GladBux - program NIE płaci, SCAM (?)

GladBux - program NIE płaci, SCAM (?)
Najnowsze uwagi (22-04-2014) GladBux od dłuższego czasu ma kłopoty z wypłacalnością. W dziale Proof of Payments pojawiają się od czasu do czasu jakieś niewielkie, szczątkowe wypłaty, ale to wszystko nie zaspokaja bieżących potrzeb.

Najnowsze uwagi (18-01-2014)
Uwaga, na chwilę obecną program GladBux ma kłopoty z wypłacalnością. Proszę powstrzymać się z zapisem do tego bux'a oraz z wszelkimi inwestycjami.
GladBux - to kolejny, nowy Bux na skrypcie PTCEvolution. Program rekomendowany jest między innymi przez admina PTCSolution. Wypłaty realizowane są przez system PayPal, Payza. Bux płaci, w sieci można znaleźć dowody wypłat. Osobiście tez wypłacałem już z tego programu (dwa razy). Jednak jest to strona bardzo "świeża", więc należy zachować ostrożność przy inwestowaniu w konta premium, reklamę, itp. Członkostwo w programie jest darmowe, legalne, nie zobowiązuje do żadnych zakupów i w każdej chwili można z niego zrezygnować
 • Właściciel strony: Glad Media
 • Data uruchomienia strony: Listopad 2013
 • Ilość użytkowników: 15156 (stan z 3 grudnia 2013).
 • Akceptacja użytkowników (Kto może dołączyć?): GladBux to program międzynarodowy, akceptuje użytkowników z każdego kraju.
 • Oficjalna strona: www.gladbux.com
 • Skrypt strony: PTCEvolution


  Zarabianie w GladBux

  Ilość reklam dziennie:7 +/-
  Wartość:0.01 $ - 0.001 $  za klik
  Klik poleconego:50%
  Limit poleconych:Max. DR: 100  Max. RR: 250
  Minimum do wypłaty:2$ pierwsza
  Metody wypłat:PayPal, Payza
  Czas oczekiwania na wypłatę Instant (błyskawicznie)
  Dzienny zarobek:$0.043+ (z płatnych reklam). dodatkowe formy zarobku: ClixGrid, wygrane do 2$, zarobki z poleconych, Micro Jobs, GladGrid
  • Płatne reklamy dostępne są po zalogowaniu na stronie programu, w zakładce "Earn Money" (zakładka w górnym panelu strony) Po kliknięciu na "Earn Money" rozwinie się zakładka z dostępnymi formami zarabiania.
  1. Browse - to sekcja płatnych klików (podstawowa forma zarobku w programie). Należy kliknąć w reklamę i odczekać określony czas (długość zależy od wartości reklamy). Następnie żeby zaliczyło należy kliknąć w odwrócony obrazek
  2. Micro jobs - to sekcje z płatnymi zapisami, zadaniami, itp.
  3. Glad Grid to sekcja klików konkursowych. Codziennie otrzymujemy 25 darmowych szans na wygranie 2$ .Wystarczy kliknąć w dowolnym miejscu na obrazku, jeśli trafimy w wygraną, zostaje ona automatycznie dopisana do salda zarobków. 


  Wypłata

  • Wypłata odbywają się za pomocą systemu PayPal. oraz Payza (Alert Pay) Pieniądze można wypłacić po zgromadzeniu $2 (w zakładce "Account" -  "Withdraw" (2$ pierwsza wypłata. Przy każdej następnej minimum wzrasta o 2$, aż do osiągnięcia progu 10$).
  • Czas oczekiwania na wypłatę: do 5 dni


  Ocena programu i inne uwagi

  Plusy Minusy
  • GladBux to program międzynarodowy, akceptuje użytkowników z każdego kraju. 
  • Program płaci, dowody wypłat można znaleźć w Internecie.
  • Strona posiada forum: https://www.gladbux.com/forum.php
  • GladBux od dłuższego czasu ma kłopoty z wypłacalnością. W dziale Proof of Payments pojawiają się od czasu do czasu jakieś niewielkie, szczątkowe wypłaty, ale to wszystko nie zaspokaja bieżących potrzeb.
  • Jak w każdym programie typu Paid to Click, przy samotnym klikaniu (bez poleconych) zbierana kwota nie rośnie zbyt szybko. Żeby zarabiać w miarę szybko warto zbierać "Poleconych" (na stronie programu znajdują się materiały promocyjne - linki i banery które ułatwiają pozyskiwanie nowych użytkowników). Zbieranie poleconych nie jest obowiązkowe ale warto ich zbierać żeby zwiększyć zarobki.


  Rejestracja w programie

  Żeby zarejestrować się w programie kliknij na link : Rejestracja w programie. Link przeniesie Cię na oficjalną stronę programu.
  Po wejściu na stronę kliknij w napis "Register", następnie wypełnij krótki formularz rejestracyjny.

  Po rejestracji można już zacząć zarabiać. Płatne reklamy dostępne są po zalogowaniu się na stronie programu, w zakładce "Earn Money" (zakładka w górnym panelu strony) Po kliknięciu na "Earn Money" rozwinie się zakładka z dostępnymi formami zarabiania.  
  Regulamin programu GladBux: https://www.gladbux.com/index.php?view=terms

  Najnowsze uwagi (22-04-2014)

  GladBux od dłuższego czasu ma kłopoty z wypłacalnością. W dziale Proof of Payments pojawiają się od czasu do czasu jakieś niewielkie, szczątkowe wypłaty, ale to wszystko nie zaspokaja bieżących potrzeb.


  Zobacz najlepsze programy zarobkowe + aktualne dowody
  wypłat <<--


  KOMENTARZE  Zasady komentowania: Bardzo proszę nie spamować linkami w komentarzach. Komentarze będące typową reklamą: zawierajcie linki, frazy kluczowe zamiast podpisu (pisane pod SEO) itp. nie będą publikowane. Przeczytaj więcej


  BLOGGER: 5
  1. Też spróbuję zarabiać w tym serwisie, rekomendacja Pampersa mnie przekonuje :)

   OdpowiedzUsuń
  2. Właśnie chciałem napisać, że to bardzo dobry wybór, niestety od kilku dni mają kłopoty z kontem PayPal (kontrola konta). Obecnie można wypłacać tylko na Payza. Mam nadzieję, że szybko wróci PayPal, bo to najpopularniejszy procesor płatności. W GladBux mam wypożyczonych 50 poleconych, i jak na razie ich klikalność jest bardzo dobra.

   OdpowiedzUsuń
  3. Niestety kłopoty z wypłacalnością GladBux się przedłużają, admin programu nie odpisuje na oficjalnym forum, więc przenoszę opis tego programu do działu "Problematyczne - Nie polecam". Szkoda, bo program całkiem dobrze się zapowiadał.

   OdpowiedzUsuń

  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA

  Otrzymuj informacje o najnowszych postach na adres E-mail

  Twoja zgoda: Zapisując się do subskrypcji bloga, zgadzasz się na gromadzenie i przechowywanie Twojego adresu e-mail. Przeczytaj więcej

  Polecany program:

  Panel Opinie (płatne ankiety) — płaci pieniądze od 2007 roku na: Konto bankowe, karty podarunkowe, doładowanie telefonu. Przeczytaj więcej:

  Panel Opinie.pl - zarabianie przez internet, płatne ankiety

  Szukaj na blogu m-Zarabianie:


  Nazwa

  2018,1,20dollars2surf,1,3ziko,1,Adnox,8,Ads-Ivo,1,AdSense,3,Afiliacja,9,akademickie,2,Angielskojęzyczne,8,ankieta,2,Ankiety,36,AnsWeo,1,aplikacje,4,Archiwalne,16,Arial-Media,8,Artykuly-goscinne,2,AttaPoll,1,backup,1,Badanie-opinii,1,Banki,8,Bez-polecania,5,bezinwestycyjne,2,bezpieczeństwo,2,BiznesMails,1,blog,103,Blogger,7,blogowanie,7,blogspot,7,Bo-Panel.pl,1,bony-zakupowe,7,cash back,6,CashBackRabat,1,CashnHits,2,Cel-charytatywny,3,CentrumReklamy,3,Click.Mail,1,ClixAddon,1,Clixsense,11,cytaty,2,cytaty motywacyjne,2,cytaty o optymizmie,1,cytaty o zarabianiu,1,Dla-promotorów,11,Dobre,24,Doładowanie-telefonu,11,DonkeyMails,2,eKasa,2,eKonto,1,eKonto m,1,EldiBux,1,Epanel,1,favicon,1,favikona,1,Filmy,1,Forsapl,1,Gify,1,GlobalTestMarket,1,głosowanie,1,Google,7,Google AdSense,2,Google-Analytics,2,GPTplanet,1,GPTR,12,GreenPanthera,1,i-say,1,ikonki,2,ImasOnline,1,ImperiumReklamy,3,internet,2,kalkulator oszczędności,1,kalkulatory,1,KlubKantar,2,komputery,1,Konta bankowe,7,konta młodzieżowe,2,konta osobiste,1,konta oszczędnościowe,1,konta walutowe,1,kopia-zapasowa,1,LifePointsPanel,1,lista,4,lokaty,1,LuckyMails,1,Mailowe,15,MarketAgent,1,Marketing,8,Markonix,1,MateBux,1,mBank,3,Metody,11,Moje ulubione,12,Motywacja,5,MyCashBar,1,MyLead,1,na-konto,21,Nagrody,5,Najlepsze,5,Neobux,5,Netele,5,News,24,Nie polecam - SCAM,23,No-Minimum,1,Norstat,1,NorstatPanel,1,Ojooo,1,Opinie.pl,2,OptimalBux,1,oszczędzanie,3,PanelAriadna,1,Partnerskie,6,PayPal,15,Payza,4,piłka nożna,1,PIT,1,pl.toluna.com,1,płatne ankiety,33,Pod znakiem zapytania,10,podatki,1,podsumowanie,7,podsumowanie-2020,4,poleceni,5,Polskie,31,Polskojęzyczne,30,poradnik,41,Porównywarka,5,Poznaj.to,1,praca,1,Procesory płatności,1,Prodege,3,Produkty finansowe,9,Programy firmy Atentivo Anti-Tau & Ads-Ivo (Admin Netele i Miroka),6,Prolific,1,przewodnik,57,przydatne narzędzia,8,PTC,15,PulsReklamy,2,ranking,7,raport,4,ReaktorOpinii,1,recenzja,25,reklama,5,Reklama w internecie,7,reklamy na stronę,2,review,19,Revolut,1,samouczek,2,Scarlet-Clicks,1,Sejfik,1,Skrill,12,Słowniczek,3,sonda,1,statystyki,4,SwagBucks,1,Swiat-Reklam,2,SWPanel,1,Szuwary,6,Testowane,3,TimeBucks,1,timebucks.com,1,Toluna,1,UEFA Euro 2016,1,Video,1,WordLinx,1,wypełnianie ankiet,19,wyplacalne-strony,2,Wypłata,3,Wywiady,1,YouGov,1,ySense,11,Zagraniczne,6,zakupy,2,zarabianie,98,zarobki,13,zestawienie,7,ZielonyMail,3,Zlotoweczka,1,życzenia,1,życzenia bożenarodzeniowe,1,
  ltr
  item
  m-Zarabianie — blog o zarabianiu w Internecie bez inwestycji: GladBux - program NIE płaci, SCAM (?)
  GladBux - program NIE płaci, SCAM (?)
  GladBux - Zarabianie przez Internet, Płatne ogladanie reklam, buxy, wypłacalne, PTC, Praca online,opinie
  https://3.bp.blogspot.com/-piTsvkGK21Q/V-wJzauU11I/AAAAAAAAU-k/-TA6PZ8qjtkxNBnZnB_c12kDDjqy38X_wCLcB/s320/pobrane.jpg
  https://3.bp.blogspot.com/-piTsvkGK21Q/V-wJzauU11I/AAAAAAAAU-k/-TA6PZ8qjtkxNBnZnB_c12kDDjqy38X_wCLcB/s72-c/pobrane.jpg
  m-Zarabianie — blog o zarabianiu w Internecie bez inwestycji
  https://www.m-zarabianie.com/2013/12/gladbux-zarabianie-przez-internet.html
  https://www.m-zarabianie.com/
  https://www.m-zarabianie.com/
  https://www.m-zarabianie.com/2013/12/gladbux-zarabianie-przez-internet.html
  true
  811550301452940054
  UTF-8
  Załadowano wszystkie posty Nie znaleziono żadnych wpisów POKAŻ WSZYSTKIE Czytaj więcej Odpowiedz Anuluj odpowiedź Skasuj By Strona główna STRONY POSTY Pokaż wszystkie PRZECZYTAJ TAKŻE PODOBNE POSTY: ETYKIETA ARCHIWUM SEARCH WSZYSTKIE POSTY Nie znaleziono żadnego wpisu pasującego do Twojej prośby Wróć na stronę główną Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela Pon Wt Śr Czw Piąt Sob Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień Sty Lut Marz Kw Maj Czer Lip Sier Wrz Paź List Gru przed chwilą 1 minutę temu $$1$$ minutes ago 1 godzinę temu $$1$$ hours ago Wczoraj $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago ponad 5 tygodni temu Obserwujący Śledzić TREŚĆ PREMIUM ZOSTAŁA ZABLOKOWANA STEP 1: Udostępnij w sieci społecznościowej STEP 2: Kliknij link w swojej sieci społecznościowej Skopiuj cały kod Zaznacz cały kod Wszystkie kody zostały skopiowane do schowka Nie można skopiować kodów / tekstów, naciśnij [CTRL] + [C] (lub CMD + C na Macu), aby skopiować Spis treści