ClixBox - opóźnienia w płatnościach, czy program płaci? Opinie, opis

Najnowsze uwagi (21-05-2015): Niestety program od dłuższego czasu już NIE płaci. Według działu Proof of Payments ostatnie wypłaty zostały wypłacone 6 lutego 2015.


Zobacz wypłacalne obecnie programy zarobkowe + aktualne dowody wypłat <<--


ClixBox.org, ClixBox, SCAM
ClixBox.org to strona reklamowo - zarobkowa typu PTC/Bux, czyli zarabianie polega na oglądaniu reklam, na klikaniu w reklamy. Żeby wypłacić pieniądze, musisz uzbierać 4 $ (pierwsza wypłata), 2 $ (druga wypłata). Wypłaty na konta PayPal, Payza, SolidTrustPay, EgoPay. Członkostwo w programie jest bezpłatne, legalne i nie zobowiązuje do żadnych zakupów.
 • Właściciel strony: Blagoja Angjelkoski z Serbii (moderator na forum GoldenClix).
 • Data uruchomienia strony: 29 kwietnia 2014
 • Ilość użytkowników: 41677 (stan z 21 maja 2015).
 • Akceptacja użytkowników (Kto może dołączyć?)ClixBox to program międzynarodowy, akceptuje użytkowników z każdego kraju. Uwaga: Podczas rejestracji podaj swoje prawdziwe dane (imię i nazwisko) - w przeciwnym razie nie otrzymasz wypłaty.


Zarabianie w ClixBox

Ilość reklam dziennie: 20 +/-
Wartość:$ 0,005 - $ 0,0005
Klik poleconego:30%
Limit poleconych:max. DR (bezpośrednich): 150,  max. RR (wypożyczonych): 100
Minimum do wypłaty:4 $ (pierwsza wypłata), 2 $ (druga wypłata)
Metody wypłat:PayPal (zweryfikowane), Payza,  SolidTrustPay, EgoPay
Czas oczekiwania na wypłatę:7 dni
Dzienny zarobek:0,04 $ + (Podany dzienny zarobek dotyczy zarobku z samego oglądania reklam. Do tego dochodzi zarobek z poleconych, zarobek z płatnych zadań, wygrane w ClixGrid).

 • Płatne reklamy dostępne są po zalogowaniu się na stronie programu, w zakładce "EARN MONEY" (zakładka w górnym panelu strony). Gdy klikniesz "Earn Money" rozwinie się zakładka z dostępnymi formami zarabiania.
 1. View ads - to sekcja płatnych klików (podstawowa metoda zarabiania w programie). Kliknij reklamę i odczekaj określony czas (długość zależy od wartości reklamy). Następnie, żeby zaliczyło reklamę, kliknij odwrócony obrazek.
 2. ClixGrid - to sekcja klików konkursowych. Codziennie w sekcji AdGrid otrzymasz 25 darmowych szans na wygranie 2 $. Wystarczy, że klikniesz dowolne miejsce na obrazku i odczekasz 10 sekund. Jeśli trafiasz w wygraną, zostaje ona automatycznie dopisana do Twojego salda zarobków. 
 3. SuperRewards, MinuteStaff - to sekcja płatnych zadań, ankiet itp. (polecam wybierać te bezinwestycyjne. Zachowaj ostrożność przy zadaniach wymagających podawanie numeru telefonu, czytaj regulamin zadań).
 4. PTC WALL - sekcja dodatkowych płatnych klików.
 5. Paid To Signup Offers - Płatne zapisy (do innych bux'ów, programów PTC itp.).


Wypłata:

 • Pieniądze możesz wypłacić po zgromadzeniu $ 4 (pierwsza wypłata), 2 $ (druga wypłata)  na konta: PayPal (zweryfikowane), Payza,  SolidTrustPay, EgoPay. Wypłatę zlecisz w zakładce "My Accunt" - "Withdraw"
 • Uwaga - przed zleceniem kolejnej wypłaty musisz opublikować (na oficjalnym forum ClixBox) screen dowodu poprzedniej wypłaty. Mówi o tym punkt regulaminu: 5.15. Sharing/posting your payment proof in the forum is a must before requesting your next cashout.
 • Regulaminowy czas oczekiwania na wypłatę: do 7 dni

Ocena programu i inne uwagi

Plusy Minusy
 • Stroną zarządza Blagoja Angjelkoski (znany moderator z forum GoldenClix).
 • ClixBox to program międzynarodowy, akceptuje użytkowników z każdego kraju.
 • Strona posiada forum: http://www.clixbox.org/forum.php

Najnowsze uwagi (21-05-2015): Niestety program od dłuższego czasu już NIE płaci. Według działu Proof of Payments ostatnie wypłaty zostały wypłacone 6 lutego 2015. 

Jak w każdym programie typu Paid to Click, przy samotnym klikaniu (bez poleconych) zbierana kwota nie rośnie zbyt szybko. Żeby zarabiać w miarę szybko, warto zbierać "Poleconych" (na stronie programu znajdują się materiały promocyjne - linki i banery, które ułatwiają pozyskiwanie nowych użytkowników)

Rejestracja:

Żeby zarejestrować się w programie kliknij link: ClixBox.org - zapis <<--.
Link lub baner (poniżej) przeniesie Cię na oficjalną stronę programu.
Po wejściu na stronę kliknij napis FREE SIGNUP lub SGNUP! i wypełnij krótki formularz rejestracyjny. Podczas rejestracji należy podać swoje prawdziwe dane (imię i nazwisko, adres e-mail) - w przeciwnym razie nie otrzymasz wypłaty.


ClixBox - Najnowsze uwagi 21-05-2015

Najnowsze uwagi (21-05-2015): Niestety program od dłuższego czasu już NIE płaci. Według działu Proof of Payments ostatnie wypłaty zostały wypłacone 6 lutego 2015.


2 komentarze

Reklama