CentrumReklamy - płaci za czytanie maili od 2004 r. - opinie

# 1. CentrumReklamy — co to jest?


CentrumReklamy to polska strona typu GPTR. Zarabianie tutaj polega na czytaniu płatnych maili, na oglądaniu płatnych reklam (dostępne na stronie programu). Dodatkowo możesz zarabiać na wykonywaniu płatnych zadań i na polecaniu programu nowym użytkownikom (program partnerski). Uczestnictwo w programie jest darmowe, legalne, nie zobowiązuje do żadnych zakupów i w każdej chwili możesz z niego zrezygnować.

Zarabianie w Centrum reklamy
Kliknij obrazek i przejdź na oficjalną stroną CentrumReklamy

# 2. CentrumReklamy — przydatne informacje:

 • Adres strony (oficjalna strona programu): centrumreklamy.com
 • Metoda zarabiania: 
  • [Płatne czytanie maili (GPTR)].
  • Klikanie, oglądanie banerów i linków reklamowych. Sekcja PTC (płatne reklamy) dostępna jest po zalogowaniu się na stronie Centrum Reklamy, 
  • Wykonywanie płatnych zadań.
  • Program partnerski.
 • Czy ten program płaci? Tak, aktualny status programu (2019-08-13): PŁACI, dział na blogu: „Dobre programy”. Pod opisem programu zamieściłem dowód wypłaty.
 • Język strony: Polski.
 • Czy uczestnictwo jest darmowe i legalne? Tak, uczestnictwo w CentrumReklamy jest darmowe, legalne i nie zobowiązuje do żadnych zakupów na stronie. W każdej chwili możesz też zrezygnować z uczestnictwa.
 • Akceptacja użytkowników (kto może dołączyć?): Do programu przystąpić może każdy, kto ma minimum 13 lat (a górnej granicy wieku oczywiście nie ma). Gdy nie masz ukończonych 18 lat, wymagana jest zgoda opiekunów na uczestnictwo w programie. Podczas rejestracji podaj swoje prawdziwe imię i nazwisko (konieczne do wypłaty) oraz prawdziwy adres e-mail. Na podany przy rejestracji adres e-mail będziesz otrzymywał płatne maile. Jedna osoba może posiadać tylko jedno konto w serwisie.
 • Kto jest właścicielem strony? Od kwietnia 2018 programem zarządza admin „Plem”, firma „Arial Media”; Mateusz Janik 56-215; Niechlów Siciny 66; NIP: 501-001-29-93
 • Data uruchomienia strony: Strona CentrumReklamy powstała w 2004 roku. Od 2009 r. do 2018 r. należała do firmy reklamowej Adnox.pl. Obecnie strona należy do firmy Arial Media.
 • Ilość użytkowników: 131,298 (stan z 11 lipca 2019); 131,535 (stan z 13 sierpnia 2019).
 • Minimum do wypłaty: 30 zł
 • Metody wypłat: Wypłaty realizowane są na [konta bankowe]. Możesz też wybrać opcję doładowania telefonu.
 • Czas oczekiwania na wypłatę: Wypłaty realizowane są raz w tygodniu. Według regulaminu czas oczekiwania nie jest dłuższy niż 7 dni. Wyjątek stanowi nieobecność administratora (np.urlop). W takim wypadku uczestnicy będą odpowiednio wcześniej informowani. Wypłatę zleca się na stronie programu (zakładka po lewej stronie).

# 3. Na czym polega zarabianie w CentrumReklamy?

Zarabianie na stronie CentrumReklamy polega na czytaniu maili reklamowych, oglądaniu płatnych reklam, wykonywaniu zadań, poleceniu programu (program partnerski).
 • Ilość reklam dziennie: Różnie, +/- 10
 • Wartość reklam: Czytanie maili reklamowych: 1-2 gr za mail (wszystkie maile warte minimum 1 grosz).
 • Klikanie w sekcji płatnych linków: 1 gr (wszystkie kliki warte minimum 1 grosz).
 • Program partnerski, kliki poleconego: (1 poziom poleconych — 25% z zarobku poleconego). Otrzymasz dożywotnio aż 25% od zarobków każdego pozyskanego przez Ciebie poleconego (pozyskanego poprzez unikalny link polecający). Po rejestracji otrzymasz dostęp do linków i banerów promocyjnych. Polecony oczywiście nic na tym nie traci. [Przeczytaj także, jak zdobywać poleconych <<--]
 • Limit poleconych: Bez limitu.
 • Dzienny zarobek: Różnie, +/- 10 gr (z płatnych reklam) + dodatkowe formy zarobku: poleceni (program partnerski), płatne zadania. 
 • Płatne maile — przychodzą na adres mailowy podany przy rejestracji lub są dostępne na stronie programu (możesz to sobie dowolnie ustawić). Po odebraniu maila należy kliknąć link reklamowy (zwykle znajduje się on na dole maila) i odczekać odpowiedni czas (zależnie od wartości reklamy).
 • Płatne kliki — dostępne są na stronie programu (po zalogowaniu się). Wszystkie kliki warte są minimum 1 grosz
 • Dodatkowe formy zarobku: Płatne zadania, program partnerski.

# 4. Ocena programu i inne uwagi

⊕ Plusy — Co mi się podoba w tym programie?
 1. Legalna firma: Polskie Centrum Reklamy należy do legalnie działającej, zarejestrowanej firmy Arial Media. Zobacz także pozostałe strony zarobkowe firmy [Arial Media <<]
 2. Stabilność, długoterminowość: Długi czas na rynku GPTR (płaci od 2004 roku).
 3. Wypłacalność: Program płaci, w sieci można znaleźć bieżące dowody wypłat. Pod opisem umieściłem również własny dowód wypłaty.
 4. Doświadczenie: Znany, doświadczony admin.
 5. Najwyższe stawki: Strona oferuje najwyższe stawki wśród polskich programów mailowych. Tutaj każdy klik warty jest minimum 1 grosz.
 6. Brak limitów: Brak limitu poleconych — to ważny atut dla tych, którzy potrafią zdobywać ich wielu.
 7. Bonus za zapis: 1,5 PLN
 8. Program partnerski: Otrzymasz dożywotnio aż 25% od zarobków każdego pozyskanego przez Ciebie poleconego (pozyskanego poprzez unikalny link polecający). Po rejestracji otrzymasz dostęp do linków i banerów promocyjnych). Polecony oczywiście nic na tym nie traci.
  Korzystanie z programu polecającego nie jest oczywiście obowiązkowe. Jeśli nie lubisz takiej formy zarabiania, to nie musisz z niej korzystać.

⊖ Minusy — Co mi się nie podoba w tym programie?

 1. Powolne zarabianie bez poleconych: Tak jak w każdym programie typu Paid to Click, przy samotnym zarabianiu (bez poleconych) zbierana kwota rośnie wolno. * Dlatego, żeby zarabiać w miarę szybko, warto zbierać „poleconych”, czyli zapraszać nowych użytkowników. Na stronie programu znajdują się materiały promocyjne — linki i banery, które ułatwiają pozyskiwanie nowych użytkowników. Zapraszanie poleconych nie jest obowiązkowe, ale zwiększa zarobki i przyspiesza, osiągniecie minimum niezbędnego do wypłaty. Dlatego warto korzystać z programu partnerskiego.
 2. Niski potencjał zarobkowy: Zarabianie w Centrum reklamy nie zastąpi normalnej pracy lub biznesu, to tylko dodatkowe zarabianie przez Internet.
 3. Niskie stawki: Program płaci maksymalnie kilka groszy za pojedynczą, obejrzaną reklamę.
 4. Wysokie minimum: Dosyć wysokie minimum do wypłaty — 30 zł (wysokie jak na program GPTR)

# 5. Korzyści dla reklamodawcy:

 • Tani sposób na reklamę swojej strony.
 • Spora oferta reklamowa, dopasowana do każdego reklamodawcy.
 • Duża ilość form zapłaty za reklamę, możliwość zapłaty także poprzez SMS.
 • Dla zainteresowanych faktury VAT.
 • Program należy do firmy reklamowej, kupując reklamę, masz pewność, że kupujesz ją legalnie.

# 6. Jak zarejestrować się w programie?

[Rejestracja w CenrtumReklamy.com] 🠜 kliknij link, przeniesie Cię na oficjalną stronę programu. Żeby się zapisać, kliknij napis „Rejestracja” (na górze strony). Po rejestracji w programie możesz zacząć zarabiać.

UWAGA! Do rejestracji w programie NIE używaj skrzynek pocztowych Onet.pl (nie dochodzi na nie mail potrzebny do rejestracji w programie).

Aby mieć stuprocentową pewność, że e-maile reklamowe dotrą na Twoją pocztę, używaj następujących skrzynek pocztowych: gmail.com, o2.pl

Inne skrzynki są także dozwolone, lecz program nie gwarantuje, że przesyłki nie będą błędnie klasyfikowane jako SPAM.

# 7. Czy strona płaci? Czy program nie jest oszustwem? Najnowsze uwagi (2019-08-13)

Tak, na chwilę obecną program płaci i nie jest oszustwem, poniżej umieściłem własny dowód wypłaty. Na najnowszą wypłatę czekałem 6 dni. Zarabianie przez Internet w CentrumReklamny nie jest jednak sposobem na łatwe i szybkie pieniądze z Internetu. To tylko forma bardzo niewielkiego zarobku, dodatkowa „praca”, która możesz wykonywać przy okazji korzystania z Internetu.

# 8. CentrumReklamy — dowód wypłaty 2019 


kliknij obrazki, aby je powiększyć Informacje o wypłatach
CentrumReklamy — dowód wypłaty 2019
33,97 zł na konto bankowe
Data zlecenia wypłaty: 2019-08-07
Data wpłynięcia na konto: 2019-08-13
Czas oczekiwania na wypłatę: 6 dni
CentrumReklamy — dowód wypłaty 2019
33,02 zł na konto bankowe
Data zlecenia wypłaty: 2019-06-12
Data wpłynięcia na konto: 2019-06-19
Czas oczekiwania na wypłatę: 7 dni
CentrumReklamy — dowód wypłaty 2019
31,34 zł na konto bankowe
Data zlecenia wypłaty: 2019-04-27
Data wpłynięcia na konto: 2019-04-29
Czas oczekiwania na wypłatę: 2 dni


Autor wpisu: m-Zarabianie
Źródło informacji: (statystyki, warunki uczestnictwa itp.): Oficjalna strona CentrumReklamy.
Ostatnia aktualizacja wpisu: 2019-08-13
Kopiowanie treści bloga zabronione.

Zobacz także:

[Najlepsze programy zarobkowe <<--]
[Darmowe konta bankowe w mBanku <<--]

KOMENTARZE

Zasady komentowania: Bardzo proszę nie spamować linkami w komentarzach. Komentarze będące typową reklamą: zawierajcie linki, frazy kluczowe zamiast podpisu (pisane pod SEO) itp. nie będą publikowane. Przeczytaj więcej


BLOGGER: 10
 1. a co sadzisz o serwise Centrum reklamy od Adnoxpl

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Komentarz napisałeś pod opisem programu BiznesMails, ale przeniosłem go tutaj, pod opis programu, o który pytasz.

   Krótko i w temacie: Program "Centrum Reklamy" jest jak najbardziej wypłacalny, należy do legalnej, zarejestrowanej firmy, bardzo dobry kontakt z adminem.

   Powyżej (pod opisem programu) zamieściłem niektóre screeny własnych dowodów wypłat. Czas oczekiwania na ostatnią wypłatę (z 04-09-2014) wyniósł 4 dni :)

   Usuń
 2. Ciekawe rozwiązanie, chętnie bardziej się temu przyjrzę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Interesujące rozwiązanie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystko fajnie ale systemy reklamowe są po to aby na niech zarobił usługodawca także docelowo "kokosów" na tym się nie zrobi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście, że "kokosów" się tutaj nie zarobi, informuję o tym już w wątku startowym <<--. Natomiast programy (firmy Adnox<<--) płacą systematycznie od wielu lat i jeśli ktoś ma ochotę zarabiać, na oglądaniu reklam w programach GPTR (a takich osób jest całkiem sporo), to programy firmy Adnox (w tym opisany wyżej CentrumReklamy) są bardzo dobrym wyborem.

   Wszędzie, w każdej branży usługodawca zarabia najwięcej. Poza tym właściciele programów GPTR nie zarabiają wcale jakichś kokosów na użytkownikach.

   Programy GPTR utrzymują się głównie z reklam. Niewielu ludzi zwraca jednak uwagę, jak tani jest tutaj koszt zakupu reklamy. Przykładowo 1000 gwarantowanych wejść w programie CentrumReklamy kosztuje - 15.36 PLN (tyle reklamodawca zapłaci za 1000 zakupionych klików). cennik <<--

   15.36 PLN : 1000 klików = 0.01536 PLN za klik (tyle otrzyma admin od reklamodawcy za klik w reklamę).

   Z tego 0,01 PLN admin musi zapłacić użytkownikowi klikającemu w reklamę PTC (każda reklama w CentrumRekalmy warta jest 1 grosz), więc za każdą taką zakupioną reklamę ile pozostaje adminowi?
   Pozostaje mu 0,00536 PLN. Z tego musi odprowadzić jeszcze część na podatek, ZUS, koszty serwera itp.
   Więc jeśli ktoś uważa, że admini programów GPTR zbijają jakieś kokosy na użytkownikach, to jest w błędzie.

   Czy dałoby się więcej zapłacić użytkownikowi? Powiedzmy 1 zł albo 5 zł za klik w reklamę ?
   Żeby właściciele mogli tyle zapłacić użytkownikowi, za obejrzenie jednej reklamy, to musieliby wprowadzić o wiele, wiele większe ceny za reklamy dla reklamodawców. Tylko kto więcej zapłaci za reklamę w programie GPTR, gdzie reklamy są średnio skuteczne? I tutaj koło się zamyka. Stawki w programach GPTR nigdy nie będą dużo większe. A jeśli jakaś firma oferuje użytkownikowi dużo więcej (niż kilka groszy za klik w reklamę), to zwykle są to tak zwane SCAMY — czyli firmy — oszuści.

   Fakt — nie zarabia się w CentrumReklamy "kokosów", ale firma płaci od 2004 roku i dowody wypłat pojawiają się regularnie w Internecie :)

   Usuń
 5. .witam serdecznie,czekam na wypłatę już 8 dni,regulamin mówi że nie dłużej niż 7,więc?????

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Według regulaminu - CentrumReklamy ma 7 dni na wysłanie wypłaty, ale zwykle od wysłania do zaksięgowania pieniędzy w banku użytkownika upływa kolejny dzień.

   Osobiście na 4 zlecone ostatnio wypłaty nie czekałem dłużej niż 3 dni, screen z mojego konta:

   https://3.bp.blogspot.com/-uXdvRxYkEtQ/W73noaaPDuI/AAAAAAAAClg/SCRHsave2PEu4z-SrRxVj8D9aGX4zcLswCLcBGAs/s1600/mini_Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B10-10-2018%2B133421.bmp.jpg
   Rozwiązanie dla Ciebie:
   1. Uzbroić się w cierpliwość, ponieważ wypłatę otrzymasz pewnie w ciągu najbliższych dni.
   2. Napisać do działu obsługi i zapytać, jeśli czas oczekiwania przekroczy 10 dni.
   3. Lub jeśli czas oczekiwania przekroczy 10 dni podać mi swój nick w programie — a ja napiszę w Twoim imieniu i zapytam się o Twoją wypłatę "i co jest grane".

   PS. Mam też prośbę, jesli otrzymasz już wypłatę, to napisz, jak długo na nią czekałeś.

   Usuń
 6. Witam serdecznie,tak to jest dobry program,wypłatę już otrzymałem,.to prawda,.gorzej jest na Fortunata,.tam zarobiłem przeszło 30 złotych,.szkoleń to za doładowanie telefonu,niestety,zarobek znikł,jeśli ktoś tam zarabia,radzę nie mieć z nimi nic wspólnego,.tam kradną zarobki,pisze do nich,bez skutku,żadnych wyjasnie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za informację. Tak, CentrumReklamy oraz pozostałe programy firmy Arial-Media ( https://www.m-zarabianie.com/search/label/Arial-Media ) są jak na razie wypłacalne. W internecie pojawiają się aktualne dowody wypłat — sam też wypłacam od czasu do czasu z tych programów (od wielu lat).

   Natomiast, jeśli chodzi o wspomnianą przez Ciebie "Fortunę", to akurat nie mam tam kotna. Dlatego nie wiem osobiście, jak jest z wypłacalnością tego programu, ale dziękuję za informację (Fortuna nie ma nic wspólnego z firmą Arial-Media i CentrumReklamy).

   Usuń

REKLAMA
REKLAMA

Otrzymuj informacje o najnowszych postach na adres E-mail

Twoja zgoda: Zapisując się do subskrypcji bloga, zgadzasz się na gromadzenie i przechowywanie Twojego adresu e-mail. Przeczytaj więcej

Polecany program:

Przeczytaj o wypłacalnym panelu ankietowym. Zarabianie w tym panelu polega na wypełnianiu ankiet itp. Płaci od 2007 roku na procesory PayPal, Skrill):

ySense - zarabianie przez internet, płatne ankiety
Nazwa

2018,1,20dollars2surf,1,3ziko,1,Adnox,8,Ads-Ivo,1,Afiliacja,2,Angielskojęzyczne,4,ankieta,1,Ankiety,17,Archiwalne,15,Arial-Media,8,Artykuly-goscinne,2,Badanie-opinii,1,Banki,8,bezpieczeństwo,2,BiznesMails,1,blog,74,Blogger,2,blogowanie,2,blogspot,2,Bo-Panel.pl,1,cash back,2,CashBackRabat,1,CashnHits,2,CentrumReklamy,2,Click.Mail,1,ClixAddon,1,Clixsense,9,cytaty,1,Dobre,23,DonkeyMails,2,eKasa,2,eKonto,1,eKonto m,1,EldiBux,1,Epanel,1,Filmy,1,Forsapl,1,Gify,1,GlobalTestMarket,1,głosowanie,1,GPTplanet,1,GPTR,9,GreenPanthera,1,i-Say,1,ImasOnline,1,ImperiumReklamy,2,internet,1,kalkulator oszczędności,1,kalkulatory,1,KlubKantar,1,komputery,1,Konta bankowe,6,konta młodzieżowe,2,konta osobiste,1,konta oszczędnościowe,1,konta walutowe,1,LifePointsPanel,1,lokaty,1,LuckyMails,1,Mailowe,9,MarketAgent,1,Marketing,4,Markonix,1,MateBux,1,mBank,3,Moje ulubione,10,MyCashBar,1,MyLead,1,Nagrody,1,Najlepsze,1,Najlepsze dla promotorów,4,Najlepsze dla użytkownika bez poleconych,7,Neobux,5,Netele,5,News,24,Nie polecam - SCAM,17,No-Minimum,1,Ojooo,1,Opinie.pl,1,OptimalBux,1,oszczędzanie,3,PanelAriadna,1,Partnerskie,2,Payza,4,piłka nożna,1,PIT,1,pl.toluna.com,1,Płaci pieniądze na PayPal,9,Płaci pieniądze na polskie konto bankowe,17,Płaci pieniądze na Skrill,6,płatne ankiety,2,Pod znakiem zapytania,17,podatki,1,podsumowanie,1,poleceni,2,Polskie,23,Polskojęzyczne,23,poradnik,16,Porównywarka,5,Poznaj.to,1,Procesory płatności,1,Produkty finansowe,10,Programy firmy Atentivo Anti-Tau & Ads-Ivo (Admin Netele i Miroka),8,Prolific.,1,przydatne narzędzia,1,PTC,1,PulsReklamy,2,ranking,5,ReaktorOpinii,1,recenzja,2,reklama,1,Reklama w internecie,6,reklamowe,1,reklamy na stronę,1,review,1,Scarlet-Clicks,1,Sejfik,1,Skrill,1,Słowniczek,2,sonda,1,Swiat-Reklam,2,Szuwary,2,TimeBucks,1,timebucks.com,1,Toluna,1,UEFA Euro 2016,1,Video,1,Web-Ads,1,WordLinx,1,Wypłata,3,Wywiady,1,ySense,9,Zagraniczne,4,zakupy,1,zarabianie,72,zestawienie,1,ZielonyMail,3,Zlotoweczka,1,
ltr
item
m-Zarabianie — blog o zarabianiu w Internecie bez inwestycji: CentrumReklamy - płaci za czytanie maili od 2004 r. - opinie
CentrumReklamy - płaci za czytanie maili od 2004 r. - opinie
CentrumReklamy — płaci, w Internecie można znaleźć dowody wypłat. Strona oferuje najwyższe stawki wśród polskich programów mailowych.
https://1.bp.blogspot.com/-IU3g-NXoxzQ/WeTDqzey5VI/AAAAAAAABOY/oJz3RHcMQBclnOKo7_SSb7ghSrIInz6NACLcBGAs/s640/optimized-h0ic.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-IU3g-NXoxzQ/WeTDqzey5VI/AAAAAAAABOY/oJz3RHcMQBclnOKo7_SSb7ghSrIInz6NACLcBGAs/s72-c/optimized-h0ic.jpg
m-Zarabianie — blog o zarabianiu w Internecie bez inwestycji
https://www.m-zarabianie.com/2012/01/polskie-centrum-reklamy-gptr-najwieksze.html
https://www.m-zarabianie.com/
https://www.m-zarabianie.com/
https://www.m-zarabianie.com/2012/01/polskie-centrum-reklamy-gptr-najwieksze.html
true
811550301452940054
UTF-8
Załadowano wszystkie posty Nie znaleziono żadnych wpisów POKAŻ WSZYSTKIE Czytaj więcej Odpowiedz Anuluj odpowiedź Skasuj By Strona główna STRONY POSTY Pokaż wszystkie PRZECZYTAJ TAKŻE PODOBNE POSTY: ETYKIETA ARCHIWUM SEARCH WSZYSTKIE POSTY Nie znaleziono żadnego wpisu pasującego do Twojej prośby Wróć na stronę główną Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień przed chwilą 1 minuta temu $$1$$ minutes ago 1 godzinę temu $$1$$ hours ago Wczoraj $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago ponad 5 tygodni temu Obserwujący Śledzić TREŚĆ PREMIUM ZOSTAŁA ZABLOKOWANA STEP 1: Share to a social network STEP 2: Click the link on your social network Skopiuj cały kod Zaznacz cały kod Wszystkie kody zostały skopiowane do schowka Nie można skopiować kodów / tekstów, naciśnij [CTRL] + [C] (lub CMD + C na Macu), aby skopiować Table of Content