GPTplanet - zarabianie, klikanie reklam, opinie 2018, opis

Co to jest GPTPlanet?


GPTplanet to strona typu PTC / Bux, czyli zarabianie tutaj polega przede wszystkim na płatnym oglądaniu reklam. Właścicielem jest "Dimitris KOR" z Grecji. Ten sam właściciel, który posiada Scarlet-clicks oraz OptimalBux. Program charakteryzuje się niskim minimum potrzebnym do wypłaty (pieniądze możesz wypłacać już po uzbieraniu $ 1,05 USD, na procesory płatnicze Skrill, Perfect Money, Payeer, Neteller, SolidTrustPay, lub w krypto walutach: Bitcoin, Dash i Litecoin). Strona akceptuje użytkowników z każdego kraju.

GPTPlanet istnieje i systematycznie płaci od 2010 roku. W Internecie można znaleźć mnóstwo dowodów wypłat pochodzących z tego programu. Kliknij obrazek i przejdź na oficjalną stronę GPTplanet.
Kliknij obrazek powyżej i przejdź na oficjalną stronę GPT Planet

Przydatne informacje:

 • Adres strony (oficjalna strona programu): www.gptplanet.com
 • Metoda zarabiania: PTC — płatne oglądanie reklam (klikanie reklam), program partnerski (poleceni DR), wypożyczanie poleconych RR.
 • Czy ten program płaci? Tak, aktualny status programu (2018-07-08): PŁACI, dział na blogu: DOBRE (Srebrna lista).
 • Język strony: angielski.
 • Czy uczestnictwo jest darmowe?  Tak, członkostwo w GPTplanet jest bezpłatne, nie zobowiązuje do żadnych zakupów i w każdej chwili możesz z niego zrezygnować
 • Data startu programu: 2010 rok
 • Właściciel: Właścicielem jest "Dimitris KOR" z Grecji. Ten sam właściciel, który posiada Scarlet-clicks.info oraz OptimalBux.com (nowy program tego właściciela).
 • Liczba użytkowników: 480790 (stan z 16 lutego 2018); 512065 (stan z 23 lipca 2018).
 • Akceptacja użytkowników (kto może dołączyć?): Strona akceptuje użytkowników z każdego kraju, każdy może dołączyć i zarabiać.
 • Metoda wypłat: Pieniądze możesz wypłacić na procesory płatnicze Skrill, Perfect Money, Payeer, Neteller, SolidTrustPay, lub w kryptowalutach: Bitcoin, Dash i Litecoin).
 • Minimum do wypłaty: $ 1,05 USD (pierwsza wypłata). Każda następna od $ 2 USD.
 • Czas realizacji wypłaty: 2-7 dni
 • Skrypt programu: EvolutionScript Version 5.0

Zarabiasz za:

Na stronie programu GPTplanet, po rejestracji i zalogowaniu się, znajdziesz następujące zakładki z metodami zarabiania:

 • VIEW ADS: Czyli podstawowa zakładka, w której zarabianie polega na klikaniu płatnych reklam. Wartość reklam na koncie "Standard" waha się od $ 0,0005 - $ 0,003 za klik. Dziennie pojawia się około 10 - 15 reklam. Wszystko, co musisz zrobić, to kliknąć reklamę, odczekać określony czas, a następnie kliknąć odwrócony obrazek. Zarobek za obejrzaną reklamę zostanie dopisany automatycznie do Twojego salda w programie.
  GPTplanet — Zarabianie, klikanie w reklamy, opinie, opis 2018
 • EARN MORE: W tej zakładce znajdują się metody zarabiania takie jak: GPTgrid, PTCWall, Offers4All, PleWall.
 • GPTgrid: GPTgrid jest to zakładka z klikami konkursowymi. Codziennie otrzymasz szanse na wygranie $ 1 USD. Wystarczy, że klikniesz dowolny kwadracik i odczekasz określony czas. W przypadku wygranej zostanie ona dopisana automatycznie do Twojego salda w programie.
 • PTCWall: To dodatkowe płatne kliki (PTCAds), oferty (TOP OFFERS) i płatne ankiety (SURVEY), pochodzące od firmy zewnętrznej (PTCWall). Zarobione w tej zakładce centy lub dolary, zostaną dodane automatycznie do Twojego salda w GPTplanet.
 • Offers4All: To również dodatkowe płatne kliki (PTCAds), oferty (Quick tasks) i płatne ankiety (Persona.ly), pochodzące od firmy zewnętrznej (Offers4All). Zarobione w tej zakładce centy lub dolary, zostaną dodane automatycznie do Twojego salda w GPTplanet.
 • PleWall: Podobnie, jak w przypadku wcześniejszych zakładek — w PleWall znajdziesz dodatkowe płatne reklamy (PTC Ads), oferty (PTSU Ads) i ankiety (Surveys). Zarobione w tej zakładce centy lub dolary, zostaną dodane do Twojego salda w GPTplanet.
 • PTSU: Jest to zakładka z płatnymi zapisami. Za zapisy do innych programów itp. możesz tutaj otrzymać dodatkowe centy lub dolary. Czytaj szczegółowo instrukcje ofert.
 • Program partnerskiZarabiać możesz również za polecanie programu nowym użytkownikom: Otrzymasz 10% z kliku poleconego (na koncie standard). Materiały promocyjne (linki i banery referencyjne) znajdziesz na swoim koncie, w zakładce "Banners"
 • Przeczytaj także o darmowych sposobach pozyskiwania poleconych <<--
 • Wypożyczanie poleconych RR (zakładka Rent Referrals): Czy warto wypożyczać poleconych RR w tym programie? Moim zdaniem nie jest to zbyt opłacalne i lepiej postawić na pozyskiwanie poleconych bezpośrednich DR. Jeśli masz inne zdanie na ten temat, to zachęcam do dodania opinii w komentarzach pod opisem programu. 

Ocena programu, opinie 2018 i inne uwagi:

GPTPlanet, plusy, opinie 2018Plusy (co mi się podoba w tym programie?):
 1. Stabilność i wypłacalność: GPTPlanet istnieje i systematycznie płaci od 2010 roku, co jest dużym osiągnięciem na rynku tego typu programów. W sieci można znaleźć mnóstwo dowodów wypłat pochodzących z tego programu.
 2. Niskie minimum: Niskie minimum do wypłaty (wypłaty już po uzbieraniu 1.05 dolara).
 3. Program akceptuje użytkowników ze wszystkich krajów, każdy może dołączyć i zarabiać.
 4. Brak opłat: Uczestnictwo jest darmowe, nie zobrazuje do żadnych "inwestycji" czy zakupów.
 5. Znany właściciel: Znany właściciel programu (ten sam właściciel, który posiada Scarlet-clicks).
 6. Dobre opinie: GPTplanet cieszy się dobrymi opiniami wśród użytkowników programów typu Paid to Click. 
 7. Brak limitów: Program nie posiada limitu ilości poleconych bezpośrednich DR. To ważny atut dla tych, którzy potrafią zdobywać ich wielu (zbieranie poleconych nie jest obowiązkowe, ale zwiększa nasze zarobki).
 8. Podczas emisji reklamy nie musisz pozostawać na stronie. Możesz w tym czasie robić cokolwiek innego np. przeglądać inne strony internetowe.
 9. Forum: Program posiada forum, na którym można przeczytać najnowsze informacje oraz porozmawiać z innymi użytkownikami.

GPTPlanet, minusy, opinie 2018Minusy (co mi się nie podoba w tym programie?):

 1. Powolne zarabianie: Jak w każdym programie typu Paid to Click, przy samotnym klikaniu (bez poleconych) zbierana kwota nie rośnie zbyt szybko. * Żeby zarabiać w miarę szybko, należy zapraszać "Poleconych" (na stronie programu znajdują się materiały promocyjne — linki i banery, które ułatwiają pozyskiwanie nowych użytkowników). Zapraszanie "Poleconych" nie jest obowiązkowe, ale zwiększa zarobki w programie.
 2. Niskie stawki: Niskie stawki za obejrzaną reklamę (ułamki centa).
 3. Niski potencjał zarobkowy: Zarabianie w GPTplanet nie zastąpi normalnej pracy, ze względu na niewielkie zarobki. To tylko dodatkowe "praca", którą możesz wykonywać przy okazji korzystania z internetu.
 4. Duże ryzyko utraty płynności finansowej: GPTPlanet to strona zarobkowa typu Bux. Udostępnia ona wypożyczanie poleconych RR, gdzie użytkownik wpłaca jakąś kwotę na wypożyczenie poleconych, a później teoretycznie wypłaca wraz z naliczoną prowizją. Strony udostępniające tego typu usługi są bardziej narażone na utratę płynności finansowej niż na przykład programy GPTR czy panele ankietowe — mające realny model biznesowy (umożliwiające zarabianie tylko na oglądaniu reklam, wypełnianiu ankiet i programie partnerskim). Właściciel programu wprawdzie udowodnił wszystkim niedowiarkom, że jego strony potrafią być wypłacalne przez wiele lat, ale mimo wszystko — ryzyko utraty płynności finansowej jest tutaj duże.
 5. Zbyt dużo stron? Właściciel GPTplanet i Scarlet-Clicks stworzył następną, trzecią już stronę zarobkową o nazwie OptimalBux.com. Może to oznaczać, że zyski z tych starszych stron powoli się wyczerpują i poprzez otwarcie nowej strony właściciel szuka dodatkowych funduszy — na utrzymanie poprzednich stron. Dlatego warto zachować ostrożność przy wszelkich "inwestycjach" i zakupach na jego stronach. Nigdy nie wiadomo jak długo takie strony będą jeszcze prawidłowo funkcjonowały i wypłacały pieniądze.

Rejestracja, jak się zapisać?


Żeby zarejestrować się w programie, kliknij link powyżej. Link przeniesie Cię na oficjalną stronę programu. Po wejściu na stronę kliknij napis "REGISTER" i wypełnij krótki formularz rejestracyjny.

Po rejestracji możesz już zacząć zarabiać. Płatne reklamy dostępne są po zalogowaniu się na stronie, w sekcji "View Ads". Po kliknięciu reklamy należy odczekać około 10 do 30 sekund (zależnie od wartości reklamy), po czym pojawią się obrazki — należy kliknąć odwrócony obrazek, aby kwota doliczona została do salda konta.


Czy strona GPTplanet płaci? Czy ten program zarobkowy nie jest oszustwem? Najnowsze uwagi (2018-07-08):

Czy strona GPTplanet płaci? (2018-07-08): Tak, strona w dalszym ciągu wypłaca pieniądze zgodnie z terminem podanym w swoim regulaminie (do 7 dni). W Internecie można znaleźć bieżące dowody wypłat z tego systemu. Poniżej umieściłem również własny dowód wypłaty. Na najnowszą wypłatę czekałem 7 dni, czyli zgodnie z regulaminem (na procesor Skrill).
Co słychać w programie? (2018-01-08): Właściciel GPTPlanet i Scarlet-Clicks stworzył kolejną, trzecią już stronę zarobkową o nazwie OptimalBux.com. Może to oznaczać, że zyski z tych starszych stron powoli się wyczerpują i poprzez otwarcie nowej strony właściciel szuka dodatkowych funduszy — na utrzymanie poprzednich stron. Dlatego warto zachować ostrożność przy wszelkich "inwestycjach" i zakupach na stronie. Nigdy nie wiadomo jak długo taka strona będzie jeszcze prawidłowo funkcjonowała i wypłacała pieniądze.

Dowód wypłaty 2018 z GPTplanet:

kliknij obrazki, aby je powiększyć Informacje o wypłatach
GPTplanet — dowód wypłaty 2018
$ 18,80 USD na konto Skrill
Data zlecenia wypłaty: 2018-07-01
Data wpłynięcia na konto: 2018-07-08
Czas oczekiwania na wypłatę: 7 dni
GPTplanet — dowód wypłaty 2018
$ 15,87 USD na konto Payza
Data zlecenia wypłaty: 2018-02-04
Data wpłynięcia na konto: 2018-02-09
Czas oczekiwania na wypłatę: 5 dni
GPTplanet — dowód wypłaty 2017
$ 20,34 USD na konto PayPal
Data zlecenia wypłaty: 2017-12-01
Data wpłynięcia na konto: 2017-12-08
Czas oczekiwania na wypłatę: 7 dni


Autor wpisu: Owl, blog m-zarabianie.com
Źródło: (statystyki, warunki uczestnictwa itp.): Oficjalna strona GPTplanet
Ostatnia aktualizacja wpisu: 2018-07-23

Przeczytaj także:

Zarabianie przez internet na płatnych ankietach <<--

Zasady komentowania na blogu m-Zarabianie:

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z zasadami komentowania <<-- Zapoznaj się także z polityką ochrony prywatności <<--

KOMENTARZE

Clixsense - zarabianie przez internet, płatne ankiety
Uwaga: W blogowych postach mogą być wykorzystane moje linki partnerskie / referencyjne / afiliacyjne. Jednak nie wpływa to w żaden sposób na rzetelność przedstawianych na blogu opisów, recenzji, opinii, zalet i wad programów.

Otrzymuj informacje o najnowszych postach na adres E-mail

Twoja zgoda: Zapisując się do subskrypcji bloga, zgadzasz się na gromadzenie i przechowywanie Twojego adresu e-mail. Przeczytaj więcej
Nazwa

20dollars2surf,1,3ziko,1,Adnox,8,Ads-Ivo,1,Angielskojęzyczne,5,Ankiety,8,Archiwalne,18,Arial-Media,8,Aurorki,2,Badanie-opinii,1,Banki,7,BiznesMails,1,Bux,3,CashnHits,2,CentrumReklamy,1,Click.Mail,1,ClixAddon,1,Clixsense,9,Dobre,15,DonkeyMails,2,eKasa,1,eKonto,1,eKonto m,1,EldiBux,1,Epanel,1,Filmy,1,Forsapl,1,Gify,1,GPTplanet,1,GPTR,8,GreenPanthera,1,i-Say,1,ImasOnline,1,ImperiumReklamy,1,kalkulator oszczędności,1,kalkulatory,1,Konta bankowe,6,konta młodzieżowe,2,konta osobiste,1,konta oszczędnościowe,1,konta walutowe,1,LegacyClix,2,LuckyMails,1,Mailowe,8,MarketAgent,1,Markonix,1,MateBux,1,mBank,3,Moje ulubione,10,Nagrody,1,Najlepsze,5,Najlepsze dla promotorów,4,Najlepsze dla użytkownika bez poleconych,6,Najlepsze GPTR,1,Najlepsze panele ankietowe,3,Neobux,5,Netele,5,News,24,Nie polecam - SCAM,17,No-Minimum,1,Nowe i Testowane,11,Ojooo,1,Opinie.pl,1,OptimalBux,1,oszczędzanie pieniędzy,2,PanelAriadna,1,Partnerskie,1,Payza,4,piłka nożna,1,Płaci pieniądze na PayPal,4,Płaci pieniądze na polskie konto bankowe,13,Płaci pieniądze na Skrill,5,płatne ankiety,1,Płatne oglądanie reklam,11,Pod znakiem zapytania,1,poleceni,2,Polskie,16,Polskojęzyczne,17,poradnik,14,Porównywarka,4,Poznaj.to,1,Procesory płatności,1,Produkty finansowe,9,Programy firmy Atentivo Anti-Tau & Ads-Ivo (Admin Netele i Miroka),8,przydatne narzędzia,1,PTC,3,PulsReklamy,1,Qassa,1,ranking,4,ReaktorOpinii,1,reklama,1,reklamowe,1,reklamy,1,Reklamy na stronę,1,Revenue Share,2,Scarlet-Clicks,1,Sejfik,1,Skrill,1,Słowniczek,2,Swiat-Reklam,1,Szuwary,2,UEFA Euro 2016,1,Video,1,Web-Ads,1,WordLinx,1,Wypłata,4,Wywiady,1,Zagraniczne,5,zarabianie,101,ZielonyMail,2,Zlotoweczka,1,
ltr
item
m-Zarabianie — blog o zarabianiu w Internecie bez inwestycji: GPTplanet - zarabianie, klikanie reklam, opinie 2018, opis
GPTplanet - zarabianie, klikanie reklam, opinie 2018, opis
GPTplanet — Zarabianie, klikanie w reklamy, Praca przez Internet, Review 2018. Czy ta strona jeszcze płaci?
https://3.bp.blogspot.com/-Wb2LkrIGQ2c/Warp-mz9S_I/AAAAAAAABAA/p42UEmbidXUPmRlg2h-5mDptzpvLMnfcQCLcBGAs/s400/Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B2017-09-02%2B190645.bmp.jpg
https://3.bp.blogspot.com/-Wb2LkrIGQ2c/Warp-mz9S_I/AAAAAAAABAA/p42UEmbidXUPmRlg2h-5mDptzpvLMnfcQCLcBGAs/s72-c/Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B2017-09-02%2B190645.bmp.jpg
m-Zarabianie — blog o zarabianiu w Internecie bez inwestycji
https://www.m-zarabianie.com/2012/03/gptplanet-gptplanetcom-zarabianie.html
https://www.m-zarabianie.com/
https://www.m-zarabianie.com/
https://www.m-zarabianie.com/2012/03/gptplanet-gptplanetcom-zarabianie.html
true
811550301452940054
UTF-8
Załadowano wszystkie posty Nie znaleziono żadnych wpisów POKAŻ WSZYSTKIE Czytaj więcej Odpowiedz Anuluj odpowiedź Skasuj By Strona główna STRONY POSTY Pokaż wszystkie POLECANE DLA CIEBIE ETYKIETA ARCHIWUM SZUKAJ NA BLOGU WSZYSTKIE POSTY Nie znaleziono żadnego wpisu pasującego do Twojej prośby Wróć na stronę główną Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień just now 1 minuta temu $$1$$ minutes ago 1 godzinę temu $$1$$ hours ago Wczoraj $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago ponad 5 tygodni temu Obserwujący Śledzić TREŚĆ PREMIUM ZOSTAŁA ZABLOKOWANA KROK 1: Udostępnij. KROK 2: Kliknij udostępniony link, aby odblokować Skopiuj cały kod Zaznacz cały kod Wszystkie kody zostały skopiowane do schowka Nie można skopiować kodów / tekstów, naciśnij [CTRL] + [C] (lub CMD + C na Macu), aby skopiować