ClixSense - dwie nowe strony powitalne dla promotorów - Splash Pages

ClixSense - Zarabianie przez internet
Kliknij obrazek i zobacz jak wygląda w ClixSense
 strona powitalna Splash Pages.

Dobra wiadomość dla promotorów, dla osób aktywnie korzystających z programu partnerskiego na stronie ClixSense.com. W zakładce Affiliates - Splash Pages pojawiły się dwie nowe, atrakcyjne strony powitalne. Świetnie nadają się do promocji reflinka - we wszelkiego rodzaju autosurfach, manualsurfach, bux'ach, stronach PTC itp. 


Co to jest Splash Page?

Splash Pages to samodzielna strona powitalna, uproszczona mini strona, szybko się ładująca, zawierająca tylko najistotniejsze informacje. Poprzedza ona stronę docelową, ma za zadanie przyciągnąć uwagę użytkownika, zachęcić go do odwiedzenia strony głównej. Po kliknięciu strony Splash Pages, użytkownik przenoszony jest na stronę docelową, w naszym przypadku na główną stronę ClixSense.


Do czego służą Splash Pages?

Ogólnie strony Splash Pages służą do promowania różnych produktów, ofert, stron docelowych, zachęcają użytkownika do pozostawienia adresu e-mail, do zapisu w programie, do kupna jakiegoś produktu itp. Wszystko zależy od branży, w których są wykorzystywane. W naszym przypadku mają zachęcić, do odwiedzenia strony głównej i zapisania się do ClixSense.

Gdzie w ClicxSense możesz znaleźć strony powitalne Splash Pages?

Musisz zalogować się na swoje konto w ClixSense, a następnie kliknąć zakładkę Affiliates - Splash Pages.
Gdzie w ClicxSense możesz znaleźć strony powitalne Splash Pages?


Jak korzystać ze Splash Pages w ClixSense?

To proste. Wystarczy, że skopiujesz czerwony link, i będziesz go wykorzystywał do promowania ClixSense, do zapraszania nowych użytkowników. Jest to Twój unikalny link referencyjny (czyli reflink, link polecający). Każda osoba, która kliknie stronę powitalną Splash Pages i zapisze się do ClixSense poprzez Twój link, zostanie automatycznie Twoim poleconym. Będziesz otrzymywał automatycznie naliczane prowizje od zarobków i zakupów zaproszonej przez Ciebie osoby (polecony oczywiście nic na tym nie traci).

ClixSense - dwie nowe strony powitalne dla promotorów - Splash Pages


Jak wyglądają w ClixSense strony powitalne typu Splash Pages?

Opcja pierwsza:
ClixSense - Splash Pages


Opcja druga:
ClixSense - Splash Pages


Autor wpisu: Owl, blog www.m-zarabianie.com
Ostatnia aktualizacja wpisu: 2016-11-09


0 komentarze

Reklama