PulsReklamy - czy ten program płaci? Opinie, uwagi, opis

PulsReklamy — zarabianie na czytaniu maili i oglądaniu reklam [przewodnik 2021]


PulsReklamy istnieje od 2008 roku i należy obecnie do firmy Arial-Media. Rejestracja w programie jest darmowa, legalna i nie zobowiązuje do żadnych zakupów. Program nie wymaga szczegółowych danych osobowych — szanuje Twoją prywatność.

PulsReklamy — opinie, uwagi, opis
Kliknij obrazek powyżej i przejdź na oficjalną stronę PulsReklamy


PulsReklamy — przydatne informacje:

 • Adres strony (oficjalna strona programu): pulsreklamy.pl
 • Metoda zarabiania: 
  • Płatne czytanie maili (GPTR).
  • Płatne oglądanie reklam (PTC). Sekcja PTC dostępna jest po zalogowaniu się na stronie PulsReklamy.
  • Wykonywanie płatnych zadań i ankiet.
  • Program partnerski.
 • Poziom trudności: łatwy.
 • Potencjał zarobkowy: niski (to tylko forma dodatkowego, niewielkiego zarobku w Internecie). Na oglądaniu reklam nie da się zarabiać dużo i szybko.
 • Czy ten program płaci? Tak, aktualny status programu (2020-12-08): PŁACI, dział na blogu: "Dobre programy". Pod opisem programu zamieściłem dowód wypłaty.
 • Język strony: Polski.
 • Czy uczestnictwo jest darmowe i legalne? Tak, uczestnictwo w PulsReklamy jest darmowe, legalne i nie zobowiązuje do żadnych zakupów na stronie. W każdej chwili możesz też zrezygnować z uczestnictwa.
 • Akceptacja użytkowników (kto może dołączyć?): Do PulsReklamy możesz przystąpić, jeśli masz minimum 13 lat (a górnej granicy wieku oczywiście nie ma). Gdy nie masz ukończonych 18 lat, wymagana jest zgoda opiekunów na uczestnictwo w programie. Podczas rejestracji podaj swoje prawdziwe imię i nazwisko (konieczne do wypłaty) oraz prawdziwy adres e-mail. Na podany przy rejestracji adres e-mail będziesz otrzymywał płatne maile. Jedna osoba może posiadać tylko jedno konto w serwisie.
 • Kto jest właścicielem strony? Od kwietnia 2018 programem zarządza admin "Plem", firma "Arial Media"; Mateusz Janik 56-215; Niechlów Siciny 66; NIP: 501-001-29-93. Wcześniej PulsReklamy należał do firmy Adnox. Zobacz pozostałe programy tej firmy <<--
 • Data uruchomienia strony: Strona PulsReklamy powstała w 2008 roku. 
 • Ilość użytkowników: 41,207 (stan z 22 maja 2020); 41,500 (stan z 15 stycznia 2021).

Wypłata — jak wypłacić pieniądze z PulsReklamy?

 • Minimum do wypłaty: Wypłatę możesz zażądać po uzbieraniu minimum 10 zł — na polskie konto bankowe lub poprzez doładowanie telefonu. 
 • Regulaminowy czas oczekiwania na wypłatę: "Wypłaty realizowane są raz w tygodniu, czas oczekiwania na wypłatę nie jest dłuższy niż 7 dni, z wyjątkami w przypadku absencji administratora (np.urlop), o których uczestnicy będą odpowiednio wcześniej informowani." 
 • Jak wypłacić? Po zgromadzaniu minimum 10 zł zaloguj się na stronie PulsReklamy.pl i dokonaj wypłaty w zakładce „Twoje konto" -->> „Wypłać zarobki". 

Jak zarabiać w PulsReklamy?

W PulsReklamy otrzymasz wynagrodzenie za:
 • Czytanie maili reklamowych: 1 gr do 5 gr za mail (najwięcej przychodzi o wartości 1-2 gr).
  • Płatne maile przychodzą na adres e-mail podany podczas rejestracji.
  • Aby otrzymać zapłatę za płatny mail, należy: 
   • otworzyć mail reklamowy, 
   • kliknąć link wewnątrz maila i odczekać określony czas. 
   • Zapłata za płatny mail zostanie automatycznie dodana do Twojego salda w programie.

Przykładowe płatne maile, które otrzymałem z PulsReklamy:Płatne maile w PulsReklamy.

 • Oglądanie reklam (dostępne na stronie programu): 0,25 gr do 1 gr za klik (najwięcej o wartości 0,25-0,5 gr. Płatne reklamy dostępne są po zalogowaniu się na stronie programu, w zakładce „Oglądaj reklamy"). Przykładowe płatne reklamy:Płatne oglądanie reklam w PulsReklamy.
 • Klikanie w sekcji klików konkursowych: 0.10 gr 
 • Polecanie programu nowym użytkownikom: 
  • Trzy poziomowy program partnerski, zarabiasz 15%-10%-5% od poleconych zależnie od poziomu. 
 • Promowanie strony w sekcji PTP: Za każde 1000 unikalnych odsłon otrzymujesz 1,5 zł. 
 • Wykonywanie płatnych zadań i ankiet. 
 • Premia za zapis: 10 gr.

Przykładowe płatne ankiety w programie PulsReklamy:

Płatne ankiety w PulsReklamy.

Zalety, wady, moja ocena i inne uwagi:


PulsReklamy, plusy, zaletyPlusy — co mi się podoba w tym programie?
 1. Legalna firma: PulsReklamy należy do legalnie działającej, zarejestrowanej firmy Arial Media
 2. Darmowe uczestnictwo: Udział w PulsReklamy jest bezpłatny. To ważny atut dla użytkowników, którzy chcą zarabiać dodatkowe pieniądze przez Internet — bez żadnych wpłat, zakupów, abonamentów czy inwestycji.
 3. Stabilność, długoterminowość: Strona istnieje i płaci od 2008 roku.
 4. Wypłacalność: Aktualne dowody wypłat można znaleźć Internecie. Pod opisem programu, zamieściłem również własny dowód wypłaty. 
 5. Polska witryna zarobkowa: Witryna dostępna jest po polsku.
 6. Prosta obsługa: Zarabianie na mailach i reklamach, to jedna z najprostszych metod dorabiania online. Nawigacja na stronie nie powinna stwarzać nikomu trudności.
 7. Brak limitów: Program nie stawia żadnych ograniczeń co do ilości pozyskanych "poleconych" — to ważny atut dla tych, którzy potrafią zdobywać ich wielu. * Zapraszanie "poleconych" nie jest obowiązkowe, ale przyspiesza uzbieranie minimum potrzebnego do wypłaty. 
 8. Wypłaty na konto bankowe lub w postaci doładowania telefonu.
 9. Program partnerski: Trzy poziomowy program partnerski, zarabiasz 15%-10%-5% od poleconych zależnie od poziomu.
PulsReklamy, minusy, wadyMinusy — co mi się nie podoba w tym programie?
 1. Powolne zarabianie bez poleconych: Tak, jak w każdym programie typu Paid to Click, przy samotnym klikaniu (bez poleconych) zbierana kwota rośnie bardzo wolno. * Żeby zarabiać trochę szybciej, można zapraszać "poleconych" (czyli promować program, pozyskiwać nowych użytkowników. Na stronie programu znajdują się materiały promocyjne — linki i banery, które ułatwiają pozyskiwanie nowych użytkowników). Zapraszanie "poleconych" nie jest obowiązkowe. 
 2. Niski potencjał zarobkowy: Zarabianie w PulsReklamy nie jest w stanie zastąpić normalnej pracy czy biznesu. To tylko i wyłącznie forma bardzo niewielkiego, dodatkowego, internetowego zarobku.
 3. Niskie stawki: PulsReklamy płaci maksymalnie kilka groszy za obejrzenie pojedynczej reklamy.

Rejestracja w programie — jak zapisać się do PulsReklamy?

[Rejestracja w PulsReklamy.pl] <<- Link przeniesie Cię na oficjalną stronę programu. Po wejściu na stronę kliknij napis "Zapisz się" (na górze strony) i postępuj zgodnie z dalszymi instrukcjami. Po rejestracji w programie możesz zacząć zarabiać.

Uwaga, w poście są wykorzystane moje linki polecające. Jeśli zdecydujesz się dołączyć do PulsReklamy (poprzez jakiś link z tego przewodnika), to zostaniesz moim poleconym — a ja otrzymam prowizje. Nie stanowi to dla Ciebie żadnych kosztów, nie ma też wpływu na rzetelność przedstawianych informacji, ale za to pomaga utrzymać i rozwijać blog m-Zarabianie. Zapis z linku polecającego (reflinku) jest też podziękowaniem za mój wkład i pracę poświęconą na napisanie tego przewodnika.

Oczywiście, jeśli nie chcesz zapisywać się z mojego reflinku, to zawsze możesz dołączyć z czystego linku: PulsReklamy.pl

Czy PulsReklamy płaci? Czy strona nie jest oszustwem? Najnowsze uwagi (2020-12-08):

Tak, na chwilę obecną PulsReklamy płaci (płaci od 2008 roku) i nie jest oszustwem. Poniżej umieściłem własny dowód wypłaty. Na ostatnio zleconą wypłatę czekałem 4 dni, czyli zgodnie z regulaminem tego programu. Nie jest to jednak sposób na łatwe i szybkie pieniądze z Internetu, a jedynie forma bardzo niewielkiego, dodatkowego zarobku. 
Uważam, że pomimo niewielkich stawek takie zarabianie ma sens. Otrzymujemy wynagrodzenie za czynności, które i tak wykonujemy przecież w Internecie (np. przeglądanie ofert handlowych i maili reklamowych).

PulsReklamy — 3 najnowsze dowody wypłat (2020):

Kliknij obrazki, aby je powiększyć:Informacje o wypłatach:
PulsReklamy — dowód wypłaty 2020.

29,41 zł — na konto mBank.
Data zlecenia wypłaty: 2020-12-04.
Data wpłynięcia na konto: 2020-12-08.
Czas oczekiwania na wypłatę: 4 dni.
PulsReklamy — dowód wypłaty 2020.

30,38 zł — na konto mBank.
Data zlecenia wypłaty: 2020-04-02.
Data wpłynięcia na konto: 2020-04-07.
Czas oczekiwania na wypłatę: 5 dni.
PulsReklamy — dowód wypłaty 2018

10,22 zł — na konto mBank.
Data zlecenia wypłaty: 2018-10-25.
Data wpłynięcia na konto: 2018-10-30.
Czas oczekiwania na wypłatę: 5 dni.

Autor wpisu: m-Zarabianie.
Źródło informacji: 
- Własne doświadczenie.
- Oficjalna strona PulsReklamy.pl (statystyki, warunki uczestnictwa itp.).
- Opinie innych użytkowników.
Ostatnia aktualizacja wpisu: 2021-01-15.

Przeczytaj także:

KOMENTARZEZasady komentowania: Bardzo proszę nie spamować linkami w komentarzach. Komentarze będące typową reklamą: zawierajcie linki, frazy kluczowe zamiast podpisu (pisane pod SEO) itp. nie będą publikowane. Przeczytaj więcej


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Otrzymuj informacje o najnowszych postach na adres E-mail

Twoja zgoda: Zapisując się do subskrypcji bloga, zgadzasz się na gromadzenie i przechowywanie Twojego adresu e-mail. Przeczytaj więcej

Polecany program:

Panel Opinie (płatne ankiety) — płaci pieniądze od 2007 roku na: Konto bankowe, karty podarunkowe, doładowanie telefonu. Przeczytaj więcej:

Panel Opinie.pl - zarabianie przez internet, płatne ankiety

Szukaj na blogu m-Zarabianie:


Nazwa

2018,1,20dollars2surf,1,3ziko,1,Adnox,8,Ads-Ivo,1,AdSense,3,Afiliacja,9,akademickie,2,Angielskojęzyczne,8,ankieta,2,Ankiety,37,AnsWeo,1,aplikacje,4,Archiwalne,16,Arial-Media,8,Artykuly-goscinne,2,AttaPoll,1,backup,1,Badanie-opinii,1,Banki,8,Bez-polecania,6,bezinwestycyjne,3,bezpieczeństwo,2,BiznesMails,1,blog,104,Blogger,7,blogowanie,7,blogspot,7,Bo-Panel.pl,1,bony-zakupowe,7,cash back,6,CashBackRabat,1,CashnHits,2,Cel-charytatywny,3,CentrumReklamy,3,Click.Mail,1,ClixAddon,1,Clixsense,11,cytaty,2,cytaty motywacyjne,2,cytaty o optymizmie,1,cytaty o zarabianiu,1,Dla-promotorów,11,Dobre,28,Doładowanie-telefonu,11,DonkeyMails,2,eKasa,2,eKonto,1,eKonto m,1,EldiBux,1,Epanel,1,favicon,1,favikona,1,Filmy,1,Forsapl,1,Gify,1,GlobalTestMarket,1,głosowanie,1,Google,7,Google AdSense,2,Google-Analytics,2,GPTplanet,1,GPTR,12,GreenPanthera,1,i-say,1,ikonki,2,ImasOnline,1,ImperiumReklamy,3,internet,2,kalkulator oszczędności,1,kalkulatory,1,KlubKantar,2,komputery,1,Konta bankowe,7,konta młodzieżowe,2,konta osobiste,1,konta oszczędnościowe,1,konta walutowe,1,kopia-zapasowa,1,LifePointsPanel,1,lista,4,lokaty,1,LuckyMails,1,Mailowe,15,MarketAgent,1,Marketing,8,Markonix,1,MateBux,1,mBank,3,Metody,12,Moje ulubione,12,Motywacja,5,MyCashBar,1,MyLead,1,na-konto,21,Nagrody,5,Najlepsze,3,najwięcej-ankiet,1,Neobux,5,Netele,5,News,24,Nie polecam - SCAM,23,No-Minimum,1,Norstat,1,NorstatPanel,1,Ojooo,1,Opinie.pl,2,OptimalBux,1,oszczędzanie,3,PanelAriadna,1,Partnerskie,6,PayPal,15,Payza,4,piłka nożna,1,PIT,1,pl.toluna.com,1,płatne ankiety,34,Pod znakiem zapytania,10,podatki,1,podsumowanie,8,podsumowanie-2020,5,poleceni,5,Polskie,31,Polskojęzyczne,30,poradnik,41,Porównywarka,5,Poznaj.to,1,praca,1,Procesory płatności,1,Prodege,3,Produkty finansowe,9,Programy firmy Atentivo Anti-Tau & Ads-Ivo (Admin Netele i Miroka),6,Prolific,1,przewodnik,57,przydatne narzędzia,8,PTC,15,PulsReklamy,2,ranking,7,raport,5,ReaktorOpinii,1,recenzja,25,reklama,5,Reklama w internecie,7,reklamy na stronę,2,review,19,Revolut,1,samouczek,2,Scarlet-Clicks,1,Sejfik,1,Skrill,12,Słowniczek,3,sonda,1,statystyki,5,SwagBucks,1,Swiat-Reklam,2,SWPanel,1,Szuwary,7,Testowane,2,TimeBucks,1,timebucks.com,1,Toluna,1,UEFA Euro 2016,1,Video,1,WordLinx,1,wypełnianie ankiet,19,wyplacalne-strony,3,Wypłata,3,Wywiady,1,YouGov,1,ySense,11,Zagraniczne,6,zakupy,2,zarabianie,99,zarobki,13,zestawienie,7,ZielonyMail,3,Zlotoweczka,1,życzenia,1,życzenia bożenarodzeniowe,1,
ltr
item
m-Zarabianie — blog o zarabianiu w Internecie bez inwestycji: PulsReklamy - czy ten program płaci? Opinie, uwagi, opis
PulsReklamy - czy ten program płaci? Opinie, uwagi, opis
PulsReklamy — program firmy Arial-Media. Zarabianie przez Internet, płatne maile, oglądanie reklam, ankiety, opinie, opis, uwagi 2021.
https://1.bp.blogspot.com/-iZagb3r4LgU/V0wqUizhaHI/AAAAAAAAUfk/UQg7kCdvqzQ3seW3TeHTePwUsoCpsvtjACLcB/s640/Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B2014-11-27%2B045220-compressed.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-iZagb3r4LgU/V0wqUizhaHI/AAAAAAAAUfk/UQg7kCdvqzQ3seW3TeHTePwUsoCpsvtjACLcB/s72-c/Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B2014-11-27%2B045220-compressed.jpg
m-Zarabianie — blog o zarabianiu w Internecie bez inwestycji
https://www.m-zarabianie.com/2012/01/puls-reklamy-pulsreklamycom-sprawdzony.html
https://www.m-zarabianie.com/
https://www.m-zarabianie.com/
https://www.m-zarabianie.com/2012/01/puls-reklamy-pulsreklamycom-sprawdzony.html
true
811550301452940054
UTF-8
Załadowano wszystkie posty Nie znaleziono żadnych wpisów POKAŻ WSZYSTKIE Czytaj więcej Odpowiedz Anuluj odpowiedź Skasuj By Strona główna STRONY POSTY Pokaż wszystkie PRZECZYTAJ TAKŻE PODOBNE POSTY: ETYKIETA ARCHIWUM SEARCH WSZYSTKIE POSTY Nie znaleziono żadnego wpisu pasującego do Twojej prośby Wróć na stronę główną Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela Pon Wt Śr Czw Piąt Sob Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień Sty Lut Marz Kw Maj Czer Lip Sier Wrz Paź List Gru przed chwilą 1 minutę temu $$1$$ minutes ago 1 godzinę temu $$1$$ hours ago Wczoraj $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago ponad 5 tygodni temu Obserwujący Śledzić TREŚĆ PREMIUM ZOSTAŁA ZABLOKOWANA STEP 1: Udostępnij w sieci społecznościowej STEP 2: Kliknij link w swojej sieci społecznościowej Skopiuj cały kod Zaznacz cały kod Wszystkie kody zostały skopiowane do schowka Nie można skopiować kodów / tekstów, naciśnij [CTRL] + [C] (lub CMD + C na Macu), aby skopiować Spis treści