3ziko.pl - program do zarabiania typu GPTR / PTC / admin: Miroka

  • [message]
   • 3ziko  ostrzeżenie:
    • Aktualny status wypłacalności tego programu (2020-02-26): NIE płaci.
     Opis serwisu 3ziko jestem niestety zmuszony przenieść do działu „Nie polecam — SCAM”, ponieważ:
     ➤ Ostatnie wypłaty były realizowane we wrześniu 2019. Lista wypłat serwisu 3ziko: http://3ziko.pl/wyplaty.php
     ➤ Bardzo słaby kontakt z działem obsługi tego serwisu (na podstawie opinii użytkowników).
     Jeśli coś się poprawi w sprawie tego serwisu lub jeśli uważacie, że niesłusznie przeniosłem go do działu SCAM, to dajcie znać w komentarzu.

Co to jest 3ziko?

3ziko to program do zarabiania typu GPTR / PTC (zarabianie na czytaniu płatnych maili reklamowych i klikaniu w banery reklamowe). 

Strona wystartowała oficjalnie 18 lipca 2011, niestety z różnych powodów (pod rządami pierwszego admina Wojtqqqa919) nie zaistniała na rynku polskiego GPTR. Użytkownicy narzekali na małą ilość płatnych reklam (a właściwie na ich brak) oraz na płatny dostęp do promowania PTP. Od 10 maja 2012 nowym właścicielem programu została Miroka - znana userka wśród społeczności polskiego GetPaidu. Jest to jej pierwszy serwis tego typu, ale widać, że jak najbardziej się stara. Na stronie pojawiło się więcej płatnych reklam, wróciła możliwość wypłat na polskie banki (wcześniej tylko na PayPal), dostęp do promowania PTP jest teraz za darmo.

3ziko.pl - program do zarabiania typu GPTR / PTC / admin: Miroka.

 • Adres strony: 3ziko.pl
 • Data startu programu: 18 lipiec 2011
 • Właściciel: Stronę założył Wojteqqq919, od 10 maja 2012 roku programem zarządza adminka o nicku: Miroka.
 • Liczba uczestników: 1 004, aktywnych : 251 (stan z 2 maja 2014); 1 914, aktywnych: 58 (stan z 26 lutego 2020).
 • Akceptacja użytkowników: Program akceptuje użytkowników z każdego kraju - dołączyć może każdy kto jest w stanie poradzić sobie z językiem polskim. 
 • Skrypt programu: własne opracowanie

Zarabiasz za:

 • Czytanie płatnych maili reklamowych: od 0,5 do 2 gr za mail (maile dostępne są po zalogowaniu się na stronie programu, w sekcji "Zarabiaj")
 • Klikanie w płatne linki i banery: od 0.25gr do 1gr za klik (Płatne linki i banery znajdują się na stronie programu w sekcji "Zarabiaj").
 • Klikanie w sekcji "kliki konkursowe": 1 do 5 punktów za klik (punkty można wymienić na gotówkę lub na reklamę).
 • Za polecanie programu nowym użytkownikom: Program oferuje system partnerski, polegający na pozyskiwaniu nowych uczestników ze specjalnego linku. Zarabiasz 25% od zarobków pozyskanego użytkownika (oraz 10% od punktów), przy czym on nic na tym nie traci (linki i banery do promowania programu znajdują się na stronie programu, w sekcji "Konto - Centrum Poleconych".
 • Płatne promowanie: 0.45zł /1000 kredytek (NON UV)
 • Płatne pobieranie: 0.4gr do 2gr za pobrany plik (polega to na pobraniu pliku, rozpakowaniu i przepisaniu kodu który tam się znajduję).
 • Za płatne zadania, płatne zapisy, płatne ankiety, konkursy organizowane przez admina itp.

Wypłata:

 • Wypłaty są realizowane na Polskie Konta Bankowe, konta PayPal bez pobierania żadnych prowizji.
 • Minimum do wypłaty: Użytkownik może zlecić wypłatę po uzbieraniu minimum 0,50 zł
 • Regulaminowy czas oczekiwania na wypłatę: do 30 dni

Ocena programu i inne uwagi:

Najważniejsze atuty:
 • Program akceptuje użytkowników z każdego kraju - dołączyć może każdy kto jest w stanie poradzić sobie z językiem polskim.
 • Wypłacalność, jak do tej pory program płaci bezproblemowo.
 • Strona nie stawia żadnych ograniczeń co do ilości pozyskanych poleconych - to ważny atut dla tych, którzy potrafią zdobywać ich wielu. Zbieranie "Poleconych" nie jest obowiązkowe ale przyspiesza uzbieranie minimum potrzebnego do wypłaty.
 • Niskie minimum potrzebne do zażądania wypłaty (tylko 50 groszy).
 • Oprócz standardowych dla programów GPTR metod zarabiania (czytanie płatnych maili i klikanie w banery i linki reklamowe) program oferuje również zarabianie na wykonywaniu płatnych zadań, na płatnym ściąganiu plików, na konkursach, itp.
 • Program posiada czat - można na nim porozmawiać z adminem lub innymi użytkownikami programu.
 • Na stronie dostępne są aukcje oraz ogłoszenia, można wystawić swoje oferty.
 • Na plus bardzo dobry kontakt z adminem
Minusy:
 • Jak w każdym programie typu Paid to Click, przy samotnym klikaniu (bez poleconych) zbierana kwota nie rośnie zbyt szybko. Żeby zarabiać w miarę szybko należy zbierać "Poleconych" (na stronie programu znajdują się materiały promocyjne - linki i banery które ułatwiają pozyskiwanie nowych użytkowników). Zbieranie "Poleconych" nie jest obowiązkowe, ale zwiększa zarobki w programie.

Rejestracja:

Żeby zarejestrować się w 3ziko kliknij na link poniżej. Link przeniesie Cię na oficjalną stronę programu. Po wejściu na stronę kliknij napis "ZAPISZ SIĘ" i postępuj zgodnie z dalszymi instrukcjami. Rejestracja w 3ziko.pl się <<--

Najnowsze uwagi 

(2020-02-26):
Aktualny status wypłacalności tego programu (2020-02-26): NIE płaci.
Opis serwisu 3ziko jestem niestety zmuszony przenieść do działu „Nie polecam — SCAM”, ponieważ: 
➤ Ostatnie wypłaty były realizowane we wrześniu 2019.
Lista wypłat serwisu 3ziko: http://3ziko.pl/wyplaty.php 
➤ Bardzo słaby kontakt z działem obsługi tego serwisu (na podstawie opinii użytkowników).
Jeśli coś się poprawi w sprawie tego serwisu lub jeśli uważacie, że niesłusznie przeniosłem go do działu SCAM, to dajcie znać w komentarzu.
(2012-05-20):
Strona 10 maja 2012 zmieniła właściciela. Nowym właścicielem programu została Miroka - znana userka wśród społeczności polskiego GetPaidu. Jest to jej pierwszy serwis tego typu, ale widać, że jak najbardziej się stara. Na stronie pojawiło się więcej płatnych reklam, wróciła możliwość wypłat na polskie banki (wcześniej tylko na PayPal), dostęp do promowania PTP jest teraz za darmo.

Oficjalna wiadomość nowego admina:

"Witam wszystkich. Jestem nowym właścicielem 3ziko. Jest to mój pierwszy serwis tego typu, więc proszę Was o cierpliwość i wyrozumiałość. Prace nad zmianami w programie potrwają jeszcze kilka dni. Postaram się na bieżąco informować Was o wszystkim. Jeśli macie jakieś pytania, piszcie przez pw, na czacie bądź na maila 3ziko.pl@gmail.com Będę wdzięczna za sygnały o wszelkich nieprawidłowościach. Nie obiecuję, że wszystko ponaprawiam od razu, ale w miarę możliwości postaram się zaradzić. Dziękuję dotychczasowemu adminowi za wszystko, co dobrego zrobił w tym serwisie. Zwłaszcza za to, że przekazał mi 3ziko bez zadłużenia. Pozdrawiam Miroka"

Zobacz także:

[Zobacz najlepsze aktualnie strony z możliwością wypłaty na PayPal]

KOMENTARZEZasady komentowania: Bardzo proszę nie spamować linkami w komentarzach. Komentarze będące typową reklamą: zawierajcie linki, frazy kluczowe zamiast podpisu (pisane pod SEO) itp. nie będą publikowane. Przeczytaj więcej


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Otrzymuj informacje o najnowszych postach na adres E-mail

Twoja zgoda: Zapisując się do subskrypcji bloga, zgadzasz się na gromadzenie i przechowywanie Twojego adresu e-mail. Przeczytaj więcej

Polecany program:

Panel Opinie (płatne ankiety) — płaci pieniądze od 2007 roku na: Konto bankowe, karty podarunkowe, doładowanie telefonu. Przeczytaj więcej:

Panel Opinie.pl - zarabianie przez internet, płatne ankiety

Szukaj na blogu m-Zarabianie:


Nazwa

2018,1,20dollars2surf,1,3ziko,1,Adnox,8,Ads-Ivo,1,AdSense,3,Afiliacja,9,akademickie,2,Angielskojęzyczne,8,ankieta,2,Ankiety,36,AnsWeo,1,aplikacje,4,Archiwalne,16,Arial-Media,8,Artykuly-goscinne,2,AttaPoll,1,backup,1,Badanie-opinii,1,Banki,8,Bez-polecania,5,bezinwestycyjne,2,bezpieczeństwo,2,BiznesMails,1,blog,103,Blogger,7,blogowanie,7,blogspot,7,Bo-Panel.pl,1,bony-zakupowe,7,cash back,6,CashBackRabat,1,CashnHits,2,Cel-charytatywny,3,CentrumReklamy,3,Click.Mail,1,ClixAddon,1,Clixsense,11,cytaty,2,cytaty motywacyjne,2,cytaty o optymizmie,1,cytaty o zarabianiu,1,Dla-promotorów,11,Dobre,24,Doładowanie-telefonu,11,DonkeyMails,2,eKasa,2,eKonto,1,eKonto m,1,EldiBux,1,Epanel,1,favicon,1,favikona,1,Filmy,1,Forsapl,1,Gify,1,GlobalTestMarket,1,głosowanie,1,Google,7,Google AdSense,2,Google-Analytics,2,GPTplanet,1,GPTR,12,GreenPanthera,1,i-say,1,ikonki,2,ImasOnline,1,ImperiumReklamy,3,internet,2,kalkulator oszczędności,1,kalkulatory,1,KlubKantar,2,komputery,1,Konta bankowe,7,konta młodzieżowe,2,konta osobiste,1,konta oszczędnościowe,1,konta walutowe,1,kopia-zapasowa,1,LifePointsPanel,1,lista,4,lokaty,1,LuckyMails,1,Mailowe,15,MarketAgent,1,Marketing,8,Markonix,1,MateBux,1,mBank,3,Metody,11,Moje ulubione,12,Motywacja,5,MyCashBar,1,MyLead,1,na-konto,21,Nagrody,5,Najlepsze,5,Neobux,5,Netele,5,News,24,Nie polecam - SCAM,23,No-Minimum,1,Norstat,1,NorstatPanel,1,Ojooo,1,Opinie.pl,2,OptimalBux,1,oszczędzanie,3,PanelAriadna,1,Partnerskie,6,PayPal,15,Payza,4,piłka nożna,1,PIT,1,pl.toluna.com,1,płatne ankiety,33,Pod znakiem zapytania,10,podatki,1,podsumowanie,7,podsumowanie-2020,4,poleceni,5,Polskie,31,Polskojęzyczne,30,poradnik,41,Porównywarka,5,Poznaj.to,1,praca,1,Procesory płatności,1,Prodege,3,Produkty finansowe,9,Programy firmy Atentivo Anti-Tau & Ads-Ivo (Admin Netele i Miroka),6,Prolific,1,przewodnik,57,przydatne narzędzia,8,PTC,15,PulsReklamy,2,ranking,7,raport,4,ReaktorOpinii,1,recenzja,25,reklama,5,Reklama w internecie,7,reklamy na stronę,2,review,19,Revolut,1,samouczek,2,Scarlet-Clicks,1,Sejfik,1,Skrill,12,Słowniczek,3,sonda,1,statystyki,4,SwagBucks,1,Swiat-Reklam,2,SWPanel,1,Szuwary,6,Testowane,3,TimeBucks,1,timebucks.com,1,Toluna,1,UEFA Euro 2016,1,Video,1,WordLinx,1,wypełnianie ankiet,19,wyplacalne-strony,2,Wypłata,3,Wywiady,1,YouGov,1,ySense,11,Zagraniczne,6,zakupy,2,zarabianie,98,zarobki,13,zestawienie,7,ZielonyMail,3,Zlotoweczka,1,życzenia,1,życzenia bożenarodzeniowe,1,
ltr
item
m-Zarabianie — blog o zarabianiu w Internecie bez inwestycji: 3ziko.pl - program do zarabiania typu GPTR / PTC / admin: Miroka
3ziko.pl - program do zarabiania typu GPTR / PTC / admin: Miroka
3ziko.pl - zarabianie na klikaniu
https://1.bp.blogspot.com/-hEpkhf79vqI/XlayuqMw6OI/AAAAAAAAWXQ/aN62ua4HUFoNs82nXtUmU3-dsHDh1li-QCLcBGAsYHQ/s400/pizap%2B%25282%2529.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-hEpkhf79vqI/XlayuqMw6OI/AAAAAAAAWXQ/aN62ua4HUFoNs82nXtUmU3-dsHDh1li-QCLcBGAsYHQ/s72-c/pizap%2B%25282%2529.jpg
m-Zarabianie — blog o zarabianiu w Internecie bez inwestycji
https://www.m-zarabianie.com/2012/05/3zikopl-z-nowym-wascicielem.html
https://www.m-zarabianie.com/
https://www.m-zarabianie.com/
https://www.m-zarabianie.com/2012/05/3zikopl-z-nowym-wascicielem.html
true
811550301452940054
UTF-8
Załadowano wszystkie posty Nie znaleziono żadnych wpisów POKAŻ WSZYSTKIE Czytaj więcej Odpowiedz Anuluj odpowiedź Skasuj By Strona główna STRONY POSTY Pokaż wszystkie PRZECZYTAJ TAKŻE PODOBNE POSTY: ETYKIETA ARCHIWUM SEARCH WSZYSTKIE POSTY Nie znaleziono żadnego wpisu pasującego do Twojej prośby Wróć na stronę główną Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela Pon Wt Śr Czw Piąt Sob Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień Sty Lut Marz Kw Maj Czer Lip Sier Wrz Paź List Gru przed chwilą 1 minutę temu $$1$$ minutes ago 1 godzinę temu $$1$$ hours ago Wczoraj $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago ponad 5 tygodni temu Obserwujący Śledzić TREŚĆ PREMIUM ZOSTAŁA ZABLOKOWANA STEP 1: Udostępnij w sieci społecznościowej STEP 2: Kliknij link w swojej sieci społecznościowej Skopiuj cały kod Zaznacz cały kod Wszystkie kody zostały skopiowane do schowka Nie można skopiować kodów / tekstów, naciśnij [CTRL] + [C] (lub CMD + C na Macu), aby skopiować Spis treści