drClix - drClix.com - strona od pewnego czasu nie działa, SCAM czy atak hakerski ?

Najnowsze uwagi (29-04-4014). Niestety program od pewnego czasu nie działa i wszytko wskazuje na to, że działać już nie będzie. Najpierw zamiast strony pojawiła się plansza z komunikatem, że domena drClix.com została niby przejęta przez amerykański Departament Sprawiedliwości, a kilka dni później admin poinformował o ataku hakerskim. 
W mailu przesłanym do użytkowników 28-04-2014 administrator drClix, John Novak pisze, że w Niedzielę Wielkanocną, jego strony: ListBuildSurf.com, ListBuildTactics.com i DrClix.com zostały zhakowane, skrypt DrClx uległ uszkodzeniu. Do tego doszły kłopoty ze strony PayPal. Ze względu na dużą liczbę sporów toczących się przeciwko DrClix, ponad 200 w ciągu 4 godzin od ataku,  PayPal umieścił wszystkie fundusze w rezerwie. Admin pisze, że to raczej koniec drClix 
i przeprasza za problemy.


Mail admina, wysłany do użytkowników drClix  28-04-2014:

"As you are probably aware, my sites, ListBuildSurf.com, ListBuildTactics.com and DrClix.com were hacked on Easter Sunday.
The attack was unusual  in that it involved three sites on two different servers. This created a number of concerns by the server host. During the past week we have successfully cleared the databases and two of the three sites. DrClix.com has had many alterations to the script.
My host company, Liquid web, has been outstanding in using their resources to basically scour the sites looking for any malicious code. This has been quite time consuming, but is all but completed.
With the alterations found in the script, it was advised that I re-install all the sites on a new set of servers.
This will require quite a bit of work because of all of the customizations on the sites.
It IS a doable task, however on Thursday, the latest complication occurred with PayPal.
Due to the large number of disputes filed against DrClix, (over 200 within 4 hours of the attack, and now upwards of 500 disputes filed.) PayPal has placed all funds into reserve and will be reviewing all of the disputes.
At this time I will be unable to re-establish the web sites because I have no other payment processor.
PayPal cannot give me an estimate as to how long this will all take.
It appears to be the end of the line for Leo and Dr Clix.
I apologize for any problems this has caused you personally, and I am grateful that you have been a member with my sites.
In the event that anything changes, I will let you know by email. (...)"drClix - drClix.com - strona od pewnego czasu nie działa, SCAM czy atak hakerski ?drClix.com - to program reklamowo - zarobkowy typu Bux / PTC, czyli zarabianie w nim polega na oglądaniu reklam, na klikaniu w reklamy.

Strona działa od stycznia 2014, właścicielem jest John Novak  Wypłatę można zlecić po uzbieraniu minimum 4 $ - na konto PayPal.
Członkostwo w programie jest darmowe, legalne, nie zobowiązuje do żadnych zakupów i w każdej chwili można z niego zrezygnować
 • Właściciel strony: John Novak USA
 • Data uruchomienia strony: Styczeń 2014
 • Ilość użytkowników: 63252 (stan z 5 kwietnia 2014).
 • Akceptacja użytkowników (Kto może dołączyć?): drClix to program międzynarodowy, akceptuje użytkowników z każdego kraju.
 • Oficjalna strona: www.drclix.com
 • Skrypt strony:  PTC Evolution


Zarabianie w drClix

Ilość reklam dziennie:23 +/-
Wartość:0,001$ - 0,01$  
Klik poleconego:50 %
Limit poleconych:DR 100, RR 100
Minimum do wypłaty:4 $
Metody wypłat:PayPal
Czas oczekiwania na wypłatę:24 h
Dzienny zarobek:

0,041 $ +/- (z płatnych reklam). Dodatkowe formy zarobku: Zarobki z poleconych, płatne zapisy, Clix Grid.


Więcej danych, Upgrade konta (kliknij obrazek, żeby go powiększyć):
zarabianie przez internet

 • Płatne reklamy dostępne są po zalogowaniu na stronie programu, w zakładce "Earn Money" - "View Advertisements" (zakładka w górnym panelu strony) Po kliknięciu na "Earn Money" rozwinie się zakładka z dostępnymi formami zarabiania.
 1. View Advertisements - to sekcja płatnych klików (podstawowa forma zarobku w programie). Należy kliknąć w reklamę i odczekać określony czas (ilość sekund zależy od wartości reklamy). Następnie, żeby zaliczyło należy kliknąć w odwrócony obrazek
 2. Paid To Signup Offers - to sekcje z płatnymi zapisami. 
 3.  DrClix Grid - to sekcja klików konkursowych. Codziennie otrzymujemy 25 darmowych szans na wygranie 2$ (nagrody od 0,01$ do 2$). Wystarczy kliknąć w dowolnym miejscu na obrazku i odczekać 5 sekund od załadowania się reklamy. Jeśli trafimy w wygraną, zostaje ona automatycznie dopisana do naszych zarobków.


Wypłata

 • Wypłaty, odbywają się za pomocą systemu PayPal. Pieniądze można wypłacić po zgromadzeniu 4 $ (w zakładce "Account" -  "Withdraw" po lewej stronie.
 • Czas oczekiwania na wypłatę: 24 h

plusy

Ocena programu i inne uwagi

Plusy Minusy
 • DrClix to program międzynarodowy, akceptuje użytkowników z każdego kraju. 
 • Program płaci, w sieci można znaleźć dowody wypłat z DrClix.
 • Strona posiada forum: https://drclix.com/forum.php
Jak w każdym programie typu Paid to Click, przy samotnym klikaniu (bez poleconych) zbierana kwota nie rośnie zbyt szybko. Żeby zarabiać w miarę szybko warto zbierać "Poleconych" (na stronie programu znajdują się materiały promocyjne - linki i banery które ułatwiają pozyskiwanie nowych użytkowników) Poleconych można również odpłatnie wynająć (Zakładka "Account" - Rent Referrals. Pozyskiwanie poleconych nie jest obowiązkowe, ale warto ich zbierać, żeby zwiększyć zarobki.

Rejestracja w programie

Żeby zarejestrować się w programie kliknij link : Rejestracja w  drClix. Link przeniesie Cię na oficjalną stronę programu.
Po wejściu na stronę kliknij napis "Register" lub "Signup", następnie wypełnij krótki formularz rejestracyjny.
Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego należy odebrać maila i kliknąć w link aktywacyjny.
Po rejestracji można już zacząć zarabiać. Płatne reklamy dostępne są po zalogowaniu się na stronie programu, w zakładce "Earn Money" (zakładka w górnym panelu strony) Po kliknięciu "Earn Money" rozwinie się zakładka z dostępnymi formami zarabiania.  
Regulamin programu drClix: https://drclix.com/index.php?view=terms


Najnowsze uwagi (29-04-2014)

Najnowsze uwagi (29-04-4014). Niestety program od pewnego czasu nie działa i wszytko wskazuje na to, że działać już nie będzie. Najpierw zamiast strony pojawiła się plansza z komunikatem, że domena drClix.com została niby przejęta przez amerykański Departament Sprawiedliwości, a kilka dni później admin poinformował o ataku hakerskim. 
W mailu przesłanym do użytkowników 28-04-2014 administrator drClix, John Novak pisze, że w Niedzielę Wielkanocną, jego strony: ListBuildSurf.com, ListBuildTactics.com i DrClix.com zostały zhakowane, skrypt DrClix uległ uszkodzeniu. Do tego doszły kłopoty ze strony PayPal. Ze względu na dużą liczbę sporów toczących się przeciwko DrClix, ponad 200 w ciągu 4 godzin od ataku,  PayPal umieścił wszystkie fundusze w rezerwie. Admin pisze, że to raczej koniec drClix 
i przeprasza za problemy.


drClix - dowód wypłaty

(kliknij obrazek, żeby go powiększyć)
drClix.com - dowód wypłaty

$ 4 USD - na konto PayPal
Data zlecenia wypłaty: 03-04-2014
Data wpłynięcia na konto: 03-04-2014
Czas oczekiwania na wypłatę: Ten sam dzieńKOMENTARZEZasady komentowania: Bardzo proszę nie spamować linkami w komentarzach. Komentarze będące typową reklamą: zawierajcie linki, frazy kluczowe zamiast podpisu (pisane pod SEO) itp. nie będą publikowane. Przeczytaj więcej


BLOGGER: 3
 1. DrClix - Najnowsze uwagi. Program płaci, powyżej zamieściłem własny dowód wypłaty.
  Wypłata wpłynęła na konto PayPal w dniu jej zlecenia, czyli wszytko zgodnie z regulaminem programu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Odpowiedzi
  1. Tak, strona od kilku dni już nie działa. Admin niby się tłumaczy, że to atak hakerski, ale wygląda to raczej na koniec tej stronki...

   Usuń

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Otrzymuj informacje o najnowszych postach na adres E-mail

Twoja zgoda: Zapisując się do subskrypcji bloga, zgadzasz się na gromadzenie i przechowywanie Twojego adresu e-mail. Przeczytaj więcej

Polecany program:

Panel Opinie (płatne ankiety) — płaci pieniądze od 2007 roku na: Konto bankowe, karty podarunkowe, doładowanie telefonu. Przeczytaj więcej:

Panel Opinie.pl - zarabianie przez internet, płatne ankiety

Szukaj na blogu m-Zarabianie:


Nazwa

2018,1,20dollars2surf,1,3ziko,1,Adnox,8,Ads-Ivo,1,AdSense,3,Afiliacja,9,akademickie,2,Angielskojęzyczne,8,ankieta,2,Ankiety,36,AnsWeo,1,aplikacje,4,Archiwalne,16,Arial-Media,8,Artykuly-goscinne,2,AttaPoll,1,backup,1,Badanie-opinii,1,Banki,8,Bez-polecania,5,bezinwestycyjne,2,bezpieczeństwo,2,BiznesMails,1,blog,103,Blogger,7,blogowanie,7,blogspot,7,Bo-Panel.pl,1,bony-zakupowe,7,cash back,6,CashBackRabat,1,CashnHits,2,Cel-charytatywny,3,CentrumReklamy,3,Click.Mail,1,ClixAddon,1,Clixsense,11,cytaty,2,cytaty motywacyjne,2,cytaty o optymizmie,1,cytaty o zarabianiu,1,Dla-promotorów,11,Dobre,24,Doładowanie-telefonu,11,DonkeyMails,2,eKasa,2,eKonto,1,eKonto m,1,EldiBux,1,Epanel,1,favicon,1,favikona,1,Filmy,1,Forsapl,1,Gify,1,GlobalTestMarket,1,głosowanie,1,Google,7,Google AdSense,2,Google-Analytics,2,GPTplanet,1,GPTR,12,GreenPanthera,1,i-say,1,ikonki,2,ImasOnline,1,ImperiumReklamy,3,internet,2,kalkulator oszczędności,1,kalkulatory,1,KlubKantar,2,komputery,1,Konta bankowe,7,konta młodzieżowe,2,konta osobiste,1,konta oszczędnościowe,1,konta walutowe,1,kopia-zapasowa,1,LifePointsPanel,1,lista,4,lokaty,1,LuckyMails,1,Mailowe,15,MarketAgent,1,Marketing,8,Markonix,1,MateBux,1,mBank,3,Metody,11,Moje ulubione,12,Motywacja,5,MyCashBar,1,MyLead,1,na-konto,21,Nagrody,5,Najlepsze,5,Neobux,5,Netele,5,News,24,Nie polecam - SCAM,23,No-Minimum,1,Norstat,1,NorstatPanel,1,Ojooo,1,Opinie.pl,2,OptimalBux,1,oszczędzanie,3,PanelAriadna,1,Partnerskie,6,PayPal,15,Payza,4,piłka nożna,1,PIT,1,pl.toluna.com,1,płatne ankiety,33,Pod znakiem zapytania,10,podatki,1,podsumowanie,7,podsumowanie-2020,4,poleceni,5,Polskie,31,Polskojęzyczne,30,poradnik,41,Porównywarka,5,Poznaj.to,1,praca,1,Procesory płatności,1,Prodege,3,Produkty finansowe,9,Programy firmy Atentivo Anti-Tau & Ads-Ivo (Admin Netele i Miroka),6,Prolific,1,przewodnik,57,przydatne narzędzia,8,PTC,15,PulsReklamy,2,ranking,7,raport,4,ReaktorOpinii,1,recenzja,25,reklama,5,Reklama w internecie,7,reklamy na stronę,2,review,19,Revolut,1,samouczek,2,Scarlet-Clicks,1,Sejfik,1,Skrill,12,Słowniczek,3,sonda,1,statystyki,4,SwagBucks,1,Swiat-Reklam,2,SWPanel,1,Szuwary,6,Testowane,3,TimeBucks,1,timebucks.com,1,Toluna,1,UEFA Euro 2016,1,Video,1,WordLinx,1,wypełnianie ankiet,19,wyplacalne-strony,2,Wypłata,3,Wywiady,1,YouGov,1,ySense,11,Zagraniczne,6,zakupy,2,zarabianie,98,zarobki,13,zestawienie,7,ZielonyMail,3,Zlotoweczka,1,życzenia,1,życzenia bożenarodzeniowe,1,
ltr
item
m-Zarabianie — blog o zarabianiu w Internecie bez inwestycji: drClix - drClix.com - strona od pewnego czasu nie działa, SCAM czy atak hakerski ?
drClix - drClix.com - strona od pewnego czasu nie działa, SCAM czy atak hakerski ?
drClix - drClix.com - - Zarabianie przez Internet, opinie, Paid to Click, PTC, Bux, zarobek w internecie
https://1.bp.blogspot.com/-vyPcl9QOvHg/WBdxm2lLzfI/AAAAAAAAVCA/S-759pITYK8nT3izRNn7nVd1DUQQXtvEwCLcB/s320/compressed-6coj.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-vyPcl9QOvHg/WBdxm2lLzfI/AAAAAAAAVCA/S-759pITYK8nT3izRNn7nVd1DUQQXtvEwCLcB/s72-c/compressed-6coj.jpg
m-Zarabianie — blog o zarabianiu w Internecie bez inwestycji
https://www.m-zarabianie.com/2014/01/drclix-drclixcom-rekomendacja-nerdbux.html
https://www.m-zarabianie.com/
https://www.m-zarabianie.com/
https://www.m-zarabianie.com/2014/01/drclix-drclixcom-rekomendacja-nerdbux.html
true
811550301452940054
UTF-8
Załadowano wszystkie posty Nie znaleziono żadnych wpisów POKAŻ WSZYSTKIE Czytaj więcej Odpowiedz Anuluj odpowiedź Skasuj By Strona główna STRONY POSTY Pokaż wszystkie PRZECZYTAJ TAKŻE PODOBNE POSTY: ETYKIETA ARCHIWUM SEARCH WSZYSTKIE POSTY Nie znaleziono żadnego wpisu pasującego do Twojej prośby Wróć na stronę główną Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela Pon Wt Śr Czw Piąt Sob Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień Sty Lut Marz Kw Maj Czer Lip Sier Wrz Paź List Gru przed chwilą 1 minutę temu $$1$$ minutes ago 1 godzinę temu $$1$$ hours ago Wczoraj $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago ponad 5 tygodni temu Obserwujący Śledzić TREŚĆ PREMIUM ZOSTAŁA ZABLOKOWANA STEP 1: Udostępnij w sieci społecznościowej STEP 2: Kliknij link w swojej sieci społecznościowej Skopiuj cały kod Zaznacz cały kod Wszystkie kody zostały skopiowane do schowka Nie można skopiować kodów / tekstów, naciśnij [CTRL] + [C] (lub CMD + C na Macu), aby skopiować Spis treści