DonkeyMails GPTR - obecnie program tylko do reklam, opinie, uwagi, opis

Uwaga: poniższy post jest już nieaktualny

Co to jest DonkeyMails?

DonkeyMails.com to angielskojęzyczny program reklamowo-zarobkowy typu GPTR. 

Użytkownikom szukającym dodatkowego zarobku w Internecie płaci za czytanie płatnych maili reklamowych, oglądanie reklam (klikanie w banery, linki reklamowe). Reklamodawcom oferuje tanią reklamą mailingową, unikalne wejścia na stronę, wyświetlenie banerów, itp. DonkeyMail jest jednym z najstarszych programów tego typu. Istnieje i systematycznie wypłaca od 3 lutego 2005 roku. Cieszy się zaufaniem użytkowników i zajmuje wysokie miejsca w rankingach firm GPTR. Dowody wypłat z tego programu można znaleźć w całym Internecie. Rejestracja w programie jest legalna, darmowa i nie zobowiązuje do żadnych zakupów.
DonkeyMails GPTR - płaci od 2005 roku! Opinie, uwagi, opis
Wypłacalność - w sieci można znaleźć mnóstwo dowodów  wypłat i więcej opinii pozytywnych niż negatywnych.  Kliknij obrazek i przejdź na oficjalną stronę DonkeyMails


Pozostałe informacje

 • Właściciel strony: Sebas Broekhof, MultiMoneyGroup (Нolandia)
 • Data startu: 3 luty 2005 rok
 • Liczba użytkowników: Ponad 750,000+ (stan z sierpnia 2016)
 • Akceptacja użytkowników: Program akceptuje użytkowników z każdego kraju, ale uwaga: Właściciel programu nie toleruje żadnych prób oszustwa, stosowania botów klikających za nas, klikania w CHEAT LINKI czy podawania fałszywych danych przy rejestracji. Należy o tym pamiętać, żeby nie stracić konta.
 • Skrypt strony: CC/Cash Crusader


Zarabianie w DonkeyMails

Głównym źródłem zarobku jest czytanie płatnych maili reklamowych oraz oglądanie stron internetowych, reklam (klikanie w banery i linki reklamowe). Maile reklamowe przychodzą na skrzynkę pocztową lub są dostępne na stronie programu (można to sobie ustawić i w dowolnej chwili zmienić). Płatne banery i linki reklamowe dostępne są po zalogowania się na stronie programu.


Zarabiasz za

 • Czytanie maili reklamowych: 0.25 centa za mail
 • Klikanie w sekcji płatnych linków: Kliki o wartości : 0.01c, 0.02c, 0.1c, 0.25c, 0.5c, 1c (Kliki dostępne po zalogowaniu się na stronie programu).
 • Za polecanie programu nowym użytkownikom: (5 poziomów poleconych 10%, 5%, 3%, 2%, 1%).
 • Płatne promowanie: $0.50 za 1,000 kredytek
 • Płatne zadania, zapisy, itp.

Wypłata


  Rejestracja, zapis w DonkeyMails

   Rejestracja w DonkeyMails.com <<-- Kliknij link, przeniesie Cię on na oficjalną stronę programu. Po wejściu na stronę programu kliknij Sign Up! (w górnej części strony). Po kliknięciu Sign Up wpisz swój adres mailowy - przyjdzie na niego link aktywacyjny. Po kliknięciu linku aktywacyjnego wypełnij wszystkie pola formularza:
  • Username: Twoja nazwa użytkownika.
  • Wyślij e-maile do: Wybierz adres e-mail.
  • First name: Twoje imię.
  • Last name: Twój nazwisko.
  • Address: Ulica i numer domu.
  • City: Miasto.
  • State: Wybierz N/A, a pole Other zostaw puste.
  • Zip Code: Twój kod pocztowy.
  • Country: Kraj, w którym mieszkasz.
  • Pole Reffered by: zostawiamy.
  Po wypełnieniu danych, wybierz swoje zainteresowania (kategorie reklam które chcesz otrzymać). Im więcej zaznaczysz kategorii reklam, tym większe szanse na otrzymywanie odpowiednio dużej ilości maili.

  Jak wygląda mail reklamowy?

  kliknij w obrazek aby powiększyć
  DonkeyMails.com GPTR - mail reklamowy
  Mail reklamowy wygląda mniej-więcej tak jak na obrazku po lewej stronie:
  Maile przychodzą na skrzynkę pocztową (na adres E-mail który podałeś przy rejestracji) lub są dostępne na stronie programu (można to sobie ustawić i w dowolnej chwili zmienić).  Jak wyglądają płatne linki reklamowe (PTC)?

   kliknij w obrazek aby powiększyć
  DonkeyMails.com - GPTR - linki reklamowePłatne banery i linki reklamowe dostępne są po zalogowania się na stronie programu. Wystarczy kliknąć w link i odczekać określony czas (zależny od wartości reklamy, około 10 - 30 sekund). Zarobiona kwota automatycznie dodana zostanie do Twojego salda na stronie programu (wypacać można po uzbieraniu 1 $ na konto PayPal, Payza).


  Uwaga na CHEAT Link

  Kliknij w obrazek żeby go powiększyć:
  DonkeyMails.com GPTR - link CHEAT
  Pamiętaj, aby podczas klikania uważać na CHEAT Linki. Firma w ten sposób sprawdza, czy czytelnik czyta to co kilka. Unikaj więc linków z oznaczeniem CHEAT! (Zwykle jeden taki ujemny link znajduje się sekcji płatnych klików). Nie powinno być z tym linkiem problemu ponieważ oznaczony jest wyraźnym, czerwonym napisem CHEATLink. Niekiedy płatne maile lubią trafiać do skrzynki ze spamem, więc warto sprawdzić od czasu do czasu czy nie ma tam maili od DonkeyMails.


  Jak poruszać się po stronie donkeymails?

  Kliknij w obrazek żeby go powiększyć
  DonkeyMails.com GPTR - poruszanie się
  Poruszanie się po stronie DonkeyMails może nowym użytkownikom wydawać się skomplikowane, ale w rzeczywistości jest proste. Nie powinno przysparzać trudności, nawet słabo znającym język angielski.
  Poruszanie się po stronie: Po zalogowaniu się na stronie programu  i kliknięciu na "Members" (w górnej części strony) ukaże się tabelka (menu w formie tabelki).

  Po kliknięciu na "Members"(w górnej części strony) - ukaże się tabelka (menu w formie tabelki).


  Nawigacja, najważniejsze funkcje w tabelce (menu)

  Kliknij w obrazek, aby go powiększyć
  Nawigacja, najważniejsze funkcje DonkeyMails w tabelce (menu)

  Najważniejsze opcje to:

  • Earnings Stats - Statystyki zarobków
  • Paid2Click - sekcja płatnych linków i banerów (Uwaga na Cheat linki - linki minusowe, zwykle jeden taki link minusowy znajduje się pośród banerów).
  • Point2Click - sekcja klików punktowych (punkty, po uzbieraniu większej sumy można wymienić na reklamy).
  • Contest PTC - kliki konkursowe. Słabo płatne, ale za to można wygrać 5 centów co 350 klików
  • Referral links - Banery i linki do polecania programu nowym użytkownikom.
  • Request Payout - Zlecenie wypłaty
  • User Account Info - Zmiana danych konta

  Czy w DonkeyMails można posiadać kilka kont?

  Nie. Regulamin programu zezwala na posiadanie tylko jednego konta na osobę, jednego konta na jedno gospodarstwo domowe. Każda osoba rejestrująca konto w donkeymails.com musi posiadać oddzielny komputer.


  Co to jest system polecania?

  System polecania to rodzaj programu partnerskiego z którego będziesz mógł korzystać po przystąpieniu do serwisu DoneyMail. Po zapisie otrzymasz specjalny link polecający. Będziesz mógł wysłać go znajomym, zamieścić na Facebooku, Naszej klasie, blogu czy stronie internetowej (możliwości jest bardzo wiele). Każdy nowy użytkownik, który zapisze się do programu DonkeyMails z Twojego linku polecającego, zostanie automatycznie przypisany do Twojego konta jako Twój bezpośredni polecony. Otrzymasz 10% z jego zarobków, przy czym on nic na tym nie straci. Na przykład jeśli Twój polecony zarobi 10 dolarów to do Twojego salda w w DonkeyMail automatycznie dopisany zostanie 1 dolar.Jeśli Twój bezpośredni polecony zaprosi do programu kolejnego użytkownika (za pomocą swojego linku polecającego) to nowy użytkownik zostanie Twoim poleconym 2 stopnia (otrzymasz 5% z jego zarobków).System polecania w DonkeyMails posiada aż 5 płatnych poziomów (1 poziom: 10%, 2 poziom: 5%, 3 poziom: 3%, 4 poziom: 2%, 5 poziom: 1%). Werbowanie nowych użytkowników (poleconych) nie jest obowiązkowe, ale warto ich pozyskiwać żeby zwiększyć swoje zyski w programie.

  Co to jest polecony?

  Poleceni to użytkownicy, którzy zapisali się do programu z Twojego polecenia (z Twojego linku polecającego). Zdobywając poleconych przyczyniasz się do zwiększania swoich zarobków w programie. Mając siatkę zdobytych poleconych możesz powiększyć swoje dochody i przyspieszyć osiągnięcie niezbędnego minimum do wypłaty w programie.


  Co to jest link polecający?

  Link polecający, inaczej reflink. Jest to link, który znajduje się w dziale "Referral Links" i służy do polecania programu nowym użytkownikom. Każdy zarejestrowany użytkownik posiada swój unikalny link polecający.


  Gdzie znajdę swój link polecający?

  Linki i banery do polecania programu nowym użytkownikom znajdują się na stronie programu, w sekcji "Referral Links". Nowy użytkownik zostanie przypisany jako Twój polecony tylko wtedy gdy zapisze się do programu z Twojego unikalnego linku lub banera polecającego

  Czy werbowanie nowych użytkowników jest obowiązkowe?

  Nie, werbowanie nowych użytkowników (poleconych) nie jest obowiązkowe, ale warto ich pozyskiwać żeby zwiększyć swoje zyski w programie.

  Co to są poziomy poleconych?

  I poziom poleconych

  To poleceni zdobyci bezpośrednio przez Ciebie. Użytkownicy którzy zapisali się do programu bezpośrednio z linku polecającego dostarczonego im przez Ciebie. Otrzymasz 10% z ich zarobków.

  II poziom poleconych

  To poleceni, którzy zapisali się z linku dostarczonego im przez Twoich bezpośrednich poleconych (poleconych z 1 poziomu). Otrzymasz 5% z ich zarobków.

  III poziom poleconych

  To ludzie, którzy zapisali się z linku dostarczonego im przez Twoich poleconych z drugiego poziomu. Otrzymasz 3% z ich zarobków.

  IV poziom poleconych

  To ludzie, którzy zapisali się z linku dostarczonego im przez Twoich poleconych z trzeciego poziomu. Otrzymasz 2% z ich zarobków.

  V poziom poleconych

  To użytkownicy, którzy zapisali się z linku dostarczonego im przez Twoich poleconych z czwartego poziomu Otrzymasz 1% z ich zarobków.


  Co zrobić z linkiem polecającym i banerami?

  To proste. Kopiujesz swój link polecający i wysyłasz np. w mailu znajomym. Możesz zamieścić go na Naszej Klasie, Facebooku, lub indywidualnie, gdzie tylko chcesz. Możliwości jest bardzo dużo. Możesz opisać w kilku zdaniach program w którym jesteś, a pod opisem wkleić swój link polecający. Jeśli zainteresowana osoba kliknie na wklejony link i się z niego zarejestruje w programie, to automatycznie zostaje Twoim poleconym i pracuję również na Ciebie. Ty masz od tej osoby 10% procent z jej zarobków, przy czym ona nic na tym nie traci. Możliwości jest całkiem sporo. Strona DonkeyMails daje materiały promocyjne w postaci linków polecających i banerów, a reszta zależy już tylko od Twojego pomysłu na promowanie programu. Powodzenia!  Najważniejsze atuty, plusy DonkeyMailsNajważniejsze atuty DonkeyMails to:
  • Wypłacalność - w sieci można znaleźć mnóstwo dowodów wypłat i więcej opinii pozytywnych niż negatywnych.
  • Stabilność - Strona funkcjonuje od 2005 roku - co jest dużym osiągnięciem na rynku tego typu programów.
  • Strona akceptuje uczestników ze wszystkich krajów - każdy może dołączyć i zarabiać.
  • Niskie minimum do wypłaty (na Paypal można wypłacać już po uzbieraniu minimum 1$).
  • Codziennie otrzymasz 3 - 10 maili, oraz kilkadziesiąt płatnych bannerów w dziele paid-to-click.
  • Program nie stawia żadnych ograniczeń co do ilości pozyskanych poleconych - to ważny atut dla tych, którzy potrafią zdobywać ich wielu. Zbieranie "Poleconych" nie jest obowiązkowe ale znacznie przyspiesza uzbieranie minimum potrzebnego do wypłaty.
  Najważniejsze minusy, wady DonkeyMailsMinusy:
  • Niskie stawki, i przy samotnym klikaniu (bez poleconych) zbierana kwota nie rośnie zbyt szybko, dlatego warto budować swoją siatkę poleconych. Zbieranie "Poleconych" nie jest obowiązkowe ale znacznie przyspiesza uzbieranie minimum potrzebnego do wypłaty.


  Najnowsze uwagi: 

  Strona cały czas płaci, poniżej zamieściłem najnowszy dowód wypłaty. Stawki nie są wysokie, ale program jest wypłacalny i płaci zgodnie z terminem podanym w regulaminie. Dziennie otrzymasz około 3 -5 płatnych maili oraz kilkanaście do kilkudziesięciu linków i banerów w sekcji płatnych klików "Paid to Click" (po zalogowaniu się na stronie programu). Ponieważ maili nie przychodzi zbyt wiele, więc głównym źródłem zarobku będzie właśnie sekcja "Paid to Click" z płatnymi klikami. Oczywiście również pozyskiwanie poleconych i inne metody dostępne na stronie programu. Przy klikaniu należy uważać, aby nie klikać w CHEAT LINK, czyli link ujemny (Zwykle jeden taki ujemny link znajduje się sekcji płatnych klików. Nie powinno być z nim żadnych problemów, ponieważ oznaczony jest wyraźnym, czerwonym kolorem i napisem CHEAT LINK).Kilkakrotne kliknięcie w taki link może zakończyć się zawieszeniem konta. Właściciel programu nie toleruje żadnych prób oszustwa, stosowania botów klikających za nas, klikania w CHEAT LINKI czy podawania fałszywych danych przy rejestracji. Należy o tym pamiętać, żeby nie stracić konta.


  DonkeyMails - niektóre dowody płatności


  kliknij w obrazki aby powiększyćInformacje o wypłatach
  DonkeyMails, Donkey Mails, DonkeyMails.com, dowód wypłaty 2016  $ 6,05 USD na konto PayPal
  Data zlecenia wypłaty: 2016-08-06
  Data wpłynięcia na konto: 2016-08-11
  Czas oczekiwania na wypłatę: 5 dni
  DonkeyMails, Donkey Mails, DonkeyMails.com, dowód wypłaty 2015

  $ 5.16 USD na konto PayPal
  Data zlecenia wypłaty: 2014-12-27
  Data wpłynięcia na konto: 2015-01-02
  Czas oczekiwania na wypłatę: 6 dni
  DonkeyMail.com - Dowód wypłaty

  $ 5.41 USD na konto PayPal
  Data zlecenia wypłaty: 2014-05-27
  Data wpłynięcia na konto: 2014-06-04
  Czas oczekiwania na wypłatę: 8 dni


  Autor wpisu: m-Zarabianie.com
  Źródło: (statystyki, warunki uczestnictwa itp): Oficjalna strona DonkeyMails
  Ostatnia aktualizacja wpisu: 2021-01-06

  Zobacz jak wypłacić pieniądze z DonkeyMails <<--

  KOMENTARZE  Zasady komentowania: Bardzo proszę nie spamować linkami w komentarzach. Komentarze będące typową reklamą: zawierajcie linki, frazy kluczowe zamiast podpisu (pisane pod SEO) itp. nie będą publikowane. Przeczytaj więcej


  BLOGGER: 3
  1. Maile czesto przychodzą? Dzisiej założyłem konto i ani jeden nieprzyszedl:/

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Maile przychodzą codziennie - około 3-5 dziennie i więcej. Jeśli nie otrzymujesz ich na adres email podany przy rejestracji, to sprawdź na swoim koncie DonkeyMails, w zakładce User Account Info, czy masz prawidłowo skonfigurowane ustawiania. Site Inbox - wtedy maile pojawiają się tylko na koncie DonkeyMails, ustawienie opcji eMail Address sprawia, że płatne maile przychodzą na adres mailowy podany przy rejestracji.

    Ponieważ maili nie przychodzi zbyt wiele, więc głównym źródłem zarobku jest tutaj sekcja "Paid to Click" z płatnymi klikami (po zalogowaniu się na stronie). Oczywiście również pozyskiwanie poleconych i inne metody dostępne na stronie programu.

    Usuń
  2. gdzie można tanio reklamować ptp donkey??

   OdpowiedzUsuń

  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA

  Otrzymuj informacje o najnowszych postach na adres E-mail

  Twoja zgoda: Zapisując się do subskrypcji bloga, zgadzasz się na gromadzenie i przechowywanie Twojego adresu e-mail. Przeczytaj więcej

  Polecany program:

  Panel Opinie (płatne ankiety) — płaci pieniądze od 2007 roku na: Konto bankowe, karty podarunkowe, doładowanie telefonu. Przeczytaj więcej:

  Panel Opinie.pl - zarabianie przez internet, płatne ankiety

  Szukaj na blogu m-Zarabianie:


  Nazwa

  2018,1,20dollars2surf,1,3ziko,1,Adnox,8,Ads-Ivo,1,AdSense,3,Afiliacja,9,akademickie,2,Angielskojęzyczne,8,ankieta,2,Ankiety,36,AnsWeo,1,aplikacje,4,Archiwalne,16,Arial-Media,8,Artykuly-goscinne,2,AttaPoll,1,backup,1,Badanie-opinii,1,Banki,8,Bez-polecania,5,bezinwestycyjne,2,bezpieczeństwo,2,BiznesMails,1,blog,103,Blogger,7,blogowanie,7,blogspot,7,Bo-Panel.pl,1,bony-zakupowe,7,cash back,6,CashBackRabat,1,CashnHits,2,Cel-charytatywny,3,CentrumReklamy,3,Click.Mail,1,ClixAddon,1,Clixsense,11,cytaty,2,cytaty motywacyjne,2,cytaty o optymizmie,1,cytaty o zarabianiu,1,Dla-promotorów,11,Dobre,24,Doładowanie-telefonu,11,DonkeyMails,2,eKasa,2,eKonto,1,eKonto m,1,EldiBux,1,Epanel,1,favicon,1,favikona,1,Filmy,1,Forsapl,1,Gify,1,GlobalTestMarket,1,głosowanie,1,Google,7,Google AdSense,2,Google-Analytics,2,GPTplanet,1,GPTR,12,GreenPanthera,1,i-say,1,ikonki,2,ImasOnline,1,ImperiumReklamy,3,internet,2,kalkulator oszczędności,1,kalkulatory,1,KlubKantar,2,komputery,1,Konta bankowe,7,konta młodzieżowe,2,konta osobiste,1,konta oszczędnościowe,1,konta walutowe,1,kopia-zapasowa,1,LifePointsPanel,1,lista,4,lokaty,1,LuckyMails,1,Mailowe,15,MarketAgent,1,Marketing,8,Markonix,1,MateBux,1,mBank,3,Metody,11,Moje ulubione,12,Motywacja,5,MyCashBar,1,MyLead,1,na-konto,21,Nagrody,5,Najlepsze,5,Neobux,5,Netele,5,News,24,Nie polecam - SCAM,23,No-Minimum,1,Norstat,1,NorstatPanel,1,Ojooo,1,Opinie.pl,2,OptimalBux,1,oszczędzanie,3,PanelAriadna,1,Partnerskie,6,PayPal,15,Payza,4,piłka nożna,1,PIT,1,pl.toluna.com,1,płatne ankiety,33,Pod znakiem zapytania,10,podatki,1,podsumowanie,7,podsumowanie-2020,4,poleceni,5,Polskie,31,Polskojęzyczne,30,poradnik,41,Porównywarka,5,Poznaj.to,1,praca,1,Procesory płatności,1,Prodege,3,Produkty finansowe,9,Programy firmy Atentivo Anti-Tau & Ads-Ivo (Admin Netele i Miroka),6,Prolific,1,przewodnik,57,przydatne narzędzia,8,PTC,15,PulsReklamy,2,ranking,7,raport,4,ReaktorOpinii,1,recenzja,25,reklama,5,Reklama w internecie,7,reklamy na stronę,2,review,19,Revolut,1,samouczek,2,Scarlet-Clicks,1,Sejfik,1,Skrill,12,Słowniczek,3,sonda,1,statystyki,4,SwagBucks,1,Swiat-Reklam,2,SWPanel,1,Szuwary,6,Testowane,3,TimeBucks,1,timebucks.com,1,Toluna,1,UEFA Euro 2016,1,Video,1,WordLinx,1,wypełnianie ankiet,19,wyplacalne-strony,2,Wypłata,3,Wywiady,1,YouGov,1,ySense,11,Zagraniczne,6,zakupy,2,zarabianie,98,zarobki,13,zestawienie,7,ZielonyMail,3,Zlotoweczka,1,życzenia,1,życzenia bożenarodzeniowe,1,
  ltr
  item
  m-Zarabianie — blog o zarabianiu w Internecie bez inwestycji: DonkeyMails GPTR - obecnie program tylko do reklam, opinie, uwagi, opis
  DonkeyMails GPTR - obecnie program tylko do reklam, opinie, uwagi, opis
  DonkeyMails GPTR - płaci od 2005 roku!, płatne maile, płatne kliki, wypłacalny, opinie
  https://1.bp.blogspot.com/-Q88V2tvuj4I/UDEFL-2YorI/AAAAAAAAOgY/wVmAkTL8UBs/s400/Przechwytywanie+w+trybie+pe%25C5%2582noekranowym+2012-08-19+172300.bmp.jpg
  https://1.bp.blogspot.com/-Q88V2tvuj4I/UDEFL-2YorI/AAAAAAAAOgY/wVmAkTL8UBs/s72-c/Przechwytywanie+w+trybie+pe%25C5%2582noekranowym+2012-08-19+172300.bmp.jpg
  m-Zarabianie — blog o zarabianiu w Internecie bez inwestycji
  https://www.m-zarabianie.com/2012/01/donkeymails-gptr-paci-od-2005-roku.html
  https://www.m-zarabianie.com/
  https://www.m-zarabianie.com/
  https://www.m-zarabianie.com/2012/01/donkeymails-gptr-paci-od-2005-roku.html
  true
  811550301452940054
  UTF-8
  Załadowano wszystkie posty Nie znaleziono żadnych wpisów POKAŻ WSZYSTKIE Czytaj więcej Odpowiedz Anuluj odpowiedź Skasuj By Strona główna STRONY POSTY Pokaż wszystkie PRZECZYTAJ TAKŻE PODOBNE POSTY: ETYKIETA ARCHIWUM SEARCH WSZYSTKIE POSTY Nie znaleziono żadnego wpisu pasującego do Twojej prośby Wróć na stronę główną Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela Pon Wt Śr Czw Piąt Sob Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień Sty Lut Marz Kw Maj Czer Lip Sier Wrz Paź List Gru przed chwilą 1 minutę temu $$1$$ minutes ago 1 godzinę temu $$1$$ hours ago Wczoraj $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago ponad 5 tygodni temu Obserwujący Śledzić TREŚĆ PREMIUM ZOSTAŁA ZABLOKOWANA STEP 1: Udostępnij w sieci społecznościowej STEP 2: Kliknij link w swojej sieci społecznościowej Skopiuj cały kod Zaznacz cały kod Wszystkie kody zostały skopiowane do schowka Nie można skopiować kodów / tekstów, naciśnij [CTRL] + [C] (lub CMD + C na Macu), aby skopiować Spis treści