Swiat-Reklam - czytanie płatnych maili i klikanie reklam

# 1. Co to jest Swiat-Reklam i czy ta strona płaci?


Swiat-Reklam to polski program zarobkowo-reklamowy typu GPTR (zarabianie na czytaniu płatnych maili, na oglądaniu płatnych reklam). Strona / program istnieje na rynku programów mailowych od 2006 roku. Obecnie należy do firmy Arial Media (wcześniej był własnością firmy Adnox). Wypłaty realizowane są na konta bankowe.

Swiat-Reklam - czytanie płatnych maili i klikanie reklam.
Kliknij obrazek powyżej i przejdź na oficjalną stronę Swiat-Reklam


# 2. Świat Reklam — informacje o stronie:

 • Oficjalny adres strony: swiat-reklam.net
 • Metody zarabiania: Czytanie płatnych maili, płatne reklamy, kliki (PTC), zadania, oferty, ankiety (na stronie, po zalogowaniu się), program partnerski.
 • Czy ten program płaci? Tak, aktualny status programu (2019-03-19): PŁACI, dział na blogu: „Dobre programy”. Poniżej zamieściłem screen własnego dowodu wypłaty. 
 • Język strony: Polski.
 • Czy uczestnictwo jest darmowe? Tak, zarabianie na czytaniu płatnych maili i oglądaniu reklam w Swiat-Reklam jest darmowe, i nie zobowiązuje do żadnych zakupów na stronie. W każdej chwili możesz też zrezygnować z uczestnictwa. 
 • Akceptacja użytkowników (kto może dołączyć?): Do programu przystąpić może każdy, kto ma ukończone 13 lat. Gdy uczestnik nie ma skończonych 18 lat, wymagana jest zgoda opiekunów na uczestnictwo w programie. 
 • Właściciel strony: Od kwietnia 2018 programem Swiat-Reklam zarządza admin „Plem”, firma „Arial Media”; Mateusz Janik 56-215; Niechlów Siciny 66; NIP: 501-001-29-93. Zobacz pozostałe programy tej firmy <<--
 • Data uruchomienia strony: Strona Swiat-Reklam powstała w 2006 roku. Od 2009 r. do kwietnia 2018 r. należała do firmy reklamowej Adnox.pl. Obecnie strona należy do firmy Arial Media.
 • Ilość użytkowników: 53,503 (stan z 7 września 2018); 54,144 (stan z 12 kwietnia 2019).
 • Minimum do wypłaty: 10 zł
 • Metody wypłat: Bank w Polsce oraz poprzez doładowanie telefonu.
 • Czas oczekiwania na wypłatę: Wypłaty realizowane są raz w tygodniu. Czas oczekiwania na wypłatę nie jest dłuższy niż 7 dni, z wyjątkami w przypadku absencji administratora, (np.urlop), o których uczestnicy będą poinformowani. Wypłatę zleca się na stronie programu (zakładka po lewej stronie „zleć wypłatę”). 

# 3. Zarabianie w Swiat-Reklam:

Zarabianie przez Internet na stronie Swiat-Reklam polega na czytaniu płatnych maili (przychodzą na adres e-mail podany podczas rejestracji). Także na oglądaniu płatnych reklam, wykonywaniu zadań (dostępne po zalogowaniu się na stronie programu), poleceniu programu (program partnerski).

 • Ilość reklam dziennie: Różnie, +/- 10 
 • Wartość reklam:
  • Czytanie płatnych maili: 1-2 gr za mail 
  • Klikanie w sekcji płatnych linków: 0,25-0,5 gr za klik 
  • Klikanie w sekcji klików konkursowych: 0,1 gr 
 • Program partnerski / Klik poleconego: Trzy-poziomowy program partnerski, zarabiasz 15%-10%-5% od poleconych zależnie od poziomu. 
  • Limit poleconych: Bez limitu
Płatne maile przychodzą na adres mailowy podany przy rejestracji lub są dostępne po zalogowaniu na stronie programu, w zakładce „Skrzynka pocztowa”. Możesz to sobie dowolnie ustawić na stronie programu, w zakładce „Edytuj dane — E-maile odbieram przez Email Addres lub Site inbox”.

Po odebraniu maila musisz kliknąć link reklamowy i odczekać kilkanaście sekund (długość zależy od wartości reklamy). Wszystkie maile warte są minimum 1 grosz. Płatne kliki — dostępne są na stronie programu (po zalogowaniu się).


# 4. Ocena programu i inne uwagi:

Plusy — co mi się podoba? Minusy — co mi się nie podoba?
 1. Legalna, zarejestrowana firma: ŚwiatReklam należy do legalnie działającej, zarejestrowanej firmy Arial Media.
 2. Wypłacalność: Strona płaci już od wielu lat — mnóstwo dowodów wypłat można znaleźć w sieci. Pod opisem programu umieściłem również własny dowód wypłaty.
 3. Możliwość wypłaty na polskie konto bankowe.
 4. Stabilność, długoterminowość: Strona istnieje i płaci od 2006 roku.
 5. Brak limitów: Program nie ma żadnych ograniczeń — jeśli chodzi o ilość pozyskanych „Poleconych”. To ważny atut dla tych, którzy potrafią zdobywać ich wielu.

 1. Powolne zarabianie: Tak, jak w każdym programie typu Paid to Click, przy samotnym klikaniu (bez poleconych) zbierana kwota rośnie bardzo wolno.
  * Żeby zarabiać szybciej, możesz zapraszać „Poleconych”. Na stronie programu znajdują się materiały promocyjne — linki i banery, które ułatwiają pozyskiwanie nowych użytkowników.
 2. Niski potencjał zarobkowy: Zarabianie w Swiat-Reklam nie jest w stanie zastąpić normalnej pracy lub biznesu. To tylko i wyłącznie forma bardzo niewielkiego zarobku, dodatkowe zarabianie przez Internet.
 3. Niskie stawki: Swiat-Reklam płaci maksymalnie kilka groszy za pojedynczą, obejrzaną reklamę.

# 5. Rejestracja na stronie Swiat-Reklam:

[Rejestracja w Swiat-Reklam.net] <<-- - Link przeniesie Cię na oficjalną stronę programu. Kliknij napis „Zapisz się” i postępuj zgodnie z dalszymi instrukcjami. Po rejestracji możesz już zacząć zarabiać.# 6. Czy Swiat-Reklam płaci? Najnowsze uwagi (2019-03-19):

➤ Czy program płaci? Tak, na chwilę obecną Swiat-Reklam płaci, poniżej umieściłem własny dowód wypłaty. Na najnowszą wypłatę czekałem 6 dni. 
➤ Czy w tym programie możesz się łatwo i szybko wzbogacić? Niestety nie — zarabianie przez Internet w Swiat-Reklam nie jest sposobem na łatwe i szybkie pieniądze z Internetu. To tylko forma bardzo niewielkiego zarobku (przy okazji korzystania z Internetu). Zarabianie w Swiat-Reklam nie jest w stanie zastąpić normalnej pracy czy biznesu.

# 7. Dowód wypłaty 2019 ze Swiata-Reklam:

Kliknij obrazki, aby powiększyć:Informacje o wypłatach:
Swiat-Reklam, dowód wypłaty 2019
15,56 PLN — na konto bankowe
Data zlecenia wypłaty: 2019-03-13
Data wpłynięcia na konto: 2019-03-19
Czas oczekiwania na wypłatę: 6 dni
Swiat-Reklam, dowód wypłaty 2018
10,25 PLN — na konto bankowe
Data zlecenia wypłaty: 2018-08-28
Data wpłynięcia na konto: 2018-08-31
Czas oczekiwania na wypłatę: 3 dni

Autor wpisu: m-Zarabianie
Źródło: (statystyki, warunki uczestnictwa itp.): 
Oficjalna strona Swiat-Reklam
Ostatnia aktualizacja wpisu: 2019-04-12Zobacz także: 

Przeczytaj o najlepszym polskim programie firmy Arial Media <<--

KOMENTARZE

Zasady komentowania: Bardzo proszę nie spamować linkami w komentarzach. Komentarze będące typową reklamą: zawierajcie linki, frazy kluczowe zamiast podpisu (pisane pod SEO) itp. nie będą publikowane. Przeczytaj więcej


BLOGGER: 4
 1. Ja od jakiegoś czasu jestem w świecie reklam, szału nie ma , ale pozytywem jest to, że można jednak mimo wszystko dorobić parę złociszy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda, zarabianie w programach GPTR do szybkich nie należy. Wiadomo, im większa siatka poleconych, tym zarabia się trochę szybciej. Problem polega jednak na tym, że poleceni dosyć szybko się wykruszają i trudno zbudować jakąś pokaźną siatkę poleconych.
   Jednak program płaci od wielu lat. Dobicie tutaj do wypłaty jest trochę bardziej pewne niż w nowych, popularnych bux'ach, które często znikają razem z pieniędzmi użytkowników, szybciej niż się pojawiły.

   Usuń
 2. Na samym starcie trzeba podać nr konta i się boję czy czasem nie naliczą mi jakiś kosztów. To jest bezpieczne takie podawanie konta na sam start?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Program Swiat-Reklam istnieje i płaci od 2006 roku, osobiście jestem jego użytkownikiem od 2012 roku i nigdy nie słyszałem od takiej sytuacji, żeby program naliczył komuś jakieś koszty. Również podawałem numer konta bankowego na starcie. Numer konta potrzebny jest tylko i wyłącznie do wypłat.

   Uczestnictwo w tym programie jest darmowe i program nie pobiera żadnych opłat członkowskich, abonamentów itp. Nie zarabia się w nim wiele, uzbieranie minimum potrzebnego do wypłaty trwa bardzo długo, ale jak na razie program płaci od wielu lat. Swiat-Reklam należy do legalnej firmy reklamowej. Tutaj jest polityka prywatności tej strony: https://swiat-reklam.net/pages/politykaprywatnosci.php

   Usuń

REKLAMA
REKLAMA

Otrzymuj informacje o najnowszych postach na adres E-mail

Twoja zgoda: Zapisując się do subskrypcji bloga, zgadzasz się na gromadzenie i przechowywanie Twojego adresu e-mail. Przeczytaj więcej
Footer Logo

Polecany program:

ySense (płatne ankiety, zadania) — płaci pieniądze od 2007 roku na procesory: PayPal, Skrill, Payoneer, karty podarunkowe Amazon. Przeczytaj więcej:

ySense - zarabianie przez internet, płatne ankiety

Nazwa

2018,1,20dollars2surf,1,3ziko,1,Adnox,8,Ads-Ivo,1,AdSense,1,Afiliacja,5,akademickie,2,Amazon,1,Angielskojęzyczne,4,ankieta,2,Ankiety,27,AnsWeo,1,aplikacje,1,Archiwalne,16,Arial-Media,8,Artykuly-goscinne,2,Badanie-opinii,1,Banki,8,bezpieczeństwo,2,BiznesMails,1,blog,87,Blogger,3,blogowanie,3,blogspot,3,Bo-Panel.pl,1,bony-zakupowe,8,cash back,4,CashBackRabat,1,CashnHits,2,Cel-charytatywny,3,CentrumReklamy,3,Click.Mail,1,ClixAddon,1,Clixsense,11,cytaty,2,cytaty motywacyjne,2,cytaty o optymizmie,1,cytaty o zarabianiu,1,Dobre,19,Doładowanie-telefonu,11,DonkeyMails,2,eKasa,2,eKonto,1,eKonto m,1,EldiBux,1,Epanel,1,Filmy,1,Forsapl,1,Gify,1,GlobalTestMarket,1,głosowanie,1,Google,5,Google AdSense,2,GPTplanet,1,GPTR,9,GreenPanthera,1,i-Say,1,ImasOnline,1,ImperiumReklamy,3,internet,2,kalkulator oszczędności,1,kalkulatory,1,KlubKantar,2,komputery,1,Konta bankowe,6,konta młodzieżowe,2,konta osobiste,1,konta oszczędnościowe,1,konta walutowe,1,LifePointsPanel,1,lista,2,lokaty,1,LuckyMails,1,Mailowe,11,MarketAgent,1,Marketing,5,Markonix,1,MateBux,1,mBank,3,Metody,3,Moje ulubione,10,Motywacja,4,MyCashBar,1,MyLead,1,Nagrody,3,Najlepsze,5,Najlepsze dla promotorów,6,Najlepsze dla użytkownika bez poleconych,7,Neobux,5,Netele,5,News,24,Nie polecam - SCAM,24,No-Minimum,1,Ojooo,1,Opinie.pl,2,OptimalBux,1,oszczędzanie,3,PanelAriadna,1,Partnerskie,5,PayPal,3,Payza,4,piłka nożna,1,PIT,1,pl.toluna.com,1,Płaci pieniądze na PayPal,12,Płaci pieniądze na polskie konto bankowe,19,Płaci pieniądze na Skrill,7,płatne ankiety,26,Pod znakiem zapytania,11,podatki,1,podsumowanie,1,poleceni,3,Polskie,26,Polskojęzyczne,26,poradnik,22,Porównywarka,5,Poznaj.to,1,Procesory płatności,1,Prodege,2,Produkty finansowe,10,Programy firmy Atentivo Anti-Tau & Ads-Ivo (Admin Netele i Miroka),6,Prolific,1,przewodnik,25,przydatne narzędzia,2,PTC,9,PulsReklamy,2,ranking,5,ReaktorOpinii,1,recenzja,17,reklama,2,Reklama w internecie,7,reklamowe,1,reklamy na stronę,2,review,14,Scarlet-Clicks,1,Sejfik,1,Skrill,3,Słowniczek,2,sonda,1,SwagBucks,1,Swiat-Reklam,2,Szuwary,2,Testowane,2,TimeBucks,1,timebucks.com,1,Toluna,1,UEFA Euro 2016,1,Video,1,WordLinx,1,Wypłata,3,Wywiady,1,YouGov,1,ySense,11,Zagraniczne,4,zakupy,1,zarabianie,84,zarobki,2,zestawienie,1,ZielonyMail,3,Zlotoweczka,1,życzenia,1,życzenia bożenarodzeniowe,1,
ltr
item
m-Zarabianie — blog o zarabianiu w Internecie bez inwestycji: Swiat-Reklam - czytanie płatnych maili i klikanie reklam
Swiat-Reklam - czytanie płatnych maili i klikanie reklam
Świat-Reklam — czy ta strona naprawdę płaci za czytanie płatnych maili? Opis, opinie, wady i zalety 2019.
https://3.bp.blogspot.com/-CqLhWpBSdko/VSlOJMjydqI/AAAAAAAATC8/nDieburUL5g/s400/Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B2015-04-11%2B183711.bmp.jpg
https://3.bp.blogspot.com/-CqLhWpBSdko/VSlOJMjydqI/AAAAAAAATC8/nDieburUL5g/s72-c/Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B2015-04-11%2B183711.bmp.jpg
m-Zarabianie — blog o zarabianiu w Internecie bez inwestycji
https://www.m-zarabianie.com/2012/01/test_30.html
https://www.m-zarabianie.com/
https://www.m-zarabianie.com/
https://www.m-zarabianie.com/2012/01/test_30.html
true
811550301452940054
UTF-8
Załadowano wszystkie posty Nie znaleziono żadnych wpisów POKAŻ WSZYSTKIE Czytaj więcej Odpowiedz Anuluj odpowiedź Skasuj By Strona główna STRONY POSTY Pokaż wszystkie PRZECZYTAJ TAKŻE PODOBNE POSTY: ETYKIETA ARCHIWUM SZUKAJ WSZYSTKIE POSTY Nie znaleziono żadnego wpisu pasującego do Twojej prośby Wróć na stronę główną Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień przed chwilą 1 minutę temu $$1$$ minutes ago 1 godzinę temu $$1$$ hours ago Wczoraj $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago ponad 5 tygodni temu Obserwujący Śledzić TREŚĆ PREMIUM ZOSTAŁA ZABLOKOWANA STEP 1: Udostępnij w sieci społecznościowej STEP 2: Kliknij link w swojej sieci społecznościowej Skopiuj cały kod Zaznacz cały kod Wszystkie kody zostały skopiowane do schowka Nie można skopiować kodów / tekstów, naciśnij [CTRL] + [C] (lub CMD + C na Macu), aby skopiować Spis treści