NerdBux - SCAM - Program nie płaci, zmiana właściciela, skasowane konta

NerdBux - SCAM - Program nie płaci, zmiana właściciela, skasowane konta
Najnowsze uwagi (31-03-2014): SCAM - Program nie płaci. Niestety NerdBux skończył jak wiele innych bux'ów, mimo tego, że firmowany był przez szanowanych ludzi z TimTech LLC.


NerdBux to program reklamowo - zarobkowy typu PTC / Bux, czyli zarabianie polega na oglądaniu reklam, na klikaniu w reklamy. Dodatkowo zarabiać można na wykonywaniu prostych zadań, na płatnych zapisach, itp. Strona należy do legalnej, zarejestrowanej w Stanach Zjednoczonych firmy TimTech LLC z siedzibą w stanie Rhode Island (firma z 11-letnim doświadczeniem, specjalizacja: reklama, szkolenia, itp.). Strona NerdBux oficjalnie wystartowała 28 Czerwca 2013 roku. Do programu zapisało się już 131724 użytkowników, firma wypłaciła 118,197.87 dolarów (stan z października 2013). Wypłaty realizowane są przez system PayPal lub Payza, w trybie instant czyli natychmiastowo (po zgromadzeniu minimum 4 $). Członkostwo w programie jest legalne, darmowe, nie zobowiązuję do żadnych zakupów i w każdej chwili można z niego zrezygnować.

 • Właściciel strony: firma TimTech LLC z siedzibą w stanie Rhode Island (Stany Zjednoczone).
 • Data uruchomienia strony: Czerwiec 2013
 • Ilość użytkowników: 131724 (stan z października 2013)
 • Akceptacja użytkowników (Kto może dołączyć?): Nerd Bux to program międzynarodowy, akceptuje użytkowników z każdego kraju.
 • Oficjalna strona: www.nerdbux.com
 • Skrypt strony: PTCEvolution


Zarabianie w Nerdbux

Ilość reklam dziennie:20 +/-  (nawet do 80 reklam)
Wartość:$0.001, $0.0025, $0.005,
Klik poleconego:50% wartości reklamy
Limit poleconychBez ograniczeń
Minimum do wypłaty:4 $
Metody wypłat:PayPal / Payza
Czas oczekiwania na wypłatę:Instant (natychmiastowo)
Dzienny zarobek:0,02 do 0.08 +/- dolara (za oglądanie reklam). Do tego dochodzi zarobek z poleconych, zarobek z płatnych zadań, wygrane w Nerd Grid, itp).
  • Płatne reklamy dostępne są po zalogowaniu się na stronie programu, w zakładce "Earn Money" (zakładka w górnym panelu strony) Po kliknięciu na "Earn Money" rozwinie się zakładka z dostępnymi formami zarabiania.
  1. View ads - to sekcja płatnych klików. Należy kliknąć w reklamę i odczekać określony czas (długość zależy od wartości reklamy $0.001, $0.0025, $0.005). Następnie żeby zaliczyło należy kliknąć w odwrócony obrazek 
  2. Micro jobs,  Offer Wall - to sekcje z płatnymi zapisami, zadaniami, itp. Polecam głownie te z zakładki "Free", czyli bezinwestycyjne. 
  3. Nerd Grid to sekcja klików konkursowych. Codziennie w sekcji AdGrid otrzymujemy 25 darmowych szans na wygranie 2$ .Wystarczy kliknąć w dowolnym miejscu na obrazku, jeśli trafimy w wygraną, zostaje ona automatycznie dopisana do salda zarobków.

  Wypłata

  • Wypłata odbywają się za pomocą systemu PayPal. oraz Payza (Alert Pay) Pieniądze można wypłacić po zgromadzeniu $4 (w zakładce "Cash Out" (zielona zakładka po prawej stronie)
  • Czas oczekiwania na wypłatę: Płatności realizowane są w trybie "Instant", czyli błyskawicznie.


  Ocena programu i inne uwagi  PlusyMinusy
  • Program należy do legalnej, zarejestrowanej firmy TimTech LLC
  • NerdBux to program międzynarodowy, akceptuje użytkowników z każdego kraju. 
  • Program płaci, dowody wypłat można znaleźć w Internecie.
  • Brak limitu poleconych
  • Strona posiada forum: https://www.nerdbux.com/forum.php
  Jak w każdym programie typu Paid to Click, przy samotnym klikaniu (bez poleconych) zbierana kwota nie rośnie zbyt szybko. Żeby zarabiać w miarę szybko warto zbierać "Poleconych" (na stronie programu znajdują się materiały promocyjne - linki i banery które ułatwiają pozyskiwanie nowych użytkowników). Zbieranie poleconych nie jest obowiązkowe ale warto ich zbierać żeby zwiększyć zarobki.


  Rejestracja w programie


  Żeby zarejestrować się w programie kliknij na link : Rejestracja w programie. Link przeniesie Cię na oficjalną stronę programu.
  Po wejściu na stronę kliknij w napis "Join Now Free" i wypełnij krótki formularz rejestracyjny.

   

  Formularz rejestracyjny wypełniamy według wzoru przedstawionego na obrazku:

  (kliknij na obrazki aby je powiększyć)
  Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego należy odebrać maila i kliknąć w link aktywacyjny.

  Po rejestracji można już zacząć zarabiać. Płatne reklamy dostępne są po zalogowaniu się na stronie programu, w zakładce "Earn Money" (zakładka w górnym panelu strony) Po kliknięciu na "Earn Money" rozwinie się zakładka z dostępnymi formami zarabiania. 

  Logowanie w NerdBux
  (kliknij na obrazki aby je powiększyć)

  Regulamin programu NerdBux:  https://www.nerdbux.com/index.php?view=terms

   Najnowsze uwagi (31-03-2014): SCAM - Program nie płaci. Niestety NerdBux skończył jak wiele innych bux'ów, mimo tego, że firmowany był przez szanowanych ludzi z TimTech LLC.


  ClixSense - Najbardziej zachwalany program z płatnymi ankietami <<--

  Zobacz które programy płacą systematycznie od wielu lat ?

  KOMENTARZE  Zasady komentowania: Bardzo proszę nie spamować linkami w komentarzach. Komentarze będące typową reklamą: zawierajcie linki, frazy kluczowe zamiast podpisu (pisane pod SEO) itp. nie będą publikowane. Przeczytaj więcej


  BLOGGER: 12
  1. Witam! Są jednak pewne problemy w tym programie
   1. braki odpowiedzi z suporrtu,
   2 przy zmianie hasła lub procesora płatniczego jest zatrzymanie wypłaty/ ilość dni nieokreślona/. Pozdrawiam

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Witaj Anonimowy, w programie NerdBux zapisanych jest obecnie 154567 użytkowników, więc zawsze mogą przydarzyć się jakieś losowe, indywidualne błędy techniczne. Na forach o tematyce "zarabianie" nie spotkałem się z jakimś zbiorowym, masowym narzekaniem na problemy czy błędy techniczne w tym programie. Raczej użytkownicy chwalą ten program PTC. No i strona płaci, zobacz dział z dowodami wypłat: link
    Jeśli masz jakieś problemy, musisz cierpliwie pisać do suportu, możesz tez opisać swój problem na ich oficjalnym forum Forum NerdBux
    Lub jeśli masz problemy z angielskim to spróbuj opisać problem na tym polskim forum : Dział poświęcony NerdBux, jest tam wiele osób zaangażowanych w ten program i z pewnością udzielą Ci jakiejś porady.. Na moim koncie w NerdBux, jak na razie wszystko działa jak należy.

    Usuń
  2. jak mogę usunąć na tym konto?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. W bux'ach konta kasowane są zwykle automatyczne, po określonym czasie nieaktywności użytkownika. Możesz też spróbować napisać przez kontakt:
    http://www.nerdbux.com/?view=contact&t=new

    Usuń
  3. Anonimowy lutego 2014 14:10 napisał:

   "Witam
   Mam pytanie czy program NERBUX wprowadził jakieś limity dzienne dotyczące wypłat ,bo próbuję zlecić wypłatę i nic z tego ,pojawia się komunikat żę dzienny limit został wykorzystany ,prosimy spróbować jutro"
   ________________________


   Tak, z tego co piszą użytkownicy to niestety w NerdBux'ie wprowadzony jest obecnie limit wypłat. Wypłacają codziennie od godziny 00:00 czasu amerykańskiego aż do wyczerpania środków (kto się załapie to wypłaci, na zasadzie kto pierwszy - ten lepszy). Także obecnie trzeba polować na wypłaty w NerdBux'ie - najlepiej zlecać zaraz po północy (ich czasu), czyli u nas to chyba po 6 rano. Więcej o NerdBux można przeczytać na forum, Pozdrawiam

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Witam
    Naprawdę trzeba mieć szczęście żeby wypłacić ,nie wiem jak u innych ale u mnie o 6 rano codziennie jest komunikat że trwają prace konserwacyjne ,znika to po około 2 -3 minutach a potem jest komunikat że limit został wykorzystany spróbuj jutro

    Usuń
  4. Taa, wszystko ładnie, tylko co z tego, jak są problemy z wypłatą pieniędzy - próbuję już od kilku dni i ciągle komunikat "spróbuj jutro". Do chrzanu z czymś takim. Łaskę robią czy co? Uważam, że to po prostu nieuczciwe i już. Mam nadzieję, że szybko padnie.

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Trzeba codziennie próbować, mi udało się ostatnio zlecić 13-02-2014 (próbowałem codziennie - przez 4 dni) - wypłata w trybie instant, jak będę miał trochę czasu to wstawię screen dowodu wypłaty.

    Usuń
  5. Wygląda na to za mają kłopoty z płynnością finansową, dlatego wprowadzili limity. Też mi się to nie podoba, ale nic na to poradzę. Próbujcie zlecać wypłaty codziennie, nawet po kilka razy, mi się udało. Oni co jakiś czas uzupełniają konto i wypłacają zbiorowo. Pewnie nie uzupełniają konta dużymi sumami, dlatego szybko się to rozchodzi. Zaglądnijcie do działu Proof of Payments Pieniądze wypłacane są codziennie.

   OdpowiedzUsuń
  6. Według PTC Inwestigation zmienił się admin i nie zamierza już wypłacać, wychodzi na to, że stronę można przenieść do listy SCAM

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Niestety to prawda. NerdBux skończył jak wiele innych bux'ów...

    Usuń
  7. http://ptcmonitor.info/ugly-truth-timtech-nerdbux/

   OdpowiedzUsuń

  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA

  Otrzymuj informacje o najnowszych postach na adres E-mail

  Twoja zgoda: Zapisując się do subskrypcji bloga, zgadzasz się na gromadzenie i przechowywanie Twojego adresu e-mail. Przeczytaj więcej

  Polecany program:

  Panel Opinie (płatne ankiety) — płaci pieniądze od 2007 roku na: Konto bankowe, karty podarunkowe, doładowanie telefonu. Przeczytaj więcej:

  Panel Opinie.pl - zarabianie przez internet, płatne ankiety

  Szukaj na blogu m-Zarabianie:


  Nazwa

  2018,1,20dollars2surf,1,3ziko,1,Adnox,8,Ads-Ivo,1,AdSense,3,Afiliacja,9,akademickie,2,Angielskojęzyczne,8,ankieta,2,Ankiety,36,AnsWeo,1,aplikacje,4,Archiwalne,16,Arial-Media,8,Artykuly-goscinne,2,AttaPoll,1,backup,1,Badanie-opinii,1,Banki,8,Bez-polecania,5,bezinwestycyjne,2,bezpieczeństwo,2,BiznesMails,1,blog,103,Blogger,7,blogowanie,7,blogspot,7,Bo-Panel.pl,1,bony-zakupowe,7,cash back,6,CashBackRabat,1,CashnHits,2,Cel-charytatywny,3,CentrumReklamy,3,Click.Mail,1,ClixAddon,1,Clixsense,11,cytaty,2,cytaty motywacyjne,2,cytaty o optymizmie,1,cytaty o zarabianiu,1,Dla-promotorów,11,Dobre,24,Doładowanie-telefonu,11,DonkeyMails,2,eKasa,2,eKonto,1,eKonto m,1,EldiBux,1,Epanel,1,favicon,1,favikona,1,Filmy,1,Forsapl,1,Gify,1,GlobalTestMarket,1,głosowanie,1,Google,7,Google AdSense,2,Google-Analytics,2,GPTplanet,1,GPTR,12,GreenPanthera,1,i-say,1,ikonki,2,ImasOnline,1,ImperiumReklamy,3,internet,2,kalkulator oszczędności,1,kalkulatory,1,KlubKantar,2,komputery,1,Konta bankowe,7,konta młodzieżowe,2,konta osobiste,1,konta oszczędnościowe,1,konta walutowe,1,kopia-zapasowa,1,LifePointsPanel,1,lista,4,lokaty,1,LuckyMails,1,Mailowe,15,MarketAgent,1,Marketing,8,Markonix,1,MateBux,1,mBank,3,Metody,11,Moje ulubione,12,Motywacja,5,MyCashBar,1,MyLead,1,na-konto,21,Nagrody,5,Najlepsze,5,Neobux,5,Netele,5,News,24,Nie polecam - SCAM,23,No-Minimum,1,Norstat,1,NorstatPanel,1,Ojooo,1,Opinie.pl,2,OptimalBux,1,oszczędzanie,3,PanelAriadna,1,Partnerskie,6,PayPal,15,Payza,4,piłka nożna,1,PIT,1,pl.toluna.com,1,płatne ankiety,33,Pod znakiem zapytania,10,podatki,1,podsumowanie,7,podsumowanie-2020,4,poleceni,5,Polskie,31,Polskojęzyczne,30,poradnik,41,Porównywarka,5,Poznaj.to,1,praca,1,Procesory płatności,1,Prodege,3,Produkty finansowe,9,Programy firmy Atentivo Anti-Tau & Ads-Ivo (Admin Netele i Miroka),6,Prolific,1,przewodnik,57,przydatne narzędzia,8,PTC,15,PulsReklamy,2,ranking,7,raport,4,ReaktorOpinii,1,recenzja,25,reklama,5,Reklama w internecie,7,reklamy na stronę,2,review,19,Revolut,1,samouczek,2,Scarlet-Clicks,1,Sejfik,1,Skrill,12,Słowniczek,3,sonda,1,statystyki,4,SwagBucks,1,Swiat-Reklam,2,SWPanel,1,Szuwary,6,Testowane,3,TimeBucks,1,timebucks.com,1,Toluna,1,UEFA Euro 2016,1,Video,1,WordLinx,1,wypełnianie ankiet,19,wyplacalne-strony,2,Wypłata,3,Wywiady,1,YouGov,1,ySense,11,Zagraniczne,6,zakupy,2,zarabianie,98,zarobki,13,zestawienie,7,ZielonyMail,3,Zlotoweczka,1,życzenia,1,życzenia bożenarodzeniowe,1,
  ltr
  item
  m-Zarabianie — blog o zarabianiu w Internecie bez inwestycji: NerdBux - SCAM - Program nie płaci, zmiana właściciela, skasowane konta
  NerdBux - SCAM - Program nie płaci, zmiana właściciela, skasowane konta
  NerdBux - Zarabianie przez Internet, Praca w domu, Płatne oglądanie reklam, Wypłacalne programy zarobkowe, Buxy, PTC, Paid to Click, Nerd Bux
  https://4.bp.blogspot.com/-pTqgj4eu-Bs/V-b4diuxelI/AAAAAAAAU9k/uo9TN91xtpo8pwABKPfTJo6_1t-6zuakgCLcB/s320/compressed-6coj.jpg
  https://4.bp.blogspot.com/-pTqgj4eu-Bs/V-b4diuxelI/AAAAAAAAU9k/uo9TN91xtpo8pwABKPfTJo6_1t-6zuakgCLcB/s72-c/compressed-6coj.jpg
  m-Zarabianie — blog o zarabianiu w Internecie bez inwestycji
  https://www.m-zarabianie.com/2013/10/nerdbux-zarabianie-przez-internet_5.html
  https://www.m-zarabianie.com/
  https://www.m-zarabianie.com/
  https://www.m-zarabianie.com/2013/10/nerdbux-zarabianie-przez-internet_5.html
  true
  811550301452940054
  UTF-8
  Załadowano wszystkie posty Nie znaleziono żadnych wpisów POKAŻ WSZYSTKIE Czytaj więcej Odpowiedz Anuluj odpowiedź Skasuj By Strona główna STRONY POSTY Pokaż wszystkie PRZECZYTAJ TAKŻE PODOBNE POSTY: ETYKIETA ARCHIWUM SEARCH WSZYSTKIE POSTY Nie znaleziono żadnego wpisu pasującego do Twojej prośby Wróć na stronę główną Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela Pon Wt Śr Czw Piąt Sob Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień Sty Lut Marz Kw Maj Czer Lip Sier Wrz Paź List Gru przed chwilą 1 minutę temu $$1$$ minutes ago 1 godzinę temu $$1$$ hours ago Wczoraj $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago ponad 5 tygodni temu Obserwujący Śledzić TREŚĆ PREMIUM ZOSTAŁA ZABLOKOWANA STEP 1: Udostępnij w sieci społecznościowej STEP 2: Kliknij link w swojej sieci społecznościowej Skopiuj cały kod Zaznacz cały kod Wszystkie kody zostały skopiowane do schowka Nie można skopiować kodów / tekstów, naciśnij [CTRL] + [C] (lub CMD + C na Macu), aby skopiować Spis treści