Scarlet-Clicks — płaci od 2009 roku, opinie, opis

Co to jest Scarlet-Clicks?

Scarlet-Clicks to strona reklamowo-zarobkowa typu PTC / Bux (zarabianie przez internet — klikanie w reklamy, oglądanie reklam). Strona istnieje i płaci od 2009 roku, co jest sporym osiągnięciem na rynku tego typu programów. Żeby wypłacić pieniądze, należy uzbierać $ 2 USD. Wypłaty na procesory Payza, Perfect Money, Payeer lub w kryptowalutach:  Bitcoin, Dash i Litecoin.

Scarlet-Clicks — płatne oglądanie reklam, minimum $ 2 USD, PayPal, Payza, PM, płaci systematycznie od 2009 roku. Kliknij obrazek i przejdź na oficjalną stronę Scarlet-Clicks
Scarlet-Clicks — płatne oglądanie reklam, minimum do wypłaty $ 2 USD, płaci systematycznie od 2009 roku. Kliknij obrazek i przejdź  na oficjalną stronę Scarlet-Clicks


Przydatne informacje, statystyki

 • Adres strony (oficjalna strona programu): scarlet-clicks.info
 • Metoda zarabiania: PTC — płatne oglądanie reklam (klikanie reklam), program partnerski (poleceni DR), wypożyczanie poleconych RR.
 • Czy ten program płaci? Aktualny status programu (2018-02-09): PŁACI, dział na blogu: DOBRE (Srebrna lista).
 • Język strony: angielski.
 • Czy uczestnictwo jest darmowe i legalne?  Tak, członkostwo w ScarletClick jest bezpłatne, legalne, nie zobowiązuje do żadnych zakupów i w każdej chwili możesz z niego zrezygnować.
 • Właściciel strony: Właścicielem jest Dimitrios Kornelatos z Grecji. Ten sam właściciel, który posiada GPTplanet.com oraz OptimalBux.com (nowy program tego właściciela).
 • Data uruchomienia strony: 2009 rok 
 • Ilość użytkowników: 688559 (stan z 31 stycznia 2018 roku); 694685 (stan z 15 lutego 2018 roku).
 • Akceptacja użytkowników (Kto może dołączyć?): Strona akceptuje użytkowników z każdego kraju.  
 • Skrypt strony: EvolutionScript Version 5.0 


Zarabianie w Scarlet-Click

Na stronie programu, po rejestracji i zalogowaniu się, możesz znaleźć następujące zakładki z dostępnymi metodami zarabiania:

 • View Ads (Klikanie płatnych linków i banerów): $0,0005 - $0,003 za klik. Płatne reklamy dostępne są po zalogowaniu się na stronie programu, w zakładce "View Ads" (zakładka w górnym panelu strony). Żeby otrzymać zapłatę, musisz kliknąć reklamę (link reklamowy), odczekać określony czas, a następnie kliknąć odwrócony obrazek. Zarobiona kwota zostaje automatycznie dodana do Twojego salda w programie. Ilość reklam dziennie: +/- 15. 
 • ScarletGrid (kliki konkursowe) — Codziennie otrzymasz 25 szans na wygranie $ 1 USD.
 • PTCWall — Dodatkowe płatne kilki.
 • PTSU — Płatne zapisy, w zakładce PTSU otrzymasz zapłatę za zapisy do innych programów (dokładnie czytaj opis oferty).
 • Promotional Tools — Program partnerski / poleceni: Możesz zarabiać również na polecaniu programu nowym użytkownikom. Zarobisz 40% od kliku poleconego, brak limitu poleconych bezpośrednich. Materiały do polecania programu innym użytkownikom (linki i banery) znajdują się na stronie programu, w sekcji "Account — Promotional Tools" (zakładka po lewej stronie). 
 • Traffic Exchange: czyli ManualSurf, w tej zakładce otrzymasz punkty za oglądanie stron innych użytkowników. Punkty możesz wykorzystać na wyświetlanie własnych, dodanych stron (w tej zakładce otrzymujesz jedynie punkty, nie jest to opcja płatna).
 • Wypożyczanie poleconych RR (zakładka Rent Referrals): Czy warto wypożyczać poleconych RR w tym programie? Opinie na ten temat są podzielone, jednak wydaje mi się, że w internecie więcej jest opinii negatywnych, mówiących, że w Scarlet-Clicks nie warto wypożyczać poleconych RR, że jest to na granicy opłacalności itp.  Moim zdaniem lepiej skupic się na pozyskiwaniu poleconych bezpośrednich DR. Jeśli masz inne zdanie na ten temat, to zachęcam do dodania swojej opinii w komentarzu. 


Wypłata, procesory płatnicze

 • Procesory: Pieniądze możesz wypłacić na konta Payza, Perfect Money, Payeer lub w kryptowalutach:  Bitcoin, Dash i Litecoin.
 • Minimum do wypłaty: $ 2 USD
 • Czas realizacji wypłaty: 2-7 dni.

Ocena programu i inne uwagi

Scarlet-Clicks - plusyPlusy, co mi się podoba w tym programie?
 • Stabilność, długoterminowość: Scarlet-Click istnieje i  wypłaca bezproblemowo od 2009 roku.
 • Wypłacalność: Dowody wypłat można znaleźć w całej sieci, pod opisem programu zamieściłem również własny dowód wypłaty. Strona wypłaca pieniądze zgodnie z terminem podanym w swoim regulaminie (do 7 dni).
 • Dobre opinie: Program cieszy się dobrymi opiniami wśród użytkowników programów typu Paid to Click. 
 • Niskie minimum: Pieniądze możesz wypłacić już po uzbieraniu $ 2 USD.
 • Strona nie wymusza oglądania reklam — podczas emisji reklamy możesz oglądać inne strony internetowe. 
 • Brak opłat: Uczestnictwo w programie jest darmowe, nie zobrazuje do żadnych "inwestycji" czy zakupów.
 • Brak limitów: Program nie posiada limitu ilości poleconych bezpośrednich (DR). To ważny atut dla tych, którzy potrafią zdobywać ich wielu (zbieranie poleconych nie jest obowiązkowe, ale warto ich zbierać, żeby zwiększyć zarobki). 
 • Forum: Strona posiada forum, na którym można dowiedzieć się wielu istotnych rzeczy na temat programu, obejrzeć dowody wypłat, porozmawiać z innymi użytkownikami oraz obsługą programu. Link do forum: https://www.scarlet-clicks.info/forum.php 
Scarlet-Clicks - minusyMinusy, co mi się nie podoba w tym programie?
 • Powolne zarabianie bez poleconych: Jak w każdym programie typu Paid to Click, przy samotnym klikaniu (bez poleconych) zbierana kwota nie rośnie zbyt szybko. Aby zarabiać w miarę szybko, warto zbierać "Poleconych" (na stronie programu znajdują się materiały promocyjne — linki i banery, które ułatwiają pozyskiwanie nowych użytkowników). Zapraszanie poleconych nie jest obowiązkowe, ale warto ich zbierać, żeby zwiększyć zarobki. 
 • Niskie stawki: Za obejrzaną reklamę program płaci ułamki centa.
 • Niski potencjał zarobkowy: Zarabianie przez internet w Scarlet-Clicks nie zastąpi normalnej pracy, ze względu na niewielkie zarobki. To tylko dodatkowa "praca", którą możesz wykonywać przy okazji korzystania z internetu.
 • Duże ryzyko utraty płynności finansowej: Scarlet-Clicks to strona zarobkowa typu Bux. Udostępnia ona wypożyczanie poleconych RR, gdzie użytkownik wpłaca jakąś kwotę na wypożyczenie poleconych, a później teoretycznie wypłaca wraz z naliczoną prowizją. Strony udostępniające tego typu usługi są znacznie bardziej narażone na ryzyko utraty płynności finansowej niż na przykład programy GPTR czy panele ankietowe — mające realny model biznesowy (umożliwiające zarabianie tylko na oglądaniu reklam, wypełnianiu ankiet i programie partnerskim). 
 • Zbyt dużo stron? Właściciel Scarlet-Clicks i GPTPlanet stworzył kolejną, trzecią już stronę zarobkową o nazwie OptimalBux.com. Może to oznaczać, że zyski z tych starszych stron powoli się wyczerpują i poprzez otwarcie nowej strony właściciel szuka dodatkowych funduszy — na utrzymanie poprzednich stron. Dlatego warto zachować ostrożność przy wszelkich "inwestycjach" i zakupach na stronie. Nigdy nie wiadomo jak długo taka strona będzie jeszcze prawidłowo funkcjonowała i wypłacała pieniądze.


Rejestracja w programie Scarlet-Clicks:

Żeby zarejestrować się w programie, kliknij link poniżej. Link przeniesie na oficjalną stronę programu. Po wejściu na stronę kliknij napis "REGISTER" i wypełnij krótki formularz rejestracyjny.


Formularz rejestracyjny wypełnij według wzoru:
(kliknij obrazek, aby go powiększyć):
Rejestracja w programie Scarlet-Clicks

Po rejestracji możesz już zacząć zarabiać. Płatne reklamy dostępne są po zalogowaniu się na stronie, w sekcji "View Ads". Po kliknięciu reklamy należy odczekać około 10 do 30 sekund (zależnie od wartości reklamy), po czym pojawią się obrazki — trzeba kliknąć odwrócony obrazek, aby kwota doliczona została do salda konta.


Czy Scarlet-Clicks płaci? Co nowego w programie? Najnowsze uwagi (2018-02-09)

Czy program płaci? Tak, Scarlet-Clicks płaci od wielu lat zgodnie z terminem zdeklarowanym w swoim regulaminie (2 -7 dni). Pod opisem programu zamieściłem również niektóre własne, najnowsze dowody wypłat. Na najnowszą wypłatę czekałem 5 dni (na procesor Payza).
Co słychać w programie? (2018-02-09): Niestety procesor PayPal nie już dostępny w programie.  Pieniądze możesz wypłacać na procesory: Payza, Perfect Money. Payeer lub w kryptowalutach:  Bitcoin, Dash i Litecoin.
Co słychać w programie? (2018-01-08): Właściciel Scarlet-Clicks i GPTPlanet stworzył kolejną, trzecią już stronę zarobkową o nazwie OptimalBux.com. Może to oznaczać, że zyski z tych starszych stron powoli się wyczerpują i poprzez otwarcie nowej strony właściciel szuka dodatkowych funduszy — na utrzymanie poprzednich stron. Dlatego warto zachować ostrożność przy wszelkich "inwestycjach" i zakupach na stronie. Nigdy nie wiadomo jak długo taka strona będzie jeszcze prawidłowo funkcjonowała i wypłacała pieniądze.
Według danych z oficjalnej strony liczba użytkowników systematycznie się zwiększa — czyli program cieszy się ciągłym zainteresowaniem. Stawki za oglądanie reklam są niskie, dlatego na koncie standard, bez poleconych, dobijanie do minimum trochę potrwa. Oczywiście jest to jak najbardziej osiągalne i bardziej pewne, niż w wielu nowych programach, które często znikają (razem z pieniędzmi użytkowników), szybciej niż się pojawiły.


Dowód wypłaty 2018:

Kliknij obrazki, aby powiększyćInformacje o wypłatach
Scarlet-Clicks — dowód wypłaty 2018
$ 19,37 USD — na konto Payza
Data zlecenia wypłaty: 2018-02-04
Data wpłynięcia na konto: 2018-02-09
Czas oczekiwania na wypłatę: 5 dni
Scarlet-Clicks — dowód wypłaty 2018
$ 26,60 USD — na konto PayPal
Data zlecenia wypłaty: 2018-01-03
Data wpłynięcia na konto: 2018-01-08
Czas oczekiwania na wypłatę: 5 dni

Scarlet-Clicks — dowód wypłaty 2017


$ 18,97 USD — na konto PayPal
Data zlecenia wypłaty: 2017-12-01
Data wpłynięcia na konto: 2017-12-08
Czas oczekiwania na wypłatę: 7 dni


Autor wpisu: Owl, blog m-zarabianie.com
Źródło: (statystyki, warunki uczestnictwa itp.): Oficjalna strona Scarlet-Clicks
Ostatnia aktualizacja wpisu: 2018-02-15
Kopiowanie treści bloga zabronione.

Zarabiaj na wypełnianiu ankiet <<--

ClixSense — najczęściej chwalony program <<--

Fakty, opinie, informacje o zarabianiu na płatnych ankietach <<--

Zasady komentowania na blogu m-Zarabianie:

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z zasadami komentowania <<-- Zapoznaj się także z polityką ochrony prywatności <<--

KOMENTARZE

BLOGGER: 6
Loading...
Clixsense - zarabianie przez internet, płatne ankiety
Uwaga: W blogowych postach mogą być wykorzystane moje linki partnerskie / referencyjne / afiliacyjne. Jednak nie wpływa to w żaden sposób na rzetelność przedstawianych na blogu opisów, recenzji, opinii, zalet i wad programów.

Otrzymuj informacje o najnowszych postach na adres E-mail

Twoja zgoda: Zapisując się do subskrypcji bloga, zgadzasz się na gromadzenie i przechowywanie Twojego adresu e-mail. Przeczytaj więcej
Nazwa

20dollars2surf,1,3ziko,1,Adnox,7,Ads-Ivo,1,Angielskojęzyczne,5,Ankiety,8,Archiwalne,17,Arial-Media,8,Aurorki,2,Badanie-opinii,1,Banki,6,BiznesMails,1,Bux,3,CashnHits,2,CentrumReklamy,1,Click.Mail,1,ClixAddon,1,Clixsense,9,Dobre,14,DonkeyMails,2,Ekasa,1,EldiBux,1,Epanel,1,Filmy,1,Forsapl,1,Gify,1,GPTplanet,1,GPTR,7,GreenPanthera,1,i-Say,1,ImasOnline,1,ImperiumReklamy,1,kalkulator oszczędności,1,kalkulatory,1,Konta bankowe,5,konta młodzieżowe,1,konta osobiste,1,konta oszczędnościowe,1,konta walutowe,1,LegacyClix,2,LuckyMails,1,Mailowe,7,MarketAgent,1,Markonix,1,MateBux,1,mBank,2,Moje ulubione,9,Nagrody,1,Najlepsze,5,Najlepsze dla promotorów,4,Najlepsze dla użytkownika bez poleconych,6,Najlepsze GPTR,1,Najlepsze panele ankietowe,3,Neobux,5,Netele,5,News,26,Nie polecam - SCAM,17,No-Minimum,1,Nowe i Testowane,11,Ojooo,1,Opinie.pl,1,OptimalBux,1,oszczędzanie pieniędzy,2,PanelAriadna,1,Partnerskie,1,Payza,4,piłka nożna,1,Płaci pieniądze na PayPal,4,Płaci pieniądze na polskie konto bankowe,12,Płaci pieniądze na Skrill,5,płatne ankiety,1,Płatne oglądanie reklam,10,Pod znakiem zapytania,1,poleceni,2,Polskie,15,Polskojęzyczne,16,poradnik,14,Porównywarka,4,Procesory płatności,1,Produkty finansowe,7,Programy firmy Atentivo Anti-Tau & Ads-Ivo (Admin Netele i Miroka),8,przydatne narzędzia,1,PTC,3,PulsReklamy,1,Qassa,1,ranking,4,ReaktorOpinii,1,reklama,1,reklamowe,1,reklamy,1,Reklamy na stronę,1,Revenue Share,2,Scarlet-Clicks,1,Sejfik,1,Skrill,1,Słowniczek,2,Swiat-Reklam,1,Szuwary,2,UEFA Euro 2016,1,Video,1,Web-Ads,1,WordLinx,1,Wypłata,4,Wywiady,1,Zagraniczne,5,zarabianie,100,ZielonyMail,2,Zlotoweczka,1,
ltr
item
m-Zarabianie — blog o zarabianiu w Internecie bez inwestycji: Scarlet-Clicks — płaci od 2009 roku, opinie, opis
Scarlet-Clicks — płaci od 2009 roku, opinie, opis
https://4.bp.blogspot.com/-tzKfUKv0pjI/Wa7OcGnf8_I/AAAAAAAABAQ/7Pw4KVXpJWMur9Qn9JmvvON5903_FnlhQCLcBGAs/s400/Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B2017-09-05%2B181730.bmp.jpg
https://4.bp.blogspot.com/-tzKfUKv0pjI/Wa7OcGnf8_I/AAAAAAAABAQ/7Pw4KVXpJWMur9Qn9JmvvON5903_FnlhQCLcBGAs/s72-c/Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B2017-09-05%2B181730.bmp.jpg
m-Zarabianie — blog o zarabianiu w Internecie bez inwestycji
https://www.m-zarabianie.com/2013/01/scarlet-click-paci-od-2009-roku.html
https://www.m-zarabianie.com/
https://www.m-zarabianie.com/
https://www.m-zarabianie.com/2013/01/scarlet-click-paci-od-2009-roku.html
true
811550301452940054
UTF-8
Załadowano wszystkie posty Nie znaleziono żadnych wpisów POKAŻ WSZYSTKIE Czytaj więcej Odpowiedz Anuluj odpowiedź Skasuj By Strona główna STRONY POSTY Pokaż wszystkie POLECANE DLA CIEBIE ETYKIETA ARCHIWUM SZUKAJ NA BLOGU WSZYSTKIE POSTY Nie znaleziono żadnego wpisu pasującego do Twojej prośby Wróć na stronę główną Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień just now 1 minuta temu $$1$$ minutes ago 1 godzinę temu $$1$$ hours ago Wczoraj $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago ponad 5 tygodni temu Obserwujący Śledzić TREŚĆ PREMIUM ZOSTAŁA ZABLOKOWANA KROK 1: Udostępnij. KROK 2: Kliknij udostępniony link, aby odblokować Skopiuj cały kod Zaznacz cały kod Wszystkie kody zostały skopiowane do schowka Nie można skopiować kodów / tekstów, naciśnij [CTRL] + [C] (lub CMD + C na Macu), aby skopiować