Cykl wywiadów z blogerami na blogu ZloteKliki.pl

Arek C, autor między innymi blogów zlotekliki.pl, ankietyinfo.blogspot.com (blogi o zarabianiu przez Internet) wpadł ostatnio na ciekawy i fajny pomysł, aby opublikować na jednym ze swoich blogów cykl wywiadów z innymi blogerami.

Cykl wywiadów z blogerami na blogu ZloteKliki.pl
Mają to być wywiady z ludźmi zajmującymi się zarabianiem przez Internet, prowadzącymi blogi, strony o zarabianiu w sieci. Do wywiadu zaprosił także i mnie. Początkowo trochę się wahałem, ponieważ nie uważam siebie za jakiegoś wielkiego mentora w dziedzinie zarabiania Online. Raczej jestem blogerem, użytkownikiem programów zarobkowych. Na podstawie własnego, kilkuletniego doświadczenia (i tego, co przeczytam w sieci) dzielę się na blogu swoimi spostrzeżeniami na ten temat. Moje zarabianie przez Internet to bardziej hobby, które przynosi jakieś zyski. Jednak ostatecznie, w ramach zabawy zgodziłem się na wywiad i przygotowanie własnych odpowiedzi. 

Jeśli interesujesz się zarabianiem przez internet, dopiero zaczynasz swoją przygodę z programami zarobkowymi,  to być może zainteresują Cię moje odpowiedzi. Gdy uzbiera się już więcej wywiadów, to na ich podstawie, być może da się zbudować jakiś spójny obraz ludzi, którzy zajmują się zarabianiem w sieci, oraz obraz wypłacalnych i ciekawych programów zarobkowych.

Zobacz wywiad z autorem bloga m-Zarabianie <<-


Zachęcam także do śledzenia na bieżąco bloga ZloteKliki.pl, nowe wywiady z blogerami mają ukazać się już w niedalekiej przyszłości.

Autor wpisu: Owl, blog m-zarabianie.blogspot.com

4 komentarze

Reklama