EldiBux — czy w tym programie da się coś zarobić? Opinie, opis 🖰

EldiBux — czy w tym programie da się coś zarobić? Opinie, opis
EldiBux — na chwilę obecną program płaci na procesory Payza, PM, Bitcoin. Kliknij obrazek i przejdź na oficjalną stronę EldiBux.

Aktualny status programu (2017-12-02): PŁACI, dział na blogu: "Nowe i testowane"


Co to jest EldiBux?

EldiBux.com — to kolejna strona typu PTC/Bux. Pojawiła się w październiku 2015 roku i jak do tej pory wypłaca bezproblemowo (zobaczymy jak długo).
Nie zwróciłbym na EldiBux'a większej uwagi, gdyby nie fakt, że należy do właścicieli EkoClix, CroClix — stron, które utrzymują się w sieci (z różnymi wzlotami i spadkami formy) od 2013 roku.
EldiBux wyróżnia się także niskim minimum potrzebnym do wypłaty. Pieniądze możesz wypłacić po zgromadzeniu $ 1 USD — na procesory Payza, Perfect Money, Bitcoin.


🛈 EldiBux — przydatne informacje

 • Czy uczestnictwo w EldiBux jest darmowe? Tak, uczestnictwo w programie jest darmowe, legalne, nie wymaga żadnych inwestycji, zakupów i w każdej chwili możesz z niego zrezygnować. 
 • Akceptacja użytkowników. Kto może dołączyć do programu? EldiBux to program międzynarodowy, akceptuje użytkowników z każdego kraju. Podczas rejestracji podaj koniecznie swoje prawdziwe imię i nazwisko (jeśli nie podasz — nie otrzymasz wypłaty). Do programu może przystąpić każdy, kto zna język angielski w stopniu komunikatywnym. Możesz posiadać tylko jedno konto w serwisie. Każda próba stworzenia więcej niż jednego konta doprowadzi do zawieszenia konta. Musisz zalogować się przynajmniej raz na 30 dni, aby Twoje konto w serwisie pozostało aktywne. 
 • Kto jest właścicielem strony? Właściciel strony: Elvir i Dina z Chorwacji, właściciele również EkoClix.com oraz CroClix.me (obecnie nie korzystam z tych programów) 
 • Data uruchomienia strony, Od kiedy program istnieje? Strona wystartowała w październiku 2015. 
 • Ilość użytkowników: 78106 (stan z 28 listopada 2017); 79310 (stan z 5 grudnia 2017).
 • Skrypt strony: EvolutionScript Version 5.1 


Zarabianie — jak można zarabiać w EldiBux?

Podstawową formą zarobku jest płatne oglądanie reklam. Zarabiać możesz również, zapraszając nowych użytkowników — poprzez linki i banery referencyjne dostępne na stronie programu (bezpośredni poleceni DR) lub poprzez ich odpłatne wynajmowanie (poleceni RR). Od pewnego dostępne jest również zarabianie na akcjach Revenue Shares ("inwestycja" w tzw. Ad Packi).

Ilość reklam dziennie: 25 +/-
Wartość reklam:
 $ 0,0015 USD - $ 0,0001 USD. Dodatkowo za każdą obejrzaną reklamę (oprócz centów) otrzymasz 1 punkt. Punkty możesz wymienić na gotówkę po uzbieraniu minimum 50 punktów.
Przelicznik: 5000 punktów = $ 1 USD (pieniądze ze zdobytych punktów
po wymianie trafiają na konto zakupu (Purchase balance) — do wykorzystania tylko na zakup reklamy, poleconych, konta premium itp.)
Klik poleconego:
EldiBux — poleceni
$ 0,001 USD - $ 0,0025 USD (polecony bezpośredni DR)

$ 0,01 USD - $ 0,02 USD (polecony wypożyczony RR)
Limit poleconych:max. DR (bezpośrednich): 50,  max. RR (wypożyczonych): 50
Minimum do wypłaty:  $ 1 USD   
Metody wypłat:Payza, Perfect Money, Bitcoin
Czas oczekiwania na wypłatę:Płatności realizowane są w ciągu 10 dni roboczych (pon. - pt.).
Dzienny zarobek:0,02$ +/- (Podany dzienny zarobek dotyczy zarobku z samego oglądania reklam.
Do tego dochodzi zarobek z poleconych, wygrane w ClixGrid itp.).

 1. Płatne reklamy dostępne są po zalogowaniu się na stronie programu, w zakładce "EARN MONEY" (zakładka w górnym panelu strony) 
 2. View Advertisements — to sekcja płatnych klików (podstawowa metoda zarabiania w programie). Kliknij reklamę i odczekaj określony czas (długość zależy od wartości reklamy). Następnie, żeby zaliczyło reklamę, kliknij odwrócony obrazek.
 3. Revenue Shares — Od pewnego dostępne jest również zarabianie na akcjach Revenue Shares (czyli "inwestycja" w tzw. Ad Packi). Każda paczka kosztuje $ 5 USD. W tej cenie otrzymasz  1000 kliknięć PTC i 1000 kredytów na wyświetlenie banera + otrzymasz teoretycznie zwrot $ 6 USD, po 100 dniach od zakupu paczki reklamowej (0,06 $ dziennie). Radzę zachować ostrożność przy takich zakupach i nie inwestować więcej niż możesz stracić. Nigdy nie wiadomo jak długo program będzie prawidłowo funkcjonował i wypłacał pieniądze.
 4. MinuteStaff — Płatne zadania, taski — dokładnie czytaj instrukcje, opis poszczególnego zadania. 
 5. PTCWall, Clixwall  — to dodatkowe płatne kliki (niskie wartości), oferty, taski. (polecam wybierać te bezinwestycyjne. Zachowaj ostrożność przy zadaniach wymagających podawanie numeru telefonu, czytaj regulamin zadań). Musisz wybrać ofertę i dokładnie wykonać zadanie według instrukcji.
 6. Paid To Signup Offers — płatne zapisy 
 7. ClixGrid — to sekcja klików konkursowych. Codziennie otrzymasz szanse na wygranie głównej nagrody w wysokości 2 $ oraz nagród o mniejszej wartości. Wystarczy, że klikniesz dowolne miejscu na obrazku i odczekasz 10 sekund, jeśli trafiasz w wygraną, zostaje ona automatycznie dopisana do Twojego salda zarobków. 
 8. Points Contest — konkurs na największą ilość zdobytych punktów. 
 9. Program partnerski — linki i banery referencyjne znajdują się w zakładce MY ACCOUNT  — Banners (zakładka po lewej stronie).

💰 Wyplata, jak można wypłacić pieniądze?

 • Pieniądze możesz wypłacić po zgromadzeniu $ 1 USD — na procesory Payza, Perfect Money, Bitcoin. Druga wypłata od $ 2 USD, trzecia i każda następna od $ 3 USD.
 • Regulaminowy czas oczekiwania na wypłatę: Płatności realizowane są w ciągu 10 dni roboczych (pon. - pt.). 
 • Wypłatę zleca się w zakładce MY ACCOUNT — Withdraw (zakładka po lewej stronie). 
 • Przed zleceniem każdej kolnej wypłaty należy opublikować dowód poprzedniej wypłaty (screen) na oficjalnym forum EldiBux (w dziale Payment Proofs).


Ocena programu i inne uwagi

⊕ Plusy, zalety programu:
 • Wypłacalność — na chwilę obecną program płaci. Aktualne dowody wypłat pojawiają się na forach poruszających tematykę zarabiania online. Pod opisem programu umieściłem również własny dowód wypłaty.
 • Niskie minimum pierwszej wypłaty — $ 1 USD ma procesory Payza, Perfect Money, Bitcoin. 
 • Znany, doświadczony admin. 
 • Forum: Strona posiada forum — można przeczytać tam najnowsze informacje, opinie innych użytkowników, zobaczyć dowody wypłat.

⊖ Minusy, wady programu:
 • Powolne zarabianie bez poleconych: Jak w każdym programie typu Paid to Click, przy samotnym klikaniu (bez poleconych) zbierana kwota nie rośnie zbyt szybko. Żeby zarabiać w miarę szybko, warto zapraszać Poleconych (na stronie programu znajdują się materiały promocyjne — linki i banery ułatwiające pozyskiwanie nowych użytkowników) 
 • Ryzyko utraty płynności finansowej: EldiBux, to strona typu Bux / Revenue Shares. Oferuje ona odpłatne wypożyczanie poleconych RR oraz akcje Revenue Shares. Użytkownik wpłaca jakąś sumę (na wypożyczenie poleconych i na zakup Ad Packów), a później wypłaca teoretycznie wraz z naliczonymi procentami. Programy oferujące tego typu usługi prędzej czy później mogą utracić płynność finansową, ponieważ nie utrzymują się one z jakiegoś realnego produktu, tylko z wpłat innych użytkowników. Najczęściej wypłacają tak długo, jak suma wpłat jest większa od sumy wypłat. Im taki program dłużej funkcjonuje, tym ryzyko "inwestycji" jest większe. Statystyki znikania takich programów zarobkowych (razem z pieniędzmi użytkowników) są bezlitosne. Tak naprawdę nigdy nie wiadomo jak długo strona będzie prawidłowo funkcjonowała i terminowo wypłacała pieniądze. Dlatego zachowaj ostrożność przy wszelkich inwestycjach i zakupach na stronie. 
 • Niskie stawki: Niskie stawki za obejrzaną reklamę (ułamki centa).
 • Zbyt wiele programów? EldiBux to kolejny program zarobkowy tych samych właścicieli, już trzeci po EkoClix oraz CroClix. Albo właściciele się prężnie rozwijają, albo mają kłopoty finansowe i poprzez otwarcie nowej strony szukają dodatkowych funduszy — na utrzymanie poprzednich stron. Ta druga opcja jest bardziej prawdopodobna, nie wróży nic dobrego i dosyć często się zdarza w świecie Bux'ów. 
 • Na koncie standard jednorazowo można wypłacić tylko $ 3 USD (raz na 30 dni). 
 • Duża prowizja pobierana przez Payza. Ze zleconych w EldiBux $ 3 USD na moje konto Payza trafia $ 2,62 USD.


Tyle minusów powyżej, więc czy warto?

Większość tego typu programów cierpi na podobne przypadłości, ma podobne wady. Nie zamierzam Cię zniechęcać. Chcę, tylko abyś wiedział o istniejącym ryzyku. Program może wypłacać systematyczne przez miesiące, lata, jak na przykład Neobux czy ClixSense, ale równie dobrze może zniknąć za kilka tygodni lub dni. Nie straszę, tylko uczciwie informuję. I nie dotyczy to tylko opisywanego tutaj EldiBux'a, ale każdego innego programu PTC/Bux, który spotkasz w Internecie (nie każdy promotor Cię o tym poinformuje). Prezentuję na blogu najciekawsze, wypłacalne programy (z tych niewymagających inwestycji), jednak ryzyko istnieje zawsze. Jeśli chcesz, to korzystaj z programu, ale pamiętaj o tym.

Rejestracja w programie EldiBux

Żeby zarejestrować się w programie, kliknij link: EldiBux.com — zapis <<-- Link przeniesie Cię na oficjalną stronę programu. Po wejściu na stronę kliknij napis SIGNUP (na górze strony) lub napis Start Right Now i wypełnij krótki formularz rejestracyjny.


Formularz rejestracyjny wypełnij według wzoru:

(kliknij obrazki, aby je powiększyć)
EldiBux — rejestracjaEldiBux — logowanie
EldiBux — rejestracja
EldiBux — logowanie


Czy strona EldiBux płaci? Czy program nie jest oszustwem? — Najnowsze uwagi 2017-12-02

Na chwilę obecną EldiBux w dalszym ciągu płaci na procesory Payza, Perfect Money, Bitcoin. Aktualne informacje o bieżących wypłatach możesz śledzić na stronie programu, w zakładce Proof Of Payments (zakładka na dole strony EldiBux) oraz na oficjalnym forum, w dziale "Payment Proofs".
EldiBux, to strona typu Bux / Revenue Share. Niestety statystyki znikania takich programów (razem z pieniędzmi użytkowników) są bezlitosne. Tak naprawdę nigdy nie wiadomo jak długo strona będzie prawidłowo funkcjonowała i terminowo wypłacała pieniądze. Dlatego zachowaj ostrożność przy wszelkich inwestycjach i zakupach na stronie. To, że program teraz nie jest oszustwem, nie znaczy wcale, że za jakiś czas się nim nie stanie.


EldiBux — Dowód wypłaty 2017

kliknij obrazki, aby je powiększyćInformacje o wypłatach
EldiBux — Dowód wypłaty 2017
$ 18,15 USD na konto Payza
Data zlecenia wypłaty: 2017-12-01
Data wpłynięcia na konto: 2017-12-02
Czas oczekiwania na wypłatę: 1 dzień
EldiBux — Dowód wypłaty 2017

$ 27,38 USD na konto Payza
Data zlecenia wypłaty: 2017-11-01
Data wpłynięcia na konto: 2017-11-02
Czas oczekiwania na wypłatę: 1 dzień
EldiBux — Dowód wypłaty 2017

$ 28,83 USD na konto Payza
Data zlecenia wypłaty: 2017-09-14
Data wpłynięcia na konto: 2017-09-15
Czas oczekiwania na wypłatę: 1 dzień

Autor wpisu: Owl, blog m-zarabianie.com
Źródło: (statystyki, warunki uczestnictwa itp.): Oficjalna strona EldiBux
Ostatnia aktualizacja wpisu: 2017-12-05
Kopiowanie treści bloga zabronione.

Które programy płacą systematycznie od wielu lat ?

Zarabianie przez internet na płatnych ankietach <<-

2 komentarze

Reklama