ClixSense - czy ta strona naprawdę płaci? opinie, opis, wady

# 1. ClixSense — Co to jest? 


ClixSense to angielskojęzyczna strona oferująca różne możliwości zarabiania. Po rejestracji będziesz mógł zarabiać na wypełnianiu płatnych ankiet online, na wykonywaniu zadań typu Tasks (Figure Eight), na dobrym programie partnerskim i nie tylko. Strona istnieje i wypłaca bezproblemowo od 2007 roku. Pieniądze możesz wypłacić po uzbieraniu $ 10 USD, na procesory płatnicze: Skrill, Payoneer, Paytoo, Tango Card, Czek (Czek tylko dla użytkowników z USA oraz Kanady).

ClixSense = wypłacalność. W sieci można znaleźć mnóstwo dowodów wypłat i pozytywnych opinii. Kliknij obrazek i przejdź na oficjalną stronę ClixSense.
Zarabianie na płatnych ankietach — 
kliknij obrazek i przejdź na oficjalną stronę ClixSense

# 2. ClixSense — przydatne informacje 

 • Adres strony (oficjalna strona programu): [clixsense.com]
 • Metoda zarabiania: Płatne ankiety (wypełnianie ankiet), zadania, oferty, program partnerski.
 • Czy ten program naprawdę płaci? Tak, aktualny status programu (2019-03-06): PŁACI, dział na blogu: "Dobre programy".
 • Język strony: Angielski (ale ankiety dla Polaków dostępne są w języku polskim).
 • Czy uczestnictwo w ClixSense jest darmowe i legalne? Tak, członkostwo w ClixSense jest darmowe, legalne, nie wymaga żadnych wpłat, inwestycji i w każdej chwili możesz z niego zrezygnować. 
 • Akceptacja użytkowników, kto może dołączyć do programu? ClixSense to program międzynarodowy. Otwarty jest na amerykańskich i międzynarodowych użytkowników. Aby przystąpić do programu, musisz mieć minimum 16 lat. 
 • Kto jest właścicielem strony? Od 2010 roku właścicielem strony jest Jim Grago z USA, który zajmuje się również usługami hostingowymi. Zarządza także stroną Adhitz.com (strona dla reklamodawców i wydawców). Firma zarejestrowana jest na terenie Stanów Zjednoczonych.
 • Data powstania, od kiedy program istnieje? Program funkcjonuje od lutego 2007 roku. Początkowo właścicielem był Steven Grisky. Od 2010 roku Clixsense należy do Jim'a Grago z USA.
 • Minimum do wypłaty: Wypłatę możesz zażądać po uzbieraniu $ 10 USD.
 • Metody wypłat:  Pieniądze możesz wypłacić na procesory Skrill, Payoneer, Paytoo, Tango Card, Czek (Czek tylko dla użytkowników z USA oraz Kanady). Osobiście polecam [procesor Skrill <<--]
 • Czas oczekiwania na wypłatę: do 15 dni roboczych (dni robocze liczy się bez weekendów i świąt). 
 • Przeczytaj także, jak zlecić wypłatę w ClixSense.com ? <<--
 • Ilość użytkowników: Obecnie brak takich informacji na stronie.
 • Skrypt strony: Autorskie opracowanie

# 3. Na czym polega zarabianie, jak zarabiać w ClixSense? 

Podstawową metodą zarobku w ClixSense jest płatne wypełnianie ankiet  (<<--zobacz podobny program do ClixSense). Możesz zarabiać również, wykonując zadania (Tasks) oraz zapraszając do programu nowych użytkowników (ClixSense udostępnia świetny program partnerski — dostęp do linków i banerów referencyjnych, służących do zapraszania nowych użytkowników otrzymasz po rejestracji w programie).  

ClixSense — jak zarabiać?

# 4. Metody zarabiania:

Na stronie ClixSense (po rejestracji i zalogowaniu się) znajdziesz następujące zakładki przekierowujące do poszczególnych metod zarabiania:


# 4.1. Surveys — czyli płatne ankiety

Ankiety dostępne są po zalogowaniu się na stronie ClixSense (w zakładce Surveys). Możesz też ustawić na swoim profilu, aby system wysyłał Ci informacje o pojawiających się nowych ankietach na adres e-mail. Za każdą wypełnioną ankietę otrzymasz pieniądze. Po uzbieraniu minimum $ 10 USD będziesz mógł je wypłacić. 

# 4.2. Ile zarobisz za wypełnianie pojedynczej ankiety? 

Wartość ankiet w ClixSense waha się od około $ 0,15 za wypełnienie ankiety wzwyż. 
 • Najtańsze ankiety: Najtańsze ankiety, jakiej do tej pory otrzymałem warte były $ 0,15 USD.
 • Najdroższe ankiety: Najdroższe ankiety, jakie do tej pory otrzymałem warte były około $ 5 USD (niestety takie ankiety pojawiają się bardzo rzadko).
 • Ile przychodzi płatnych ankiet? Różnie, czasami ankiety pojawiają się często, np. kilka ankiet dziennie, a innym razem tylko kilka w tygodniu.  Wszystko zależy od zewnętrznych firm zlecających ankiety, ile tych ankiet zamówią.
  Clixsense, płatne ankiety

# 4.3. Offers — płatne oferty, zadania itp.

 • Offers: Offers są to różne zadania — za ich wykonanie otrzymujesz najczęściej od kilku do kilkunastu centów.

# 4.4. Tasks —  czyli płatne zadania (Figure Eight)

 • Co to są Taski (Tasks)?  Taski, są to różne zadania — za ich wykonanie otrzymasz najczęściej od kilku do kilkunastu centów.
 • Na czym te zadania polegają? Taski mogą być różne. Na przykład dostaniesz w formularzu linki do stron www i będziesz musiał porównać różne produkty lub ocenić czy dana strona zawiera nielegalne treści itp. (musisz zaptaszkować odpowiednie rubryki). To tylko przykład, bo praktycznie każdy tasks może być trochę inny, dlatego należy szczegółowo czytać instrukcję każdego zadania.
 • Taski wykonywane są za pośrednictwem zewnętrznej strony, która nazywa się Figure Eight. Żeby zarabiać na tasks, należy zarejestrować się w usłudze Figure Eight (to możesz zrobić, otwierając dowolny tasks, po zalogowaniu się na stronie ClixSense). 
 •  Są 3 poziomy, startujesz od zerowego. Początkowo bardzo rzadko pojawiają się tasks, aby było więcej, musisz wejść na wyższy poziom. Awans otrzymasz za dokładność i liczbę wykonanych tasków. Każdy kolejny poziom to wyższe stawki.
 • Dokładność: Bardzo ważna jest dokładność wykonania zadania, dlatego uważnie czytaj instrukcje. Dobra znajomość języka angielskiego jest tutaj jak najbardziej wskazana. Możesz też wspomagać się translatorem online (np. przeglądarka Google Chrome ma wbudowany).
 • Czy opłaca się robić Tasks? Za jeden tasks otrzymujesz od jednego do około dziesięciu centów (załażenie od skali trudności i poziomu, jaki posiadasz), a takich tasków pojawia się codziennie setki (na wyższych poziomach). Użytkownicy, którzy mają sporo czasu, znają dobrze j. angielski — twierdzą, że im się to opłaca. Rachunek jest prosty. Robiąc na przykład 20 tasks dziennie, płatnych po $ 0,02 USD za jeden tasks, to w skali miesiąca masz $ 12 USD z samych tasków. Są użytkownicy, którzy wykonują po kilkaset tasków dziennie — ale na to trzeba mieć oczywiście czas i chęci. Czy to się opłaca? To już każdy musi indywidualnie sobie ocenić.

# 4.5. Affiliates —  czyli bardzo fajny program partnerski ClixSense

 • Program partnerski w ClixSense (czyli polecanie programu nowym użytkownikom): Program partnerski ClixSense, to moim zadaniem najbardziej dochodowa metoda zarabiania w ClixSense. Przy odpowiedniej ilości aktywnych poleconych możesz w ten sposób zarabiać przez Internet prawie pasywnie (bez wypełniania ankiet, robienia zadań itp.)  
 • Na czym polega program partnerski ClixSense? Będziesz otrzymywał automatycznie naliczaną prowizje w wysokości 20% — za każdym razem, gdy zaproszona przez Ciebie do programu osoba (czyli Twój polecony) wypełni ankietę, wykona zadanie lub ofertę. Ponadto, jeśli Twój polecony zarobi pierwsze 5 USD, to Ty otrzymasz jednorazową nagrodę w wysokości 2 USD. 
 • Gdzie znajdują się Twoje linki i banery referencyjne? Dostęp do linków oraz banerów polecających otrzymasz po rejestracji w programie. Banery do polecania programu znajdują się w zakładce Affiliates -->> Banners (zakładka w górnym panelu strony ClixSense). Link polecający znajdziesz natomiast na swoim profilu (po zalogowaniu się) w zakładkach:
 • Affiliates — Banners (są tam wszystkie banery reklamowe do polecania programu — z Twoim unikalnym linkiem referencyjnym). Na przykład możesz skopiować kod wybranego banera i wkleić go na swoim blogu czy stronie www lub w swojej sygnaturce (podpisie) np. na jakimś forum (wtedy kopiujesz kod BBCode).
 • Affiliates — Splash Pages (są tam dwie fajne strony do polecania programu — z Twoim unikalnym linkiem referencyjnym). Wystarczy skopiować link i polecać.
 • Affiliates — My Campaigns — to zakładka gdzie możesz śledzić statystyki swoich linków referencyjnych, banerów. Przykładowo, jeśli promujesz swój link referencyjny w różnych miejscach, to możesz szczegółowo śledzić statystyki każdego linku osobno. Tylko wtedy musisz do swojego zwykłego linku referencyjnego dodać specjalną końcówkę &(i tutaj dowolne słowo). Ja tej opcji akurat nie używam, ale jest ona przydatna, jeśli chcesz znać szczegółowe statystyki wyświetleń swojego linku referencyjnego.
 • Gdzie jest Twój link referencyjny (polecający) w ClixSense? Po zalogowaniu się na swoje konto ClixSense widoczny jest CZERWONY LINK "Affiliate Link". Wystarczy go skopiować i polecać program.
 • Jak zarobić więcej pieniędzy z paneli ankietowych? <<--


# 5. Forum —  śledź najnowsze informacje, newsy i opinie na temat ClixSense

Strona Clixsense oferuje również forum, na którym możesz śledzić informacje, newsy, najnowsze dowody wypłat oraz opinie użytkowników zarabiających na tej stronie. Forum posiada także polskojęzyczny dział, który z pewnością warto odwiedzać, żeby być na bieżąco. Jeśli masz jakieś pytania, to możesz śmiało pytać, zakładać nowe wątki czy też komentować posty innych użytkowników.

# 6. ClixAddon — dodatek do przeglądarki

 • Warto zainstalować ClixAddon — czyli wygodny dodatek do przeglądarki, który na bieżąco będzie Cię informował o pojawiających się nowych ankietach oraz zadaniach (instalacja dodatku nie jest obowiązkowa).  

# 7. Zobacz film o ClixSense


# 8. Ocena programu i inne uwagi

Plusy — co mi się podoba?Minusy — Co mi się nie podoba?
 1. Stabilność, długoterminowość: Strona funkcjonuje od 2007 roku — co jest dużym osiągnięciem na rynku tego typu programów.
 2. Wypłacalność — w sieci można znaleźć mnóstwo dowodów wypłat i pozytywnych opinii. Pod opisem programu, zamieściłem również własny dowód wypłaty.
 3. Doświadczenie: Znany, doświadczony admin.
 4. Płatne ankiety: Ankiety dostępne są po polsku. Czasami wystarcza kilka do kilkunastu ankiet, żeby osiągnąć minimum. Trafiają się ankiety o wartości $ 2 USD, $ 5 USD — więc dobić do niezbędnego minimum nie jest trudno.
 5. Brak limitów: Program nie stawia żadnych ograniczeń co do ilości pozyskanych poleconych — to ważny atut dla tych, którzy potrafią zdobywać ich wielu.
 6. Forum: Strona posiada forum (jest tam również polski dział), na którym możesz przeczytać najnowsze informacje, opinie użytkowników, obejrzeć najnowsze dowody wypłat. 
 7. Dobry program partnerski — Zarabianie prawie pasywne.

 1. Powolne zarabianie bez poleconych: Jak w większości programów z płatnymi ankietami itp., osiągnięcie minimum potrzebnego do wypłaty trwa dosyć długo, ale jest to jak najbardziej osiągalne.
 2. Niski potencjał zarobkowy: Zarabianie przez internet w ClixSense nie zastąpi normalnej pracy czy biznesu, to tylko dodatkowa forma niewielkiego zarobku.
 3. Niezbyt duża ilość ankiet dla Polaków: Czasami ankiety pojawiają się często, np. kilka ankiet dziennie, a innym razem tylko kilka w tygodniu.  Wszystko zależy od zewnętrznych firm zlecających ankiety, ile tych ankiet zamówią.
 4. Kłopoty z zakwalifikowaniem się do ankiet (?): Często trudno zakwalifikować się do ankiet, ale tak jest w większości paneli ankietowych. Dlaczego? Ponieważ firmy zlecające ankiety wybierają sobie tylko takich respondentów, jakich aktualnie potrzebują do danej ankiety (chodzi np. o wiek, miejsce zamieszkania itp.). 
 5. Brak procesora PayPal — Na chwilę obecną, w ClixSense nie można już wypłacać pieniędzy poprzez procesor PayPal i Payza — to duża niewygoda, dla zleceniodawców oraz użytkowników przyzwyczajonych do tego procesora płatności.


# 9. Rejestracja — jak zapisać się do Clixsense?

Rejestracja w ClixSense.com — kliknij tutaj, aby się zapisać <<-- Po wejściu na stronę programu wypełnij formularz rejestracyjny i kliknij zakładkę Join NOW. Na podany przy rejestracji e-mail otrzymasz link aktywacyjny. Uwaga: Czasami link aktywacyjny trafia do spamu, więc w przypadku długiego oczekiwania warto tam zajrzeć.ClixSense — Rejestracja
ClixSense — Rejestracja 

ClixSense — Logowanie
ClixSense — Logowanie

# 9.1. Wypełnij formularz rejestracyjny, według wzoru:
 • First Name: Imię
 • Last Name: Nazwisko
 • Address: ulica, numer domu lub mieszkania
 • City: Miasto
 • Zip/Postal Code: Kod pocztowy
 • Country: Polska
 • Home phone: Telefon domowy
 • Email: Adres e-mail
 • Confirm e-mial: Potwierdź adres e-mail
 • Username: Nick
 • Password: Hasło
 • Confirm password: Powtórz hasło
 • Secret Question: Wybór pytania bezpieczeństwa
 • Secret Answer: Twoja odpowiedź na pytanie
Pamiętaj również o zaptaszkowaniu akceptacji regulaminu.


# 10. Czy Clixsense płaci? Czy ten program nie jest oszustwem? Najnowsze uwagi (2019-03-06)

Czy w 2019 roku program w dalszym ciągu płaci? 
Tak, poniżej zamieściłem najnowszy, własny dowód wypłaty z lutego 2019 roku. Również w internecie możesz znaleźć bez problemu dowody wypłat z 2019 roku (na różnych blogach i forach o zarabianiu przez internet).
Jak długo czeka się obecnie na wypłatę, czy program płaci? Na ostatnio zleconą wypłatę czekałem 4 dni (na procesor Skrill).
Nowe banery reklamowe: Fajna informacja dla promotorów, dla osób aktywnie korzystających z programu partnerskiego. W zakładce Affiliates -->> Banners (zakładka w górnym panelu strony ClixSense) pojawiło się wiele nowych banerów, do promowania programu. 

# 11. ClixSense — dowód wypłaty 2019

Kliknij obrazki, aby powiększyćInformacje o wypłatach
ClixSense — dowód wypłaty 2019

$ 55,20 USD  na konto Skrill
Data zlecenia wypłaty: ‎2019-‎03-‎02
Data wpłynięcia na konto: ‎2019-‎03-‎06
Czas oczekiwania na wypłatę: 4 dni
ClixSense — dowód wypłaty 2019
$ 78,21 USD — na konto Skrill
Data zlecenia wypłaty: 2019-02-03
Data wpłynięcia na konto: 2019-02-05
Czas oczekiwania na wypłatę: 2 dni
ClixSense — dowód wypłaty 2019

279,70 PLN — na konto Skrill
Data zlecenia wypłaty: 2019-01-01
Data wpłynięcia na konto: 2019-01-04
Czas oczekiwania na wypłatę: 3 dni

Autor wpisu: Owl, blog m-zarabianie.com,
Źródło informacji: (statystyki, warunki uczestnictwa itp.): Oficjalna strona ClixSense
Ostatnia aktualizacja wpisu: 2019-03-18
Kopiowanie treści bloga zabronione.

Fakty o zarabianiu na płatnych ankietach <<--

KOMENTARZE

BLOGGER: 96
 1. W tegorocznym plebiscycie Szuwary, organizowanym przez forum szuwi.com, program zarobkowy ClixSense zajął pierwsze miejsce w kategorii Najlepszy Serwis Zarobkowy Zagraniczny

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam
  Mam pytanie jak zlecić wypłatę z ClixSense ,proszę o odpowiedz ,uzbierałam 8,30 i chciałabym wypłacić ,zapisałam się z twojego polecenia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj, zlecenie wypłaty w ClixSense wygląda mniej-więcej tak:

   1. Klikasz na swój nick: Zobacz

   2. Następnie klikasz na "Cashout" - obok kwoty do zlecenia zobacz

   Otworzy Ci się takie małe okienko - ramka. Sprawdzasz czy adres Twojego konta PayPal jest ok, wpisujesz kwotę i naciskasz na "Submit"

   Tutaj może bardziej szczegółowo jest opisane: Zlecenie wypłaty

   Pozdrawiam

   Usuń
  2. Dziękuję za odpowiedz,wypłata już zlecona
   Pozdrawiam

   Usuń
  3. Ja też właśnie zleciłem. W ClixSense zwykle czeka się na wypłatę kilka dni. W razie jakiś pytań proszę śmiało pisać :)

   Usuń
  4. Witam
   Wypłatę mam już na koncie
   Pozdrawiam

   Usuń
  5. Gratuluję i Pozdrawiam :)

   Usuń
 3. nie mogę sie zarejestrowac pojawia sie komunikat
  ,,Your email could not be validated. Please try again."o co z tym chodzi?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj, dosłownie znaczy to: "Twój e-mail nie może być zatwierdzony. Proszę spróbować ponownie."
   --------

   A doszedł na Twoją skrzynkę mailową mail aktywacyjny?

   Usuń
  2. podobno akceptuje tylko gmail i wp

   Usuń
 4. właśnie nic nie dotarło a wszystko poprawnie wypełniłem

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A czy sprawdzałeś w folderze "Spam" (w swojej skrzynce mailowej)? Czasami linki aktywacyjne trafiają omyłkowo do spamu.

   Usuń
 5. tak sprawdziłem wszystko:)i kilka razy ponawiałem próbę rejestracji i za kazdym razem to samo się działo.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Większość ludzi rejestruje się bez problemu w ClixSense. A korzystałeś z opcji ponownego wysłania linku aktywacyjnego? Może z innej skrzynki pocztowej spróbuj, najbezpieczniejszy jest gmail.

   Usuń
 6. a jak to sie czyni?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Teoretycznie powinna być gdzieś opcja "resend" - wyślij ponownie (obok okienka z (logowaniem, rejestracją), ale nie jestem na 100% pewien - zapisywałem się do Clixsense kilka lat temu i nie pamiętam czy taka opcja jest akurat w Clixsense (w wielu innych programach jest).

   W razie dalszych problemów może spróbuj napisać do obsługi programu, opisz swój problem z rejestracją: Kontakt z obsługą Clixsense <<--

   Usuń
  2. skontaktowałem się z pomocą technicza ic panelu okazuje sie ze ich system nie identyfikuje jak ktoś ma email z wp, wiec musze załozyc sobie email albo gmail albo yahoo-tak mi odpisali:)

   Usuń
  3. Polecam konto mailowe Gmail . Wszystkie zagraniczne programy, które znam, akceptują Gmail bez problemu. Osobiście w Clixsense mam konto mailowe z Onetu i tez udało się zarejestrować, ale Gmail jest najlepszy.

   Usuń
 7. średni zarobek z całego dnia to około 2,5 centa. Minimum do wypłaty: 8$. Aby osiągnąć minimum trzeba około roku klikać(zakładając codzienną, całodzienną aktywność).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cześć Anonimowy,
   wypłacam średnio co 1 - 2 miesiące przy około 20 aktywnych poleconych.
   Przy biernym zarabianiu będziesz zbierał długo, ale idea zarabiania w programach PTC polega na aktywnym uczestnictwie, pozyskiwaniu poleconych.
   Rok czasu to przesada, nie wziąłeś pod uwagę faktu, że w ClicSense zarabia się również na płatnych ankietach.
   Czasami wystarczy kilka - kilkanaście ankiet, żeby dobić do minimum. Wartość ankiet rożna - od około $ 0,50 USD wzwyż.

   Usuń
 8. nie tak dawno byla ankieta za 5 dolcow tylko odrzucili moje uczestnictwo, bo nie pasowalam do tego badania...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czasami tak się zdarza, bo na przykład potrzebują określoną grupę respondentów (odpowiedni wiek, miejsce zamieszkania, itp). Mnie akurat też nie przyjęli do tego badania za $ 5 USD, ale nie szkodzi, będą następne:)

   Usuń
 9. ClixSense kilka razy testowałem pod kątem skuteczności reklamy. Niestety za każdym razem rezultat był zerowy, aczkolwiek można uzyskać potężny ruch na dowolną swoją stronę bardzo szybko - ostatnia moja kampania (10 000 kliknięć) zrealizowana w ciągu kilku godz. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To pewnie zależy co się reklamuje. Najbardziej skuteczne są reklamy w miarę nowych programów zarobkowych, takich do których nie wszyscy zdążyli się jeszcze zapisać ;)
   Kilka razy reklamowałem w ClixSense takie właśnie programy i skuteczność jakaś tam była, porównywalna do innych programów tego typu.

   Usuń
 10. Polecam stronę ze względu na wypłacalność po zakupie premium nie tracimy bo zwraca się w klikach!
  http://zarabiak.com forum o zarabianiu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda, gdy posiada się już trochę aktywnych poleconych, to warto kupić konto premium, zarabia się wtedy zdecydowanie szybciej (większe prowizje z poleconych, więcej reklam). Koszt konta premium w Clixsense to $ 17 USD na rok.

   Usuń
 11. witaj ja w tym panelu jestem od 2 lutego 2015 i własnie zleciłęm wypłate 10,97 dolarów, nie mam nikogo poleconego sam jestem na tym panelu zarobiłęm tyle z klikania w reklamy, ankiety trzeba sprawdzac bo są , zadania darmowe za które są pieniażki-nie zapisywałem sie przez ten panel do innych paneli,serwisów.Także jezeli ktoś nie ma poleconych a potrafi codziennie systtematycznie wykonywac ankiety i klikac w reklamy to mozna zarobic za niecałe półtorej miesiąca 10 dolarów ja jestem tego przykładem.systematycznosc to podstawa w tym programie.
  Wszyscy zachwalaja neobux-ja tez tam jestem od 29.styczna 2015 i systematycznie działam jak na clixcencie a mam dopiero 2,6 dolara wiec polecam najbardziej clixcence pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a i mam wszedzie konto standard i nie inwestowałem w te programy zadnych swoich pieniążków:)

   Usuń
  2. Zgadzam się, ClixSense to dla mnie też najlepszy program zarobkowy typu PTC.
   Warto zainstalować sobie dodatek do przeglądarki ClixAddon, wtedy na bieżąco jesteśmy informowani o nowych ankietach czy płatnych reklamach. Pozdrawiam :)

   Usuń
 12. Witam,
  Mam pytanie dotyczące Tasków, żeby móc je wykonywać trzeba zdobyć poziom Requirements. Jak to zrobić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj,
   Osobiście nie używam tej metody zarobku (Task) w ClxSense, więc trudno coś mi powiedzieć na ten temat. Zarabiam na oglądaniu reklam, na poleconych, oraz na płatnych ankietach. Na "Taski" nie mam zbyt wiele czasu.

   Nie wiem, czy to coś Ci pomoże, ale tutaj jest coś o Taskach: klik. tutaj z tłumaczeniem: klik

   Przejrzyj sobie też oficjalne forum Clixsense <<--. Możesz tam zadawać pytania, jest tam więcej ludzi, może ktoś będzie znał odpowiedź. Jeśli będę widział coś więcej to napiszę.

   Pozdrawiam

   Usuń
  2. Tutaj jest chyba wątek na ten temat: zobacz <<--

   Usuń
 13. Witaj mam pytanie od dwóch dni pojawiło sie na clixsence ,,Personalizowane kubki: teraz 50% taniej. Zamów teraz! 1{Please note:} If you cancel your order, your ClixCents may be revoked.Earn 1,066 ClixCents!"jest to obok video matomy.Co to takiego?dzięki za odpowiedż pozdrawiam Marek

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nic takiego nie widzę (pewnie jestem ślepy), ale z tego co piszesz, to wygląda to na jakąś reklamę.

   Usuń
 14. Ile i w jakim czasie może zarobić świeży użytkownik?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przy odrobinie szczęścia można szybko dobić do minimum, nawet bez poleconych.
   W ClixSense zarabia się również na wypełnianiu płatnych ankiet - więc czasami wystarcza kilka do kilkunastu ankiet, żeby osiągnąć minimum. Trafiają się ankiety o wartości $2 USD, $ 5 USD - więc dobić do niezbędnego minimum ( $ 8 USD) nie jest trudno (w porównaniu do innych programów tego typu).

   Usuń
 15. Cześć :) ja dopiero drugi dzień jestem zapisana i nie za bardzo sobie radzę. Czy ktoś może mi wyjaśnić o co chodzi z tymi taskami? bo dla mnei ciągle są niedostępne, płatne ankiety też...do żadnej nie pasuję...Będę wdzięczna za jakąś drobną pomoc ;)

  OdpowiedzUsuń
 16. Cześć, z płatnymi ankietami tak już jest, że system czasami odrzuca respondenta. Zleceniodawca ankiety wybiera sobie jakich respondentów potrzebuje do badania (na przykład wiek, miejsce zamieszkania, rodzaj wykonywanej pracy, wykształcenie i tak dalej). Przykładowo jeśli jesteś z Warszawy, a szukają do badania ludzi z Katowic, to system Cię odrzuci.
  Ale spokojnie, bądź cierpliwa, a na pewno na jakieś ankiety się załapiesz.
  Z taksami Ci nie pomogę, ponieważ nie korzystam z tej opcji zarabiania w ClixSense (zarabiam na oglądaniu reklam, na poleconych, oraz na płatnych ankietach.

  Poczytaj sobie o Taskach: klik. tutaj z tłumaczeniem: klik

  Przejrzyj sobie też oficjalne forum Clixsense. Życzę powodzenia i dużo cierpliwości :)

  OdpowiedzUsuń
 17. Program płaci od dawna jak na ptc dobrze się trzyma :D
  Zapraszam na http://zarabiak.com

  OdpowiedzUsuń
 18. ciekawy program, muszę go sprawdzić

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak najbardziej polecam. Dla mnie to obecnie numer 1 wśród angielskojęzycznych programów PTC.

   Usuń
 19. Cześć,
  założyłam konto na ClixSense około tygodnia temu z Twojego zaproszenia :) Muszę powiedzieć że wydaje mi się to bardzo fajną decyzją, nazbierałam już ponad 8$ :)
  ale do rzeczy.. Mam problem ? z taskami. Po prostu ich nie rozumiem. Jako że jestem na poziomie 0, miałam dostępne od razu tylko 2 za 0,07$. Zrobiłam je od razu, dostałam pieniążki, jednak wchodząc w zakładkę tasks, mam wciąż tylko je widoczne. Klikając na nie, przenoszą mnie do crowdflower i wyświetla się komunikat, że zrobilam juz wszystko dla tej pracy. Przy szukaniu czegoś nowego, też wyświetlają mi się tylko te dwa taski które już zrobiłam.. o co chodzi ? Czy coś źle zrobiłam, czy po prostu nie ma nic innego dla poziomu 0 ? Wg. forum, ludzie robią dziennie kilka albo nawet kilkanaście taskow, dlatego dziwi mnie że od tygodnia nie mam nic do roboty..
  Z góry dzięki za jakąś odp :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cześć,
   masz rację, to fajna i dobra decyzja, ponieważ ClixSense to obecnie jeden z najlepszych programów PTC, o ile nie najlepszy. Jeśli znam odpowiedź, to staram się pomagać czytelnikom bloga, niezależnie od tego czy skorzystali z mojego zaproszenia (reflnku) czy też nie. Oczywiście za zapis z mojego polecenia jak najbardziej dziękuję. Zawsze to dla mnie dodatkowa motywacja :)

   Osobiście nie korzystam z Tasków (płatnych zadań) - jakoś nigdy nie miałem do nich cierpliwości i wydawały mi się dosyć pracochłonne. Chociaż zauważyłem na oficjalnym forum Clixsense, że ta forma zarabiania (Taski) ma swoich fanów i zarabiają na nich całkiem dobrze i bez poleconych

   Masz rację, istnieją użytkownicy, którzy robią po kilkanaście tasków dziennie i więcej, ale to są ci już na wyższym poziomie (level), zweryfikowani przez CrowdFlower. Tak jak wspomniałem, osobiście nie bawię się w taski (zadania), ale trochę poszperałem na oficjalnym forum i znalazłem kilka ciekawych informacji w tym temacie, może się przydadzą:

   1. Żeby zarabiać na taskach, należy zarejestrować się w usłudze CrowdFlower (To można zrobić, otwierając dowolny task na stronie Clixsense).
   2. Taski, to inaczej zadania. Za wykonanie jednego zadania otrzymuje się od kilku do kilkunastu centów.
   3. Należy uważnie czytać instrukcje poszczególnego zadania, ponieważ bardzo ważna jest trafność wykonanego zadania.
   4. Nowi użytkownicy, ci z poziomem zerowym otrzymują taskow niewiele.
   5. Warto sprawdzać od czasu do czasu czy się nie pojawiły nowe zadania - taski. Nowi użytkownicy otrzymują je nieregularnie.
   6. Otrzymujesz mało tasków, ponieważ masz poziom zerowy.
   7. Wykonuj zadania i przede wszystkim pilnuj, aby prawidłowo je wykonywać.
   8. Im większa celność, trafność, prawidłowość wykonania tasków, tym bardziej wzrasta Twój poziom (level).
   9, Im wyższy poziom (level), tym więcej będziesz otrzymywać tasków.
   10. Wyczytałem też, ze należy robić jakieś testy (w tym językowe), które dodatkowo odblokowują zadania.
   11. Fragment wypowiedzi użytkownika 'Pogodny': "Też widzę, że razem z 2014 rokiem , skończyło się porządne taskowanie. Wprowadzenie przez CF podziału na levele było dobrym pomysłem, natomiast katastrofa się zaczęła gdy tak bardzo obniżyli progi procentowe na każdy z nich. Bądźmy szczerzy - przynajmniej z połowa zadań jest dziecinnie prosta. Skopiować i wkleić link/nr.tela, coś przepisać na paragonie, ocenić czy 2 etykiety wina (...)"

   "Rok temu CF dawał taski dla wszystkich, bo nie miał jeszcze zbyt wielu userów i czasami sam się musiał prosić, żeby za niektóre z nich ludzie się brali. Ba, podnosił ich ceny, a nawet zjeżdżał w niektórych z wymogami accuracy do 50-60%. Teraz, gdy już są popularni w sieci, to i mają w nosie, że jakiś tam procent ludzi jest u nich załatwiony. Początkujący mają totalnie przerąbane, bo przecież dla osób bez levelu, to tasków jest jak na lekarstwo. Zresztą te z pierwszego, też nie są szałowe. "


   Koniecznie przeczytaj także to <<--

   Także podsumowując, dla nowych użytkowników tych Tasków dostępnych jest niewiele. Żeby otrzymywać ich więcej trzeba dostać się na wyższe poziomy "levele". Im wyższy poziom, tym więcej otrzymasz Tasków. Na wyższe poziomy przechodzi się za precyzyjność wykonanych zadań - tasków.
   Całe szczęście Taski to NIE jedyna metoda zarabiania w ClixSense :)


   PS. Jeśli ktoś wie coś więcej na temat Tasków, to zachęcam to podzielenia się swoją wiedzą w tym temacie.

   Usuń
 20. Witam, nie wiem czy są tu jeszcze jakieś oznaki aktywności. Zarejestrowałem się na Clixsense, jedyne reklamy jakie dostałem to te po 0.001$ + aż jedna za 0.01$. Te kwoty, które można uzyskać za klikanie reklam opisane w tym artykule to na jakiej zasadzie działają? Że jeśli wykupimy konto Premium to wtedy będziemy mieć te 0.02$? Bo nie sądzę, żeby mi się takie kiedykolwiek pojawiły jako zwykłemu użytkownikowi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W ClixSense możesz otrzymać płatne reklamy o wartości od $ 0.001 USD (za klik w reklamę) do $ 0.02 USD (za klik w reklamę).

   Podane w opisie $0.001 do $0.02 to są widełki, przedział wartości reklam jakie mogą się pojawić. $0.001 - za klik to najniższa i $0.02 to największa wartość płatnej reklamy jaka może sie pojawić na Twoim koncie (może ale nie musi). Wszystko zależy od reklamodawców, jakie reklamy wykupią. Te najniższej wartości $0.001 cieszą się największa popularnością wśród reklamodawców, są najtańsze, najchętniej kupowane - dlatego pojawiają się najczęściej. Te o wartości $0.02 faktycznie pojawiają się bardzo rzadko, nawet na koncie Premium.

   Na przykład dzisiaj na moim koncie Premium wyglądało to mniej-więcej tak: zobacz <<- To są reklamy jakie pojawiły się rano, zaraz po zalogowaniu się, ale pojawiają się one w ciągu całego dnia, dlatego warto mieć zainstalowany dodatek ClixAddon <<-, który na bieżąco informuje o nowych, pojawiajacych się reklamach.

   Jeśli chodzi o konto Premium, to owszem, opłaca się je kupić, ale dopiero wtedy, gdy będziesz już posiadał własnych, aktywnych poleconych (przynajmniej z 10), nie prędzej. Konto Premium zwiększa między innymi prowizje od poleconych, są tez 4 gwarantowane reklamy za $ 0.01 USD dziennie (na koncie standard jest minimum jedna gwarantowana reklama za $ 0.01 USD dziennie).

   Konto Premium kosztuje $ 17 USD na rok, lub $ 30 USD na 2 lata. Więcej o koncie Premium możesz przeczytać tutaj.

   Czy konto Premium w ClixSense się opłaca? Tak, jeśli posiadasz aktywnych poleconych, to jak najbardziej tak. W moim przypadku wygląda to tak: Przy około 50 aktywnych poleconych wypłacałem z ClixSense mniej-więcej $ 20 USD miesięcznie. Obecnie, przy 140 aktywnych poleconych wypłacam jakieś $ 60 USD miesięcznie - i to jest praktycznie dochód pasywny, klikanie w CliXsnse nie jest wymagane.

   Dlatego warto korzystać z programu partnerskiego ClixSense i zapraszać nowych użytkowników, systematycznie zwiększać, budować swoją bazę poleconych.

   Usuń
  2. Chociaż niektórzy użytkownicy twierdzą w tym wątku <<--, że opłaca im się konto Premium w ClixSense nawet i bez poleconych.

   Usuń
 21. Może głupie pytanie.. ale czy można posiadać tam 2/3 konta ? W sensie jedno głównie i 2 polecone od tego głównego.. i aktywnie działaś na tych 3 kontach ? Czy jest możliwość posiadania tylko jednego konta ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pytanie nie jest głupie, lepiej przecież zapytać niż mieć zawieszone, zbanowane konto.

   Nie wolno posiadać w ClixSense wielu kont (podobnie jak w większości programów tego typu zresztą).

   W ClixSense mówi o tym poniższy fragment regulaminu:

   You agree to and must use your own name and email address in the sign-up process and may not assume a false identity. You may not sign-up multiple times with different email addresses. Your computer must not be shared with another individual that has an existing ClixSense account. ClixSense is limited to one account per household.

   Czyli:

   Użytkownik musi korzystać z własnego imienia i adresu e-mail i nie może przyjmować fałszywej tożsamości.

   Komputer nie może być dzielony z inną osobą, która ma już konto ClixSense, można posiadać jedno konto na jedno gospodarstwo domowe.

   Tutaj cały regulamin ClixSense <<--

   Także tworzenie multikont nie ma sensu, i prowadzi zwykle do zbanowania konta.

   Polecam zdobywać poleconych tradycyjnymi metodami: klik

   Usuń
 22. Witam mam pytanie czy na clixsense można zarabiać tylko na 35 reklamach dziennie? Czy przykładowo mogę klikać w x reklam i za każdą mam płaconą?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam mam pytanie czy na clixsense można zarabiać tylko na 35 reklamach dziennie?

   W zakładce Viev Ads (płatne reklamy) otrzymujesz każdego dnia jednorazową zapłatę za odwiedzenie każdej reklamy (otrzymujesz zapłatę za jedno kliknięcie w każdą reklamę - raz na 24 godziny).

   Po wyklinaniu wszystkich reklam danego dnia musisz poczekać 24 godziny, aż znowu będą dostępne płatne reklamy.

   Nie zawsze jest to 35 reklam - czasami jet mniej, innym razem więcej, zależnie ile reklamodawcy tych reklam wykupią.


   Czy przykładowo mogę klikać w x reklam i za każdą mam płaconą?

   Płacone masz tylko za pierwsze kliknięcie w każdą reklamę, po kliknięciu dana reklama oznaczona jest jako odwiedzona i musisz poczekać do następnego dnia (24 h) aż ponownie będzie dostępna.

   Usuń
  2. Oprócz płatnych reklam (w zakładce Viev Ads) dostępne są w ClixSense oczywiście też inne metody zarabiania np. płatne ankiety, program partnerski. Dzięki programowi partnerskiemu, niektórzy wypłacają z ClixSense takie kwoty jak na obrazku: klik

   Usuń
 23. czy wypłaty są opodatkowane?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Clixsense podczas zlecania wypłaty pobiera tylko opłatę manipulacyjną - 2 % prowizji, natomiast PayPal nie pobiera już nic. Więcej na temat prowizji pobieranych podczas wypłaty możesz przeczytać
   tutaj<<--, oraz jak zlecić wypłatę w Clixsense tutaj<<--

   Usuń
 24. Dziś po wejściu na konto clixsense wyświetla się gejowski pornus,pieniądze zarobione i konto wszystko zniknęło:(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Problem jest znany, domena ClixSense została dzisiaj zaatakowana przez hakerów, admin o wszystkim wie i pracuje nad jak najszybszą naprawą strony. Wszystkie dane, zarobki nie zostały naruszone i po naprawie mają wrócić na swoje miejsce. Tutaj więcej - przeczytaj <<--

   Usuń
  2. U mnie strona, po wyczyszczeniu przeglądarki programem CCleaner działa już bez problemu. Więc jeśli ktoś ma w dalszym ciągu problem z przekierowaniem na stronę xxx, to powinien wyczyścić pamięć podręczną przeglądarki i pliki cookie.

   Usuń
 25. Witam. Czy można do wypłat używać procesora płatniczego Payza?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj, niestety nie można. W Clixsense Payza nie jest dostępna dla Polaków. Ale można wypłacać na PayPal, Neteller, Paytoo.

   Osobiście polecam w Clixsense do wypłat PayPal - na ten procesor wypłaty realizowane są najszybciej, w ciągu kliku dni. Np zlecając na Neteller czeka się nawet do 60 dni. Dlatego najbardziej sensownym procesorem w Clixsense jest PayPal.

   Usuń
 26. Konto na ClixSense założyłam 05.11.2016. Dzisiaj mamy 26.11.2016, a ja już mam ponad $9 ! Poleconych nie mam. Ok. $8 zarobiłam na ofertach i ankietach, reszta to kliki. Wg mnie jest to najlepszy program, na 2gim miejscu jest Złotóweczka (ok 20-30 groszy dziennie, tutaj również nie mam poleconych. Konto mam od 30.10. i mam do tej pory ponad 7,60 zł).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za komentarz Justa i gratuluję wyników. Dla mnie to też jest najlepszy program. Zresztą nie tylko dla mnie, w Internecie można znaleźć bardzo dużo pozytywnych opinii o ClixSense.

   ClixSense ma również bardzo dobry program partnerski, dlatego naprawdę warto z niego korzystać, ale w przemyślany sposób. Nie mam na myśli spamowania linkiem referencyjnym, tylko mam na myśli przemyślane promowanie programu. Trzeba mieć jakiś fajny pomysł na zbudowanie siatki poleconych (np. blog, ale może to być również jakiś inny pomysł). Wtedy zarabia się tutaj jeszcze szybciej.

   Usuń
 27. Witam
  Świetna i bardzo przydatna stonka :)
  Też uważam, że clixsense jest najlepszy :) Jestem tam 8 miesięcy i uzbierałam 120$. Zaznaczam, że bez żadnych poleconych, głównie na płatnych ankietach. I mam takie pytanie o inne strony tego typu, w których byłyby płatne ankiety. Tyle jest tego w necie, że ciężko miz naleźć to, czego szukam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj, czyli wychodzi $ 15 USD na miesiąc. Bez poleconych to bardzo dobry wynik (jak na tego typu strony) gratuluję! :)

   Co do paneli ankietowych, to polecam te, w których sam zarabiam i wypłacam: Zarabianie na wypełnianiu ankiet <<-- wypłacają bezproblemowo.

   W opisach jest mniej więcej napisane, ile otrzymuję ankiet, jakie są stawki za wypełnienie ankiety itp. Jeśli masz dodatkowe pytania, to śmiało pytaj pod opisem danego panelu ankietowego.
   A jeśli interesuje Cię jeszcze więcej stron oferujących zarabianie na wypełnianiu ankiet, to zerknij też na tego bloga: respectyourmoney.blogspot.com (chłopak opisuje tam swoje doświadczenia z różnymi panelami ankietowymi).

   Usuń
 28. Nie można wypłącać na PayPal od dzisiaj :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda, niestety procesor PayPal nie jest już dostępny w programie. Poinformował o tym dzisiaj właściciel programu Jim Grago. Z tego napisał na oficjalnym forum <<--, wynika, że PayPal powoli kończy współpracę z programami PTC, HYIP, programami wymiany ruchu itp. - i po 7 latach współpracy zrezygnował również z ClixSense. Na chwilę obecną pieniądze można wypłacać na procesory Payoneer (od 20 $), Paytoo (od 8 $) , Tango Card (od 8 $), Czek (od 10 $ - Czek tylko dla użytkowników z USA oraz Kanady). Wkrótce ma zostać dodany także procesor Skrill. Admin zastanawia się również nad powrotem do programu procesora płatniczego Payza. Nie wiem jak brak PayPal, wpłynie na stabilność programu, na szybkość realizowania wypłat, więc do czasu wyjaśniania tych wszystkich wątpliwości — opis programu przeniosłem do działu "Pod znakiem zapytania". Jaki procesor wybrać zamiast PayPal? Polecam śledzić polski dział <<-- na oficjalnym forum ClixSense. Na pewno będą pojawiały się tam bieżące informacje, na jaki procesor najbardziej się teraz opłaca wypłacać pieniądze.

   Usuń
 29. Ano właśnie...Pay Pal wycofał się z interesu a z doświadczenia wiem,że jak im się coś nie podoba to strona zaczyna być niepewna-niestety...
  bajt52

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Procesor Payza jest już dodany — można na niego wypłacać pieniądze z ClixSense. Ja chyba na chwilę obecną będę korzystał z Payzy, ale przyjrzę się tez pozostałym procesorom. Na oficjalnym forum pojawiają się bieżące wypłaty <<--

   PS. Brak PayPal na pewno odbije się w jakimś stopniu na programie i jego popularność trochę, a może i nawet bardziej niż trochę spadnie. Wielu ludzi, zarówno reklamodawców, jak i zwykłych użytkowników przyzwyczaiło się do PayPal. Trudniej będzie też pozyskać poleconych (to dla mnie największa strata). PayPal wyglądał też najkorzystniej pod względem pobieranych opłat, prowizji. Na razie program płaci i oby tak było, jak najdłużej.

   Usuń
 30. PayPal wycofuje sie powoli z programów do klikania reklam i przestaje akceptowac płatne witryny internetowe własnie to spotkało QuestGpt Grandbuxa-patrze i tylko przez payze mozna tam wypłacać. Dla mnie samotnego klikacza PayPal był najkorzystniejszy nawet z jego prowizjami teraz musze zbierac do wypłaty nie minimum ale wiecej bym nie odczuł prowizji pobieranej przez inne procesory płatnicze i zobacze jak wielkie to są prowizje i zastanowie sie czy kontynuowac klikanie w tych programach czy zakoncze swoją przygode z nimi.Z tego co doczytałem na forach wiele osób juz zrezygnowało z tych programów i sadzę po polityce paypala ze wycofa sie z pozostałych programów jak np.neobux itp.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za komentarz. To prawda, PayPal powoli wycofuje się z programów PTC, z programów wymiany ruchu itp., tylko robi to w dość specyficzny sposób. Wycofał się przykładowo z ClixSensne, który jeszcze nigdy nie miał problemów z wypłacalnością (wypłaca pieniądze od wielu lat). Podobnie wycofał się na przykład (jakiś czas temu) ze znanej strony wymiany ruchu EasyHits, która również działa i płaci od wielu lat.

   A z drugiej strony PayPal nadal wspiera takie strony jak, chociażby Wad.Ojooo, które od kilku lat mają kłopoty z płynnością finansową, wypłacają selektywnie (a dalej można w Ojooo wpłacać i zlecić wypłatę poprzez PayPal).

   Być może PayPal'owi nie podoba się w ClixSense wielopoziomowy program partnerski (z tego powodu PayPal nie obsługuje programów marketingu wielopoziomowego MLM).

   Na przykład NeoBux posiada tylko jeden poziom poleconych i dalej może korzystać PayPal'a.

   Możliwe też, że PayPal wycofywanie się zaczął od tych największych stron (w branży PTC itp.), robiących największe obroty. Znam kilka mniejszych stron z wielopoziomowym programem partnerskim, które dalej bez problemu korzystają z PayPal.

   PS. Ja wypłacam pieniądze z ClixSense na procesor Payza <<--

   Oczywiście w przypadku takich procesorów płatniczych jak (Payza, Payoneer, Paytoo, Skrill itp. warto uzbierać sobie jakąś większą kwotę na procesorze płatności i dopiero wtedy przelać ją na polskie konto bankowe (wtedy oszczędza się na opłacie za przelew). Można też skorzystać z jakiegoś forumowego kantorka internetowego — niektórzy forumowicze (na forach o zarabianiu) oferują wymianę walut. Przykładowo Ty przelewasz im pieniądze z Payza na ich konto Payza), a oni Tobie na PayPal lub rachunek bankowy. W przypadku skorzystania z takich usług warto wybierać zaufanych forumowiczów — z pozytywnymi opiniami.

   PS. Nie wiem, czy to tylko zbieg okoliczności, ale od czasu wycofania się PayPal, pojawia się więcej płatnych ankiet w ClixSense. Być może spowodowane jest to tym, że część ludzi przyzwyczajonych do PayPal'a wycofywało się z programu. A jeśli niektóre ankiety miały jakiś limit wyświetleń, to teraz może ich przypadać trochę więcej na użytkownika — ale to tylko takie moje dywagacje.

   Usuń
  2. witaj tez zauważyłem ze jest wiecej ankiet i kliki płatne nawet za 0,02 centa tak jakby ClixSense chciał zatrzymać ,,klikaczy"w swoim programie albo admin czytajac forum widzi ze wielu uzytkowników chce sie wycofać z programu bo o wiele wieksze są prowizje niz jak był Paypal ale to tylko moje przypuszczenia ale tzreba zachowac zdrowy rozsądek z inwetsowaniem w te programybo mogą szybko zakonczyc zywot swój chco wcale tak sie nie musi stać.Pozdrawiam MArek

   Usuń
  3. Tak, tylko ilość ankiet i reklam zależy w największym stopniu od reklamodawców — od tego ile wykupią oni reklam w serwisie i ile ankiet zlecą w ClixSense zewnętrzne firmy ankietowe. Admin ClixSense też może mieć oczywiście wpływ na większą ilość reklam i ankiet, ale na przykład poprzez zorganizowanie jakichś zniżek i promocji dla reklamodawców (im tańsze i bardziej skuteczne reklamy, tym więcej pojawia się reklamodawców). Jeśli jakiś reklamodawca kupił w ClixSense przykładowo mały pakiet — 10 tysięcy wejść na swoją stronę, to im mniej użytkowników w ClixSense, tym większa szansa, że taka reklama dotrze akurat do Ciebie, zanim wyczerpie limit. Wykupione reklamy rozchodzą się na zasadzie — kto pierwszy, ten lepszy, aż do wyczerpania zakupionego pakietu (oprócz tych gwarantowanych). Dlatego im mniej użytkowników w ClixSense, tym teoretycznie może dochodzić trochę więcej reklam, ankiet, tym więcej reklam może przypadać na jednego użytkownika (głównie to miałem na myśli we wcześniejszym komentarzu).

   Reklamodawcy mają też opcje targetowania kupionych reklam. Mogą wybierać np. kraj pochodzenia odbiorców reklam, dlatego najwięcej reklam, ankiet i tasków otrzymują użytkownicy z USA, Kanady — widocznie tam jest najwięcej reklamodawców lub użytkownicy tych krajów są najbardziej wartościowi dla reklamodawców.

   PS. Admin ClixSense napisał na oficjalnym forum, że PayPal byłby prawdopodobnie skłonny wrócić do programu (tak wynika z jego rozmów z PayPal), ale pod warunkiem usunięcia z serwisu reklam PTC oraz ClixGrid. W ClixSense mogłyby pozostać wtedy tylko płatne ankiety, taski, oferty, zadania. Czyli Clixsense musiałby, przekształć się ze strony PTC w serwis tylko z ankietami i zadaniami.

   Można wziąć udział w ankiecie w tej sprawie (na oficjalnym forum ClixSense). Do wyboru są 4 opcje:

   — Opcja 1: Chcę, aby ClixSense pozostało takie, jakie jest — z PTC i Clixgrid, ale bez Paypal.
   — Opcja 2: Usuń z ClixSense sekcje PTC i ClixGrid, żeby powrócił do programu PayPal.
   — Opcja 3: Usuń PTC i ClixCrid i nie przyjmuj PayPal'a z powrotem.
   — Opcja 4: Nie obchodzi mnie, to co robisz ;)

   Link do ankiety <<-- każdy członek ClixSense może zagłosować.

   Pod ankietą jest wątek dyskusyjny dotyczący tego tematu, można sobie poczytać, Pozdrawiam.

   Usuń
  4. Witaj a czy by wypłącać teraz z Clixsensa na payze trzeba miec zweryfikowane konto na payza by wypąłcici pieniażki z Clixsense?dzięki za odpowiedź M

   Usuń
  5. Hej,
   nie musi być zweryfikowane. Ja mam akurat konto Payza zweryfikowane, ale w regulaminie ClixSene oraz w FAQ nie znalazłem żadnej wzmianki o tym, że konto Payza musi być zweryfikowane, aby można było wypłacić pieniądze z ClixSense do procesora Payza. Tak wynika również z tego, co piszą użytkownicy na oficjalnym forum — konto Payza nie musi być zweryfikowane do wypłat z ClixSense. Przykład<<--

   Na koncie Payza weryfikacja wymagana jest obecnie po przekroczeniu limitu $ 500 USD (wpłat i wypłat), chociaż w niektórych przypadkach Payza może poprosić wcześniej o weryfikację.

   Usuń
  6. kłopoty z payza sie zaczeły

   Usuń
  7. To prawda, są jakieś problemy — według tego, co napisał admin — nie ma problemu z samym Payza, tylko z bankiem, który pośredniczy pomiędzy ClixSense a Payza (chodzi o Western Union). Podobno pracują nad tym i Payza ma wrócić, gdy tylko zmienią bank pośredniczący.
   Ja miałem zleconą wypłatę na Payza, ale cofnąłem z powrotem na konto i zleciłem na procesor Skrill (bardzo łatwa i szybka rejestracja, procesor w j. polskim). Zleciłem wypłatę 2017-‎04-18, a dzisiaj pojawiła się już na koncie procesora Skrill — później wrzucę dowód wypłaty. Procesor Skrill jest w j. polskim, natomiast ma jedną wadę: wysoką prowizję podczas wypłaty ze Skrill na polskie konto bankowe (EUR 5.50, czyli około 23,36 zł, zależnie od kursu), więc, żeby taki przelew był opłacalny, albo żeby zaoszczędzić na prowizji, warto uzbierać sobie większą kwotę na procesorze i dopiero wypłacać. Z tego, co pisze admin Payza ma niedługo wrócić, zobaczymy

   Usuń
 31. Na portalu ClixSense Zarabianie miało sens Dopóki można było wypłacać pieniądze przez PayPal. W tej chwili wypłata pieniędzy Wymaga założenia konta na 1 z absurdalnych portali finansowych, z których każdy pobiera prowizję za wypłaty. Dodatkowo wasza skrzynka mailowa Będzie zaśmiecona Ogromna porcją spamu Od firm powiązanych z ClixSense. Zdecydowanie odradzam!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ClixSense w dalszym ciągu jest najbardziej dochodowym serwisem, w kategorii programów PTC. Mój ostatni
   dowód wypłaty na procesor Skrill <<--

   Dzienne zarobki użytkowników <<--

   PayPal powoli wycofuje się ze wszystkich stron tego typu. Jeśli twierdzisz, że zarabianie w ClixSense miało tylko sens, jeśli był PayPal, to idąc takim tokiem myślenia, nie ma już sensu zarabiać w żadym programie zagranicznym, w którym nie ma PayPal. PayPal, to nie jedyny procesor płatności, więc z jego brakiem wystarczy się pogodzić.
   Dopóki program ClixSense płaci (nawet na najbardziej egzotyczny procesor płatności świata), to zarabianie w nim ma ciągle dla mnie sens.
   Nie tylko dla mnie zarabianie w ClixSense ma ciągle sens, bo przecież ten program w dalszym ciągu gromadzi miliony użytkowników na całym świecie, którzy zarabiają takie dniówki:
   Dzienne zarobki użytkowników <<-- W którym programie PTC można tyle zarabiać bez inwestycji?

   Więc, dopóki ClixSense płaci, to dla mnie jest jak najbardziej wartościowym serwisem, któremu konkurencja nawet do pięt nie dorasta, no może poza NeoBux <<--.

   Poza tym, jak ktoś się boi tych prowizji, przy przelewie na polskie konto bankowe, to może skorzystać z różnych kantorków wymiany walut pomiędzy procesorami (dostępne na forach o zarabianiu), można też zgromadzić sobie większą kwotę na procesorze płatności i dopiero wypłacić. W ten sposób da się zaoszczędzić na prowizji.

   Czy zarabianie kwot $ 100 USD i większych jest bez sensu? Ja i wielu użytkowników ClixSense uważamy, że ma sens.

   Poza tym admin planuje dodanie jeszcze innych procesorów płatności, w tym również Bitcoin.

   Jeśli ktoś myśli o zarabianiu w zagranicznych serwisach zarobkowych, o bawieniu się w marketing internetowy, to prędzej czy później i tak będzie musiał założyć sobie konto w takich procesorach, jak Payza, Skrill itp.

   Zgadzam się, brak PayPal jest strasznie niewygodny, i może też wpłynąć na mniejszą popularność ClixSense, i na stabilność programu, jednak dopóki serwis płaci, to jest wartościowy.

   ClixSense nie wysyła spamu, nic takiego nie zauważyłem nigdy na swojej poczcie i pierwszy raz spotkałem się z taką opinią jak Twoja.

   Usuń
 32. Nie moge sie zarejestrować do clicksense caly czas mam blad Twój e-mail nie mogła zostać zatwierdzone. Proszę spróbuj ponownie. co robic?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A z jakiego adresu e-mail probowałeś się zarejestrować? Polecam konto mailowe Gmail. Wszystkie zagraniczne programy, które znam, akceptują Gmail bez problemu.

   Usuń
 33. Ciekawa opcja z tym zarabianiem przez Internet. Kiedyś tez o tym czytałam, ale nigdy nie znalazłam wiarygodnego portalu. Interesując się tematem znalazłam jeszcze recenzje portalu MYIYO. Czy uważasz, że też jest wart polecenia ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj, nie uczestniczę w panelu ankietowym MYIYO, ale z tego, co można wyczytać na forach internetowych, to MYIYO płaci, (natomiast czas oczekiwania na wypłatę wynosi okolo 1 - 1,5 miesiąca). Ankiety nie pojawiają się zbyt często (kilka w skali miesiąca), są natomiast trochę lepiej płatne, niż w innych serwisach, ale i bardziej pracochłonne (tak wynika z opinii użytkowników).

   Usuń
  2. Super, dziękuję za odpowiedź. W takim razie zacznę przygodę z Clixsense :)

   Usuń
 34. Dzięki za informację. Jeszcze tego nie czytałem, ale zaraz sobie poczytam. Ciekawe czy chociaż PayPal wróci, bo właśnie te zmiany miały być po to, żeby dopasować warunki ClixSense do rygorystycznego regulaminu PayPal. Czyli ClixSense pozostanie panelem tylko z ankietami i zadaniami. Szkoda...

  OdpowiedzUsuń
 35. To dobra strona do wypełniania ankiet i zarabiania, chociaż trochę się zmieniła. Jednak wciąż godna polecenia:)

  OdpowiedzUsuń
 36. Dzięki za komentarz — również tak uważam. Jeśli chodzi zarabianie bez inwestycji, żadnych wpłat itp., to ClixSense jest ciągle w ścisłej czołówce :)

  OdpowiedzUsuń
 37. Widze dużo pozytywnych opini, więc trzeba bedzie samemu sprawdzić, dzięki :)

  OdpowiedzUsuń
 38. Mam problemem z survey profile, wszystko zaznaczam zgodnie z prawdą i cały czas podpunkt 9 nie zgadza się z resztą ;/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cześć, punkt 9 w "Surveys Profile" dotyczy obecnego stanu zatrudnienia. Nie wiem, dlaczego pojawia Ci się taki błąd. Spróbuj jeszcze raz przejrzeć swój profil i sprawdź, czy Twoje odpowiedzi są spójne, zgodne z pozostałymi. W razie jakichś dalszych problemów zawsze możesz napisać do działu obsługi i poprosić o pomoc: https://www.clixsense.com/en/Help-Submit_a_Ticket

   Usuń
 39. Słabo jeszcze się orientuje w tego typu rzeczach i czy jest możliwość wypłaty na konto bankowe? Z żadnych innych możliwości nie korzystam jak bezpośredni przelew i właśnie nie wiem a bez sensu zaczynać a potem nie mieć jak tego wypłacić

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ClixSense to program zagraniczny i niestety nie udostępnia opcji bezpośredniej wypłaty pieniędzy na konto bankowe w Polsce. Pieniądze możesz wypłacić natomiast na procesory płatnicze: Skrill, Payoneer, a z tych procesorów przelać na swoje konto bankowe.

   https://www.m-zarabianie.com/2017/06/skrill-procesor-patnosci-internetowych.html

   Jeśli interesują Cię programy, które płacą bezpośrednio na konto bankowe w Polsce, to są one opisane tutaj: https://www.m-zarabianie.com/search/label/P%C5%82aci%20pieni%C4%85dze%20na%20polskie%20konto%20bankowe

   Usuń
 40. Od 3 lat uzywam Clixsense i nie widze innego tak dobrego programu ankietowego - zagranicznego. Zarobilam setki dolarow przez te 3 lata. Swietna strona i dobra obsluga klienta. Zawsze odpisuja na maile. Sa miesiace, ze zarabiam wiecej lub mniej. Zajmuje to troche czasu ale i tak warto. Za pieniadze zarobione w Clixsense kupilam sobie wiele dodatkowych rzeczy. Strona warta uwagi, no i maja swietny program partnerski.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się i gratuluję wyników. Jeśli setki dolarów, to pewnie dzięki programowi partnerskiemu? :)

   Usuń
 41. Cześć, śledzę Twojego bloga już od bardzo dawna, zainspirowałeś mnie do założenia kont na panelach kilka miesięcy temu... powiedz mi ile masz już mniej więcej poleconych na clixsensie i ile ich zbierałeś? Zdradziłbyś? :D I ile z tych osób to osoby tzw. zielone czyli aktywne...
  Bo widziałam na Twoim daaawnym wpisie że miałeś ich 450 z czego 150 aktywnych... jak to jest teraz?

  Ja od stycznia zaparcie próbuję ich pozyskać i mam 200 osób, z czego tylko 54 są aktywne :/ dosłownie 1/4 całości coś tam próbuje wyklikać, nie jest kolorowo, ale zawsze coś... ciężki kawał chleba, ale z czasem mam nadzieję że uda mi się uzyskać kilka stówek dochodu półpasywnego... póki co wszyscy generują około pół dolara dziennie... jak jest u Ciebie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cześć, cieszę się, że udało mi się Ciebie zainspirować. Gratuluję też wyników, bo skoro od stycznia pozyskałaś aż 200 poleconych, to jest to świetny wynik.

   Ja obecnie mam 220 poleconych i w tym 47 "zielonych" (czyli aktywnych w ciągu ostatnich 30 dni), a z programu partnerskiego ClixSense korzystam od wielu lat.

   https://3.bp.blogspot.com/-mvpFNp09qQM/XIdo_BioZII/AAAAAAAADFs/JKovfqfpU_ggHc1s1WEAKJEPkKpUP3WBACLcBGAs/s1600/Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B12.03.2019%2B071035.bmp.jpg
   Więc wychodzi podobnie, jak u Ciebie — dłuższą aktywność zachowuje około 1/4 poleconych. Raczej trudno przeskoczyć tę barierę. Jeśli interesują Cię statystyki moich zarobków z programu partnerskiego ClixSense, to poniżej możesz je zobaczyć, nie jest to jakaś tajemnica:

   2018 rok <<-- oraz 2019 rok <<--

   Tak, w starym wpisie widać na moim koncie więcej poleconych (najwięcej miałem prawie 1000 zaproszonych poleconych). Tylko było to jeszcze w czasach, gdy na stronie ClixSense był dostępny PayPal i sekcja PTC (płatne oglądanie reklam). Dużo użytkowników zrezygnowało z ClixSense — najpierw po odpadnięciu z programu PayPala, a później po usunięciu sekcji PTC (nieaktywni poleceni zostali usunięci ze statystyk na koncie).

   https://www.m-zarabianie.com/2016/04/100-dolarow-na-miesiac-z-clixsense-czy.html
   https://www.m-zarabianie.com/2017/07/uwaga-juz-15-lipca-2017-wielkie-zmiany.html
   https://www.m-zarabianie.com/2017/06/skrill-procesor-patnosci-internetowych.html

   PS. Zarabianie w programie partnerskim ClixSense może nie jest łatwym kawałkiem chleba, ale w internecie nie ma idealnych metod zarabiania. Wiem, co mówię, ponieważ przetestowałem ich już wiele. Na przykład więcej udaje mi się zarabiać w PP ClixSesne niż w bankowych programach partnerskich (przy takim samym nakładzie pracy).

   Dlatego w dalszym ciągu warto zarabiać w ClixSense i wykorzystywać potencjał programu partnerskiego.

   https://www.m-zarabianie.com/search/label/poleceni

   Pozdrawiam i gratuluję ambitnego podejścia do zarabiania w ClixSesne :)

   Usuń
 42. opinie mówią same za siebie. Program od kilku lat wypłaca bez większych problemów. Śmiało można go polecić każdemu.

  OdpowiedzUsuń
 43. A czy w Clixsense mogę zarabiać bez polecania?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jasne, że tak. Możesz zarabiać na płatnych ankietach, ofertach i taskach. W ClixSense zarabia się najwięcej, nawet bez polecania (w porównaniu do podobnych paneli ankietowych).

   Usuń

Otrzymuj informacje o najnowszych postach na adres E-mail

Twoja zgoda: Zapisując się do subskrypcji bloga, zgadzasz się na gromadzenie i przechowywanie Twojego adresu e-mail. Przeczytaj więcej

Polecany program:

Sejfik.com - zarabianie przez internet
Nazwa

2018,1,20dollars2surf,1,3ziko,1,Adnox,8,Ads-Ivo,1,Afiliacja,2,Angielskojęzyczne,2,ankieta,1,Ankiety,14,Archiwalne,15,Arial-Media,8,Artykuly-goscinne,2,Badanie-opinii,1,Banki,8,bezpieczeństwo,2,BiznesMails,1,blog,68,Bo-Panel.pl,1,CashnHits,2,CentrumReklamy,2,Click.Mail,1,ClixAddon,1,Clixsense,9,cytaty,1,Dobre,21,DonkeyMails,2,eKasa,2,eKonto,1,eKonto m,1,EldiBux,1,Epanel,1,Filmy,1,Forsapl,1,Gify,1,GlobalTestMarket,1,głosowanie,1,GPTplanet,1,GPTR,8,GreenPanthera,1,i-Say,1,ImasOnline,1,ImperiumReklamy,2,internet,1,kalkulator oszczędności,1,kalkulatory,1,KlubKantar,1,komputery,1,Konta bankowe,6,konta młodzieżowe,2,konta osobiste,1,konta oszczędnościowe,1,konta walutowe,1,LegacyClix,1,lokaty,1,LuckyMails,1,Mailowe,8,MarketAgent,1,Marketing,4,Markonix,1,MateBux,1,mBank,3,Moje ulubione,9,MyCashBar,1,MyLead,1,Nagrody,1,Najlepsze,1,Najlepsze dla promotorów,4,Najlepsze dla użytkownika bez poleconych,5,Neobux,5,Netele,5,News,25,Nie polecam - SCAM,18,No-Minimum,1,Ojooo,1,Opinie.pl,1,OptimalBux,1,oszczędzanie,3,PanelAriadna,1,Partnerskie,2,Payza,4,piłka nożna,1,Płaci pieniądze na PayPal,6,Płaci pieniądze na polskie konto bankowe,16,Płaci pieniądze na Skrill,2,płatne ankiety,2,Pod znakiem zapytania,16,podsumowanie,1,poleceni,2,Polskie,21,Polskojęzyczne,21,poradnik,13,Porównywarka,5,Poznaj.to,1,Procesory płatności,1,Produkty finansowe,10,Programy firmy Atentivo Anti-Tau & Ads-Ivo (Admin Netele i Miroka),8,Prolific.,1,przydatne narzędzia,1,PulsReklamy,2,Qassa,1,ranking,5,ReaktorOpinii,1,reklama,1,Reklama w internecie,6,reklamowe,1,Reklamy na stronę,1,Scarlet-Clicks,1,Sejfik,1,Skrill,1,Słowniczek,2,sonda,1,Swiat-Reklam,2,Szuwary,2,UEFA Euro 2016,1,Video,1,Web-Ads,1,WordLinx,1,Wypłata,4,Wywiady,1,Zagraniczne,2,zarabianie,67,zestawienie,1,ZielonyMail,3,Zlotoweczka,1,
ltr
item
m-Zarabianie — blog o zarabianiu w Internecie bez inwestycji: ClixSense - czy ta strona naprawdę płaci? opinie, opis, wady
ClixSense - czy ta strona naprawdę płaci? opinie, opis, wady
Clixsense — uwagi 2019, zarabianie przez internet, praca w domu, przy komputerze. Opinie, opis, zalety, wady
https://2.bp.blogspot.com/-w3Ys5uSRnQY/WbrQuzR3FPI/AAAAAAAABD0/YVbWEVv3hyEx7soDQO8fl5lv2oPhaAmugCLcBGAs/s320/compressed-otzk.jpg
https://2.bp.blogspot.com/-w3Ys5uSRnQY/WbrQuzR3FPI/AAAAAAAABD0/YVbWEVv3hyEx7soDQO8fl5lv2oPhaAmugCLcBGAs/s72-c/compressed-otzk.jpg
m-Zarabianie — blog o zarabianiu w Internecie bez inwestycji
https://www.m-zarabianie.com/2013/09/clixsense-zarabianie-ankiety.html
https://www.m-zarabianie.com/
https://www.m-zarabianie.com/
https://www.m-zarabianie.com/2013/09/clixsense-zarabianie-ankiety.html
true
811550301452940054
UTF-8
Załadowano wszystkie posty Nie znaleziono żadnych wpisów POKAŻ WSZYSTKIE Czytaj więcej Odpowiedz Anuluj odpowiedź Skasuj By Strona główna STRONY POSTY Pokaż wszystkie PRZECZYTAJ TAKŻE PODOBNE POSTY: ETYKIETA ARCHIWUM SZUKAJ NA BLOGU WSZYSTKIE POSTY Nie znaleziono żadnego wpisu pasującego do Twojej prośby Wróć na stronę główną Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień przed chwilą 1 minuta temu $$1$$ minutes ago 1 godzinę temu $$1$$ hours ago Wczoraj $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago ponad 5 tygodni temu Obserwujący Śledzić TREŚĆ PREMIUM ZOSTAŁA ZABLOKOWANA KROK 1: Udostępnij. KROK 2: Kliknij udostępniony link, aby odblokować Skopiuj cały kod Zaznacz cały kod Wszystkie kody zostały skopiowane do schowka Nie można skopiować kodów / tekstów, naciśnij [CTRL] + [C] (lub CMD + C na Macu), aby skopiować