CashnHits - kłopoty z wypłacalnością, blokada wypłat?

Najnowsze uwagi (04-01-2016): Niestety strona ostatecznie znikła z sieci,  nie jest dostępna. Wszystko wskazuje na to, że to definitywny koniec CashnHits. Opis programu przeniosłem do działu SCAM.

CashnHits - kłopoty z wypłacalnością, blokada wypłat?

Najnowsze uwagi (18-12-2015): Niestety coś niedobrego dzieje się z programem CashnHists (wypłacającym od 2009 roku). Od dłuższego czasu nie da się zlecić wypłaty. 

Podczas próby zlecenia pieniędzy, po kliknięciu zakładki Cashout (zlecenie wypłaty) ciągle widoczny jest czerwony napis: "Payouts are Disabled as we are checking the accounts, please check back AFTER Sunday 8th of November 2015 - posted Friday 6th of November 2015"


CashnHits - kłopoty z wypłacalnością, blokada wypłat?

Czyli "Wypłaty są wyłączone, sprawdzamy  konta, sprawdź ponownie po 8 listopada 2015 roku - napisane w piątek 6 listopada 2015". Informacja z listopada (?).

Wcześniej też zdarzały się takie sytuacje, ale admin zawsze powracał, przepraszał za opóźnienia i wypłacał pieniądze. Tym razem blokada wypłat trwa jednak wyjątkowo długo. Na tyle długo, że sytuacja staje się niepokojąca. Nie przypominam sobie, żeby wcześniej tymczasowa blokada trwała prawie miesiąc. 

Na jednym z forów internetowych spotkałem się z komentarzem osoby, która czeka już około miesiąca na pieniądze (osobiście ostatnią wypłatę zleciłem 02-10-2015, czekałem 7 dni). Według działu Payment Proofs (zakładka na dole strony CashnHits) ostatnie wypłaty zostały zrealizowane 22 listopada 2015.

Dlatego na chwilę obecną radzę powstrzymać się z uczestnictwem w tym programie. Opis CashnHits przeniosłem do działu "Pod znakiem zapytania" - do czasu ewentualnej poprawy. 

Autor wpisu: Owl, blog m-zarabianie.blogspot.com

8 komentarze

Reklama