PTCSolution - strona zakończyła działalność

Najnowsze uwagi: W czwartek, 24 lipca 2014, programy PTCSolution i ClixTers - firma NetAdSolution.com LLC, dość niespodziewanie zakończyły działalność. Użytkowników odwiedzających strony powitała niezbyt miła informacja. Administratorzy poinformowali, że jest im przykro, ale firma NetAdSolution.com LLC zostanie zamknięta. Tłumaczą, że robili wszystko, aby utrzymać usługi. Przepraszają, dziękują za współprace i przypominają, że w ciągu roku wypłacili ponad 228177,59 dolarów swoim użytkownikom. Zainteresowanych kupnem NetAdSolution.com LLC zapraszają na kontakt mailowy. 

Najnowsze uwagi (10-05-2014). Strona PtcSolution.com pojawiła się w czerwcu 2013 roku, więc niedługo będzie obchodziła rocznicę powstania. Do dzisiaj w programie zapisało się 243810 użytkowników. Mimo rożnych przejściowych problemów (np.: tymczasowa blokada konta PayPal, ataki hakerskie, błędy skryptu) strona wypłaciła swoim użytkownikom już 182,417.06 dolarów (dane z 30-04-2014). W międzyczasie zmieniła się nazwa firmy pod którą figuruję PTCSolution. Wcześniej była to firma Adnox, obecnie NetAdSolution.com LLC. Strona otrzymała ostatnio nowy, odświeżony design. Programem dalej zarządza znany i ceniony admin o nicku "Pampers".
PTCSolution w dalszym ciągu wypłaca. Bieżące wypłaty można śledzić na stronie programu, w dziale Proof of Payments. Niestety bardzo wydłużył się czas oczekiwania na wypłaty i przekracza znacznie regulaminowe 31 dni robocze. Wypłaty można zlecać obecnie raz na 30 dni. Użytkownicy kont standardowych mogą jednorazowo wypłacić $15, użytkownicy kont Premium $200 jednorazowo.

PTCSolution.com - strona zakończyła działalność

PTCsolution


Tym razem znana, polska firma Adnox, zarządzana przez cenionego admina o nicku "Pampers", wydała świetny program PTC w wersji angielskojęzycznej. Fajne stawki, niskie minimum i ciekawy skrypt

PTCSolution to program reklamowo-zarobkowy typu PTC / Bux (zarabianie przez Internet - klikanie w reklamy, oglądanie reklam). Żeby wypłacić pieniądze wystarczy uzbierać 2 $. Wypłaty na konta PayPal oraz Payza. Członkostwo w programie jest bezpłatne, nie zobowiązuje do żadnych zakupów i w każdej chwili można z niego zrezygnować.

 • Właściciel strony: NetAdSolution.com LLC, admin: "Pampers", zobacz inne strony zarządzane przez tego admina: "Adnox"
 • Data uruchomienia strony: czerwiec 2013
 • Ilość użytkowników: 243810 (stan z 30 kwietnia 2014)
 • Akceptacja użytkowników (Kto może dołączyć?): PTCSolution to program międzynarodowy, akceptuje użytkowników z każdego kraju. Uwaga: Podczas rejestracji należy podać swoje prawdziwe dane (imię i nazwisko) - w przeciwnym razie nie otrzymasz wypłaty.

Zarabianie w PTCSolution

 • Płatne reklamy dostępne są po zalogowaniu się na stronie programu, w zakładce "View ads" (zakładka w górnym panelu strony) Po kliknięciu na "View ads" rozwinie się zakładka z dostępnymi formami zarabiania.
 1. View ads - to sekcja płatnych klików. Zarabiasz: od 0.02$ do 0,001$ za klik (najwięcej o wartości 0.005$ do 0,001$). Należy kliknąć w reklamę i odczekać określony czas (długość zależy od wartości reklamy). Następnie żeby zaliczyło reklamę należy kliknąć w odwrócony obrazek.
 2. Klik poleconego: od 0.001 do 0.005 (5 poziomów poleconych)
 3. Dzienny zarobek: 0,048$ (Podany dzienny zarobek: 0,048$ dotyczy zarobku z samego oglądania reklam. Do tego dochodzi zarobek z poleconych, zarobek z płatnych zadań oraz wygrane w AdGrid (można wygrać nawet 5$ w jeden dzień, nic nie inwestując).
 4. Reklam dziennie: 10 +/

PTCSolution - AdGrid
 • AdGrid to sekcja klików konkursowych. Codziennie w sekcji AdGrid otrzymujemy 25 darmowych szans na wygranie 5$ (nagrody od 0,1$ do 5$). Wystarczy kliknąć w dowolnym miejscu na obrazku i odczekać 10 sekund od załadowania się reklamy. Jeśli trafimy w wygraną, zostaje ona automatycznie dopisana do naszych zarobków. Wygrane zdarzają se całkiem często, więc przy odrobinie szczęścia pieniądze można wypłacić już w dzień zapisu do programu. AdGrid dostępne jest w zakładce View ads.
PTCSolution - AdGrid
<<-- wygrana w AdGrid

 • Traffic Exchange - To sekcja wymiany ruchu, tutaj za obejrzane reklamy otrzymuje się kredyty, które można wymienić na własną reklamę (w tej sekcji nie otrzymuje się pieniędzy, zdobyte kredyty można wymienić tylko na reklamę własnych stron).
 • Virool - oglądanie płatnych filmików.
 • Matomy, Super Rewards , CrowdFlower, TokenAds - to sekcja z płatnymi zapisami, ankietami, itp. Polecam szczególne te z zakładki Free (bezinwestycyjne).
 • Za polecanie programu nowym użytkownikom: 5-poziomowy system polecania. Llinki i banery do polecania programu znajdują się w zakładce "My Accunt" - "Banners" (po lewej stronie).
 • Zarobki z poleconych: klik poleconego: 0.005 $, 0.003 $, 0.0005 $ 

  Wypłata

  • Wypłaty odbywają się za pomocą systemu PayPal. oraz Payza (Alert Pay) Pieniądze można wypłacić po zgromadzeniu $2 (pierwsza wyplata), druga, 4 $ i każda następna 6 $.(w zakładce "My Accunt" - "Withdraw" (po lewej stronie)
  • Regulaminowy czas oczekiwania na wypłatę: Wypłaty dla użytkowników są przetwarzane w ciągu 31 dni roboczych po złożeniu wniosku o płatność. Płatności nie są przetwarzane w weekendy i święta w Polsce.


  Ocena programu i inne uwagi


  Plusy:
  • Program należy do legalnej, zarejestrowanej firmy NetAdSolution.com LLC.
  • Stroną zarządza znany i ceniony w Polsce admin o nicku "Pampers" (znany w Polsce z programów firmy Adnox), bardzo dobry kontakt z adminem
  • PTCSolution to program międzynarodowy, akceptuje użytkowników z każdego kraju.
  • Niewysokie minimum do wypłaty ( 2 $ ). 
  • Strona płaci (mimo obecnie dużych opóźnień) W sieci można znaleźć mnóstwo dowodów wypłat z tego programu.
  • Strona posiada forum https://www.ptcsolution.com/forum.php
  Minusy:
  • Jak w każdym programie typu Paid to Click, przy samotnym klikaniu (bez poleconych) zbierana kwota nie rośnie zbyt szybko. Żeby zarabiać w miarę szybko warto zbierać "Poleconych" (na stronie programu znajdują się materiały promocyjne - linki i banery które ułatwiają pozyskiwanie nowych użytkowników). Zbieranie poleconych nie jest obowiązkowe ale warto ich zbierać żeby zwiększyć zarobki. 
  • Opóźnienia w płatnościach, termin realizacji wypłat przekracza deklarowane w regulaminie programu 31 dni robocze.


  Rejestracja w programie PTC Solution

  Żeby zarejestrować się w programie kliknij na link : Rejestracja w programie. Link przeniesie Cię na oficjalną stronę programu. Po wejściu na stronę kliknij w napis JOIN US! i wypełnij krótki formularz rejestracyjny.


  Formularz rejestracyjny wypełniamy według wzoru przedstawionego na obrazku:

  (kliknij na obrazki aby je powiększyć)
  PTCSolution - formularz rejestracyjny
  Płatne reklamy dostępne są po zalogowaniu się na stronie programu, w zakładce "View ads" (zakładka w górnym panelu strony) Po kliknięciu na "View ads" rozwinie się zakładka z dostępnymi formami zarabiania.

  Regulamin strony PTCSolution: https://www.ptcsolution.com/index.php?view=terms

  Najnowsze uwagi: (24-07-2014)

  W czwartek, 24 lipca 2014, programy PTCSolution i ClixTers - firma NetAdSolution.com LLC, dość niespodziewanie zakończyły działalność. Użytkowników odwiedzających strony powitała niezbyt miła informacja. Administratorzy poinformowali, że jest im przykro, ale firma NetAdSolution.com LLC zostanie zamknięta. Tłumaczą, że robili wszystko, aby utrzymać usługi. Przepraszają, dziękują za współprace i przypominają, że w ciągu roku wypłacili ponad 228177,59 dolarów swoim użytkownikom. Zainteresowanych kupnem NetAdSolution.com LLC zapraszają na kontakt mailowy. 


  PTCSolution - dowód wypłaty:


  {kliknij na obrazek żeby powiększyć)
  PTCSolution.com - dowód wypłaty


  $48,25 USD - na konto PayPal
  Data zlecenia wypłaty: 17-11-2013
  Data wpłynięcia na konto: 18-11-2013
  Czas oczekiwania na wypłatę : 1 dzień  (kliknij na obrazek żeby powiększyć)
  PTCSolution.com - dowód wypłaty  $22,50 USD - na konto PayPal
  Data zlecenia wypłaty: 21-09-2013
  Data wpłynięcia na konto: 24-09-2013
  Czas oczekiwania na wypłatę : 3 dni


  Zobacz najlepsze obecnie,  wypłacalne programy zarobkowy + aktualne dowody wyplat <<--

  Zasady komentowania na blogu m-Zarabianie:

  Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z zasadami komentowania <<-- Zapoznaj się także z polityką ochrony prywatności <<--

  KOMENTARZE

  BLOGGER: 24
  Loading...
  Clixsense - zarabianie przez internet, płatne ankiety

  Otrzymuj informacje o najnowszych postach na adres E-mail

  Twoja zgoda: Zapisując się do subskrypcji bloga, zgadzasz się na gromadzenie i przechowywanie Twojego adresu e-mail. Przeczytaj więcej

  Polecany program:

  Sejfik.com - zarabianie przez internet
  Nazwa

  20dollars2surf,1,3ziko,1,Adnox,8,Ads-Ivo,1,Angielskojęzyczne,1,Ankiety,7,Archiwalne,15,Arial-Media,8,Badanie-opinii,1,Banki,7,BiznesMails,1,CashnHits,2,CentrumReklamy,1,Click.Mail,1,ClixAddon,1,Clixsense,9,Dobre,12,DonkeyMails,2,eKasa,1,eKonto,1,eKonto m,1,EldiBux,1,Epanel,1,Filmy,1,Forsapl,1,Gify,1,GlobalTestMarke,1,GPTplanet,1,GPTR,5,GreenPanthera,1,i-Say,1,ImasOnline,1,ImperiumReklamy,1,kalkulator oszczędności,1,kalkulatory,1,Konta bankowe,6,konta młodzieżowe,2,konta osobiste,1,konta oszczędnościowe,1,konta walutowe,1,LegacyClix,1,LuckyMails,1,Mailowe,5,MarketAgent,1,Markonix,1,MateBux,1,mBank,3,Moje ulubione,8,Nagrody,1,Najlepsze,1,Najlepsze dla promotorów,3,Najlepsze dla użytkownika bez poleconych,4,Neobux,5,Netele,5,News,24,Nie polecam - SCAM,17,No-Minimum,1,Nowe i Testowane,4,Ojooo,1,Opinie.pl,1,OptimalBux,1,oszczędzanie pieniędzy,2,PanelAriadna,1,Partnerskie,1,Payza,4,piłka nożna,1,Płaci pieniądze na PayPal,4,Płaci pieniądze na polskie konto bankowe,9,Płaci pieniądze na Skrill,1,płatne ankiety,1,Pod znakiem zapytania,16,poleceni,2,Polskie,13,Polskojęzyczne,13,poradnik,13,Porównywarka,4,Poznaj.to,1,Procesory płatności,1,Produkty finansowe,9,Programy firmy Atentivo Anti-Tau & Ads-Ivo (Admin Netele i Miroka),8,przydatne narzędzia,1,PulsReklamy,1,Qassa,1,ranking,4,ReaktorOpinii,1,reklama,1,reklamowe,1,Reklamy na stronę,1,Scarlet-Clicks,1,Sejfik,1,Skrill,1,Słowniczek,2,Swiat-Reklam,1,Szuwary,2,UEFA Euro 2016,1,Video,1,Web-Ads,1,WordLinx,1,Wypłata,4,Wywiady,1,Zagraniczne,1,zarabianie,54,ZielonyMail,2,Zlotoweczka,1,
  ltr
  item
  m-Zarabianie — blog o zarabianiu w Internecie bez inwestycji: PTCSolution - strona zakończyła działalność
  PTCSolution - strona zakończyła działalność
  PTCSolution - strona zakończyła działalność, opinie, uwagi
  https://1.bp.blogspot.com/-t-rdIwEgsvI/U9HLULjSljI/AAAAAAAASdw/K2hZjo8SCUQ/s1600/pizap.com14062574282171.jpg
  https://1.bp.blogspot.com/-t-rdIwEgsvI/U9HLULjSljI/AAAAAAAASdw/K2hZjo8SCUQ/s72-c/pizap.com14062574282171.jpg
  m-Zarabianie — blog o zarabianiu w Internecie bez inwestycji
  https://www.m-zarabianie.com/2013/06/ptcsolution-nowy-swietny-ptc-z-firmy.html
  https://www.m-zarabianie.com/
  https://www.m-zarabianie.com/
  https://www.m-zarabianie.com/2013/06/ptcsolution-nowy-swietny-ptc-z-firmy.html
  true
  811550301452940054
  UTF-8
  Załadowano wszystkie posty Nie znaleziono żadnych wpisów POKAŻ WSZYSTKIE Czytaj więcej Odpowiedz Anuluj odpowiedź Skasuj By Strona główna STRONY POSTY Pokaż wszystkie PRZECZYTAJ TAKŻE PODOBNE POSTY: ETYKIETA ARCHIWUM SZUKAJ NA BLOGU WSZYSTKIE POSTY Nie znaleziono żadnego wpisu pasującego do Twojej prośby Wróć na stronę główną Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień just now 1 minuta temu $$1$$ minutes ago 1 godzinę temu $$1$$ hours ago Wczoraj $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago ponad 5 tygodni temu Obserwujący Śledzić TREŚĆ PREMIUM ZOSTAŁA ZABLOKOWANA KROK 1: Udostępnij. KROK 2: Kliknij udostępniony link, aby odblokować Skopiuj cały kod Zaznacz cały kod Wszystkie kody zostały skopiowane do schowka Nie można skopiować kodów / tekstów, naciśnij [CTRL] + [C] (lub CMD + C na Macu), aby skopiować