Czy warto zarabiać z Qassa? Hit czy oszustwo? Opis, opinie

 • [message]
  • Qassa zakończyła działalność w Polsce
   • Uwaga: Poniższy opis programu jest już nieaktualny, ponieważ Qassa zakończyła działalność w Polsce. Opis programu przeniosłem do blogowego archiwum.

Co to jest Qassa?

Qassa.pl to strona internetowa (typu Cashback), która umożliwia otrzymywanie prowizji za zakupy Online. Żeby otrzymywać prowizje, musisz być zarejestrowany na stronie Qassa i dokonywać zakupów w sklepach udostępnionych na stronie Qassa. 

Qassa — otrzymuj prowizję (Cashback) za zakupy internetowe
Qassa — otrzymuj prowizję (Cashback) za zakupy internetowe

Za zakupy w sklepach internetowych (które udostępnia na swojej stronie program Qassa) otrzymujesz punkty Qoins. Punkty możesz wymienić na pieniądze po zgromadzeniu odpowiednika 50 zł — wypłaty na polskie konto bankowe. Istnieje również możliwość wymiany na kod rabatowy lub przekaz na cele charytatywne. 

Obecnie program umożliwia zakupy w ponad 690 sklepach Online, np. Orange, Zooplus, PizzaPortal, 5.10.15., Groupon, MediaMarkt, Zalando, i wiele innych. Na przykład zamawiasz sobie poprzez Qassa pizze i punkty wędrują na Twoje konto. Przedłużasz poprzez Qassa abonament na telefon w Orange i na Twoje koto wędrują dodatkowe punkty. Kupujesz poprzez Qassa karmę i akcesoria dla swojego zwierzaka w Zooplus — dostajesz za to punkty.

Dodatkowo możesz tutaj zarabiać na czytaniu maili (2,5 gr za mail), zapisach, ankietach, grach i konkursach. Program działa w Holandii, Belgii, Flandrii, Francji, Belgii, Niemczech, Szwecji, Polsce, Norwegi, Włoszech i Turcji.


Qassa — przydatne informacje

 • Czy uczestnictwo jest darmowe? Tak, uczestnictwo w programie jest darmowe, legalne, nie zobowiązuje do żadnych zakupów, inwestycji i w każdej chwili możesz z niego zrezygnować. 
 • Kto jest właścicielem strony? Qassa należy do firmy: Qassa Poland B.V. Postbus 120, 3890 AC Zeewolde, Tel.: +31 36-5225367, Faks: +31 36-5227015 
 • Data powstania, od kiedy program istnieje? Qassa istnieje od 2000 roku. Wcześniej program funkcjonował pod nazwą MoneyMilioner. W 2014 roku firma zmieniała nazwę na Qassa (z powodu rozwoju międzynarodowego). 
 • Akceptacja użytkowników (Kto może dołączyć do programu?) Do programu Qassa możesz przystąpić, jeśli skończyłeś 18 lat i mieszkasz w Polsce. Dane podawane podczas rejestracji muszą być prawdziwe. Rejestrując się, wyrażasz zgodę na otrzymywanie e-mailów od Qassa. Każdy użytkownik może posiadać tylko jedno konto.

Na czym polega zarabianie, jak zarabiać w Qassa?

Zarabiasz za:

 • Cashback (prowizja) za zakupy online: Na przykład zamawiasz sobie poprzez Qassa pizze i punkty wędrują na Twoje konto. Przedłużasz poprzez Qassa abonament na telefon w Orange i na Twoje koto wędrują dodatkowe punkty. Kupujesz poprzez Qassa karmę i akcesoria dla swojego zwierzaka w zooplus — dostajesz za to punkty. Qassa udostępnia programy lojalnościowe w setkach sklepów Online.
 • Udostępnianie sklepów: Możesz zarabiać również na udostępnianiu, polecaniu sklepów internetowych na portalach społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter, Google Plus itp. Sklepy możesz udostępnić swoim znajomym i rodzinie. Jeżeli osoba (której przesłałeś link udostępniający sklep online), dokona zamówienia, to Ty otrzymasz prowizję. W ten sposób możesz pomnażać swój cashback. Ikona "udostępniająca" sklepy internetowe wygląda następująco (kliknij, aby powiększyć obrazek):
  Udostępnianie sklepów w Qassa
 • Czytanie e-mailów handlowych: Płatne maile przychodzą na adres mailowy podany podczas rejestracji. Wartość 2,5 gr (500 Qoins) za mail. 
 • Płatne ankiety: Informacje o nowych ankietach, przychodzą na adres mailowy, podany podczas rejestracji.
 • Gry, konkursy: Zarabiasz za granie w gry, wykonywanie zadań, za udział w konkursach. 
 • Bonus za rejestrację: 5 zł (100 000 Qoins).
 • Punkty zbiera się w formie Qoins.
 • 1000 Qoins = 5 groszy. 
 • 5000 Qoins = 25 groszy. 
 • 100 000 Qoins = 5 złotych.

Ile zarobisz za zakupy poprzez Qassa?

Różnie, każdy sklep oferuje nieco inne prowizje (cashback) za dokonanie zakupu. Możesz zarobić od kilkunastu groszy do nawet kilkudziesięciu złotych zł i więcej za zakup. Cashback jest obliczany najczęściej od wartości zamówienia. Na przykład sklep internetowy Pizza Hut oferuje 5% od zakupu. Więc jeśli zamówisz jedzenie za 50 zł, to otrzymasz 2,5 zł prowizji — pieniądze zostaną dopisane do Twojego salda w Qassa. Po zgromadzeniu 50 zł będziesz mógł je wypłacić na konto bankowe.

Ile zarobisz za wypełnienie pojedynczej ankiety? Jak często przychodzą ankiety?

 • Najtańsze i najdroższe ankiety: Większość ankiet, jakie do tej pory otrzymałem warte były tyle samo: 0,50 zł. Raz zdarzyła mi się ankieta za 2 zł. Niestety to jedne z najniższych stawek za ankietę, wśród programów oferujących płatne wypełnianie ankiet, w których uczestniczę.
 • Ile czasu trzeba poświęcić na jedną ankietę? Qassa najczęściej sugeruje, że na wypełnienie jednej ankiety wystarczy poświęcić 15 minut. Jednak w praktyce wychodzi to rożnie. Czasami krócej, innym razem dłużej.
  Qassa — płatne ankiety
 • Ile przychodzi płatnych ankiet? Różnie, niekiedy ankiety otrzymuję codziennie, a innym razem na przykład jedną w tygodniu. Przykład, jak to czasami wygląda na moim koncie:
  Qassa — Ile przychodzi płatnych ankiet?

Ile zarobisz za kliknięcie maila reklamowego? Jak często przychodzą płatne maile?

 • Wartość maili reklamowych: Wartość 2,5 gr (500 Qoins) za mail. To akurat jedne z najwyższych stawek wśród znanych mi programów mailowych.
 • Ile przychodzi płatnych maili? Ostatnio przychodzi bardzo mało, osobiście otrzymuję od 1 do 3 płatnych maili na tydzień.

Jak wygląda płatny mail? Ile za mail, wynagrodzenie?

Qassa — płatne mailePłatne maile przychodzą na adres mailowy podany przy rejestracji. Żeby otrzymać zapłatę, musisz kliknąć obrazek i odwiedzić stronę. Otrzymasz 500 Qoins za każdy mail, czyli 2,5 gr.
Wystarczy wejść na stronę. W Qassa nie ma żadnego odliczania czasu jak na przykład w programach firmy Adnox czy Ivo-Net. Musisz tylko otworzyć stronę, aby otrzymać zapłatę.
<<-- Kliknij obrazek po lewej stronie, aby go powiększyć.


Wypłata w Qassa, zlecenie wypłaty; jak wypłacić pieniądze?

 • Minimum do wypłaty: Wypłatę możesz zażądać po uzbieraniu 50 zł (50 zł to równowartość 1 000 000 Qoins). 
 • Procesory płatnicze: Pieniądze wypłacane są na rachunek bankowy, można także zamienić je na kod rabatowy lub przekazać na cele charytatywne. 
 • Czas oczekiwania na wypłatę: Zlecone wypłaty zostają sprawdzone, przetworzone i wypłacone w ciągu jednego miesiąca (według regulaminu).


Ocena programu i inne uwagi

Plusy, zalety programu Qassa — co mi się podoba w tym programie?
 • Legalna firma: Strona należy do legalnej, zarejestrowanej firmy. 
 • Wypłacalność: Program płaci, w Internecie można znaleźć dowody wypłat. Pod opisem umieściłem również własny dowód wypłaty.
 • Zarabianie bez inwestycji: Żeby zarabiać, nie trzeba nic inwestować, uczestnictwo jest darmowe. 
 • Długoterminowość: Strona utrzymuje się w sieci od 2000 roku (MoneyMilioner), od 2014 roku jako Qassa. 
 • Kontakt, Support: Dobry kontakt z obsługą programu

Minusy, wady programu Qassa — co mi się nie podoba w tym programie?
 • Powolne zarabianie 
 • Wysokie minimum: Dosyć wysokie minimum potrzebne do wypłaty (50 zł). 
 • Niskie stawki za ankiety: O wiele niższe stawki za płatne ankiety — w porównaniu na przykład do ClixSense, ImasOnline lub Epanel.
 • Niskie prowizje za zakupy (cashback).
 • Niewielka ilość płatnych maili: (około 1-3 tygodniowo). 

Jak się zapisać do programu Qassa?

Rejestracja w programie Qassa.pl <<-- Kliknij link i wejdź na oficjalną stronę programu. Po wejściu na stronę wypełnij krótki formularz rejestracyjny. Wymyśl sobie nazwę użytkownika (login), hasło, wpisz imię, podaj prawidłowy adres e-mail, otrzymasz na niego link aktywacyjny (jeśli długo nie przychodzi, to sprawdź w folderze spam). Po kliknięciu linku aktywacyjnego Twoje konto zostanie aktywowane i będziesz mógł zacząć zarabiać. Na profilu wypełnij pierwsze ankiety (Twoje zainteresowania itp.), otrzymasz za to dodatkowe punkty.


Czy program płaci, czy strona nie jest oszustwem? Najnowsze uwagi (2017-01-20):


Na chwilę obecną program płaci, poniżej zamieściłem własny dowód wypłaty (z 20 stycznia 2017).  Bieżące dowody wypłaty pojawiają się również w Internecie.
Co nowego słychać w programie? (2016-12-28): 28 grudnia 2016 roku strona Qassa zakończyła program partnerski, w którym oferowała 8 zł za zaproszonego, aktywnego poleconego. W zamian wystartował nowy program partnerski, na innych, chyba trochę mniej atrakcyjnych dla promotorów zasadach.
Oficjalna informacja na stronie Qassa brzmi:"Informujemy, że z dniem 28 grudnia Qassa wstrzymuje premiowanie funkcji "Polecanie użytkowników" gdzie otrzymywałeś 8 zł za polecenie użytkownika. Oznacza to, że po tym terminie nie otrzymasz już wynagrodzenia za osobę poleconą, która zarejestrowała się z Twojego linka w Qassa. Decyzja ta wynika z naszego przekonania, że Qassa powinna być dla swoich użytkowników na tyle interesującym portalem, że sami chcieliby o niej mówić. Dlatego wolimy skupić się na poprawie funkcjonowania portalu Qassa, a nie inwestować na przykład w jego promocję. Jesteśmy przekonani, że jako użytkownik najlepiej na tym skorzystasz! W tym samym czasie wprowadzamy nową funkcję na portalu Qassa: udostępnianie sklepów internetowych. Za pośrednictwem takich mediów jak Whatsapp, Facebook, e-mail etc. możesz udostępnić swojej rodzinie i znajomym korzystanie ze sklepów internetowych w Qassa. Jeżeli osoba Ci znajoma, której przesłałeś link udostępniający sklep online, dokona tam zamówienia, to Ty otrzymujesz oferowany cashback. W ten sposób możesz pomnażać swój cashback!"


Qassa — moje niektóre dowody wypłat

kliknij obrazki, aby je powiększyćInformacje o wypłatach
Qassa — dowód wypłaty 2017
50 PLN na konto mBank
Data zlecenia wypłaty: 2017-01-17
Data wpłynięcia na konto: 2017-01-20
Czas oczekiwania na wypłatę: 3 dni (zgodnie z regulaminem)
Qassa — dowód wypłaty 50 PLN na konto mBank
Data zlecenia wypłaty: 2016-11-26
Data wpłynięcia na konto: 2016-12-02
Czas oczekiwania na wypłatę: 6 dni (zgodnie z regulaminem)
Qassa — dowód wypłaty 50 PLN na konto mBank
Data zlecenia wypłaty: 2016-10-21
Data wpłynięcia na konto: 2016-10-31
Czas oczekiwania na wypłatę: 10 dni (zgodnie z regulaminem)

Autor wpisu: Owl, blog m-zarabianie.com
Źródło informacji (statystyki, warunki uczestnictwa itp.): oficjalna strona Qassa
Ostatnia aktualizacja wpisu: 2017-05-25
Kopiowanie treści bloga zabronione. 

Które programy płacą systematycznie od wielu lat? Złota lista <<--

KOMENTARZE

BLOGGER: 175
 1. Zarabianie w qassa to czysta przyjemność, w porównaniu z innymi tego typu portalami, które znam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda, ten program nie jest zbyt pracochłonny. Zarabiać można chociażby przy okazji robienia zakupów online. Dobry jest zarobek z zaproszonych poleconych - ale tutaj trzeba już trochę pogłówkować jak zdobyć ich jak najwięcej. Program ma dosyć duże wymagania co do jakości, aktywności pozyskanych poleconych.

   "5.2 Rejestracja nowych użytkowników nie może odbywać się pod przymusem.
   5.3 Z jednego adresu IP może mieć miejsce tylko jedna rejestracja. Pozostałe zgłoszenia złożone za pośrednictwem tego samego adresu IP lub tego samego adresu zamieszkania nie są nagradzane.
   5.4 Osoby nie mogą być nagradzane za dokonanie rejestracji. Pod pojęciem nagradzania rozumie się udzielanie kredytów, przekazywanie pieniędzy itd.
   5.5 Wyłącznie jeśli zarejestrowani użytkownicy w pełni spełniają warunki i potwierdzą swój adres e mail, osoba polecająca otrzymuje premię za zgłoszenie w wysokości 160 000 Qoins.
   5.6 Aby nagroda w wysokości 160 000 Qoins została utrzymana, zarejestrowani nowi użytkownicy powinni brać aktywny udział w programie Qassa. Jeśli zarejestrowany użytkownik wyrejestruje się i nie bierze aktywnie udziału w programie, premia za zgłoszenie zostanie odebrana."


   Czytałem gdzieś, że niby nie akceptują poleconych pozyskanych na stronach GPTR, PTC. Ciekawe czy faktycznie zwracają na to uwagę, czy może przymykają oko.

   Usuń
 2. pewny program dostałem już dwie wypłaty po 50 zł , jednak bardzo długo się zbiera kaskę :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za opinie. U mnie wygląda to tak: Zapis do Qassa w listopadzie 2014, aktualne saldo 577 000 Qoins = 28,85 zł, czyli uzbierana ponad połowa sumy potrzebnej do wypłaty - screen. Tylko aktywnie uczestniczyć i promować ten program zacząłem dopiero pod koniec stycznia 2015, więc na tle innych programów najgorzej to nie wygląda. Jeszcze kilku zatwierdzonych, aktywnych poleconych i będę mógł wypłacić z tego systemu pierwsze 50 zł. W moim przypadku dobijanie do pierwszej wypłaty w Qassa wyjdzie chyba krócej niż w programie partnerskim mBanku. No i trzeba przyznać, że te 8zł (160 000 Qoins) za poleconego w Qassa to nie żadna ściema. Moi poleceni powoli są zatwierdzeni przez sytem, a prowizja dopisywana do konta. Tutaj screen <<. Dziękuję wszystkim za zapis i wspólne testowanie programu.

   Usuń
 3. Ja już mam kilkaset złociszy i nie jest to żadna śćiema pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gratuluję wyników. Zaglądam systematycznie na Twoje blogi, więc jestem na bieżąco z wynikami zarabiania w Qassa, Pozdrawiam :)

   Usuń
 4. Odpowiedzi
  1. Tak, masz rację. Pierwszą wypłatę z Qassa mam już na koncie, wyżej wstawiłem sreen. Niedługo zlecę następną. W moim przypadku największy zarobek w tym programie jest z poleconych.

   Usuń
 5. W ciągu 5 dni 50 PLN otrzymałam na konto.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gratuluję i dziękuję za komentarz. Mam nadzieję, że program będzie płacił jak najdłużej:)

   Usuń
  2. Mam pytanko.jezei chcialabym otrzymac wyplate poprzez przelew, co nalezy wpisac w danych w numerze IBAN?

   Usuń
  3. Wpisujesz po prostu numer swojego polskiego konta bankowego, a przed nim dodajesz litery: PL, na przykład:

   PL1234567890123456678111111 (to jest przykładowy numer)

   Tutaj przykładowy obrazek <<--

   Usuń
 6. Witam Mam pytanko ??? Czy jesli obecnie nie mieszkam w Polsce jednak nadal jestem tam zameldowana mogę korzystać z qassa? Pytam gdyz mieszkam w Irlandii ale większość zakupów robię przez internet z Polski jak allegro ebay intymna i wiele innych stron . Wydaję sporo kasy i fajnie by było coś na tym zyskać :) prosze o pomoc czy mogę się tam logować by spełniać warunki. Wiem że pisze dla wszystkich mieszkajacych w Polsce :( Będę wdzieczna za odpowiedz

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj, według regulaminu Qassa:

   "Artykuł 2: Kto może wziąć udział?

   2.1 W programie Qassa może zarejestrować się każdy, kto ukończył osiemnasty rok życia i mieszka w Polsce.
   2.2 Zlecenie wypłaty można złożyć wyłącznie, jeśli mieszka się w Polsce i posiada się rachunek bankowy lub bieżący w tym kraju.
   2.3 Qoins przyznawane są jednej konkretnej osobie. Nie jest możliwe przekazywanie Qoins innym osobom, również w razie śmierci zwycięzcy.
   2.4 W przypadku korzystania z kilku kont w 1 gospodarstwie domowym przeprowadzona zostaje wnikliwa kontrola, czy poszczególne konta zarządzane są osobno. Ponadto konta te nie mogą wykazywać między sobą żadnych podobieństw. W przypadku stwierdzenia przez nas naruszenia niniejszych warunków konta zostaną zablokowane."


   To fragment z regulaminu programu, ale nie mam pojęcia na jakich zasadach i czy w ogóle Qassa to weryfikuje.

   Najlepiej skorzystać z formularza kontaktowego i zapytać u źródeł (nie chciałbym wprowadzać w błąd):

   Qassa - formularz kontaktowy <<--

   Pozdrawiam:)

   Usuń
  2. Napisałem do Qassa z zapytaniem:

   "Czy Polak mieszkający w Irlandii, posiadający konto bankowe w Polsce, może przystąpić do Qassa.pl. ?"

   Otrzymałem odpowiedź, że niestety nie da się założyć konta spoza granic Polski. Jedynym wyjściem w takim przypadku jest założenie konta dla osoby mieszkającej poza krajem (przez osobę mieszkającą w Polsce) - później będzie mogła takie konto obsługiwać już z zagranicy.

   Usuń
 7. Zgodzę się, że minimum jest zbyt wysokie. Na qassa czytam jedynie maile i gram w bingo (niestety nic nie wygrałam) i przez rok udało mi się dopiero uzbierać 30 zł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za komentarz. To prawda, przy zarabianiu na samym czytaniu maili ( 500 Qoins za każdy mail, czyli 2,5 gr), dobijanie do minimum ( 50 zł) potrwa bardzo długo. Dlatego warto zainteresować się ich programem partnerskim :)

   Usuń
 8. a wypłatę trzeba uwzględnić w podatkach?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety każdy dochód, czy to z Qassa, czy z innego programu zarobkowego - powinien być zgłoszony w zeznaniu rocznym - nie ma lekko:)

   Usuń
 9. Za pośrednich poleconych,jaka jest prowizja??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj, Qassa prowizję wypłaca tylko za poleconych bezpośrednich (nie ma wielopoziomowego sytemu poleceń). Jest to jednorazowo wypłacana prowizja w wysokości 8 zł za każdego aktywnego poleconego.

   Usuń
 10. Qassa to naprawdę świetna alternatywa dla osób chcących przy okazji dorobić sobie parę złoty. Ja uczestniczę w programie już od kilku miesięcy i nie żałuję. Wkład naszej pracy jest niewielki i w każdej wolnej chwili można poświęcić trochę czasu na klikanie w reklamy, wypełnianie ankiet itp. ( na tym polega praca ). Faktycznie pieniążki zbiera się dosyć długo, ale Qassa to nie główne źródło naszego utrzymania lecz dodatkowy zarobek i przy okazji zabawa. Polecam, sprawdźcie sami ( rejestracja jest darmowa, a jeśli strona Wam się nie spodoba bez problemu można się wyrejestrować z tego programu lojalnościowego). https://www.qassa.pl/406325.

  OdpowiedzUsuń
 11. Czy z programem Qassa mogę zarabiać na innym komputerze niż ten z którego przeprowadzona była rejestracja ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj, przejrzałem regulamin programu Qassa oraz dział "Obsługa Klienta" (są tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania) i nie znalazłem żadnych przeciwwskazań, żeby zarabiać na innym komputerze niż ten z którego przeprowadzona była rejestracja. Żeby się upewnić napisałem też do obsługi programu poprzez formularz kontaktowy. Otrzymałem bardzo szybko taką odpowiedź:

   Jeżeli ktoś się już zarejestrował to jest użytkownikiem i może się logować z dowolnego komputera.

   Usuń
 12. Czasem raczej oszukują, miałem już 918 tys i 11 poleconych, mają na zatwierdzenie 2 tygodnie,tak napisali mi , minęły 3 miesiące i ani jednego nie zatwierdzili,napisałem 4 maile,zero odpowiedzi,usnąłem konto,po co klikać oszustom.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Firma akceptuje i wypłaca prowizję tylko za poleconych aktywnych (przecież na czymś muszą zarabiać). 11 poleconych - to niewiele i mogło faktycznie zdarzyć się tak, że żaden z Twoich poleconych nie wykazał się odpowiednią aktywnością, zrezygnował po kilku dniach, usunął konto i tak dalej.

   Z tego co widzę, to w wielu miejscach, niektórzy promotorzy bardzo agresywnie promują ten program i oszukują ludzi reklamami typu: "szybka kasa, łatwe pieniądze, zarabiaj 100 zł dziennie itp" i liczą później, że taki nieuczciwie pozyskany polecony będzie aktywny. Nie mówię, że tak jest w Twoim przypadku, ale wielu ludzi tak promuje ten program, a później narzekają, że poleceni są nieaktywni i rezygnują - gdy zobaczą, że wcale nie zarabia się 100 zł dziennie.

   Osobiście też mam wielu poleconych nieaktywnych, za których nie otrzymałem prowizji, ale nie zrażam się tym. Po prostu nie każdemu poleconemu odpowiada taki system zarabiania i wielu ludzi rezygnuje - tak mi się wydaję. Na 171 pozyskanych poleconych mam obecnie zatwierdzonych 61 (488 zł).

   Usuń
 13. Mam pytanie, jak taki dochód rozliczyć później w rozliczeniu PIT?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli przekroczyłeś kwotę wolną od podatku, to zapłacisz od zarobków w Qassa 18 % podatku.

   Kwota wolna od podanku wynosi w 2015 roku 3091 zł

   Jeśli tej kwoty nie przekroczyłeś, to podatku nie zapłacisz Dopiero nadwyżka od tej wartości podlega opodatkowaniu podatkiem dochodowym PIT.

   Jednak niezależnie od tego, powinno się zgłosić dochody w deklaracji podatkowej.

   Jeśli dochód z Qassa jest nieregularny i nie zarabiasz jakiś astronomicznych sum to można rozliczyć się raz w roku.

   Do końca kwietnia należy się rozliczyć z dochodów za poprzedni rok.

   Przykładowo jeśli w 2015 uzyskasz dochody z Qassa, to rozliczasz się z nich do końca kwietnia 2016 (od stycznia do kwietnia 2016).

   Do Urzędu Skarbowego należy dostarczyć wypełniony druk PIT (36 albo 37). Jaki dokładnie PIT to najlepiej dowiedzieć się w swoim Urzędzie Skarbowym albo zapytać księgowego - nie chciałbym wprowadzać w błąd. Inaczej to chyba wygląda jeśli ktoś rozlicza się sam lub na przykład wspólnie. Przepisy też co roku się trochę zmieniają, więc przed rozliczeniem lepiej dopytać jaki dokładnie to ma być druk PIT.

   Dodatkowe dochody z Qasaa należy wpisać w rubryce "dochody z innych źródeł", 'inne".

   To tak pokrótce, ale nie jestem doradcą podatkowym - więc lepiej dopytać się w swoim Urzędzie Skarbowym - urzędy mogą rożnie interpretować zarobek w takim programie, nie chciałbym wprowadzać w błąd.

   Usuń
  2. Panikujecie ludziska a urzednicy to tez ludzie i jak jakis student czy uczen nie rozliczy sie z tych dluuuugo zbieranych 100 zl to nikt go do wiezienia od razu nie zamknie tymardziej ze to kwota wolna od podatku :-)

   Usuń
 14. Jeśli nie posiadam konta bankowego to zebrane pieniądze mogę przelać na czyjeś konto np. mamy, siostry?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie znalazłem w regulaminie nic na ten temat, więc lepiej zapytać przez formularz kontaktowy <<-- Podejrzewam, że pieniądze zostaną przelane na takie konto bankowe, jakie wpiszesz w formularzu.

   W regulaminie Qassa są tylko takie punkty na temat konta bankowego:

   "Możesz edytować swoje dane bankowe, logując się na portalu Qassa przy użyciu swojej nazwy użytkownika i hasła, a następnie klikając opcję „Dane użytkownika” w menu po lewej stronie, a następnie „Dane wypłaty”.

   9.3 Środki można wypłacić na rachunek bankowy lub rachunek bieżący, a także zamawiając kod rabatowy lub przekazując nagrody na cele charytatywne.

   9.5 Rachunek bankowy lub rachunek bieżący może być używany tylko dla jednego konta w Qassa. Jeśli jeden rachunek jest używany na potrzeby wielu kont, Qassa ma prawo zablokować wszystkie konta danego użytkownika."


   Złożenie wniosku o konto bankowe to tylko 15 minut pracy, można założyć darmowe konto bankowe przez Internet, osobiście polecam w mBanku

   Usuń
 15. a gdzie są te ankiety ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pierwsze ankiety za które otrzymasz zapłatę dostępne są już po rejestracji - na profilu każdego użytkownika - w zakładce MyQassa - dane użytkownika - są to ankiety na temat zainteresowań, uzupełnienie danych profilowych, ulubione sklepy online itp.

   Kolejne ankiety, oferty przychodzą na adres mailowy podany przy rejestracji, lub dostępne są na profilu użytkownika w zakładce "zarabiaj Qoins"

   Usuń
 16. Czy rejestracja na portalach z reklam również jest punktowana, czy jedynie wypełnianie ankiet?
  Kolejne pytanie, po jakim czasie mogą pojawić się punkty z zaproszeń dla znajomych do rejestracji? Ich dane zostały zweryfikowane, jednak nie mam jeszcze na koncie quoins.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj, generalnie wszystkie płatne oferty znajdują się w zakładce "zarabiaj Qoins" - trafiają się czasami płatne zapisy, na przykład do innych paneli ankietowych, serwisów społecznościowych, i tak dalej. Czasami takie oferty przychodzą w płatnych mailach.

   Z tymi punktami za zaproszenie nowego użytkownika to jest różnie. W regulaminie Qassa można wyczytać, że polecony powinien wykazać się odpowiednią aktywnością (wtedy otrzymujemy 8 zł), ale jaka to ma być aktywność to regulamin szczegółowo tego nie wyjaśnia. Czasami zaliczenie poleconego trwa u mnie 2 tygodnie, 3 tygodnie, a czasami nawet miesiąc, innym razem kilka dni. Dużo też poleconych odpada (nieaktywne konto, usunięte), jakieś 30-40 % jest tylko zaliczana.

   Tak to wygląda na moim koncie: klik oraz klik

   Usuń
 17. Proszę Państwa, zarabianie w Qassa to lipa. Żeby zebrać 50 zł trzeba czekać 500 dni czyli 0,1 zł dziennie. Dokładnie 0,1 zł dziennie z klikania reklam bo więcej nie przysyłają. Jeśli namówimy znajomego dostaniemy (prawdopodobnie) 8 zł. Moja koleżanka mnie namówiła i nie dostała. Z wypełniania ankiet dostaniemy jakieś tam grosze, ale trzeba czekać kilka miesięcy. Obsługa strony słabo odpowiada na wszelkie zadane pytania lub nie odpowiada wcale. Po sprzedaniu prawie wszystkich danych osobowych i wypełnieniu kilkunastu ankiet, tygodniu klikania na reklamy zarobiłem około złotowki (nie licząc 8 zł po zarejestowaniu). Sęk w tym, że portal przysyła 2-4 reklamy dziennie co pozwala na zarobek klika-kilkanaście groszy. Większość z tych komentarzy jest pisana przez moderatorów z firmy. Szkoda czasu....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dość emocjonalny komentarz, ale spróbuję na niego odpowiedzieć :)

   Anonimowy: "Proszę Państwa, zarabianie w Qassa to lipa. Żeby zebrać 50 zł trzeba czekać 500 dni czyli 0,1 zł dziennie. Dokładnie 0,1 zł dziennie z klikania reklam bo więcej nie przysyłają. "

   Nie tak dawno (6 lipca) odebrałem kolejne 100 zł z Qassa klik - w sumie wypłaciłem kilkaset zł w ciągu kilku miesięcy, więc to nie prawda, że potrzeba 500 dni na osiągnięcie minimum do wypłaty (w czerwcu wypłacałem kilka razy).
   Oprócz płatnych maili - zarabia się również za zakupy online, ankiety, ale największy zarobek w tym programie jest na programie partnerskim, na zapraszaniu nowych użytkowników (8 zł za poleconego).

   Czy program Qassa to "lipa'"- to pewnie zależy od punktu widzenia. Lipa i nie lipa. Dla tych, którzy nie mają możliwości pozyskać, zaprosić dużej ilości poleconych (a szukają szybkiego zarobku), to być może lipa - a dla tych, którzy potrafią to całkiem dobry program.

   Zdaję sobie sprawę, że nie każdy odnajduje się w pozyskiwaniu poleconych. Niestety w większości programów zarobkowych dostępnych w internecie - zarabianie polega na pozyskiwaniu nowych klientów czy sprzedaży jakiś produktów. Obojętnie, czy są to programy partnerskie, MLN - marketing wielopoziomowy, PTC, GPTR, to zarabia się na pozyskiwaniu klientów.

   Jeśli ktoś się w tym nie odnajduje, to raczej powinien odpuścić sobie zarabianie w tego typu programach. Żeby mieć wielu poleconych, to trzeba trochę najpierw nad tym popracować: założyć blog, stronę www, wypromować, rozreklamować - jak pozyskiwać poleconych


   Anonimowy:
   "Jeśli namówimy znajomego dostaniemy (prawdopodobnie) 8 zł. Moja koleżanka mnie namówiła i nie dostała"


   Czasami zatwierdzanie aktywanosci trwa bardzo długo, 2 tygodnie, miesiąc. Ale Qassa nie jest pod tym względem jakimś wyjątkiem. Jeśli ktoś korzysta z programu partnerskiego mBanku, to wie, że tam też czeka się bardzo długo na zatwierdzenie nowego klienta (nawet ponad miesiąc i dłużej, i też nie zawsze jest zatwierdzony)

   Anonimowy: "Z wypełniania ankiet dostaniemy jakieś tam grosze, ale trzeba czekać kilka miesięcy"

   Tutaj się zgodzę - w porównaniu do innych paneli ankietowych, Qassa za ankiety płaci niewiele. Na przykład za identyczną ankietę (którą wypełnimy w Qassa i w Clixsense) - zarobimy kilka razy więcej (w dolarach) w Clixens

   Anonimowy: "Obsługa strony słabo odpowiada na wszelkie zadane pytania lub nie odpowiada wcale"

   Akurat osobiście nie mam złych doświadczeń z jakością obsługi klienta. Na wszystkie moje pytania otrzymałem odpowiedź w ciągu 1-2 dni. Oczywiste jest, że marketingowcy nie odpowiedzą na wszystkie pytania, bo to jak działa firma często jest tajemnicą firmową.

   Usuń
  2. Anonimowy:"Po sprzedaniu prawie wszystkich danych osobowych i wypełnieniu kilkunastu ankiet, tygodniu klikania na reklamy zarobiłem około złotowki (nie licząc 8 zł po zarejestowaniu). Sęk w tym, że portal przysyła 2-4 reklamy dziennie co pozwala na zarobek klika-kilkanaście groszy."

   "Sprzedawanie" wszystkich danych osobowych nie jest obowiązkowe - jeśli ktoś się obawia, może wypełnić tylko te najważniejsze.

   Program Qassa działa od wielu lat (od 2000 roku). Nie słyszałem nigdy o jakimś wycieku danych z tego programu czy podobnych problemach.

   "Dane wprowadzone przez Ciebie podczas rejestracji pozostają w posiadaniu portalu Qassa. Dane te nie są przekazywane ani sprzedawane osobom trzecim, a także są bardzo dobrze zabezpieczone.

   Baza użytkowników portalu Qassa podlega holenderskiej Ustawie o ochronie danych osobowych. Baza użytkowników jest również zgłoszona w Komisji ds. Ochrony Danych Osobowych w Hadze. Numer zgłoszenia to m1256027."


   Anonimowy:"Większość z tych komentarzy jest pisana przez moderatorów z firmy. Szkoda czasu..."

   Nic mi nie wiadomo o tym, żeby pisali tutaj moderatorzy Qasasa - ja nim na pewno nie jestem - co widać chociażby po komentarzach, które publikuje na blogu. A publikuje komentarze zarówno pozytywne jak i negatywne - nieprzychylne - takie jak Twoje, a tez nie wiem czy przypadkiem nie jesteś z jakiegoś konkurencyjnego serwisu ankietowego i robisz negatywnego PR ;)
   Generalnie program Qassa ma wady i zalety - jak większość programów tego typu. Ze wszystkich programów opisanych na tym blogu zarabia mi się w nim obecnie najszybciej


   Usuń
 18. A ja z Qassa wyplacilam juz dwa razy 50 zl, a nie mam zadnego poleconego. Wprawdzie zbieralam dluuuuugo, ale wyplate otrzymalam, w przeciwienstwie do eRmail, gdzie po osiagnieciu minimum zawiesili mi konto... Dlatego warto zarabiac z Qassa, bo placi...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dlatego uważam, że warto działać w tym programie nawet i bez poleconych. W Qassa jest przynajmniej większa 'gwarancja', że wypłatę otrzymamy - program płaci przecież od 15 lat (w przeciwieństwie do wielu bux'ów czy nowych paneli ankietowych - które zwijają się już po kilku miesiącach razem z zarobkami użytkowników.

   Często pojawiają się głosy krytyki, ze Qassa nie do końca wyjaśnia, jaką aktywnością powinien wykazać się polecony żeby otrzymać te 8 zl. Według Qassa:"Użytkownik powinien być aktywny w widoczny dla nas sposób". Tylko jeśli byłoby to szczegółowo wyjaśnione, to jak znam życie ruszyłaby wśród użytkowników lawina kupowania poleconych typu: "zapisz się z mojego reflinku, a ja odpalę ci 4 zl - jeśli wykażesz się taką i taką aktywnością, a później możesz się wypisać" - a pewnie nie o to firmie chodzi.

   No i przede wszystkim Qassa to program lojalnościowy - dostajemy punkty za zakupy, a ankiety, płatne maile są tutaj raczej dodatkiem.

   Zresztą każdy mail warty jest w Qassa 2,5 grosza - a to chyba najwyższa obecnie stawka wśród polskojęzycznych programów mailowych.


   Usuń
 19. Hej
  Na stronie jestem zarejestrowany już 6 lat , 4 lata gdy była tylko w wersji Francuskiej i 2 LATA W WERSJI POLSKIEJ ze stroną nie ma żadnych problemów zawsze płaci na czas.
  Pozdrawiam
  warta rejestracji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hej, dzięki za komentarz. Ja zainteresowałem się tym programem dosyć późno, a szkoda. Mam nadzieję, że będzie płacił jak najdłużej, Pozdrawiam:)

   Usuń
 20. Byłam w quassie rok. Przez ten rok ucuiłałam!!! 50 zł, które mi wypłacili. Wiele w tym ściemy. Owszem, przysyłali mi ankiety niemal codziennie, ale zawsze po rozpoczęciu wypełniania, pisali, że do nich nie pasuję! tak więc zarabiałam tylko na reklamach. za poleconych nie dostałam grosza.Nie warto, dla 50 zł przez rok klikać i klikać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy: "Byłam w quassie rok. Przez ten rok ucuiłałam!!! 50 zł, które mi wypłacili."

   Dzięki za komentarz. Wypłaciłaś 50 zł przez rok - to faktycznie słabiutki wynik, nawet jak na program typu Qassa.
   Ja zapisałem się do Qassa w listopadzie 2014 (ale aktywnie uczestniczyć w programie zacząłem dopiero pod koniec stycznia 2015) - i do tej pory wypłaciłem 750 zł (w niecały rok), a kolejne 50 zl zleciłem kilka dni temu. Zobacz <<--


   Anonimowy: "Wiele w tym ściemy."

   Nie widzę tutaj "ściemy". Widzę płacący program lojalnościowy (na chwilę obecną płacący) - program z wadami i zaletami. Strona Qassa posiada dokładny regulamin, dzial obsługi klienta - gdzie można znaleźć odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jest podane wynagrodzenie za odbiór maili, za płatne ankiety, za zakupy w sklepach powiązanych z Qassa. Wszystko jest tutaj raczej przejrzyste i trasparentne. Może oprócz szczegółowej informacji - jaką aktywnością powinni wykazać się poleceni. Ale jeśli chodzi o resztę, to nie ma do czego się przyczepić. Program przecież nie reklamuje się jako strona umożliwiająca zarabianie milionów. To jest program lojalnościowy - płaci za zakupy w sklepach internetowych. Dodatkowo wynagradza za czytanie maili, wypełnianie ankiet, za polecanie programu (program partnerski).

   Anonimowy: "Owszem, przysyłali mi ankiety niemal codziennie, ale zawsze po rozpoczęciu wypełniania, pisali, że do nich nie pasuję!"

   Z płatnymi ankietami tak już jest - w większości paneli ankietowych. Dlaczego tak jest? Bo to zleceniodawca ankiety wybiera sobie respondentów do badania ankietowego (na przykład wiek, adres zamieszkania, rodzaj wykonywanej pracy, wykształcenie, itp (jeśli na przykład szukają osób z Katowic, a Ty jesteś z Warszawy, to system Cię automatycznie odrzuci.
   Tak jest nie tylko w Qassa. Poza tym, jeśli na przykład ktoś uczestniczy w wielu panelach ankietowych, to system też może odrzucić - jeśli już uczestniczyłaś w ankiecie tej samej firmy, ale w innym panelu ankietowym.


   Anonimowy: "tak więc zarabiałam tylko na reklamach. za poleconych nie dostałam grosza.Nie warto, dla 50 zł przez rok klikać i klikać"

   U mnie zatwierdzanie poleconych wygląda tak:

   Całkowita liczba zgłoszonych użytkowników: 242
   Całkowita liczba zatwierdzonych użytkowników: 95 (czyli 760 zł za same polecenia), Zobacz <<--

   To prawda - wielu poleconych odpada, rezygnuje, nie wykazuje się odpowiednią aktywnością - bo nie każdemu przecież taki rodzaj dodatkowego zarabiania online odpowiada.

   Klikać i klikać nie warto (masz rację) - warto natomiast być aktywnym uczestnikiem. Polecam program szczególnie osobom, które mają możliwość pozyskiwania poleconych. Jeśli ktoś myśli o zarabianiu Online (obojętnie czy to są programy partnerskie czy programy PTC, itp
   - to najpierw powinien zacząć od założenia bloga, strony www, na którym będzie mógł programy promować).

   Qassa polecam również osobom, które często robią zakupy Online. Qassa udostępnia programy lojalnościowe w setkach sklepów internetowych. Robiąc w nich zakupy online zarabiasz - na Twoje konto wędrują punkty Qoins, które później możesz zamienić na gotówkę (działa to na podobnych zasadach jak programy lojalnościowe na stacjach benzynowych, tylko tutaj online). Przykładowe sklepy: Orange, Merlin.pl, BigStar, Empik, Media Markt, Zooplus, PizzaPortal i wiele innych znanych marek.

   Pozdrawiam

   Usuń
 21. Mam problem z grami na stronie Qassa. Niby wszystko ok, ładowanie przebiega szybko ale potem następuje komunikat "connecting.." i cała gra się zawiesza. Pisałam do działu pomocy - jak na razie cisza z ich strony. Próbowałam też myku z zainstalowaniem najnowszej javy albo użyciem innej przeglądarki ale to nic nie dało..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj, u mnie dzisiaj jest podobnie z grami, też nie ładują się do końca, ale wczoraj wszystko było jeszcze ok. Być może jakiś problem z serwerem mają. Obsługa odpisuje zwykle w ciągu 1-3 dni, przynajmniej ja tyle zawsze czekałem.

   Usuń
  2. Dzisiaj już było wszystko ok na moim koncie, gry otwierały się bez problemu.

   Usuń
 22. Witajcie, czy w dalszym ciagu ten program placi?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj, jak najbardziej program Qassa jest wypłacalny. Na swoim blogu regularnie zamieszczam dowody wypłat z tego systemu (screeny moich dowodów są w opisie programu).
   Na wielu innych blogach i forach również pojawiają się regularnie dowody wypłat z Qassa, chociażby: tutaj albo tutaj Do tej pory wypłaciłem 900 zł z tego programu.

   Usuń
 23. Niestety program oszukuje... Transakcje oczekujące (których suma dawała już dobry milion qoins) nagle dziwnym trafem zaczęły znikać. Nie polecam tego shitu, szkoda czasu i nerwów.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Unknown napisał: "Niestety program oszukuje... "

   Mnie ten program tak "oszukuje", że wypłacam z niego bez problemu 100 zł na miesiąc (z tendencją wzrostową), a znam osoby, które wypłacają kilka razy więcej. Dlatego trudno mi osobiście uwierzyć w jakieś wielkie błędy i niedociągnięcia. Dlaczego mnie nic takiego w Qassa nie spotyka? Żadne transakcje mi nie znikają, właśnie wypłaciłem kolejne 100 zł z tego sytemu. Dziwne, być może ja zapisałem się do jakiegoś innego Qassa ;)
   A może i jestem w stanie uwierzyć. W końcu zapisało się do tego programu ponad 500 tysięcy osób. Na tylu ludzi zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony. Ja osobiście znam więcej osób zadowolonych z tego programu niż niezadowolonych. Ale z reguły tak już jest, że komentarze na blogu najczęściej zostawiają Ci niezadowoleni, bo komu chce się napisać bezinteresownie komentarz pozytywny jesli jest z programu zadowolony? To rzadkość ;)


   Unknown napisał: "Transakcje oczekujące (których suma dawała już dobry milion qoins) nagle dziwnym trafem zaczęły znikać. "

   Ja nic takiego na swoim koncie nie zauważyłem, podobnie na forach zewnętrznych ludzie też jakoś masowo nie skarzą się na znikanie transakcji oczekujących. Jeśli spotkało Cię coś takiego, to powinieneś skontaktować się z obsługą programu Qassa.

   Fragment z działu obsługi klienta:

   "Moje zamówienie było na początku widoczne w niezrealizowanych transakcjach, a teraz już go nie widać. Dlaczego?

   Odpowiedź

   To, że Twoja transakcja przestała być widoczna w niezrealizowanych transakcjach, może mieć kilka przyczyn.

   Zalecamy skontaktować się z Obsługą Klienta. Obsługa Klienta może sprawdzić, z jakiej przyczyny Twoje zamówienie nie wyświetla się w przeglądzie.   Unknown napisał: "Nie polecam tego shitu, szkoda czasu i nerwów."

   Eeee tam, jeśli ktoś wejdzie na jakąś stronę opisującą renomowane Banki, na przykład PKO, ING, Milenium, mBank i podobne, to też znajdzie w większości negatywne opinie, a mimo tych negatywnych opinii z usług tych banków korzystają miliony osób na całym świecie - podobnie jest z Qassa - ja jestem zadowolony :)

   Usuń
 24. ,,Ale z reguły tak już jest, że komentarze na blogu najczęściej zostawiają Ci niezadowoleni, bo komu chce się napisać bezinteresownie komentarz pozytywny jesli jest z programu zadowolony? To rzadkość ;)"
  Ja pisze i takie i takie ale wiekszosc jest pozytywnymi komentarzami.
  Z Quassa jeszcze nie wypłacałem bo nie uzbierałem do podanej kwoty wypłaty ale jakikolwiek miałem problem czy to z ankietą czy w innej sprawie to na drugi dzień juz była od tego panelu odpowiedż baaa nawet miałęm dłuzsza korenspondencję-bardzo szczegółowo opisali mi rozwiazanie mojego problemu, w sumie drogą emailowa wymieniałem z nimi informacje tak jakby na czacie pytanie i zaraz odpowiedź.Nie spotkałem tego w innych panelach a jestem w wielu panelach pozdrawiam Marek

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja pisze i takie i takie ale wiekszosc jest pozytywnymi komentarzami.

   Za to Cię właśnie lubię i szanuję. Bezinteresowne komentarze są szczególnie cenne.

   Z Quassa jeszcze nie wypłacałem bo nie uzbierałem do podanej kwoty wypłaty ale jakikolwiek miałem problem czy to z ankietą czy w innej sprawie to na drugi dzień juz była od tego panelu odpowiedż baaa nawet miałęm dłuzsza korenspondencję-bardzo szczegółowo opisali mi rozwiazanie mojego problemu, w sumie drogą emailowa wymieniałem z nimi informacje tak jakby na czacie pytanie i zaraz odpowiedź.Nie spotkałem tego w innych panelach a jestem w wielu panelach pozdrawiam Marek

   Też nie miałem nigdy problemów z działem obsługi klienta w Qassa. Na swoje pytania otrzymałem odpowiedź w ciągu 1-3 dni, Pozdrawiam.

   Usuń
 25. W Qassa.pl zarabiamy na kilka sposobów. Zbieramy Qoinsy (wcześniej w money millionaer były to perły). Za 1 000 000 Qoinsów otrzymamy 50 zł
  1. Jak w klasycznych programach GTPR, czyli otrzymujemy maile i klikamy w nie oglądając reklamy. Jeden klik to 500 Qoinsów. Dziennie możemy otrzymać maksymalnie 5 maili, czyli otrzymamy z tego 2500 Qoinsów, czyli 12,5 grosza. Na tele pozostałych programów GTPR nie jest to wcale mało.
  2. Tu program różni się od wszystkiego co znam, w zamian za zakupy w tysiącach sklepów internetowych otrzymujemy Qoinsy. Np za zakupy w EuroRTV AGD za każdą wydaną złotówkę otrzymujemy 100 Coinsów. W sklepie Świat cebuli (ozdobnych) za wydaną złotówkę otrzymujemy 4 razy więcej. Kupując pizzę w Pizza Portal za rejestrację się jako nowy uczestnik otrzymujemy 33000 Qoins, a jeżeli mamy już konto to otrzymujemy 150 Qoins za każdą wydaną złotówkę. Przypuśćmy, że kupujemy sprzęt RTV o wartości 200 zł, za zakup ten otrzymamy 20 tys. Coinsów, czyli 1, 25 zł. Niby niewiele, ale każdy z nas kupuje kiedyś coś w sieci, bo zakupy tam naprawdę się opłacają. Czyli strategia nasza jest taka, wypatrujemy okazję cenową w jednym z 544 sklepów, kupujemy wymarzony/potrzebny nam towar, a przy okazji zgarniamy Qoinsy.
  3. Już za samą rejestrację otrzymujemy 100 tyś Qoins (5 zł). Za wypełnienie profilu można zgarnąć 2 złote (40000 Qoins). Jednak najciekawsza chyba jest niezwykle wysoka stawka za pozyskanie nowego uczestnika do programu Qassa.pl. Otóż za polecenie jednej osoby otrzymujemy 8 zł. To naprawdę najlepsza stawką z jaką się spotkałem. Także, jeżeli podoba wam się wygląd i treść mojego bloga, to nie wahajcie, się tylko rejestrujcie się z mojego reflinka.
  4. W Qassa.pl możecie ponadto próbować zarobić trochę Qoinsów grając w gry logiczne i zręcznościowe oraz bingo. Ja gram w bingo i jest to dla mnie świetna zabawa. Kolejny plus dla Qassa.pl. [reflink]

  OdpowiedzUsuń
 26. Witam, mam pytanie na temat Qassa. Zapisałam się do programu jakieś dwa tygodnie temu i przez pierwsze kilka dni przychodziły mi e-maile (zarówno na mojego maila jak i na 'otrzymane e-maile' w serwisie). Tak było na początku, a teraz ostatniego maila dostałam 16 września. czy taki przestój jest normalny?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj, wydaje mi się, że coś jest nie tak, skoro wcześniej otrzymywałaś systematycznie, a teraz od kilku dni ich nie otrzymujesz wcale. Zawsze możesz skontaktować się z Obsługą programu <<-- Odpisują w ciągu 1-3 dni.

   Pamiętaj też, że ilość dostarczanych maili zależy od reklamodawców (ile tych reklam wykupią) oraz od profilu użytkownika - wybranych w profilu zainteresowań, miejsca zamieszkania i tak dalej (preferencje mailingu). Reklamodawca ma możliwość wyboru do jakiej części użytkowników chce dostarczyć maile (target). Dlatego czasami może być ich trochę więcej, a innego dnia mniej.

   Z tego co widzę na swoim koncie Qassa to codzienne jakieś tam maile przychodzą. Szczegółowo nigdy się nie przyglądałem, ale 1-5 dziennie spokojnie. Jeśli nie widać ich w skrzynce to oczywiście zawsze można tez sprawdzić na swoim profilu, w zakładce "zarabianie".

   A jeśli to jest jakiś błąd techniczny (na przykład długo maile się nie pojawiają), to zawsze można skontaktować się z Obsługą programu <<-- - odpisują dosyć szybko.

   W dziale obsługi klienta Qassa (najczęściej zadawane pytania) - znalazłem też taki tekst:

   'Nie otrzymuję od was żadnych e-mailów albo jest ich bardzo mało. Dlaczego?

   Odpowiedź

   Nieotrzymywanie e-mailów lub otrzymywanie małej ich liczby może mieć kilka przyczyn:

   - Nie masz jeszcze 18 lat. Większość reklamodawców jest zainteresowanych głównie użytkownikami, którzy ukończyli 18. rok życia, w związku z tym otrzymujesz mało e-mailów.'

   - Nasze e-maile są postrzegane przez Twój program pocztowy jako niepożądane (spam). Zalecamy ustawić rozszerzenie @qassa.pl jako bezpiecznego nadawcę.'


   Żródło cytowanego fragmentu<<--


   Pozdrawiam

   Usuń
 27. Polecam, wszystko działa prawidłowo :)
  [link]

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie też na chwilę obecną bez żadnych problemów. Wypłaty dochodzą zgodnie z terminem zdeklarowanym w regulaminie Qassa :).

   Usuń
 28. Witam .Zacznę od tego że bardzo tu dużo mądrych porad,więc i Ja mam pytanie.
  Na chwilę obecną jestem osobą bezrobotną i nie rozliczam się z U.Skarbowym ,do QASSA zarejestrowałam się w grudniu u.r.i jeszcze wypłat nie miałam ,ponieważ na liczniku dopiero 7 zł.ale czy w przyszłym roku,będę nadal osobą bezrobotną to będę musiała się rozliczyć z samych dochodów z Qassa. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj, rozliczasz się z przychodu. A kiedy powstaje przychód w przypadku Qassa? Przychód powstaje dopiero wtedy, gdy pieniądze realnie wpłyną na Twoje konto bankowe. Gdy pieniądze masz już do dyspozycji na swoim koncie bankowym<<--
   ,wtedy jest przychód.

   Jeśli rozliczasz się raz w roku, to wykazujesz przychód z programu Qassa w PIT rocznym. Przykładowo, jeśli w 2015 roku na Twoje konto wpłynęły jakieś pieniądze z Qassa, to rozliczasz się z tego do końca kwietnia 2016 (od stycznia do kwietnia 2016). Dodatkowe przychody z Qasaa wpisujesz w rubryce "przychód z innych źródeł,inne".

   I podobnie, jeśli w 2016 roku na Twoje konto wpłyną jakieś pieniądze z programu Qassa, to rozliczasz się z tego do końca kwietnia 2017 (od stycznia do kwietnia 2017).

   Nie masz pieniędzy z Qassa do dyspozycji na swoim koncie bankowym - nie martwisz się rozliczeniem przychodów z Qassa.

   Tylko tak jak wspomniałem we wcześniejszym komentarzu - ja nie jestem doradcą podatkowym, więc lepiej dopytaj się w swoim Urzędzie Skarbowym albo zapytaj chociaż jakiegoś księgowego - nie chciałbym wprowadzać w błąd. Każdy US trochę inaczej może też interpretować rozliczenie się z zarobków w takim programie. Pozdrawiam serdecznie.

   PS Polecem też wpis na ten temat, na blogu inwestycjewinternecie.pl<<--

   Usuń
  2. Bardzo Dziękuję za szybką i pomocną odpowiedź.Pozdrawiam.

   Usuń
 29. Witaj, czytałam dużo o Qassa i cały czas się zastanawiam czy warto, czy nie ma haczyka?
  Jak widzę sporo opinii jest na tak i cały czas działa to tak? jeśli robię zakupy w jakimś sklepie on line polecanych przez Qassa to jakas kasa mi sie wraca tak?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj, czytałam dużo o Qassa i cały czas się zastanawiam czy warto, czy nie ma haczyka?


   Witaj, obawiać się nie ma czego, ponieważ ten program nie wymaga żadnych wpłat, inwestycji, abonamentów, itp. Jedyne co możesz stracić w przypadku upadku firmy to czas, który poświeciłaś na uczestnictwo w programie. Firma istnieje wprawdzie i płaci od 2000 roku, ale nawet tak długi czas funkcjonowania nie daje przecież żadnej gwarancji, że program będzie płacił już wiecznie. Jak każda firma może kiedyś upaść, zbankrutować.


   Jak widzę sporo opinii jest na tak i cały czas działa to tak?

   Qassa ma wiele pozytywnych opinii w Internecie, między innymi dlatego, że posiada atrakcyjny program partnerski i płaci 8 PLN za pozyskanego, aktywnego poleconego (każdy użytkownik Qassa otrzymuje dostęp do linków i banerów referencyjnych, które służą do zapraszania nowych użytkowników). Więc nie ma co się dziwić, że ludzie zachwalają ten program, żeby tylko pozyskać poleconych. Po prostu trzeba potrafić odróżnić reklamę od rzetelnej informacji.

   A jak jest naprawdę?

   Program faktycznie płaci - przynajmniej w grudniu jeszcze płacił. Ostatnią wypłatę z Qassa otrzymałem 22-12-2015 (screen jest wyżej, w opisie programu).

   Ile można zarobić, czy dużo można zarobić?

   Nie ma co się oszukiwać - najwięcej w tym programie zarabia się za zapraszanie nowych użytkowników. Dlatego najwięcej w tym programie zarobią osoby, które mają możliwość pozyskania wielu poleconych (właściciele blogów, stron, którzy potrafią dotrzeć do dużej liczby osób zainteresowanych uczestnictwem w takim programie). Ale i tak nie są to jakieś astronomiczne zarobki, na przykład w moim przypadku średnio wychodzi 50 PLN - 100 PLN / na miesiąc.

   Pozostałe metody zarobku (czytanie płatnych maili, ankiety, prowizje za zakupy w sklepach internetowych) nie są w Qassa zbyt dochodowe, i jeśli ktoś nie ma możliwości pozyskać wielu poleconych, to będzie długo i namiętnie zbierał do minimum niebędącego do wypłaty (które wynosi 50 PLN). Oczywiście dobicie do minimum jest jak najbardziej możliwe, ale trochę to potrwa.   jeśli robię zakupy w jakimś sklepie on line polecanych przez Qassa to jakaś kasa mi sie wraca tak?


   Tak, Qassa to nie jest żaden program biznesowy, tylko strona, która udostępnia programy lojalnościowe do licznych sklepów Online. Obecnie Qassa ma podpisaną umowę z ponad 600 sklepami internetowymi. Na przykład z Orange, Zooplus, PizzaPortal, 5.10.15., Groupon, MediaMarkt, Zalando, i wiele innych.

   Za zakupy w sklepach internetowych (z którymi Qassa ma podpisaną umowę) otrzymujesz punkty (Qoins), które po uzbieraniu odpowiednika 50 PLN możesz sobie wypłacić na konto bankowe.

   Dodatkowo program płaci za czytani płatnych maili, wypełnianie ankiet - niestety przychodzi ich jak na lekarstwo, niewiele.

   Czy warto?

   Skoro w programie nie można stracić, a jedynie można zarobić, to dlaczego nie? Warto.

   Warto jeśli ktoś robi często zakupy w sklepach internetowych (wtedy zwraca mu się jakiś procent wydany na zakupy w sklepach powiązanych z Qassa).

   Warto jeśli masz możliwość pozyskania, zaproszenia wielu polconych.   PS Z najnowszych informacji: Po ostatniej modernizacji strony, Qassa ma jakieś problemy z dopisywaniem nowych poleconych, podobno mają to naprawić.

   Wielu ludzi, od Qassa bardziej sobie ceni program ClixSense <<--, osobiście tez polecam <<--

   Usuń
 30. Dziękuję za szybką odpowiedź, zapisałam się...zobaczymy
  Tylko mam problem jeśli chodzi o podanie konta...ja mam podać hasło ale jakie hasło?
  przecież nie podam hasła do swojego konta....o jakie tu hasło chodzi??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przy każdej zmianie danych, na przykład adresu konta bankowego należy dla potwierdzenia podać aktualne hasło z programu Qassa,

   NIE hasło Twojego konta bankowego, tego pod zadnym pozorem się nikomu nie podaje.

   Usuń
 31. Nie wiem co się stało z programem Qassa bo dziś w ogóle nie mogę wejść na konto nie mam pojęcia co jest powodem ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też nie mogłem dzisiaj wejść na stronę, ale z tego co widzę, to strona Qassa już działa, być może mieli jakie problemy z serwerem.

   Mnie natomiast niepokoi coś innego. Po ostatniej modernizacji strony Qassa (zmiana szaty graficznej, układu strony) kompletnie nie działa u mnie ich program partnerski, poleceni nie są dopisywani do mojego konta (nie widać nowych zapisów). Ostatni polecony został dopisany 7 grudnia 2015 - i od tej daty cisza.

   Wcześniej nie zdarzały się takie przestoje. Nie wiem czy powodem są faktycznie jakieś błędy po ostatniej modernizacji strony, czy tylko zbiegło się to w czasie...

   Napisałem w tej sprawie do obsługi programu i otrzymałem niby taką odpowiedź, fragment:

   "Rzeczywiście, modernizacja strony wywołała rodzaj efektu domino jeśli chodzi o usterki techniczne. Bardzo przepraszamy i zapewniamy, że technicy nieprzerwanie pracują nad ich usunięciem. Osoby polecone są przypisywane osobie polecającej, niestety jeszcze bez podglądu."

   Tylko jak długo można naprawiać usterkę?

   Usuń
 32. Większość opinii kończy się na ankietach / programie partnerskim, a dlaczego nikt nie wypowie się na temat hazardu? :)
  Wygrał ktoś kiedyś w Bingo lub zdrapce? Warto w to grać? Lepiej się napocić i napracować do tych 50zł czy może warto spróbować szczęścia? Przecież można bez wysiłku wygrać kilkaset zł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy napisał: 'Większość opinii kończy się na ankietach / programie partnerskim, a dlaczego nikt nie wypowie się na temat hazardu? :)'

   Ja napisałem: Masz rację - większość. Ale pojawiły się wśród tutejszych komentarzy także opinie dotyczące zdobywania punktów poprzez Bingo:

   Kasia B napisała: 'Zgodzę się, że minimum jest zbyt wysokie. Na qassa czytam jedynie maile i gram w bingo (niestety nic nie wygrałam) i przez rok udało mi się dopiero uzbierać 30 zł.'

   Patryk Golebiowski napisał: 'W Qassa.pl możecie ponadto próbować zarobić trochę Qoinsów grając w gry logiczne i zręcznościowe oraz bingo. Ja gram w bingo i jest to dla mnie świetna zabawa. Kolejny plus dla Qassa.pl.'

   Ja napisałem (dzisiaj): Qassa oferuje codziennie darmową zabawę w bingo (1 darmową kartę) oraz w gry logiczne i zręcznościowe (podobne Bingo i gry zręcznościowe są na Facebooku). Żeby dostać więcej kart lub zagrać w zdrapkę należy przeznaczyć na to swoje długo zdobywane w programie punkty.

   Więc oczywiste jest, że nie warto w ten sposób ryzykować - zdecydowanie odradzam przeznaczać na to swoje punkty.


   Anonimowy: 'Wygrał ktoś kiedyś w Bingo lub zdrapce? Warto w to grać? Lepiej się napocić i napracować do tych 50zł czy może warto spróbować szczęścia? Przecież można bez wysiłku wygrać kilkaset zł. '

   Ja napisałem: Warto wykorzystywać codzienną darmową kartę do gry. NIE warto przeznaczać na to swoje punkty.

   Usuń
 33. Program partnerski qassy jest powoli reanimowany, tak więc jest światełko w tunelu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie zauważyłem na swoim koncie kilka nowych zapisów (status - konta sprawdzane). Więc może faktycznie istnieje jakiś cień nadziei, że program partnerski Qassa powróci z zaświatów.

   Usuń
  2. Orientujecie się co ile są mniej więcej poleceni aktualizowani,raz na dzień czy częściej?

   Usuń
  3. Trudno powiedzieć, ciężko to wyczuć na jakich zasadach i jak często weryfikowani, aktualizowani są poleceni.
   Jeśli chodzi o zatwierdzanie aktywnego poleconego, to rożnie to trwało. Czasami po kilku dniach, innym razem po kilku tygodniach te 8 zł było dopisywane do konta.

   Usuń
 34. Ja uczestniczyłem w tym programie jak zwał się moneymilionner.W około 3 miesiace wypłaciłem 250zł.Potem miałem lepszy patent na pozyskiwanie poleconych.Zleciłem któregoś razu wypłate w wysokości 150zł to zablokowali mi konto pisząc ,że zdobywanie poleconych było niezgodne z regulaminem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to fest... po co ich w takim razie akceptowali..

   Usuń
  2. Ale czy złamałeś któryś z poniższych punktów regulaminu?

   Artykuł 5: Zgłaszanie innych osób jako użytkowników (osoby polecone)

   5.1 Każdy użytkownik dysponuje własnym niepowtarzalnym odnośnikiem, przy użyciu którego może zapraszać inne osoby do rejestracji w programie Qassa. Należy korzystać z tego odnośnika, ponieważ w innym razie za zgłoszenie nowego użytkownika nie zostaną przyznane Qoins. Użytkownicy otrzymują nagrodę w postaci 160 000 Qoins za zatwierdzonego nowego użytkownika.
   5.2 Rejestracja nowych użytkowników nie może odbywać się pod przymusem.
   5.3 Z jednego adresu IP może mieć miejsce tylko jedna rejestracja. Pozostałe zgłoszenia złożone za pośrednictwem tego samego adresu IP lub tego samego adresu zamieszkania nie są nagradzane.
   5.4 Osoby nie mogą być nagradzane za dokonanie rejestracji. Pod pojęciem nagradzania rozumie się udzielanie kredytów, przekazywanie pieniędzy itd.
   5.5 Wyłącznie jeśli zarejestrowani użytkownicy w pełni spełniają warunki i potwierdzą swój adres e mail, osoba polecająca otrzymuje premię za zgłoszenie w wysokości 160 000 Qoins.
   5.6 Aby nagroda w wysokości 160 000 Qoins została utrzymana, zarejestrowani nowi użytkownicy powinni brać aktywny udział w programie Qassa. Jeśli zarejestrowany użytkownik wyrejestruje się i nie bierze aktywnie udziału w programie, premia za zgłoszenie zostanie odebrana.
   5.7 Zabrania się dokonywania rejestracji w imieniu innych osób. Każdy powinien rejestrować się osobiście, wypełniając dane zgodnie z prawdą i potwierdzając swoje konto.
   5.8 Na portalu dostępne są różne opcje promowania programu Qassa przy użyciu własnego niepowtarzalnego odnośnika. Bez wyraźnej zgody Qassa zabrania się używania innych materiałów niż te dostępne na portalu.
   5.9 Regularnie przeprowadzane są kontrole pod kątem ważności dokonanych rejestracji. Jeśli zarejestrowani użytkownicy nie spełniają określonych warunków, Qassa ma prawo odebrać premię za zgłoszenie (którą osoba polecająca otrzymała za użytkowników, którzy nie spełnili określonych warunków).


   Qoins za zgłoszenie nowego użytkownika zostały odliczone. Dlaczego?

   Odpowiedź

   Premia za zgłoszenie może zostać przez nas odliczona, jeśli:
   - Zarejestrowana osoba nie spełnia obowiązujących warunków;
   - Zarejestrowana osoba została wyrejestrowana, nie wykazując aktywności w ramach programu Qassa;
   - Zarejestrowana osoba działała nieuczciwie.

   Kiedy zgłoszenie nowego użytkownika zostaje zatwierdzone i otrzymuję premię w wysokości 160 000 Qoins?

   Odpowiedź

   Rejestracja zostaje zatwierdzona i otrzymujesz 160 000 Qoins, kiedy prawidłowo spełnione zostaną następujące warunki:

   - Zgłoszenie nie może odbywać się z tego samego komputera lub adresu IP;
   - Zarejestrowany użytkownik kliknął odnośnik aktywacyjny;
   - Dana osoba rejestruje się za pośrednictwem Twojego osobistego odnośnika;
   - Rejestrująca się osoba spełnia nasze warunki;
   - Użytkownik powinien być aktywny w widoczny dla nas sposób.

   Jeśli spełnionych zostanie 5 powyższych warunków, do Twojego konta dodane zostaną Qoins.   Usuń
 35. jest jakis sposób na pozyskanie wiekszej ilości ankiet?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie znam takiego sposobu, też otrzymuję tych ankiet w Qassa niewiele. Ilość ankiet zależy przede wszystkim od zleceniodawców ankiet, od tego jakich respondentów potrzebują akurat do badania. Na przykład jednego dnia mogą szukać 18-latków a innego 30-latków. To zleceniodawca ankiety wybiera sobie respondentów do badania ankietowego - ma możliwość wyboru (wiek, region zamieszkania itp). Więc nie ma tutaj raczej złotego środka - cudownego sposobu - jak np wypełnić profil, żeby tych ankiet było więcej (przynajmniej ja takiego nie znam).

   Usuń
 36. a co zrobić jeśli przy próbie wypłaty pojawia się błąd, że nazwa banku jest zła?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sprawdź czy wszystkie rubryki masz prawidłowo wypełnione, tutaj przykład <<--

   A jeśli problem będzie dalej się pojawiał to napisz do obsługi klienta (zakładka na dole strony Qassa) i opisz im problem: link do forularza (odpisują dosyć szybko).

   Napisz później czy udało Ci się zlecić wypłatę.

   Usuń
  2. dane wpisałem poprawnie także to nie moja wina, napisałem do obsługi i czekam na odpowiedź - jak będę miał dam znać

   Usuń
  3. Odnośnie wypłat, to warto też pamiętać, że w Qassa nie da się zlecić wypłaty na iPadzie i telefonie komórkowym:

   Niestety nie ma możliwości zlecania wypłaty na naszej stronie internetowej w wersji mobilnej. Ewentualnie możesz zlecić wypłatę, korzystając na swoim iPadzie lub telefonie komórkowym z naszego portalu w wersji desktop.
   Oczywiście można to zrobić również przy użyciu komputera.
   .

   Więc jeśli ktoś chce wypłacić pieniądze, to nie nalezy tego robić na urządzeniu mobilnym.

   Usuń
  4. witam ponownie, moja próba przelewu była robiona z laptopa. pisałem wtedy do Qassy o pomoc i dziś dostałem odpowiedź.

   "Witaj

   Dziękujemy za skontaktowanie się z nami.

   Brak akceptacji nazwy banku w formularzu został już zgłoszony do działu technicznego.
   Tymczasowym rozwiązaniem może być przesłanie nam danych bankowych, które zostaną wprowadzone do systemu za Pana.


   Z poważaniem,
   Adrianna

   dział Obsługi Klienta Qassa
   https://www.qassa.pl"

   Usuń
  5. Dzięki za informację. Jeśli możesz to napisz później czy problem został ostatecznie rozwiązany i czy wyplata wpłynęła na Twoje konto (termin realizacji wypłaty wynosi w Qassa do 30 dni od momentu zlecenia).


   Usuń
  6. witam ponownie, dziś zleciłem przelew. Dalej niestety jest problem z nazwą banku, ale zrobiłem obejście - kliknąłem, że nie ma nazwy mojego banku i wtedy podałem nazwę i swift/bic i przelew został przyjęty do realizacji, mam potwierdzenie na mailu. Teraz tylko czekam na przelew. Jak będę go miał to dam znać

   Usuń
  7. To ciekawe z tą nazwą banku, ale najważniejsze, że jakoś sobie z tym błędem poradziłeś i udało się w końcu zlecić wypłatę. Jak dojdzie na konto to daj znać, takie informacje o wypłacalności programu są jak najbardziej przydatne i cenne.

   Usuń
  8. Witam, od zlecenia mojej wypłaty minął ponad miesiąc. Niestety wypłaty dalej nie ma. Pojawił się też problem z przysyłaniem do mnie maili - teraz jest 1 dziennie albo mniej. Poczekam jeszcze trochę i zobaczę jak to się rozwinie.

   Usuń
 37. No jednak nie jest tak różowo. U mnie na przykład po 2 miesiącach nadal nie ma wypłaty. A komentarze w internecie są, o dziwo, wszystkie pozytywne, zachwalające i nakłaniające do zakładania konta.
  [Nie mam konta google, więc jak tu nie być anonimem??]

  OdpowiedzUsuń
 38. Wymiana zlecona 27.03.2016. - do dziś brak przelewu.

  OdpowiedzUsuń
 39. Dzięki za informacje. Różowo nie jest, a źle dziać zaczęło się już na przełomie 2015/2016, gdy do kont nie byli dopisywani poleceni / punkty z poleconych, jednak program dalej płacił. Pojawiały się w 2016 dowody wypłat na forach i blogach. Wprawdzie nieliczne ale się pojawiały.

  O problemach z ich programem partnerskim pisałem na swoim blogu. Praktycznie od początku stycznia mam zaliczone punkty tylko z jednego poleconego. A jeśli jeszcze teraz piszecie o przedłużającym się czasie realizacji wypłaty, to znaczy, że jest jeszcze gorzej.

  Osobiście nie dobiłem jeszcze w 2016 do minimum, więc informacje o czasie realizacji wypłat opieram na Waszych komentarzach i na tym co przeczytam w Internecie. Do minimum brakuje mi niewiele, więc niedługo zlecę i sam się przekonam.

  Dla mnie wygląda to tak, jakby skończył im się budżet przeznaczony na Polskę i zaciskają pasa jak tylko się da. Najpierw zaczęli od oszczędności na programie partnerskim, a teraz z tego co piszecie oszczędzają na wypłatach,
  Jeżeli po zleceniu pieniądze do mnie nie dotrą w terminie podanym w regulaminie (do 30 dni), to z programem się pożegnam.

  Odnośnie komentarzy, to publikuję na swoim blogu te pozytywne i negatywne, pod warunkiem, że te negatywne reprezentują jakiś minimalny poziom kultury i są zgodne z prawdą. A ludzie czasami pod wpływem emocji cuda piszą. Na przykład użytkownik Anonimowy napisał: "ściema nikomu w tym roku jeszcze nic nie wypłacili uważajcie to jawne oszustwo" - co nie jest do końca prawdą, ponieważ informacje o wypłatach z Qassa pojawiały się w 2016 roku. Chociażby tutaj: link <<--, tutaj <<--
  albo tutaj <<--

  Program oznaczyłem zakładką "Pod znakiem zapytania", jeśli sytuacja będzie się przedłużała, to trafi oczywiście do działu SCAM, dzięki za komentarze.

  OdpowiedzUsuń
 40. Zlecenie wypłaty złożone 6 kwietnia 2016. Przelew jak na razie nie przyszedł. Wysłałem 2 maile z pytaniami o problemy.
  Dzisiejsza odpowiedź na wczorajszego maila:

  Rozumiemy Państwa zniecierpliwienie i niezadowolenie z powodu braku przelewu na swoim koncie. Jeżeli jednak już ktoś wcześniej składał zlecenie wymiany qoins to wie, że przelew był zawsze realizowany w terminie. Problem pojawił się w momencie podjęcia współpracy z nowym bankiem dokonującym przelewów w naszym imieniu, który nie wywiązał się z pierwotnych umów. Dlatego do czasu wyjaśnienia sytuacji przelewy nie mogą być realizowane.
  Pragniemy przypomnieć, że można również wymienić zebrane Qoins za bon do wykorzystania w jednym z dostępny do wymiany sklepów.

  Pozostaje czekać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie taką samą odpowiedź otrzymałam. Zlecenie wypłaty złożyłam 9 marca. Do dnia dzisiejszego nie mam pieniędzy.

   Usuń
 41. 4 marca zleciłam wypłate. Do dzisiaj 03,06,2016 ech wyplaty nie ma na koncie Lip jak nic. Nawet juz maili z reklamami nie wysyłaja

  OdpowiedzUsuń
 42. Ja czekam dwa miesiące na przelew 50 zł i nadal nie ma. Odpisują na moje monity, ale pieniędzy brak. Piszą o problemach z nowym bankiem, ale ja nie wierze w to.

  OdpowiedzUsuń
 43. Dołączam do grona przedpiśców niezadowolonych z programu. Podobnie jak oni - od dnia zlecenia wypłaty, tj. od 16.04 br. brak przelewu. Szablonowe odpowiedzi na zapytania - identyczne jak przytaczane powyżej. Dodatkowo od pewnego czasu brak maili do czytania. Wszystko wskazuje na to, że firma dołączyła do licznego grona oszustów internetowych.
  Nie polecam nikomu.

  OdpowiedzUsuń
 44. czekam na wpłatę 2,5 miesiąca i dalej nic

  OdpowiedzUsuń
 45. Zleciłem wypłatę 50 zł 27 stycznia, w marcu dostałem mejla, że są problemy z bankiem, w maju na mój monit napisali, że realizacja wypłat wstrzymana do odwołania :/ Myślał może ktoś nad pozwem zbiorowym przeciw firmie?

  OdpowiedzUsuń
 46. witam ja od miesiaca nie otrzymuję emaili od qassa-napisałem do nich zapytanie i oto odpowiedz od nich:,,Witaj Marek!

  Dziękujemy za skontaktowanie się z nami.

  Niestety nie możemy rozwiązać problemu z brakiem e-maili ponieważ jest on związany z Twoim dostawcą usługi skrzynki e-mail. Zachęcamy do założenia skrzynki na innym serwerze, jak np. g-mail, hot-mail, co wykluczy regularne wyłączanie wysyłek e-maili na Twoje konto pocztowe".
  chce dodać ze nigdy nie maiłęm problemu z ich emailami na moja pocztę wp oraz moja znajoma otzrymuje normalnie emaile od qassa-codziennie a czytając coraz wiecej negatywnych opinii o qassa wydaje mi się ze coś tu zaczyna,,nie miło pachnieć"

  OdpowiedzUsuń
 47. chce jeszcze dodac do mojej wypowiedzi o qassa ze na moim koncie w qassa nie ma reklam nie wyklikanych a wiem ze jak nie wyklika się emailod qassa przychodzących na skrzynkę pocztowa to one sa nie wyklikane i widoczne na koncie w qassa-napisałem do nich tej sprawie i jak narazie cisza z ich strony

  OdpowiedzUsuń
 48. I co można zrobić z faktem, że nie wypłacają? Bo chyba nikt się nie łudzi, że to jeszcze będzie działać. Jak sądzę nic. A sam program jest strasznie słaby, wszystkie pozytywne komentarze na jego temat pochodzą zapewne od osób, które chcą zgarnąć pieniądze za polecenie. Swoją drogą, genialny sposób na pozyskiwanie nowych naiwniaków.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I co można zrobić z faktem, że nie wypłacają? Bo chyba nikt się nie łudzi, że to jeszcze będzie działać. Jak sądzę nic.

   Jestem sceptykiem i NIE wierzę w jakieś nagłe, cudowne uzdrowienie strony Qassa. Podczas swojej kilkuletniej przygody z zarabianiem przez internet trafiłem tylko na dwie firmy, które po kilkumiesięcznych kłopotach z płynnością finansową (bardzo długie terminy realizacji wypłat) wyszły na prostą i spłaciły wszystkie zaległości wobec swoich użytkowników. Mam na myśli sytuację sprzed kilku lat firmy Adnox
   i Ivo-Net - obie firmy (GPTR) na chwilę obecną wypłacają bezproblemowo.

   Co można zrobić z faktem, że nie wypłacają? Nie wiem, nie jestem prawnikiem. Pewnie można próbować podjąć próby dochodzenia roszczeń cywilnych lub wystąpić na drogę karną (policja itp). Tylko mówimy tutaj o kwotach rzędu 50 zł...

   Dodatkowo siedziba firmy jest za granicą. Firma raczej nie była nastawiona na typowe oszustwo (moim zdaniem) - wcześniej, przez długi czas płaciła bezproblemowo. Wygląda to na kłopoty finansowe, co zdarza się często w tego typu programach.

   Fragment z mojego bloga:

   "Bywa czasami i tak, że program który płaci systematyczne przez kilka lat, nagle kończy swoją działalność i znika."

   Podobny temat (co można zrobić) był poruszany podczas zniknięcia programów o nazwie "Strefa klików". Tylko tam było trochę inna sytuacja, bo program działał i płacił znacznie krócej od Qassa. Zwinął się po kliku miesiącach działalności (Qassa działa od wielu lat). Wtedy jeden z użytkowników wyszedł z taką inicjatywą: Zobacz <<--

   Inicjatywa raczej nie spotkała się z dużym zainteresowaniem, a ludzie stracili tam o wiele większe pieniądze niż w Qassa...   A sam program jest strasznie słaby, wszystkie pozytywne komentarze na jego temat pochodzą zapewne od osób, które chcą zgarnąć pieniądze za polecenie. Swoją drogą, genialny sposób na pozyskiwanie nowych naiwniaków.

   Program Qassa ma/miał swoje wady i zalety - jak większość tego typu programów. Czy program był słaby? Na pewno miał dobry program partnerski (w swojej kategorii). O tym, że miał dobry program partnerski świadczy fakt, że tak wielu cwaniaków próbowało reklamować ten program nie zawsze uczciwie, żeby tylko pozyskać poleconych. W internecie można znaleźć reklamy typu: "zarabiaj w Qassa 100 zł dziennie" itp.

   Podobną sytuację z nieuczciwymi promotorami można obserwować chociażby w przypadku Traffic Monsoon, gdzie wielu promotorów reklamuje ten program jako zarabianie bez ryzyka itp.

   Ale to już problem czynnika ludzkiego i wina nieuczciwych promotorów, a nie programu partnerskiego. Ja na swoim blogu zawsze staram się przedstawiać nie tylko zalety, ale również wady opisywanego programu.

   A jeśli rozpatrywać program Qassa w kategorii GPTR, czyli programów oferujących zarabianie na czytaniu płatnych maili, to w tej kategorii nie był wcale slaby, bo oferował (2,5 gr za mail - 500 Qoins) - to jedne z najwyższych stawek wśród tego typu programów (GPTR).

   Usuń
 49. Witam serdecznie. Przypadkowo tu trafiłam, ale jednak bardzo dobrze, ponieważ sama jestem zaniepokojona wypłatami z Qassa, choć teraz przynajmniej już wiem dlaczego. Przelew został zlecony 19.05.2016 i do dzisiaj oczywiście żadnego odzewu, mimo iż już 3 e-maile z zapytaniem zostały wysłane.

  OdpowiedzUsuń
 50. witam ponownie,
  ostatnio pisałem, że nie mam dalej przelewu. W tym samym czasie napisałem do qassy z zapytaniem o przelew. dostałem od nich wiadomość
  "Witaj
  Dziękujemy za skontaktowanie się z nami. Rozumiemy Państwa zniecierpliwienie i niezadowolenie z powodu braku przelewu na swoim koncie. Jeżeli jednak już ktoś wcześniej składał zlecenie wymiany qoins to wie, że przelew był zawsze realizowany w terminie. Problem pojawił się w momencie podjęcia współpracy z nowym bankiem dokonującym przelewów w naszym imieniu, który nie wywiązał się z pierwotnych umów. Dlatego do czasu! wyjaśnienia sytuacji przelewy na konto bankowe nie mogą być realizowane. W związku z zaistniałą sytuacją, oferujemy możliwość przelewu za pośrednictwem systemu PayPal. Prosimy o przesłanie swojego adresu e-mailowego w PayPal wraz z kwotą do przelewu. Pragniemy przypomnieć, że można również wymienić zebrane Qoins za bon do wykorzystania w jednym z dostępnych do wymiany sklepów.
  Mam nadzieję, że udzieliliśmy wystarczającej odpowiedzi! na Twoje pytanie.Jeśli pojawią się inne wątpliwości, zapraszamy do kontaktu z nami." Odpisałem im z podaniem maila paypal i otrzymałem 22.06 odpowiedź "Dziękujemy za skontaktowanie się z nami.

  Informujemy, że przelew za pośrednictwem PayPal powinien pojawić się na koncie w okresie 6-10 dni roboczych." dziś jest 24.06 i przelew w końcu dotarł na konto paypal. Pomimo dużych zawirowań z przelewem mam kasę na koncie. Warto było czekać

  OdpowiedzUsuń
 51. potwierdzenie qassa.png mój wczorajszy przelew od qassy

  OdpowiedzUsuń
 52. A qassa nie wypłaca czasem tylko na konto bankowe?:O

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przeczytaj komentarz wyżej (ten dłuższy - z 24 czerwca 2016 20:41).

   Użytkownik napisał tam, że poprosili go o przesłanie adresu PayPal, cytuję:

   "W związku z zaistniałą sytuacją, oferujemy możliwość przelewu za pośrednictwem systemu PayPal. Prosimy o przesłanie swojego adresu e-mailowego w PayPal wraz z kwotą do przelewu."

   Nie jest to oczywiście żadne rozwiązanie - bo taka możliwość powinna być udostępniona dla wszystkich.
   Ale skoro jeden z użytkowników twierdzi, że otrzymał pieniądze na PayPal - to też próbujcie tak zrobić / dogadać się poprzez obsługę klienta - może i Wam też wyślą.

   Istnieje też możliwość wymiany zarobków na kod rabatowy o wartości 54 zł (nie sprawdzałem tej opcji, więc nie wiem czy warto).

   Sprawdzał ktoś z Was te kody rabatowe?

   Odnośnie dostarczania maili - klika osób wyżej napisało, że nie przychodzą do nich płatne maile. Ja na swoim koncie takiej sytuacji nie zauważyłem - w dalszym ciągu otrzymuje maile i ankiety (kiedyś miałem taką sytuacje, że maile nie dochodziły ale wystarczyła zmiana adresu mailowego na gmail - pomogło).

   Usuń
 53. mail z paypalem poszedł i oczywiście zero odzewu nie liczyłbym, ze komuś coś wypłacą w jakiejkolwiek formie

  OdpowiedzUsuń
 54. No mi już od kwietnia 400zł wiszą, napisałem o PP... zobaczymy czy odpowiedzą :F

  OdpowiedzUsuń
 55. Na forum.zarabianie24.net
  jeden z użytkowników napisał, że otrzymał taką odpowiedź od obsługi programu:

  "Dziękujemy za skontaktowanie się z nami.
  Pragniemy poinformować, że udało nam się rozwiązać problem z bankiem i w miesiącu lipcu rozpoczniemy realizację przelewów. Prosimy mieć jednak na uwadze, że ze względu na dużą ilość wypłat cashbacku czekających na realizację, ich przetworzenie nie nastąpi w jeden dzień. Spodziewamy się, że pieniądze będą zaksięgowane na Twoim koncie do końca lipca 2016.Bardzo przepraszamy za zaistniałe opóźnienie w realizacji zleceń wymiany. Obecnie problemy zostały rozwiązane i nie powinny już wystąpić w przyszłości.
  Mam nadzieję, że udzieliliśmy wystarczającej odpowiedzi na Twoje pytanie. Jeśli pojawią się inne wątpliwości, zapraszamy do kontaktu z nami."

  OdpowiedzUsuń
 56. kolejny miesiąc kupiony eheh jasne a potem znowu problemy z bankami i tak można pisać aż sami w końcu zrezygnujecie albo sami się rozwiążą

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście nie można wykluczyć i takiego scenariusza, że zacytowane wyżej słowa obsługi klienta to tylko przeciąganie w czasie.

   Usuń
 57. Ale termin jakiś podany, więc można do tego końca lipca poczekać myślę... nie tak długo już

  OdpowiedzUsuń
 58. Witam
  dostałem taką samą odpowiedź że do końca lipca wypłacą

  OdpowiedzUsuń
 59. Potwierdzam, że wysyłają przelewy na PayPal, właśnie dostałam od nich. Piszcie do obsługi klienta i jest szansa, że wydobędziecie pieniądze :)

  OdpowiedzUsuń

 60. Anonimowy
  20 czerwca 2016 09:45

  Zleciłem wypłatę 50 zł 27 stycznia, w marcu dostałem mejla, że są problemy z bankiem, w maju na mój monit napisali, że realizacja wypłat wstrzymana do odwołania :/ Myślał może ktoś nad pozwem zbiorowym przeciw firmie?  Witam, dzisiaj przeszła kasa na paypal :)
  Uratowali honor

  OdpowiedzUsuń
 61. Wczoraj zleciłem w Qassa wypłatę (50 zł) na polskie konto bankowe. Sam proces zlecania wypłaty przebiegł bez problemów. Być moze dlatego, że wszystkie dane miałem uzupełnione już wcześniej (nie jest to moja pierwsza wyplata w tym programie). A być może problem z nieprawidłową nazwą banku został już rozwiązany. Kilka osób pisało wcześniej w komentarzach o problemie z uzupełnieniem nazwy banku. Wypłatę zleciłem, zobaczymy po jakim czasie i czy w ogóle pieniądze dotrą na moje konto.

  OdpowiedzUsuń
 62. znajoma także otrzymała wypłate na moim koncie w qassa pojawiły się rekalmy do kliknięcia a zmieniłem emailna yahoo i nadal nie przychodzą-oni jakieś problemy mają.

  OdpowiedzUsuń
 63. połowa lipca. ktoś coś dostał jakoś ostatnio?

  OdpowiedzUsuń
 64. Mnie dzisiaj wypłacili na konto bankowe, zlecałam jakoś w kwietniu.

  OdpowiedzUsuń
 65. Również dostałem te 400zł już, wygląda na to, że faktycznie były jakieś problemy, ale już wszystko gra ;)
  Myślę, że status można zmienić.

  OdpowiedzUsuń
 66. Ja też dzisiaj (2016-07-18) otrzymałem wypłatę na polskie konto bankowe.
  Mój dowód wypłaty <<-- Wypłatę zleciłem 2016-07-05, czekałem na pieniądze 13 dni, czyli zgodnie z regulaminem programu (do 30 dni).

  PS. A swoją drogą, to ten cały problem z wypłatami udowodnił jedną rzecz. Jaką? Udowodnił, że w programie Qassa faktycznie da się dobić do wypłaty. Podczas kłopotów z wypłatami nagle okazało się, że tak wiele osób dobiło do wypłaty.

  Czyli nie jest tak jak pisali wcześniej niektórzy krytykanci w komentarzach, na przykład: "Proszę Państwa, zarabianie w Qassa to lipa." itp. (pojawiają się od czasu do czasu takie komentarze niedowiarków).

  Tymczasem po kłopotach z wypłatami pojawiły się takie komentarze:

  "No mi już od kwietnia 400zł wiszą, napisałem o PP... zobaczymy czy odpowiedzą :F (użytkownik napisał, że już otrzymał te 400 zł).

  400 zł - to przecież całkiem niezła sumka jak na tego typu program. Czyli wyszło na to, że w Qassa da się jednak coś zarobić ;)

  Jeśli ktoś z Was również otrzymał wypłatę lub nie, to piszcie w komentarzach. To od Waszych komentarzy zależy między innymi czy program pozostanie w dziale SCAM czy też nie.

  OdpowiedzUsuń
 67. Mamy dzisiaj datę 04.08.2016 i podam wam rzeczywiste fakty. Po pierwsze przez rok sytematycznego klikania w emaile z reklamami uzbierałem dopiero 50 zł. Parę dni temu próbowałem je przelać na konto i klapa, wykakuje info że niepoprawna nazwa banku. Totalni oszuści wysłali mi odpowiedź że jak problem ten ponownie wystąpi to cytuję: "Problem z wprowadzaniem danych banku jest nam znany. Nasz dział techniczny pracuje nad jego rozwiązaniem. Jeśli nadal nie udało Ci się wprowadzić tych danych ręcznie prosimy przesłać do nas informację w postaci numeru konta oraz imienia i nazwiska właściciela. Wprowadzimy wtedy te dane do Twojego konta." Bez sensu wpisywałem im kilkanaście razy numer konta, imię i nazwisko a oni każą wysłać mi je emailem. Totalne bzdury. Ich problem niby techniczny trwa już wiele miesiecy z tego co piszą inni na forach. Nie dajcie się nabierać na Qassa, Rok marnowania czasu na klikania w śmieci za 50 zł których na dodatek nie można wypłącić!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Guitarsideman: Mamy dzisiaj datę 04.08.2016 i podam wam rzeczywiste fakty.

   Dzięki za komentarz, warto dodać, że to są fakty dotyczące Twojej osoby (stan z 04.08.2016). Na przykład ja otrzymałem wypłatę 18 lipca 2016 zgodnie regulaminem (screen umieściłem pod opisem programu). Nie tylko ja otrzymałem w lipcu wypłatę z Qassa. Osoby, które narzekały na tym blogu na długie terminy realizacji, potwierdziły w komentarzach, że wypłatę w końcu otrzymały. Podobnie było z osobami, które miały problem z uzupełnieniem nazwy banku.

   Podobna sytuacja była na forum forum.zarabianie24.net <<-- użytkownicy, którzy narzekali na długie terminy potwierdzili otrzymanie pieniędzy.

   Na trzech najbardziej popularnych forach o tematyce "zarabianie przez internet" nie zauważyłem później jakiś masowych, negatywnych komentarzy dotyczących wypłat w Qassa:

   forum.zarabianie24.net <<--
   http://www.hyipforum.pl/ <<--
   http://zarabiam.com/ <<--

   Więc trochę mnie swoim komentarzem zmartwiłeś, bo wszystko wskazywało na to, że problem z wypłatami oraz błędem z uzupełnieniem danych został rozwiązany.


   Guitarsideman: Po pierwsze przez rok sytematycznego klikania w emaile z reklamami uzbierałem dopiero 50 zł.

   Takie są realia zarabiania w programach PTC, GPTR, w programach lojalnościowych do których należy Qassa. Bez polecania, bez korzystania z programu partnerskiego zbiera się na wypłatę bardzo długo - ale jest to jak najbardziej osiągalne.

   Guitarsideman: Parę dni temu próbowałem je przelać na konto i klapa, wykakuje info że niepoprawna nazwa banku. Totalni oszuści wysłali mi odpowiedź że jak problem ten ponownie wystąpi to cytuję: "Problem z wprowadzaniem danych banku jest nam znany. Nasz dział techniczny pracuje nad jego rozwiązaniem. Jeśli nadal nie udało Ci się wprowadzić tych danych ręcznie prosimy przesłać do nas informację w postaci numeru konta oraz imienia i nazwiska właściciela. Wprowadzimy wtedy te dane do Twojego konta." Bez sensu wpisywałem im kilkanaście razy numer konta, imię i nazwisko a oni każą wysłać mi je emailem. Totalne bzdury. Ich problem niby techniczny trwa już wiele miesiecy z tego co piszą inni na forach. Nie dajcie się nabierać na Qassa, Rok marnowania czasu na klikania w śmieci za 50 zł których na dodatek nie można wypłącić! –

   Nerwy i emocje tutaj nic nie pomogą. Jeśli problem z uzupełnieniem danych będzie pojawiał się dalej, to faktycznie warto podesłać im dane do wypłaty na maila:
   Dział obsługi klienta Qassa <<--

   Na blogu, w komentarzach użytkownicy pisali, że po kontakcie z Działem Obsługi, otrzymywali wypłaty nawet na PayPal, warto próbować.

   Usuń
  2. W związku z Twoim komentarzem postanowiłem napisać do obsługi programu i poprosić o zajęcie jakiegoś oficjalnego stanowiska. Nie jest to tajna korespondencja, więc pozwolę sobie zacytować:

   Witam,
   mam pytanie dotyczące pojawiającego się ostatnio błędu z wprowadzaniem danych banku. W Internecie pojawiło się wiele komentarzy niezadowolonych użytkowników, którzy narzekali na błąd z wprowadzeniem danych.

   Użytkownicy narzekali także na długie terminy realizacji wypłat. Wiem, że jakieś wypłaty ruszyły w lipcu (osobiście otrzymałem w lipcu wypłatę zgodnie z terminem podanym w regulaminie Qassa, dziękuje). Wielu użytkowników również potwierdziło otrzymanie pieniędzy w lipcu.

   Pojawiały się także informacje, że problem z bankiem został rozwiązany

   " (...) Pragniemy poinformować, że udało nam się rozwiązać probl em z bankiem i w miesiącu lipcu rozpoczniemy realizację przelewów. (...)

   Tymczasem 4 sierpnia 2016 na moim blogu pojawił się komentarz niezadowolonego użytkownika:

   Guitarsideman napisał:

   "Mamy dzisiaj datę 04.08.2016 i podam wam rzeczywiste fakty. Po pierwsze przez rok sytematycznego klikania w emaile z reklamami uzbierałem dopiero 50 zł. Parę dni temu próbowałem je przelać na konto i klapa, wykakuje info że niepoprawna nazwa banku. (...)"


   W związku z tym moje pytanie brzmi: Czy problem z bankiem dalej istnieje czy został jednak rozwiązany?

   Byłbym wdzięczny za jakąś oficjalną informację, którą mógłbym opublikować w komentarzach na swoim blogu.

   Odpowiedź obsługi programu Qassa:

   "Dziękujemy za skontaktowanie się z nami.

   Informujemy że problem z bankiem został definitywnie rozwiązany. Realizacja przelewów została wznowiona w miesiącu lipcu i dokonywana jest nawet codziennie, przy większej liczbie zgłoszeń.

   Występowanie błędu w formularzu danych konta jest nam znane chociaż zdarza się tylko w nielicznych przypadkach. Zostało to co prawda zgłoszone do działu technicznego, ale z powodu powtarzających się błędów popełnianych przy jego wypełnianiu, zdecydowaliśmy się opracować prostszą wersją formularza zgłoszeniowego. Dlatego do czasu ukończenia prac proponujemy wprowadzenie danych za użytkownika. W tym celu prosimy o przesłanie numeru konta oraz imienia i nazwiska właściciela.

   Zdecydowana większość użytkowników korzysta z naszej propozycji, ale oczywiście zdarzają się wyjątki, które odmawiają współpracy. Dotyczy to niestety zgłoszonego prz ez Ciebie przypadku.

   Z poważaniem,
   Adrianna

   dział Obsługi Klienta Qassa"

   Usuń
 68. Pisałem tu wcześniej o mailu, 18.07 także otrzymałem pieniądze.

  OdpowiedzUsuń
 69. Jeśli dużo kupujecie przez internet to szybko zbierzecie na minimum,najlepiej by wypadła osoba która ma np swój sklep i kupuje rzeczy przez internet :) Przez samo klikanie i wypełnianie ankiet,bez zdobywania poleconych to nawet nie radzę wam się tam rejestrować,chyba że chcecie zbierać na wypłatę jakieś 3-4 lata.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tymi 2-4 latami, to chyba trochę przesadziłeś. Ja ostatnią wypłatę otrzymałem 2016-07-18, i od tej daty do dzisiaj (minęły 57 dni) mam na koncie 15 zł. Czyli wychodzi mi około 7.50 PLN na miesiąc (tylko za czytanie płatnych maili i za wypełnianie ankiet, żadnego poleconego w tym czasie system mi nie zaliczył). 7.50 zł x 12 miesięcy = 90 zł (a minimum do wypłaty to 50 zł). Codziennie otrzymuję maile i ankiety <<-- Czyli wypłatę, a nawet prawie dwie da się osiągnąć w rok (tylko z samych ankiet i maili). A co wtedy, jeśli system zaliczy chociażby jedną osobę poleconą miesięcznie (8 zł)? Do minimum dobijesz jeszcze szybciej.

   Nie mówię, że Qassa to Formuła 1, jeśli chodzi o szybkość zarabiania wśród programów GPTR, wśród programów oferujących zarabianie na ankietach, ale 3-4 lata zbierania do minimum (jak piszesz) to przesada. Da się szybciej osiągnąć minimum, przynajmniej tak to wygląda w moim przypadku. Oczywiście, u każdego może to wyglądać nieco inaczej. Ilość ankiet, maili zależy przecież od profilu użytkownika (reklamodawcy mogą sobie wybierać respondentów zgodnie ze swoim zapotrzebowaniem). Nie bronię ślepo Qasaa, aż tak bardzo mi na tym programie nie zależy, żeby w ogień za nim wskoczyć, jedynie staram się rzetelnie przedstawiać, tak jak to wygląda na moim profilu.

   Usuń
 70. czyli muszę uzbierać min. 50 zł aby mi je wypłacili, ale czy to znaczy że muszę mieć uzbieraną okrągłą wielokrotność 50 zł - czyli np: 50 zł, 100 zł, 300 zł na koncie ?
  Czy mogę mieć np: 50,25 zł a i tak mi wypłacą 50 zł i te 0,25 zł przechodzi dalej ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, Qassa wypłaca równe, okrągłe kwoty, po 50 zł. Musisz mieć uzbierane 50 zł lub wielokrotność. Przykładowo, jeśli saldo Twojego konta wynosi 70 zł, to możesz wypłacić jedynie 50 zł. Pozostałe 20 zł pozostanie na Twoim koncie, i wypłacić możesz je, gdy znowu osiągniesz minimum 50 zł.

   Czyli dokładnie tak: Możesz mieć np: 50,25 zł a i tak wypłacą 50 zł, a te 0,25 zł przechodzi dalej.

   Usuń
 71. Akurat ten program pit jest jedynym jaki znam pod ubuntu do rozliczania PITów. Niestety, nie za bardzo wiem jak wprowadzić zarobki z Qassa do programu. W jaki sposób rozliczyć te przychody?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fajne pytanie, już kilka razy pojawiało się w komentarzach wyżej, poczytaj. Skoro pytanie się powtarza, to znaczy, że program faktycznie płaci :)

   Jeżeli w 2016 uzyskasz przychody z Qassa, to rozliczasz się z nich (wypełniasz i wysyłasz PIT) od stycznia do końca kwietnia 2017 (rozliczasz się z tego, co realnie wpłynęło na Twoje konto bankowe w 2016 roku). Jeśli rozliczasz się na druku PIT-36, to dochody z Qasaa wpisujesz w rubryce "inne źródła" (niewymienione w wierszu od 1 do 8). Jeśli chcesz mieć 100% pewność, to dopytaj w swoim Urzędzie Skarbowym, lub jakiegoś księgowego. Polecam też trochę szerszy wpis na ten temat <<--

   PS Mam nadzieję, że faktycznie się pytasz, a nie reklamujesz program do wypełniania PIT ;)

   Usuń
 72. Wciąż wyświetla się komunikat -podana nazwa banku jest nieprawidłowa....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na moim koncie Qassa ten problem nie występuje. Bez problemu mogę zlecić wypłatę. Być może błąd dotyczy osób, które pierwszy raz wypełniają dane do wypłaty, nie wiem. W każdym razie, jeśli ktoś ma problem z uzupełnieniem danych do wypłaty, to należy napisać do działu obsługi klienta programu Qassa i o tym poinformować.

   Usuń
 73. IBAN musi zaczynać się od kodu państwa (dla Polski - PL)
  Numer konta jest nieprawidłowy.
  IBAN jest nieprawidłowy
  Numer konta nie jest podany w IBAN
  Pomimo nastu prób wpisania danych tego typu brednie wywala ich system przy kazdej próbie zrealizowania przelewu-Ż E N A D A!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak wygląda przykładowy IBAN:

   PL1234567890123456678111111 (to jest przykładowy numer)

   Czyli należy wpisać numer swojego polskiego konta bankowego (bez przerw), a przed nim litery: PL, na przykład: Tutaj przykładowy obrazek <<--

   Jeśli przy uzupełnianiu danych pojawia się błąd, to nie należy panikować i wpadać w furię, tylko wystarczy napisać do: działu obsługi klienta (ostatecznie nawet można podać adres konta PayPal - poprzez dział obsługi klienta i poprosić o wypłatę na PayPal).

   Wiem, że błędy z uzupełnianiem danych już kiedyś występowały (nie mam pojęcia, dlaczego występują dalej), ale wiem też, że każdy otrzymał swoje pieniądze pomimo tego błędu (pod warunkiem, że napisał do działu obsługi klienta).

   Usuń
 74. cały czas wyskakuje mi nieprawidłowa nazwa banku, wczoraj napisałam do obsugi klienta i czekam na odpowiedź, mam nadzieję że szybko to naprawią

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po weekendzie powinni Ci odpisać. Pisałem kilka razy do działu obsługi klienta Qassa i na odpowiedź nie czekałem nigdy dłużej niż kilka dni.

   Usuń
  2. dostałam odpowiedź i prosbe o podanie danych do wypłaty a dziś juz mam pieniądze na koncie, wszystko przebiegło bardzo sprawnie

   Usuń
 75. Qassa zaprzestaje wspierania programu polecania użytkowników. W zamian umożliwi polecanie innym bezpośrednio zakupów w sklepie (jeżeli ktoś kupi produkt przez nasz link to naliczany jest nam normalnie cashback).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za informację — niestety to prawda. Od 28 grudnia 2016 roku strona Qassa kończy program partnerski, w którym oferowała 8 zł za zaproszonego, aktywnego poleconego. W zamian wystartuje nowy program partnerski, na innych, chyba trochę mniej atrakcyjnych dla promotorów zasadach.

   Oficjalna informacja na stronie Qassa brzmi:

   "Informujemy, że z dniem 28 grudnia Qassa wstrzymuje premiowanie funkcji "Polecanie użytkowników" gdzie otrzymywałeś 8 zł za polecenie użytkownika. Oznacza to, że po tym terminie nie otrzymasz już wynagrodzenia za osobę poleconą, która zarejestrowała się z Twojego linka w Qassa. Decyzja ta wynika z naszego przekonania, że Qassa powinna być dla swoich użytkowników na tyle interesującym portalem, że sami chcieliby o niej mówić. Dlatego wolimy skupić się na poprawie funkcjonowania portalu Qassa, a nie inwestować na przykład w jego promocję. Jesteśmy przekonani, że jako użytkownik najlepiej na tym skorzystasz!

   W tym samym czasie wprowadzamy nową funkcję na portalu Qassa: udostępnianie sklepów internetowych. Za pośrednictwem takich mediów jak Whatsapp, Facebook, e-mail etc. możesz udostępnić swojej rodzinie i znajomym korzystanie ze sklepów internetowych w Qassa. Jeżeli osoba Ci znajoma, której przesłałeś link udostępniający sklep online, dokona tam zamówienia, to Ty otrzymujesz oferowany cashback. W ten sposób możesz pomnażać swój cashback!

   Ikona "udostępniająca" sklepy internetowe znajduje się na stronie każdego sklepu online i wygląda: następująco <<--


   Widocznie stary program partnerski (8 zł za poleconego) zbyt bardzo nadwyrężał budżet programu i nie spełniał już swojej roli. W nowym programie partnerskim będzie trochę trudniej chyba coś zarobić, ale pożyjemy — zobaczymy.

   Usuń
 76. Cześć! Ja mam inny problem... bo program mnie nie oszukał i właśnie chcę zlecić swoją pierwszą wymianę salda. Wszystko ok przy wpisywaniu danych, a potem nagle wyskakuje komunikat, że nazwa banku nieprawidłowa. A wiem, że jest prawidłowa. Próbowałam z różnymi bankami, tj. mam kilka kont. I ciągle to samo. Coś na ten temat wiesz, bo chce to załatwić szybko, a u nich nawet infolinii nie ma... Łączę pozdrowienia i czekam na odpowiedź, Julia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cześć, przeczytaj kilka komentarzy wyżej. Problem z błędem przy wypełnianiu danych był już poruszany. Jeśli wyskakuje taki błąd, to trzeba napisać do działu obsługi klienta <<-- i opisać problem. Najlepiej podać adres konta PayPal i poprosić o wypłatę na procesor PayPal.

   Usuń
  2. Adres konta PayPal lub dane konta bankowego (na które chcesz otrzymać pieniądze) najlepiej podać od razu w wiadomości do działu obsługi klienta (odpiszą w ciągu kilku dni). Pozdrawiam.

   Usuń
 77. Chciałbym wejść w to, ale trochę się boje o podawanie przy każdej ankiecie i przy czymkolwiek swoich danych.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Program Qassa działa od wielu lat (od 2000 roku). Nie słyszałem nigdy o jakimś wycieku danych z tego programu czy podobnych problemach. Wiadomo, ryzyko wycieku danych istnieje zawsze, ale wydaję mi się, że nie jest ono tutaj większe ani mniejsze, niż na innych stronach, gdzie pozostawiamy swoje dane osobowe, takie jak imię i nazwisko, adres itp.). Dane osobowe podaje się tylko raz — podczas wypełniania profilu.

   "Dane wprowadzone przez Ciebie podczas rejestracji pozostają w posiadaniu portalu Qassa. Dane te nie są przekazywane ani sprzedawane osobom trzecim, a także są bardzo dobrze zabezpieczone.

   Baza użytkowników portalu Qassa podlega holenderskiej Ustawie o ochronie danych osobowych. Baza użytkowników jest również zgłoszona w Komisji ds. Ochrony Danych Osobowych w Hadze. Numer zgłoszenia to m1256027."

   Usuń
 78. Witam, chciałam zapytać dokładniej, co jeśli chodzi o osoby nieletnie? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj,

   do programu Qassa możesz przystąpić, jeśli skończyłeś 18 lat i mieszkasz w Polsce, tak wynika z regulaminu tego programu (punkt 2.1).

   Dla osób nieletnich polecam programy firmy: Adnox oraz firmy: Ivo-Net, można w nich działać od 13 roku życia, oraz: ClixSense (od 16 roku życia).

   Usuń
 79. Wszystko fajnie, ale czy w momencie kiedy pracy jest tak dużo i faktycznie można nieźle zarabiać ma sens taka zabawa? Kiedyś faktycznie bawiłem się w takie tematy, ale nie kojarzę, aby kiedykolwiek doszedł do jakiejś wypłaty środków. Sprawdzę ten program.

  OdpowiedzUsuń
 80. miałem emaila od nich ze zaprzestaną wysyłania płatnych emialii/kliknięć:(

  OdpowiedzUsuń
 81. Własnie otrzymałem emaila że Qassa Polska kończy działalność w Polsce ze wzgledu na niezadowalajace wyniki ekonomiczne itd szkoda choc emaili płatnych juz prawie nie wysyłali a teraz kończa działalnosc.Napisałem do obsługi klienta czy mozna by było wypłac kwote mnniejsza niz regulaminowe 50 zł bo ja mam 43,80 zł ucziwie zarobione na ankietach i emailach czytanych.JAk mi odpisza to dam znac co z tego wyszło pozdrawiam Marco

  OdpowiedzUsuń
 82. dopiska od MArko na ich stronie w zakąłdce pisze ze wypłącajac 50zł na konto bankowe oni potarcaja 2 zł-pierwsyz raz sie z taką praktyką spotkałem a wymiana na bon wartosciowy lub organizacje charytatywną nie pobieraja opłaty ale cóz z tego nie mam 50 zł i nawet organizacji charytatywnej nie moge przelac kwoty jaka mam 43,80zł.pozdro Marco

  OdpowiedzUsuń
 83. niestety taka o to otrzymałem wiadomość
  ,,Witaj Marek!

  Dziękujemy za skontaktowanie się z nami.

  Przykro nam bardzo, ale zasada realizacji wymiany salda nadal obowiązuje. Tylko kiedy saldo wyniesie 1 000 000 Qoins, można złożyć zlecenie wymiany salda do dnia 30.06.18 włącznie."

  OdpowiedzUsuń
 84. Według mnie takie zapisy w regulaminie są nie fer powinien byc zapis ze jezeli ja rezygnuje z programu to nie wypłacająmi kwoty niższej od wymaganej do wypłaty a jeżeli to panel Qassa konczy działalnosc to powinni zwrócic nawet 1 zł paneliscie uczciwie zarobione pieniażki i poswiecony czas

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście masz jak najbardziej racje i w pełni się z Tobą zgadzam. Np. gdy progamy firmy Adnox zmieniały właściciela, to administrator, zmniejszył minimum wypłaty do 1 zł i każdy mógł sobie wypłacić nawet małe kwoty.

   Zagranie programu Qassa na zakończenie działalności w Polsce naprawdę nie jest w porządku.

   Usuń
  2. Odpisałem im co sadzę o ich zagraniu-jak mi odpisza wrzuce to na forum tutaj pozdro Marco

   Usuń
  3. Narazie nie otrzymałem odpowiedzi z Qassa Polska ale napisałem na FB i emaila do siedziby głownej Qassa NL w Holandii -ciekawe co mi odpiszą.Warto walczyć o swoje zarobione uczciwie pieniążki w tym roku miałem tak z panelem francuskiej firmy z ankietami Hiving bo w tamtym roku zleciłem wypłate śmieszne pieniazki 16 zł i otzrymałem ja dopiero ponad 5 miesiecy póżniej po moich emailach do polskiej siedziby Hiving, potem do francuskiej siedziby Hiving na FB a potem znalażłem emaila do ich siedziby w Francji i opisałem sytuacje-sporo wysłałem emaili z opisem sytuacji ale sie udało po 5 misiacach otzrymałem 16 zł oczywiscie ankietami zasypuja moją skrzynke pocztową ale usunąłem w tym panelu konto którego całkowite zamkniecie bedzie do 2 miesiacy które juz mineło a ankietami nadal zasypują skrzynke pocztową.Pozdrawiam Marco

   Usuń
  4. A chciałem dodac ze w panleu Hiving by wpłacic minimum 16 zł zbierałem 2 lata i 10 miesięcy -to taka przestroga by omijac panel Hiving z ankietami.Marco pozdrawia

   Usuń
  5. Jak najbardziej popieram Twoją walkę o swoje i trzymam za Ciebie kciuki, ciekawe co Ci odpiszą. Ja niestety nie mam już o co walczyć w Qassa, ponieważ środki, które miałem tam na koncie i tak straciłem w loterii Qassa...

   Usuń
 85. Witam odpowiedzi na FB od Qassa Holandia nie otrzymałem, na emaila otrzymałem odpowiedź z Qassa Holandia ze w ciagu 2 dni roboczych mi odpowiedzą-dziś mijają dwadni i cisza, ale za to dostałem odpowied na emaila z Qassa Polska oto jego treść
  ,,Witaj Marek!
  Dziękujemy za skontaktowanie się z nami.
  Informujemy, że ze względu na wysokość zgromadzonego cashbacku dokonaliśmy stosownej korekty i zapraszamy do złożenia zlecenia wymiany salda.
  Mam nadzieję, że udzieliliśmy wystarczającej odpowiedzi na Twoje pytanie. Jeśli pojawią się inne wątpliwości, zapraszamy do kontaktu z nami.
  Z poważaniem........"(i tu podała Pani imie swoje którego ja nie podaję z uwagi na RODO)
  I na moim koncie miałem 43,80 zł a po emailu miałem 50 zł i zleciłem wypłate tej kwoty na konto bankowe minus pobierają 2 zł koszt obsługi wymiany(cokolwiek to znaczy bo by otzrymać bony wartościowe albo przelać na organizacje charytatywną to nic nie pobierająpisze,,GRATIS"obsługa takiego zlecenia) takze jak otrzymam kwote od nich to dam znać.Można powiedzieć bitwa wygrana ale czy wojna?to sie okazę jak dostanę od Qassa przelew pieniazków na konto.
  Oczywiscie wysłałem emailem i na FB do Qassa Polska i Qassa Holandia podziękowanie za wyrozumiałosc i zrozumienie mojej sytuacji.Czekam na przelew od Qassa
  Pozdro Marco

  OdpowiedzUsuń
 86. Witaj Marek!

  Otrzymaliśmy Twoje zlecenie wymiany.

  Tutaj znajdują się dane Twojego zlecenia:
  Forma wymiany: przelew bankowy.
  Wartość: 50 zł.
  Koszt obsługi wymiany: 2,00 zł.
  Otrzymasz na swoje konto bankowe: 48,00 zł.

  Twoje zlecenie wymiany zostanie wykonane w ciągu 2 tygodni.

  Udanego uczestnictwa w naszym programie!

  Serdecznie pozdrawiamy,
  Obsługa Klienta Qassa

  Taką wiadomosc otrzymałem na emaila-podziękowałem im pozdro Marco

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wypłate zlciłem 22.06.2018r a na koncie otrzymałem 29.06.2018r.(5 dni roboczych)-zamykam temat qassa mogę śmiało się wyrejestrować i usunac konto z tej strony która z dniem 1 lipca 2018r. nie bedzie działała w Polsce pozdro Marco

   Usuń
  2. P.S.Otrzymałem 48 zł na konto bankowe :)-Marco

   Usuń
  3. Dzięki za informacje i gratuluję otrzymania pieniędzy, czyli jednak warto było w odpowiednim czasie napisać do Qassa i zawalczyć o swoje, Pozdrawiam.

   Usuń
  4. Dzięki spróbowałem i się udało, 2 lipca napisałem emaila do Qassa Polska z zapytaniem co z danymi osobowymi sie dzieje w momencie zakończenia działalnosci Qassa w Polsce? ale odpowiedzi do dnia dzisiejszego nie otrzymałem a na strone Qassa już nie można sie zalogowac jedynie pojawia sięinformacja ,,Qassa zaprzestała działalności w Polsce 30 czerwca 2018 r. W dniu 30 maja 2018 r. Wszyscy nasi polscy członkowie zostali poinformowani za pośrednictwem poczty elektronicznej. Chcemy wszystkim serdecznie podziękować za wieloletnie i lojalne członkostwo.

   Dziękuję za Twoje zrozumienie.

   Z poważaniem,
   Zespół Qassa "
   pozdro Marco

   Usuń
  5. dzisiaj otrzymałem odpowiedź odnosnie pytania zwiazanego z danymi osobowymi po zakończeniu działalności Qassa w Polsce oto treść ,,Dziękujemy za skontaktowanie się z nami.

   Żadne dane nie zostaną przekazane bez Twojej wyraźnej zgody.

   Z poważaniem,
   Patrick

   dział Obsługi Klienta Qassa
   https://www.qassa.pl
   Pozdrawiam Marco

   Usuń
 87. Witam
  Jak odzyskać i wypłacić saldo ? Nie dostałem żadnego maila ze kończą działaność a miałem saldo 95 zł

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj, ja takiego maila otrzymałem. Być może mail wysłany do Ciebie (o zakończeniu działalności Qassa w Polsce) trafił do spamu... Strona Qassa niestety od lipca już nie działa w Polsce, więc trudno będzie teraz te pieniądze wypłacić. Możesz spróbować się z nimi jakoś skontaktować, opisać problem, zapytać:

   Dane firmy:

   Qassa Poland B.V. Postbus 120, 3890 AC Zeewolde, Tel.: +31 36-5225367, Faks: +31 36-5227015

   Tutaj jest też jakiś kontakt: https://www.qassa.com/

   Usuń
  2. spróbuj wysłac emaila z zapytaniem na podany w poniższym poscie adres może sie uda pozdro Marco https://www.qassa.com/

   Usuń
  3. dopiska ja jeszcze kontaktowałem sie z nimi emaile poprzez tę stronę https://www.qassa.nl/contact/e-mail Qassa Holandia i to było 19 czerwca i tylko otrzymałem wiadomość że oni również otrzymali moja wiadomosc i w ciagu 2 dni roboczych mi odpowiedzą-do dnia dzisiejszego nie otrzymałem od nich odpowiedzi na moje pytania a mamy 7 lipca 2018r. Pozdrawiam Marco

   Usuń
  4. Napisałem na wszystkie możliwe maila kontaktowe, zobaczymy czy przyniesie to jakikolwiek skutek

   Usuń
 88. otrzymalem maila dzis z polskiego supportu, ze przeleja mi pieniadze. Zobczymy czy dotrzymaja slowa

  OdpowiedzUsuń

Otrzymuj informacje o najnowszych postach na adres E-mail

Twoja zgoda: Zapisując się do subskrypcji bloga, zgadzasz się na gromadzenie i przechowywanie Twojego adresu e-mail. Przeczytaj więcej

Polecany program:

Sejfik.com - zarabianie przez internet
Nazwa

2018,1,20dollars2surf,1,3ziko,1,Adnox,8,Ads-Ivo,1,Afiliacja,2,Angielskojęzyczne,2,ankieta,1,Ankiety,14,Archiwalne,15,Arial-Media,8,Artykuly-goscinne,2,Badanie-opinii,1,Banki,8,bezpieczeństwo,2,BiznesMails,1,blog,68,Bo-Panel.pl,1,CashnHits,2,CentrumReklamy,2,Click.Mail,1,ClixAddon,1,Clixsense,9,cytaty,1,Dobre,21,DonkeyMails,2,eKasa,2,eKonto,1,eKonto m,1,EldiBux,1,Epanel,1,Filmy,1,Forsapl,1,Gify,1,GlobalTestMarket,1,głosowanie,1,GPTplanet,1,GPTR,8,GreenPanthera,1,i-Say,1,ImasOnline,1,ImperiumReklamy,2,internet,1,kalkulator oszczędności,1,kalkulatory,1,KlubKantar,1,komputery,1,Konta bankowe,6,konta młodzieżowe,2,konta osobiste,1,konta oszczędnościowe,1,konta walutowe,1,LegacyClix,1,lokaty,1,LuckyMails,1,Mailowe,8,MarketAgent,1,Marketing,4,Markonix,1,MateBux,1,mBank,3,Moje ulubione,9,MyCashBar,1,MyLead,1,Nagrody,1,Najlepsze,1,Najlepsze dla promotorów,4,Najlepsze dla użytkownika bez poleconych,5,Neobux,5,Netele,5,News,25,Nie polecam - SCAM,18,No-Minimum,1,Ojooo,1,Opinie.pl,1,OptimalBux,1,oszczędzanie,3,PanelAriadna,1,Partnerskie,2,Payza,4,piłka nożna,1,Płaci pieniądze na PayPal,6,Płaci pieniądze na polskie konto bankowe,16,Płaci pieniądze na Skrill,2,płatne ankiety,2,Pod znakiem zapytania,16,podsumowanie,1,poleceni,2,Polskie,21,Polskojęzyczne,21,poradnik,13,Porównywarka,5,Poznaj.to,1,Procesory płatności,1,Produkty finansowe,10,Programy firmy Atentivo Anti-Tau & Ads-Ivo (Admin Netele i Miroka),8,Prolific.,1,przydatne narzędzia,1,PulsReklamy,2,Qassa,1,ranking,5,ReaktorOpinii,1,reklama,1,Reklama w internecie,6,reklamowe,1,Reklamy na stronę,1,Scarlet-Clicks,1,Sejfik,1,Skrill,1,Słowniczek,2,sonda,1,Swiat-Reklam,2,Szuwary,2,UEFA Euro 2016,1,Video,1,Web-Ads,1,WordLinx,1,Wypłata,4,Wywiady,1,Zagraniczne,2,zarabianie,67,zestawienie,1,ZielonyMail,3,Zlotoweczka,1,
ltr
item
m-Zarabianie — blog o zarabianiu w Internecie bez inwestycji: Czy warto zarabiać z Qassa? Hit czy oszustwo? Opis, opinie
Czy warto zarabiać z Qassa? Hit czy oszustwo? Opis, opinie
Qassa — Zarabianie przez Internet, opinie, opis, uwagi, jak zarabiać w Qassa.pl
https://4.bp.blogspot.com/-Rg5FNCRL7yk/WSnFS43uA9I/AAAAAAAAAxw/mnrEpDRAJX4hjJTCMeuT93oNcQK370TtwCLcB/s320/pizap%2B%25283%2529.jpg
https://4.bp.blogspot.com/-Rg5FNCRL7yk/WSnFS43uA9I/AAAAAAAAAxw/mnrEpDRAJX4hjJTCMeuT93oNcQK370TtwCLcB/s72-c/pizap%2B%25283%2529.jpg
m-Zarabianie — blog o zarabianiu w Internecie bez inwestycji
https://www.m-zarabianie.com/2015/01/czy-warto-zarabiac-z-qassa-hit-czy.html
https://www.m-zarabianie.com/
https://www.m-zarabianie.com/
https://www.m-zarabianie.com/2015/01/czy-warto-zarabiac-z-qassa-hit-czy.html
true
811550301452940054
UTF-8
Załadowano wszystkie posty Nie znaleziono żadnych wpisów POKAŻ WSZYSTKIE Czytaj więcej Odpowiedz Anuluj odpowiedź Skasuj By Strona główna STRONY POSTY Pokaż wszystkie PRZECZYTAJ TAKŻE PODOBNE POSTY: ETYKIETA ARCHIWUM SZUKAJ NA BLOGU WSZYSTKIE POSTY Nie znaleziono żadnego wpisu pasującego do Twojej prośby Wróć na stronę główną Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień przed chwilą 1 minuta temu $$1$$ minutes ago 1 godzinę temu $$1$$ hours ago Wczoraj $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago ponad 5 tygodni temu Obserwujący Śledzić TREŚĆ PREMIUM ZOSTAŁA ZABLOKOWANA KROK 1: Udostępnij. KROK 2: Kliknij udostępniony link, aby odblokować Skopiuj cały kod Zaznacz cały kod Wszystkie kody zostały skopiowane do schowka Nie można skopiować kodów / tekstów, naciśnij [CTRL] + [C] (lub CMD + C na Macu), aby skopiować