ForsaPL - Czy ten program zarobkowy płaci? Opinie, opis

 • [message]
  • ForsaPL.info  ostrzeżenie:
   • Aktualny status wypłacalności tego programu (2020-02-26): NIE płaci.
    Opis Forsa.pl.info jestem niestety zmuszony przenieść do działu „Nie polecam — SCAM”, ponieważ:
    ➤ Ostatnie wypłaty były realizowane w październiku 2019. Według listy wypłat serwisu Forsa.pl.info: http://forsapl.info/pages/beenpaid.php
    ➤ O niewypłacalności mogą świadczyć też niektóre komentarze innych użytkowników (osobiście nie jestem aktywnym użytkownikiem tego serwisu już od dawna).
    ➤ Bardzo słaby kontakt (lub żaden) z działem obsługi tego serwisu (na podstawie opinii użytkowników).
    Jeśli coś się poprawi / zmieni w sprawie tego serwisu, to dajcie znać w komentarzu.

Co to jest ForsaPL?

ForsaPl. to strona reklamowo-zarobkowa typu GPTR (zarabianie na czytaniu płatnych maili reklamowych i klikaniu w banery reklamowe). Istnieje i wypłaca od 2009 roku, co jest niezłym osiągnięciem na rynku tego typu programów. Od 1 lutego 2014 serwis należy do firmy Anti-Tau (admin Miroka). Członkostwo w ForsaPl jest legalne, darmowe i w każdej chwili możesz z niego zrezygnować.


ForsaPL - GPTR, admin: MirokaForsaPL - przydatne informacje

 • Oficjalny adres strony: ForsaPL.info
 • Data startu programu: 2009 rok
 • Właściciel: Anti-Tau, NIP: 944-174-13-97, REGON: 351395771, admin: Miroka. Wcześniej serwis należał do firmy Ivo-Net (admin Netele). Pozostałe serwisy Miroki: Do Anti-Tau (admin Miroka) należą również serwisy: 3ziko.pl; 2zlote.info; Bogacz.info; Wasza-reklama.pl; FortunataPTR.pl, Dukacik.com; Carmenclick.com; Ekspon.com; Wizyt.eu;
 • Liczba uczestników strony ForsaPL: 1,932 (stan z 19 lipca 2016); 3,428 (stan z 26 lutego 2020).
 • Akceptacja użytkowników (kto może dołączyć?): Do programu możesz się zapisać jeśli masz ukończone 13 lat, posiadasz konto w polskim banku lub zweryfikowane konto PayPal, znasz język polski w stopniu komunikatywnym, wyrażasz zgodę na otrzymywanie E-maili reklamowych oraz odwiedzanie stron reklamodawców. Podczas rejestracji podaj swoje prawdziwe dane osobowe oraz prawdziwy adres e-mail (na podany adres e-mail będziesz otrzymywał płatne maile). Możesz posiadać tylko 1 konto w serwisie - z jednego adresu IP może logować się tylko jedna osoba.
 • Skrypt programu: CC/Cash Crusader

Na czym polega zarabianie, jak zarabiać?

Na stronie ForsaPL zarabiasz za:

 • Czytanie płatnych maili reklamowych: od 0.30 gr do 6 gr za mail.
 • Klikanie w płatne linki i banery: 0.25 gr, 0.50 gr, 1 gr (najwięcej o wartości 0.25 gr). Płatne linki znajdują się na stronie programu, w zakładce "PŁATNE KLIKI" oraz "KLIKI SIECIOWE".
  ForsaPL - zarabianie przez internet
 • Klikanie w sekcji "kliki konkursowe": 08 gr, 0.10 gr, 0.13 gr
 • Za polecanie programu nowym użytkownikom: Program oferuje system partnerski, polegający na pozyskiwaniu nowych uczestników ze specjalnego linku referencyjnego. Zarobisz na 3 poziomach poleconych: I poziom - 15%, II poziom - 8%, III poziom - 1%. 
 • Bonus za poleconego: 1 grosz.
 • Mini zadania, płatne zapisy
 • Autosurf: 0.00007 zł za wyświetlenie każdej strony w autosurfie.
 • Strona startowa: co 24 godziny otrzymasz 0.008 zł (za ustawienie strony ForsaPL jako stronę startową w przeglądarce).
 • Płatne promowanie: 1,80 pln za 1000 kredytów.
 • Płatne pobieranie: 0.25 gr, 0.5 gr, 1 gr.
 • Bonus za zapis: Dostaniesz bonus za zapis w wysokości 10gr - automatycznie dopisany do Twojego konta.

Wypłata, jak wypłacić pieniądze, jakie jest minimum do wypłaty?

 • Minimum potrzebne do wypłaty: a) 10 PLN na polskie konto bankowe; b) 15 PLN na zweryfikowane konto PayPal; c) 5 złotych jako doładowanie telefonu komórkowego. d) 20 złotych przekazem pocztowym na podany adres.
 • Procesory płatności, prowizje: Pieniądze możesz wypłacić na polskie konta bankowe oraz jako doładowanie telefonu komórkowego bez żadnej prowizji. W przypadku przelewów na konta PayPal lub przekazów pocztowych kwota wypłaty zostanie pomniejszona o prowizję pobieraną przez PayPal lub Pocztę Polską.
 • Regulaminowy czas oczekiwania na wypłatę: Wypłaty na konto bankowe, przekazem lub poprzez doładowanie telefonu otrzymasz w czasie nie dłuższym niż 30 dni roboczych, licząc od daty zlecenia wypłaty. Wypłaty na konto PayPal w ciągu 90 dni od zamówienia. 
 • Uwaga: Żeby zlecić wypłatę musisz mieć uzupełnione wszystkie niezbędne dane osobowe + zainteresowania w zakładce "Profil".

Ocena programu i inne uwagi:

Najważniejsze atuty:
 • ForsaPL istnieje od 2009 roku, co jest dużym osiągnięciem na rynku tego typu programów;
 • Serwis należy do zarejestrowanej firmy Anti-Tau, NIP: 944-174-13-97, REGON: 351395771, admin: Miroka;
 • Wypłacalność: Program płaci, w sieci można znaleźć dowody wypłat pochodzące z tego programu;
 • Program nie posiada limitu ilości poleconych. To ważny atut dla tych, którzy potrafią zdobywać ich wielu (zapraszanie poleconych nie jest obowiązkowe ale zwiększa zarobki w programie);
 • Bardzo dobry kontakt z adminem;
 • Szybka realizacja zamówionych reklam;
 • Całkiem spora ilość płatnych reklam;
Minusy:
 • Jak w każdym programie typu Paid to Click, przy samotnym klikaniu (bez poleconych) zbierana kwota nie rośnie zbyt szybko. Żeby zarabiać w miarę szybko należy zbierać "Poleconych" (na stronie programu znajdują się materiały promocyjne - linki i banery które ułatwiają pozyskiwanie nowych użytkowników). Zapraszanie "Poleconych" nie jest obowiązkowe, ale zwiększa zarobki w programie.

Rejestracja, zapis:

Rejestracja w ForsaPL.info <-- Link przeniesie Cię na oficjalną stronę programu. Po wejściu na stronę kliknij napis "DOŁĄCZ DO NAS" lub napis "SPRAWDŹ" i postępuj zgodnie z dalszymi instrukcjami.

Do rejestracji staraj się nie używać kont pocztowych:@gazeta.pl, @interia.pl, @op.pl, @wp.pl, ponieważ portale te często blokują płatne maile od serwisu ForsaPL.info. Najlepiej użyj do rejestracji skrzynek pocztowych: gmail.com lub o2.pl

Czy strona ForsaPL płaci? Czy program nie jest oszustwem? Najnowsze informacje (2020-02-26).

Według listy wypłat serwisu Forsa.pl.info ostatnie wypłaty były realizowane w październiku 2019: http://forsapl.info/pages/beenpaid.php
Osobiście nie jestem aktywny w tym serwisie od dawna, ale o braku wypłacalności mogą świadczyć niektóre komentarze innych użytkowników oraz brak nowych płatności na liście wypłat.
Dlatego opis Forsa.pl.info jestem niestety zmuszony przenieść na listę „Nie polecam — SCAM”.
Jeśli coś się poprawi / zmieni w sprawie tego serwisu, to dajcie znać w komentarzu.


Autor wpisu: m-Zarabianie
Źródło informacji (statystyki, dane, warunki uczestnictwa, zarobki, itp): oficjalna strona ForsaPL.
Ostatnia aktualizacja wpisu: 2020-02-26

KOMENTARZEZasady komentowania: Bardzo proszę nie spamować linkami w komentarzach. Komentarze będące typową reklamą: zawierajcie linki, frazy kluczowe zamiast podpisu (pisane pod SEO) itp. nie będą publikowane. Przeczytaj więcej


BLOGGER: 15
 1. Pierwszego lutego program zarobkowy Forsa.pl zmienił właściciela.
  Oficjalna informacja od dotychczasowej adminki:


  "Witam
  Od 1 lutego 2014 roku nowym Adminem serwisu zostaje Adminka Miroka.
  Nowa Adminka jest osobą zaufaną, co najważniejsze wypłacalną i jestem pewna że bardzo dobrze zajmie się serwisem. Powodem sprzedaży serwisu jest zły stan mojego zdrowia. Pragnę Wam podziękować za tak długi czas współpracy.

  Pozdrawiam Wszystkich bardzo ciepło.

  Netele"

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam. Mam pytanie czy możesz mi pomóc? Jestem użytkownikiem Forsa.Pl. Chciałabym zlecić wypłatę. Wszystkie warunki spełniłam, ale nie mogę znaleźć informacji jak to zrobić. Wysłałam trzy emaile do adminki, ale nie otrzymałam żadnej informacji. Myślę, że wszystko powinno być jasne i czytelne. Nie spotkałam się jeszcze z czymś takim. Forum też mnie nie chce zalogować, nie dochodzi link aktywacyjny na pocztę. Nie wiem co jeszcze mogę zrobić. Nie spotkałam się jeszcze z czymś takim na żadnej stronie do zarabiania, a przeszłam ich sporo. Będę wdzięczna za podpowiedź.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Małgorzato, a czy masz uzupełnione wszystkie niezbędne dane w zakładce "Profil"? Mam na myśli: Imię i nazwisko, adres zamieszkania, kod pocztowy, województwo, zainteresowania? W programie Forsa.pl niestety nie zlecisz wypłaty jeśli nie masz uzupełnionych tych danych.

   Na przykład ja nie mam uzupełnionych wszystkich danych (bo i tak w tym programie na chwilę obecną nie wypłacam - tylko zarobki zamieniam na reklamę) i po wejściu w zakładkę "Wyplata" też nie mam możliwości zlecenia wypłaty dopóki nie uzupełnię wszystkich danych. U mnie wygląda to tak: Zobacz <<-- Tam gdzie jest zielony napis kliknij i uzupełnij dane (jeśli nie masz uzupełnionych).

   Usuń
  2. Natomiast po uzupełnieniu tych danych osobowych - automatycznie pojawiła się w zakładce "wypłata" możliwość zlecenia wypłaty. Wygląda to teraz tak: Zobacz

   Usuń
  3. Witam. Dzięki za szybką odpowiedź. To co mi napisałeś, to mam wszystko uzupełnione. Zanim zaczęłam szukać pomocy, to przekopałam cały serwis od A do Z. Własnie takiego czegoś nie mam, co obrazujesz w drugiej odpowiedzi. Chciałam przelew na Paypala. Teraz miałam udowodnić, że mam konto zweryfikowane. Wysłałam na podany na stronie email screen transakcji z paypala, nawet nie wiem czy jest ok, bo nie dostałam żądnego potwierdzenia. Dalej nic. Widzę, że chyba nie mam wyjścia, tylko dozbierać do 20 zł. i wypłacić na konto bankowe. O ile się pokaże ten przycisk po uzbieraniu odpowiedniej kwoty. Ostatecznie tez może skorzystam z reklamy. Pozdrawiam

   Usuń
  4. Czasami diabeł tkwi w szczegółach. Wystarczy, że zabraknie jakiegoś drobnego elementu danych na profilu, i system w ForsaPL będzie wyświetlał informacje: "Aby otrzymać wypłatę, uzupełnij swoje dane!"
   Pozdrawiam

   Usuń
 3. Forsapl.info i 2zlote.info klika się tam reklamy i wykonuje zadania i dostaje się kilka groszy i wypłacić było można na konto bankowe lub wymienić na doładowanie konta tel. 30 kwietnia zleciłem wypłatę ze strony,na wysłanie mieli 14 dni roboczych,do dziś pieniędzy nie ma na koncie i nikt nie odpisuje na maile,inni piszą że też nie dostali wypłat z Forsapl. = scam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za komentarz, ja akurat nie jestem aktywny w Forsa pl. info oraz innych dawnych programach adminki Miroki, więc Twoja opinia jest tutaj bardzo przydatna.

   Natomiast jestem aktywny w programach adminki Netele i np. z programu Click.Mail otrzymałem pieniądze bezproblemowo (15 maja 2018), zgodnie z terminem podanym w regulaminie (dowód wypłaty jest pod opisem progamu Click.Mail). A teoretycznie jest to program tej samej firmy (Atentivo Anti-Tau & Ads-Ivo). Obie adminki (Netele i Miroka) jakiś czas temu połączyły się w jedną firmę.

   Wracając do programu Forsa pl . Info to na liście wypłat niby pojawiają się informacje o aktualnych wypłatach: http://www.forsapl.info/pages/beenpaid.php

   PS. Wypłaty na PayPal wypłacają do 60 dni od daty zlecenia.

   Wypłaty na konto bankowe: "Wypłaty na konta bankowe realizowane są zbiorczo po zakończeniu miesiąca kalendarzowego, nie później niż 14-tego dnia miesiąca następującego po miesiącu zamówienia wypłaty."

   PS. Spróbuj jakoś skontaktować się z adminką Netele i zapytać o wypłatę, z nią był zawsze bardzo dobry kontakt. W wolnej chwili też napiszę i zapytam co się dzieje z programami Miroki.

   Usuń
  2. Rozmawiałem mailowo z adminką Netele i według niej — program Forsapl.info w dalszym ciągu jest wypłacalny (podobnie jak pozostałe programy firmy Atentivo Anti-Tau & Ads-Ivo s.r.o).

   Usuń
 4. Nie ufam takim programom zarobkowym. Już lepiej założyć dobrego bloga i go skutecznie wypromować w sieci.

  OdpowiedzUsuń
 5. Koniec strony :) Nie ma kontaktu od października 2018.

  OdpowiedzUsuń
 6. Program Forsa.info przestała wypłacać u mnie od końca 2019

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za informację — lista wypłat serwisu Forsa.pl potwierdza, to co napisałeś — ostatnie wypłaty były realizowane w październiku 2019: http://forsapl.info/pages/beenpaid.php

   Usuń
 7. Strona całkowicie zniknęła z sieci, żadne linki już nie działają.

  OdpowiedzUsuń

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Otrzymuj informacje o najnowszych postach na adres E-mail

Twoja zgoda: Zapisując się do subskrypcji bloga, zgadzasz się na gromadzenie i przechowywanie Twojego adresu e-mail. Przeczytaj więcej

Polecany program:

Panel Opinie (płatne ankiety) — płaci pieniądze od 2007 roku na: Konto bankowe, karty podarunkowe, doładowanie telefonu. Przeczytaj więcej:

Panel Opinie.pl - zarabianie przez internet, płatne ankiety

Szukaj na blogu m-Zarabianie:


Nazwa

2018,1,20dollars2surf,1,3ziko,1,Adnox,8,Ads-Ivo,1,AdSense,3,Afiliacja,9,akademickie,2,Angielskojęzyczne,8,ankieta,2,Ankiety,36,AnsWeo,1,aplikacje,4,Archiwalne,16,Arial-Media,8,Artykuly-goscinne,2,AttaPoll,1,backup,1,Badanie-opinii,1,Banki,8,Bez-polecania,5,bezinwestycyjne,2,bezpieczeństwo,2,BiznesMails,1,blog,103,Blogger,7,blogowanie,7,blogspot,7,Bo-Panel.pl,1,bony-zakupowe,7,cash back,6,CashBackRabat,1,CashnHits,2,Cel-charytatywny,3,CentrumReklamy,3,Click.Mail,1,ClixAddon,1,Clixsense,11,cytaty,2,cytaty motywacyjne,2,cytaty o optymizmie,1,cytaty o zarabianiu,1,Dla-promotorów,11,Dobre,24,Doładowanie-telefonu,11,DonkeyMails,2,eKasa,2,eKonto,1,eKonto m,1,EldiBux,1,Epanel,1,favicon,1,favikona,1,Filmy,1,Forsapl,1,Gify,1,GlobalTestMarket,1,głosowanie,1,Google,7,Google AdSense,2,Google-Analytics,2,GPTplanet,1,GPTR,12,GreenPanthera,1,i-say,1,ikonki,2,ImasOnline,1,ImperiumReklamy,3,internet,2,kalkulator oszczędności,1,kalkulatory,1,KlubKantar,2,komputery,1,Konta bankowe,7,konta młodzieżowe,2,konta osobiste,1,konta oszczędnościowe,1,konta walutowe,1,kopia-zapasowa,1,LifePointsPanel,1,lista,4,lokaty,1,LuckyMails,1,Mailowe,15,MarketAgent,1,Marketing,8,Markonix,1,MateBux,1,mBank,3,Metody,11,Moje ulubione,12,Motywacja,5,MyCashBar,1,MyLead,1,na-konto,21,Nagrody,5,Najlepsze,5,Neobux,5,Netele,5,News,24,Nie polecam - SCAM,23,No-Minimum,1,Norstat,1,NorstatPanel,1,Ojooo,1,Opinie.pl,2,OptimalBux,1,oszczędzanie,3,PanelAriadna,1,Partnerskie,6,PayPal,15,Payza,4,piłka nożna,1,PIT,1,pl.toluna.com,1,płatne ankiety,33,Pod znakiem zapytania,10,podatki,1,podsumowanie,7,podsumowanie-2020,4,poleceni,5,Polskie,31,Polskojęzyczne,30,poradnik,41,Porównywarka,5,Poznaj.to,1,praca,1,Procesory płatności,1,Prodege,3,Produkty finansowe,9,Programy firmy Atentivo Anti-Tau & Ads-Ivo (Admin Netele i Miroka),6,Prolific,1,przewodnik,57,przydatne narzędzia,8,PTC,15,PulsReklamy,2,ranking,7,raport,4,ReaktorOpinii,1,recenzja,25,reklama,5,Reklama w internecie,7,reklamy na stronę,2,review,19,Revolut,1,samouczek,2,Scarlet-Clicks,1,Sejfik,1,Skrill,12,Słowniczek,3,sonda,1,statystyki,4,SwagBucks,1,Swiat-Reklam,2,SWPanel,1,Szuwary,6,Testowane,3,TimeBucks,1,timebucks.com,1,Toluna,1,UEFA Euro 2016,1,Video,1,WordLinx,1,wypełnianie ankiet,19,wyplacalne-strony,2,Wypłata,3,Wywiady,1,YouGov,1,ySense,11,Zagraniczne,6,zakupy,2,zarabianie,98,zarobki,13,zestawienie,7,ZielonyMail,3,Zlotoweczka,1,życzenia,1,życzenia bożenarodzeniowe,1,
ltr
item
m-Zarabianie — blog o zarabianiu w Internecie bez inwestycji: ForsaPL - Czy ten program zarobkowy płaci? Opinie, opis
ForsaPL - Czy ten program zarobkowy płaci? Opinie, opis
ForsaPL - GPTR, Zarabianie przez internet, admin: Miroka
https://1.bp.blogspot.com/-48zwrw-G-c0/Xlax48m06WI/AAAAAAAAWW8/2zPDW-Z6YukQGTguELVNuaDk_cAOG4iGACLcBGAsYHQ/s400/pizap%2B%25283%2529.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-48zwrw-G-c0/Xlax48m06WI/AAAAAAAAWW8/2zPDW-Z6YukQGTguELVNuaDk_cAOG4iGACLcBGAsYHQ/s72-c/pizap%2B%25283%2529.jpg
m-Zarabianie — blog o zarabianiu w Internecie bez inwestycji
https://www.m-zarabianie.com/2012/04/forsapl-solidny-gptr-z-firmy-ivo-net.html
https://www.m-zarabianie.com/
https://www.m-zarabianie.com/
https://www.m-zarabianie.com/2012/04/forsapl-solidny-gptr-z-firmy-ivo-net.html
true
811550301452940054
UTF-8
Załadowano wszystkie posty Nie znaleziono żadnych wpisów POKAŻ WSZYSTKIE Czytaj więcej Odpowiedz Anuluj odpowiedź Skasuj By Strona główna STRONY POSTY Pokaż wszystkie PRZECZYTAJ TAKŻE PODOBNE POSTY: ETYKIETA ARCHIWUM SEARCH WSZYSTKIE POSTY Nie znaleziono żadnego wpisu pasującego do Twojej prośby Wróć na stronę główną Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela Pon Wt Śr Czw Piąt Sob Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień Sty Lut Marz Kw Maj Czer Lip Sier Wrz Paź List Gru przed chwilą 1 minutę temu $$1$$ minutes ago 1 godzinę temu $$1$$ hours ago Wczoraj $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago ponad 5 tygodni temu Obserwujący Śledzić TREŚĆ PREMIUM ZOSTAŁA ZABLOKOWANA STEP 1: Udostępnij w sieci społecznościowej STEP 2: Kliknij link w swojej sieci społecznościowej Skopiuj cały kod Zaznacz cały kod Wszystkie kody zostały skopiowane do schowka Nie można skopiować kodów / tekstów, naciśnij [CTRL] + [C] (lub CMD + C na Macu), aby skopiować Spis treści