CentrumReklamy - płaci za czytanie maili od 2004 r. - opinie

# 1. CentrumReklamy — co to jest? [przewodnik 2021, minusy i plusy]:


CentrumReklamy to polska strona GPTR, istniejąca i płacąca od 2004 roku. Zarabianie tutaj polega na czytaniu płatnych maili, oglądaniu płatnych reklam (reklamy dostępne są na stronie programu). 

Dodatkowo zarobisz na wykonywaniu płatnych zadań, ankiet i na polecaniu programu nowym użytkownikom (nieobowiązkowy program partnerski). 

Uczestnictwo w Centrum Reklamy jest darmowe, legalne, nie zobowiązuje do żadnych zakupów i w każdej chwili możesz z niego zrezygnować. 

Zarobione pieniądze wypłacisz na konto bankowe lub zamienisz na doładowanie telefonu.

Zarabianie w Centrum reklamy
Kliknij obrazek powyżej i przejdź na oficjalną stroną CentrumReklamy

# 2. CentrumReklamy — przydatne / szybkie informacje:

 • Adres strony (oficjalna strona programu): [centrumreklamy.com]
 • Metody zarabiania: 
  • Płatne czytanie maili (GPTR).
  • Płatne oglądanie reklam. Płatne reklamy dostępne są po zalogowaniu się na stronie CentrumReklamy (w zakładce „oglądaj reklamy").
  • Wykonywanie płatnych zadań i ankiet (z Persona.ly).
  • Program partnerski (polecający).
 • Poziom trudności: łatwy.
 • Potencjał zarobkowy: niski (to tylko dodatkowy, mały, internetowy zarobek).
 • Czy CentrumReklamy płaci? Tak, aktualny status programu (2021-02-09): PŁACI, dział na blogu: „Dobre programy”. Pod przewodnikiem zamieściłem własny dowód wypłaty.
 • Język strony: Polski.
 • Czy uczestnictwo jest darmowe i legalne? Tak, uczestnictwo w CentrumReklamy jest darmowe, legalne i nie zobowiązuje do żadnych zakupów na stronie. W każdej chwili możesz też zrezygnować z uczestnictwa i usunąć swoje konto.
 • Akceptacja użytkowników (kto może dołączyć?): Do CentrumReklamy przystąpić może każdy, kto ma minimum 13 lat (a górnej granicy wieku oczywiście nie ma). Gdy nie masz ukończonych 18 lat, wymagana jest zgoda opiekunów na uczestnictwo w programie. Podczas rejestracji podaj swoje prawdziwe imię i nazwisko (konieczne do wypłaty) oraz prawdziwy adres e-mail. Na podany przy rejestracji adres e-mail będziesz otrzymywał płatne maile. Jedna osoba może posiadać tylko jedno konto w serwisie.
 • Kto jest właścicielem strony? Od kwietnia 2018 programem zarządza admin „Plem”, firma „Arial Media”; Mateusz Janik 56-215; Niechlów Siciny 66; NIP: 501-001-29-93
 • Data uruchomienia strony: Strona CentrumReklamy powstała w 2004 roku. Od 2009 r. do 2018 r. należała do firmy reklamowej Adnox.pl. Obecnie strona należy do firmy Arial Media.
 • Ilość użytkowników: 134,242 (stan z 3 stycznia 2021); 134,473 (stan z 23 lutego 2021).
 • Minimum do wypłaty: 30 zł.
 • Metody wypłat: Pieniądze wypłacisz na konta bankowe. Jest też do wyboru opcja doładowania telefonu.
 • Czas oczekiwania na wypłatę: Wypłaty realizowane są raz w tygodniu. Według regulaminu czas oczekiwania nie jest dłuższy niż 7 dni. Wyjątek stanowi nieobecność administratora (np.urlop). W takim wypadku uczestnicy będą odpowiednio wcześniej informowani. Wypłatę zleca się na stronie programu (zakładka po lewej stronie).
 • Przelicznik pieniędzy: Wszystkie zarobki są w złotówkach. 1 zł = 100 groszy.

# 3. Na czym polega zarabianie w CentrumReklamy?

Zarabianie na stronie CentrumReklamy polega na czytaniu maili reklamowych, oglądaniu płatnych reklam, wykonywaniu zadań, polecaniu programu (program partnerski).
 • Ilość reklam dziennie: Różnie, +/- 10
 • Wartość reklam: Czytanie maili reklamowych: 1-2 gr za mail (wszystkie maile warte minimum 1 grosz).
 • Klikanie w sekcji płatnych linków: 1 gr (wszystkie kliki warte minimum 1 grosz).
 • Program partnerski, kliki poleconego: (1 poziom poleconych — 25% z zarobku poleconego). Otrzymasz dożywotnio aż 25% od zarobków każdego pozyskanego przez Ciebie poleconego (zaproszonego poprzez unikalny link polecający). Po rejestracji otrzymasz dostęp do linków i banerów promocyjnych. Polecony oczywiście nic na tym nie traci. Przeczytaj także, jak zdobywać poleconych <<--
 • Limit poleconych: Bez limitu.
 • Dzienny zarobek: Różnie, +/- 10 gr (z płatnych reklam) + dodatkowe formy zarobku: poleceni (program partnerski), płatne zadania, ankiety itp. 
 • Płatne maile — przychodzą na adres mailowy podany przy rejestracji lub są dostępne na stronie CentrumReklamy (możesz to sobie dowolnie ustawić). Po odebraniu maila należy kliknąć link reklamowy (zwykle znajduje się on na dole maila) i odczekać odpowiedni czas (zależnie od wartości reklamy).
 • Płatne kliki — dostępne są na stronie programu (po zalogowaniu się). Wszystkie kliki warte są minimum 1 grosz
 • Dodatkowe formy zarobku: Płatne zadania, płatne ankiety, program partnerski.

Jak wygląda płatny mail z CentrumReklamy i co trzeba zrobić, żeby otrzymać zapłatę?

Po odebraniu maila należy:

 1. Kliknąć link reklamowy (zwykle znajduje się na dole maila)
 2. Odczekać odpowiedni czas (zależnie od wartości reklamy).
 3. Zapłata za przeczytany mail zostanie automatycznie dopisana do Twojego salda w programie CentrumReklamy.
CentrumReklamy, płatne maile.

Jak wyglądają płatne reklamy na stronie CentrumReklamy?

Płatne reklamy dostępne są  po zalogowaniu się na stronie CentrumReklamy.com. Aby otrzymać zapłatę musisz kliknąć link reklamowy (lub baner) i odczekać określony czas.
Centrum Reklamy, płatne reklamy.

Przykładowe płatne ankiety w programie CentrumReklamy:

Płatne ankiety.

Przykładowe płatne zadania w programie CentrumReklamy:

Płatne zadania.

# 4. Ocena CentrumReklamy i inne uwagi:

⊕ Plusy — co mi się podoba w tym programie?
 1. Darmowe uczestnictwo: Uczestnictwo w CentrumReklamy jest bezpłatne. To ważny atut dla użytkowników, którzy chcą zarabiać dodatkowe pieniądze w Internecie — bez żadnych wpłat, zakupów, abonamentów czy inwestycji.
 2. Legalna firma: Polskie Centrum Reklamy należy do legalnie działającej, zarejestrowanej firmy Arial Media. Zobacz także pozostałe strony zarobkowe firmy Arial Media <<
 3. Stabilność, długoterminowość: Długi czas na rynku GPTR (płaci od 2004 roku).
 4. Wypłacalność: CentrumReklamy płaci, w Internecie znajdziesz bieżące dowody wypłat. Pod opisem umieściłem również własny dowód wypłaty.
 5. Polska strona zarobkowa: Witryna dostępna jest po polsku.
 6. Łatwa metoda, prosta obsługa: Zarabianie na płatnych mailach i reklamach, to jedna z najprostszych metod dorabiania w Internecie. Obsługa programu, nawigacja na stronie nie powinna stwarzać nikomu trudności.
 7. Brak limitów: Brak limitu poleconych — to ważny atut dla tych, którzy potrafią zdobywać ich wielu.
 8. Bonus za zapis: 1,5 PLN
 9. Wypłaty na konto bankowe: Pieniądze wypłacisz na konto bankowe w Polsce.
 10. Program partnerski: Otrzymasz dożywotnio aż 25% od zarobków każdego pozyskanego przez Ciebie poleconego (pozyskanego poprzez unikalny link polecający). Po rejestracji otrzymasz dostęp do linków i banerów promocyjnych). Polecony oczywiście nic na tym nie traci.
  Korzystanie z programu polecającego jest dobrowolne. Jeśli nie lubisz takiej formy zarabiania, to nie musisz z niej korzystać.

⊖ Minusy — co mi się nie podoba w CentrumReklamy?

 1. Powolne zarabianie bez poleconych: Tak jak w każdym programie typu Paid to Click — przy samotnym zarabianiu (bez poleconych) zbierana kwota rośnie bardzo wolno. Nie da się tutaj zarabiać dużo i szybko. Minimum wypłaty (30 zł) gromadzi się bardzo długo (wiele miesięcy), ale jest to jak najbardziej osiągalne (dowód wypłaty jest poniżej).
  * Żeby zarabiać szybciej, warto zbierać „poleconych”, czyli zapraszać nowych użytkowników. Na stronie programu znajdują się materiały promocyjne — linki i banery, które ułatwiają pozyskiwanie nowych użytkowników. Zapraszanie poleconych nie jest obowiązkowe, ale zwiększa zarobki i przyspiesza, osiągnięcie minimum wypłaty. Dlatego warto korzystać z programu partnerskiego.
 2. Niski potencjał zarobkowy: Zarabianie w CentrumReklamy nie zastąpi normalnej pracy lub biznesu, to tylko dodatkowe zarabianie przez Internet.
 3. Niskie stawki: Program płaci maksymalnie kilka groszy za pojedynczą, obejrzaną reklamę.
 4. Wysokie minimum: Wysokie minimum do wypłaty — 30 zł (wysokie jak na program GPTR)

# 5. Korzyści dla reklamodawcy:

 • Tani sposób na reklamę swojej strony.
 • Spora oferta reklamowa, dopasowana do każdego reklamodawcy.
 • Duża ilość form zapłaty za reklamę, możliwość zapłaty także poprzez SMS.
 • Dla zainteresowanych faktury VAT.
 • Program należy do firmy reklamowej, kupując reklamę, masz pewność, że kupujesz ją legalnie.

# 6. Jak zarejestrować się w CentrumReklamy?

[Darmowa rejestracja w CentrumReklamy.com] 🠜 kliknij link, który przeniesie Cię na oficjalną stronę programu. Po wejściu na stronę kliknij napis „Rejestracja” (na górze strony) i postępuj według dalszych wskazówek otrzymanych na stronie CentrumReklamy. Po rejestracji możesz zacząć zarabiać.

UWAGA! Do rejestracji NIE używaj skrzynek pocztowych Onet.pl (nie dochodzi na nie mail aktywacyjny).

Aby mieć stuprocentową pewność, że e-maile reklamowe dotrą na Twoją pocztę, używaj następujących skrzynek pocztowych: gmail.com, o2.pl

Inne skrzynki są także dozwolone, lecz program nie gwarantuje, że przesyłki nie będą błędnie klasyfikowane jako SPAM.

# 7. Czy CentrumReklamy płaci? Czy nie jest oszustwem? Najnowsze uwagi (2021-02-09):

 • [message]
  • Tak, na chwilę obecną CentrumReklamy płaci (płaci od 2004 roku) i nie jest oszustwem. Jest to legalny i wypłacalny polski program zarobkowy. W Internecie pojawiają się potwierdzenia wypłacalności. Poniżej umieściłem własny dowód wypłaty. Na najnowszą wypłatę czekałem 2 dni, czyli zgodnie z regulaminem tego serwisu. 
  • Zarabianie przez Internet w CentrumReklamy nie jest sposobem na łatwe i szybkie pieniądze. To tylko mały, internetowy zarobek, dodatkowa „praca” przy okazji korzystania z Internetu. Zgromadzenie minimum wypłaty (30 zł) może trwać wiele miesięcy. Więc bardziej jest to zabawa niż zarabianie. Jeśli jednak szukasz polskich, wypłacalnych programów, które płacą za czytanie maili i oglądanie reklam, to na Twojej liście nie powinno zabraknąć CentrumReklamy.

# 8. CentrumReklamy — moje 3 najnowsze dowody wypłat 2020: 


kliknij obrazki, aby je powiększyć: Informacje o wypłatach:
CentrumReklamy — dowód wypłaty 2021.

30,21 zł na konto bankowe.
Data zlecenia wypłaty: 2021-02-07.
Data wpłynięcia na konto: 2021-02-09.
Czas oczekiwania na wypłatę: 2 dni.
CentrumReklamy — dowód wypłaty 2020.
52,50 zł na konto bankowe
Data zlecenia wypłaty: 2020-12-04.
Data wpłynięcia na konto: 2020-12-08.
Czas oczekiwania na wypłatę: 4 dni.
CentrumReklamy — dowód wypłaty 2020.
30,32 zł na konto bankowe.
Data zlecenia wypłaty: 2020-10-09.
Data wpłynięcia na konto: 2020-10-12.
Czas oczekiwania na wypłatę: 3 dni.

Autor wpisu: m-Zarabianie.
Źródło informacji: Własne wieloletnie doświadczenie, oficjalna strona CentrumReklamy (statystyki, warunki uczestnictwa itp.), opinie innych użytkowników.
Ostatnia aktualizacja wpisu: 2021-02-09.
Kopiowanie treści blogu zabronione.

Zobacz także:

[Najlepsze programy zarobkowe <<--]
[Darmowe konta bankowe w mBanku <<--]

KOMENTARZEZasady komentowania: Bardzo proszę nie spamować linkami w komentarzach. Komentarze będące typową reklamą: zawierajcie linki, frazy kluczowe zamiast podpisu (pisane pod SEO) itp. nie będą publikowane. Przeczytaj więcej


BLOGGER: 10
 1. a co sadzisz o serwise Centrum reklamy od Adnoxpl

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Komentarz napisałeś pod opisem programu BiznesMails, ale przeniosłem go tutaj, pod opis programu, o który pytasz.

   Krótko i w temacie: Program "Centrum Reklamy" jest jak najbardziej wypłacalny, należy do legalnej, zarejestrowanej firmy, bardzo dobry kontakt z adminem.

   Powyżej (pod opisem programu) zamieściłem niektóre screeny własnych dowodów wypłat. Czas oczekiwania na ostatnią wypłatę (z 04-09-2014) wyniósł 4 dni :)

   Usuń
 2. Ciekawe rozwiązanie, chętnie bardziej się temu przyjrzę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Interesujące rozwiązanie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystko fajnie ale systemy reklamowe są po to aby na niech zarobił usługodawca także docelowo "kokosów" na tym się nie zrobi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście, że "kokosów" się tutaj nie zarobi, informuję o tym już w wątku startowym <<--. Natomiast programy (firmy Adnox<<--) płacą systematycznie od wielu lat i jeśli ktoś ma ochotę zarabiać, na oglądaniu reklam w programach GPTR (a takich osób jest całkiem sporo), to programy firmy Adnox (w tym opisany wyżej CentrumReklamy) są bardzo dobrym wyborem.

   Wszędzie, w każdej branży usługodawca zarabia najwięcej. Poza tym właściciele programów GPTR nie zarabiają wcale jakichś kokosów na użytkownikach.

   Programy GPTR utrzymują się głównie z reklam. Niewielu ludzi zwraca jednak uwagę, jak tani jest tutaj koszt zakupu reklamy. Przykładowo 1000 gwarantowanych wejść w programie CentrumReklamy kosztuje - 15.36 PLN (tyle reklamodawca zapłaci za 1000 zakupionych klików). cennik <<--

   15.36 PLN : 1000 klików = 0.01536 PLN za klik (tyle otrzyma admin od reklamodawcy za klik w reklamę).

   Z tego 0,01 PLN admin musi zapłacić użytkownikowi klikającemu w reklamę PTC (każda reklama w CentrumRekalmy warta jest 1 grosz), więc za każdą taką zakupioną reklamę ile pozostaje adminowi?
   Pozostaje mu 0,00536 PLN. Z tego musi odprowadzić jeszcze część na podatek, ZUS, koszty serwera itp.
   Więc jeśli ktoś uważa, że admini programów GPTR zbijają jakieś kokosy na użytkownikach, to jest w błędzie.

   Czy dałoby się więcej zapłacić użytkownikowi? Powiedzmy 1 zł albo 5 zł za klik w reklamę ?
   Żeby właściciele mogli tyle zapłacić użytkownikowi, za obejrzenie jednej reklamy, to musieliby wprowadzić o wiele, wiele większe ceny za reklamy dla reklamodawców. Tylko kto więcej zapłaci za reklamę w programie GPTR, gdzie reklamy są średnio skuteczne? I tutaj koło się zamyka. Stawki w programach GPTR nigdy nie będą dużo większe. A jeśli jakaś firma oferuje użytkownikowi dużo więcej (niż kilka groszy za klik w reklamę), to zwykle są to tak zwane SCAMY — czyli firmy — oszuści.

   Fakt — nie zarabia się w CentrumReklamy "kokosów", ale firma płaci od 2004 roku i dowody wypłat pojawiają się regularnie w Internecie :)

   Usuń
 5. .witam serdecznie,czekam na wypłatę już 8 dni,regulamin mówi że nie dłużej niż 7,więc?????

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Według regulaminu - CentrumReklamy ma 7 dni na wysłanie wypłaty, ale zwykle od wysłania do zaksięgowania pieniędzy w banku użytkownika upływa kolejny dzień.

   Osobiście na 4 zlecone ostatnio wypłaty nie czekałem dłużej niż 3 dni, screen z mojego konta:

   https://3.bp.blogspot.com/-uXdvRxYkEtQ/W73noaaPDuI/AAAAAAAAClg/SCRHsave2PEu4z-SrRxVj8D9aGX4zcLswCLcBGAs/s1600/mini_Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B10-10-2018%2B133421.bmp.jpg
   Rozwiązanie dla Ciebie:
   1. Uzbroić się w cierpliwość, ponieważ wypłatę otrzymasz pewnie w ciągu najbliższych dni.
   2. Napisać do działu obsługi i zapytać, jeśli czas oczekiwania przekroczy 10 dni.
   3. Lub jeśli czas oczekiwania przekroczy 10 dni podać mi swój nick w programie — a ja napiszę w Twoim imieniu i zapytam się o Twoją wypłatę "i co jest grane".

   PS. Mam też prośbę, jesli otrzymasz już wypłatę, to napisz, jak długo na nią czekałeś.

   Usuń
 6. Witam serdecznie,tak to jest dobry program,wypłatę już otrzymałem,.to prawda,.gorzej jest na Fortunata,.tam zarobiłem przeszło 30 złotych,.szkoleń to za doładowanie telefonu,niestety,zarobek znikł,jeśli ktoś tam zarabia,radzę nie mieć z nimi nic wspólnego,.tam kradną zarobki,pisze do nich,bez skutku,żadnych wyjasnie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za informację. Tak, CentrumReklamy oraz pozostałe programy firmy Arial-Media ( https://www.m-zarabianie.com/search/label/Arial-Media ) są jak na razie wypłacalne. W internecie pojawiają się aktualne dowody wypłat — sam też wypłacam od czasu do czasu z tych programów (od wielu lat).

   Natomiast, jeśli chodzi o wspomnianą przez Ciebie "Fortunę", to akurat nie mam tam kotna. Dlatego nie wiem osobiście, jak jest z wypłacalnością tego programu, ale dziękuję za informację (Fortuna nie ma nic wspólnego z firmą Arial-Media i CentrumReklamy).

   Usuń

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Otrzymuj informacje o najnowszych postach na adres E-mail

Twoja zgoda: Zapisując się do subskrypcji bloga, zgadzasz się na gromadzenie i przechowywanie Twojego adresu e-mail. Przeczytaj więcej

Polecany program:

Panel Opinie (płatne ankiety) — płaci pieniądze od 2007 roku na: Konto bankowe, karty podarunkowe, doładowanie telefonu. Przeczytaj więcej:

Panel Opinie.pl - zarabianie przez internet, płatne ankiety

Szukaj na blogu m-Zarabianie:


Nazwa

2018,1,20dollars2surf,1,3ziko,1,Adnox,8,Ads-Ivo,1,AdSense,3,Afiliacja,9,akademickie,2,Angielskojęzyczne,8,ankieta,2,Ankiety,37,AnsWeo,1,aplikacje,4,Archiwalne,16,Arial-Media,8,Artykuly-goscinne,2,AttaPoll,1,backup,1,Badanie-opinii,1,Banki,8,Bez-polecania,6,bezinwestycyjne,3,bezpieczeństwo,2,BiznesMails,1,blog,104,Blogger,7,blogowanie,7,blogspot,7,Bo-Panel.pl,1,bony-zakupowe,7,cash back,6,CashBackRabat,1,CashnHits,2,Cel-charytatywny,3,CentrumReklamy,3,Click.Mail,1,ClixAddon,1,Clixsense,11,cytaty,2,cytaty motywacyjne,2,cytaty o optymizmie,1,cytaty o zarabianiu,1,Dla-promotorów,11,Dobre,28,Doładowanie-telefonu,11,DonkeyMails,2,eKasa,2,eKonto,1,eKonto m,1,EldiBux,1,Epanel,1,favicon,1,favikona,1,Filmy,1,Forsapl,1,Gify,1,GlobalTestMarket,1,głosowanie,1,Google,7,Google AdSense,2,Google-Analytics,2,GPTplanet,1,GPTR,12,GreenPanthera,1,i-say,1,ikonki,2,ImasOnline,1,ImperiumReklamy,3,internet,2,kalkulator oszczędności,1,kalkulatory,1,KlubKantar,2,komputery,1,Konta bankowe,7,konta młodzieżowe,2,konta osobiste,1,konta oszczędnościowe,1,konta walutowe,1,kopia-zapasowa,1,LifePointsPanel,1,lista,4,lokaty,1,LuckyMails,1,Mailowe,15,MarketAgent,1,Marketing,8,Markonix,1,MateBux,1,mBank,3,Metody,12,Moje ulubione,12,Motywacja,5,MyCashBar,1,MyLead,1,na-konto,21,Nagrody,5,Najlepsze,3,najwięcej-ankiet,1,Neobux,5,Netele,5,News,24,Nie polecam - SCAM,23,No-Minimum,1,Norstat,1,NorstatPanel,1,Ojooo,1,Opinie.pl,2,OptimalBux,1,oszczędzanie,3,PanelAriadna,1,Partnerskie,6,PayPal,15,Payza,4,piłka nożna,1,PIT,1,pl.toluna.com,1,płatne ankiety,34,Pod znakiem zapytania,10,podatki,1,podsumowanie,8,podsumowanie-2020,5,poleceni,5,Polskie,31,Polskojęzyczne,30,poradnik,41,Porównywarka,5,Poznaj.to,1,praca,1,Procesory płatności,1,Prodege,3,Produkty finansowe,9,Programy firmy Atentivo Anti-Tau & Ads-Ivo (Admin Netele i Miroka),6,Prolific,1,przewodnik,57,przydatne narzędzia,8,PTC,15,PulsReklamy,2,ranking,7,raport,5,ReaktorOpinii,1,recenzja,25,reklama,5,Reklama w internecie,7,reklamy na stronę,2,review,19,Revolut,1,samouczek,2,Scarlet-Clicks,1,Sejfik,1,Skrill,12,Słowniczek,3,sonda,1,statystyki,5,SwagBucks,1,Swiat-Reklam,2,SWPanel,1,Szuwary,7,Testowane,2,TimeBucks,1,timebucks.com,1,Toluna,1,UEFA Euro 2016,1,Video,1,WordLinx,1,wypełnianie ankiet,19,wyplacalne-strony,3,Wypłata,3,Wywiady,1,YouGov,1,ySense,11,Zagraniczne,6,zakupy,2,zarabianie,99,zarobki,13,zestawienie,7,ZielonyMail,3,Zlotoweczka,1,życzenia,1,życzenia bożenarodzeniowe,1,
ltr
item
m-Zarabianie — blog o zarabianiu w Internecie bez inwestycji: CentrumReklamy - płaci za czytanie maili od 2004 r. - opinie
CentrumReklamy - płaci za czytanie maili od 2004 r. - opinie
CentrumReklamy — zarabianie na czytaniu maili, wykonywaniu zadań i ankiet. Zobacz przewodnik po programie 2021, wady i zalety oraz opinie.
https://1.bp.blogspot.com/-IU3g-NXoxzQ/WeTDqzey5VI/AAAAAAAABOY/oJz3RHcMQBclnOKo7_SSb7ghSrIInz6NACLcBGAs/s640/optimized-h0ic.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-IU3g-NXoxzQ/WeTDqzey5VI/AAAAAAAABOY/oJz3RHcMQBclnOKo7_SSb7ghSrIInz6NACLcBGAs/s72-c/optimized-h0ic.jpg
m-Zarabianie — blog o zarabianiu w Internecie bez inwestycji
https://www.m-zarabianie.com/2013/01/centrumreklamy-przewodnik.html
https://www.m-zarabianie.com/
https://www.m-zarabianie.com/
https://www.m-zarabianie.com/2013/01/centrumreklamy-przewodnik.html
true
811550301452940054
UTF-8
Załadowano wszystkie posty Nie znaleziono żadnych wpisów POKAŻ WSZYSTKIE Czytaj więcej Odpowiedz Anuluj odpowiedź Skasuj By Strona główna STRONY POSTY Pokaż wszystkie PRZECZYTAJ TAKŻE PODOBNE POSTY: ETYKIETA ARCHIWUM SEARCH WSZYSTKIE POSTY Nie znaleziono żadnego wpisu pasującego do Twojej prośby Wróć na stronę główną Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela Pon Wt Śr Czw Piąt Sob Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień Sty Lut Marz Kw Maj Czer Lip Sier Wrz Paź List Gru przed chwilą 1 minutę temu $$1$$ minutes ago 1 godzinę temu $$1$$ hours ago Wczoraj $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago ponad 5 tygodni temu Obserwujący Śledzić TREŚĆ PREMIUM ZOSTAŁA ZABLOKOWANA STEP 1: Udostępnij w sieci społecznościowej STEP 2: Kliknij link w swojej sieci społecznościowej Skopiuj cały kod Zaznacz cały kod Wszystkie kody zostały skopiowane do schowka Nie można skopiować kodów / tekstów, naciśnij [CTRL] + [C] (lub CMD + C na Macu), aby skopiować Spis treści