Programy firmy Adnox w jednym miejscu - opinie, opis, uwagi

 • [message]
  • Uwaga: Programy firmy Adnox zmieniły właściciela.
Wszystkie programy firmy Adnox w jednym miejscu
Jeśli szukasz informacji o polskich programach GPTR firmy Adnox (admin Pampers), to trafiłeś w dobre miejsce. W tekście poniżej znajdziesz odnośniki do wszystkich polskich programów firmy Adnox (CentrumReklamy, ImperiumReklamy, SwiatReklam, PulsReklamy, ZielonyMail), informacje o firmie Adnox, informacje jak zarejestrować się w programach oraz najczęściej zadawane pytania (dotyczące programów firmy Adnox).

Wszystkie programy firmy Adnox w jednym miejscu:

Kliknij baner i przejdź na oficjalną stronę programu: Czytaj więcej:
1. CentrumReklamy - kliknij w baner i zapisz się:
CentrumReklamy - zarabianie przez internet, praca w domu
Czytaj więcej <<
2. ImperiumReklamy - kliknij baner i zapisz się:
ImperiumReklamy - zarabianie przez internet, praca w domu
Czytaj więcej <<
3. SwiatReklam - kliknij baner i zapisz się:
SwiatReklam - zarabianie przez internet, praca w domu
Czytaj więcej <<
4. PulsReklamy - kliknij baner i zapisz się:
PulsReklamy - zarabianie przez internet, praca w domu
Czytaj więcej <<
5. ZielonyMail - kliknij baner i zapisz się:
ZielonyMail - zarabianie przez internet, praca w domu
Czytaj więcej <<

Rejestracja w programach firmy Adnox, zapis, warunki uczestnictwa


Ostatnia aktualizacja wpisu: 2018-02-20
 • Czy rejestracja, udział w programach jest darmowy? Tak, uczestnictwo w programach jest darmowe, legalne, nie zobowiązuje do żadnych zakupów i w każdej chwili możesz z niego zrezygnować.
 • Kto może przyłączyć do programów? Do programów firmy Adnox możesz dołączyć, jeśli posiadasz minimum 13 lat. Gdy nie masz ukończonych 18 lat, wymagana jest zgoda rodziców lub prawnych opiekunów. Zapisując się do programów, musisz podać prawdziwe imię i nazwisko oraz adres e-mail, na który będziesz otrzymywał płatne maile.
 • Czy mieszkając poza granicami Polski, można się zarejestrować? Tak, programy są otwarte dla uczestników z krajów, gdzie taka działalność nie jest prawnie zakazana.
 • Czy można mieć więcej niż jedno konto? Możesz zapisać się do wszystkich programów firmy Adnox, natomiast w jednym programie możesz posiadać tylko jedno konto (jedno konto na jedno gospodarstwo domowe, na jedno IP). Przykładowo jedno konto w programie CentrumReklamy, jedno konto w programie ImperiumReklmy, i tak dalej.
 • Jak zapisać się w programach? Rejestracja jest szybka i prosta. Kliknij wybrany baner powyżej. Baner przeniesie Cię na oficjalną stronę programu. Kliknij tam napis "Rejestracja" lub "Zapisz się" i wypełnij krótki formularz rejestracyjny (szczegóły poznasz podczas rejestracji). Na podany podczas rejestracji adres e-mail otrzymasz link aktywacyjny. Jeśli długo nie przychodzi, to sprawdź w folderze SPAM, czasami przesyłki reklamowe, maile aktywacyjne trafiają do tego folderu. Po rejestracji w wybranym programie możesz zacząć już zarabiać. Płatne maile będą przychodzić na adres mailowy podany podczas rejestracji. Natomiast pozostałe metody zarabiania (płatne kliki, zadania, program partnerski) dostępne będą po zalogowaniu się na stronie programie. Przed rejestracją możesz też poczytać więcej o danym programie, klikając w tabelce powyżej napis "Czytaj więcej".

Przydatne informacje o firmie:

 • Czym zajmuje się Adnox? Firma Adnox zajmuje się reklamą w internecie (mailing reklamowy), projektowaniem stron www, usługami hostingowymi. Firma posiada obecnie 5 największych, polskich serwisów GPTR.
 • Od kiedy firma istnieje? Firma istnieje od 2007 roku. Najpierw działała pod nazwą Cash-Ad-Team.com, a od 2008 roku pod nazwą Adnox.pl
 • Dane firmy: Firma Adnox.pl zarejestrowana w Tczewskich Łąkach, NIP: 5791942177 | REGON: 340371061. Mailingowa baza danych zgłoszona w GIODO, Nr księgi: 103742, nr zgłoszenia: 012269/2011
 • Kontakt: admin@adnox.pl; tel. 503 570 977, tel. 8520848

Na czym polega zarabianie w programach firmy Adnox? 

W programach firmy Adnox otrzymujesz wynagrodzenie za:
 • Czytanie maili reklamowych: Płatne maile reklamowe przychodzą na adres mailowy podany podczas rejestracji. Wartość: od 1 gr do 2 gr za mail.
 • Oglądanie reklam: Płatne reklamy dostępne są na stronie danego programu (po rejestracji i zalogowaniu się na stronie). Wartość: od 0,25 gr do 1 gr za klik w reklamę.
 • Za udział w programie partnerskim. Każdy z programów oferuje program partnerski, który polega na zapraszaniu nowych użytkowników (poleconych). Otrzymujesz pewien procent z zarobków pozyskanego poleconego, przy czym on nic na tym nie traci. Wysokość prowizji zależy od danego programu (10% do 25% od zarobków poleconego). Programy udostępniają materiały promocyjne (linki i banery referencyjne), które ułatwiają zapraszanie nowych użytkowników.
 • Za wykonywanie zadań (dostępne na stronie programów).

Dlaczego warto wybrać programy firmy Adnox?Dlaczego warto wybrać programy firmy Adnox?

 • Wypłacalność: Programy istnieją i  wypłacają od 2007 roku.  Zwróć uwagę na  ważną rzecz. inne programy typu Paid to Click upadają po kilku miesiącach, dniach, a programy firmy Adnox płacą od wielu, wielu lat. Więc jeśli zamierzasz budować siatkę poleconych, to najlepiej to robić właśnie w  takich długoterminowych, sprawdzonych, wypłacalnych i legalnych programach.
 • Darmowe uczestnictwo: Żeby zarabiać, nie trzeba nic inwestować, wpłacać. Uczestnictwo w programach jest darmowe, legalne i w każdej chwili możesz z niego zrezygnować, skasować swoje konto.
 • Legalność: Programy należą do legalnej, zarejestrowanej w Polsce firmy. Firma Adnox.pl zarejestrowana w Tczewskich Łąkach, NIP: 5791942177 | REGON: 340371061 ; Mailingowa baza danych zgłoszona jest w GIODO, Nr księgi: 103742, nr zgłoszenia: 012269/2011
 • Znany admin: Programami zarządza znany i doświadczony (w branży GPTR) admin (znany pod nickiem Pampers).
 • Bardzo dobry kontakt z adminem
 • Duża ilość płatnych reklam (w porównaniu do innych, polskich programów tego typu).

Adnox - zarabianie przez internet, blog o zarabianiuCzy programy firmy Adnox mają wady?


Tak, posiadają wspólną wadę, charakterystyczną dla wszystkich programów typu Paid to Click. Przy samotnym zarabianiu (bez poleconych) zbierana kwota rośnie wolno. Żeby zarabiać trochę szybciej, należy zapraszać  "Poleconych", czyli promować program, pozyskiwać nowych użytkowników. Zapraszanie nowych użytkowników nie jest obowiązkowe, ale przyśpiesza osiągnięcie niezbędnego minimum, potrzebnego do wypłaty. Na stronie programu znajdują się materiały promocyjne - linki i banery, które ułatwiają pozyskiwanie nowych użytkowników.

Często zadawane pytania, pozostałe informacje:

 • Czy programy firmy Adnox nie są oszustwem? Programy nalezą do legalnej, zarejestrowanej firmy. Firma płaci od 2007 roku i na chwilę obecną jest jak najbardziej wypłacalna. Aktualne dowody wypłat pojawiają się na forach poruszających tematykę zarabiania online.
 • Jak można zlecić wypłatę, na jakie procesory płatnicze? Pieniądze możesz wypłacić na dowolne polskie konto bankowe lub w postaci doładowania telefonu.
 • Kiedy można zażądać wypłaty, jakie jest minimum do wypłaty? Możesz zlecić wypłatę po osiągnięciu niezbędnego minimum. Na przykład w programie SwiatReaklam minimum do wypłaty wynosi 10 PLN, a w programie CentrumReklamy 30 PLN.
 • Jak długo czeka się na wypłatę? Według regulaminu programów wypłaty realizowane są w ciągu 7 dni od zlecenia wypłaty, z wyjątkiem na przykład urlopu, o którym uczestnik zostanie wcześniej poinformowany. Przelewy realizowane są na konta bankowe w systemie Transferuj.pl, dlatego od informacji o wypłacie (mail z serwisu z informacją o wypłacie) do wpłynięcia na konto mogą upłynąć dodatkowe 2 dni robocze.
 • Gdzie można znaleźć link i banery polecające? Banery i linki referencyjne (służące do polecania, zapraszania nowych użytkowników) znajdują się na stronie danego programu, w zakładce "Program partnerski" -->> "Materiały do promocji".
 • Jak zdobywać  poleconych? <<--
 • Jak często pojawiają się reklamy? Płatne reklamy (płatne maile i płatne kliki) pojawiają się codziennie, odświeżają się co 24 godziny.  Ilość reklam zależy od zainteresowania reklamodawców.
 • Brak płatnych maili, co się stało? Czasami płatne maile trafiają w skrzynce mailowej do folderu SPAM, więc jeśli długo się nie pojawiają, to warto tam zajrzeć. Administrator programów firmy Adnox, poleca korzystać z takich skrzynek mailowych jak: gmail.com, o2.pl. Inne skrzynki tez są dozwolone, ale  płatne maile mogą być błędnie traktowane jako SPAM (niechciane wiadomości).
 • Dlaczego nie można się zalogować? Może być kilka przyczyn. Najlepiej w takiej sytuacji skontaktować się z administratorem: admin@adnox.pl Twoje konto mogło zostać usunięte, na przykład z powodu nieznajomość języka polskiego, za używanie programów do automatycznego klikania, spamowanie, posiadanie nieprawidłowych danych w profilu, za multikonta lub z powodu braku aktywności (ponad 60 dni).
 • Czy można reklamować swoje strony w programach firmy Adnox? Jak najbardziej tak. W programach firmy Adnox możesz kupić tanią reklamę mailową (tani mailing), wejścia na stronę itp. Za reklamę możesz zapłacić z konta bankowego, szybkimi płatnościami online, poprzez SMS, lub wykorzystać pieniądze zarobione w programie. 
 • Jak wygląda płatny mail? Kliknij obrazek, aby go powiększyć: 
  Admox.pl - zarabianie przez internet

 • Jak wyglądają płatne reklamy (dostępne po zalogowaniu się na stronie danego programu). Kliknij obrazek, aby go powiększyć:
  Adnox - płatne reklamy
 • Co to są maile "Resend"? Są to maile już przez Ciebie obejrzane, zaliczone. Czasami system wysyła je ponownie. Nie musisz ich oglądać kolejny raz, ponieważ otrzymałeś już za nie zapłatę. Kliknij obrazek, aby go powiększyć:
  maile Resend
 • Czy można usunąć konto, w jaki sposób? Tak, swoje konto możesz usunąć w każdej chwili (zakładka "Twoje konto" -->> "Usuń konto".

Autor wpisu: Owl, blog m-zarabianie.com
Źródło informacji (dane o firmie, statystyki, warunki uczestnictwa itp.): oficjalna strona Adnox.pl, oraz oficjalne strony poszczególnych programów firmy Adnox.
Ostatnia aktualizacja wpisu: 2018-02-20
Kopiowanie treści bloga zabronione.

KOMENTARZE

BLOGGER: 5
 1. Hmmm może się zdecyduję :) Klikanie w reklamy nie zajmuje wiele czasu, a jeśli można na tym trochę zarobić to czemu nie spróbować?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli ktoś zamierza bawić się w programy GPTR, to z pewnością powinien zwrócić uwagę na opisywane wyżej programy firmy Adnox. To czołówka wśród polskich programów tego typu.

   Usuń
 2. Bardzo interesujący artykuł, pełen przydatnych informacji.

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy na dzisiejszy dzień tzn.19.04.2017rok powyższe wpisy są aktualne odnosnie programów
  firmy Adnox, ponieważ chciałam skożystać z tej oferty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, wszystkie programy firmy Adnox wypłacają bezproblemowo, niedługo wrzucę jakieś aktualne dowody wypłat i zaktualizuję posty, dziękuję za komentarz.

   Usuń

Otrzymuj informacje o najnowszych postach na adres E-mail

Twoja zgoda: Zapisując się do subskrypcji bloga, zgadzasz się na gromadzenie i przechowywanie Twojego adresu e-mail. Przeczytaj więcej

Polecany program:

Sejfik.com - zarabianie przez internet
Nazwa

20dollars2surf,1,3ziko,1,Adnox,8,Ads-Ivo,1,Afiliacja,2,Angielskojęzyczne,1,ankieta,1,Ankiety,10,Archiwalne,15,Arial-Media,8,Artykuly-goscinne,1,Badanie-opinii,1,Banki,8,BiznesMails,1,Bo-Panel.pl,1,CashnHits,2,CentrumReklamy,1,Click.Mail,1,ClixAddon,1,Clixsense,9,Dobre,15,DonkeyMails,2,eKasa,1,eKonto,1,eKonto m,1,EldiBux,1,Epanel,1,Filmy,1,Forsapl,1,Gify,1,GlobalTestMarket,1,głosowanie,1,GPTplanet,1,GPTR,5,GreenPanthera,1,i-Say,1,ImasOnline,1,ImperiumReklamy,1,kalkulator oszczędności,1,kalkulatory,1,Konta bankowe,6,konta młodzieżowe,2,konta osobiste,1,konta oszczędnościowe,1,konta walutowe,1,LegacyClix,1,lokaty,1,LuckyMails,1,Mailowe,5,MarketAgent,1,Marketing,4,Markonix,1,MateBux,1,mBank,3,Moje ulubione,9,MyCashBar,1,MyLead,1,Nagrody,1,Najlepsze,1,Najlepsze dla promotorów,4,Najlepsze dla użytkownika bez poleconych,4,Neobux,5,Netele,5,News,24,Nie polecam - SCAM,18,No-Minimum,1,Nowe i Testowane,3,Ojooo,1,Opinie.pl,1,OptimalBux,1,oszczędzanie,3,PanelAriadna,1,Partnerskie,2,Payza,4,piłka nożna,1,Płaci pieniądze na PayPal,5,Płaci pieniądze na polskie konto bankowe,11,Płaci pieniądze na Skrill,2,płatne ankiety,1,Pod znakiem zapytania,15,poleceni,2,Polskie,16,Polskojęzyczne,16,poradnik,13,Porównywarka,5,Poznaj.to,1,Procesory płatności,1,Produkty finansowe,10,Programy firmy Atentivo Anti-Tau & Ads-Ivo (Admin Netele i Miroka),8,przydatne narzędzia,1,PulsReklamy,1,Qassa,1,ranking,5,ReaktorOpinii,1,reklama,1,Reklama w internecie,6,reklamowe,1,Reklamy na stronę,1,Scarlet-Clicks,1,Sejfik,1,Skrill,1,Słowniczek,2,sonda,1,Swiat-Reklam,1,Szuwary,2,UEFA Euro 2016,1,Video,1,Web-Ads,1,WordLinx,1,Wypłata,4,Wywiady,1,Zagraniczne,1,zarabianie,63,ZielonyMail,2,Zlotoweczka,1,
ltr
item
m-Zarabianie — blog o zarabianiu w Internecie bez inwestycji: Programy firmy Adnox w jednym miejscu - opinie, opis, uwagi
Programy firmy Adnox w jednym miejscu - opinie, opis, uwagi
Programy firmy Adnox.pl - zarabianie przez Internet, Programy firmy Adnox w jednym miejscu , Zarabianie w internecie, Reklama w internecie, Praca dodatkowa, Praca podczas korzystania z internetu, Programy Pampersa, Polskie GPTR, Opis programów, Opinie, Rejestracja, zapis w programach firmy Adnox
https://4.bp.blogspot.com/-8Lalxg1YQAk/WsWMoYA2Z9I/AAAAAAAABs0/IxSlFjFojiccfGepmHORpKutiCqrIqZrACLcBGAs/s320/Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B03-04-2018%2B153815.bmp.jpg
https://4.bp.blogspot.com/-8Lalxg1YQAk/WsWMoYA2Z9I/AAAAAAAABs0/IxSlFjFojiccfGepmHORpKutiCqrIqZrACLcBGAs/s72-c/Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B03-04-2018%2B153815.bmp.jpg
m-Zarabianie — blog o zarabianiu w Internecie bez inwestycji
https://www.m-zarabianie.com/2016/02/programy-firmy-adnox-w-jednym-miejscu.html
https://www.m-zarabianie.com/
https://www.m-zarabianie.com/
https://www.m-zarabianie.com/2016/02/programy-firmy-adnox-w-jednym-miejscu.html
true
811550301452940054
UTF-8
Załadowano wszystkie posty Nie znaleziono żadnych wpisów POKAŻ WSZYSTKIE Czytaj więcej Odpowiedz Anuluj odpowiedź Skasuj By Strona główna STRONY POSTY Pokaż wszystkie PRZECZYTAJ TAKŻE PODOBNE POSTY: ETYKIETA ARCHIWUM SEARCH WSZYSTKIE POSTY Nie znaleziono żadnego wpisu pasującego do Twojej prośby Wróć na stronę główną Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień just now 1 minuta temu $$1$$ minutes ago 1 godzinę temu $$1$$ hours ago Wczoraj $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago ponad 5 tygodni temu Obserwujący Śledzić TREŚĆ PREMIUM ZOSTAŁA ZABLOKOWANA STEP 1: Share. STEP 2: Click the link you shared to unlock Skopiuj cały kod Zaznacz cały kod Wszystkie kody zostały skopiowane do schowka Nie można skopiować kodów / tekstów, naciśnij [CTRL] + [C] (lub CMD + C na Macu), aby skopiować