📈 MarketAgent - Zarabianie na wypełnianiu ankiet, opinie

Co to jest MarketAgent?


MarketAgent to legalna, zarejestrowana firma, zajmująca się badaniami rynku — online. Osobom (respondentom), które szukają dodatkowego zarobku w internecie, płaci za wypełnianie ankiet online. 

MarketAgent - 1,5 € (150 punktów) otrzymasz już za samą rejestrację w programie. Niskie minimum do wypłaty (200 punktów = 2 €), czyli wypłatę możesz zlecić już po wypełnieniu pierwszej ankiety po rejestracji.
Zleceniodawcy, zainteresowani badaniami rynku i opinii społecznej mogą zlecić przeprowadzanie ankiet. Marketagent realizuje badania internetowe dla najlepszych krajowych i międzynarodowych spółek, takich jak Coca-Cola, OBI, Nestlé, T-Mobile, L'Oreal, Unilever, Ikea, Bayer, Generali, austriackiego Post AG, A1 Telekom lub Samsung. Tematy i priorytety badawcze są różnorodne i obejmują wszystkie aspekty badań rynku i opinii.

MarketAgent — przydatne informacje

 • Oficjalny adres strony: marketagent.com
 • Metody zarabiania: Płatne wypełnianie ankiet online, program partnerski.
 • Czy ten program płaci? (2018-08-28): Tak, na chwilę obecną MarketAgent płaci, dział na blogu: "Dobre programy". Pod opisem programu umieściłem dowód wypłaty.
 • Język strony: Polski. Strona dostępna jest w 20 językach, w tym również w języku polskim.
  Czy zarabianie w tym programie jest darmowe? Tak, udział w MarketAgent jest darmowy, nie zobowiązuje do żadnych zakupów i w każdej chwili możesz zrezygnować z uczestnictwa w programie.
 • Czy zarabianie w tym programie jest legalne? Tak, zarabianie na płatnych ankietach jest legalne, polskie prawo nie zabrania w ten sposób zarabiać. Strona należy do legalnej, zarejestrowanej firmy. Płatne ankiety a bezpieczeństwo <<--
 • Kto jest właścicielem strony? Marketagent online reSEARCH GmbH Brown Boveri Strasse 8/1 2351 Wiener Neudorf
 • Akceptacja użytkowników (kto może dołączyć i pracować w tym programie?): Market Agent to program międzynarodowy. Strona dostępna jest w 20 językach. Minimalny wiek wymagany do uczestnictwa w ankietach to 14 lat.
 • Data uruchomienia strony (od kiedy program istnieje?): 2001 rok.
 • Ilość użytkowników: 998 tysięcy osób (stan z kwietnia 2018); 1 milion osób (stan z lipca 2018).
 • Minimum do wypłaty:  2 € (200 punktów).
 • Metody wypłat: PayPal, Skrill.
 • Czas oczekiwania na wypłatę: Przelewy na konta wykonywane są raz dziennie, może to trwać do 24 godzin.
 • Najczęściej zadawane pytania <<--

💶 Na czym polega zarabianie, jak zarabiać w MarketAgent?

 • Płatne ankiety: Firma płaci za wypełnianie ankiet online (przez internet), za udział w badaniach rynku, opinie. Za wypełnianie ankiet otrzymujesz punkty, które możesz wymienić na gotówkę. 100 punktów = 1 €.
 • 1,5 € (150 punktów) otrzymasz już za samą rejestrację w programie. Do wymiany punktów na gotówkę potrzebne jest przynajmniej 2 € (200 punktów), czyli już po wypełnieniu pierwszej ankiety (nierejestracyjnej) możesz wypłacić gotówkę na konto PayPal, Skrill. Informacje o dostępnej ankiecie otrzymasz na e-mail podany przy rejestracji.
 • Program partnerski: Strona oferuje atrakcyjny program partnerski. Otrzymasz 1 € (100 punktów) za polecenie nowego respondenta, który zarejestruje się w serwisie przez Twój baner/link referencyjny. Warunkiem przelewu jest rejestracja i udział nowego respondenta w przynajmniej jednej ankiecie (nierejestracyjnej).
Zarabianie w MarketAgent


📈 Ile zarobisz za wypełnienie pojedynczej ankiety? Jak często przychodzą ankiety?

 • Najtańsze ankiety: 0,1 € (10 punktów).
 • Najdroższe ankiety: 2,5 € (250 punktów).
 • Ile przychodzi płatnych ankiet? Osobiście otrzymuję do 3 ankiet na miesiąc. Zdarzają się też miesiące bez ankiet. Jednak nie należy się tym zrażać, ponieważ minimum do wypłaty jest na tyle niskie (2 €), że wystarczy czasami tylko jedna wypełniona ankieta (nierejestracyjna), żeby wypłacić pieniądze. 
 • Ile wart jest 1 punkt? 1 punkt = 0,01 €

💰 Jak można wypłacić pieniądze z Marketagent?

 • Minimum do wypłaty: 2 € (200 punktów).  "Przy wymianie punktów na gotówkę, odpowiednia kwota zostanie przelana na podane konto bankowe. Przy przelewach poniżej 60 PLN, zostanie pobrana opłata w wysokości 4 PLN."
 • Procesory płatności: Po uzbieraniu 200 punktów, punkty możesz wymienić na gotówkę i przelać je na konta PayPal, Skrill.
 • Możesz też przekazać na cele charytatywne, po uzbieraniu minimum 6 €, np. na Amnesty International, Global 2000, Caritas, Aids Hilfe (Austria).
 • Wymiany punktów na gotówkę dokonuje się w dziale "Giełda"
 • Czas oczekiwania na wypłatę: Przelewy na konta wykonywane są raz dziennie, może to trwać do 24 godzin.

Ocena programu i inne uwagi

⊕ Plusy — co mi się podoba w tym programie? ⊖ Minusy — co mi się nie podoba w tym programie?
 1. Legalna firma: MarketAgent to legalna, zarejestrowana firma.
 2. Stabilność: MarketAgent istnieje i płaci od 2001 roku.
 3. Darmowy udział: Udział w MarketAgent jest darmowy — każdy może dołączyć i zarabiać na ankietach. Strona nie wymaga żadnych wpłat czy zakupów.
 4. Wypłacalność: Firma płaci, dowody płatności można znaleźć w sieci. Pod opisem programu umieściłem również własny dowód wypłaty.
 5. Bonus za zapis: 1,5 € (150 punktów) otrzymasz już za samą rejestrację w programie.
 6. Niskie minimum: Niskie minimum do wypłaty (200 punktów = 2 €), czyli wypłatę możesz zlecić już po wypełnieniu pierwszej ankiety po rejestracji.
 7. Wypłaty na PayPal, Skrill lub cel charytatywny.
 8. Powiadomienia na e-mail o nowych, dostępnych ankietach. 
 9. Dobry program partnerski. Firma płaci 1 € za każdego poleconego, który weźmie udział przynajmniej w jednej ankiecie (jak pozyskiwać poleconych).
 10. Strona dostępna jest w 20 językach: ułatwia to promowanie programu, zdobywanie poleconych w serwisach zagranicznych.


 1. Niewielka ilość dostępnych ankiet dla Polaków
   —
  to chyba największy mankament tego programu. Osobiście otrzymuję około 3 ankiety na miesiąc. Zdarzają się też miesiące bez ankiet.
  Zaproszenie do udziału w ankietach odbywa się przez system losowy, który wybiera liczbę użytkowników zgodną z zapotrzebowaniem (np. mężczyzna z miejscem zamieszkania w Warszawie itp.).
  Kryteria te sprawiają, że czasami zaproszenia do udziału w ankietach wysyłane są często, a czasem okresy pomiędzy ankietami są długie.
  Jednak nie należy się tym zrażać, ponieważ minimum do wypłaty jest na tyle niskie (2 €),
  że wystarczy czasami tylko jedna wypełniona ankieta (nierejestracyjna), żeby wypłacić pieniądze.
 2. Długi czas oczekiwania na dopisanie do salda punktów za ankietę.
  Czasami punkty za ankietę dopisywane są szybko, a innym razem może to potrwać nawet ponad miesiąc.
 3. Niski potencjał zarobkowy: Zarabianie w panelach ankietowych nie zastąpi normalnej pracy czy biznesu.
  To tylko forma dodatkowego, niewielkiego zarobku przez internet.


Rejestracja w programie MarketAgent

[Rejestracja w MarketAgent.com] <<-- kliknij link i wypełnij ankietę rejestracyjną. Podaj prawidłowy adres e-mail, ponieważ na niego będziesz otrzymywać powiadomienia o nowych, dostępnych ankietach.


Czy program płaci, czy strona nie jest oszustwem?

Program Marketagent na pewno jest wypłacalny. Na blogu zamieściłem niektóre własne dowody wypłat. Zwykle nieufnie podchodzę do programów, które płacą za wypełnianie ankiet. Zaciekawiła mnie natomiast spora ilość dowodów wypłat w sieci, pochodzących właśnie z tego programu. Za samą rejestrację i wypełnianie ankiety rejestracyjnej otrzymasz 1,5 Euro (150 punktów = 1,5 €), a wypłatę możesz zlecić już po uzbieraniu 2 Euro (200 punktów = 2 €).
Wypełniłem ankietę rejestracyjną i na moim koncie w programie pojawiło się 150 punktów. Ponieważ długo nie otrzymywałem żadnych ankiet, więc pomyślałem sobie, że to kolejna firma, która naciąga użytkowników — wysyła jedną ankietę i na tym się kończy. Jednak po okresie około 1 tygodnia otrzymałem e-maila z informacją o dostępnej, kolejnej ankiecie. Badanie dotyczyło opinii na temat przyszłości Europy, poziomu życia w kraju zamieszkiwanym przez respondenta. Wypełnienie zajęło kilka minut — zarobek za wypełnienie ankiety to 120 punktów. Czyli 150 za rejestracje + 120 za wypełnianie kolejnej ankiety i już mogłem wpłacić pierwsze 2,66 euro na konto PayPal.


🛈 Najnowsze uwagi: (2018-08-28)

Program zarobkowy MarketAgent na pewno jest wypłacalny i płaci zgodnie z terminem zdeklarowanym w swoim regulaminie. Poniżej zamieściłem najnowszy dowód wypłaty z tego systemu. W moim przypadku zarobek przede wszystkim z poleconych. W dalszym ciągu przychodzi niewiele ankiet dla Polaków. Mimo wszystko warto się zarejestrować w tym panelu ankietowym. MarketAgent nie wymaga systematycznego logowania się na konto czy innego nakładu pracy. Możesz się zarejestrować, wypełnić ankietę rejestracyjną i zapomnieć o programie. Powiadomienie o kolejnej dostępnej ankiecie otrzymasz na adres mailowy, podany przy rejestracji. Bardzo niskie minimum (2 €) sprawia, że już po otrzymaniu pierwszych ankiet możesz wypłacić pieniądze. Warto zainteresować się ich programem partnerskim. Firma płaci 1 € za każdego zaproszonego poleconego (który weźmie udział przynajmniej w jednej ankiecie). Materiały promocyjne, banery do polecania znajdują się na stronie programu, w zakładce "Program webmastera".

Market Agent — niektóre dowody wypłat 2018

kliknij obrazki, aby je powiększyć Informacje o wypłatach
MarketAgent — dowód wypłaty 2018, marketagent

€ 10.90 EUR na konto Skrill
Data zlecenia wypłaty: 2018-08-27
Data wpłynięcia na konto: 2018-08-28
Czas oczekiwania na wypłatę: 1 dzień

MarketAgent — dowód wypłaty 2018, marketagent

€ 24,80 EUR na konto Skrill
Data zlecenia wypłaty: 2018-07-12
Data wpłynięcia na konto: 2018-07-13
Czas oczekiwania na wypłatę: 1 dzień
MarketAgent — dowód wypłaty 2018, marketagent € 13,45 EUR na konto Skrill
Data zlecenia wypłaty: 2018-06-16
Data wpłynięcia na konto: 2018-06-18
Czas oczekiwania na wypłatę: 2 dni


Autor wpisu: Owl, blog m-zarabianie.com
Źródło: (statystyki, warunki uczestnictwa itp.): Oficjalna strona MarketAgent.
Ostatnia aktualizacja wpisu: 2018-09-01
Kopiowanie treści bloga zabronione.

Zobacz także

Więcej programów z płatnymi ankietami <<--
Jak zarabiać szybciej na wypełnianiu ankiet Online?

Zasady komentowania na blogu m-Zarabianie:

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z zasadami komentowania <<-- Zapoznaj się także z polityką ochrony prywatności <<--

KOMENTARZE

BLOGGER: 41
Loading...
Clixsense - zarabianie przez internet, płatne ankiety

Otrzymuj informacje o najnowszych postach na adres E-mail

Twoja zgoda: Zapisując się do subskrypcji bloga, zgadzasz się na gromadzenie i przechowywanie Twojego adresu e-mail. Przeczytaj więcej

Polecany program:

Sejfik.com - zarabianie przez internet
Nazwa

20dollars2surf,1,3ziko,1,Adnox,8,Ads-Ivo,1,Angielskojęzyczne,1,ankieta,1,Ankiety,9,Archiwalne,15,Arial-Media,8,Badanie-opinii,1,Banki,7,BiznesMails,1,Bo-Panel.pl,1,CashnHits,2,CentrumReklamy,1,Click.Mail,1,ClixAddon,1,Clixsense,9,Dobre,14,DonkeyMails,2,eKasa,1,eKonto,1,eKonto m,1,EldiBux,1,Epanel,1,Filmy,1,Forsapl,1,Gify,1,GlobalTestMarket,1,głosowanie,1,GPTplanet,1,GPTR,5,GreenPanthera,1,i-Say,1,ImasOnline,1,ImperiumReklamy,1,kalkulator oszczędności,1,kalkulatory,1,Konta bankowe,6,konta młodzieżowe,2,konta osobiste,1,konta oszczędnościowe,1,konta walutowe,1,LegacyClix,1,LuckyMails,1,Mailowe,5,MarketAgent,1,Marketing,4,Markonix,1,MateBux,1,mBank,3,Moje ulubione,9,MyCashBar,1,Nagrody,1,Najlepsze,1,Najlepsze dla promotorów,4,Najlepsze dla użytkownika bez poleconych,4,Neobux,5,Netele,5,News,24,Nie polecam - SCAM,18,No-Minimum,1,Nowe i Testowane,4,Ojooo,1,Opinie.pl,1,OptimalBux,1,oszczędzanie pieniędzy,2,PanelAriadna,1,Partnerskie,1,Payza,4,piłka nożna,1,Płaci pieniądze na PayPal,5,Płaci pieniądze na polskie konto bankowe,10,Płaci pieniądze na Skrill,2,płatne ankiety,1,Pod znakiem zapytania,15,poleceni,2,Polskie,15,Polskojęzyczne,15,poradnik,13,Porównywarka,4,Poznaj.to,1,Procesory płatności,1,Produkty finansowe,9,Programy firmy Atentivo Anti-Tau & Ads-Ivo (Admin Netele i Miroka),8,przydatne narzędzia,1,PulsReklamy,1,Qassa,1,ranking,4,ReaktorOpinii,1,reklama,1,Reklama w internecie,6,reklamowe,1,Reklamy na stronę,1,Scarlet-Clicks,1,Sejfik,1,Skrill,1,Słowniczek,2,sonda,1,Swiat-Reklam,1,Szuwary,2,UEFA Euro 2016,1,Video,1,Web-Ads,1,WordLinx,1,Wypłata,4,Wywiady,1,Zagraniczne,1,zarabianie,61,ZielonyMail,2,Zlotoweczka,1,
ltr
item
m-Zarabianie — blog o zarabianiu w Internecie bez inwestycji: 📈 MarketAgent - Zarabianie na wypełnianiu ankiet, opinie
📈 MarketAgent - Zarabianie na wypełnianiu ankiet, opinie
MarketAgent — Płatne ankiety, zarabianie na wypełnianiu ankiet, dowód wypłaty, opinie, wady i zalety programu.
https://1.bp.blogspot.com/-pwsqLmmDYRU/WbBvLqkDt8I/AAAAAAAABBY/WQVd8ERxYN4BHmYR69A068hMlw70bjqSQCLcBGAs/s400/optimized-ulnx.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-pwsqLmmDYRU/WbBvLqkDt8I/AAAAAAAABBY/WQVd8ERxYN4BHmYR69A068hMlw70bjqSQCLcBGAs/s72-c/optimized-ulnx.jpg
m-Zarabianie — blog o zarabianiu w Internecie bez inwestycji
https://www.m-zarabianie.com/2013/01/marketagent-zarabianie-na-wypenianiu.html
https://www.m-zarabianie.com/
https://www.m-zarabianie.com/
https://www.m-zarabianie.com/2013/01/marketagent-zarabianie-na-wypenianiu.html
true
811550301452940054
UTF-8
Załadowano wszystkie posty Nie znaleziono żadnych wpisów POKAŻ WSZYSTKIE Czytaj więcej Odpowiedz Anuluj odpowiedź Skasuj By Strona główna STRONY POSTY Pokaż wszystkie PRZECZYTAJ TAKŻE PODOBNE POSTY: ETYKIETA ARCHIWUM SZUKAJ NA BLOGU WSZYSTKIE POSTY Nie znaleziono żadnego wpisu pasującego do Twojej prośby Wróć na stronę główną Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień just now 1 minuta temu $$1$$ minutes ago 1 godzinę temu $$1$$ hours ago Wczoraj $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago ponad 5 tygodni temu Obserwujący Śledzić TREŚĆ PREMIUM ZOSTAŁA ZABLOKOWANA KROK 1: Udostępnij. KROK 2: Kliknij udostępniony link, aby odblokować Skopiuj cały kod Zaznacz cały kod Wszystkie kody zostały skopiowane do schowka Nie można skopiować kodów / tekstów, naciśnij [CTRL] + [C] (lub CMD + C na Macu), aby skopiować