ClixTers.net - strona zakończyła działalność

Najnowsze uwagi: W czwartek, 24 lipca 2014, programy PTCSolution i ClixTers - firma NetAdSolution.com LLC, dość niespodziewanie zakończyły działalność. Użytkowników odwiedzających strony powitała niezbyt miła informacja. Administratorzy poinformowali, że jest im przykro, ale firma NetAdSolution.com LLC zostanie zamknięta. Tłumaczą, że robili wszystko, aby utrzymać usługi. Przepraszają, dziękują za współprace i przypominają, że w ciągu roku wypłacili ponad 228177,59 dolarów swoim użytkownikom. Zainteresowanych kupnem NetAdSolution.com LLC zapraszają na kontakt mailowy.

ClixTers.net - strona zakończyła działalnośćClixTers to kolejny projekt reklamowo-zarobkowy, zarządzany przez znanego i cenionego w Polsce admina - Pampersa (admin znany z polskich programów zarobkowych firmy Adnox).
Strona ClixTers wystartowała w maju, 2014 roku. Do dzisiaj zapisało się w programie już 12321 użytkowników.
Zarabianie w ClixTers polega na oglądaniu płatnych ofert reklamowych (dostępne, po zalogowaniu się na stronie programu). Strona oferuje również program partnerski oraz możliwość wynajmowania poleconych.

Pieniądze możesz wypłacić po uzbieraniu $4 - na konta PayPal, Payza, EgoPay, PerfectMoney, Payeer, OKPay. Jak na razie program wypłaca bardzo szybko - zgodnie z terminem zdeklarowanym w regulaminie programu.  Członkostwo w ClixTers jest legalne, darmowe, nie zobowiązuje do żadnych zakupów i w każdej chwili można z niego zrezygnować.

 • Właściciel strony: Zarejestrowana firma NetAdSolution.com LLC, EIN 46-4950167, admin: Wiktor (Pampers) i David.
 • Data uruchomienia strony: maj 2014
 • Ilość użytkowników: 12321 (stan z lipca 2014).
 • Akceptacja użytkowników (Kto może dołączyć?) ClixTers to program międzynarodowy, akceptuje użytkowników z każdego kraju. Uwaga: Podczas rejestracji podaj swoje prawdziwe dane (imię i nazwisko) - w przeciwnym razie nie otrzymasz wypłaty.

Zarabianie w ClixTers

Ilość reklam dziennie: +/-20
Wartość:$0.001 - $0.01
Klik poleconego:Zobacz <<--
Limit poleconych:
max. DR (bezpośrednich): 100,  max. RR (wypożyczonych): 200
Minimum do wypłaty:Wypłatę możesz zażądać po uzbieraniu minimum 4$
Metody wypłat:PayPal, Payza, EgoPay, PerfectMoney, Payeer, OKPay
Czas oczekiwania na wypłatę:7 dni
Dzienny zarobek:
0.057$ (Podany dzienny zarobek dotyczy zarobku z samego oglądania reklam. Do tego dochodzi zarobek z poleconych, zarobek z płatnych zadań, wygrane w AdGrid).

 • Płatne reklamy dostępne są po zalogowaniu się na stronie programu, w zakładce "View ads" (zakładka w górnym panelu strony) Po kliknięciu na "View ads" rozwinie się zakładka z dostępnymi formami zarabiania.
 1. View ads - to sekcja płatnych klików (podstawowa metoda zarabiania w programie). Kliknij reklamę i odczekaj określony czas (długość zależy od wartości reklamy). Następnie, żeby zaliczyło reklamę, kliknij odwrócony obrazek.
 2.  Paid Offers, Matomy, SuperRewards - to sekcja płatnych zapisów, zadań, ankiet (polecam wybierać te bezinwestycyjne). 
 3.  AdGrid to sekcja klików konkursowych. Codziennie w sekcji AdGrid otrzymujesz 20 darmowych szans na wygranie 5$ (nagrody od 0,1$ do 5$). Kliknij dowolne miejsce na obrazku i odczekaj odpowiedni czas. Jeśli trafisz w wygraną, zostaje ona automatycznie dopisana do Twoich zarobków. 


Wypłata:

 • PayPal, Payza, EgoPay, PerfectMoney, Payeer, OKPay. Pieniądze możesz wypłacić po zgromadzeniu $4 (w zakładce "My Accunt" - "Withdraw" (po lewej stronie) lub w zakładce "cashout".
 • Regulaminowy czas oczekiwania na wypłatę: do 7 dni


Ocena programu i inne uwagi

Plusy Minusy
 • Program należy do legalnej, zarejestrowanej firmy NetAdSolution.com LLC.
 • Program płaci - w sieci można znaleźć aktualne dowody wypłat.
 • Stroną zarządza znany i ceniony w Polsce admin o nicku "Pampers" (znany w Polsce z programów firmy Adnox), bardzo dobry kontakt z adminem.
 • ClixTers to program międzynarodowy, akceptuje użytkowników z każdego kraju.
 • Strona posiada forum http://clixters.net/forum.php
Jak w każdym programie typu Paid to Click, przy samotnym klikaniu (bez poleconych) zbierana kwota nie rośnie zbyt szybko. Żeby zarabiać w miarę szybko, warto zbierać "Poleconych" (na stronie programu znajdują się materiały promocyjne - linki i banery, które ułatwiają pozyskiwanie nowych użytkowników).


Rejestracja:

Clixters.net - Rejestracja  <<-- Link przeniesie Cię na oficjalną stronę programu.
Po wejściu na stronę kliknij napis REGISTER lub JOIN US! i wypełnij krótki formularz rejestracyjny. Podaj prawidłowy adres e-mail - otrzymasz na niego link aktywacyjny (czasami trafia do spamu, więc w przypadku długiego oczekiwania na link aktywacyjny warto tam zajrzeć). Podczas rejestracji podaj swoje prawdziwe dane (imię i nazwisko) - w przeciwnym razie nie otrzymasz wypłaty.

 Podaj prawidłowy adres e-mail - otrzymasz na niego link aktywacyjny (czasami trafia do spamu, więc w przypadku długiego oczekiwania na link aktywacyjny warto tam zajrzeć). Podczas rejestracji podaj swoje prawdziwe dane (imię i nazwisko) - w przeciwnym razie nie otrzymasz wypłaty.
Płatne reklamy dostępne są po zalogowaniu się na stronie programu, w zakładce "View ads" (zakładka w górnym panelu strony) Po kliknięciu na "View ads" rozwinie się zakładka z dostępnymi formami zarabiania.


ClixTers - najnowsze uwagi (24-07-2014)

W czwartek, 24 lipca 2014, programy PTCSolution i ClixTers - firma NetAdSolution.com LLC, dość niespodziewanie zakończyły działalność. Użytkowników odwiedzających strony powitała niezbyt miła informacja. Administratorzy poinformowali, że jest im przykro, ale firma NetAdSolution.com LLC zostanie zamknięta. Tłumaczą, że robili wszystko, aby utrzymać usługi. Przepraszają, dziękują za współprace i przypominają, że w ciągu roku wypłacili ponad 228177,59 dolarów swoim użytkownikom. Zainteresowanych kupnem NetAdSolution.com LLC zapraszają na kontakt mailowy. 


6 komentarze

Reklama