Neobux - zarabianie na oglądaniu reklam, opinie, opis, wady

NeoBux — co to jest i czy ten program naprawdę płaci?


 • [message]
  • Uwaga — ostrzeżenie:
   • Na blogu m-Zarabianie zajmujemy się tylko częścią bezinwestycyjną NeoBux'a (sekcją PTC, płatnymi ankietami, zadaniami itp.) oraz monitorowaniem wypłacalności.
    ➤ Nie polecam wpłacać pieniędzy do takich programów. Odradzam korzystać z wypożyczania tzw. poleconych RR, ponieważ takie funkcje w programach typu Bux są często oszustwem.

NeoBux to jeden z najstarszych i najbardziej popularnych programów typu PTC/BUX (klikanie reklam, zarabianie przez Internet). Strona istnieje i bezproblemowo wypłaca od 2008 roku — to rzadko spotykane wśród programów tego typu.

NeoBux — płaci systematycznie, w trybie instant (błyskawicznie) od 2008 roku. Kliknij obrazek i przejdź na oficjalną stronę programu.
Kliknij obrazek powyżej i przejdź na oficjalną stronę NeoBux

Wypłaty realizowane są na procesory płatności Tipalti (PayPal, Przelew bankowy SEPA itp.), Skrill, Neteller, AirTM. Strona dostępna jest w języku angielskim, portugalskim, hiszpańskim, greckim, indonezyjskim, fińskim, szwedzkim, niemieckim oraz francuskim.

🛈 NeoBux — przydatne informacje

 • Oficjalny adres strony: [www.neobux.com]
 • Metody zarabiania: Płatne oglądanie reklam (PTC — czyli klikanie reklam); wypożyczanie poleconych RR; program partnerski (czyli zapraszanie poleconych bezpośrednich DR); oferty, zadania, płatne ankiety, gry online itp.
 • Czy ten program płaci? Tak, aktualny status programu (2020-02-04): PŁACI, dział na blogu: „Pod znakiem zapytania” (NeoBux płaci bezproblemowo od 2008 roku, ale nie spełnia wymogów listy „Dobre programy” lub „Najlepsze programy”, głównie ze względu na to, że wypożycza poleconych RR). Pod opisem programu zamieściłem dowód wypłaty z lutego 2020.
 • Język strony: Angielski, portugalski, hiszpański, grecki, indonezyjski, fiński, szwedzki, niemiecki oraz francuski. Język strony możesz wybrać, klikając flagę (w górnym, prawym rogu strony Neobux).
 • Czy uczestnictwo jest darmowe? Tak, uczestnictwo w programie jest darmowe, nie zobowiązuje do żadnych zakupów i w każdej chwili możesz z niego zrezygnować.
 • Poziom trudności: łatwy.
 • Potencjał zarobkowy: niski (to tylko dodatkowa forma niewielkiego zarobku).
 • Akceptacja użytkowników, warunki uczestnictwa (Kto może się zarejestrować?): Neobux to program międzynarodowy, akceptuje użytkowników z każdego kraju. Możesz mieć tylko jedno konto w serwisie. Każda próba stworzenia więcej niż jednego konta doprowadzi do zawieszenia wszystkich powiązanych kont. Odnosi się to również do konta Skrill, Neteller, które muszą być unikalne i nie mogą być dzielone z innym użytkownikiem. 
 • Właściciel strony: „Fernando” z Portugalii (admin). Dane firmy: NeoDev, Lda. · R. Eng. Ferreira Dias, 924 - E10 · 4100-246 Porto · Portugal.
 • Data uruchomienia strony: 2008 rok
 • Ogólna ilość użytkowników: (stan z lutego 2020): Brak takich informacji na stronie NeoBux. 
 • Minimum do wypłaty:  
  • od $ 2 USD (Skrill, Neteller, AirTM) — w przypadku pierwszej wypłaty. Minimum każdej kolejnej wypłaty jest o 1 dolar większe (aż do osiągnięcia 10 dolarów. Po osiągnięciu 10 $ minimum już się nie zwiększa i pozostaje na stałym poziomie 10 $).
  • od $ 10 USD wypłaty na Tipalti (PayPal, Przelew bankowy SEPA itp.) 
 • Metody wypłat: Pieniądze możesz wypłacić na procesory Tipalti (PayPal, Przelew bankowy SEPA itp.), [Skrill], Neteller, AirTM.
 • Czas oczekiwania na wypłatę: 
  • Wypłaty na Tipalti (PayPal, Przelew bankowy SEPA itp.) realizowane są w ciągu kilku dni. 
  • Natomiast wypłaty poprzez Skrill, Neteller, AirTM realizowane są w trybie instant (błyskawicznie), czyli zlecona kwota pojawia się na procesorze płatności w kilka minut od zlecenia wypłaty. [Zobacz jak wypłacić pieniądze z Neobux'a <<--]
 • Skrypt strony: autorski

NeoBux - mój dowód wypłaty 2020 na procesor Skrill:

Neobux, dowód wypłaty 2020.


💵 Jak zarabiać przez Internet w NeoBux?

Po wejściu na stronę NeoBux'a i zalogowaniu się znajdziesz zakładki, oferujące następujące metody zarabiania Online:

View Advertisements

„View Advertisements”, czyli płatne oglądanie reklam (zakładka w górnym panelu strony):
 • Wartość reklam: od $ 0,001 USD do $ 0,015 USD (za kliknięcie reklamy). Na koncie Standard najwięcej jest reklam o wartości $ 0,001 USD. Na koncie Golden jest codziennie 9 dodatkowych reklam o wartości $ 0,01 USD — ale nie warto kupować konta Golden dla samych reklam.
 • Ilość reklam dziennie: 15 + (warto zainstalować sobie AdAlert, czyli dodatek do przeglądarki, który na bieżąco informuje o pojawiających się nowych reklamach. Dociera wtedy trochę więcej reklam niż w przypadku logowania się na stronę Neobux raz dziennie).
 • Pomarańczowe reklamy: Pamiętaj, że aby otrzymać prowizję od poleconych, musisz codziennie kliknąć pomarańczowe reklamy.
 • Blokery reklam: Przed oglądaniem reklam, upewnij się, czy nie masz włączonego jakiegoś blokera reklam, typu Ablock Plus itp. Jeśli masz, to wyłącz go.
 • [Zobacz jak zarabiać na oglądaniu płatnych reklam w NeoBux <<--]
NeoBux, „View Advertisements”, czyli płatne oglądanie reklam.

Mini Jobs

„Mini Jobs” to popularne „taski”, czyli zadania od zewnętrznej firmy Figure Eight, znane choćby z programu [ySense]. Za ich wykonanie otrzymasz najczęściej od kilku do kilkunastu centów.

NeoBux, „Mini Jobs” to popularne „taski”.

Surveys

„Surveys” jest to zakładka z płatnymi ankietami. Część ankiet dostępna jest dla Polaków w języku polskim (podobnie jak w ySense).
NeoBux, „Surveys” jest to zakładka z płatnymi ankietami.

Games

„Games” jest to zakładka z grami online, czyli zarabianie tutaj polega na graniu w gry. Za granie otrzymasz niewielkie wynagrodzenie. Ze względu na czasochłonność, to moim zdaniem raczej tylko dodatkowa opcja, dla miłośników grania w gierki. Przy okazji grania w gry, możesz zarobić kilka dodatkowych centów — maksymalnie do $ 0,25 USD dziennie:
 • Wynagrodzenie za granie w gry: Nagroda za jedną sesję gry wynosi $ 0,001 USD
 • Czas gry: Minimalny czas gry musi wynosić 2 minuty. Możesz grać krócej, ale wtedy nie otrzymasz wynagrodzenia.
 • Maksymalna ilość sesji: Możesz wykonać maksymalnie 250 sesji gry w ciągu 24 godzin. Masz prawo grać oczywiście dłużej, ale po przekroczeniu wspomnianego limitu nie otrzymasz już wynagrodzenia za gry w danym dniu. Czyli dziennie z gier da się „wycisnąć” tylko $ 0,25 USD. 
 • Doliczanie wynagrodzenia: Aby otrzymać wynagrodzenie, musisz ukończyć grę, wygrywając ją lub przegrywając i klikając „Continue” lub „Submit Score”. Nagrody dodawane są natychmiastowo do salda głównego.
 • Gry wieloosobowe: Grając w gry wieloosobowe, musisz wygrać i kliknąć „I'm Ready Now!” aby otrzymać kredyt.
 • Reguły i limity mogą podlegać zmianom — kwota nagrody za granie w gry może się czasami zmienić.
NeoBux, gry, zarabianie na grach.

Offers

„Offers” jest to zakładka z płatnymi ofertami. Wynagrodzenie za oferty naliczane jest w postaci NeoCoins. Po zgromadzeniu 5000 NeoCoins (na koncie Golden od 2500) pojawi się przycisk, dzięki któremu zgromadzone NeoCoins będziesz mógł wymienić na dolary. Czytaj dokładnie instrukcje ofert. [Przeczytaj, co to jest NeoCoins? Co to jest NeoPoints? Często zadawane pytania <<--]

Program partnerski

Program partnerski Neobux to moja ulubiona forma zarabiania w tym programie (i nie tylko w tym). Na czym takie zarabianie polega? Będziesz otrzymywał automatycznie naliczaną prowizję od zarobków osób, które zaprosisz do programu (czyli Twoich poleconych), przy czym te osoby nic na tym nie tracą. Zaproszone osoby muszą przystąpić do programu poprzez Twój unikalny link lub baner referencyjny. Dostęp do linków i banerów referencyjnych otrzymasz po rejestracji w NeoBux. 
 • Prowizja za kliki poleconych: do $ 0,0005 za klik reklamy, 20% od ofert i zadań, które wykonają Twoi bezpośredni poleceni.
 • Gdzie znajdują się linki i banery referencyjne:  Linki i banery do polecania programu znajdują się na stronie programu, w zakładce „Banners”. Wystarczy je skopiować i wkleić np. na swoim blogu, wysłać znajomym itp. Możliwości jest bardzo wiele. NeoBux udostępnia materiały promocyjne w postaci linków i banerów referencyjnych, a reszta zależy już od Twojego pomysłu na promowanie programu.
 • [Przeczytaj także, jak możesz zdobywać poleconych <<--]

Wypożyczanie poleconych RR

NeoBux udostępnia również zarabianie na wypożyczaniu poleconych RR. Zakładka „Referrals”. Czy warto korzystać z tej opcji w NeoBux? Opinie są podzielone. Jedni uważają, że im się to opłaca, a inni, że całkowicie nie warto wypożyczać poleconych RR, że to strata pieniędzy i oszustwo, więc sprawa jest mocno dyskusyjna.
Moim zdaniem na koncie Standard (bezpłatnym) nie warto korzystać z tej opcji. Na kontach Golden i wyższych też raczej jest to na granicy opłacalności i potrzeba bardzo dużo czasu, aby inwestycja się zwróciła i zaczęła na siebie zarabiać (więc NIE warto).

Ocena, zalety i wady NeoBux'a oraz inne uwagi:

⊕ Plusy, co mi się podoba w NeoBux?

 1. Wypłacalność, stabilność, długoterminowość: Neobux wypłaca bezproblemowo od 2008 roku, dowody wypłat można znaleźć w całej sieci. Tyle lat na rynku PTC, to świetne osiągnięcie. Większość nowych stron tego typu upada w ciągu kilku miesięcy od rozpoczęcia działalności, a często jeszcze szybciej. NeoBux płaci natomiast bezproblemowo już 11 lat.
 2. Błyskawiczne wypłaty: Do największych plusów należy zaliczyć przede wszystkim szybkość wypłacania pieniędzy. Wypłaty w NeoBux realizowane są w trybie natychmiastowym (instant). Pieniądze pojawiają się na procesorze płatności w kilka minut od zlecenia wypłaty.
 3. Dostępność: Program akceptuje użytkowników z każdego kraju, każdy może dołączyć i zarabiać.
 4. Brak opłat: Uczestnictwo jest bezpłatne, strona nie wymaga żadnych wpłat, „inwestycji” czy zakupów.
 5. Opinie: W większości program cieszy się dobrymi opiniami wśród użytkowników programów typu Paid to Click.
 6. Minimum do wypłaty: Niskie i łatwe do osiągnięcia minimum pierwszej wypłaty (2 $).
 7. Forum: Strona posiada forum (jest także polski dział), na którym można dowiedzieć się wielu istotnych rzeczy na temat programu, obejrzeć dowody wypłat, porozmawiać z innymi użytkownikami oraz obsługą programu.

⊖ Minusy, co mi się nie podoba w NeoBux?

 1. Powolne zarabianie bez poleconych: Jak w każdym programie typu Paid to Click, żeby zarabiać w miarę szybko, należy zapraszać nowych użytkowników (zbierać poleconych). Zapraszanie poleconych nie jest obowiązkowe, ale zwiększa zarobki i skraca czas do osiągnięcia niezbędnego minimum, potrzebnego do wypłaty, dlatego warto ich pozyskiwać.
 2. Niskie stawki: Za pojedynczą, obejrzaną reklamę na koncie Standard (bezpłatnym) program płaci najczęściej $ 0,001 USD (na koncie Golden jest codziennie 9 dodatkowych reklam o wartości $ 0,01 USD — ale nie warto kupować konta Golden dla samych reklam).
 3. Niski potencjał zarobkowy: Zarabianie przez Internet w NeoBux nie zastąpi normalnej pracy lub biznesu. To tylko dodatkowa „praca”, którą możesz wykonywać przy okazji korzystania z Internetu.
 4. Ryzyko utraty płynności finansowej? NeoBux wprawdzie udowodnił wszystkim niedowiarkom, że jest programem długoterminowym i wypłacalnym. Płaci w końcu bezproblemowo od 2008 roku, ale nie można zapominać, że udostępnia on wypożyczanie poleconych RR, gdzie użytkownik wpłaca jakąś kwotę na wypożyczenie poleconych, a później teoretycznie wypłaca wraz z naliczoną prowizją. Strony udostępniające tego typu usługi są znacznie bardziej narażone na ryzyko utraty płynności finansowej niż na przykład programy GPTR czy panele ankietowe. Dlatego warto zachować ostrożność przy wszystkich „inwestycjach” czy zakupach na stronie.
 5. Poleceni RR: Wypożyczanie poleconych RR (Rented Referrals) nie jest zbyt opłacalne w tym programie. Wypożyczeni poleceni po pewnym czasie zaczynają klikać coraz słabiej, sporo jest nieaktywnych. Nie warto szczególnie na koncie Standard (bezpłatnym). Moim zdaniem lepiej skupić się na poleconych bezpośrednich DR.
 6. Wysokie ceny kont Premium: Konto Golden, kosztuje w tym programie $ 90 USD.
 7. Limity poleconych DR: Na koncie Standard (bezpłatnym) maksymalnie możesz mieć 30 poleconych bezpośrednich DR (Im będziesz dłużej w programie, tym więcej będziesz mógł mieć poleconych DR).

Jak zarejestrować się w programie Neobux?

[Rejestracja w Neobux.com] <<-- Po wejściu na stronę programu kliknij napis „Register” — na górze ekranu i wypełnij krótki formularz rejestracyjny (podaj prawidłowy adres mailowy — otrzymasz na niego link aktywacyjny). Czasami link aktywacyjny trafia do spamu, więc w przypadku długiego oczekiwania warto tam zajrzeć. 

Formularz rejestracyjny wypełnij według wzoru przedstawionego na obrazkach:

(kliknij obrazki, aby je powiększyć)
NeoBux — rejestracja NeoBux — logowanie
Neobux — rejestracja
Neobux — logowanie

Po rejestracji możesz już zacząć zarabiać. Płatne reklamy dostępne są po zalogowaniu się na stronie programu, w zakładce „View Advertisements” (zakładka w górnym panelu strony). Warto jednak zainstalować sobie AdAlert, czyli dodatek do przeglądarki, który na bieżąco będzie informował o pojawiających się nowych reklamach. Dotrze wtedy więcej reklam niż w przypadku logowania się na stronę Neobux raz dziennie.

Czy NeoBux płaci? Najnowsze uwagi (2020-02-04):

Czy NeoBux płaci? Tak, program zarobkowy Neobux (na chwilę obecną) dalej jest wypłacalny, poniżej umieściłem dowód wypłaty. Od 2008 roku płaci w trybie instant, czyli błyskawicznie — wypłatę otrzymujesz natychmiastowo w dniu jej zlecenia. 
Czy w NeoBux możesz się łatwo i szybko wzbogacić? Niestety nie. Zarabianie w Neobux nie jest sposobem na łatwe i szybkie pieniądze z Internetu, a jedynie dodatkową formą bardzo niewielkiego zarobku i  nie jest w stanie w żaden sposób zastąpić normalnej pracy czy biznesu. 
Za co Neobux jest chwalony i krytykowany? NeoBux zazwyczaj jest chwalony w Internecie za szybkie i terminowe wypłaty, za stabilność i utrzymywanie się na trudnym rynku programów PTC od 2008 roku. Niestety równie często jest krytykowany za nieopłacalny system wypożyczania poleconych RR. Żeby zarabiać, a nie tracić w tym programie na wypożyczaniu poleconych RR, trzeba mieć szczegółową wiedzę typu: na jak długo przedłużać wypożyczonych poleconych RR, kiedy i w jakich ilościach ich wymieniać — na podstawie AVG, czy na podstawie ilości dni od ostatniego kliknięcia, kiedy przejść na wyższe konto premium itp. Bez tej wiedzy najczęściej się traci na wypożyczaniu poleconych RR. Ale nawet posiadając taką wiedzę i przyjmując odpowiednią strategię i tak zarabianie na wypożyczaniu nie przynosi jakiś rewelacyjnych i szybkich korzyści i zwrotów (i stąd tak wiele negatywnych opinii). NeoBux jednak nie gwarantuje też i nie zapewnia, że ta opcja zarabiania (wypożyczanie poleconych RR) przyniesie pewny zysk. Warto więc unikać wypożyczania poleconych RR (ta opcja nie daje żadnej gwarancji zysku i lepiej wypożyczanie poleconych RR sobie odpuścić.).

Neobux — dowód wypłaty 2020:

kliknij obrazki, aby je powiększyć Informacje o wypłatach
Neobux, dowód wypłaty 2020.

$ 17,07 USD na konto Skrill
Data zlecenia wypłaty: 2020-02-04
Data wpłynięcia na konto: 2020-02-04
Czas oczekiwania na wypłatę: ten sam dzień
Neobux, dowód wypłaty 2020.

$ 22,07 USD na konto Skrill
Data zlecenia wypłaty: 2020-01-07
Data wpłynięcia na konto: 2020-01-07
Czas oczekiwania na wypłatę: ten sam dzień
Neobux, dowód wypłaty 2019.

$ 27,90 USD na konto Skrill
Data zlecenia wypłaty: 2019-12-01
Data wpłynięcia na konto: 2019-12-01
Czas oczekiwania na wypłatę: ten sam dzień

Autor wpisu: m-Zarabianie
Źródło:(statystyki, warunki uczestnictwa itp.): Oficjalna strona NeoBux
Ostatnia aktualizacja wpisu: 2020-02-27
Kopiowanie treści bloga zabronione.

Przeczytaj także:

[Przeczytaj także o zarabianiu na płatnych ankietach <<--]

KOMENTARZE

Zasady komentowania: Bardzo proszę nie spamować linkami w komentarzach. Komentarze będące typową reklamą: zawierajcie linki, frazy kluczowe zamiast podpisu (pisane pod SEO) itp. nie będą publikowane. Przeczytaj więcej


BLOGGER: 130
 1. Witam serdecznie! Mam pytanie odnośnie neobuxa? Do czego służą NeoCoins i NeoPoints?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co to jest NeoCoins, NeoPoints, jaki jest przelicznik NeoCoins, jak wymienić NeoCoins, na co można wykorzystać NeoPoins (Poins) opisałem w tym poście <<--

   Usuń
 2. Witam.
  Niedawno pisalam o tym na swoim blogu,to wam to tutaj wrzuce;)
  Co to są NeoPoint?
  Neopoints mogą być konwertowane do zakupu niektórych z usług w NeoBux.
  Obecnie, można zarobić neopoints przez:
  Każda reklama = 1 NeoPoint
  Wygrac w AdPrize.
  Neopoints można stosować do:
  Złote Członkostwo: 30000 neopoints = 1 rok Złote Członkostwo
  Recykling i / lub rozszerzyć swoich wynajmowanych poleconych.
  Powiekszenie Limitu bezpośrednich poleconych. : 500 neopoints = Zwiększa limit o 1 bezpośredniego poleconego.
  ----------------------------
  Co to są NeoCoins?
  NeoCoins są waluta NeoBux , która można przekształcić bezpośrednio w pieniędze.
  Obecnie, można zarobić NeoCoins przez:
  Oferty za NeoCoins.
  Oferty NeoCoin zostaną przelane po 30 dniach, po udanej realizacji oferty. Czas ten jest potrzebny ze względów bezpieczeństwa.(Tak pisze w FAQ).
  NeoCoins moga być zamienione na prawdziwe pieniądze, które zostaną wpłacone bezpośrednio do głównego salda.
  Można konwertować NeoCoins gdy sie ma wystarczająco dużo,w okresie 30 dni.
  Ponadto, użytkownik dostaje 20% prowizji z ofert zakończonych przez swoich bezpośrednich poleconych.
  Jeśli bezpośredni polecony,na przykład, zdobył 20,000 NeoCoins, dostaje sie 4,000 NeoCoins.
  Liczba NeoCoins jaka można zarobić przez poleconych jest nieograniczona.
  Zasady prowizji NeoCoin:
  Uznanie po 30 dniach.
  Użytkownik musi być Twoim poleconym po 30 dniach.
  Jeżeli polecony zostanie unieważniony,punkty przepadaja.
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzięki Izabelo za fachowe informacje, na pewno się przydadzą! Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy pobranie tego toolbaru jest bezpieczne dla komputera?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obecnie nie korzystam w NeoBux z Toolbar'a, ale miałem ten dodatek przez kilka miesięcy i nie było żadnego problemu z komputerem. Jest to wąski pasek na górze przeglądarki - w każdej chwili można go odinstalować lub dowolnie skonfigurować (np. zostawić tylko opcję, która wyświetla dostępność reklam). Ten dodatek ma głównie sens, gdy spędzamy dużo czasu przez komputerem, wtedy na bieżąco jesteśmy informowani o nowych reklamach (a pojawiają się one przez cały dzień, więc z Toolbar'em zarabia się trochę szybciej - więcej reklam do nas trafia). Korzystanie z Toolbara nie jest obowiązkowe, można np. logować się do programu raz lub kilka razy dziennie i oglądać płatne reklamy.

   Usuń
 5. Szczerze odradzam, program robi ten gigantyczne utrudnienia związane z rejestracją użytkownika. Trzeba podać maila do skrzynki pocztowej i oddzielnie do płatności paypal. Po czym jest informacja o wysłaniu przez nich linka na pocztę z kodem do wpisania. Na kazde z kont wysyłają oddzielnie. Przy czym informacja dotycząca wysłania kodu na skrzynkę pocztowa powiązaną z systemem płatności paypal jest nieprawdziwa, bo faktycznie żadnego linku nie wysyłają i w ten sposób nie można dokonać rejestracji. Korzystałem, analizowałem i testowałem wiele programów, to jest pierwszy na który nie mogę się zarejestrować z powodów proceduralnych. .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szczerze mówiąc, to pierwszy raz spotykam się opinią, żeby w Neobux.com ktoś miał problemy z zarejestrowaniem się. Wprawdzie jestem w programie już kilka lat, minęło sporo czasu od mojego zapisu, ale nie przypominam sobie żebym miał jakieś problemy z rejestracją.
   Wszystkie zabezpieczenia podczas rejestracji są dla bezpieczeństwa użytkownika - a nie po to żeby utrudniać mu życie.
   Neobux jako jeden z nielicznych płaci od 6 lat w trybie INSTANT - czyli w momencie kliknięcia na zlecenia wypłaty - pieniądze przekazywane są konto PayPal użytkownika (w kilkanaście sekund od momentu zlecenia) i dlatego potrzebna jest właśnie szczegółowa weryfikacja adresów mailowych.
   Większość użytkowników rejestruje się w systemie bez problemu.

   Usuń
  2. Czasami e-maile z linkami aktywacyjnymi trafiają do skrzynki ze spamem - dlatego warto tam zajrzeć, być może mail z linkiem aktywacyjnym, czy kodem trafił do spamu.

   Usuń
 6. Dziękuję bardzo Panu za informację i obszerne wyjaśnienie. Link(aktywacji systemu paypal) doszedł, ale z dużym opóźnieniem w stosunku do linku aktywacji konta(nie wiem z czego to wynika). Natomiast jeszcze jedna uwaga jaką zauważyłem podczas testowania i analizy tego programu. Otóż nie wiem czy jest jakikolwiek sens instalowania Toolbara, który nas informuje o nowych reklamach ponieważ ilość reklam jest w tej chwili"constans"i utrzymuje się na jednakowym poziomie(podstawowe 17 dziennie). Więc jak się wyczerpie ten limit,żadne nowe reklamy już nie dochodzą w ciągu dnia.Obojętnie więc czy je się "wyklika" rano, popołudniu czy wieczorem ilość jest ta sama. Więc z logicznego punktu widzenia nie warto jest instalować programu, albo sprawdzać czy coś nie doszło.Wystarczy wejść raz dziennie. Wydaje mi się,że jest wprowadzony jakiś limit "progowy" dzienny oglądania reklam. I w tej chwili jest on ustalony na powiedzmy +/-23. Więc taki program, ani częste zaglądanie na stronę nic nam nie da. Ja osobiście sprawdzałem kilka razy dziennie i żadna nowa reklama nie dochodziła.Podobnie zresztą jest w innych programach.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za opinie, wszytko się zgadza, tylko nie wszystkie reklamy PTC mają jednakowy limit kliknięć. Reklamodawca może sobie kupić 2500, 5000, 10000 czy więcej kliknięć PTC w baner reklamowy. Na innych stronach PTC można kupić nawet tylko 100 kliknięć w baner. Przy sporej liczbie użytkowników reklamy - z małą ilością zakupionych kliknięć rozchodzą się na zasadzie "kto pierwszy - ten lepszy" (aż do wyczerpania zakupionego limitu). Reklamy kupowane są 24 godziny na dobę.
   Dlatego logując się kilka razy dziennie istnieje szansa, że dotrze do nas tych reklam więcej. Zresztą potwierdzają to również użytkownicy innych stron PTC - np Wad.Wjooo. Pozdrawiam.

   Usuń
 7. Witam. Czy istnieje jakaś sprawdzona metoda, dzięki której wynajęci poleceni będą klikać odpowiednią liczbę reklam dziennie? Mam na myśli osiągnięcie takiej liczby średniej kliknięć, aby nie być przy tym stratnym.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj, jeśli chodzi o Neobux to spotkałem się już z wieloma opiniami, że wynajmowanie tutaj poleconych RR - na koncie standard (bezpłatnym) jest mało opłacalne. Opłaca się to chyba tylko przy przedłużaniu poleconych na 240 dni (wtedy jest 30% zniżki), lub przy koncie GOLD.
   Więc na koncie standard lepiej się chyba skupić na pozyskiwaniu poleconych bezpośrednich DR lub ewentualnie wynajmować poleconych i wymieniać mało aktywnych RR za zdobyte punkty. Zajrzyj tez na oficjalne forum NeoBux'a, jest tam wiele tematów o wynajmowaniu poleconych.

   Usuń
  2. Zastanawiałem się nad przedłużaniem i auto-zapłatą. Przedłużenie jest dość ryzykowne - wg wielu użytkowników poleceni po jakimś czasie przestają klikać. Funkcja auto-zapłaty w moim przypadku odpada, przynajmniej na razie, chociaż zdaniem niektórych osób najbardziej opłacalna jest przy utrzymywaniu poleconych do 60 dni. Tak czy owak dziękuję za odpowiedź, jestem nowy na Neo, dlatego próbuję zaznajomić się z większością zasad i przygotować na ew. problemy czy niekorzyści. Forum odwiedziłem już kilka razy. Nie słyszałem o wymianie referali innej niż za $ (może przypadkowo to pominąłem). Ile potrzeba punktów na wymianę jednego poleconego?

   Usuń
 8. Na wymianę jednego poleconego potrzeba 93 Points. Po zaznaczeniu mało aktywnego poleconego można sobie wybrać, czy system ma pobrać opłatę (za wymianę) ze zdobytych punktów czy zgromadzonych środków pienięznych (koszt wymiany 1 poleconego to 0.07$ lub 93 Poinst). Te 93 Points zbiera się około 2-3 dni.

  OdpowiedzUsuń
 9. Neobux największy paradoks wśród programów zarobkowych...prawda i mity...jak zwykle są dwie strony medalu...wszyscy podają tylko tą z której mogą mieć interes, a jaka jest ta prawdziwa...prawdziwa jest taka(w oparciu o maje doświadczenia, statystyki i analizy),że neobux to "grubymi nićmi szyty"program.
  Fakty:
  jest to jeden z nielicznych programów w którym reklamy pojawiają się"niespodziewanie", a ich "istnienie"jest połowiczne(po jakimś czasie znikają). Więc aby "zaliczyć" wszystkie możliwe reklamy potrzeba jest odświeżania strony co kilka sekund przez 24 godziny co jest niewykonalne. Można zainstalować program "AdAlert", ale o dziwo u mnie działał tylko do uzbierania kwoty bliskiej ....wypłaty(2$)...można to określić przypadkiem lub pechem , ale o dziwo nie można go na nowo zainstalować...bez tego programu Neobux jest mało skuteczny bo ogranicza wtedy o jakieś 60% dochody z całego dnia , a to bardzo dużo...jedynym rozwiązaniem jest ustawienie sobie dzwonka oznajmiającego pojawienie się reklamy. UWAGA: aby ustawić sobie ton dzwonka trzeba zeskanować dowód osobisty lub paszport, a nawet okazać inne dokumenty potwierdzające adres zameldowania, czasami mogą nas poprosić o skan dowodu opłat za np. media wystawionego na nasze imię i nazwisko. Dlaczego tak się dzieje?Otóż aby ustawić ton dzwonka trzeba posiadać konto w NETELLER . Aby posiadać konto w NETELLER trzeba spełniać w/w opisane warunki. Z powyższej dedukcji wynika absurd wszech czasów aby ustawić sobie ton dzwonka(bez tego dzwonek będzie nieaktywny)musisz co najmniej zeskanować i wysłać dowód osobisty...czy nie jest to podejrzane?Poza tym bardzo często się zdarza , że reklamy o wyższym stopniu wartości(0,005,001,0015)są przedawnione...więc ogląda się je za darmo...możliwość wygrywania w Ad prize(dodajmy dla konta standard), to tak naprawdę oglądanie za darmo reklam, na około 1000 prób(co zajęło mi kilka godzin)wygrałem zaledwie 30 punktów(których i tak nigdy nie będę mógł wymienić-minimum do wymiany 5000). Przy kilku milionach osób szanse na wygranie czegoś wartościowego są zerowe, więc szkoda na to czasu. Jeżeli w danym dniu jest przykładowo aktywnych 1000000 osób a każdy z jednego dnia ma 150 szans to razem daje to 150 milionów szans, powiedzmy ,że nagrodę o wartości 1000 punktów w ciągu jednego dnia wygrywa 10 osób to szansa wygrania takiej nagrody to jak 1:15 milionów, czyli praktycznie żadna(oczywiście biorę pod uwagę tylko konto standard)...głęboko rozczarywująca jest ta opcja.
  Podsumowując :
  Aby móc obsługiwać konto(chociażby do tak "niewinnej"czynności jak ustawienie tonu dzwonka) musimy być zarejestrowani w NETELLER, co wiąże się z pewnymi czynnościami.
  Nie wydaje się wam to podejrzane?...rozumiem jeżeli by chodziło o ton dzwonka oznajmiającego wysoką wygraną , ale o ton dzwonka oznajmiającego pojawienie się reklamy, co równoznaczne jest z wysłaniem co najmniej skanu dowodu osobistego.."grubymi nićmi szyty...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Neobux jest przede wszystkim największym fenomenem wśród programów typu PTC/Bux.
   Płaci systematycznie, w trybie instant (błyskawicznie) od 2008 roku (czyli płaci już 6 lat). Utrzymywanie się przez 6 lat na trudnym rynku programów Paid to Click świadczy o tym, że program jest naprawdę dobry. Dobry w swojej kategorii (PTC/Bux), bo przecież zarabiania w bux'ach nie można porównywać do zarabiania na giełdzie Wall Street, czy do pracy Bill'a Gates'a w Microsofcie. Nie rozmawiamy też o Lidze Mistrzów, o Premier League, Primera Division, Bundeslidze, Serie A, tylko rozmawiamy o kategorii typu bux /PTC, gdzie nowe bux'y pojawiają się i znikają jeszcze szybciej niż chińskie firmy budujące polskie autostrady. Tymczasem Neobux jest i istnieje. Czy to nie prawdziwy fenomen i perełka wśród bux'ów?

   To nieprawda, że Neobux należy do nielicznych programów, w których reklamy pojawiają się przez cały dzień. W prawie wszystkich programach (PTC) reklamy pojawiają się przez cały dzień, ale widoczne jest to szczególnie w tych programach, w których jest bardzo dużo użytkowników, np.: w Neobux, ClixSense, Wad.Ojoo, PTCSolution. W wymienionych bux'ach i w wielu innych stronach PTC, prawie zawsze gdy wejdziemy kilka razy dziennie na stronę, to znajdziemy jakieś dodatkowe reklamy.
   Potwierdzają to liczni użytkownicy programów PTC i sami admini, właściciele tych programów.

   Fragment wypowiedzi "Pampersa" - admina programów firmy Adnox:

   "1. Niektórzy logują się kilka razy dziennie w programie więc moją wyklikać więcej z racji tego, że niektóre płatne kliki ważne są np tylko do 250 wejść - przez co osiągają więcej punktów w konkursie klikacza.

   2. Niektóre maile wysyłane są z ograniczeniem klików np do 500 wejść. W związku z tym że serwer jest ograniczony fizycznie (niezależnie od tego jakby nie był mocny), nie jest w stanie wysłać kilkunastu tysięcy kopii maila do tych samych osób. Maile te wysyłane są losowo, więc może się zdarzyć że zanim otrzymasz kopię maila okaże się, że stracił już ważność. Nie mam na to wpływu, nie jest to celowe działanie!

   3. Podczas klikania, jeżeli wyklikałeś już wszystkie reklamy wejdź w sekcję klików ponownie, może się okazać że pojawią się jeszcze jakieś kliki. Zauważyłem że jest to specyfika skryptu na którym funkcjonuje program."


   Także Neobux nie jest tutaj żadnym wyjątkiem. Zresztą co jest dziwnego w tym, ze reklamy z małą ilością zakupionych kliknięć rozchodzą się bardzo szybko? Co to jest 2500 kliknięć przy kilku milionach użytkowników? Na szczęście oprócz reklam z małym limitem kliknięć są również reklamy z dużym limitem. Nawet logując się raz dziennie na stronie Neobux'a, spokojnie możemy codziennie liczyć na ponad 20 płatnych reklam. Jeśli ktoś ma czas i ochotę, to może logować się kilka razy dziennie, i zawsze trafi na wiele dodatkowych reklam.

   Dźwiękowego AdAlertu nigdy nie używałem, ponieważ zawsze wkurzają mnie takie niespodziewane dźwięki. Pierwszy raz słyszę o jakimś skanowaniu dokumentów w Neobuxie czy potrzebnym koncie w NETELLER ale być może nie jestem w temacie - tak jak napisałem nie korzystam z żadnych dźwiękowych powiadamiaczy. Na stronie Neobux'a loguję się obecnie tylko raz dziennie, czasami klikam tylko 4 pomarańczowe reklamy (dla zaliczenia obowiązkowej aktywności), nigdy nie przesyłałem żadnych skanów dokumentów, nie mam konta w NETELLER i nigdy nie miałem i bez problemu wypłaciłem z tego programu ponad $100 USD, w sumie specjalnie się do tego nie przykładając. Zarabiam tylko na sekcji PTC (płatne reklamy) i na poleconych, czyli na podstawowych metodach zarabiania w tym bux'ie.

   Usuń
 10. Z sekcji AdPrize (kliki konkursowe) nie korzystam, szkoda mi czasu - kiedyś korzystałem i kilka razy zdarzyło mi się wygrać NeoPoints. Znam również osoby które wygrały wielokrotnie drobne nagrody pieniężne, czy nawet konto GOLDEN - warte $90 USD, przykład 1, przykład 2

  Czyli podsumowując:

  1. NeoBux to lider, długodystansowiec i elita kategorii Bux/PTC
  2. Program jest stabilny, płaci - w sieci można znaleźć mnóstwo dowodów wypłat.
  3. Nie tylko w Neobux reklamy pojawiają się "niespodziewanie".
  4. Wygrane w AdPrize się zdarzają - potwierdzają to użytkownicy, którzy systematycznie korzystają z tej opcji.
  5. Jeszcze dodałbym, że na koncie standard nie warto inwestować w wynajmowanie poleconych RR (mało to się opłaca).

  To tyle - na podstawie moich własnych doświadczeń, spostrzeżeń, oraz na podstawie opinii innych użytkowników.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zaintrygowała mnie ta historia z Neteller'em potrzebnym niby do aktywacji powiadamiania dźwiękiem w AdAlert'cie. Przeszukałem Internet i nic podobnego nie znalazłem, żadnej wzmianki, żeby do uruchomiania "New Advertisements Sound" był potrzebny Neteller, czy skany dokumentów. Znalazłem tylko informację, ze opcja "New Advertisements Sound" jest automatycznie ustawiona na "None". Skoro jest wyłączona - to logiczne wydaje się, że wystarczy ją po prostu włączyć. Przecież Neteller to procesor płatności, a korzystanie z opcji AdAlert jest darmowe. Więc niby do czego potrzebny jest Neteller?
   Zainstalowałem u siebie dodatek AdAlert, z tego linku <<-- i wszystko u mnie działa bez rejestracji w Neteller, bez przesyłania skanów dokumentów. Zastanawiam się, czy przypadkiem nie próbowałeś ściągać sobie płatnych dzwonków, które opłacane są przez ten system płatności (?). Czy nie pomyliłeś przypadkiem ściągania dzwonków z opcją "New Advertisements Sound?" Jedyne co znalazłem o opcji powiadamiania dźwiękiem, to: Przeczytaj <<--

   Usuń
 11. Witaj.
  Dziękuję Ci bardzo za szybką i wyczerpującą odpowiedź.
  Pisząc :"Neobux jest jednym z nielicznych programów, w których przez cały dzień dochodzą reklamy"miałem na myśli nieliczny w kontekście statystyczno-ilościowym. Tzn. na kilkaset programów tego typu tylko zaledwie w kilkunastu przychodzą przez cały dzień reklamy. Osobiście przetestowałem i przeanalizowałem około 40 programów i tylko w 5 programach przychodziły przez cały dzień reklamy. Neobux jest jedynym znanym mi programem , który posiada funkcje powiadamiania o przychodzących reklamach, ale w przypadku innych programów te "rozproszone"reklamy kumulują się, i można w dowolnym czasie je przejrzeć, natomiast w Neobux-ie jest problem, bo jeżeli w odpowiednim czasie się jej nie odtworzy to ona znika. Wydaje mi się bardzo dziwne pojawienie się informacji o przedawnieniu/wyczerpaniu reklamy, skoro pojawia mi się na bieżąco a ja w tym samym momencie ją odczytuje(w ciągu 2 sekund)-nie da się tego fizycznie zrobić szybciej, więc jakim cudem moze się przedawnić. Mogłaby się przedawnić ale gdybym jej nie otwierał przez kilka minut, ale nie w ciagu 2 sekund...hjest to śmieszne. Dalej może i ktoś wygrał Ad Prize, ale po ilu próbach, a w dodatku pewnie miał konto premium i dużo szczęścia. Ton dzwonka podałem jako przykład, wogóle nic się nie da zmienić/dodać/usunąć w ustawieniach jeżeli nie będzie się posiadać konta NETELLER, a posiadanie konta w NETELLER wiąże się z określonymi wymogami(m.in. wysłaniem skanu dokumentów potwierdzających adres zameldowania). Ton dzwonka jak słusznie zauważyłeś w ustawieniach jest wyłączony, ale żeby go ustawić na obojętnej pozycji(1-9)"na drodze dedukcji" wymagany jest skan dokumuntów potwierdzajacych tożsamość i adres zameldowania...dla mnie jest to chore(przypomina to "Proces" Kawki). Sam możesz to sprawdzić:wchodzisz w ustawienia , wybierasz sobie ton dzwonka(powiedzmy 9) i zatwierdzasz. Pojawia Ci się informacja, że aby zatwierdzić wybrany przez Ciebie ton dzwonka musisz wypełnić pole związane z NETELLE'-rem podając numer konta(bez wypełnienia tego pola nie ustawisz tonu dzwonka)...i jeszcze raz się powtórzę, aby podać numer konta NETELLE, trzeba najpierw się tam zarejestrować, aby się zarejestrować trzeba wysłać co najmniej skan dowodu osobistego, a czsami żądają innych dokumentów dodatkkowych potwierdzajacych tożsamość, zameldowanie, itp. cała biurokracja po to aby ustawić ton dzwonka...sprawa według mnie jest bardzo podejrzana. Kawał: facet kupuje w sklepie telefon, po zakupie prosi sprzedawcę aby ustawił mu w aparacie ton dzwonka, na to sprzedawca odpowiada: proszę skan dowodu osbistego, drugiego dokumentu, ostatni rachunek za media oraz potwierdzenie z Urzędu miasta Pańskiego zameldowania...AdAlerta w dalszym ciagu nie można ponownie zainstalować.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moje doświadczenia są trochę inne, a zarabianiem w programach PTC interesuję się kilka lat, i tez przetestowałem kilkadziesiąt stron tego typu, a może i więcej. To co napisałem potwierdza doświadczony admin Pampers - właściciel kilku stron PTC, więc chyba wie co mówi. Tak jak napisałem wyżej, w bux'ach, gdzie jest wielu użytkowników często reklamy pojawiają się ciągu całego dnia.
   Oprócz Neobuxa, unikalną funkcję powiadamiania o nowych reklamach posiada chociażby ClixSense, AyuWage. Oprócz tego do większości popularnych bux'ów można ściągnąć sobie Toolbar z opcją powiadamiania o nowych reklamach, np do Wordlinx, Probux ,Cashnhits, Clicksia, ,Incentria, Buxp, Twickerz, Scarlet-clicks.info, Donkeymails, Gptplanet i wielu innych. Wystarczy wejść na stonkę, wpisać nazwę bux'a i pobrać dodatek <<. Czy warto zajmować sobie miejsce na pasku przeglądarki, to już jest inna sprawa.
   W Neobuxie, ClixSense raczej warto.

   Znajomy który wygrał a AdPrize konto Golden nie miał konta Premium jak piszesz, bo przecież je wygrał właśnie w Adprize (link podałem wyżej). Konto Golden to jest konto Premium
   Punkty wygrane w Adprize można chyba wykorzystać również na wynajmowanie, wymianę czy przedłużanie poleconych, wiec wcale nie trzeba zbierać do 5000 - jak piszesz wyżej.

   Napisałem przecież wyżej, że po Twoim komentarzu zainstalowałem sobie z ciekawości dodatek AdAlert (link do dodatku jest w komentarzu wyżej), włączyłem opcję dźwiękową, i jestem powiadamiany dźwiękiem o nowych reklamach.
   Powtórzę jeszcze raz: NIE trzeba mieć konta NETELLER, żeby korzystać z dodatku AdAlert! Proszę sobie odinstalować dodatek, który masz obecnie zainstalowany i zainstalować ponownie dodatek z tego linku: dodatek << Być może ten który pobrałeś wcześniej jest już nieaktualny, dlatego wychodzą takie cyrki z Neteller. Sprawa NIE jest podejrzana, ponieważ mam ten dodatek zainstalowany, i nie musiałem się nigdzie rejestrować. Pozdrawiam! :)

   Usuń
 12. Zrobi tak jak mi poleciłeś , ale mi nie chodzi o Ad Alerta, tylko o osobiste ustawienia(personal settings) w których jest na dole opcja "New Advertisements Sound"dlaczego kiedy chcę ustawić dzwięk na obojętnej pozycji pojawia mi się informacja, że muszę podać numer konta NETELLER :Your NETELLER Account ID must have 12 digits and begin with "45"..bez tego nie mogę ustawić tonu dzwonka ...nikt na to pytanie nie może odpowiedzieć...a przecież są też osoby niedowidzące, dla których dźwiek informujący może mieć duże znaczenie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie, w zakładce "Personal Setings" bez problemu można zmieniać konfigurację "New Advertisements Sound". Jest 8 rożnych dźwięków do wyboru. Klikam dowolny, na przykład 5, a następnie niżej w rubryce "Primary Password" wystarczy wpisać aktualne hasło i nacisnąć : "save changes" i to wszystko. Po wszystkim pojawia mi się napis: "Personal settings saved Your personal settings have been successfully changed"
   Od tego momentu mam wybrany dźwięk. Procedurę mogę powtórzyć w dowolnym momencie, dowolnie wybierać z 8 proponowanych dźwięków.

   Neteller to procesor płatności, i nie ma nic wspólnego z ustawianiem konta. Nie mam pojęcia dlaczego pojawia Ci się taki napis.

   Usuń
 13. "Your NETELLER Account ID must have 12 digits and begin with "45"" znaczy dosłownie: "Twoje konto NETELLER Identyfikator musi mieć 12 cyfr i zaczyna się od "45"."

  Jeśli w rubryce Neteller masz wpisane jakieś cyfry, literki, to po prostu je skasuj. U mnie ta rubryka jest pusta. Następnie na spodzie konta wpisz hasło i kliknij "save changes".

  Jeśli to nie pomoże to spróbuj zapytać na oficjalnym forum Neobuxa, jest tam więcej ludzi to może coś Ci podpowiedzą...

  OdpowiedzUsuń
 14. nie miałem żadnego konta wpisanego, ponieważ go nie zakładałem, fabrycznie Neobux ustawił mi na hasło mego loginu , usunąłem to hasło i pozostawiłem puste pole, ale system domaga się teraz abym podał konto payza, którego zresztą nie mam. Mam podane konto paypal, ale system domaga się oprócz konta paypal podania teraz konta payza . Usunąłem stara instalacje AdAlert, i zainstalowałem tą z twego linku i w dalszym ciągu nic z tego, być może AdAlert jest tylko tymczasowe dla konta standart, i aby go zainstalować ponownie trzeba wykupić konto premium. Tak jak wcześniej pisałem, punkty są bezwartościowe...pisałeś wyżej, że można za nie wynająć poleconych, poleconych można tylko wyanjąć za gotówkę.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale na pewno za Points można wymieniać nieaktywnych, wynajętych poleconych. Koszt wymiany jednego poleconego to 93 Points.

   Jeśli nie masz konta Payza, to rubryka musi pozostać pusta. Przecież tam nie ma nic skomplikowanego. Wpisujesz procesory płatności z których korzystasz, np.: PayPal, jeśli nie korzystasz z Payzy, Netellera, to te rubryki pozostawiasz puste. Następnie podajesz hasło, zapisujesz i gotowe.
   Ja nie mam konta Premium i wszystko działa u mnie bezproblemowo

   Usuń
 15. To już jest ogromna różnica...pomiędzy wynajęciem a wymianą. Wymiana "warunkuje"wcześniejszy ich zakup.Ja nie mam poleconych i nie będę ich nigdy miał. Teoretycznie można ich kupić, tylko jak pisałeś we wcześniejszych postach kupno poleconych przy koncie"standard"według wiekszości użytkowników tego programu jest bardzo nie opłacalne. Wiec te punkty to "pic na wodę, fotomontaż". Dla mnie w opcji standard całkowicie bezwartościowe. Musiałbym klikać "ruski"rok aby uzbierać minimum. Jak chcesz mogę Ci je oddać gratis (choć nie wiele ich uzbierałem)-może Tobie się przydadzą.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Według mojego doświadczania (oraz opinii innych użytkowników) wynajem poleconych RR na koncie standard nie jest zbyt opłacalny - ale są też osoby, które twierdzą, że przy odpowiedniej strategii, przedłużaniu poleconych na 240 dni (wtedy jest 30% zniżki) można wyjeść na swoje. Są również osoby, które posiadają konta Premium, dlatego punkty na wymianę poleconych, na przedłużanie wynajęcia są jak najbardziej przydatne.

   Jeśli rozmawiamy o "ogromnych" różnicach, to dobrze byłoby żebyś zwrócił uwagę na swoje "prawdy", bo odbiegają one znacznie od rzeczywistości.

   1. Najpierw "szczerze" odradzałeś program i twierdziłeś, że strona robi gigantyczne problemy związane z zarejestrowaniem się.

   Co okazało się kompletną bzdurą, ponieważ jednak udało Ci się zarejestrować, podobnie jak kilku milionom osób zarejestrowanych w tym programie.

   2. Następnie twierdziłeś, że instalowanie dodatku AdAlert jest bezużyteczne, bo każdy otrzymuje tylko określony limit reklam.

   To też okazało się nieprawdą.

   3. Później pisałeś, że aby ustawić sobie ton dzwonka należy mieć konto w NETELLER, przesyłać skany dokumentów i powtarzałeś to w kółko jak mnich buddyjski mantrę.

   To kolejna bzdurna i odbiegająca od rzeczywistości wypowiedz.

   4. Dalej stwierdziłeś ze szanse na wygranie czegoś wartościowego w AdPriz" są zerowe.

   To kolejna nieprawda, ponieważ znajomy wygrał konto Gold warte 90 $, a zdarzają się tez wygrane pieniężne. Wystarczy zaglądać na fora związane z tematyką "zarabianie" i czytać opinie.

   5. Pisałeś, że punkty są bezużyteczne, a to nie prawda - są użyteczne do przedłużania poleconych lub ich wymiany.

   Czyli generalnie prawie wszystko co napisałeś o Neobuxie odbiega od rzeczywistości, a największą perełką jest Twoja opina, że do ustawiania tonu dzwonka potrzebne są skany dokumentów i Netteler. Ten komentarz powinien zostać oprawiony w ramkę i trafić do działu humorystycznego.

   Jak widać na Twoim przykładzie większość problemów wynika po prostu z niewiedzy i nieumiejętności korzystania z programu, a Twoje "doświadczenia, statystyki i analizy" są grubymi nićmi szyte :)

   PS Generalnie Twoje opinie o skanach dokumentów i Nettelrrze nadają się do skasowania - ponieważ są nieprawdą i wprowadzają tylko dezinformację. Rozumiem czegoś nie wiedzieć, dopiero się uczyć, ale NIE rozumiem jak można z takim przekonaniem forsować swoje "prawdy", chociażby te o skanach dokumentów i Neteller'rze potrzebnym do obsługi AdAlert.

   Usuń
 16. Masz rację , wynika to z mojej niewiedzy , braku doświadczenia, zrozumienia tematu. Pisałem na bieżąco te wszystkie komunikaty , które mi się pojawiały. Być może to u mnie tak to wszystko wyglądało, a nie jest to zasada dla tego programu. O tym,że skan dowodu osobistego potrzebny jest do założenia konta NETTELER dowiedziałem się z internetu.O tym ,że trudno jest cokolwiek wygrać, i że większe szanse na wygraną mają Ci co mają konto premium dowiedziałem się z forum "Neobux-a". Na pewno jeżeli chodzi o konto standard przy braku poleconych to z tych znanych programów Neobux daje największe możliwosci przypadku oglądania samych reklam. Z czasem jest to jednak bardzo żmudne i męczące(bo ,żeby "wyłuskać"większość reklam trzeba spędzić cały dzień przed komputerem). Faktycznie nie jest to ogromna różnica, bo można przecież przesiedzieć te3-4 miesiace i uzbierać minimum punktów do wymiany. Natomiast jeżeli chodzi o statystykę , to w kontekście do innych programów typu "bux" jest już ogromna różnica. Weżmy dla przykładu kenijski bux "Zukuhabux". Konto standard , bezpłatne, bez poleconych: 5 reklam po 0,14 $ , czas przeglądnięcia wszystkich reklam przy koncie standard reklam to około pół minuty. Za około pół minuty ma się na koncie 0,70$. Przy najwyższym koncie premium dziennie reklam jest 63. Czas obejrzenia wszystkich reklam to około 7 minut. Dzienny zarobek z oglądania 7 minutowego to 8,82$ i to jest zarobek własny bez żadnych poleconych. Mięsięcznie daje to około 273,42$. Przy najniższym koncie bezpłatnym standard dzienie z oglądania 35 sekund reklam 0,70$ natomiast w Neobux-ie 0,70 $ uzbieram przez 10 dni , bedąc codziennie aktywnym po kilka godzin. Więc tutaj jest ogromna różnica :Zukuhabux :0,70$ (35 sekund), Neobux:0,70$(około 10 dni codziennej długiej aktywności). Ujmując to statystycznie, jest to naprawdę ogromna różnica. Ciekawe czy sa jakieś inne bux-y typu "Zukuha".
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wiem, czy skan dowodu osobistego potrzebny jest do założenia konta NETTELER, nie mam konta w tym procesorze płatności.
   Natomiast wiem, że Netteler nie jest potrzebny do skonfigurowania dodatku AdAlert, jak pisałeś wyżej.
   Netteler nie jest obowiązkowym procesorem płatności w Neobux. Użytkownik może korzystać z PayPal lub PayZa (w tych procesorach płatności nie potrzebna żadnych skanów dokumentów do założenia konta).

   Podstawową metodą zarabiania w Neobux jest sekcja PTC (płatne kliki),
   AdPrize to dodatkowe kilki konkursowe i nie ma obowiązku przecież korzystania z sekcji AdPrize (ja osobiście nie korzystam, bo szkoda mi czasu).
   Z oficjalnego forum Neobux'a wynika, że wygrane się jednak zdarzają. Jest tam specjalny dział, w którym użytkownicy mogą pochwalić się wygranymi: Zobacz Są tam bieżące, codzienne wygrane. Wygrać nie jest łatwo, ale nigdzie przecież nie napisałem, że wygrane w AdPriz są tak częste, jak dziury w naszych polskich drogach. Ty natomiast pisałeś, że szanse są zerowe.

   Żeby korzystać z Neobux'a nie trzeba spędzać całego dnia przed komputerem. Wystarczy logować się raz dziennie i spokojnie dotrze do nas ponad 20 reklam dziennie.
   Natomiast AdAlert to bardzo fajny dodatek dla tych, którzy spędzają bardzo dużo czasu przed komputerem. Mogą wtedy wychwycić więcej reklam, niż użytkownicy logujący się w systemie tylko raz dziennie.

   Zarabianie w Buxach, stronach PTC ogólnie jest żmudne i męczące, bo co może być fascynującego w wpatrywaniu się w reklamy? W Neobux przynajmniej nie ma systemów wymuszających oglądanie reklam (AdFocus), jak na przykład w ClixSense czy Wad.Ojooo. W Neobux, podczas emisji reklamy można oglądać inne strony www.

   Jeśli porównujesz Neobux'a, który systematycznie i w trybie instant wypłaca od 2008 roku, Neobuxa który ma kilka milionów zarejestrowanych użytkowników, Neobuxa który wypłacił kilka milionów dolarów do jakiegoś kenijskiego "Zukuhabux", który ma "aż" całe 198 użytkowników (dane z 29-04-2014) i wypłacił swoim użytkownikom "aż" 20 $ (dzisiejsze dane) to ja nie mam więcej pytań.

   Pytasz, czy takich bux'ów jak "Zukuhabux", płacących 0,14$ za klik jest więcej? Oczywiście, że takich bux'ów jest więcej, to tak zwane SCAMY, czyli programy z których nie zobaczysz złamanego centa. W najlepszym wypadku otrzymasz jedną wypłatę, po czym program się zwinie. Żaden reklamodawca nie zapłaci tyle za oglądanie reklam, i każdy kto siedzi trochę dłużej w programach PTC omija bux,y typu "Zukuhabux" szerokim łukiem.

   Usuń
 17. Na pewno jest jakaś szansa wygrania czegokolwiek, ale przy tylu uczestnikach(kilka milionów)sa bardzo małe szanse. W dodatku trzeba mieć dużo szczęścia. Tak jak pisałeś reklam jest cirkla 23-27-usredniajac. Ale przy tylu reklamach uzbierać minimum to zajmie jakieś około 2 miesiące, a minimum odnośnie punktów co najmniej pół roku. Jak się korzysta z Ad alerta i "wyczekuje" się na reklamy, a ma się jednocześnie przy tym dość szybki refleks to można nawet osiągnąć w ciągu dnia ponad 100 punktów(mój rekord to 113 obejrzanych reklam w ciągu dnia). Jest to ponad 4 razy więcej niż wchodząc np. tylko dwa razy dziennie. Co do tego kenijskiego programu to trudno go na razie oceniać. Program powstał na dniach dlatego ma tak mało użytkowników, i taką niską sumę wszystkich wypłat. Nie ma co go porównywać z Neobux-em , który działa przeszło 6 lat. Czyli na pewno tego typu programy jak ten kenijski to są scamy?. Nie jest to realne aby program płacił za oglądnięcie 7 sekund reklamy 0,14$ ?Może to sa reklamy samego admina, który chce być np.popularny w internecie, lub mogą to być firmy które np. sprzedają samochody, jachty, albo samoloty i stać je na płacenie takich stawek za reklamę(mogłyby w kazdym bądź razie sobie pozwolić na coś takiego, bo np.od jednego klienta i tak mieliby ogromy zysk). Czy raczej to wszystko jest "fantazją", iluzją...?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, w Neobux, podobnie jak w każdym innym programie typu Paid to Click, bez poleconych zarabia się wolno. Żeby zarabiać trochę szybciej warto zdobywać poleconych, promować swój reflink, tworzyć siatki poleconych. O tym też przecież piszę w opisie każdego programu.

   Odnośnie tego kenijskiego programu, którym zachwycasz się wyżej, to mogę się założyć, że nie przetrwa nawet pół roku. Jeśli otrzymasz chociaż jedną wypłatę, to będzie sukces. Z doświadczenia wiem, że programy z tak nierealnymi (jak na bux'y) stawkami okazują się SCAMEM.
   Jeśli lubisz tracić czas, to sam się przekonaj i przetestuj tego "Zukuhabuxa".
   Firmy które sprzedają samochody, jachty, albo samoloty rzadko reklamują się w bux'ach (pomyśl dlaczego).

   Usuń
 18. Tak jak wcześniej już wielokrotnie pisałeś NeoBux jest jednym z nielicznych programów sprawdzonych i pewnych. Te programy typu kenijskiego -nie ma na co liczyć. Trzeba mieć jakiś poleconych, aby warto było dalej uczestnić. Jak można usunąć konto w Neobux-ie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W bux'ach konta kasowane są zwykle automatycznie, po określonym czasie nieaktywności użytkownika.

   Według regulaminu Neobux Twoje konto zostanie czasowo zawieszone po 30 dniach nieaktywności i na stałe zawieszone po 60 dniach nieaktywności.

   "8.4. After 30 days of inactivity, your account will be temporarily suspended and permanently suspended after 60 days of inactivity. An inactive user for 72 hours after registration will have the account permanently suspended. "

   Usuń
 19. dzięki za informację, czyli samemu nie da się usunąć konta tylko trzeba się przez minimum 2 miesiące nie logować. Konto jest usuwane wraz z punktami i całym zarobkiem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgodnie z regulaminem programu - pieniądze można wypłacić po osiągnięciu minimum 2$ (próg pierwszej wypłaty), punkty można wymienić też po osiągnięciu odpowiednich progów. Wiec logiczne wydaje się to, że jeśli tego minimum nie osiągnąłeś, to nie będziesz miał możliwości zrealizowania wypłaty.

   Usuń
 20. Ta witryna rzeczywiście płaci, wypłacałem już kilka razy i wszystko było błyskawiczne :-)

  OdpowiedzUsuń
 21. If you have not already done so, now would be a good time to create some banner
  ads in order to promote your PTC referral link.


  Here you have two options. You can create a banner to promote a PTC site directly or create one to promote your own custom landing page.


  I've personally found that I get more clicks if I
  create a banner ad that drives traffic to a custom landing page because it will be a site
  that the PTC site users have never seen before which makes it more likely that they will click on my ad.


  You can create banner ads using any of the free sites below:


  lunapic.com

  banner.fotor.com

  These sites are good if you are experienced at making banner ads, however if you don't have time or want something more professional looking, I highly recommend the site below:


  http://www.20dollarbanners.com/853.html

  This site can produce both animated and static banners
  and they are very high quality and will convert well.

  my site: highest paying free ptc sites

  OdpowiedzUsuń
 22. To ja mam takie pytanie - czy jeszcze korzystasz z Neobux ( na dzień 12.11.2014) ? Ilu masz poleconych direct i rented? Ile na tym wyciągasz?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, korzystam z Neobux'a. Obecnie posiadam tylko 10 aktywnych poleconych bezpośrednich (Direct) i 15 poleconych wypożyczonych (Rented - przedłużonych na 240 dni), czyli ogólnie niewielu. Wypłacam $10 USD co jakieś 2 miesiące. Za kilka dni zlecę kolejne 10 dolarów.

   Usuń
 23. A w jaki sposó moge dodać swoja strone www .
  Wpłaciłem juz 8 dol z pay palla i jak we wszystkich innych programach tego typu, mam mozliwośc zyskać kliknięcia w moja stronę

  OdpowiedzUsuń
 24. Witaj, po wpłacie pieniędzy trzeba poczekać na doładowanie salda reklamowego (do 24 h, ale zwykle wcześniej). Trzeba również poczekać na akceptację dodanej strony www.
  Tutaj jest poradnik jak dodać reklamę: Jak dodać reklamę w Neobux <<--

  OdpowiedzUsuń
 25. Witam, czy mógłby mi ktoś napisać w jaki sposób mogę dokupić kolejnych poleconych? Mam ich 3 i ponoć można po tygodniu kupić następnych ale nie widzę żadnej takiej opcji, a tydzień już minął.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj, generalnie, to klikasz w zakładkę "referrals" i powinna pojawić się opcja wynajmu poleconych na 30 dni. Później można okres wynajmu przedłużyć (za punkty lub za gotówkę). Musisz mieć gotówkę na koncie "Rental Balance".
   Tylko w Neobuxie, na koncie Standard wynajmowanie poleconych nie jest zbyt opłacalne. Lepiej skupić się na pozyskiwaniu poleconych bezpośrednich.
   Wynajęci poleceni w Neobux'ie z czasem klikają coraz słabiej i trzeba ich wymieniać. Osobiście utrzymuję tylko 15 wynajętych poleconych (przedłużonych obecnie na 240 dni) i wymieniam mało aktywnych za zdobyte punkty. Można wymieniać za gotówkę, ale wtedy jest to nieopłacalne.

   Usuń
 26. witaj od ilu lat mozna uczestniczyc w tym panelu-programie dzięki za odpowiedź

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj, przeczytałem jeszcze raz ich regulamin, ale nie widzę tam żadnych ograniczeń wiekowych. Tutaj można poczytać sobie regulamin Neobux'a <<--

   Usuń
  2. a wiec napisałem do supporta i dostałem odpowiez i wsyztsko jasne ,,Hello,

   Anyone can make an account in NeoBux, regardless of his / her age.

   Best regards,
   Dave E.
   NeoBux Support "
   Tłumaczenie
   Witaj,

   Każdy może zrobić konto w NeoBux , bez względu na jego / jej wieku .

   Z poważaniem ,
   Dave E.
   Pomoc NeoBux
   Czyli nie ma ograniczeń wiekowych:)

   Usuń
  3. Jestem pod wrażeniem, że tak szybko odpisali :)

   Usuń
 27. czytałem tez regulamin i nic nie znalazłem więc wolałem spytać się specjalisty w tej dziedzinie -dzięki pozdro

  OdpowiedzUsuń
 28. spróbuję sie zapytać-wysłąć zapytanie do supporta :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zawsze można oczywiście napisać do supportu i zapytać, ale skoro regulamin programu nie nakłada takich ograniczeń na użytkownika, to nie powinno być z tym problemu. Na przykład w Clixsense trzeba mieć ukończone 16 lat, ale w Neobux nie ma takich ograniczeń :)

   Usuń
 29. witaj mam pytanie w tym programie jest MiniJob klikajac na niego przenosi mnie na strone z minijob offers i gdy klikne zawsze na jakąs oferte to zawsze otwiera sie okno o nazwie CrowdFlower co to jest?czy tam tzreba konto założyc ?serdeczne dzieki za odpowiedż Marek

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj,
   Tak, w Mini Jobs - CrowdFlower trzeba dodatkowo się zarejestrować, wpisać login, adres mailowy, wymyślić sobie hasło i kliknąć w link aktywacyjny, który przyjdzie na adres mailowy.
   Osobiście nie korzystam z ofert Mini Jobs, ale wielu użytkowników Neobux'a twierdzi, że się opłaca.
   Warto zachować ostrożność przy ofertach, które wymagają podania numeru telefonu, żeby nie wpakować się w jakieś usługi subskrypcyjne, itp.

   Usuń
 30. witaj mam pytanie coin można wymienic na pieniażki prawdziwe czy wiesz może ile tzrena uzbierac coinś by wymienic je an pieniążki?acha i jaka jest wartosc tych coinś w stiosunku do pieniażków tzn np500 coin =ile pieniażków to jest dzięki za odpowiedx Marek

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czesć,

   Tak, NeoCoins można wymienić na pieniądze. 5000 Coins to równowartość $5

   Tutaj jest dokładniejszy przelicznik:

   2,500 Coins = $0.8 for each 1000 Coins = $2
   5,000 Coins = $1.0 for each 1000 Coins = $5
   10,000 Coins = $1.1 for each 1000 Coins = $11
   20,000 Coins = $1.2 for each 1000 Coins = $24
   30,000 Coins = $1.3 for each 1000 Coins = $39
   40,000 Coins = $1.4 for each 1000 Coins = $56
   60,000 Coins = $1.5 for each 1000 Coins = $90
   80,000 Coins = $1.6 for each 1000 Coins = $128
   100,000 Coins = $1.7 for each 1000 Coins = $170

   Po uzbieraniu 5000 Coins pojawi się opcja wymiany na pieniądze. (Na koncie golden od 2500 Coins)

   Pozdrawiam

   Usuń
 31. Sprawdziłem neobux wypłaca w 100%, polecam

  OdpowiedzUsuń
 32. witaj czy mogłbys mi napisac krok po kroku jak zmienic hasło w neobux-mam z tym problem dzieki pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj,

   Jak zmienić hasło w Neobux?

   1. klikasz w swój nick i wchodzisz na konto NeoBux.

   2. Klikasz w zakładkę "Personal" (zakładka po lewej stronie).

   3. Pojawi się formularz z Twoimi danymi (adresy mailowe, itp). W rubrykę Password wpisujesz nowe hasło. (jeśli na przykład chcesz zmienić tylko adres mailowy, to rubrykę "Password" pozostawiasz pustą. No ale my zmieniamy teraz hasło, więc wpisujesz tam swoje nowe hasło.

   4. W rubrykę Password confirmation wpisujesz ponownie nowe hasło - dla potwierdzenia. Zakładkę Use Secondary Password, zostaw pustą - to jest hasło dodatkowe, ale nie jest wymagane, nie trzeba go używać.

   5. Po wpisaniu nowego hasła w rubryce "Password", wystarczy teraz zjechać na sam dół formularza i wpisać swoje stare hasło - dla potwierdzenia całej operacji - w rubryce "Password confirmation - Primary Password" i kliknąć w enter lub save changes.

   6. Po prawidłowej zmianie hasła, pojawi się na ekranie napis: "Personal settings saved
   Your personal settings have been successfully changed"
   , czyli Ustawienia osobiste zapisane - Twoje osobiste ustawienia zostały pomyślnie zmienione.

   7. Możesz teraz się wylogować i sprawdzić czy Twoje nowe hasło działa.

   Napisz później czy udało Ci się zmienić hasło, mnie udało się bez problemu, Pozdrawiam :)

   Usuń
 33. dzięki za wysiłek wyskakuje mi cos takiego
  Error
  The Primary Password cannot be the same as the stored Secondary Password.
  Chyba chodzi o to ze podobne sa te hasła wiec musze całkowicie zmienic nowe hasło,chyba o to chodzi?

  OdpowiedzUsuń
 34. "The Primary Password cannot be the same as the stored Secondary Password." - znaczy że pierwsze hasło (główne) nie może być takie samo, jak hasło drugie (Secondary Password).

  Tylko rubrykę Use Secondary Password najlepiej pozostawić pustą, tak jak napisałem w komentarzu wyżej. Secondary Password to dodatkowe hasło, ale do czego Ci drugie hasło? Nie wypełniaj tej rubryki.

  Wypełnij tylko pierwsze dwie rubryki Password (nowe hasło): oraz Password confirmation (powtórz nowe hasło)

  Następnie wpisz stare hasło, ale na samym spodzie strony, w rubryce Primary Password, kliknij zapisz i to wszystko.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. witaj postapiłem tak jak pisałeś w poscie pierwszym mam wyąłczone drugie hasło-najpierw wpisuje nowe, potem znów nowe dla potwierdzenia i na dole stare i wyskakuje komunikat ten co napisałem tobie wyzej, drugie hasło mam wyąłczone bo jest taka opcja.
   Mysle z eotrzymuje taki komunikat bo nowe hasło jest podobne do starego.Napisałem do admina podpisał mi
   Hello Marek,

   A similar password can be used (though it's not advisable), but not exactly the same.
   czyli wynika z tego ze sa one bardzo podobne choc moga byc ale system chyba je identyfikuje jako bardzo podobne-chyba zostaje opcja zmiany na nowe hasło całkiem inne:)

   Usuń
  2. To nie wiem, poddaję się. Opisałem wyżej tak, jak ja zmieniam hasło i u mnie cała operacja zmiany hasła przebiega bezproblemowo i z sukcesem - nawet jeśli wpisuję hasło podobne do starego. Zastanawia mnie, dlaczego wyskakuje Ci komunikat: "The Primary Password cannot be the same as the stored Secondary Password." skoro twierdzisz, że rubrykę z drugim hasłem (tym dodatkowym - Secondary Password masz pustą...

   Usuń
 35. Witam, czy mógłbyś podać ile dokładnie posiadasz referrali (direct i ranted) i czy coś więcej robisz na neobux, żeby zarabiać około 10$ na dwa miesiące ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj,

   Na chwilę obecną posiadam:
   36 poleconych bezpośrednich (Direct), w tym 17 bardzo aktywnych (codzienna aktywność).
   15 poleconych wypożyczonych (Rented) - przedłużonych na 240 dni (przy przedłużaniu na 240 dni jest 30 % zniżki). Mało aktywnych wymieniam za zdobyte punkty.

   W Neobuxie najlepiej skupić się na zdobywaniu poleconych bezpośrednich (Direct). Wypożyczanie poleconych (Rented) nie jest zbyt opłacalne.   Usuń
 36. Czy dodatek AdAlert informuje o nowych reklamach również wtedy gdy jest się wylogowanym z neobuxa?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj, z tego co widzę na swojej przeglądarce (Firefox) to dodatek AdAlert informuje o nowych reklamach tylko wtedy, gdy użytkownik jest zalogowany. Jeśli jestem wylogowany, jeśli sesja zalogowania wygasła, to dalej widać na pasku przeglądarki ikonkę NeoBux, ale nie pojawiają się już informacje o nowych reklamach. Długość sesji zalogowania można sobie ustawić na profilu, w zakładce "Personal". Można wybrać tam przedział od 15 minut do 48 godzin. Po tym czasie nastąpi automatyczne wylogowanie z systemu (w przypadku braku aktywności na stronie). Standardowo ustawione jest na 24 h, o ile dobrze pamiętam.

   Usuń
 37. Dzięki, ustawiłam:) Działam jak automat i ze wszystkiego się wylogowuję, ale skoro mówisz, że lepiej wisieć online, to spróbuję.:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy lepiej wisieć online to nie wiem, na pewno jest wygodniej. Odpukać, jeszcze nigdy nie miałem jakiś złych przygód z tym związanych, a korzystam z dodatku AdAlert od dawna. Jak automat, to wylogowuję się głównie z banku :)

   Usuń
 38. Jestem tego przykładem że można wygrać w Adprize sam zgarnąłem konto Golden w maju tego roku Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za komentarz i gratuluję wygranej. Konto Golden w NeoBux to koszt $ 90 USD, więc wygrana w Adprize bardzo przyzwoita :)

   Usuń
 39. Witam. Chcę się zarejestrować w NeoBux próbowałem już kilka razy ale za każdym kolejnym podejściem wciąż wyskakuje że jeden z kodów ( z maila) jest błędny. Czyściłem przeglądarkę ale bez efektu i nie wiem w czym jest problem. Może nie przyjmują już nowych zgłoszeń

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj, a czy nie masz przypadkiem uruchomionego jakiegoś programu typu NoScript, Adblock, itp ?
   Jeśli tak, to wyłącz na chwilę i spróbuj jeszcze raz. Sprawdź też na innej przeglądarce.
   NeoBux cały czas przyjmuje nowych użytkowników, więc problem raczej będzie po stronie przeglądarki, ciasteczek, itp.

   Usuń
 40. witam czy przy wypłacie z neobuxa na paypal jest pobierana prowizja?dziękuje za odpowiedź Marek

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj, o ile dobrze pamietam, to NeoBux nakłada opłatę w wysokości 2 % podczas zlecania wypłaty na procesor PayPal. Natomiast sam PayPal nie pobiera już później żadnych opłat, Pozdrawiam.

   Usuń
 41. a co powiesz o tym co pisza tu o neobuxie-link podaję poniżej
  http://www.rotate4alls.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla mnie to dziwne, podejrzane, że strona Neobux.com figuruje na stronie PTC-Investigation.com w dziele SCAM

   Dlaczego dziwne i podejrzane?

   Dziwne, ponieważ wcześniej Neobux przez wiele lat figurował na tej stronie w dziale Elite Lista (Najlepsze programy).

   Dziwne, ponieważ przez wiele lat Admin strony PTC-Investigation zachwalał Neobux'a i oprócz ClixSense uważał go za jednego z najlepszych programów typu PTC / Bux

   Dziwne, bo przecież od tamtego czasu nic się w NeoBuxie nie zmieniło na gorsze czy też na lepsze. Więc skąd tak nagła zmiana w opinii admina PTC-Investigation? Coś mi tutaj nie pasuje.

   Dziwne, bo SCAMY typu: AdFiver, UseClix (które już nie płacą) nie są oznaczone na stronie PTC-Investigation jako SCAM, natomiast płacący systematycznie, od wielu lat w trybie instant Neobux oznaczony jest SCAM. Dziwne.

   Neobux płaci systematycznie, więc SCAMEM nie jest, wypłacam z niego na bieżąco i nigdy nie miałem żadnego problemu. NeoBux posiada oczywiście wady, na przykład nieopłacalny system wypożyczania poleconych RR (prędzej można na wypożyczaniu poleconych RR stracić niż zarobić), ale co do wypłacalności programu, to przyczepić się nie można. Płaci błyskawicznie.

   Nie wiem ile w tym jest prawdy, ale czytałem na forum EmoneySpace, że dawny właściciel PTC-Investigation sprzedał domenę (PTC-Investigation), i już nie jest właścicielem tej strony. Być może nowy właściciel PTC-Investigation nie lubi NeoBux'a, ma jakieś prywatne porachunki, wojenki z właścicielem NeoBux'a, stąd dodanie opisu NeoBux'a do działu SCAM. Ale nie zagłębiałem się bardziej szczegółowo w ten temat. Tutaj <<-- jest też trochę na ten temat, ale nie wczytywałem się w szczegóły.

   NeoBux'a traktuje podobnie jak ClixSense - zarabiam głównie na poleconych bezpośrednich DR, na płatnych reklamach. W wypożyczanie poleconych RR się nie bawię w Neobux'ie (nie jest to zbyt opłacalne w tym programie).

   Dla mnie, na chwilę obecną Neobux jest jednym z najlepszych, najszybciej wypłacających programów PTC/Bux.

   Usuń
 42. Mam takie pytanie, czy żeby wypłacić to co się wyklika trzeba najpierw wpłacić jakieś pieniądze, czy nie ma takiego warunku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma takiej potrzeby. Żeby wypłacić pieniądze nic nie trzeba wpłacać.

   Usuń
 43. Odpowiedzi
  1. Nie ma za co, jeśli masz jakieś pytania dotyczące NeoBux'a, to śmiało pytaj.

   Usuń
 44. Witam

  Jak klikać reklamy na smartfonie, trzeba klikać niestety kropkę :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety regulamin NeoBux'a zabrania wyświetlania reklam na telefonach komórkowych, tabletach.

   Mówi o tym 6.4 punkt regulaminu:


   "6.4. Advertisements must not be viewed on mobile phones/tablets. Doing so may lead to the permanent suspension of your account. Advertisements must only be clicked on using a mouse and not using any other methods."

   Czyli:
   Reklamy nie mogą być wyświetlane w telefonach komórkowych / tabletach. Może to doprowadzić do trwałego zawieszenia konta. Reklamy mogą być klikane tylko za pomocą myszy, a nie za pomocą innych metod.


   Tutaj też był poruszany podobny temat <<--
   i tutaj <<--

   Usuń
 45. Witam, zrobiłem pare zadań minijobs i nie dostałem kasy w neobux mimo że wszystko było poprawne "Test Question Accuracy 100%", w czym może tkwić problem??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A jesteś pewien, że to było docelowe, płatne zadanie, a nie jakiś test wstępny na dokładność? Z tego tekstu, który podałeś (Test Question Accuracy 100%) wyżej wynika, ze zaliczyłeś jakiś test na dokładność.

   Według FAQ (najczęściej zadawane pytania):


   Detailed instructions about what exactly your work will be are available on screen and it may be required to answer some questions in a training mode before you are able to start working for money.

   Czyli mogą pojawić się pytania w trybie treningu, zanim będziesz mógł zacząć pracować za pieniądze.

   Po lewej stronie każdego zadania Mini Jobs jest też numer ID. W razie jakiś wątpliwości zawsze możesz skontaktować się z obsługą programu, podać numer ID zadania i opisać swój problem. Zakładka "support" znajduje sie na dole strony NeoBux.

   W FAQ (najczęściej zadawane pytania) znalazłem też taki fragment:


   "I finished my work for a Mini Job and I haven't been paid yet. When will I receive my reward?
   While usually you will be paid instantly, a slight delay may happen between submitting all the required answers and receiving your reward for your work in a Mini Job. That delay may be as small as 15 minutes or as long as two days after the Mini Job is done.


   O ile dobrze zrozumiałem, to piszą, że niewielkie opóźnienie mogą się zdarzyć czasami (od 15 minut do 2 dni).

   Jest też taki fragment:


   I have a problem, who should I contact?
   In the case of problems and / or doubts related to any Mini Job, you’ll need to contact CrowdFlower directly. At the top-right inside any Mini Job’s interface you'll find the "listing" button and then the "Help" menu to do so. The first time you contact CrowdFlower’s support you need to create an account which will permit you to contact them anytime in the future when and if it’s needed.

   Please feel free to send them questions or to report any issue or error you experience while working on these Mini Jobs by clicking the "File a Ticket" link in the "Help" menu. Be sure to include your contributor ID (and the ID for the Mini Job you were working on) when you contact them.


   Piszą, że w przypadku problemów lub wątpliwości związanych z Mini Jobami, musisz skontaktować się bezpośrednio z CrowdFlower. W prawym górnym rogu, wewnątrz każdego interfejsu Mini Joba znajdziesz przycisk "listing", a następnie w menu musisz wybrać "Help". Gdy po raz pierwszy kontaktujesz się z działem obsługi CrowdFlower to musisz założyć tam konto, które pozwoli Ci kontaktować się z nimi w dowolnym momencie w przyszłości. Proszą, żeby do nich wysyłać pytania lub zgłaszać problemy lub błędy występujące podczas pracy z Mini Jobami. Pamiętaj, aby podać swój identyfikator ID i identyfikator Mini Job, gdy się z nimi kontaktujesz.

   Możesz też opisać swój problem z Mini Jobs na oficjalnym, polskim forum Nebux'a <<-

   Usuń
  2. Tu jest link do historii z zadań mini jobs http://postimg.org/image/xsoc5te3d/ . Dlaczego dostałem tylko za to zadanie ?
   Date ID Title Amount

   2016/01/29 at 21:16 57874439 Help Us Validate Authors And Articles
   $0.01

   Usuń
  3. Dariusz - nie wiem, takie szczegółowe pytania dotyczące Mini Jobs, to musisz zadawać do zleceniodawcy danego zadania lub do obsługi programu.

   Usuń
 46. witaj czy wiesz moze jak z adminem neobuxa sie skontaktowac dzięki za info Marek

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najlepiej przez zakładkę Support (zakładka na dole strony Neobux'a).

   Klikasz w zakładkę Support ->> następnie niebieski przycisk: Submit Support request ->> następnie zielony przycisk contact support i piszesz wiadomość.

   Obsługa programu odpowiada tylko na pytania zadane w języku angielskim lub portugalskim. Przed wysłaniem pytania zalecają zapoznanie się z zakładką FAQ (najczęściej zadawane pytania) oraz sprawdzenie czy podobny problem nie był poruszany na forum Neobux'a
   .

   Usuń
 47. a jak nie jest sie zalogowanym w neobuxie lub nie ma sie konta jak wtedy sie skontaktowac z adminem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spróbuj napisać pod ten adres: support@neobux.com

   Taki adres mailowy podany jest na potwierdzeniu wypłaty z Neobux'a. Tylko nie zapomnij podać swojego aktualnego nicka z Neobux'a, imienia i nazwiska, tak żeby mogli Cię łatwo skojarzyć z Twoimi danymi z Neobux'a.

   Usuń
 48. Planuję kupić reklamę w neobux z nieograniczoną ilością kliknięć przez 12 godzin.Będę reklamował tam swoje konto w clixense, reklama kosztuje 50$, czy wie ktoś ilu mniej więcej uda mi się zdobyć poleconych przez ten czas?I czy warto taką reklamę kupić? Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie korzystałem nigdy z tej reklamy w Neobux, więc trudno mi odpowiedzieć na Twoje pytanie (ale może ktoś inny będzie wiedział i Ci odpowie). Raz tylko kupiłem w Neobux eksperymentalnie reklamę za $ 5 USD (było tam 2500 kliknięć w link reklamowy + dodatkowo 2500 darmowych kliknięć AdPrize. Czyli w sumie 5000 kliknięć w reklamę. Reklamowałem nowego buxa, który dopiero wchodził na rynek. Na te 5000 klików zapisało się 5 poleconych (dwóch z Brazylii, dwóch z Indii, jeden z Rumunii). Pisałem o tym tutaj <<--

   Tylko reklamowałem wtedy nowy program, jeszcze z małą ilością użytkowników, więc o poleconych w takim przypadku jest łatwiej. Clixsense jest bardzo popularny (wielu ludzi już tam jest), więc skuteczność takiej reklamy może być mniejsza.

   Pomyśl też o polskich programach, wiele z nich oferuje całkiem atrakcyjne formy reklam. Osobiście lubię wszelkiego rodzaju rotacje banera — ale z limitem kliknięć (czyli baner reklamowy wyświetlany jest na stronie wydawcy tak długo, aż osiągnie zakupioną przez Ciebie gwarantowaną ilość wejść na strone. Takie reklamy są dosyć skuteczne — jeżeli masz atrakcyjny baner reklamowy + link, który przekierowuje do Twojego opisu programu z reflinkami (po polsku) lub bezpośrednio do strony - jeśli reklamujesz jakiś program polskojęzyczny. Przykładowa tego typu fajna oferta reklamowa <<--, albo tutaj <<-- - "Impresja banera z limitem kliknięć: Najskuteczniejszy rodzaj reklamy banerowej. Masz gwarancję, że na stronę wejdą wyłącznie osoby zainteresowane. Banner zostaje usunięty po osiągnięciu 100% wykupionych wejść. Rozmiar banera: 468x60"

   Bardzo tanie reklamy CPC można kupić także w tym serwisie<<-

   Oczywiście w zagranicznych programach też jak najbardziej warto eksperymentować z reklamą.

   Usuń
 49. w jaki sposób zapłacić za usunięcie nieaktywnego refa punktami / mam aktualnie ponad 2000 points/ i wyświetla mi się opcja 0,07$ i nie ma nic o punktach

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli pytasz o wymianę poleconego wynajętego RR za punkty (Points), to wystarczy rozwinąć zakładkę, tak jak widać na obrazku <<-- Są tam do wyboru 2 opcje: wymiana (recykling) poleconego za centy (Main balance) lub wymiana (recykling) poleconego za punkty (Points).

   Natomiast, jeśli chodzi Ci o usunięcie poleconego bezpośredniego DR — zwykle robi się to po osiągnięciu limitu poleconych bezpośrednich, żeby zwolnić miejsce dla kolejnych (na koncie Standard można mieć max. 30 poleconych DR), to ta opcja w Neobux jest darmowa i nie trzeba za nią płacić. Neobux, po jakimś czasie nieaktywności kasuje automatycznie nieaktywnych poleconych DR, ale można to zrobić również ręcznie — jedna i druga opcja jest bezpłatna.

   Usuń
 50. dziękuję za szybką odpowiedź , ale jak wejść w tą zakładkę , kiedy naciskam zielone oznaczenie obok refa , wyświetla mi się recykling za 0,07 $ i żadna inna opcja , przepraszam , ale jestem nowy i może stąd ta moja nieporadność , co należy kliknąć , aby wyświetliła mi się ta zakładka , sorry za takie pytanie , ale mam z tym problem , pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 51. Już sobie poradziłem , jeszcze raz serdeczne dzięki

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli masz jakieś pytania, to śmiało pytaj — w wolnym czasie postaram się pomóc :)

   Usuń
 52. Mam pytanie : z 4 obowiązkowych pomarańczowych reklam prawidłowo wyświetliły mi się 3 , czy to oznacza , że nie utrzymam wynagrodzenia od moich refów , pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na koncie standard musisz codziennie kliknąć 4 pomarańczowe reklamy, aby otrzymać prowizję od poleconych. Na koncie Golden co najmniej 9 reklam pomarańczowych. Mówi o tym poniższy fragment regulaminu:

   According to point 3.7 of our Terms of Service, the clicks you win from referrals are directly related to the clicks you make.
   If you click at least 4 advertisements being a Standard / Pioneer member or you click at least 9 advertisements being a Golden member, you'll receive all clicks made from your referrals.
   If you click below that, the maximum you will receive is only the amount of clicks you've made multiplied by the number of referrals you have.
   The referral clicks will be calculated based on the clicks you made on the previous day.
   These calculations are based on the server time which can be seen in the "View Advertisements" page.
   The only advertisements that will count are: Extended Exposure, Standard Exposure, and Orange Fixed Advertisements.

   This basically means that you need to click by the server's time everyday and not by your own time (unless you live in the same time zone).


   Błędy z wyświetlaniem reklam pomarańczowych mogą być spowodowane nieprawidłowym czasem serwera lub jeśli jakiś użytkownik NeoBux posiada takie samo IP jak Twoje. Pozdrawiam.

   Usuń
 53. wykupiłem 5 poleconych na miesiąc, włączyłem płatność automatyczną przy poleconych, czy to znaczy że już nie muszę ich przydłużać ręcznie na koleiny miesiąc?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O AutoPay, czyli o płatności automatycznej mówi poniższy fragment FQA:

   "What is AutoPay?
   If you have AutoPay enabled, on the first click a referral makes per day, you'll pay to keep that referral for an extra day.
   If the referral does not click, you won't pay for another day.

   So, imagine you rented 500 referrals by spending $100 for a month's rent.
   Instead of paying $100 again at the next due date (yes, it hurts), you can pay for them daily.
   In the end, you'll save $15 and you'll never run out of referrals (*).
   Also, you don't have to worry about the due date (*).
   While it's easier to pay this way, it's also cheaper for you because you save 15% of a whole month's rent.

   Basically, you'll pay one day in advance to your referral's due date.

   The value for each referral/day will be deducted from your rental balance.
   If your rental balance has insufficient funds, it will deduct from your main balance.
   If both balances have insufficient funds, it won't be triggered and will only work again when one of the balances has enough funds.

   (*) Please keep in mind that while you may have AutoPay activated, it's only triggered for referrals that have 20 or more days left until the next payment. This value is smaller for some Golden Packs."


   Czyli po włączeniu płatności automatycznej (AutoPay), po pierwszym kliknięciu poleconego RR w danym dniu, polecony zostanie przedłużony automatycznie o kolejny dzień (pobrana zostaje również opłata, za przedłużenie poleconego).
   Jeżeli polecony nie kliknie, nie będzie pobierana opłata, a polecony nie zostanie przedłużony o kolejny dzień.

   Opłata zostanie odjęta od salda wynajmu (Rental Balance). Jeśli saldo wynajmu nie posiada wystarczających środków, to pobierana jest opłata z głównego salda Main Balance).

   Przy włączonym AutoPay oszczędzasz 15% - w porównaniu do przedłużania ręcznego.

   Płatność automatyczna AutoPay — oszczędzasz 15%

   Przedłużanie poleconego ręcznie na:

   15 dni — oszczędzasz 0%
   30 dni — oszczędzasz 5%
   60 dni — oszczędzasz 10%
   90 dni — oszczędzasz 18%
   150 dni — oszczędzasz 25%
   240 dni — oszczędzasz 30%

   Osobiście przedłużam poleconych ręcznie, na 240 dni. Nieaktywnych wymieniam za zdobyte punkty.

   Usuń
 54. Dzięki za odpowiedź , mimo , iż prawidłowo wyświetliły mi się tylko 3 pomarańczowe reklamy , to jednak zaliczyło mi kliknięcia refów , więc pewnie wina była po stronie serwisu , pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma za co, takie błędy od czasu do czasu się zdarzają, ale ważne, że zaliczyło kliknięcia poleconych. Pozdrawiam.

   Usuń
 55. Mam taki pytanie.
  Czy mogę zmienić swoje ip.Mam w neostradzie i chciałbym zupełnie zmienić swoje ip u nich.Czy jest to bezpieczne,czy nie zablokują mi konta.Powodem zmiany jest problem z wypełnianiem ankiet w clixsense.Mam już od miesiąca zablokowany Your Tickets,pisałem z prośbą o odblokowanie konta,ale odpowiedzi brak.Ostatnio idzie masa ankiet od nich i blokada.
  Może jest jakiś inny sposób na to.
  Byłbym wdzięczny za jakieś wskazówki.
  Pozdrawiam.
  Adam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli chodzi o NeoBux, to można się logować z różnych IP. Ja czasami loguję się do Neobuxa z komputera podłączonego do Internetu mobilnego, a innym razem do stacjonarnego (tak samo do ClixSense).

   O IP mówi punkt 2.3 regulaminu NeoBux:


   2.3. Each advertisement can be viewed by the same IP only once per 24 hours. For viewing advertisements an internet connection must be used only by a single user every 24 hours. Any attempt to do otherwise may lead to the termination of your account. You can use multiple IP addresses to login. Logging in from proxies/VPN or shared network environments (such as, but not limited to schools, LAN houses, cybercafés, etc.) is not allowed.

   Czyli w skrócie: Można korzystać z kilku adresów IP do logowania. Natomiast nie są dozwolone wejścia z proxy/VPN lub otwartych środowiskach sieciowych.

   Warto zwrócić też uwagę na punkt 2.9 regulaminu:


   2.9. You can only use a maximum of 3 distinct computers in a 10 days period to view advertisements. Any attempt to use more than that in that defined period will cause an account suspension.

   Można używać maksymalnie tylko 3 różnych komputerów w ciągu 10 dni, w celu wyświetlenia reklam. Każda próba używania większej ilości w tym określonym czasie spowoduje zawieszenie konta.

   Punkt 2.2. też jest bardzo ważny:


   "You can only have one account. Any attempt to create more than one account will lead to the termination of all of them. This also applies to your Payza / PayPal / NETELLER / Skrill account which has to be unique and not shared with another user."

   Warto pamiętać, że można mieć tylko jedno konto. Każda próba stworzenia więcej niż jednego konta doprowadzi do zawieszenia wszystkich kont. Odnosi się to również do konta Payza / PayPal / NETELLER / Skrill, które muszą być niepowtarzalne i niedzielone z innym użytkownikiem.

   Oraz punkt 6.4:

   Reklamy nie mogą być wyświetlane w telefonach komórkowych / tabletach. Może to doprowadzić do trwałego zawieszenia konta. Reklamy mogą być klikane tylko za pomocą myszy, a nie za pomocą innych metod:


   6.4. Advertisements must not be viewed on mobile phones / tablets. Doing so may lead to the permanent suspension of your account. Advertisements must only be clicked on using a mouse and not by any other methods.

   Pozdrawiam.

   Usuń
 56. Dziękuję za szybką odpowiedź.
  Co do zmiany ip mam jeszcze pytanko z ankietami.
  Czy w momencie zmiany ip będę w stanie założyć nowe konto a raczej czy nie będę już zablokowany u nich,chodzi mi o Your Surveys.Czy wystarczy zmiana ip,czy po id też jakoś oni patrzą,może jest inny sposób.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wiem, czy to coś pomoże. Na temat ankiet "Your Surveys" w ClixSense, być może ten wątek <<-- okaże się pomocny, albo ten wątek <<--. Pytania dotyczące ClixSense staraj się zadawać pod opisem ClixSense, to jest post o NeoBux :)

   Usuń
 57. Bardzo interesujący artykuł.

  OdpowiedzUsuń
 58. Witam
  Na Neobux jestem od niedawna,a mianowicie od 26.01.
  Mam takie nietypowe pytanie.Zakupiłem konto gold i wysyłam sporo reklam a ptc aby uzyskać bezpośrednio poleconych.Od dokładnie 26 dni uzyskałem 31 skierowań,ale ostatnio nie dostaje już nic mimo iż reklamy są wysyłane na bieżąco.Pytanie moje jest takie:czy jest jakiś miesięczny limit na to.Znlazłem tylko taki opis problemu:
  Standardowo: 30
  Pioneer: 60
  Złoty: 200
  Złoty + Pioneer: 250
  Złoty / Emerald: 300
  Złoty / Sapphire: 300
  Złoty / Platinum: 400
  Złoty / Diament: 400
  Złoty / Ultimate: Nieograniczony


  W zależności od tego, ile dni jesteś już zarejestrowany, wszystkie te dni, minus pierwsza 30, będą zaliczane na poczet podwyższenia limitu.
  Oznacza to, że starszy członek jesteś, tym więcej możesz mieć skierowania.
  Kwota ta będzie oparta na aktualnej przynależności / paczka i dni jesteś zarejestrowany (minus 30). Kwota ta będzie się zmieniać i jest wyjaśnione poniżej:
  Standardowy / Pioneer = Dni-30 dzieli się przez 4
  Złote (bez opakowania) = Dni-30 podzielić przez 2
  Złote (z pakietu) = Dni-30


  Na przykład, jeśli zostały zarejestrowane do 330 dni (co daje 300 minus 30 dni):
  Standardowy = 30 + (300/4) = 105
  Złoty = 200 + (300/2) = 350


  Jeśli użytkownik rejestruje przy użyciu nazwy użytkownika on / ona nie będzie skierowania, jeśli nie spotkał się z 15 dni / stan 100 kliknięć lub został osiągnięty limit dozwolonych bezpośrednich skierowań.
  Zawsze możesz usunąć wszystkie bezpośrednie skierowanie nie chcesz, aby zrobić miejsce dla nowych.
  Usunąłem dziś 3 nieaktywnych i jednego mam na czerwono,to pewnie zawieszone ma konto.
  Czy to jest jakiś problem u nich,czy po prostu są jakieś limity.Dodam że nie dostaję również powiadomień o nowych skierowaniach.na swoją pocztę od neo.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cześć, trochę poszperałem w Internecie, ale nic nowego, oprócz tego, co sam zacytowałeś wyżej, nie znalazłem. Bezpośredni poleceni DR w NeoBux przysługują użytkownikom, którzy:

   * są członkiem przez minimum 15 dni

   * Dokonali co najmniej 100 kliknięć.

   Z tego, co napisałeś, punkt pierwszy spełniasz (jesteś w NeoBux ponad 15 dni). Punkt drugi (minimum 100 kliknięć) chyba też ? Spróbuj zadać takie pytanie na oficjalnym forum Neobuxa (na forum: ogólnym lub polskojęzycznym
   albo napisz do obsługi programu). Ja też mam konto Golden i jak do tej pory poleceni bezpośredni dodawani są bez problemu.

   PS. Również nie dostaję powiadomień na pocztę o nowych poleconych w NeoBux, ale poleceni są dopisywani do mojego konta.

   Usuń
 59. witam,
  chciałbym się zapytać co znaczy zielony $ przy nazwie użytkownika, który wszedł do programu z mojego reflinku??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj,

   Co oznacza zielony znaczek dolara w NeoBux (na liście poleconych bezpośrednich DR)?

   Zielony znaczek dolara $ na liście poleconych bezpośrednich DR oznacza, że możesz tekiego poleconego sprzedać (w NeoBux można sprzedawać poleconych bezpośrednich DR, oznaczonych znaczkiem zielonego $).

   Jak sprzedać poleconego?

   Żeby sprzedać takiego poleconego DR, należy odhaczyć poleconego na liście, a następnie z zakładki wybrać opcje: I want to sell them (czyli chcę sprzedać).
   Przykład na obrazku <<--

   Tylko uwaga, jest haczyk:

   Pieniądze za sprzedanego poleconego otrzymasz wyłącznie do salda Rental Balance, więc tylko do wykorzystania na wypożyczanie, przedłużanie, wymianę poleconych RR itp. Warto się też się zastanowić co bardziej się opłaca, pozostawienie poleconego czy sprzedanie go.

   Za ile można odsprzedać poleconego bezpośredniego DR?

   Ceny przedstawiają się następująco:
   - poleceni ze średnią pomiędzy 2,00 i 3,99 = $ 1,00
   - poleceni ze średnią pomiędzy 4.00 a 5.99 = $ 2.00
   - poleceni ze średnią równą lub wyższą niż 6,00 = $ 3,00

   Jakie są zasady sprzedaży poleconych DR?

   - polecony musi mieć być członkiem co najmniej 60 dni.
   - polecony musi mieć co najmniej średnią 2.0.
   - Płatności będą dokonywane do salda wynajmu.

   Źródło informacji <<--

   Usuń
 60. Wiem, że konto jest zawieszane czasowo po 30 dniach i na stałe po 60. Pytanie czy nowe mogę zarejestrować po 30 dniach gdy tamto będzie zawieszone czasowo czy dopiero po 60?
  Wiem, że dane typu nick, e-mail i e-mail PayPal muszą być inne niż na poprzednim koncie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cześć, zarówno w FAQ, jak i w regulaminie nie ma nic na ten temat (czy trzeba czekać ponad 60 dni). Natomiast na forach internetowych można znaleźć komentarze, że da się założyć kolejne konto już po 30 dniach od zawieszenia. Nowe konto należy zarejestrować na inny nick, inny adres mailowy, dlatego, że wszystkie zawieszone konta są archiwizowane i nie można zarejestrować nowego konta przy użyciu tej samej nazwy użytkownika lub adresu e-mail. Podobny temat <<--

   Usuń
 61. witaj gdzie moge znależc ID konta mojego w neobux?dzięki za odpowiedz Marek

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj, czy chodzi Ci o Twoje ID w zadaniach "Mini Jobs"?

   Jeśli tak, to musisz:

   1. kliknąć dowolny link zadania "Mini Jobs" (wejść w zadanie).
   2. następnie w górnym pasku strony kliknij (rozwiń) zakładkę "Help".
   3. Znajdziesz tam Contributor ID oraz Job ID, czyli Twój ID oraz ID konkretnego zadania "Mini Jobs".

   Z FAQ:

   "What is and how do I find my Contributor / Mini Job ID?

   By clicking the "listing" button at the top-right inside any Mini Job’s interface and selecting "help" you'll find both your Contributor and Mini Job IDs. When you work for a Mini Job, your contribution is completely anonymous and therefore those IDs are required in order to be recognized in the case you need to contact CrowdFlower’s support."

   Usuń
  2. witaj chodzi mi o moje ID konta w neobux-czy coś takiego wogóle jest bo poproszono mnie o to z panelu z ankietami Pollfish poniewaz wypełniłem od nich ankiete na neobuxie i nie naliczyli mi kwoty a pisałem do admina neobux i to co mi odpisał-nadmieniam ze jedna ankiete w tamtym tygodniu mi zaliczyli i zapłącili a w tym tygodniu zaliczyli mi ankiete a nie zapłacili,oto odpowiedz admina neobuxa ,,Cześć,

   Otrzymałeś już 0,24 dolarów za jeden zapisany badanie Pollfish.
   Niestety, firma Pollfish oznaczyła inną próbę jako "Niekwalifikowalną", a zgodnie z ich instrukcjami nie możemy zapłacić w niniejszej sprawie, ponieważ nie płacą nam.

   Przepraszamy za niedogodności, ale proszę zrozumieć, że nie mamy kontroli nad platformą ankietową osoby trzeciej.
   Best regards,
   Dave E.
   NeoBux Support
   Przetłumaczone na goolge

   Usuń
  3. a i juz dalej nie mogłem pisac z adminem bo zamknał wątek ech pozdrawiam Marek

   Usuń
  4. Powinieneś zapytać się w takim razie, o jakie ID im konkretnie chodzi i gdzie go szukać.

   Być może chodzi im o ten numer, który można znaleźć w dziale Banners -->> Show my username as: Zobacz <<-- (?)

   Innego identyfikatora konta NeoBux nie widzę, ale zasadniczo identyfikatorem konta jest po prostu Nick.

   Usuń
 62. no i stało sie -nie ma juz w neobuxie procesora PayPal :(

  OdpowiedzUsuń
 63. Głowa do góry, są jeszcze inne procesory płatności (Payza, Skrill) :)

  OdpowiedzUsuń
 64. Sławomir Dietrich21 lipca 2017 13:30

  Cześć- tak ale 2 S to tylko pierwsza wypłata- później skacze za każdym razem o 1S do góry- a dziennie to 3-4 centy- na np 5S trzeba prawie 4 miesiące - zresztą tak jest w każdym buxie

  OdpowiedzUsuń
 65. Cześć- tak ale 2 S to tylko pierwsza wypłata- później skacze za każdym razem o 1S do góry

  Witaj, oczywiście masz rację: Wypłata realizowana jest w trybie instant (błyskawicznie) po zgromadzeniu minimum $ 2 USD — w przypadku pierwszej wypłaty. Minimum każdej kolejnej wypłaty jest o 1 dolar większe (aż do osiągnięcia 10 dolarów). Jest to uwzględnione w opisie programu powyżej (Jak wypłacić pieniądze z Neobux'a?).

  a dziennie to 3-4 centy- na np 5S trzeba prawie 4 miesiące - zresztą tak jest w każdym buxie

  A to już zależy też od ilości poleconych, których posiadasz. Ja w NeoBux mam dziennie ponad $ 2 USD (oczywiście posiadam trochę poleconych bezpośrednich DR). Idea zarabiania w programach PTC/Bux polegała zawsze na budowaniu siatki poleconych, a nie na samotnym klikaniu w reklamy. Tak jest zresztą praktycznie wszędzie: chociażby w typowych programach partnerskich lub chociażby w programach oferujących zarabianie na skracaniu linków — bez pozyskiwania klientów nie da się zarabiać w takich programach wcale. W Neobux da się zarobić chociaż coś bez poleconych :)

  OdpowiedzUsuń
 66. Fajny program na początku naszej drogi z zarabianiem w Internecie, przetestowane :)

  OdpowiedzUsuń
 67. Tak to wyglada-nie ma dużych pieniędzy z tego hobby, duże jest ryzyko że stracimy swój czas,prad, i włożone pieniążki-dotyczy to programów PTC ale ja by nie odczuc tego że mały to pieniądz lub że panle nikł z sieci i straciłem swój czas to stosuję taką metodę ze jestem w kilku panelach PTC oraz kilku panelach z ankietami i jak przychodzi wypłata z kilku paneli w danym miesiacu lub roku wtedy smując te wypłaty -drobne wypłaty wychodzi kwota na którą można z uśmiechem popatrzeć.I jak to ktoś na forum napisał wypełnianie uczciwe ankiet to podstawa bo nierzetelne, nieuczciwe wypełnianie ankiet z czasem się zemści-panele ankietowe mają swoje sposoby i programy by sprawdzać ucziwosc osób wypełniajacych ankiety.Pozdro Marco/Marek

  OdpowiedzUsuń
 68. Przetłumaczona częsc wiadomosci nowej w NeoBux
  ,,Po uważnym przejrzeniu i rozpatrzeniu wszystkich sugestii przesłanych przez naszą społeczność (są one dla nas bardzo ważne, więc dziękujemy za to!), Zdecydowaliśmy się rozpocząć od pokrycia zapytania "Chcę niezawodnego Wymiennika".

  W tym celu z przyjemnością informujemy o dodaniu nowego rozwiązania płatniczego dla naszych członków już dziś: AirTM!.........."
  Pozdro Marco

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cześć, dzięki za informację. To dobra wiadomość, że Neobux uruchamia kolejną metodą wpłat i wypłat — ponieważ im więcej różnych możliwości tym lepiej. Wprawdzie nie znam tego nowego systemu AirTM, ale na pierwszy rzut oka wygląda całkiem ciekawe. Tutaj więcej o AirTM <<-- na forum Neobux'a. Oficjalna strona tego systemu: AirTM <<--

   Na razie można tylko wpłacać poprzez ten system, ale w ciągu miesiąca będzie można również wypłacać zarobki z Neobuxa poprzez AirTM. Zaletą AirTM jest to, że można z niego wypłacać pieniądze na różne procesory, w tym także PayPal. Ciekawe tylko jak w tym systemie wyglądają opłaty, prowizje, zobaczymy. Pozdrawiam.

   Usuń

REKLAMA
REKLAMA

Otrzymuj informacje o najnowszych postach na adres E-mail

Twoja zgoda: Zapisując się do subskrypcji bloga, zgadzasz się na gromadzenie i przechowywanie Twojego adresu e-mail. Przeczytaj więcej

Polecany program:

ySense (płatne ankiety, zadania) — płaci pieniądze od 2007 roku na procesory: PayPal, Skrill, Payoneer, karty podarunkowe Amazon. Przeczytaj więcej:

ySense - zarabianie przez internet, płatne ankiety

Nazwa

2018,1,20dollars2surf,1,3ziko,1,Adnox,8,Ads-Ivo,1,AdSense,1,Afiliacja,4,Angielskojęzyczne,4,ankieta,2,Ankiety,23,AnsWeo,1,Archiwalne,16,Arial-Media,8,Artykuly-goscinne,2,Badanie-opinii,1,Banki,8,bezpieczeństwo,2,BiznesMails,1,blog,84,Blogger,2,blogowanie,2,blogspot,2,Bo-Panel.pl,1,bony-zakupowe,8,cash back,3,CashBackRabat,1,CashnHits,2,Cel-charytatywny,3,CentrumReklamy,2,Click.Mail,1,ClixAddon,1,Clixsense,11,cytaty,2,cytaty motywacyjne,2,cytaty o optymizmie,1,cytaty o zarabianiu,1,Dobre,18,Doładowanie-telefonu,10,DonkeyMails,2,eKasa,2,eKonto,1,eKonto m,1,EldiBux,1,Epanel,1,Filmy,1,Forsapl,1,Gify,1,GlobalTestMarket,1,głosowanie,1,Google,4,Google AdSense,1,GPTplanet,1,GPTR,9,GreenPanthera,1,i-Say,1,ImasOnline,1,ImperiumReklamy,2,internet,1,kalkulator oszczędności,1,kalkulatory,1,KlubKantar,1,komputery,1,Konta bankowe,6,konta młodzieżowe,2,konta osobiste,1,konta oszczędnościowe,1,konta walutowe,1,LifePointsPanel,1,lista,1,lokaty,1,LuckyMails,1,Mailowe,9,MarketAgent,1,Marketing,4,Markonix,1,MateBux,1,mBank,3,Moje ulubione,10,Motywacja,4,MyCashBar,1,MyLead,1,Nagrody,2,Najlepsze,5,Najlepsze dla promotorów,3,Najlepsze dla użytkownika bez poleconych,6,Najlepsze dla użytkownika bez poleconychl,1,Neobux,5,Netele,5,News,24,Nie polecam - SCAM,24,No-Minimum,1,Ojooo,1,Opinie.pl,1,OptimalBux,1,oszczędzanie,3,PanelAriadna,1,Partnerskie,4,PayPal,1,Payza,4,piłka nożna,1,PIT,1,pl.toluna.com,1,Płaci pieniądze na PayPal,11,Płaci pieniądze na polskie konto bankowe,19,Płaci pieniądze na Skrill,7,płatne ankiety,23,Pod znakiem zapytania,9,podatki,1,podsumowanie,1,poleceni,3,Polskie,24,Polskojęzyczne,24,poradnik,20,Porównywarka,5,Poznaj.to,1,Procesory płatności,1,Produkty finansowe,10,Programy firmy Atentivo Anti-Tau & Ads-Ivo (Admin Netele i Miroka),6,Prolific.,1,przewodnik,5,przydatne narzędzia,1,PTC,10,PulsReklamy,2,ranking,5,ReaktorOpinii,1,recenzja,5,reklama,2,Reklama w internecie,6,reklamowe,1,Reklamy na bloga,1,reklamy na stronę,1,review,3,Scarlet-Clicks,1,Sejfik,1,Skrill,1,Słowniczek,2,sonda,1,Swiat-Reklam,2,Szuwary,2,Testowane,4,TimeBucks,1,timebucks.com,1,Toluna,1,UEFA Euro 2016,1,Video,1,WordLinx,1,Wypłata,3,Wywiady,1,YouGov,1,ySense,11,Zagraniczne,4,zakupy,1,zarabianie,81,zarobki,1,zestawienie,1,ZielonyMail,3,Zlotoweczka,1,życzenia,1,życzenia bożenarodzeniowe,1,
ltr
item
m-Zarabianie — blog o zarabianiu w Internecie bez inwestycji: Neobux - zarabianie na oglądaniu reklam, opinie, opis, wady
Neobux - zarabianie na oglądaniu reklam, opinie, opis, wady
Neobux 2020 — czy ta strona zarobkowa w dalszym ciągu płaci bezproblemowo? Opis, wady, opinie, płatne oglądanie reklam, buxy, Review.
https://1.bp.blogspot.com/-24p8NY63Hw8/Wa8B1ugnFuI/AAAAAAAABA4/5j7FxCnCi60aXA4iD2DYCIMgZA9LDHEKQCLcBGAs/s640/Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B2017-06-26%2B210612.bmp.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-24p8NY63Hw8/Wa8B1ugnFuI/AAAAAAAABA4/5j7FxCnCi60aXA4iD2DYCIMgZA9LDHEKQCLcBGAs/s72-c/Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B2017-06-26%2B210612.bmp.jpg
m-Zarabianie — blog o zarabianiu w Internecie bez inwestycji
https://www.m-zarabianie.com/2012/11/neobux-zarabianie-przez-internet-to-nie.html
https://www.m-zarabianie.com/
https://www.m-zarabianie.com/
https://www.m-zarabianie.com/2012/11/neobux-zarabianie-przez-internet-to-nie.html
true
811550301452940054
UTF-8
Załadowano wszystkie posty Nie znaleziono żadnych wpisów POKAŻ WSZYSTKIE Czytaj więcej Odpowiedz Anuluj odpowiedź Skasuj By Strona główna STRONY POSTY Pokaż wszystkie PRZECZYTAJ TAKŻE PODOBNE POSTY: ETYKIETA ARCHIWUM SEARCH WSZYSTKIE POSTY Nie znaleziono żadnego wpisu pasującego do Twojej prośby Wróć na stronę główną Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień przed chwilą 1 minuta temu $$1$$ minutes ago 1 godzinę temu $$1$$ hours ago Wczoraj $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago ponad 5 tygodni temu Obserwujący Śledzić TREŚĆ PREMIUM ZOSTAŁA ZABLOKOWANA STEP 1: Share to a social network STEP 2: Click the link on your social network Skopiuj cały kod Zaznacz cały kod Wszystkie kody zostały skopiowane do schowka Nie można skopiować kodów / tekstów, naciśnij [CTRL] + [C] (lub CMD + C na Macu), aby skopiować Table of Content