Czy warto zarabiać z Qassa? Hit czy oszustwo? Opis, opinie

 • [message]
  • Qassa zakończyła działalność w Polsce
   • Uwaga: Poniższy opis programu jest już nieaktualny, ponieważ Qassa zakończyła działalność w Polsce. Opis programu przeniosłem do blogowego archiwum.

Co to jest Qassa?

Qassa.pl to strona internetowa (typu Cashback), która umożliwia otrzymywanie prowizji za zakupy Online. Żeby otrzymywać prowizje, musisz być zarejestrowany na stronie Qassa i dokonywać zakupów w sklepach udostępnionych na stronie Qassa. 

Qassa — otrzymuj prowizję (Cashback) za zakupy internetowe
Qassa — otrzymuj prowizję (Cashback) za zakupy internetowe

Za zakupy w sklepach internetowych (które udostępnia na swojej stronie program Qassa) otrzymujesz punkty Qoins. Punkty możesz wymienić na pieniądze po zgromadzeniu odpowiednika 50 zł — wypłaty na polskie konto bankowe. Istnieje również możliwość wymiany na kod rabatowy lub przekaz na cele charytatywne. 

Obecnie program umożliwia zakupy w ponad 690 sklepach Online, np. Orange, Zooplus, PizzaPortal, 5.10.15., Groupon, MediaMarkt, Zalando, i wiele innych. Na przykład zamawiasz sobie poprzez Qassa pizze i punkty wędrują na Twoje konto. Przedłużasz poprzez Qassa abonament na telefon w Orange i na Twoje koto wędrują dodatkowe punkty. Kupujesz poprzez Qassa karmę i akcesoria dla swojego zwierzaka w Zooplus — dostajesz za to punkty.

Dodatkowo możesz tutaj zarabiać na czytaniu maili (2,5 gr za mail), zapisach, ankietach, grach i konkursach. Program działa w Holandii, Belgii, Flandrii, Francji, Belgii, Niemczech, Szwecji, Polsce, Norwegi, Włoszech i Turcji.


Qassa — przydatne informacje

 • Czy uczestnictwo jest darmowe? Tak, uczestnictwo w programie jest darmowe, legalne, nie zobowiązuje do żadnych zakupów, inwestycji i w każdej chwili możesz z niego zrezygnować. 
 • Kto jest właścicielem strony? Qassa należy do firmy: Qassa Poland B.V. Postbus 120, 3890 AC Zeewolde, Tel.: +31 36-5225367, Faks: +31 36-5227015 
 • Data powstania, od kiedy program istnieje? Qassa istnieje od 2000 roku. Wcześniej program funkcjonował pod nazwą MoneyMilioner. W 2014 roku firma zmieniała nazwę na Qassa (z powodu rozwoju międzynarodowego). 
 • Akceptacja użytkowników (Kto może dołączyć do programu?) Do programu Qassa możesz przystąpić, jeśli skończyłeś 18 lat i mieszkasz w Polsce. Dane podawane podczas rejestracji muszą być prawdziwe. Rejestrując się, wyrażasz zgodę na otrzymywanie e-mailów od Qassa. Każdy użytkownik może posiadać tylko jedno konto.

Na czym polega zarabianie, jak zarabiać w Qassa?

Zarabiasz za:

 • Cashback (prowizja) za zakupy online: Na przykład zamawiasz sobie poprzez Qassa pizze i punkty wędrują na Twoje konto. Przedłużasz poprzez Qassa abonament na telefon w Orange i na Twoje koto wędrują dodatkowe punkty. Kupujesz poprzez Qassa karmę i akcesoria dla swojego zwierzaka w zooplus — dostajesz za to punkty. Qassa udostępnia programy lojalnościowe w setkach sklepów Online.
 • Udostępnianie sklepów: Możesz zarabiać również na udostępnianiu, polecaniu sklepów internetowych na portalach społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter, Google Plus itp. Sklepy możesz udostępnić swoim znajomym i rodzinie. Jeżeli osoba (której przesłałeś link udostępniający sklep online), dokona zamówienia, to Ty otrzymasz prowizję. W ten sposób możesz pomnażać swój cashback. Ikona "udostępniająca" sklepy internetowe wygląda następująco (kliknij, aby powiększyć obrazek):
  Udostępnianie sklepów w Qassa
 • Czytanie e-mailów handlowych: Płatne maile przychodzą na adres mailowy podany podczas rejestracji. Wartość 2,5 gr (500 Qoins) za mail. 
 • Płatne ankiety: Informacje o nowych ankietach, przychodzą na adres mailowy, podany podczas rejestracji.
 • Gry, konkursy: Zarabiasz za granie w gry, wykonywanie zadań, za udział w konkursach. 
 • Bonus za rejestrację: 5 zł (100 000 Qoins).
 • Punkty zbiera się w formie Qoins.
 • 1000 Qoins = 5 groszy. 
 • 5000 Qoins = 25 groszy. 
 • 100 000 Qoins = 5 złotych.

Ile zarobisz za zakupy poprzez Qassa?

Różnie, każdy sklep oferuje nieco inne prowizje (cashback) za dokonanie zakupu. Możesz zarobić od kilkunastu groszy do nawet kilkudziesięciu złotych zł i więcej za zakup. Cashback jest obliczany najczęściej od wartości zamówienia. Na przykład sklep internetowy Pizza Hut oferuje 5% od zakupu. Więc jeśli zamówisz jedzenie za 50 zł, to otrzymasz 2,5 zł prowizji — pieniądze zostaną dopisane do Twojego salda w Qassa. Po zgromadzeniu 50 zł będziesz mógł je wypłacić na konto bankowe.

Ile zarobisz za wypełnienie pojedynczej ankiety? Jak często przychodzą ankiety?

 • Najtańsze i najdroższe ankiety: Większość ankiet, jakie do tej pory otrzymałem warte były tyle samo: 0,50 zł. Raz zdarzyła mi się ankieta za 2 zł. Niestety to jedne z najniższych stawek za ankietę, wśród programów oferujących płatne wypełnianie ankiet, w których uczestniczę.
 • Ile czasu trzeba poświęcić na jedną ankietę? Qassa najczęściej sugeruje, że na wypełnienie jednej ankiety wystarczy poświęcić 15 minut. Jednak w praktyce wychodzi to rożnie. Czasami krócej, innym razem dłużej.
  Qassa — płatne ankiety
 • Ile przychodzi płatnych ankiet? Różnie, niekiedy ankiety otrzymuję codziennie, a innym razem na przykład jedną w tygodniu. Przykład, jak to czasami wygląda na moim koncie:
  Qassa — Ile przychodzi płatnych ankiet?

Ile zarobisz za kliknięcie maila reklamowego? Jak często przychodzą płatne maile?

 • Wartość maili reklamowych: Wartość 2,5 gr (500 Qoins) za mail. To akurat jedne z najwyższych stawek wśród znanych mi programów mailowych.
 • Ile przychodzi płatnych maili? Ostatnio przychodzi bardzo mało, osobiście otrzymuję od 1 do 3 płatnych maili na tydzień.

Jak wygląda płatny mail? Ile za mail, wynagrodzenie?

Qassa — płatne mailePłatne maile przychodzą na adres mailowy podany przy rejestracji. Żeby otrzymać zapłatę, musisz kliknąć obrazek i odwiedzić stronę. Otrzymasz 500 Qoins za każdy mail, czyli 2,5 gr.
Wystarczy wejść na stronę. W Qassa nie ma żadnego odliczania czasu jak na przykład w programach firmy Adnox czy Ivo-Net. Musisz tylko otworzyć stronę, aby otrzymać zapłatę.
<<-- Kliknij obrazek po lewej stronie, aby go powiększyć.


Wypłata w Qassa, zlecenie wypłaty; jak wypłacić pieniądze?

 • Minimum do wypłaty: Wypłatę możesz zażądać po uzbieraniu 50 zł (50 zł to równowartość 1 000 000 Qoins). 
 • Procesory płatnicze: Pieniądze wypłacane są na rachunek bankowy, można także zamienić je na kod rabatowy lub przekazać na cele charytatywne. 
 • Czas oczekiwania na wypłatę: Zlecone wypłaty zostają sprawdzone, przetworzone i wypłacone w ciągu jednego miesiąca (według regulaminu).


Ocena programu i inne uwagi

Plusy, zalety programu Qassa — co mi się podoba w tym programie?
 • Legalna firma: Strona należy do legalnej, zarejestrowanej firmy. 
 • Wypłacalność: Program płaci, w Internecie można znaleźć dowody wypłat. Pod opisem umieściłem również własny dowód wypłaty.
 • Zarabianie bez inwestycji: Żeby zarabiać, nie trzeba nic inwestować, uczestnictwo jest darmowe. 
 • Długoterminowość: Strona utrzymuje się w sieci od 2000 roku (MoneyMilioner), od 2014 roku jako Qassa. 
 • Kontakt, Support: Dobry kontakt z obsługą programu

Minusy, wady programu Qassa — co mi się nie podoba w tym programie?
 • Powolne zarabianie 
 • Wysokie minimum: Dosyć wysokie minimum potrzebne do wypłaty (50 zł). 
 • Niskie stawki za ankiety: O wiele niższe stawki za płatne ankiety — w porównaniu na przykład do ClixSense, ImasOnline lub Epanel.
 • Niskie prowizje za zakupy (cashback).
 • Niewielka ilość płatnych maili: (około 1-3 tygodniowo). 

Jak się zapisać do programu Qassa?

Rejestracja w programie Qassa.pl <<-- Kliknij link i wejdź na oficjalną stronę programu. Po wejściu na stronę wypełnij krótki formularz rejestracyjny. Wymyśl sobie nazwę użytkownika (login), hasło, wpisz imię, podaj prawidłowy adres e-mail, otrzymasz na niego link aktywacyjny (jeśli długo nie przychodzi, to sprawdź w folderze spam). Po kliknięciu linku aktywacyjnego Twoje konto zostanie aktywowane i będziesz mógł zacząć zarabiać. Na profilu wypełnij pierwsze ankiety (Twoje zainteresowania itp.), otrzymasz za to dodatkowe punkty.


Czy program płaci, czy strona nie jest oszustwem? Najnowsze uwagi (2017-01-20):


Na chwilę obecną program płaci, poniżej zamieściłem własny dowód wypłaty (z 20 stycznia 2017).  Bieżące dowody wypłaty pojawiają się również w Internecie.
Co nowego słychać w programie? (2016-12-28): 28 grudnia 2016 roku strona Qassa zakończyła program partnerski, w którym oferowała 8 zł za zaproszonego, aktywnego poleconego. W zamian wystartował nowy program partnerski, na innych, chyba trochę mniej atrakcyjnych dla promotorów zasadach.
Oficjalna informacja na stronie Qassa brzmi:"Informujemy, że z dniem 28 grudnia Qassa wstrzymuje premiowanie funkcji "Polecanie użytkowników" gdzie otrzymywałeś 8 zł za polecenie użytkownika. Oznacza to, że po tym terminie nie otrzymasz już wynagrodzenia za osobę poleconą, która zarejestrowała się z Twojego linka w Qassa. Decyzja ta wynika z naszego przekonania, że Qassa powinna być dla swoich użytkowników na tyle interesującym portalem, że sami chcieliby o niej mówić. Dlatego wolimy skupić się na poprawie funkcjonowania portalu Qassa, a nie inwestować na przykład w jego promocję. Jesteśmy przekonani, że jako użytkownik najlepiej na tym skorzystasz! W tym samym czasie wprowadzamy nową funkcję na portalu Qassa: udostępnianie sklepów internetowych. Za pośrednictwem takich mediów jak Whatsapp, Facebook, e-mail etc. możesz udostępnić swojej rodzinie i znajomym korzystanie ze sklepów internetowych w Qassa. Jeżeli osoba Ci znajoma, której przesłałeś link udostępniający sklep online, dokona tam zamówienia, to Ty otrzymujesz oferowany cashback. W ten sposób możesz pomnażać swój cashback!"


Qassa — moje niektóre dowody wypłat

kliknij obrazki, aby je powiększyćInformacje o wypłatach
Qassa — dowód wypłaty 2017
50 PLN na konto mBank
Data zlecenia wypłaty: 2017-01-17
Data wpłynięcia na konto: 2017-01-20
Czas oczekiwania na wypłatę: 3 dni (zgodnie z regulaminem)
Qassa — dowód wypłaty 50 PLN na konto mBank
Data zlecenia wypłaty: 2016-11-26
Data wpłynięcia na konto: 2016-12-02
Czas oczekiwania na wypłatę: 6 dni (zgodnie z regulaminem)
Qassa — dowód wypłaty 50 PLN na konto mBank
Data zlecenia wypłaty: 2016-10-21
Data wpłynięcia na konto: 2016-10-31
Czas oczekiwania na wypłatę: 10 dni (zgodnie z regulaminem)

Autor wpisu: Owl, blog m-zarabianie.com
Źródło informacji (statystyki, warunki uczestnictwa itp.): oficjalna strona Qassa
Ostatnia aktualizacja wpisu: 2017-05-25
Kopiowanie treści bloga zabronione. 

Które programy płacą systematycznie od wielu lat? Złota lista <<--

Zasady komentowania na blogu m-Zarabianie:

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z zasadami komentowania <<-- Zapoznaj się także z polityką ochrony prywatności <<--

KOMENTARZE

BLOGGER: 175
Loading...
Clixsense - zarabianie przez internet, płatne ankiety

Otrzymuj informacje o najnowszych postach na adres E-mail

Twoja zgoda: Zapisując się do subskrypcji bloga, zgadzasz się na gromadzenie i przechowywanie Twojego adresu e-mail. Przeczytaj więcej

Polecany program:

Sejfik.com - zarabianie przez internet
Nazwa

20dollars2surf,1,3ziko,1,Adnox,8,Ads-Ivo,1,Angielskojęzyczne,1,Ankiety,7,Archiwalne,15,Arial-Media,8,Badanie-opinii,1,Banki,7,BiznesMails,1,CashnHits,2,CentrumReklamy,1,Click.Mail,1,ClixAddon,1,Clixsense,9,Dobre,12,DonkeyMails,2,eKasa,1,eKonto,1,eKonto m,1,EldiBux,1,Epanel,1,Filmy,1,Forsapl,1,Gify,1,GlobalTestMarke,1,GPTplanet,1,GPTR,5,GreenPanthera,1,i-Say,1,ImasOnline,1,ImperiumReklamy,1,kalkulator oszczędności,1,kalkulatory,1,Konta bankowe,6,konta młodzieżowe,2,konta osobiste,1,konta oszczędnościowe,1,konta walutowe,1,LegacyClix,1,LuckyMails,1,Mailowe,5,MarketAgent,1,Markonix,1,MateBux,1,mBank,3,Moje ulubione,8,Nagrody,1,Najlepsze,1,Najlepsze dla promotorów,3,Najlepsze dla użytkownika bez poleconych,4,Neobux,5,Netele,5,News,24,Nie polecam - SCAM,17,No-Minimum,1,Nowe i Testowane,4,Ojooo,1,Opinie.pl,1,OptimalBux,1,oszczędzanie pieniędzy,2,PanelAriadna,1,Partnerskie,1,Payza,4,piłka nożna,1,Płaci pieniądze na PayPal,4,Płaci pieniądze na polskie konto bankowe,9,Płaci pieniądze na Skrill,1,płatne ankiety,1,Pod znakiem zapytania,16,poleceni,2,Polskie,13,Polskojęzyczne,13,poradnik,13,Porównywarka,4,Poznaj.to,1,Procesory płatności,1,Produkty finansowe,9,Programy firmy Atentivo Anti-Tau & Ads-Ivo (Admin Netele i Miroka),8,przydatne narzędzia,1,PulsReklamy,1,Qassa,1,ranking,4,ReaktorOpinii,1,reklama,1,reklamowe,1,Reklamy na stronę,1,Scarlet-Clicks,1,Sejfik,1,Skrill,1,Słowniczek,2,Swiat-Reklam,1,Szuwary,2,UEFA Euro 2016,1,Video,1,Web-Ads,1,WordLinx,1,Wypłata,4,Wywiady,1,Zagraniczne,1,zarabianie,54,ZielonyMail,2,Zlotoweczka,1,
ltr
item
m-Zarabianie — blog o zarabianiu w Internecie bez inwestycji: Czy warto zarabiać z Qassa? Hit czy oszustwo? Opis, opinie
Czy warto zarabiać z Qassa? Hit czy oszustwo? Opis, opinie
Qassa — Zarabianie przez Internet, opinie, opis, uwagi, jak zarabiać w Qassa.pl
https://4.bp.blogspot.com/-Rg5FNCRL7yk/WSnFS43uA9I/AAAAAAAAAxw/mnrEpDRAJX4hjJTCMeuT93oNcQK370TtwCLcB/s320/pizap%2B%25283%2529.jpg
https://4.bp.blogspot.com/-Rg5FNCRL7yk/WSnFS43uA9I/AAAAAAAAAxw/mnrEpDRAJX4hjJTCMeuT93oNcQK370TtwCLcB/s72-c/pizap%2B%25283%2529.jpg
m-Zarabianie — blog o zarabianiu w Internecie bez inwestycji
https://www.m-zarabianie.com/2015/01/czy-warto-zarabiac-z-qassa-hit-czy.html
https://www.m-zarabianie.com/
https://www.m-zarabianie.com/
https://www.m-zarabianie.com/2015/01/czy-warto-zarabiac-z-qassa-hit-czy.html
true
811550301452940054
UTF-8
Załadowano wszystkie posty Nie znaleziono żadnych wpisów POKAŻ WSZYSTKIE Czytaj więcej Odpowiedz Anuluj odpowiedź Skasuj By Strona główna STRONY POSTY Pokaż wszystkie PRZECZYTAJ TAKŻE PODOBNE POSTY: ETYKIETA ARCHIWUM SZUKAJ NA BLOGU WSZYSTKIE POSTY Nie znaleziono żadnego wpisu pasującego do Twojej prośby Wróć na stronę główną Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień just now 1 minuta temu $$1$$ minutes ago 1 godzinę temu $$1$$ hours ago Wczoraj $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago ponad 5 tygodni temu Obserwujący Śledzić TREŚĆ PREMIUM ZOSTAŁA ZABLOKOWANA KROK 1: Udostępnij. KROK 2: Kliknij udostępniony link, aby odblokować Skopiuj cały kod Zaznacz cały kod Wszystkie kody zostały skopiowane do schowka Nie można skopiować kodów / tekstów, naciśnij [CTRL] + [C] (lub CMD + C na Macu), aby skopiować