6 darmowych sposobów zdobywania poleconych

6 darmowych sposobów zdobywania poleconych

Żeby zarabiać w programach PTC w miarę szybko, warto budować siatkę poleconych. Poleceni to użytkownicy, którzy zapisali się do programu z Twojego linku polecającego. Zyskujesz pewien procent z ich zarobków, przy czym oni nic na tym nie tracą. Co to są poleceni, co to jest link polecający (link referencyjny) pisałem także tutaj <<--

W tekście poniżej poznasz natomiast sześć metod darmowego pozyskiwania poleconych.


Jak zdobywać poleconych za darmo?

1. Blogi, strony www - pozyskiwanie poleconych na blogach i stronach internetowych


Załóż bloga, stronę www i opisuj swoje doświadczenia związane z zarabianiem przez Internet. Pisz ciekawie i rzetelnie, programy zarobkowe opisuj uczciwie i bez koloryzowania. Prezentuj nie tylko zalety, ale i wady programów. Buduj markę, szanuj swoich czytelników - zwróci się to z nawiązką. Po pewnym czasie zyskasz stałych i lojalnych czytelników, którzy chętnie będą wracali na Twój blog czy stronę www.  Jeśli Twoje teksty nie będą przypominały nachalnej reklamy, a blog tablicy reklamowej, to zawsze znajdą się osoby, które chętnie zapiszą się do opisywanych przez Ciebie programów (z Twoich linków i banerów referencyjnych).


Gdzie założyć bloga lub stronę www? 

Na początek możesz skorzystać z jakiejś popularnej platformy, która oferuje założenie bloga za darmo, np.: Blogger.com, WordPress.com  Ciekawe strony internetowe można założyć na platformie Wix.com
Jeśli posiadasz już umiejętności webmastera, to lepiej od razu stawiaj bloga na płatnej domenie i od początku buduj własną markę.


Samo założenie bloga to jeszcze nie wszystko

Żeby blog miał wiele odwiedzin -  musi być odpowiednio wypromowany, rozreklamowany, pozycjonowany. Tematy, posty, frazy z Twojego bloga powinny pojawiać się na wysokich pozycjach w wyszukiwarkach (Google i podobnych). Na temat promowania, pozycjonowania, optymalizacji bloga znajdziesz wiele informacji w Internecie, więc nie powinno to stanowić większego problemu. 


Pamiętaj, żeby nie kopiować cudzych tekstów

Jeśli chcesz, żeby Twoje posty pojawiały się na pierwszych miejscach w wyszukiwarkach, to musisz pisać własne, unikalne teksty. Wyszukiwarki nie lubią skopiowanych treści, traktują je jako spam i spychają na dalsze pozycje wyszukiwania. Wynagradzają natomiast (wysokimi pozycjami) treści unikalne, niepowtarzalne, autorskie (kopiowanie całych  cudzych tekstów, beż podania źródła ich pochodzenia, to również łamanie praw autorskich). Więc jeśli chcesz, żeby Twój blog był popularny - opisuj programy zarobkowe własnymi słowami, twórz własne, autorskie teksty.


2. Portale społecznościowe - zdobywanie poleconych na portalach społecznościowych


Stwórz profil poświęcony wybranym programom zarobkowym, pisz ciekawe recenzje, zapraszaj znajomych. Nikomu chyba nie trzeba tłumaczyć, jak duży potencjał posiadają serwisy: Facebook, Twitter, Nasza Klasa. Zobacz przykład ciekawej strony (założonej na Facebooku), poświęconej programom PTC: https://www.facebook.com/PTCInvestigation


3. Fora internetowe - pozyskiwanie poleconych na forach internetowych


Zarejestruj się na forach internetowych związanych z tematyką "Zarabianie przez Internet", "Praca przez Internet". Fora internetowe to jeden z lepszych sposobów pozyskiwania darmowych poleconych. Skupiają użytkowników o podobnych zainteresowaniach do Twoich, czyli interesujących się zarabianiem przez Internet, szukających ciekawych programów zarobkowych. Przed przystąpieniem do jakiegokolwiek działania na forum, zapoznaj się z regulaminem. Nikt nie lubi spamowania, nachalnej reklamy, powielania tematów. Jeśli znasz jakiś ciekawy program, to opisz go w dziale do tego przeznaczonym.
Korzystaj z sygnaturki (podpisu), która pojawi się pod każdym Twoim postem. Możesz tam wstawić link referencyjny, baner, adres swojego bloga, strony www (treść sygnaturki ustawiasz na swoim profilu forum). Pomagaj innym użytkownikom, pisz z sensem, a wtedy na pewno ktoś zainteresuje się Twoją sygnaturką, czy opisywanymi programami.
Przykładowe fora o tematyce "zarabianie":

http://forum.zarabianie24.net/
http://zarabiam.com/
http://www.szuwi.com/
http://www.hyipforum.pl/


4. YouTube - bardzo dobre narzędzie marketingowe


YouTube może być bardzo skutecznym narzędziem marketingowym, to jeden z najczęściej odwiedzanych serwisów internetowych. Do wielu ludzi bardziej przemawia obraz i dźwięk niż sam tekst. Stwórz filmik o programie zarobkowym, programie partnerskim. Pod filmikiem wstaw link referencyjny i zapraszaj do zapisu w programie. Stworzone filmiki instruktażowe możesz umieścić również na swoim blogu, stronie www.
Zobacz przykładowy filmik o programie zarobkowym Neobux:  http://youtu.be/Br9WQNeHstM


5. Znajomi, rodzina - czy zawsze na nich można liczyć?


Najczęściej mają swoje zainteresowania i sprawy, ale zastanów się, być może wielu z nich również chciałoby zarabiać przez Internet.


6. Auto-surfy, ManualSurfy - alternatywna metoda zdobywania poleconych


Auto-surfyManual-Surfy to systemy, które oferują darmowe wyświetlanie stron, w zamian za oglądanie stron innych użytkowników. Najmniej skuteczna metoda spośród metod opisanych w tym poście. Przykładowy autosurf: auto-surf.com.pl


Autor wpisu: Owl, blog m-zarabianie.blogspot.com
Ostatnia aktualizacja wpisu: 2016-01-25

Przeczytaj także: 

Zobacz ulubione programy zarobkowe autora bloga <<--

10 komentarze