Centrum Reklamy — płaci za czytanie maili od 2004 roku

Polskie Centrum Reklamy — płaci, w internecie można znaleźć dowody wypłat. Strona oferuje najwyższe stawki wśród polskich programów mailowych.

Co to jest Centrum Reklamy?

CentrumReklamy to polska strona typu GPTR. Czyli zarabianie tutaj polega na czytaniu płatnych maili, na oglądaniu płatnych reklam (dostępne na stronie programu), na wykonywaniu płatnych zadań, na polecaniu programu nowym użytkownikom (program partnerski). Uczestnictwo w programie jest darmowe, legalne, nie zobowiązuje do żadnych zakupów i w każdej chwili możesz z niego zrezygnować.

Zarabianie w Centrum reklamy

Strona CentrumReklamy powstała w 2004 roku. Od 2009 roku należy do doświadczonej firmy reklamowej Adnox.pl. Firma posiada sieć serwisów GPTR, ponadto zajmuje się działalnością typu: reklama w Internecie, projektowanie stron www, usługi hostingowe. Programem zarządza admin o znanym nicku "Pampers".


CentrumReklamy — Przydatne informacje:

 • Adres strony (oficjalna strona programu): centrumreklamy.com
 • Metoda zarabiania: Płatne czytanie maili, klikanie, oglądanie banerów i linków reklamowych (sekcja PTC dostępna jest po zalogowaniu się na stronie Centrum Reklamy), wykonywanie płatnych zadań, program partnerski.
 • Czy ten program płaci? Tak, aktualny status programu (2018-03-07): PŁACI, dział na blogu: NAJLEPSZE (Złota lista). Pod opisem programu zamieściłem własny dowód wypłaty.
 • Język strony: Polski.
 • Czy uczestnictwo jest darmowe i legalne? Tak, uczestnictwo w Centrum Reklamy jest darmowe, legalne i nie zobowiązuje do żadnych zakupów na stronie. W każdej chwili możesz też zrezygnować z uczestnictwa.
 • Akceptacja użytkowników (Kto może dołączyć?): Do programu przystąpić może każdy, kto ma minimum 13 lat (a górnej granicy wieku oczywiście nie ma). Gdy nie masz ukończonych 18 lat, wymagana jest zgoda opiekunów na uczestnictwo w programie. Program jest otwarty dla uczestników z krajów, gdzie tego typu działalność nie jest prawnie zakazana. Podczas rejestracji podaj swoje prawdziwe imię i nazwisko (konieczne do wypłaty) oraz prawdziwy adres e-mail. Na podany przy rejestracji adres e-mail będziesz otrzymywał płatne maile. Jedna osoba może posiadać tylko jedno konto w serwisie.
 • Kto jest właścicielem strony? Programem zarządza znany admin, o nicku "Pampers", firma Adnox.pl, Tczewskie Łąki, NIP: 5791942177
REGON: 340371061
Mailingowa baza danych zgłoszona w GIODO,
Nr księgi: 103742, nr zgłoszenia: 012269/2011
Kontakt: admin@adnox.pl
Telefon: 503 570 977
 • Data uruchomienia strony: 2004 roku. Od 2009 należy do Adnox.pl
 • Ilość użytkowników: 125,240 (stan z 16 października 2017); 127,171 (stan z 12 maja 2018).
 • Minimum do wypłaty: 30 zł
 • Metody wypłat: Wypłaty realizowane są na konta bankowe. Można też wybrać opcję doładowania telefonu.
 • Czas oczekiwania na wypłatę: Wypłaty realizowane są raz w tygodniu. Według regulaminu czas oczekiwania nie jest dłuższy niż 7 dni, z wyjątkami w przypadku absencji administratora (np.urlop), o których uczestnicy będą odpowiednio wcześniej informowani. Wypłatę zleca się na stronie programu (zakładka po lewej stronie).


Na czym polega zarabianie w CentrumReklamy?

Zarabianie przez internet na stronie CentrumReklamy polega na czytaniu maili reklamowych, oglądaniu płatnych reklam, wykonywaniu zadań, poleceniu programu (program partnerski).
 • Ilość reklam dziennie: Różnie, +/- 10
 • Wartość reklam: Czytanie maili reklamowych: 1-2 gr za mail (wszystkie maile warte minimum 1 grosz).
 • Klikanie w sekcji płatnych linków: 1 gr (wszystkie kliki warte minimum 1 grosz).
 • Program partnerski, kliki poleconego: (1 poziom poleconych — 25% z zarobku poleconego). Otrzymasz dożywotnio aż 25% od zarobków każdego pozyskanego przez Ciebie poleconego (pozyskanego poprzez unikalny link polecający — po rejestracji otrzymasz dostęp do linków i banerów promocyjnych). Polecony oczywiście nic na tym nie traci.
 • Limit poleconych: Bez limitu
 • Dzienny zarobek: Różnie, +/- 10 gr (z płatnych reklam) + dodatkowe formy zarobku: poleceni (program partnerski), płatne zadania. 
 • Płatne maile — przychodzą na adres mailowy podany przy rejestracji lub są dostępne na stronie programu (możesz to sobie dowolnie ustawić). Po odebraniu maila należy kliknąć link reklamowy (zwykle znajduje się on na dole maila) i odczekać odpowiedni czas (długość zależy od wartości reklamy).
 • Płatne kliki — dostępne są na stronie programu (po zalogowaniu się). Wszystkie kliki warte są minimum 1 grosz
 • Dodatkowe formy zarobku: Płatne zadania, program partnerski.


Ocena programu i inne uwagi

⊕ Plusy — Co mi się podoba w tym programie?
 • Legalna firma: Polskie Centrum Reklamy należy do legalnie działającej, zarejestrowanej firmy Adnox.pl. Zobacz także pozostałe strony zarobkowe firmy Adnox <<
 • Stabilność, długoterminowość: Długi czas na rynku GPTR (płaci od 2004 roku).
 • Wypłacalność: Program płaci, w sieci można znaleźć bieżące dowody wypłat. Pod opisem umieściłem również własny dowód wypłaty.
 • Doświadczenie: Znany, doświadczony admin.
 • Najwyższe stawki: Strona oferuje najwyższe stawki wśród polskich programów mailowych. Tutaj każdy klik warty jest minimum 1 grosz.
 • Brak limitów: Brak limitu poleconych — to ważny atut dla tych, którzy potrafią zdobywać ich wielu.
 • Kontakt, Support: Bardzo dobry kontakt mailowy z adminem
 • Bonus za zapis: 1,5 PLN
 • Program partnerski: Otrzymasz dożywotnio aż 25% od zarobków każdego pozyskanego przez Ciebie poleconego (pozyskanego poprzez unikalny link polecający — po rejestracji otrzymasz dostęp do linków i banerów promocyjnych). Polecony oczywiście nic na tym nie traci.
⊖ Minusy — Co mi się nie podoba w tym programie?
 • Powolne zarabianie bez poleconych: Tak jak w każdym programie typu Paid to Click, przy samotnym klikaniu (bez poleconych) zbierana kwota rośnie wolno. * Dlatego, żeby zarabiać w miarę szybko, należy zbierać "Poleconych", czyli zapraszać nowych użytkowników. Na stronie programu znajdują się materiały promocyjne — linki i banery, które ułatwiają pozyskiwanie nowych użytkowników. (Zapraszanie poleconych nie jest obowiązkowe, ale zwiększa zarobki i przyspiesza, osiągniecie minimum niezbędnego do wypłaty).
 • Niski potencjał zarobkowy: Zarabianie w Centrum reklamy nie zastąpi normalnej pracy lub biznesu, to tylko dodatkowe zarabianie przez internet.
 • Wysokie minimum: Dosyć wysokie minimum do wypłaty — 30 zł (wysokie jak na program GPTR)


Korzyści dla reklamodawcy:

 • Tani sposób na reklamę swojej strony.
 • Spora oferta reklamowa, dopasowana do każdego reklamodawcy.
 • Duża ilość form zapłaty za reklamę, możliwość zapłaty także poprzez SMS.
 • Dla zainteresowanych faktury VAT.
 • Program należy do firmy reklamowej, kupując reklamę, masz pewność, że kupujesz ją legalnie.


Jak zarejestrować się w programie?


[Rejestracja w CenrtumReklamy.com] 🠜 kliknij link, przeniesie Cię na oficjalną stronę programu. Żeby się zapisać, kliknij napis "Rejestracja" (na górze strony). Po rejestracji w programie możesz zacząć zarabiać.

UWAGA! Do rejestracji w programie NIE używaj skrzynek pocztowych Onet.pl (nie dochodzi na nie mail potrzebny do rejestracji w programie).

Aby mieć stuprocentową pewność, że e-maile reklamowe dotrą na Twoją pocztę, używaj następujących skrzynek pocztowych: gmail.com, o2.pl

Inne skrzynki są także dozwolone, lecz program nie gwarantuje, że przesyłki nie będą błędnie klasyfikowane jako SPAM.


Czy strona płaci? Czy program nie jest oszustwem? Najnowsze uwagi (2018-03-07)

Tak, strona CentrumReklamy płaci, w Internecie można znaleźć bieżące dowody wypłat. Poniżej zamieściłem również własny dowód wypłaty. Na najnowszą wypłatę czekałem 3 dni.


Centrum Reklamy — dowód wypłaty 2018

Kliknij obrazki, aby je powiększyć Informacje o wypłatach
Centrum Reklamy — dowód wypłaty 2018


78,57 PLN na konto mBank
Data zlecenia wypłaty: 2018-03-04
Data wpłynięcia na konto: 2018-03-07
Czas oczekiwania na wypłatę: 3 dni
Centrum Reklamy — dowód wypłaty
155,52 PLN na konto mBank
Data zlecenia wypłaty: 2017-10-04
Data wpłynięcia na konto: 2017-10-13
Czas oczekiwania na wypłatę: 9 dni
Centrum Reklamy — dowód wypłaty

126,86 PLN na konto mBank
Data zlecenia wypłaty: 2017-04-01
Data wpłynięcia na konto: 2017-04-10
Czas oczekiwania na wypłatę: 9 dni

Autor wpisu: Owl, blog m-zarabianie.com,
Źródło informacji: (statystyki, warunki uczestnictwa itp.): Oficjalna strona CentrumReklamy
Ostatnia aktualizacja wpisu: 2018-03-12
Kopiowanie treści bloga zabronione.

Zobacz także:

Najlepsze programy zarobkowe <<--

Darmowe konta bankowe w mBanku <<--

Zasady komentowania na blogu m-Zarabianie:

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z zasadami komentowania <<--

KOMENTARZE

BLOGGER: 7
Loading...
Clixsense - zarabianie przez internet, płatne ankiety

Otrzymuj informacje o najnowszych postach na adres E-mail

Nazwa

20dollars2surf,1,3ziko,1,Adnox,8,Ads-Ivo,1,Angielskojęzyczne,8,Ankiety,5,Archiwalne,13,Arial-Media,9,Aurorki,2,Badanie-opinii,1,Banki,2,Bux,3,CashnHits,2,CentrumReklamy,3,Click.Mail,1,ClixAddon,1,Clixsense,9,Dobre,16,DonkeyMails,2,Ekasa,1,EldiBux,1,Epanel,1,Filmy,1,Forsapl,1,Gify,1,GPTplanet,1,GPTR,12,ImasOnline,1,ImperiumReklamy,2,Konta bankowe,1,LegacyClix,2,LuckyMails,1,Mailowe,12,MarketAgent,1,Markonix,1,MateBux,1,mBank,2,Moje ulubione,10,Najlepsze,6,Najlepsze dla promotorów,4,Najlepsze dla użytkownika bez poleconych,3,Najlepsze GPTR,3,Najlepsze panele ankietowe,2,Neobux,5,Netele,3,News,27,Nie polecam - SCAM,17,No-Minimum,1,Nowe i Testowane,5,Ojooo,1,Opinie.pl,1,Pampers,5,Partnerskie,1,Payza,4,piłka nożna,1,Płaci pieniądze na PayPal,5,Płaci pieniądze na polskie konto bankowe,15,Płaci pieniądze na Skrill,5,płatne ankiety,1,Płatne oglądanie reklam,8,Pod znakiem zapytania,2,poleceni,2,Polskie,17,Polskojęzyczne,17,poradnik,15,Procesory płatności,1,Produkty finansowe,2,Programy firmy Adnox,6,Programy firmy Atentivo Anti-Tau & Ads-Ivo (Admin Netele i Miroka),8,PTC,5,PulsReklamy,2,Qassa,1,ReaktorOpinii,1,Recenzja,1,reklama,1,reklamowe,1,reklamy,1,Reklamy na stronę,1,Revenue Share,2,Review,1,Scarlet-Clicks,1,Sejfik,1,Skrill,1,Słowniczek,2,Swiat-Reklam,1,SwiatReklam,1,Szuwary,2,UEFA Euro 2016,1,Video,1,Web-Ads,1,WordLinx,1,Wypłata,5,Wywiady,1,Zagraniczne,8,ZielonyMail,3,Zlotoweczka,1,
ltr
item
m-Zarabianie — blog o zarabianiu w Internecie bez inwestycji: Centrum Reklamy — płaci za czytanie maili od 2004 roku
Centrum Reklamy — płaci za czytanie maili od 2004 roku
Polskie Centrum Reklamy — płaci, w internecie można znaleźć dowody wypłat. Strona oferuje najwyższe stawki wśród polskich programów mailowych.
https://1.bp.blogspot.com/-IU3g-NXoxzQ/WeTDqzey5VI/AAAAAAAABOY/oJz3RHcMQBclnOKo7_SSb7ghSrIInz6NACLcBGAs/s400/optimized-h0ic.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-IU3g-NXoxzQ/WeTDqzey5VI/AAAAAAAABOY/oJz3RHcMQBclnOKo7_SSb7ghSrIInz6NACLcBGAs/s72-c/optimized-h0ic.jpg
m-Zarabianie — blog o zarabianiu w Internecie bez inwestycji
https://www.m-zarabianie.com/2012/01/polskie-centrum-reklamy-gptr-najwieksze.html
https://www.m-zarabianie.com/
https://www.m-zarabianie.com/
https://www.m-zarabianie.com/2012/01/polskie-centrum-reklamy-gptr-najwieksze.html
true
811550301452940054
UTF-8
Załadowano wszystkie posty Nie znaleziono żadnych wpisów POKAŻ WSZYSTKIE Czytaj więcej Odpowiedz Anuluj odpowiedź Skasuj By Strona główna STRONY POSTY Pokaż wszystkie POLECANE DLA CIEBIE ETYKIETA ARCHIWUM SZUKAJ NA BLOGU WSZYSTKIE POSTY Nie znaleziono żadnego wpisu pasującego do Twojej prośby Wróć na stronę główną Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień just now 1 minuta temu $$1$$ minutes ago 1 godzinę temu $$1$$ hours ago Wczoraj $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago ponad 5 tygodni temu Obserwujący Śledzić TREŚĆ PREMIUM ZOSTAŁA ZABLOKOWANA KROK 1: Udostępnij. KROK 2: Kliknij udostępniony link, aby odblokować Skopiuj cały kod Zaznacz cały kod Wszystkie kody zostały skopiowane do schowka Nie można skopiować kodów / tekstów, naciśnij [CTRL] + [C] (lub CMD + C na Macu), aby skopiować