mBank — najbardziej chwalony program partnerski, opinie, opis

Co to jest program partnerski mBanku?

Jest to program zarobkowy dostępny na stronie mBank.net.pl.  Przystępując do niego, będziesz mógł zarabiać na promowaniu, sprzedawaniu produktów finansowych mBanku (mBank to znany, ceniony i nagradzany licznymi nagrodami bank internetowy; najbardziej Innowacyjny Bank 2013 roku — trzecia edycja konkursu Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń, tytuł Bank Innovation Awards 2014 w USA i wiele innych wyróżnień).

mBank - najbardziej chwalony program partnerski, opinie, opis
Prowizje w programie partnerskim mBanku są bardzo atrakcyjne. Kliknij obrazek i przeczytaj więcej

Przydatne informacje:

 • Czy udział w programie jest bezpłatny?  Tak, udział w programie partnerskim mBanku jest bezpłatny. 
 • Kto może dołączyć? Partnerem może zostać praktycznie każdy: zwykły użytkownik (osoba fizyczna) lub firma.
 • Kto jest organizatorem programu? Organizatorem Programu Partnerskiego jest firma IPA Spółka z o.o., z siedzibą w Łodzi, przy ul. Zachodnia 70, która prowadzi program na zlecenie mBanku. 

Na czym polega zarabianie w programie partnerskim mBanku?

Zarabiasz za:

 • W Programie Partnerskim mBanku zarabia się na promowaniu, na sprzedaży oferty mBanku — za pośrednictwem serwisów www, sklepów oraz wyszukiwarek internetowych. Na stronie programu znajdują się materiały promocyjne: banery i linki referencyjne do promowania, polecania produktów mBanku.

Zobacz ciekawy filmik o programie partnerskim mBanku:

Jaka jest wysokość prowizji? Ile można zarobić?

Prowizję są bardzo atrakcyjne. Poniżej wysokość prowizji od pozyskanego nowego, bezpośredniego klienta (dane z marca 2017):

 • eKonto/eMax/mKonto (podpisanie umowy): Otrzymasz 56 zł, za podpisanie umowy przez klienta, który otworzy konto w mBanku, poprzez Twój link lub baner referencyjny.
 • eKonto/eMax/mKonto (aktywny rachunek):  Otrzymasz 65 zł, za podpisanie umowy przez klienta i wykonanie 5 dowolnych transakcji w ciągu 3 pierwszych miesięcy po otwarciu rachunku. Wszystkie transakcje muszą być wykonane w jednym miesiącu. 
 • mBiznes konto: Otrzymasz 135 zł za podpisaną umowę. Umowa musi być podpisana przez klienta do końca kolejnego miesiąca następującego po miesiącu, w którym złożono wniosek.
 • Tabela prowizji: http://www.mbank.net.pl/program-partnerski/tabela-prowizji.html

[post_ads]

Jak można wypłacić pieniądze?

 • "Wszystkie zgromadzone środki finansowe sumowane są na koncie do ostatniego dnia każdego miesiąca i rozliczane do 20 dnia roboczego następnego miesiąca, gdy Partner/Sklep zgromadzi na koncie co najmniej 50 zł brutto. W przypadku zgromadzenia mniejszej kwoty zostaje ona przeniesiona na następny miesiąc rozliczeniowy. Partner/Sklep ma możliwość zdefiniowana rozliczenia przy wyższej kwocie niż 50 zł, co Partner/Sklep definiuję samodzielnie w Koncie. Rozliczenie jest zbiorem wszystkich zdobytych prowizji transakcji potwierdzonych w danym okresie rozliczeniowym i prezentowane jest Partnerowi w formie elektronicznej za pośrednictwem Konta. Rozliczenie jest jedyną podstawą do wypłaty wynagrodzenia."
 • "Naliczanie prowizji za transakcje o statusie potwierdzone (czyli takie, które spełniły wszystkie warunki) następuje raz w miesiącu. Wypłata środków (w przypadku osób fizycznych) dla wygenerowanych rozliczeń jest dokonywana 10 dnia każdego miesiąca".

Ocena programu i inne uwagi:

Plusy Minusy
 • Darmowe konto: Przystąpienie i uczestnictwo w programie jest bezpłatne. 
 • Znana firma: Program partnerski należy do renomowanego banku, cieszącego się zaufaniem użytkowników. 
 • Wypłacalność: Program płaci, w sieci można znaleźć dowody wypłat. 
 • Niskie minimum potrzebne do wypłaty (50 zł) 
 • Atrakcyjne prowizje 
 • Oprócz prowizji od sprzedanych produktów, mBank płaci również prowizję od sprzedaży uzyskanej przez partnerów (których pozyskałeś). 
 • Duży wybór materiałów promocyjnych: banery rotacyjne (różne wielkości), boksy reklamowe, logotypy, linki.
 • mBank jest bardzo popularnym bankiem internetowym — to oczywiście jego zaleta, wszyscy znają renomę i solidność tego banku. Większość osób już tam posiada konto bankowe, dlatego wcale nie tak łatwo pozyskać nowego klienta.

Jak zarejestrować się w programie partnerskim mBanku?

Przystąpienie i uczestnictwo w programie jest bezpłatne. Partnerem może zostać praktycznie każdy: osoba fizyczna oraz spółka prawa handlowego (firma). Żeby zostać partnerem mBanku, kliknij link: Rejestracja w programie partnerskim mBanku (mBank.net.pl) <<-- 

 • Wypełnij formularz rejestracyjny; 
 • Poczekaj na akceptację swojej witryny internetowej; 
 • Podpisz i odeślij umowę programu oraz niezbędne dokumenty (wszystkiego dowiesz się podczas rejestracji); 
 • Umieść w swoim serwisie materiały reklamowe (polega to na wklejeniu kodu banerów lub linków na stronie internetowej, blogu, forum itp. — dostępne już po rejestracji w programie).
Najnowsze uwagi (2017-03-10) Czy program płaci?
Na chwilę obecną (2017-03-10) program partnerski mBanku jest jak najbardziej wypłacalny, poniżej zamieściłem niektóre własne dowody wypłat. Wysokość moich wypłat może nie jest imponująca, ale na stronach internetowych z dużym ruchem, dopasowanych tematycznie do tego programu partnerskiego da się zarobić z pewnością znacznie więcej. W Internecie można znaleźć w większości pozytywne opinie o tym programie partnerskim. Sam program od początku do końca wykonany jest jak najbardziej profesjonalnie (szczegółowy regulamin, materiały promocyjne, umowa z bankiem, którą należy wysłać pocztą. Tutaj nie ma nic na "łapu-capu", wszystko zapięte jest na ostatni guzik).

mBank — dowód wypłaty z programu partnerskiego

Kliknij obrazki, aby je powiększyć:Informacje o wypłatach:
mBank — dowód wypłaty 2017, program partnerski.44,45 zł (56 zł brutto) — na konto mBank
Data wpłynięcia na konto: 2017-03-10
Czas oczekiwania na wypłatę: zgodnie z regulaminem
mBank — dowód wypłaty 2015, program partnerski109,70 zł (147 zł brutto) — na konto mBank
Data wpłynięcia na konto: 2015-08-10
Czas oczekiwania na wypłatę: zgodnie z regulaminem
mBank — dowód wypłaty z 12-01-2015, program partnerski56,56 zł (75 zł brutto) — na konto mBank
Data wpłynięcia na konto: 2015-06-10
Czas oczekiwania na wypłatę: zgodnie z regulaminem

Autor wpisu: m-Zarabianie.com.
Ostatnia aktualizacja wpisu: 2021-01-01.
Zakaz kopiowania treści bloga.

KOMENTARZEZasady komentowania: Bardzo proszę nie spamować linkami w komentarzach. Komentarze będące typową reklamą: zawierajcie linki, frazy kluczowe zamiast podpisu (pisane pod SEO) itp. nie będą publikowane.

Przeczytaj więcejBLOGGER: 34
 1. Fajny PP ale prowizje podane w tym wpisie są już nieaktualne
  Jak zarabiać kasę

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda, post dawno nie był uaktualniany, ale już poprawiłem :)

   Usuń
 2. Udało Ci się w końcu dozbierać w tym programie partnerskim do wypłaty? Zastanawiam się, czy nie puścić reklamy mbanku w Wad.ojooo, jest to w ogóle zgodne z regulaminem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, pierwsza wypłata jest na moim koncie, coś się wreszcie ruszyło. Wyżej zamieściłem dowód wypłaty z tego sytemu.

   Pod tym adresem można poczytać sobie regulamin programu partnerskiego:

   http://www.mbank.net.pl/program-partnerski/regulamin.html#sect3

   Niby jest coś takiego:

   "Adresy stron internetowych
   Prosimy o zgłaszanie własnych, ukończonych i prawidłowo działających stron WWW, którymi mogą Państwo samodzielnie administrować lub mają Państwo prawo emitować reklamy. Nie akceptujemy stron w budowie, stron nie zawierających treści, stron zawierających w nazwie domeny słowo "mBank", stron promujących zakłady bukmacherskie online, stron promujących zarabianie w Internecie, stron udostępniających w dowolny sposób pliki lub hiperłącza do plików graficznych, muzycznych lub tekstów literackich i innych utworów objętych prawem autorskim. Jeśli masz wątpliwości czy Twoja strona spełnia powyższe wymagania dodaj ją do tego formularza, nasz pracownik zweryfikuje czy podana strona spełnia wymagania Programu Partnerskiego mBank.

   "UCZESTNICTWO W PROGRAMIE

   Partner zobowiązuje się:

   1. zgłosić w Koncie każdą stronę WWW, na której odbywa się komunikowanie oferty Bankowości Detalicznej mBank S.A. (wystarczy adres strony głównej). W przypadku dużej ilości adresów, należy je wpisać w pole „uwagi”.

   2. uzyskać akceptację Organizatora Programu Partnerskiego dla przeprowadzenia przez Partnera niestandardowej/dedykowanej promocji związanej z prezentacją oferty Bankowości Detalicznej mBank S.A.. Zapytanie o akceptację powinno:

   zostać zgłoszone za pośrednictwem formularza kontaktowego w Koncie i należy w nim zawrzeć: opis planowanej akcji promocyjnej, dokładny adres strony WWW, na którym promocja będzie komunikowana (dokładny adres należy zgłosić w Koncie".


   Osobiście wydaję mi się, że promocja samego programu partnerskiego mBanku w sekcji PTC Wad.Ojooo mogłaby być skuteczna (przy wybraniu opcji geolokalizacji - Polska).
   mBank płaci również prowizję od sprzedaży uzyskanej przez naszych partnerów (których pozyskaliśmy).

   Usuń
 3. Skoro nie akceptują stron promujących zarabianie w Internecie, to można zapomnieć o puszczaniu reklam w Wad.ojooo...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Teoretycznie nie akceptują, ale w praktyce blog m-zarabianie figuruje w moim profilu programu partnerskiego jako strona zaakceptowana, a tematyka bloga widać jaka jest.
   W sumie jakbyś wstawił w sekcji PTC Ojooo link do programu partnerskiego mBanku to jest to niby tylko link-odnośnik. Może warto napisać do mBanku i po prostu zapytać :)

   Usuń
 4. Witaj a czy znasz takie programy, stronki nie wiem jak to nazwać oczywiście sprawdzone i pewne ze jak mam blog to wklejam na swoją stronę ich link czy reklamę danej strony i jak odwiedzający mój blog nacisną na ten link-reklamę to ta strona, firma płaci mi za te kliknięcia.
  Dzięki za odpowiedź

  OdpowiedzUsuń
 5. Cześć, w Internecie jest całkiem sporo takich sieci reklamowych (o których piszesz). Są to reklamy typu CPC (reklamodawca płaci za kliknięcie w swoją reklamę), reklamy kontekstowe. Tak na szybko - to chociażby GoogleAdsense (najpopularniejsza sieć reklamowa - ale warto przeczytać regulamin - nie wszystkie strony są akceptowane).
  Znaną siecią jest też Adkontekst.pl, albo Contentstream.pl (reklama w formie linków do ciekawych artykułów - przykład masz na moim blogu). Reklamy CPC są też w AdTaily.pl lub nowej sieci reklamowej AdsIvo.pl
  Generalnie to nie problem wstawić reklamy, tylko żeby zarobić jakiś sensowny grosz, trzeba mieć bardzo duży ruch na stronie, blogu:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Zgadzam się z przedmówcą. Chcąc zarabiać na reklamie trzeba mieć spory ruch na stronie, bo inaczej nie zarobimy. Lepszym rozwiązaniem jest promowanie pp i ja tak robię u siebie, na stronie.
  Dziwi mnie natomiast, że Twojego bloga zaakceptowali do programu. Ja takiego szczęścia nie miałem. Moja strona została odrzucona z pp mbanku :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Dziwi mnie natomiast, że Twojego bloga zaakceptowali do programu. Ja takiego szczęścia nie miałem. Moja strona została odrzucona z pp mbanku :("

   Chyba wiem gdzie jest problem. O ile dobrze pamiętam, to przy rejestracji do programu partnerskiego mBanku trzeba podać główną stronę www, na której zamierzamy zarabiać. Prawdopodobnie tylko ta pierwsza strona główna (którą podaje się w formularzu rejestracyjnym) jest weryfikowana i sprawdzane ręcznie. Już po rejestracji i podpisaniu umowy, możesz w swoim profilu dodawać kolejne strony, one nie są już sprawdzane, przynajmniej tak dokładnie jak ta pierwsza. Ja przy rejestracji podawałem inną swoją stronę (forum reklamowe), a blog m-zarabianie (promuję na nim głównie program partnerski mBanku) i kilka innych blogów dodałem już później, po podpisaniu umowy.


   Zobacz na hasło reklamowe programu partnerskiego mBank, cytuję fragment:


   "Masz stronę www, bloga lub profil na FB?"

   Czyli akceptują nawet profile z serwisów społecznościowych. Podejrzewam, że gdybyś w formularzu rejestracyjnym podał na przykład profil Facebooka, to zaakceptowali by go bez problemu. Później mógłbyś dodać do profilu kolejne strony. Spróbuj jeszcze raz, ale z inną stroną w formularzu rejestracyjnym.

   Usuń
 7. Rzeczywiście.Pierwszy adres url to moja podstawowa strona ( ekasa ) na, której chciałbym promowac produkty mBanku. Co dziwne własnie ten pierwszy adres został odrzucony z innego powodu : "strona nie otwiera się prawidłowo ". Próbowałem dodawać jeszcze raz ta stroną, to nie zaakceptowali z powodu takiego, ze strona promuje zarabianie. W sumie po dwóch próbach zakończonych niepowodzeniem dodałem dzisiaj stronę trzeci raz. Chociaż wątpie czy to coś da, bo pamietam, że już pisałem do nich w tej sprawie, i w ogóle nawet nie odpisali. Swój status w programie mam zatwierdzony, natomiast strony, nie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No ale skoro Twój status w programie widnieje jako "zatwierdzony", to pewnie masz dostęp do linków i banerów. Możesz promować program na innych stronach.

   W regulaminie jest taki fragment:

   "Jeśli masz wątpliwości czy Twoja strona spełnia powyższe wymagania dodaj ją do tego formularza, nasz pracownik zweryfikuje czy podana strona spełnia wymagania Programu Partnerskiego mBank".

   Więc chyba nie ma obowiązku dodawania wszystkich stron do formularza (tylko w razie wątpliwości). Oczywiście do regulaminu też warto się stosować, żeby nie stracić konta.

   Usuń
 8. Możesz mi powiedzieć w jakich godzinach mniej więcej otrzymujesz wypłaty z banku? Bo czekam, czekam i coś doczekać się nie mogę...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cześć Łukasz, i co, doczekałeś się w końcu? Dotychczasowe wypłaty otrzymałem 10 dnia miesiąca, a o której godzinie wpływały na konto nie pamietam - nie zwracałem na to nigdy uwagi. Pamiętaj, że aby otrzymać wypłatę, prowizje muszą mieć status "zatwierdzony"- czasami trwa to bardzo długo.

   Usuń
  2. Okazało się, że nie dosłałem im jednego dokumentu i teraz muszę czekać kolejny miesiąc :P

   Usuń
  3. Najważniejsze, że sprawa się wyjaśniła ;)

   Usuń
 9. Jesli podałem adres strony który nie należy do mnie to jak system go weryfikuje muszę od nowa się rejestrować ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. System raczej nie jest w stanie automatycznie zweryfikować czy strona www podana w formularzu rejestracyjnym należy do Ciebie - bo niby jak (?). Ale żeby promować banery mbanku to i tak powinieneś jakieś strony www posiadać, bo gdzieś te banery reklamowe musisz wstawić. No chyba że wykupisz sobie reklamę na jakiś innych stronach www (typu AdWords, Adkontekst itp), albo będziesz promował same linki na Facebooku, forach, itp.

   Jeśli zostałeś już przyjęty do programu partnerskiego, to dodane strony www możesz edytować na swoim profilu (dodawać, zmieniać) w zakładce PROFIL -->> STRONY WWW.

   Usuń
 10. A ja mam problem z tym pp. Nie wypłacają pieniędzy. Dzisiaj po raz kolejny napisałem do nich. Nie pracuję, nie prowadzę działalności. Ciekawe co mi odpiszą ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Napisz na czym konkretnie polega Twój problem. Twoje transakcje mają status "transakcja potwierdzona, rozliczona" i mimo tego program partnerski nie przelewa pieniędzy na Twoje konto? Napisz coś więcej.
   Jeśli to Twoja pierwsza wypłata, to sprawdź czy dostarczyłeś wszystkie dokumenty - oświadczenie o zatrudnieniu - dokument do wydrukowania znajduje się na Twoim profilu. Trzeba go wydrukować i wysłać przed pierwszą wypłatą:

   "Wypłata środków (w przypadku osób fizycznych) dla wygenerowanych rozliczeń jest dokonywana 10 dnia każdego miesiąca, pod warunkiem, że Partner dostarczył oświadczenie o zatrudnieniu"

   Osobiście nie miałem żadnych problemow z wypłatami. Jeśli transakcja miała status "potwierdzona, rozliczona", to pieniądze wpływały na konto zgodnie z terminem podanym w regulaminie.

   Natomiast od pewnego czasu mam inny problem. Im bardziej promuję produkty mBanku, tym mam gorsze rezultaty. Od dłuższego czasu nie mam żadnej zatwierdzonej transakcji. Trochę to dziwne. Pisałem w tej sprawie do supportu, ale nie otrzymałem odpowiedzi.

   Napisz później jak zakończyła się Twoja sprawa, czy otrzymałeś odpowiedź.

   Usuń
 11. jak orzymuje premie pod koniec miesiąca nastepujacego po miesiacu w ktorym polecona osoba spełnila warunki, juz polecilem cała rodzine i kilku znajomych, jeżeli masz watpliowści po prostu zadzwon na mlinie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie, w razie wątpliwości, jakiś niejasności zawsze można zadzwonić pod numer podany w zakładce "kontakt".

   Usuń
 12. Mam pytanie jak wstawię adres fb i oni go zatwierdzą to potem reklamy linki mogę podawać na forach , blogach a nawet youtube bez żadnych problemów ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Według regulaminu powinieneś zgłosić każdą powierzchnię reklamową, na której zamierzasz promować produkty finansowe mBanku.

   Ale nie ma z tym większego problemu - jest do tego specjalny formularz na którym w każdej chwili możesz dodać wszystkie nowe czy dodatkowe strony (wystarczy zgłosić adres strony głównej).

   Mówią o tym poniższe punkty regulaminu:


   § 3

   UCZESTNICTWO W PROGRAMIE

   Partner zobowiązuje się:

   1. zgłosić w Koncie każdą stronę WWW, na której odbywa się komunikowanie oferty Bankowości Detalicznej mBank S.A. (wystarczy adres strony głównej). W przypadku dużej ilości adresów, należy je wpisać w pole „uwagi”.

   2. uzyskać akceptację Organizatora Programu Partnerskiego dla przeprowadzenia przez Partnera niestandardowej/dedykowanej promocji związanej z prezentacją oferty Bankowości Detalicznej mBank S.A.. Zapytanie o akceptację powinno:

   zostać zgłoszone za pośrednictwem formularza kontaktowego w Koncie i należy w nim zawrzeć: opis planowanej akcji promocyjnej, dokładny adres strony WWW, na którym promocja będzie komunikowana (dokładny adres należy zgłosić w Koncie ) oraz regulamin promocji.
   zawierać regulamin promocji, w którym powinny znaleźć się dane organizatora promocji/konkursu oraz informacja, że promocja jest przygotowana przez Partnera, a organizatorem promocji nie jest mBank SA lub jeden z jego Pionów Bankowości Detalicznej.

   5. uzyskać akceptację Organizatora dla planowanych mailingów dotyczących oferty Bankowości Detalicznej mBank S.A.; treść mailingu dotyczącego oferty Bankowości Detalicznej mBanku S.A., który wysyła lub którego wysłanie zleca Partner/Sklep, powinien uzyskać akceptację Organizatora przed jego wysyłką. Zgłoszenie mailingu powinno odbyć się poprzez formularz kontaktowy w Koncie.

   Nie przestrzeganie przez Partnera/Sklepu Internetowego któregokolwiek z postanowień pkt. 1 podpunkt 1)-7) niniejszego paragrafu skutkuje powstaniem po stronie Organizatora prawa do rozwiązania Umowy bez zachowania terminów wypowiedzenia. Jeżeli Partner nie podpisał lub nie dostarczył do Organizatora podpisanej Umowy, Organizator w razie stwierdzenia naruszenia przez Partnera postanowień pkt. 1 pkt. 1)-7) ma prawo wykluczyć Partnera/Sklep z udziału w Programie partnerskim.


   Mnie natomiast ciekawi jak to wygląda w przypadku, gdy ktoś na jakimś forum prosi o podanie ciekawej oferty konta bankowego czy kredytu.

   Czy można takiej osobie po prostu podesłać link referencyjny z ofertą, skoro strona nie jest zgłoszona w formularzu? Z regulaminu wynika, że niby nie można.

   Żeby się upewnić napisałem do obsługi programu, jeśli otrzymam odpowiedź, to poinformuję w komentarzu.

   Usuń
  2. Odpowiedź supportu była krótka i szybka:

   "Niestety, trzeba podać adres każdej strony na której umieszczane są
   materiały promocyjne"

   Usuń
 13. Ciekawy program, zarobki są w większości przez bloga?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Między innymi przez bloga, a program faktyczne jest ciekawy i prowizje całkiem fajne.

   Usuń
 14. W PP Profi Credit w panelu internetowym automatycznie Ci się zliczają kontakty i spisane wnioski wiec masz wszystko ladnie zorganizowane nie musisz na to tracic czasu, ja teraz z tego wyciagam ok 2000zl i jeszcze mam czas na studia

  OdpowiedzUsuń
 15. Najlepszy czy nie, na pewno stabilny. Mam sieć portali finansowych i co do mbanku mam pewność, że program utrzyma się przez wiele lat, w przeciwieństwie do niektórych, które po kilku miesiącach przestawały istnieć lub zmieniały warunki współpracy.

  OdpowiedzUsuń
 16. Hej, a zastanawiałeś się kiedyś nad kampanią adwords wrocław, żeby zwiększyć liczbę odbiorców swojego kontentu? Polecam bardzo serdecznie, w moim wypadku poprawę było widać praktycznie od razu! ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cześć, tak zastanawiałem się ogólnie nad użyciem do tego celu Adwords, ale bez zasadnych dodatkowych pośredników. Strona, którą polecasz, z tego, co widzę, (po pobieżnym przejrzeniu) jest pośrednikiem pomiędzy Adwors i klientem, który chce kupić reklamę w Adwors?

   Myślę, że dla osób nieumiejących samodzielnie korzystać z Adwors (lub niemających na to czasu) być może taka strona jest przydatna. Natomiast osobiście nie widzę dla siebie korzyści z korzystania z pośrednika, ponieważ: sam potrafię sobie założyć konto Adwors, (nauczyć się je obsługiwać) i skonfigurować. Jeśli zdecyduję się na korzystanie z Adwors do promowania produktów mBanku, to raczej bez żadnych dodatkowych pośredników. No, chyba że taki pośrednik oferowałby mi jakieś super atrakcyjne, dodatkowe korzyści (w co wątpię) :)

   Usuń
  2. Racja, też się zastanawiam po co do Adwords pośrednik?

   Usuń
 17. Bardzo ciekawy wpis. Jestem pod wrażeniem !

  OdpowiedzUsuń

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Otrzymuj informacje o najnowszych postach na adres E-mail

Twoja zgoda: Zapisując się do subskrypcji bloga, zgadzasz się na gromadzenie i przechowywanie Twojego adresu e-mail. Przeczytaj więcej

Polecany program:

Panel Opinie (płatne ankiety) — płaci pieniądze od 2007 roku na: Konto bankowe, karty podarunkowe, doładowanie telefonu. Przeczytaj więcej:

Panel Opinie.pl - zarabianie przez internet, płatne ankiety

Szukaj na blogu m-Zarabianie:


Nazwa

2018,1,20dollars2surf,1,3ziko,1,Adnox,8,Ads-Ivo,1,AdSense,3,Afiliacja,9,akademickie,2,Angielskojęzyczne,8,ankieta,2,Ankiety,37,AnsWeo,1,aplikacje,4,Archiwalne,16,Arial-Media,8,Artykuly-goscinne,2,AttaPoll,1,backup,1,Badanie-opinii,1,Banki,8,Bez-polecania,6,bezinwestycyjne,3,bezpieczeństwo,2,BiznesMails,1,blog,104,Blogger,7,blogowanie,7,blogspot,7,Bo-Panel.pl,1,bony-zakupowe,7,cash back,6,CashBackRabat,1,CashnHits,2,Cel-charytatywny,3,CentrumReklamy,3,Click.Mail,1,ClixAddon,1,Clixsense,11,cytaty,2,cytaty motywacyjne,2,cytaty o optymizmie,1,cytaty o zarabianiu,1,Dla-promotorów,11,Dobre,28,Doładowanie-telefonu,11,DonkeyMails,2,eKasa,2,eKonto,1,eKonto m,1,EldiBux,1,Epanel,1,favicon,1,favikona,1,Filmy,1,Forsapl,1,Gify,1,GlobalTestMarket,1,głosowanie,1,Google,7,Google AdSense,2,Google-Analytics,2,GPTplanet,1,GPTR,12,GreenPanthera,1,i-say,1,ikonki,2,ImasOnline,1,ImperiumReklamy,3,internet,2,kalkulator oszczędności,1,kalkulatory,1,KlubKantar,2,komputery,1,Konta bankowe,7,konta młodzieżowe,2,konta osobiste,1,konta oszczędnościowe,1,konta walutowe,1,kopia-zapasowa,1,LifePointsPanel,1,lista,4,lokaty,1,LuckyMails,1,Mailowe,15,MarketAgent,1,Marketing,8,Markonix,1,MateBux,1,mBank,3,Metody,12,Moje ulubione,12,Motywacja,5,MyCashBar,1,MyLead,1,na-konto,21,Nagrody,5,Najlepsze,3,najwięcej-ankiet,1,Neobux,5,Netele,5,News,24,Nie polecam - SCAM,23,No-Minimum,1,Norstat,1,NorstatPanel,1,Ojooo,1,Opinie.pl,2,OptimalBux,1,oszczędzanie,3,PanelAriadna,1,Partnerskie,6,PayPal,15,Payza,4,piłka nożna,1,PIT,1,pl.toluna.com,1,płatne ankiety,34,Pod znakiem zapytania,10,podatki,1,podsumowanie,8,podsumowanie-2020,5,poleceni,5,Polskie,31,Polskojęzyczne,30,poradnik,41,Porównywarka,5,Poznaj.to,1,praca,1,Procesory płatności,1,Prodege,3,Produkty finansowe,9,Programy firmy Atentivo Anti-Tau & Ads-Ivo (Admin Netele i Miroka),6,Prolific,1,przewodnik,57,przydatne narzędzia,8,PTC,15,PulsReklamy,2,ranking,7,raport,5,ReaktorOpinii,1,recenzja,25,reklama,5,Reklama w internecie,6,reklamy na stronę,2,review,19,Revolut,1,samouczek,2,Scarlet-Clicks,1,Sejfik,1,Skrill,12,Słowniczek,3,sonda,1,statystyki,5,SwagBucks,1,Swiat-Reklam,2,SWPanel,1,Szuwary,7,Testowane,2,TimeBucks,1,timebucks.com,1,Toluna,1,UEFA Euro 2016,1,Video,1,WordLinx,1,wypełnianie ankiet,19,wyplacalne-strony,3,Wypłata,3,Wywiady,1,YouGov,1,ySense,11,Zagraniczne,6,zakupy,2,zarabianie,99,zarobki,13,zestawienie,7,ZielonyMail,3,Zlotoweczka,1,życzenia,1,życzenia bożenarodzeniowe,1,
ltr
item
m-Zarabianie — blog o zarabianiu w Internecie bez inwestycji: mBank — najbardziej chwalony program partnerski, opinie, opis
mBank — najbardziej chwalony program partnerski, opinie, opis
mBank - najbardziej chwalony program partnerski, opinie, opis programu.
https://3.bp.blogspot.com/-ty6EctSBESc/V59gHB_oZLI/AAAAAAAAUyw/2BJkdh3qE4INZxBnfa_exbJwEzpaySn7gCLcB/s400/mbank.jpg
https://3.bp.blogspot.com/-ty6EctSBESc/V59gHB_oZLI/AAAAAAAAUyw/2BJkdh3qE4INZxBnfa_exbJwEzpaySn7gCLcB/s72-c/mbank.jpg
m-Zarabianie — blog o zarabianiu w Internecie bez inwestycji
https://www.m-zarabianie.com/2012/04/mbank-doacz-do-najbardziej-chwalonego.html
https://www.m-zarabianie.com/
https://www.m-zarabianie.com/
https://www.m-zarabianie.com/2012/04/mbank-doacz-do-najbardziej-chwalonego.html
true
811550301452940054
UTF-8
Załadowano wszystkie posty Nie znaleziono żadnych wpisów POKAŻ WSZYSTKIE Czytaj więcej Odpowiedz Anuluj odpowiedź Skasuj By Strona główna STRONY POSTY Pokaż wszystkie PRZECZYTAJ TAKŻE PODOBNE POSTY: ETYKIETA ARCHIWUM SZUKAJ NA BLOGU WSZYSTKIE POSTY Nie znaleziono żadnego wpisu pasującego do Twojej prośby Wróć na stronę główną Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela Pon Wt Śr Czw Piąt Sob Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień Sty Lut Marz Kw Maj Czer Lip Sier Wrz Paź List Gru przed chwilą 1 minutę temu $$1$$ minutes ago 1 godzinę temu $$1$$ hours ago Wczoraj $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago ponad 5 tygodni temu Obserwujący Śledzić TREŚĆ PREMIUM ZOSTAŁA ZABLOKOWANA STEP 1: Udostępnij w sieci społecznościowej STEP 2: Kliknij link w swojej sieci społecznościowej Skopiuj cały kod Zaznacz cały kod Wszystkie kody zostały skopiowane do schowka Nie można skopiować kodów / tekstów, naciśnij [CTRL] + [C] (lub CMD + C na Macu), aby skopiować Spis treści