ReaktorOpini — płatne ankiety — recenzja, opis, opinie, wady i zalety

Co to jest Reaktor Opinii?

ReaktorOpinii to panel badawczy, należący do Instytutu Badań Pollster. Panel działa w internecie od stycznia 2014 roku i wynagradza użytkowników za wypełnianie ankiet przez internet. Natomiast zleceniodawcy zainteresowani przeprowadzaniem badań rynku i opinii społecznej, mogą w firmie Pollster zlecić przeprowadzenie badań ankietowych.

Kliknij obrazek i przejdź na oficjalną stronę panelu ReaktorOpinii.
Kliknij obrazek i przejdź na oficjalną stronę panelu ReaktorOpinii.


ReaktorOpinii — Przydatne informacje

 • Adres strony: reaktoropinii.pl
 • Metoda zarabiania: płatne ankiety online, program partnerski.
 • Język strony: polski.
 • Czy strona płaci? Aktualny status programu (2017-12-09): Strona ReaktorOpinii PŁACI, w internecie pojawiają się bieżące dowody wypłat z tego panelu ankietowego, dział na blogu: Nowe i testowane.
 • Czy uczestnictwo w Reaktorze Opinii jest legalne i darmowe? Tak, uczestnictwo w panelu ReaktorOpini jest legalne, bezpłatne, nie zobowiązuje do żadnych zakupów i w każdej chwili możesz zrezygnować z uczestnictwa.
 • Akceptacja użytkowników (Kto może przystąpić do programu?): do panelu ReaktorOpinii możesz zapisać się, jeśli skończyłeś co najmniej 13 lat, mieszkasz w Polsce, masz komputer z dostępem do internetu, adres E-mail oraz konto bankowe. 
 • Data powstania, od kiedy panel istnieje? Strona internetowa ReaktorOpinii funkcjonuje od stycznia 2014 roku.  Natomiast początki działalności Instytutu Badań Pollster sięgają listopada 2011 roku.
 • Ilość użytkowników: Ponad 89 000 zarejestrowanych panelistów (stan z grudnia 2017 roku).
 • Kto jest właścicielem strony? strona ReaktorOpinii należy do Instytutu Badań Pollster. Fragment z oficjalnej strony firmy: "Instytut Badań Pollster jest firmą badawczą specjalizującą się w badaniach z wykorzystaniem nowych technologii. Specjalizujemy się w badaniach rynku oraz organizacji, wykorzystujemy najnowsze rozwiązania, wspieramy proces zbierania danych innowacyjnymi rozwiązaniami. Jesteśmy komórką dynamicznie rozwijającej się grupy medialnej ZPR Media" [...]
 • Adres, i dane firmy: Adres:
  Accorp Sp. z o.o.
  Jubilerska 10
  04-190 Warszawa
  NIP: 113-277-52-82
  KRS: 0000322777
  kontakt@pollster.pl

Za co otrzymasz wynagrodzenie?

 • Płatne ankiety: W panelu ReaktorOpinii będziesz wynagradzany za wypełnianiu ankiet przez Internet. Informacje o nowych, dostępnych ankietach przychodzą na adres E-mail, podany podczas rejestracji. Ankiety dostępne są również na stronie panelu, po zalogowaniu się na swoim koncie. Za każdą wypełnioną ankietę otrzymasz nagrodę w postaci punktów. Po uzbieraniu minimum 500 punktów (50 zł), będziesz mógł je zamienić na pieniądze i wypłacić na konto bankowe. 1 punkt = 10 groszy.
 • Program partnerski: Strona oferuje również program partnerski. Otrzymasz 10 punktów (1 zł) za każdą osobę, która zapisze się do programu i wypełni przynajmniej jedną ankietę. Aby otrzymać nagrodę, zaproszona osoba musi posiadać status aktywnego użytkownika przez co najmniej miesiąc. "4. Przez aktywnego Uczestnika Panelu rozumie się osobę, która ukończyła pełen proces rejestracji, czyli uzupełniła formularz rejestracyjny, potwierdziła swój adres mailowy oraz wypełniła ankietę rekrutacyjną.". "9. Punkty za użytkownika zaproszonego w ramach akcji zostaną dodane najwcześniej 1 miesiąc od jego skutecznej rejestracji."5. Osoba, której można polecić udział w panelu w ramach akcji musi spełniać następujące warunki: o a. Spełniać ogólne warunki Udziału w Panelu Badawczym ReaktorOpinii. o b. Nie być osobą zamieszkującą z zapraszającym Uczestnikiem Panelu i/lub nie tworzyć wraz z nim wspólnego gospodarstwa domowego." 
 • Swój unikalny link polecający, służący do zapraszania nowych użytkowników, znajdziesz po zalogowaniu się na stronie panelu, w zakładce "Poleć ReaktorOpinii". Zapraszanie poleconych nie jest obowiązkowe, ale warto aktywnie ich pozyskiwać (zapraszać), ponieważ to najlepszy sposób, aby otrzymywać więcej nagród i zarabiać szybciej. Jak można zapraszać / zdobywać poleconych?

Ile możesz zarobić za wypełnienie pojedynczej ankiety? 

Wartość ankiet, nagrody w ReaktorOpinii:

 • Najsłabiej płatne ankiety: Najgorzej płatne ankiety, jakie do tej pory otrzymałem, warte były 8 punktów (0,8 zł). 
 • Najlepiej płatne ankiety:  Najlepiej płatne ankiety, jakie do tej pory otrzymałem, warte były 25 punktów (2,5 zł).
 • Jeśli nie zakwalifikujesz się do ankiety, to na Twoje konto i tak powędrują 2 punkty (0,2 zł). 

Jak często pojawiają się nowe ankiety? Ile przychodzi płatnych ankiet?

 • Osobiście otrzymuję +/- 6 ankiet w skali miesiąca. Do programu ReaktorOpinii zapisałem się 30-08-2017. Do dzisiaj (09-12-2017) otrzymałem 20 ankiet, ale oczywiście, jak to bywa w takich panelach ankietowych, nie do wszystkich ankiet udało mi się zakwalifikować.  Przez te 101 dni uczestnictwa w programie, zgromadziłem (bez polecania) 161 pkt (16,1 zł). Czyli wychodzi około 0,159 zł  / dzień.  Więc uzbieranie minimum 50 zł  niezbędnego do wypłaty, może potrwać (bez poleconych), nawet około 10 miesięcy. Oczywiście u każdego może wyglądać to trochę inaczej. 
 • Przeczytaj jak zarabiać więcej i szybciej na płatnych ankietach <<--
 • Fragment z oficjalnej strony:"Dokładamy wszelkich starań by badań było jak najwięcej i by zaproszenia pojawiały się jak najczęściej, niestety ilość badań nie jest tylko zależna od nas, ale także od naszych klientów i potrzeb danego badania- niektóre badania są skierowane np. tylko do kobiet bądź do osób zamieszkujących konkretne województwa. Badania, które prowadzimy są bardzo różnorodne i dotyczą szerokiej gamy usług, produktów bądź Twoich opinii na różne tematy- jeśli uczciwie i rzetelnie wypełnisz ankietę rekrutacyjną, podając nam jak największą ilość danych o sobie z pewnością będziemy w stanie lepiej dopasowywać ankiety do Ciebie."


Wypłata: Jak możesz odebrać nagrody (punkty) i zamienić je na pieniądze?

Minimum do wypłaty, metoda wypłaty, jak wypłacić?

 Po zgromadzeniu minimum 500 punktów (czyli 50 zł) na Twoim koncie pojawi się formularz wypłaty. Punkty będziesz mógł wtedy zamienić na pieniądze i wypłacić na konto bankowe.
Czas oczekiwania na wypłatę: Nagrodę otrzymasz w ciągu 30 dni od daty zlecenia wypłaty.


Ocena programu i inne uwagi

  Plusy, co mi się podoba w ReaktorOpinii?

  Plusy, co mi się podoba w ReaktorOpinii?


 • Brak opłat: udział w panelu ReaktorOpinii jest bezpłatny.
 • Doświadczenie, stabilność, legalność: strona należy do zarejestrowanej, legalnej firmy.
 • Wypłacalność: w sieci można znaleźć bieżące dowody wypłat z tego panelu ankietowego.
 • Niskie wymagania dotyczące wieku respondenta: Dolna granica wieku, to co najmniej 13 lat, a górnej granicy oczywiście nie ma. Więc program nadaje się zarówno dla nastolatków, jak i dla osób starszych. Przeczytaj także, czy płatne ankiety są odpowiednie dla Ciebie? 
 • Program partnerski: oprócz płatnych ankiet, firma oferuje również program partnerski. Strona nie stawia żadnych ograniczeń co do ilości zaproszonych poleconych — to ważny atut dla tych, którzy potrafią zdobywać ich wielu.
 • Znasz jeszcze jakieś zalety? Jeśli znasz jeszcze jakieś zalety tego panelu ankietowego, to przedstaw je w komentarzach pod opisem programu.

Korzyści przedstawione na oficjalnej stronie tego panelu:

"Dzięki udziałowi w Panelu będziesz m. in:
 • Mieć realny wpływ na kształt nowych produktów oraz usług
 • Mieć możliwość testowania produktów, zanim jeszcze trafią na rynek
 • Decydować, które reklamy trafią do ogólnopolskiej telewizji, radia bądź Internetu
 • Oprócz tego za każdą rzetelnie wypełnioną ankietę otrzymasz pewną liczbę punktów. Liczba ta zależy od stopnia skomplikowania ankiety oraz czasu, jaki należy poświęcić na jej wypełnienie. Wartość 1 punktu wynosi 10 groszy. O liczbie punktów, które przysługują za wypełnienie danej ankiety dowiesz się z maila zapraszającego do udziału w badaniu."

  Minusy, co mi się nie podoba w ReaktorOpinii? Minusy, co mi się nie podoba w ReaktorOpinii?

 • Powolne zdobywanie nagród: Jak w większości paneli badawczych, osiągnięcie minimum niezbędnego do otrzymania nagrody trwa bardzo długo (ale jest to oczywiście, jak najbardziej osiągalne).
 • Niewielki potencjał zarobkowy: przeczytaj czy w takich programach możesz się łatwo i szybko wzbogacić <<--
 • Niewielka wartość ankiet: Do tej pory otrzymałem ankiety o wartości od 8 punktów (0,8 zł) do 25 punktów (2,5 zł).
 • Mała ilość ankiet: Osobiście otrzymuję +/- 6 ankiet na miesiąc.
 • Słaby program partnerski? 10 punktów (1 zł), za zaproszoną osobę, która wypełni chociaż jedną ankietę i będzie aktywna w programie przez co najmniej miesiąc (według regulaminu panelu),  to nie jest zbyt wiele. Istnieją panele ankietowe z bardziej atrakcyjnym programem partnerskim. 
 • Znasz jeszcze jakieś wady? Jeśli znasz jeszcze jakieś wady tego panelu ankietowego, to przedstaw je w komentarzach pod opisem programu.


Jak się zapisać, zarejestrować?Kliknij link powyżej, przeniesie Cię on na oficjalną stronę programu. Po wejściu na stronę wpisz w rubrykę swój adres E-mail i kliknij napis "Kliknij, aby się zapisać". Na adres mailowy podany podczas rejestracji będziesz otrzymywał płatne ankiety.


Czy ta strona naprawdę płaci? Czy warto? Czy strona nie jest oszustwem? Najnowsze informacje (2017-12-10)

ReaktorOpinii naprawdę wynagradza użytkowników za wypełnianie ankiet. Na blogach i forach poruszających tematykę zarabiania przez internet, pojawiają się aktualne dowody wypłat. W Internecie znalazłem więcej opinii pozytywnych niż negatywnych, dotyczących tego panelu ankietowego. Program wprawdzie wynagradza za wypełnianie ankiet, ale są to niewielkie kwoty (maksymalnie kilka złotych za pojedynczą ankietę), więc na pewno nie jest to sposób na szybkie i łatwe pieniądze.


Zobacz więcej wypłacalnych paneli ankietowych <<--

Autor wpisu: Owl, blog m-zarabianie.com
Źródło informacji: (statystyki, warunki uczestnictwa itp.): Oficjalna strona panelu ReaktorOpinii
Ostatnia aktualizacja wpisu: 2017-12-09
Kopiowanie treści bloga zabronione.

0 komentarze

Reklama