Strefaklikow.com, Clixarea.com, Streferia.pl - Strony nie płacą - SCAM, Opinie

Aktualizacja (22-09-2014) Wygląda na to, że strony NIE płacą. Na forach zewnętrznych nie widać nowych dowodów wypłat. Dodatkowo wyłączone zostały oficjalne fora - zwykle dzieje się tak, gdy firma obawia się negatywnych komentarzy, ma coś do ukrycia.

Aktualizacja (10-09-2014) Warto zwrócić uwagę na wątek, który ukazał się 05-09-2014 na oficjalnym forum Strefaklikow: https://www.strefaklikow.com/?x=forum&fid=10&sid=12&tid=317

 Strefaklikow.com, Clixarea.com, Streferia.pl - Czy strony płacą? Opinie, uwagiTrochę nie na temat...

Szczerze mówiąc, po ostatnich perypetiach ze stronami PTCSolution.com, ClixTers.net, które nagle zakończyły działalność, czy po przygodzie z Wad.Ojooo (wielkie opóźnienia w płatnościach, zadłużenie), odechciało mi się korzystać z typowych bux'ów. Programy, które odpłatnie wypożyczają poleconych (boty) - prędzej czy później zmierzają ku swojemu upadkowi. Widać to chociażby na tym blogu. Wiele z opisywanych tutaj programów już nie istnieje. Wystarczy zajrzeć do działu: "Nie polecam - SCAM" - można tam znaleźć wychwalane wcześniej w całym Internecie "pewniaki". Wprawdzie istnieje kilka bux'ów, które płacą systematycznie od wielu lat - na przykład Neobux (płaci od 2008 roku), Scarlet-Click (od 2009 roku) GPTPlanet (od 2010 roku), ale są to wyjątki. Odechciało mi się korzystać z typowych bux'ów, a co dopiero o nich pisać. Skoro jednak powiedziało się A, to trzeba powiedzieć B...
Ponieważ jest to blog z opisami programów reklamowo-zarobkowych typu Paid to Click (czyli również o bux'ach), więc wypada napisać, chociaż kilka słów o nowym wydarzeniu na rynku bux'ów, jakim jest niewątpliwie pojawianie się programów Strefaklikow, Clixarea, Streferia.


Teraz trochę na temat L-SYSTEMS LIMITED 

Strony Strefaklikow.com, Clixarea.com, Streferia.pl są produktem firmy L-SYSTEMS LIMITED zarejestrowanej na Malcie (dane z oficjalnej strony Strefaklikow). W programach zarabia się na oglądaniu reklam, wykonywaniu zadań, na programie partnerskim, na wypożyczaniu poleconych. Czyli są to programy zarobkowe o typowych cechach bux'ów (płatne wypożyczanie polecanych). Pieniądze można wypłacać na polskie konta bankowe oraz na PayPal.


Informacje, Zarabianie w Strefaklikow, Clixarea Streferia
 • Właściciel stron: Serwisy są produktem firmy L-Systems Limited, Property House 50, Mannarino Road, Birkirkara, Malta, firma zarejestrowana na Malcie - numer identyfikacyjny C57115, Biuro w Polsce: 11 Listopada 14, 07-410 Ostrołęka, Polska (dane z oficjalnej strony Strefaklikow).
 • Data uruchomienia stron: StrefaKlikow - czerwiec 2014 rok, Clixarea - lipiec 2014, Streferia - sierpień 2014
 • Ilość użytkowników (stan z 9 września 2014): 2,947 ( StrefaKlikow); 3,436 (Clixarea); 785 (Streferia).
 • Akceptacja użytkowników (Kto może dołączyć?): "1.0. Rejestrując się w Strefie Klików, oświadczasz, że jesteś pełnoletni. Jeśli zajdzie podejrzenie, że nie spełniasz tego warunku, możesz zostać poproszony o dodatkową weryfikację."
 • Ilość reklam dziennie: 10 - 40 +/-
 • Wartość: Różnie, od 0,001 PLN - 0,25 PLN (Strefa Klików) $ 0,001 - $ 0,02 (Clixarea, Streferia)
 • Minimum do wypłaty: 5 PLN (Strefa Klików) $ 2 (Clixarea), $ 5 (Streferia)
 • Regulaminowy czas oczekiwania na wypłatę: do 72 godzin (Strefa Klików); do 48 godzin (Clixarea), brak regulaminu (Streferia)


Ocena programów i inne uwagi

Plusy Minusy
 • Zarejestrowana firma (według informacji z oficjalnej strony  Strefa klikow).
 • Na chwile obecną strony Strefaklikow.com, Clixarea.com płacą (przynajmniej tak było do momentu napisania tego postu 09-09-2014). Dowody wypłat można znaleźć na wielu forach o tematyce "zarabianie przez Internet".
 • Dobry, szybki kontakt z administracją.
 • Programy  Strefaklikow i Streferia przetłumaczone na język polski.
 • Strony posiadają forum. Oficjalne forum Strefy Klików: https://www.strefaklikow.com/?x=forum&fid=10&sid=12
 • Nowe strony, nowa firma - dlatego należy zachować ostrożność z wszelkimi inwestycjami. Statystyki pokazują, że większość stron typu Bux, (chodzi o strony wypożyczające sztucznych poleconych - boty) prędzej czy później upada.
 • Niepodatność supportu na przyjmowanie krytyki. Spotkałem się ze skargami użytkowników. Skarżyli się na zbanowanie ich, za niekorzystne dla firmy wypowiedzi (na forach zewnętrznych). Rzadko właściciele programów czy serwisów banują użytkowników za wypowiedzi na forach zewnętrznych. To tak jakby administracja Facebooka czy Twittera przeglądała fora zewnętrzne i banowała swoich userów za niekorzystne wypowiedzi. Takie działania nie budują zaufania do serwisów, przynoszą raczej skutek odwrotny.
 • Zbyt wiele stron powstałych w  krótkim czasie? (Zwykle użytkownicy najwięcej wpłacają na początku istnienia strony - kupują konta premium, wypożyczają odpłatnie poleconych). 
 • Punkt regulaminu, który też powinien dać do myślenia inwestorom: "Strefa Klików rezerwuje sobie również prawo do zaprzestania usług w każdej chwili bez wcześniejszego uprzedzenia." 
 • Streferia.pl  - Strona wystartowała 30-08-2014, a do dzisiaj (10-09-2014) nie ma jeszcze wstawionego regulaminu. Link "Warunki użytkowania" nie przekierowuje do żadnego regulaminu.
 • Warto zwrócić uwagę na wątek, który ukazał się 05-09-2014  na oficjalnym forum Strefaklikow: https://www.strefaklikow.com/?x=forum&fid=10&sid=12&tid=317
 • Wyłączone zostały oficjalne fora - zwykle dzieje się tak, gdy firma obawia się negatywnych komentarzy, ma coś do ukrycia.
 • Jak w każdym programie typu Paid to Click, przy samotnym klikaniu (bez poleconych) zbierana kwota nie rośnie zbyt szybko. Żeby zarabiać w miarę szybko, należy zbierać "Poleconych" (na stronie programu znajdują się materiały promocyjne - linki i banery, które ułatwiają pozyskiwanie nowych użytkowników)


Zobacz ulubione programy autora bloga <<-

Zobacz, które programy zarobkowe płacą systematycznie od wielu lat <<--

KOMENTARZEZasady komentowania: Bardzo proszę nie spamować linkami w komentarzach. Komentarze będące typową reklamą: zawierajcie linki, frazy kluczowe zamiast podpisu (pisane pod SEO) itp. nie będą publikowane. Przeczytaj więcej


BLOGGER: 8
 1. Ale stary trafiłeś z tym wpisem :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiem, ten wpis powinien powstać na samym początku, gdy w czerwcu 2014 powstał pierwszy program tej firmy (Strefaklikow.com). Tylko, czy takie wpisy (z wypunktowaniem wad) coś pomagają? Sam widziałeś jak niektórzy ludzie, zaangażowani w dany program reagują na krytykę.... Są zaślepieni i żadne argumenty do nich nie trafiają.

   Usuń
 2. Masz absolutną rację. Pewnie śledziłeś na początku przebieg moich dyskusji z tą P. Magdą; nie potrafiła sensownie odpowiedzieć na jakąkolwiek krytykę. A ci, którzy inwestowali stali po jej stronie i nie pozwolili sobie złego słowa powiedzieć o strefie klików... Mnie to śmierdziało od samego początku; było widać, że faktycznie chcieli być serwisem do koszenia siana. Trochę żałuję, że zaangażowałem się w akcję promocyjną (zakup reklam z martwych środków w Wad.ojoo), ale na szczęście nie inwestowałem. Gdybyś taką listę tutaj zamieścił, to bardzo możliwe, że zostałbyś po prostu zbanowany...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście, że śledziłem dyskusję na temat Strefy. Najciekawsza była chyba na forum:

   http://www.hyipforum.pl/index.php?/topic/11711-strefaklikowcom/page-25?hl=streferia#entry305860

   Twoje wątpliwości i argumenty na forum:

   http://zarabiam.com/Temat-STREFA-KLIKOW-nowy-polski-bux-93357?pid=958320#pid958320

   też były jak najbardziej słuszne i ciekawe.

   Usuń
 3. Nie płacą. Straciłem tam około 420pln i szkoda, że nie płaciłem przez PayPal...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czerwona lampka zapaliła mi się już na początku pojawienia się programów "Strefy" i całe szczęście nic nie inwestowałem.
   Masz rację, w przypadku PayPal istnieje teoretyczna szansa odzyskania pieniędzy poprzez założenie sporu, gorzej jeśli ktoś wpłacał z banku polskiego....

   Usuń
 4. Witam - czy ktoś wie co sie dzieje z clixarea? Strona się nie otwiera, forum na strefie nie dziala wiec nawet nie można sie dowiedziec jaki jest powód takiej sytuacji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cześć, te strony NIE płacą. Na forach zewnętrznych nie widać nowych dowodów wypłat. Dodatkowo wyłączone zostały oficjalne fora - jak sam zauważyłeś. Zwykle dzieje się tak, gdy firma obawia się negatywnych komentarzy, ma coś do ukrycia.

   Poczytaj sobie szczegółowo ten wątek <<--

   Usuń

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Otrzymuj informacje o najnowszych postach na adres E-mail

Twoja zgoda: Zapisując się do subskrypcji bloga, zgadzasz się na gromadzenie i przechowywanie Twojego adresu e-mail. Przeczytaj więcej

Polecany program:

Panel Opinie (płatne ankiety) — płaci pieniądze od 2007 roku na: Konto bankowe, karty podarunkowe, doładowanie telefonu. Przeczytaj więcej:

Panel Opinie.pl - zarabianie przez internet, płatne ankiety

Szukaj na blogu m-Zarabianie:


Nazwa

2018,1,20dollars2surf,1,3ziko,1,Adnox,8,Ads-Ivo,1,AdSense,3,Afiliacja,9,akademickie,2,Angielskojęzyczne,8,ankieta,2,Ankiety,36,AnsWeo,1,aplikacje,4,Archiwalne,16,Arial-Media,8,Artykuly-goscinne,2,AttaPoll,1,backup,1,Badanie-opinii,1,Banki,8,Bez-polecania,5,bezinwestycyjne,2,bezpieczeństwo,2,BiznesMails,1,blog,103,Blogger,7,blogowanie,7,blogspot,7,Bo-Panel.pl,1,bony-zakupowe,7,cash back,6,CashBackRabat,1,CashnHits,2,Cel-charytatywny,3,CentrumReklamy,3,Click.Mail,1,ClixAddon,1,Clixsense,11,cytaty,2,cytaty motywacyjne,2,cytaty o optymizmie,1,cytaty o zarabianiu,1,Dla-promotorów,11,Dobre,24,Doładowanie-telefonu,11,DonkeyMails,2,eKasa,2,eKonto,1,eKonto m,1,EldiBux,1,Epanel,1,favicon,1,favikona,1,Filmy,1,Forsapl,1,Gify,1,GlobalTestMarket,1,głosowanie,1,Google,7,Google AdSense,2,Google-Analytics,2,GPTplanet,1,GPTR,12,GreenPanthera,1,i-say,1,ikonki,2,ImasOnline,1,ImperiumReklamy,3,internet,2,kalkulator oszczędności,1,kalkulatory,1,KlubKantar,2,komputery,1,Konta bankowe,7,konta młodzieżowe,2,konta osobiste,1,konta oszczędnościowe,1,konta walutowe,1,kopia-zapasowa,1,LifePointsPanel,1,lista,4,lokaty,1,LuckyMails,1,Mailowe,15,MarketAgent,1,Marketing,8,Markonix,1,MateBux,1,mBank,3,Metody,11,Moje ulubione,12,Motywacja,5,MyCashBar,1,MyLead,1,na-konto,21,Nagrody,5,Najlepsze,5,Neobux,5,Netele,5,News,24,Nie polecam - SCAM,23,No-Minimum,1,Norstat,1,NorstatPanel,1,Ojooo,1,Opinie.pl,2,OptimalBux,1,oszczędzanie,3,PanelAriadna,1,Partnerskie,6,PayPal,15,Payza,4,piłka nożna,1,PIT,1,pl.toluna.com,1,płatne ankiety,33,Pod znakiem zapytania,10,podatki,1,podsumowanie,7,podsumowanie-2020,4,poleceni,5,Polskie,31,Polskojęzyczne,30,poradnik,41,Porównywarka,5,Poznaj.to,1,praca,1,Procesory płatności,1,Prodege,3,Produkty finansowe,9,Programy firmy Atentivo Anti-Tau & Ads-Ivo (Admin Netele i Miroka),6,Prolific,1,przewodnik,57,przydatne narzędzia,8,PTC,15,PulsReklamy,2,ranking,7,raport,4,ReaktorOpinii,1,recenzja,25,reklama,5,Reklama w internecie,7,reklamy na stronę,2,review,19,Revolut,1,samouczek,2,Scarlet-Clicks,1,Sejfik,1,Skrill,12,Słowniczek,3,sonda,1,statystyki,4,SwagBucks,1,Swiat-Reklam,2,SWPanel,1,Szuwary,6,Testowane,3,TimeBucks,1,timebucks.com,1,Toluna,1,UEFA Euro 2016,1,Video,1,WordLinx,1,wypełnianie ankiet,19,wyplacalne-strony,2,Wypłata,3,Wywiady,1,YouGov,1,ySense,11,Zagraniczne,6,zakupy,2,zarabianie,98,zarobki,13,zestawienie,7,ZielonyMail,3,Zlotoweczka,1,życzenia,1,życzenia bożenarodzeniowe,1,
ltr
item
m-Zarabianie — blog o zarabianiu w Internecie bez inwestycji: Strefaklikow.com, Clixarea.com, Streferia.pl - Strony nie płacą - SCAM, Opinie
Strefaklikow.com, Clixarea.com, Streferia.pl - Strony nie płacą - SCAM, Opinie
Strefaklikow.com, Clixareacom, Streferia.pl - Czy programy płacą? Opinie, uwagi
https://2.bp.blogspot.com/-ykgmJ2Liw0g/VBMrK9yGfBI/AAAAAAAASgc/BXqdH-JZEc4/s1600/pizap.com14105415577961.jpg
https://2.bp.blogspot.com/-ykgmJ2Liw0g/VBMrK9yGfBI/AAAAAAAASgc/BXqdH-JZEc4/s72-c/pizap.com14105415577961.jpg
m-Zarabianie — blog o zarabianiu w Internecie bez inwestycji
https://www.m-zarabianie.com/2014/09/strefaklikow-clixarea-streferia-czy.html
https://www.m-zarabianie.com/
https://www.m-zarabianie.com/
https://www.m-zarabianie.com/2014/09/strefaklikow-clixarea-streferia-czy.html
true
811550301452940054
UTF-8
Załadowano wszystkie posty Nie znaleziono żadnych wpisów POKAŻ WSZYSTKIE Czytaj więcej Odpowiedz Anuluj odpowiedź Skasuj By Strona główna STRONY POSTY Pokaż wszystkie PRZECZYTAJ TAKŻE PODOBNE POSTY: ETYKIETA ARCHIWUM SEARCH WSZYSTKIE POSTY Nie znaleziono żadnego wpisu pasującego do Twojej prośby Wróć na stronę główną Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela Pon Wt Śr Czw Piąt Sob Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień Sty Lut Marz Kw Maj Czer Lip Sier Wrz Paź List Gru przed chwilą 1 minutę temu $$1$$ minutes ago 1 godzinę temu $$1$$ hours ago Wczoraj $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago ponad 5 tygodni temu Obserwujący Śledzić TREŚĆ PREMIUM ZOSTAŁA ZABLOKOWANA STEP 1: Udostępnij w sieci społecznościowej STEP 2: Kliknij link w swojej sieci społecznościowej Skopiuj cały kod Zaznacz cały kod Wszystkie kody zostały skopiowane do schowka Nie można skopiować kodów / tekstów, naciśnij [CTRL] + [C] (lub CMD + C na Macu), aby skopiować Spis treści