GPTplanet - zarabianie, klikanie reklam, opinie 2021, opis

Co to jest GPTPlanet? Czy ta strona płaci?


 • [message]
  • Uwaga - ostrzeżenie: 
   • Na blogu m-Zarabianie zajmujemy się tylko częścią bezinwestycyjną GPTPlanet (sekcją PTC, płatnymi ankietami, zadaniami itp.) oraz monitorowaniem wypłacalności.
    ➤ Nie polecam wpłacać pieniędzy do takich programów. Nie polecam korzystać z wypożyczania poleconych RR oraz odradzam kupowanie Adpacków, ponieważ takie funkcje w programach typu Bux / RevShare są najczęściej oszustwem.

GPTplanet to strona typu PTC / Bux, czyli zarabianie tutaj polega przede wszystkim na płatnym oglądaniu reklam. Właścicielem jest "Dimitris KOR" z Grecji. Ten sam właściciel, który posiada Scarlet-clicks oraz OptimalBux. Program charakteryzuje się niskim minimum potrzebnym do wypłaty (pieniądze możesz wypłacać już po uzbieraniu $ 1,05 USD, na procesory płatnicze Skrill, Perfect Money, Payeer, Neteller, SolidTrustPay, lub w krypto walutach: Bitcoin, Dash i Litecoin). Strona akceptuje użytkowników z każdego kraju.

GPTPlanet istnieje i systematycznie płaci od 2010 roku. W Internecie można znaleźć mnóstwo dowodów wypłat pochodzących z tego programu. Kliknij obrazek i przejdź na oficjalną stronę GPTplanet.
Kliknij obrazek powyżej i przejdź na oficjalną stronę GPT Planet

Przydatne informacje:

 • Adres strony (oficjalna strona programu): www.gptplanet.com
 • Metoda zarabiania: PTC — płatne oglądanie reklam (klikanie reklam), program partnerski (poleceni DR), wypożyczanie poleconych RR, akcje Revenue Share (Adpacks) itp.
 • Czy ten program płaci? (2018-09-09): Tak, na chwilę obecną GPTPlanet płaci, ale pozostanie na liście "Pod znakiem zapytania", ponieważ wypożycza poleconych RR, udostępnia akcje RevShare i charakteryzuje się bardzo dużym ryzykiem utraty wypłacalności.
 • Język strony: angielski.
 • Czy uczestnictwo jest darmowe?  Tak, członkostwo w GPTplanet jest bezpłatne, nie zobowiązuje do żadnych zakupów i w każdej chwili możesz z niego zrezygnować
 • Data startu programu: 2010 rok
 • Właściciel: Właścicielem jest "Dimitris KOR" z Grecji. Ten sam właściciel, który posiada Scarlet-clicks.info oraz OptimalBux.com (nowy program tego właściciela).
 • Liczba użytkowników: 516461 (stan z 18 sierpnia 2018); 519763 (stan z 9 września 2018).
 • Akceptacja użytkowników (kto może dołączyć?): Strona akceptuje użytkowników z każdego kraju, każdy może dołączyć i zarabiać.
 • Metoda wypłat: Pieniądze możesz wypłacić na procesory płatnicze Skrill, Perfect Money, Payeer, Neteller, SolidTrustPay, lub w kryptowalutach: Bitcoin, Dash i Litecoin).
 • Minimum do wypłaty: $ 1,05 USD (pierwsza wypłata). Każda następna od $ 2 USD.
 • Czas realizacji wypłaty: 2-7 dni
 • Skrypt programu: EvolutionScript Version 5.0

Zarabiasz za:

Na stronie programu GPTplanet, po rejestracji i zalogowaniu się, znajdziesz następujące zakładki z metodami zarabiania:

 • VIEW ADS: Czyli podstawowa zakładka, w której zarabianie polega na klikaniu płatnych reklam. Wartość reklam na koncie "Standard" waha się od $ 0,0005 - $ 0,003 za klik. Dziennie pojawia się około 10 - 15 reklam. Wszystko, co musisz zrobić, to kliknąć reklamę, odczekać określony czas, a następnie kliknąć odwrócony obrazek. Zarobek za obejrzaną reklamę zostanie dopisany automatycznie do Twojego salda w programie.
  GPTplanet — Zarabianie, klikanie w reklamy, opinie, opis 2018
 • EARN MORE: W tej zakładce znajdują się metody zarabiania takie jak: GPTgrid, PTCWall, Offers4All, PleWall.
 • GPTgrid: GPTgrid jest to zakładka z klikami konkursowymi. Codziennie otrzymasz szanse na wygranie $ 1 USD. Wystarczy, że klikniesz dowolny kwadracik i odczekasz określony czas. W przypadku wygranej zostanie ona dopisana automatycznie do Twojego salda w programie.
 • PTCWall: To dodatkowe płatne kliki (PTCAds), oferty (TOP OFFERS) i płatne ankiety (SURVEY), pochodzące od firmy zewnętrznej (PTCWall). Zarobione w tej zakładce centy lub dolary, zostaną dodane automatycznie do Twojego salda w GPTplanet.
 • Offers4All: To również dodatkowe płatne kliki (PTCAds), oferty (Quick tasks) i płatne ankiety (Persona.ly), pochodzące od firmy zewnętrznej (Offers4All). Zarobione w tej zakładce centy lub dolary, zostaną dodane automatycznie do Twojego salda w GPTplanet.
 • PleWall: Podobnie, jak w przypadku wcześniejszych zakładek — w PleWall znajdziesz dodatkowe płatne reklamy (PTC Ads), oferty (PTSU Ads) i ankiety (Surveys). Zarobione w tej zakładce centy lub dolary, zostaną dodane do Twojego salda w GPTplanet.
 • AdPacks: (czyli akcje Revenue Share) — w tej zakładce zarabianie polega na kupowaniu "Adpacków" (paczek reklamowych).  
  • Czy opłaca się kupować AdPacki? Każda paczka reklamowa kosztuje $ 10 USD. W tej cenie otrzymasz 10 kredytów PTC oraz 5000 wyświetleń banera + otrzymasz teoretycznie zwrot 120% wpłaconej kwoty, czyli $ 12 USD. 
  • Po jakim czasie otrzymasz zwrot? Teoretycznie po 240 dniach od zakupu paczki reklamowej (0,5% dziennie na koncie Standard). 
  • Dlaczego lepiej nie "inwestować" w takich programach? Niestety nie ma żadnej gwarancji, że warunki, oprocentowanie czy czas zwrotu nie zmienią się po jakimś czasie na gorsze. Dlatego właśnie zachowaj ostrożność przy takich zakupach i nie "inwestuj" więcej niż możesz stracić. Nigdy nie wiadomo jak długo taki program będzie prawidłowo funkcjonował i wypłacał pieniądze. A jeszcze lepiej i najbezpieczniej jest powstrzymać się od jakichkolwiek zakupów na takich stronach i zarabiać np. tylko na oglądaniu reklam, ofertach i programie partnerskim.
 • PTSU: Jest to zakładka z płatnymi zapisami. Za zapisy do innych programów itp. możesz tutaj otrzymać dodatkowe centy lub dolary. Czytaj szczegółowo instrukcje ofert.
 • Program partnerskiZarabiać możesz również za polecanie programu nowym użytkownikom: Otrzymasz 10% z kliku poleconego (na koncie standard). Materiały promocyjne (linki i banery referencyjne) znajdziesz na swoim koncie, w zakładce "Banners"
 • Przeczytaj także o darmowych sposobach pozyskiwania poleconych <<--
 • Wypożyczanie poleconych RR (zakładka Rent Referrals): Czy warto wypożyczać poleconych RR w tym programie? Moim zdaniem nie jest to zbyt opłacalne i lepiej postawić na pozyskiwanie poleconych bezpośrednich DR. Jeśli masz inne zdanie na ten temat, to zachęcam do dodania opinii w komentarzach pod opisem programu. 

Ocena programu, opinie 2018 i inne uwagi:

GPTPlanet, plusy, opinie 2018Plusy (co mi się podoba w tym programie?):
 1. Wypłacalność: GPTPlanet istnieje i systematycznie płaci od 2010 roku, co jest dużym osiągnięciem na rynku tego typu programów. W sieci można znaleźć mnóstwo dowodów wypłat pochodzących z tego programu.
 2. Niskie minimum: Niskie minimum do wypłaty (wypłaty już po uzbieraniu 1.05 dolara).
 3. Program akceptuje użytkowników ze wszystkich krajów, każdy może dołączyć i zarabiać.
 4. Brak opłat: Uczestnictwo jest darmowe, nie zobrazuje do żadnych "inwestycji" czy zakupów.
 5. Znany właściciel: Znany właściciel programu (ten sam właściciel, który posiada Scarlet-clicks).
 6. Dobre opinie: GPTplanet cieszy się dobrymi opiniami wśród użytkowników programów typu Paid to Click. 
 7. Brak limitów: Program nie posiada limitu ilości poleconych bezpośrednich DR. To ważny atut dla tych, którzy potrafią zdobywać ich wielu (zbieranie poleconych nie jest obowiązkowe, ale zwiększa nasze zarobki).
 8. Podczas emisji reklamy nie musisz pozostawać na stronie. Możesz w tym czasie robić cokolwiek innego np. przeglądać inne strony internetowe.
 9. Forum: Program posiada forum, na którym można przeczytać najnowsze informacje oraz porozmawiać z innymi użytkownikami.

GPTPlanet, minusy, opinie 2018Minusy (co mi się nie podoba w tym programie?):

 1. Powolne zarabianie: Jak w każdym programie typu Paid to Click, przy samotnym klikaniu (bez poleconych) zbierana kwota nie rośnie zbyt szybko. * Żeby zarabiać w miarę szybko, należy zapraszać "Poleconych" (na stronie programu znajdują się materiały promocyjne — linki i banery, które ułatwiają pozyskiwanie nowych użytkowników). Zapraszanie "Poleconych" nie jest obowiązkowe, ale zwiększa zarobki w programie.
 2. Niskie stawki: Niskie stawki za obejrzaną reklamę (ułamki centa).
 3. Niski potencjał zarobkowy: Zarabianie w GPTplanet nie zastąpi normalnej pracy, ze względu na niewielkie zarobki. To tylko dodatkowe "praca", którą możesz wykonywać przy okazji korzystania z internetu.
 4. Bardzo duże ryzyko utraty płynności finansowej: GPTPlanet to strona zarobkowa typu Bux / Revenue Share. Udostępnia ona wypożyczanie poleconych RR oraz tak zwane AdPacki, gdzie użytkownik wpłaca jakąś kwotę na wypożyczenie poleconych, a później teoretycznie wypłaca wraz z naliczoną prowizją. Strony udostępniające tego typu usługi są bardziej narażone na utratę płynności finansowej niż na przykład programy GPTR czy panele ankietowe — mające realny model biznesowy (umożliwiające zarabianie tylko na oglądaniu reklam, wypełnianiu ankiet i programie partnerskim). Właściciel programu wprawdzie udowodnił wszystkim niedowiarkom, że jego strony potrafią być wypłacalne przez wiele lat, ale mimo wszystko — ryzyko utraty płynności finansowej jest tutaj bardzo duże.
 5. Zbyt dużo stron? Właściciel GPTplanet i Scarlet-Clicks stworzył następną, trzecią już stronę zarobkową o nazwie OptimalBux.com. Może to oznaczać, że zyski z tych starszych stron powoli się wyczerpują i poprzez otwarcie nowej strony właściciel szuka dodatkowych funduszy — na utrzymanie poprzednich stron. Dlatego warto zachować ostrożność przy wszelkich "inwestycjach" i zakupach na jego stronach. Nigdy nie wiadomo jak długo takie strony będą jeszcze prawidłowo funkcjonowały i wypłacały pieniądze.

Rejestracja, jak się zapisać?Żeby zarejestrować się w programie, kliknij link powyżej. Link przeniesie Cię na oficjalną stronę programu. Po wejściu na stronę kliknij napis "REGISTER" i wypełnij krótki formularz rejestracyjny.


Po rejestracji możesz już zacząć zarabiać. Płatne reklamy dostępne są po zalogowaniu się na stronie, w sekcji "View Ads". Po kliknięciu reklamy należy odczekać około 10 do 30 sekund (zależnie od wartości reklamy), po czym pojawią się obrazki — należy kliknąć odwrócony obrazek, aby kwota doliczona została do salda konta.

Czy strona GPTplanet płaci? Najnowsze uwagi (2018-09-08):

Czy strona GPTplanet płaci? (2018-09-08): Tak, strona w dalszym ciągu wypłaca pieniądze zgodnie z terminem podanym w swoim regulaminie (do 7 dni). W Internecie można znaleźć bieżące dowody wypłat z tego systemu. Poniżej umieściłem również własny dowód wypłaty. Na najnowszą wypłatę czekałem 7 dni, czyli zgodnie z regulaminem (na procesor Skrill).
Co słychać w programie? (2018-01-08): Właściciel GPTPlanet i Scarlet-Clicks stworzył kolejną, trzecią już stronę zarobkową o nazwie OptimalBux.com. Może to oznaczać, że zyski z tych starszych stron powoli się wyczerpują i poprzez otwarcie nowej strony właściciel szuka dodatkowych funduszy — na utrzymanie poprzednich stron. Dlatego warto zachować ostrożność przy wszelkich "inwestycjach" i zakupach na stronie. Nigdy nie wiadomo jak długo taka strona będzie jeszcze prawidłowo funkcjonowała i wypłacała pieniądze.

Dowód wypłaty 2018 z GPTplanet:

kliknij obrazki, aby je powiększyć Informacje o wypłatach

GPTplanet — dowód wypłaty 2018
$ 20,76 USD na konto Skrill
Data zlecenia wypłaty: 2018-09-01
Data wpłynięcia na konto: 2018-09-08
Czas oczekiwania na wypłatę: 7 dni
GPTplanet — dowód wypłaty 2018
$ 18,80 USD na konto Skrill
Data zlecenia wypłaty: 2018-08-01
Data wpłynięcia na konto: 2018-08-08
Czas oczekiwania na wypłatę: 7 dni
GPTplanet — dowód wypłaty 2018
$ 18,80 USD na konto Skrill
Data zlecenia wypłaty: 2018-07-01
Data wpłynięcia na konto: 2018-07-08
Czas oczekiwania na wypłatę: 7 dni


Autor wpisu: m-Zarabianie.
Źródło: (statystyki, warunki uczestnictwa itp.): Oficjalna strona GPTplanet
Ostatnia aktualizacja wpisu: 2021-01-01.

Przeczytaj także:

KOMENTARZEZasady komentowania: Bardzo proszę nie spamować linkami w komentarzach. Komentarze będące typową reklamą: zawierajcie linki, frazy kluczowe zamiast podpisu (pisane pod SEO) itp. nie będą publikowane.

Przeczytaj więcejREKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Otrzymuj informacje o najnowszych postach na adres E-mail

Twoja zgoda: Zapisując się do subskrypcji bloga, zgadzasz się na gromadzenie i przechowywanie Twojego adresu e-mail. Przeczytaj więcej

Polecany program:

Panel Opinie (płatne ankiety) — płaci pieniądze od 2007 roku na: Konto bankowe, karty podarunkowe, doładowanie telefonu. Przeczytaj więcej:

Panel Opinie.pl - zarabianie przez internet, płatne ankiety

Szukaj na blogu m-Zarabianie:


Nazwa

2018,1,20dollars2surf,1,3ziko,1,Adnox,8,Ads-Ivo,1,AdSense,3,Afiliacja,9,akademickie,2,Angielskojęzyczne,8,ankieta,2,Ankiety,37,AnsWeo,1,aplikacje,4,Archiwalne,16,Arial-Media,8,Artykuly-goscinne,2,AttaPoll,1,backup,1,Badanie-opinii,1,Banki,8,Bez-polecania,6,bezinwestycyjne,3,bezpieczeństwo,2,BiznesMails,1,blog,104,Blogger,7,blogowanie,7,blogspot,7,Bo-Panel.pl,1,bony-zakupowe,7,cash back,6,CashBackRabat,1,CashnHits,2,Cel-charytatywny,3,CentrumReklamy,3,Click.Mail,1,ClixAddon,1,Clixsense,11,cytaty,2,cytaty motywacyjne,2,cytaty o optymizmie,1,cytaty o zarabianiu,1,Dla-promotorów,11,Dobre,28,Doładowanie-telefonu,11,DonkeyMails,2,eKasa,2,eKonto,1,eKonto m,1,EldiBux,1,Epanel,1,favicon,1,favikona,1,Filmy,1,Forsapl,1,Gify,1,GlobalTestMarket,1,głosowanie,1,Google,7,Google AdSense,2,Google-Analytics,2,GPTplanet,1,GPTR,12,GreenPanthera,1,i-say,1,ikonki,2,ImasOnline,1,ImperiumReklamy,3,internet,2,kalkulator oszczędności,1,kalkulatory,1,KlubKantar,2,komputery,1,Konta bankowe,7,konta młodzieżowe,2,konta osobiste,1,konta oszczędnościowe,1,konta walutowe,1,kopia-zapasowa,1,LifePointsPanel,1,lista,4,lokaty,1,LuckyMails,1,Mailowe,15,MarketAgent,1,Marketing,8,Markonix,1,MateBux,1,mBank,3,Metody,12,Moje ulubione,12,Motywacja,5,MyCashBar,1,MyLead,1,na-konto,21,Nagrody,5,Najlepsze,3,najwięcej-ankiet,1,Neobux,5,Netele,5,News,24,Nie polecam - SCAM,23,No-Minimum,1,Norstat,1,NorstatPanel,1,Ojooo,1,Opinie.pl,2,OptimalBux,1,oszczędzanie,3,PanelAriadna,1,Partnerskie,6,PayPal,15,Payza,4,piłka nożna,1,PIT,1,pl.toluna.com,1,płatne ankiety,34,Pod znakiem zapytania,10,podatki,1,podsumowanie,8,podsumowanie-2020,5,poleceni,5,Polskie,31,Polskojęzyczne,30,poradnik,41,Porównywarka,5,Poznaj.to,1,praca,1,Procesory płatności,1,Prodege,3,Produkty finansowe,9,Programy firmy Atentivo Anti-Tau & Ads-Ivo (Admin Netele i Miroka),6,Prolific,1,przewodnik,57,przydatne narzędzia,8,PTC,15,PulsReklamy,2,ranking,7,raport,5,ReaktorOpinii,1,recenzja,25,reklama,5,Reklama w internecie,6,reklamy na stronę,2,review,19,Revolut,1,samouczek,2,Scarlet-Clicks,1,Sejfik,1,Skrill,12,Słowniczek,3,sonda,1,statystyki,5,SwagBucks,1,Swiat-Reklam,2,SWPanel,1,Szuwary,7,Testowane,2,TimeBucks,1,timebucks.com,1,Toluna,1,UEFA Euro 2016,1,Video,1,WordLinx,1,wypełnianie ankiet,19,wyplacalne-strony,3,Wypłata,3,Wywiady,1,YouGov,1,ySense,11,Zagraniczne,6,zakupy,2,zarabianie,99,zarobki,13,zestawienie,7,ZielonyMail,3,Zlotoweczka,1,życzenia,1,życzenia bożenarodzeniowe,1,
ltr
item
m-Zarabianie — blog o zarabianiu w Internecie bez inwestycji: GPTplanet - zarabianie, klikanie reklam, opinie 2021, opis
GPTplanet - zarabianie, klikanie reklam, opinie 2021, opis
GPTplanet — Zarabianie, klikanie w reklamy, Praca przez Internet, Review 2021. Czy ta strona jeszcze płaci?
https://3.bp.blogspot.com/-Wb2LkrIGQ2c/Warp-mz9S_I/AAAAAAAABAA/p42UEmbidXUPmRlg2h-5mDptzpvLMnfcQCLcBGAs/s400/Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B2017-09-02%2B190645.bmp.jpg
https://3.bp.blogspot.com/-Wb2LkrIGQ2c/Warp-mz9S_I/AAAAAAAABAA/p42UEmbidXUPmRlg2h-5mDptzpvLMnfcQCLcBGAs/s72-c/Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B2017-09-02%2B190645.bmp.jpg
m-Zarabianie — blog o zarabianiu w Internecie bez inwestycji
https://www.m-zarabianie.com/2012/03/gptplanet-gptplanetcom-zarabianie.html
https://www.m-zarabianie.com/
https://www.m-zarabianie.com/
https://www.m-zarabianie.com/2012/03/gptplanet-gptplanetcom-zarabianie.html
true
811550301452940054
UTF-8
Załadowano wszystkie posty Nie znaleziono żadnych wpisów POKAŻ WSZYSTKIE Czytaj więcej Odpowiedz Anuluj odpowiedź Skasuj By Strona główna STRONY POSTY Pokaż wszystkie PRZECZYTAJ TAKŻE PODOBNE POSTY: ETYKIETA ARCHIWUM SZUKAJ NA BLOGU WSZYSTKIE POSTY Nie znaleziono żadnego wpisu pasującego do Twojej prośby Wróć na stronę główną Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela Pon Wt Śr Czw Piąt Sob Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień Sty Lut Marz Kw Maj Czer Lip Sier Wrz Paź List Gru przed chwilą 1 minutę temu $$1$$ minutes ago 1 godzinę temu $$1$$ hours ago Wczoraj $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago ponad 5 tygodni temu Obserwujący Śledzić TREŚĆ PREMIUM ZOSTAŁA ZABLOKOWANA STEP 1: Udostępnij w sieci społecznościowej STEP 2: Kliknij link w swojej sieci społecznościowej Skopiuj cały kod Zaznacz cały kod Wszystkie kody zostały skopiowane do schowka Nie można skopiować kodów / tekstów, naciśnij [CTRL] + [C] (lub CMD + C na Macu), aby skopiować Spis treści