📈 MarketAgent - Zarabianie na wypełnianiu ankiet, opinie

Co to jest MarketAgent?


MarketAgent to legalna, zarejestrowana firma, zajmująca się badaniami rynku — online. Osobom (respondentom), które szukają dodatkowego zarobku w internecie, płaci za wypełnianie ankiet online. 

MarketAgent - 1,5 € (150 punktów) otrzymasz już za samą rejestrację w programie. Niskie minimum do wypłaty (200 punktów = 2 €), czyli wypłatę możesz zlecić już po wypełnieniu pierwszej ankiety po rejestracji.
Zleceniodawcy, zainteresowani badaniami rynku i opinii społecznej mogą zlecić przeprowadzanie ankiet. Marketagent realizuje badania internetowe dla najlepszych krajowych i międzynarodowych spółek, takich jak Coca-Cola, OBI, Nestlé, T-Mobile, L'Oreal, Unilever, Ikea, Bayer, Generali, austriackiego Post AG, A1 Telekom lub Samsung. Tematy i priorytety badawcze są różnorodne i obejmują wszystkie aspekty badań rynku i opinii.

MarketAgent — przydatne informacje

 • Oficjalny adres strony: marketagent.com
 • Metody zarabiania: Płatne wypełnianie ankiet online, program partnerski.
 • Czy ten program płaci? (2018-10-15): Tak, na chwilę obecną MarketAgent płaci, dział na blogu: "Dobre programy". Pod opisem programu umieściłem dowód wypłaty.
 • Język strony: Polski. Strona dostępna jest w 20 językach, w tym również w języku polskim.
  Czy zarabianie w tym programie jest darmowe? Tak, udział w MarketAgent jest darmowy, nie zobowiązuje do żadnych zakupów i w każdej chwili możesz zrezygnować z uczestnictwa w programie.
 • Czy zarabianie w tym programie jest legalne? Tak, zarabianie na płatnych ankietach jest legalne, polskie prawo nie zabrania w ten sposób zarabiać. Strona należy do legalnej, zarejestrowanej firmy. Płatne ankiety a bezpieczeństwo <<--
 • Kto jest właścicielem strony? Marketagent online reSEARCH GmbH Brown Boveri Strasse 8/1 2351 Wiener Neudorf
 • Akceptacja użytkowników (kto może dołączyć i pracować w tym programie?): Market Agent to program międzynarodowy. Strona dostępna jest w 20 językach. Minimalny wiek wymagany do uczestnictwa w ankietach to 14 lat.
 • Data uruchomienia strony (od kiedy program istnieje?): 2001 rok.
 • Ilość użytkowników: 1 milion osób (stan z lipca 2018); 1,2 miliona osób (stan z listopada 2018).
 • Minimum do wypłaty:  2 € (200 punktów).
 • Metody wypłat: PayPal, Skrill.
 • Czas oczekiwania na wypłatę: Przelewy na konta wykonywane są raz dziennie, może to trwać do 24 godzin.
 • Najczęściej zadawane pytania <<--

💶 Na czym polega zarabianie, jak zarabiać w MarketAgent?

 • Płatne ankiety: Firma płaci za wypełnianie ankiet online (przez internet), za udział w badaniach rynku, opinie. Za wypełnianie ankiet otrzymujesz punkty, które możesz wymienić na gotówkę. 100 punktów = 1 €.
 • 1,5 € (150 punktów) otrzymasz już za samą rejestrację w programie. Do wymiany punktów na gotówkę potrzebne jest przynajmniej 2 € (200 punktów), czyli już po wypełnieniu pierwszej ankiety (nierejestracyjnej) możesz wypłacić gotówkę na konto PayPal, Skrill. Informacje o dostępnej ankiecie otrzymasz na e-mail podany przy rejestracji.
 • Program partnerski: Strona oferuje atrakcyjny program partnerski. Otrzymasz 1 € (100 punktów) za polecenie nowego respondenta, który zarejestruje się w serwisie przez Twój baner/link referencyjny. Warunkiem przelewu jest rejestracja i udział nowego respondenta w przynajmniej jednej ankiecie (nierejestracyjnej).
Zarabianie w MarketAgent


📈 Ile zarobisz za wypełnienie pojedynczej ankiety? Jak często przychodzą ankiety?

 • Najtańsze ankiety: 0,1 € (10 punktów).
 • Najdroższe ankiety: 2,5 € (250 punktów).
 • Ile przychodzi płatnych ankiet? Osobiście otrzymuję do 3 ankiet na miesiąc. Zdarzają się też miesiące bez ankiet. Jednak nie należy się tym zrażać, ponieważ minimum do wypłaty jest na tyle niskie (2 €), że wystarczy czasami tylko jedna wypełniona ankieta (nierejestracyjna), żeby wypłacić pieniądze. 
 • Ile wart jest 1 punkt? 1 punkt = 0,01 €

💰 Jak można wypłacić pieniądze z Marketagent?

 • Minimum do wypłaty: 2 € (200 punktów).  "Przy wymianie punktów na gotówkę, odpowiednia kwota zostanie przelana na podane konto bankowe. Przy przelewach poniżej 60 PLN, zostanie pobrana opłata w wysokości 4 PLN."
 • Procesory płatności: Po uzbieraniu 200 punktów, punkty możesz wymienić na gotówkę i przelać je na konta PayPal, Skrill.
 • Możesz też przekazać na cele charytatywne, po uzbieraniu minimum 6 €, np. na Amnesty International, Global 2000, Caritas, Aids Hilfe (Austria).
 • Wymiany punktów na gotówkę dokonuje się w dziale "Giełda"
 • Czas oczekiwania na wypłatę: Przelewy na konta wykonywane są raz dziennie, może to trwać do 24 godzin.

Ocena programu i inne uwagi

⊕ Plusy — co mi się podoba w tym programie? ⊖ Minusy — co mi się nie podoba w tym programie?
 1. Legalna firma: MarketAgent to legalna, zarejestrowana firma.
 2. Stabilność: MarketAgent istnieje i płaci od 2001 roku.
 3. Darmowy udział: Udział w MarketAgent jest darmowy — każdy może dołączyć i zarabiać na ankietach. Strona nie wymaga żadnych wpłat czy zakupów.
 4. Wypłacalność: Firma płaci, dowody płatności można znaleźć w sieci. Pod opisem programu umieściłem również własny dowód wypłaty.
 5. Bonus za zapis: 1,5 € (150 punktów) otrzymasz już za samą rejestrację w programie.
 6. Niskie minimum: Niskie minimum do wypłaty (200 punktów = 2 €), czyli wypłatę możesz zlecić już po wypełnieniu pierwszej ankiety po rejestracji.
 7. Wypłaty na PayPal, Skrill lub cel charytatywny.
 8. Powiadomienia na e-mail o nowych, dostępnych ankietach. 
 9. Dobry program partnerski. Firma płaci 1 € za każdego poleconego, który weźmie udział przynajmniej w jednej ankiecie (jak pozyskiwać poleconych).
 10. Strona dostępna jest w 20 językach: ułatwia to promowanie programu, zdobywanie poleconych w serwisach zagranicznych.


 1. Niewielka ilość dostępnych ankiet dla Polaków
   —
  to chyba największy mankament tego programu. Osobiście otrzymuję około 3 ankiety na miesiąc. Zdarzają się też miesiące bez ankiet.
  Zaproszenie do udziału w ankietach odbywa się przez system losowy, który wybiera liczbę użytkowników zgodną z zapotrzebowaniem (np. mężczyzna z miejscem zamieszkania w Warszawie itp.).
  Kryteria te sprawiają, że czasami zaproszenia do udziału w ankietach wysyłane są często, a czasem okresy pomiędzy ankietami są długie.
  Jednak nie należy się tym zrażać, ponieważ minimum do wypłaty jest na tyle niskie (2 €),
  że wystarczy czasami tylko jedna wypełniona ankieta (nierejestracyjna), żeby wypłacić pieniądze.
 2. Długi czas oczekiwania na dopisanie do salda punktów za ankietę.
  Czasami punkty za ankietę dopisywane są szybko, a innym razem może to potrwać nawet ponad miesiąc.
 3. Niski potencjał zarobkowy: Zarabianie w panelach ankietowych nie zastąpi normalnej pracy czy biznesu.
  To tylko forma dodatkowego, niewielkiego zarobku przez internet.


Rejestracja w programie MarketAgent

[Rejestracja w MarketAgent.com] <<-- kliknij link i wypełnij ankietę rejestracyjną. Podaj prawidłowy adres e-mail, ponieważ na niego będziesz otrzymywać powiadomienia o nowych, dostępnych ankietach.


Czy program płaci, czy strona nie jest oszustwem?

Program Marketagent na pewno jest wypłacalny. Na blogu zamieściłem niektóre własne dowody wypłat. Zwykle nieufnie podchodzę do programów, które płacą za wypełnianie ankiet. Zaciekawiła mnie natomiast spora ilość dowodów wypłat w sieci, pochodzących właśnie z tego programu. Za samą rejestrację i wypełnianie ankiety rejestracyjnej otrzymasz 1,5 Euro (150 punktów = 1,5 €), a wypłatę możesz zlecić już po uzbieraniu 2 Euro (200 punktów = 2 €).
Wypełniłem ankietę rejestracyjną i na moim koncie w programie pojawiło się 150 punktów. Ponieważ długo nie otrzymywałem żadnych ankiet, więc pomyślałem sobie, że to kolejna firma, która naciąga użytkowników — wysyła jedną ankietę i na tym się kończy. Jednak po okresie około 1 tygodnia otrzymałem e-maila z informacją o dostępnej, kolejnej ankiecie. Badanie dotyczyło opinii na temat przyszłości Europy, poziomu życia w kraju zamieszkiwanym przez respondenta. Wypełnienie zajęło kilka minut — zarobek za wypełnienie ankiety to 120 punktów. Czyli 150 za rejestracje + 120 za wypełnianie kolejnej ankiety i już mogłem wpłacić pierwsze 2,66 euro na konto PayPal.


🛈 Najnowsze uwagi: (2018-10-15)

Program zarobkowy MarketAgent na pewno jest wypłacalny i płaci zgodnie z terminem zdeklarowanym w swoim regulaminie. Poniżej zamieściłem najnowszy dowód wypłaty z tego systemu. W moim przypadku zarobek przede wszystkim z poleconych. W dalszym ciągu przychodzi niewiele ankiet dla Polaków. Mimo wszystko warto się zarejestrować w tym panelu ankietowym. MarketAgent nie wymaga systematycznego logowania się na konto czy innego nakładu pracy. Możesz się zarejestrować, wypełnić ankietę rejestracyjną i zapomnieć o programie. Powiadomienie o kolejnej dostępnej ankiecie otrzymasz na adres mailowy, podany przy rejestracji. Bardzo niskie minimum (2 €) sprawia, że już po otrzymaniu pierwszych ankiet możesz wypłacić pieniądze. Warto zainteresować się ich programem partnerskim. Firma płaci 1 € za każdego zaproszonego poleconego (który weźmie udział przynajmniej w jednej ankiecie). Materiały promocyjne, banery do polecania znajdują się na stronie programu, w zakładce "Program webmastera".

Market Agent — niektóre dowody wypłat 2018

kliknij obrazki, aby je powiększyć Informacje o wypłatach

MarketAgent — dowód wypłaty 2018, marketagent
€ 10,20 EUR na konto Skrill
Data zlecenia wypłaty: 2018-10-11
Data wpłynięcia na konto: 2018-10-15
Czas oczekiwania na wypłatę: 4 dni
MarketAgent — dowód wypłaty 2018, marketagent

€ 10.90 EUR na konto Skrill
Data zlecenia wypłaty: 2018-08-27
Data wpłynięcia na konto: 2018-08-28
Czas oczekiwania na wypłatę: 1 dzień

MarketAgent — dowód wypłaty 2018, marketagent

€ 24,80 EUR na konto Skrill
Data zlecenia wypłaty: 2018-07-12
Data wpłynięcia na konto: 2018-07-13
Czas oczekiwania na wypłatę: 1 dzień


Autor wpisu: Owl, blog m-zarabianie.com
Źródło: (statystyki, warunki uczestnictwa itp.): Oficjalna strona MarketAgent.
Ostatnia aktualizacja wpisu: 2018-11-15
Kopiowanie treści bloga zabronione.

Zobacz także

Więcej programów z płatnymi ankietami <<--
Jak zarabiać szybciej na wypełnianiu ankiet Online?

KOMENTARZE

BLOGGER: 41
 1. Witam, kiedy pojawiła się u Pana ostatnia ankieta? Tj. data jej opublikowania? Mam konto od 4 dni zarejestrowałem z Pańskiego linka i czekam teraz:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Witaj "Anonimowy". Ostatnią ankietę miałem 18.12.2012 "O przyszłości Europy", wartość ankiety 120 punktów (około 1,2 €). Otrzymałem informację o niej na e-mail (po okresie około tygodnia od rejestracji w programie). Niestety od tamtej chwili nie otrzymałem żadnej kolejnej ankiety.
  Mam tez 13 poleconych - którzy zapisali się z mojego reflinka, ale ze statystyk wynika, że żaden z nich jeszcze nie otrzymał kolejnej ankiety (zarobek z moich poleconych: 0 € )

  Jednak na rożnych forach o tematyce "zarabianie", pojawią się dowody wypłat z tego programu, więc ankiety są wysyłane, tyle że pewnie niezbyt często. Zobaczymy jak będzie dalej - będę obserwował ten program.

  Według właścicieli programu:

  "Zaproszenie do udziału w ankietach odbywa się przez system losowy, który wybiera liczbę użytkowników zgodną z zapotrzebowaniem (np. Mężczyzna z miejscem zamieszkania w Warszawie, itp.). Kryteria te sprawiają, że czasami zaproszenia do udziału w ankietach wysyłane są bardzo często, a czasem okresy pomiędzy ankietami są dość długie."

  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzisiaj pojawiła się kolejna płatna ankieta, o tematyce "gospodarstwo domowe".

  OdpowiedzUsuń
 4. U mnie też niestety ankiet jak na lekarstwo ;/ Ciężko będzie tutaj cokolwiek zarobić...

  OdpowiedzUsuń
 5. Cześć Danni1990,
  Polacy faktycznie otrzymują niewiele tych ankiet i na jakieś wielkie profity nie ma co liczyć. Raczej należy traktować taką formę zarobku jako zarabianie 'przy okazji'. Oprócz ankiet można zarabiać na pozyskiwaniu poleconych. Jeśli Twój polecony otrzyma ankietę, to również i Ty na tym zarabiasz.
  Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ze statystyk moich poleconych widać, że otrzymują od czasu do czasu ankiety. Dosyć fajny jest zysk z poleconych, więc warto promować ten serwis na zagranicznych stronach. Zagraniczni respondenci otrzymują więcej ankiet niż Polacy (zysk z poleconych otrzymujemy wtedy, gdy polecony otrzyma również ankietę) . Za każdego poleconego nowego użytkownika, który zarejestruje się w serwisie przez Twój baner/link Marketagent przeleje na Twoje konto 1 €. Warunkiem przelewu jest rejestracja i udział nowego respondenta w przynajmniej jednej ankiecie.
  Firma jest rzetelna, działa od 2001 roku, wypłaty realizowane są praktycznie w dzień zlecenia, strona przetłumaczona jest na 15 języków.

  OdpowiedzUsuń
 7. A ja czekam już kilka dni na wypłatę. Chyba jednak nie wypłacają

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj Anonimowy. Na pewno w programie MarketAgent? To trochę dziwne, ja nigdy nie czekałem dłużej niż jeden dzień. Na forach internetowych o tematyce 'zarabianie' też nie zauważyłem, żeby ktoś skarżył się, na długi czas oczekiwania na wypłatę. Proszę sprawdzić swoje dane do wypłaty, czy prawidłowo został podany adres e-mail (konta PayPal) i tak dalej. W razie jakiś przedłużających się kłopotów należy skontaktować się z suportem programu.
   Bieżące dowody wypłat z tego programu można zobaczyć chociażby tutaj: : Dowody wypłat

   Usuń
 8. Ja nie miałem już ankiety od 3 miesięcy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Osobiście też nie miałem żadnej ankiety (od jakiś 3 miesięcy). Ale ze statystyk moich poleconym wynika, że od czasu do czasu otrzymują ankiety.

   Usuń
  2. dokladnie jestem juz 4 miechy i lipa

   Usuń
 9. W dziale z dowodami wypłat zamieściłem najnowszą płatność z tego systemu (link pod opisem programu).

  OdpowiedzUsuń
 10. Ja też ostatnio dostałe, co prawda "tylko" 4 Ojro, ale zawsze coś

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gratuluję :) Chociaż ankiet przychodzi niewiele, to i tak moim zadaniem warto się zarejestrować. Program przecież nie wymaga żadnej aktywności, systematycznego logowania się na stronie czy innego nakładu pracy. Wystarczy się zarejestrować, wypełnić ankietę rejestracyjną (wartą 1,5 €) i czekać na kolejną ankietę (przecież to nic nie kosztuje).
   Już przy drugiej ankiecie można wypłacić, ponieważ minimum do wypłaty to tylko 2 €.
   Warto też promować program i pozyskiwać poleconych (linki i banery dostępne na stronie - za każdego poleconego firma przelewa 1 € ).

   Usuń
 11. ja to nawet pół roku czekałem na ankietę-znam inne portale z ankietami online sprawdzone przeze mnie gdzie w pół roku mozna uzbierac na wypłate 50 zł lub bonów niestety nie znalazłem ankiet-online któreby mi pozwoliły uzbierać dobra kwote w terminie krótszym niż pół roku bo i w regulaminach tez maja napisane ze jak sie uzbiera 50 zł wtedy wypłacą pieniążki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W MarketAgent teoretycznie możesz bardzo szybko wypłacić, bo minimum do wypłaty to tylko 2 € (a 1,5 € otrzymujesz już za wypełnienie ankiety rejestracyjnej). Natomiast w praktyce to wygląda różnie. Ja pierwszą wypłatę wypłaciłem po tygodniu od rejestracji. Wszystko zależy od tego, jak szybko otrzymasz kolejną ankietę.

   Usuń
 12. wiem ale też jest pobierana opłata 2% przy przelewach poniżej 1500 punktów wiec zbieram dalej:)
  Uwaga:
  Do wykonania każdej transakcji potrzebne jest przynajmniej 200 punktów (=8,00 ZL)
  Uwaga: Przy przelewach poniżej 1500 punktów pobierana jest opłata w wysokości 2%. Przy przelewach powyżej kwoty 1500 punktów (=15 EUR) przelew dokonywany jest bezpłatnie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No tak, jak ktoś jest cierpliwy, to może oczywiście zbierać do 1500 punktów (15 EUR) :)

   Usuń
 13. Ja tam nigdy nie czekam (wypłacam od razu), ankiety są bardzo, ale to bardzo rzadko, ale dzięki poleconym, jakoś da się wyżyć

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cześć, chyba tylko raz czekałem do 15 €. Właściwie to nie czekałem, a po prostu zapomniałem o tym programie. Po wejściu na stronę czekała na mnie mila niespodzianka:17 € - ale był to zarobek przede wszystkim z poleconych (zagranicznych poleconych - promowałem wtedy MarketAgent na zagranicznych stronkach PTC). Ankiet faktycznie przychodzi niewiele. Odnośnie tej opłaty 2%, to moim zdaniem nie jest to jeszcze jakaś jakaś astronomiczna opłata. 2 % od 2 € to przecież 4 centy.

   Usuń
 14. przez 2,5 roku orejestracji 11,80 złotych z euro. kpina.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie wygląda to trochę lepiej. Przez 2 lata i kilka miesięcy wypłaciłem 75 €, czyli jakiś 300 zł (praktycznie za nic). Nie bronię tego programu, bo nie da się ukryć, ze Polacy otrzymują tych ankiet bardzo mało, można powiedzieć, że prawie wcale. Pod względem ilości ankiet, częstotliwości ich otrzymywania są lepsze programy, chociażby Epanel.pl
   - otrzymuję z tego panelu ankiety praktycznie co kilka dni, już raz wypłacałem.
   Ale czy istnieje jakiś serwis z ankietami, który ma lepszy program partnerski od MargetAgent, który płaci 1 € za każdego aktywnego poleconego? Ja takiego nie znam.
   No może Qassa.pl, która płaci 8 zł za poleconego, ale Qasaa to nie jest typowy panel ankietowy.
   MarketAgent lubię za program partnerski, niskie minimum, które wynosi 2 € (1,5 € otrzymuje się za samą rejestrację w programie). Więc wystarczy zaprosić jednego użytkownika, lub wypełnić jedną ankietę (która może kiedyś przejdzie) i już można wypłacić. W miarę dobre efekty daje promowanie tego programu na zagranicznych stronach PTC. Nie nazwałbym tego programu kpiną, chociażby dlatego, że wypłaca od wielu, wielu lat, nie czekałem na wypłatę nigdy dłużej niż 1 dzień. Zarabianiem na ankietach średnio się interesuję, ale jeśli ktoś szuka więcej paneli z ankietami, to polecam znajomy blog: ankietyinfo.blogspot.com

   Usuń
 15. Tyle wspaniałych serwisów ankietowych (GlobalTestMarket, Toluna, IMASonline, Ipsos, iPoll...), a ty reklamujesz akurat ten bubel, w którym ankiety przychodzą raz na kilka lat.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wspaniałych serwisów ankietowych być może jest wiele, ale to jest post o MarketAgent.

   Nie reklamuję, tylko w pierwszej kolejności uczciwie opisuję i testuję. Czy w moim opisie MarketAgent jest jakiś punkt, który jest przekłamaniem?

   Masz rzetelnie napisane, że ankiet przychodzi niewiele (prawie wcale), ale za to program posiada dobry program partnerski.

   Aktualne dowody wypłat z tego programu pojawiają się w Internecie: klik

   Dla Ciebie to jest bubel, a dla mnie program, w którym mogę zarabiać na programie partnerskim, nie wypełniając ankiet.

   Usuń
  2. Czy taki bubel to bym nie powiedział, jeśli ktoś ma sporą liczbę zaproszonych to z pewnością sporo może zarobić :)

   Usuń
  3. Dokładnie, trudno się z Tobą nie zgodzić - dlatego warto być aktywnym uczestnikiem i korzystać z ich programu partnerskiego.
   Ale nawet i bez poleconych można łatwo osiągnąć minimum niezbędne do wypłaty, ponieważ wynosi ono tylko 2 € :)

   Usuń
 16. Rzeczywiście szybko osiąga się minimum, ale niestety przyznanie punktów za ankietę trwa bardzo długo. Od 10.11 nie mogę się doczekać moich punktów, a niby czeka się 3 tygodnie. Tym samym mimo, że dawno osiągnęłam minimum do wypłaty nie mogę wypłacić pieniędzy, bo według systemu nie wzięłam udziału w żadnej ankiecie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cześć Zuza,
   dzięki za komentarz. Szybkość doliczania punktów zależy też od danej ankiety. Niektóre ankiety zaliczane są szybko, a inne wolniej (na przykład po 3 tygodniach). Po wypełnieniu przeze mnie ostatniej ankiety, pojawił się taki napis:

   Dziękujemy za udział w ankiecie! Punkty bonusowe zostały wstępnie naliczone na Pana konto w zakładce "Stan konta" pod adresem 'Ankieta przeprowadzana z firmą partnerską (5168): produkty' X. Punty zostaną dopisane do stanu konta za około 3 tygodnie. Zespół Marketagent.

   Punkty z ankiet oznaczonych ⏲ przelewane są na konto po ok. 3 tygodniach od udziału w ankiecie. Firma jest raczej solidna, więc prędzej czy później te punkty powinni Ci doliczyć. Z tego, co pamiętam, to nie wszystkie ankiety zaliczane są aż tak długo (niektóre od razu). Zawsze też możesz napisać do obsługi programu, podać numer ankiety i zapytać (jeśli czas oczekiwania będzie przedłużał się w nieskończoność).

   Usuń
 17. Zarejestrowałam sie do MarketAgent juz ponad miesić i za rejestrację otrzymałam 190 pkt
  za które miałam otrzymać pieniądze i do dzisiaj cisza ani kasy ani jednej ankiety i jeszcze piszą by polecac program, co mam polecac jak sama do dzisiaj nic nie mam. To jakiś żart?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zarejestrowałam sie do MarketAgent juz ponad miesić i za rejestrację otrzymałam 190 pkt

   Dobry wieczór, za rejestrację otrzymuje się 150 punktów, czyli 1,5 €, pozostałe 40 punktów, to podejrzewam za jakieś pierwsze ankiety.

   za które miałam otrzymać pieniądze i do dzisiaj cisza ani kasy ani jednej ankiety i jeszcze piszą by polecac program, co mam polecac jak sama do dzisiaj nic nie mam. To jakiś żart?

   Żeby wypłacić pieniądze, należy zgromadzić 2 € (200 punktów), czyli jeszcze jedna ankieta, i będzie można już wypłacić. Wypłaty dokonuje się, po zalogowaniu w programie, w zakładce "Giełda". Pieniądze można wypłacić na procesory PayPal, Skrill, Interwetten. Możesz też przekazać je na cele charytatywne, po uzbieraniu minimum 6 €, np. na Amnesty International, Global 2000, Caritas (Austria), Aids Hilfe (Austria).

   Polecanie programu, korzystanie z programu partnerskiego nie jest obowiązkowe. Program wypłaca, od 2001 roku (dowody wypłat pojawiają się regularnie w sieci), ankiet przychodzi faktycznie niewiele (jest to uwzględnione w opisie programu, jako minus). Zdarza się też, że niektóre ankiety zaliczane są dopiero po 3 tygodniach i dłużej (dopisałem to jako minus, dziękuję za opinię), ale tak jak wspomniałem w komentarzu wyżej, nie wszystkie ankiety zaliczane są aż tak długo (niektóre od razu).

   Usuń
 18. Czy program jest aktualny? bo po zarejestrowaniu i wypelnieniu ankiety profilowej nic nie otrzymałam na moj portfel, i do tej pory a jestem juz miesiąc nie otrzymałam żadnego zaproszenia do wypełnienia ankiety.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, opis programu jest aktualny (MarketAgent płaci od 2001 roku). Mój najnowszy
   dowód wypłaty <<--. Informacje o wypłacalności pojawiają się również na blogach i forach poruszających tematykę zarabiania przez Internet. Przykład <<--

   Wszystkie opisy programów na tym blogu są aktualne. Jeśli jakiś program przestaje płacić , to oznaczam go zakładką
   "Scam — nie polecam" .

   Niektóre ankiety w MarketAgent zaliczane są szybko, a inne na przykład dopisywane są do salda po ok. 3 tygodniach od udziału w ankiecie. Firma jest solidna, więc prędzej czy później te punkty powinni doliczyć. Zawsze też można napisać do obsługi programu, podać numer ankiety i zapytać (jeśli czas oczekiwania będzie przedłużał się w nieskończoność). Pozdrawiam.

   Usuń
 19. Ja czekam 3 tygodnie na wyplate sie chyba nie doczekam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W MarketAgent nigdy nie czekałem na wypłatę dłużej niż 3 dni. Na forach o zarabianiu też nie zauważyłem, żeby ludzie narzekali na długi czas oczekiwania na wypłatę w tym programie. Jeśli czekasz 3 tygodnie, to już dawno powinieneś napisać do obsługi programu poprzez formularz kontaktowy i zapytać co jest grane. Mogła się zdarzyć np. jakaś pomyłka lub literówka podczas wpisywania adresu PayPal, lub jakiś błąd po stronie MarketAgent. Napisz do nich i zapytaj (na dole strony MarketAgent jest zakładka "kontakt".

   Usuń
  2. Na najnowszą wypłatę z MarketAgent czekałem tylko 1 dzień. Wypłatę zleciłem 2018-03-28, dzień później (2018-03-29) była już na koncie PayPal. Dowód wypłaty:

   https://4.bp.blogspot.com/-6oy4Z45X6O0/WsP8eDCuXeI/AAAAAAAABr0/bzTTZb-e43wpcx3u9LEV2wp6WjQM1Q4RACLcBGAs/s1600/market%2Bagent%2B2018%2Bmarzec.jpg

   Usuń
 20. Jak dla mnie to strata czasu, przez pół roku zarobiłam jakieś 7 zł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ankiet dla Polaków przychodzi faktycznie niewiele, na przykład w sierpniu otrzymałem tylko dwa zaproszenia do ankiety. Ale za to ten panel ma niskie minimum do wypłaty, które wynosi tylko 2 €, więc już po kilku ankietach można wypłacić pieniądze.

   Usuń
  2. no i nawet za wypełnienie metryczki przyznaje 10 punktów -cierpliwie mozna uzbierac większą kwote do wypłaty wtedy jest bez potracenia przez paypal -pozdro Marco

   Usuń
 21. Czy Market Agent dalej płaci na PayPal, bo widzę, że ostatnio zlecasz na Skrill ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, MarketAgent dalej płaci na PayPal. Dostępne procesory płatności to: PayPal, Skrill. Natomiast ja wypłacam na procesor Skrill, ponieważ i tak odbieram wypłaty z ClicSense i innych programów na procesor Skrill, więc osobiście wygodniej mi jest korzystać ze Skriila.

   https://www.m-zarabianie.com/2017/06/skrill-procesor-patnosci-internetowych.html

   Ale jak najbardziej można też wypłacać pieniądze z MarketAgent na procesor PayPal.

   Usuń
 22. We wrześniu miałem 4 zaproszenia do ankiet z MarketAgent. Warto od czasu do czasu zalogować się na swoje konto i zaktualizować profil.

  Moje zaproszenia z Września:
  https://1.bp.blogspot.com/-b2YhJ-FgYiA/W6-K90_vzYI/AAAAAAAACj0/Suf7V9OURU8IvTG6XBhGDa7FXdQrLDkygCLcBGAs/s1600/Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B26-09-2018%2B231335.bmp.jpg

  OdpowiedzUsuń

Otrzymuj informacje o najnowszych postach na adres E-mail

Twoja zgoda: Zapisując się do subskrypcji bloga, zgadzasz się na gromadzenie i przechowywanie Twojego adresu e-mail. Przeczytaj więcej

Polecany program:

Sejfik.com - zarabianie przez internet
Nazwa

20dollars2surf,1,3ziko,1,Adnox,8,Ads-Ivo,1,Afiliacja,2,Angielskojęzyczne,1,ankieta,1,Ankiety,10,Archiwalne,15,Arial-Media,8,Artykuly-goscinne,2,Badanie-opinii,1,Banki,8,bezpieczeństwo,2,BiznesMails,1,blog,64,Bo-Panel.pl,1,CashnHits,2,CentrumReklamy,1,Click.Mail,1,ClixAddon,1,Clixsense,9,Dobre,16,DonkeyMails,2,eKasa,1,eKonto,1,eKonto m,1,EldiBux,1,Epanel,1,Filmy,1,Forsapl,1,Gify,1,GlobalTestMarket,1,głosowanie,1,GPTplanet,1,GPTR,6,GreenPanthera,1,i-Say,1,ImasOnline,1,ImperiumReklamy,1,internet,1,kalkulator oszczędności,1,kalkulatory,1,komputery,1,Konta bankowe,6,konta młodzieżowe,2,konta osobiste,1,konta oszczędnościowe,1,konta walutowe,1,LegacyClix,1,lokaty,1,LuckyMails,1,Mailowe,6,MarketAgent,1,Marketing,4,Markonix,1,MateBux,1,mBank,3,Moje ulubione,9,MyCashBar,1,MyLead,1,Nagrody,1,Najlepsze,1,Najlepsze dla promotorów,4,Najlepsze dla użytkownika bez poleconych,4,Neobux,5,Netele,5,News,24,Nie polecam - SCAM,18,No-Minimum,1,Nowe i Testowane,3,Ojooo,1,Opinie.pl,1,OptimalBux,1,oszczędzanie,3,PanelAriadna,1,Partnerskie,2,Payza,4,piłka nożna,1,Płaci pieniądze na PayPal,5,Płaci pieniądze na polskie konto bankowe,12,Płaci pieniądze na Skrill,2,płatne ankiety,1,Pod znakiem zapytania,15,poleceni,2,Polskie,17,Polskojęzyczne,17,poradnik,13,Porównywarka,5,Poznaj.to,1,Procesory płatności,1,Produkty finansowe,10,Programy firmy Atentivo Anti-Tau & Ads-Ivo (Admin Netele i Miroka),8,przydatne narzędzia,1,PulsReklamy,1,Qassa,1,ranking,5,ReaktorOpinii,1,reklama,1,Reklama w internecie,6,reklamowe,1,Reklamy na stronę,1,Scarlet-Clicks,1,Sejfik,1,Skrill,1,Słowniczek,2,sonda,1,Swiat-Reklam,1,Szuwary,2,UEFA Euro 2016,1,Video,1,Web-Ads,1,WordLinx,1,Wypłata,4,Wywiady,1,Zagraniczne,1,zarabianie,63,ZielonyMail,2,Zlotoweczka,1,
ltr
item
m-Zarabianie — blog o zarabianiu w Internecie bez inwestycji: 📈 MarketAgent - Zarabianie na wypełnianiu ankiet, opinie
📈 MarketAgent - Zarabianie na wypełnianiu ankiet, opinie
MarketAgent — Płatne ankiety, zarabianie na wypełnianiu ankiet, dowód wypłaty, opinie, wady i zalety programu.
https://1.bp.blogspot.com/-pwsqLmmDYRU/WbBvLqkDt8I/AAAAAAAABBY/WQVd8ERxYN4BHmYR69A068hMlw70bjqSQCLcBGAs/s400/optimized-ulnx.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-pwsqLmmDYRU/WbBvLqkDt8I/AAAAAAAABBY/WQVd8ERxYN4BHmYR69A068hMlw70bjqSQCLcBGAs/s72-c/optimized-ulnx.jpg
m-Zarabianie — blog o zarabianiu w Internecie bez inwestycji
https://www.m-zarabianie.com/2013/01/marketagent-zarabianie-na-wypenianiu.html
https://www.m-zarabianie.com/
https://www.m-zarabianie.com/
https://www.m-zarabianie.com/2013/01/marketagent-zarabianie-na-wypenianiu.html
true
811550301452940054
UTF-8
Załadowano wszystkie posty Nie znaleziono żadnych wpisów POKAŻ WSZYSTKIE Czytaj więcej Odpowiedz Anuluj odpowiedź Skasuj By Strona główna STRONY POSTY Pokaż wszystkie PRZECZYTAJ TAKŻE PODOBNE POSTY: ETYKIETA ARCHIWUM SZUKAJ NA BLOGU WSZYSTKIE POSTY Nie znaleziono żadnego wpisu pasującego do Twojej prośby Wróć na stronę główną Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień przed chwilą 1 minuta temu $$1$$ minutes ago 1 godzinę temu $$1$$ hours ago Wczoraj $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago ponad 5 tygodni temu Obserwujący Śledzić TREŚĆ PREMIUM ZOSTAŁA ZABLOKOWANA KROK 1: Udostępnij. KROK 2: Kliknij udostępniony link, aby odblokować Skopiuj cały kod Zaznacz cały kod Wszystkie kody zostały skopiowane do schowka Nie można skopiować kodów / tekstów, naciśnij [CTRL] + [C] (lub CMD + C na Macu), aby skopiować