PTCSolution - strona zakończyła działalność

Najnowsze uwagi: W czwartek, 24 lipca 2014, programy PTCSolution i ClixTers - firma NetAdSolution.com LLC, dość niespodziewanie zakończyły działalność. Użytkowników odwiedzających strony powitała niezbyt miła informacja. Administratorzy poinformowali, że jest im przykro, ale firma NetAdSolution.com LLC zostanie zamknięta. Tłumaczą, że robili wszystko, aby utrzymać usługi. Przepraszają, dziękują za współprace i przypominają, że w ciągu roku wypłacili ponad 228177,59 dolarów swoim użytkownikom. Zainteresowanych kupnem NetAdSolution.com LLC zapraszają na kontakt mailowy. 

Najnowsze uwagi (10-05-2014). Strona PtcSolution.com pojawiła się w czerwcu 2013 roku, więc niedługo będzie obchodziła rocznicę powstania. Do dzisiaj w programie zapisało się 243810 użytkowników. Mimo rożnych przejściowych problemów (np.: tymczasowa blokada konta PayPal, ataki hakerskie, błędy skryptu) strona wypłaciła swoim użytkownikom już 182,417.06 dolarów (dane z 30-04-2014). W międzyczasie zmieniła się nazwa firmy pod którą figuruję PTCSolution. Wcześniej była to firma Adnox, obecnie NetAdSolution.com LLC. Strona otrzymała ostatnio nowy, odświeżony design. Programem dalej zarządza znany i ceniony admin o nicku "Pampers".
PTCSolution w dalszym ciągu wypłaca. Bieżące wypłaty można śledzić na stronie programu, w dziale Proof of Payments. Niestety bardzo wydłużył się czas oczekiwania na wypłaty i przekracza znacznie regulaminowe 31 dni robocze. Wypłaty można zlecać obecnie raz na 30 dni. Użytkownicy kont standardowych mogą jednorazowo wypłacić $15, użytkownicy kont Premium $200 jednorazowo.

PTCSolution.com - strona zakończyła działalność

PTCsolution


Tym razem znana, polska firma Adnox, zarządzana przez cenionego admina o nicku "Pampers", wydała świetny program PTC w wersji angielskojęzycznej. Fajne stawki, niskie minimum i ciekawy skrypt

PTCSolution to program reklamowo-zarobkowy typu PTC / Bux (zarabianie przez Internet - klikanie w reklamy, oglądanie reklam). Żeby wypłacić pieniądze wystarczy uzbierać 2 $. Wypłaty na konta PayPal oraz Payza. Członkostwo w programie jest bezpłatne, nie zobowiązuje do żadnych zakupów i w każdej chwili można z niego zrezygnować.

 • Właściciel strony: NetAdSolution.com LLC, admin: "Pampers", zobacz inne strony zarządzane przez tego admina: "Adnox"
 • Data uruchomienia strony: czerwiec 2013
 • Ilość użytkowników: 243810 (stan z 30 kwietnia 2014)
 • Akceptacja użytkowników (Kto może dołączyć?): PTCSolution to program międzynarodowy, akceptuje użytkowników z każdego kraju. Uwaga: Podczas rejestracji należy podać swoje prawdziwe dane (imię i nazwisko) - w przeciwnym razie nie otrzymasz wypłaty.

Zarabianie w PTCSolution

 • Płatne reklamy dostępne są po zalogowaniu się na stronie programu, w zakładce "View ads" (zakładka w górnym panelu strony) Po kliknięciu na "View ads" rozwinie się zakładka z dostępnymi formami zarabiania.
 1. View ads - to sekcja płatnych klików. Zarabiasz: od 0.02$ do 0,001$ za klik (najwięcej o wartości 0.005$ do 0,001$). Należy kliknąć w reklamę i odczekać określony czas (długość zależy od wartości reklamy). Następnie żeby zaliczyło reklamę należy kliknąć w odwrócony obrazek.
 2. Klik poleconego: od 0.001 do 0.005 (5 poziomów poleconych)
 3. Dzienny zarobek: 0,048$ (Podany dzienny zarobek: 0,048$ dotyczy zarobku z samego oglądania reklam. Do tego dochodzi zarobek z poleconych, zarobek z płatnych zadań oraz wygrane w AdGrid (można wygrać nawet 5$ w jeden dzień, nic nie inwestując).
 4. Reklam dziennie: 10 +/

PTCSolution - AdGrid
 • AdGrid to sekcja klików konkursowych. Codziennie w sekcji AdGrid otrzymujemy 25 darmowych szans na wygranie 5$ (nagrody od 0,1$ do 5$). Wystarczy kliknąć w dowolnym miejscu na obrazku i odczekać 10 sekund od załadowania się reklamy. Jeśli trafimy w wygraną, zostaje ona automatycznie dopisana do naszych zarobków. Wygrane zdarzają se całkiem często, więc przy odrobinie szczęścia pieniądze można wypłacić już w dzień zapisu do programu. AdGrid dostępne jest w zakładce View ads.
PTCSolution - AdGrid
<<-- wygrana w AdGrid

 • Traffic Exchange - To sekcja wymiany ruchu, tutaj za obejrzane reklamy otrzymuje się kredyty, które można wymienić na własną reklamę (w tej sekcji nie otrzymuje się pieniędzy, zdobyte kredyty można wymienić tylko na reklamę własnych stron).
 • Virool - oglądanie płatnych filmików.
 • Matomy, Super Rewards , CrowdFlower, TokenAds - to sekcja z płatnymi zapisami, ankietami, itp. Polecam szczególne te z zakładki Free (bezinwestycyjne).
 • Za polecanie programu nowym użytkownikom: 5-poziomowy system polecania. Llinki i banery do polecania programu znajdują się w zakładce "My Accunt" - "Banners" (po lewej stronie).
 • Zarobki z poleconych: klik poleconego: 0.005 $, 0.003 $, 0.0005 $ 

  Wypłata

  • Wypłaty odbywają się za pomocą systemu PayPal. oraz Payza (Alert Pay) Pieniądze można wypłacić po zgromadzeniu $2 (pierwsza wyplata), druga, 4 $ i każda następna 6 $.(w zakładce "My Accunt" - "Withdraw" (po lewej stronie)
  • Regulaminowy czas oczekiwania na wypłatę: Wypłaty dla użytkowników są przetwarzane w ciągu 31 dni roboczych po złożeniu wniosku o płatność. Płatności nie są przetwarzane w weekendy i święta w Polsce.


  Ocena programu i inne uwagi


  Plusy:
  • Program należy do legalnej, zarejestrowanej firmy NetAdSolution.com LLC.
  • Stroną zarządza znany i ceniony w Polsce admin o nicku "Pampers" (znany w Polsce z programów firmy Adnox), bardzo dobry kontakt z adminem
  • PTCSolution to program międzynarodowy, akceptuje użytkowników z każdego kraju.
  • Niewysokie minimum do wypłaty ( 2 $ ). 
  • Strona płaci (mimo obecnie dużych opóźnień) W sieci można znaleźć mnóstwo dowodów wypłat z tego programu.
  • Strona posiada forum https://www.ptcsolution.com/forum.php
  Minusy:
  • Jak w każdym programie typu Paid to Click, przy samotnym klikaniu (bez poleconych) zbierana kwota nie rośnie zbyt szybko. Żeby zarabiać w miarę szybko warto zbierać "Poleconych" (na stronie programu znajdują się materiały promocyjne - linki i banery które ułatwiają pozyskiwanie nowych użytkowników). Zbieranie poleconych nie jest obowiązkowe ale warto ich zbierać żeby zwiększyć zarobki. 
  • Opóźnienia w płatnościach, termin realizacji wypłat przekracza deklarowane w regulaminie programu 31 dni robocze.


  Rejestracja w programie PTC Solution

  Żeby zarejestrować się w programie kliknij na link : Rejestracja w programie. Link przeniesie Cię na oficjalną stronę programu. Po wejściu na stronę kliknij w napis JOIN US! i wypełnij krótki formularz rejestracyjny.


  Formularz rejestracyjny wypełniamy według wzoru przedstawionego na obrazku:

  (kliknij na obrazki aby je powiększyć)
  PTCSolution - formularz rejestracyjny
  Płatne reklamy dostępne są po zalogowaniu się na stronie programu, w zakładce "View ads" (zakładka w górnym panelu strony) Po kliknięciu na "View ads" rozwinie się zakładka z dostępnymi formami zarabiania.

  Regulamin strony PTCSolution: https://www.ptcsolution.com/index.php?view=terms

  Najnowsze uwagi: (24-07-2014)

  W czwartek, 24 lipca 2014, programy PTCSolution i ClixTers - firma NetAdSolution.com LLC, dość niespodziewanie zakończyły działalność. Użytkowników odwiedzających strony powitała niezbyt miła informacja. Administratorzy poinformowali, że jest im przykro, ale firma NetAdSolution.com LLC zostanie zamknięta. Tłumaczą, że robili wszystko, aby utrzymać usługi. Przepraszają, dziękują za współprace i przypominają, że w ciągu roku wypłacili ponad 228177,59 dolarów swoim użytkownikom. Zainteresowanych kupnem NetAdSolution.com LLC zapraszają na kontakt mailowy. 


  PTCSolution - dowód wypłaty:


  {kliknij na obrazek żeby powiększyć)
  PTCSolution.com - dowód wypłaty


  $48,25 USD - na konto PayPal
  Data zlecenia wypłaty: 17-11-2013
  Data wpłynięcia na konto: 18-11-2013
  Czas oczekiwania na wypłatę : 1 dzień  (kliknij na obrazek żeby powiększyć)
  PTCSolution.com - dowód wypłaty  $22,50 USD - na konto PayPal
  Data zlecenia wypłaty: 21-09-2013
  Data wpłynięcia na konto: 24-09-2013
  Czas oczekiwania na wypłatę : 3 dni


  Zobacz najlepsze obecnie,  wypłacalne programy zarobkowy + aktualne dowody wyplat <<--

  KOMENTARZE  Zasady komentowania: Bardzo proszę nie spamować linkami w komentarzach. Komentarze będące typową reklamą: zawierajcie linki, frazy kluczowe zamiast podpisu (pisane pod SEO) itp. nie będą publikowane. Przeczytaj więcej


  BLOGGER: 24
  1. Szkoda, że już nie ma tyle reklam do obejrzenia, co na początku. Tak czy inaczej tak jak napisałeś na moim blogu, firmy Pampersa to gwarancja długiej ciągłości i wypłacalności serwisu. Ostatnio admin dodał również kilka nowych bannerów do promowania, polecam przejrzeć :) Pozdrawiam

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Reklam jest faktycznie trochę mniej niż na początku, ale za to, w zakładce 'View ads' pojawiły się dodatkowe opcje zarabiania: 'Virool' (oglądanie krótkich filmików) oraz 'Matomy', czyli płatne zadania do wykonania (polecam szczególnie te z zakładki free, bezinwestycyjne). Pozdrawiam:)

    Usuń
  2. Witam
   Jak długo teraz trzeba czekać na wypłatę PTCSolution ,ponieważ zleciłam 13 stycznia i do tej pory nic

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Witaj, obecnie, zgodnie z regulaminem programu PTCSolution wypłaty realizowane są w czasie do 30 dni roboczych:

    "Payments for users are processed within 30 business days after the payment request. Payments are not processed on weekends and bank holidays in Poland."

    Czeka się około 30 dni roboczych (czyli nie licząc weekendów i świąt).

    Usuń
   2. Jak zlecałam wypłatę to pokazał się komunikat o 7 dniach, no trudno trzeba czekać

    Usuń
   3. 7 dni - to odstęp między wypłatami, czyli oznacza to że następną wypłatę możesz zlecić za 7 dni (są osoby które tak szybko osiągają minimum).
    Natomist regulaminowy czas oczekiwania na zleconą wypłatę wynosi obecnie do 30 dni roboczych. Admin informował o zmianach na oficjalnym forum (w dziale z newsami).

    Usuń
  3. Witam
   Co mam zrobić gdy 30 dni roboczych minęło a wypłaty nie mam , jak się skontaktować z adminem, proszę o podpowiedz

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Witaj, na pewno otrzymasz swoją wypłatę w ciągu najbliższych dni, spokojnie. Admin PTCSolution to rzetelny i uczciwy człowiek. Czasami zdarzają mu się poślizgi w wypłatach, ale nigdy jeszcze nie zdarzyło się w jego programach żeby komuś nie wypłacił. Według regulaminu jest 31 roboczych (czyli nie licząc weekendów i i świąt państwowych)., wyżej chyba źle napisałem (30 dni).

    W razie czego możesz napisać do admina: Support << Ale przed napisaniem proponuje poczekać jeszcze kilka dni, na pewno otrzymasz swoją wypłatę.

    Usuń
  4. A ja jak inwestowałem w program wykupując poleconych (mam ich ponad 100) przedłużając ich ważność, przelewając zarobki na upgrade konta czy jak to się tam nazywa to nie miałem żadnych problemów z serwisem. Jak złożyłem wniosek o wypłatę 11 dolarów po dwóch dniach zawieszono mi konto bez żadnej przyczyny. Klikałem uczciwie sam, moi poleceni chociaż chyba dziesięciu nigdy nie kliknęło nawet mimo wymian przynosiło mi tak około 80 centów dziennie. Teraz nie mogę zalogować się klików poleconych mi nie zaliczy bo nie wyrobię normy bo jak mam to zrobić?? Suport ma dwa dni na odpowiedź jak dobrze pójdzie to stracę co najmniej dwa dni zarobków. Nie narzekałem na Pampersa w Polskich serwisach, czekałem cierpliwie na wypłaty ale to już mnie podgrzało całkowicie. Ciekawe co mi odpowiedzą. Bootem nie jestem. Z drugiej strony dobry sposób na wyjście z kłopotów z wypłatami. Zablokować kilka kont i już jest na wypłaty. Sam już nie wiem co o tym myśleć. Inne serwisy mimo kłopotów płacą trochę później to później ale nie blokują mi konta po złożeniu wniosku o wypłatę.

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Kto jak kto, ale "Pampers" nie blokuje nikomu kont bez przyczyny. Konta blokowane są zwykle za łamanie regulaminu, np.: używanie wspomagaczy (autoklikaczy), za podawanie fałszywych danych przy rejestracji, za multikonta, za zakładanie sporów na PayPal - np.: wymuszanie zwrotu pieniędzy za reklamę, itp.
    Zdarzają mu się poślizgi w wypłatach, ale facet jest ambitny i uczciwy.

    Jeśli nie złamałeś regulaminu, to może być to jedynie jakaś pomyłka, więc pisz : do Supportu - kliknij
    . Żeby skontaktować się z Suppoertem, nie trzeba się logować.

    Usuń
   2. Chyba wszystko już jasne, to był błąd systemu:

    "We have found the bug and we are unsuspended all account which were affected
    by that bug. We are sorry for any inconvenience caused. You can log in to your account
    now without any problem.

    Best regards

    Admin"

    Admin pisze na oficjalnym forum, że znaleźli błąd i odwiesili wszystkie błędnie zawieszone konta - przeprasza za niedogodności. Teraz można się już logować.

    Usuń
  5. Właśnie przeczytałem odpowiedź od supportu. I mogę znów się logować :). A z tą ukrytą reklamą to już wcześniej pisali że była taka i wyłapała trochę osób. Ale jak człowiek zainwestuje trochę i akurat złożyłem wniosek o wypłatę a tutaj takie coś wyszło to nerwy trochę mnie poniosły. Szczególnie że zdarzyło mi się klikać na darmo bo bux przestał płacic albo nie miał zamiaru w ogóle płacić od początku

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Nie dziwię się, też bym się zdenerwował. Całe szczęście nie wchodziłem w tym czasie na stronę programu, więc nie zdążyłem nawet zauważyć problemu, być może moje konto też było zawieszone, Pozdrawiam :)

    Usuń
  6. Co myślicie o tych obecnych promocjach, czy to nie jest przesadą, że za niewielkie kwoty można nabyć konta na dożywotni termin? Jak to się odbije w przyszłości na płynności finansowej?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Wygląda na to, że admin łapie się wszystkich możliwych sposobów żeby zdobyć środki i przyspieszyć wypłaty - stąd pewnie liczne i coraz atrakcyjniejsze promocje. Zdrowy rozsądek podpowiada, że w niedalekiej przyszłości odbije się to niekorzystnie na płynności finansowej programu. Z drugiej strony "Pampers" to doświadczony admin, więc mam nadzieję że wie co robi ;)

    Usuń
  7. Od jakiegoś czasu(mniej więcej tygodnia) jest gigantyczny problem z wyświetlaniem strony, albo się w ogóle nie ładuje , albo czas jest bardzo długi, tak samo jest z reklamami , ładują się bardzo długo, albo wogóle...trzeba nieraz kilka prób na jedną reklamę...czas przejrzenia wszystkich reklam to około 1 godzina ...zdecydowanie za długo i wystarczająco za długo aby zniechęcić ...nowa taktyka?czy jak szczerze nie polecam

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Admin pisał w dziale z "Newsami" o kłopotach technicznych, wystarczy na bieżąco czytać newsy. Wczoraj i dzisiaj już wszytko było ok, u mnie strona śmiga gładko jak najlepsze narty Kamila Stocha. Wypłaciłem z tego bux'a 2 x więcej niż zainwestowałem, więc jestem zadowolony. Szczerze polecam czytanie newsów :)

    Usuń
  8. Admin w ostatnim newsie poinformował o konserwacji serwera. Strona zniknie na klika godzin, po czym pojawi się w niedzielę rano:

   "Server maintenance scheduled at 11 pm 26th of April
   Hi, we are scheduling server maintenance for 26th of April. By this time site will be operating as normal. Downtime will take about 3-4h so we should be back on-line Sunday morning of server's tim"

   OdpowiedzUsuń
  9. Aktualnie jest całkiem sporo reklam, spokojnie można z samych reklam bez poleconych zarobić 7centów :p To jest Około 20$ Rocznie więc nawet samemu można coś zarobić, wynająłem też 5 poleconych, zobaczymy czy będzie się to opłacać :p Konto mam zwykłe, darmowe ;p Aktualnie czekam juz tydzień na wypłatę moich 2$ ale nie boję się, bo wiem, że Admin to pampers a od niego już mam 30zł z Centrum reklamy więc o wypłacalność się nie boję :)

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Ja też wierzę w ten program, u mnie przy koncie Premium oraz 307 poleconych (250 wynajętych RR + 57 poleconych bezpośrednich DR) wychodzi około 4 $ dziennie :)

    Usuń
  10. dlaczego nie wyświetlają mi sie puzzle podczas logowania?? prosze o pomoc

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Być może był jakiś problemem z serwerem. Sprawdziłem przed chwileczką i z mojego konta mogę bez problemu się zalogować. Ewentualnie mogą to być jakieś błędy przeglądarki, ale u mnie jest wszytko ok. Proszę spróbować odświeżyć stronę.

    Usuń
  11. ja juz czekam 2 miesiace na wyplate i nadal jej nie ma wiec nie wiem co tam sie dzieje kontaktu z administratorem tez nie mam jesli macie namiary to bardzo prosze

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Witaj, status kolejki można obserwować w zakładce Withdraw History (po zalogowaniu się na stronie PTCSolution - druga zakładka od końca, po lewej stronie).
    Po kliknięciu w Withdraw History widać tam Twoje zlecone wypłaty, oraz aktualny status wypłat (z jakiego dnia wypłaty są aktualnie realizowane).

    Obecnie wygląda to tak:

    Payza: 2014-02-14
    PayPal: 2014-02-12

    Najstarsza wypłata na którą czekam zlecona była 25 lutego 2014. Czyli czekam już ponad 4 miesiące. Obecnie czeka się około 4-5 miesięcy. Tragicznie długie terminy, ale nic na to nie poradzę.

    Do admina jest kontakt na spodzie strony (zakładka Support) - odpisuje w miarę szybko. Albo ten link: http://www.ptcsolution.com/?view=contact&t=new


    Pozdrawiam

    Usuń

  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA

  Otrzymuj informacje o najnowszych postach na adres E-mail

  Twoja zgoda: Zapisując się do subskrypcji bloga, zgadzasz się na gromadzenie i przechowywanie Twojego adresu e-mail. Przeczytaj więcej

  Polecany program:

  Panel Opinie (płatne ankiety) — płaci pieniądze od 2007 roku na: Konto bankowe, karty podarunkowe, doładowanie telefonu. Przeczytaj więcej:

  Panel Opinie.pl - zarabianie przez internet, płatne ankiety

  Szukaj na blogu m-Zarabianie:


  Nazwa

  2018,1,20dollars2surf,1,3ziko,1,Adnox,8,Ads-Ivo,1,AdSense,3,Afiliacja,9,akademickie,2,Angielskojęzyczne,8,ankieta,2,Ankiety,36,AnsWeo,1,aplikacje,4,Archiwalne,16,Arial-Media,8,Artykuly-goscinne,2,AttaPoll,1,backup,1,Badanie-opinii,1,Banki,8,Bez-polecania,5,bezinwestycyjne,2,bezpieczeństwo,2,BiznesMails,1,blog,103,Blogger,7,blogowanie,7,blogspot,7,Bo-Panel.pl,1,bony-zakupowe,7,cash back,6,CashBackRabat,1,CashnHits,2,Cel-charytatywny,3,CentrumReklamy,3,Click.Mail,1,ClixAddon,1,Clixsense,11,cytaty,2,cytaty motywacyjne,2,cytaty o optymizmie,1,cytaty o zarabianiu,1,Dla-promotorów,11,Dobre,24,Doładowanie-telefonu,11,DonkeyMails,2,eKasa,2,eKonto,1,eKonto m,1,EldiBux,1,Epanel,1,favicon,1,favikona,1,Filmy,1,Forsapl,1,Gify,1,GlobalTestMarket,1,głosowanie,1,Google,7,Google AdSense,2,Google-Analytics,2,GPTplanet,1,GPTR,12,GreenPanthera,1,i-say,1,ikonki,2,ImasOnline,1,ImperiumReklamy,3,internet,2,kalkulator oszczędności,1,kalkulatory,1,KlubKantar,2,komputery,1,Konta bankowe,7,konta młodzieżowe,2,konta osobiste,1,konta oszczędnościowe,1,konta walutowe,1,kopia-zapasowa,1,LifePointsPanel,1,lista,4,lokaty,1,LuckyMails,1,Mailowe,15,MarketAgent,1,Marketing,8,Markonix,1,MateBux,1,mBank,3,Metody,11,Moje ulubione,12,Motywacja,5,MyCashBar,1,MyLead,1,na-konto,21,Nagrody,5,Najlepsze,5,Neobux,5,Netele,5,News,24,Nie polecam - SCAM,23,No-Minimum,1,Norstat,1,NorstatPanel,1,Ojooo,1,Opinie.pl,2,OptimalBux,1,oszczędzanie,3,PanelAriadna,1,Partnerskie,6,PayPal,15,Payza,4,piłka nożna,1,PIT,1,pl.toluna.com,1,płatne ankiety,33,Pod znakiem zapytania,10,podatki,1,podsumowanie,7,podsumowanie-2020,4,poleceni,5,Polskie,31,Polskojęzyczne,30,poradnik,41,Porównywarka,5,Poznaj.to,1,praca,1,Procesory płatności,1,Prodege,3,Produkty finansowe,9,Programy firmy Atentivo Anti-Tau & Ads-Ivo (Admin Netele i Miroka),6,Prolific,1,przewodnik,57,przydatne narzędzia,8,PTC,15,PulsReklamy,2,ranking,7,raport,4,ReaktorOpinii,1,recenzja,25,reklama,5,Reklama w internecie,7,reklamy na stronę,2,review,19,Revolut,1,samouczek,2,Scarlet-Clicks,1,Sejfik,1,Skrill,12,Słowniczek,3,sonda,1,statystyki,4,SwagBucks,1,Swiat-Reklam,2,SWPanel,1,Szuwary,6,Testowane,3,TimeBucks,1,timebucks.com,1,Toluna,1,UEFA Euro 2016,1,Video,1,WordLinx,1,wypełnianie ankiet,19,wyplacalne-strony,2,Wypłata,3,Wywiady,1,YouGov,1,ySense,11,Zagraniczne,6,zakupy,2,zarabianie,98,zarobki,13,zestawienie,7,ZielonyMail,3,Zlotoweczka,1,życzenia,1,życzenia bożenarodzeniowe,1,
  ltr
  item
  m-Zarabianie — blog o zarabianiu w Internecie bez inwestycji: PTCSolution - strona zakończyła działalność
  PTCSolution - strona zakończyła działalność
  PTCSolution - strona zakończyła działalność, opinie, uwagi
  https://1.bp.blogspot.com/-t-rdIwEgsvI/U9HLULjSljI/AAAAAAAASdw/K2hZjo8SCUQ/s1600/pizap.com14062574282171.jpg
  https://1.bp.blogspot.com/-t-rdIwEgsvI/U9HLULjSljI/AAAAAAAASdw/K2hZjo8SCUQ/s72-c/pizap.com14062574282171.jpg
  m-Zarabianie — blog o zarabianiu w Internecie bez inwestycji
  https://www.m-zarabianie.com/2013/06/ptcsolution-nowy-swietny-ptc-z-firmy.html
  https://www.m-zarabianie.com/
  https://www.m-zarabianie.com/
  https://www.m-zarabianie.com/2013/06/ptcsolution-nowy-swietny-ptc-z-firmy.html
  true
  811550301452940054
  UTF-8
  Załadowano wszystkie posty Nie znaleziono żadnych wpisów POKAŻ WSZYSTKIE Czytaj więcej Odpowiedz Anuluj odpowiedź Skasuj By Strona główna STRONY POSTY Pokaż wszystkie PRZECZYTAJ TAKŻE PODOBNE POSTY: ETYKIETA ARCHIWUM SEARCH WSZYSTKIE POSTY Nie znaleziono żadnego wpisu pasującego do Twojej prośby Wróć na stronę główną Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela Pon Wt Śr Czw Piąt Sob Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień Sty Lut Marz Kw Maj Czer Lip Sier Wrz Paź List Gru przed chwilą 1 minutę temu $$1$$ minutes ago 1 godzinę temu $$1$$ hours ago Wczoraj $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago ponad 5 tygodni temu Obserwujący Śledzić TREŚĆ PREMIUM ZOSTAŁA ZABLOKOWANA STEP 1: Udostępnij w sieci społecznościowej STEP 2: Kliknij link w swojej sieci społecznościowej Skopiuj cały kod Zaznacz cały kod Wszystkie kody zostały skopiowane do schowka Nie można skopiować kodów / tekstów, naciśnij [CTRL] + [C] (lub CMD + C na Macu), aby skopiować Spis treści