ClixSense — czy ta strona naprawdę płaci? opinie, opis, zalety i wady 2018

Co to jest ClixSense? 

ClixSense to angielskojęzyczna strona oferująca różne możliwości zarabiania. Po rejestracji będziesz mógł zarabiać na wypełnianiu płatnych ankiet online, na wykonywaniu zadań typu Tasks (CrowdFlower), na dobrym programie partnerskim i nie tylko. Strona istnieje i wypłaca bezproblemowo od 2007 roku. Pieniądze możesz wypłacić po uzbieraniu $ 10 USD, na procesory płatnicze: Payza, Skrill, Payoneer, Paytoo, Tango Card, Czek (Czek tylko dla użytkowników z USA oraz Kanady).

ClixSense = wypłacalność. W sieci można znaleźć mnóstwo dowodów wypłat i pozytywnych opinii. Kliknij obrazek i przejdź na oficjalną stronę ClixSense.
Zarabianie na płatnych ankietach — 
kliknij obrazek i przejdź na oficjalną stronę ClixSense


ClixSense — przydatne informacje 

 • Adres strony (oficjalna strona programu): clixsense.com
 • Metoda zarabiania: Płatne ankiety (wypełnianie ankiet), zadania, oferty, program partnerski.
 • Czy ten program naprawdę płaci? Aktualny status programu (2017-12-21): PŁACI, dział na blogu: NAJLEPSZE (Złota lista).
 • Język strony: Angielski (ale ankiety dla Polaków dostępne są w języku polskim).
 • Czy uczestnictwo w ClixSense jest darmowe i legalne? Tak, członkostwo w ClixSense jest darmowe, legalne, nie wymaga żadnych wpłat, inwestycji i w każdej chwili możesz z niego zrezygnować. 
 • Akceptacja użytkowników, kto może dołączyć do programu? ClixSense to program międzynarodowy. Otwarty jest na amerykańskich i międzynarodowych użytkowników. Aby przystąpić do programu, musisz mieć minimum 16 lat. 
 • Kto jest właścicielem strony? Od 2010 roku właścicielem strony jest Jim Grago z USA, który zajmuje się również usługami hostingowymi. Zarządza także stroną Adhitz.com (strona dla reklamodawców i wydawców). Firma zarejestrowana jest na terenie Stanów Zjednoczonych.
 • Data powstania, od kiedy program istnieje? Program funkcjonuje od lutego 2007 roku. Początkowo właścicielem był Steven Grisky. Od 2010 roku Clixsense nalezy do Jim'a Grago z USA.
 • Ilość użytkowników: Obecnie brak takich informacji na stronie.
 • Skrypt strony: Autorskie opracowanie

Na czym polega zarabianie, jak zarabiać w ClixSense? 

Podstawową metodą zarobku w ClixSense jest płatne wypełnianie ankiet  (<<--zobacz podobny program do ClixSense). Możesz zarabiać również, wykonując zadania (Tasks) oraz zapraszając do programu nowych użytkowników (ClixSense udostępnia świetny program partnerski — dostęp do linków i banerów referencyjnych, służących do zapraszania nowych użytkowników otrzymasz po rejestracji w programie).  

ClixSense — jak zarabiać?


Metody zarabiania

Na stronie ClixSense (po rejestracji i zalogowaniu się) znajdziesz następujące zakładki przekierowujące do poszczególnych metod zarabiania:


Surveys — czyli płatne ankiety

Ankiety dostępne są po zalogowaniu się na stronie ClixSense (w zakładce Surveys). Możesz też ustawić na swoim profilu, aby system wysyłał Ci informacje o pojawiających się nowych ankietach na adres e-mail. Za każdą wypełnioną ankietę otrzymasz pieniądze. Po uzbieraniu minimum $ 10 USD będzie mógł je wypłacić. 

Ile zarobisz za wypełnianie pojedynczej ankiety? 

Wartość ankiet w ClixSense waha się od około $ 0,15 za wypełnienie ankiety wzwyż. 
 • Najtańsze ankiety: Najtańsze ankiety, jakiej do tej pory otrzymałem warte były $ 0,15 USD.
 • Najdroższe ankiety: Najdroższe ankiety, jakie do tej pory otrzymałem warte były około $ 5 USD (niestety takie ankiety pojawiają się bardzo rzadko).
 • Ile przychodzi płatnych ankiet? Różnie, czasami ankiety pojawiają się często, np. kilka ankiet dziennie, a innym razem tylko kilka w tygodniu.  Wszystko zależy od zewnętrznych firm zlecających ankiety, ile tych ankiet zamówią.
  ClixSense — zarabianie na płatnych ankietach, opinie, opis, zalety i wady


Offers — płatne oferty, zadania itp.

 • Offers: Offers są to różne zadania — za ich wykonanie otrzymujesz najczęściej od kilku do kilkunastu centów.

Tasks —  czyli płatne zadania (CrowdFlower)

 • Co to są Taski (Tasks)?  Taski, są to różne zadania — za ich wykonanie otrzymasz najczęściej od kilku do kilkunastu centów.
 • Na czym te zadania polegają? Taski mogą być różne. Na przykład dostaniesz w formularzu linki do stron www i będziesz musiał porównać różne produkty lub ocenić czy dana strona zawiera nielegalne treści itp. (musisz zaptaszkować odpowiednie rubryki). To tylko przykład, bo praktycznie każdy tasks może być trochę inny, dlatego należy szczegółowo czytać instrukcję każdego zadania.
 • Taski wykonywane są za pośrednictwem zewnętrznej strony, która się nazywa CrowdFlower. Żeby zarabiać na tasks, należy zarejestrować się w usłudze CrowdFlower (to możesz zrobić, otwierając dowolny tasks, po zalogowaniu się na stronie ClixSense). Zarejestrować należy się przy pomocy swojego konta Facebook — jest wymagane.
 •  Są 3 poziomy, startujesz od zerowego. Początkowo bardzo rzadko pojawiają się tasks, aby było więcej, musisz wejść na wyższy poziom. Awans otrzymasz za dokładność i liczbę wykonanych tasków. Każdy kolejny poziom to wyższe stawki.
 • Dokładność: Bardzo ważna jest dokładność wykonania zadania, dlatego uważnie czytaj instrukcje. Dobra znajomość języka angielskiego jest tutaj jak najbardziej wskazana. Możesz też wspomagać się translatorem online (np. przeglądarka Google Chrome ma wbudowywany).
 • Czy opłaca się robić Tasks? Za jeden tasks otrzymujesz od jednego do około dziesięciu centów (załażenie od skali trudności i poziomu, jaki posiadasz), a takich tasków pojawia się codziennie setki (na wyższych poziomach). Użytkownicy, którzy mają sporo czasu, znają dobrze j. angielski — twierdzą, że im się to opłaca. Rachunek jest prosty. Robiąc na przykład 20 tasks dziennie, płatnych po $ 0,02 USD za jeden tasks, to w skali miesiąca masz $ 12 USD z samych tasków. Są użytkownicy, którzy wykonują po kilkaset tasków dziennie — ale na to trzeba mieć oczywiście czas i chęci. Czy to się opłaca? To już każdy musi indywidualnie sobie ocenić.


Affiliates —  czyli fajny program partnerski ClixSense

 • Program partnerski w ClixSense (czyli polecanie programu nowym użytkownikom): Program partnerski ClixSense, to moim zadaniem najbardziej dochodowa metoda zarabiania w ClixSense. Przy odpowiedniej ilości aktywnych poleconych możesz w ten sposób zarabiać przez Internet prawie pasywnie (bez wypełniania ankiet, robienia zadań itp.)  
 • Na czym polega program partnerski ClixSense? Będziesz otrzymywał automatycznie naliczaną prowizje w wysokości 20% — za każdym razem, gdy zaproszona przez Ciebie do programu osoba (czyli Twój polecony) wypełni ankietę, wykona zadanie lub ofertę. Ponadto jeśli Twój polecony zarobi pierwsze 5 USD, to Ty otrzymasz jednorazową nagrodę w wysokości 2 USD. 
 • Gdzie znajdują się Twoje linki i banery referencyjne? Dostęp do linków oraz banerów polecających otrzymasz po rejestracji w programie. Banery do polecania programu znajdują się w zakładce Affiliates -->> Banners (zakładka w górnym panelu strony ClixSense). Link polecający znajdziesz natomiast na swoim profilu (po zalogowaniu się) w zakładkach:
 • Affiliates — Banners (są tam wszystkie banery reklamowe do polecania programu — z Twoim unikalnym linkiem referencyjnym). Na przykład możesz skopiować kod wybranego banera i wkleić go na swoim blogu czy stronie www lub w swojej sygnaturce (podpisie) np. na jakimś forum (wtedy kopiujesz kod BBCode).
 • Affiliates — Splash Pages (są tam dwie fajne strony do polecania programu — z Twoim unikalnym linkiem referencyjnym). Wystarczy skopiować link i polecać.
 • Affiliates — My Campaigns — to zakładka gdzie możesz śledzić statystyki swoich linków referencyjnych, banerów. Przykładowo, jeśli promujesz swój link referencyjny w różnych miejscach, to możesz szczegółowo śledzić statystyki każdego linku osobno. Tylko wtedy musisz do swojego zwykłego linku referencyjnego dodać specjalną końcówkę &(i tutaj dowolne słowo). Ja tej opcji akurat nie używam, ale jest ona przydatna, jeśli chcesz znać szczegółowe statystyki wyświetleń swojego linku referencyjnego.
 • Gdzie jest Twój link referencyjny (polecający) w ClixSense? Po zalogowaniu się widoczny jest CZERWONY LINK "My Affiliate Link" (w dolnej części Screenu <<--). Wystarczy go skopiować i polecać.
 • Jak zarobić więcej pieniędzy z paneli ankietowych? <<--

Forum —  śledź najnowsze informacje, newsy i opinie na temat ClixSense

Strona Clixsense oferuje również forum, na którym możesz śledzić informacje, newsy, najnowsze dowody wypłat oraz opinie użytkowników zarabiających na tej stronie. Forum posiada także polskojęzyczny dział, który z pewnością warto odwiedzać, żeby być na bieżąco. Jeśli masz jakieś pytania, to możesz śmiało pytać, zakładać nowe wątki czy też komentować posty innych użytkowników.

ClixAddon — dodatek do przeglądarki

 • Warto zainstalować ClixAddon — czyli wygodny dodatek do przeglądarki, który na bieżąco będzie Cię informował o pojawiających się nowych ankietach oraz zadaniach (instalacja dodatku nie jest obowiązkowa).  

Wypłata w Clixsense, zlecenie wypłaty

 • Procesory płatnicze oraz minimum do wypłaty: Wypłatę możesz zażądać po uzbieraniu $ 10 USD, na procesory Payza, SkrillPayoneerPaytooTango Card, Czek (Czek tylko dla użytkowników z USA oraz Kanady). Osobiście polecam Payza lub Skrill.
 • Czas oczekiwania na wypłatę: do 15 dni roboczych (dni robocze liczy się bez weekendów i świąt). 
 • Jak zlecić wypłatę w ClixSense.com ? <<--


Zobacz film o ClixSesne


Ocena programu i inne uwagi

Plusy — co mi się podoba?Minusy — Co mi się nie podoba?
 • Stabilność, długoterminowość: Strona funkcjonuje od 2007 roku — co jest dużym osiągnięciem na rynku tego typu programów.
 • Wypłacalność — w sieci można znaleźć mnóstwo dowodów wypłat i pozytywnych opinii. Pod opisem programu, zamieściłem również własny dowód wypłaty.
 • Doświadczenie: Znany, doświadczony admin.
 • Płatne ankiety: Ankiety dostępne są po polsku. Czasami wystarcza kilka do kilkunastu ankiet, żeby osiągnąć minimum. Trafiają się ankiety o wartości $ 2 USD, $ 5 USD — więc dobić do niezbędnego minimum nie jest trudno.
 • Brak limitów: Program nie stawia żadnych ograniczeń co do ilości pozyskanych poleconych — to ważny atut dla tych, którzy potrafią zdobywać ich wielu.
 • Forum: Strona posiada forum (jest tam również polski dział), na którym możesz przeczytać najnowsze informacje, opinie użytkowników, obejrzeć najnowsze dowody wypłat. 
 • Dobry program partnerski — Zarabianie prawie pasywne.

 • Powolne zarabianie bez poleconych: Jak w większości programów z płatnymi ankietami itp., osiągnięcie minimum potrzebnego do wypłaty trwa dosyć długo, ale jest to jak najbardziej osiągalne.
 • Niski potencjał zarobkowy: Zarabianie przez internet w ClixSense nie zastąpi normalnej pracy czy biznesu, to tylko dodatkowa forma niewielkiego zarobku.
 • Niezbyt duża ilość ankiet dla Polaków: Czasami ankiety pojawiają się często, np. kilka ankiet dziennie, a innym razem tylko kilka w tygodniu.  Wszystko zależy od zewnętrznych firm zlecających ankiety, ile tych ankiet zamówią.
 • Kłopoty z zakwalifikowaniem się do ankiet (?): Często trudno zakwalifikować się do ankiet, ale tak jest w większości paneli ankietowych. Dlaczego? Ponieważ firmy zlecające ankiety wybierają sobie tylko takich respondentów, jakich aktualnie potrzebują do danej ankiety (chodzi np. o wiek, miejsce zamieszkania itp.). 
 • Brak procesora PayPal — Na chwilę obecną, w ClixSense nie można już wypłacać pieniędzy poprzez procesor PayPal — to duża niewygoda, dla zleceniodawców oraz użytkowników przyzwyczajonych do tego procesora płatności.


Rejestracja — jak zapisać się do Clixsense?

Rejestracja w ClixSense.com — kliknij tutaj, aby się zapisać <<-- Po wejściu na stronę programu wypełnij formularz rejestracyjny i kliknij zakładkę Join NOW. Na podany przy rejestracji e-mail otrzymasz link aktywacyjny. Uwaga: Czasami link aktywacyjny trafia do spamu, więc w przypadku długiego oczekiwania warto tam zajrzeć.ClixSense — Rejestracja
ClixSense — Rejestracja 

ClixSense — Logowanie
ClixSense — Logowanie

Wypełnij formularz rejestracyjny, według wzoru:
 • First Name: Imię
 • Last Name: Nazwisko
 • Address: ulica, numer domu lub mieszkania
 • City: Miasto
 • Zip/Postal Code: Kod pocztowy
 • Country: Polska
 • Home phone: Telefon domowy
 • Email: Adres e-mail
 • Confirm e-mial: Potwierdź adres e-mail
 • Username: Nick
 • Password: Hasło
 • Confirm password: Powtórz hasło
 • Secret Question: Wybór pytania bezpieczeństwa
 • Secret Answer: Twoja odpowiedź na pytanie
Pamiętaj również o zaptaszkowaniu akceptacji regulaminu.


Czy Clixsense płaci? Czy ten program nie jest oszustwem? Najnowsze uwagi (2017-12-21)

 Przeczytaj o zmianach w ClixSense z lipca 2017 <<--
Czy program w dalszym ciągu płaci? 
Tak, poniżej zamieściłem najnowszy, własny dowody wypłat z tego systemu. W internecie możesz bez problemu znaleźć dowody wypłat z 2018 roku (na różnych blogach i forach o zarabianiu przez internet).
Jak długo czeka się obecnie na wypłatę, czy program płaci? Na ostatnio zleconą wypłatę czekałem 12 dni (na procesor Payza).
Nowe banery reklamowe: Fajna informacja dla promotorów, dla osób aktywnie korzystających z programu partnerskiego. W zakładce Affiliates -->> Banners (zakładka w górnym panelu strony ClixSense) pojawiło się wiele nowych banerów, do promowania programu. 


ClixSense — niektóre dowody wypłat

Kliknij obrazki, aby powiększyćInformacje o wypłatach
ClixSense — dowód wypłaty 2017

$ 147,12 USD — na konto Payza
Data zlecenia wypłaty: 2017-12-09
Data wpłynięcia na konto: 2017-12-21
Czas oczekiwania na wypłatę: 12 dni
ClixSense — dowód wypłaty 2017

$ 110.19 USD  na konto Payza
Data zlecenia wypłaty: ‎2017-‎10-‎16
Data wpłynięcia na konto: ‎2017-‎10-‎20
Czas oczekiwania na wypłatę: 4 dni
ClixSense — dowód wypłaty 2017
$ 86,04 USD — na konto Payza
Data zlecenia wypłaty: 2017-09-02
Data wpłynięcia na konto: 2017-09-05
Czas oczekiwania na wypłatę: 3 dni

Autor wpisu: Owl, blog m-zarabianie.com,
Źródło informacji: (statystyki, warunki uczestnictwa itp.): Oficjalna strona ClixSense
Ostatnia aktualizacja wpisu: 2018-01-29
Kopiowanie treści bloga zabronione.

Fakty o zarabianiu na płatnych ankietach <<--

84 komentarze