kliknij obrazek i przeczytaj więcej, o zarabianiu w ClixSense

----------------------
*zarabianie pasywne — z tym zarabianiem pasywnym (wspominałem o nim w powyższym poście) to nie do końca prawda. Wiele osób twierdzi, że programy partnerskie, inwestycje, MLM, zarabianie na reklamach Adsense to dochód pasywny — czyli dochód raz wypracowany i przynoszący później zyski bez pracy. Jednak to nie do końca prawda. Jakiś nakład pracy zawsze jest potrzebny. Na przykład wydawca strony internetowej nie wystarczy, że zamieści na niej reklamy. Żeby te reklamy czy banery programów partnerskich przynosiły zyski, to jednak wydawca musi dbać o swoje strony www, pisać ciekawe artykuły, które przyciągną czytelników itp. Ludzie zarabiający na inwestycjach również nie obejdą się bez pracy. Muszą cały czas obserwować spadki, wzrosty, interesować się rynkiem, czytać, poszerzać swoją wiedzę, być na bieżąco. Więc chcąc nie chcąc i tak pracują. Magicy z MLM? Też cały czas oddani są pracy: wysłaniem maili, webinarami, wykładami, podróżami. Tak naprawdę pasywnie to zarabiają chyba tylko emeryci, no może jeszcze niektórzy nasi politycy, bo odbierają pieniądze, a nic nie robią.Autor wpisu: Owl, blog www.m-zarabianie.com
Ostatnia aktualizacja wpisu: 2017-05-18

KOMENTARZEZasady komentowania: Bardzo proszę nie spamować linkami w komentarzach. Komentarze będące typową reklamą: zawierajcie linki, frazy kluczowe zamiast podpisu (pisane pod SEO) itp. nie będą publikowane. Przeczytaj więcej


BLOGGER: 5
 1. Ciekawy program, faktycznie najlepiej szukać poleconych i budować jak największą siatkę. Spróbuję :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak najbardziej polecam. Jeśli miałbym komuś polecić najlepszy obecnie program PTC, to z pewnością byłby to ClixSense:)

   Usuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gratuluję świetnych wyników i życzę szybkiego zrealizowania celów :)

   Usuń
  2. Dzięki, choć tak na prawdę to trochę źle się wyraziłam. To nigdy nie będzie pasywny dochód, bo o poleconych trzeba dbać. Jestem przekonana, że jakby zostawić ich samym sobie to za pół roku / rok , zarobki drastycznie by zmalały :)

   Usuń

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Otrzymuj informacje o najnowszych postach na adres E-mail

Twoja zgoda: Zapisując się do subskrypcji bloga, zgadzasz się na gromadzenie i przechowywanie Twojego adresu e-mail. Przeczytaj więcej

Polecany program:

Panel Opinie (płatne ankiety) — płaci pieniądze od 2007 roku na: Konto bankowe, karty podarunkowe, doładowanie telefonu. Przeczytaj więcej:

Panel Opinie.pl - zarabianie przez internet, płatne ankiety

Szukaj na blogu m-Zarabianie:


Nazwa

2018,1,20dollars2surf,1,3ziko,1,Adnox,8,Ads-Ivo,1,AdSense,3,Afiliacja,9,akademickie,2,Angielskojęzyczne,8,ankieta,2,Ankiety,36,AnsWeo,1,aplikacje,4,Archiwalne,16,Arial-Media,8,Artykuly-goscinne,2,AttaPoll,1,backup,1,Badanie-opinii,1,Banki,8,Bez-polecania,5,bezinwestycyjne,2,bezpieczeństwo,2,BiznesMails,1,blog,103,Blogger,7,blogowanie,7,blogspot,7,Bo-Panel.pl,1,bony-zakupowe,7,cash back,6,CashBackRabat,1,CashnHits,2,Cel-charytatywny,3,CentrumReklamy,3,Click.Mail,1,ClixAddon,1,Clixsense,11,cytaty,2,cytaty motywacyjne,2,cytaty o optymizmie,1,cytaty o zarabianiu,1,Dla-promotorów,11,Dobre,24,Doładowanie-telefonu,11,DonkeyMails,2,eKasa,2,eKonto,1,eKonto m,1,EldiBux,1,Epanel,1,favicon,1,favikona,1,Filmy,1,Forsapl,1,Gify,1,GlobalTestMarket,1,głosowanie,1,Google,7,Google AdSense,2,Google-Analytics,2,GPTplanet,1,GPTR,12,GreenPanthera,1,i-say,1,ikonki,2,ImasOnline,1,ImperiumReklamy,3,internet,2,kalkulator oszczędności,1,kalkulatory,1,KlubKantar,2,komputery,1,Konta bankowe,7,konta młodzieżowe,2,konta osobiste,1,konta oszczędnościowe,1,konta walutowe,1,kopia-zapasowa,1,LifePointsPanel,1,lista,4,lokaty,1,LuckyMails,1,Mailowe,15,MarketAgent,1,Marketing,8,Markonix,1,MateBux,1,mBank,3,Metody,11,Moje ulubione,12,Motywacja,5,MyCashBar,1,MyLead,1,na-konto,21,Nagrody,5,Najlepsze,5,Neobux,5,Netele,5,News,24,Nie polecam - SCAM,23,No-Minimum,1,Norstat,1,NorstatPanel,1,Ojooo,1,Opinie.pl,2,OptimalBux,1,oszczędzanie,3,PanelAriadna,1,Partnerskie,6,PayPal,15,Payza,4,piłka nożna,1,PIT,1,pl.toluna.com,1,płatne ankiety,33,Pod znakiem zapytania,10,podatki,1,podsumowanie,7,podsumowanie-2020,4,poleceni,5,Polskie,31,Polskojęzyczne,30,poradnik,41,Porównywarka,5,Poznaj.to,1,praca,1,Procesory płatności,1,Prodege,3,Produkty finansowe,9,Programy firmy Atentivo Anti-Tau & Ads-Ivo (Admin Netele i Miroka),6,Prolific,1,przewodnik,57,przydatne narzędzia,8,PTC,15,PulsReklamy,2,ranking,7,raport,4,ReaktorOpinii,1,recenzja,25,reklama,5,Reklama w internecie,7,reklamy na stronę,2,review,19,Revolut,1,samouczek,2,Scarlet-Clicks,1,Sejfik,1,Skrill,12,Słowniczek,3,sonda,1,statystyki,4,SwagBucks,1,Swiat-Reklam,2,SWPanel,1,Szuwary,6,Testowane,3,TimeBucks,1,timebucks.com,1,Toluna,1,UEFA Euro 2016,1,Video,1,WordLinx,1,wypełnianie ankiet,19,wyplacalne-strony,2,Wypłata,3,Wywiady,1,YouGov,1,ySense,11,Zagraniczne,6,zakupy,2,zarabianie,98,zarobki,13,zestawienie,7,ZielonyMail,3,Zlotoweczka,1,życzenia,1,życzenia bożenarodzeniowe,1,
ltr
item
m-Zarabianie — blog o zarabianiu w Internecie bez inwestycji: 100 dolarów z ClixSense? Czy to jest możliwe?
100 dolarów z ClixSense? Czy to jest możliwe?
ClixSense - Jak zarabiać więcej, Jak zdobyć dużo poleconych? Zarabianie przez Internet
https://3.bp.blogspot.com/-JmCX8fJn96A/Vz9cLQ6qzdI/AAAAAAAAUb4/_elxceb7doo5k0Al59f7SN-N3v2K7jpwwCLcB/s400/optimized-soxb.jpg
https://3.bp.blogspot.com/-JmCX8fJn96A/Vz9cLQ6qzdI/AAAAAAAAUb4/_elxceb7doo5k0Al59f7SN-N3v2K7jpwwCLcB/s72-c/optimized-soxb.jpg
m-Zarabianie — blog o zarabianiu w Internecie bez inwestycji
https://www.m-zarabianie.com/2016/04/100-dolarow-na-miesiac-z-clixsense-czy.html
https://www.m-zarabianie.com/
https://www.m-zarabianie.com/
https://www.m-zarabianie.com/2016/04/100-dolarow-na-miesiac-z-clixsense-czy.html
true
811550301452940054
UTF-8
Załadowano wszystkie posty Nie znaleziono żadnych wpisów POKAŻ WSZYSTKIE Czytaj więcej Odpowiedz Anuluj odpowiedź Skasuj By Strona główna STRONY POSTY Pokaż wszystkie PRZECZYTAJ TAKŻE PODOBNE POSTY: ETYKIETA ARCHIWUM SEARCH WSZYSTKIE POSTY Nie znaleziono żadnego wpisu pasującego do Twojej prośby Wróć na stronę główną Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela Pon Wt Śr Czw Piąt Sob Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień Sty Lut Marz Kw Maj Czer Lip Sier Wrz Paź List Gru przed chwilą 1 minutę temu $$1$$ minutes ago 1 godzinę temu $$1$$ hours ago Wczoraj $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago ponad 5 tygodni temu Obserwujący Śledzić TREŚĆ PREMIUM ZOSTAŁA ZABLOKOWANA STEP 1: Udostępnij w sieci społecznościowej STEP 2: Kliknij link w swojej sieci społecznościowej Skopiuj cały kod Zaznacz cały kod Wszystkie kody zostały skopiowane do schowka Nie można skopiować kodów / tekstów, naciśnij [CTRL] + [C] (lub CMD + C na Macu), aby skopiować Spis treści