💲 Jak wypłacić pieniądze z ClixSense? - instrukcja, prowizje

Wypłatę w programie zarobkowym ClixSense możesz zlecić już po uzbieraniu minimum $ 10 USD. Dostępne procesory płatnicze: Skrill, Payoneer, Paytoo, Tango Card, Czek (Czek tylko dla użytkowników z USA oraz Kanady). Według informacji dostępnych w FAQ - wypłaty realizowane są w ciągu 15 dni roboczych.


Jak zarabiać w ClixSense?
(Payza już niedostępna). Kliknij obrazek i przeczytaj więcej o zarabianiu w ClixSense


Instrukcja zlecenia wypłaty w ClixSense

Wypłacanie pieniędzy w ClixSense:

1. Kliknij napis "Cashout" - obok kwoty do zlecenia (Otworzy Ci się małe okienko - ramka).  
Kliknij obrazek, aby go powiększyć:
 Jak wypłacić pieniądze z ClixSense? - instrukcja, prowizje

2. Po kliknięciu napisu "Cashout"  otworzy Ci się małe okienko - ramka:

Kliknij obrazek, aby go powiększyć:
 Jak wypłacić pieniądze z ClixSense? - instrukcja, prowizje
Sprawdź, czy adres Twojego procesora płatności jest prawidłowy, wpisz kwotę i naciśnij napis "Submit". To praktycznie wszystko, teraz pozostaje tylko czekać na zlecone pieniądze. 

ClixSene - prowizja pobierana od wypłaty

Od wypłaty pobierana jest prowizja, szczegóły w tabeli poniżej:

Kliknij obrazek, aby go powiększyć:
ClixSene - prowizja pobierana od wypłaty

1 cent przy pierwszej wypłacie

Przy pierwszej zleconej wypłacie ClixSense wysyła najpierw 1 centa, a dopiero później resztę wypłaty. Jest to normalna procedura - weryfikacja procesora płatności, aby upewnić się, że konto jest aktywne, a e-mail prawidłowy.

Autor wpisu: Owl, blog www.m-zarabianie.com
Ostatnia aktualizacja wpisu: 2018-01-29
Kopiowanie treści bloga zabronione.

KOMENTARZE


Zasady komentowania: Bardzo proszę nie spamować linkami w komentarzach. Komentarze będące typową reklamą: zawierajcie linki, frazy kluczowe zamiast podpisu (pisane pod SEO) itp. nie będą publikowane. Przeczytaj więcej


BLOGGER: 17
 1. Clixsense, to naprawdę sensowny program, u mnie były 3 wypłaty. Mała rzecz a cieszy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda, na chwilę obecną nie widzę lepszego programu PTC od ClixSense

   Usuń
 2. a trzeba jakoś potwierdzić ten centowy przelew czy sami dalej wyślą??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nic nie musisz robić, potwierdzać (przynajmniej tak było na moim koncie PayPal przy pierwszej wypłacie). Niedługo powinna dojść reszta Twojej wypłaty (sami wyślą resztę).

   Usuń
  2. ok, dzięki za info :)

   Usuń
 3. od dzis nie ma możliwosci wypłaty na PayPal z uwagi na zmiany polityki PayPala :(-czy oni bedą tak robic z kolejnymi panelami do zarabiania online

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda, niestety procesor PayPal nie jest już dostępny w programie. Poinformował o tym dzisiaj właściciel programu Jim Grago. Z tego napisał na oficjalnym forum <<--, wynika, że PayPal powoli kończy współpracę z programami PTC, HYIP, programami wymiany ruchu itp. - i po 7 latach współpracy zrezygnował również z ClixSense. Na chwilę obecną pieniądze można wypłacać na procesory Payoneer (od 20 $), Paytoo (od 8 $) , Tango Card (od 8 $), Czek (od 10 $ - Czek tylko dla użytkowników z USA oraz Kanady). Wkrótce ma zostać dodany także procesor Skrill. Admin zastanawia się również nad powrotem do programu procesora płatniczego Payza. Nie wiem jak brak PayPal, wpłynie na stabilność programu, na szybkość realizowania wypłat, więc do czasu wyjaśniania tych wszystkich wątpliwości — opis programu przeniosłem do działu "Pod znakiem zapytania". Jaki procesor wybrać zamiast PayPal? Polecam śledzić polski dział <<-- na oficjalnym forum ClixSense. Na pewno będą pojawiały się tam bieżące informacje, na jaki procesor najbardziej się teraz opłaca wypłacać pieniądze.

   PS. A mnie trochę dziwi, że taka firma jak ClixSense, która wypłaca bezproblemowo od 2007 roku, ma problemy z procesorem PayPal, a z kolei taki wad.ojooo.com, który od kilku lat ma kłopoty z płynnością finansową — dalej zintegrowany jest z PayPal (wpłaty i wypłaty).

   Usuń
 4. a wiesz może jakie są koszty paytoo ?:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli chodzi o PayToo, to tutaj są prowizje są tutaj: Paytoo - prowizje. Podobno najbardziej opłaca wybrać się te procesory: Payoneer, Payza (ma być dodana) lub Skrill.

   Usuń
 5. Mam pytanie. Nigdy nie korzystałam z takiej formy płatności i czy po wybraniu np. Tango Card czy ta karta przyjdzie do domu. Może ktoś opisać jak to działa?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tngo Card działa na podobnej zasadzie jak karty prezentowe online, np. Amazonu. Można też poprzez procesor Tango Card wypłacić z ClixSense w Bitcoinach. Na YouTube, po wpisaniu w wyszukiwarkę "ClixSense, Bitcoinm, Tango Card" — można znaleźć kilka poradników jak wypłacić z Clixsense w Bitcoinach poprzez procesor Tango Card. Ja już wypłaciłem — działa. Ze zleconych próbnie $ 10 USD, ostatecznie na mój portfel w Blockchain wpłynęło jakieś $ 9.50 USD. Nawet nie trzeba się rejestrować od razu w Tango Card, tylko wszystkie instrukcje otrzymujemy podczas zlecania wypłaty w ClixSense, a następnie w mailu. Oczywiście tę metodę polecam użytkownikom "oblatanym" w Bitcoinach.

   Usuń
 6. Jaki jest koszt wypłaty na PayToo? Załóżmy że chcę wypłacić 8$ - Wiem, że Clixsense nie pobiera Fee. Czy w związku z tym na moim koncie PayToo znajdzie się te 8$ czy też PayToo pobiera jakąś opłatę za odbiór płatności? Wiem, że wypłata na konto bankowe to 4$ oraz, że trochę pobierze na przewalutowaniu, natomiast nigdzie nie mogę znaleźć informacji czy jest jakaś opłata za odbiór płatności?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli chodzi o PayToo, to tutaj są prowizje: Paytoo - prowizje. Podobno najbardziej opłaca wybrać się te procesory: Payoneer, Skrill lub Payza (mają być dodane wkrótce).

   Usuń
 7. Hej,
  przepraszam, że odpisuję z opóźnieniem, ale to dlatego, że sam jeszcze nie wiem jaki procesor płatności będę teraz wykorzystywał zamiast PayPal — do wypłat z ClixSense.

  Zastanawiam się pomiędzy Payoneer a Skrill (Skrill jest w języku polskim — niedługo będzie dodany). Z tego, co widzę, to NeoBux też korzysta z procesora Skrill. Podobno ma wrócić także Payza.

  Jedno jest pewne — nie ma co się bać tych nowych (dla nas) procesorów, trzeba się do nich po prostu przyzwyczaić.

  Z tego, co piszą użytkownicy na polskim, oficjalnym forum, to najlepiej wybrać, któryś z tych procesorów: Payoneer, Payza (ma być dodana) lub Skrill.

  Jeśli ktoś jest "oblatany" w Bitcoinach, to da się wypłacić także w tej walucie — poprzez procesor Tango Card (można tam wybrać opcję wypłaty w tej walucie). Na YouTube, po wpisaniu w wyszukiwarkę frazy "ClixSense, Bitcoinm Tango Card" — można znaleźć kilka poradników jak wypłacić z Clixsense w Bitcoinach poprzez procesor Tango Card. Ja już wypłaciłem — działa. Ze zleconych próbnie $ 10 USD, ostatecznie na mój portfel w Blockchain wpłynęło jakieś $ 9.50 USD. Nawet nie trzeba się rejestrować od razu w Tango Card, tylko wszystkie instrukcje otrzymujemy podczas zlecania wypłaty w ClixSense, a następnie w mailu. Działa to na podobnej zasadzie jak karty prezentowe online, np. Amazonu.

  Jeśli chodzi o PayToo, to tutaj są prowizje są tutaj: Paytoo - prowizje

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Procesor Payza jest już dodany — można na niego wypłacać pieniądze z ClixSense. Ja chyba na chwilę obecną będę korzystał z Payzy (mam już tutaj konto od dawna), ale przyjrzę się tez pozostałym procesorom.

   Usuń
 8. Jaki jest koszt wypłaty na PayToo?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. PayToo — minimum do wypłaty:
   Minimalna wypłata: $ 8 USD (na koncie Standard).
   Minimalna wypłata: $ 6 USD (na koncie Premium).

   PayToo — opłaty:
   Opłata ClixSense za zlecenie wypłaty: brak opłat (darmowe).
   Wypłata z PayToo na rachunek bankowy: $ 8 USD.

   ---------------

   Payza — minimum do wypłaty:
   Minimalna wypłata: $ 8 USD (na koncie Standard).
   Minimalna wypłata: $ 6 USD (na koncie Premium).

   Payza — opłaty:
   Opłata ClixSense za zlecenie wypłaty: 2,9% + $ 0,30 USD do $ 4 USD.
   Odbieranie Płatności - 2.90 % + 1,08 PLN

   Wypłata z Payza na rachunek bankowy: 11 PLN.

   ---------------

   Skrill — minimum do wypłaty:
   Minimalna wypłata: $ 8 USD (na koncie Standard).
   Minimalna wypłata: $ 6 USD (na koncie Premium).

   Skrill — opłaty:
   Opłata ClixSense za zlecenie wypłaty: 1%.
   Wypłata ze Skrill na rachunek bankowy: PLN 23,59 - EUR 5,50.

   --------------

   Payoneer — minimum do wypłaty:
   Minimalna wypłata: $ 20 USD (konto Standard i Premium).

   Payoneer — opłaty:
   Opłata ClixSense za zlecenie wypłaty: $ 2 USD.
   Wypłata ze Skrill na rachunek bankowy:

   1* - W innej Walucie USD | EUR | GBP | JPY | CNY - do 2%

   2* - W tej samej Walucie

   - USD $ 1,50 USD
   - EUR € 1,50 USD
   - GBP £ 1,50

   -----------------

   Źródło 1 <<--, Źródło 2 <<-- (stan z 27 marca 2017).

   Usuń

REKLAMA

Otrzymuj informacje o najnowszych postach na adres E-mail

Twoja zgoda: Zapisując się do subskrypcji bloga, zgadzasz się na gromadzenie i przechowywanie Twojego adresu e-mail. Przeczytaj więcej
REKLAMA

Polecany program:

Sejfik.com - zarabianie przez internet
Nazwa

2018,1,20dollars2surf,1,3ziko,1,Adnox,8,Ads-Ivo,1,Afiliacja,2,Angielskojęzyczne,2,ankieta,1,Ankiety,14,Archiwalne,14,Arial-Media,8,Artykuly-goscinne,2,Badanie-opinii,1,Banki,8,bezpieczeństwo,2,BiznesMails,1,blog,71,Blogger,1,blogowanie,1,blogspot,1,Bo-Panel.pl,1,cash back,1,CashBackRabat,1,CashnHits,2,CentrumReklamy,2,Click.Mail,1,ClixAddon,1,Clixsense,9,cytaty,1,Dobre,21,DonkeyMails,2,eKasa,2,eKonto,1,eKonto m,1,EldiBux,1,Epanel,1,Filmy,1,Forsapl,1,Gify,1,GlobalTestMarket,1,głosowanie,1,GPTplanet,1,GPTR,8,GreenPanthera,1,i-Say,1,ImasOnline,1,ImperiumReklamy,2,internet,1,kalkulator oszczędności,1,kalkulatory,1,KlubKantar,1,komputery,1,Konta bankowe,6,konta młodzieżowe,2,konta osobiste,1,konta oszczędnościowe,1,konta walutowe,1,LegacyClix,1,lokaty,1,LuckyMails,1,Mailowe,8,MarketAgent,1,Marketing,4,Markonix,1,MateBux,1,mBank,3,Moje ulubione,9,MyCashBar,1,MyLead,1,Nagrody,1,Najlepsze,1,Najlepsze dla promotorów,4,Najlepsze dla użytkownika bez poleconych,5,Neobux,5,Netele,5,News,25,Nie polecam - SCAM,17,No-Minimum,1,Ojooo,1,Opinie.pl,1,OptimalBux,1,oszczędzanie,3,PanelAriadna,1,Partnerskie,2,Payza,4,piłka nożna,1,Płaci pieniądze na PayPal,6,Płaci pieniądze na polskie konto bankowe,16,Płaci pieniądze na Skrill,2,płatne ankiety,2,Pod znakiem zapytania,17,podsumowanie,1,poleceni,2,Polskie,21,Polskojęzyczne,21,poradnik,15,Porównywarka,5,Poznaj.to,1,Procesory płatności,1,Produkty finansowe,10,Programy firmy Atentivo Anti-Tau & Ads-Ivo (Admin Netele i Miroka),8,Prolific.,1,przydatne narzędzia,1,PulsReklamy,2,ranking,5,ReaktorOpinii,1,recenzja,1,reklama,1,Reklama w internecie,6,reklamowe,1,reklamy na stronę,1,Scarlet-Clicks,1,Sejfik,1,Skrill,1,Słowniczek,2,sonda,1,Swiat-Reklam,2,Szuwary,2,UEFA Euro 2016,1,Video,1,Web-Ads,1,WordLinx,1,Wypłata,4,Wywiady,1,Zagraniczne,2,zakupy,1,zarabianie,70,zestawienie,1,ZielonyMail,3,Zlotoweczka,1,
ltr
item
m-Zarabianie — blog o zarabianiu w Internecie bez inwestycji: 💲 Jak wypłacić pieniądze z ClixSense? - instrukcja, prowizje
💲 Jak wypłacić pieniądze z ClixSense? - instrukcja, prowizje
Jak wypłacić pieniądze z ClixSense? - instrukcja, prowizje, wyplata, wypłacanie pieniędzy
https://4.bp.blogspot.com/-ubD1q-DgndI/WKUGb0Rrd5I/AAAAAAAAAWA/QZwMT6lbcS0_dWdqu6105rw2NSlmQFcmQCLcB/s1600/Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B2017-02-16%2B023822.bmp.jpg
https://4.bp.blogspot.com/-ubD1q-DgndI/WKUGb0Rrd5I/AAAAAAAAAWA/QZwMT6lbcS0_dWdqu6105rw2NSlmQFcmQCLcB/s72-c/Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B2017-02-16%2B023822.bmp.jpg
m-Zarabianie — blog o zarabianiu w Internecie bez inwestycji
https://www.m-zarabianie.com/2014/09/jak-wypacic-pieniadze-z-clixsense.html
https://www.m-zarabianie.com/
https://www.m-zarabianie.com/
https://www.m-zarabianie.com/2014/09/jak-wypacic-pieniadze-z-clixsense.html
true
811550301452940054
UTF-8
Załadowano wszystkie posty Nie znaleziono żadnych wpisów POKAŻ WSZYSTKIE Czytaj więcej Odpowiedz Anuluj odpowiedź Skasuj By Strona główna STRONY POSTY Pokaż wszystkie PRZECZYTAJ TAKŻE PODOBNE POSTY: ETYKIETA ARCHIWUM SEARCH WSZYSTKIE POSTY Nie znaleziono żadnego wpisu pasującego do Twojej prośby Wróć na stronę główną Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień przed chwilą 1 minuta temu $$1$$ minutes ago 1 godzinę temu $$1$$ hours ago Wczoraj $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago ponad 5 tygodni temu Obserwujący Śledzić TREŚĆ PREMIUM ZOSTAŁA ZABLOKOWANA STEP 1: Share to a social network STEP 2: Click the link on your social network Skopiuj cały kod Zaznacz cały kod Wszystkie kody zostały skopiowane do schowka Nie można skopiować kodów / tekstów, naciśnij [CTRL] + [C] (lub CMD + C na Macu), aby skopiować