CashnHits - Niestety strona ostatecznie znikła z sieci, nie jest dostępna.

Najnowsze uwagi (04-01-2016): Niestety strona ostatecznie znikła z sieci, nie jest dostępna. Wszystko wskazuje na to, że to definitywny koniec CashnHits. Opis programu przeniosłem do działu SCAM.
Najnowsze informacje (18-12-2015). Uwaga: Niestety coś niedobrego dzieje się z programem CashnHits. Od dłuższego czasu nie da się zlecić wypłaty. Czytaj więcej <<--


Co to jest CashnHits?

CashnHits.com oferuje kilka sposobów zarabiania przez internet: Klikanie w reklamy (oglądanie reklam), Autosurf (dzięki niemu można zarabiać praktycznie bez wysiłku), płatne zapisy.
Strona istnieje i bezproblemowo wypłaca od 2009 roku. Charakteryzuje się niskim minimum do wypłaty, które wynosi tylko $ 0,60 USD w przypadku wypłaty na konto PayPal lub $ 2 USD przy wypłacie na Payza. Członkostwo w CashnHits jest legalne, darmowe i w każdej chwili możesz z niego zrezygnować.


Kto jest właścicielem strony, data powstania?

 • Właściciel strony: Saket Asati Indii & Serenity
 • Data uruchomienia strony: sierpień 2009 rok
 • Ilość użytkowników: 514,949 (stan z 2 października 2015)
 • Akceptacja użytkowników (Kto może dołączyć?): Cashnhits.com jest programem międzynarodowym, akceptuje użytkowników z każdego kraju.
 • Skrypt strony: AuroraGpt 4-mrV3-Luis Rivera


Zarabianie, jak zarabiać pieniądze w CashnHits?

 • Płatne reklamy dostępne są po zalogowaniu się na stronie programu, w zakładce "Earn Money" (zakładka w górnym panelu strony) Po kliknięciu "Earn Money" rozwinie się zakładka z dostępnymi formami zarabiania.
 • PTC Ads - to sekcja płatnych linków i banerów. Zarabiasz: $0.015 - $0.00012 za klik. 
 • Ilość reklam dziennie: od 30 wzwyż. Trzeba kliknąć reklamę i odczekać określony czas (długość zależy od wartości reklamy). Następnie, żeby zaliczyło reklamę, należy kliknąć odpowiednią cyferkę lub obrazek.
 • Autosurf - bardzo fajna i łatwa forma zarobkowania. Wystarczy uruchomić Autosurf (kliknąć "Start Surfing"). Otwiera się wtedy dodatkowo okno z filmikami z YouTube (głównie z muzyką). Za oglądanie filmików program nalicza centy. Można w tym czasie robić cokolwiek innego w sieci, nawet odejść od komputera. Codziennie ponad 200 reklam do wyświetlenia w Autosurfie (Autosurf jest tymczasowo wyłączony).
 • Video Ads - reklamy w postaci filmików
 • FaceBook Like Ads
 • Complete Offers - czyli płatne zadania
 • Click Exchange - wymiana ruchu - w tej sekcji otrzymujesz kredyty za oglądanie stron innych użytkowników. Można je później wymienić na własną reklamę.
 • Paid to Promote
 • Za polecanie programu nowym użytkownikom: 1-poziomowy system polecania, bez limitu. Otrzymujesz 10% z zarobków poleconych (linki i banery do polecania programu znajdują się w zakładce "Referral Stats" - "Banners & Links" (po lewej stronie).

Wypłata, jak wypłacić pieniądze?

 • Wypłatę można zażądać na konta PayPal lub Payza, po zgromadzeniu minimum $ 0,60 USD w przypadku wypłaty na konto PayPal lub $ 2 USD przy wypłacie na Payza. 
 • Regulaminowy czas oczekiwania na wypłatę: 3 do 7 dni 
 •  CashnHits - Jak zlecić wypłatę? <-

Ocena programu i inne uwagi:

Plusy:
 • Program akceptuje użytkowników z każdego kraju, każdy może dołączyć i zarabiać.
 • CashnHits wypłaca bezproblemowo od 2009 roku, dowody wypłat można znaleźć w całej sieci.
 • Program cieszy się dobrymi opiniami wśród użytkowników programów typu Paid to Click.
 • Bardzo niskie i łatwe do osiągnięcia minimum do wypłaty (0,60$).
 • Program nie stawia żadnych ograniczeń co do ilości pozyskanych poleconych - to ważny atut dla tych, którzy potrafią zdobywać ich wielu. Zbieranie "Poleconych" nie jest obowiązkowe, ale zwiększa nasze zarobki w programie.
Minusy:
 • Jak w każdym programie typu Paid to Click, żeby zarabiać w miarę szybko, warto zbierać poleconych. Zbieranie poleconych nie jest obowiązkowe, ale zwiększa zarobki i skraca czas do osiągnięcia niezbędnego minimum, potrzebnego do wypłaty.

Rejestracja, jak się zapisać do programu CashnHits?

 • Rejestracja w CashnHits.com <<-- Po wejściu na stronę programu kliknij napis Join Now lub Register - na górze ekranu, obok napisu Login i wypełnij krótki formularz rejestracyjny (podaj prawidłowy adres mailowy - na niego otrzymasz link aktywacyjny).

Czy strona płaci? Czy nie jest oszustwem? Najnowsze uwagi: (04-01-2016)

Najnowsze uwagi (04-01-2016): Niestety strona ostatecznie znikła z sieci, nie jest dostępna. Wszystko wskazuje na to, że to definitywny koniec CashnHits. Opis programu przeniosłem do działu SCAM.

Najnowsze informacje (18-12-2015). Uwaga: Niestety coś niedobrego dzieje się z programem CashnHits. Od dłuższego czasu nie da się zlecić wypłaty. 

Program płaci i nie jest oszustwem. W CashnHits może nie zarabia się tak szybko, jak w ClixSenseale program jest jak najbardziej wypłacalny i płaci zgodnie z terminem zdeklarowanym w swoim regulaminie. Poniżej zamieściłem własny dowód wypłaty. 

Autor wpisu: Owl, blog m-zarabianie.com

KOMENTARZEZasady komentowania: Bardzo proszę nie spamować linkami w komentarzach. Komentarze będące typową reklamą: zawierajcie linki, frazy kluczowe zamiast podpisu (pisane pod SEO) itp. nie będą publikowane. Przeczytaj więcej


BLOGGER: 24
 1. Witam! Wyklikałam już parę $ , ale nie mogę zrobić wypłaty na pay pala , ani LD. Wychodzi mi komunikat : Payouts are Disabled as we are checking the accounts, please check back AFTER
  25th March 5 pm EST - posted 24, March 2013.
  O co w tym chodzi ?
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam, proszę spróbować zlecić wypłatę ponownie. Payouts are Disabled as we are checking the accounts, please check back AFTER
  25th March 5 pm EST Znaczy dosłownie: " Wypłaty są Wyłączone ponieważ sprawdzamy konta, sprawdź ponownie po 25 marca godzina siedemnasta EST". Proszę napisać czy się udało, Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzięki! Teraz przedłużyli termin do 27 marca. :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Jest OK ! Już wszystko działa. Udało się dzisiaj zlecić przelew.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Pozdrawiam i cieszę się, że się udało :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Proszę o wskazówkę jak wypłacić pieniądze z cashnhits ?
  Tak krok po kroku bo mnie się jak dotąd nie udało.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj, odpisałem Ci tutaj << Cashnhits <<-- zlecenie wypłaty. W razie jakieś pytań proszę śmiało pisać, Pozdrawiam

   Usuń
 7. od dwóch dni wyskakuje ze jest bład wczytywania strony i nie mozna sie poąłczyc z serwerem-nie wiem dlaczego:(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. udało mi sie dzis zalogować do tego panelu ale tylko dwie reklamy były a codziennie bywało po 21-35, wyglada jakby jakieś problemy mieli-zobaczymy jak bedzie dalej

   Usuń
  2. Być może mieli / mają jakieś kłopoty z serwerem. A była jakaś oficjalna informacja od admina? Jeszcze nie miałem czasu się zalogować na swoje konto, ale z tego co widzę to strona już działa :)

   Usuń
 8. no własnie nie było żadnej informacji co mnie ździwiło bo zawsze informowali o problemach-dzis wszystko okey ale płatne youtube mają problemy pozdro Marek

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Faktycznie nie było żadnej informacji od Admina, ale najważniejsze że strona już działa, pozdrawiam:)

   Usuń
 9. Dziś pojawiła sie informacja od admina cytuje
  ,,I am not even sure if I should apologize or not, as think everyone will think its nothing new. If you are (especially old members) wondering why always CNH gets into server/host issues, then unfortunately I do not have answer. I always wonder the same thing (not to mention those scary dreams I have of a host ghost). Server was good, sites were fast and then just BOOM. A server crash? So rare, but well not for CNH.

  Anyways, we still want to tell you we are very sorry, and it affects no one more than us. Sleepless nights, angry members and clients, disputes and so much more, its tough. We do not have cheap server or anything, we do have a script which use to break with every increase in member, but that is also not the case now. We have highly optimized it and still doing and it should not cause any issue (and that is why a server crash I guess, gotta keep us on hot seat right?)

  Ok now to business part, we had to get the new server and now its all good. We will discuss with our host in next few days on why it happened and how we can prevent it from happening again no matter how rare it is. Also as for new server IP, DNS propagation can take up to 48 hours for some members, so we will grant 3-day free upgrades to everyone on Friday/Saturday. Even all the new members who join till then will receive the free upgrade. We are actually thinking to do for 4-6 days for everyone as Auto-surf is also having issues currently. Let us think on this (both on how much it gonna cost us etc) and we will try to do our best.

  Thank you again for your help, patience (and frustration which is valid), we can only promise that every time we get hit, we will come back stronger now. Everyone is more determined now (it was scary for us as well) and we hope to make CNH better for our lovely members.

  Thanks and Best Regards.
  Julia and Saket "
  Pozdrawiam Marek

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czyli problemy z serwerem - tak jak myślałem. Dzięki za informację:)

   Usuń
 10. witam potwierdzam otrzymałem w sierpniu 2015r. wypłate z programu CashnHits,kwota 10$-okres samotnego klikania kazdego dnia od 28.02.2015r. do 19.08.2015r..Ale majac kilka takich programów miło sie patrzy jak w jednym miesiacu są wypłaty podobnych kwot.Pozdrawiam Marek

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za informację, ja też niedługo będę zlecał $ 10 USD w tym programie PTC. W CashnHits może nie zarabia się tak szybko jak na przykład w ClixSense, ale strona jest jak najbardziej wypłacalna. Działa i wypłaca już od 2009 roku, a to bardzo dobry wynik, niewiele jest tak długoterminowych programów.
   CashnHits udostępnia tez bardzo fajną opcję - założenia na swojej domenie prostego, darmowego bloga. Po zalogowaniu się, w zakładce "Manage Blog". Jeśli ktoś nie posiada strony, bloga, nie ma czasu na tworzenie rozbudowanych blogów, to jest to bardzo fajna opcja do promowania swoich programów. Można umieścić tam wszystkie swoje linki, banery referencyjne z innych programów, dodać krótkie opisy i promować je na własnym, uproszczonym blogu. Pozdrawiam.

   Usuń
 11. Warto wspomnieć o grze na której zawsze można coś ugrać - Cashn-iN-Grid. Mamy codziennie 50 kratek do wyklikania, maksymalna wygrana to 1$, następnie 0.5$, 0.2$ i 0.1$. Dowód wygranej: http://wyspagier.strefa.pl/Cashnhits.JPG

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście, masz jak najbardziej rację. CashnHits udostępnia również Cash-iN-Grid (czyli odpowiednik ClixGrid'a w ClixSense). Osobiście nie testowałem, ale z tego co widzę, to wygrane się trafiają.

   Usuń
 12. Dnia 31.12.2015 strona została zaatakowana przez grupę hakerów Anonymous. Już po zalogowaniu się wyświetlana była ramka w której było zdjęcie grupy osób z charakterystycznymi maskami, a nad nią napis "site hacked". Jak by tego było mało, po jakimś czasie pojawiły się reklamy o niemałych wartościach: jedna to ok. 100$ a druga 240$. Pojawiły się także na dole strony tzw. warningi mysql, oznaczające podatność strony na ataki. I na tym się skończyło. Obecnie strona się nie wczytuje, żadnych informacji od admina. Czyżby ostatni dzień 2015 roku dał kres stronie cashnhits.com?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj, osobiście nie widziałem tej akcji, nie zaglądałem w tym czasie na stronę CashnHits, ale czytałem o tym co piszesz na forum emoneyspace<<--.

   Ciekawe czy to faktycznie był atak, czy tylko ustawka i celowa zagrywka Admina, próba przerzucenia winy na hakerów. Program już przecież od 22 listopada nie wypłacał. Było już kilku takich adminów, którzy upadek programu tłumaczyli atakiem hakerskim, ingerencją Amerykańskiego Departamentu Sprawiedliwości i podobnymi cudami, Na przykład <<--

   Więc nie zdziwiłbym się wcale, gdyby za jakiś czas, któryś z adminów upadek programu tłumaczył atakiem kosmitów.

   A tak poważniej, to obstawiam, że jest tak jak piszesz. Koniec roku 2015 dał chyba kres programowi Cashnhits.

   Usuń
 13. szkoda szkod ai jeszcze raz szkoda ech i brak uczciwego komunikatu takie zagrywki to gwoźdź do trumny programu :(pozdro Marek

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie pierwszy i nie ostatni program, który tak kończy. CashnHits jest dobrym przykładem, że nawet programy płacące przez wiele lat (w przypadku CashnHits od 2009 roku) mogą utracić płynność finansową, zbankrutować, itp, pozdrawiam.

   Usuń
 14. "Hi all Cashnhits was hacked couple of days ago and we will try to get it back by this weekend. Also will be posting more news about the site etc as we not have been able to give updates for past many days. Apologies for the issues." dziś pojawił się taki komunikat

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czytałem, czytałem, ciekawe ile w tym prawdy, zobaczymy jak rozwinie się sytuacja. Osobiście nie wierzę w jakieś cudowne uzdrowienie programu, spisałem go już na straty.

   Usuń

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Otrzymuj informacje o najnowszych postach na adres E-mail

Twoja zgoda: Zapisując się do subskrypcji bloga, zgadzasz się na gromadzenie i przechowywanie Twojego adresu e-mail. Przeczytaj więcej

Polecany program:

Panel Opinie (płatne ankiety) — płaci pieniądze od 2007 roku na: Konto bankowe, karty podarunkowe, doładowanie telefonu. Przeczytaj więcej:

Panel Opinie.pl - zarabianie przez internet, płatne ankiety

Szukaj na blogu m-Zarabianie:


Nazwa

2018,1,20dollars2surf,1,3ziko,1,Adnox,8,Ads-Ivo,1,AdSense,3,Afiliacja,9,akademickie,2,Angielskojęzyczne,8,ankieta,2,Ankiety,36,AnsWeo,1,aplikacje,4,Archiwalne,16,Arial-Media,8,Artykuly-goscinne,2,AttaPoll,1,backup,1,Badanie-opinii,1,Banki,8,Bez-polecania,5,bezinwestycyjne,2,bezpieczeństwo,2,BiznesMails,1,blog,103,Blogger,7,blogowanie,7,blogspot,7,Bo-Panel.pl,1,bony-zakupowe,7,cash back,6,CashBackRabat,1,CashnHits,2,Cel-charytatywny,3,CentrumReklamy,3,Click.Mail,1,ClixAddon,1,Clixsense,11,cytaty,2,cytaty motywacyjne,2,cytaty o optymizmie,1,cytaty o zarabianiu,1,Dla-promotorów,11,Dobre,24,Doładowanie-telefonu,11,DonkeyMails,2,eKasa,2,eKonto,1,eKonto m,1,EldiBux,1,Epanel,1,favicon,1,favikona,1,Filmy,1,Forsapl,1,Gify,1,GlobalTestMarket,1,głosowanie,1,Google,7,Google AdSense,2,Google-Analytics,2,GPTplanet,1,GPTR,12,GreenPanthera,1,i-say,1,ikonki,2,ImasOnline,1,ImperiumReklamy,3,internet,2,kalkulator oszczędności,1,kalkulatory,1,KlubKantar,2,komputery,1,Konta bankowe,7,konta młodzieżowe,2,konta osobiste,1,konta oszczędnościowe,1,konta walutowe,1,kopia-zapasowa,1,LifePointsPanel,1,lista,4,lokaty,1,LuckyMails,1,Mailowe,15,MarketAgent,1,Marketing,8,Markonix,1,MateBux,1,mBank,3,Metody,11,Moje ulubione,12,Motywacja,5,MyCashBar,1,MyLead,1,na-konto,21,Nagrody,5,Najlepsze,5,Neobux,5,Netele,5,News,24,Nie polecam - SCAM,23,No-Minimum,1,Norstat,1,NorstatPanel,1,Ojooo,1,Opinie.pl,2,OptimalBux,1,oszczędzanie,3,PanelAriadna,1,Partnerskie,6,PayPal,15,Payza,4,piłka nożna,1,PIT,1,pl.toluna.com,1,płatne ankiety,33,Pod znakiem zapytania,10,podatki,1,podsumowanie,7,podsumowanie-2020,4,poleceni,5,Polskie,31,Polskojęzyczne,30,poradnik,41,Porównywarka,5,Poznaj.to,1,praca,1,Procesory płatności,1,Prodege,3,Produkty finansowe,9,Programy firmy Atentivo Anti-Tau & Ads-Ivo (Admin Netele i Miroka),6,Prolific,1,przewodnik,57,przydatne narzędzia,8,PTC,15,PulsReklamy,2,ranking,7,raport,4,ReaktorOpinii,1,recenzja,25,reklama,5,Reklama w internecie,7,reklamy na stronę,2,review,19,Revolut,1,samouczek,2,Scarlet-Clicks,1,Sejfik,1,Skrill,12,Słowniczek,3,sonda,1,statystyki,4,SwagBucks,1,Swiat-Reklam,2,SWPanel,1,Szuwary,6,Testowane,3,TimeBucks,1,timebucks.com,1,Toluna,1,UEFA Euro 2016,1,Video,1,WordLinx,1,wypełnianie ankiet,19,wyplacalne-strony,2,Wypłata,3,Wywiady,1,YouGov,1,ySense,11,Zagraniczne,6,zakupy,2,zarabianie,98,zarobki,13,zestawienie,7,ZielonyMail,3,Zlotoweczka,1,życzenia,1,życzenia bożenarodzeniowe,1,
ltr
item
m-Zarabianie — blog o zarabianiu w Internecie bez inwestycji: CashnHits - Niestety strona ostatecznie znikła z sieci, nie jest dostępna.
CashnHits - Niestety strona ostatecznie znikła z sieci, nie jest dostępna.
CashnHits - Niestety strona ostatecznie znikła z sieci, nie jest dostępna. Płatne oglądanie reklam, zarabianie przez internet, niskie minimum, łatwe do osiągnięcia nawet bez poleconych
https://1.bp.blogspot.com/-70VfKdLG8KU/VopURrsWzzI/AAAAAAAATmY/g1OszI2cTGQ/s320/pizap.com14519045200781.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-70VfKdLG8KU/VopURrsWzzI/AAAAAAAATmY/g1OszI2cTGQ/s72-c/pizap.com14519045200781.jpg
m-Zarabianie — blog o zarabianiu w Internecie bez inwestycji
https://www.m-zarabianie.com/2012/09/cashnhits-niskie-minimum-atwe-do.html
https://www.m-zarabianie.com/
https://www.m-zarabianie.com/
https://www.m-zarabianie.com/2012/09/cashnhits-niskie-minimum-atwe-do.html
true
811550301452940054
UTF-8
Załadowano wszystkie posty Nie znaleziono żadnych wpisów POKAŻ WSZYSTKIE Czytaj więcej Odpowiedz Anuluj odpowiedź Skasuj By Strona główna STRONY POSTY Pokaż wszystkie PRZECZYTAJ TAKŻE PODOBNE POSTY: ETYKIETA ARCHIWUM SEARCH WSZYSTKIE POSTY Nie znaleziono żadnego wpisu pasującego do Twojej prośby Wróć na stronę główną Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela Pon Wt Śr Czw Piąt Sob Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień Sty Lut Marz Kw Maj Czer Lip Sier Wrz Paź List Gru przed chwilą 1 minutę temu $$1$$ minutes ago 1 godzinę temu $$1$$ hours ago Wczoraj $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago ponad 5 tygodni temu Obserwujący Śledzić TREŚĆ PREMIUM ZOSTAŁA ZABLOKOWANA STEP 1: Udostępnij w sieci społecznościowej STEP 2: Kliknij link w swojej sieci społecznościowej Skopiuj cały kod Zaznacz cały kod Wszystkie kody zostały skopiowane do schowka Nie można skopiować kodów / tekstów, naciśnij [CTRL] + [C] (lub CMD + C na Macu), aby skopiować Spis treści