Scarlet-Clicks - czy ten program płaci za oglądanie reklam?

Oglądanie reklam w Scarlet-Clicks


 • [message]
  • Uwaga - ostrzeżenie: 
   • Na blogu m-Zarabianie zajmujemy się tylko częścią bezinwestycyjną Scarlet-Clicks (sekcją PTC, płatnymi ankietami, zadaniami itp.) oraz monitorowaniem wypłacalności. 
    ➤ Nie polecam wpłacać pieniędzy do takich programów. Nie polecam korzystać z wypożyczania poleconych RR ponieważ takie funkcje w programach typu Bux są często oszustwem.

Scarlet-Clicks to strona reklamowo-zarobkowa typu PTC / Bux (zarabianie przez Internet — klikanie reklam, oglądanie reklam). Strona istnieje i płaci od 2009 roku, co jest sporym osiągnięciem na rynku tego typu programów. Żeby wypłacić pieniądze, należy uzbierać $ 2 USD. Wypłaty na procesory Skrill, AirTM, Payeer, Neteller lub w kryptowalutach:  Bitcoin, Dash i Litecoin.

Scarlet-Clicks — płatne oglądanie reklam, minimum $ 2 USD, PayPal, Payza, PM, płaci systematycznie od 2009 roku. Kliknij obrazek i przejdź na oficjalną stronę Scarlet-Clicks
Scarlet-Clicks — płatne oglądanie reklam, minimum do wypłaty $ 2 USD, płaci systematycznie od 2009 roku. Kliknij obrazek powyżej i przejdź  na oficjalną stronę Scarlet-Clicks.

# 1. Przydatne informacje, statystyki

 • Adres strony (oficjalna strona programu): [scarlet-clicks.info]
 • Metoda zarabiania: PTC — płatne oglądanie reklam (klikanie reklam), program partnerski (poleceni DR), wypożyczanie poleconych (poleceni RR), płatne zapisy (PTSU), oferty, zadania, płatne promowanie (PTP).
 • Poziom trudności: łatwy.
 • Potencjał zarobkowy: niski (to tylko dodatkowa forma niewielkiego zarobku).
 • Czy ten program płaci? Tak, na chwilę obecną (2020-10-09) Scarlet-Clicks płaci, ale pozostanie na liście „Pod znakiem zapytania”, ponieważ wypożycza poleconych RR, więc charakteryzuje się dużym ryzykiem utraty wypłacalności.
 • Język strony: angielski.
 • Czy uczestnictwo jest darmowe?  Tak, członkostwo w ScarletClick jest bezpłatne, nie zobowiązuje do żadnych wpłat, zakupów i w każdej chwili możesz z niego zrezygnować.
 • Właściciel strony: Właścicielem jest Dimitrios Kornelatos z Grecji. Ten sam właściciel, który posiada GPTplanet.com oraz OptimalBux.com (nowy program tego właściciela).
 • Data uruchomienia strony: Strona  Scarlet-Clicks płaci za oglądanie reklam od 2009 roku. 
 • Ilość użytkowników: 985059 (stan z 3 października 2020 roku); 1030332 (stan z 3 grudnia 2020 roku).
 • Akceptacja użytkowników (kto może dołączyć?): Strona akceptuje użytkowników z każdego kraju.  
 • Skrypt strony: EvolutionScript Version 5.2 

# 2. Wypłata, procesory płatnicze

 • Procesory: Pieniądze możesz wypłacić na procesory Skrill, AirTM, Payeer, Neteller lub w kryptowalutach: Bitcoin, Dash i Litecoin.
 • Minimum do wypłaty: $ 2 USD
 • Czas realizacji wypłaty: 2-7 dni.

# 3. Zarabianie za oglądanie reklam w Scarlet-Clicks

Na stronie programu, po rejestracji i zalogowaniu się, możesz znaleźć następujące zakładki z dostępnymi metodami zarabiania:

View Ads

View Ads (płatne oglądanie reklam, klikanie płatnych linków i banerów): $ 0,0002 - $ 0,003 za klik. Płatne reklamy dostępne są po zalogowaniu się na stronie programu, w zakładce „View Ads” (zakładka w górnym panelu strony). Żeby otrzymać zapłatę, musisz kliknąć reklamę (link reklamowy), odczekać określony czas, a następnie kliknąć odwrócony obrazek. Zarobiona kwota zostaje automatycznie dodana do Twojego salda w programie. Ilość reklam dziennie: +/- 20.
View Ads (klikanie płatnych linków i banerów) Scarlet-Clicks

  # 4. Earn more — to zakładka z pozostałymi metodami zarabiania

 • ScarletGrid (kliki konkursowe) — w tej zakładce codziennie otrzymasz 25 szans na wygranie $ 1 USD. 
 • PTP Leaderboard — płatne promowanie. Możesz zarabiać poprzez promowanie swojego osobistego linku polecającego. Otrzymasz zapłatę za każde unikalne wejście gościa w Twój link polecający. Unikalny odwiedzający to pojedynczy adres IP, który odwiedza Scarlet-Clicks raz na 24 godziny. Dobry wskaźnik rejestracji zapewnia wysoką stawkę CPM, a brak rejestracji najniższą stawkę CPM.
 • PTCWall, Offers4All, PleWall, MinuteStaff itp. — to dodatkowe płatne kilki, zadania i ankiety, pochodzące od firm zewnętrznych.
 • PTSU — to płatne zapisy, w zakładce PTSU otrzymasz zapłatę za zapisy do innych programów (dokładnie czytaj opis oferty)

# 5. Program partnerski / poleceni

Promotional Tools — w tej zakładce możesz zarabiać na polecaniu programu nowym użytkownikom. Zarobisz 40% od kliku poleconego, brak limitu poleconych bezpośrednich. Materiały do polecania programu innym użytkownikom (linki i banery) znajdują się na stronie programu, w sekcji „Account — Promotional Tools” (zakładka po lewej stronie).

# 6. Traffic Exchange

Traffic Exchange: czyli ManualSurf, w tej zakładce otrzymasz punkty za oglądanie stron innych użytkowników. Punkty możesz wykorzystać na wyświetlanie własnych, dodanych stron (w tej zakładce otrzymujesz jedynie punkty, nie jest to opcja płatna).

# 7. Wypożyczanie poleconych RR (zakładka Rent Referrals)

Wypożyczanie poleconych RR (zakładka Rent Referrals): Czy warto wypożyczać poleconych RR w tym programie? Opinie na ten temat są podzielone, jednak wydaje mi się, że w Internecie więcej jest opinii negatywnych, mówiących, że w Scarlet-Clicks nie warto wypożyczać poleconych RR, że jest to na granicy opłacalności itp.  

Poza tym ta opcja zarabiania nie daje żadnej gwarancji zwrotu, nigdy nie wiadomo, czy wypożyczeni poleceni RR wykonają satysfakcjonującą nas liczbę klików, czy po pewnym czasie nie przestaną klikać itp. Moim zdaniem lepiej skupić się na pozyskiwaniu poleconych bezpośrednich DR. Jeśli masz inne zdanie na ten temat, to zachęcam do dodania swojej opinii w komentarzu. 

# 8. Ocena programu i inne uwagi

Scarlet-Clicks - plusyPlusy, co mi się podoba w tym programie?
 1. Stabilność, długoterminowość: Scarlet-Click istnieje i  wypłaca bezproblemowo od 2009 roku.
 2. Wypłacalność: Dowody wypłat można znaleźć w całej sieci, pod opisem programu zamieściłem również własny dowód wypłaty. Jak na razie strona wypłaca pieniądze zgodnie z terminem podanym w swoim regulaminie (do 7 dni).
 3. Dobre opinie: Program cieszy się dobrymi opiniami wśród użytkowników programów typu Paid to Click. 
 4. Niskie minimum: Pieniądze możesz wypłacić już po uzbieraniu $ 2 USD.
 5. Strona nie wymusza oglądania reklam — podczas emisji reklamy możesz oglądać inne strony internetowe. 
 6. Brak opłat: Uczestnictwo w programie jest darmowe, nie zobowiązuje do żadnych „inwestycji” czy zakupów.
 7. Brak limitów: Program nie posiada limitu ilości poleconych bezpośrednich (DR). To ważny atut dla tych, którzy potrafią zdobywać ich wielu (zapraszanie poleconych nie jest obowiązkowe, ale warto ich pozyskiwać, żeby zwiększyć zarobki). 
 8. Forum: Strona posiada forum, na którym można dowiedzieć się wielu istotnych rzeczy na temat programu, obejrzeć dowody wypłat, porozmawiać z innymi użytkownikami oraz obsługą programu. Link do forum: https://www.scarlet-clicks.info/forum.php 

Scarlet-Clicks - minusyMinusy, co mi się nie podoba w tym programie?

 1. Powolne zarabianie bez poleconych: Jak w każdym programie typu Paid to Click, przy samotnym klikaniu (bez poleconych) zbierana kwota nie rośnie bardzo wolno. Aby zarabiać trochę szybciej, możesz zapraszać „poleconych (na stronie programu znajdują się materiały promocyjne — linki i banery, które ułatwiają pozyskiwanie nowych użytkowników). Zapraszanie poleconych nie jest obowiązkowe, ale warto ich zapraszać, żeby zwiększyć zarobki. 
 2. Niskie stawki: Za obejrzaną reklamę program płaci ułamki centa.
 3. Niski potencjał zarobkowy: Zarabianie przez Internet, płatne oglądanie reklam w Scarlet-Clicks nie zastąpi normalnej pracy, ze względu na niewielkie zarobki. To tylko dodatkowa „praca”, którą możesz wykonywać przy okazji korzystania z Internetu.
 4. Duże ryzyko utraty płynności finansowej: Scarlet-Clicks to strona zarobkowa typu Bux. Udostępnia ona wypożyczanie poleconych RR, gdzie użytkownik wpłaca jakąś kwotę, a później teoretycznie wypłaca wraz z naliczoną prowizją. Strony udostępniające tego typu usługi są bardziej narażone na ryzyko utraty płynności finansowej niż na przykład programy GPTR czy panele ankietowe — mające realny model biznesowy (umożliwiające zarabianie tylko na oglądaniu reklam, wypełnianiu ankiet i programie partnerskim). 
 5. Zbyt dużo stron? Właściciel Scarlet-Clicks i GPTPlanet stworzył kolejną, trzecią już stronę zarobkową o nazwie OptimalBux.com. Może to oznaczać, że zyski z tych starszych stron powoli się wyczerpują i poprzez otwarcie nowej strony właściciel szuka dodatkowych funduszy — na utrzymanie poprzednich stron. Dlatego warto zachować ostrożność przy wszelkich „inwestycjach” i zakupach na stronie. Nigdy nie wiadomo jak długo taka strona będzie jeszcze prawidłowo funkcjonowała i wypłacała pieniądze.

# 9. Rejestracja w programie Scarlet-Clicks:

Żeby zarejestrować się w programie, kliknij link poniżej. Link przeniesie Cię na oficjalną stronę programu. Po wejściu na stronę kliknij napis „REGISTER” i wypełnij krótki formularz rejestracyjny.


Formularz rejestracyjny wypełnij według wzoru:
(kliknij obrazek, aby go powiększyć):
Rejestracja w programie Scarlet-Clicks

Po rejestracji możesz już zacząć zarabiać. Płatne reklamy dostępne są po zalogowaniu się na stronie, w sekcji „View Ads”. Po kliknięciu reklamy należy odczekać około 10 do 30 sekund (zależnie od wartości reklamy), po czym pojawią się obrazki — trzeba kliknąć odwrócony obrazek, aby kwota doliczona została do salda konta.

# 10. Czy Scarlet-Clicks w dalszym ciągu płaci? Co nowego w programie? Najnowsze uwagi (2020-10-09)

Czy program płaci? Tak, Scarlet-Clicks w dalszym ciągu płaci zgodnie z terminem zdeklarowanym w swoim regulaminie. Pod opisem programu zamieściłem własny dowód wypłaty. Na najnowszą wypłatę czekałem 6 dni (na procesor Skrill). Zarabianie na samym oglądaniu reklam jest jednak w tym programie bardzo powolne i nie jest w stanie zastąpić normalnej pracy czy biznesu. To jedynie dodatkowa forma niewielkiego zarobku przez Internet.
Według danych z oficjalnej strony liczba użytkowników systematycznie się zwiększa — czyli program cieszy się ciągłym zainteresowaniem. Stawki za oglądanie reklam są niskie, dlatego na koncie standard, bez poleconych, dobicie do minimum trwa bardzo długo. Oczywiście jest to jak najbardziej osiągalne i bardziej pewne, niż w wielu nowych programach, które często znikają (razem z pieniędzmi użytkowników), szybciej niż się pojawiły.

# 11. Mój dowód wypłaty 2020:

Kliknij obrazki, aby powiększyćInformacje o wypłatach
Scarlet-Clicks — dowód wypłaty 2020.
$ 9,10 USD — na konto Skrill.
Data zlecenia wypłaty: 2020-10-02.
Data wpłynięcia na konto: 2020-10-09.
Czas oczekiwania na wypłatę: 7 dni.
Scarlet-Clicks — dowód wypłaty 2020.
$ 9,10 USD — na konto Skrill.
Data zlecenia wypłaty: 2020-09-02.
Data wpłynięcia na konto: 2020-09-08.
Czas oczekiwania na wypłatę: 6 dni.
Scarlet-Clicks — dowód wypłaty 2020.
$ 9,10 USD — na konto Skrill.
Data zlecenia wypłaty: 2020-08-02.
Data wpłynięcia na konto: 2020-08-08.
Czas oczekiwania na wypłatę: 6 dni.

Autor wpisu: m-Zarabianie.
Źródło informacji: Własne doświadczenie, oficjalna strona Scarlet-Clicks (statystyki, warunki uczestnictwa itp.), opinie innych użytkowników.
Ostatnia aktualizacja wpisu: 2021-01-01.
Kopiowanie treści bloga zabronione.

Przeczytaj także:

Zarabiaj na wypełnianiu ankiet <<--
ySense — najczęściej chwalony program <<--
Fakty, opinie, informacje o zarabianiu na płatnych ankietach <<--

KOMENTARZEZasady komentowania: Bardzo proszę nie spamować linkami w komentarzach. Komentarze będące typową reklamą: zawierajcie linki, frazy kluczowe zamiast podpisu (pisane pod SEO) itp. nie będą publikowane. Przeczytaj więcej


BLOGGER: 6
 1. Bardzo fajne PTC. Szkoda tylko, że reklamy tak mało warte, a stać ten program na więcej, zwłaszcza patrząc na datę powstania. Może to moje szczęście, (?) ale ScarletGrid to jedne z gridów, w których najczęściej wygrywam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za komentarz. No tak, masz rację - Scarlet-Clicks wyróżnia się wśród innych programów, płaci systematycznie od wielu lat. Plusem jest też niskie minimum. Minusem, (tak jak napisałeś) są niskie stawki. Gratuluję częstych wygranych w ScarletGrid.

   Usuń
 2. Panowie ! wlasnie dlatego program dziala tak dlugo, moze i kokosów nie daja za kliki ale za to są wypłacalni w terminie. i przede wszystkim PŁACĄ, a to jest najważniejsze, widzieliscie cos takiego jak BRAINBUX? obiecuja natychmiastowe wyplaty i krocie za klik bo az 0.10 eurocenta, a jak przyjdzie do zlecenie przelewu to sie kwiatki pojawią dopiero

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hej, nie znam tego Brainbux, ale już na pierwszy rzut oka wygląda na serwis zrobiony na szybko, na dodatek te 0.10 eurocenta brzmi mało wiarygodnie, dlatego takich serwisów unikam.
   Poza tym zgadzam się Tobą jak najbardziej w temacie Scarlet-Clicks, jak na razie nie zawiodłem się na tym programie.

   Usuń
 3. Czy ta strona jest aktualna bo komentarze jeszcze z 2016 roku,

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na chwilę obecną placi, wypłaty realizowane są na procesory Skrill, Neteller, Perfect Money, Payeer, SolidTrustPay

   Usuń

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Otrzymuj informacje o najnowszych postach na adres E-mail

Twoja zgoda: Zapisując się do subskrypcji bloga, zgadzasz się na gromadzenie i przechowywanie Twojego adresu e-mail. Przeczytaj więcej

Polecany program:

Panel Opinie (płatne ankiety) — płaci pieniądze od 2007 roku na: Konto bankowe, karty podarunkowe, doładowanie telefonu. Przeczytaj więcej:

Panel Opinie.pl - zarabianie przez internet, płatne ankiety

Szukaj na blogu m-Zarabianie:


Nazwa

2018,1,20dollars2surf,1,3ziko,1,Adnox,8,Ads-Ivo,1,AdSense,3,Afiliacja,9,akademickie,2,Angielskojęzyczne,8,ankieta,2,Ankiety,34,AnsWeo,1,aplikacje,4,Archiwalne,16,Arial-Media,8,Artykuly-goscinne,2,AttaPoll,1,backup,1,Badanie-opinii,1,Banki,8,Bez-polecania,4,bezinwestycyjne,1,bezpieczeństwo,2,BiznesMails,1,blog,102,Blogger,7,blogowanie,7,blogspot,7,Bo-Panel.pl,1,bony-zakupowe,7,cash back,4,CashBackRabat,1,CashnHits,2,Cel-charytatywny,3,CentrumReklamy,3,Click.Mail,1,ClixAddon,1,Clixsense,11,cytaty,2,cytaty motywacyjne,2,cytaty o optymizmie,1,cytaty o zarabianiu,1,Dla-promotorów,11,Dobre,21,Doładowanie-telefonu,11,DonkeyMails,2,eKasa,2,eKonto,1,eKonto m,1,EldiBux,1,Epanel,1,favicon,1,favikona,1,Filmy,1,Forsapl,1,Gify,1,GlobalTestMarket,1,głosowanie,1,Google,7,Google AdSense,2,Google-Analytics,2,GPTplanet,1,GPTR,12,GreenPanthera,1,i-say,1,ikonki,2,ImasOnline,1,ImperiumReklamy,3,internet,2,kalkulator oszczędności,1,kalkulatory,1,KlubKantar,2,komputery,1,Konta bankowe,7,konta młodzieżowe,2,konta osobiste,1,konta oszczędnościowe,1,konta walutowe,1,kopia-zapasowa,1,LifePointsPanel,1,lista,4,lokaty,1,LuckyMails,1,Mailowe,13,MarketAgent,1,Marketing,8,Markonix,1,MateBux,1,mBank,3,Metody,9,Moje ulubione,12,Motywacja,5,MyCashBar,1,MyLead,1,na-konto,21,Nagrody,5,Najlepsze,5,Neobux,5,Netele,5,News,24,Nie polecam - SCAM,24,No-Minimum,1,Norstat,1,NorstatPanel,1,Ojooo,1,Opinie.pl,2,OptimalBux,1,oszczędzanie,3,PanelAriadna,1,Partnerskie,6,PayPal,15,Payza,4,piłka nożna,1,PIT,1,pl.toluna.com,1,płatne ankiety,31,Pod znakiem zapytania,11,podatki,1,podsumowanie,6,podsumowanie-2020,3,poleceni,5,Polskie,31,Polskojęzyczne,30,poradnik,40,Porównywarka,5,Poznaj.to,1,praca,1,Procesory płatności,1,Prodege,3,Produkty finansowe,9,Programy firmy Atentivo Anti-Tau & Ads-Ivo (Admin Netele i Miroka),6,Prolific,1,przewodnik,57,przydatne narzędzia,8,PTC,13,PulsReklamy,2,ranking,7,ReaktorOpinii,1,recenzja,26,reklama,5,Reklama w internecie,7,reklamy na stronę,2,review,18,Revolut,1,samouczek,2,Scarlet-Clicks,1,Sejfik,1,Skrill,12,Słowniczek,3,sonda,1,statystyki,3,SwagBucks,1,Swiat-Reklam,2,SWPanel,1,Szuwary,5,Testowane,4,TimeBucks,1,timebucks.com,1,Toluna,1,UEFA Euro 2016,1,Video,1,WordLinx,1,wypełnianie ankiet,19,wyplacalne-strony,1,Wypłata,3,Wywiady,1,YouGov,1,ySense,11,Zagraniczne,6,zakupy,2,zarabianie,97,zarobki,13,zestawienie,7,ZielonyMail,3,Zlotoweczka,1,życzenia,1,życzenia bożenarodzeniowe,1,
ltr
item
m-Zarabianie — blog o zarabianiu w Internecie bez inwestycji: Scarlet-Clicks - czy ten program płaci za oglądanie reklam?
Scarlet-Clicks - czy ten program płaci za oglądanie reklam?
Scarlet-Clicks — płatne oglądanie reklam — opis programu, omówienie wad i zalet, stawki, warunki uczestnictwa, opinie 2021.
https://2.bp.blogspot.com/-vLpFgYyCWwQ/W1iH1u-WwhI/AAAAAAAACKg/OmsxvjMsze8cDxADXvJBi4Vb8e0ry5DtACLcBGAs/s320/Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B25-07-2018%2B162132.bmp.jpg
https://2.bp.blogspot.com/-vLpFgYyCWwQ/W1iH1u-WwhI/AAAAAAAACKg/OmsxvjMsze8cDxADXvJBi4Vb8e0ry5DtACLcBGAs/s72-c/Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B25-07-2018%2B162132.bmp.jpg
m-Zarabianie — blog o zarabianiu w Internecie bez inwestycji
https://www.m-zarabianie.com/2013/01/scarlet-click-paci-od-2009-roku.html
https://www.m-zarabianie.com/
https://www.m-zarabianie.com/
https://www.m-zarabianie.com/2013/01/scarlet-click-paci-od-2009-roku.html
true
811550301452940054
UTF-8
Załadowano wszystkie posty Nie znaleziono żadnych wpisów POKAŻ WSZYSTKIE Czytaj więcej Odpowiedz Anuluj odpowiedź Skasuj By Strona główna STRONY POSTY Pokaż wszystkie PRZECZYTAJ TAKŻE PODOBNE POSTY: ETYKIETA ARCHIWUM SEARCH WSZYSTKIE POSTY Nie znaleziono żadnego wpisu pasującego do Twojej prośby Wróć na stronę główną Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela Pon Wt Śr Czw Piąt Sob Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień Sty Lut Marz Kw Maj Czer Lip Sier Wrz Paź List Gru przed chwilą 1 minutę temu $$1$$ minutes ago 1 godzinę temu $$1$$ hours ago Wczoraj $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago ponad 5 tygodni temu Obserwujący Śledzić TREŚĆ PREMIUM ZOSTAŁA ZABLOKOWANA STEP 1: Udostępnij w sieci społecznościowej STEP 2: Kliknij link w swojej sieci społecznościowej Skopiuj cały kod Zaznacz cały kod Wszystkie kody zostały skopiowane do schowka Nie można skopiować kodów / tekstów, naciśnij [CTRL] + [C] (lub CMD + C na Macu), aby skopiować Spis treści