Neobux - zarabianie na oglądaniu reklam, opinie, opis, wady

NeoBux — co to jest i czy ten program naprawdę płaci?


 • [message]
  • Uwaga — ostrzeżenie:
   • Na blogu m-Zarabianie zajmujemy się tylko częścią bezinwestycyjną NeoBux'a (sekcją PTC, płatnymi ankietami, zadaniami itp.) oraz monitorowaniem wypłacalności.
    ➤ Nie polecam wpłacać pieniędzy do takich programów. Odradzam korzystać z wypożyczania tzw. poleconych RR, ponieważ takie funkcje w programach typu Bux są najczęściej oszustwem.

NeoBux to jeden z najstarszych i najbardziej popularnych programów typu PTC/BUX (klikanie reklam, zarabianie przez Internet). Strona istnieje i bezproblemowo wypłaca od 2008 roku — to rzadko spotykane wśród programów tego typu.

NeoBux — płaci systematycznie, w trybie instant (błyskawicznie) od 2008 roku. Kliknij obrazek i przejdź na oficjalną stronę programu.
Kliknij obrazek powyżej i przejdź na oficjalną stronę NeoBux

NeoBux charakteryzuje się niskim minimum potrzebnym do wypłaty, które dla pierwszej wypłaty wynosi tylko $ 2 USD. Wypłaty realizowane są w trybie instant (błyskawicznie) — na procesory płatności Skrill oraz Neteller. Strona dostępna jest w języku angielskim, portugalskim, hiszpańskim, greckim, indonezyjskim, fińskim, szwedzkim, niemieckim oraz francuskim.

🛈 NeoBux — przydatne informacje

 • Oficjalny adres strony: www.neobux.com
 • Metody zarabiania: Płatne oglądanie reklam (PTC — czyli klikanie reklam); wypożyczanie poleconych RR; program partnerski (czyli zapraszanie poleconych bezpośrednich DR); oferty, zadania, płatne ankiety, gry online itp.
 • Czy ten program płaci? Tak, aktualny status programu (2019-04-01): PŁACI, dział na blogu: „Pod znakiem zapytania” (NeoBux płaci bezproblemowo od 2008 roku, ale nie spełnia wymogów listy „Dobre programy” lub „Najlepsze programy”, głównie ze względu na to, że wypożycza poleconych RR). Pod opisem programu zamieściłem dowód wypłaty z kwietnia 2019.
 • Język strony: Angielski, portugalski, hiszpański, grecki, indonezyjski, fiński, szwedzki, niemiecki oraz francuski. Język strony możesz wybrać, klikając flagę (w górnym, prawym rogu strony Neobux).
 • Czy uczestnictwo jest darmowe? Tak, uczestnictwo w programie jest darmowe, nie zobowiązuje do żadnych zakupów i w każdej chwili możesz z niego zrezygnować.
 • Akceptacja użytkowników, warunki uczestnictwa (Kto może się zarejestrować?): Neobux to program międzynarodowy, akceptuje użytkowników z każdego kraju. Możesz mieć tylko jedno konto w serwisie. Każda próba stworzenia więcej niż jednego konta doprowadzi do zawieszenia wszystkich powiązanych kont. Odnosi się to również do konta Skrill, Neteller, które muszą być unikalne i nie mogą być dzielone z innym użytkownikiem. 
 • Właściciel strony: „Fernando” z Portugalii (admin). Dane firmy: NeoDev, Lda. · R. Eng. Ferreira Dias, 924 - E10 · 4100-246 Porto · Portugal.
 • Data uruchomienia strony: 2008 rok
 • Ogólna ilość użytkowników: (stan z lutego 2019): Brak takich informacji na stronie NeoBux. 
 • Minimum do wypłaty: $ 2 USD — w przypadku pierwszej wypłaty. Minimum każdej kolejnej wypłaty jest o 1 dolar większe (aż do osiągnięcia 10 dolarów. Po osiągnięciu 10 $ minimum już się nie zwiększa i pozostaje na stałym poziomie 10 $).
 • Metody wypłat: Pieniądze możesz wypłacić na procesory Skrill, Neteller.
 • Czas oczekiwania na wypłatę: Wypłata realizowana jest w trybie instant (błyskawicznie), czyli zlecona kwota pojawia się na procesorze płatności w kilka minut od zlecenia wypłaty. Zobacz jak wypłacić pieniądze z Neobux'a <<--
 • Skrypt strony: autorski

💵 Jak zarabiać przez Internet w NeoBux?

Po wejściu na stronę NeoBux'a i zalogowaniu się znajdziesz zakładki, oferujące następujące metody zarabiania Online:

View Advertisements

„View Advertisements”, czyli płatne oglądanie reklam (zakładka w górnym panelu strony):
 • Wartość reklam: od $ 0,001 USD do $ 0,015 USD (za kliknięcie reklamy). Na koncie Standard najwięcej jest reklam o wartości $ 0,001 USD. Na koncie Golden jest codziennie 9 dodatkowych reklam o wartości $ 0,01 USD — ale nie warto kupować konta Golden dla samych reklam.
 • Ilość reklam dziennie: 15 + (warto zainstalować sobie AdAlert, czyli dodatek do przeglądarki, który na bieżąco informuje o pojawiających się nowych reklamach. Dociera wtedy trochę więcej reklam niż w przypadku logowania się na stronę Neobux raz dziennie).
 • Pomarańczowe reklamy: Pamiętaj, że aby otrzymać prowizję od poleconych, musisz codziennie kliknąć pomarańczowe reklamy.
 • Blokery reklam: Przed oglądaniem reklam, upewnij się, czy nie masz włączonego jakiegoś blokera reklam, typu Ablock Plus itp. Jeśli masz, to wyłącz go.
 • Zobacz jak zarabiać na oglądaniu płatnych reklam w NeoBux <<--

Mini Jobs

„Mini Jobs” to popularne „taski”, czyli zadania od zewnętrznej firmy Figure Eight, znane choćby z programu ClixSense. Za ich wykonanie otrzymasz najczęściej od kilku do kilkunastu centów. 

Surveys

„Surveys” jest to zakładka z płatnymi ankietami. Część ankiet dostępna jest dla Polaków w języku polskim (podobnie jak w ClixSense). Aby wypełnić ankietę, należy kliknąć pomarańczowy przycisk „Start Surveys”.

Games

„Games” jest to zakładka z grami online, czyli zarabianie tutaj polega na graniu w gry. Za granie otrzymasz niewielkie wynagrodzenie. Ze względu na czasochłonność, to moim zdaniem raczej tylko dodatkowa opcja, dla miłośników grania w gierki. Przy okazji grania w gry, możesz zarobić kilka dodatkowych centów — maksymalnie do $ 0,25 USD dziennie:
 • Wynagrodzenie za granie w gry: Nagroda za jedną sesję gry wynosi $ 0,001 USD
 • Czas gry: Minimalny czas gry musi wynosić 2 minuty. Możesz grać krócej, ale wtedy nie otrzymasz wynagrodzenia.
 • Maksymalna ilość sesji: Możesz wykonać maksymalnie 250 sesji gry w ciągu 24 godzin. Masz prawo grać oczywiście dłużej, ale po przekroczeniu wspomnianego limitu nie otrzymasz już wynagrodzenia za gry w danym dniu. Czyli dziennie z gier da się „wycisnąć” tylko $ 0,25 USD. 
 • Doliczanie wynagrodzenia: Aby otrzymać wynagrodzenie, musisz ukończyć grę, wygrywając ją lub przegrywając i klikając „Continue” lub „Submit Score”. Nagrody dodawane są natychmiastowo do salda głównego.
 • Gry wieloosobowe: Grając w gry wieloosobowe, musisz wygrać i kliknąć „I'm Ready Now!” aby otrzymać kredyt.
 • Reguły i limity mogą podlegać zmianom — kwota nagrody za granie w gry może się czasami zmienić.

Offers

„Offers” jest to zakładka z płatnymi ofertami. Wynagrodzenie za oferty naliczane jest w postaci NeoCoins. Po zgromadzeniu 5000 NeoCoins (na koncie Golden od 2500) pojawi się przycisk, dzięki któremu zgromadzone NeoCoins będziesz mógł wymienić na dolary. Czytaj dokładnie instrukcje ofert. Przeczytaj, co to jest NeoCoins? Co to jest NeoPoints? Często zadawane pytania <<--

Program partnerski

Program partnerski Neobux to moja ulubiona forma zarabiania w tym programie (i nie tylko w tym). Na czym takie zarabianie polega? Będziesz otrzymywał automatycznie naliczaną prowizję od zarobków osób, które zaprosisz do programu (czyli Twoich poleconych), przy czym te osoby nic na tym nie tracą. Zaproszone osoby muszą przystąpić do programu poprzez Twój unikalny link lub baner referencyjny. Dostęp do linków i banerów referencyjnych otrzymasz po rejestracji w NeoBux. 
 • Prowizja za kliki poleconych: do $ 0,0005 za klik reklamy, 20% od ofert i zadań, które wykonają Twoi bezpośredni poleceni.
 • Gdzie znajdują się linki i banery referencyjne:  Linki i banery do polecania programu znajdują się na stronie programu, w zakładce „Banners”. Wystarczy je skopiować i wkleić np. na swoim blogu, wysłać znajomym itp. Możliwości jest bardzo wiele. NeoBux udostępnia materiały promocyjne w postaci linków i banerów referencyjnych, a reszta zależy już od Twojego pomysłu na promowanie programu.
 • Przeczytaj także, jak możesz zdobywać poleconych <<--

Wypożyczanie poleconych RR

NeoBux udostępnia również zarabianie na wypożyczaniu poleconych RR. Zakładka „Referrals”. Czy warto korzystać z tej opcji w NeoBux? Opinie są podzielone. Jedni uważają, że im się to opłaca, a inni, że całkowicie nie warto wypożyczać poleconych RR, że to strata pieniędzy i oszustwo, więc sprawa jest mocno dyskusyjna.
Moim zdaniem na koncie Standard (bezpłatnym) nie warto korzystać z tej opcji. Na kontach Golden i wyższych też raczej jest to na granicy opłacalności i potrzeba bardzo dużo czasu, aby inwestycja się zwróciła i zaczęła na siebie zarabiać (więc NIE warto).

Ocena, zalety i wady NeoBux'a oraz inne uwagi:

⊕ Plusy, co mi się podoba w NeoBux?

 1. Wypłacalność, stabilność, długoterminowość: Neobux wypłaca bezproblemowo od 2008 roku, dowody wypłat można znaleźć w całej sieci. Tyle lat na rynku PTC, to świetne osiągnięcie. Większość nowych stron tego typu upada w ciągu kilku miesięcy od rozpoczęcia działalności, a często jeszcze szybciej. NeoBux płaci natomiast bezproblemowo już 11 lat.
 2. Błyskawiczne wypłaty: Do największych plusów należy zaliczyć przede wszystkim szybkość wypłacania pieniędzy. Wypłaty w NeoBux realizowane są w trybie natychmiastowym (instant). Pieniądze pojawiają się na procesorze płatności w kilka minut od zlecenia wypłaty.
 3. Dostępność: Program akceptuje użytkowników z każdego kraju, każdy może dołączyć i zarabiać.
 4. Brak opłat: Uczestnictwo jest bezpłatne, strona nie wymaga żadnych wpłat, „inwestycji” czy zakupów.
 5. Opinie: W większości program cieszy się dobrymi opiniami wśród użytkowników programów typu Paid to Click.
 6. Minimum do wypłaty: Niskie i łatwe do osiągnięcia minimum pierwszej wypłaty (2 $).
 7. Forum: Strona posiada forum (jest także polski dział), na którym można dowiedzieć się wielu istotnych rzeczy na temat programu, obejrzeć dowody wypłat, porozmawiać z innymi użytkownikami oraz obsługą programu.

⊖ Minusy, co mi się nie podoba w NeoBux?

 1. Powolne zarabianie bez poleconych: Jak w każdym programie typu Paid to Click, żeby zarabiać w miarę szybko, należy zapraszać nowych użytkowników (zbierać poleconych). Zapraszanie poleconych nie jest obowiązkowe, ale zwiększa zarobki i skraca czas do osiągnięcia niezbędnego minimum, potrzebnego do wypłaty, dlatego warto ich pozyskiwać.
 2. Niskie stawki: Za pojedynczą, obejrzaną reklamę na koncie Standard (bezpłatnym) program płaci najczęściej $ 0,001 USD (na koncie Golden jest codziennie 9 dodatkowych reklam o wartości $ 0,01 USD — ale nie warto kupować konta Golden dla samych reklam).
 3. Niski potencjał zarobkowy: Zarabianie przez Internet w NeoBux nie zastąpi normalnej pracy lub biznesu. To tylko dodatkowa „praca”, którą możesz wykonywać przy okazji korzystania z Internetu.
 4. Ryzyko utraty płynności finansowej? NeoBux wprawdzie udowodnił wszystkim niedowiarkom, że jest programem długoterminowym i wypłacalnym. Płaci w końcu bezproblemowo od 2008 roku, ale nie można zapominać, że udostępnia on wypożyczanie poleconych RR, gdzie użytkownik wpłaca jakąś kwotę na wypożyczenie poleconych, a później teoretycznie wypłaca wraz z naliczoną prowizją. Strony udostępniające tego typu usługi są znacznie bardziej narażone na ryzyko utraty płynności finansowej niż na przykład programy GPTR czy panele ankietowe. Dlatego warto zachować ostrożność przy wszystkich „inwestycjach” czy zakupach na stronie.
 5. Poleceni RR: Wypożyczanie poleconych RR (Rented Referrals) nie jest zbyt opłacalne w tym programie. Wypożyczeni poleceni po pewnym czasie zaczynają klikać coraz słabiej, sporo jest nieaktywnych. Nie warto szczególnie na koncie Standard (bezpłatnym). Moim zdaniem lepiej skupić się na poleconych bezpośrednich DR.
 6. Wysokie ceny kont Premium: Konto Golden, kosztuje w tym programie $ 90 USD.
 7. Limity poleconych DR: Na koncie Standard (bezpłatnym) maksymalnie możesz mieć 30 poleconych bezpośrednich DR (Im będziesz dłużej w programie, tym więcej będziesz mógł mieć poleconych DR).

Jak zarejestrować się w programie Neobux?

[Rejestracja w Neobux.com] <<-- Po wejściu na stronę programu kliknij napis „Register” — na górze ekranu i wypełnij krótki formularz rejestracyjny (podaj prawidłowy adres mailowy — otrzymasz na niego link aktywacyjny). Czasami link aktywacyjny trafia do spamu, więc w przypadku długiego oczekiwania warto tam zajrzeć. 

Formularz rejestracyjny wypełnij według wzoru przedstawionego na obrazkach:

(kliknij obrazki, aby je powiększyć)
NeoBux — rejestracja NeoBux — logowanie
Neobux — rejestracja
Neobux — logowanie

Po rejestracji możesz już zacząć zarabiać. Płatne reklamy dostępne są po zalogowaniu się na stronie programu, w zakładce „View Advertisements” (zakładka w górnym panelu strony). Warto jednak zainstalować sobie AdAlert, czyli dodatek do przeglądarki, który na bieżąco będzie informował o pojawiających się nowych reklamach. Dotrze wtedy więcej reklam niż w przypadku logowania się na stronę Neobux raz dziennie.

Czy NeoBux płaci? Najnowsze uwagi (2019-04-01):

Czy NeoBux płaci? Tak, program zarobkowy Neobux (na chwilę obecną) dalej jest wypłacalny, poniżej umieściłem dowód wypłaty. Od 2008 roku płaci w trybie instant, czyli błyskawicznie — wypłatę otrzymujesz natychmiastowo w dniu jej zlecenia. 
Czy w NeoBux możesz się łatwo i szybko wzbogacić? Niestety nie. Zarabianie w Neobux nie jest sposobem na łatwe i szybkie pieniądze z Internetu, a jedynie dodatkową formą bardzo niewielkiego zarobku i  nie jest w stanie w żaden sposób zastąpić normalnej pracy czy biznesu. 
Za co Neobux jest chwalony i krytykowany? NeoBux zazwyczaj jest chwalony w Internecie za szybkie i terminowe wypłaty, za stabilność i utrzymywanie się na trudnym rynku programów PTC od 2008 roku. Niestety równie często jest krytykowany za nieopłacalny system wypożyczania poleconych RR. Żeby zarabiać, a nie tracić w tym programie na wypożyczaniu poleconych RR, trzeba mieć szczegółową wiedzę typu: na jak długo przedłużać wypożyczonych poleconych RR, kiedy i w jakich ilościach ich wymieniać — na podstawie AVG, czy na podstawie ilości dni od ostatniego kliknięcia, kiedy przejść na wyższe konto premium itp. Bez tej wiedzy najczęściej się traci na wypożyczaniu poleconych RR. Ale nawet posiadając taką wiedzę i przyjmując odpowiednią strategię i tak zarabianie na wypożyczaniu nie przynosi jakiś rewelacyjnych i szybkich korzyści i zwrotów (i stąd tak wiele negatywnych opinii). NeoBux jednak nie gwarantuje też i nie zapewnia, że ta opcja zarabiania (wypożyczanie poleconych RR) przyniesie pewny zysk. Warto więc unikać wypożyczania poleconych RR (ta opcja nie daje żadnej gwarancji zysku i lepiej wypożyczanie poleconych RR sobie odpuścić.).

Neobux — dowód wypłaty 2019

kliknij obrazki, aby je powiększyć Informacje o wypłatach
Neobux, dowód wypłaty 2019

$ 22,08 USD na konto Skrill
Data zlecenia wypłaty: 2019-04-01
Data wpłynięcia na konto: 2019-04-01
Czas oczekiwania na wypłatę: ten sam dzień
Neobux, dowód wypłaty 2019

$ 15,17 USD na konto Skrill
Data zlecenia wypłaty: 2019-03-03
Data wpłynięcia na konto: 2019-03-03
Czas oczekiwania na wypłatę: ten sam dzień
Neobux, dowód wypłaty 2019

$ 17,30 USD na konto Skrill
Data zlecenia wypłaty: 2019-02-02
Data wpłynięcia na konto: 2019-02-02
Czas oczekiwania na wypłatę: ten sam dzień


Autor wpisu: m-Zarabianie
Źródło:(statystyki, warunki uczestnictwa itp.): Oficjalna strona NeoBux
Ostatnia aktualizacja wpisu: 2019-05-03
Kopiowanie treści bloga zabronione.

Przeczytaj także:

Przeczytaj także o zarabianiu na płatnych ankietach <<--

KOMENTARZE


Zasady komentowania: Bardzo proszę nie spamować linkami w komentarzach. Komentarze będące typową reklamą: zawierajcie linki, frazy kluczowe zamiast podpisu (pisane pod SEO) itp. nie będą publikowane. Przeczytaj więcej


BLOGGER: 195
 1. Witam serdecznie! Mam pytanie odnośnie neobuxa? Do czego służą NeoCoins i NeoPoints?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co to jest NeoCoins, NeoPoints, jaki jest przelicznik NeoCoins, jak wymienić NeoCoins, na co można wykorzystać NeoPoins (Poins) opisałem w tym poście <<--

   Usuń
 2. Witam.
  Niedawno pisalam o tym na swoim blogu,to wam to tutaj wrzuce;)
  Co to są NeoPoint?
  Neopoints mogą być konwertowane do zakupu niektórych z usług w NeoBux.
  Obecnie, można zarobić neopoints przez:
  Każda reklama = 1 NeoPoint
  Wygrac w AdPrize.
  Neopoints można stosować do:
  Złote Członkostwo: 30000 neopoints = 1 rok Złote Członkostwo
  Recykling i / lub rozszerzyć swoich wynajmowanych poleconych.
  Powiekszenie Limitu bezpośrednich poleconych. : 500 neopoints = Zwiększa limit o 1 bezpośredniego poleconego.
  ----------------------------
  Co to są NeoCoins?
  NeoCoins są waluta NeoBux , która można przekształcić bezpośrednio w pieniędze.
  Obecnie, można zarobić NeoCoins przez:
  Oferty za NeoCoins.
  Oferty NeoCoin zostaną przelane po 30 dniach, po udanej realizacji oferty. Czas ten jest potrzebny ze względów bezpieczeństwa.(Tak pisze w FAQ).
  NeoCoins moga być zamienione na prawdziwe pieniądze, które zostaną wpłacone bezpośrednio do głównego salda.
  Można konwertować NeoCoins gdy sie ma wystarczająco dużo,w okresie 30 dni.
  Ponadto, użytkownik dostaje 20% prowizji z ofert zakończonych przez swoich bezpośrednich poleconych.
  Jeśli bezpośredni polecony,na przykład, zdobył 20,000 NeoCoins, dostaje sie 4,000 NeoCoins.
  Liczba NeoCoins jaka można zarobić przez poleconych jest nieograniczona.
  Zasady prowizji NeoCoin:
  Uznanie po 30 dniach.
  Użytkownik musi być Twoim poleconym po 30 dniach.
  Jeżeli polecony zostanie unieważniony,punkty przepadaja.
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzięki Izabelo za fachowe informacje, na pewno się przydadzą! Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy pobranie tego toolbaru jest bezpieczne dla komputera?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obecnie nie korzystam w NeoBux z Toolbar'a, ale miałem ten dodatek przez kilka miesięcy i nie było żadnego problemu z komputerem. Jest to wąski pasek na górze przeglądarki - w każdej chwili można go odinstalować lub dowolnie skonfigurować (np. zostawić tylko opcję, która wyświetla dostępność reklam). Ten dodatek ma głównie sens, gdy spędzamy dużo czasu przez komputerem, wtedy na bieżąco jesteśmy informowani o nowych reklamach (a pojawiają się one przez cały dzień, więc z Toolbar'em zarabia się trochę szybciej - więcej reklam do nas trafia). Korzystanie z Toolbara nie jest obowiązkowe, można np. logować się do programu raz lub kilka razy dziennie i oglądać płatne reklamy.

   Usuń
 5. Szczerze odradzam, program robi ten gigantyczne utrudnienia związane z rejestracją użytkownika. Trzeba podać maila do skrzynki pocztowej i oddzielnie do płatności paypal. Po czym jest informacja o wysłaniu przez nich linka na pocztę z kodem do wpisania. Na kazde z kont wysyłają oddzielnie. Przy czym informacja dotycząca wysłania kodu na skrzynkę pocztowa powiązaną z systemem płatności paypal jest nieprawdziwa, bo faktycznie żadnego linku nie wysyłają i w ten sposób nie można dokonać rejestracji. Korzystałem, analizowałem i testowałem wiele programów, to jest pierwszy na który nie mogę się zarejestrować z powodów proceduralnych. .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szczerze mówiąc, to pierwszy raz spotykam się opinią, żeby w Neobux.com ktoś miał problemy z zarejestrowaniem się. Wprawdzie jestem w programie już kilka lat, minęło sporo czasu od mojego zapisu, ale nie przypominam sobie żebym miał jakieś problemy z rejestracją.
   Wszystkie zabezpieczenia podczas rejestracji są dla bezpieczeństwa użytkownika - a nie po to żeby utrudniać mu życie.
   Neobux jako jeden z nielicznych płaci od 6 lat w trybie INSTANT - czyli w momencie kliknięcia na zlecenia wypłaty - pieniądze przekazywane są konto PayPal użytkownika (w kilkanaście sekund od momentu zlecenia) i dlatego potrzebna jest właśnie szczegółowa weryfikacja adresów mailowych.
   Większość użytkowników rejestruje się w systemie bez problemu.

   Usuń
  2. Czasami e-maile z linkami aktywacyjnymi trafiają do skrzynki ze spamem - dlatego warto tam zajrzeć, być może mail z linkiem aktywacyjnym, czy kodem trafił do spamu.

   Usuń
 6. Dziękuję bardzo Panu za informację i obszerne wyjaśnienie. Link(aktywacji systemu paypal) doszedł, ale z dużym opóźnieniem w stosunku do linku aktywacji konta(nie wiem z czego to wynika). Natomiast jeszcze jedna uwaga jaką zauważyłem podczas testowania i analizy tego programu. Otóż nie wiem czy jest jakikolwiek sens instalowania Toolbara, który nas informuje o nowych reklamach ponieważ ilość reklam jest w tej chwili"constans"i utrzymuje się na jednakowym poziomie(podstawowe 17 dziennie). Więc jak się wyczerpie ten limit,żadne nowe reklamy już nie dochodzą w ciągu dnia.Obojętnie więc czy je się "wyklika" rano, popołudniu czy wieczorem ilość jest ta sama. Więc z logicznego punktu widzenia nie warto jest instalować programu, albo sprawdzać czy coś nie doszło.Wystarczy wejść raz dziennie. Wydaje mi się,że jest wprowadzony jakiś limit "progowy" dzienny oglądania reklam. I w tej chwili jest on ustalony na powiedzmy +/-23. Więc taki program, ani częste zaglądanie na stronę nic nam nie da. Ja osobiście sprawdzałem kilka razy dziennie i żadna nowa reklama nie dochodziła.Podobnie zresztą jest w innych programach.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za opinie, wszytko się zgadza, tylko nie wszystkie reklamy PTC mają jednakowy limit kliknięć. Reklamodawca może sobie kupić 2500, 5000, 10000 czy więcej kliknięć PTC w baner reklamowy. Na innych stronach PTC można kupić nawet tylko 100 kliknięć w baner. Przy sporej liczbie użytkowników reklamy - z małą ilością zakupionych kliknięć rozchodzą się na zasadzie "kto pierwszy - ten lepszy" (aż do wyczerpania zakupionego limitu). Reklamy kupowane są 24 godziny na dobę.
   Dlatego logując się kilka razy dziennie istnieje szansa, że dotrze do nas tych reklam więcej. Zresztą potwierdzają to również użytkownicy innych stron PTC - np Wad.Wjooo. Pozdrawiam.

   Usuń
 7. Witam. Czy istnieje jakaś sprawdzona metoda, dzięki której wynajęci poleceni będą klikać odpowiednią liczbę reklam dziennie? Mam na myśli osiągnięcie takiej liczby średniej kliknięć, aby nie być przy tym stratnym.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj, jeśli chodzi o Neobux to spotkałem się już z wieloma opiniami, że wynajmowanie tutaj poleconych RR - na koncie standard (bezpłatnym) jest mało opłacalne. Opłaca się to chyba tylko przy przedłużaniu poleconych na 240 dni (wtedy jest 30% zniżki), lub przy koncie GOLD.
   Więc na koncie standard lepiej się chyba skupić na pozyskiwaniu poleconych bezpośrednich DR lub ewentualnie wynajmować poleconych i wymieniać mało aktywnych RR za zdobyte punkty. Zajrzyj tez na oficjalne forum NeoBux'a, jest tam wiele tematów o wynajmowaniu poleconych.

   Usuń
  2. Zastanawiałem się nad przedłużaniem i auto-zapłatą. Przedłużenie jest dość ryzykowne - wg wielu użytkowników poleceni po jakimś czasie przestają klikać. Funkcja auto-zapłaty w moim przypadku odpada, przynajmniej na razie, chociaż zdaniem niektórych osób najbardziej opłacalna jest przy utrzymywaniu poleconych do 60 dni. Tak czy owak dziękuję za odpowiedź, jestem nowy na Neo, dlatego próbuję zaznajomić się z większością zasad i przygotować na ew. problemy czy niekorzyści. Forum odwiedziłem już kilka razy. Nie słyszałem o wymianie referali innej niż za $ (może przypadkowo to pominąłem). Ile potrzeba punktów na wymianę jednego poleconego?

   Usuń
 8. Na wymianę jednego poleconego potrzeba 93 Points. Po zaznaczeniu mało aktywnego poleconego można sobie wybrać, czy system ma pobrać opłatę (za wymianę) ze zdobytych punktów czy zgromadzonych środków pienięznych (koszt wymiany 1 poleconego to 0.07$ lub 93 Poinst). Te 93 Points zbiera się około 2-3 dni.

  OdpowiedzUsuń
 9. Neobux największy paradoks wśród programów zarobkowych...prawda i mity...jak zwykle są dwie strony medalu...wszyscy podają tylko tą z której mogą mieć interes, a jaka jest ta prawdziwa...prawdziwa jest taka(w oparciu o maje doświadczenia, statystyki i analizy),że neobux to "grubymi nićmi szyty"program.
  Fakty:
  jest to jeden z nielicznych programów w którym reklamy pojawiają się"niespodziewanie", a ich "istnienie"jest połowiczne(po jakimś czasie znikają). Więc aby "zaliczyć" wszystkie możliwe reklamy potrzeba jest odświeżania strony co kilka sekund przez 24 godziny co jest niewykonalne. Można zainstalować program "AdAlert", ale o dziwo u mnie działał tylko do uzbierania kwoty bliskiej ....wypłaty(2$)...można to określić przypadkiem lub pechem , ale o dziwo nie można go na nowo zainstalować...bez tego programu Neobux jest mało skuteczny bo ogranicza wtedy o jakieś 60% dochody z całego dnia , a to bardzo dużo...jedynym rozwiązaniem jest ustawienie sobie dzwonka oznajmiającego pojawienie się reklamy. UWAGA: aby ustawić sobie ton dzwonka trzeba zeskanować dowód osobisty lub paszport, a nawet okazać inne dokumenty potwierdzające adres zameldowania, czasami mogą nas poprosić o skan dowodu opłat za np. media wystawionego na nasze imię i nazwisko. Dlaczego tak się dzieje?Otóż aby ustawić ton dzwonka trzeba posiadać konto w NETELLER . Aby posiadać konto w NETELLER trzeba spełniać w/w opisane warunki. Z powyższej dedukcji wynika absurd wszech czasów aby ustawić sobie ton dzwonka(bez tego dzwonek będzie nieaktywny)musisz co najmniej zeskanować i wysłać dowód osobisty...czy nie jest to podejrzane?Poza tym bardzo często się zdarza , że reklamy o wyższym stopniu wartości(0,005,001,0015)są przedawnione...więc ogląda się je za darmo...możliwość wygrywania w Ad prize(dodajmy dla konta standard), to tak naprawdę oglądanie za darmo reklam, na około 1000 prób(co zajęło mi kilka godzin)wygrałem zaledwie 30 punktów(których i tak nigdy nie będę mógł wymienić-minimum do wymiany 5000). Przy kilku milionach osób szanse na wygranie czegoś wartościowego są zerowe, więc szkoda na to czasu. Jeżeli w danym dniu jest przykładowo aktywnych 1000000 osób a każdy z jednego dnia ma 150 szans to razem daje to 150 milionów szans, powiedzmy ,że nagrodę o wartości 1000 punktów w ciągu jednego dnia wygrywa 10 osób to szansa wygrania takiej nagrody to jak 1:15 milionów, czyli praktycznie żadna(oczywiście biorę pod uwagę tylko konto standard)...głęboko rozczarywująca jest ta opcja.
  Podsumowując :
  Aby móc obsługiwać konto(chociażby do tak "niewinnej"czynności jak ustawienie tonu dzwonka) musimy być zarejestrowani w NETELLER, co wiąże się z pewnymi czynnościami.
  Nie wydaje się wam to podejrzane?...rozumiem jeżeli by chodziło o ton dzwonka oznajmiającego wysoką wygraną , ale o ton dzwonka oznajmiającego pojawienie się reklamy, co równoznaczne jest z wysłaniem co najmniej skanu dowodu osobistego.."grubymi nićmi szyty...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Neobux jest przede wszystkim największym fenomenem wśród programów typu PTC/Bux.
   Płaci systematycznie, w trybie instant (błyskawicznie) od 2008 roku (czyli płaci już 6 lat). Utrzymywanie się przez 6 lat na trudnym rynku programów Paid to Click świadczy o tym, że program jest naprawdę dobry. Dobry w swojej kategorii (PTC/Bux), bo przecież zarabiania w bux'ach nie można porównywać do zarabiania na giełdzie Wall Street, czy do pracy Bill'a Gates'a w Microsofcie. Nie rozmawiamy też o Lidze Mistrzów, o Premier League, Primera Division, Bundeslidze, Serie A, tylko rozmawiamy o kategorii typu bux /PTC, gdzie nowe bux'y pojawiają się i znikają jeszcze szybciej niż chińskie firmy budujące polskie autostrady. Tymczasem Neobux jest i istnieje. Czy to nie prawdziwy fenomen i perełka wśród bux'ów?

   To nieprawda, że Neobux należy do nielicznych programów, w których reklamy pojawiają się przez cały dzień. W prawie wszystkich programach (PTC) reklamy pojawiają się przez cały dzień, ale widoczne jest to szczególnie w tych programach, w których jest bardzo dużo użytkowników, np.: w Neobux, ClixSense, Wad.Ojoo, PTCSolution. W wymienionych bux'ach i w wielu innych stronach PTC, prawie zawsze gdy wejdziemy kilka razy dziennie na stronę, to znajdziemy jakieś dodatkowe reklamy.
   Potwierdzają to liczni użytkownicy programów PTC i sami admini, właściciele tych programów.

   Fragment wypowiedzi "Pampersa" - admina programów firmy Adnox:

   "1. Niektórzy logują się kilka razy dziennie w programie więc moją wyklikać więcej z racji tego, że niektóre płatne kliki ważne są np tylko do 250 wejść - przez co osiągają więcej punktów w konkursie klikacza.

   2. Niektóre maile wysyłane są z ograniczeniem klików np do 500 wejść. W związku z tym że serwer jest ograniczony fizycznie (niezależnie od tego jakby nie był mocny), nie jest w stanie wysłać kilkunastu tysięcy kopii maila do tych samych osób. Maile te wysyłane są losowo, więc może się zdarzyć że zanim otrzymasz kopię maila okaże się, że stracił już ważność. Nie mam na to wpływu, nie jest to celowe działanie!

   3. Podczas klikania, jeżeli wyklikałeś już wszystkie reklamy wejdź w sekcję klików ponownie, może się okazać że pojawią się jeszcze jakieś kliki. Zauważyłem że jest to specyfika skryptu na którym funkcjonuje program."


   Także Neobux nie jest tutaj żadnym wyjątkiem. Zresztą co jest dziwnego w tym, ze reklamy z małą ilością zakupionych kliknięć rozchodzą się bardzo szybko? Co to jest 2500 kliknięć przy kilku milionach użytkowników? Na szczęście oprócz reklam z małym limitem kliknięć są również reklamy z dużym limitem. Nawet logując się raz dziennie na stronie Neobux'a, spokojnie możemy codziennie liczyć na ponad 20 płatnych reklam. Jeśli ktoś ma czas i ochotę, to może logować się kilka razy dziennie, i zawsze trafi na wiele dodatkowych reklam.

   Dźwiękowego AdAlertu nigdy nie używałem, ponieważ zawsze wkurzają mnie takie niespodziewane dźwięki. Pierwszy raz słyszę o jakimś skanowaniu dokumentów w Neobuxie czy potrzebnym koncie w NETELLER ale być może nie jestem w temacie - tak jak napisałem nie korzystam z żadnych dźwiękowych powiadamiaczy. Na stronie Neobux'a loguję się obecnie tylko raz dziennie, czasami klikam tylko 4 pomarańczowe reklamy (dla zaliczenia obowiązkowej aktywności), nigdy nie przesyłałem żadnych skanów dokumentów, nie mam konta w NETELLER i nigdy nie miałem i bez problemu wypłaciłem z tego programu ponad $100 USD, w sumie specjalnie się do tego nie przykładając. Zarabiam tylko na sekcji PTC (płatne reklamy) i na poleconych, czyli na podstawowych metodach zarabiania w tym bux'ie.

   Usuń
 10. Z sekcji AdPrize (kliki konkursowe) nie korzystam, szkoda mi czasu - kiedyś korzystałem i kilka razy zdarzyło mi się wygrać NeoPoints. Znam również osoby które wygrały wielokrotnie drobne nagrody pieniężne, czy nawet konto GOLDEN - warte $90 USD, przykład 1, przykład 2

  Czyli podsumowując:

  1. NeoBux to lider, długodystansowiec i elita kategorii Bux/PTC
  2. Program jest stabilny, płaci - w sieci można znaleźć mnóstwo dowodów wypłat.
  3. Nie tylko w Neobux reklamy pojawiają się "niespodziewanie".
  4. Wygrane w AdPrize się zdarzają - potwierdzają to użytkownicy, którzy systematycznie korzystają z tej opcji.
  5. Jeszcze dodałbym, że na koncie standard nie warto inwestować w wynajmowanie poleconych RR (mało to się opłaca).

  To tyle - na podstawie moich własnych doświadczeń, spostrzeżeń, oraz na podstawie opinii innych użytkowników.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zaintrygowała mnie ta historia z Neteller'em potrzebnym niby do aktywacji powiadamiania dźwiękiem w AdAlert'cie. Przeszukałem Internet i nic podobnego nie znalazłem, żadnej wzmianki, żeby do uruchomiania "New Advertisements Sound" był potrzebny Neteller, czy skany dokumentów. Znalazłem tylko informację, ze opcja "New Advertisements Sound" jest automatycznie ustawiona na "None". Skoro jest wyłączona - to logiczne wydaje się, że wystarczy ją po prostu włączyć. Przecież Neteller to procesor płatności, a korzystanie z opcji AdAlert jest darmowe. Więc niby do czego potrzebny jest Neteller?
   Zainstalowałem u siebie dodatek AdAlert, z tego linku <<-- i wszystko u mnie działa bez rejestracji w Neteller, bez przesyłania skanów dokumentów. Zastanawiam się, czy przypadkiem nie próbowałeś ściągać sobie płatnych dzwonków, które opłacane są przez ten system płatności (?). Czy nie pomyliłeś przypadkiem ściągania dzwonków z opcją "New Advertisements Sound?" Jedyne co znalazłem o opcji powiadamiania dźwiękiem, to: Przeczytaj <<--

   Usuń
 11. Witaj.
  Dziękuję Ci bardzo za szybką i wyczerpującą odpowiedź.
  Pisząc :"Neobux jest jednym z nielicznych programów, w których przez cały dzień dochodzą reklamy"miałem na myśli nieliczny w kontekście statystyczno-ilościowym. Tzn. na kilkaset programów tego typu tylko zaledwie w kilkunastu przychodzą przez cały dzień reklamy. Osobiście przetestowałem i przeanalizowałem około 40 programów i tylko w 5 programach przychodziły przez cały dzień reklamy. Neobux jest jedynym znanym mi programem , który posiada funkcje powiadamiania o przychodzących reklamach, ale w przypadku innych programów te "rozproszone"reklamy kumulują się, i można w dowolnym czasie je przejrzeć, natomiast w Neobux-ie jest problem, bo jeżeli w odpowiednim czasie się jej nie odtworzy to ona znika. Wydaje mi się bardzo dziwne pojawienie się informacji o przedawnieniu/wyczerpaniu reklamy, skoro pojawia mi się na bieżąco a ja w tym samym momencie ją odczytuje(w ciągu 2 sekund)-nie da się tego fizycznie zrobić szybciej, więc jakim cudem moze się przedawnić. Mogłaby się przedawnić ale gdybym jej nie otwierał przez kilka minut, ale nie w ciagu 2 sekund...hjest to śmieszne. Dalej może i ktoś wygrał Ad Prize, ale po ilu próbach, a w dodatku pewnie miał konto premium i dużo szczęścia. Ton dzwonka podałem jako przykład, wogóle nic się nie da zmienić/dodać/usunąć w ustawieniach jeżeli nie będzie się posiadać konta NETELLER, a posiadanie konta w NETELLER wiąże się z określonymi wymogami(m.in. wysłaniem skanu dokumentów potwierdzających adres zameldowania). Ton dzwonka jak słusznie zauważyłeś w ustawieniach jest wyłączony, ale żeby go ustawić na obojętnej pozycji(1-9)"na drodze dedukcji" wymagany jest skan dokumuntów potwierdzajacych tożsamość i adres zameldowania...dla mnie jest to chore(przypomina to "Proces" Kawki). Sam możesz to sprawdzić:wchodzisz w ustawienia , wybierasz sobie ton dzwonka(powiedzmy 9) i zatwierdzasz. Pojawia Ci się informacja, że aby zatwierdzić wybrany przez Ciebie ton dzwonka musisz wypełnić pole związane z NETELLE'-rem podając numer konta(bez wypełnienia tego pola nie ustawisz tonu dzwonka)...i jeszcze raz się powtórzę, aby podać numer konta NETELLE, trzeba najpierw się tam zarejestrować, aby się zarejestrować trzeba wysłać co najmniej skan dowodu osobistego, a czsami żądają innych dokumentów dodatkkowych potwierdzajacych tożsamość, zameldowanie, itp. cała biurokracja po to aby ustawić ton dzwonka...sprawa według mnie jest bardzo podejrzana. Kawał: facet kupuje w sklepie telefon, po zakupie prosi sprzedawcę aby ustawił mu w aparacie ton dzwonka, na to sprzedawca odpowiada: proszę skan dowodu osbistego, drugiego dokumentu, ostatni rachunek za media oraz potwierdzenie z Urzędu miasta Pańskiego zameldowania...AdAlerta w dalszym ciagu nie można ponownie zainstalować.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moje doświadczenia są trochę inne, a zarabianiem w programach PTC interesuję się kilka lat, i tez przetestowałem kilkadziesiąt stron tego typu, a może i więcej. To co napisałem potwierdza doświadczony admin Pampers - właściciel kilku stron PTC, więc chyba wie co mówi. Tak jak napisałem wyżej, w bux'ach, gdzie jest wielu użytkowników często reklamy pojawiają się ciągu całego dnia.
   Oprócz Neobuxa, unikalną funkcję powiadamiania o nowych reklamach posiada chociażby ClixSense, AyuWage. Oprócz tego do większości popularnych bux'ów można ściągnąć sobie Toolbar z opcją powiadamiania o nowych reklamach, np do Wordlinx, Probux ,Cashnhits, Clicksia, ,Incentria, Buxp, Twickerz, Scarlet-clicks.info, Donkeymails, Gptplanet i wielu innych. Wystarczy wejść na stonkę, wpisać nazwę bux'a i pobrać dodatek <<. Czy warto zajmować sobie miejsce na pasku przeglądarki, to już jest inna sprawa.
   W Neobuxie, ClixSense raczej warto.

   Znajomy który wygrał a AdPrize konto Golden nie miał konta Premium jak piszesz, bo przecież je wygrał właśnie w Adprize (link podałem wyżej). Konto Golden to jest konto Premium
   Punkty wygrane w Adprize można chyba wykorzystać również na wynajmowanie, wymianę czy przedłużanie poleconych, wiec wcale nie trzeba zbierać do 5000 - jak piszesz wyżej.

   Napisałem przecież wyżej, że po Twoim komentarzu zainstalowałem sobie z ciekawości dodatek AdAlert (link do dodatku jest w komentarzu wyżej), włączyłem opcję dźwiękową, i jestem powiadamiany dźwiękiem o nowych reklamach.
   Powtórzę jeszcze raz: NIE trzeba mieć konta NETELLER, żeby korzystać z dodatku AdAlert! Proszę sobie odinstalować dodatek, który masz obecnie zainstalowany i zainstalować ponownie dodatek z tego linku: dodatek << Być może ten który pobrałeś wcześniej jest już nieaktualny, dlatego wychodzą takie cyrki z Neteller. Sprawa NIE jest podejrzana, ponieważ mam ten dodatek zainstalowany, i nie musiałem się nigdzie rejestrować. Pozdrawiam! :)

   Usuń
 12. Zrobi tak jak mi poleciłeś , ale mi nie chodzi o Ad Alerta, tylko o osobiste ustawienia(personal settings) w których jest na dole opcja "New Advertisements Sound"dlaczego kiedy chcę ustawić dzwięk na obojętnej pozycji pojawia mi się informacja, że muszę podać numer konta NETELLER :Your NETELLER Account ID must have 12 digits and begin with "45"..bez tego nie mogę ustawić tonu dzwonka ...nikt na to pytanie nie może odpowiedzieć...a przecież są też osoby niedowidzące, dla których dźwiek informujący może mieć duże znaczenie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie, w zakładce "Personal Setings" bez problemu można zmieniać konfigurację "New Advertisements Sound". Jest 8 rożnych dźwięków do wyboru. Klikam dowolny, na przykład 5, a następnie niżej w rubryce "Primary Password" wystarczy wpisać aktualne hasło i nacisnąć : "save changes" i to wszystko. Po wszystkim pojawia mi się napis: "Personal settings saved Your personal settings have been successfully changed"
   Od tego momentu mam wybrany dźwięk. Procedurę mogę powtórzyć w dowolnym momencie, dowolnie wybierać z 8 proponowanych dźwięków.

   Neteller to procesor płatności, i nie ma nic wspólnego z ustawianiem konta. Nie mam pojęcia dlaczego pojawia Ci się taki napis.

   Usuń
 13. "Your NETELLER Account ID must have 12 digits and begin with "45"" znaczy dosłownie: "Twoje konto NETELLER Identyfikator musi mieć 12 cyfr i zaczyna się od "45"."

  Jeśli w rubryce Neteller masz wpisane jakieś cyfry, literki, to po prostu je skasuj. U mnie ta rubryka jest pusta. Następnie na spodzie konta wpisz hasło i kliknij "save changes".

  Jeśli to nie pomoże to spróbuj zapytać na oficjalnym forum Neobuxa, jest tam więcej ludzi to może coś Ci podpowiedzą...

  OdpowiedzUsuń
 14. nie miałem żadnego konta wpisanego, ponieważ go nie zakładałem, fabrycznie Neobux ustawił mi na hasło mego loginu , usunąłem to hasło i pozostawiłem puste pole, ale system domaga się teraz abym podał konto payza, którego zresztą nie mam. Mam podane konto paypal, ale system domaga się oprócz konta paypal podania teraz konta payza . Usunąłem stara instalacje AdAlert, i zainstalowałem tą z twego linku i w dalszym ciągu nic z tego, być może AdAlert jest tylko tymczasowe dla konta standart, i aby go zainstalować ponownie trzeba wykupić konto premium. Tak jak wcześniej pisałem, punkty są bezwartościowe...pisałeś wyżej, że można za nie wynająć poleconych, poleconych można tylko wyanjąć za gotówkę.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale na pewno za Points można wymieniać nieaktywnych, wynajętych poleconych. Koszt wymiany jednego poleconego to 93 Points.

   Jeśli nie masz konta Payza, to rubryka musi pozostać pusta. Przecież tam nie ma nic skomplikowanego. Wpisujesz procesory płatności z których korzystasz, np.: PayPal, jeśli nie korzystasz z Payzy, Netellera, to te rubryki pozostawiasz puste. Następnie podajesz hasło, zapisujesz i gotowe.
   Ja nie mam konta Premium i wszystko działa u mnie bezproblemowo

   Usuń
 15. To już jest ogromna różnica...pomiędzy wynajęciem a wymianą. Wymiana "warunkuje"wcześniejszy ich zakup.Ja nie mam poleconych i nie będę ich nigdy miał. Teoretycznie można ich kupić, tylko jak pisałeś we wcześniejszych postach kupno poleconych przy koncie"standard"według wiekszości użytkowników tego programu jest bardzo nie opłacalne. Wiec te punkty to "pic na wodę, fotomontaż". Dla mnie w opcji standard całkowicie bezwartościowe. Musiałbym klikać "ruski"rok aby uzbierać minimum. Jak chcesz mogę Ci je oddać gratis (choć nie wiele ich uzbierałem)-może Tobie się przydadzą.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Według mojego doświadczania (oraz opinii innych użytkowników) wynajem poleconych RR na koncie standard nie jest zbyt opłacalny - ale są też osoby, które twierdzą, że przy odpowiedniej strategii, przedłużaniu poleconych na 240 dni (wtedy jest 30% zniżki) można wyjeść na swoje. Są również osoby, które posiadają konta Premium, dlatego punkty na wymianę poleconych, na przedłużanie wynajęcia są jak najbardziej przydatne.

   Jeśli rozmawiamy o "ogromnych" różnicach, to dobrze byłoby żebyś zwrócił uwagę na swoje "prawdy", bo odbiegają one znacznie od rzeczywistości.

   1. Najpierw "szczerze" odradzałeś program i twierdziłeś, że strona robi gigantyczne problemy związane z zarejestrowaniem się.

   Co okazało się kompletną bzdurą, ponieważ jednak udało Ci się zarejestrować, podobnie jak kilku milionom osób zarejestrowanych w tym programie.

   2. Następnie twierdziłeś, że instalowanie dodatku AdAlert jest bezużyteczne, bo każdy otrzymuje tylko określony limit reklam.

   To też okazało się nieprawdą.

   3. Później pisałeś, że aby ustawić sobie ton dzwonka należy mieć konto w NETELLER, przesyłać skany dokumentów i powtarzałeś to w kółko jak mnich buddyjski mantrę.

   To kolejna bzdurna i odbiegająca od rzeczywistości wypowiedz.

   4. Dalej stwierdziłeś ze szanse na wygranie czegoś wartościowego w AdPriz" są zerowe.

   To kolejna nieprawda, ponieważ znajomy wygrał konto Gold warte 90 $, a zdarzają się tez wygrane pieniężne. Wystarczy zaglądać na fora związane z tematyką "zarabianie" i czytać opinie.

   5. Pisałeś, że punkty są bezużyteczne, a to nie prawda - są użyteczne do przedłużania poleconych lub ich wymiany.

   Czyli generalnie prawie wszystko co napisałeś o Neobuxie odbiega od rzeczywistości, a największą perełką jest Twoja opina, że do ustawiania tonu dzwonka potrzebne są skany dokumentów i Netteler. Ten komentarz powinien zostać oprawiony w ramkę i trafić do działu humorystycznego.

   Jak widać na Twoim przykładzie większość problemów wynika po prostu z niewiedzy i nieumiejętności korzystania z programu, a Twoje "doświadczenia, statystyki i analizy" są grubymi nićmi szyte :)

   PS Generalnie Twoje opinie o skanach dokumentów i Nettelrrze nadają się do skasowania - ponieważ są nieprawdą i wprowadzają tylko dezinformację. Rozumiem czegoś nie wiedzieć, dopiero się uczyć, ale NIE rozumiem jak można z takim przekonaniem forsować swoje "prawdy", chociażby te o skanach dokumentów i Neteller'rze potrzebnym do obsługi AdAlert.

   Usuń
 16. Masz rację , wynika to z mojej niewiedzy , braku doświadczenia, zrozumienia tematu. Pisałem na bieżąco te wszystkie komunikaty , które mi się pojawiały. Być może to u mnie tak to wszystko wyglądało, a nie jest to zasada dla tego programu. O tym,że skan dowodu osobistego potrzebny jest do założenia konta NETTELER dowiedziałem się z internetu.O tym ,że trudno jest cokolwiek wygrać, i że większe szanse na wygraną mają Ci co mają konto premium dowiedziałem się z forum "Neobux-a". Na pewno jeżeli chodzi o konto standard przy braku poleconych to z tych znanych programów Neobux daje największe możliwosci przypadku oglądania samych reklam. Z czasem jest to jednak bardzo żmudne i męczące(bo ,żeby "wyłuskać"większość reklam trzeba spędzić cały dzień przed komputerem). Faktycznie nie jest to ogromna różnica, bo można przecież przesiedzieć te3-4 miesiace i uzbierać minimum punktów do wymiany. Natomiast jeżeli chodzi o statystykę , to w kontekście do innych programów typu "bux" jest już ogromna różnica. Weżmy dla przykładu kenijski bux "Zukuhabux". Konto standard , bezpłatne, bez poleconych: 5 reklam po 0,14 $ , czas przeglądnięcia wszystkich reklam przy koncie standard reklam to około pół minuty. Za około pół minuty ma się na koncie 0,70$. Przy najwyższym koncie premium dziennie reklam jest 63. Czas obejrzenia wszystkich reklam to około 7 minut. Dzienny zarobek z oglądania 7 minutowego to 8,82$ i to jest zarobek własny bez żadnych poleconych. Mięsięcznie daje to około 273,42$. Przy najniższym koncie bezpłatnym standard dzienie z oglądania 35 sekund reklam 0,70$ natomiast w Neobux-ie 0,70 $ uzbieram przez 10 dni , bedąc codziennie aktywnym po kilka godzin. Więc tutaj jest ogromna różnica :Zukuhabux :0,70$ (35 sekund), Neobux:0,70$(około 10 dni codziennej długiej aktywności). Ujmując to statystycznie, jest to naprawdę ogromna różnica. Ciekawe czy sa jakieś inne bux-y typu "Zukuha".
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wiem, czy skan dowodu osobistego potrzebny jest do założenia konta NETTELER, nie mam konta w tym procesorze płatności.
   Natomiast wiem, że Netteler nie jest potrzebny do skonfigurowania dodatku AdAlert, jak pisałeś wyżej.
   Netteler nie jest obowiązkowym procesorem płatności w Neobux. Użytkownik może korzystać z PayPal lub PayZa (w tych procesorach płatności nie potrzebna żadnych skanów dokumentów do założenia konta).

   Podstawową metodą zarabiania w Neobux jest sekcja PTC (płatne kliki),
   AdPrize to dodatkowe kilki konkursowe i nie ma obowiązku przecież korzystania z sekcji AdPrize (ja osobiście nie korzystam, bo szkoda mi czasu).
   Z oficjalnego forum Neobux'a wynika, że wygrane się jednak zdarzają. Jest tam specjalny dział, w którym użytkownicy mogą pochwalić się wygranymi: Zobacz Są tam bieżące, codzienne wygrane. Wygrać nie jest łatwo, ale nigdzie przecież nie napisałem, że wygrane w AdPriz są tak częste, jak dziury w naszych polskich drogach. Ty natomiast pisałeś, że szanse są zerowe.

   Żeby korzystać z Neobux'a nie trzeba spędzać całego dnia przed komputerem. Wystarczy logować się raz dziennie i spokojnie dotrze do nas ponad 20 reklam dziennie.
   Natomiast AdAlert to bardzo fajny dodatek dla tych, którzy spędzają bardzo dużo czasu przed komputerem. Mogą wtedy wychwycić więcej reklam, niż użytkownicy logujący się w systemie tylko raz dziennie.

   Zarabianie w Buxach, stronach PTC ogólnie jest żmudne i męczące, bo co może być fascynującego w wpatrywaniu się w reklamy? W Neobux przynajmniej nie ma systemów wymuszających oglądanie reklam (AdFocus), jak na przykład w ClixSense czy Wad.Ojooo. W Neobux, podczas emisji reklamy można oglądać inne strony www.

   Jeśli porównujesz Neobux'a, który systematycznie i w trybie instant wypłaca od 2008 roku, Neobuxa który ma kilka milionów zarejestrowanych użytkowników, Neobuxa który wypłacił kilka milionów dolarów do jakiegoś kenijskiego "Zukuhabux", który ma "aż" całe 198 użytkowników (dane z 29-04-2014) i wypłacił swoim użytkownikom "aż" 20 $ (dzisiejsze dane) to ja nie mam więcej pytań.

   Pytasz, czy takich bux'ów jak "Zukuhabux", płacących 0,14$ za klik jest więcej? Oczywiście, że takich bux'ów jest więcej, to tak zwane SCAMY, czyli programy z których nie zobaczysz złamanego centa. W najlepszym wypadku otrzymasz jedną wypłatę, po czym program się zwinie. Żaden reklamodawca nie zapłaci tyle za oglądanie reklam, i każdy kto siedzi trochę dłużej w programach PTC omija bux,y typu "Zukuhabux" szerokim łukiem.

   Usuń
 17. Na pewno jest jakaś szansa wygrania czegokolwiek, ale przy tylu uczestnikach(kilka milionów)sa bardzo małe szanse. W dodatku trzeba mieć dużo szczęścia. Tak jak pisałeś reklam jest cirkla 23-27-usredniajac. Ale przy tylu reklamach uzbierać minimum to zajmie jakieś około 2 miesiące, a minimum odnośnie punktów co najmniej pół roku. Jak się korzysta z Ad alerta i "wyczekuje" się na reklamy, a ma się jednocześnie przy tym dość szybki refleks to można nawet osiągnąć w ciągu dnia ponad 100 punktów(mój rekord to 113 obejrzanych reklam w ciągu dnia). Jest to ponad 4 razy więcej niż wchodząc np. tylko dwa razy dziennie. Co do tego kenijskiego programu to trudno go na razie oceniać. Program powstał na dniach dlatego ma tak mało użytkowników, i taką niską sumę wszystkich wypłat. Nie ma co go porównywać z Neobux-em , który działa przeszło 6 lat. Czyli na pewno tego typu programy jak ten kenijski to są scamy?. Nie jest to realne aby program płacił za oglądnięcie 7 sekund reklamy 0,14$ ?Może to sa reklamy samego admina, który chce być np.popularny w internecie, lub mogą to być firmy które np. sprzedają samochody, jachty, albo samoloty i stać je na płacenie takich stawek za reklamę(mogłyby w kazdym bądź razie sobie pozwolić na coś takiego, bo np.od jednego klienta i tak mieliby ogromy zysk). Czy raczej to wszystko jest "fantazją", iluzją...?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, w Neobux, podobnie jak w każdym innym programie typu Paid to Click, bez poleconych zarabia się wolno. Żeby zarabiać trochę szybciej warto zdobywać poleconych, promować swój reflink, tworzyć siatki poleconych. O tym też przecież piszę w opisie każdego programu.

   Odnośnie tego kenijskiego programu, którym zachwycasz się wyżej, to mogę się założyć, że nie przetrwa nawet pół roku. Jeśli otrzymasz chociaż jedną wypłatę, to będzie sukces. Z doświadczenia wiem, że programy z tak nierealnymi (jak na bux'y) stawkami okazują się SCAMEM.
   Jeśli lubisz tracić czas, to sam się przekonaj i przetestuj tego "Zukuhabuxa".
   Firmy które sprzedają samochody, jachty, albo samoloty rzadko reklamują się w bux'ach (pomyśl dlaczego).

   Usuń
 18. Tak jak wcześniej już wielokrotnie pisałeś NeoBux jest jednym z nielicznych programów sprawdzonych i pewnych. Te programy typu kenijskiego -nie ma na co liczyć. Trzeba mieć jakiś poleconych, aby warto było dalej uczestnić. Jak można usunąć konto w Neobux-ie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W bux'ach konta kasowane są zwykle automatycznie, po określonym czasie nieaktywności użytkownika.

   Według regulaminu Neobux Twoje konto zostanie czasowo zawieszone po 30 dniach nieaktywności i na stałe zawieszone po 60 dniach nieaktywności.

   "8.4. After 30 days of inactivity, your account will be temporarily suspended and permanently suspended after 60 days of inactivity. An inactive user for 72 hours after registration will have the account permanently suspended. "

   Usuń
 19. dzięki za informację, czyli samemu nie da się usunąć konta tylko trzeba się przez minimum 2 miesiące nie logować. Konto jest usuwane wraz z punktami i całym zarobkiem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgodnie z regulaminem programu - pieniądze można wypłacić po osiągnięciu minimum 2$ (próg pierwszej wypłaty), punkty można wymienić też po osiągnięciu odpowiednich progów. Wiec logiczne wydaje się to, że jeśli tego minimum nie osiągnąłeś, to nie będziesz miał możliwości zrealizowania wypłaty.

   Usuń
 20. Ta witryna rzeczywiście płaci, wypłacałem już kilka razy i wszystko było błyskawiczne :-)

  OdpowiedzUsuń
 21. If you have not already done so, now would be a good time to create some banner
  ads in order to promote your PTC referral link.


  Here you have two options. You can create a banner to promote a PTC site directly or create one to promote your own custom landing page.


  I've personally found that I get more clicks if I
  create a banner ad that drives traffic to a custom landing page because it will be a site
  that the PTC site users have never seen before which makes it more likely that they will click on my ad.


  You can create banner ads using any of the free sites below:


  lunapic.com

  banner.fotor.com

  These sites are good if you are experienced at making banner ads, however if you don't have time or want something more professional looking, I highly recommend the site below:


  http://www.20dollarbanners.com/853.html

  This site can produce both animated and static banners
  and they are very high quality and will convert well.

  my site: highest paying free ptc sites

  OdpowiedzUsuń
 22. To ja mam takie pytanie - czy jeszcze korzystasz z Neobux ( na dzień 12.11.2014) ? Ilu masz poleconych direct i rented? Ile na tym wyciągasz?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, korzystam z Neobux'a. Obecnie posiadam tylko 10 aktywnych poleconych bezpośrednich (Direct) i 15 poleconych wypożyczonych (Rented - przedłużonych na 240 dni), czyli ogólnie niewielu. Wypłacam $10 USD co jakieś 2 miesiące. Za kilka dni zlecę kolejne 10 dolarów.

   Usuń
 23. A w jaki sposó moge dodać swoja strone www .
  Wpłaciłem juz 8 dol z pay palla i jak we wszystkich innych programach tego typu, mam mozliwośc zyskać kliknięcia w moja stronę

  OdpowiedzUsuń
 24. Witaj, po wpłacie pieniędzy trzeba poczekać na doładowanie salda reklamowego (do 24 h, ale zwykle wcześniej). Trzeba również poczekać na akceptację dodanej strony www.
  Tutaj jest poradnik jak dodać reklamę: Jak dodać reklamę w Neobux <<--

  OdpowiedzUsuń
 25. Witam, czy mógłby mi ktoś napisać w jaki sposób mogę dokupić kolejnych poleconych? Mam ich 3 i ponoć można po tygodniu kupić następnych ale nie widzę żadnej takiej opcji, a tydzień już minął.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj, generalnie, to klikasz w zakładkę "referrals" i powinna pojawić się opcja wynajmu poleconych na 30 dni. Później można okres wynajmu przedłużyć (za punkty lub za gotówkę). Musisz mieć gotówkę na koncie "Rental Balance".
   Tylko w Neobuxie, na koncie Standard wynajmowanie poleconych nie jest zbyt opłacalne. Lepiej skupić się na pozyskiwaniu poleconych bezpośrednich.
   Wynajęci poleceni w Neobux'ie z czasem klikają coraz słabiej i trzeba ich wymieniać. Osobiście utrzymuję tylko 15 wynajętych poleconych (przedłużonych obecnie na 240 dni) i wymieniam mało aktywnych za zdobyte punkty. Można wymieniać za gotówkę, ale wtedy jest to nieopłacalne.

   Usuń
 26. witaj od ilu lat mozna uczestniczyc w tym panelu-programie dzięki za odpowiedź

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj, przeczytałem jeszcze raz ich regulamin, ale nie widzę tam żadnych ograniczeń wiekowych. Tutaj można poczytać sobie regulamin Neobux'a <<--

   Usuń
  2. a wiec napisałem do supporta i dostałem odpowiez i wsyztsko jasne ,,Hello,

   Anyone can make an account in NeoBux, regardless of his / her age.

   Best regards,
   Dave E.
   NeoBux Support "
   Tłumaczenie
   Witaj,

   Każdy może zrobić konto w NeoBux , bez względu na jego / jej wieku .

   Z poważaniem ,
   Dave E.
   Pomoc NeoBux
   Czyli nie ma ograniczeń wiekowych:)

   Usuń
  3. Jestem pod wrażeniem, że tak szybko odpisali :)

   Usuń
 27. czytałem tez regulamin i nic nie znalazłem więc wolałem spytać się specjalisty w tej dziedzinie -dzięki pozdro

  OdpowiedzUsuń
 28. spróbuję sie zapytać-wysłąć zapytanie do supporta :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zawsze można oczywiście napisać do supportu i zapytać, ale skoro regulamin programu nie nakłada takich ograniczeń na użytkownika, to nie powinno być z tym problemu. Na przykład w Clixsense trzeba mieć ukończone 16 lat, ale w Neobux nie ma takich ograniczeń :)

   Usuń
 29. witaj mam pytanie w tym programie jest MiniJob klikajac na niego przenosi mnie na strone z minijob offers i gdy klikne zawsze na jakąs oferte to zawsze otwiera sie okno o nazwie CrowdFlower co to jest?czy tam tzreba konto założyc ?serdeczne dzieki za odpowiedż Marek

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj,
   Tak, w Mini Jobs - CrowdFlower trzeba dodatkowo się zarejestrować, wpisać login, adres mailowy, wymyślić sobie hasło i kliknąć w link aktywacyjny, który przyjdzie na adres mailowy.
   Osobiście nie korzystam z ofert Mini Jobs, ale wielu użytkowników Neobux'a twierdzi, że się opłaca.
   Warto zachować ostrożność przy ofertach, które wymagają podania numeru telefonu, żeby nie wpakować się w jakieś usługi subskrypcyjne, itp.

   Usuń
 30. witaj mam pytanie coin można wymienic na pieniażki prawdziwe czy wiesz może ile tzrena uzbierac coinś by wymienic je an pieniążki?acha i jaka jest wartosc tych coinś w stiosunku do pieniażków tzn np500 coin =ile pieniażków to jest dzięki za odpowiedx Marek

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czesć,

   Tak, NeoCoins można wymienić na pieniądze. 5000 Coins to równowartość $5

   Tutaj jest dokładniejszy przelicznik:

   2,500 Coins = $0.8 for each 1000 Coins = $2
   5,000 Coins = $1.0 for each 1000 Coins = $5
   10,000 Coins = $1.1 for each 1000 Coins = $11
   20,000 Coins = $1.2 for each 1000 Coins = $24
   30,000 Coins = $1.3 for each 1000 Coins = $39
   40,000 Coins = $1.4 for each 1000 Coins = $56
   60,000 Coins = $1.5 for each 1000 Coins = $90
   80,000 Coins = $1.6 for each 1000 Coins = $128
   100,000 Coins = $1.7 for each 1000 Coins = $170

   Po uzbieraniu 5000 Coins pojawi się opcja wymiany na pieniądze. (Na koncie golden od 2500 Coins)

   Pozdrawiam

   Usuń
  2. Tutaj jest więcej na temat NeoCoins (Coins): <<--

   Usuń
 31. Sprawdziłem neobux wypłaca w 100%, polecam

  OdpowiedzUsuń
 32. witaj czy mogłbys mi napisac krok po kroku jak zmienic hasło w neobux-mam z tym problem dzieki pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj,

   Jak zmienić hasło w Neobux?

   1. klikasz w swój nick i wchodzisz na konto NeoBux.

   2. Klikasz w zakładkę "Personal" (zakładka po lewej stronie).

   3. Pojawi się formularz z Twoimi danymi (adresy mailowe, itp). W rubrykę Password wpisujesz nowe hasło. (jeśli na przykład chcesz zmienić tylko adres mailowy, to rubrykę "Password" pozostawiasz pustą. No ale my zmieniamy teraz hasło, więc wpisujesz tam swoje nowe hasło.

   4. W rubrykę Password confirmation wpisujesz ponownie nowe hasło - dla potwierdzenia. Zakładkę Use Secondary Password, zostaw pustą - to jest hasło dodatkowe, ale nie jest wymagane, nie trzeba go używać.

   5. Po wpisaniu nowego hasła w rubryce "Password", wystarczy teraz zjechać na sam dół formularza i wpisać swoje stare hasło - dla potwierdzenia całej operacji - w rubryce "Password confirmation - Primary Password" i kliknąć w enter lub save changes.

   6. Po prawidłowej zmianie hasła, pojawi się na ekranie napis: "Personal settings saved
   Your personal settings have been successfully changed"
   , czyli Ustawienia osobiste zapisane - Twoje osobiste ustawienia zostały pomyślnie zmienione.

   7. Możesz teraz się wylogować i sprawdzić czy Twoje nowe hasło działa.

   Napisz później czy udało Ci się zmienić hasło, mnie udało się bez problemu, Pozdrawiam :)

   Usuń
 33. dzięki za wysiłek wyskakuje mi cos takiego
  Error
  The Primary Password cannot be the same as the stored Secondary Password.
  Chyba chodzi o to ze podobne sa te hasła wiec musze całkowicie zmienic nowe hasło,chyba o to chodzi?

  OdpowiedzUsuń
 34. "The Primary Password cannot be the same as the stored Secondary Password." - znaczy że pierwsze hasło (główne) nie może być takie samo, jak hasło drugie (Secondary Password).

  Tylko rubrykę Use Secondary Password najlepiej pozostawić pustą, tak jak napisałem w komentarzu wyżej. Secondary Password to dodatkowe hasło, ale do czego Ci drugie hasło? Nie wypełniaj tej rubryki.

  Wypełnij tylko pierwsze dwie rubryki Password (nowe hasło): oraz Password confirmation (powtórz nowe hasło)

  Następnie wpisz stare hasło, ale na samym spodzie strony, w rubryce Primary Password, kliknij zapisz i to wszystko.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. witaj postapiłem tak jak pisałeś w poscie pierwszym mam wyąłczone drugie hasło-najpierw wpisuje nowe, potem znów nowe dla potwierdzenia i na dole stare i wyskakuje komunikat ten co napisałem tobie wyzej, drugie hasło mam wyąłczone bo jest taka opcja.
   Mysle z eotrzymuje taki komunikat bo nowe hasło jest podobne do starego.Napisałem do admina podpisał mi
   Hello Marek,

   A similar password can be used (though it's not advisable), but not exactly the same.
   czyli wynika z tego ze sa one bardzo podobne choc moga byc ale system chyba je identyfikuje jako bardzo podobne-chyba zostaje opcja zmiany na nowe hasło całkiem inne:)

   Usuń
  2. To nie wiem, poddaję się. Opisałem wyżej tak, jak ja zmieniam hasło i u mnie cała operacja zmiany hasła przebiega bezproblemowo i z sukcesem - nawet jeśli wpisuję hasło podobne do starego. Zastanawia mnie, dlaczego wyskakuje Ci komunikat: "The Primary Password cannot be the same as the stored Secondary Password." skoro twierdzisz, że rubrykę z drugim hasłem (tym dodatkowym - Secondary Password masz pustą...

   Usuń
 35. Witam, czy mógłbyś podać ile dokładnie posiadasz referrali (direct i ranted) i czy coś więcej robisz na neobux, żeby zarabiać około 10$ na dwa miesiące ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj,

   Na chwilę obecną posiadam:
   36 poleconych bezpośrednich (Direct), w tym 17 bardzo aktywnych (codzienna aktywność).
   15 poleconych wypożyczonych (Rented) - przedłużonych na 240 dni (przy przedłużaniu na 240 dni jest 30 % zniżki). Mało aktywnych wymieniam za zdobyte punkty.

   W Neobuxie najlepiej skupić się na zdobywaniu poleconych bezpośrednich (Direct). Wypożyczanie poleconych (Rented) nie jest zbyt opłacalne.   Usuń
 36. Czy dodatek AdAlert informuje o nowych reklamach również wtedy gdy jest się wylogowanym z neobuxa?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj, z tego co widzę na swojej przeglądarce (Firefox) to dodatek AdAlert informuje o nowych reklamach tylko wtedy, gdy użytkownik jest zalogowany. Jeśli jestem wylogowany, jeśli sesja zalogowania wygasła, to dalej widać na pasku przeglądarki ikonkę NeoBux, ale nie pojawiają się już informacje o nowych reklamach. Długość sesji zalogowania można sobie ustawić na profilu, w zakładce "Personal". Można wybrać tam przedział od 15 minut do 48 godzin. Po tym czasie nastąpi automatyczne wylogowanie z systemu (w przypadku braku aktywności na stronie). Standardowo ustawione jest na 24 h, o ile dobrze pamiętam.

   Usuń
 37. Dzięki, ustawiłam:) Działam jak automat i ze wszystkiego się wylogowuję, ale skoro mówisz, że lepiej wisieć online, to spróbuję.:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy lepiej wisieć online to nie wiem, na pewno jest wygodniej. Odpukać, jeszcze nigdy nie miałem jakiś złych przygód z tym związanych, a korzystam z dodatku AdAlert od dawna. Jak automat, to wylogowuję się głównie z banku :)

   Usuń
 38. Jestem tego przykładem że można wygrać w Adprize sam zgarnąłem konto Golden w maju tego roku Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za komentarz i gratuluję wygranej. Konto Golden w NeoBux to koszt $ 90 USD, więc wygrana w Adprize bardzo przyzwoita :)

   Usuń
 39. Witam. Chcę się zarejestrować w NeoBux próbowałem już kilka razy ale za każdym kolejnym podejściem wciąż wyskakuje że jeden z kodów ( z maila) jest błędny. Czyściłem przeglądarkę ale bez efektu i nie wiem w czym jest problem. Może nie przyjmują już nowych zgłoszeń

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj, a czy nie masz przypadkiem uruchomionego jakiegoś programu typu NoScript, Adblock, itp ?
   Jeśli tak, to wyłącz na chwilę i spróbuj jeszcze raz. Sprawdź też na innej przeglądarce.
   NeoBux cały czas przyjmuje nowych użytkowników, więc problem raczej będzie po stronie przeglądarki, ciasteczek, itp.

   Usuń
 40. witam czy przy wypłacie z neobuxa na paypal jest pobierana prowizja?dziękuje za odpowiedź Marek

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj, o ile dobrze pamietam, to NeoBux nakłada opłatę w wysokości 2 % podczas zlecania wypłaty na procesor PayPal. Natomiast sam PayPal nie pobiera już później żadnych opłat, Pozdrawiam.

   Usuń
 41. a co powiesz o tym co pisza tu o neobuxie-link podaję poniżej
  http://www.rotate4alls.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla mnie to dziwne, podejrzane, że strona Neobux.com figuruje na stronie PTC-Investigation.com w dziele SCAM

   Dlaczego dziwne i podejrzane?

   Dziwne, ponieważ wcześniej Neobux przez wiele lat figurował na tej stronie w dziale Elite Lista (Najlepsze programy).

   Dziwne, ponieważ przez wiele lat Admin strony PTC-Investigation zachwalał Neobux'a i oprócz ClixSense uważał go za jednego z najlepszych programów typu PTC / Bux

   Dziwne, bo przecież od tamtego czasu nic się w NeoBuxie nie zmieniło na gorsze czy też na lepsze. Więc skąd tak nagła zmiana w opinii admina PTC-Investigation? Coś mi tutaj nie pasuje.

   Dziwne, bo SCAMY typu: AdFiver, UseClix (które już nie płacą) nie są oznaczone na stronie PTC-Investigation jako SCAM, natomiast płacący systematycznie, od wielu lat w trybie instant Neobux oznaczony jest SCAM. Dziwne.

   Neobux płaci systematycznie, więc SCAMEM nie jest, wypłacam z niego na bieżąco i nigdy nie miałem żadnego problemu. NeoBux posiada oczywiście wady, na przykład nieopłacalny system wypożyczania poleconych RR (prędzej można na wypożyczaniu poleconych RR stracić niż zarobić), ale co do wypłacalności programu, to przyczepić się nie można. Płaci błyskawicznie.

   Nie wiem ile w tym jest prawdy, ale czytałem na forum EmoneySpace, że dawny właściciel PTC-Investigation sprzedał domenę (PTC-Investigation), i już nie jest właścicielem tej strony. Być może nowy właściciel PTC-Investigation nie lubi NeoBux'a, ma jakieś prywatne porachunki, wojenki z właścicielem NeoBux'a, stąd dodanie opisu NeoBux'a do działu SCAM. Ale nie zagłębiałem się bardziej szczegółowo w ten temat. Tutaj <<-- jest też trochę na ten temat, ale nie wczytywałem się w szczegóły.

   NeoBux'a traktuje podobnie jak ClixSense - zarabiam głównie na poleconych bezpośrednich DR, na płatnych reklamach. W wypożyczanie poleconych RR się nie bawię w Neobux'ie (nie jest to zbyt opłacalne w tym programie).

   Dla mnie, na chwilę obecną Neobux jest jednym z najlepszych, najszybciej wypłacających programów PTC/Bux.

   Usuń
 42. Mam takie pytanie, czy żeby wypłacić to co się wyklika trzeba najpierw wpłacić jakieś pieniądze, czy nie ma takiego warunku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma takiej potrzeby. Żeby wypłacić pieniądze nic nie trzeba wpłacać.

   Usuń
 43. Odpowiedzi
  1. Nie ma za co, jeśli masz jakieś pytania dotyczące NeoBux'a, to śmiało pytaj.

   Usuń
 44. Witam

  Jak klikać reklamy na smartfonie, trzeba klikać niestety kropkę :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety regulamin NeoBux'a zabrania wyświetlania reklam na telefonach komórkowych, tabletach.

   Mówi o tym 6.4 punkt regulaminu:


   "6.4. Advertisements must not be viewed on mobile phones/tablets. Doing so may lead to the permanent suspension of your account. Advertisements must only be clicked on using a mouse and not using any other methods."

   Czyli:
   Reklamy nie mogą być wyświetlane w telefonach komórkowych / tabletach. Może to doprowadzić do trwałego zawieszenia konta. Reklamy mogą być klikane tylko za pomocą myszy, a nie za pomocą innych metod.


   Tutaj też był poruszany podobny temat <<--
   i tutaj <<--

   Usuń
 45. Witam, zrobiłem pare zadań minijobs i nie dostałem kasy w neobux mimo że wszystko było poprawne "Test Question Accuracy 100%", w czym może tkwić problem??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A jesteś pewien, że to było docelowe, płatne zadanie, a nie jakiś test wstępny na dokładność? Z tego tekstu, który podałeś (Test Question Accuracy 100%) wyżej wynika, ze zaliczyłeś jakiś test na dokładność.

   Według FAQ (najczęściej zadawane pytania):


   Detailed instructions about what exactly your work will be are available on screen and it may be required to answer some questions in a training mode before you are able to start working for money.

   Czyli mogą pojawić się pytania w trybie treningu, zanim będziesz mógł zacząć pracować za pieniądze.

   Po lewej stronie każdego zadania Mini Jobs jest też numer ID. W razie jakiś wątpliwości zawsze możesz skontaktować się z obsługą programu, podać numer ID zadania i opisać swój problem. Zakładka "support" znajduje sie na dole strony NeoBux.

   W FAQ (najczęściej zadawane pytania) znalazłem też taki fragment:


   "I finished my work for a Mini Job and I haven't been paid yet. When will I receive my reward?
   While usually you will be paid instantly, a slight delay may happen between submitting all the required answers and receiving your reward for your work in a Mini Job. That delay may be as small as 15 minutes or as long as two days after the Mini Job is done.


   O ile dobrze zrozumiałem, to piszą, że niewielkie opóźnienie mogą się zdarzyć czasami (od 15 minut do 2 dni).

   Jest też taki fragment:


   I have a problem, who should I contact?
   In the case of problems and / or doubts related to any Mini Job, you’ll need to contact CrowdFlower directly. At the top-right inside any Mini Job’s interface you'll find the "listing" button and then the "Help" menu to do so. The first time you contact CrowdFlower’s support you need to create an account which will permit you to contact them anytime in the future when and if it’s needed.

   Please feel free to send them questions or to report any issue or error you experience while working on these Mini Jobs by clicking the "File a Ticket" link in the "Help" menu. Be sure to include your contributor ID (and the ID for the Mini Job you were working on) when you contact them.


   Piszą, że w przypadku problemów lub wątpliwości związanych z Mini Jobami, musisz skontaktować się bezpośrednio z CrowdFlower. W prawym górnym rogu, wewnątrz każdego interfejsu Mini Joba znajdziesz przycisk "listing", a następnie w menu musisz wybrać "Help". Gdy po raz pierwszy kontaktujesz się z działem obsługi CrowdFlower to musisz założyć tam konto, które pozwoli Ci kontaktować się z nimi w dowolnym momencie w przyszłości. Proszą, żeby do nich wysyłać pytania lub zgłaszać problemy lub błędy występujące podczas pracy z Mini Jobami. Pamiętaj, aby podać swój identyfikator ID i identyfikator Mini Job, gdy się z nimi kontaktujesz.

   Możesz też opisać swój problem z Mini Jobs na oficjalnym, polskim forum Nebux'a <<-

   Usuń
  2. Tu jest link do historii z zadań mini jobs http://postimg.org/image/xsoc5te3d/ . Dlaczego dostałem tylko za to zadanie ?
   Date ID Title Amount

   2016/01/29 at 21:16 57874439 Help Us Validate Authors And Articles
   $0.01

   Usuń
  3. Dariusz - nie wiem, takie szczegółowe pytania dotyczące Mini Jobs, to musisz zadawać do zleceniodawcy danego zadania lub do obsługi programu.

   Usuń
 46. witaj czy wiesz moze jak z adminem neobuxa sie skontaktowac dzięki za info Marek

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najlepiej przez zakładkę Support (zakładka na dole strony Neobux'a).

   Klikasz w zakładkę Support ->> następnie niebieski przycisk: Submit Support request ->> następnie zielony przycisk contact support i piszesz wiadomość.

   Obsługa programu odpowiada tylko na pytania zadane w języku angielskim lub portugalskim. Przed wysłaniem pytania zalecają zapoznanie się z zakładką FAQ (najczęściej zadawane pytania) oraz sprawdzenie czy podobny problem nie był poruszany na forum Neobux'a
   .

   Usuń
 47. a jak nie jest sie zalogowanym w neobuxie lub nie ma sie konta jak wtedy sie skontaktowac z adminem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spróbuj napisać pod ten adres: support@neobux.com

   Taki adres mailowy podany jest na potwierdzeniu wypłaty z Neobux'a. Tylko nie zapomnij podać swojego aktualnego nicka z Neobux'a, imienia i nazwiska, tak żeby mogli Cię łatwo skojarzyć z Twoimi danymi z Neobux'a.

   Usuń
 48. Planuję kupić reklamę w neobux z nieograniczoną ilością kliknięć przez 12 godzin.Będę reklamował tam swoje konto w clixense, reklama kosztuje 50$, czy wie ktoś ilu mniej więcej uda mi się zdobyć poleconych przez ten czas?I czy warto taką reklamę kupić? Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie korzystałem nigdy z tej reklamy w Neobux, więc trudno mi odpowiedzieć na Twoje pytanie (ale może ktoś inny będzie wiedział i Ci odpowie). Raz tylko kupiłem w Neobux eksperymentalnie reklamę za $ 5 USD (było tam 2500 kliknięć w link reklamowy + dodatkowo 2500 darmowych kliknięć AdPrize. Czyli w sumie 5000 kliknięć w reklamę. Reklamowałem nowego buxa, który dopiero wchodził na rynek. Na te 5000 klików zapisało się 5 poleconych (dwóch z Brazylii, dwóch z Indii, jeden z Rumunii). Pisałem o tym tutaj <<--

   Tylko reklamowałem wtedy nowy program, jeszcze z małą ilością użytkowników, więc o poleconych w takim przypadku jest łatwiej. Clixsense jest bardzo popularny (wielu ludzi już tam jest), więc skuteczność takiej reklamy może być mniejsza.

   Pomyśl też o polskich programach, wiele z nich oferuje całkiem atrakcyjne formy reklam. Osobiście lubię wszelkiego rodzaju rotacje banera — ale z limitem kliknięć (czyli baner reklamowy wyświetlany jest na stronie wydawcy tak długo, aż osiągnie zakupioną przez Ciebie gwarantowaną ilość wejść na strone. Takie reklamy są dosyć skuteczne — jeżeli masz atrakcyjny baner reklamowy + link, który przekierowuje do Twojego opisu programu z reflinkami (po polsku) lub bezpośrednio do strony - jeśli reklamujesz jakiś program polskojęzyczny. Przykładowa tego typu fajna oferta reklamowa <<--, albo tutaj <<-- - "Impresja banera z limitem kliknięć: Najskuteczniejszy rodzaj reklamy banerowej. Masz gwarancję, że na stronę wejdą wyłącznie osoby zainteresowane. Banner zostaje usunięty po osiągnięciu 100% wykupionych wejść. Rozmiar banera: 468x60"

   Bardzo tanie reklamy CPC można kupić także w tym serwisie<<-

   Oczywiście w zagranicznych programach też jak najbardziej warto eksperymentować z reklamą.

   Usuń
 49. w jaki sposób zapłacić za usunięcie nieaktywnego refa punktami / mam aktualnie ponad 2000 points/ i wyświetla mi się opcja 0,07$ i nie ma nic o punktach

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli pytasz o wymianę poleconego wynajętego RR za punkty (Points), to wystarczy rozwinąć zakładkę, tak jak widać na obrazku <<-- Są tam do wyboru 2 opcje: wymiana (recykling) poleconego za centy (Main balance) lub wymiana (recykling) poleconego za punkty (Points).

   Natomiast, jeśli chodzi Ci o usunięcie poleconego bezpośredniego DR — zwykle robi się to po osiągnięciu limitu poleconych bezpośrednich, żeby zwolnić miejsce dla kolejnych (na koncie Standard można mieć max. 30 poleconych DR), to ta opcja w Neobux jest darmowa i nie trzeba za nią płacić. Neobux, po jakimś czasie nieaktywności kasuje automatycznie nieaktywnych poleconych DR, ale można to zrobić również ręcznie — jedna i druga opcja jest bezpłatna.

   Usuń
 50. dziękuję za szybką odpowiedź , ale jak wejść w tą zakładkę , kiedy naciskam zielone oznaczenie obok refa , wyświetla mi się recykling za 0,07 $ i żadna inna opcja , przepraszam , ale jestem nowy i może stąd ta moja nieporadność , co należy kliknąć , aby wyświetliła mi się ta zakładka , sorry za takie pytanie , ale mam z tym problem , pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 51. Już sobie poradziłem , jeszcze raz serdeczne dzięki

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli masz jakieś pytania, to śmiało pytaj — w wolnym czasie postaram się pomóc :)

   Usuń
 52. Mam pytanie : z 4 obowiązkowych pomarańczowych reklam prawidłowo wyświetliły mi się 3 , czy to oznacza , że nie utrzymam wynagrodzenia od moich refów , pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na koncie standard musisz codziennie kliknąć 4 pomarańczowe reklamy, aby otrzymać prowizję od poleconych. Na koncie Golden co najmniej 9 reklam pomarańczowych. Mówi o tym poniższy fragment regulaminu:

   According to point 3.7 of our Terms of Service, the clicks you win from referrals are directly related to the clicks you make.
   If you click at least 4 advertisements being a Standard / Pioneer member or you click at least 9 advertisements being a Golden member, you'll receive all clicks made from your referrals.
   If you click below that, the maximum you will receive is only the amount of clicks you've made multiplied by the number of referrals you have.
   The referral clicks will be calculated based on the clicks you made on the previous day.
   These calculations are based on the server time which can be seen in the "View Advertisements" page.
   The only advertisements that will count are: Extended Exposure, Standard Exposure, and Orange Fixed Advertisements.

   This basically means that you need to click by the server's time everyday and not by your own time (unless you live in the same time zone).


   Błędy z wyświetlaniem reklam pomarańczowych mogą być spowodowane nieprawidłowym czasem serwera lub jeśli jakiś użytkownik NeoBux posiada takie samo IP jak Twoje. Pozdrawiam.

   Usuń
 53. wykupiłem 5 poleconych na miesiąc, włączyłem płatność automatyczną przy poleconych, czy to znaczy że już nie muszę ich przydłużać ręcznie na koleiny miesiąc?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O AutoPay, czyli o płatności automatycznej mówi poniższy fragment FQA:

   "What is AutoPay?
   If you have AutoPay enabled, on the first click a referral makes per day, you'll pay to keep that referral for an extra day.
   If the referral does not click, you won't pay for another day.

   So, imagine you rented 500 referrals by spending $100 for a month's rent.
   Instead of paying $100 again at the next due date (yes, it hurts), you can pay for them daily.
   In the end, you'll save $15 and you'll never run out of referrals (*).
   Also, you don't have to worry about the due date (*).
   While it's easier to pay this way, it's also cheaper for you because you save 15% of a whole month's rent.

   Basically, you'll pay one day in advance to your referral's due date.

   The value for each referral/day will be deducted from your rental balance.
   If your rental balance has insufficient funds, it will deduct from your main balance.
   If both balances have insufficient funds, it won't be triggered and will only work again when one of the balances has enough funds.

   (*) Please keep in mind that while you may have AutoPay activated, it's only triggered for referrals that have 20 or more days left until the next payment. This value is smaller for some Golden Packs."


   Czyli po włączeniu płatności automatycznej (AutoPay), po pierwszym kliknięciu poleconego RR w danym dniu, polecony zostanie przedłużony automatycznie o kolejny dzień (pobrana zostaje również opłata, za przedłużenie poleconego).
   Jeżeli polecony nie kliknie, nie będzie pobierana opłata, a polecony nie zostanie przedłużony o kolejny dzień.

   Opłata zostanie odjęta od salda wynajmu (Rental Balance). Jeśli saldo wynajmu nie posiada wystarczających środków, to pobierana jest opłata z głównego salda Main Balance).

   Przy włączonym AutoPay oszczędzasz 15% - w porównaniu do przedłużania ręcznego.

   Płatność automatyczna AutoPay — oszczędzasz 15%

   Przedłużanie poleconego ręcznie na:

   15 dni — oszczędzasz 0%
   30 dni — oszczędzasz 5%
   60 dni — oszczędzasz 10%
   90 dni — oszczędzasz 18%
   150 dni — oszczędzasz 25%
   240 dni — oszczędzasz 30%

   Osobiście przedłużam poleconych ręcznie, na 240 dni. Nieaktywnych wymieniam za zdobyte punkty.

   Usuń
 54. Dzięki za odpowiedź , mimo , iż prawidłowo wyświetliły mi się tylko 3 pomarańczowe reklamy , to jednak zaliczyło mi kliknięcia refów , więc pewnie wina była po stronie serwisu , pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma za co, takie błędy od czasu do czasu się zdarzają, ale ważne, że zaliczyło kliknięcia poleconych. Pozdrawiam.

   Usuń
 55. Mam taki pytanie.
  Czy mogę zmienić swoje ip.Mam w neostradzie i chciałbym zupełnie zmienić swoje ip u nich.Czy jest to bezpieczne,czy nie zablokują mi konta.Powodem zmiany jest problem z wypełnianiem ankiet w clixsense.Mam już od miesiąca zablokowany Your Tickets,pisałem z prośbą o odblokowanie konta,ale odpowiedzi brak.Ostatnio idzie masa ankiet od nich i blokada.
  Może jest jakiś inny sposób na to.
  Byłbym wdzięczny za jakieś wskazówki.
  Pozdrawiam.
  Adam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli chodzi o NeoBux, to można się logować z różnych IP. Ja czasami loguję się do Neobuxa z komputera podłączonego do Internetu mobilnego, a innym razem do stacjonarnego (tak samo do ClixSense).

   O IP mówi punkt 2.3 regulaminu NeoBux:


   2.3. Each advertisement can be viewed by the same IP only once per 24 hours. For viewing advertisements an internet connection must be used only by a single user every 24 hours. Any attempt to do otherwise may lead to the termination of your account. You can use multiple IP addresses to login. Logging in from proxies/VPN or shared network environments (such as, but not limited to schools, LAN houses, cybercafés, etc.) is not allowed.

   Czyli w skrócie: Można korzystać z kilku adresów IP do logowania. Natomiast nie są dozwolone wejścia z proxy/VPN lub otwartych środowiskach sieciowych.

   Warto zwrócić też uwagę na punkt 2.9 regulaminu:


   2.9. You can only use a maximum of 3 distinct computers in a 10 days period to view advertisements. Any attempt to use more than that in that defined period will cause an account suspension.

   Można używać maksymalnie tylko 3 różnych komputerów w ciągu 10 dni, w celu wyświetlenia reklam. Każda próba używania większej ilości w tym określonym czasie spowoduje zawieszenie konta.

   Punkt 2.2. też jest bardzo ważny:


   "You can only have one account. Any attempt to create more than one account will lead to the termination of all of them. This also applies to your Payza / PayPal / NETELLER / Skrill account which has to be unique and not shared with another user."

   Warto pamiętać, że można mieć tylko jedno konto. Każda próba stworzenia więcej niż jednego konta doprowadzi do zawieszenia wszystkich kont. Odnosi się to również do konta Payza / PayPal / NETELLER / Skrill, które muszą być niepowtarzalne i niedzielone z innym użytkownikiem.

   Oraz punkt 6.4:

   Reklamy nie mogą być wyświetlane w telefonach komórkowych / tabletach. Może to doprowadzić do trwałego zawieszenia konta. Reklamy mogą być klikane tylko za pomocą myszy, a nie za pomocą innych metod:


   6.4. Advertisements must not be viewed on mobile phones / tablets. Doing so may lead to the permanent suspension of your account. Advertisements must only be clicked on using a mouse and not by any other methods.

   Pozdrawiam.

   Usuń
 56. Dziękuję za szybką odpowiedź.
  Co do zmiany ip mam jeszcze pytanko z ankietami.
  Czy w momencie zmiany ip będę w stanie założyć nowe konto a raczej czy nie będę już zablokowany u nich,chodzi mi o Your Surveys.Czy wystarczy zmiana ip,czy po id też jakoś oni patrzą,może jest inny sposób.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wiem, czy to coś pomoże. Na temat ankiet "Your Surveys" w ClixSense, być może ten wątek <<-- okaże się pomocny, albo ten wątek <<--. Pytania dotyczące ClixSense staraj się zadawać pod opisem ClixSense, to jest post o NeoBux :)

   Usuń
 57. Bardzo interesujący artykuł.

  OdpowiedzUsuń
 58. Witam
  Na Neobux jestem od niedawna,a mianowicie od 26.01.
  Mam takie nietypowe pytanie.Zakupiłem konto gold i wysyłam sporo reklam a ptc aby uzyskać bezpośrednio poleconych.Od dokładnie 26 dni uzyskałem 31 skierowań,ale ostatnio nie dostaje już nic mimo iż reklamy są wysyłane na bieżąco.Pytanie moje jest takie:czy jest jakiś miesięczny limit na to.Znlazłem tylko taki opis problemu:
  Standardowo: 30
  Pioneer: 60
  Złoty: 200
  Złoty + Pioneer: 250
  Złoty / Emerald: 300
  Złoty / Sapphire: 300
  Złoty / Platinum: 400
  Złoty / Diament: 400
  Złoty / Ultimate: Nieograniczony


  W zależności od tego, ile dni jesteś już zarejestrowany, wszystkie te dni, minus pierwsza 30, będą zaliczane na poczet podwyższenia limitu.
  Oznacza to, że starszy członek jesteś, tym więcej możesz mieć skierowania.
  Kwota ta będzie oparta na aktualnej przynależności / paczka i dni jesteś zarejestrowany (minus 30). Kwota ta będzie się zmieniać i jest wyjaśnione poniżej:
  Standardowy / Pioneer = Dni-30 dzieli się przez 4
  Złote (bez opakowania) = Dni-30 podzielić przez 2
  Złote (z pakietu) = Dni-30


  Na przykład, jeśli zostały zarejestrowane do 330 dni (co daje 300 minus 30 dni):
  Standardowy = 30 + (300/4) = 105
  Złoty = 200 + (300/2) = 350


  Jeśli użytkownik rejestruje przy użyciu nazwy użytkownika on / ona nie będzie skierowania, jeśli nie spotkał się z 15 dni / stan 100 kliknięć lub został osiągnięty limit dozwolonych bezpośrednich skierowań.
  Zawsze możesz usunąć wszystkie bezpośrednie skierowanie nie chcesz, aby zrobić miejsce dla nowych.
  Usunąłem dziś 3 nieaktywnych i jednego mam na czerwono,to pewnie zawieszone ma konto.
  Czy to jest jakiś problem u nich,czy po prostu są jakieś limity.Dodam że nie dostaję również powiadomień o nowych skierowaniach.na swoją pocztę od neo.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cześć, trochę poszperałem w Internecie, ale nic nowego, oprócz tego, co sam zacytowałeś wyżej, nie znalazłem. Bezpośredni poleceni DR w NeoBux przysługują użytkownikom, którzy:

   * są członkiem przez minimum 15 dni

   * Dokonali co najmniej 100 kliknięć.

   Z tego, co napisałeś, punkt pierwszy spełniasz (jesteś w NeoBux ponad 15 dni). Punkt drugi (minimum 100 kliknięć) chyba też ? Spróbuj zadać takie pytanie na oficjalnym forum Neobuxa (na forum: ogólnym lub polskojęzycznym
   albo napisz do obsługi programu). Ja też mam konto Golden i jak do tej pory poleceni bezpośredni dodawani są bez problemu.

   PS. Również nie dostaję powiadomień na pocztę o nowych poleconych w NeoBux, ale poleceni są dopisywani do mojego konta.

   Usuń
 59. witam,
  chciałbym się zapytać co znaczy zielony $ przy nazwie użytkownika, który wszedł do programu z mojego reflinku??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj,

   Co oznacza zielony znaczek dolara w NeoBux (na liście poleconych bezpośrednich DR)?

   Zielony znaczek dolara $ na liście poleconych bezpośrednich DR oznacza, że możesz tekiego poleconego sprzedać (w NeoBux można sprzedawać poleconych bezpośrednich DR, oznaczonych znaczkiem zielonego $).

   Jak sprzedać poleconego?

   Żeby sprzedać takiego poleconego DR, należy odhaczyć poleconego na liście, a następnie z zakładki wybrać opcje: I want to sell them (czyli chcę sprzedać).
   Przykład na obrazku <<--

   Tylko uwaga, jest haczyk:

   Pieniądze za sprzedanego poleconego otrzymasz wyłącznie do salda Rental Balance, więc tylko do wykorzystania na wypożyczanie, przedłużanie, wymianę poleconych RR itp. Warto się też się zastanowić co bardziej się opłaca, pozostawienie poleconego czy sprzedanie go.

   Za ile można odsprzedać poleconego bezpośredniego DR?

   Ceny przedstawiają się następująco:
   - poleceni ze średnią pomiędzy 2,00 i 3,99 = $ 1,00
   - poleceni ze średnią pomiędzy 4.00 a 5.99 = $ 2.00
   - poleceni ze średnią równą lub wyższą niż 6,00 = $ 3,00

   Jakie są zasady sprzedaży poleconych DR?

   - polecony musi mieć być członkiem co najmniej 60 dni.
   - polecony musi mieć co najmniej średnią 2.0.
   - Płatności będą dokonywane do salda wynajmu.

   Źródło informacji <<--

   Usuń
 60. Wiem, że konto jest zawieszane czasowo po 30 dniach i na stałe po 60. Pytanie czy nowe mogę zarejestrować po 30 dniach gdy tamto będzie zawieszone czasowo czy dopiero po 60?
  Wiem, że dane typu nick, e-mail i e-mail PayPal muszą być inne niż na poprzednim koncie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cześć, zarówno w FAQ, jak i w regulaminie nie ma nic na ten temat (czy trzeba czekać ponad 60 dni). Natomiast na forach internetowych można znaleźć komentarze, że da się założyć kolejne konto już po 30 dniach od zawieszenia. Nowe konto należy zarejestrować na inny nick, inny adres mailowy, dlatego, że wszystkie zawieszone konta są archiwizowane i nie można zarejestrować nowego konta przy użyciu tej samej nazwy użytkownika lub adresu e-mail. Podobny temat <<--

   Usuń
 61. witaj gdzie moge znależc ID konta mojego w neobux?dzięki za odpowiedz Marek

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj, czy chodzi Ci o Twoje ID w zadaniach "Mini Jobs"?

   Jeśli tak, to musisz:

   1. kliknąć dowolny link zadania "Mini Jobs" (wejść w zadanie).
   2. następnie w górnym pasku strony kliknij (rozwiń) zakładkę "Help".
   3. Znajdziesz tam Contributor ID oraz Job ID, czyli Twój ID oraz ID konkretnego zadania "Mini Jobs".

   Z FAQ:

   "What is and how do I find my Contributor / Mini Job ID?

   By clicking the "listing" button at the top-right inside any Mini Job’s interface and selecting "help" you'll find both your Contributor and Mini Job IDs. When you work for a Mini Job, your contribution is completely anonymous and therefore those IDs are required in order to be recognized in the case you need to contact CrowdFlower’s support."

   Usuń
  2. witaj chodzi mi o moje ID konta w neobux-czy coś takiego wogóle jest bo poproszono mnie o to z panelu z ankietami Pollfish poniewaz wypełniłem od nich ankiete na neobuxie i nie naliczyli mi kwoty a pisałem do admina neobux i to co mi odpisał-nadmieniam ze jedna ankiete w tamtym tygodniu mi zaliczyli i zapłącili a w tym tygodniu zaliczyli mi ankiete a nie zapłacili,oto odpowiedz admina neobuxa ,,Cześć,

   Otrzymałeś już 0,24 dolarów za jeden zapisany badanie Pollfish.
   Niestety, firma Pollfish oznaczyła inną próbę jako "Niekwalifikowalną", a zgodnie z ich instrukcjami nie możemy zapłacić w niniejszej sprawie, ponieważ nie płacą nam.

   Przepraszamy za niedogodności, ale proszę zrozumieć, że nie mamy kontroli nad platformą ankietową osoby trzeciej.
   Best regards,
   Dave E.
   NeoBux Support
   Przetłumaczone na goolge

   Usuń
  3. a i juz dalej nie mogłem pisac z adminem bo zamknał wątek ech pozdrawiam Marek

   Usuń
  4. Powinieneś zapytać się w takim razie, o jakie ID im konkretnie chodzi i gdzie go szukać.

   Być może chodzi im o ten numer, który można znaleźć w dziale Banners -->> Show my username as: Zobacz <<-- (?)

   Innego identyfikatora konta NeoBux nie widzę, ale zasadniczo identyfikatorem konta jest po prostu Nick.

   Usuń
 62. no i stało sie -nie ma juz w neobuxie procesora PayPal :(

  OdpowiedzUsuń
 63. Głowa do góry, są jeszcze inne procesory płatności (Payza, Skrill) :)

  OdpowiedzUsuń
 64. Sławomir Dietrich21 lipca 2017 13:30

  Cześć- tak ale 2 S to tylko pierwsza wypłata- później skacze za każdym razem o 1S do góry- a dziennie to 3-4 centy- na np 5S trzeba prawie 4 miesiące - zresztą tak jest w każdym buxie

  OdpowiedzUsuń
 65. Cześć- tak ale 2 S to tylko pierwsza wypłata- później skacze za każdym razem o 1S do góry

  Witaj, oczywiście masz rację: Wypłata realizowana jest w trybie instant (błyskawicznie) po zgromadzeniu minimum $ 2 USD — w przypadku pierwszej wypłaty. Minimum każdej kolejnej wypłaty jest o 1 dolar większe (aż do osiągnięcia 10 dolarów). Jest to uwzględnione w opisie programu powyżej (Jak wypłacić pieniądze z Neobux'a?).

  a dziennie to 3-4 centy- na np 5S trzeba prawie 4 miesiące - zresztą tak jest w każdym buxie

  A to już zależy też od ilości poleconych, których posiadasz. Ja w NeoBux mam dziennie ponad $ 2 USD (oczywiście posiadam trochę poleconych bezpośrednich DR). Idea zarabiania w programach PTC/Bux polegała zawsze na budowaniu siatki poleconych, a nie na samotnym klikaniu w reklamy. Tak jest zresztą praktycznie wszędzie: chociażby w typowych programach partnerskich lub chociażby w programach oferujących zarabianie na skracaniu linków — bez pozyskiwania klientów nie da się zarabiać w takich programach wcale. W Neobux da się zarobić chociaż coś bez poleconych :)

  OdpowiedzUsuń
 66. Fajny program na początku naszej drogi z zarabianiem w Internecie, przetestowane :)

  OdpowiedzUsuń
 67. Uprzejmie prosze o dopowiedzi na pytania.

  NeoBux oferuje platna mozliwosc uzskania tzw wypozyczonych, ktorzy teoretycznie maja zwiekszac dochody. NeoBux wyjasnia ze RR sa tworzeny z realnych innych userwo a nei jest to program sterowany przez NeoBux. W takim razie skoro baza userow Neobux jest skonczona, ograniczona w jaki spsob NeoBux moze dostarczac nieograniczona ilosc RR?
  To dowodzi ze RR sa botami czyli sterowanym programem w celu manipulowania kliknieciami tych tzw wypozyczonych w celu zwiekszania przychodow neobux.

  nie ma to nic wspolnego z zarabnianiem za wykonywana prace czyli klikanie na reklmamy lecz jest swoistym kasynem. Ludzie traca pieniadze i winno sie ostrzegac innych albo rzetelnie informowac o tym ze tak jak w kasynie mozna wygrac ale na 99% sie traci.

  Dlaczego promujecie PTC oparte i schemat Ponziego?

  Dlaczego nie przedstawiacie realnie zagrozen dla wszystkich tych co wlasnie szukaja dodatkowych albo jedynych pieniedzy?

  Dlaczego nie wplywanie na NeoBux aby to uzytkownik decydowal jakich chce wynajac tzw wypozyczonych ktorzy spelniaja jego oczekiwania co do klikalnosci?

  Dlaczego nie napiszecie do NeoBux by stworzyl przejrzystosc skoro to ma byc miejsce zarabiania i pracy dla jednych ale nie kosztem pracujacych.

  Wowczas takze powazne sklepy, towary mialyby mozliwosc tworzenia tam kampanni reklamowych.

  Prosze wiec o odpowiedz na powyzsze kwestie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uprzejmie prosze o dopowiedzi na pytania.

   NeoBux oferuje platna mozliwosc uzskania tzw wypozyczonych, ktorzy teoretycznie maja zwiekszac dochody. NeoBux wyjasnia ze RR sa tworzeny z realnych innych userwo a nei jest to program sterowany przez NeoBux.   W większości przypadków znanych mi bux'ów — wypożyczeni poleceni RR (Rented Referrals) nie są żywymi, prawdziwymi poleconymi, tylko stanowią sztuczny system botów, skrypt komputerowy. Klikalność poleconych RR i zarobki z tej opcji zależą więc najczęściej od ustawień właściciela programu. Jednego miesiąca takie naliczenia mogą być dobre, a innego na granicy lub poniżej opłacalności. W NeoBuxie wypożyczanie poleconych RR jest najczęściej na granicy lub poniżej opłacalności (takie opinie pojawiają się najczęściej w internecie), chociaż można również trafić na opinie osób zadowolonych z wypożyczania poleconych RR. W każdym razie jest to opcja ryzykowna, niedająca żadnej gwarancji zarobku. Doświadczeni użytkownicy takich programów — doskonale zdają sobie z tego sprawę, a tych nowych jak najbardziej warto o tym informować. Dlatego ja w swoim opisie Neobux'a NIE polecam wypożyczania poleconych RR.


   W takim razie skoro baza userow Neobux jest skonczona, ograniczona w jaki spsob NeoBux moze dostarczac nieograniczona ilosc RR? To dowodzi ze RR sa botami czyli sterowanym programem w celu manipulowania kliknieciami tych tzw wypozyczonych w celu zwiekszania przychodow neobux.

   Moim zdaniem baza userów w NeoBux NIE jest wcale skończona — każdego dnia do programu dołączają przecież nowi użytkownicy (bez osoby polecającej). NeoBux odkupuje też poleconych bezpośrednich DR od swoich zarejestrowanych użytkowników — w celu dalszego ich wypożyczania (tak bynajmniej twierdzą). Każdy użytkownik NeoBux'a na swoim profilu ma opcje odsprzedaży. Czy NeoBux może dostarczyć nieograniczaną ilość poleconych RR? Tutaj też nie do koca się zgodzę, ponieważ istnieją jednak limity, ograniczania i często bez kolejki nie da się ich wypożyczyć. Więc akurat wymienione przez Ciebie argumenty niekoniecznie muszą dowodzić, że poleceni RR w Neobux to boty.

   Dyskusje typu — czy poleceni wypożyczeni w Nebux są prawdziwymi ludźmi, czy botami, to jedna z najczęstszych dyskusji toczących się o tym programie. W internecie pojawiają się argumenty zarówno za, jak i przeciw. Sam też uważam (podobnie jak Ty), że najprawdopodobniej jest to system botów (ewentualnie system mieszany: boty + prawdziwi użytkownicy), ale niekoniecznie na podstawie argumentów, które wymieniłeś, tylko bardziej na podstawie pewnej schematyczności i powtarzalności zachowania wypożyczonych poleconych. Na przykład AVG wypożyczanych poleconych drastycznie spada wraz ze wzrostem ilości poleconych RR na koncie usera i spada również po przejściu na wyższe konta Premium. Większość poleconych RR po pewnym czasie przestaje klikać (system automatycznie wymienia nieaktywnych dopiero po 14 dnach na koncie Standard). Ale i tak poleceni w Neobux zachowują się mniej schematycznie niż w innych bux'ach, gdzie większość poleconych ma identyczne AVG i wykonuje taką samą ilość klików dziennie.


   nie ma to nic wspolnego z zarabnianiem za wykonywana prace czyli klikanie na reklmamy lecz jest swoistym kasynem.
   Ludzie traca pieniadze i winno sie ostrzegac innych albo rzetelnie informowac o tym ze tak jak w kasynie mozna wygrac ale na 99% sie traci.


   NeoBux to nie tylko odpłatne wypożyczanie poleconych RR, które całkiem słusznie krytykujesz (i którego także NIE polecam). NeoBux to również zarabianie bez jakichkolwiek wpłat, zakupów czy "inwestycji". W Neobux otrzymasz także zapłatę za wykonaną prace, taką, jak: płatne oglądanie reklam (klikanie reklam), wykonywanie zadań i ofert, płatne ankiety oraz korzystanie z programu partnerskiego, rekomendacyjnego. Wprawdzie są to bardzo małe pieniądze, potencjał takiego zarobkowania jest bardzo niski, ale otrzymujesz wynagrodzenie za wykonaną prace, a nie tylko za udział w swoistym "kasynie" wypożyczalnia poleconych RR", jak napisałeś.

   Usuń
  2. Ja swoje pierwsze 10 $ w NeoBux zarobiłem dawno temu beż żadnych wpłat, polecania czy wypoczywania poleconych RR. Pieniądze otrzymałem instant — w dniu zlecenia wypłaty, dlatego zainteresowałem się wtedy tym programem. Oczywiście czasy świetności i popularności takiego zarabiania (bez inwestycji) już dawno minęły, ale w dalszym ciągu istnieje całkiem spora grupa osób (miliony osób na całym świecie), która szuka właśnie takich metod zarabiania. Nie szukają żadnego wypożyczalnia poleconych RR, "inwestycji" tylko zarabiania np. na oglądaniu reklam. Kto potrafi zarabiać dodatkowo na programie partnerskim, na polecaniu i potrafi dotrzeć, chociaż do części z tych milionów osób, to w dalszym ciągu będzie w NeoBux jakieś tam drobne większe i mniejsze zarabiał — i można to robić całkiem etycznie — wymieniając wszystkie wady i zalety danego programu). Zarabianie w takich programach nigdy tak naprawdę nie polegało na klikaniu reklam, tylko właśnie na systematycznym i cierpliwym budowaniu siatki poleconych.

   Usuń
  3. Dlaczego promujecie PTC oparte i schemat Ponziego?

   Ponieważ:

   Nie ma obecnie na rynku lepszego PTC od NeoBux'a. Gdy ClixSense zrezygnował z sekcji PTC (i przekształcił się w program typowo ankietowy), to od tamtej pory numerem 1 w kategorii programów PTC, jest Neobux, i chyba, każdy się z tym zgodzi, kto śledzi temat i interesuje się branżą PTC. Inne bux'y upadają po kilku miesiącach od startu, a NeoBux płaci w trybie instant od 2008 roku. Kto szuka dobrego programu PTC, to nie ma tutaj dużego wyboru. Większa jest szansa, że wypłaci swoje długo zbierane dolary z NeoBux'a niż z każdego innego, nowo powstałego programu PTC / Bux.

   Opis Neobux'a nie mógł się nie pojawić na moim blogu, skoro poruszana na blogu tematyka dotyczy również programów PTC. Jednak nie jest to tylko promocja programu, a opis z wyszczególnionymi zaletami i wadami tego programu, w tym również wadami zauważonymi przez Ciebie.


   Jeśli Neobux to "Ponzi", to raczej jest dosyć nietypowym i niespotykanie długoterminowym "Ponzi", które działa i wypłaca bezproblemowo, w trybie instant od 2008 roku, czyli już 10 lat. Nie wymaga od użytkowników zadanych wpłat, "inwestycji", zakupów (jak typowe Hyipy), abonamentów i polecania (jak w MLM)- dołączenie do NeoBux'a i uczestnictwo jest darmowe. W typowym "Ponzi" takim jak popularne Revenue Share czy Hyip'y, mamy najczęściej sytuację, gdzie użytkownik wpłaca jakąś sumę (na jakiś pseudo produkt typu np. adpack, recykling śmieci, udział w kopaniu kryptowalut itp.) i wypłaca dużo więcej, niż wpłacił (jeśli odpowiednio wcześnie wejdzie do programu i w porę się wycofa). W pewnym momencie dochodzi do sytuacji, gdy suma zobowiązań przekracza wpływy, z dnia na dzień rośnie zadłużenie i program upada, znika często już po kilku tygodniach, miesiącach — rzadko który wytrzymuje kilka lat. Programy takie upadają, ponieważ nie mają realnego plany biznesowego.

   W NeoBuxie — w przypadku poleconych RR mamy sytuację odwrotną niż w typowych "Ponzi". Tutaj użytkownik wpłaca jakąś sumę — na wypożyczenie poleconych RR (jeśli chce, bo może zarabiać również bez "inwestycji), ale wypłaca najczęściej mniej, niż wpłacił, ponieważ poleceni po pewnym czasie wykruszają się, klikają coraz słabiej, przestają klikać. Są osoby, które przy odpowiedniej, długoterminowej strategii coś tam zarabiają na wypożyczaniu, ale z opinii pojawiających się w sieci wynika, że są one mniejszością. Więcej osób na wypożyczaniu w NeoBux traci, niż zarabia. Czyli mamy tutaj do czynienia z "realnym planem biznesowym", bo program jak by nie patrzeć — zarabia na siebie i w przeciwieństwie do Rev Shar'ów, hyipów, nie upada i płaci od 2008 roku. Oczywiście ten "realny plan biznesowy" oparty jest na niedomówionych ponieważ NeoBux nie mówi otwarcie, że na wypożyczonych poleconych RR można stracić (nie zauważyłem takiej wzmianki w regulaminie czy FAQ).

   Ale trudno tez tutaj udowodnić oszustwo, ponieważ nie zauważyłem również żadnej wzmianki o gwarantowanym i pewnym zwrocie za wypożyczanych poleconych RR. Poza tym, jakby NeoBux wypożyczał realnych, żywych poleconych (a nie boty), to również nie byłoby żadnej gwarancji, że polecony wykona satysfakcjonująca nas liczbę klików i nie przestanie po pewnym czasie klikać.

   Usuń
  4. Dlaczego nie przedstawiacie realnie zagrozen dla wszystkich tych co wlasnie szukaja dodatkowych albo jedynych pieniedzy?

   Dlaczego nie zapoznałeś się z moim opisem NeoBuxa? Nie wiem, jak inne osoby, ale na przykład ja zaznaczałem w swoim opasie, że nie polecam wypożyczania poleconych RR. Fragment z mojego blogowego opisu:

   Poleceni RR: Wypożyczanie poleconych RR (Rented Referrals) nie jest zbyt opłacalne w tym programie. Wypożyczeni poleceni po pewnym czasie zaczynają klikać coraz słabiej, sporo jest nieaktywnych. Nie warto szczególnie na koncie Standard (bezpłatnym). Moim zdaniem lepiej skupić się na poleconych bezpośrednich DR.

   Jest też fragment o ryzyku utraty płynności finansowej programu:

   Ryzyko utraty płynności finansowej: NeoBux wprawdzie udowodnił wszystkim niedowiarkom, że jest programem długoterminowym i wypłacalnym. Płaci w końcu bezproblemowo od 2008 roku, ale nie można zapominać, że udostępnia on wypożyczanie poleconych RR, gdzie użytkownik wpłaca jakąś kwotę na wypożyczenie poleconych, a później teoretycznie wypłaca wraz z naliczoną prowizją. Strony udostępniające tego typu usługi są znacznie bardziej narażone na ryzyko utraty płynności finansowej niż na przykład programy GPTR czy panele ankietowe. Dlatego warto zachować ostrożność przy wszystkich "inwestycjach" czy zakupach na stronie.

   Oraz o niskim potencjale zarobkowym programu.

   Niski potencjał zarobkowy: Zarabianie przez internet w NeoBux nie zastąpi normalnej pracy lub biznesu. To tylko dodatkowa "praca", która możesz wykonywać przy okazji korzystania z Internetu.

   Poza tym, jeśli chodzi o braże PTC, to nie ma bezpieczniejszego programu niż NeoBux (pomijając oczywiście nierentowny system wypożyczalnia poleconych RR). Jeśli ktoś chce zarabiać bez "inwestycji" na oglądaniu reklam, to NeoBux jest najlepszym wyborem wśród programów PTC.   Dlaczego nie wplywanie na NeoBux aby to uzytkownik decydowal jakich chce wynajac tzw wypozyczonych ktorzy spelniaja jego oczekiwania co do klikalnosci?


   Fajnie byłoby, gdyby dało się wpływać i decydować, jakich chcemy wynająć poleconych RR — najlepiej z dużą klikalnością. Ale przecież nawet korzystając z programu partnerskiego i pozyskując bezpośrednich poleconych DR — nigdy nie mamy gwarancji i większego wpływu na ich klikalność i aktywność.
   Tak, jak wspomniałem wyżej — system wypożyczania poleconych RR nie dla każdego użytkownika Neobux'a jest istotną, znaczącą częścią tego programu (dla mnie mógłby nie istnieć). Istnieje spora część userów, która chce zarabiać tylko i wyłącznie bez "inwestycji" i NeoBux daje im taką możliwości. Poza-tym większość ludzi potrafi czytać opinie w internecie i pytać się o rentowność wypożyczania poleconych RR. Ja nie wpływam na Neobux'a — odnośnie do poleconych RR, ponieważ, nie jest to dla mnie ważna część zarabialnia w NeoBux. Najchętniej całkiem wyrzuciłbym ten dział zarabiania z NeoBux'a. Uważam, że znacznie lepiej postawić na poleconych bezpośrednich DR.

   Usuń
  5. Dlaczego nie napiszecie do NeoBux by stworzyl przejrzystosc skoro to ma byc miejsce zarabiania i pracy dla jednych ale nie kosztem pracujacych.

   Wowczas takze powazne sklepy, towary mialyby mozliwosc tworzenia tam kampanni reklamowych.

   Prosze wiec o odpowiedz na powyzsze kwestie


   Z tym miejscem pracy i zarabiania w Neobux bym nie przysadzał. Neobux, podobnie, jak każdy inny program PTC był i będzie tylko i wyłącznie formą bardzo niewielkiego, dodatkowego zarobku i nie warto traktować go aż tak poważnie. Osoby próbujące zarabiać w Neobux na wypożyczaniu poleconych RR raczej nie nalezą do kategorii internetowych "pracusiów", tylko do osób szukających łatwego zysku bez pracy i bez większego wysiłku (podobnie, jak użytkownicy RevShar-ów). Bo np. wolą wypożyczyć sobie poleconych RR, zamiast iść trudniejszą drogą — budowania siatki realnych poleconych DR. Oczywiście ta moje opinia jest strasznym uproszczeniem i uogólnianiem — ponieważ temat jest znacznie złożony i nie warto wrzucać wszystkich do jednego kociołka.

   Jestem jak najbardziej za przejrzystością Neobux'a, tak, jak każdego innego programu zarobkowego dostępnego w sieci. Wydaj mi się ,że Neobux jest miarę przejrzysty — pomijając nierentowny system wypożyczania poleconych RR (nie dla każdego jest to istotna część programu). Ja w swoim blogowym opisie Nobux'a wymieniłem 7 zalet i 7 wad tego programu (w tym również wady odnoszące się do poleconych RR), czyli ogólny bilans wyszedł mi neutralnie, na 0 - i taki też jest NeoBux — ani nie jest całkiem dobrym, ani całkiem złym programem PTC. Przy wszystkich jego wadach, trzeba przyznać, że na chwilę obecną nie ma lepszego programu PTC wśród programów zagranicznych.

   Pozdrawiam i dziękuję za zainteresowanie i odkurzenie tematu.

   Usuń
  6. Witam moje zdanie wypowiem/napiszę-jestem samotnym klikaczem w tego typu programach, z doświadczenia wiem ze najlepiej dobić do minimm wypłaty i od razu wypłacic pieniążki bez ryzykowania że zbieramy dalej i program może przestać istnieć i stracimy wszystko.Tych programów nie można traktowac jako praca jedynie jako dodatkowe zajecie, hobby przy np.przegladaniu internetu,FB i trzeba się liczyć ze następnego dnia programu już może nie być w internecie dlatego zalecam dobić do minimum i wypłącać zarobek. W neobuxie jestem od 2015 roku potem przestałem klikac bo znalazłem ,,lepsze"programy PTC które niestety już nie istnieją potem wróciłem do Neobuxa niestety musiałem założyć nowe konto bo stare po czasie długiego nie klikania nie logowania się zostało zablokowane i klikam samotnie do dziś .Ile udalo mi się wypłącić z tego programu przedewszytskim klikając samotnie w reklamy, a rzadko wypełniam ankiety, czy wykonuje zadania=dokłądnie 28,34$ to wychodzi 93,57 zł w okresie od 2015roku z roczną przerwa.Wiec widac ze jest to tylko hobby a nie praca na etatcie.Obecnie rozwazam czy będę dalej siębawił w te klikanie ponieważ wszytsko było okey jak były procesory płatnicze paypal,payza które wielkich prowizji nie pobierały przy wypłacie a przy obecnych procesorach klikanie w reklamy po to by dac zarobic procesorze płątniczemu np.skrill który pobiera ogromne prowizje za przelew na konto bankowe to mija sie z celem bo zarabia procesor płatniczy a mi zostają grosze. Liczyłęm ze Clixsense jak zliwkiduje klikanie w reklamy wróci procesor PayPal ale niestety tak sie nie stało hmm moze znów przywrócą klikanie w reklamy?ale jak narazie nic o tym nie wiadomo-tzreba sie niestety też z tym liczyć ze programy PTC Neobux oraz ClixSense nie wytrzymają próby czasu po zmianach które wprowadzili i zakończą swoją działalnosc z tym trzeba się liczyć. P.S. Ja spotkałem sie z programami PTC które oferowały niski próg wypłaty po czasie zmieniali polityke swoją i by wyplacic kazali wpłacać pewną kwotę, albo nagle zmieniali procesor pąłtniczy i zbieranie sie okazało nieopłacalne-większosc tych programów już nie istnieje .Pozdrawiam Marco/Marek

   Usuń
  7. Cześć — czyli masz normalne, zdroworozsądkowe podejście do takich programów. Doskonale zdajesz sobie sprawę, że to tylko dodatkowa forma bardzo niewielkiego zarobku, którą możesz wykonywać przy okazji korzystania z internetu, a nie praca na etacie. Gratuluję normalnego podejścia. Całe szczęście więcej jest takich świadomych użytkowników jak Ty, przykład, chociażby wypowiedzi użytkowników z forum ClixSense: https://csl.ink/43z0 (którzy również zdroworozsądkowo podchodzą do takiego zarabiania).

   Natomiast wiele negatywnych, nerwowych i emocjonalnych opinii o takich programach bierze się stąd, że trafiają do nich często ludzie potrzebujący na gwałt szybkich i łatwych pieniędzy, szukający zarobków takich jak na etacie, często przyciśnięci do muru jakimiś długami itp. Niestety tacy ludzie są najczęściej rozczarowani — i nie tylko zarabianiem w programach PTC, płatnych ankietach, ale będą rozczarowani także każdą inną metodą zarabialnia — dostępną w sieci. Bo tak naprawdę zarabianie szybkie i łatwe w internecie nie istnieje. Najlepsze efekty w zarabianiu parez internet osiągają ludzie, którzy tak mają pracę i nie potrzebują natychmiastowych pieniędzy na "wczoraj" i podchodzą do takiego zarabiania na luzie i bez wielkich oczekiwań. Fajnie to opisał w swoim poście Mysc — na blogu getpaid20.pl, w poście pt.: " Postawa ma znaczenie, czyli jak traktować e-zarabianie: http://getpaid20.pl/nastawienie/postawa-ma-znaczenie-czyli-jak-traktowac-e-zarabianie/

   Z pewnością nie jesteś jedynym, który porzucił NeoBuxa dla jakiegoś innego — nowego programu oferującego trochę większe zarobki, a później okazywało się, że ten "wspaniały" program zniknął po kilku miesiącach razem z pieniędzmi użytkowników. Wielu userów powróciło po takich wojażach do krytykowanego NeoBux'a, Clixsense czy nawet do programów GPTR — bo pomimo bardzo marnych zarobków, jednak ta programy w dalszym ciągu płacą :)

   PS. Też liczyłem na to, że PayPal powróci do ClixSense, ale jak na razie cisza w tej sprawie. Oczywiście, że ClixSense czy NeoBux też mogą upaść i nie wytrzymać próby czasu lub po prostu kiedyś zakończyć działalność. Pozdrawiam, dzięki za komentarz.

   Usuń
  8. Dziękuję, za wyczerpujące odpowiedzi.

   Nie w tym rzecz że swoje wątpliwości kierują by tylko skrytykować. Jest wiele "afer" gdzie ludzie potracili pieniądze. Uważam, że możliwość wpływania przez Neobux na ilość kliknięć przez RR jest sterowana, co można bez problemu wykazać. Średnia ilośc kliknięć bezpośrednich poleconych jest w granicach 10, bo z reguły każdy kto przychodzi do serwisu jest tam po to aby właśnie klikać a wiec codziennie, sumienne klika. Żaden użytkownik, nie wyraża ani zgody ani odmowy używania go jako RR, w takim razie kim sa ci RR jeśli nie boty? czyli skrypty, automatyczne programy, które sprzedają, ustalają ich cenę a później także ilość ich kliknięć, co właśnie jest oszustwem bo ludzie tracą przez to pieniądze gdy ilość kliknięć jest poniżej progu ich opłacalności i następuje transfer pieniędzy z nich konta do Neobux. Mówisz, że ilość RR jest ograniczone, przeczytaj wiec warunki i limit dla członkostwa Golden z pakietem Ultimate. "number of RR - unlimited".

   Skoro jako użytkownik korzystasz z Neobux, wyjaśnij proszę od czego jest zależna ilość reklam do których masz dziennie dostęp? Ta ilość jest identyczna każdego dnia? Tym również wpływa się na dzienny zarobek.

   Ostatnia analiza której mi brak w Twoich rekomendacjach odnoście Neobux a i innych PTC.

   Pokaż, wylicz bo o kalkulacje tu przecież chodzi, jaki jest próg rentowości powiedzmy dla opcji 1oo, 1'ooo, 1oo'ooo RR wraz ze wszelkimi kosztami na przestrzeni powiedzmy 10 lat aby się łatwiej liczyło. I wyjaśnij jak admin może nie wiedzieć że ten próg wynosi blisko 6 reklam dziennie przez każdego RR zas średnia raportowana ilość kliknięć przez RR wynosi około 0.5 do 0.7 a wiec 10x poniżej progu opłacalności. Skoro wiec admin ustala koszty i ma możliwość wpływania na liczbę kliknięć RR, masz odpowiedz czemu to służy. Ludzie którzy zarabiają otrzymują na przestrzeni lat pieniądze bowiem jest oczywiste że także RR przynoszą dochód i pojawia się okres w którym masz pieniądze na koncie ale za chwilę masz potrzebę opłacania RR, przedłużania RR czy członkostwa i masz wówczas problem z płynnością bo właśnie brakuje pieniędzy. wówczas nie opłacają RR, spada dochód i albo wpłacają swoje pieniądze by te strukturę utrzymać albo następuje wyzerowanie konta po wielu latach klikania i starań. Jeśli to jest zarobek a nie oszustwo to gratuluje poczucia humoru. Co zaś decydowania o RR, wówczas sam podejmujesz decyzje i za nie odpowiadasz a admin nie wpływa na ilość kliknięć. Obecnie jeśli RR nie klika jak sobie życzysz jeszcze musisz zapłacić za jego wymianę i otrzymujesz RR który również nie spełnia Twoich oczekiwań, ale płacisz za wymianę. Uczciwe byłoby że jeśli RR nie spełnia oczekiwań nie płacisz nic za takiego RR. Wówczas niech sobie ustala Neobux próg rentowności i koszty takiego przewidywalnego RR. PTC winna zmienić filozofię i nie zarabiać kosztem użytkowników ale reklamodawców. A użytkownicy tworzą potężną bazę klientów, konsumentów i otrzymują wynagrodzenie za przekazywanie reklam. wówczas nikt nikogo by nie oszukiwał a i wielkie znane sklepy, firmy tam prowadziłyby kampanie. Obecnie zaś cały PTC biznes oparty jest o uzyskanie dochodu głównie poprzez sterowanych RR czy pakietów członkostwa. Na koniec zwróć uwagę że po mojej dyskusji z NBR umieścili komentarz "AVERTISSEMENT The NBR status only rates the PTC function of this site. We advise against the use of functions present on many PTCs such as rented referrals (RR) or the purchase of adpacks which are only scams."

   I ostatnie pytanie, skoro wszystko jest tak wspaniałe, dlaczego blokują krytyczne komentarze na forum oraz blokują konta użytkowników, którzy mają wątpliwości czy też negatywne opinie? czego się obawiają? skoro to tak idealne dlaczego na tę krytykę po prostu nie odpowiedzą merytorycznie zamiast blokować od razu konta użytkownikom?

   Usuń
  9. Z jakiego powodu zablokowal Pan moj ostatni wpis? czego Pan sie obawia, tego ze mam racje? Skoro mam Pan merytoryczne argumenty nalezalo na nie publicznie odpowiedziec a nie blokowac niekorzystego dla Pana pogladu komentarza.

   Usuń
  10. A który to niby wpis zablokowałem? I dlaczego nie zapoznałeś się zasadami komentowania na blogu, na którym chcesz komentować?

   Pierwszy punkt zasad komentowania na tym blogu brzmi:

   "Komentarze na blogu są moderowane: Publikuję je w miarę wolnego czasu, więc proszę o cierpliwość i wyrozumiałość."

   https://www.m-zarabianie.com/p/jak-dodac-komentarz-na-blogu-m.html

   Więc, gdzie ta cierpliwość i wyrozumiałość ? ;)

   Dodam, że nawet nie raczyłeś się zapoznać szczegółowo z moim postem (opisem NeoBux'a), skoro w pierwszym swoim wpisie zarzuciłeś mi nieostrzeganie użytkowników o "realnych zagrożeniach" (natomiast ja na swoim blogu ostrzegam o wadach NeoBux'a od wielu lat — w minusach).

   A przy kolejnym swoim wpisie masz jeszcze pretensje, że Twój komentarz nie ukazał się błyskawicznie. Mój blog jest jednym z nielicznych — gdzie publikuję komentarze krytykujące i ich się nie boję. Na innych blogach Twoje wpisy autorzy by pewnie nawet nie opublikowali, szczególnie gdy użytkownik chce komentować, a nawet nie zapoznał się z postem (jak Ty). Warto czytać szczegółowo zasady, regulaminy, recenzje, to wtedy będzie mniej nieporozumień — czytanie nie boli ;)

   Do komentarza oczywiście się odniosę, ale w wolnym czasie (może za dzień, a może za kilka). Lubie odnieść się szczegółowo, a nie tylko lapidarnie (a to, wymaga czasu). Nawet Twojego wpisu jeszcze szczegółowo nie czytałem — ponieważ zajęty byłem pisania posta:

   https://www.m-zarabianie.com/2014/06/6-darmowych-sposobow-zdobywania.html

   Chociaż już po powierzchownym przejrzeniu Twojego komentarza widzę kilka nieścisłości z którymi się nie zgadzam.

   Usuń
  11. Anonimowy napisał: "Nie w tym rzecz że swoje wątpliwości kierują by tylko skrytykować."

   Krytyka nie jest zła — ale pod warunkiem, gdy jest słuszna i merytoryczna. A na pewno nie jest słuszna część Twojej krytyki, w której zarzucasz mi (w pierwszym swoim wpisie), że nie ostrzegam użytkowników o realnych zagrożeniach — np. związanych wypożyczaniem poleconych RR, podczas gdy ja ostrzegam o zagrożeniach od wielu lat (chyba jako jeden z nielicznych). Jeśli wpiszesz w wyszukiwarkę Google frazę Neobux)., to na pierwszej stronie wyników praktycznie tylko chyba mój opis NieoBuxa zawiera informację o słabej opłacalności wypożyczania polotnych RR. Więc nie rozumiem, dlaczego akurat mnie postanowiłeś, zaszczycić swoim "rewelacjami"? :)

   Chodzi mi między innymi o Twoje tendencyjne pytanie:

   Anonimowy napisał: "Dlaczego nie przedstawiacie realnie zagrozen dla wszystkich tych co wlasnie szukaja dodatkowych albo jedynych pieniedzy?".

   Dlaczego piszesz do mnie w liczbie mnogiej i dlaczego zarzucasz mi coś, co nie jest prawdą?

   Czy taką część Twojej krytyki można nazwać merytoryczną? Nie, niestety nie można. Bo jak to niby nie przedstawiam realnych zagrożeń, skoro przedstawiam je od wielu lat? Czy warto w ogóle rozmawiać z kimś, kto nie potrafi przeczytać krótkiego blogowego wpisu ze zrozumieniem?

   Fragmenty z mojego blogowego opisu NeoBuxa o wypożyczaniu poleconych:

   https://2.bp.blogspot.com/-KMC9NoTnPdQ/W3QUUCCGl7I/AAAAAAAACRk/lPHhq1mZp9EduCEsqedWxM8dnBrPLNWvACLcBGAs/s1600/Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B15-08-2018%2B131641.bmp.jpg

   I jeszcze tutaj:

   https://4.bp.blogspot.com/-wmHANaHZsx4/W3QQ1D_WqTI/AAAAAAAACRU/Boe9MgKL5sIG513RjkSLk9JRqmJu5i5mwCLcBGAs/s1600/Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B15-08-2018%2B131748.bmp.jpg

   I tutaj:

   https://1.bp.blogspot.com/-LbolZQkBRcc/W3QRBroPVaI/AAAAAAAACRY/oFaqF8H0sWA104J2S3XCcrYhP3t-1BHPACLcBGAs/s1600/Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B15-08-2018%2B131844.bmp.jpg

   Zastanawiam się, czy nie potrafisz przeczytać ze zrozumieniem mojego blogowego wpisu, czy tylko udajesz, że nie potrafisz i próbujesz trollować?

   Zastanawiam się też, co Ty próbujesz swoim komentarzem udowodnić? Bo, jeśli próbujesz udowodnić, że system wypożyczania poleconych jest nierentowny, mało opłacalny, że częściej można na nim stracić niż zyskać, to nic nowego swoim wpisem tutaj wnosisz. Ameryki nie odkryłeś i powtarzasz to, co na moim blogu jest wyszczególnione i przed czym ostrzegam użytkowników od wielu lat.

   Usuń
  12. Anonimowy napisał: "Jest wiele "afer" gdzie ludzie potracili pieniądze."

   Codziennie odwiedzam i czytam największe polskie i zagraniczne fora o zarabianiu i jakoś nie widzę tych wielu afer. NeoBux to nie jest RevShare lub Hyip, gdzie użytkownik nie otrzyma wcale pieniędzy — bo program nagle znika, upada. No, chyba że masz na myśli "afery", gdzie ktoś zainwestuje 5 dolarów na koncie Standard w poleconych RR i liczy na zysk — całkowicie ignorując większość opinii o nieopłacalności wypożyczania poleconych (szczególnie na koncie Standard).

   NeoBux jest na rynku już ponad 10 lat — i wiele o nim w tym czasie napisano — między innymi o słabej opłacalności wypożyczania poleconych RR. Ludzie na forach i niektórych blogach wymieniają się opiniami o nieopłacalności wypożyczania poleconych RR — kto chce, to do nich dotrze.

   Więc trzeba być raczej ignorantem, żeby w takim programie inwestować jakieś większe pieniądze — i liczyć na czysty zysk bez ryzyka z takiej "inwestycji".

   Przykładowe wątki na forach dotyczące NeoBux'a, gdzie jakoś nie widać tych wielu afer:

   https://www.emoneyspace.com/forum/index.php/topic,40098.660.html

   http://zarabiam.com/Temat-PLACI-neobux-com-22167?page=209&highlight=neobux

   https://www.hyipforum.pl/topic/717-neobux-neobuxcom/?page=27

   https://forum.zarabianie24.net/t-aktualne-neobux-com-refback-50-12003.html?page=58&highlight=neobux

   (raczej NeoBux to trochę zapominany program, ale w dalszym ciągu na forach figuruje w działach "Legal, płaci itp.)".

   Poza tym jesteś na blogu, który porusza głównie tematykę zarabiania bez inwestycji, a Ty przeszedłeś tutaj, kruszysz kopie o część "inwestycyjną" NeoBuxa. Moje blogowy opis Neobux'a dotyczy głównie sekcji PTC, zadań, ankiet ofert — czyli części bezinwestycyjnej.

   https://3.bp.blogspot.com/-chWQAU_rQJI/W3bFjWs5ymI/AAAAAAAACTQ/yObeudvNk1oSwTh35tE-BWVgJotWcAregCLcBGAs/s1600/Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B17-08-2018%2B124347.bmp.jpg

   Wypożyczanie poleconych RR w NeoBux nie jest obowiązkowe. Uczestnictwo w programie jest darmowe i nie wymaga od użytkownika żadnych wpłat, inwestycji czy zakupów.

   NeoBux płaci bezproblemowo (w trybie instant od 2008 roku). Nawet jeśli użytkownik, który połasił się na wypożyczanie poleconych RR — się nagle obudzi, dochodząc do wniosku, że system poleconych RR jest mało opłacalny, to raczej nie ma takiej sytuacji, że straci wszystkie swoje pieniądze — ponieważ rentowność poleconych RR jest najczęściej na granicy opłacalności lub trochę poniżej.

   Oczywiście żadna strata nie jest przyjemna — ale w ciągu 10 lat tyle napisano o słabej rentowności poleconych RR, o ryzyku związanym z wpłacaniem pieniędzy do takich programów (nie tylko do NeoBux'a), że jakoś nie chce mi wierzyć, że ktoś inwestuje na takich stronach nieświadomy ryzyka.

   Ja czasami prywatnie "inwestuję" w takich programach — ale robię to całkowicie świadomie, że moje wpłacone pieniądze mogą do mnie już nigdy nie wrócić. Natomiast na blogu od wielu lat ostrzegam przed wpłaceniem pieniędzy do takich programów i trzeba być nie potrafić czytać ze zrumienieniem, żeby takich ostrzeżeń nie zobaczyć. Ale ok — w najbliższym czasie postaram się oprawić je jeszcze w większą rankę ;) Trzeba być również ignorantem, żeby ignorować opinie o niskiej opłacalności wypożyczania poleconych RR.

   Usuń
  13. Anonimowy napisał: "Uważam, że możliwość wpływania przez Neobux na ilość kliknięć przez RR jest sterowana"

   Być może jest, a może nie jest (wspominałem o tym wcześniej — więc też Ameryki nie odkryłeś). Wspominałem o tym nawet na oficjalnym forum NeoBux'a (poniżej to mój komentarz z kwietnia 2018):

   https://3.bp.blogspot.com/-NZWkcjtwmVE/W3WVzexAOeI/AAAAAAAAV5M/Vbs8B87DUbgsCHdfnZ8EmQy_cPU4fF5lQCLcBGAs/s1600/Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B15-08-2018%2B214651.bmp.jpg

   Dla mnie nie ma to większego znaczenia (czy są to boty, czy też nie), ponieważ i tak wiem, czego mogę się w tym programie spodziewać po rentowności poleconych wypożyczonych RR. Program jest na rynku tyle lat, że każdy ma również okazje zapoznać się z różnymi opiniami o rentowności wypożyczania poleconych RR (negatywnymi i pozytywnymi).

   Dla odmiany podam Ci przykład artykułu, w którym użytkownik NeoBux'a, twierdzi, że negatywne komentarze biorą się z nieumiejętności korzystania z tego systemu:

   https://passiveresidualincomeideas.com/are-neobux-rented-referrals-bots

   Oczywiście to tylko subiektywna opinia jednego z użytkowników, która o niczym nie przesądza (i nie warto się nią sugerować bezrefleksyjnie).

   Usuń
  14. Anonimowy napisał: "co można bez problemu wykazać. Średnia ilośc kliknięć bezpośrednich poleconych jest w granicach 10, bo z reguły każdy kto przychodzi do serwisu jest tam po to aby właśnie klikać a wiec codziennie, sumienne klika."

   Niestety to bzdura.

   To, co próbujesz powyżej wykazać, że średnia klikalność — prawdziwego poleconego bezpośredniego DR) jest niby w granicach 10 to bzdura — dane nieprawdziwe, mocno zawyżone, wzięte z kapelusza lub wyssane z palca.

   Wiem, co mówię, ponieważ w NeoBux mam zwykle od 50 do 70 aktywnych poleconych bezpośrednich DR (jedni przychodzą, a inni odchodzą), a ich średnia oscyluje zawsze w granicach 1 (słownie jeden).

   Przykładowa średnia moich poleconych bezpośrednich DR w NeoBux:

   https://1.bp.blogspot.com/-yD6YqOPNVco/W3Q2es0G3RI/AAAAAAAACRw/FzXgns9gppsopWoqibd6ib36ZZ2eXlgiQCLcBGAs/s1600/Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B11-08-2018%2B235000.bmp.jpg

   https://2.bp.blogspot.com/-Jjh5NASip_s/W3Q2yIiAPSI/AAAAAAAACSM/s3LlJbl5S1YpIRUIExZuky9RwfzKXvPWACEwYBhgL/s1600/Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B11-08-2018%2B235058.bmp.jpg

   https://4.bp.blogspot.com/-nNrD_7vSvTk/W3Q2h7nljaI/AAAAAAAACR0/wPxuEO9zim4n_ZoWhCj38qqHj2CE66J8QCLcBGAs/s1600/Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B13-08-2018%2B000023.bmp.jpg

   Dlaczego średnia poleconych bezpośrednich DR oscyluje w granicach 1 (jeden)?

   * Ponieważ nigdy nie ma tak, że w danym dniu klikają wszyscy poleceni bezpośredni (jak na apelu w wojsku), a najczęściej klikają w kratkę...

   * Poleceni bardzo często się szybko wykruszają — wielu rezygnuje już po kilku dniach po dołączeniu do programu.

   * Cześć użytkowników klika codziennie tylko obowiązkowe 4 reklamy pomarańczowe (które trzeba kliknąć, aby otrzymać prowizję od poleconych.

   * Im masz więcej poleconych bezpośrednich, tym więcej spośród nich może zaniżać ogólną średnią (poprzez słabą aktywność — podobnie może to wyglądać w przypadku poleconych wypożyczonych RR — im wiecej poleconych RR, tym słabsza średnia).

   Usuń
  15. Anonimowy napisał: "Żaden użytkownik, nie wyraża ani zgody ani odmowy używania go jako RR, w takim razie kim sa ci RR jeśli nie boty? czyli skrypty, automatyczne programy, które sprzedają, ustalają ich cenę a później także ilość ich kliknięć,"

   I wyrażać zgody nie musi — ponieważ nie wiąże się to z przekazywaniem jakichś danych osobowych, dane poleconych RR są anonimowe. Odnośnie do botów — to Ameryki tutaj nie odkryłeś, większość bux'ów wypożycza boty. W NeoBux być może są to boty, a być może nie są. Przeczytaj, co napisałem w pierwszej odpowiedzi do Ciebie.

   Anonimowy napisał: "co właśnie jest oszustwem bo ludzie tracą przez to pieniądze gdy ilość kliknięć jest poniżej progu ich opłacalności i następuje transfer pieniędzy z nich konta do Neobux. Mówisz, że ilość RR jest ograniczone, przeczytaj wiec warunki i limit dla członkostwa Golden z pakietem Ultimate. "number of RR — unlimited"."

   Czy NeoBux gwarantuje komuś pewny zysk z wypożyczania poleconych? Który punkt jego regulaminu lub FAQ o tym mówią?

   Szkoda, że nie nie potrafisz dostrzec pewnego paradoksu. Z jeden strony chciałbyś, aby system wypożyczania poleconych RR w NeoBux był jak najbardziej prawdziwy i naturalny — a z drugiej chciałbyś, aby system wypożyczania poleconych dawał Ci pewny zwrot i zysk z wypożyczania poleconych. Czyli chciałbyś, aby NeoBux przypominał działaniem po prostu zwykłego Hyipa lub RevShare, które to często obiecują, gwarantują stały zwrot, a po kilku miesiącach zwijają się z pieniędzmi użytkownika.

   Tylko że prawdziwi, naturalni poleceni bezpośredni DR tak naprawdę klikają w kratkę, a większość rezygnuje i przestaje klikać już po kilku dniach od dołączenia do programu. Ich klikalność to wielka niewiadoma.

   Jeśli zainwestujesz, powiedzmy 100 $ w prawdziwą reklamę i dzięki niej pozyskasz X prawdziwych poleconych, to większe jest prawdopodobieństwo, że zainwestowane 100 $ Ci się NIE zwróci, bo poleceni dość szybko się wykruszą się i przestaną klikać. Wiem, co mówię — ponieważ nie raz inwestowałem w poleconych bezpośrednich DR (sprawdzają się głównie darmowe metody pozyskiwania poleconych + ewentualnie jakiś bardzo tanie reklamy wspomagające).

   Więc akurat system wypożyczania poleconych RR, wbrew pozorom jest bardziej zbliżony do systemu naturalnego, niż Ci się wydaje. Pozyskując realnych poleconych za pieniądze — jest większa szansa, że stracisz, niż zyskasz. Jeśli Neobux dawałby Ci gwarantowany, pewny zwrot z wypożyczania pomocnych RR — wtedy byłby jeszcze bardziej nienaturalny i sztuczny. Taka mała dygresja.

   Usuń
  16. Anonimowy napisał: "Skoro jako użytkownik korzystasz z Neobux, wyjaśnij proszę od czego jest zależna ilość reklam do których masz dziennie dostęp? Ta ilość jest identyczna każdego dnia? Tym również wpływa się na dzienny zarobek."

   Ilość reklam stałych — pomarańczowych (Fixed Advertisements) jest identyczna dla każdego użytkownika (i taka sama każdego dnia). Na koncie Standard użytkownik codziennie otrzymuje 4 pomarańczowe reklamy o wartości 0,001 USD. Natomiast na koncie Golden otrzymuje codziennie 9 reklam pomarańczowych o wartości 0,01 USD. Ilość pozostałych reklam zależy od reklamodawców — ile tych reklam w danym dniu, tygodniu czy miesiącu kupią.

   W przypadku poleconych RR NeoBux płaci prowizje tylko za codzienne — stałe — pomarańczowe reklamy Fixed Advertisements (pomarańczowe) oraz za reklamy Standard Exposure i Extended Exposure (te dwa ostatnie rodzaje reklamy pojawiają się niestety bardzo rzadko — ponieważ są bardzo drogie — mało ludzi je kupuje).

   NeBux natomiast nie płaci wcale prowizji za reklamy fioletowe (Fixed Advertisements).

   Prowizja od wypożyczonych poleconych RR na koncie Standard i Golden:

   https://1.bp.blogspot.com/--_3LDORK-Z8/W3WewS3IFwI/AAAAAAAAV5Y/6owMgbj1S4kK6F0duLPceEgk0MTkEkNKwCLcBGAs/s1600/Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B16-08-2018%2B175352.bmp.jpg

   Więc na koncie Standard od pojedynczego poleconego RR maksymalnie możesz otrzymać (najczęściej) prowizje za 4 kliknięte reklamy pomarańczowe Fixed Advertisements, ponieważ pozostałe reklamy pojawiają się bardzo rzadko. Do tego dodaj fakt, że poleceni klikają w kratkę — i stąd wychodzi bardzo niska średnia.

   Reklamodawcy mogą sobie wybierać także kraj, z którego pochodzą odbiorcy reklam. I na przykład najwięcej reklam otrzymują użytkownicy z USA, Wielkiej Brytanii, Kandy. W jednym miesiącu reklam może być mało, a w innym więcej. To NIE administrator wybiera odbiorców reklam, tylko reklamodawcy wybierają sobie grypę docelową użytkowników. Nie kupowałeś nigdy reklam? ;)

   Usuń
  17. Anonimowy napisał: "Ostatnia analiza której mi brak w Twoich rekomendacjach odnoście Neobux a i innych PTC.

   Pokaż, wylicz bo o kalkulacje tu przecież chodzi, jaki jest próg rentowości powiedzmy dla opcji 1oo, 1'ooo, 1oo'ooo RR wraz ze wszelkimi kosztami na przestrzeni powiedzmy 10 lat aby się łatwiej liczyło."


   To, co piszesz i wymagasz, jest absurdalne i sorry, ale zwyczajnie głupie. Wchodzisz na bloga, który porusza głównie tematykę zarabiania bez inwestycji — na bloga, w którym w każdym opisie programu PTC odradzam wypożyczanie poleconych RR i wymagasz, a wręcz żądasz ode mnie przedstawiania Ci progu rentowności. Czy wszytko ok? Jeśli szukasz programów "inwestycyjnych", to poszukaj sobie strony, bloga lub forum, które omawiają rentowność "inwestycji".

   Na tym blogu zajmujemy się programami, gdzie można zarabiać bez inwestycji, gdzie uczestnictwo w programach nie wymaga żadnych wpłat. Omawiamy głównie sekcje PTC (płatne oglądanie reklam) — to nie jest poradnik "inwestycyjny".

   https://3.bp.blogspot.com/-chWQAU_rQJI/W3bFjWs5ymI/AAAAAAAACTQ/yObeudvNk1oSwTh35tE-BWVgJotWcAregCLcBGAs/s1600/Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B17-08-2018%2B124347.bmp.jpg

   Na tutejszym blogu monitoruję wypłacalność programów i omawiam programy, w których da się zarabiać bez inwestycji. Tematyka bloga, na którym teraz piszesz — to zarabianie bez inwestycji. Nie rozumiesz tego? ;) Oczywiście co nieco Ci wyjaśnię —ale tylko z grzeczności :)

   Usuń
  18. Anonimowy napisał: "I wyjaśnij jak admin może nie wiedzieć że ten próg wynosi blisko 6 reklam dziennie przez każdego RR zas średnia raportowana ilość kliknięć przez RR wynosi około 0.5 do 0.7 a wiec 10x poniżej progu opłacalności."

   Próg rentowności w przypadku mojego konta Golden i 250 poleconych przedłużonych na 240 dni i to około 0,59 - 0,6.

   Skąd wzięło ci się to 6? Czy wszytko ok? Te Twoje 6 — to są kolejne dane wzięte z kapelusza. Czy może piszesz o rentowności na koncie Standard? Konta Standard, w ogolę nie bierzemy pod uwagę, ponieważ już dawno ustalono, że wypożyczanie poleconych na koncie Standard jest nieopłacalne.

   Ale nawet na koncie Standard ten próg rentowności jest niższy niż 6 i wynosi w przypadku od 1 do 250 poleconych mniej więcej tak:

   Jeśli przedłużysz wszystkich poleconych na 15 dni: 1.33333333333

   Jeśli przedłużysz wszystkich poleconych na 30 dni: 1.26666666667

   Jeśli przedłużysz wszystkich poleconych na 60 dni: 1.2

   Jeśli przedłużysz wszystkich poleconych na 90 dni: 1.08888888889

   Jeśli przedłużysz wszystkich poleconych na 150 dni: 1

   Jeśli przedłużysz wszystkich poleconych na 240 dni: 0.93333333333

   Źródło: https://www.neobux.com/forum/?/9/389479/Whats-a-good-average-RR-click/&rh=6B6C696B6E696A31303030

   https://www.neobux.com/forum/?frmid=7&tpcid=103671&rh=6B6C696B6E696A31303030

   Zwróć uwagę też, że te posty są sprzed wielu lat — a próg rentowności dalej jest aktualny (sprawdzone) — więc wszystko jest tutaj tak naprawdę bardziej przewidywalne, niż się wydaje.

   Więc skąd wzięło Ci się 6? Pewnie z kapelusza? ;)

   Na koncie Golden próg rentowności wynosi około 0,59 — 0,6 (NIE 6)

   Ja na swoim koncie Golden osiągam ten próg minimalnej rentowności 0,6:

   Z mojego konta:

   https://4.bp.blogspot.com/-yD6YqOPNVco/W3Q2es0G3RI/AAAAAAAACR4/BDfmEQYVxeIVxlIlpgojWGy6BYYCXfwQACEwYBhgL/s1600/Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B11-08-2018%2B235000.bmp.jpg

   https://3.bp.blogspot.com/-nNrD_7vSvTk/W3Q2h7nljaI/AAAAAAAACSI/qmmaRwz945sXyJuB0_ZXpO1WxglQX2n3ACEwYBhgL/s1600/Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B13-08-2018%2B000023.bmp.jpg


   Klik poleconego RR na koncie Standard to zarobek 0,005 USD.

   Klik poleconego RR na koncie Golden to zarobek 0,01 USD.

   Na moim koncie Golden — przy wypożyczonych 250 poleconych RR (przedłużonych na 240 dni —30% zniżki) osiągam średnią 0,5 - 0,7 - czyli średnio 0,6.

   Konto Golden = 90 USD na rok

   Koszt 250 poleconych (z 30% zniżką) = 435 USD

   Poleconych wymieniam za zdobyte punkty, resztę nieaktywnych RR pozastawiam do recyklingu automatycznego.

   90 USD + 435 USD = 525 USD na rok.

   250 poleconych x średnia 0,6 (klików) = 150 (klików dziennie).

   150 x 0,01 (stawka na koncie Golden) = 1,5 USD dziennie.

   1,5 x 365 dni (rok) = 547, 5 USD na rok.

   547, 5 USD - 525 USD (koszt konta Golden i poleconych) = 22,5 USD zysku na rok.

   Usuń
  19. Więc jak widać z zainwestowanych 525 USD, po roku mam dopiero zysk 22,5 USD. Czyli cała ta operacja jest niewarta zachodu i nikomu jej NIE polecam. Na dodatek nie masz gwarancji, że średnia nie będzie jeszcze niższa.

   Dlatego ja na swoim blogu od wielu lat odradzam wypożyczanie poleconych RR.

   Natomiast Ty zerwałaś się z choinki i postanowiłeś mnie i moich użytkowników bloga oświecić, że wypożyczanie poleconych jest nierentowanie. Zastanawiam się też, dlaczego akurat mnie spotkał ten zaszczyt, a nie innych blogerów, których opisy NeoBuxa są na wyższych pozycjach w wyszukiwarce Gogole? Mimo wszystko dziękuję za troskę i odkrycie nowej Ameryki :)

   Ja konto Golden kupuje tylko ze względu na poleconych bezpośrednich, a poleconych RR wypożyczam sobie tylko sobie przy okazji — i nie polecam nikomu brać ze mnie przykładu.

   Na poleconych RR wychodzę najczęściej na lekki plus lub 0, więc pieniędzy nie tracę. Zarabiam głównie dzięki poleconym DR.

   Usuń
  20. Anonimowy napisał: "Skoro wiec admin ustala koszty i ma możliwość wpływania na liczbę kliknięć RR, masz odpowiedz czemu to służy. Ludzie którzy zarabiają otrzymują na przestrzeni lat pieniądze bowiem jest oczywiste że także RR przynoszą dochód i pojawia się okres w którym masz pieniądze na koncie ale za chwilę masz potrzebę opłacania RR, przedłużania RR czy członkostwa i masz wówczas problem z płynnością bo właśnie brakuje pieniędzy. wówczas nie opłacają RR, spada dochód i albo wpłacają swoje pieniądze by te strukturę utrzymać albo następuje wyzerowanie konta po wielu latach klikania i starań. Jeśli to jest zarobek a nie oszustwo to gratuluje poczucia humoru. "

   Może admin ustala — a może nie ustala — system poleconych Neobux wygląda i tak bardziej naturalnie niż w każdym innym bux'ie, gdzie poleceni codziennie wykonują taką samą liczbę klików lub w Revshrach — gdzie masz stały zwrot dzienny. Nigdy też nie spotkałem się z sytuacją jakiegoś wyzerowania konta — jak piszesz — a w NeoBux jestem od wielu lat. Te wahania rentowności są zwykle nieznaczne — i oscylują na granicy opłacalności — w przypadku konta Golden i poniżej opłacalności w przypadku konta Standard. Nie ma tutaj jakichś skrajności i gwałtownych przeskoków od super opłacalnych naliczeń do bardzo wielkich strat. Moim zdaniem trzeba być naprawdę ignorantem, żeby stracić jakiś duże pieniądze w tym programie.

   Poza tym Twój komentarz nie wnosi nic nowego. System wypożyczania RR w NeoBux jest słabo opłacalny i częściej można na nim stracić niż zarobić — i to wszystko na moim blogu masz napisane.

   To czy wyjdziesz w NeoBux na lelki plus, zero czy stracisz na wypożyczaniu poleconych RR — zależy też od wiedzy (jak wypożyczać itp.) Często ludzie rzucają się na wypożyczanie poleconych, nie znając nawet podstaw typu: jak wymieniać poleconych za punkty, na ile dni ich przedłużać, nie wiedzą, że na koncie Standard całkiem się nie opłaca wypożyczać, nie znają progu rentowności itp. Do tego mogą dojść wahania i spadki AVG — dlatego wypożyczalnie jest nieopłacalne.

   Usuń
  21. Anonimowy napisał:

   "Co zaś decydowania o RR, wówczas sam podejmujesz decyzje i za nie odpowiadasz a admin nie wpływa na ilość kliknięć. Obecnie jeśli RR nie klika jak sobie życzysz jeszcze musisz zapłacić za jego wymianę i otrzymujesz RR który również nie spełnia Twoich oczekiwań, ale płacisz za wymianę. Uczciwe byłoby że jeśli RR nie spełnia oczekiwań nie płacisz nic za takiego RR.

   Wówczas niech sobie ustala Neobux próg rentowności i koszty takiego przewidywalnego RR."


   Nie musisz płacić za wymianę. Możesz — ale nie musisz. Poleceni wymieniani są automatycznie — za darmo po 14 dniach nieaktywności. Dodatkowe możesz ich wymieniać za zdobyte punkty.

   Anonimowy napisał:
   "PTC winna zmienić filozofię i nie zarabiać kosztem użytkowników ale reklamodawców. A użytkownicy tworzą potężną bazę klientów, konsumentów i otrzymują wynagrodzenie za przekazywanie reklam. wówczas nikt nikogo by nie oszukiwał a i wielkie znane sklepy, firmy tam prowadziłyby kampanie. Obecnie zaś cały PTC biznes oparty jest o uzyskanie dochodu głównie poprzez sterowanych RR czy pakietów członkostwa. Na koniec zwróć uwagę że po mojej dyskusji z NBR umieścili komentarz "AVERTISSEMENT The NBR status only rates the PTC function of this site. We advise against the use of functions present on many PTCs such as rented referrals (RR) or the purchase of adpacks which are only scams."


   Typowe PTC — to programy, które oferują zarabianie tylko i wyłącznie za oglądanie, klikanie reklam. Nie oferują one wypożyczania poleconych RR. Takim typowym PTC był kiedyś ClixSense — ale przekształcił się w panel z ankietami i zadaniami. W dalszym ciągu takim typowym PTC (który nie oferuje wypożyczania poleconych RR) jest np. Jillsclickcorner.

   Również programy GPTR — oferują tylko sekcje PTC + płatne maile — również nie wypożyczają poleconych RR, utrzymują się tylko ze sprzedaży reklam i mają realny plan biznesowy. Niestety ta branża upada — ponieważ ludzie wolą zarabiać w Hyipach, RevSharch i wypożyczać poleconych RR — bo to jest łatwiejsze.

   Bux'y — natomiast bux'y to strony PTC, które dodatkowo oferują wypożyczanie poleconych RR.

   Podzieliłby je na dwie kategorie. Pierwsza kategoria — to bux'y krótkoterminowe, które oferują całkiem dobry i stały zwrot z wypożyczania poleconych RR. Najczęściej są to ukryte Ponzi i upadają one już po kilku tygodniach czy miesiącach od powstania.

   Druga kategoria to buxy długoterminowe — które oferują kiepski zwrot z wypożyczania poleconych — ale płacą nawet ponad pond 10 lat jak np. NeoBux.

   Natomiast w jednym i drugim przypadku — opcja wypożyczania poleconych RR — nie gwarantuje zwrotu "zainwestowanych" pieniędzy, jest opcję ryzykowną, którą — odradzam w swoich opisach programów.

   Usuń
  22. Anonimowy napisał: "A użytkownicy tworzą potężną bazę klientów, konsumentów i otrzymują wynagrodzenie za przekazywanie reklam. wówczas nikt nikogo by nie oszukiwał a i wielkie znane sklepy, firmy tam prowadziłyby kampanie. "

   Popyt rodzi podaż — to użytkownicy wybierają do jakich programów wolą dołączyć. A użytkownicy wolą dzisiaj opcje bardziej ryzykowane, które oferują im pozornie szybsze i łatwiejsze zarabianie. Dlatego taką popularnością cieszą się nieuczciwe RevShare, Hyipy, systemy wypożyczania poleconych. Natomiast w odstawkę poszły np, uczciwe programy GPTR i typowe PTC — które maja realny plan biznesowy i zarabiają tylko i wyłącznie na sprzedaży reklam. Ale nie ma co się też dziwić — skoro zarobki w tych uczciwych programach są niskie i nie zachęcają do działania.

   Usuń
  23. Anonimowy napisał: "Na koniec zwróć uwagę że po mojej dyskusji z NBR umieścili komentarz "AVERTISSEMENT The NBR status only rates the PTC function of this site. We advise against the use of functions present on many PTCs such as rented referrals (RR) or the purchase of adpacks which are only scams."

   NBR dopiero od niedawana ostrzega przed inwestowaniem w programach PTC i Buxach?

   https://netbusinessrating.com/en/review-1-neobux

   To ja jestem lepszy od NBR — ponieważ w swoich opisach ostrzegam przed inwestowaniem w takich programach od wielu lat.

   A swoją drogą NBR ocenia NeoBuxa na 4.5/5 (czyli całkiem nieźle) i przyznaje mu status LEGiT (legalny) — czyli program, który płaci, czyli całkiem słusznie. W komentarzach pod ich opisem NeoBux'a są w większości same pozytywy typu — kocham NeoBuxa, otrzymałem kolejną wypłatę, Love NeoBux, Amazing, My favorite itp. ;)

   https://2.bp.blogspot.com/-h-ylNA9wYg0/W3XE6NoKWbI/AAAAAAAAV5k/hty84KnBb74RbuFKk9ft70OOMH-mXWATgCLcBGAs/s1600/Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B16-08-2018%2B194134.bmp.jpg

   Ja na swoim blogu — podobnie jak NBR zajmuje się tylko sekcją PTC — czyli częścią tych programów, dzięki którym można zarabiać bez inwestycji. NBR podobnie jak ja odradza inwestowanie w takich programach — ponieważ wiąże się to z dużym ryzykiem i może być oszustwem i chwała im za to.

   Pamiętaj też, że znajdujesz się na blogu, który porusza tematykę zarabiania przez internet bez inwestycji.

   PS. Osobiście czasami inwestuję w takich programach — ale robię to świadomie i zdaję sobie sprawę, że tych pieniędzy mogę nie odzyskać. Ale to moja indywidualna sprawa i nie polecam tej opcji nikomu na blogu.

   Usuń
  24. Anonimowy napisał: "I ostatnie pytanie, skoro wszystko jest tak wspaniałe"

   Moim zdaniem jest to kolejne tendencyjne pytanie i jeśli jest kierowane do mnie, to również zapytam: A gdzie, j ja napisałem, że jest wspaniale? Nic nie jest tylko zero-jedynkowe, czarne albo białe, a NeoBux ma zalety i wady.

   To, że nie jest tylko wspaniale, potwierdzają moje posty:

   https://1.bp.blogspot.com/-yZlyc_lbHKA/W3QQeYb7bYI/AAAAAAAACRQ/Vahy4CdnZ_URQ5vM_nCu052w_WX75BaLQCEwYBhgL/s1600/Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B15-08-2018%2B131641.bmp.jpg

   https://2.bp.blogspot.com/-wmHANaHZsx4/W3QQ1D_WqTI/AAAAAAAACRc/wAZcTxOlovE3PODOan6_eQGbuv7ctk06QCEwYBhgL/s1600/Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B15-08-2018%2B131748.bmp.jpg

   https://3.bp.blogspot.com/-LbolZQkBRcc/W3QRBroPVaI/AAAAAAAACRc/tu0IcwUOfS0rBuz91OCxCKehJqHQeOAIACEwYBhgL/s1600/Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B15-08-2018%2B131844.bmp.jpg

   Anonimwy: "dlaczego blokują krytyczne komentarze na forum oraz blokują konta użytkowników, którzy mają wątpliwości czy też negatywne opinie? czego się obawiają?

   skoro to tak idealne dlaczego na tę krytykę po prostu nie odpowiedzą merytorycznie zamiast blokować od razu konta użytkownikom?"


   Owszem — spotkałem się z kilkoma opiniami, że moderatorzy kasują czasami komentarze (o nierentowności RR) — na oficjalnym forum Neobux'a. Natomiast nie przyglądałem się tym sytuacjom z bliska, więc nie wiem, jaki był ton tych komentarzy, czy np. napastliwy, czy nie łamał zasad forum itp.

   A z drugiej strony wiele razy zdarzyło mi się zostawić opinie — na forum NeoBux'a — np. o tym, że wypożyczanie poleconych RR w NeoBuxie nie jest opłacalne i nikt mi takiego komentarza nie skasował.

   Przykład? Proszę bardzo, moja wypowiedz z forum NeoBuxa (z kwietnia 2018):

   https://2.bp.blogspot.com/-39l6KZCUw-Y/W3SEbQvX4tI/AAAAAAAACSo/_m8UuBFAxykZs9c2kv8V6hRc-arUgsqDACLcBGAs/s1600/Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B15-08-2018%2B214651.bmp.jpg

   Nikt mnie za ten komentarz nie zbanował, nikt mi tego komentarza nie usunął. Więc to kolejny dowód, że nic nie jest zero-jedynkowe.

   Zobacz też na treść tego mojego komentarza — piszę w nim, że wypożyczanie poleconych jest mało opłacalne, a Ty mi zarzucasz na moim blogu, że niby nikogo o tym nie ostrzegam.

   Podsumowując:

   Podsumowując, cała ta dyskusja jest niepotrzebnym biciem piany i traceniem czasu, ponieważ już dawno ustalono (również na tym blogu), że Neobux płaci, ale wypożyczanie poleconych RR w NeoBux na koncie Standard jest nieopłacalne.

   Wypożyczanie poleconych RR na koncie Golden jest na granicy opłacalności — i także nie warto ich wypożyczać.

   Blog m-Zarabianie porusza tematykę zarabiania bez inwestycji i tego proponuję się trzymać. Nikt tutaj nie poleca wypożyczania poleconych RR.

   Usuń
 68. Tak to wyglada-nie ma dużych pieniędzy z tego hobby, duże jest ryzyko że stracimy swój czas,prad, i włożone pieniążki-dotyczy to programów PTC ale ja by nie odczuc tego że mały to pieniądz lub że panle nikł z sieci i straciłem swój czas to stosuję taką metodę ze jestem w kilku panelach PTC oraz kilku panelach z ankietami i jak przychodzi wypłata z kilku paneli w danym miesiacu lub roku wtedy smując te wypłaty -drobne wypłaty wychodzi kwota na którą można z uśmiechem popatrzeć.I jak to ktoś na forum napisał wypełnianie uczciwe ankiet to podstawa bo nierzetelne, nieuczciwe wypełnianie ankiet z czasem się zemści-panele ankietowe mają swoje sposoby i programy by sprawdzać ucziwosc osób wypełniajacych ankiety.Pozdro Marco/Marek

  OdpowiedzUsuń
 69. Przetłumaczona częsc wiadomosci nowej w NeoBux
  ,,Po uważnym przejrzeniu i rozpatrzeniu wszystkich sugestii przesłanych przez naszą społeczność (są one dla nas bardzo ważne, więc dziękujemy za to!), Zdecydowaliśmy się rozpocząć od pokrycia zapytania "Chcę niezawodnego Wymiennika".

  W tym celu z przyjemnością informujemy o dodaniu nowego rozwiązania płatniczego dla naszych członków już dziś: AirTM!.........."
  Pozdro Marco

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cześć, dzięki za informację. To dobra wiadomość, że Neobux uruchamia kolejną metodą wpłat i wypłat — ponieważ im więcej różnych możliwości tym lepiej. Wprawdzie nie znam tego nowego systemu AirTM, ale na pierwszy rzut oka wygląda całkiem ciekawe. Tutaj więcej o AirTM <<-- na forum Neobux'a. Oficjalna strona tego systemu: AirTM <<--

   Na razie można tylko wpłacać poprzez ten system, ale w ciągu miesiąca będzie można również wypłacać zarobki z Neobuxa poprzez AirTM. Zaletą AirTM jest to, że można z niego wypłacać pieniądze na różne procesory, w tym także PayPal. Ciekawe tylko jak w tym systemie wyglądają opłaty, prowizje, zobaczymy. Pozdrawiam.

   Usuń
 70. zapewne rowniez i SEC sie myli

  https://www.investor.gov/additional-resources/news-alerts/alerts-bulletins/investor-alert-beware-paid-click-ptc-scams

  sa przyklady zbanowyanych nie tylko komentarzy ale rowniez calych kont

  sa przykaldy traconych pieniedzy

  nie wyjasnil Pan dlaczego na neobux AVG jest dla uzytkownykow Golden AVG RR an poziomie 0.5 zas w tym samym czasie uzytkownyk standard ma AVG na poziomie 1.5

  nie odsiosl sie Pan z jakiego powodu neobux uzywa botow i co to ma wspolnego z brakiem manippulacji statystykami AVG celem przejmowania pieniedzy uzytkownikow.

  co zas przykladow po 3 minutach mozna znalezc wiele:

  1. https://toughnickel.com/self-employment/Best-Paid-to-Click-Websites-in
  2. https://www.youtube.com/watch?v=K3uq2vP0XJo
  3. https://www.youtube.com/watch?v=52qlggztSAg
  4. https://www.youtube.com/watch?v=8_86FSHVIpU
  5. https://www.youtube.com/watch?v=XrzJoG3fSNw
  6. https://www.youtube.com/watch?v=u0xF_0n-ekk
  7. https://www.youtube.com/watch?v=SO427_nZsj4
  8. https://www.youtube.com/watch?v=tc3oxcdqbaY

  niestety nie ma mozliwosci zalaczania ttaj screenow admina Neobux reagujacego paniczne na pytania i decydyjacego o blokowaniu z uwagi na niekorzystny komnetarz na forum

  Z powazaniem

  ps.
  nikt tu nie bije piany, nie znam okolicznosci abysmy byli sobie znajomymi

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy napisał: zapewne rowniez i SEC sie myli

   Sec się nie myli i słusznie ostrzega przed inwestowaniem w takich programach (ale podobne i ja ostrzegam od wielu lat). Większość ostrzeżeń zawartych w artykule SEC znajduje się również na moim blogu. Ja także, podobnie jak SEC ostrzegam przed inwestowaniem w takich programach :)

   Zacytowany przez Ciebie artykuł jest ostrzeżeniem głównie dla inwestorów:

   https://3.bp.blogspot.com/-Z5A65-YB8lk/W3mYKxthFYI/AAAAAAAACW0/lWAt_cFybqklRsoKlGN24AvELFtKkd-CgCLcBGAs/s1600/Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B19-08-2018%2B181636.bmp.jpg

   A tutejszy blog nie jest kierowany do inwestorów, tylko do użytkowników szukających programów zarobkowych, w których można zarabiać bez inwestycji, bez żadnych wpłat i zakupów. Nikt na tutejszym blogu nie poleca "inwestowania" na takich stronach.

   Na blogu m-Zarabianie ostrzegam o ryzyku związanym z wpłacaniem pieniędzy do takich programów od wielu lat — więc jestem prawie jak SEC ;)

   Przykłady z różnych opisów — z mojego bloga? Proszę bardzo:

   https://1.bp.blogspot.com/-1miCuffC374/W3mb-Cz8orI/AAAAAAAACXA/Bo2kQoJEz2Ex08dFQBBnn2YzkWv9JLpsQCLcBGAs/s1600/Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B19-08-2018%2B183057.bmp.jpg

   https://3.bp.blogspot.com/-yYh7XP1cuPQ/W3mcvaDP1qI/AAAAAAAACXQ/M5qbbtEm1mIOGpj_94FBkwwJBiBmvGkvQCLcBGAs/s1600/Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B19-08-2018%2B182741.bmp.jpg

   https://2.bp.blogspot.com/-LbolZQkBRcc/W3QRBroPVaI/AAAAAAAACRc/-pA3TN3DZ0wh6tMKkDpkeE6C8dkjjdTxwCPcBGAYYCw/s1600/Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B15-08-2018%2B131844.bmp.jpg

   https://1.bp.blogspot.com/-wmHANaHZsx4/W3QQ1D_WqTI/AAAAAAAACRc/0ShINt8cl2sm_gkvLINSD2ksUhERepzigCPcBGAYYCw/s1600/Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B15-08-2018%2B131748.bmp.jpg

   https://1.bp.blogspot.com/-yZlyc_lbHKA/W3QQeYb7bYI/AAAAAAAACRQ/HjDYc3zad-kWgv5p4EgD4Fxyr6u-qDjrwCPcBGAYYCw/s1600/Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B15-08-2018%2B131641.bmp.jpg

   https://4.bp.blogspot.com/-FXAZYs7qBP0/W3mdEUvUliI/AAAAAAAACXY/JOOTZj-LStwM0fmWzEv2MMmXX17TNIdrACLcBGAs/s1600/Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B19-08-2018%2B183150.bmp.jpg

   Usuń
  2. SEC ostrzega inwestorów nie tylko przed wpłacaniem pieniędzy do w Bux'ów, ale także przed BitCoinem, przed inwestowaniem w kryptowaluty (a jak wielu Polaków w nie inwestuje),

   https://www.sec.gov/oiea/investor-alerts-bulletins/investoralertsia_bitcoin.html

   https://www.sec.gov/news/public-statement/statement-clayton-2017-12-11

   Ostrzega przed MLM (a chyba prawie każdy, kto interesuje się zarabianiem przez internet, zaliczył przygodę z MLM), ostrzega także przed inwestowaniem w programy typy Hyip, RevShare, przed hazardem itp. I bardzo dobrze.

   A mimo tego, i tak wielu Polaków dzisiaj inwestuje w kryptowaluty, bitcoina.

   Artykuł, do którego wkleiłeś link, nie jest też indywidualnym ostrzeżeniem przed NeoBuxem (nie ma tam wzmianki o sprawie egzekucyjnej przeciwko Neobux), tylko jest ogólnym ostrzeniem przed inwestowaniem w takich programach. Oczywiście do programów, w których inwestycja jest bardzo ryzykowana) zalicza się również NeoBux, — jak najbardziej się zgadzam. Dlatego warto być ostrożnym przy jakichkolwiek zakupach na tej stronie, a najlepiej nie inwestować wcale). Wspominam o tym w swoich recenzjach programów.

   Nigdzie nie napisałem, że SEC w tych swoich ostrzeniach nie ma racji. Natomiast większość uwag, ostrzeżeń — zawartych w artykule SEC, znajduje się również na moim blogu, pomimo że blog nie jest kierowany do inwestorów i omawia tylko takie programy, w których można zarabiać bez inwestycji, beż żadnych wpłat i zakupów.

   Usuń
  3. SEC w swoim artykule napisał:

   Zarabianie na klikaniu reklam online może wydawać się łatwym sposobem na zarabianie pieniędzy, ale może również prowadzić do utraty pieniędzy.

   Oczywiście, że tak — zarabianie w programach PTC / Bux może prowadzić do utraty pieniędzy —ponieważ tak pi razy oko 90% nowych bux'ów upada już po kilku miesiącach lub tygodniach od powstania.

   Fragment z mojego bloga:

   https://2.bp.blogspot.com/-ZN60KaO2C_I/W31tDyTbqhI/AAAAAAAACYo/zWRnhunXyugRx2NhGPW9h--B6ygDPbuLgCLcBGAs/s1600/Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B22-08-2018%2B160030.bmp.jpg

   Tak naprawę długoterminowe i wypłacalne (od wielu lat) programy typu Bux — można policzyć na placach jednej ręki. Są one wszystkie opisane na moim blogu wraz z ostrzeżeniem przed wpłacaniem do nich pieniędzy

   https://www.m-zarabianie.com/p/najlepsze-programy-zarobkowe.html

   https://www.m-zarabianie.com/p/wyplacalne-programy-zarobkowe.html

   Jednak można zarabiać w nich bez inwestycji i płacą one zgodnie z terminem deklarowanym w swoim regulaminie — od wielu lat.

   ➤ Nikt NIE mówi tutaj o "łatwych pieniądzach" — SEC w swoim artykule ostrzega przed programami, które oferują "łatwe pieniądze" i zaleca być sceptycznym, jeśli program oferuje wysokie zyski w zamian za zakup jakiegoś produktu.

   Tylko, czy na tym blogu znajdują się opisy programów oferujące łatwe pieniądze? Wysokie zyski? Czy ktoś tutaj naamwia do zakupów produktów?

   Czy może program NeoBux na swojej stronie oferuje, wysoki zyski? Też nie zauważałem.

   Czy Neobux gwarantuje pewne zyski z opcji wypożyczania? Też nie zauważyłem w FAQ czy regulaminie tego programu :)

   Usuń
  4. Fragment z mojego opisu NeoBux'a:

   https://1.bp.blogspot.com/-dVcTeEmjX4A/W31zJ-S9VFI/AAAAAAAACY0/vUwcgvczFZcL-u4vNZ9-BcJwv4bQJ3x1ACLcBGAs/s1600/Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B22-08-2018%2B162717.bmp.jpg

   Fragmenty z mojego bloga:

   https://3.bp.blogspot.com/-BE9MlQFvwaE/W31z2c0pkTI/AAAAAAAACY8/bJlnYixMVG0y0PRH3B_Z_hxn38MystkqQCLcBGAs/s1600/Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B22-08-2018%2B162951.bmp.jpg

   https://1.bp.blogspot.com/-4X8ctdE3mEY/W310ZEic-xI/AAAAAAAACZI/UM2EdMbt-aIwmz3--7EAM1R_22_wqrnoQCLcBGAs/s1600/Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B22-08-2018%2B163311.bmp.jpg

   https://3.bp.blogspot.com/-FXAZYs7qBP0/W3mdEUvUliI/AAAAAAAACXc/oydS6L7H-AQRnSUn5Gn016uQFTXoa-RFgCPcBGAYYCw/s1600/Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B19-08-2018%2B183150.bmp.jpg

   ➤ NIE są wymagane płatności: SEC w swoim artykule ostrzega także przed programami, które wymagają od użytkowników "płatności z góry", "płatności za członkostwo". Zaleca zachować ostrożność, gdy jakiś program twierdzi, że za udział w programie trzeba zapłacić z góry.

   A czy wymogiem uczestnictwa w Neobux są jakiekolwiek wpłaty, zakupy, opłaty członkowskie, abonamenty?

   Oczywiście NIE :) ➤— dołączenie do NeoBux'a jest darmowe i również udział w tym programie nie wymaga od użytkownika żadnych opłat, abonamentów itp. Dotyczy to zresztą każdego programu zarobkowego opisanego na moim blogu — ponieważ to jeden z warunków, aby opis programu pojawił się na tutejszym blogu. Monitoruję wypłacalność tylko takich programów, w których da się zarabiać bez inwestycji.

   ➤ Brak problemów z wypłatą: SEC w swoim artykule ostrzega przed programami, które mają problemy z wypłacalnością, tymczasem NeoBux placi bezproblemowo od 2008 roku — na dodatek w trybie instant, czyli pieniądze otrzymujesz na procesor płatności — w kilka minut — od zlecenia wypłaty.

   Usuń
  5. PS. Ja na swoim blogu monitoruję wypłacalność kilku bux'ów, które mają opcję wypożyczania poleconych RR) — można je policzyć na palcach jednej reki. Wszystkie są na rynku od wielu lat, a każdy opis zawiera ostrzeżenie (od wielu lat) przed inwestowaniem w takich programach. I opisy tych programów będą na moim blogu — tak długo, jak te programy będą płaciły i tak długo, jak będą umożliwiały zarabianie bez inwestycji :)

   Uczestnictwo w nich jest darmowe — nie wymaga od użytkownika żadnych wpłat, opłat członkowskich czy abonamentu.

   Usuń
  6. Moje ostrzeżenia przed inwestowaniem mają realny oddźwięk

   Myślę, że wielu użytkowników — między innymi dzięki mojemu blogowi mogło się dowiedzieć, że inwestowanie w takich programach jest ryzykowane, i nieopłacalne. Na przykład:

   https://3.bp.blogspot.com/-1YZjnfVSu8A/W33BMgEPhRI/AAAAAAAACZ8/YNRjO43f8ioPhfOi4h8mLIMdJmM7ScwTwCLcBGAs/s1600/Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B22-08-2018%2B160739.bmp.jpg

   Dlatego proszę też mnie zrozumieć — dlaczego mogłem poczuć się zirytowany Twoim zarzutem o nieostrzeganiu przed wpłacaniem pieniędzy do takich programów.

   Pozostałe opisywane i recenzowane na tym blogu programy — to głównie płatne ankiety, programy mailowe — które mają realny plan biznesowy, nie wypożyczają poleconych RR.

   PS. Tak poza tematem i trochę pół żartem, pół serio:SEC to amerykańska instytucja, a Amerykanów trzeba o wszystkim ostrzegać — nawet o tym, że gorącą kawą można się oparzyć, żeby nie prasować spodni podczas noszenia, a pralki nie używać do prania dzieci i zwierząt.

   https://joemonster.org/art/16779

   A moim zdaniem wystarczy trochę zdrowego rozsądku, żeby wiedzieć, żeby być świadomym, że wpłacanie pieniędzy do buxów, inwestowanie w kryptowaluty czy kupowanie losu na loterii może spowodować, że tych pieniędzy już nigdy nie odzyskamy. Ja np., do tego nie potrzebuję żadnego SEC-u

   Usuń
  7. Anonimowy napisał: sa przyklady zbanowyanych nie tyko komentarzy ale rowniez calych kont
   sa przykaldy traconych pieniedzy


   Nie wątpię, że przy wielu tysiącach użytkowników NeoBuxa w internecie trafiają się liczne przykłady negatywnych komentarzy użytkowników, którzy stracili swoje pieniądze — ale moim zdaniem stracili między innymi poprzez ignorowanie ostrzeżeń - o ryzyku oraz o niskiej rentowności poleconych RR.

   Ale nie tylko takie programy mają wiele negatywnych komentarzy. Gdy wejdziesz na forum jakiegoś szanowanego banku — to na ogól znajdziesz tam, bardzo wiele negatywnych komentarzy - co nie znaczy, że racja w każdym przypadku jest po stronie użytkownika.

   Anonimowy napisał: nie wyjaśnił Pan dlaczego na neobux AVG jest dla uzytkownykow Golden AVG RR an poziomie 0.5 zas w tym samym czasie uzytkownyk standard ma AVG na poziomie 1.5

   Jam mam od wielu lat konto Golden, dlatego trudno mi realizować Twoje "prośby" i odnosić się do konta Standard.

   Żeby porównywać AVG RR na koncie Standard i AVG na koncie Golden — należałoby ją sprawdzać i porównywać przy takiej samej ilości poleconych na obu rodzajach kont.

   Poza tym na tym blogu nie zajmujemy się częścią inwestycyjną NeoBux'a.

   Ale z tego, co widzę na forach — to często użytkownicy kont Standard z 50 poleconymi RR porównują się do użytkowników z kontem Golden, którzy mają po 250 polecanych RR i więcej (i na odwrót). A przecież im więcej polecanych, tym średnia będzie niższa — ponieważ więcej użytkowników będzie średnią zaniżać.

   Usuń
  8. Anonimowy napisał: nie odsiosl sie Pan z jakiego powodu neobux uzywa botow i co to ma wspolnego z brakiem manippulacji statystykami AVG celem przejmowania pieniedzy uzytkownikow.

   Nie wiem, czy NeoBux używa botów, mogę jednie podejrzewać, że ich używa — o czym wspomniałem wielokrotnie.

   https://2.bp.blogspot.com/-39l6KZCUw-Y/W3SEbQvX4tI/AAAAAAAACSs/GmYQBrkwSJgNq90SYzp1cReCNdDOZTHBwCPcBGAYYCw/s1600/Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B15-08-2018%2B214651.bmp.jpg

   Nie mam wglądu do kodu źródłowego programu, i nie widziałem tych skryptów na własne oczy — więc nie wiem, czy to są boty i nie muszę wiedzieć. Najważniejsze, że wiem, że wypożyczenie nie jest opłacalne i przed tym ostrzegam. W jaki sposób NeoBux niby przejmuje pieniądze od użytkowników, którzy zarabiają bez inwestycji? :)

   Poza tym nie wiem, dlaczego wyobrazisz sobie, że powinienem Ci wyjaśniać opcje dotyczące "inwestowania' skoro jesteś na blogu o zarabianiu bez inwestycji? :)

   https://2.bp.blogspot.com/-chWQAU_rQJI/W3bFjWs5ymI/AAAAAAAACTY/cAnQ6EU7wNQkd2W_V4JENVaqAA76EB5eQCPcBGAYYCw/s1600/Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B17-08-2018%2B124347.bmp.jpg

   Jeśli interesuje Cię inwestowanie, to poszukaj sobie proszę takich blogów, witryn, które rekomendują inwestowanie w takich programach. Ja na swoim blogu odradzam "inwestowanie".

   Na tym blogu mogę Ci wyjaśnić przede wszystkim:

   jak oglądać płatne reklamy,

   jak zarabiać na płatnych ankietach

   jak korzystać z programu partnerskiego.

   Usuń
  9. anonimowy napisał: "co zas przykladow po 3 minutach mozna znalezc wiele":

   1. toughnickel.com/self-employment/Best-Paid-to-Click-Websites-in

   Nie wątpię, ale jeśli link powyżej miał być przykładem super negatywnego artykułu na temat Neobux'a, to chyba pomyliłeś linki :), ponieważ artykuł z Twojego linku nosi tytuł "Najlepsze strony z płatnymi kilkami w 2018 roku" i jako jeden z tych najlepszych autor wymienia krytykowanego przez Ciebie NeoBux'a.

   Autor nadmienia, że gdy ClixSense zrezygnował z sekcji PTC, to od tamtej pory najlepszym programem PTC jest NeoBux (podobnie, jak i ja).

   Autor też wspomina, że należy uważać z wypożyczaniem poleconych, ale też nie zaprzecza, że w takich programach da się zarabiać bez inwestycji (podobnie jak, i ja)

   Autor w swoim artykule napisał, że system NeoBux może być botami — ale dodaje, że nie ma żadnych solidnych dowodów i to tylko jego przypuszczenia (podobnie, jak i ja).

   Autor w swoim artykule napisał też, że żeby dołączyć do stron PTC, nie trzeba wpłacać zwykle żadnych pieniędzy: "At least, you are not normally asked to spend money to join a paid-to-click site." I to też jest prawda, ponieważ, żeby dołączyć do NeoBuxa i zarabiac na oglądaniu reklam i ankietach — nie trzeba nic wpłacać.

   Twierdzi, że osobiscie nie lubi bux'ów — bo kiedyś mial zle doświadczanie z jednym z bux'ów i dlatego takich programów nie poleca. No cóż — nie każdy musi lubić takie programy — w internecie sporo jest różnych metod zarabiania — i każdy znajdzie coś fajnego dla siebie.

   Nie poleca dołączania do witryn PTC, ponieważ twierdzi, że wymagają za dużo pracy, a zysk jest zbyt mały.

   Usuń
  10. Nie poleca dołączania do witryn PTC, ponieważ twierdzi, że wymagają za dużo pracy, a zysk jest zbyt mały. Ja też wspominam, że takie programy mają niski potencjał zarobkowy i zarabianie w nich jest pracochłonne, w swoim opisie Neobux'a (i nie tylko):

   https://1.bp.blogspot.com/-wmHANaHZsx4/W3QQ1D_WqTI/AAAAAAAACRc/0ShINt8cl2sm_gkvLINSD2ksUhERepzigCPcBGAYYCw/s1600/Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B15-08-2018%2B131748.bmp.jpg

   Więc równie dobrze mógłbyś podać w tym zestawieniu linków moją recenzje NeoBux'a — jako przekład ostrzegania przed inwestowaniem w takich programach ;)

   W swoim zestawieniu linków (dziękuję Ci za nie) przedstawiłeś głównie filmy YouTube (to są oczywiście prawdziwe opinie niektórych użytkowników, zgadzam się i nie neguję tego) — ale moim zdaniem najbardziej miarodajnym i opiniotwórczym medium na temat takich programów są jednak fora internetowe skupiające wiele tysięcy ludzi — interesujących się zarabianiem przez internet — gdzie użytkownicy swobodnie mogą wymieniać się opiniami. Ja wcześniej przedstawiłem 4 największe, opiniotwórcze fora o zarabianiu, gdzie jakoś tych wielu afer, czy zmasowanych negatywnych komentarzy nie widać (raczej jest to wypośrodkowane i neutralne).

   Oczywiście nie wątpię i tego nie neguję, że przy wielu tysiącach użytkowników NeoBuixa w internecie trafia się wiele negatywnych komentarzy użytkowników, którzy stracili swoje pieniądze — ale moim zdaniem stracili głównie poprzez ignorowanie ostrzeżeń — o ryzyku wpłacania pieniędzy do takich programów i słabej rentowności RR.

   Równie dobrze mogę Ci znaleźć w ciągu 3 minut pozytywne materiale na temat Neobuxa

   1. http://www.ptcsecret.com/how-do-rented-referrals-work-in-neobux/
   2. https://tcmastery.com/neobux-review/
   3. http://www.earnonlineforfree.com/earning-from-rented-referrals-on-ptc-websites/
   4. https://moneyconnexion.com/neobux-strategy.htm
   5. https://moneyconnexion.com/neobux-rented-referrals-strategy.htm
   6. http://www.earningjournal.com/neobux-review-is-neobux-a-scam-or-real/
   7. https://paidfromsurveys.com/is-neobux-a-scam-or-legit

   Oczywiście wszystkie te przykłady opinii (Twoje i moje) mają jakąś wartość — na podstawie której można sobie wyrobić zdanie na temat ryzyka "inwestowania" w takich programach.

   Tylko czy naprawdę trzeba czytać dziesiątki artykułów, żeby na końcu się przekonać, że wypożyczanie poleconych jest nieopłacalne? Że częściej na inwestowaniu w takich programach można stracić niż zarobić? Albo, że takie programy mają niski potencjał zarobkowy? Przecież wystarczy przeczytać mój jeden post — żeby się o tym dowiedzieć...

   Usuń
  11. anonimowy napiał: niestety nie ma mozliwosci zalaczania ttaj screenow admina Neobux reagujacego paniczne na pytania i decydyjacego o blokowaniu z uwagi na niekorzystny komnetarz na forum

   Z powazaniem


   Nie neguję i zgadzam się, że takie sytuacje się zdarzają na oficjalnym forum NeoBux'a. Natomiast mnie w ciągu kilku minut udało się na przykład znaleźć angielskojęzyczne komentarze, mówiące o słabej rentowności poleconych RR i podejrzeniu, że to są boty — których nikt jednak tam nie zablokował:

   Dosyć ciekawe są też odpowiedzi pod tymi komentarzami (warto poczytać):

   https://1.bp.blogspot.com/-vIMLVQNkM_A/W3nMUNvIQvI/AAAAAAAACXk/it88WQNYPkQXbCkWQQrdnsDb_afnkC5VgCLcBGAs/s1600/Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B19-08-2018%2B215741.bmp.jpg

   https://www.neobux.com/forum/?/9/326468/My-rented-referrals-are-VERY-WEAK/&rh=6B6C696B6E696A31303030

   Użytkownik o nicku Jolicek z w powyższym komentarzu narzeka na oficjalnym forum Neobuxa, że jego poleceni klikają bardzo słabo i dodaje, że zaczyna podejrzewać, że to nie są prawdziwi ludzie.

   Komentarz napisał w 2013 roku i do dzisiaj nikt mu tego komentarza nie zablokował.

   Tutaj inny komentarz o słabej klikalności poleconych RR:

   https://www.neobux.com/forum/?/9/282843/Are-RR-real-people

   Usuń
  12. Anonimowy napisał: ps.nikt tu nie bije piany, nie znam okolicznosci abysmy byli sobie znajomymi

   z powazaniwm


   A ja uważam, że cała ta dyskusja to bicie piany, ponieważ sprowadza się ona do kilku wspólnych wniosków, z którymi oboje się zgadzamy:

   - że nie warto w bux'ach inwestować pieniędzy,

   - że to jest opcja ryzykowana i częściej można na niej stracić niż zyskać,

   - że większość bux'ow wypożycza boty — a te wnioski przewijają się w moich opisach programów.

   Więc do czego prowadzi ta dyskusja :) Do tego, żeby "udowodnić" mi to — o czym piszę na swoim blogu od kilku lat? :), Żeby wkleić mi linki innych blogów, które również wspominają o ryzyku inwestycji w takich programach (podobnie, jak i ja ostrzegam)? :) Mnie nie musisz tego udowadniać — ponieważ, ja się tym zgadzam i piszę o tym na swoim blogu od wielu.

   Usuń
 71. NBR zaczyna przeprowadzac inspekcje wszystkich serwisow, po interwencji, takze mojej instytucji.

  np fingbersclix otrzymal kilka dni temu status scam mimo ze przez caly czas byl uznawany za legit

  https://netbusinessrating.com/en/review-22526-fingersclixcom


  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie znam tego wymienionego przez Ciebie krótkoterminowego bux'a Fingersclix (działam w tylko w kilku sprawdzonych, długoterminowych, wieloletnich bux'ach — które płacą systematycznie od wielu lat) — ale na forum.zarabianie24.net już we wrześniu 2017 'Twój" Fingersclix był oznaczony jako SCAM. Wystartował zaledwie w maju 2017 roku, a wrześniu 2017 już został okrzyknięty scamem — czyli upadł zaledwie po kilku miesiącach od powstania. Dla mnie już na pierwszy rzut oka wygląda bardzo słabo w porównaniu do długoterminowego i wypłacalnego Neobux'a.

   Dlaczego NBR nie zmienili statusu Neobuxa na SCAM po Twojej "interwencji"? :)

   Neobux dalej figuruję tam jako "LEGIT" i podejrzewam, że będzie tam figurował jako "LEGIT", dopóki będzie płacił i umożliwiał zarabianie bez inwestycji (a płaci bezproblemowo już 10 lat).

   https://netbusinessrating.com/en/review-1-neobux

   Podejrzewam, że NBR zmieniłby po pewnym czasie status tego Fingersclix i bez Twojej "interwencji" — ponieważ wspomniany przez Ciebie program po prostu zwyczajnie przestał płacić (a NeoBux płaci dalej). NBR aktualizuje swoje opisy programów od czasu do czasu sam z siebie i te niepłacące programy oznacza jako SCAM — ale również na podstawie opinii użytkowników — takiej jak "Twoja". Tam mają opublikowanych tyle różnych opisów programów, że wcale się nie dziwie, że nie panują i nie nadążają nad ich bieżącą aktualizacją i rzetelnym monitorowaniem wypłacalności.

   Usuń
 72. Ile Pan ma lat ze pozwala Pan sobie na takie komentarze?
  "Wiec skąd wzielo Ci sie 6? Pewno z kapelusza, :)"

  swiadczy to o calkowitej albo dziecinnosci albo arogancji.

  Wyliczenia sa przedstawione. Czego z nich Pan nie rozumie?

  Skoro ktos inwestuje swoje czy uprzednio zarobione np. 100 USD to po okresie x aby uznac ze inwestycja nie przyniosla strat na kntocie winno byc rowniez co najmniej 100 USD a to jest mozliwe przy co najmniej AVG 6.

  Prog rentowanosci samego wypoizycznie ktore Pan przedstawil nie obejmuje zakupu RR ani przelduzania czlonkowstwa a jedfynie przedluzenie RR o max 240 dni, wowczas zgadzam sie ze jest 30% rabat oraz prog rentowanosci tego samego przedluzenia wypozycznia ma poziomy o jakich Pan pisze, jednakze samo przedluzenie wypozyczneia nie jest calkowitym kosztem. Wymiana RR jest bezplatna jedynie gdy RR nie klika ani razu, wystarczy ze kliknie jeden raz i wow3czas nie wymienia RR za darmo. Pana kalkulacja rowniez tego nie uwzglednia jak i nei uwzglednia kosztu przedluzania czloknowstwa co 365 dni ani tym bardziej samego zakupu na perwsze 30 dni RR. Prosze wiec usniesc sie ponad emocje i niedojrzale zachowania i skoro publicznie Pan cokolwiek publikuje to albo Pan ma obowiazek pisac prawde albo wprowadza Pan ludzi w blad.

  Pan akalkulacja na Pan koncie ktora Pan opisuje jest albo swiadoma manipulacja albo Pan sam nie wie ile Pan rzeczywiscie placi

  czloknowstwo Golden to 90 USD rocznie, czego Pan nie dodal, koszt zakupu RR na pierwsze 30 dni to 0.21 USD za kazdego czyli przy Pana licznie 250 RR to koszt 250x0.21 USD i po 30 dniach dopiero Pan placi 1.18x250 RR aby miec przedluzenie na 240 dni. Pan kalkulacja nie obejmuje wiec podstawowych kosztow. Nie jest wiec prawda aby uzyskac rentowwnosc przy 0.5 skoro liczy Pan jedynie koszt przedluzenia RR

  koszy Pana wynosza
  90 USD czloknowstwo na 365 dni
  zakup 250 RR na 30 dni to 250x0.21=52.50 USD
  przedluzenie 250 RR na kolejne 240 dni to 250x1.18=295 USD a to jest na 240 dni, przeliczajac te kwote na cykl 365 dni koszt wynosi 295x365/240=448.65 USD

  calkowite wiec Pana koszty wynosza w skali 365 dni
  90+52.50+448.65=591.15 USD

  co przy pana osiaganych przychodach na poziomie 547.50 ma Pan roczna strate 43.65 USD

  prog rentownosci na koncie Golden i 250 RR wuynosi
  (90/365/0.01/250)+(0.21/30/0.01)+(1.18/240/0.01)=1.29 dla kazdego RR

  nie ma wiec mozliwosci nie tracic pieniedzy przy AVG 0.5 czy nawet 0.7

  oczywiscie ze przy rocznym koscie nawet tym co obecnie licze czyli 591.15 aby po roku bylo saldo zero potrzebuje Pan 0.65 klikniec od kazdego RR tyle ze to wlasnie oznacza nie prog rentownosci lecz prog przy ktorym nie ma Pan ujmenego saldo, wydal Pan 591.15 USD i ma zero.

  aby na koniec roku bylo ponownie 591.15 aby moc kolejny rok przynajmniej byc na zero czyli nie dokladac kolejnych 591.15 wowczas jaki jest faktyczny prog rentownosci? dokladnie 1.29

  Bez tego po roku ma Pan na koncie zero a wiec wyzerowane konto.

  Identycznie zostal policzony prog rentownosci dla pakietu Ultimate stad jego wartosc jest 6 a nie z kapelusza.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy napisała: "Ile Pan ma lat ze pozwala Pan sobie na takie komentarze?

   "Wiec skąd wzielo Ci sie 6? Pewno z kapelusza, :)" swiadczy to o calkowitej albo dziecinnosci albo arogancji."


   Przepraszam. ale podobnie mógłbym zapytać: ile masz lat, skoro nie potrafisz (lub nie chcesz) przeczytać mojego blogowego wpisu ze zrozumieniem, w którym ostrzegam przed wypożyczaniem poleconych RR i wpłaceniem pieniędzy do takich programów? :) I zapytać, dlaczego pozwalasz sobie w arogancki sposób zarzucać mi, że nie ostrzegam przed realnymi zagrożeniami związanymi z inwestowaniem w takich programowych?:) Mógłbym też dodać, że świadczy to albo o Twojej całkowitej dziecinności, albo o arogancji i jeszcze ignorancji. Tylko po co? :)

   Ja też mógłbym zapytać: dlaczego sobie w ten sposób pozwalasz. Na dobrą sprawę mógłbym wcale nie opublikować takiego komentarza, ponieważ świadczy o niezapoznaniu się z komentowaną treścią oraz zasadami komentowania na tutejszym blogu :)

   Poza tym naprawdę uważasz, że powinienem być grzeczny i miły dla kogoś — kto zarzuca mi nieprawdę (nieostrzeganie), podczas gdy ostrzegam dobrym skutkiem od wielu lat? :)

   https://4.bp.blogspot.com/-1YZjnfVSu8A/W33BMgEPhRI/AAAAAAAACaA/MIAQ0ml3vs0CSZ75EmyKyBz8txbtZuUrwCPcBGAYYCw/s1600/Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B22-08-2018%2B160739.bmp.jpg

   Chciałbym jeszcze wtrącić dygresję odnośnie do zwracania się do Cię per "Ty" — ja tak zawracam się do każdego w Internecie, ale nie znaczy to, że nie szanuję, lekceważę Cię lub innego interlokutora — po prostu tak na tym blogu zwracamy się do siebie i do mnie też możesz się w ten sposób zwracać (nie ma z tym żadnego problemu).

   Usuń
  2. Anonimiwy napisał: "Wyliczenia sa przedstawione. Czego z nich Pan nie rozumie?Skoro ktos inwestuje swoje czy uprzednio zarobione np. 100 USD to po okresie x aby uznac ze inwestycja nie przyniosla strat na kntocie winno byc rowniez co najmniej 100 USD a to jest mozliwe przy co najmniej AVG 6

   Po pierwsze na tym blogu zajmujemy się zarabianiem bez inwestycji :), a po drugie

   przedstawiony przez Ciebie, próg rentowności (6) jest moim zdaniem zawyżony, ponieważ: próg rentowności, to sytuacja, w której przychody pokrywają koszty i ten próg wygląda tak jak pokazane to jest poniżej w zestawieniu, Podane przez Ciebie 6 — to dane wzięte za kapelusza, czyli nieprawdziwe. Zwrot "wzięte z kapelusza", nie jest według mnie obraźliwy i arogancki — tylko wskazuje, że coś jest nieprawdą (według mnie — mam prawo do własnego zdania) :).

   Przecież nie rozmawialiśmy wcześniej o satysfakcjonującym nas progu, tylko o progu rentowności . Proszę przypomnieć sobie, co to jest próg rentowności — "jest to punkt graniczny, w którym badane przedsięwzięcie nie przynosi zysków ani nie powoduje strat". W punkcie tym następuje zrównanie przychodów z całkowitymi kosztami sytuacji, gdzie przychody pokrywają koszty :)

   To przecież Twoje słowa: "Pokaż, wylicz bo o kalkulacje tu przecież chodzi, jaki jest próg rentowości". "I wyjaśnij jak admin może nie wiedzieć że ten próg wynosi blisko 6 reklam dziennie"

   Więc pokazałem Ci prawdziwy próg rentowności — na podstawie obliczeń dokonanych przez wieloletnich użytkowników Neobux'a oraz moich:

   Próg rentowności dla konta konto Standard wynosi:

   1-250 referrals

   If you extend all of them for 15 days: 1.33333333333
   If you extend all of them for 30 days: 1.26666666667
   If you extend all of them for 60 days: 1.2
   If you extend all of them for 90 days: 1.08888888889
   If you extend all of them for 150 days: 1
   If you extend all of them for 240 days: 0.93333333333

   Próg rentowności dla konta konto Golden wynosi:

   251-300 referrals

   *Renewing for 15 days:.....0,790 (0,667)
   *First renting month:........0,790 (0,667)
   *Renewing for 30 days:.....0,757 (0,633)
   *Renewing for 60 days:.....0,723 (0,600)
   *Renewing for 90 days:.....0,668 (0,544)
   *Renewing for 150 days:...0,623 (0,500)
   *Renewing for 240 days:...0,590 (0,467)

   https://www.neobux.com/forum/?frmid=7&tpcid=103671&rh=6B6C696B6E696A3130303

   Czyli próg rentowności, gdzie przychody pokrywają koszty, wynosi o wiele mniej — niż podane parez Ciebie wcześniej błędnie 6.

   Podobnie bledne były wcześniej podawane przez

   Ciebie dane, że średni AVG bezpośrednich poleconych na koncie Standard oscyluje w granicach 10 — udowodniłem Ci, że tak NIE jest. Tutaj również mógłbym dodać: proszę się nie unosić i nie okazywać niedojrzałych emocji — ponieważ 10 to NIE 1 — to spora różnica :)

   Usuń
  3. Anonimowy napisał: Prog rentowanosci samego wypoizycznie ktore Pan przedstawil nie obejmuje zakupu RR ani przelduzania czlonkowstwa a jedfynie przedluzenie RR o max 240 dni, wowczas zgadzam sie ze jest 30% rabat oraz prog rentowanosci tego samego przedluzenia wypozycznia ma poziomy o jakich Pan pisze, jednakze samo przedluzenie wypozyczneia nie jest calkowitym kosztem. Pana kalkulacja rowniez tego nie uwzglednia jak i nei uwzglednia kosztu przedluzania czloknowstwa co 365 dni ani tym bardziej samego zakupu na perwsze 30 dni RR. Prosze wiec usniesc sie ponad emocje i niedojrzale zachowania i skoro publicznie Pan cokolwiek publikuje to albo Pan ma obowiazek pisac prawde albo wprowadza Pan ludzi w blad. Pan akalkulacja na Pan koncie ktora Pan opisuje jest albo swiadoma manipulacja albo Pan sam nie wie ile Pan rzeczywiscie placi

   czloknowstwo Golden to 90 USD rocznie, czego Pan nie dodal,


   Przepraszam, ale to nieprawda, ponieważ:

   Wbrew temu, co napisałeś wyżej, moja wcześniejsza, roczna kalkulacja zawiera:

   - koszt zakupu poleconych RR w pierwszym miesiącu (bez zniżki) 0,2 $ x 250 poleconych RR = 50 $

   - koszt każdego kolejnego miesiąca poleconych przedłużanych na 240 dni (ze zniżką 30%) to 35$

   - koszt konta Golden na rok (jest to obrazku) 90 USD

   - moje wyliczenie zawiera również dalsze przedłużanie poleconych RR (już ze zniżką 30%):

   Jeszcze raz:

   koszt wypożyczenia 250 polotnych RR w pierwszym miesiąc bez zniżki = 50 $ (0,2$ x 250 RR = 50$)

   koszt kolejnych 8 miesięcy, już ze zniżką 30% = 280 $ (8 x 35$)

   koszt pozostałych 3 miesięcy ze zniżką 30% = 35$ x 3 = 105 $

   więc roczny koszt:

   50 $ (koszt pierwszego miesiąca) +

   280 $ (koszt kolejnych 8 miesięcy z 30% zniżką) +

   105 $ (koszt kolejnych 3 miesięcy z 30% zniżką) +

   90 $ (koszt konta Golden na rok) =

   = 525 $

   Czyli dokładnie tak, jak na moim wcześniejszym obliczeniu:

   https://4.bp.blogspot.com/-c3vTkQbt6H8/W3rhtdGJwYI/AAAAAAAACX8/heIjz3Ood6IPpDOPckF_6AxiY8TS8e3cQCLcBGAs/s1600/Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B20-08-2018%2B160805.bmp.jpg

   - obecnie nie dotyczą mnie już koszty zakupu bez zniżki, ponieważ od kilku lat utrzymuję poziom 250 poleconych RR i tylko przedłużam ich, na ma maksymalny okres (240 dni), tak aby uzyskać zniżkę 30%. Wystarczy raz ich kupić (wypożyczyć), a później tylko przedłużać.

   Usuń
  4. Anonimowy napisał: koszt zakupu RR na pierwsze 30 dni to 0.21 USD za kazdego czyli przy Pana licznie 250 RR to koszt 250x0.21 USD

   Przepraszam, ale to kolejna NIEprawda :)

   Koszt zakupu RR na pierwsze 30 dni w moim przypadku to 0,20 USD (NIE 0,21 USD) — jak błędnie podajesz w swoich obliczeniach). Mam 250 poleconych RR, więc ich koszt to 0,2 USD. Liczymy tylko poleconych RR. Wspominałem wcześniej, że mam 250 poleconych RR.

   https://2.bp.blogspot.com/-udxUwR_18K4/W3ri3SFdX4I/AAAAAAAACYE/M-DW_x6xsDILs_I_Eox4ISHIGyB9Y4htQCLcBGAs/s1600/Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B20-08-2018%2B174756.bmp.jpg

   300 poleconych to ja mam łącznie — razem z poleconymi bezpośrednimi. Natomiast ze swoimi 250 poleconymi RR łapie się na koszt 0,2 USD (NIE 0,21)

   Więc popełniłeś błąd już na wstępie swoich obliczeń :)

   Usuń
  5. Anonimowy napisał: i po 30 dniach dopiero Pan placi 1.18x250 RR aby miec przedluzenie na 240 dni. Pan kalkulacja nie obejmuje wiec podstawowych kosztow. Nie jest wiec prawda aby uzyskac rentowwnosc przy 0.5 skoro liczy Pan jedynie koszt przedluzenia RR

   Anonimowy napisał: przedluzenie 250 RR na kolejne 240 dni to 250x1.18=295 USD a to jest na 240 dni,

   Powyżej jest niestety kolejny błąd. Przedłużenie poleconego RR na 240 dni w moim przypadku, to nie jest koszt 1,18, jak napisałeś, tylko koszt 1,12 USD:

   https://2.bp.blogspot.com/-3Y3JDmp7RAQ/W3rn9X9JqWI/AAAAAAAACYQ/Caxl9d0pwnwEOnOU3k8bHTbvwfZl_Np4wCLcBGAs/s320/Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B20-08-2018%2B180922.bmp.jpg

   A więc prawidłowo powinno być tak: przedłużenie 250 RR na kolejne 240 dni to 250 x 1,12 USD =280 USD

   Jeszcze raz przedstawiam swoje obliczenia:

   Koszt 250 poleconych RR w pierwszym miesiącu, to


   1. (Pierwszy miesiąc): 250 poleconych RR x 0,2 USD (pierwszy m-c bez zniżki) = 50 USD

   2. (Przedłużenie na kolejnych 8 miesięcy z 30% zniżki): 250 x 1,12 USD = 280 USD

   3. (Koszt pozostałych 3 miesięcy (licząc z 30% zniżką): 250 x 0,14 USD x 3 m-c = 105 USD

   50 USD (koszt pierwszego miesiąca) +

   280 USD (koszt kolejnych 8 miesiąca) +

   105 USD (koszt pozostałych 3 miesiąca) +

   90 USD (koszt konta Golden na rok) =

   ---------------------------------------------------

   = 525 USD na rok (łączny koszt poleconych RR + konta Golden).

   Czyli dokładnie tak, jak to obliczyłem w pierwszym swoim wcześniejszym wpisie.

   https://4.bp.blogspot.com/-h916PRirxbA/W3rLj1gZZJI/AAAAAAAACXw/UBbA-5LuEyId0G4fZW4RhVnsD5jpGmgRwCLcBGAs/s1600/Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B20-08-2018%2B160805.bmp.jpg

   Usuń
  6. We wcześniejszym swoim wpisie przedstawiłem ROCZNY, koszt wypożyczenia poleconych RR (wraz z 30% zniżką) + dodatkowo uwzględniłem zakup i wyższy koszt wypożyczania poleconych RR w pierwszym miesiącu + dodałem koszt konta Golden na rok.

   Ale w sumie mnie pierwszy droższy miesiąc już nie dotyczy — ponieważ 250 poleconych RR i konto Golden mam w tym programie od kilku lat i do obliczania kosztów kolejnych lat już nie muszę uwzględniać pierwszego miesiąca bez zniżki — ponieważ za każdym razem przedłużam na 240 dni i korzystam już z 30% zniżki.

   Czyli koszt w pierwszym roku: 525 USD na rok (łączny koszt poleconych RR z 30% zniżką + konta Golden).

   Koszt w każdym kolejnym roku to 510 USD na rok (łączny koszt poleconych RR z 30% zniżką + konta Golden).

   Czyli mój obecny koszt poleconych RR i konta Golden to 510 USD

   Miesięczny koszt 250 poleconych RR bez zniżki to 50 USD

   Miesięczny koszt 250 poleconych z 30% ze zniżką to 35 USD na miesiąc

   35 USD x 12 miesięcy = 420 USD + 90 SD (konto Golden na trok) = 510 USD na rok

   W sumie to mógłbym od tych kosztów odjąć sobie część konta Golden — ponieważ konto Golden kupuję w tym programie ze względu na poleconych bezpośrednich DR, i tak bym je kupował — nawet wtedy, gdybym nie korzystał z wypożyczania polecanych RR.Więc wtedy mój koszt byłby jeszcze mniejszy

   Mój przychód w programie to także zarobki za oglądanie reklam. Licząc tylko pomarańczowe reklamy, o wartości 0,01 USD — codziennie pojawia się 9 na kocie Golden. Więc z tej opcji mam rocznie 32,4 USD. — które można wykorzystać, na wymianę poleconych RR, żeby zwiększyć AVG.

   Niektóry zalecają wymianę od 1 do 2 poleconych RR dziennie (przy 250 poleconych RR) — a resztę pozostawiać do recyklingu automatycznego.

   Mój przychód to także zarobki z poleconych. DR których mam przeważnie od 50 do nawet 80.

   Anonimowy napisał: skoro publicznie Pan cokolwiek publikuje to albo Pan ma obowiazek pisac prawde albo wprowadza Pan ludzi w blad. Pan akalkulacja na Pan koncie ktora Pan opisuje jest albo swiadoma manipulacja albo Pan sam nie wie ile Pan rzeczywiscie placi


   czloknowstwo Golden to 90 USD rocznie, czego Pan nie dodal,


   Przepraszam, ale jeśli zarzucasz mi nierzetelność, to zwróć uwagę, proszę, a na błędy, które według mnie tutaj sam popełniłeś:

   - Twierdziłeś, że średnia klikalność poleconego DR oscyluje w granicach 10 (a to nieprawda, ponieważ oscyluje w granicach 1, potwierdzają to także inni użytkownicy NeoBux'a).
   - Podałeś błędnie, że koszt zakupu RR na pierwsze 30 dni w mojej sytuacji to 0,21 USD (a to nieprawda, ponieważ ten koszt to 0,20 USD).
   - Podałeś błędnie, że przedłużenie poleconego RR na 240 dni w moim przypadku, to jest koszt 1,18 (a to jest błąd, ponieważ prawidłowo wynosi 1,12 USD).
   - Podałeś, że próg rentowności wynosi 6, z czym się nie zgadzam i z czym nie zgadzają się również wieloletni użytkowcy NeoBux'a.
   - Podałeś błędnie, że ja w swoich obliczeniach nie uwzględniłem kosztów konta Golden (a to nieprawda, ponieważ je uwzględniłem).
   - Podałeś błędnie, że ja w swoich obliczeniach nie uwzględniłem kosztów zakupu w pierwszym miesiącu, a to, nieprawda, ponieważ je uwzględniłem).
   - Zarzuciłeś mi w swoim pierwszym wpisie, że nie ostrzegam przed realnymi zagrożeniami, a to tez nie prawda, ponieważ ostrzegam od wielu lat :)

   Więc również proponuję ostudzić swoje emocje :)

   Usuń
  7. Anonimowy napisał: Wymiana RR jest bezplatna jedynie gdy RR nie klika ani razu, wystarczy ze kliknie jeden raz i wow3czas nie wymienia RR za darmo.

   Zgadza się. Za darmo i automatycznie wymieniani są wszyscy poleceni, którzy nie kliknęli ani razy ciągu 14 dni.

   Pozostałych można wymieniać za zdobyte punkty lub centy. Niektórzy zalecają wymianę 1 do 2 poleconych RR dziennie (przy 250 poleconych RR) — a resztę pozostawiać do recyklingu automatycznego.

   Anonimowy napisał: prog rentownosci na koncie Golden i 250 RR wuynosi

   (90/365/0.01/250)+(0.21/30/0.01)+(1.18/240/0.01)=1.29 dla kazdego RR

   Nie, ponieważ moim zdaniem (i nie tylko moim) próg rentowności (czyli sytuacja, gdzie przychód pokrywa koszty) na koncie Golden i 250 poleconych RR wynosi tak, jak poniżej:

   Próg rentowności dla konta konto Golden wynosi:

   251-300 referrals

   *Renewing for 15 days:.....0,790 (0,667)
   *First renting month:........0,790 (0,667)
   *Renewing for 30 days:.....0,757 (0,633)
   *Renewing for 60 days:.....0,723 (0,600)
   *Renewing for 90 days:.....0,668 (0,544)
   *Renewing for 150 days:...0,623 (0,500)
   *Renewing for 240 days:...0,590 (0,467)


   Polecam kalkulator do obliczania kosztów w NeoBux, którego obliczenia pokrywają się mniej-więcej z moimi:

   http://www.neocalc.ml/en/

   https://4.bp.blogspot.com/-iraeWr-PxTY/W4VsSdl0jUI/AAAAAAAACac/fbzarTcEOB4M5VhhgcBOWvHWRdaN7DVPgCLcBGAs/s1600/Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B28-08-2018%2B173554.bmp.jpg

   Anonimowy napisał: ale nawet liczac to co Pan przedstawil bez wchodzenia w szczegoly ze to nierzetelne pisze Pan ze uzyskal przychod Pan 547.50 USD a koszty to 525 USD i dla Pan zysk wynosci 22.50 USD po roku wobec czego z tych tylko wyliczen wynika ze Pana projet nie jest rentowny. Nie zarobil Pan chocby 525 USD aby dalej uczestniczyc w projekcie. Przez rok stracil Pan 500 USD bowiem odzyskal Pan jedynie 22.50 z zainwestowanych 525.

   Przepraszam, ale co jest nierzetelne? :) Przedstawiłem rzetelnie swój roczny przychód, koszt i dochód z wynajmowania poleconych RR w NeoBux. ja nie pokazuję tych swoich obliczeń, żeby kogoś zachęcić do wypożyczania, tylko żeby pokazać — jak marny to jest przychód i żeby zniechęcić.

   Więc nie zależy mi na koloryzowaniu tych danych. Wcześniej wspominałem, że wychłodzę na poleconych RR na 0 lub lekki plus.

   Mój roczny przychód z poleconych RR to 547, 5 USD (biorąc pod uwagę średnie AVG 0,6)

   Mój roczny koszt to 525 USD (wykazany wcześniej)

   Mój roczny dochód to 22,50 USD (rozmawiamy o dochodzie tylko z poleconych RR)

   ale mój dochód to również oglądanie reklam oraz poleceni DR.

   Usuń
  8. Anonimowy napisał: jaki wiec sposob chce Pan sfinansowac kolejny rok skoro zarobil Pan 22.50 USD a kolejny rok to nowe koszty przedluzenia RR oraz czlonkowstwa ktory z tym co Pan policzyl sam dla siebie wynosi 525 USD.

   W bardzo prosty sposób.

   Mój przychód z wypożyczania RR to 547,5 USD (uzyskany po roku).

   Czyli uogólniając i uproszczając:

   Wpłacam 525 USD (to są już całkowite roczne koszty konta Golden i poleconych RR na rok (z 30% zniżką) — więc w trakcie tego przykładowego cyklu nie muszę już nic kupować), a po roku mógłbym (teoretycznie) wypłacić uzyskany przychód 547,5 USD i zrezygnować z dalszego uczestnictwa. Do tego należałoby oczywiście odjąć regulaminową karę za nieprzedłożenie poleconych RR — Kara za nieprzedłużenie poleconego RR wynosi od 0,01 USD do 0,05 USD w zależności od posiadanego członkostwa (mówi o tym punkt 3.11. regulaminu). Co i tak w moim przypadku dałoby lekki plus.

   A w praktyce wygląda to tak, że co miesiąc odkładam sobie taką kwotę (między innymi na koncie Rental Balance) , która na bieżąco pozwala mi finansować przedłużenie swoich poleconych RR na kolejny rok i kupowanie konta Golden. Stosuje ten system od kilku lat i nie dopłacam do niego. Obracam raz wpłaconymi (przed kilkoma laty) do NeoBux'a pieniędzmi. Realnie wypłacam tylko tyle, żeby na moim koncie pozostało zawsze wystarczająco dużo środków — na pokrycie kosztów związanych z przedłużeniem. (z opcji wypożyczania poleconych RR — co miesiąc realnie wypłacam naprawdę bardzo drobne kwoty).

   https://3.bp.blogspot.com/-jQa4COKVhQ0/W3lBj4Pz-tI/AAAAAAAACUk/IFJKvb4YNWwshR7EtNb47WgKyGv2JPR2gCLcBGAs/s1600/Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B19-08-2018%2B120401.bmp.jpg

   ja nie pokazuję tych swoich obliczeń, żeby kogoś zachęcić do wypożyczania, tylko żeby pokazać — jak marny to jest przychód i żeby zniechęcić.

   Z opcji zarabiania na wypożyczaniu poleconych RR, korzystam tylko dodatkowo — ponieważ i tak muszę kupować co roku konto Golden — aby w pełni wykorzystać potencjał programu partnerskiego i poleconych DR.

   Wypożyczanie poleconych RR to nie jest moja ulubiona i główna metoda zarabiania w tym programie i nikomu jej NIE polecam.

   Skoro wychodzę na lekki plus, to dla mnie system jest rentowny. Pytanie, czy jest natomiast warty zachodu? Nie jest — ponieważ są to naprawdę drobne kwoty, które można uzyskać po bardzo długim czasie.

   Mogę sobie natomiast na to pozwolić — ponieważ wypożyczanie poleconych RR — to nie jest jedyna metoda zarabiania w tym programie — z której korzystam.

   Powtórzę więc po raz kolejny, bo próbujesz mi znowu udowodniać coś, co ja napisałem już wiele razy wcześniej:

   https://1.bp.blogspot.com/-_UBU9E8cxpw/W3lJ2tCVPaI/AAAAAAAACUw/Xt3lfj5xus4-UyYzpkzSgXnsQR01Jh7LwCLcBGAs/s1600/Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B19-08-2018%2B123351.bmp.jpg

   Usuń
 73. Bo umiescil Pan komentarz w jezyku polskim, prosze ten sam komentarz umiescic w jezyku anglelskim albo portugalskim, zrozumialym dla admina to zobaczy Pan reakcje

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Być może tak, jeśli będę miał okazje, to przetestuję również na forum angielskojęzycznym :)

   Usuń
 74. co to jest minimalna rentownosc?

  nie ma takiego terminu ani znaczenia w finansach ani w ekonomii.

  Pana inwestycja nie jest rentowna przy 0.7

  Paid to click nie ma byc zadna inwestycja, oznacza placenie za ogladanie reklam. to nei ogladajacy ma placic za to ze oglada reklamy lecz serwis ma placic tym co reklamy ogladaja. Oplaty za czlonkowstwo i caly pakiet RR nei ma nic wspolnego z idea PTC.

  zdumiewajace, sam Pan ostzega ze RR nei jest rentowne ale sam Pan inwestuje w takie roziwazania.

  Pokazuje Pan statystyki swoje i RR, prosze wyjasnic skad taka rozbieznosc iz Pana srednia okolo 15 zas RR ponizej 0.7,

  ktory z uzytkownikow Panu znanych ma srednia 0.7, prosze napisac na forum i pokazac mi screen tego uzytkownika ktory ma srednia 0.7

  kim wiec sa Pana RR? jesli to nei sa realni uzytkownicy to czym jest RR i kto usatala ceny RR oraz ich srednia liczbe klikniec?

  prosze wskazac mi uzytkownika dl aktorego Pan jest wypozyczonym RR i ma srednia okolo 15, nie ma zadnego

  ozxnacza to ze ralni uzytkownicy nie sa sobie wypozycznani a kupuje Pan program ktory imituje uzytkownykow i ten program sterowany przez admina ma srednia ktora nie pozwala aby Pan zarobil lecz aby zarabial admin. Manipulowanie kuirsem akcji tak samo jak cenami towarow oraz innymi cenami jest przestepstwem i w tym Pan uczestniczy reklamujac swoj blog o zarabianiu w instrumenty czy serwisy, ktore nastawione sa na na zarabianie poprzez manipulacje oraz oszustwo. Nie ma to niec wspolnego ani z profesjonalizmem ani rzetelnoscia dziennikarska. Z jakiego Pan wiec powodu reklamuje swoj blog w sieci przekazujac nierzetelne informacje?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miałem na myśli "próg rentowności" czyli sytuacje, w której przychody pokrywają koszty :)

   Ja nie jestem ekonomistą, ale zauważyłem, że na niektórych portalach ekonomicznych redaktorzy używają pojęcia "minimalna rentowność".

   https://3.bp.blogspot.com/-bNQlyLTgBXg/W3lsgV36naI/AAAAAAAACVw/k9mmPBBkaj0Xpkl0njOF6gxqzJPIVGlvgCLcBGAs/s1600/Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B19-08-2018%2B150930.bmp.jpg


   http://finansopedia.forsal.pl/encyklopedia/inne/hasla/912202,stopa-referencyjna.html

   https://4.bp.blogspot.com/-dh4gaI0c2L4/W3ltWX5XcJI/AAAAAAAACV4/WNEO62F8VCQ3s2WfhSJW5MtGvYmXzfVuQCLcBGAs/s1600/Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B19-08-2018%2B151354.bmp.jpg

   http://www.ekonom.xmc.pl/tag/wyrozniamy-dwie-metody-rachunku-oplacalnosci/

   https://4.bp.blogspot.com/-d6hTKWqVlIM/W3lrrwRBy_I/AAAAAAAACVk/qJDdzL9fp1s-3YYCrElV83VKvMbb6EfLQCLcBGAs/s1600/Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B19-08-2018%2B150649.bmp.jpg

   http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/euler-hermes-niska-rentownosc-przyczyna-upadlosci-w-handlu,54609.html

   https://3.bp.blogspot.com/-LbFv3Wwq8yo/W3lp93g85dI/AAAAAAAACVQ/TQaOZotQQVsdaTuNXDlelrMJH-kkBRbwQCLcBGAs/s1600/Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B19-08-2018%2B145942.bmp.jpg

   Usuń
  2. Anonimowy napisał: Pana inwestycja nie jest rentowna przy 0.7

   Ja uważam, że w moim przypadku (przy przedłużaniu RR na 240 dni) byłoby to rentowne przy AVG 0,7 na koncie Goldem, ale niestety trudno o takie AVG :)

   250 RR x średnio 0,7 klików = 175 klików dziennie

   175 klików x 0,01 $ (stawka na koncie Golden) = 1,75 $ dżiennie

   1,75 $ x 30 dni = 52,5 $ miesięcznie

   52,5 $ x 12 miesięcy = 630 $ rocznie

   Przychód 630 $ minus koszt 420 $ (koszt przedłużania poleconych RR na rok z 30% zniżką; czyli 35 $ x 12) minus koszt 90 $ (koszt konta Golden na rok) = 120 $ dochodu na rok.

   Oczywiście to tylko teoretyczne obliczania, ponieważ trudno osiągnąć stale AVG na poziomie 0,7. (bez wydawania pieniędzy na recykling).

   Jeszcze raz progi rentowności na koncie Golden:

   https://4.bp.blogspot.com/-mw1mK7J-Gho/W3lxBqW5aII/AAAAAAAACWQ/7ZYYjg40R6oePTWwuEX9XvT7Rr1j0XDdQCLcBGAs/s1600/Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B19-08-2018%2B152834.bmp.jpg

   Próg rentowności, to w moim przypadku 0,59 licząc z kontem Golden i od 0,467 nie licząc konta Golden (a kont Golden praktycznie doliczać nie muszę — ponieważ i tak bym je kupił ze względu na poleconych bezpośrednich DR, ze względu na program partnerski.

   https://www.neobux.com/forum/?frmid=7&rh=6B6C696B6E696A31303030&tpcid=103671&rh=6B6C696B6E696A31303030

   Usuń
  3. Anonimowy napisał: Paid to click nie ma byc zadna inwestycja, oznacza placenie za ogladanie reklam.

   I nie jest żadną inwestycją, bo przecież:

   Korzystanie z NeoBux'a jest darmowe.

   Neobux nie wymaga od użytkowników żadnych wpłat, inwestycji czy zakupów.

   Kupowanie poleconych RR — to tylko jedna z wielu możliwości, którą udostępnia ten program (nie jest ona obowiązkowa).

   Nie ma obowiązku korzystania z wypożyczania polnych RR.

   Neobux nie obiecuje w swoim regulaminie czy FAQ żadnych gwarantowanych zwrotów z poleconych RR.

   Programy typu Paid to click płacą za oglądanie reklam, a niektóre z nich np. Bux'y dodatkowo udostępniają wypożyczanie poleconych — i tę opcję na moim blogu od wielu lat akurat odradzam.

   Usuń
  4. Anonimowy napisał: to nei ogladajacy ma placic za to ze oglada reklamy lecz serwis ma placic tym co reklamy ogladaja.

   We wszystkich tych programach, serwisy pacą za oglądanie reklam. Opcje wypożyczania poleconych RR nie są obowiązkowe. Żeby zarabiać w programach Paid to click na oglądaniu reklam — nic nie trzeba nic kupować, za nic nie trzeba płacić.

   ----------------------------------------

   Anonimowy napisał: Oplaty za czlonkowstwo i caly pakiet RR nei ma nic wspolnego z idea PTC.

   Programy Paid to Click, które omawiam na tym blogu — nie mają żadnych obowiązkowych opłat członkowskich czy abonamentów. Korzystanie z takich programów jest darmowe i żeby zarabiać na oglądaniu reklam, ankietach, zadaniach i programie partnerskim nie trzeba płacić żadnych opłat członkowskich czy abonamentów.

   Usuń
  5. Anonimowy napisał: zdumiewajace, sam Pan ostzega ze RR nei jest rentowne ale sam Pan inwestuje w takie roziwazania.

   Bravo — dziękuję, że wreszcie raczyłeś zauważyć, że ostrzegam przed opcją wypożyczania poleconych RR - doceniam to i bardzo dziękuję :)

   Co w tym dziwnego i zdumiewającego, że czasami sam wpłacam pieniądze do takich programów, ale innym odradzam? Czasami kupuje też los na loterii, ale nikomu nie polecam tej opcji, ponieważ częściej można na niej stracić :) kilka razy zdarzyło mi się przebiec na czerwonym świetle lub przekroczyć szybkość samochodem, ale też nikomu tej opcji nie polecam, ponieważ jest ryzykowana i częściej można na niej stracić niż zyskać :)

   - To są moje pieniądze i mam prawo robić z nimi to, co mi się podoba. Ważne, że nikomu tej opcji nie polecam :)

   - Wynajmuję między innymi dlatego — żeby samemu się przekonać, czy wypożyczanie poleconych się opłaca. Wypożyczając, mogę odpowiedzieć, na podstawie własnych doświadczeń, że się to NIE opłaca, jest na progu opłacalności itp. - tak jak to robię na tym blogu od wielu lat.

   https://3.bp.blogspot.com/-isMiefpDcD0/W328UyIe8HI/AAAAAAAACZo/huMmYmvlQcAKfzhgX2onZXF2GsIwhUkGwCPcBGAYYCw/s1600/Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B19-08-2018%2B182510.bmp.jpg

   Nie muszę się sugerować tylko opiniami innych osób — ale mam również podstawę również do własnej opinii na ten temat — na podstawie praktyki, a nie tylko teorii...

   Wynajmując również czasami — bo lubię.

   Każdego dolara wpłaconego do takiego programu — traktuje jak z góry straconego. Jestem świadomy — że mogę już go nie odzyskać.

   Nie wpłacam nigdy więcej, niż mogę sobie pozwolić, żeby stracić.

   Nikomu nie polecam brać ze mnie przecież przykładu i ostrzegam od wielu ludzi przed ryzykiem wpłacania pieniędzy do takich programów.

   Moje ostrzeżenia są skuteczne i przydatne:

   https://4.bp.blogspot.com/-1YZjnfVSu8A/W33BMgEPhRI/AAAAAAAACaA/MIAQ0ml3vs0CSZ75EmyKyBz8txbtZuUrwCPcBGAYYCw/s1600/Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B22-08-2018%2B160739.bmp.jpg

   Usuń
  6. Anonimy napisał: :Pokazuje Pan statystyki swoje i RR.:

   Pokazuję swoje statystyki RR — wyłącznie na Twoje wyraźne życzenie, "prośby" :)

   Na co dzień tego nie robię — ponieważ na tym blogu omawiamy zarabianie bez inwestycji.

   Nie pokazuję tych statystyk, żeby kogokolwiek zachęcić do wypożyczania poleconych RR, a pokazuje, żeby do tego zniechęcić — pokazując swoje wyjątkowo marne statystyki — na progu opłacalności lub według Ciebie poniżej wszelkiej opłacalności :)

   -----------------------------------

   Anonim napisał: prosze wyjasnic skad taka rozbieznosc iz Pana srednia okolo 15 zas RR ponizej 0.7, ktory z uzytkownikow Panu znanych ma srednia 0.7, prosze napisac na forum i pokazac mi screen tego uzytkownika ktory ma srednia 0.7 prosze napisac na forum i pokazac mi screen tego uzytkownika ktory ma srednia 0.7

   Prosta matematyka. Moja osobista średnia klikalność oscyluje w granicach 15 — ponieważ ten fragment statystyk dotyczy tylko mnie, czyli dotyczy tylko jednej osoby, na dodatek wyjątkowo pilnej — która codziennie ogląda wszystkie płatne reklamy. Nikt mi też tej średniej nie może zaniżać.

   Natomiast pozostałe przedstawione statystyki (RR i DR) — to statystki zbiorcze — większej grupy użytkowników. Im większa grupa, tym więcej użytkowników zaniża średnią.

   ---------------------------------

   Anonimy napisał: prosze napisac na forum i pokazac mi screen tego uzytkownika ktory ma srednia 0.7

   Proszę bardzo — wielu moich poleconych bezpośrednich DR ma indywidualnie średnią 0,7 i poniżej, które zaniżają średnią. Proszę bardzo:

   https://2.bp.blogspot.com/-1aY28euUWJo/W3mHZxQDbXI/AAAAAAAACWo/0ZZpTP58cr8jY0I0kTXTKtLBkPS85eiNwCLcBGAs/s1600/Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B19-08-2018%2B165717.bmp.jpg

   Lub link:

   Polecni RR <<--

   Usuń
  7. Na powyższym scenie udowodniłem, że wielu moich poleconych bezpośrednich DR — ma średnią 0,7 i poniżej, więc pokazałem, że z wielu użytkowników zaniża średnią. To nie jest żaden wyjątek, że ktoś z bezpośrednich poleconych ma średnia niższą niż 0,7, jak sugeruje anonim.

   Usuń
  8. Anonimowy napisał: "Manipulowanie kuirsem akcji tak samo jak cenami towarow oraz innymi cenami jest przestepstwem i w tym Pan uczestniczy reklamujac swoj blog o zarabianiu w instrumenty czy serwisy, ktore nastawione sa na na zarabianie poprzez manipulacje oraz oszustwo. Nie ma to niec wspolnego ani z profesjonalizmem ani rzetelnoscia dziennikarska. Z jakiego Pan wiec powodu reklamuje swoj blog w sieci przekazujac nierzetelne informacje?"

   Przestępstwem jest np. oszczerstwo, a oszczerstwem jest (moim zdaniem i nie tylko moim) zarzucanie mi, że nie ostrzegam przed "realnymi zagrożeniami",podczas gdy ostrzegam i odradzam wpłacanie pieniędzy do takich programów (z dobrym rezultatem od wielu lat) oraz nazywanie moich subiektywnych opinii nierzetelnymi danymi i manipulowaniem. Jak na razie, to (moim zdaniem) większość podanych przez Ciebie informacji była nierzetelna i wzięta z kapelusza i świadcząca o nikłej znajomości programu, o którym chcesz się publicznie wypowiadać. Ale w przypadku licznych błędów, które moim zdaniem popełniłeś w swoich obliczeniach — nie zarzucam Ci manipulowania i przestępstwa, tylko rozumiem, że wynikają one z nieznajomości programu i są tylko Twoimi subiektywnymi opiniami, z którymi się nie zgadzam.

   Anonimowy napisał: "Nie ma to niec wspolnego ani z profesjonalizmem ani rzetelnoscia dziennikarska. Z jakiego Pan wiec powodu reklamuje swoj blog w sieci przekazujac nierzetelne informacje?"

   Proszę się zapoznać też z ideą blogowania i przestać wypisywać głupoty. Najczęściej na blogach autorzy przedstawiają swoje subiektywne opinie i podobnie jest na tutejszym blogu, który nie jest poradnikiem inwestycyjnym, a zbiorem subiektywnych opinii autora bloga i doświadczeń związanych z udziałem w programach, które umożliwiają zarabianie bez inwestycji, żadnych wpłat czy zakupów.

   Usuń
  9. Anonimowy napisał: wiec sa Pana RR? jesli to nei sa realni uzytkownicy to czym jest RR i kto usatala ceny RR oraz ich srednia liczbe klikniec?

   Tutaj wracamy znowu do punktu wyjścia i do tego, co napisałem już dawno temu:

   https://2.bp.blogspot.com/-39l6KZCUw-Y/W3SEbQvX4tI/AAAAAAAACSs/GmYQBrkwSJgNq90SYzp1cReCNdDOZTHBwCPcBGAYYCw/s1600/Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B15-08-2018%2B214651.bmp.jpg

   Czy ja napisałem, że to nie są na 100% boty? :) Nie — próbujesz mi udowadniać coś, o czym ja wspominam od dawna. Być może w NeoBux polecani RR to jest system botów, a być może nie jest — ja tego nie wiem i nie muszę wiedzieć, ponieważ nie mam wglądu do kodu i oprogramowania tej strony, więc mam prawo nie wiedzieć. Mogę jedynie podejrzewać na podstawie pewnej schematyczności — i tak o wiele mniejszej i bardziej naturalnej niż w pozostałych bux'ach.

   Czy średnią moich poleconych bezpośrednich DR też ktoś ustala, skoro wielu ma mniej niż 0,7 i zaniża średnią? :)

   Wielu użytkowników po prostu rezygnuje po kilku dniach — i zaniża średnią.

   Tylko jakie to ma znaczenie na blogu, na którym zajmujemy się zarabianiem bez inwestycji? Jakie to ma znaczenie na blogu, na którym od wielu lat odradzam wypożyczaniem poleconych RR? :)

   Prosze wskazac mi uzytkownika dl aktorego Pan jest wypozyczonym RR i ma srednia okolo 15, nie ma zadnego ozxnacza to ze –

   Przepraszam, ale to jest moim zdaniem absurdalna prośba — ponieważ nie jestem niczyim poleconym RR :) Dlaczego? Ponieważ do tego programu zapisałem się z linku polecającego (reflinku) pewnej dziewczyny. Jestem dla niej prawdopodobnie zbyt cennym i wartościowym poleconym bezpośrednim DR, żeby odsprzedawała mnie do NeoBuxa jako poleconego RR. Więcej dla niej wypracuję jako polecony bezpośredni DR. Ludzie nie pozbywają się bardzo aktywnych poleconych bezpośrednich, którzy mają wysoką średnią klikalności (taką, jak np. ja mam).

   Usuń
 75. ale nawet liczac to co Pan przedstawil bez wchodzenia w szczegoly ze to nierzetelne pisze Pan ze uzyskal przychod Pan 547.50 USD a koszty to 525 USD i dla Pan zysk wynosci 22.50 USD po roku

  w jaki wiec sposob chce Pan sfinansowac kolejny rok skoro zarobil Pan 22.50 USD a kolejny rok to nowe koszty przedluzenia RR oraz czlonkowstwa ktory z tym co Pan policzyl sam dla siebie wynosi 525 USD. wobec czego z tych tylko wyliczen wynika ze Pana projet nie jest rentowny. Nie zarobil Pan chocby 525 USD aby dalej uczestniczyc w projekcie. Przez rok stracil Pan 500 USD bowiem odzyskal Pan jedynie 22.50 z zainwestowanych 525.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za opinie — postaram się odnieść do nich w wolnym czasie :)

   Usuń
  2. W bardzo prosty sposób.

   Mój przychód z wypożyczania RR to 547,5 USD (uzyskany po roku).

   Czyli uogólniając i uproszczając:

   Wpłacam 525 USD (to są już całkowite roczne koszty konta Golden i poleconych RR na rok (z 30% zniżką) — więc w trakcie tego przykładowego cyklu nie muszę już nic kupować), a po roku mógłbym (teoretycznie) wypłacić uzyskany przychód 547,5 USD i zrezygnować z dalszego uczestnictwa. Do tego należałoby oczywiście odjąć regulaminową karę za nieprzedłożenie poleconych RR — Kara za nieprzedłużenie poleconego RR wynosi od 0,01 USD do 0,05 USD w zależności od posiadanego członkostwa (mówi o tym punkt 3.11. regulaminu). Co i tak w moim przypadku dałoby lekki plus.

   A w praktyce wygląda to tak, że co miesiąc odkładam sobie taką kwotę (między innymi na koncie Rental Balance) , która na bieżąco pozwala mi finansować przedłużenie swoich poleconych RR na kolejny rok i kupowanie konta Golden. Stosuje ten system od kilku lat i nie dopłacam do niego. Obracam raz wpłaconymi (przed kilkoma laty) do NeoBux'a pieniędzmi. Realnie wypłacam tylko tyle, żeby na moim koncie pozostało zawsze wystarczająco dużo środków — na pokrycie kosztów związanych z przedłużeniem. (z opcji wypożyczania poleconych RR — co miesiąc realnie wypłacam naprawdę bardzo drobne kwoty).

   https://3.bp.blogspot.com/-jQa4COKVhQ0/W3lBj4Pz-tI/AAAAAAAACUk/IFJKvb4YNWwshR7EtNb47WgKyGv2JPR2gCLcBGAs/s1600/Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B19-08-2018%2B120401.bmp.jpg

   ja nie pokazuję tych swoich obliczeń, żeby kogoś zachęcić do wypożyczania, tylko żeby pokazać — jak marny to jest przychód i żeby zniechęcić.   Z opcji zarabiania na wypożyczaniu poleconych RR, korzystam tylko dodatkowo — ponieważ i tak muszę kupować co roku konto Golden — aby w pełni wykorzystać potencjał programu partnerskiego i polecnych DR.

   Wypożyczanie poleconych RR to nie jest moja ulubiona i główna metoda zarabiania w tym programie i nikomu jej NIE polecam.

   Skoro wychodzę na lekki plus, to dla mnie system jest rentowny. Pytanie, czy jest natomiast warty zachodu? Nie jest — ponieważ są to naprawdę drobne kwoty, które można uzyskać po bardzo długim czasie.

   Mogę sobie natomiast na to pozwolić — ponieważ wypożyczanie poleconych RR — to nie jest jedyna metoda zarabiania w tym programie — z której korzystam.

   Powtórzę więc po raz kolejny, bo próbujesz mi znowu udowodniać coś, co ja napisałem już wiele razy wcześniej:

   https://1.bp.blogspot.com/-_UBU9E8cxpw/W3lJ2tCVPaI/AAAAAAAACUw/Xt3lfj5xus4-UyYzpkzSgXnsQR01Jh7LwCLcBGAs/s1600/Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B19-08-2018%2B123351.bmp.jpg

   Usuń
 76. Jeszcze raz dziękuję za wszystkie cenne opinie i uwagi dotyczące "inwestowania" w takich programach, pomimo że na tym blogu zajmujemy się zarabianiem bez inwestycji :)

  Twoje komentarze dały mi trochę do myślenia, dlatego w najbliższym czasie opublikuję na swoim blogu wyczerpujący, odrębny post z ostrzeżeniem przed inwestowaniem w takich programach, (pomimo że robię to od wielu lat — indywidualnie, w każdym opisie programu).

  Dziękuję Ci za wszystkie cenne uwagi, opinie i kończę już dyskusje o "inwestowaniu" ogólnym podsumowaniem:.

  - Wypożyczanie poleconych RR na koncie Standard jest nieopłacalne.

  - Wypożyczanie polecanych RR na koncie Golden jest na granicy opłacalności (według mnie).

  - Według anonimowego użytkownika biorącego udział w powyższej dyskusji — wypożyczanie poleconych RR jest natomiast całkowicie nieopłacalne, być może ma racje).

  - Wpłacanie pieniędzy do takich programów jest ryzykowne (wspominam o tym od lat).

  - Według mnie system poleconych RR może być sterowany przez administratora (wypożyczani polecani RR mogą być botami).

  - Według anonimowego komentatora system wypożyczania poleconych RR, to na 100% boty i oszustwo i też może mieć rację).

  Czyli podsumowując i kończąc dyskusję o "inwestowaniu": nie warto wpłacać pieniędzy do NeoBux'a na wypożyczanie poleconych RR

  To nie ma znaczenia, czy obliczenia anonimowego użytkowniczka są bardziej słuszne, czy moje (niech będzie, że on ma racje, ja nie muszę wygrać tej dyskusji). Natomiast sprowadza się to i tak do jednego wspólnego wniosku — że wypożyczanie poleconych RR jest nieopłacalne i ryzykowne, a to jest uwzględnione w moim opisie NeoBux'a od wielu lat. W najbliższym czasie te ostrzeżenia jeszcze bardziej poszerzę :)

  Mam też prośbę, żeby zgodnie z zasadami komentowania trzymać się tematu tego bloga, którym jest zarabianie bez inwestycji. Pisanie NIE na temat nie jest zgodne z zasadami komentowania, więc kończymy dyskusję o inwestowaniu powyższym podsumowaniem.

  https://3.bp.blogspot.com/-XCr4ckggzDk/W4V-m8cBbII/AAAAAAAACao/ypqS0AGE81IN8g6yjnxomyV5e4a9pU60gCLcBGAs/s1600/Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B28-08-2018%2B185404.bmp.jpg

  — tutaj zajmujmy się zarabianiem bez inwestycji i nie rekomendujemy wpłacania pieniędzy do takich programów. Temat "inwestowania" uważam za zakończony.

  Wracając do części bezinwestycyjnej Neobuxa, to udział w tym programie jest oczywiście darmowy

  Można w nim zarabiać bez żadnych wpłat i inwestycji: na oglądaniu reklam, ankietach, na zadaniach i programie partnerskim. Jednak nie jest to sposób na szybkie i łatwe pieniądze z internetu, a jedynie dodatkowa forma bardzo niewielkiego i żmudnego zarobku.

  Program cały czas płaci w trybie instant od 2008 roku. (błyskawicznie, pieniądze wpływają na konto w kilka minut po zleceniu wypłaty) od 2008 roku.

  OdpowiedzUsuń

REKLAMA

Otrzymuj informacje o najnowszych postach na adres E-mail

Twoja zgoda: Zapisując się do subskrypcji bloga, zgadzasz się na gromadzenie i przechowywanie Twojego adresu e-mail. Przeczytaj więcej
REKLAMA

Polecany program:

Sejfik.com - zarabianie przez internet
Nazwa

2018,1,20dollars2surf,1,3ziko,1,Adnox,8,Ads-Ivo,1,Afiliacja,2,Angielskojęzyczne,2,ankieta,1,Ankiety,14,Archiwalne,14,Arial-Media,8,Artykuly-goscinne,2,Badanie-opinii,1,Banki,8,bezpieczeństwo,2,BiznesMails,1,blog,71,Blogger,1,blogowanie,1,blogspot,1,Bo-Panel.pl,1,cash back,1,CashBackRabat,1,CashnHits,2,CentrumReklamy,2,Click.Mail,1,ClixAddon,1,Clixsense,9,cytaty,1,Dobre,21,DonkeyMails,2,eKasa,2,eKonto,1,eKonto m,1,EldiBux,1,Epanel,1,Filmy,1,Forsapl,1,Gify,1,GlobalTestMarket,1,głosowanie,1,GPTplanet,1,GPTR,8,GreenPanthera,1,i-Say,1,ImasOnline,1,ImperiumReklamy,2,internet,1,kalkulator oszczędności,1,kalkulatory,1,KlubKantar,1,komputery,1,Konta bankowe,6,konta młodzieżowe,2,konta osobiste,1,konta oszczędnościowe,1,konta walutowe,1,LegacyClix,1,lokaty,1,LuckyMails,1,Mailowe,8,MarketAgent,1,Marketing,4,Markonix,1,MateBux,1,mBank,3,Moje ulubione,9,MyCashBar,1,MyLead,1,Nagrody,1,Najlepsze,1,Najlepsze dla promotorów,4,Najlepsze dla użytkownika bez poleconych,5,Neobux,5,Netele,5,News,25,Nie polecam - SCAM,17,No-Minimum,1,Ojooo,1,Opinie.pl,1,OptimalBux,1,oszczędzanie,3,PanelAriadna,1,Partnerskie,2,Payza,4,piłka nożna,1,Płaci pieniądze na PayPal,6,Płaci pieniądze na polskie konto bankowe,16,Płaci pieniądze na Skrill,2,płatne ankiety,2,Pod znakiem zapytania,17,podsumowanie,1,poleceni,2,Polskie,21,Polskojęzyczne,21,poradnik,15,Porównywarka,5,Poznaj.to,1,Procesory płatności,1,Produkty finansowe,10,Programy firmy Atentivo Anti-Tau & Ads-Ivo (Admin Netele i Miroka),8,Prolific.,1,przydatne narzędzia,1,PulsReklamy,2,ranking,5,ReaktorOpinii,1,recenzja,1,reklama,1,Reklama w internecie,6,reklamowe,1,reklamy na stronę,1,Scarlet-Clicks,1,Sejfik,1,Skrill,1,Słowniczek,2,sonda,1,Swiat-Reklam,2,Szuwary,2,UEFA Euro 2016,1,Video,1,Web-Ads,1,WordLinx,1,Wypłata,4,Wywiady,1,Zagraniczne,2,zakupy,1,zarabianie,70,zestawienie,1,ZielonyMail,3,Zlotoweczka,1,
ltr
item
m-Zarabianie — blog o zarabianiu w Internecie bez inwestycji: Neobux - zarabianie na oglądaniu reklam, opinie, opis, wady
Neobux - zarabianie na oglądaniu reklam, opinie, opis, wady
Neobux 2019 — czy ta strona zarobkowa w dalszym ciągu płaci bezproblemowo? Opis, wady, opinie, płatne oglądanie reklam, buxy, Review.
https://1.bp.blogspot.com/-24p8NY63Hw8/Wa8B1ugnFuI/AAAAAAAABA4/5j7FxCnCi60aXA4iD2DYCIMgZA9LDHEKQCLcBGAs/s400/Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B2017-06-26%2B210612.bmp.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-24p8NY63Hw8/Wa8B1ugnFuI/AAAAAAAABA4/5j7FxCnCi60aXA4iD2DYCIMgZA9LDHEKQCLcBGAs/s72-c/Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B2017-06-26%2B210612.bmp.jpg
m-Zarabianie — blog o zarabianiu w Internecie bez inwestycji
https://www.m-zarabianie.com/2012/11/neobux-zarabianie-przez-internet-to-nie.html
https://www.m-zarabianie.com/
https://www.m-zarabianie.com/
https://www.m-zarabianie.com/2012/11/neobux-zarabianie-przez-internet-to-nie.html
true
811550301452940054
UTF-8
Załadowano wszystkie posty Nie znaleziono żadnych wpisów POKAŻ WSZYSTKIE Czytaj więcej Odpowiedz Anuluj odpowiedź Skasuj By Strona główna STRONY POSTY Pokaż wszystkie PRZECZYTAJ TAKŻE PODOBNE POSTY: ETYKIETA ARCHIWUM SEARCH WSZYSTKIE POSTY Nie znaleziono żadnego wpisu pasującego do Twojej prośby Wróć na stronę główną Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień przed chwilą 1 minuta temu $$1$$ minutes ago 1 godzinę temu $$1$$ hours ago Wczoraj $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago ponad 5 tygodni temu Obserwujący Śledzić TREŚĆ PREMIUM ZOSTAŁA ZABLOKOWANA STEP 1: Share to a social network STEP 2: Click the link on your social network Skopiuj cały kod Zaznacz cały kod Wszystkie kody zostały skopiowane do schowka Nie można skopiować kodów / tekstów, naciśnij [CTRL] + [C] (lub CMD + C na Macu), aby skopiować