Neobux - zarabianie na oglądaniu reklam, opinie, opis, wady

NeoBux — co to jest i czy ten program naprawdę płaci?


 • [message]
  • Uwaga — ostrzeżenie:
   • Na blogu m-Zarabianie zajmujemy się tylko częścią bezinwestycyjną NeoBux'a (sekcją PTC, płatnymi ankietami, zadaniami itp.) oraz monitorowaniem wypłacalności.
    ➤ Nie polecam wpłacać pieniędzy do takich programów. Odradzam korzystać z wypożyczania tzw. poleconych RR, ponieważ takie funkcje w programach typu Bux są najczęściej oszustwem.

NeoBux to jeden z najstarszych i najbardziej popularnych programów typu PTC/BUX (klikanie reklam, zarabianie przez internet). Strona istnieje i bezproblemowo wypłaca od 2008 roku — to rzadko spotykane wśród programów tego typu.

NeoBux — płaci systematycznie, w trybie instant (błyskawicznie) od 2008 roku. Kliknij obrazek i przejdź na oficjalną stronę programu.
Kliknij obrazek powyżej i przejdź na oficjalną stronę NeoBux

NeoBux charakteryzuje się niskim minimum potrzebnym do wypłaty, które dla pierwszej wypłaty wynosi tylko $ 2 USD. Wypłaty realizowane są w trybie instant (błyskawicznie) — na procesory płatności Skrill oraz Neteller. Strona dostępna jest w języku angielskim, portugalskim, hiszpańskim, greckim, indonezyjskim, fińskim, szwedzkim, niemieckim oraz francuskim.

🛈 NeoBux — przydatne informacje

 • Oficjalny adres strony: www.neobux.com
 • Metody zarabiania: Płatne oglądanie reklam (PTC — czyli klikanie reklam); wypożyczanie poleconych RR; program partnerski (czyli zapraszanie poleconych bezpośrednich DR); oferty, zadania, płatne ankiety, gry online itp.
 • Czy ten program płaci? Tak, aktualny status programu (2018-09-02): PŁACI, dział na blogu: "Pod znakiem zapytania" (NeoBux płaci bezproblemowo od 2008 roku, ale nie spełnia wymogów listy "Dobre programy" lub "Najlepsze programy", głównie ze względu na to, że wypożycza poleconych RR). Pod opisem programu zamieściłem dowód wypłaty z września.
 • Język strony: Angielski, portugalski, hiszpański, grecki, indonezyjski, fiński, szwedzki, niemiecki oraz francuski. Język strony możesz wybrać, klikając flagę (w górnym, prawym rogu strony Neobux).
 • Czy uczestnictwo jest darmowe? Tak, uczestnictwo w programie jest darmowe, nie zobowiązuje do żadnych zakupów i w każdej chwili możesz z niego zrezygnować.
 • Akceptacja użytkowników, warunki uczestnictwa (Kto może się zarejestrować?): Neobux to program międzynarodowy, akceptuje użytkowników z każdego kraju. Możesz mieć tylko jedno konto w serwisie. Każda próba stworzenia więcej niż jednego konta doprowadzi do zawieszenia wszystkich powiązanych kont. Odnosi się to również do konta Skrill, Neteller, które muszą być unikalne i nie mogą być dzielone z innym użytkownikiem. 
 • Właściciel strony: "Fernando" z Portugalii (admin). Dane firmy: NeoDev, Lda. · R. Eng. Ferreira Dias, 924 - E10 · 4100-246 Porto · Portugal.
 • Data uruchomienia strony: 2008 rok
 • Ogólna ilość użytkowników: (stan z lutego 2018): Brak takich informacji na stronie NeoBux. 
 • Minimum do wypłaty: $ 2 USD — w przypadku pierwszej wypłaty. Minimum każdej kolejnej wypłaty jest o 1 dolar większe (aż do osiągnięcia 10 dolarów. Po osiągnięciu 10 $ minimum już się nie zwiększa i pozostaje na stałym poziomie 10 $).
 • Metody wypłat: Pieniądze możesz wypłacić na procesory Skrill, Neteller.
 • Czas oczekiwania na wypłatę: Wypłata realizowana jest w trybie instant (błyskawicznie), czyli zlecona kwota pojawia się na procesorze płatności w kilka minut od zlecenia wypłaty. Zobacz jak wypłacić pieniądze z Neobux'a <<--
 • Skrypt strony: autorski

💵 Jak zarabiać przez internet w NeoBux?

Po wejściu na stronę NeoBux'a i zalogowaniu się znajdziesz zakładki, oferujące następujące metody zarabiania Online:

View Advertisements

"View Advertisements", czyli płatne oglądanie reklam (zakładka w górnym panelu strony):
 • Wartość reklam: od $ 0,001 USD do $ 0,015 USD (za kliknięcie reklamy). Na koncie Standard najwięcej jest reklam o wartości $ 0,001 USD. Na koncie Golden jest codziennie 9 dodatkowych reklam o wartości $ 0,01 USD — ale nie warto kupować konta Golden dla samych reklam.
 • Ilość reklam dziennie: 15 + (warto zainstalować sobie AdAlert, czyli dodatek do przeglądarki, który na bieżąco informuje o pojawiających się nowych reklamach. Dociera wtedy trochę więcej reklam niż w przypadku logowania się na stronę Neobux raz dziennie).
 • Pomarańczowe reklamy: Pamiętaj, że aby otrzymać prowizję od poleconych, musisz codziennie kliknąć pomarańczowe reklamy.
 • Blokery reklam: Przed oglądaniem reklam, upewnij się, czy nie masz włączonego jakiegoś blokera reklam, typu Ablock Plus itp. Jeśli masz, to wyłącz go.
 • Zobacz jak zarabiać na oglądaniu płatnych reklam w NeoBux <<--

Mini Jobs

"Mini Jobs" to popularne "taski", czyli zadania od zewnętrznej firmy CrowdFlower, znane choćby z programu ClixSense. Za ich wykonanie otrzymasz najczęściej od kilku do kilkunastu centów. 

Surveys

"Surveys" jest to zakładka z płatnymi ankietami. Część ankiet dostępna jest dla Polaków w języku polskim (podobnie jak w ClixSense). Aby wypełnić ankietę, należy kliknąć pomarańczowy przycisk "Start Surveys".

Games

"Games" jest to zakładka z grami online, czyli zarabianie tutaj polega na graniu w gry. Za granie otrzymasz niewielkie wynagrodzenie. Ze względu na czasochłonność, to moim zdaniem raczej tylko dodatkowa opcja, dla miłośników grania w gierki. Przy okazji grania w gry, możesz zarobić kilka dodatkowych centów — maksymalnie do $ 0,25 USD dziennie:
 • Wynagrodzenie za granie w gry: Nagroda za jedną sesję gry wynosi $ 0,001 USD
 • Czas gry: Minimalny czas gry musi wynosić 2 minuty. Możesz grać krócej, ale wtedy nie otrzymasz wynagrodzenia.
 • Maksymalna ilość sesji: Możesz wykonać maksymalnie 250 sesji gry w ciągu 24 godzin. Masz prawo grać oczywiście dłużej, ale po przekroczeniu wspomnianego limitu nie otrzymasz już wynagrodzenia za gry w danym dniu. Czyli dziennie z gier da się "wycisnąć" tylko $ 0,25 USD. 
 • Doliczanie wynagrodzenia: Aby otrzymać wynagrodzenie, musisz ukończyć grę, wygrywając ją lub przegrywając i klikając "Continue" lub "Submit Score". Nagrody dodawane są natychmiastowo do salda głównego.
 • Gry wieloosobowe: Grając w gry wieloosobowe, musisz wygrać i kliknąć "I'm Ready Now!" aby otrzymać kredyt.
 • Reguły i limity mogą podlegać zmianom — kwota nagrody za granie w gry może się czasami zmienić.

Offers

"Offers" jest to zakładka z płatnymi ofertami. Wynagrodzenie za oferty naliczane jest w postaci NeoCoins. Po zgromadzeniu 5000 NeoCoins (na koncie Golden od 2500) pojawi się przycisk, dzięki któremu zgromadzone NeoCoins będziesz mógł wymienić na dolary. Czytaj dokładnie instrukcje ofert. Przeczytaj, co to jest NeoCoins? Co to jest NeoPoints? Często zadawane pytania <<--

Program partnerski

Program partnerski Neobux to moja ulubiona forma zarabiania w tym programie (i nie tylko w tym). Na czym takie zarabianie polega? Będziesz otrzymywał automatycznie naliczaną prowizję od zarobków osób, które zaprosisz do programu (czyli Twoich poleconych), przy czym te osoby nic na tym nie tracą. Zaproszone osoby muszą przystąpić do programu poprzez Twój unikalny link lub baner referencyjny. Dostęp do linków i banerów referencyjnych otrzymasz po rejestracji w NeoBux. 
 • Prowizja za kliki poleconych: do $ 0,0005 za klik reklamy, 20% od ofert i zadań, które wykonają Twoi bezpośredni poleceni.
 • Gdzie znajdują się linki i banery referencyjne:  Linki i banery do polecania programu znajdują na stronie programu, w zakładce "Banners". Wystarczy je skopiować i wkleić np. na swoim blogu, wysłać znajomym itp. Możliwości jest bardzo wiele. NeoBux udostępnia materiały promocyjne w postaci linków i banerów referencyjnych, a reszta zależy już od Twojego pomysłu na promowanie programu.
 • Przeczytaj także, jak możesz zdobywać poleconych <<--

Wypożyczanie poleconych RR

NeoBux udostępnia również zarabianie na wypożyczaniu poleconych RR. Zakładka "Referrals". Czy warto korzystać z tej opcji w NeoBux? Opinie są podzielone. Jedni uważają, że im się to opłaca, a inni, że całkowicie nie warto wypożyczać poleconych RR, że to strata pieniędzy i oszustwo, więc sprawa jest mocno dyskusyjna.
Moim zdaniem na koncie Standard (bezpłatnym) nie warto korzystać z tej opcji. Na kontach Golden i wyższych też raczej jest to na granicy opłacalności i potrzeba bardzo dużo czasu, aby inwestycja się zwróciła i zaczęła na siebie zarabiać (więc NIE warto).

Ocena programu i inne uwagi:

⊕ Plusy, co mi się podoba w NeoBux?

 1. Wypłacalność, stabilność, długoterminowość: Neobux wypłaca bezproblemowo od 2008 roku, dowody wypłat można znaleźć w całej sieci. Tyle lat na rynku PTC, to świetne osiągniecie. Większość nowych stron tego typu upada w ciągu kilku miesięcy od rozpoczęcia działalności, a często jeszcze szybciej. NeoBux płaci natomiast bezproblemowo już 10 lat.
 2. Błyskawiczne wypłaty: Do największych plusów należy zaliczyć przede wszystkim szybkość wypłacania pieniędzy. Wypłaty w NeoBux realizowane są w trybie natychmiastowym (instant). Pieniądze pojawiają się na procesorze płatności w kilka minut od zlecenia wypłaty.
 3. Dostępność: Program akceptuje użytkowników z każdego kraju, każdy może dołączyć i zarabiać.
 4. Brak opłat: Uczestnictwo jest bezpłatne, strona nie wymaga żadnych wpłat, "inwestycji" czy zakupów.
 5. Opinie: W większości program cieszy się dobrymi opiniami wśród użytkowników programów typu Paid to Click.
 6. Minimum do wypłaty: Niskie i łatwe do osiągnięcia minimum pierwszej wypłaty (2 $).
 7. Forum: Strona posiada forum (jest także polski dział), na którym można dowiedzieć się wielu istotnych rzeczy na temat programu, obejrzeć dowody wypłat, porozmawiać z innymi użytkownikami oraz obsługą programu.

⊖ Minusy, co mi się nie podoba w NeoBux?

 1. Powolne zarabianie bez poleconych: Jak w każdym programie typu Paid to Click, żeby zarabiać w miarę szybko, należy zapraszać nowych użytkowników (zbierać poleconych). Zapraszanie poleconych nie jest obowiązkowe, ale zwiększa zarobki i skraca czas do osiągnięcia niezbędnego minimum, potrzebnego do wypłaty, dlatego warto ich pozyskiwać.
 2. Niskie stawki: Za pojedynczą, obejrzaną reklamę na koncie Standard (bezpłatnym) program płaci najczęściej $ 0,001 USD (na koncie Golden jest codziennie 9 dodatkowych reklam o wartości $ 0,01 USD — ale nie warto kupować konta Golden dla samych reklam).
 3. Niski potencjał zarobkowy: Zarabianie przez internet w NeoBux nie zastąpi normalnej pracy lub biznesu. To tylko dodatkowa "praca", która możesz wykonywać przy okazji korzystania z Internetu.
 4. Ryzyko utraty płynności finansowej? NeoBux wprawdzie udowodnił wszystkim niedowiarkom, że jest programem długoterminowym i wypłacalnym. Płaci w końcu bezproblemowo od 2008 roku, ale nie można zapominać, że udostępnia on wypożyczanie poleconych RR, gdzie użytkownik wpłaca jakąś kwotę na wypożyczenie poleconych, a później teoretycznie wypłaca wraz z naliczoną prowizją. Strony udostępniające tego typu usługi są znacznie bardziej narażone na ryzyko utraty płynności finansowej niż na przykład programy GPTR czy panele ankietowe. Dlatego warto zachować ostrożność przy wszystkich "inwestycjach" czy zakupach na stronie.
 5. Poleceni RR: Wypożyczanie poleconych RR (Rented Referrals) nie jest zbyt opłacalne w tym programie. Wypożyczeni poleceni po pewnym czasie zaczynają klikać coraz słabiej, sporo jest nieaktywnych. Nie warto szczególnie na koncie Standard (bezpłatnym). Moim zdaniem lepiej skupić się na poleconych bezpośrednich DR.
 6. Wysokie ceny kont Premium: Konto Golden, kosztuje w tym programie $ 90 USD.
 7. Limity poleconych DR: Na koncie Standard (bezpłatnym) maksymalnie możesz mieć 30 poleconych bezpośrednich DR (Im będziesz dłużej w programie, tym więcej będziesz mógł mieć poleconych DR).

Jak zarejestrować się w programie Neobux?

[Rejestracja w Neobux.com] <<-- Po wejściu na stronę programu kliknij napis "Register" — na górze ekranu i wypełnij krótki formularz rejestracyjny (podaj prawidłowy adres mailowy — otrzymasz na niego link aktywacyjny). Czasami link aktywacyjny trafia do spamu, więc w przypadku długiego oczekiwania warto tam zajrzeć. 

Formularz rejestracyjny wypełnij według wzoru przedstawionego na obrazkach:

(kliknij obrazki, aby je powiększyć)
NeoBux — rejestracja NeoBux — logowanie
Neobux — rejestracja
Neobux — logowanie

Po rejestracji możesz już zacząć zarabiać. Płatne reklamy dostępne są po zalogowaniu się na stronie programu, w zakładce "View Advertisements" (zakładka w górnym panelu strony). Warto jednak zainstalować sobie AdAlert, czyli dodatek do przeglądarki, który na bieżąco będzie informował o pojawiających się nowych reklamach. Dotrze wtedy więcej reklam niż w przypadku logowania się na stronę Neobux raz dziennie.

Czy NeoBux płaci? Najnowsze uwagi (2018-09-02):

Czy NeoBux płaci? Tak, program zarobkowy Neobux (na chwilę obecną) dalej jest wypłacalny, poniżej umieściłem dowód wypłaty. Od 2008 roku płaci w trybie instant, czyli błyskawicznie — wypłatę otrzymujesz natychmiastowo w dniu jej zlecenia. 
Czy w NeoBux możesz się łatwo i szybko wzbogacić? Niestety nie. Zarabianie w Neobux nie jest sposobem na łatwe i szybkie pieniądze z internetu, a jedynie dodatkową formą bardzo niewielkiego zarobku i  nie jest w stanie w żaden sposób zastąpić normalnej pracy czy biznesu. 
Za co Neobux jest chwalony i krytykowany? NeoBux zazwyczaj jest chwalony w internecie za szybkie i terminowe wypłaty, za stabilność i utrzymywanie się na trudnym rynku programów PTC od 2008 roku. Niestety równie często jest krytykowany za niezbyt opłacalny system wypożyczania poleconych RR. Żeby zarabiać, a nie tracić w tym programie na wypożyczaniu poleconych RR, trzeba mieć szczegółową wiedzę typu: na jak długo przedłużać wypożyczonych poleconych RR, kiedy i w jakich ilościach ich wymieniać — na podstawie AVG, czy na podstawie ilości dni od ostatniego kliknięcia, kiedy przejść na wyższe konto premium itp. Itd. Bez tej wiedzy najczęściej się traci na wypożyczaniu poleconych RR. Ale nawet posiadając taką wiedzę i przyjmując odpowiednią strategię i tak zarabianie na wypożyczaniu nie przynosi jakiś rewelacyjnych i szybkich korzyści i zwrotów (i stąd tak wiele negatywnych opinii). NeoBux jednak nie gwarantuje też i nie zapewnia, że ta opcja zarabiania (wypożyczanie poleconych RR) przyniesie pewny zysk. Warto więc unikać wypożyczania poleconych RR (ta opcja nie daje żadnej gwarancji zysku i lepiej wypożyczalnie poleconych RR sobie odpuścić.).

Neobux — dowód wypłaty 2018

kliknij obrazki, aby je powiększyć Informacje o wypłatach

Neobux, dowód wypłaty 2018
$ 26,26 USD na konto Skrill
Data zlecenia wypłaty: 2018-09-02
Data wpłynięcia na konto: 2018-09-02
Czas oczekiwania na wypłatę: ten sam dzień
Neobux, dowód wypłaty 2018

$ 23,15 USD na konto Skrill
Data zlecenia wypłaty: 2018-08-01
Data wpłynięcia na konto: 2018-08-01
Czas oczekiwania na wypłatę: ten sam dzień

Neobux, dowód wypłaty 2018
$ 24,58 USD na konto Skrill
Data zlecenia wypłaty: 2018-07-01
Data wpłynięcia na konto: 2018-07-01
Czas oczekiwania na wypłatę: ten sam dzień


Autor wpisu: Owl, blog m-zarabianie.com
Źródło:(statystyki, warunki uczestnictwa itp.): Oficjalna strona NeoBux
Ostatnia aktualizacja wpisu: 2018-09-11
Kopiowanie treści bloga zabronione.

Przeczytaj także:

Przeczytaj także o zarabianiu na płatnych ankietach <<--

Zasady komentowania na blogu m-Zarabianie:

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z zasadami komentowania <<-- Zapoznaj się także z polityką ochrony prywatności <<--

KOMENTARZE

BLOGGER: 195
Loading...
Clixsense - zarabianie przez internet, płatne ankiety

Otrzymuj informacje o najnowszych postach na adres E-mail

Twoja zgoda: Zapisując się do subskrypcji bloga, zgadzasz się na gromadzenie i przechowywanie Twojego adresu e-mail. Przeczytaj więcej

Polecany program:

Sejfik.com - zarabianie przez internet
Nazwa

20dollars2surf,1,3ziko,1,Adnox,8,Ads-Ivo,1,Angielskojęzyczne,1,Ankiety,7,Archiwalne,15,Arial-Media,8,Badanie-opinii,1,Banki,7,BiznesMails,1,CashnHits,2,CentrumReklamy,1,Click.Mail,1,ClixAddon,1,Clixsense,9,Dobre,12,DonkeyMails,2,eKasa,1,eKonto,1,eKonto m,1,EldiBux,1,Epanel,1,Filmy,1,Forsapl,1,Gify,1,GlobalTestMarke,1,GPTplanet,1,GPTR,5,GreenPanthera,1,i-Say,1,ImasOnline,1,ImperiumReklamy,1,kalkulator oszczędności,1,kalkulatory,1,Konta bankowe,6,konta młodzieżowe,2,konta osobiste,1,konta oszczędnościowe,1,konta walutowe,1,LegacyClix,1,LuckyMails,1,Mailowe,5,MarketAgent,1,Markonix,1,MateBux,1,mBank,3,Moje ulubione,8,Nagrody,1,Najlepsze,1,Najlepsze dla promotorów,3,Najlepsze dla użytkownika bez poleconych,4,Neobux,5,Netele,5,News,24,Nie polecam - SCAM,17,No-Minimum,1,Nowe i Testowane,4,Ojooo,1,Opinie.pl,1,OptimalBux,1,oszczędzanie pieniędzy,2,PanelAriadna,1,Partnerskie,1,Payza,4,piłka nożna,1,Płaci pieniądze na PayPal,4,Płaci pieniądze na polskie konto bankowe,9,Płaci pieniądze na Skrill,1,płatne ankiety,1,Pod znakiem zapytania,16,poleceni,2,Polskie,13,Polskojęzyczne,13,poradnik,13,Porównywarka,4,Poznaj.to,1,Procesory płatności,1,Produkty finansowe,9,Programy firmy Atentivo Anti-Tau & Ads-Ivo (Admin Netele i Miroka),8,przydatne narzędzia,1,PulsReklamy,1,Qassa,1,ranking,4,ReaktorOpinii,1,reklama,1,reklamowe,1,Reklamy na stronę,1,Scarlet-Clicks,1,Sejfik,1,Skrill,1,Słowniczek,2,Swiat-Reklam,1,Szuwary,2,UEFA Euro 2016,1,Video,1,Web-Ads,1,WordLinx,1,Wypłata,4,Wywiady,1,Zagraniczne,1,zarabianie,54,ZielonyMail,2,Zlotoweczka,1,
ltr
item
m-Zarabianie — blog o zarabianiu w Internecie bez inwestycji: Neobux - zarabianie na oglądaniu reklam, opinie, opis, wady
Neobux - zarabianie na oglądaniu reklam, opinie, opis, wady
Neobux 2018 — czy ta strona zarobkowa w dalszym ciągu płaci bezproblemowo? Opis, wady, opinie, płatne oglądanie reklam, buxy, Review.
https://1.bp.blogspot.com/-24p8NY63Hw8/Wa8B1ugnFuI/AAAAAAAABA4/5j7FxCnCi60aXA4iD2DYCIMgZA9LDHEKQCLcBGAs/s400/Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B2017-06-26%2B210612.bmp.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-24p8NY63Hw8/Wa8B1ugnFuI/AAAAAAAABA4/5j7FxCnCi60aXA4iD2DYCIMgZA9LDHEKQCLcBGAs/s72-c/Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B2017-06-26%2B210612.bmp.jpg
m-Zarabianie — blog o zarabianiu w Internecie bez inwestycji
https://www.m-zarabianie.com/2012/11/neobux-zarabianie-przez-internet-to-nie.html
https://www.m-zarabianie.com/
https://www.m-zarabianie.com/
https://www.m-zarabianie.com/2012/11/neobux-zarabianie-przez-internet-to-nie.html
true
811550301452940054
UTF-8
Załadowano wszystkie posty Nie znaleziono żadnych wpisów POKAŻ WSZYSTKIE Czytaj więcej Odpowiedz Anuluj odpowiedź Skasuj By Strona główna STRONY POSTY Pokaż wszystkie PRZECZYTAJ TAKŻE PODOBNE POSTY: ETYKIETA ARCHIWUM SZUKAJ NA BLOGU WSZYSTKIE POSTY Nie znaleziono żadnego wpisu pasującego do Twojej prośby Wróć na stronę główną Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień just now 1 minuta temu $$1$$ minutes ago 1 godzinę temu $$1$$ hours ago Wczoraj $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago ponad 5 tygodni temu Obserwujący Śledzić TREŚĆ PREMIUM ZOSTAŁA ZABLOKOWANA KROK 1: Udostępnij. KROK 2: Kliknij udostępniony link, aby odblokować Skopiuj cały kod Zaznacz cały kod Wszystkie kody zostały skopiowane do schowka Nie można skopiować kodów / tekstów, naciśnij [CTRL] + [C] (lub CMD + C na Macu), aby skopiować